Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws
GP 3, 14 januari 2006, Wassenaar (215)
16-01-2006
HSB-forum
Het derde Grand Prix in Wassenaar verliep uitstekend. Er waren 215 deelnemers.
Hieronder volgen de cijfertjes en de uitslagen. Het verslag volgt later.

Mogelijk dankzij:

Dankzij de zaalleiders (in volgorde van -2 naar 33) Setiawan Kirana, Elmar Bottema, Freek Hagerop van Eijs, Frans van Oosterom, Geurt-Jan van der Meijden, Mary Rijpma, Jan van Overdam, Rob Heufke Kantelaar, Miron Ashkenazy, Arnold Brabander, Jan Nienhuis, Bernard Samuels de Wilde, Johan Voorberg, Dennis Ruijgrok, Christian de Bode en Timo Bottema.

Cijfertjes

Er waren 205 inschrijvingen. Met 7 wegblijvers en 17 onverwachte deelnemers konden we starten met 215 spelers. Groepen 32 en 33 werden toegevoegd voor de extra deelnemers. Dit werden ook achtkampen i.p.v. zeskampen.
Daarvan waren er 122 lid van een schaakvereniging: Bobby Fischer (23), Benoordenhout (3), Botwinnik (4), Corbulo (1), CSV (2), DCSV (1), DD (5), DSC (12), HSV (1), HT (20), Leiderdorp (4), Pionnetjes (3), Promotie (6), RSC-BP (3), Rijswijk (7), Schaakmat (6), SIO (3), SO Rotterdam (1), Velo (6), Voorburg (8) en Zwijndrecht (1). In Zoetermeer was er een schoolschaaktoernooi, vandaar het lagere aantal deelnemers van Promotie en Botwinnik.

In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een lucky loser medaille. De 10 lucky losers waren: Sylvain vd Meer, Suyash Mulbagal, Randy v. Halen, Philip Loginov, Nick Verschoor, Nancy Kirana, Martijn vd Heide, Ian Zhang, Carlie Spruijt en Wouter Schreuder.
Wie 2x in één seizoen een lucky loser medaille wint (en dus de loting verloren heeft), krijgt als extra troost een taartje. Carlie heeft dit al voor elkaar gekregen en heeft dus een taartje tegoed. Nino Muroni heeft nog een taartje tegoed van het vorige seizoen.

Uitslagen

Formule 1 groep A
1 Julian van Overdam 4 + 48 1149 BF D 116
2 Marco Kirana 4 1391 Leiderd D 116
3 Maarten Crefcoeur 3 + 3 1256 RSC-BP AB 112
4 Suyash Mulbagal 3 - 4 1287 BF C 112
5 Arno Middelkoop 1 - 27 1166 Botw AB 104

Formule 1 groep B
1 Jan van Overdam 4 + 38 1075 BF EH 114
2 Lennart Konings 3,5 + 21 1092 BF C 112
3 Fabian Hoek 2,5 1076 Prom AB 108
4 Lars Snel 2 - 2 1032 BF AB 106
5 Jop van Roosmalen 1,5 - 8 1008 DSC C 104
6 Hans Crefcoeur 1,5 - 25 1078 RSC-BP AB 104

Formule 1 groep C
1 Maurice Manoch 3,5 + 25 989 Botw C 110
2 Stijn Gieben 3 + 8 1005 HT EH 108
3 Swen Hack 3 + 18 963 HT AB 108
4 Nancy Kirana 3 + 16 973 Leiderd D 108
5 Gino Lobato 2,5 - 3 996 DSC AB 106
6 Aloys Bayer 0 - 40 896 BF D 96

Groep 1
1 Alexander Vierkant 4 + 40 914 Leiderd C 110
2 Dariush Izaddoust 4 + 30 955 DCSV D 110
3 Franklin vd Vlies 3 + 11 933 Prom C 106
4 Jordy Krempel 2 - 6 897 DSC AB 102
5 Sven van Kuyen 1 - 25 874 BF AB 98
6 Mike Verschoor 1 - 26 877 Prom AB 98

Groep 2
1 Arash Hoseni 4 + 34 902 BF D 108
2 Mats van Lit 4 + 29 925 Leiderd D 108
3 Daniel Luthra 2 - 6 865 Botw D 100
4 Sylvain vd Meer 2 - 6 862 DSC D 100
5 Ian Zhang 2 - 1 846 DD D 100
6 Reinier Giele 1 - 26 844 DSC D 96

Groep 3
1 Niels van den Beukel 3,5 + 22 864 Schmt C 104
2 Jeffrey Hofland 3 + 10 861 SIO AB 102
3 Teus van Oosterom 2,5 850 Rswk C 100
4 Randy v. Halen 2,5 + 10 811 Zwijnd. C 100
5 Esther Dekker 2 - 4 816 Schmt C 98
6 Wesley van der Burg 1,5 - 12 799 HSV C 96

Groep 4
1 Koos Roeleveld 4 + 24 835 HT EH 104
2 Gihan Karunatilaka 3 + 5 810 BF D 100
3 Jonathan de Heer 3 + 5 810 BF EH 100
4 Nick Verschoor 3 - 1 839 Prom D 100
5 Allard v Hamersveld 2 - 15 790 HT D 96

Groep 5
1 Charlotte Hagerop vE. 4 + 35 791 DSC AB 102
2 Vincent van de Ven 4 + 26 826 Corb AB 102
3 Loek Crefcoeur 3 + 18 755 RSC-BP C 98
4 Carlie Spruijt 3 + 16 764 Schmt C 98
5 Arthur Reede 1 - 31 754 SIO C 90
6 Diederik Hagenbeek 0 - 40 690 -geen C 86

Groep 6
1 Remmert Koster 4 + 37 789 BF EH 100
2 Sven de Haas 3,5 + 25 787 Velo D 98
3 Rushil Ratan 2,5 + 3 775 DD D 94
4 Martijn vd Heide 2,5 + 7 761 Botw EH 94
5 Wouter Schreuder 2,5 790 DSC D 94
6 Maelys Garreau 0 - 48 727 BF D 84

Groep 7
1 Mark Knigge 4,5 + 40 787 Rswk EH 100
2 Freek de Kok 3,5 + 31 724 Voorb D 96
3 Jay Adjoha 2,5 + 3 735 CSV D 92
4 Lys-Anne Sirks 1,5 - 11 689 DSC D 88
5 Erik Frima 1,5 - 17 712 DD EH 88
6 Jasper Goossen 1,5 - 21 729 BF EH 88

Groep 8
1 Robin Dolstra 4 + 39 710 Schmt AB 96
2 Misha Dolganov 3 + 13 713 -geen C 92
3 Marieke Giele 3 + 16 704 DSC C 92
4 Philip Loginov 3 + 13 713 -geen C 92
5 David Corneth 2 - 12 716 Prom AB 88
6 Chantal Hofland 0 - 47 653 -geen AB 80

Groep 9
1 Tristan Oosterbaan 5 + 51 740 Pion EH 98
2 Tim Hogendoorn 4 + 37 692 Rswk EH 94
3 Dion Stevers 2,5 + 4 678 DD EH 88
4 Owen Poppe 2 - 8 672 HT EH 86
5 Julius Keur 1,5 - 18 663 -geen D 84
6 Fleur Gieben 0 - 42 611 HT EH 78

Groep 10
1 Tim Smit 6 + 25 673 -geen C 88
2 Rick Geene 5,5 + 10 671 HT D 87
3 Dennis Middendorp 5,5 + 21 653 Prom D 87
4 Tristan Boevé 5 - 2 662 -geen C 86
5 Jelle Lemckert 5 - 4 666 Velo C 86
6 Jacob Dekker 3 - 26 599 DSC C 82

Groep 11
1 Thom de Ruiter 7,5 + 50 698 Rswk EH 89
2 Thomas Starkenburg 7,5 + 49 699 Rswk EH 89
3 Julian Berger 5,5 + 20 644 SO Rdam EH 85
4 Sjoerd Veldkamp 4,5 - 1 624 HT EH 83
5 Floris v Hoogdalem 3,5 - 30 618 Voorb EH 81
6 Paul Allard 1,5 - 64 569 BF EH 77

Groep 12
1 Matthijs Roebroek 6,5 + 28 642 -geen D 85
2 Jens de Zoete 6,5 + 26 643 Velo EH 85
3 Martijn Panneman 5,5 + 6 625 Velo D 83
4 Jelle Bulthuis 5 + 3 603 -geen D 82
5 Thomas v/d Ende 4 - 12 577 Voorb D 80
6 Mees Bertels 2,5 - 27 523 -geen EH 77

Groep 13
1 Willem Lagaay 7,5 + 32 637 BF EH 85
2 Jochem Vreugdenhil 6,5 + 14 614 Schmt EH 83
3 Ardavan Kashtiara 6 + 3 607 HT EH 82
4 Benjamin Schoonenberg 5,5 - 4 589 RSRIT EH 81
5 Martin van der Star 4,5 - 26 574 -geen EH 79

Groep 14
1 Irfaan Aliradja 7 + 41 629 Voorb EH 82
2 Oscar van Rijn 6 + 26 602 -geen EH 80
3 Roel Vos 5 + 4 585 DSC EH 78
4 Floris Brulleman 4,5 - 8 578 Voorb EH 77
5 Rick van Roon 4 - 17 565 CSV EH 76
6 Han van Dis 3,5 - 21 548 -geen EH 75

Groep 15
1 Gijs Ruijgrok 7 + 44 603 -geen EH 80
2 Sacha Schmitter 6,5 + 33 594 -geen D 79
3 Annabel Kalis 6 + 22 586 Voorb D 78
4 Rutger Teuben 4 - 16 543 Bht D 74
5 Carolijn de Kok 3,5 - 23 530 Voorb EH 73
6 Kemp Zumpolle 3 - 37 525 -geen EH 72

Groep 16
1 Kai Groenhof 6 + 22 566 -geen EH 76
2 Josey Falhaber 5,5 + 14 553 HT EH 75
3 Emiel Haakma 5,5 + 8 561 DSC EH 75
4 Zach Frazier 5 + 10 532 -geen EH 74
5 Floris Göbel 4,5 - 7 534 -geen EH 73
6 Ivo Vrijbergen 3,5 - 22 507 BF EH 71

Groep 17
1 Martina Navia 10 + 106 641 -geen EH 82
2 Jasmijn Ruygrok 6 + 25 564 -geen D 74
3 Jan Boumeester 5,5 + 16 551 -geen D 73
4 Cas Jiskoot 4,5 - 4 532 HT D 71
5 Vinny Smakman 3 - 40 510 HT EH 68
6 Dylan Straub 1 - 80 470 HT EH 64

Groep 18
1 Bart Hoos 7 + 44 562 Velo D 74
2 Casper Reede 7 + 40 568 SIO D 74
3 Pieter Jansen 6,5 + 30 558 -geen D 73
4 Conrad de Ridder 5,5 + 11 536 -geen D 71
5 Tjalle Schwartzenberg 4 - 10 493 -geen EH 68
6 Adriaan Breedveld 0 - 89 411 BF EH 60

Groep 19
1 Alexander Keijzer 7,5 + 36 536 -geen EH 73
2 Alain Faddegon 7,5 + 36 536 -geen EH 73
3 Diederik Andeweg 7 + 21 536 HT EH 72
4 Crispijn Berendsen 5,5 - 9 507 -geen EH 69
5 Bryan vd Barselaar 2,5 - 65 439 -geen EH 63

Groep 20
1 Jesse Smakman 7,5 + 34 534 HT EH 71
2 Jasper Gent 7 + 44 544 -geen EH 70
3 Jelle Römer 6 + 4 504 -geen EH 68
4 Dirk Jan Somsen 4,5 - 26 474 -geen EH 65
5 Anwar Bryan Orie 4 - 36 464 Bht EH 64

Groep 21
1 Lennard Doodeman 9,5 + 94 594 -geen EH 73
2 John Spence 7 + 44 544 BF EH 68
3 Hylke Sebus 6,5 + 34 534 -geen EH 67
4 Jolanda Fafié 4 - 16 484 RSRIT EH 62
5 Lola den Dunnen 1,5 - 66 434 RSRIT EH 57
6 Emma Goedeé 1,5 - 66 434 -geen EH 57

Groep 22
1 Sam Lemckert 9,5 + 93 593 Velo D 71
2 Thomas vd Velde 6,5 + 34 531 -geen D 65
3 Arash Amini 6,5 + 33 533 BF C 65
4 Luuk Geene 5 + 9 492 HT D 62
5 Laurens vd Drie 2,5 - 47 453 -geen EH 57
6 Marnix Lincklaen Arr. 0 - 97 403 -geen EH 52

Groep 23
1 Sven van Erp 8,5 + 74 574 -geen EH 67
2 Wilfred Vreugdenhil 6 + 24 524 Schmt EH 62
3 Stella Roeleveld 5,5 + 14 514 HT EH 61
4 Yannick Weltouk 4,5 - 6 494 -geen EH 59
5 Sebastiaan vd Voort 3 - 36 464 -geen EH 56
6 Matthijs Visser 2,5 - 46 454 -geen EH 55

Groep 24
1 Thomas Luijt 6 + 27 511 Bht EH 60
2 Sophie Gieben 6 + 23 515 HT EH 60
3 Calin Bajireanu 6 + 21 518 HT EH 60
4 Olivier Huizing 5 + 7 489 -geen EH 58
5 Ryan Boevé 4 - 17 477 -geen EH 56
6 Peter Meershoek 3 - 37 457 -geen EH 54

Groep 25
1 Pim de Ruiter 9 + 83 562 -geen EH 64
2 Melchior vd Venne 7,5 + 51 535 -geen EH 61
3 Benjamin de Lange 6 + 25 500 -geen EH 58
4 Gerard Zwakhoven 3,5 - 25 450 -geen EH 53
5 Jaap Landsman 3 - 35 440 -geen EH 52
6 Boudewijn Göbel 1 - 75 400 -geen EH 48

Groep 26
1 Pepijn Groeneveld 8 + 66 541 -geen EH 60
2 Simon Ekelmans 8 + 66 541 -geen EH 60
3 Koen Stoops 6,5 + 36 511 -geen EH 57
4 Robin de Zwart 5,5 + 16 491 -geen EH 55
5 Valérie Erd 2 - 54 421 -geen EH 48
6 Niek Hoppenbrouwer 0 - 104 396 HT EH 44

Groep 27
1 Twan vd Togt 9,5 + 92 552 -geen D 61
2 Alexander Kousemaeker 8 + 66 516 -geen EH 58
3 Pepijn Keur 6 + 20 485 -geen D 54
4 Daphne Dundas 3,5 - 24 426 -geen EH 49
5 Nina Amini 2,5 - 44 406 BF D 47
6 David Lim 0,5 - 84 366 -geen EH 43

Groep 28
1 Fay van der Elst 9 + 86 536 -geen EH 58
2 Daan v/d Ende 7 + 36 510 Voorb EH 54
3 Davis Donaldson 5,5 + 16 466 -geen EH 51
4 Christiaan v Straaten 4,5 - 4 446 -geen EH 49
5 Celine Barge 2 - 54 396 -geen EH 44
6 David Warner 2 - 54 396 -geen EH 44

Groep 29
1 Kiko Samodji 8 + 64 514 -geen EH 54
2 Julia Cheroux 6,5 + 34 484 BF EH 51
3 Marta Cid 6 + 24 474 -geen EH 50
4 Max Nijman 5 + 4 454 -geen EH 48
5 Jakob Ollivier de Leth 2,5 - 46 404 -geen EH 43
6 Jonah Meijer 2 - 56 394 -geen EH 42

Groep 30
1 Maurits vd Veer 10 + 104 554 DD EH 44
2 Steijn van Poppel 6 + 24 474 -geen EH 37
3 Leander Scheele 5 + 4 454 -geen EH 56
4 Peter Baars 4,5 - 6 444 -geen EH 48
5 Olivier v Ravenswaaij 4 - 16 434 -geen EH 45
6 Stephanie Groskamp 0,5 - 86 364 -geen EH 46

Groep 31
1 Luuk Stolk 9,5 + 88 523 -geen EH 53
2 Zaid Bhojani 7,5 + 42 492 -geen EH 49
3 Florine Hogendoorn 5,5 + 17 431 Rswk EH 45
4 Timotijn Hanssen 3,5 - 2 358 -geen EH 41
5 Bart vd Velde 3 - 37 386 -geen D 40
6 Jasper Piers 1 - 84 357 BF EH 36

Groep 32
1 Simon de Both 7 + 45 669 Rswk D 60
2 Charlie Klaver 5,5 + 33 589 -geen EH 54
3 Willem Oomens 4 + 33 474 -geen EH 48
4 Steijn Muller 3,5 + 11 497 -geen EH 46
5 Paolo Gatti 3,5 + 7 507 BF EH 46
6 Joris Kok 2,5 - 13 487 -geen EH 42
7 Thierno Diallo 1,5 - 33 467 -geen EH 38
8 Gijs Oudendal 0,5 - 53 447 -geen EH 34

Groep 33
1 Emilio Paimo 6,5 + 63 565 -geen EH 56
2 Lenney Gerrets 6,5 + 63 563 -geen EH 56
3 Jillis de Boom 5 + 53 478 Pion EH 50
4 Mark Slootweg 4 - 7 568 Pion EH 46
5 Dung Pham 3 - 7 493 -geen EH 42
6 Daniel Busutil 2 - 20 456 -geen EH 38
7 Gijs Slooter 1 - 47 453 -geen EH 34
8 Tim McLaren 0 - 67 433 -geen EH 30

Artikel aangelegd op: 15-01-2006
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.