Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 mei 2020
Geschreven door Paul Koppens   
04-05-2020
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2020. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2019 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2759 DSC-1-36
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2615 DD-1+9
3. Pruijssers, R. (Roeland) 2566 Botwinnik-1  
4. Nikolic, P. (Predrag) 2556 Novelty Destr.-1-30
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2475 Promotie-1+25
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2410 Schaakmat-1-16
7. Michielsen, J.R. (Joost) 2395 DSC-2-10
  Oosterom, C.D. van (Chiel) 2395 DSC-2+15
9. Wiel, J.T.H. van der (John) 2390 DD-2+9
10. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
11. Freeke, M.F. (Matthieu) 2345 DSC-4-3
12. Kuipers, E.F. (Eelco) 2317 Promotie-2+5
13. Blokhuis, J. (Jeroen) 2312 DD-3  
14. Bekker, S. (Stefan) 2308 Haeghe Ooievaar-1-18
15. Ruitenburg, J. van (Joost) 2305 DSC-5+11
16. Kelder, J.M. op den (Joram) 2293 DSC-6+11
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
18. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2275 DSC-7-8
19. Berg, B. van den (Bram) 2238 Schaakhuis-2  
20. Hennink, E. (Erik) 2222 Promotie-3+80
21. Blees, E. (Enrico) 2217 DSC-8-3
22. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2214 DD-5-13
23. Werksma, A. (Arie) 2208 Promotie-4+8
24. Legemaat, G. (Gert) 2205 DSC-9-20
25. Hofman, A.M. (Marnix) 2201 Schaakmat-2+7
26. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2197 DSC-10-4
27. Slaa, R. (Ricardo) 2184 DSC-11+13
28. Hoogland, M. (Mike) 2175 Schaakhuis-3+41
29. Zetten, M. van (Maarten) 2172 Promotie-5= 
30. Bannink, B. (Bernard) 2170 Promotie-6-34
31. Goes, S.F. (Sten) 2161 DSC-12-43
32. Woerden, M. van (Michiel) 2157 Schaakmat-3+28
33. Mityaev, A. (Alexandr) 2152 DD-6+24
    RSC-BP-1  
34. Thakoerdien, J. (Jerrel) 2151 Rijswijk-1+7
35. Barendse, T.J.M. (Ted) 2150 DSC-13+56
36. Hoogt, I. de (Ivar) 2149 DSC-14+56
37. Prakken, G. (Gerrit) 2148 DD-7-9
38. Meulenbroek, K. (Kim) 2147 DSC-15+3
  Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7= 
40. Gieben, S. (Stijn) 2145 Rijswijk-2-52
41. Vesters, M. (Melchior) 2143 Schaakhuis-4-16
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-16= 
43. Helvoort, R.A. van (Rob) 2137 Rijswijk-3+4
44. Pietersma, M. (Menno) 2135 Schaakmat-4-13
45. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
46. Verbaken, O.P. (Onno) 2127 DSC-17+25
47. Smits, S. (Sebastiaan) 2123 DSC-18+25
48. Schrik, R. (Rachid) 2120 Promotie-9+5
    Schaakhuis-5  
49. Liempt, M. van (Michael) 2119 Rijswijk-4-2
50. Hommes, E. (Elmar) 2117 DD-8-2
51. Beeren, T.J.B. (Thom) 2111 Botwinnik-2-28
  Hortensius, L.M. (Lisa) 2111 DSC-19-14
53. Dijk, T.A. van (Timon) 2104 Schaakmat-5-39
54. Kortis, W. (Wim) 2103 DSC-20-19
55. Stam, H.J. (Hans) 2101 DSC-21-5
56. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2099 Promotie-10+22
57. Hartog, M.F. den (Marijn) 2096 DSC-22-151
58. Dijk, O. van (Onno) 2093 DD-9-9
59. Buzing, P.C. (Pieter) 2082 DSC-23+34
60. Liem, R. (Raymond) 2080 Schaakhuis-6-35
61. Ghijsen, P. (Pim) 2077 DD-10-17
62. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2076 DSC-24-13
63. Kommer, B. (Bas) 2071 Rijswijk-5-16
64. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-25= 
  Cupido, A. (Alexander) 2068 Rijswijk-6+9
66. Groot, M. de (Marco) 2064 Rijswijk-7-31
67. Voogt, B. (Bob) 2063 DSC-26-24
68. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2061 Botwinnik-3+4
69. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2060 DD-11+25
70. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2059 DSC-27-8
71. Vistisen, L.M. (Lars) 2057 DD-12-2
    Novelty Destr.-2  
    Schaakhuis-7  
72. Kumar, A.G. (Ashwin) 2056 DSC-28= 
73. Romkes, G. (Gosse) 2055 DD-13+35
74. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2054 Schaakmat-6-23
75. Bosma, J. (Jan) 2051 DSC-29+66
76. Bottema, T. (Timo) 2050 DSC-30-30
  Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2050 DSC-30+38
78. Middelveld, M. (Martine) 2047 DSC-32+15
79. Putten, H. van (Henk) 2045 Schaakmat-7-13
80. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2044 Rijswijk-8+11
81. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2040 Promotie-11-45
82. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-3= 
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2039 DD-14-11
84. Stolte, M.J. (Maarten) 2037 SHTV-1+38
85. Liefrink, F. (Feike) 2036 Novelty Destr.-4+112
  Milort, G. (Gerard) 2036 RSC-BP-2+15
    Schaakhuis-8  
87. Dickhoff, R. (Ronald) 2033 DD-15-47
88. Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-4= 
89. Aagaard, M. (Michael) 2030 Schaakmat-8-15
90. Bulthuis, J. (Jelle) 2028 Rijswijk-9-35
  Egmond, R.M. van (Rogier) 2028 DD-16-81
92. Hollander, J.W. (Hans) 2024 Schaakhuis-9+25
93. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2022 Botwinnik-5-6
94. Valstar, J.R. (Johan) 2021 Schaakmat-9= 
95. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
96. Klop, T.L. (Tjomme) 2018 Schaakhuis-10-2
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 2018 Rijswijk-10+52
98. Brasser, P. (Paul) 2017 Schaakmat-10+14
  Bueno, M.E. (Mark) 2017 DD-18+46
100. Zwartveld, J. (Hans) 2013 DSC-33-12
101. Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-34= 
  Oranje, R. (Richard) 2009 DSC-34-11
103. Pauw, S.A. (Sander) 2008 SHTV-2-4
104. Anema, W.J. (Walter) 2001 DSC-36-1
105. Wichhart, M. (Maarten) 1997 Promotie-12+16
106. Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1= 
107. Debard, M. (Michel) 1995 Novelty Destr.-5+5
  Noordhoek, H. (Henk) 1995 Promotie-13-21
109. Kanters, C.J. (Cor) 1989 RSC-BP-3-15
110. Brendemühl, B. (Bernd) 1988 Novelty Destr.-6+53
111. Noordkamp, H.W. (Wouter) 1987 SHTV-3+11
112. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-37= 
113. Bieger, T. (Thierry) 1984 Pomar-1+14
    Schaakmat-11  
114. Klein, R.J.H. (Ron) 1983 DD-19+41
115. Werve, P. van der (Paul) 1982 Promotie-14+41
116. Dijk, E. van (Eduard) 1981 SHTV-4-2
117. Leezer, R. (Roel) 1978 Rijswijk-11+11
118. Buchly, S. (Stefan) 1975 Botwinnik-6+9
119. Segerberg, T. (Tomas) 1973 Novelty Destr.-7-23
    Schaakhuis-11  
120. Dekker, K. (Kees) 1972 Scheve Toren-1-1
121. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1970 Rijswijk-12-26
122. Schleipfenbauer, B. (Bent) 1969 DSC-38  
123. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1967 Rijswijk-13-18
124. Deutekom, Y. van (Yde) 1962 Botwinnik-7-39
  Meer, K. van der (Kees) 1962 DSC-39-10
126. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12= 
127. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1960 SHTV-5-52
  Wiersma, A.A. (Arno) 1960 DSC-40+68
129. Straaten, M. van (Marco) 1959 Schaakhuis-12-68
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1959 Scheve Toren-2-26
131. Baas, J.A. (Hans) 1958 Promotie-15-21
  Kanbier, M.B.C. (Max) 1958 Botwinnik-8+22
    Promotie-15  
  Schmitt, C. (Cristian) 1958 Novelty Destr.-8+28
  Swart, S. de (Sipke) 1958 Promotie-15= 
135. Waard, J.A.M. de (Jos) 1950 DD-20+12
136. Fernandes João, C.C. (César) 1949 Novelty Destr.-9-41
137. Happel, H.A. (Henk) 1947 DD-21-13
138. Goudriaan, A. (Tony) 1945 Rijswijk-14+25
  Zanten, W.P.C. van (William) 1945 SHTV-6+17
140. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-22= 
141. Borst, F. (Filip) 1940 DSC-41+47
142. Jonkman, D. (David) 1938 Schaakhuis-13+28
143. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1934 DD-23+2
144. Mourik, M. van (Maurice) 1931 Schaakhuis-14+46
145. Lubben, A. van der (Arno) 1928 Botwinnik-9+92
146. Brouwers, R.B. (Reggy) 1926 Schaakhuis-15-12
  Metselaar, H. (Harold) 1926 Schaakhuis-15-21
148. Hariz, H. (Haissam) 1925 DD-24-25
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1925 DD-24+96
    Haeghe Ooievaar-4  
150. Mostert, M.J. (Joost) 1923 Promotie-18-41
151. Middelkoop, F.H. (Erik) 1922 Botwinnik-10+32
  Segers, J.C.M. (Hans) 1922 DD-26-18
    SHTV-7  
153. Bodaan, A. (Ton) 1921 HSV-1+12
    SHTV-8  
    Schaakhuis-17  
  Metz, A.G. (Atze) 1921 Rijswijk-15+8
  Munnik, T. (Talitha) 1921 DSC-42-43
156. Peerdeman, N.P. (Nico) 1920 Promotie-19+15
157. Hubert, M. (Michel) 1918 Scheve Toren-3+57
158. Mostert, D. (Davin) 1917 Botwinnik-11+13
159. Harmanus, N.C. (Norbert) 1916 DSC-43+31
    Novelty Destr.-10  
    Schaakhuis-18  
160. Baas, G.J. (Gert Jan) 1912 DSC-44+34
    Novelty Destr.-11  
161. Dekker, D.H.M. (Derk) 1911 Novelty Destr.-12-50
    Schaakhuis-19  
  Voorberg, J.P. (Johan) 1911 Schaakmat-13-16
163. Theijn, D. (Dave) 1910 Scheve Toren-4+22
164. Voorberg, K. (Kees) 1909 DSC-45-48
165. Bik, W. (Wouter) 1908 Botwinnik-12+15
166. Mulders, R. (Rinze) 1907 Botwinnik-13-16
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1907 DSC-46+17
168. Hooven, E.C. van den (Evert) 1903 DSC-47-21
  Koster, J. (Jan) 1903 Promotie-20+4
170. Huizen, H. van (Henk) 1902 Haeghe Ooievaar-5+11
171. Blankespoor, J.H. (Jan) 1899 Promotie-21-17
  Smit, R. de (Rudi) 1899 Scheve Toren-5-12
173. Boeters, S. (Stefan) 1897 DD-27+16
174. Marel, E.J. van der (Eric) 1896 Bobby Fischer-1+7
    Wassenaar-1  
175. Glimmerveen, M.A. (Martin) 1895 DSC-48-105
  Kort, W. (Wilco) 1895 Botwinnik-14+32
177. Kuiper, L.C. (Leo) 1892 DD-28-110
  Lode, P. (Peter) 1892 DSC-49+6
179. Mellens, M. (Martin) 1891 RSC-2-5
    Voorburg-1  
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1891 DD-29-75
    Schaakmat-14  
181. Laan, J. (Jorick) 1889 DSC-50+64
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1889 DSC-50+11
183. Kamar, M.B. (Muhannad) 1888 RSC-3+6
184. Smaal, L. (Lourens) 1887 Promotie-22-9
185. Nepveu, M. (Manuel) 1885 Promotie-23+11
186. Hart, J.W. 't (Johan) 1883 Schaakmat-15+28
187. Verbaan, B.M. (Bart) 1882 SHTV-9-50
188. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1880 DSC-52-12
  Eggink, G. (Gerhard) 1880 Promotie-24+18
190. Hoogland, B. (Bauke) 1874 Rijswijk-16+12
191. Hettfleisch, M. (Maurice) 1871 Promotie-25+61
192. Baak, K.L. (Karl) 1870 SHTV-10+44
  Gosliga, J.S. van (Jouke) 1870 DSC-53+44
  Ouwens, H.C. (Bert) 1870 Promotie-26-44
195. Pronk, R. (Rik) 1869 SHTV-11+29
196. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1868 DD-30-34
    Novelty Destr.-13  
197. Albertus, B. (Bram) 1867 Promotie-27-45
  Cortenbach, S. (Stan) 1867 DD-31+128
199. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
200. Ottenhof, S. (Sascha) 1860 Scheve Toren-6-12
201. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1858 Wassenaar-2+36
202. Drenthen, A. (Arjan) 1857 DSC-54-4
203. Achuthan, D. (Dylan) 1855 Promotie-28-35
204. Baas, R. (Rijnko) 1854 Rijswijk-17-31
    Schaakhuis-20  
205. Henn, R.A. (Reinhard) 1850 DD-32+46
206. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1848 Promotie-29-8
207. Evenhuis, W. (Wybe) 1844 DSC-55  
  Geerlings, V. (Vincent) 1844 Rijswijk-18+42
  Kooiman, S. (Stephan) 1844 Promotie-30+88
210. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1841 Promotie-31+71
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1841 RSC-BP-4+27
212. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Promotie-32= 
213. Hulshof, J.P. (Hans) 1838 Rijswijk-19+4
214. Yalçin, B. (Bilal) 1837 Schaakhuis-21-56
215. Baak, E.E. (Evert) 1836 SHTV-12+17
216. Gaemers, P. (Peter) 1834 Rijswijk-20-21
  Leeuwen, O. van (Olav) 1834 HSV-2-29
    SHTV-13  
218. Meijer, R.H. (Robbert) 1833 Novelty Destr.-14  
219. Dekker, A.E. (Ard) 1832 Schaakmat-16= 
  Goossens, P.A. (Pieter) 1832 DSC-56-23
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1832 SHTV-14-18
222. Lom, R. van (Rob) 1831 Schaakmat-17+6
223. Gennip, A.D. van (Sander) 1830 DSC-57  
224. Iersel, M. van (Mark) 1828 DD-33-32
225. Then, W.J.T. (Hans) 1824 Schaakhuis-22-17
226. Vries, R.R. de (Ricky) 1823 DD-34  
227. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1819 DD-35-170
228. Arends, H. (Herman) 1817 DD-36-27
  Bosman, J. (Johan) 1817 Promotie-33-19
230. Duijvesteijn, A. (André) 1814 Schaakmat-18+5
231. Brunner, K. (Karg) 1813 Schaakmat-19+82
232. Waard, E.R. de (Remko) 1811 DD-37-2
233. Albregtse, T. (Tjerk) 1809 DSC-58-4
  Eesteren, J. van (Jaap) 1809 DD-38-20
235. Gent, A. van (Aad) 1807 Scheve Toren-7-25
236. Leeuwe, F. de (Floris) 1806 RSC-BP-5+53
237. Reimer, W.P.J. (Wim) 1805 DD-39+18
238. Blanter, S. (Sofya) 1804 DSC-59= 
  Tan, H.T. (John) 1804 Promotie-34+3
240. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1803 Schaakmat-20-49
  Lange, R. (Ronny) 1803 Novelty Destr.-15-24
242. Gruss, C. (Christian) 1802 Novelty Destr.-16= 
  Regeer, P.A. (Paul) 1802 Schaakhuis-23-27
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1802 RSC-BP-6-43
245. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1797 Wassenaar-3-20
246. Middelkoop, A. (Arno) 1794 Botwinnik-15+10
  Werkhoven, G. (Gerard) 1794 RSC-BP-7+20
248. Jong, J.J. de (Jaap) 1793 Lierse-1+5
249. Oortmarssen, H. van (Hans) 1791 Rijswijk-21-52
250. Corneth, H.J.M. (Bert) 1789 HSV-3-29
251. Smits, R.C.M. (Rob) 1788 DSC-60-11
252. Koreman, E.P. (Eric) 1786 DD-40-10
  Steffers, H. (Hendrik) 1786 Rijswijk-22-36
254. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1783 DD-41+58
255. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1782 DD-42-23
256. Oosterhout, P. (Flip) 1781 Haeghe Ooievaar-7= 
257. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1780 Promotie-35-71
  Hoogeveen, F.R. (Frans) 1780 HSV-4= 
    SHTV-15  
259. Bruschke, A. (Alexander) 1779 DSC-61  
260. Heijgen, D. van (Diederik) 1778 DSC-62-47
261. Mulders, E. (Edwin) 1777 Rijswijk-23+22
262. Albers, M.M. (Merlijn) 1773 Botwinnik-16+61
263. Belt, H.T. van den (Henk) 1772 DSC-63+49
264. Graaf sr., J. de (Jan) 1770 Scheve Toren-8-23
265. Olvers, E. (Ed) 1768 SHTV-16-23
  Zijlstra, J. (Jasper) 1768 Wassenaar-4+35
267. Merle, R. (Robert) 1767 Schaakmat-21+68
268. Minnema, R. (Rens) 1766 Promotie-36-55
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1766 Rijswijk-24+40
270. Drolenga, B.M. (Bert) 1765 Novelty Destr.-17  
  Heek, P.F. (Peter) 1765 Botwinnik-17+2
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1765 Scheve Toren-9+13
  Nobel, C. (Corniel) 1765 DSC-64-5
274. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1763 Voorburg-2+227
  Tamminga, M. (Meile) 1763 SHTV-17+41
276. Veenstra, A.H. (Arnt) 1761 DSC-65+45
277. Pomorska, K. (Karolina) 1760 DD-43+13
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-18= 
279. Dusseldorp, B. van (Brent) 1754 DSC-66+16
  Groenendijk, D. (Dick) 1754 HSV-5+2
    SHTV-18  
281. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1752 Scheve Toren-10-11
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1752 RSC-4-28
283. Groen, C. (Cor) 1750 RSC-BP-8-36
284. Taverne, N. (Nadeem) 1749 Schaakhuis-24-51
285. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-44= 
286. Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-45= 
287. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1745 DD-46-62
  Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
  Heiden, J. v.d. (Jan) 1745 Schaakmat-22+3
290. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1739 Botwinnik-19+71
  Guijt, E. (Erwin) 1739 Promotie-38+17
292. Bons, M.M. (Maurits) 1738 Haeghe Ooievaar-8-6
  Kuipers, H. (Hielke) 1738 Promotie-39+51
294. Hylkema, H.T. (Titus) 1737 RSC-5-37
  Knops, H. (Hamilcar) 1737 Promotie-40-11
296. Etten, R.W. van (Ronald) 1736 Schaakmat-23-25
297. Heikamp, F. (Folmer) 1734 Rijswijk-25-3
298. Graaf, E. van der (Erik) 1733 DD-47+33
  Haan, J.A. de (Hans) 1733 HSV-6-64
300. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1730 DD-48-52
301. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1728 Pomar-2-22
302. Sikkes, P. (Piet) 1727 SHTV-19+22
303. Lopies, A. (André) 1726 DD-49-4
  Ramondt, D. (Dennis) 1726 RSC-BP-9+5
305. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1725 DD-50-6
306. Dijkstra, G.J. (Gert) 1722 DSC-67-26
  Minnema, H. (Hans) 1722 Promotie-41-25
308. Bakels, R. (Rosanne) 1721 Rijswijk-26= 
  Stolze, F.G. (Gerard) 1721 Lierse-2= 
  Wareman, D. (Dennis) 1721 RSC-BP-10-40
311. Graaf, B. van de (Bas) 1719 Promotie-42+23
  Li-Behn, T.X.Y. (Tobias) 1719 HSV-7+272
    SHTV-20  
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1719 RSC-BP-11-2
314. Deelen, B.J. van (Bernard) 1718 RSC-6-2
315. Bovenlander, T. (Theo) 1717 SHTV-21= 
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1717 DSC-68+18
317. Claushuis, M. (Michaël) 1716 Wassenaar-5+7
318. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1712 RSC-BP-12-14
319. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1710 RSC-BP-13-1
  Maas, B. (Boy) 1710 Schaakhuis-25-1
321. Broeder, L. den (Leno) 1709 Schaakmat-24+23
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1709 DD-51-27
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1709 Schaakmat-24+39
324. Donk, J. van de (Jan) 1708 DSC-69-19
325. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
326. Knigge, M. (Mark) 1702 Rijswijk-27+100
327. Ketel, H. van (Henk) 1701 Schaakmat-26+142
328. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1696 Schaakmat-27+18
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1696 Schaakmat-27+45
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1696 HSV-9-36
    SHTV-22  
331. Scholtus, T. (Tomas) 1693 DD-52  
  Tol, J.H. van der (Henk) 1693 Rijswijk-28+3
  Veen, R. van der (Reinier) 1693 DCSV-1+16
334. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1692 DSC-70-7
  Jager, M.D. (Mark) 1692 DCSV-2+53
336. Dekker, J.C. (Jan) 1691 Schaakmat-29-20
  Maele, W. van de (Wim) 1691 Novelty Destr.-18+25
338. Berg, J. van den (Jaap) 1688 Promotie-43-45
  Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1688 Lierse-3-136
340. Roscam Abbing, E.W. (Ernst Willem) 1686 DD-53  
341. Nierop, D. (Dominique) 1685 Haeghe Ooievaar-9+46
  Vink, C. (Kees) 1685 Pomar-3-14
343. Eveleens, E. (Ed) 1682 DSC-71-16
  Wentholt, F. (Frans) 1682 DD-54+104
345. Kleijn, J. (Jeroen) 1681 Scheve Toren-11-100
346. Wagner, A.M. (André) 1680 Haeghe Ooievaar-10+27
    SHTV-23  
347. Broekhuizen, T. (Tom) 1678 DSC-72+25
  Martin, L. de (Lilian) 1678 DD-55  
349. Engering, F. (Frans) 1676 DD-56+29
  Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-56= 
  Quak, P.C. (Piet) 1676 Lierse-4+52
  Vokurka, T. (Tom) 1676 DD-56-56
353. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1674 Schaakhuis-26+27
354. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1672 Promotie-44+15
355. Mostfa, Y.M. (Yassin) 1671 Pomar-4-9
  Warmerdam, R. (Rob) 1671 Haeghe Ooievaar-11-28
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1671 DD-59+7
358. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-29= 
359. Hoebink, D. (Daan) 1667 RSC-BP-14+50
360. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1665 RSC-7-47
  Hofstee, P. (Piet) 1665 DCSV-3+52
    Schaakhuis-27  
362. Dijken, B.S. van (Bert) 1663 RSC-8-21
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1663 Botwinnik-20-79
364. Ploeger, D. (Dirk) 1660 RSC-9-18
365. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-30= 
366. Lincewicz, W.A.P. (Peter) 1658 SHTV-24  
  Mandelbaum, A. (Amit) 1658 Schaakmat-30  
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1658 Schaakmat-30-27
369. Schalen, J. (John) 1657 RSC-10-8
370. Ameling, A.H. (Bob) 1656 Botwinnik-21+37
  Springer, H.J. (Henk) 1656 Scheve Toren-12  
372. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1654 Botwinnik-22-5
  Shin, J. (Jinan) 1654 DD-60+88
374. Roeleveld, E. (Evert) 1653 HSV-10+39
    Schaakhuis-28  
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1653 SHTV-25+20
376. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1652 Novelty Destr.-19-39
  Kerkhof, C. (Cees) 1652 Scheve Toren-13= 
  Korving, C. (Cornelis) 1652 DSC-73-26
  Strien, B. van (Bart) 1652 Rijswijk-31-42
  Veen, R. ter (Rens) 1652 DCSV-4-25
    Pomar-5  
381. Vaishampayan, A. (Atul) 1651 Voorburg-3-79
382. Frissen, J.G.H. (Jan) 1650 DSC-74-28
  Kwaaitaal, M. (Maarten) 1650 DSC-74+97
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1650 DSC-74-22
385. Broos, S.J. (Simon) 1649 DSC-77+18
386. Breton, M.R. (Mark) 1648 DSC-78+16
387. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1644 Wassenaar-6-26
388. Weerts, R.J. (René) 1643 DSC-79+30
    SHTV-26  
    Schaakhuis-29  
389. Boermans, R. (Rob) 1642 DCSV-5+16
  Gelpke, R.F. (René) 1642 DSC-80-21
391. Matai, R.R. (Rudi) 1641 Botwinnik-23-5
    Promotie-45  
392. Berman, B. (Bart) 1640 RSC-BP-15  
393. Holst, F. v.d. (Fred) 1639 HSV-11-16
394. Heskes, J.M. (Johan) 1638 Promotie-46+31
395. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-32= 
396. Dijk, T. van (Teun) 1635 Lierse-5+16
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1635 Schaakmat-33+11
  Segger, A. (Armin) 1635 SHTV-27-54
399. Bout, T.P. van der (Theo) 1634 Botwinnik-24  
  Ferschtman, F. (Felix) 1634 Pomar-6+14
401. Boersma, F.W. (Franke) 1631 Haeghe Ooievaar-12-35
  Fischer, P. (Per) 1631 Schaakhuis-30+109
403. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-12= 
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-13= 
405. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1629 Novelty Destr.-20+33
  Frehe, A.P. (Antoon) 1629 DSC-81-10
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1629 SHTV-28-26
408. Perrels, P. (Piet) 1628 Scheve Toren-14  
  Terpstra, J.T. 1628 Pomar-7-25
410. Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1627 HSV-13-2
    SHTV-29  
411. Elsandel, K. (Khaled) 1626 DSC-82= 
412. Herpen, M. van (Max) 1624 DD-61+14
413. Barbier, R.R. (Bob) 1622 Haeghe Ooievaar-14-33
    Voorburg-4  
414. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-62= 
  Kraakman, R.P.M. (Ronald) 1620 DSC-83  
416. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1619 DD-63+1
  Franx, K. (Kees) 1619 Schaakhuis-31+164
  Leeuwen, J. van (Jan) 1619 Schaakmat-34-25
  Madularea, D. (David) 1619 Voorburg-5+162
420. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-32= 
421. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1615 Schaakmat-35+13
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1615 Lierse-6-8
423. Groothuis, W. (Willem) 1613 Wassenaar-7-16
  Verduijn, A. (Adriaan) 1613 Lierse-7+1
425. Arp, G. (Gerard) 1611 Botwinnik-25-4
  Bilars, G.H. (Gerard) 1611 DSC-84+39
  Cruden, M. (Marcel) 1611 Schaakhuis-32-49
  Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-84= 
  Verheugd, M. (Marc) 1611 Botwinnik-25+82
430. Hassan, A. (Aram) 1610 DSC-86+74
  Hofland, J. (Jeffrey) 1610 Schaakmat-36-4
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1610 Lierse-8-4
433. Dalen, W. van (Willem) 1609 Botwinnik-27= 
434. Dop, E.R. van (Erik) 1608 Novelty Destr.-21-22
    Rijswijk-33  
  Shin, H. (Hayun) 1608 DD-64+142
436. Ganguly, S. (Sumit) 1607 DSC-87+51
437. Meij, M. de (Marc) 1606 Schaakhuis-33-17
438. Thu, K. (Kyaw Moe) 1605 Schaakhuis-34+61
439. Hullegien, N.E. (Nils) 1604 DSC-88  
  Mudde, H. 1604 Pomar-8-16
441. Ende, J.L. van den (Jan) 1603 Schaakmat-37-40
442. Königslöw, B. von (Bas) 1602 Pomar-9+12
  Molinari, F. (Fausto) 1602 Novelty Destr.-22+13
    Schaakhuis-35  
444. Leite, S. (Scot) 1601 Schaakhuis-36+23
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1601 RSC-11= 
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1601 Haeghe Ooievaar-15+72
447. Liefde, J.J. de (Jan) 1600 Haeghe Ooievaar-16-11
  Verkade, J. (Jeroen) 1600 Botwinnik-28+47
449. Sutrisno, A. (Agus) 1599 Scheve Toren-15-29
450. Reiding, R. (Rob) 1598 Scheve Toren-16+4
451. Stegenga, F.J. (Fedde) 1597 DCSV-6+3
452. Loke, J.A. 1595 HSV-14-12
  Stipdonk, H. (Henk) 1595 DSC-89  
454. Groot, W. de (Wim) 1593 Haeghe Ooievaar-17-109
455. Eijk, A.J. van (Aad) 1592 Haeghe Ooievaar-18+2
456. Feenstra, J.D. (Han) 1591 RSC-BP-16-36
  Martens, F.M. (Frans) 1591 Promotie-47-14
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
459. Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-90= 
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1589 HSV-15+21
461. Remmerswaal, W. (Wouter) 1587 HSV-16+32
  Tamerus, J. (Jan) 1587 Lierse-9-24
463. Kampen, F.F. van (Frans) 1585 DD-65-14
464. Berghout, S. (Stijn) 1584 DSC-91+37
465. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1582 DSC-92= 
  Sterk, C. (Casper) 1582 DD-66+37
467. Stoops, M. (Michael) 1581 DSC-93-14
468. Brady, R.J. (Roan) 1580 DD-67  
469. Berg, S. v.d. (Sandra) 1579 Lierse-10-2
470. Bakker, J.S. (John) 1577 Novelty Destr.-23-41
  Hazeu, C.A. (Cock) 1577 DSC-94-5
472. Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1574 DD-68-40
473. Knigge, J.A. (Hans) 1572 Rijswijk-34-1
  Poots, R.P. (René) 1572 DSC-95+26
475. Sibbing, Z. (Zimo) 1569 DSC-96-26
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1569 Promotie-48-26
477. Engelen, N. (Niels) 1566 DD-69-30
478. Alvares, E.F.S. (Eric) 1565 HSV-17-10
    SHTV-30  
  Laan, H. van der (Hugo) 1565 DSC-97-9
480. Rijn, P. van (Patrick) 1564 Haeghe Ooievaar-19+12
481. Bosch, A. van den (Alexander) 1562 Schaakhuis-37-82
482. Verheijen, J. (Jan) 1561 HSV-18-1
    SHTV-31  
483. Brinkman, D.T. (Dirk) 1560 Botwinnik-29-13
    Promotie-49  
484. Narayan, N.S. (Nishant) 1557 DSC-98-11
485. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1556 Promotie-50-47
  Weijde, A. van der (André) 1556 DSC-99-10
    Schaakmat-39  
487. Maliepaard, C.J. (Kees) 1555 Promotie-51-25
488. Brizee, W.S. (Willem) 1553 Pomar-10+37
  Kinoshita, K. (Kanako) 1553 Schaakhuis-38-38
  Valk, D.J.G. (Dick) 1553 Lierse-11-106
491. Bergers, W. (Wim) 1552 Scheve Toren-17+9
  Huisman, E. (Edgar) 1552 DSC-100-25
493. Berkel, D. van (Dennis) 1551 Lierse-12-17
  Kemeling, L. (Leen) 1551 Lierse-12+9
    Schaakmat-40  
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1551 Haeghe Ooievaar-20+28
496. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1550 DSC-101-18
    Pomar-11  
    Schaakhuis-39  
497. Balasubramanian, S. (Shyam) 1548 DSC-102-8
  Bruin, J.S. (Jos) 1548 Schaakmat-41-26
  Weel, A.J. van (Toon) 1548 DD-70-31
500. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1546 Rijswijk-35+19
  Breugel, E.A.J. van (Eric) 1546 Haeghe Ooievaar-21-12
  Hennink, D. (Dick) 1546 DD-71+93
503. Boonman, P.C.M. (Petra) 1545 Novelty Destr.-24  
504. Koks, P.W. (Paul) 1543 HSV-19-78
  Post, T.H.M. (Dick) 1543 Schaakmat-42+9
506. Leij, E.J. van der (Edwin) 1542 Haeghe Ooievaar-22+2
  Lindhout, D.J. (Danny) 1542 SHTV-32+42
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1542 Haeghe Ooievaar-22-6
509. Kloet, V. van der (Victor) 1541 DSC-103-13
510. Bes, R.N.M. (Rob) 1540 Haeghe Ooievaar-24+5
511. Beekman, G. 1538 Pomar-12-47
  Dijkshoorn, M. (Marcel) 1538 Schaakmat-43+32
513. Kamp, R. van de (Rob) 1537 Voorburg-6+37
514. Sigal, E. (Eugene) 1536 Botwinnik-30-6
  Soeterbroek, M.I. (Michael) 1536 Botwinnik-30+115
516. Alvares, T. (Thomas) 1535 HSV-20+106
    SHTV-33  
  Man, P.M.J. de (Peter) 1535 Pomar-13+27
518. Taanman, P. (Peter) 1531 Haeghe Ooievaar-25-42
    SHTV-34  
  Venema, C.P. (Kees) 1531 DSC-104= 
520. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1530 Rijswijk-36+2
521. Perluka, J.L. (Han) 1528 Botwinnik-32-24
522. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1527 Rijswijk-37  
  Steenweg, P. (Paul) 1527 DCSV-7-17
524. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1525 HSV-21-79
    SHTV-35  
525. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1524 Rijswijk-38-51
  Horst, G. (Gerrit) 1524 DD-72-28
  Kuyvenhoven, R. (Robert) 1524 HSV-22+28
528. Albers, L.F. (Lucas) 1523 Botwinnik-33+86
529. Zwart, D.M. de (Dennis) 1520 HSV-23-39
530. Berendse, F.N. 1519 Pomar-14-45
  Trompetter, R. (Remco) 1519 Lierse-14+61
    Schaakmat-44  
532. Blaas, L.J. (Leo) 1518 Pomar-15+2
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1518 Haeghe Ooievaar-26= 
534. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-15= 
535. Meijer, G. (Gerard) 1515 Wassenaar-8-14
  Mokadem, M. (Mohamed) 1515 RSC-12-25
537. Gerritsma, N.J. (Bert) 1513 HSV-24-14
538. Krikorian, O. (Olivier) 1510 Novelty Destr.-25+14
539. Eck, J. van (John) 1509 RSC-BP-17-22
540. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Botwinnik-34= 
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1508 Haeghe Ooievaar-27-11
    SHTV-36  
542. Schipper, A.P.T. (Aart-Peter) 1507 DCSV-8  
543. Lipka, J.F.H. (Jo) 1503 Botwinnik-35  
544. Reede, L. van (Lito) 1502 DSC-105+13
  Steemers, V. (Vincent) 1502 Pomar-16+21
546. Wuister, J. (Jan) 1501 RSC-BP-18-42
547. Coers, E.F. (Frans) 1500 SHTV-37-25
548. Lucas, H. (Herman) 1499 RSC-BP-19= 
549. As, J.J. van (Sjaak) 1496 HSV-25-8
    RSC-13  
  Sidoti, F. (Filippo) 1496 Novelty Destr.-26-5
551. Orie, E.R. (Erik) 1492 Schaakhuis-40-44
552. Calje, F.L. (Fong Li) 1491 Schaakhuis-41+178
    Voorburg-7  
553. Singare, S.S. (Sachin) 1488 DSC-106+36
  Thomas, R. (Raymond) 1488 DSC-106-11
  Zonderland, H. (Herman) 1488 DSC-106+27
556. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-109= 
557. Nieswaag, J. (Hans) 1486 Lierse-16= 
558. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1484 DSC-110-6
559. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-38= 
  Ham, T. van (Torsten) 1482 Promotie-52+15
  Pol, T. van der (Theo) 1482 Haeghe Ooievaar-28-41
    Schaakmat-45  
562. Goebertus, A.W. (Adrie) 1481 Voorburg-8-27
  Kauffman, W.F.N. 1481 Pomar-17= 
  Middelkoop, E. (Erik) 1481 Botwinnik-36+9
  Stelwagen, F. (Frank) 1481 Scheve Toren-18  
566. Boot, O. (Otto) 1479 Botwinnik-37+9
  Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1479 Novelty Destr.-27-18
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-9= 
569. Nitzsche, E.F. (Edo) 1478 RSC-14+55
  Staden sr., M. van (Martin) 1478 Promotie-53+8
571. Oskam, J. (Julian) 1476 Botwinnik-38  
572. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1474 Lierse-17= 
573. Berg, J.C. van den (Johan) 1473 Lierse-18+12
574. Elders, M. (Maurits) 1469 Schaakhuis-42+28
  Flikweert, C.L. (Kees) 1469 Schaakmat-46-33
576. Kanbier, G. (Guy) 1468 Promotie-54+15
577. Swieten, S.C. van (Simon) 1467 Lierse-19= 
578. Grippeling, L. (Luuk) 1461 Voorburg-10  
  Ruiter, R. de (Rein) 1461 DD-73= 
580. Wal, C.M. van der (Martin) 1459 Schaakmat-47-67
581. Franke, A.C.W. (Arie) 1458 Botwinnik-39-11
582. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1456 Schaakmat-48+5
583. Patty, F. al 1454 Voorburg-11-20
  Spaans, L. (Leen) 1454 DD-74-8
585. Rutten, G. (Gerard) 1451 Scheve Toren-19-40
586. Buijs, G. (Gerard) 1450 Lierse-20+14
  Hijma, P. (Pieter) 1450 Promotie-55-25
  Homulle, H. (Harald) 1450 Haeghe Ooievaar-29-9
  Poot, W. (Wim) 1450 Lierse-20-26
  Woestenenk, J. (John) 1450 Pomar-18+25
591. Coenders, H. (Hans) 1449 HSV-26+63
  Verploegh, H.C. (Henk) 1449 RSC-BP-20-21
593. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1447 Haeghe Ooievaar-30+28
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-49= 
595. Prins, L. (Leen) 1446 Schaakmat-50+9
596. Eibergen, R. van (Robert) 1445 DD-75+14
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-56= 
  Veen, H. ter (Harm) 1445 DCSV-9-3
599. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-27= 
600. Velzen, M. van (Martin) 1443 RSC-BP-21-58
601. Dirkse, S. (Simon) 1440 DSC-111-72
602. Dijkstra, R.W. (Rob) 1438 SHTV-39-11
603. Doeves, A. (Bram) 1437 Botwinnik-40-3
604. Ham, A. van der (Alex) 1434 Wassenaar-9-33
605. Zwanenburg, C. (Marco) 1433 Schaakmat-51-73
606. Bout, O. van den (Oswin) 1431 Botwinnik-41  
  Jong, B. de (Bob) 1431 Botwinnik-41-39
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-28= 
609. Wagter, E.L. (Eric) 1430 DSC-112+8
610. Felix, R.J. (Rob) 1429 Rijswijk-39-14
611. Berg, G. van den (Gijs) 1427 DD-76= 
  Groot, M.H. de (Martin) 1427 RSC-BP-22+29
  Hessels, W.B. 1427 HSV-29+11
614. Kolk, J. van der (Jan) 1426 DSC-113+25
615. Jong, C. de (Cor) 1425 RSC-BP-23-7
616. Schoon, C. (Chris) 1418 Promotie-57+25
617. Vries, A. de (Auke) 1417 DD-77+114
618. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-114= 
619. Koppen, M. van (Mees) 1410 Voorburg-12  
620. Jacobs, H. (Hans) 1409 Pomar-19+7
621. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1408 RSC-15-88
622. Klijnsma, R. (Richard) 1407 Scheve Toren-20+4
623. Alhasan, S. (Shiraz) 1404 DSC-115+199
  Llurba, R. (Rossend) 1404 Scheve Toren-21+43
625. Peursen, T.W. van (Timo) 1402 Rijswijk-40+91
626. Lohrer, M.T.A. 1399 Pomar-20+6
627. Roepers, M. (Mirna) 1398 Botwinnik-43-118
628. Rijswijk, T. van (Tim) 1395 Pomar-21-5
629. Hanemaaijer, P. (Piet) 1394 Botwinnik-44-3
  Meer, L.J. van der (Lex) 1394 RSC-BP-24+24
631. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1391 HSV-30-24
    Haeghe Ooievaar-31  
    Pomar-22  
    SHTV-40  
632. Trommel, J.C. (Hans) 1388 DCSV-10= 
633. Croes, J.C. (Koos) 1387 Haeghe Ooievaar-32+23
  Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-16= 
635. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1385 Lierse-22-25
636. Vries, P. de (Peter) 1382 Schaakmat-52+5
637. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1381 Rijswijk-41+24
638. Schreuder, F. (Ferdinand) 1378 DSC-116-31
639. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
640. Oskam, D. (Dejen) 1375 DSC-117+222
641. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1374 DD-78-12
642. Caljé, A. (Adrey) 1372 Voorburg-13-30
  Kumar, J. (Jainendra) 1372 Voorburg-13  
  Zonneveld, J. (Jan) 1372 Lierse-23-20
    RSC-17  
645. Berg, G.M. van den (Geert) 1370 Haeghe Ooievaar-33-53
646. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-18= 
647. Battes, F. (Frans) 1365 Botwinnik-45-6
648. Michels, M.A.J. (Thijs) 1364 SHTV-41-27
649. Lim, D. (Danny) 1359 Wassenaar-10+11
650. Graaf, R. v.d. (Rob) 1357 Schaakhuis-43+14
651. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1356 Haeghe Ooievaar-34-27
    RSC-19  
  Nienhuis, J. (Jan) 1356 RSC-19+24
    Voorburg-15  
653. Vries, R. de (Rob) 1355 Promotie-58-37
654. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-31= 
  Ketting, S. (Sebastiaan) 1354 Rijswijk-42+3
656. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-59= 
657. Witjens, T. (Theo) 1346 Botwinnik-46-13
658. Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-60= 
659. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-32-3
660. Katsarov, M. (Maks) 1340 DD-79+115
661. Splint, C.E.R. (Rob) 1339 Promotie-61-32
662. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-47= 
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1337 Wassenaar-11-19
664. Lis, H.R. van (Hans) 1336 Voorburg-16-17
665. Bijster, H. (Harmen) 1334 Botwinnik-48-5
666. Soeterbroek, P. (Piet) 1332 Botwinnik-49-8
667. Hendriks, H. (Hans) 1331 DSC-118+15
  Li-Behn, T.X.Y. (Thomas) 1331 SHTV-42  
669. Walder, B. (Bart) 1329 RSC-21-1
670. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1328 Scheve Toren-22+79
671. Boekestijn, P. (Piet) 1326 Lierse-24-11
672. Zwart, A. van der (Ard) 1324 DD-80-5
673. Doorn, W. (Wouter) 1321 Voorburg-17  
674. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-28= 
    Pomar-23  
675. Groot, P.J. de (Pieter) 1312 Botwinnik-50= 
676. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1307 RSC-22-39
677. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1302 Schaakmat-54-9
  Holst, L.H. van der (Leon) 1302 Botwinnik-51  
679. Berg, M. van den (Mees) 1301 DSC-119  
  Rietveld, A. (Aart) 1301 Voorburg-18-30
681. Vogelaar, F. (Floris) 1299 Wassenaar-12-136
682. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1297 Botwinnik-52+23
683. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-19= 
684. Bergers, J. (Jos) 1294 Pomar-24-10
  Blaauw, F. (Frans) 1294 Wassenaar-13-35
686. Kuijper, W. (Wim) 1292 Lierse-25= 
687. Bouma, H.H. (Henk) 1283 HSV-33+48
  Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-35= 
  Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1283 Haeghe Ooievaar-35+16
690. Erwich, J.G. (Ankie) 1282 Wassenaar-14-8
691. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-53= 
  Haaksma, F.H. (Freek) 1281 Voorburg-20-60
693. Persoon, N. (Nick) 1280 Lierse-26  
694. Boer, R. de (Ruut) 1276 RSC-BP-25+23
695. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1274 Haeghe Ooievaar-37-11
696. Meijer, W.J. (Wim) 1270 DSC-120-1
  Visser, J.H.A. (Hans) 1270 RSC-23-47
    Voorburg-21  
698. Ketting, P. (Peter) 1269 Rijswijk-43+136
699. Modderman, A.H. (Arent) 1268 Botwinnik-54+24
700. Torbal, M. de (Mike) 1261 Haeghe Ooievaar-38+91
701. Ciftci, S. (Selahattin) 1259 HSV-34-25
702. Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-55= 
703. Singare, S. (Sarthak) 1250 DSC-121+65
704. Lagerwerf, L. (Leen) 1247 Lierse-27= 
705. Serrano, J. (José) 1244 Wassenaar-15  
706. Feringa, A. (Andre) 1243 Lierse-28-9
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1243 Schaakmat-56+20
708. Hanewald, E. (Ernst) 1242 DSC-122-43
709. Rissalah, A. (Abdellah) 1240 Schaakmat-57= 
710. Ecluse, S. de l' (Sander) 1226 Lierse-29+9
  Smit, S. de (Stijn) 1226 Scheve Toren-23+135
712. Jong, A. de (Aad) 1217 DSC-123-33
713. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1216 RSC-24-10
  Schaik, J.M. van (Joanna) 1216 Rijswijk-44+152
715. Riet, P.H.M. van (Paul) 1215 DSC-124-11
716. Dalen, E. van (Evert) 1211 RSC-BP-26+2
717. Krösschell, W. (Wim) 1202 Lierse-30-2
718. Ham, J. van (Joop) 1199 DSC-125-32
719. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1192 Novelty Destr.-29-4
720. Paardekooper, F.C. (Frits) 1189 RSC-25  
721. Torenstra, J. (Jan) 1186 DSC-126-16
722. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1183 Schaakmat-58+30
723. Ellmann, G. (Gabor) 1180 Wassenaar-16+38
724. Keekem, J.C. van (Jan) 1173 Voorburg-22= 
725. Wel, W. van der (Wim) 1171 Lierse-31= 
726. Kommer, T.J. (Jan) 1165 Rijswijk-45-2
727. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
728. Kolmeschate, R. van (Rob) 1161 Lierse-32+14
729. Marle, R.R. van (Roelof) 1151 Rijswijk-46+24
730. Boonman, W. (Wil) 1148 Scheve Toren-24-7
731. Coste, P.A.L. (Pierre) 1147 Wassenaar-17+91
732. Helfteren, T. van (Twan) 1146 DCSV-11-4
  Prins, J. (Jan) 1146 Lierse-33= 
734. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-60= 
735. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1141 Lierse-34-31
736. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-61= 
737. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-55= 
738. Willik, B. van der (Bert) 1134 DSC-127+18
739. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1133 Haeghe Ooievaar-39-8
740. Lohuis, A.H. (Anton) 1122 Schaakmat-62+28
741. Katsarov, R. (Robert) 1115 DD-81+115
742. Vermeulen, W. (Wim) 1110 SHTV-43+6
743. Scholten, N. (Nuno) 1108 Haeghe Ooievaar-40  
744. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-128= 
745. Onderwater, M. (Michel) 1090 Schaakmat-63-14
746. Bronswijk, P. (Peter) 1080 Schaakmat-64+161
747. Rubert, M. (Mireille) 1057 Rijswijk-47+45
748. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1053 Rijswijk-48-1
749. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-56= 
750. Oomes, A. (Ad) 1050 Schaakmat-65-61
751. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-12= 
752. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1039 RSC-26+16
753. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-129= 
754. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-57= 
755. Bergen, R.A. (Robert) 814 Wassenaar-18+10
756. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-44= 
  Panis, M. (Maurits) 800 SHTV-44  
Artikel aangelegd op: 04-05-2020
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.