Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2020
Geschreven door Paul Koppens   
31-01-2020
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2020. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2019 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2758 DSC-1-37
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2620 DD-1-15
3. Nikolic, P. (Predrag) 2567 Novelty Destr.-1-9
4. Pruijssers, R. (Roeland) 2565 Botwinnik-1  
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2475 Promotie-1+12
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2411 Schaakmat-1-14
7. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2392 DSC-2+6
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Michielsen, J.R. (Joost) 2388 DSC-3-15
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2386 DD-2+2
11. Freeke, M.F. (Matthieu) 2353 DSC-4+13
12. Bekker, S. (Stefan) 2326 Haeghe Ooievaar-1+19
13. Blokhuis, J. (Jeroen) 2320 DD-3  
14. Kuipers, E.F. (Eelco) 2311 Promotie-2-4
15. Ruitenburg, J. van (Joost) 2303 DSC-5-15
16. Kelder, J.M. op den (Joram) 2300 DSC-6+15
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
18. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2271 DSC-7+1
19. Berg, B. van den (Bram) 2238 Schaakhuis-2  
20. Legemaat, G. (Gert) 2221 DSC-8-26
21. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2209 DD-5-13
22. Werksma, A. (Arie) 2208 Promotie-3+16
23. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2202 DSC-9+36
24. Blees, E. (Enrico) 2201 DSC-10-3
25. Hofman, A.M. (Marnix) 2194 Schaakmat-2+4
26. Goes, S.F. (Sten) 2193 DSC-11-33
27. Bannink, B. (Bernard) 2189 Promotie-4-17
28. Hennink, E. (Erik) 2179 Promotie-5+30
29. Hoogland, M. (Mike) 2176 Schaakhuis-3+12
30. Prakken, G. (Gerrit) 2174 DD-6+32
  Slaa, R. (Ricardo) 2174 DSC-12-7
32. Zetten, M. van (Maarten) 2163 Promotie-6-13
33. Gieben, S. (Stijn) 2156 Rijswijk-1-40
34. Thakoerdien, J. (Jerrel) 2155 Rijswijk-2-26
35. Beeren, T.J.B. (Thom) 2148 Botwinnik-2+9
36. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7= 
37. Helvoort, R.A. van (Rob) 2145 Rijswijk-3+15
38. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-13= 
  Woerden, M. van (Michiel) 2142 Schaakmat-3+1
40. Meulenbroek, K. (Kim) 2140 DSC-14-4
41. Mityaev, A. (Alexandr) 2139 DD-7+64
    RSC-BP-1  
42. Hommes, E. (Elmar) 2138 DD-8+45
43. Pietersma, M. (Menno) 2137 Schaakmat-4+20
44. Vesters, M. (Melchior) 2132 Schaakhuis-4-24
45. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
46. Liempt, M. van (Michael) 2128 Rijswijk-4+4
47. Hartog, M.F. den (Marijn) 2123 DSC-15-102
48. Schrik, R. (Rachid) 2120 Promotie-9-12
    Schaakhuis-5  
  Smits, S. (Sebastiaan) 2120 DSC-16-9
50. Dijk, T.A. van (Timon) 2117 Schaakmat-5-43
  Verbaken, O.P. (Onno) 2117 DSC-17+9
52. Hortensius, L.M. (Lisa) 2111 DSC-18-27
53. Barendse, T.J.M. (Ted) 2103 DSC-19-23
54. Stam, H.J. (Hans) 2101 DSC-20+11
55. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2100 Promotie-10+51
56. Hoogt, I. de (Ivar) 2099 DSC-21-10
57. Dijk, O. van (Onno) 2098 DD-9-5
58. Kortis, W. (Wim) 2097 DSC-22+9
59. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2087 DSC-23+5
60. Buzing, P.C. (Pieter) 2082 DSC-24+26
61. Groot, M. de (Marco) 2080 Rijswijk-5-20
62. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2079 Schaakmat-6-3
63. Liem, R. (Raymond) 2078 Schaakhuis-6-53
64. Ghijsen, P. (Pim) 2072 DD-10-16
65. Kommer, B. (Bas) 2071 Rijswijk-6-26
  Voogt, B. (Bob) 2071 DSC-25-33
67. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
  Pouwels, S.J.H.M. (John) 2068 Botwinnik-3-16
69. Cupido, A. (Alexander) 2062 Rijswijk-7+8
70. Vistisen, L.M. (Lars) 2060 DD-11+45
    Novelty Destr.-2  
    Schaakhuis-7  
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2060 DSC-27-7
72. Bottema, T. (Timo) 2058 DSC-28+12
73. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2057 DD-12+33
  Putten, H. van (Henk) 2057 Schaakmat-7-38
75. Kumar, A.G. (Ashwin) 2056 DSC-29  
76. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2052 Botwinnik-4+59
77. Aagaard, M. (Michael) 2051 Schaakmat-8-12
78. Valstar, J.R. (Johan) 2050 Schaakmat-9+1
79. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2044 DSC-30+40
80. Egmond, R.M. van (Rogier) 2041 DD-13-93
81. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-3= 
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2039 DD-14-14
83. Stolte, M.J. (Maarten) 2037 SHTV-1+46
84. Romkes, G. (Gosse) 2036 DD-15+33
85. Dickhoff, R. (Ronald) 2035 DD-16-51
86. Bosma, J. (Jan) 2033 DSC-31+59
87. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2032 Promotie-11-60
88. Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-5= 
89. Middelveld, M. (Martine) 2030 DSC-32-14
90. Pauw, S.A. (Sander) 2028 SHTV-2+50
91. Anema, W.J. (Walter) 2026 DSC-33+23
  Klop, T.L. (Tjomme) 2026 Schaakhuis-8-29
93. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2025 Rijswijk-8-12
94. Hollander, J.W. (Hans) 2023 Schaakhuis-9+36
95. Brasser, P. (Paul) 2021 Schaakmat-10+4
96. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
97. Bulthuis, J. (Jelle) 2018 Rijswijk-9-3
98. Zwartveld, J. (Hans) 2013 DSC-34-12
99. Debard, M. (Michel) 2012 Novelty Destr.-4+10
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 2012 Rijswijk-10+50
101. Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-35= 
  Milort, G. (Gerard) 2009 RSC-BP-2+29
    Schaakhuis-10  
103. Bueno, M.E. (Mark) 2006 DD-18+71
104. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2001 SHTV-3-11
105. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1999 Rijswijk-11+4
106. Liefrink, F. (Feike) 1997 Novelty Destr.-5+25
107. Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1= 
108. Kanters, C.J. (Cor) 1992 RSC-BP-3-8
109. Segerberg, T. (Tomas) 1991 Novelty Destr.-6  
    Schaakhuis-11  
  Wichhart, M. (Maarten) 1991 Promotie-12+12
111. Dekker, K. (Kees) 1990 Scheve Toren-1+1
112. Oranje, R. (Richard) 1989 DSC-36-41
113. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-37= 
114. Noordhoek, H. (Henk) 1980 Promotie-13-26
115. Bieger, T. (Thierry) 1975 Pomar-1-8
    Schaakmat-11  
  Meer, K. van der (Kees) 1975 DSC-38-8
117. Leezer, R. (Roel) 1973 Rijswijk-12+17
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1973 Scheve Toren-2-21
119. Fernandes João, C.C. (César) 1972 Novelty Destr.-7-55
  Straaten, M. van (Marco) 1972 Schaakhuis-12-4
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1972 SHTV-4-27
122. Dijk, E. van (Eduard) 1969 SHTV-5-14
123. Deutekom, Y. van (Yde) 1967 Botwinnik-6+23
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1967 Rijswijk-13-3
125. Buchly, S. (Stefan) 1966 Botwinnik-7-12
126. Schleipfenbauer, B. (Bent) 1965 DSC-39  
127. Baas, J.A. (Hans) 1962 Promotie-14-47
128. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12= 
129. Swart, S. de (Sipke) 1958 Promotie-15+14
130. Brendemühl, B. (Bernd) 1957 Novelty Destr.-8+75
131. Klein, R.J.H. (Ron) 1954 DD-19+2
132. Kanbier, M.B.C. (Max) 1951 Botwinnik-8+14
    Promotie-16  
133. Voorberg, J.P. (Johan) 1950 Schaakmat-13+3
134. Goudriaan, A. (Tony) 1947 Rijswijk-14+22
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1947 DD-20+11
  Werve, P. van der (Paul) 1947 Promotie-17+2
137. Brouwers, R.B. (Reggy) 1942 Schaakhuis-13+7
  Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
  Zanten, W.P.C. van (William) 1942 SHTV-6+14
140. Happel, H.A. (Henk) 1941 DD-22-39
141. Borst, F. (Filip) 1940 DSC-40+47
  Hariz, H. (Haissam) 1940 DD-23+2
143. Kuiper, L.C. (Leo) 1937 DD-24-58
  Segers, J.C.M. (Hans) 1937 DD-24-10
    SHTV-7  
145. Bodaan, A. (Ton) 1936 HSV-1+19
    SHTV-8  
    Schaakhuis-14  
146. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1934 DD-26-3
147. Dekker, D.H.M. (Derk) 1930 Novelty Destr.-9-38
    Schaakhuis-15  
148. Middelkoop, F.H. (Erik) 1929 Botwinnik-9+30
149. Mostert, M.J. (Joost) 1924 Promotie-18-41
  Mourik, M. van (Maurice) 1924 Schaakhuis-16+39
  Smit, R. de (Rudi) 1924 Scheve Toren-3+18
152. Metselaar, H. (Harold) 1922 Schaakhuis-17-78
153. Jonkman, D. (David) 1921 Schaakhuis-18+23
154. Peerdeman, N.P. (Nico) 1920 Promotie-19-34
155. Voorberg, K. (Kees) 1919 DSC-41-18
156. Munnik, T. (Talitha) 1918 DSC-42-34
157. Schmitt, C. (Cristian) 1915 Novelty Destr.-10-15
158. Harmanus, N.C. (Norbert) 1914 DSC-43+51
    Novelty Destr.-11  
    Schaakhuis-19  
159. Orsouw, T.F. van (Theo) 1913 DD-27+164
    Haeghe Ooievaar-4  
160. Mulders, R. (Rinze) 1912 Botwinnik-10-7
161. Blankespoor, J.H. (Jan) 1911 Promotie-20-25
162. Glimmerveen, M.A. (Martin) 1908 DSC-44-100
163. Hooven, E.C. van den (Evert) 1907 DSC-45+18
164. Tamerus, H.A. (Henrik) 1904 DSC-46+23
165. Baas, G.J. (Gert Jan) 1903 DSC-47+30
    Novelty Destr.-12  
166. Wiersma, A.A. (Arno) 1899 DSC-48+7
167. Boeters, S. (Stefan) 1897 DD-28-4
  Ouwens, H.C. (Bert) 1897 Promotie-21-41
169. Bik, W. (Wouter) 1896 Botwinnik-11-45
  Huizen, H. van (Henk) 1896 Haeghe Ooievaar-5-12
  Meijer, R.H. (Robbert) 1896 Novelty Destr.-13  
172. Smaal, L. (Lourens) 1895 Promotie-22-17
173. Achuthan, D. (Dylan) 1894 Promotie-23-3
174. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1893 DD-29-96
  Metz, A.G. (Atze) 1893 Rijswijk-15+16
  Verbaan, B.M. (Bart) 1893 SHTV-9-63
177. Lode, P. (Peter) 1892 DSC-49+5
178. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1891 DSC-50+65
179. Lubben, A. van der (Arno) 1889 Botwinnik-12+37
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1889 DSC-51+11
181. Kamar, M.B. (Muhannad) 1888 RSC-2-4
182. Kort, W. (Wilco) 1887 Botwinnik-13+38
183. Mostert, D. (Davin) 1886 Botwinnik-14+29
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1886 DD-30-11
    Schaakmat-14  
185. Marel, E.J. van der (Eric) 1885 Bobby Fischer-1-14
    Wassenaar-1  
186. Mellens, M. (Martin) 1884 RSC-3-12
    Voorburg-1  
187. Theijn, D. (Dave) 1877 Scheve Toren-4-4
188. Koster, J. (Jan) 1875 Promotie-24-38
189. Baas, R. (Rijnko) 1874 Rijswijk-16-8
    Schaakhuis-20  
190. Hubert, M. (Michel) 1872 Scheve Toren-5+75
191. Hart, J.W. 't (Johan) 1870 Schaakmat-15+19
192. Hoogland, B. (Bauke) 1869 Rijswijk-17+9
  Nepveu, M. (Manuel) 1869 Promotie-25-20
194. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1868 Promotie-26+109
195. Cortenbach, S. (Stan) 1867 DD-31+162
196. Baak, K.L. (Karl) 1865 SHTV-10+47
197. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1864 DD-32+16
    Novelty Destr.-14  
198. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1863 DSC-52-22
199. Drenthen, A. (Arjan) 1862 DSC-53-3
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
201. Iersel, M. van (Mark) 1861 DD-33+8
202. Laan, J. (Jorick) 1860 DSC-54+18
203. Eggink, G. (Gerhard) 1859 Promotie-27-3
  Yalçin, B. (Bilal) 1859 Schaakhuis-21-34
205. Ottenhof, S. (Sascha) 1855 Scheve Toren-6-21
  Pronk, R. (Rik) 1855 SHTV-11-18
207. Albertus, B. (Bram) 1854 Promotie-28-3
208. Hulshof, J.P. (Hans) 1852 Rijswijk-18-5
  Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1852 Wassenaar-2+42
210. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1851 SHTV-12-17
211. Münninghoff, A. (Alexander) 1849 DD-34-20
212. Lange, R. (Ronny) 1847 Novelty Destr.-15+42
213. Goossens, P.A. (Pieter) 1845 DSC-55+18
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1845 Promotie-29-32
215. Gaemers, P. (Peter) 1844 Rijswijk-19-13
216. Gennip, A.D. van (Sander) 1842 DSC-56  
217. Henn, R.A. (Reinhard) 1841 DD-35+64
  Leeuwen, O. van (Olav) 1841 HSV-2-33
    SHTV-13  
219. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Promotie-30= 
220. Baak, E.E. (Evert) 1839 SHTV-14-30
221. Zijden, J.A. van der (Hans) 1838 RSC-BP-4+6
222. Then, W.J.T. (Hans) 1837 Schaakhuis-22-9
223. Bosman, J. (Johan) 1836 Promotie-31+30
224. Dekker, A.E. (Ard) 1832 Schaakmat-16-11
225. Evenhuis, W. (Wybe) 1831 DSC-57  
  Lom, R. van (Rob) 1831 Schaakmat-17+6
227. Albregtse, T. (Tjerk) 1829 DSC-58+33
228. Geerlings, V. (Vincent) 1828 Rijswijk-20+53
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1828 Promotie-32+69
230. Arends, H. (Herman) 1827 DD-36-21
231. Eesteren, J. van (Jaap) 1825 DD-37+13
232. Vries, R.R. de (Ricky) 1823 DD-38  
233. Oortmarssen, H. van (Hans) 1819 Rijswijk-21-49
234. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1816 DD-39+24
235. Regeer, P.A. (Paul) 1812 Schaakhuis-23-30
236. Gent, A. van (Aad) 1811 Scheve Toren-7-14
  Waard, E.R. de (Remko) 1811 DD-40+8
238. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1810 RSC-BP-5+12
239. Reimer, W.P.J. (Wim) 1808 DD-41+32
240. Blanter, S. (Sofya) 1804 DSC-59+22
241. Gruss, C. (Christian) 1802 Novelty Destr.-16+24
242. Corneth, H.J.M. (Bert) 1800 HSV-3-6
243. Middelkoop, A. (Arno) 1799 Botwinnik-15+14
244. Olvers, E. (Ed) 1798 SHTV-15+20
245. Werkhoven, G. (Gerard) 1796 RSC-BP-6+24
246. Duijvesteijn, A. (André) 1795 Schaakmat-18+4
247. Kooiman, S. (Stephan) 1792 Promotie-33+66
  Smits, R.C.M. (Rob) 1792 DSC-60+3
249. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1789 Wassenaar-3-61
  Mulders, E. (Edwin) 1789 Rijswijk-22+18
251. Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-1= 
252. Groenendijk, D. (Dick) 1786 HSV-4+51
    SHTV-16  
  Koreman, E.P. (Eric) 1786 DD-42-16
254. Bruschke, A. (Alexander) 1785 DSC-61  
255. Steffers, H. (Hendrik) 1782 Rijswijk-23-82
256. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1781 Schaakmat-19-65
  Oosterhout, P. (Flip) 1781 Haeghe Ooievaar-7-14
  Zijlstra, J. (Jasper) 1781 Wassenaar-4+63
259. Hoogeveen, F.R. (Frans) 1780 HSV-5= 
    SHTV-17  
260. Drolenga, B.M. (Bert) 1778 Novelty Destr.-17  
  Heijgen, D. van (Diederik) 1778 DSC-62-39
  Leeuwe, F. de (Floris) 1778 RSC-BP-7+32
263. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1777 Promotie-34-70
264. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1774 DD-43+67
  Graaf sr., J. de (Jan) 1774 Scheve Toren-8-19
266. Brunner, K. (Karg) 1773 Schaakmat-20+59
267. Nobel, C. (Corniel) 1771 DSC-63+16
268. Scholten, J.J.H. (Joost) 1768 RSC-4-12
  Tan, H.T. (John) 1768 Promotie-35-62
270. Heek, P.F. (Peter) 1765 Botwinnik-16-4
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1765 Scheve Toren-9+2
272. Groen, C. (Cor) 1763 RSC-BP-8-25
  Merle, R. (Robert) 1763 Schaakmat-21+61
274. Belt, H.T. van den (Henk) 1762 DSC-64+22
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1762 Scheve Toren-10-2
276. Pomorska, K. (Karolina) 1760 DD-44  
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-17= 
278. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1756 Rijswijk-24+26
279. Sikkes, P. (Piet) 1754 SHTV-18+36
280. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1749 RSC-BP-9+16
281. Etten, R.W. van (Ronald) 1748 Schaakmat-22+4
282. Dijkstra, G.J. (Gert) 1747 DSC-65+30
  Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-45= 
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1747 Pomar-2+15
  Minnema, R. (Rens) 1747 Promotie-36-58
  Tamminga, M. (Meile) 1747 SHTV-19+21
287. Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-46= 
288. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
  Heiden, J. v.d. (Jan) 1745 Schaakmat-23-12
  Taverne, N. (Nadeem) 1745 Schaakhuis-24-64
291. Knops, H. (Hamilcar) 1744 Promotie-38-22
292. Veenstra, A.H. (Arnt) 1743 DSC-66+33
293. Guijt, E. (Erwin) 1737 Promotie-39+8
  Haan, J.A. de (Hans) 1737 HSV-6-48
295. Hylkema, H.T. (Titus) 1731 RSC-5-29
  Kuipers, H. (Hielke) 1731 Promotie-40+40
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1731 RSC-BP-10+16
298. Donk, J. van de (Jan) 1730 DSC-67-2
299. Lopies, A. (André) 1726 DD-47-4
  Wareman, D. (Dennis) 1726 RSC-BP-11-42
301. Dusseldorp, B. van (Brent) 1725 DSC-68+34
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1725 DD-48-10
303. Ramondt, D. (Dennis) 1724 RSC-BP-12+2
304. Bons, M.M. (Maurits) 1723 Haeghe Ooievaar-8-7
  Heikamp, F. (Folmer) 1723 Rijswijk-25-6
306. Bakels, R. (Rosanne) 1721 Rijswijk-26+7
  Stolze, F.G. (Gerard) 1721 Lierse-2-23
308. Minnema, H. (Hans) 1720 Promotie-41-5
309. Albers, M.M. (Merlijn) 1718 Botwinnik-18+47
310. Bovenlander, T. (Theo) 1717 SHTV-20-16
  Graaf, E. van der (Erik) 1717 DD-49-5
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1717 DSC-69+33
313. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1715 Voorburg-2+249
314. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1713 DD-50-59
315. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1712 Schaakmat-24+15
  Kleijn, J. (Jeroen) 1712 Scheve Toren-11-75
317. Claushuis, M. (Michaël) 1711 Wassenaar-5+8
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1711 HSV-7-20
    SHTV-21  
319. Deelen, B.J. van (Bernard) 1710 RSC-6+2
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1710 DD-51-62
321. Graaf, B. van de (Bas) 1707 Promotie-42-8
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1707 Schaakmat-25+56
323. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1705 Lierse-3-155
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1705 RSC-BP-13-37
326. Warmerdam, R. (Rob) 1703 Haeghe Ooievaar-9-11
327. Vokurka, T. (Tom) 1698 DD-52-30
328. Broeder, L. den (Leno) 1697 Schaakmat-26-3
329. Maele, W. van de (Wim) 1694 Novelty Destr.-18-60
  Vink, C. (Kees) 1694 Pomar-3-2
331. Springer, H.J. (Henk) 1693 Scheve Toren-12  
332. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1692 DSC-70= 
333. Sieben, F.J. (Ferdi) 1689 Botwinnik-19-69
334. Ketel, H. van (Henk) 1688 Schaakmat-27+155
335. Roscam Abbing, E.W. (Ernst Willem) 1686 DD-53  
  Wagner, A.M. (André) 1686 Haeghe Ooievaar-10+39
    SHTV-22  
337. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1685 Botwinnik-20+38
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1685 RSC-7-24
339. Dekker, J.C. (Jan) 1684 Schaakmat-28-28
340. Martin, L. de (Lilian) 1679 DD-54  
341. Broekhuizen, T. (Tom) 1678 DSC-71+30
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1678 DD-55-38
343. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-56= 
  Quak, P.C. (Piet) 1676 Lierse-4+133
  Veen, R. van der (Reinier) 1676 DCSV-1= 
346. Veen, R. ter (Rens) 1675 DCSV-2+7
    Pomar-4  
347. Engering, F. (Frans) 1674 DD-57+44
  Tol, J.H. van der (Henk) 1674 Rijswijk-27-45
349. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1673 Novelty Destr.-19+3
350. Nierop, D. (Dominique) 1672 Haeghe Ooievaar-11+17
351. Gaag, F. v.d. (Frits) 1671 Schaakmat-29+35
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1671 DD-58+16
353. Berg, J. van den (Jaap) 1670 Promotie-43-71
  Dijken, B.S. van (Bert) 1670 RSC-8+2
355. Bout, T.P. v.d. (Theo) 1669 Botwinnik-21  
  Jager, M.D. (Mark) 1669 DCSV-3+32
  Mostfa, Y.M. (Yassin) 1669 Pomar-5+158
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-28= 
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1669 Schaakhuis-25+29
360. Knigge, M. (Mark) 1668 Rijswijk-29+79
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1668 Promotie-44+12
362. Eveleens, E. (Ed) 1666 DSC-72-43
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1666 SHTV-23+22
364. Li-Behn, T.X.Y. (Tobias) 1665 HSV-9+369
    SHTV-24  
365. Ploeger, D. (Dirk) 1664 RSC-9-31
366. Boersma, F.W. (Franke) 1663 Haeghe Ooievaar-12-34
  Strien, B. van (Bart) 1663 Rijswijk-30-18
368. Gelpke, R.F. (René) 1661 DSC-73+5
369. Schalen, J. (John) 1660 RSC-10-15
370. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-31= 
  Wentholt, F. (Frans) 1659 DD-59+85
372. Lincewicz, W.A.P. (Peter) 1658 SHTV-25  
  Maas, B. (Boy) 1658 Schaakhuis-26-135
374. Hofstee, P. (Piet) 1657 DCSV-4+62
    Schaakhuis-27  
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1657 Schaakmat-30-71
376. Ameling, A.H. (Bob) 1656 Botwinnik-22+39
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1656 DSC-74+1
378. Korving, C. (Cornelis) 1654 DSC-75-33
  Shin, J. (Jinan) 1654 DD-60+78
380. Groot, W. de (Wim) 1653 Haeghe Ooievaar-13-14
381. Kerkhof, C. (Cees) 1652 Scheve Toren-13-14
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1652 Wassenaar-6-54
383. Matai, R.R. (Rudi) 1651 Botwinnik-23-3
    Promotie-45  
  Vaishampayan, A. (Atul) 1651 Voorburg-3-9
385. Frissen, J.G.H. (Jan) 1650 DSC-76-30
386. Breton, M.R. (Mark) 1649 DSC-77+12
  Terpstra, J.T. 1649 Pomar-6-20
388. Perrels, P. (Piet) 1648 Scheve Toren-14  
389. Barbier, R.R. (Bob) 1646 Haeghe Ooievaar-14-8
    Voorburg-4  
390. Frehe, A.P. (Antoon) 1645 DSC-78+6
  Weerts, R.J. (René) 1645 DSC-78+131
    SHTV-26  
    Schaakhuis-28  
392. Hoebink, D. (Daan) 1644 RSC-BP-14+96
393. Broos, S.J. (Simon) 1642 DSC-80-14
394. Holst, F. v.d. (Fred) 1640 HSV-10-14
  Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1640 HSV-10+126
    SHTV-27  
396. Boermans, R. 1638 DCSV-5-2
397. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-31= 
398. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1635 Schaakmat-32+6
  Segger, A. (Armin) 1635 SHTV-28-54
400. Groothuis, W. (Willem) 1633 Wassenaar-7+22
401. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1632 DD-61-14
  Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1632 Botwinnik-24-43
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1632 SHTV-29-24
404. Mandelbaum, A. (Amit) 1631 Schaakmat-33  
405. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-12= 
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
407. Thu, K. (Kyaw Moe) 1627 Schaakhuis-29+129
408. Elsandel, K. (Khaled) 1626 DSC-81  
409. Herpen, M. van (Max) 1625 DD-62+15
410. Ferschtman, F. (Felix) 1624 Pomar-7-29
  Verduijn, A. (Adriaan) 1624 Lierse-5-63
412. Liefde, J.J. de (Jan) 1622 Haeghe Ooievaar-16+45
413. Hassan, A. (Aram) 1621 DSC-82+116
414. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-63= 
  Königslöw, B. von (Bas) 1620 Pomar-8+37
  Leite, S. (Scot) 1620 Schaakhuis-30+45
  Roeleveld, E. (Evert) 1620 HSV-13-19
    Schaakhuis-30  
418. Franx, K. (Kees) 1619 Schaakhuis-32+146
  Kraakman, R.P.M. (Ronald) 1619 DSC-83  
420. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-32= 
  Leeuwen, J. van (Jan) 1618 Schaakmat-34-65
422. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1617 Lierse-6+23
423. Heskes, J.M. (Johan) 1616 Promotie-46+16
  Hofland, J. (Jeffrey) 1616 Schaakmat-35+36
425. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1615 Schaakmat-36+19
  Loke, J.A. 1615 HSV-14+26
427. Sutrisno, A. (Agus) 1614 Scheve Toren-15-38
428. Feenstra, J.D. (Han) 1613 RSC-BP-15+12
429. Engelen, N. (Niels) 1611 DD-64+49
  Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-84= 
431. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1610 Novelty Destr.-20+7
  Dalen, W. van (Willem) 1610 Botwinnik-25-6
  Reiding, R. (Rob) 1610 Scheve Toren-16+1
434. Arp, G. (Gerard) 1608 Botwinnik-26-7
  Dijk, T. van (Teun) 1608 Lierse-7-42
436. Stegenga, F.J. (Fedde) 1606 DCSV-6-6
437. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1605 Haeghe Ooievaar-17+43
438. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1604 Lierse-8-31
439. Ende, J.L. van den (Jan) 1602 Schaakmat-37-47
440. Pree, J.C.I. de (Jan) 1601 RSC-11-13
441. Madularea, D. (David) 1600 Voorburg-5+213
  Shin, H. (Hayun) 1600 DD-65+187
  Stipdonk, H. (Henk) 1600 DSC-85  
  Verkade, J. (Jeroen) 1600 Botwinnik-27+61
445. Ganguly, S. (Sumit) 1599 DSC-86  
  Sibbing, Z. (Zimo) 1599 DSC-86+44
447. Dop, E.R. van (Erik) 1598 Novelty Destr.-21= 
    Rijswijk-33  
448. Cruden, M. (Marcel) 1596 Schaakhuis-33-65
  Mudde, H. 1596 Pomar-9-32
450. Bilars, G.H. (Gerard) 1593 DSC-88+18
451. Kwaaitaal, M. (Maarten) 1592 DSC-89  
  Tamerus, J. (Jan) 1592 Lierse-9+10
453. Bakker, J.S. (John) 1591 Novelty Destr.-22-20
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
455. Martens, F.M. (Frans) 1590 Promotie-47-10
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1590 HSV-15+35
457. Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-90= 
458. Fischer, P. (Per) 1588 Schaakhuis-34  
459. Meij, M. de (Marc) 1587 Schaakhuis-35-33
460. Wit, J.C.P. de (Jacques) 1584 HSV-16+13
461. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1582 DSC-91-62
  Poots, R.P. (René) 1582 DSC-91+44
463. Kampen, F.F. van (Frans) 1581 DD-66-5
  Stoops, M. (Michael) 1581 DSC-93-38
465. Narayan, N.S. (Nishant) 1580 DSC-94+9
466. Hullegien, N.E. (Nils) 1578 DSC-95  
467. Berghout, S. (Stijn) 1577 DSC-96+30
  Hazeu, C.A. (Cock) 1577 DSC-96-76
  Verheugd, M. (Marc) 1577 Botwinnik-28+87
470. Berg, S. v.d. (Sandra) 1573 Lierse-10+36
  Eijk, A.J. van (Aad) 1573 Haeghe Ooievaar-18-38
472. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1569 Promotie-48-34
473. Sterk, C. (Casper) 1568 DD-67+35
474. Bruin, J.S. (Jos) 1567 Schaakmat-39+15
475. Alvares, E.F.S. (Eric) 1565 HSV-17-28
    SHTV-30  
  Knigge, J.A. (Hans) 1565 Rijswijk-34+10
  Laan, H. van der (Hugo) 1565 DSC-98-16
478. Rijn, P. van (Patrick) 1564 Haeghe Ooievaar-19+12
  Scholtus, T. (Tomas) 1564 DD-68  
480. Molinari, F. (Fausto) 1563 Novelty Destr.-23+12
    Schaakhuis-36  
481. Huisman, E. (Edgar) 1562 DSC-99-26
482. Valk, D.J.G. (Dick) 1561 Lierse-11-3
  Weijde, A. van der (André) 1561 DSC-100-41
    Schaakmat-40  
484. Bosch, A. van den (Alexander) 1559 Schaakhuis-37-103
485. Berkel, D. van (Dennis) 1558 Lierse-12-42
486. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1557 Promotie-49-42
487. Beekman, G. 1555 Pomar-10-73
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1555 Promotie-50-25
489. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1554 HSV-18-69
    SHTV-31  
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1554 DSC-101+9
    Pomar-11  
    Schaakhuis-38  
491. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1553 Haeghe Ooievaar-20+14
492. Kinoshita, K. (Kanako) 1552 Schaakhuis-39-28
  Verheijen, J. (Jan) 1552 HSV-19-12
    SHTV-32  
494. Kemeling, L. (Leen) 1551 Lierse-13+41
    Schaakmat-41  
495. Perluka, J.L. (Han) 1550 Botwinnik-29-7
496. Brinkman, D.T. (Dirk) 1548 Botwinnik-30-13
    Promotie-51  
  Horst, G. (Gerrit) 1548 DD-69+3
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1548 HSV-20+18
499. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1547 Rijswijk-35-23
  Koks, P.W. (Paul) 1547 HSV-21-35
  Weel, A.J. van (Toon) 1547 DD-70-16
502. Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1546 DD-71-72
  Steenweg, P. (Paul) 1546 DCSV-7-13
504. Berendse, F.N. 1545 Pomar-12-46
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1545 Haeghe Ooievaar-21+10
  Lindhout, D.J. (Danny) 1545 SHTV-33+22
507. Eck, J. van (John) 1543 RSC-BP-16+73
508. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1542 Schaakmat-42+33
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1542 Haeghe Ooievaar-22+15
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1542 Haeghe Ooievaar-22+7
511. Kloet, V. van der (Victor) 1541 DSC-102+16
512. Meijer, G. (Gerard) 1540 Wassenaar-8+11
513. Post, T.H.M. (Dick) 1537 Schaakmat-43-1
514. Bes, R.N.M. (Rob) 1535 Haeghe Ooievaar-24-6
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1535 Rijswijk-36-29
516. Brizee, W.S. (Willem) 1532 Pomar-13-43
517. Hennink, D. (Dick) 1531 DD-72+88
  Taanman, P. (Peter) 1531 Haeghe Ooievaar-25-42
    SHTV-34  
  Venema, C.P. (Kees) 1531 DSC-103-1
520. Balasubramanian, S. (Shyam) 1529 DSC-104  
  Berger, M.P.M.J. (Marc) 1529 Rijswijk-37-7
522. Gerritsma, N.J. (Bert) 1528 HSV-22+24
523. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1527 HSV-23+31
  Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1527 Rijswijk-38  
  Man, P.M.J. de (Peter) 1527 Pomar-14+21
526. Bergers, W. (Wim) 1524 Scheve Toren-17-18
527. Boonman, P.C.M. (Petra) 1522 Novelty Destr.-24  
528. Wuister, J. (Jan) 1521 RSC-BP-17-53
529. Blaas, L.J. (Leo) 1518 Pomar-15-9
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1518 Haeghe Ooievaar-26-8
531. Coers, E.F. (Frans) 1517 SHTV-35-18
  Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-14= 
533. Kamp, R. van de (Rob) 1516 Voorburg-6-15
534. Mokadem, M. (Mohamed) 1514 RSC-12-13
535. Krikorian, O. (Olivier) 1510 Novelty Destr.-25+30
536. Steemers, V. (Vincent) 1507 Pomar-16+28
537. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1506 Haeghe Ooievaar-27+1
    SHTV-36  
538. Sigal, E. (Eugene) 1505 Botwinnik-31-64
  Thomas, R. (Raymond) 1505 DSC-105+6
540. Orie, E.R. (Erik) 1504 Schaakhuis-40-50
541. Lipka, J.F.H. (Jo) 1503 Botwinnik-32  
542. Lucas, H. (Herman) 1499 RSC-BP-18+4
543. Stelwagen, F. (Frank) 1498 Scheve Toren-18  
544. Pol, T. van der (Theo) 1497 Haeghe Ooievaar-28+25
    Schaakmat-44  
545. Trompetter, R. (Remco) 1494 Lierse-15+26
    Schaakmat-45  
546. Goebertus, A.W. (Adrie) 1493 Voorburg-7-34
547. Flikweert, C.L. (Kees) 1492 Schaakmat-46-39
548. Soeterbroek, M.I. (Michael) 1490 Botwinnik-33+137
  Zonderland, H. (Herman) 1490 DSC-106+62
550. Patty, F. al 1487 Voorburg-8-7
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-107= 
552. Nieswaag, J. (Hans) 1486 Lierse-16-6
  Wal, C.M. van der (Martin) 1486 Schaakmat-47-4
554. Albers, L.F. (Lucas) 1485 Botwinnik-34+48
  Ham, A. van der (Alex) 1485 Wassenaar-9+21
556. As, J.J. van (Sjaak) 1484 HSV-24-40
    RSC-13  
557. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1482 RSC-14+75
559. Alvares, T. (Thomas) 1481 HSV-25+32
    SHTV-38  
  Kauffman, W.F.N. 1481 Pomar-17-18
  Middelkoop, E. (Erik) 1481 Botwinnik-35+29
562. Reede, L. van (Lito) 1480 DSC-108+19
563. Franke, A.C.W. (Arie) 1479 Botwinnik-36-1
  Roepers, M. (Mirna) 1479 Botwinnik-36-110
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-9= 
566. Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1476 Novelty Destr.-26+132
  Sidoti, F. (Filippo) 1476 Novelty Destr.-26-41
568. Boot, O. (Otto) 1475 Botwinnik-38+4
569. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1474 Lierse-17+20
570. Berg, J.C. van den (Johan) 1471 Lierse-18= 
571. Ruiter, R. de (Rein) 1470 DD-73= 
  Staden sr., M. van (Martin) 1470 Promotie-52-11
573. Elders, M. (Maurits) 1469 Schaakhuis-41+10
574. Rutten, G. (Gerard) 1468 Scheve Toren-19-28
  Singare, S.S. (Sachin) 1468 DSC-109  
576. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-53= 
  Swieten, S.C. van (Simon) 1467 Lierse-19-79
578. Poot, W. (Wim) 1462 Lierse-20-43
579. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1461 DSC-110-64
580. Verploegh, H.C. (Henk) 1458 RSC-BP-19-1
  Zwanenburg, C. (Marco) 1458 Schaakmat-48-86
582. Spaans, L. (Leen) 1456 DD-74-6
583. Prins, L. (Leen) 1455 Schaakmat-49+33
584. Llurba, R. (Rossend) 1454 Scheve Toren-20+235
585. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-54= 
586. Calje, F.L. (Fong Li) 1452 Schaakhuis-42+139
    Voorburg-10  
587. Velzen, M. van (Martin) 1451 RSC-BP-20-74
588. Homulle, H. (Harald) 1450 Haeghe Ooievaar-29+23
  Woestenenk, J. (John) 1450 Pomar-18+25
590. Coenders, H. (Hans) 1449 HSV-26+52
591. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-50= 
592. Dirkse, S. (Simon) 1445 DSC-111-91
  Eibergen, R. van (Robert) 1445 DD-75+14
    Novelty Destr.-28  
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-55= 
  Veen, H. ter 1445 DCSV-8-3
596. Jong, C. de (Cor) 1444 RSC-BP-21+10
  Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-27= 
598. Jong, B. de (Bob) 1441 Botwinnik-39-36
599. Felix, R.J. (Rob) 1439 Rijswijk-39-32
600. Dijkstra, R.W. (Rob) 1438 SHTV-39-11
  Hijma, P. (Pieter) 1438 Promotie-56-25
602. Doeves, A. (Bram) 1437 Botwinnik-40+1
  Hendriks, J.J.E. (Hans) 1437 Haeghe Ooievaar-30+14
604. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1431 RSC-15-65
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-28= 
606. Wagter, E.L. (Eric) 1430 DSC-112+58
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1430 Schaakmat-51-21
608. Vries, A. de (Auke) 1428 DD-76+80
609. Berg, G. van den (Gijs) 1427 DD-77-9
610. Kolk, J. van der (Jan) 1426 DSC-113+12
611. Buijs, G. (Gerard) 1425 Lierse-21-12
612. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1416 HSV-29+63
    Haeghe Ooievaar-31  
    Pomar-19  
    SHTV-40  
613. Hanemaaijer, P. (Piet) 1411 Botwinnik-41+4
  Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-114= 
615. Oskam, J. (Julian) 1410 Botwinnik-42  
616. Groot, M.H. de (Martin) 1409 RSC-BP-22+32
617. Klijnsma, R. (Richard) 1407 Scheve Toren-21-28
618. Bout, O. van den (Oswin) 1406 Botwinnik-43  
  Schipper, A.P.T. (Aart-Peter) 1406 DCSV-9  
620. Jacobs, H. (Hans) 1404 Pomar-20+6
621. Schoon, C. (Chris) 1403 Promotie-57+4
622. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1402 Lierse-22+34
623. Kumar, J. (Jainendra) 1400 Voorburg-11  
  Rijswijk, T. van (Tim) 1400 Pomar-21-1
625. Hessels, W.B. 1397 HSV-30-20
626. Grippeling, L. (Luuk) 1396 Voorburg-12  
627. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1390 DD-78-38
628. Trommel, J.C. 1388 DCSV-10= 
629. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-16= 
630. Battes, F. (Frans) 1382 Botwinnik-44+37
  Vries, P. de (Peter) 1382 Schaakmat-52+5
632. Lohrer, M.T.A. 1379 Pomar-22-12
633. Schreuder, F. (Ferdinand) 1378 DSC-115-31
634. Berg, G.M. van den (Geert) 1377 Haeghe Ooievaar-32-46
635. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-53= 
636. Caljé, A. (Adrey) 1375 Voorburg-13-2
637. Croes, J.C. (Koos) 1374 Haeghe Ooievaar-33+10
  Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1374 Haeghe Ooievaar-33-39
    RSC-17  
639. Vogelaar, F. (Floris) 1372 Wassenaar-10-92
640. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-18= 
641. Michels, M.A.J. (Thijs) 1364 SHTV-41-2
642. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1362 Rijswijk-40+22
643. Lis, H.R. van (Hans) 1358 Voorburg-14-33
644. Graaf, R. v.d. (Rob) 1357 Schaakhuis-43= 
645. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-31= 
646. Meer, L.J. van der (Lex) 1353 RSC-BP-23-16
647. Witjens, T. (Theo) 1350 Botwinnik-45-21
648. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-58= 
  Splint, C.E.R. (Rob) 1349 Promotie-58-42
650. Nienhuis, J. (Jan) 1346 RSC-19+29
    Voorburg-15  
651. Doorn, W. (Wouter) 1343 Voorburg-16  
  Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-60= 
  Vries, R. de (Rob) 1343 Promotie-60-45
654. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-32-3
  Zonneveld, J. (Jan) 1342 Lierse-23+4
    RSC-20  
656. Ketting, S. (Sebastiaan) 1340 Rijswijk-41-27
  Peursen, T.W. van (Timo) 1340 Rijswijk-41+44
658. Lim, D. (Danny) 1339 Wassenaar-11-42
659. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-46= 
660. Schuyer, E.H. (Eddy) 1336 Wassenaar-12-20
661. Bijster, H. (Harmen) 1334 Botwinnik-47+4
662. Blaauw, F. (Frans) 1333 Wassenaar-13-57
663. Soeterbroek, P. (Piet) 1332 Botwinnik-48-11
664. Walder, B. (Bart) 1330 RSC-21-25
665. Boekestijn, P. (Piet) 1326 Lierse-24-28
666. Rietveld, A. (Aart) 1324 Voorburg-17-7
  Zwart, A. van der (Ard) 1324 DD-79-5
668. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1322 RSC-22-9
669. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-29= 
    Pomar-23  
670. Hendriks, H. (Hans) 1316 DSC-116+4
671. Groot, P.J. de (Pieter) 1312 Botwinnik-49-6
672. Alhasan, S. (Shiraz) 1305 DSC-117+100
673. Visser, J.H.A. (Hans) 1302 RSC-23-18
    Voorburg-18  
674. Katsarov, M. (Maks) 1300 DD-80+75
675. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1296 Schaakmat-54-17
676. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-19= 
677. Kuijper, W. (Wim) 1292 Lierse-25+44
678. Erwich, J.G. (Ankie) 1290 Wassenaar-14-11
679. Bergers, J. (Jos) 1289 Pomar-24-15
680. Ciftci, S. (Selahattin) 1284 HSV-33-13
681. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-35= 
  Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1283 Haeghe Ooievaar-35-4
683. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-50= 
  Haaksma, F.H. (Freek) 1281 Voorburg-20-60
685. Persoon, N. (Nick) 1280 Lierse-26  
686. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1275 Botwinnik-51+17
687. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1274 Haeghe Ooievaar-37-11
688. Meijer, W.J. (Wim) 1270 DSC-118-1
689. Modderman, A.H. (Arent) 1268 Botwinnik-52-7
690. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1265 Scheve Toren-22+61
691. Holst, L.H. van der (Leon) 1262 Botwinnik-53  
692. Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-55= 
693. Oskam, D. (Dejen) 1250 DSC-119+97
694. Feringa, A. (Andre) 1247 Lierse-27+5
  Lagerwerf, L. (Leen) 1247 Lierse-27+6
696. Boer, R. de (Ruut) 1246 RSC-BP-24-1
697. Jong, A. de (Aad) 1245 DSC-120-5
698. Bouma, H.H. (Henk) 1243 HSV-34+2
  Groot, A.N.G. (Bertus) 1243 Schaakmat-56+10
700. Hanewald, E. (Ernst) 1242 DSC-121-43
701. Rissalah, A. (Abdellah) 1240 Schaakmat-57+72
702. Singare, S. (Sarthak) 1234 DSC-122  
703. Torbal, M. de (Mike) 1232 Haeghe Ooievaar-38+62
704. Li-Behn, T.X.Y. (Thomas) 1230 SHTV-42  
705. Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-123= 
706. Ham, J. van (Joop) 1224 DSC-124= 
707. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1222 RSC-24-25
708. Ecluse, S. de l' (Sander) 1210 Lierse-29-3
709. Paardekooper, F.C. (Frits) 1205 RSC-25  
710. Ketting, P. (Peter) 1198 Rijswijk-43+161
711. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1192 Novelty Destr.-30-22
712. Torenstra, J. (Jan) 1186 DSC-125-16
713. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1183 Schaakmat-58+21
  Krösschell, W. (Wim) 1183 Lierse-30+7
715. Schaik, J.M. van (Joanna) 1181 Rijswijk-44+108
716. Dalen, E. van (Evert) 1175 RSC-BP-25+59
  Kolmeschate, R. van (Rob) 1175 Lierse-31+61
718. Keekem, J.C. van (Jan) 1173 Voorburg-21-14
719. Wel, W. van der (Wim) 1171 Lierse-32-107
720. Kommer, T.J. (Jan) 1165 Rijswijk-45+7
721. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
722. Marle, R.R. van (Roelof) 1158 Rijswijk-46+29
723. Ellmann, G. (Gabor) 1157 Wassenaar-15+41
724. Smit, S. de (Stijn) 1156 Scheve Toren-23+66
725. Boonman, W. (Wil) 1152 Scheve Toren-24-46
726. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1147 Lierse-33+89
727. Helfteren, T. van (Twan) 1146 DCSV-11-4
  Prins, J. (Jan) 1146 Lierse-34-24
729. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-60= 
730. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-61= 
731. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-54= 
732. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1134 Haeghe Ooievaar-39-7
733. Willik, B. van der (Bert) 1124 DSC-126+6
734. Lohuis, A.H. (Anton) 1122 Schaakmat-62+59
735. Vermeulen, W. (Wim) 1110 SHTV-43+6
736. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-127= 
737. Onderwater, M. (Michel) 1090 Schaakmat-63-14
738. Bronswijk, P. (Peter) 1080 Schaakmat-64+161
739. Katsarov, R. (Robert) 1075 DD-81+75
740. Coste, P.A.L. (Pierre) 1062 Wassenaar-16-36
741. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-47= 
742. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-55= 
743. Oomes, A. (Ad) 1049 Schaakmat-65-63
744. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-12= 
745. Rubert, M. (Mireille) 1024 Rijswijk-48+12
746. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1020 RSC-26-12
747. Scholten, N. (Nuno) 1013 Haeghe Ooievaar-40  
748. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-128= 
749. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-56= 
750. Bergen, R.A. (Robert) 819 Wassenaar-17-306
751. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-44= 
  Panis, M. (Maurits) 800 SHTV-44  
Artikel aangelegd op: 31-01-2020
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.