Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (jeugd)
Deelnemers jeugdweekendtoernooi
Geschreven door Andre Wagner   
21-12-2019
  achternaam voornaam bye groep rating jeugdrating vereniging
  1 Achuthan Dylan geen A 1902 1946 SV Promotie
  2 Catalan Ciro geen A 1685 1798 Botwinnik
  3 Heij Mees geen A 1594 1438 Magnus L. Rijn
  4 Heskes Johan   A 1600 1647 SV Promotie
  5 Jaitly Shrey   A 1600 1540 KC/Chesscool
  6 Jong Mats de 7 A 1581 1455 Kennemer Comb.
  7 Jong Quint de   A 1576 1281 Kennemer Comb.
  8 Kumar Prajit Sai   A 1627 1635 SV Voorburg
  9 Leeuwen Robin 5 A 1506 1400 SHTV
10 Li-Behn Tobias geen A 1621 1586 SHTV
11 Lubben Arno van der   A 1858   SV Botwinnik
12 Madularea David geen A 1557 1391 SV Voorburg
13 Shin Hayun geen A 1493 1353 DD
14 Vandeputte Maud   A 1501   Geelse Schaakkring
15 Verkade Jeroen 4 A 1590 1543 Botwinnik
16 Vlieger Olaf   A   1598 VSG Ermelo
               
17 Buijnsters Floris 1 B 1346 1219 JSV Minerva
18 Elferink Leon geen B   1063 Oud Zuylen/Utrecht
19 Gergin Isafara   B   1179 Magnus
20 Li-Behn Thomas geen B 1197 983 SHTV
21 Oskam Julian   B 1351 1208 Botwinnik
22 Ramdien Steven geen B   1129 Magnus L. Rijn
23 Schoonenwolf Jack   B   1264 KC/Chesscool
24 Shafie Sina   B   1059 SV Promotie
25 Sterk Ralf 4
B   984 Moira Domtoren
26 Vandeputte Bente   B 1407   Geelse Schaakkring
27 Zandsteeg Wouter 1 B 1194 1037 JSV Minerva
               
28 Brady Roan   C   625 DD
29 Dijkhuijsen Thomas   C   712 SV Voorschoten
30 Duijs Stefan van der geen C   960 Kennemer Comb.
31 Elferink Duncan geen C   556 Oud Zuylen/Utrecht
32 Klaassens Vikram 6 C   912 Botwinnik / Promotie
33 Kool Jesper geen C   821 SHTV
34 Kumar Prayan Sai   C   606 SV Voorburg
35 Ramdien Ryan geen C   577 Magnus L. Rijn
36 Rudolph Konrad 6 C   875 AAS
37 Schoonenwolf Luke   C   880 KC/Chesscool
38 Stokking Finley   C   562 Schaakmat Westland
39 Swaluw Joëlla van der geen C   283 SV Promotie
40 Vijverberg Michiel   C   0 DD
41 Waarden Arthur van   C   438 SHTV
42 Wacht Florian   C   416 DD
43 Westerhof Fleur 6 C 1158 857 SV Doetinchem
44 Zhang Yoyo   C   353 SHTV
45 Ziedses des Plantes Art   C   578 DD
Artikel aangelegd op: 03-12-2019
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.