Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
HWT 2019
Algemeen
Inschrijving
Groep A
Groep B
Prijzen
Eerdere toernooien
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 november 2019
Geschreven door Paul Koppens   
04-11-2019
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2019. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2018 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2778 DSC-1+1
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2634 DD-1-1
3. Nikolic, P. (Predrag) 2574 Novelty Destr.-1-6
4. Pruijssers, R. (Roeland) 2560 Botwinnik-1  
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2492 Promotie-1+39
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2429 Schaakmat-1+9
7. Michielsen, J.R. (Joost) 2403 DSC-2-15
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2388 DSC-3+1
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2387 DD-2+6
11. Freeke, M.F. (Matthieu) 2348 DSC-4+10
12. Blokhuis, J. (Jeroen) 2325 DD-3  
13. Bekker, S. (Stefan) 2320 Haeghe Ooievaar-1+12
14. Kuipers, E.F. (Eelco) 2314 Promotie-2-14
15. Ruitenburg, J. van (Joost) 2304 DSC-5-17
16. Kelder, J.M. op den (Joram) 2288 DSC-6-4
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
18. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2284 DSC-7+15
19. Berg, B. van den (Bram) 2235 Schaakhuis-2  
20. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2224 DD-5-4
21. Legemaat, G. (Gert) 2216 DSC-8-16
22. Bannink, B. (Bernard) 2208 Promotie-3-6
23. Werksma, A. (Arie) 2205 Promotie-4+7
24. Gieben, S. (Stijn) 2195 Rijswijk-1-11
25. Blees, E. (Enrico) 2192 DSC-9+28
  Goes, S.F. (Sten) 2192 DSC-9-25
27. Mityaev, A. (Alexandr) 2187 DD-6+200
    RSC-BP-1  
28. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2186 DSC-11+17
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2178 Schaakmat-2-22
30. Slaa, R. (Ricardo) 2177 DSC-12+16
31. Hartog, M.F. den (Marijn) 2172 DSC-13-69
32. Hennink, E. (Erik) 2167 Promotie-5+18
33. Prakken, G. (Gerrit) 2163 DD-7+17
34. Zetten, M. van (Maarten) 2155 Promotie-6-7
35. Vesters, M. (Melchior) 2152 Schaakhuis-3-1
36. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7= 
37. Pietersma, M. (Menno) 2146 Schaakmat-3+16
38. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-14= 
39. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-15= 
40. Hommes, E. (Elmar) 2141 DD-8+42
41. Kortis, W. (Wim) 2140 DSC-16+31
42. Beeren, T.J.B. (Thom) 2139 Botwinnik-2+48
  Hoogland, M. (Mike) 2139 Schaakhuis-4-41
44. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
45. Ghijsen, P. (Pim) 2121 DD-9-5
46. Dijk, T.A. van (Timon) 2120 Schaakmat-4-52
47. Egmond, R.M. van (Rogier) 2117 DD-10-27
48. Schrik, R. (Rachid) 2115 Promotie-9-10
    Schaakhuis-5  
49. Hortensius, L.M. (Lisa) 2111 DSC-17-15
50. Woerden, M. van (Michiel) 2108 Schaakmat-5-33
51. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2102 DSC-18+19
52. Stam, H.J. (Hans) 2101 DSC-19-6
53. Helvoort, R.A. van (Rob) 2100 Rijswijk-2-35
54. Barendse, T.J.M. (Ted) 2095 DSC-20+35
  Groot, M. de (Marco) 2095 Rijswijk-3+1
  Liem, R. (Raymond) 2095 Schaakhuis-6-46
57. Liempt, M. van (Michael) 2094 Rijswijk-4+26
58. Verbaken, O.P. (Onno) 2093 DSC-21-32
59. Dijk, O. van (Onno) 2090 DD-11= 
60. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-5-10
61. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2084 Promotie-10+42
62. Smits, S. (Sebastiaan) 2079 DSC-22-84
  Vistisen, L.M. (Lars) 2079 DD-12+38
    Novelty Destr.-2  
    Schaakhuis-7  
64. Bottema, T. (Timo) 2073 DSC-23+50
  Hoogt, I. de (Ivar) 2073 DSC-23-40
66. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2072 DSC-25+9
67. Cupido, A. (Alexander) 2070 Rijswijk-6-2
68. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
  Buzing, P.C. (Pieter) 2068 DSC-26+41
  Pouwels, S.J.H.M. (John) 2068 Botwinnik-3-32
71. Putten, H. van (Henk) 2065 Schaakmat-6-20
72. Voogt, B. (Bob) 2064 DSC-28-76
73. Kumar, A.G. (Ashwin) 2056 DSC-29  
74. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2051 Botwinnik-4-16
75. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2041 Schaakmat-7+43
76. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2040 DD-13+37
77. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-3+13
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2039 DD-14-13
79. Aagaard, M. (Michael) 2038 Schaakmat-8-12
  Ahlers, B.L.J. (Ben) 2038 Promotie-11-44
81. Dickhoff, R. (Ronald) 2037 DD-15-47
82. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2036 Rijswijk-7+19
83. Klop, T.L. (Tjomme) 2033 Schaakhuis-8-11
84. Manoch, M. (Maurice) 2031 Botwinnik-5= 
85. Middelveld, M. (Martine) 2030 DSC-30-23
86. Milort, G. (Gerard) 2029 RSC-BP-2+28
    Schaakhuis-9  
  Stolte, M.J. (Maarten) 2029 SHTV-1+22
88. Romkes, G. (Gosse) 2028 DD-16+31
89. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2024 SHTV-2+12
90. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2023 DSC-31-16
91. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
92. Bulthuis, J. (Jelle) 2018 Rijswijk-8+2
93. Bueno, M.E. (Mark) 2015 DD-18+96
94. Deutekom, Y. van (Yde) 2013 Botwinnik-6+69
  Zwartveld, J. (Hans) 2013 DSC-32-12
96. Anema, W.J. (Walter) 2012 DSC-33+3
97. Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-34+8
98. Pauw, S.A. (Sander) 2008 SHTV-3+34
99. Debard, M. (Michel) 2007 Novelty Destr.-4-38
  Kuiper, L.C. (Leo) 2007 DD-19+58
101. Oranje, R. (Richard) 2005 DSC-35-93
102. Brasser, P. (Paul) 2004 Schaakmat-9-70
103. Valstar, J.R. (Johan) 2003 Schaakmat-10-6
104. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2000 Rijswijk-9+38
105. Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1= 
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1996 SHTV-4+20
107. Hollander, J.W. (Hans) 1992 Schaakhuis-10-2
108. Bosma, J. (Jan) 1991 DSC-36+88
  Segerberg, T. (Tomas) 1991 Novelty Destr.-5  
    Schaakhuis-11  
110. Kanters, C.J. (Cor) 1988 RSC-BP-3-12
111. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1986 Rijswijk-10-34
112. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-37= 
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1985 Scheve Toren-1-7
  Wichhart, M. (Maarten) 1985 Promotie-12+31
115. Dekker, K. (Kees) 1984 Scheve Toren-2-45
116. Baas, J.A. (Hans) 1979 Promotie-13-49
117. Noordhoek, H. (Henk) 1976 Promotie-14-28
118. Dekker, D.H.M. (Derk) 1972 Novelty Destr.-6+25
    Schaakhuis-12  
119. Dijk, E. van (Eduard) 1971 SHTV-5-12
  Meer, K. van der (Kees) 1971 DSC-38-53
121. Bieger, T. (Thierry) 1970 Pomar-1-9
    Schaakmat-11  
  Buchly, S. (Stefan) 1970 Botwinnik-7-16
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1970 Rijswijk-11+9
124. Werve, P. van der (Paul) 1966 Promotie-15+12
125. Leezer, R. (Roel) 1964 Rijswijk-12+16
126. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12= 
127. Straaten, M. van (Marco) 1960 Schaakhuis-13+10
128. Swart, S. de (Sipke) 1958 Promotie-16-13
129. Glimmerveen, M.A. (Martin) 1955 DSC-39-72
  Munnik, T. (Talitha) 1955 DSC-39-7
131. Mostert, M.J. (Joost) 1953 Promotie-17-1
132. Segers, J.C.M. (Hans) 1952 DD-20+25
    SHTV-6  
133. Brouwers, R.B. (Reggy) 1948 Schaakhuis-14+24
  Voorberg, J.P. (Johan) 1948 Schaakmat-13+12
135. Brendemühl, B. (Bernd) 1946 Novelty Destr.-7+45
136. Fernandes João, C.C. (César) 1943 Novelty Destr.-8-140
137. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
138. Happel, H.A. (Henk) 1939 DD-22-63
139. Kanbier, M.B.C. (Max) 1938 Botwinnik-8+71
    Promotie-18  
  Zanten, W.P.C. van (William) 1938 SHTV-7+5
141. Klein, R.J.H. (Ron) 1935 DD-23  
142. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1934 DD-24-6
143. Waard, J.A.M. de (Jos) 1933 DD-25-35
144. Liefrink, F. (Feike) 1932 Novelty Destr.-9-55
  Schmitt, C. (Cristian) 1932 Novelty Destr.-9+16
146. Voorberg, K. (Kees) 1931 DSC-41-56
147. Hariz, H. (Haissam) 1928 DD-26-14
148. Hooven, E.C. van den (Evert) 1927 DSC-42+54
149. Peerdeman, N.P. (Nico) 1926 Promotie-19-26
150. Goudriaan, A. (Tony) 1924 Rijswijk-13-1
151. Metselaar, H. (Harold) 1922 Schaakhuis-15-67
152. Smit, R. de (Rudi) 1918 Scheve Toren-3+10
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1918 DD-27-27
    Schaakmat-14  
154. Blankespoor, J.H. (Jan) 1916 Promotie-20-24
155. Ouwens, H.C. (Bert) 1914 Promotie-21+3
156. Jonkman, D. (David) 1913 Schaakhuis-16+11
  Mulders, R. (Rinze) 1913 Botwinnik-9-11
158. Middelkoop, F.H. (Erik) 1910 Botwinnik-10+25
159. Lode, P. (Peter) 1908 DSC-43-10
160. Bodaan, A. (Ton) 1907 HSV-1+64
    SHTV-8  
    Schaakhuis-17  
161. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1904 DSC-44+5
162. Huizen, H. van (Henk) 1903 Haeghe Ooievaar-4-18
163. Achuthan, D. (Dylan) 1902 Promotie-22+135
  Metz, A.G. (Atze) 1902 Rijswijk-14-6
165. Koster, J. (Jan) 1899 Promotie-23+18
166. Kamar, M.B. (Muhannad) 1898 RSC-2+20
  Mostert, D. (Davin) 1898 Botwinnik-11  
  Schleipfenbauer, B. (Bent) 1898 DSC-45  
169. Mourik, M. van (Maurice) 1897 Schaakhuis-18+61
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1897 DSC-46= 
171. Smaal, L. (Lourens) 1896 Promotie-24+12
  Wiersma, A.A. (Arno) 1896 DSC-47-69
173. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1895 DD-28-124
174. Bik, W. (Wouter) 1893 Botwinnik-12+8
  Borst, F. (Filip) 1893 DSC-48-2
176. Baas, G.J. (Gert Jan) 1892 DSC-49+37
    Novelty Destr.-11  
177. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1889 SHTV-9+45
178. Baas, R. (Rijnko) 1888 Rijswijk-15-34
    Schaakhuis-19  
  Pronk, R. (Rik) 1888 SHTV-10+35
180. Iersel, M. van (Mark) 1887 DD-29+26
181. Mellens, M. (Martin) 1886 RSC-3-12
    Voorburg-1  
182. Marel, E.J. van der (Eric) 1885 Bobby Fischer-1-17
    Wassenaar-1  
183. Theijn, D. (Dave) 1882 Scheve Toren-4-3
  Verbaan, B.M. (Bart) 1882 SHTV-11-59
185. Harmanus, N.C. (Norbert) 1881 DSC-50+17
    Novelty Destr.-12  
    Schaakhuis-20  
  Yalçin, B. (Bilal) 1881 Schaakhuis-20+42
187. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1880 DD-30+123
    Novelty Destr.-13  
188. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1878 DSC-51+5
189. Ottenhof, S. (Sascha) 1875 Scheve Toren-5+12
190. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1871 Schaakmat-15+26
191. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1866 Promotie-25+119
192. Nepveu, M. (Manuel) 1865 Promotie-26-68
193. Boeters, S. (Stefan) 1864 DD-31-44
194. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1863 Promotie-27+27
  Kort, W. (Wilco) 1863 Botwinnik-13+19
196. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-28= 
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
198. Evenhuis, W. (Wybe) 1861 DSC-52  
199. Lubben, A. van der (Arno) 1858 Botwinnik-14+69
200. Hart, J.W. 't (Johan) 1857 Schaakmat-16-29
201. Hulshof, J.P. (Hans) 1854 Rijswijk-16+8
202. Albertus, B. (Bram) 1853 Promotie-29+13
203. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1852 DSC-53+28
204. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1850 Promotie-30-29
205. Arends, H. (Herman) 1849 DD-32-26
  Münninghoff, A. (Alexander) 1849 DD-32-27
207. Bosman, J. (Johan) 1847 Promotie-31+3
  Cortenbach, S. (Stan) 1847 DD-34+180
209. Drenthen, A. (Arjan) 1846 DSC-54+12
210. Gaemers, P. (Peter) 1844 Rijswijk-17-6
  Goossens, P.A. (Pieter) 1844 DSC-55+19
  Laan, J. (Jorick) 1844 DSC-55-33
213. Hoogland, B. (Bauke) 1840 Rijswijk-18-53
  Hubert, M. (Michel) 1840 Scheve Toren-6+49
215. Leeuwen, O. van (Olav) 1839 HSV-2-18
    SHTV-12  
216. Oortmarssen, H. van (Hans) 1838 Rijswijk-19+4
217. Dekker, A.E. (Ard) 1832 Schaakmat-17-42
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1832 RSC-BP-4+11
219. Lom, R. van (Rob) 1831 Schaakmat-18+10
220. Baak, K.L. (Karl) 1830 SHTV-13+5
  Lange, R. (Ronny) 1830 Novelty Destr.-14-24
222. Regeer, P.A. (Paul) 1829 Schaakhuis-22-4
223. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1827 Wassenaar-2-9
224. Then, W.J.T. (Hans) 1826 Schaakhuis-23+4
225. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1825 Wassenaar-3+10
226. Eesteren, J. van (Jaap) 1824 DD-35+2
227. Hettfleisch, M. (Maurice) 1823 Promotie-32+72
228. Baak, E.E. (Evert) 1822 SHTV-14-16
  Gent, A. van (Aad) 1822 Scheve Toren-7+6
230. Zijden, J.A. van der (Hans) 1818 RSC-BP-5-5
231. Geerlings, V. (Vincent) 1817 Rijswijk-20+53
232. Waard, E.R. de (Remko) 1814 DD-36-13
233. Haan, J.A. de (Hans) 1811 HSV-3+46
234. Duijvesteijn, A. (André) 1808 Schaakmat-19-13
235. Albregtse, T. (Tjerk) 1807 DSC-57+31
236. Blanter, S. (Sofya) 1804 DSC-58+33
237. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1802 Lierse-1-52
  Gruss, C. (Christian) 1802 Novelty Destr.-15+37
  Heijgen, D. van (Diederik) 1802 DSC-59+2
  Werkhoven, G. (Gerard) 1802 RSC-BP-6-31
241. Henn, R.A. (Reinhard) 1801 DD-37+18
242. Middelkoop, A. (Arno) 1795 Botwinnik-15+10
243. Graaf sr., J. de (Jan) 1793 Scheve Toren-8-1
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1793 RSC-4+6
245. Minnema, R. (Rens) 1791 Promotie-33-23
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1791 DD-38-3
247. Leeuwe, F. de (Floris) 1790 RSC-BP-7+18
248. Groen, C. (Cor) 1789 RSC-BP-8-18
249. Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2= 
250. Olvers, E. (Ed) 1787 SHTV-15+61
251. Koreman, E.P. (Eric) 1786 DD-39-21
  Steffers, H. (Hendrik) 1786 Rijswijk-21-76
253. Bruschke, A. (Alexander) 1785 DSC-60  
  Smits, R.C.M. (Rob) 1785 DSC-60+20
255. Taverne, N. (Nadeem) 1783 Schaakhuis-24-31
256. Corneth, H.J.M. (Bert) 1781 HSV-4-3
  Oosterhout, P. (Flip) 1781 Haeghe Ooievaar-6-31
258. Hoogeveen, F.R. (Frans) 1780 HSV-5= 
    SHTV-16  
259. Orsouw, T.F. van (Theo) 1777 DD-40+44
    Haeghe Ooievaar-7  
260. Heiden, F.A.N. van der (Frans) 1773 Schaakhuis-25  
261. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1772 DD-41-41
262. Nobel, C. (Corniel) 1770 DSC-62+15
263. Tan, H.T. (John) 1768 Promotie-34-55
264. Kleijn, J. (Jeroen) 1767 Scheve Toren-9+18
265. Etten, R.W. van (Ronald) 1765 Schaakmat-20+12
266. Mulders, E. (Edwin) 1764 Rijswijk-22+1
267. Heek, P.F. (Peter) 1763 Botwinnik-16+13
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1763 Scheve Toren-10-20
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1763 DD-42+4
270. Hylkema, H.T. (Titus) 1762 RSC-5+30
271. Pomorska, K. (Karolina) 1760 DD-43  
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-17= 
273. Belt, H.T. van den (Henk) 1754 DSC-63+14
274. Groenendijk, D. (Dick) 1753 HSV-6-11
    SHTV-17  
275. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1752 Scheve Toren-11-5
276. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-44= 
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1747 Pomar-2-5
278. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1746 Rijswijk-23-47
  Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-45= 
280. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-35= 
281. Knops, H. (Hamilcar) 1744 Promotie-36-11
282. Merle, R. (Robert) 1742 Schaakmat-21+59
283. Dijkstra, G.J. (Gert) 1739 DSC-64-20
  Wareman, D. (Dennis) 1739 RSC-BP-9-39
285. Minnema, H. (Hans) 1737 Promotie-37+46
286. Zijlstra, J. (Jasper) 1736 Wassenaar-4+51
287. Kooiman, S. (Stephan) 1735 Promotie-38-10
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1735 Botwinnik-18-15
289. Berg, J. van den (Jaap) 1733 Promotie-39-9
  Guijt, E. (Erwin) 1733 Promotie-39+15
291. Heiden, J. v.d. (Jan) 1732 Schaakmat-22-35
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1732 HSV-7+16
    SHTV-18  
293. Heikamp, F. (Folmer) 1731 Rijswijk-24  
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1731 DD-46+15
295. Perrels, P. (Piet) 1730 Scheve Toren-12  
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1730 DD-47-13
297. Donk, J. van de (Jan) 1727 DSC-65+7
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1727 RSC-BP-10+28
299. Lopies, A. (André) 1726 DD-48-4
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1726 RSC-BP-11+27
301. Dusseldorp, B. van (Brent) 1725 DSC-66+55
302. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1724 Schaakmat-23+11
303. Broeder, L. den (Leno) 1723 Schaakmat-24+23
304. Bakels, R. (Rosanne) 1721 Rijswijk-25+7
  Stolze, F.G. (Gerard) 1721 Lierse-3-23
306. Deelen, B.J. van (Bernard) 1720 RSC-6+16
307. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1719 DD-49+17
  Tamminga, M. (Meile) 1719 SHTV-19+43
309. Bovenlander, T. (Theo) 1717 SHTV-20-23
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1717 DSC-67+8
311. Bons, M.M. (Maurits) 1716 Haeghe Ooievaar-8-57
312. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1713 Novelty Destr.-16+43
313. Claushuis, M. (Michaël) 1712 Wassenaar-5+17
314. Albers, M.M. (Merlijn) 1711 Botwinnik-19+15
315. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1709 DSC-68+28
  Ramondt, D. (Dennis) 1709 RSC-BP-12-25
317. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
318. Dekker, J.C. (Jan) 1704 Schaakmat-25+17
  Graaf, E. van der (Erik) 1704 DD-50+6
320. Graaf, B. van de (Bas) 1703 Promotie-41-21
  Springer, H.J. (Henk) 1703 Scheve Toren-13  
  Vokurka, T. (Tom) 1703 DD-51+24
323. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1700 DD-52-58
324. Kuipers, H. (Hielke) 1699 Promotie-42+3
  Sikkes, P. (Piet) 1699 SHTV-21+39
  Vink, C. (Kees) 1699 Pomar-3-25
  Warmerdam, R. (Rob) 1699 Haeghe Ooievaar-9+15
328. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1697 RSC-BP-13-89
329. Brunner, K. (Karg) 1696 Schaakmat-26-7
330. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1693 RSC-7-25
331. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1692 DSC-69= 
332. Hoebink, D. (Daan) 1691 RSC-BP-14  
333. Zuidgeest, J. (Jordy) 1690 Schaakmat-27+22
334. Groot, W. de (Wim) 1688 Haeghe Ooievaar-10+42
335. Maas, B. (Boy) 1686 Schaakhuis-26-99
336. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1685 Botwinnik-20+63
  Veen, R. ter (Rens) 1685 DCSV-1+35
    Pomar-4  
338. Veen, R. van der (Reinier) 1684 DCSV-2+12
339. Strien, B. van (Bart) 1682 Rijswijk-26+3
340. Gelpke, R.F. (René) 1680 DSC-70+2
  Mostfa, Y.M. (Yassin) 1680 Pomar-5  
  Ploeger, D. (Dirk) 1680 RSC-8+4
343. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-53= 
344. Rekveldt, M.T. (Theo) 1672 DSC-71+29
  Vaishampayan, A. (Atul) 1672 Voorburg-2  
346. Dijken, B.S. van (Bert) 1670 RSC-9-7
347. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-27= 
  Tol, J.H. van der (Henk) 1669 Rijswijk-27-60
349. Frissen, J.G.H. (Jan) 1667 DSC-72-22
350. Boersma, F.W. (Franke) 1666 Haeghe Ooievaar-11+6
  Korving, C. (Cornelis) 1666 DSC-73-6
  Maele, W. van de (Wim) 1666 Novelty Destr.-17-88
353. Quak, P.C. (Piet) 1664 Lierse-4+121
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1664 DD-54-16
355. Schalen, J. (John) 1663 RSC-10-10
356. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-29= 
357. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1658 Botwinnik-21-92
358. Engering, F. (Frans) 1657 DD-55+24
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1657 Schaakmat-28-76
360. Barbier, R.R. (Bob) 1655 Haeghe Ooievaar-12+1
    Voorburg-3  
361. Broekhuizen, T. (Tom) 1654 DSC-74+34
362. Wagner, A.M. (André) 1653 Haeghe Ooievaar-13+22
    SHTV-22  
363. Kerkhof, C. (Cees) 1652 Scheve Toren-14-14
364. Cruden, M. (Marcel) 1651 Schaakhuis-27-1
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1651 Schaakhuis-27+4
366. Ketel, H. van (Henk) 1649 Schaakmat-29+167
367. Terpstra, J.T. 1648 Pomar-6-35
368. Holst, F. v.d. (Fred) 1645 HSV-9-41
369. Breton, M.R. (Mark) 1644 DSC-75+15
370. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1642 Promotie-43-2
371. Hofstee, P. (Piet) 1641 DCSV-3-1
    Schaakhuis-29  
372. Jager, M.D. (Mark) 1640 DCSV-4+6
373. Frehe, A.P. (Antoon) 1639 DSC-76= 
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1639 SHTV-23+6
375. Knigge, M. (Mark) 1638 Rijswijk-30+43
376. Gaag, F. v.d. (Frits) 1637 Schaakmat-30+16
  Nierop, D. (Dominique) 1637 Haeghe Ooievaar-14+28
  Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-30= 
379. Broos, S.J. (Simon) 1635 DSC-77-7
  Eveleens, E. (Ed) 1635 DSC-77-51
  Segger, A. (Armin) 1635 SHTV-24-95
382. Ferschtman, F. (Felix) 1634 Pomar-7-19
383. Engelen, N. (Niels) 1633 DD-56+29
  Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1633 HSV-10+127
    SHTV-25  
385. Spierings, B.X.A. (Ben) 1632 SHTV-26-14
386. Meij, M. de (Marc) 1631 Schaakhuis-30+59
387. Ameling, A.H. (Bob) 1630 Botwinnik-22+9
  Herpen, M. van (Max) 1630 DD-57+20
  Leeuwen, J. van (Jan) 1630 Schaakmat-32-42
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-11+54
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
392. Boermans, R. 1629 DCSV-5-37
393. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1628 DD-58-12
394. Groothuis, W. (Willem) 1627 Wassenaar-6+10
  Kraakman, R.P.M. (Ronald) 1627 DSC-79  
  Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-33= 
  Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1627 Voorburg-4+243
398. Elsandel, K. (Khaled) 1626 DSC-80  
  Matai, R.R. (Rudi) 1626 Botwinnik-23-43
    Promotie-44  
400. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1624 Schaakmat-34+15
401. Dijk, T. van (Teun) 1623 Lierse-5-39
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1623 Lierse-5+29
403. Liefde, J.J. de (Jan) 1622 Haeghe Ooievaar-16+13
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1622 Wassenaar-7-122
405. Feenstra, J.D. (Han) 1621 RSC-BP-15+37
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1621 Lierse-7+27
  Li-Behn, T.X.Y. (Tobias) 1621 HSV-12+325
    SHTV-27  
  Roeleveld, E. (Evert) 1621 Schaakhuis-31-18
409. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-59= 
410. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-31= 
411. Tamerus, J. (Jan) 1616 Lierse-8+46
412. Mudde, H. 1615 Pomar-8+15
413. Reiding, R. (Rob) 1614 Scheve Toren-15-5
414. Hofland, J. (Jeffrey) 1613 Schaakmat-35+54
415. Sutrisno, A. (Agus) 1612 Scheve Toren-16-57
416. Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-81+14
417. Kinoshita, K. (Kanako) 1610 Schaakhuis-32+34
418. Dalen, W. van (Willem) 1609 Botwinnik-24-16
419. Franx, K. (Kees) 1608 Schaakhuis-33+106
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1608 Schaakmat-36-19
  Verduijn, A. (Adriaan) 1608 Lierse-9-77
422. Dop, E.R. van (Erik) 1607 Novelty Destr.-18-24
    Rijswijk-32  
  Loke, J.A. 1607 HSV-13+47
  Martens, F.M. (Frans) 1607 Promotie-45+22
425. Arp, G. (Gerard) 1605 Botwinnik-25-24
426. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1603 Promotie-46-10
427. Königslöw, B. von (Bas) 1602 Pomar-9-17
  Stipdonk, H. (Henk) 1602 DSC-82  
429. Bakker, J.S. (John) 1601 Novelty Destr.-19  
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1601 RSC-11+5
  Valk, D.J.G. (Dick) 1601 Lierse-10+28
432. Heskes, J.M. (Johan) 1600 Promotie-47+11
433. Koks, P.W. (Paul) 1599 HSV-14+17
  Roscam Abbing, E.W. (Ernst Willem) 1599 DD-60  
435. Kwaaitaal, M. (Maarten) 1597 DSC-83  
436. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1596 Novelty Destr.-20-30
  Stegenga, F.J. 1596 DCSV-6-25
438. Bosch, A. van den (Alexander) 1592 Schaakhuis-34-56
  Hullegien, N.E. (Nils) 1592 DSC-84  
440. Ende, J.L. van den (Jan) 1591 Schaakmat-37-57
  Hassan, A. (Aram) 1591 DSC-85+104
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-37= 
443. Verkade, J. (Jeroen) 1590 Botwinnik-26+71
444. Leite, S. (Scot) 1589 Schaakhuis-35+38
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-86= 
446. Knigge, J.A. (Hans) 1588 Rijswijk-33+47
447. Eijk, A.J. van (Aad) 1586 Haeghe Ooievaar-17+3
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1586 HSV-15-40
    SHTV-28  
449. Sibbing, Z. (Zimo) 1584 DSC-87-2
  Wentholt, F. (Frans) 1584 DD-61-21
451. Narayan, N.S. (Nishant) 1583 DSC-88+29
452. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1582 DSC-89-114
453. Stoops, M. (Michael) 1581 DSC-90-5
454. Bruin, J.S. (Jos) 1580 Schaakmat-39-2
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1580 Promotie-48-32
456. Berg, S. v.d. (Sandra) 1578 Lierse-11+41
457. Molinari, F. (Fausto) 1576 Novelty Destr.-21+51
    Schaakhuis-36  
458. Laan, H. van der (Hugo) 1574 DSC-91-7
459. Brinkman, D.T. (Dirk) 1573 Botwinnik-27+24
    Promotie-49  
  Hazeu, C.A. (Cock) 1573 DSC-92-104
461. Bilars, G.H. (Gerard) 1572 DSC-93-22
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1572 HSV-16-1
463. Huisman, E. (Edgar) 1571 DSC-94+1
  Shin, J. (Jinan) 1571 DD-62-54
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1571 Haeghe Ooievaar-18+26
466. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1570 Rijswijk-34-16
467. Kampen, F.F. van (Frans) 1569 DD-63+11
468. Berkel, D. van (Dennis) 1568 Lierse-12-32
  Verheijen, J. (Jan) 1568 HSV-17-7
    SHTV-29  
470. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1567 DSC-95+16
    Pomar-10  
    Schaakhuis-37  
  Weel, A.J. van (Toon) 1567 DD-64+28
472. Beekman, G. 1566 Pomar-11-72
473. Thu, K. (Kyaw Moe) 1565 Schaakhuis-38+65
474. Rijn, P. van (Patrick) 1564 Haeghe Ooievaar-19+12
475. Sigal, E. (Eugene) 1563 Botwinnik-28-53
476. Weijde, A. van der (André) 1562 DSC-96-78
    Schaakmat-40  
477. Berendse, F.N. 1561 Pomar-12-53
478. Zwart, D.M. de (Dennis) 1560 HSV-18+20
479. Kemeling, L. (Leen) 1559 Lierse-13+29
    Schaakmat-41  
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1559 DD-65-57
481. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1558 Haeghe Ooievaar-20+20
482. Madularea, D. (David) 1557 Voorburg-5+283
  Verheugd, M. (Marc) 1557 Botwinnik-29+122
484. Ganguly, S. (Sumit) 1556 DSC-97  
485. Gerritsma, N.J. (Bert) 1555 HSV-19+41
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1555 Promotie-50-25
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-19= 
488. Horst, G. (Gerrit) 1554 DD-66-45
  Kloet, V. van der (Victor) 1554 DSC-98+58
490. Lindhout, D.J. (Danny) 1552 SHTV-30+19
491. Sterk, C. (Casper) 1551 DD-67+13
492. Perluka, J.L. (Han) 1549 Botwinnik-30-14
  Stelwagen, F. (Frank) 1549 Scheve Toren-17  
494. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1548 Haeghe Ooievaar-21+51
  Steenweg, P. (Paul) 1548 DCSV-7-10
496. Berghout, S. (Stijn) 1547 DSC-99-55
  Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1547 Novelty Destr.-22  
498. Weerts, R.J. (René) 1546 DSC-100+37
    SHTV-31  
    Schaakhuis-39  
499. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1540 Rijswijk-35-6
500. Liefde, M.S. de (Michelle) 1538 Haeghe Ooievaar-22+44
501. Balasubramanian, S. (Shyam) 1536 DSC-101  
  Brizee, W.S. (Willem) 1536 Pomar-13-18
503. Bes, R.N.M. (Rob) 1535 Haeghe Ooievaar-23-10
  Poots, R.P. (René) 1535 DSC-102+15
505. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1534 Schaakmat-42+83
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-42-1
507. Leij, E.J. van der (Edwin) 1533 Haeghe Ooievaar-24-20
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1533 Haeghe Ooievaar-24+18
    SHTV-32  
509. Mokadem, M. (Mohamed) 1531 RSC-12+20
  Taanman, P. (Peter) 1531 Haeghe Ooievaar-26-42
    SHTV-33  
  Venema, C.P. (Kees) 1531 DSC-103-1
512. Alvares, E.F.S. (Eric) 1530 HSV-21-64
    SHTV-34  
513. Bergers, W. (Wim) 1529 Scheve Toren-18+2
  Mandelbaum, A. (Amit) 1529 Schaakmat-44  
  Meijer, G. (Gerard) 1529 Wassenaar-8= 
516. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1527 Rijswijk-36-21
517. Lipka, J.F.H. (Jo) 1523 Botwinnik-31  
518. Boonman, P.C.M. (Petra) 1522 Novelty Destr.-23  
519. Eck, J. van (John) 1518 RSC-BP-16+92
  Pol, T. van der (Theo) 1518 Haeghe Ooievaar-27-2
    Schaakmat-45  
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1518 Haeghe Ooievaar-27-24
522. Coers, E.F. (Frans) 1517 SHTV-35-34
  Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-14= 
524. Blaas, L.J. (Leo) 1516 Pomar-14-18
  Orie, E.R. (Erik) 1516 Schaakhuis-40-24
526. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1513 Rijswijk-37-63
527. Wuister, J. (Jan) 1510 RSC-BP-17-58
528. Goebertus, A.W. (Adrie) 1508 Voorburg-6-33
  Lucas, H. (Herman) 1508 RSC-BP-18+35
530. Kamp, R. van de (Rob) 1507 Voorburg-7-57
531. Wal, C.M. van der (Martin) 1503 Schaakmat-46-7
532. Flikweert, C.L. (Kees) 1502 Schaakmat-47-22
  Sidoti, F. (Filippo) 1502 Novelty Destr.-24-3
534. As, J.J. van (Sjaak) 1500 HSV-22-36
    RSC-13  
535. Hennink, D. (Dick) 1499 DD-68-19
  Krikorian, O. (Olivier) 1499 Novelty Destr.-25+8
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-104= 
538. Dirkse, S. (Simon) 1498 DSC-105-9
  Fischer, P. (Per) 1498 Schaakhuis-41  
  Man, P.M.J. de (Peter) 1498 Pomar-15-27
541. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1497 DD-69-10
542. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-23  
543. Shin, H. (Hayun) 1493 DD-70+285
544. Reede, L. van (Lito) 1492 DSC-106+13
545. Rutten, G. (Gerard) 1487 Scheve Toren-19+6
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-107= 
  Velzen, M. van (Martin) 1487 RSC-BP-19-48
548. Nieswaag, J. (Hans) 1486 Lierse-15-6
549. Ham, A. van der (Alex) 1484 Wassenaar-9-31
550. Franke, A.C.W. (Arie) 1483 Botwinnik-32-5
551. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-36= 
  Patty, F. al 1482 Voorburg-8-2
  Steemers, V. (Vincent) 1482 Pomar-16+33
554. Homulle, H. (Harald) 1481 Haeghe Ooievaar-29+57
  Kauffman, W.F.N. 1481 Pomar-17-22
556. Roepers, M. (Mirna) 1480 Botwinnik-33-173
  Singare, S.S. (Sachin) 1480 DSC-108  
558. Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-9= 
559. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1475 DSC-109+4
560. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1474 Lierse-16+20
561. Verploegh, H.C. (Henk) 1473 RSC-BP-20-2
562. Middelkoop, E. (Erik) 1472 Botwinnik-34+34
  Trompetter, R. (Remco) 1472 Lierse-17+10
    Schaakmat-48  
564. Berg, J.C. van den (Johan) 1471 Lierse-18-23
565. Staden sr., M. van (Martin) 1470 Promotie-51-51
566. Elders, M. (Maurits) 1469 Schaakhuis-42+34
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1469 RSC-14-52
568. Ruiter, R. de (Rein) 1468 DD-71+33
569. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-52= 
  Swieten, S.C. van (Simon) 1467 Lierse-19-79
571. Hijma, P. (Pieter) 1465 Promotie-53+6
572. Poot, W. (Wim) 1464 Lierse-20-28
573. Jong, B. de (Bob) 1463 Botwinnik-35-36
574. Zonderland, H. (Herman) 1461 DSC-110+26
575. Boot, O. (Otto) 1460 Botwinnik-36= 
576. Buijs, G. (Gerard) 1459 Lierse-21+28
577. Zwanenburg, C. (Marco) 1458 Schaakmat-49-63
578. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-54= 
579. Spaans, L. (Leen) 1448 DD-72-14
  Veen, H. ter 1448 DCSV-8= 
581. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-50= 
582. Nitzsche, E.F. (Edo) 1445 RSC-15+25
  Soeterbroek, M.I. (Michael) 1445 Botwinnik-37  
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-55= 
585. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-24= 
  Prins, L. (Leen) 1444 Schaakmat-51+26
587. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1443 Schaakmat-52-15
588. Woestenenk, J. (John) 1440 Pomar-18+13
589. Dijkstra, R.W. (Rob) 1438 SHTV-37-18
590. Doeves, A. (Bram) 1437 Botwinnik-38-5
591. Alvares, T. (Thomas) 1436 HSV-25  
    SHTV-38  
592. Felix, R.J. (Rob) 1435 Rijswijk-38-41
  Vogelaar, F. (Floris) 1435 Wassenaar-10-22
594. Caljé, A. (Adrey) 1433 Voorburg-10+85
595. Albers, L.F. (Lucas) 1431 Botwinnik-39+265
  Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-73= 
    Novelty Destr.-26  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-26= 
  Zonneveld, J. (Jan) 1431 Lierse-22+69
    RSC-16  
599. Jong, C. de (Cor) 1429 RSC-BP-21+53
600. Berg, G. van den (Gijs) 1427 DD-74-9
601. Hessels, W.B. 1422 HSV-27-12
602. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1419 Haeghe Ooievaar-30+1
603. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1416 HSV-28+50
    Haeghe Ooievaar-31  
    Pomar-19  
    SHTV-39  
604. Wagter, E.L. (Eric) 1414 DSC-111+83
605. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1412 Lierse-23+31
  Kolk, J. van der (Jan) 1412 DSC-112+32
607. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-113= 
608. Berg, G.M. van den (Geert) 1410 Haeghe Ooievaar-32-22
609. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-114= 
610. Coenders, H. (Hans) 1406 HSV-29+20
  Schoon, C. (Chris) 1406 Promotie-56+19
612. Jacobs, H. (Hans) 1403 Pomar-20-21
613. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1402 Rijswijk-39+90
614. Rijswijk, T. van (Tim) 1400 Pomar-21-1
615. Hanemaaijer, P. (Piet) 1398 Botwinnik-40-9
616. Groot, M.H. de (Martin) 1397 RSC-BP-22+10
617. Klijnsma, R. (Richard) 1396 Scheve Toren-20-59
618. Vries, R. de (Rob) 1392 Promotie-57-6
619. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9= 
620. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
621. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1383 Haeghe Ooievaar-33-49
    RSC-18  
622. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1382 DD-75-111
  Vries, P. de (Peter) 1382 Schaakmat-53-13
624. Lohrer, M.T.A. 1379 Pomar-22+6
625. Battes, F. (Frans) 1377 Botwinnik-41+62
626. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
627. Splint, C.E.R. (Rob) 1371 Promotie-58-6
628. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-19= 
629. Croes, J.C. (Koos) 1364 Haeghe Ooievaar-34+7
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1364 SHTV-40+44
631. Meer, L.J. van der (Lex) 1362 RSC-BP-23-7
632. Llurba, R. (Rossend) 1361 Scheve Toren-21  
633. Roepers, W. (Willard) 1356 Promotie-59+15
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1356 Wassenaar-11-17
635. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-30= 
636. Lis, H.R. van (Hans) 1353 Voorburg-11-38
637. Oskam, J. (Julian) 1351 Botwinnik-42  
638. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-60= 
  Witjens, T. (Theo) 1349 Botwinnik-43-33
640. Lim, D. (Danny) 1348 Wassenaar-12-66
641. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1346 RSC-20+9
642. Graaf, R. v.d. (Rob) 1343 Schaakhuis-43-29
  Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-61= 
644. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-12= 
  Huybens, P.M. (Peter) 1341 HSV-31-4
646. Ketting, S. (Sebastiaan) 1339 Rijswijk-40-1
647. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-44-22
648. Bijster, H. (Harmen) 1334 Botwinnik-45-9
649. Nienhuis, J. (Jan) 1332 RSC-21+5
    Voorburg-13  
  Soeterbroek, P. (Piet) 1332 Botwinnik-46+5
651. Rietveld, A. (Aart) 1331 Voorburg-14+21
652. Walder, B. (Bart) 1330 RSC-22-30
653. Blaauw, F. (Frans) 1329 Wassenaar-13-61
654. Boekestijn, P. (Piet) 1326 Lierse-24  
655. Zwart, A. van der (Ard) 1324 DD-76-19
656. Peursen, T.W. van (Timo) 1321 Rijswijk-41+81
657. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-27= 
    Pomar-23  
658. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1318 Schaakmat-55+31
659. Visser, J.H.A. (Hans) 1317 RSC-23-5
    Voorburg-15  
  Vries, A. de (Auke) 1317 DD-77-107
661. Hendriks, H. (Hans) 1316 DSC-115+18
662. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Schaakhuis-44= 
    Voorburg-16  
  Doorn, W. (Wouter) 1313 Voorburg-16  
664. Groot, P.J. de (Pieter) 1312 Botwinnik-47-6
665. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-24= 
666. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-18= 
667. Kuijper, W. (Wim) 1292 Lierse-25+44
668. Erwich, J.G. (Ankie) 1290 Wassenaar-14-40
669. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-35= 
670. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-36= 
671. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-48-3
672. Persoon, N. (Nick) 1280 Lierse-26  
673. Ciftci, S. (Selahattin) 1278 HSV-32-2
674. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1274 Botwinnik-49+33
675. Meijer, W.J. (Wim) 1271 DSC-116-9
676. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1267 Haeghe Ooievaar-37-30
677. Hanewald, E. (Ernst) 1265 DSC-117-16
678. Holst, L.H. van der (Leon) 1262 Botwinnik-50  
679. Boer, R. de (Ruut) 1260 RSC-BP-24+3
680. Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56= 
681. Kumar, J. (Jainendra) 1255 Voorburg-19  
682. Feringa, A. (Andre) 1252 Lierse-27+8
683. Lagerwerf, L. (Leen) 1247 Lierse-28+6
684. Bouma, H.H. (Henk) 1246 HSV-33+5
685. Modderman, A.H. (Arent) 1242 Botwinnik-51-47
686. Jong, A. de (Aad) 1241 DSC-118-11
687. Rissalah, A. (Abdellah) 1240 Schaakmat-57+72
688. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1238 Scheve Toren-22+78
689. Bout, O. van den (Oswin) 1229 Botwinnik-52  
690. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1226 RSC-24-30
  Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-119+20
692. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-78= 
693. Groot, A.N.G. (Bertus) 1220 Schaakmat-58-13
694. Ham, J. van (Joop) 1215 DSC-120-15
695. Torenstra, J. (Jan) 1212 DSC-121+32
696. Dalen, E. van (Evert) 1209 RSC-BP-25+75
697. Alhasan, S. (Shiraz) 1205 DSC-122= 
698. Li-Behn, T.X.Y. (Thomas) 1197 SHTV-41  
699. Ecluse, S. de l' (Sander) 1196 Lierse-29-28
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1196 Novelty Destr.-28-18
701. Singare, S. (Sarthak) 1185 DSC-123  
702. Krösschell, W. (Wim) 1184 Lierse-30+12
703. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1183 Schaakmat-59+7
704. Marle, R.R. van (Roelof) 1176 Rijswijk-42+76
705. Keekem, J.C. van (Jan) 1173 Voorburg-20-14
  Ketting, P. (Peter) 1173 Rijswijk-43+171
707. Wel, W. van der (Wim) 1171 Lierse-31-107
708. Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-38= 
709. Kommer, T.J. (Jan) 1167 Rijswijk-44+21
710. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-60= 
711. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-124= 
712. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10= 
713. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1149 Lierse-32+91
714. Kolmeschate, R. van (Rob) 1147 Lierse-33+24
715. Prins, J. (Jan) 1146 Lierse-34-24
716. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-61-2
717. Ellmann, G. (Gabor) 1142 Wassenaar-15+26
718. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-39= 
719. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
720. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-53= 
721. Boonman, W. (Wil) 1135 Scheve Toren-23-49
722. Lohuis, A.H. (Anton) 1125 Schaakmat-63+39
  Willik, B. van der (Bert) 1125 DSC-125-13
724. Vermeulen, W. (Wim) 1110 SHTV-42+6
725. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-126= 
726. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
727. Smit, S. de (Stijn) 1091 Scheve Toren-24-22
728. Schaik, J.M. van (Joanna) 1085 Rijswijk-45-25
729. Bronswijk, P. (Peter) 1080 Schaakmat-65+161
730. Oomes, A. (Ad) 1070 Schaakmat-66-39
731. Coste, P.A.L. (Pierre) 1056 Wassenaar-16-117
732. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-46= 
733. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-54= 
734. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11= 
735. Groenhof, K. (Kai) 1038 Wassenaar-17  
736. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1023 RSC-25-13
737. Rubert, M. (Mireille) 1002 Rijswijk-47+11
738. Katsarov, R. (Robert) 1000 DD-79+25
739. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-127= 
740. Scholten, N. (Nuno) 989 Haeghe Ooievaar-40  
741. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-55= 
742. Bergen, R.A. (Robert) 830 Wassenaar-18-295
743. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-43-5
  Panis, M. (Maurits) 800 SHTV-43  
Artikel aangelegd op: 04-11-2019
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.