Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2019
Geschreven door Paul Koppens   
02-08-2019
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2019. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2018 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2778 DSC-1= 
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2634 DD-1-1
3. Nikolic, P. (Predrag) 2579 Novelty Destr.-1-1
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2488 Promotie-1-27
6. Arnaudov, P.G. (Petar) 2465 DD-2+24
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2426 Schaakmat-1+2
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2409 DSC-3-9
9. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2390 DSC-4+7
10. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
11. Wiel, J.T.H. van der (John) 2384 DD-3+5
12. Freeke, M.F. (Matthieu) 2348 DSC-5+5
13. Blokhuis, J. (Jeroen) 2334 DD-4  
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
15. Bekker, S. (Stefan) 2330 Haeghe Ooievaar-1+31
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2319 Promotie-2-3
17. Ruitenburg, J. van (Joost) 2298 DSC-7-15
18. Kelder, J.M. op den (Joram) 2288 DSC-8-8
19. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-2  
20. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2284 DSC-9+6
21. Sari, Y. (Yasin) 2259 DSC-10  
22. Hartog, M.F. den (Marijn) 2247 DSC-11+175
23. Legemaat, G. (Gert) 2222 DSC-12= 
24. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2220 DD-6+1
25. Bannink, B. (Bernard) 2206 Promotie-3-13
26. Werksma, A. (Arie) 2203 Promotie-4-1
27. Goes, S.F. (Sten) 2199 DSC-13-21
28. Hofman, A.M. (Marnix) 2194 Schaakmat-2-6
29. Blees, E. (Enrico) 2192 DSC-14+25
30. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2184 DSC-15+12
31. Gieben, S. (Stijn) 2177 Rijswijk-1-19
  Slaa, R. (Ricardo) 2177 DSC-16+21
33. Mityaev, A. (Alexandr) 2167 DD-7+178
    RSC-BP-1  
34. Zetten, M. van (Maarten) 2163 Promotie-5+12
35. Prakken, G. (Gerrit) 2157 DD-8-10
36. Vesters, M. (Melchior) 2152 Schaakhuis-2-1
37. Hennink, E. (Erik) 2151 Promotie-6= 
  Hoogland, M. (Mike) 2151 Schaakhuis-3-17
39. Dijk, T.A. van (Timon) 2147 Schaakmat-3-25
  Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7-4
41. Pietersma, M. (Menno) 2145 Schaakmat-4+15
42. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-17= 
  Thakoerdien, J. (Jerrel) 2144 Rijswijk-2-37
44. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-18= 
45. Beeren, T.J.B. (Thom) 2140 Botwinnik-1+66
46. Kortis, W. (Wim) 2133 DSC-19-4
47. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
  Hommes, E. (Elmar) 2129 DD-9+23
49. Egmond, R.M. van (Rogier) 2120 DD-10-15
50. Liempt, M. van (Michael) 2117 Rijswijk-3+42
  Woerden, M. van (Michiel) 2117 Schaakmat-5-19
52. Helvoort, R.A. van (Rob) 2116 Rijswijk-4-4
53. Schrik, R. (Rachid) 2115 Promotie-9-10
    Schaakhuis-4  
54. Hortensius, L.M. (Lisa) 2111 DSC-20-25
55. Ghijsen, P. (Pim) 2107 DD-11-17
56. Dijk, O. van (Onno) 2102 DD-12+4
57. Stam, H.J. (Hans) 2101 DSC-21-14
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2101 DSC-21+8
59. Groot, M. de (Marco) 2095 Rijswijk-5+1
  Liem, R. (Raymond) 2095 Schaakhuis-5-42
61. Verbaken, O.P. (Onno) 2094 DSC-23-32
62. Bottema, T. (Timo) 2092 DSC-24+58
63. Barendse, T.J.M. (Ted) 2090 DSC-25+45
64. Dickhoff, R. (Ronald) 2089 DD-13-17
65. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-6-10
66. Smits, S. (Sebastiaan) 2085 DSC-26-78
67. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2079 Promotie-10+13
68. Voogt, B. (Bob) 2077 DSC-27-65
69. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2071 SHTV-1-14
70. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2070 Promotie-11+39
71. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-28= 
  Buzing, P.C. (Pieter) 2068 DSC-28+46
  Vistisen, L.M. (Lars) 2068 DD-14+18
    Novelty Destr.-2  
    Schaakhuis-6  
74. Cupido, A. (Alexander) 2067 Rijswijk-7-13
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2067 DSC-30+34
76. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2065 Botwinnik-2-4
77. Hoogt, I. de (Ivar) 2060 DSC-31-42
78. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2058 Botwinnik-3-56
79. Kumar, A.G. (Ashwin) 2056 DSC-32  
80. Putten, H. van (Henk) 2055 Schaakmat-6-57
81. Milort, G. (Gerard) 2043 RSC-BP-2+35
    Schaakhuis-7  
82. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2040 DD-15+37
83. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-3+13
  Kindt, M.R.J. (Manfred) 2039 Schaakmat-7+63
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2039 DD-16+9
  Sayad, S. el (Sherief) 2039 SHTV-2-21
87. Aagaard, M. (Michael) 2038 Schaakmat-8-14
88. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2033 Rijswijk-8+15
89. Middelveld, M. (Martine) 2032 DSC-33-47
90. Stolte, M.J. (Maarten) 2029 SHTV-3+22
91. Bulthuis, J. (Jelle) 2024 Rijswijk-9+1
  Pauw, S.A. (Sander) 2024 SHTV-4+47
93. Klop, T.L. (Tjomme) 2020 Schaakhuis-8-24
94. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
  Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2019 DSC-34-21
96. Deutekom, Y. van (Yde) 2013 Botwinnik-4+69
  Zwartveld, J. (Hans) 2013 DSC-35+1
    Schaakhuis-9  
98. Anema, W.J. (Walter) 2012 DSC-36+6
99. Romkes, G. (Gosse) 2010 DD-18+15
100. Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-37+2
101. Debard, M. (Michel) 2007 Novelty Destr.-4-38
  Valstar, J.R. (Johan) 2007 Schaakmat-9-15
103. Brasser, P. (Paul) 2003 Schaakmat-10-46
104. Bueno, M.E. (Mark) 2002 DD-19+73
  Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2002 Rijswijk-10+20
  Kuiper, L.C. (Leo) 2002 DD-19+46
107. Biemans, E. (Erik) 2001 DSC-38+22
108. Noordhoek, H. (Henk) 1996 Promotie-12+11
  Segerberg, T. (Tomas) 1996 Schaakhuis-10  
  Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1= 
111. Noordkamp, H.W. (Wouter) 1995 SHTV-5-42
112. Hollander, J.W. (Hans) 1992 Schaakhuis-11-5
113. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1990 SHTV-6+22
114. Kanters, C.J. (Cor) 1988 RSC-BP-3-12
    SHTV-7  
  Oranje, R. (Richard) 1988 DSC-39-114
116. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1986 Rijswijk-11-25
117. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-40= 
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1985 Scheve Toren-1-7
  Wichhart, M. (Maarten) 1985 Promotie-13+31
120. Dekker, K. (Kees) 1984 Scheve Toren-2-61
121. Bosma, J. (Jan) 1983 DSC-41+103
122. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1981 Rijswijk-12+41
123. Baas, J.A. (Hans) 1979 Promotie-14-49
124. Leezer, R. (Roel) 1974 Rijswijk-13+35
125. Glimmerveen, M.A. (Martin) 1972 DSC-42-55
126. Dijk, E. van (Eduard) 1971 SHTV-8-12
  Meer, K. van der (Kees) 1971 DSC-43-53
128. Bieger, T. (Thierry) 1970 Pomar-1-15
    Schaakmat-11  
129. Buchly, S. (Stefan) 1968 Botwinnik-5-24
  Dekker, D.H.M. (Derk) 1968 Novelty Destr.-5+21
    Schaakhuis-12  
131. Berg, B. van der (Bas) 1966 Rijswijk-14-15
132. Straaten, M. van (Marco) 1965 Schaakhuis-13+40
133. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12= 
  Munnik, T. (Talitha) 1961 DSC-44-22
135. Swart, S. de (Sipke) 1958 Promotie-15-15
  Voorberg, K. (Kees) 1958 DSC-45  
137. Werve, P. van der (Paul) 1952 Promotie-16-35
138. Happel, H.A. (Henk) 1949 DD-21-42
139. Brouwers, R.B. (Reggy) 1948 Schaakhuis-14+24
  Voorberg, J.P. (Johan) 1948 Schaakmat-13+26
141. Brendemühl, B. (Bernd) 1946 Novelty Destr.-6+45
142. Waard, J.A.M. de (Jos) 1944 DD-22-10
143. Fernandes João, C.C. (César) 1943 Novelty Destr.-7-140
  Liefrink, F. (Feike) 1943 Novelty Destr.-7-50
  Mostert, M.J. (Joost) 1943 Promotie-17-11
146. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-23= 
147. Kanbier, M.B.C. (Max) 1939 Botwinnik-6+84
    Promotie-18  
148. Hooven, E.C. van den (Evert) 1937 DSC-46+79
149. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1934 DD-24-6
150. Segers, J.C.M. (Hans) 1933 SHTV-9-3
  Torczynski, P. (Peter) 1933 Rijswijk-15  
152. Schmitt, C. (Cristian) 1932 Novelty Destr.-9+16
153. Klein, R.J.H. (Ron) 1930 DD-25  
154. Hariz, H. (Haissam) 1928 DD-26-29
  Zanten, W.P.C. van (William) 1928 SHTV-10-15
156. Mostert, D. (Davin) 1926 Botwinnik-7  
157. Goudriaan, A. (Tony) 1924 Rijswijk-16+11
158. Jonkman, D. (David) 1921 Schaakhuis-15+19
159. Metselaar, H. (Harold) 1920 Schaakhuis-16-96
160. Smit, R. de (Rudi) 1918 Scheve Toren-3+10
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-47= 
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1918 DD-27-44
    Schaakmat-14  
163. Blankespoor, J.H. (Jan) 1916 Promotie-19-24
164. Peerdeman, N.P. (Nico) 1915 Promotie-20-29
165. Ouwens, H.C. (Bert) 1914 Promotie-21+3
166. Mulders, R. (Rinze) 1913 Botwinnik-8+5
167. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1909 DD-28-50
168. Achuthan, D. (Dylan) 1906 Promotie-22  
169. Huizen, H. van (Henk) 1903 Haeghe Ooievaar-4-18
  Metz, A.G. (Atze) 1903 Rijswijk-17+11
171. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1902 DD-29+134
    Novelty Destr.-10  
172. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-17= 
  Yeh, T. (Timo) 1901 Botwinnik-9  
174. Koster, J. (Jan) 1899 Promotie-23+18
  Lode, P. (Peter) 1899 DSC-48+13
176. Kamar, M.B. (Muhannad) 1898 RSC-2+20
177. Bodaan, A. (Ton) 1897 DD-30+53
    HSV-1  
    SHTV-11  
    Schaakhuis-18  
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1897 Botwinnik-10-7
  Mourik, M. van (Maurice) 1897 Schaakhuis-18  
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1897 DSC-49+13
181. Smaal, L. (Lourens) 1896 Promotie-24+12
182. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1895 DSC-50-1
183. Borst, F. (Filip) 1893 DSC-51-25
184. Baas, G.J. (Gert Jan) 1892 DSC-52+37
    Novelty Destr.-11  
185. Bik, W. (Wouter) 1890 Botwinnik-11+23
186. Harmanus, N.C. (Norbert) 1889 DSC-53+25
    Novelty Destr.-12  
    Schaakhuis-20  
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1889 SHTV-12+45
188. Baas, R. (Rijnko) 1888 Rijswijk-18-49
    Schaakhuis-21  
  Lubben, A. van der (Arno) 1888 Botwinnik-12+120
190. Iersel, M. van (Mark) 1887 DD-31+26
  Pronk, R. (Rik) 1887 SHTV-13+32
  Wiersma, A.A. (Arno) 1887 DSC-54-81
193. Mellens, M. (Martin) 1886 RSC-3-12
    Voorburg-1  
194. Marel, E.J. van der (Eric) 1885 Bobby Fischer-1-17
    Wassenaar-1  
195. Theijn, D. (Dave) 1882 Scheve Toren-4-3
196. Yalçin, B. (Bilal) 1881 Schaakhuis-22+54
197. Verbaan, B.M. (Bart) 1880 SHTV-14-66
198. Albertus, B. (Bram) 1878 Promotie-25+64
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1878 DSC-55+5
200. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1871 Schaakmat-15+2
201. Nepveu, M. (Manuel) 1865 Promotie-26-99
202. Ottenhof, S. (Sascha) 1864 Scheve Toren-5+12
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1864 Promotie-27-13
204. Kort, W. (Wilco) 1863 Botwinnik-13+23
205. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-28= 
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
207. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1860 Promotie-29+22
  Boeters, S. (Stefan) 1860 DD-32-48
209. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1858 Promotie-30+111
210. Hart, J.W. 't (Johan) 1857 Schaakmat-16-11
211. Goossens, P.A. (Pieter) 1855 DSC-56+8
  Leeuwen, O. van (Olav) 1855 SHTV-15-1
213. Hulshof, J.P. (Hans) 1853 Rijswijk-19+11
214. Hoogland, B. (Bauke) 1850 Rijswijk-20-57
215. Arends, H. (Herman) 1849 DD-33  
  Münninghoff, A. (Alexander) 1849 DD-33-15
217. Drenthen, A. (Arjan) 1848 DSC-57+9
218. Gaemers, P. (Peter) 1844 Rijswijk-21-14
219. Oortmarssen, H. van (Hans) 1841 Rijswijk-22+9
220. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1839 DSC-58+18
221. Bosman, J. (Johan) 1836 Promotie-31-22
222. Hubert, M. (Michel) 1835 Scheve Toren-6+44
223. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-35= 
224. Cortenbach, S. (Stan) 1833 DD-36+234
225. Dekker, A.E. (Ard) 1832 Schaakmat-17-42
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1832 RSC-BP-4+11
227. Lom, R. van (Rob) 1831 Schaakmat-18+5
228. Lange, R. (Ronny) 1830 Novelty Destr.-13-24
229. Regeer, P.A. (Paul) 1829 Schaakhuis-23-12
230. Minnema, R. (Rens) 1828 Promotie-32+52
231. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1827 Wassenaar-2-9
232. Then, W.J.T. (Hans) 1826 Schaakhuis-24+4
233. Laan, J. (Jorick) 1825 DSC-59-60
234. Baak, K.L. (Karl) 1824 SHTV-16-1
  Eesteren, J. van (Jaap) 1824 DD-37+2
236. Baak, E.E. (Evert) 1822 SHTV-17-16
  Gent, A. van (Aad) 1822 Scheve Toren-7+6
  Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1822 Wassenaar-3+7
  Steffers, H. (Hendrik) 1822 Rijswijk-23-46
240. Zijden, J.A. van der (Hans) 1818 RSC-BP-5-5
241. Geerlings, V. (Vincent) 1817 Rijswijk-24+36
242. Waard, E.R. de (Remko) 1814 DD-38-10
243. Hettfleisch, M. (Maurice) 1813 Promotie-33+62
244. Haan, J.A. de (Hans) 1811 HSV-2+46
245. Duijvesteijn, A. (André) 1808 Schaakmat-19+2
246. Albregtse, T. (Tjerk) 1807 DSC-60+27
247. Blanter, S. (Sofya) 1804 DSC-61+33
248. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1802 Lierse-1-52
  Gruss, C. (Christian) 1802 Novelty Destr.-14+37
  Heijgen, D. van (Diederik) 1802 DSC-62+2
  Werkhoven, G. (Gerard) 1802 RSC-BP-6-31
252. Henn, R.A. (Reinhard) 1801 DD-39+25
253. Graaf sr., J. de (Jan) 1793 Scheve Toren-8-1
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1793 RSC-4-1
    Schaakhuis-25  
255. Reimer, W.P.J. (Wim) 1791 DD-40-3
256. Leeuwe, F. de (Floris) 1790 RSC-BP-7+18
257. Groen, C. (Cor) 1789 RSC-BP-8-18
  Middelkoop, A. (Arno) 1789 Botwinnik-14+7
259. Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2= 
260. Olvers, E. (Ed) 1787 SHTV-18+61
261. Koreman, E.P. (Eric) 1786 DD-41-21
262. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1785 DD-42+41
  Smits, R.C.M. (Rob) 1785 DSC-63+20
264. Taverne, N. (Nadeem) 1783 Schaakhuis-26-31
265. Corneth, H.J.M. (Bert) 1781 HSV-3-13
  Oosterhout, P. (Flip) 1781 Haeghe Ooievaar-6-31
  Tan, H.T. (John) 1781 Promotie-34-42
268. Hoogeveen, F.R. 1780 HSV-4= 
269. Orsouw, T.F. van (Theo) 1777 DD-43+41
    Haeghe Ooievaar-7  
270. Klaveren, J. van (Justus) 1773 SHTV-19+3
271. Nobel, C. (Corniel) 1770 DSC-64+15
272. Dusseldorp, B. van (Brent) 1768 DSC-65+98
273. Kleijn, J. (Jeroen) 1767 Scheve Toren-9+18
274. Etten, R.W. van (Ronald) 1765 Schaakmat-20+27
275. Mulders, E. (Edwin) 1764 Rijswijk-25+1
276. Heek, P.F. (Peter) 1763 Botwinnik-15+13
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1763 Scheve Toren-10-20
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1763 DD-44-13
279. Hylkema, H.T. (Titus) 1762 RSC-5+30
280. Pomorska, K. (Karolina) 1760 DD-45  
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-16= 
282. Torenstra, R. (René) 1757 DSC-66= 
283. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1752 Scheve Toren-11-5
284. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-46= 
285. Dijkstra, G.J. (Gert) 1748 DSC-67  
  Groenendijk, D. (Dick) 1748 HSV-5-20
287. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-47= 
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1747 Pomar-2-5
289. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1746 Rijswijk-26-59
  Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-48= 
291. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-35= 
292. Knops, H. (Hamilcar) 1744 Promotie-36-11
293. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-49= 
  Merle, R. (Robert) 1742 Schaakmat-21+92
295. Wareman, D. (Dennis) 1739 RSC-BP-9-39
296. Minnema, H. (Hans) 1737 Promotie-37+46
297. Zijlstra, J. (Jasper) 1736 Wassenaar-4+51
298. Kooiman, S. (Stephan) 1735 Promotie-38-10
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1735 Botwinnik-17-3
300. Belt, H.T. van den (Henk) 1733 DSC-68+6
  Berg, J. van den (Jaap) 1733 Promotie-39-17
  Guijt, E. (Erwin) 1733 Promotie-39+15
303. Heiden, J. v.d. (Jan) 1732 Schaakmat-22-46
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1732 HSV-6+16
    SHTV-20  
305. Heikamp, F. (Folmer) 1731 Rijswijk-27  
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1731 DD-50+15
307. Perrels, P. (Piet) 1730 Scheve Toren-12  
308. Voermans, A.J.H. (Adri) 1728 DD-51-21
309. Donk, J. van de (Jan) 1727 DSC-69+7
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1727 RSC-BP-10+28
311. Lopies, A. (André) 1726 DD-52-4
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1726 RSC-BP-11+27
313. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1724 Schaakmat-23+22
  Tamminga, M. (Meile) 1724 SHTV-21+31
315. Broeder, L. den (Leno) 1723 Schaakmat-24+16
316. Bakels, R. (Rosanne) 1721 Rijswijk-28+7
  Stolze, F.G. (Gerard) 1721 Lierse-3+18
318. Deelen, B.J. van (Bernard) 1720 RSC-6+16
319. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1719 DD-53+17
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1719 DSC-70+10
321. Bovenlander, T. (Theo) 1717 SHTV-22-23
322. Bons, M.M. (Maurits) 1716 Haeghe Ooievaar-8-57
323. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1713 Novelty Destr.-15+43
324. Albers, M.M. (Merlijn) 1712 Botwinnik-18+25
  Claushuis, M. (Michaël) 1712 Wassenaar-5+17
326. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-19= 
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1709 DSC-71+28
  Ramondt, D. (Dennis) 1709 RSC-BP-12-25
329. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
  Kralingen, H. van (Hans-Jan) 1705 Rijswijk-29  
331. Dekker, J.C. (Jan) 1704 Schaakmat-25+18
  Graaf, E. van der (Erik) 1704 DD-54-20
333. Graaf, B. van de (Bas) 1703 Promotie-41-21
  Vokurka, T. (Tom) 1703 DD-55+22
335. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1700 DD-56+54
336. Kuipers, H. (Hielke) 1699 Promotie-42+3
  Vink, C. (Kees) 1699 Pomar-3-25
  Warmerdam, R. (Rob) 1699 Haeghe Ooievaar-9+7
339. Sikkes, P. (Piet) 1698 SHTV-23+38
340. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1697 RSC-BP-13-89
341. Brunner, K. (Karg) 1696 Schaakmat-26+6
  Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-20= 
343. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1693 RSC-7-25
344. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1692 DSC-72= 
345. Hoebink, D. (Daan) 1691 RSC-BP-14  
346. Zuidgeest, J. (Jordy) 1690 Schaakmat-27+33
347. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-24= 
  Groot, W. de (Wim) 1688 Haeghe Ooievaar-10+42
349. Maas, B. (Boy) 1686 Schaakhuis-27-99
350. Veen, R. ter (Rens) 1685 DCSV-1+49
    Pomar-4  
351. Veen, R. van der (Reinier) 1684 DCSV-2+12
352. Strien, B. van (Bart) 1682 Rijswijk-30+25
353. Gelpke, R.F. (René) 1680 DSC-73+2
  Mostfa, Y.M. (Yassin) 1680 Pomar-5  
  Ploeger, D. (Dirk) 1680 RSC-8+4
356. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-57= 
357. Rekveldt, M.T. (Theo) 1672 DSC-74+29
  Vaishampayan, A. (Atul) 1672 Voorburg-2  
359. Dijken, B.S. van (Bert) 1670 RSC-9-7
360. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-31= 
361. Frissen, J.G.H. (Jan) 1667 DSC-75-22
  Tol, J.H. van der (Henk) 1667 Rijswijk-32-52
363. Boersma, F.W. (Franke) 1666 Haeghe Ooievaar-11+6
  Hofstee, P. (Piet) 1666 DCSV-3+16
    Schaakhuis-28  
  Korving, C. (Cornelis) 1666 DSC-76-6
  Maele, W. van de (Wim) 1666 Novelty Destr.-16-88
367. Li-Behn, T.X.Y. (Tobias) 1664 SHTV-25+320
  Quak, P.C. (Piet) 1664 Lierse-4+223
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1664 DD-58-22
370. Schalen, J. (John) 1663 RSC-10-10
371. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-33= 
372. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1658 Botwinnik-21  
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1658 Schaakhuis-29+11
374. Engering, F. (Frans) 1657 DD-59+24
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1657 Schaakmat-28-76
376. Barbier, R.R. (Bob) 1655 Haeghe Ooievaar-12+1
    Voorburg-3  
377. Breton, M.R. (Mark) 1654 DSC-77+34
  Broekhuizen, T. (Tom) 1654 DSC-77+34
379. Wagner, A.M. (André) 1653 Haeghe Ooievaar-13+22
    SHTV-26  
380. Kerkhof, C. (Cees) 1652 Scheve Toren-13-14
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1652 Botwinnik-22+10
382. Cruden, M. (Marcel) 1651 Schaakhuis-30-1
383. Ketel, H. van (Henk) 1649 Schaakmat-29  
384. Terpstra, J.T. 1648 Pomar-6-35
385. Holst, F. v.d. (Fred) 1645 HSV-8-41
386. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1642 Promotie-43-2
387. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1640 DSC-79= 
  Jager, M.D. (Mark) 1640 DCSV-4+6
389. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1639 SHTV-27+6
390. Knigge, M. (Mark) 1638 Rijswijk-34+43
391. Eveleens, E. (Ed) 1637 DSC-80-38
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1637 Schaakmat-30+6
  Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1637 SHTV-28+139
  Nierop, D. (Dominique) 1637 Haeghe Ooievaar-14+28
  Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-30= 
396. Broos, S.J. (Simon) 1635 DSC-81-7
  Segger, A. (Armin) 1635 SHTV-29-95
398. Ferschtman, F. (Felix) 1634 Pomar-7-19
399. Engelen, N. (Niels) 1633 DD-60+20
400. Meij, M. de (Marc) 1631 Schaakhuis-31+59
401. Ameling, A.H. (Bob) 1630 Botwinnik-23+9
  Herpen, M. van (Max) 1630 DD-61+20
  Leeuwen, J. van (Jan) 1630 Schaakmat-32-42
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-9+54
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1630 DD-61+30
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
407. Boermans, R. 1629 DCSV-5-37
408. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1628 DD-63-12
409. Groothuis, W. (Willem) 1627 Wassenaar-6+10
  Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-33= 
411. Elsandel, K. (Khaled) 1626 DSC-82  
  Matai, R.R. (Rudi) 1626 Promotie-44-43
413. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1625 Botwinnik-24+5
414. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1624 Schaakmat-34+15
415. Dijk, T. van (Teun) 1623 Lierse-5+46
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1623 Lierse-5+85
417. Liefde, J.J. de (Jan) 1622 Haeghe Ooievaar-16  
418. Feenstra, J.D. (Han) 1621 RSC-BP-15+37
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1621 Lierse-7+20
  Roeleveld, E. (Evert) 1621 Schaakhuis-32-2
421. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-64= 
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1620 SHTV-30+7
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1620 Voorburg-4-36
424. Dop, E.R. van (Erik) 1619 Novelty Destr.-17-12
    Rijswijk-35  
425. Bakker, J.S. (John) 1618 Novelty Destr.-18  
  Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-36= 
427. Tamerus, J. (Jan) 1616 Lierse-8+31
428. Mudde, H. 1615 Pomar-8+15
429. Reiding, R. (Rob) 1614 Scheve Toren-14-5
430. Hofland, J. (Jeffrey) 1613 Schaakmat-35+44
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1613 Wassenaar-7-131
432. Sutrisno, A. (Agus) 1612 Scheve Toren-15-57
433. Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-83+14
434. Kinoshita, K. (Kanako) 1610 Schaakhuis-33+34
435. Dalen, W. van (Willem) 1609 Botwinnik-25-16
436. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1608 Schaakmat-36-29
  Verduijn, A. (Adriaan) 1608 Lierse-9-145
438. Heskes, J.M. (Johan) 1607 Promotie-45-22
  Loke, J.A. 1607 HSV-10+47
  Martens, F.M. (Frans) 1607 Promotie-45+22
441. Arp, G. (Gerard) 1605 Botwinnik-26-18
442. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1603 Promotie-47-10
443. Königslöw, B. von (Bas) 1602 Pomar-9-17
  Stipdonk, H. (Henk) 1602 DSC-84  
445. Pree, J.C.I. de (Jan) 1601 RSC-11+5
  Valk, D.J.G. (Dick) 1601 Lierse-10+117
447. Koks, P.W. (Paul) 1599 HSV-11+7
  Roscam Abbing, E.W. (Ernst Willem) 1599 DD-65  
449. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1596 Novelty Destr.-19-30
  Stegenga, F.J. 1596 DCSV-6-25
451. Bosch, A. van den (Alexander) 1592 Schaakhuis-34-56
  Hullegien, N.E. (Nils) 1592 DSC-85  
453. Ende, J.L. van den (Jan) 1591 Schaakmat-37-53
  Hassan, A. (Aram) 1591 DSC-86+104
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-37= 
456. Leite, S. (Scot) 1589 Schaakhuis-35+38
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-87= 
458. Franx, K. (Kees) 1588 Schaakhuis-36+86
  Knigge, J.A. (Hans) 1588 Rijswijk-37+47
460. Eijk, A.J. van (Aad) 1586 Haeghe Ooievaar-17+3
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1586 HSV-12-41
    SHTV-31  
462. Sibbing, Z. (Zimo) 1584 DSC-88-2
  Wentholt, F. (Frans) 1584 DD-66+10
464. Narayan, N.S. (Nishant) 1583 DSC-89+29
465. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1582 DSC-90-114
466. Stoops, M. (Michael) 1581 DSC-91-5
467. Bruin, J.S. (Jos) 1580 Schaakmat-39+13
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1580 Promotie-48-32
469. Berg, S. v.d. (Sandra) 1578 Lierse-11-28
  Shin, J. (Jinan) 1578 DD-67-29
471. Huisman, E. (Edgar) 1577 DSC-92+7
472. Molinari, F. (Fausto) 1576 Novelty Destr.-20+63
    Schaakhuis-37  
473. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1574 Voorburg-5  
  Laan, H. van der (Hugo) 1574 DSC-93-7
475. Brinkman, D.T. (Dirk) 1573 Botwinnik-27+24
    Promotie-49  
  Hazeu, C.A. (Cock) 1573 Lierse-12-95
  Roeleveld, P. (Patrick) 1573 HSV-13+46
478. Bilars, G.H. (Gerard) 1572 DSC-94-22
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1572 HSV-14-1
480. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1571 Haeghe Ooievaar-18+26
481. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1570 Rijswijk-38-16
482. Kampen, F.F. van (Frans) 1569 DD-68+11
483. Berkel, D. van (Dennis) 1568 Lierse-13-70
  Verheijen, J. (Jan) 1568 HSV-15-7
    SHTV-32  
485. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1567 DSC-95+38
    Pomar-10  
    Schaakhuis-38  
  Weel, A.J. van (Toon) 1567 DD-69+28
487. Beekman, G. 1566 Pomar-11-72
488. Thu, K. (Kyaw Moe) 1565 Schaakhuis-39+65
489. Rijn, P. van (Patrick) 1564 Haeghe Ooievaar-19+12
490. Sigal, E. (Eugene) 1563 Botwinnik-28-53
491. Weijde, A. van der (André) 1562 DSC-96-78
    Schaakmat-40  
492. Berendse, F.N. 1561 Pomar-12-53
493. Weerts, R.J. (René) 1560 DSC-97+63
    Schaakhuis-40  
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1560 HSV-16+20
495. Kemeling, L. (Leen) 1559 Lierse-14+29
    Schaakmat-41  
496. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1558 Haeghe Ooievaar-20+20
  Pol, T. van der (Theo) 1558 Haeghe Ooievaar-20+1
    Schaakmat-42  
498. Verheugd, M. (Marc) 1557 Botwinnik-29+122
499. Ganguly, S. (Sumit) 1556 DSC-98  
500. Maliepaard, C.J. (Kees) 1555 Promotie-50-25
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-17= 
502. Kloet, V. van der (Victor) 1554 DSC-99+45
503. Kwaaitaal, M. (Maarten) 1553 DSC-100  
  Verlinde, Y. (Youri) 1553 Pionnetjes-1-19
505. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1552 Schaakhuis-41+32
506. Sterk, C. (Casper) 1551 DD-70+13
507. Perluka, J.L. (Han) 1549 Botwinnik-30-14
  Stelwagen, F. (Frank) 1549 Scheve Toren-16  
509. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1548 Haeghe Ooievaar-22+51
  Steenweg, P. (Paul) 1548 DCSV-7-10
511. Berghout, S. (Stijn) 1547 DSC-101-55
  Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1547 Novelty Destr.-21  
513. Gerritsma, N.J. (Bert) 1542 HSV-18+21
514. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1540 Rijswijk-39-6
  Bergers, W. (Wim) 1540 Scheve Toren-17+8
516. Liefde, M.S. de (Michelle) 1538 Haeghe Ooievaar-23+40
517. Balasubramanian, S. (Shyam) 1536 DSC-102  
  Brizee, W.S. (Willem) 1536 Pomar-13-18
  Orie, E.R. (Erik) 1536 Schaakhuis-42+24
520. Bes, R.N.M. (Rob) 1535 Haeghe Ooievaar-24-10
  Poots, R.P. (René) 1535 DSC-103+6
522. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1534 Schaakmat-43+147
  Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-43+2
524. Leij, E.J. van der (Edwin) 1533 Haeghe Ooievaar-25-20
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1533 Haeghe Ooievaar-25+18
    SHTV-33  
526. Mokadem, M. (Mohamed) 1531 RSC-12+20
  Taanman, P. (Peter) 1531 Haeghe Ooievaar-27-42
    SHTV-34  
  Venema, C.P. (Kees) 1531 DSC-104-1
529. Alvares, E.F.S. (Eric) 1530 SHTV-35-64
530. Hulst, K. van (Kees) 1529 DD-71= 
  Mandelbaum, A. (Amit) 1529 Schaakmat-45  
532. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1527 Rijswijk-40-21
533. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1525 Lierse-15-55
534. Lipka, J.F.H. (Jo) 1523 Botwinnik-31  
535. Eck, J. van (John) 1518 RSC-BP-16+92
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1518 Rijswijk-41-58
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1518 Haeghe Ooievaar-28-24
538. Coers, E.F. (Frans) 1517 SHTV-36-34
  Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
540. Blaas, L.J. (Leo) 1516 Pomar-14-18
541. Wuister, J. (Jan) 1510 RSC-BP-17-58
542. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Botwinnik-32= 
  Goebertus, A.W. (Adrie) 1508 Voorburg-6-33
  Lucas, H. (Herman) 1508 RSC-BP-18+35
545. Kamp, R. van de (Rob) 1507 Voorburg-7-57
546. Wal, C.M. van der (Martin) 1503 Schaakmat-46-39
547. Flikweert, C.L. (Kees) 1502 Schaakmat-47-22
  Sidoti, F. (Filippo) 1502 Novelty Destr.-22-3
549. As, J.J. van (Sjaak) 1500 HSV-19-36
    RSC-13  
  Lindhout, D.J. (Danny) 1500 SHTV-37-5
551. Hennink, D. (Dick) 1499 DD-72-19
  Krikorian, O. (Olivier) 1499 Novelty Destr.-23+8
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-105= 
554. Dirkse, S. (Simon) 1498 DSC-106-9
  Fischer, P. (Per) 1498 Schaakhuis-43  
  Man, P.M.J. de (Peter) 1498 Pomar-15-27
557. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1497 DD-73-10
558. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-20= 
559. Shin, H. (Hayun) 1493 DD-74+370
560. Reede, L. van (Lito) 1492 DSC-107  
561. Verkade, J. (Jeroen) 1488 Botwinnik-33-49
562. Rutten, G. (Gerard) 1487 Scheve Toren-18+6
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-108= 
  Velzen, M. van (Martin) 1487 RSC-BP-19-48
565. Nieswaag, J. (Hans) 1486 Lierse-17-50
566. Ham, A. van der (Alex) 1484 Wassenaar-8-31
567. Franke, A.C.W. (Arie) 1483 Botwinnik-34-5
568. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-38= 
  Patty, F. al 1482 Voorburg-8-2
  Steemers, V. (Vincent) 1482 Pomar-16+33
571. Homulle, H. (Harald) 1481 Haeghe Ooievaar-29+57
  Kauffman, W.F.N. 1481 Pomar-17-22
573. Roepers, M. (Mirna) 1480 Botwinnik-35-200
  Singare, S.S. (Sachin) 1480 DSC-109  
575. Madularea, D. (David) 1479 Voorburg-9  
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-9= 
577. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1475 DSC-110-8
578. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1474 Lierse-18+66
579. Verploegh, H.C. (Henk) 1473 RSC-BP-20-2
580. Middelkoop, E. (Erik) 1472 Botwinnik-36  
  Trompetter, R. (Remco) 1472 Schaakmat-48+43
582. Berg, J.C. van den (Johan) 1471 Lierse-19-45
583. Staden sr., M. van (Martin) 1470 Promotie-51-51
584. Elders, M. (Maurits) 1469 Schaakhuis-44+34
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1469 RSC-14-52
586. Ruiter, R. de (Rein) 1468 DD-75+33
587. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-52-5
  Swieten, S.C. van (Simon) 1467 Lierse-20-22
589. Hijma, P. (Pieter) 1465 Promotie-53+6
590. Poot, W. (Wim) 1464 Lierse-21-85
591. Jong, B. de (Bob) 1463 Botwinnik-37-36
592. Zonderland, H. (Herman) 1461 DSC-111+26
593. Boot, O. (Otto) 1460 Botwinnik-38= 
594. Buijs, G. (Gerard) 1459 Lierse-22+28
595. Zwanenburg, C. (Marco) 1458 Schaakmat-49-41
596. Zengin, S. (Siyar) 1456 Voorburg-11+46
597. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-54= 
598. Albers, L.F. (Lucas) 1450 Botwinnik-39+294
599. Spaans, L. (Leen) 1448 DD-76-14
  Veen, H. ter 1448 DCSV-8= 
601. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-50= 
602. Nitzsche, E.F. (Edo) 1445 RSC-15+25
  Soeterbroek, M.I. (Michael) 1445 Botwinnik-40  
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-55= 
605. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-21= 
  Prins, L. (Leen) 1444 Schaakmat-51+5
607. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1443 Schaakmat-52-15
608. Woestenenk, J. (John) 1440 Pomar-18+13
609. Dijkstra, R.W. (Rob) 1438 SHTV-39-18
610. Doeves, A. (Bram) 1437 Botwinnik-41-5
611. Felix, R.J. (Rob) 1435 Rijswijk-42-41
  Vogelaar, F. (Floris) 1435 Wassenaar-9-22
  Zonneveld, J. (Jan) 1435 Pomar-19+73
    RSC-16  
614. Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-77= 
    Novelty Destr.-24  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-22= 
616. Jong, C. de (Cor) 1429 RSC-BP-21+53
617. Berg, G. van den (Gijs) 1427 DD-78-9
618. Hessels, W.B. 1422 HSV-23-12
619. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1419 Haeghe Ooievaar-30+1
620. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1416 HSV-24+57
    Haeghe Ooievaar-31  
    Pomar-20  
    SHTV-40  
621. Wagter, E.L. (Eric) 1414 DSC-112+83
622. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1412 Lierse-23+12
  Kolk, J. van der (Jan) 1412 DSC-113+32
624. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-114= 
625. Berg, G.M. van den (Geert) 1410 Haeghe Ooievaar-32-22
626. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-115= 
627. Alvares, T. (Thomas) 1408 SHTV-41  
  Caljé, A. (Adrey) 1408 Voorburg-12+60
629. Coenders, H. (Hans) 1406 HSV-25+20
  Schoon, C. (Chris) 1406 Promotie-56+19
631. Heskes, E.T. (Ebba) 1405 Promotie-57+23
632. Jacobs, H. (Hans) 1403 Pomar-21-21
633. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1402 Rijswijk-43+102
634. Rijswijk, T. van (Tim) 1400 Pomar-22-1
635. Hanemaaijer, P. (Piet) 1398 Botwinnik-42-9
636. Groot, M.H. de (Martin) 1397 RSC-BP-22+10
637. Klijnsma, R. (Richard) 1396 Scheve Toren-19-59
638. Vries, R. de (Rob) 1392 Promotie-58-6
639. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9= 
640. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
641. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1383 Haeghe Ooievaar-33-49
    RSC-18  
642. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1382 DD-79-111
  Vries, P. de (Peter) 1382 Schaakmat-53-35
644. Lohrer, M.T.A. 1379 Pomar-23+6
645. Battes, F. (Frans) 1377 Botwinnik-43+62
646. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
  Felfel, A. (Adel) 1376 HSV-26  
    Haeghe Ooievaar-34  
648. Splint, C.E.R. (Rob) 1371 Botwinnik-44-6
649. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-19= 
650. Croes, J.C. (Koos) 1364 Haeghe Ooievaar-35+7
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1364 SHTV-42+44
652. Meer, L.J. van der (Lex) 1362 RSC-BP-23-7
653. Llurba, R. (Rossend) 1361 Scheve Toren-20  
654. Roepers, W. (Willard) 1356 Botwinnik-45+5
    Promotie-59  
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1356 Wassenaar-10-17
656. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-27= 
657. Lis, H.R. van (Hans) 1353 Voorburg-13-38
658. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-60= 
  Witjens, T. (Theo) 1349 Botwinnik-46-33
660. Lim, D. (Danny) 1348 Wassenaar-11  
661. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1346 RSC-20+9
662. Graaf, R. v.d. (Rob) 1343 Schaakhuis-45-29
  Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-61= 
664. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-14= 
  Huybens, P.M. (Peter) 1341 HSV-28-4
  Jansen, N. (Niels) 1341 DSC-116= 
667. Ketting, S. (Sebastiaan) 1339 Rijswijk-44-1
668. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-47-22
669. Cornelisse, S. (Stefan) 1336 Lierse-24  
670. Bijster, H. (Harmen) 1334 Botwinnik-48-9
671. Nienhuis, J. (Jan) 1332 RSC-21+5
    Voorburg-15  
  Soeterbroek, P. (Piet) 1332 Botwinnik-49+5
673. Rietveld, A. (Aart) 1331 Voorburg-16+21
674. Walder, B. (Bart) 1330 RSC-22-30
675. Blaauw, F. (Frans) 1329 Wassenaar-12-61
676. Boekestijn, P. (Piet) 1326 Lierse-25-28
677. Peursen, T.W. van (Timo) 1324 Rijswijk-45+84
  Zwart, A. van der (Ard) 1324 DD-80-19
    SHTV-43  
679. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-25= 
    Pomar-24  
680. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1318 Schaakmat-55+76
681. Visser, J.H.A. (Hans) 1317 RSC-23-5
    Voorburg-17  
  Vries, A. de (Auke) 1317 DD-81-107
683. Hendriks, H. (Hans) 1316 DSC-117+18
684. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-44= 
685. Groot, P.J. de (Pieter) 1312 Botwinnik-50-6
686. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-25= 
687. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-18= 
688. Kuijper, W. (Wim) 1292 Lierse-26+36
689. Erwich, J.G. (Ankie) 1290 Wassenaar-13  
690. Choi, K. (Kawang) 1286 SHTV-45+11
691. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-36= 
692. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-37= 
693. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-51-3
694. Ciftci, S. (Selahattin) 1278 HSV-29-2
695. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1274 Botwinnik-52+33
696. Meijer, W.J. (Wim) 1271 DSC-118-9
697. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1267 Haeghe Ooievaar-38-30
698. Hanewald, E. (Ernst) 1265 DSC-119-16
699. Holst, L.H. van der (Leon) 1262 Botwinnik-53  
700. Boer, R. de (Ruut) 1260 RSC-BP-24+3
701. Beekman, L. (Loek) 1256 Pomar-26+14
  Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56  
703. Kumar, J. (Jainendra) 1255 Voorburg-19  
704. Feringa, A. (Andre) 1252 Lierse-27-4
705. Lagerwerf, L. (Leen) 1247 Lierse-28-17
706. Bouma, H.H. (Henk) 1246 HSV-30+5
707. Modderman, A.H. (Arent) 1242 Botwinnik-54-47
708. Foreest, A.E. van (Arnoud) 1241 Wassenaar-14  
  Jong, A. de (Aad) 1241 DSC-120-11
710. Rissalah, A. (Abdellah) 1240 Schaakmat-57+72
711. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1238 Scheve Toren-21+78
712. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1226 RSC-24-30
  Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-121+20
714. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-82= 
715. Groot, A.N.G. (Bertus) 1220 Schaakmat-58= 
716. Li-Behn, T.X.Y. (Thomas) 1219 SHTV-46  
717. Ham, J. van (Joop) 1215 DSC-122-15
718. Torenstra, J. (Jan) 1212 DSC-123+14
719. Dalen, E. van (Evert) 1209 RSC-BP-25+75
720. Ecluse, S. de l' (Sander) 1196 Lierse-29-31
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1196 Novelty Destr.-26-18
722. Singare, S. (Sarthak) 1185 DSC-124  
723. Krösschell, W. (Wim) 1184 Lierse-30-4
724. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1183 Schaakmat-59-22
725. Caspers, E. (Eric) 1178 Botwinnik-55-11
726. Marle, R.R. van (Roelof) 1176 Rijswijk-46+76
727. Keekem, J.C. van (Jan) 1173 Voorburg-20-14
  Ketting, P. (Peter) 1173 Rijswijk-47+171
729. Wel, W. van der (Wim) 1171 Lierse-31  
730. Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-39= 
731. Kommer, T.J. (Jan) 1167 Rijswijk-48+21
732. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-60= 
733. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-125= 
734. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10= 
735. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1149 Lierse-32  
736. Kolmeschate, R. van (Rob) 1147 Lierse-33+38
737. Prins, J. (Jan) 1146 Lierse-34-17
738. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-61-2
739. Ellmann, G. (Gabor) 1142 Wassenaar-15+26
740. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-40= 
741. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
742. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-56= 
743. Boonman, W. (Wil) 1135 Scheve Toren-22-49
744. Lohuis, A.H. (Anton) 1125 Schaakmat-63+39
  Willik, B. van der (Bert) 1125 DSC-126-13
746. Vermeulen, W. (Wim) 1110 SHTV-47+6
747. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-127= 
748. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
749. Smit, S. de (Stijn) 1091 Scheve Toren-23-22
750. Schaik, J.M. van (Joanna) 1085 Rijswijk-49-25
751. Bronswijk, P. (Peter) 1080 Schaakmat-65+161
752. Oomes, A. (Ad) 1070 Schaakmat-66-35
753. Coste, P.A.L. (Pierre) 1056 Wassenaar-16-117
754. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-50= 
755. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-57= 
756. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11= 
757. Groenhof, K. (Kai) 1038 Wassenaar-17  
758. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1023 RSC-25-13
759. Rubert, M. (Mireille) 1003 Rijswijk-51+23
760. Katsarov, R. (Robert) 1000 DD-83+25
761. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-128= 
762. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-58= 
763. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-48= 
764. Bergen, R.A. (Robert) 830 Wassenaar-18-295
765. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-49-5
  Panis, M. (Maurits) 800 SHTV-49  
Artikel aangelegd op: 02-08-2019
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.