Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
HWT 2019
Algemeen
Inschrijving
Groep A
Groep B
Prijzen
Eerdere toernooien
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2019
Geschreven door Paul Koppens   
10-05-2019
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2019. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2018 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2795 DSC-1+22
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2606 DD-1-29
3. Nikolic, P. (Predrag) 2586 Novelty Destr.-1+6
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2480 DD-2+48
6. Kevlishvili, R. (Robby) 2450 Promotie-1-49
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2426 Schaakmat-1+4
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2405 DSC-3-13
9. Kerkhof, D. van (David) 2390 DSC-4+33
10. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
11. Wiel, J.T.H. van der (John) 2381 DD-3+2
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2380 DSC-5-3
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2348 DSC-6+19
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7= 
15. Bekker, S. (Stefan) 2326 Haeghe Ooievaar-1+14
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2312 Promotie-2-10
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2= 
18. Ruitenburg, J. van (Joost) 2294 DSC-8  
19. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
20. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2283 DSC-9+5
21. Kelder, J.M. op den (Joram) 2282 DSC-10-14
22. Sari, Y. (Yasin) 2259 DSC-11  
23. Hartog, M.F. den (Marijn) 2247 DSC-12+175
24. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2227 DD-5+8
25. Legemaat, G. (Gert) 2225 DSC-13+3
26. Blees, E. (Enrico) 2220 DSC-14+53
27. Bannink, B. (Bernard) 2204 Promotie-3-32
  Goes, S.F. (Sten) 2204 DSC-15-16
29. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2201 DSC-16+23
30. Werksma, A. (Arie) 2200 Promotie-4-12
31. Gieben, S. (Stijn) 2197 Rijswijk-1+1
32. Hofman, A.M. (Marnix) 2194 Schaakmat-2-6
33. Zetten, M. van (Maarten) 2172 Promotie-5+21
34. Slaa, R. (Ricardo) 2171 DSC-17+15
35. Vesters, M. (Melchior) 2159 Schaakhuis-3+6
36. Prakken, G. (Gerrit) 2157 DD-6-10
37. Pietersma, M. (Menno) 2148 Schaakmat-3+19
38. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-6-4
39. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-18= 
  Thakoerdien, J. (Jerrel) 2144 Rijswijk-2-69
41. Dijk, T.A. van (Timon) 2143 Schaakmat-4-29
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
  Hennink, E. (Erik) 2142 Promotie-7-9
44. Beeren, T.J.B. (Thom) 2139 Botwinnik-1+79
45. Hoogland, M. (Mike) 2134 Schaakhuis-4-34
46. Helvoort, R.A. van (Rob) 2133 Rijswijk-3+13
47. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
  Woerden, M. van (Michiel) 2129 Schaakmat-5-7
49. Mityaev, A. (Alexandr) 2128 DD-7+139
50. Hortensius, L.M. (Lisa) 2125 DSC-20-43
51. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2123 DSC-21-13
52. Kortis, W. (Wim) 2122 DSC-22-15
53. Liempt, M. van (Michael) 2121 Rijswijk-4+49
54. Hommes, E. (Elmar) 2119 DD-8+13
55. Liem, R. (Raymond) 2115 Schaakhuis-5-18
  Schrik, R. (Rachid) 2115 DSC-23+30
    Promotie-9  
    Schaakhuis-5  
57. Egmond, R.M. van (Rogier) 2109 DD-9-26
58. Stam, H.J. (Hans) 2106 DSC-24-9
59. Dijk, O. van (Onno) 2102 DD-10+4
  Verbaken, O.P. (Onno) 2102 DSC-25-24
61. Smits, S. (Sebastiaan) 2098 DSC-26-65
62. Groot, M. de (Marco) 2095 Rijswijk-5+16
63. Barendse, T.J.M. (Ted) 2094 DSC-27+63
  Ghijsen, P. (Pim) 2094 DD-11-24
65. Hoogt, I. de (Ivar) 2093 DSC-28+10
66. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2089 DSC-29-4
67. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-6-10
  Voogt, B. (Bob) 2087 DSC-30-55
69. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2085 Promotie-10+19
70. Bottema, T. (Timo) 2080 DSC-31+47
    Wassenaar-1  
  Dickhoff, R. (Ronald) 2080 DD-12-26
72. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2077 Promotie-11+46
  Kindt, M.R.J. (Manfred) 2077 Schaakmat-6+166
74. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2071 SHTV-1-14
75. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-32= 
76. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2067 DSC-33+34
77. Bulthuis, J. (Jelle) 2063 Rijswijk-7+40
78. Cupido, A. (Alexander) 2059 Rijswijk-8-21
  Vistisen, L.M. (Lars) 2059 DD-13+3
    Novelty Destr.-2  
    Schaakhuis-7  
80. Putten, H. van (Henk) 2058 Schaakmat-7-54
81. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2057 Botwinnik-2-57
82. Kumar, A.G. (Ashwin) 2056 DSC-34  
83. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2050 DD-14+27
84. Buzing, P.C. (Pieter) 2048 DSC-35+26
85. Aagaard, M. (Michael) 2045 Schaakmat-8-7
86. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-3-16
  Sayad, S. el (Sherief) 2039 RSC-BP-1-32
    SHTV-2  
88. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2035 DD-15+32
89. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2033 Rijswijk-9+15
90. Middelveld, M. (Martine) 2032 DSC-36-47
91. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2028 Botwinnik-3-45
92. Straaten, M. van (Marco) 2027 Schaakhuis-8+36
93. Zwartveld, J. (Hans) 2025 DSC-37+13
    Schaakhuis-9  
94. Milort, G. (Gerard) 2021 RSC-BP-2-15
    Schaakhuis-10  
  Valstar, J.R. (Johan) 2021 Schaakmat-9-1
96. Klop, T.L. (Tjomme) 2020 Schaakhuis-11-24
  Oranje, R. (Richard) 2020 DSC-38-82
  Romkes, G. (Gosse) 2020 DD-16+25
99. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
100. Noordhoek, H. (Henk) 2016 Promotie-12+31
101. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2012 DSC-39-28
  Pauw, S.A. (Sander) 2012 SHTV-3+35
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 2012 SHTV-3+51
104. Flohil, J.A. (Jaap) 2010 DSC-40+7
105. Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-41+2
106. Kanters, C.J. (Cor) 2004 RSC-BP-3-13
    SHTV-5  
    Schaakhuis-12  
107. Brasser, P. (Paul) 2003 Schaakmat-10-46
  Oei, H.I. (Ik) 2003 Schaakhuis-13-34
109. Anema, W.J. (Walter) 2002 DSC-42-6
  Kuiper, L.C. (Leo) 2002 DD-18+46
111. Deutekom, Y. van (Yde) 2001 Botwinnik-4+19
112. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2000 DSC-43-27
113. Hollander, J.W. (Hans) 1999 Schaakhuis-14+2
  Stolte, M.J. (Maarten) 1999 SHTV-6-2
115. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1996 Rijswijk-10+16
  Segerberg, T. (Tomas) 1996 Schaakhuis-15  
  Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1-1
118. Debard, M. (Michel) 1990 Novelty Destr.-4-62
  Fernandes João, C.C. (César) 1990 Novelty Destr.-4-87
120. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1989 DD-19+69
121. Biemans, E. (Erik) 1988 DSC-44-25
122. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-45= 
  Bosma, J. (Jan) 1985 DSC-45+117
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1985 Scheve Toren-1+7
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1985 Rijswijk-11-36
126. Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-7-11
127. Wichhart, M. (Maarten) 1981 Promotie-13+24
128. Baas, J.A. (Hans) 1979 Promotie-14-41
129. Noordkamp, H.W. (Wouter) 1976 SHTV-8-61
130. Dekker, K. (Kees) 1973 Scheve Toren-2-58
131. Meer, K. van der (Kees) 1972 DSC-47-47
132. Bueno, M.E. (Mark) 1971 DD-20-24
133. Bieger, T. (Thierry) 1970 Pomar-1-3
    Schaakmat-11  
134. Leezer, R. (Roel) 1967 Rijswijk-12+28
135. Berg, B. van der (Bas) 1966 Rijswijk-13-15
  Buchly, S. (Stefan) 1966 Botwinnik-5-28
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1966 Rijswijk-13+26
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1966 DD-21-48
    Schaakmat-12  
139. Mostert, M.J. (Joost) 1964 Promotie-15+25
  Munnik, T. (Talitha) 1964 DSC-48-19
141. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-13-9
  Dekker, D.H.M. (Derk) 1961 Novelty Destr.-6+15
    Schaakhuis-16  
143. Happel, H.A. (Henk) 1960 DD-22-85
144. Swart, S. de (Sipke) 1958 Promotie-16-15
145. Voorberg, K. (Kees) 1957 DSC-49-9
146. Hariz, H. (Haissam) 1950 DD-23-7
147. Metselaar, H. (Harold) 1947 Schaakhuis-17-43
148. Klein, R.J.H. (Ron) 1942 DD-24  
  Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-24= 
150. Werve, P. van der (Paul) 1941 Promotie-17-46
151. Segers, J.C.M. (Hans) 1940 SHTV-9-21
152. Brouwers, R.B. (Reggy) 1938 Schaakhuis-18+9
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1938 DD-26-16
154. Kanbier, M.B.C. (Max) 1936 Botwinnik-6+120
    Promotie-18  
155. Brendemühl, B. (Bernd) 1935 Novelty Destr.-7+34
156. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1932 DD-27-26
  Verbaan, B.M. (Bart) 1932 SHTV-10-6
158. Schmitt, C. (Cristian) 1930 Novelty Destr.-8+30
159. Zanten, W.P.C. van (William) 1928 SHTV-11-29
160. Voorberg, J.P. (Johan) 1927 Schaakmat-14+16
161. Hooven, E.C. van den (Evert) 1924 DSC-50+70
  Liefrink, F. (Feike) 1924 Novelty Destr.-9-94
163. Mulders, R. (Rinze) 1923 Botwinnik-7+26
164. Goudriaan, A. (Tony) 1920 Rijswijk-15+14
165. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-51= 
  Torczynski, P. (Peter) 1918 Rijswijk-16  
167. Blankespoor, J.H. (Jan) 1916 Promotie-19-27
168. Ouwens, H.C. (Bert) 1914 Promotie-20+6
169. Metz, A.G. (Atze) 1913 Rijswijk-17+29
170. Albertus, B. (Bram) 1912 Promotie-21+139
171. Smit, R. de (Rudi) 1911 Scheve Toren-3+5
172. Jonkman, D. (David) 1910 Schaakhuis-19+1
173. Bodaan, A. (Ton) 1909 DD-28+50
    HSV-1  
    SHTV-12  
    Schaakhuis-20  
174. Peerdeman, N.P. (Nico) 1905 Promotie-22-39
175. Mostert, D. (Davin) 1904 Botwinnik-8  
176. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1902 DD-29+112
    Novelty Destr.-10  
177. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-21= 
178. Koster, J. (Jan) 1899 Promotie-23+44
179. Mellens, M. (Martin) 1896 RSC-2+8
    Voorburg-1  
  Smaal, L. (Lourens) 1896 Promotie-24+12
181. Bik, W. (Wouter) 1893 Botwinnik-9+36
  Borst, F. (Filip) 1893 DSC-52-25
  Yalçin, B. (Bilal) 1893 Schaakhuis-22+123
184. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1892 DSC-53-1
  Wiersma, A.A. (Arno) 1892 DSC-53-64
186. Huizen, H. van (Henk) 1891 Haeghe Ooievaar-4-42
187. Achuthan, D. (Dylan) 1890 Promotie-25  
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1890 Botwinnik-10-14
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1890 DSC-55-2
190. Marel, E.J. van der (Eric) 1889 Bobby Fischer-1-11
    Wassenaar-2  
191. Theijn, D. (Dave) 1888 Scheve Toren-4-12
192. Lode, P. (Peter) 1886 DSC-56+7
193. Baas, R. (Rijnko) 1885 Rijswijk-18-52
    Schaakhuis-23  
  Harmanus, N.C. (Norbert) 1885 DSC-57+21
    Novelty Destr.-11  
    Schaakhuis-23  
  Mourik, M. van (Maurice) 1885 Schaakhuis-23  
196. Kamar, M.B. (Muhannad) 1882 RSC-3+3
197. Boeters, S. (Stefan) 1881 DD-30-24
198. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1880 Schaakmat-15-23
199. Baas, G.J. (Gert Jan) 1878 DSC-58+42
    Novelty Destr.-12  
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1878 DSC-58-4
201. Nepveu, M. (Manuel) 1874 Promotie-26-95
202. Ottenhof, S. (Sascha) 1872 Scheve Toren-5+16
203. Kort, W. (Wilco) 1863 Botwinnik-11+26
  Leeuwen, O. van (Olav) 1863 SHTV-13+17
205. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-27= 
  Hoogland, B. (Bauke) 1862 Rijswijk-19-47
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
208. Drenthen, A. (Arjan) 1861 DSC-60+74
  Hubert, M. (Michel) 1861 Scheve Toren-6+68
210. Iersel, M. van (Mark) 1860 DD-31+2
211. Dongen, G. van (Gijs) 1856 DSC-61+23
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1856 Promotie-28-17
213. Gaemers, P. (Peter) 1855 Rijswijk-20-2
  Goossens, P.A. (Pieter) 1855 DSC-62+9
  Hart, J.W. 't (Johan) 1855 Schaakmat-16-13
216. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1852 Schaakmat-17+18
217. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1851 Promotie-29+22
218. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1850 SHTV-14-41
219. Münninghoff, A. (Alexander) 1849 DD-32-11
220. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1845 RSC-BP-4+42
221. Arends, H. (Herman) 1844 DD-33  
222. Oortmarssen, H. van (Hans) 1843 Rijswijk-21+7
223. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1841 DSC-63+53
  Then, W.J.T. (Hans) 1841 Schaakhuis-26+29
225. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Botwinnik-12= 
  Pronk, R. (Rik) 1840 SHTV-15+6
227. Bosman, J. (Johan) 1836 Promotie-30-35
  Lubben, A. van der (Arno) 1836 Botwinnik-13+67
229. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-34= 
  Hulshof, J.P. (Hans) 1834 Rijswijk-22-22
231. Dekker, A.E. (Ard) 1832 Schaakmat-18-60
  Gent, A. van (Aad) 1832 Scheve Toren-7+12
233. Eesteren, J. van (Jaap) 1829 DD-35+10
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1829 DD-35+2
    Haeghe Ooievaar-6  
  Regeer, P.A. (Paul) 1829 Schaakhuis-27-2
236. Lange, R. (Ronny) 1827 Novelty Destr.-13-27
237. Baak, K.L. (Karl) 1826 SHTV-16+167
  Gosliga, J.S. van (Jouke) 1826 DSC-64+5
239. Heijgen, D. van (Diederik) 1825 DSC-65+21
  Laan, J. (Jorick) 1825 DSC-65-60
  Lom, R. van (Rob) 1825 Schaakmat-19= 
242. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1824 Lierse-1-31
243. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1822 Wassenaar-3-31
  Steffers, H. (Hendrik) 1822 Rijswijk-23-40
245. Minnema, R. (Rens) 1821 Promotie-31+57
246. Baak, E.E. (Evert) 1819 SHTV-17+27
247. Corneth, H.J.M. (Bert) 1818 HSV-2+33
248. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1817 Wassenaar-4-10
249. Zijden, J.A. van der (Hans) 1814 RSC-BP-5-18
250. Albregtse, T. (Tjerk) 1813 DSC-67+32
  Waard, E.R. de (Remko) 1813 DD-37-6
252. Hettfleisch, M. (Maurice) 1810 Promotie-32+70
253. Duijvesteijn, A. (André) 1809 Schaakmat-20+55
254. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1807 DD-38+114
255. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1805 DD-39+16
256. Blanter, S. (Sofya) 1804 DSC-68+33
  Henn, R.A. (Reinhard) 1804 DD-40+28
258. Geerlings, V. (Vincent) 1802 Rijswijk-24+30
  Gruss, C. (Christian) 1802 Novelty Destr.-14+17
260. Tan, H.T. (John) 1801 Promotie-33-55
261. Taverne, N. (Nadeem) 1800 HSV-3-33
    Schaakhuis-28  
262. Smits, R.C.M. (Rob) 1799 DSC-69+26
263. Haan, J.A. de (Hans) 1797 HSV-4+47
264. Koreman, E.P. (Eric) 1796 DD-41-16
265. Yeh, T. (Timo) 1795 Botwinnik-14  
266. Calmthout, J.J. van (Hans) 1794 DSC-70= 
267. Graaf sr., J. de (Jan) 1793 Scheve Toren-8-1
268. Olvers, E. (Ed) 1791 SHTV-18+77
269. Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2-7
270. Reimer, W.P.J. (Wim) 1787 DD-42-16
271. Groen, C. (Cor) 1786 RSC-BP-6-32
272. Middelkoop, A. (Arno) 1784 Botwinnik-15-3
273. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1782 DD-43-1
274. Kleijn, J. (Jeroen) 1781 Scheve Toren-9+21
  Oosterhout, P. (Flip) 1781 Haeghe Ooievaar-7-31
276. Hoogeveen, F.R. 1780 HSV-5+1
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1780 RSC-4-14
    Schaakhuis-29  
278. Hylkema, H.T. (Titus) 1774 RSC-5+42
  Werkhoven, G. (Gerard) 1774 RSC-BP-7-12
280. Klaveren, J. van (Justus) 1773 SHTV-19+9
281. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1770 Promotie-34+36
  Nobel, C. (Corniel) 1770 DSC-71+30
  Stoep, J. van der (Joost) 1770 DD-44  
284. Heek, P.F. (Peter) 1763 Botwinnik-16+4
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1763 Scheve Toren-10-21
286. Etten, R.W. van (Ronald) 1761 Schaakmat-21+16
  Wareman, D. (Dennis) 1761 RSC-BP-8-18
288. Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-17= 
289. Torenstra, R. (René) 1757 DSC-72= 
290. Kooiman, S. (Stephan) 1756 Promotie-35-19
291. Mulders, E. (Edwin) 1755 Rijswijk-25-7
292. Leeuwe, F. de (Floris) 1753 RSC-BP-9+26
293. Groenendijk, D. (Dick) 1752 HSV-6-17
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1752 Scheve Toren-11= 
295. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1750 Pomar-2-2
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-45= 
297. Dijkstra, G.J. (Gert) 1748 DSC-73  
  Knops, H. (Hamilcar) 1748 Promotie-36-22
299. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-46= 
  Minnema, H. (Hans) 1747 Promotie-37+58
  Pomorska, K. (Karolina) 1747 DD-46  
302. Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-48-6
303. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-38= 
304. Bons, M.M. (Maurits) 1744 Haeghe Ooievaar-8-4
305. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-49= 
  Heiden, J. v.d. (Jan) 1742 Schaakmat-22-39
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1742 Botwinnik-18+13
308. Cortenbach, S. (Stan) 1739 DD-50+145
309. Dusseldorp, B. van (Brent) 1738 DSC-74+79
310. Heikamp, F. (Folmer) 1737 Rijswijk-26  
311. Voermans, A.J.H. (Adri) 1736 DD-51-53
312. Berg, J. van den (Jaap) 1733 Promotie-39-66
  Zijlstra, J. (Jasper) 1733 Wassenaar-5+43
314. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1732 HSV-7= 
    SHTV-20  
  Vokurka, T. (Tom) 1732 DD-52+40
316. Brunner, K. (Karg) 1731 Schaakmat-23+45
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1731 DD-53+31
318. Lopies, A. (André) 1730 DD-54-31
  Vaishampayan, A. (Atul) 1730 Voorburg-2  
320. Mulderij, J. (Jesse) 1729 DSC-75+70
321. Donk, J. van de (Jan) 1727 DSC-76+26
322. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1726 Rijswijk-27-73
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1726 RSC-BP-10+31
324. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1725 DD-55+43
325. Belt, H.T. van den (Henk) 1723 DSC-77+5
326. Guijt, E. (Erwin) 1722 Promotie-40+3
  Tamminga, M. (Meile) 1722 SHTV-21-10
328. Bakels, R. (Rosanne) 1721 Rijswijk-28+7
  Ramondt, D. (Dennis) 1721 RSC-BP-11-5
  Stolze, F.G. (Gerard) 1721 Lierse-3+18
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1721 RSC-BP-11+17
332. Deelen, B.J. van (Bernard) 1720 RSC-6+20
333. Bovenlander, T. (Theo) 1717 SHTV-22-33
334. Veenstra, A.H. (Arnt) 1716 DSC-78+15
335. Albers, M.M. (Merlijn) 1712 Botwinnik-19+24
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1712 RSC-7-17
337. Dekker, J.C. (Jan) 1711 Schaakmat-24+26
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1711 RSC-BP-13-72
  Maas, B. (Boy) 1711 Schaakhuis-30-89
340. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-20= 
  Claushuis, M. (Michaël) 1709 Wassenaar-6+17
342. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
  Kralingen, H. van (Hans-Jan) 1705 Rijswijk-29  
  Sikkes, P. (Piet) 1705 SHTV-23+22
345. Groot, W. de (Wim) 1702 Haeghe Ooievaar-9+16
346. Graaf, E. van der (Erik) 1700 DD-56-23
347. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1699 DSC-79+16
  Merle, R. (Robert) 1699 Schaakmat-25+64
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1699 DSC-79+19
  Vink, C. (Kees) 1699 Pomar-3-27
  Warmerdam, R. (Rob) 1699 Haeghe Ooievaar-10+14
352. Eveleens, E. (Ed) 1698 DSC-81+54
  Lubbe, L. van der (Lex) 1698 HSV-9-30
354. Graaf, B. van de (Bas) 1696 Promotie-41-25
  Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-21= 
356. Strien, B. van (Bart) 1694 Rijswijk-30+40
357. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1691 Novelty Destr.-15+41
358. Tol, J.H. van der (Henk) 1690 Rijswijk-31-43
359. Segger, A. (Armin) 1689 SHTV-24-40
360. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-25= 
361. Kuipers, H. (Hielke) 1687 Promotie-42-12
362. Broeder, L. den (Leno) 1686 Schaakmat-26-31
363. Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1685 Schaakmat-27-32
364. Dijken, B.S. van (Bert) 1684 RSC-8+7
365. Mostfa, Y.M. (Yassin) 1680 Pomar-4  
366. Kemeling, A.E. (Albert) 1679 DSC-82-37
367. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1678 Schaakmat-28-24
  Frissen, J.G.H. (Jan) 1678 DSC-83= 
  Korving, C. (Cornelis) 1678 DSC-83+8
  Ploeger, D. (Dirk) 1678 RSC-9+2
371. Veen, R. ter (Rens) 1677 DCSV-1+42
    Pomar-5  
  Veen, R. van der (Reinier) 1677 DCSV-1+10
373. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-57+1
374. Rekveldt, M.T. (Theo) 1672 DSC-85+22
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1672 Botwinnik-22+18
376. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1670 Wassenaar-7-14
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1670 Schaakmat-29+23
378. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-32= 
379. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1668 Botwinnik-23+57
380. Boersma, F.W. (Franke) 1666 Haeghe Ooievaar-11+9
  Maele, W. van de (Wim) 1666 Novelty Destr.-16-86
382. Schalen, J. (John) 1665 RSC-10-7
383. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1664 DD-58-25
384. Gelpke, R.F. (René) 1663 DSC-86-16
385. Cruden, M. (Marcel) 1660 Schaakhuis-31+17
386. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-33= 
  Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1659 Botwinnik-24  
  Valk, D.J.G. (Dick) 1659 Lierse-4+166
389. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1657 Promotie-43-1
390. Barbier, R.R. (Bob) 1655 Haeghe Ooievaar-12+1
    Voorburg-3  
  Holst, F. v.d. (Fred) 1655 HSV-10-38
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1655 SHTV-26+29
393. Broekhuizen, T. (Tom) 1653 DSC-87+14
  Terpstra, J.T. 1653 Pomar-6-41
  Wagner, A.M. (André) 1653 Haeghe Ooievaar-13+21
    SHTV-27  
396. Kerkhof, C. (Cees) 1652 Scheve Toren-12-19
397. Gaag, F. v.d. (Frits) 1651 Schaakmat-30+8
398. Engering, F. (Frans) 1647 DD-59+15
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1647 Schaakhuis-32+10
400. Matai, R.R. (Rudi) 1646 Promotie-44-23
401. Bosch, A. van den (Alexander) 1644 Schaakhuis-33-6
  Leeuwen, J. van (Jan) 1644 Schaakmat-31-38
403. Ende, J.L. van den (Jan) 1643 Schaakmat-32-15
404. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1640 DSC-88+10
405. Jager, M.D. (Mark) 1639 DCSV-3+8
  Nierop, D. (Dominique) 1639 Haeghe Ooievaar-14+15
407. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-33= 
408. Spierings, B.X.A. (Ben) 1633 SHTV-28+19
409. Breton, M.R. (Mark) 1632 DSC-89+22
410. Broos, S.J. (Simon) 1631 DSC-90-54
411. Dop, E.R. van (Erik) 1630 Novelty Destr.-17+1
    Rijswijk-34  
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-11+54
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
414. Grevenbroek, C. van (Cok) 1629 Scheve Toren-13+32
  Groothuis, W. (Willem) 1629 Wassenaar-8+13
  Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1629 SHTV-29  
417. Sutrisno, A. (Agus) 1628 Scheve Toren-14-26
418. Feenstra, J.D. (Han) 1627 RSC-BP-14+37
  Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-34= 
420. Boermans, R. 1626 DCSV-4-36
  Elsandel, K. (Khaled) 1626 DSC-91  
422. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1624 Schaakmat-35+9
  Quak, P.C. (Piet) 1624 Lierse-5+183
424. Meij, M. de (Marc) 1623 Schaakhuis-34+48
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1623 Lierse-6+75
426. Koks, P.W. (Paul) 1621 HSV-12+29
427. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
  Ferschtman, F. (Felix) 1620 Pomar-7-51
  Mudde, H. 1620 Pomar-7+1
430. Ameling, A.H. (Bob) 1619 Botwinnik-25+10
  Dijk, T. van (Teun) 1619 Lierse-7+35
432. Bakker, J.S. (John) 1618 Novelty Destr.-18  
  Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1618 DD-61-14
  Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-35= 
435. Hoebink, D. (Daan) 1617 RSC-BP-15  
436. Arp, G. (Gerard) 1615 Botwinnik-26-8
437. Hofland, J. (Jeffrey) 1614 Schaakmat-36+48
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1614 Lierse-8+4
  Roeleveld, E. (Evert) 1614 Schaakhuis-35+28
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1614 DD-62+12
441. Hofstee, P. (Piet) 1613 DCSV-5-30
    Schaakhuis-36  
  Weerts, R.J. (René) 1613 DSC-92+113
    Schaakhuis-36  
443. Verduijn, A. (Adriaan) 1612 Lierse-9-146
444. Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-93+14
  Liefde, J.J. de (Jan) 1611 Haeghe Ooievaar-16  
  Tamerus, J. (Jan) 1611 Lierse-10+22
447. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-63= 
448. Dalen, W. van (Willem) 1609 Botwinnik-27-4
449. Heskes, J.M. (Johan) 1607 Promotie-45-22
  Loke, J.A. 1607 HSV-13+36
451. Martens, F.M. (Frans) 1605 Promotie-46+36
452. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1604 HSV-14-21
    SHTV-30  
453. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1603 Promotie-47-11
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1603 Voorburg-4-37
455. Knigge, M. (Mark) 1602 Rijswijk-36+7
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1602 Schaakmat-37-50
457. Pree, J.C.I. de (Jan) 1601 RSC-11+11
458. Kampen, F.F. van (Frans) 1599 DD-64+49
459. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1596 Novelty Destr.-19-25
  Engelen, N. (Niels) 1596 DD-65+55
461. Sibbing, Z. (Zimo) 1595 DSC-94-16
  Stoops, M. (Michael) 1595 DSC-94+21
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1595 Promotie-48-18
464. Reiding, R. (Rob) 1594 Scheve Toren-15-26
  Stegenga, F.J. 1594 DCSV-6-26
466. Kinoshita, K. (Kanako) 1591 Schaakhuis-38+2
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
468. Eijk, A.J. van (Aad) 1590 Haeghe Ooievaar-17+5
  Königslöw, B. von (Bas) 1590 Pomar-9-27
470. Molinari, F. (Fausto) 1589 Novelty Destr.-20+85
    Schaakhuis-39  
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-96= 
472. Beekman, G. 1585 Pomar-10-50
473. Kingman, R. (Robert) 1583 Wassenaar-9-19
474. Hazeu, C.A. (Cock) 1582 Lierse-11-86
  Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1582 DSC-97-114
476. Berg, S. v.d. (Sandra) 1581 Lierse-12-35
477. Maliepaard, C.J. (Kees) 1580 Promotie-49+19
478. Weel, A.J. van (Toon) 1579 DD-66+41
479. Leite, S. (Scot) 1578 Schaakhuis-40+25
  Wentholt, F. (Frans) 1578 DD-67-2
481. Huisman, E. (Edgar) 1577 DSC-98-1
482. Alvares, E.F.S. (Eric) 1575 SHTV-31-55
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1575 Rijswijk-37-7
484. Bruin, J.S. (Jos) 1574 Schaakmat-39+5
  Laan, H. van der (Hugo) 1574 DSC-99-4
486. Brinkman, D.T. (Dirk) 1573 Botwinnik-28+13
    Promotie-50  
  Knigge, J.A. (Hans) 1573 Rijswijk-38+51
  Taanman, P. (Peter) 1573 Haeghe Ooievaar-18+6
    SHTV-32  
489. Bilars, G.H. (Gerard) 1572 DSC-100-12
490. Berkel, D. van (Dennis) 1568 Lierse-13-70
  Narayan, N.S. (Nishant) 1568 DSC-101+26
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1568 DSC-101+29
    Pomar-11  
    Schaakhuis-41  
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1568 HSV-15-6
494. Shin, J. (Jinan) 1566 DD-68-60
  Weijde, A. van der (André) 1566 DSC-103-26
    Schaakmat-40  
496. Berendse, F.N. 1564 Pomar-12-66
  Mathieu, J. (Jelle) 1564 DSC-104-6
498. Verheijen, J. (Jan) 1562 HSV-16-20
    SHTV-33  
499. Ketel, H. van (Henk) 1559 Schaakmat-41  
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1559 HSV-17+4
501. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1558 Haeghe Ooievaar-19+21
502. Balasubramanian, S. (Shyam) 1556 DSC-105  
  Ganguly, S. (Sumit) 1556 DSC-105= 
504. Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-18-8
505. Kloet, V. van der (Victor) 1554 DSC-107+47
506. Kwaaitaal, M. (Maarten) 1553 DSC-108  
  Verkade, J. (Jeroen) 1553 Botwinnik-29+26
  Verlinde, Y. (Youri) 1553 Pionnetjes-1-19
509. Horst, G. (Gerrit) 1552 DD-69-66
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1552 Schaakhuis-42+31
  Perluka, J.L. (Han) 1552 Botwinnik-30-11
  Rijn, P. van (Patrick) 1552 Haeghe Ooievaar-20-4
513. Roeleveld, P. (Patrick) 1551 HSV-19+49
514. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1548 Haeghe Ooievaar-21+38
515. Berghout, S. (Stijn) 1547 DSC-109-35
516. Poots, R.P. (René) 1546 DSC-110+9
517. Sterk, C. (Casper) 1545 DD-70= 
518. Steenweg, P. (Paul) 1544 DCSV-7-11
  Thu, K. (Kyaw Moe) 1544 Schaakhuis-43+27
520. Bergers, W. (Wim) 1543 Scheve Toren-16+21
  Wuister, J. (Jan) 1543 RSC-BP-16-43
522. Kemeling, L. (Leen) 1542 Lierse-14+6
    Schaakmat-42  
  Sigal, E. (Eugene) 1542 Botwinnik-31-39
524. Leij, E.J. van der (Edwin) 1540 Haeghe Ooievaar-22-3
  Mokadem, M. (Mohamed) 1540 RSC-12+22
526. Hassan, A. (Aram) 1536 DSC-111+34
  Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1536 Voorburg-5  
  Orie, E.R. (Erik) 1536 Schaakhuis-44+27
529. Bes, R.N.M. (Rob) 1535 Haeghe Ooievaar-23+3
530. Post, T.H.M. (Dick) 1534 Schaakmat-43-1
531. Eck, J. van (John) 1531 RSC-BP-17+137
  Venema, C.P. (Kees) 1531 DSC-112-1
533. Hulst, K. van (Kees) 1529 DD-71-9
  Verheugd, M. (Marc) 1529 Botwinnik-32+56
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1529 Haeghe Ooievaar-24-70
536. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1528 Rijswijk-39-32
537. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1527 Rijswijk-40-27
  Gerritsma, N.J. (Bert) 1527 HSV-20+20
539. Wal, C.M. van der (Martin) 1526 Schaakmat-44-25
540. Coers, E.F. (Frans) 1525 SHTV-34-29
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1525 Lierse-15-55
542. Liefde, M.S. de (Michelle) 1523 Haeghe Ooievaar-25+39
  Pol, T. van der (Theo) 1523 Haeghe Ooievaar-25+2
    Schaakmat-45  
544. Fischer, P. (Per) 1522 Schaakhuis-45  
545. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1521 Rijswijk-41-38
546. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1519 Haeghe Ooievaar-27+4
    SHTV-35  
547. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1518 Haeghe Ooievaar-28-29
548. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
549. Blaas, L.J. (Leo) 1516 Pomar-13-18
  Brizee, W.S. (Willem) 1516 Pomar-13-59
  Roepers, M. (Mirna) 1516 Botwinnik-33-154
552. Dirkse, S. (Simon) 1512 DSC-113+8
553. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Botwinnik-34= 
    Promotie-51  
  Goebertus, A.W. (Adrie) 1508 Voorburg-6-25
  Man, P.M.J. de (Peter) 1508 Pomar-15-19
556. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1506 Schaakmat-46+112
  Zwanenburg, C. (Marco) 1506 Schaakmat-46+7
558. As, J.J. van (Sjaak) 1504 HSV-21-56
    RSC-13  
559. Flikweert, C.L. (Kees) 1502 Schaakmat-48-22
560. Sidoti, F. (Filippo) 1501 Novelty Destr.-21+5
  Velzen, M. van (Martin) 1501 RSC-BP-18-32
562. Kamp, R. van de (Rob) 1500 Voorburg-7-44
  Lindhout, D.J. (Danny) 1500 SHTV-36-13
564. Lucas, H. (Herman) 1499 RSC-BP-19+32
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-114= 
566. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1498 DD-72-22
567. Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1497 Novelty Destr.-22  
568. Krikorian, O. (Olivier) 1496 Novelty Destr.-23+8
  Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-22= 
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1496 RSC-14-25
571. Rutten, G. (Gerard) 1491 Scheve Toren-17+17
572. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1490 DSC-115-13
573. Reede, L. van (Lito) 1489 DSC-116  
574. Kingman, S. (Shawn) 1487 Wassenaar-10-27
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-117= 
576. Nieswaag, J. (Hans) 1486 Lierse-17-50
577. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
578. Kauffman, W.F.N. 1481 Pomar-16-22
  Steemers, V. (Vincent) 1481 Pomar-16+47
580. Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-8= 
581. Poot, W. (Wim) 1476 Lierse-18-78
582. Hijma, P. (Pieter) 1475 Promotie-52+1
583. Patty, F. al 1474 Voorburg-9-18
  Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1474 Lierse-19+66
585. Middelkoop, E. (Erik) 1472 Botwinnik-35  
586. Boot, O. (Otto) 1470 Botwinnik-36+3
  Jong, B. de (Bob) 1470 Botwinnik-36-35
  Staden sr., M. van (Martin) 1470 Promotie-53-40
  Verploegh, H.C. (Henk) 1470 RSC-BP-20-19
590. Franke, A.C.W. (Arie) 1469 Botwinnik-38-27
591. Ham, A. van der (Alex) 1467 Wassenaar-11-64
  Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-54-5
  Swieten, S.C. van (Simon) 1467 Lierse-20-22
594. Shin, H. (Hayun) 1466 DD-73+343
595. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-74= 
596. Berg, J.C. van den (Johan) 1461 Lierse-21-63
  Ruiter, R. de (Rein) 1461 DD-75+29
  Zonderland, H. (Herman) 1461 DSC-118+43
599. Homulle, H. (Harald) 1459 Haeghe Ooievaar-29+34
600. Trompetter, R. (Remco) 1458 Schaakmat-49+9
601. Madularea, D. (David) 1457 Voorburg-10  
602. Zengin, S. (Siyar) 1456 Voorburg-11+24
603. Franx, K. (Kees) 1455 Schaakhuis-46-123
604. Hennink, D. (Dick) 1453 DD-76-80
  Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-55+10
606. Singare, S.S. (Sachin) 1452 DSC-119  
607. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1451 Promotie-56-12
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1451 Schaakmat-50+4
609. Dijkstra, R.W. (Rob) 1449 SHTV-38+4
610. Veen, H. ter 1448 DCSV-8= 
611. Li-Behn, T. (Tobias) 1447 SHTV-39  
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-51= 
613. Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-57= 
614. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-23= 
615. Felix, R.J. (Rob) 1443 Rijswijk-42-14
616. Elders, M. (Maurits) 1441 Schaakhuis-47-14
617. Doeves, A. (Bram) 1440 Botwinnik-39+2
618. Albers, L.F. (Lucas) 1437 Botwinnik-40+281
  Prins, L. (Leen) 1437 Schaakmat-52+11
620. Buijs, G. (Gerard) 1436 Lierse-22+6
621. Vogelaar, F. (Floris) 1435 Wassenaar-12-22
622. Jong, C. de (Cor) 1432 RSC-BP-21  
623. Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-77= 
    Novelty Destr.-24  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-24= 
625. Alvares, T. (Thomas) 1429 SHTV-40  
626. Berg, G. van den (Gijs) 1427 DD-78-9
627. Woestenenk, J. (John) 1425 Pomar-18-12
628. Berg, G.M. van den (Geert) 1423 Haeghe Ooievaar-30+4
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1423 RSC-15-18
630. Wagter, E.L. (Eric) 1422 DSC-120+87
631. Soeterbroek, M.I. (Michael) 1421 Botwinnik-41  
632. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1419 Haeghe Ooievaar-31+3
633. Hessels, W.B. 1416 HSV-25-3
634. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1415 HSV-26+111
    Haeghe Ooievaar-32  
    Pomar-19  
    SHTV-41  
    Schaakhuis-48  
635. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-121-6
636. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1410 Lierse-23-2
637. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-122= 
638. Heskes, E.T. (Ebba) 1405 Promotie-58+34
639. Klijnsma, R. (Richard) 1403 Scheve Toren-18-41
640. Caljé, A. (Adrey) 1402 Voorburg-12+56
  Jacobs, H. (Hans) 1402 Pomar-20-13
642. Kolk, J. van der (Jan) 1401 DSC-123+21
643. Rijswijk, T. van (Tim) 1400 Pomar-21+6
644. Groot, M.H. de (Martin) 1398 RSC-BP-22+37
645. Hanemaaijer, P. (Piet) 1397 Botwinnik-42-16
646. Lohrer, M.T.A. 1393 Pomar-22-9
  Schoon, C. (Chris) 1393 Promotie-59-6
648. Vries, R. de (Rob) 1392 Promotie-60-7
  Zonneveld, J. (Jan) 1392 Pomar-23+16
    RSC-16  
650. Michels, M.A.J. (Thijs) 1391 SHTV-42-3
651. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9= 
652. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
653. Coenders, H. (Hans) 1386 HSV-27+1
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1386 DD-79-66
655. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1383 Haeghe Ooievaar-33-45
    RSC-18  
656. Vries, P. de (Peter) 1377 Schaakmat-53-40
657. Al Sam, H. (Husham) 1376 Botwinnik-43+6
  Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
  Felfel, A. (Adel) 1376 HSV-28  
    Haeghe Ooievaar-34  
660. Battes, F. (Frans) 1371 Botwinnik-44+56
  Splint, C.E.R. (Rob) 1371 Botwinnik-44-13
662. Meer, L.J. van der (Lex) 1370 RSC-BP-23+19
663. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-19= 
664. Croes, J.C. (Koos) 1364 Haeghe Ooievaar-35-41
665. Llurba, R. (Rossend) 1361 Scheve Toren-19  
666. Witjens, T. (Theo) 1359 Botwinnik-46-22
667. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1357 Rijswijk-43+48
668. Roepers, W. (Willard) 1356 Botwinnik-47+2
    Promotie-61  
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1356 Wassenaar-13-44
670. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-29= 
671. Lis, H.R. van (Hans) 1353 Voorburg-13-38
672. Jansen, N. (Niels) 1352 DSC-124+7
673. Ketting, S. (Sebastiaan) 1351 Rijswijk-44+2
674. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-62= 
675. Lim, D. (Danny) 1348 Wassenaar-14  
676. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1346 RSC-20+9
677. Huybens, P.M. (Peter) 1345 HSV-30-1
678. Graaf, R. v.d. (Rob) 1343 Schaakhuis-49-52
  Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-63-7
680. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-14= 
681. Soeterbroek, P. (Piet) 1340 Botwinnik-48+27
682. Bijster, H. (Harmen) 1339 Botwinnik-49+19
683. Boekestijn, P. (Piet) 1337 Lierse-24-17
  Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-50-22
685. Cornelisse, S. (Stefan) 1336 Lierse-25  
686. Nienhuis, J. (Jan) 1332 RSC-21+35
    Voorburg-15  
687. Rietveld, A. (Aart) 1331 Voorburg-16+21
688. Walder, B. (Bart) 1330 RSC-22-47
689. Blaauw, F. (Frans) 1329 Wassenaar-15-71
  Zwart, A. van der (Ard) 1329 DD-80-12
    SHTV-43  
691. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-25= 
    Pomar-24  
692. Visser, J.H.A. (Hans) 1317 RSC-23= 
    Voorburg-17  
693. Hendriks, H. (Hans) 1316 DSC-125+17
694. Koornneef, A. (Arie) 1315 Lierse-26+30
695. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-44-43
696. Groot, P.J. de (Pieter) 1312 Botwinnik-51-5
697. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1311 Schaakmat-55+75
  Peursen, T.W. van (Timo) 1311 Rijswijk-45+86
699. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-25+12
700. Vries, A. de (Auke) 1303 DD-81-121
701. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-18= 
702. Kuijper, W. (Wim) 1292 Lierse-27+36
703. Erwich, J.G. (Ankie) 1290 Wassenaar-16  
704. Choi, K. (Kawang) 1286 SHTV-45-2
705. Hanewald, E. (Ernst) 1285 DSC-126+4
  Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-36-15
707. Ciftci, S. (Selahattin) 1284 HSV-31+8
708. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-37= 
709. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-52-3
710. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1276 DSC-127+28
711. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1274 Botwinnik-53+43
712. Meijer, W.J. (Wim) 1271 DSC-128-34
713. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1267 Haeghe Ooievaar-38-43
714. Beekman, L. (Loek) 1256 Pomar-26+14
  Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56  
716. Boer, R. de (Ruut) 1253 RSC-BP-24-21
717. Feringa, A. (Andre) 1252 Lierse-28-4
718. Jong, A. de (Aad) 1250 DSC-129-2
719. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1249 Scheve Toren-20+120
720. Lagerwerf, L. (Leen) 1247 Lierse-29-17
721. Modderman, A.H. (Arent) 1244 Botwinnik-54-48
722. Foreest, A.E. van (Arnoud) 1241 Wassenaar-17  
723. Rissalah, A. (Abdellah) 1240 Schaakmat-57+72
724. Bouma, H.H. (Henk) 1235 HSV-32+1
725. Ham, J. van (Joop) 1231 DSC-130+1
726. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1226 RSC-24-28
  Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-131+20
728. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-82= 
729. Groot, A.N.G. (Bertus) 1223 Schaakmat-58-5
730. Ecluse, S. de l' (Sander) 1217 Lierse-30-12
731. Dalen, E. van (Evert) 1209 RSC-BP-25+139
732. Krösschell, W. (Wim) 1204 Lierse-31+16
733. Torenstra, J. (Jan) 1202 DSC-132+3
734. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1196 Novelty Destr.-26-17
735. Singare, S. (Sarthak) 1185 DSC-133  
736. Caspers, E. (Eric) 1178 Botwinnik-55-10
737. Oomes, M. (Marijn) 1174 DSC-134+1
738. Keekem, J.C. van (Jan) 1173 Voorburg-19-37
739. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1172 Lierse-32  
740. Wel, W. van der (Wim) 1171 Lierse-33  
741. Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-39-27
742. Kommer, T.J. (Jan) 1167 Rijswijk-46+33
743. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
744. Boonman, W. (Wil) 1155 Scheve Toren-21-13
745. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1153 Schaakmat-60-52
  Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-135= 
747. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10+10
748. Kolmeschate, R. van (Rob) 1147 Lierse-34+36
749. Prins, J. (Jan) 1146 Lierse-35-17
750. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-61-2
751. Ellmann, G. (Gabor) 1142 Wassenaar-18+2
752. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-40-1
753. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
754. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-56= 
755. Ketting, P. (Peter) 1133 Rijswijk-47+118
756. Marle, R.R. van (Roelof) 1127 Rijswijk-48+19
757. Willik, B. van der (Bert) 1116 DSC-136-21
758. Oomes, A. (Ad) 1111 Schaakmat-63-7
759. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-137= 
760. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
  Vermeulen, W. (Wim) 1104 SHTV-46-11
762. Lohuis, A.H. (Anton) 1094 Schaakmat-65+8
763. Smit, S. de (Stijn) 1091 Scheve Toren-22+11
764. Schaik, J.M. van (Joanna) 1064 Rijswijk-49  
765. Coste, P.A.L. (Pierre) 1056 Wassenaar-19-146
766. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-50= 
767. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-57-1
768. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11= 
769. Groenhof, K. (Kai) 1038 Wassenaar-20  
770. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1023 RSC-25-13
771. Rubert, M. (Mireille) 1012 Rijswijk-51+60
772. Katsarov, R. (Robert) 1000 DD-83+25
773. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-138= 
774. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-58= 
775. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-66= 
776. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-139= 
777. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-47= 
778. Bergen, R.A. (Robert) 804 Wassenaar-21-321
779. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-48-8
Artikel aangelegd op: 02-05-2019
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.