Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2019
Geschreven door Paul Koppens   
10-02-2019
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2019. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2018 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2795 DSC-1+22
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2635 DD-1+11
3. Nikolic, P. (Predrag) 2576 Novelty Destr.-1-17
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2463 Promotie-1+14
6. Arnaudov, P.G. (Petar) 2460 DD-2+35
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2425 Schaakmat-1-11
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2403 DSC-3-6
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2386 DSC-4+18
11. Kerkhof, D. van (David) 2384 DSC-5+22
  Wiel, J.T.H. van der (John) 2384 DD-3+11
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2340 DSC-6+9
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7= 
15. Ruitenburg, J. van (Joost) 2318 DSC-8  
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2315 Promotie-2-5
17. Bekker, S. (Stefan) 2307 Haeghe Ooievaar-1+14
18. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2= 
19. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
20. Kelder, J.M. op den (Joram) 2285 DSC-9+2
21. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2270 DSC-10+11
22. Sari, Y. (Yasin) 2256 DSC-11  
23. Legemaat, G. (Gert) 2247 DSC-12+28
24. Goes, S.F. (Sten) 2226 DSC-13+2
25. Hartog, M.F. den (Marijn) 2225 DSC-14+44
26. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2222 DD-5-4
27. Bannink, B. (Bernard) 2206 Promotie-3-34
28. Blees, E. (Enrico) 2204 DSC-15+10
29. Gieben, S. (Stijn) 2196 Rijswijk-1+13
30. Werksma, A. (Arie) 2192 Promotie-4-35
31. Hofman, A.M. (Marnix) 2190 Schaakmat-2-15
32. Slaa, R. (Ricardo) 2181 DSC-16+34
  Thakoerdien, J. (Jerrel) 2181 Rijswijk-2-25
34. Zetten, M. van (Maarten) 2176 Promotie-5+39
35. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2166 DSC-17-30
36. Hoogland, M. (Mike) 2164 Schaakhuis-3-24
37. Dijk, T.A. van (Timon) 2160 Schaakmat-3+26
38. Vesters, M. (Melchior) 2156 Schaakhuis-4+3
39. Hennink, E. (Erik) 2149 Promotie-6+25
40. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7-17
41. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-18= 
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
  Prakken, G. (Gerrit) 2142 DD-6-32
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2141 DSC-20-14
  Woerden, M. van (Michiel) 2141 Schaakmat-4-6
46. Beeren, T.J.B. (Thom) 2139 Botwinnik-1+131
47. Hortensius, L.M. (Lisa) 2138 DSC-21-39
48. Egmond, R.M. van (Rogier) 2134 DD-7-21
49. Schrik, R. (Rachid) 2132 DSC-22+40
    Promotie-8  
    Schaakhuis-5  
50. Liem, R. (Raymond) 2131 Schaakhuis-6+9
51. Helvoort, R.A. van (Rob) 2130 Rijswijk-3-15
52. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-9  
  Smits, S. (Sebastiaan) 2129 DSC-23-32
54. Barendse, T.J.M. (Ted) 2126 DSC-24+1
55. Liempt, M. van (Michael) 2124 Rijswijk-4+43
56. Pietersma, M. (Menno) 2117 Schaakmat-5-19
57. Hoogt, I. de (Ivar) 2109 DSC-25+38
58. Verbaken, O.P. (Onno) 2108 DSC-26-4
59. Voogt, B. (Bob) 2104 DSC-27-66
60. Dijk, O. van (Onno) 2103 DD-8-4
61. Groot, M. de (Marco) 2100 Rijswijk-5+23
62. Kommer, B. (Bas) 2097 Rijswijk-6+3
63. Putten, H. van (Henk) 2095 Schaakmat-6+18
64. Hommes, E. (Elmar) 2093 DD-9+25
65. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2092 Promotie-10+24
66. Stam, H.J. (Hans) 2090 DSC-28-14
67. Ghijsen, P. (Pim) 2088 DD-10-25
  Kortis, W. (Wim) 2088 DSC-29+4
69. Dickhoff, R. (Ronald) 2086 DD-11-8
70. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2084 Botwinnik-2+20
71. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2082 Schaakmat-7+162
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2082 DSC-30+2
73. Mityaev, A. (Alexandr) 2075 DD-12+80
74. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2071 SHTV-1-30
75. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-31= 
76. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2067 DSC-32+29
77. Aagaard, M. (Michael) 2063 Schaakmat-8-16
78. Buzing, P.C. (Pieter) 2056 DSC-33-10
79. Klop, T.L. (Tjomme) 2055 Schaakhuis-7+18
80. Cupido, A. (Alexander) 2054 Rijswijk-7-28
81. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2053 DD-13+8
82. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2049 Promotie-11+23
  Valstar, J.R. (Johan) 2049 Schaakmat-9+38
84. Bottema, T. (Timo) 2046 DSC-34+94
    Wassenaar-1  
85. Middelveld, M. (Martine) 2044 DSC-35-25
86. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-2-35
  Sayad, S. el (Sherief) 2039 RSC-BP-1-54
    SHTV-2  
88. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2037 Rijswijk-8+26
89. Oranje, R. (Richard) 2030 DSC-36-77
90. Fernandes João, C.C. (César) 2027 Novelty Destr.-3+41
91. Zwartveld, J. (Hans) 2025 DSC-37+33
    Schaakhuis-8  
92. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2024 DD-14+28
93. Bulthuis, J. (Jelle) 2021 Rijswijk-9= 
94. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-15= 
95. Brasser, P. (Paul) 2017 Schaakmat-10-43
96. Vistisen, L.M. (Lars) 2015 DD-16-75
    Novelty Destr.-4  
    Schaakhuis-9  
97. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2012 SHTV-3-46
98. Flohil, J.A. (Jaap) 2010 DSC-38+7
99. Baas, J.A. (Hans) 2009 Promotie-12-12
  Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-39+15
101. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2008 DSC-40-38
102. Noordhoek, H. (Henk) 2006 Promotie-13+44
103. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2004 DSC-41-42
104. Anema, W.J. (Walter) 2003 DSC-42= 
  Oei, H.I. (Ik) 2003 Schaakhuis-10-30
  Romkes, G. (Gosse) 2003 DD-17-4
107. Debard, M. (Michel) 2002 Novelty Destr.-5-109
108. Kanters, C.J. (Cor) 2000 RSC-BP-2-18
    SHTV-4  
    Schaakhuis-11  
  Metselaar, H. (Harold) 2000 Schaakhuis-11+106
110. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1999 SHTV-5+32
111. Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1+7
112. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1995 Rijswijk-10-8
  Kuiper, L.C. (Leo) 1995 DD-18+61
114. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1994 Scheve Toren-1+21
115. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1993 Botwinnik-3-22
116. Stolte, M.J. (Maarten) 1991 SHTV-6-41
117. Dekker, K. (Kees) 1989 Scheve Toren-2-35
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1989 DD-19+55
119. Hollander, J.W. (Hans) 1987 Schaakhuis-13-8
120. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-43= 
121. Bieger, T. (Thierry) 1983 Pomar-1+10
    Schaakmat-11  
  Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-7+24
  Meer, K. van der (Kees) 1983 DSC-44-1
124. Berg, B. van der (Bas) 1981 Rijswijk-11= 
125. Biemans, E. (Erik) 1980 DSC-45-26
  Happel, H.A. (Henk) 1980 DD-20-53
  Milort, G. (Gerard) 1980 RSC-BP-3-75
    Schaakhuis-14  
128. Wichhart, M. (Maarten) 1979 Promotie-14-3
129. Buchly, S. (Stefan) 1978 Botwinnik-4-17
  Pauw, S.A. (Sander) 1978 SHTV-8+14
131. Straaten, M. van (Marco) 1976 Schaakhuis-15-15
132. Bosma, J. (Jan) 1974 DSC-46+112
133. Liefrink, F. (Feike) 1972 Novelty Destr.-6-46
134. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1970 Rijswijk-12-51
135. Dekker, D.H.M. (Derk) 1968 Novelty Destr.-7+35
    Schaakhuis-16  
136. Mostert, M.J. (Joost) 1965 Promotie-15+28
137. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1962 Rijswijk-13+40
138. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12-16
139. Leezer, R. (Roel) 1956 Rijswijk-14+21
  Verbaan, B.M. (Bart) 1956 SHTV-9+8
141. Peerdeman, N.P. (Nico) 1954 Promotie-16+4
142. Klein, R.J.H. (Ron) 1952 DD-21  
  Munnik, T. (Talitha) 1952 DSC-47-51
144. Segers, J.C.M. (Hans) 1947 SHTV-10+1
  Voorberg, J.P. (Johan) 1947 Schaakmat-13+52
146. Werve, P. van der (Paul) 1945 Promotie-17-11
147. Deutekom, Y. van (Yde) 1944 Botwinnik-5-107
  Swart, S. de (Sipke) 1944 Promotie-18-50
149. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-22= 
150. Bik, W. (Wouter) 1941 Botwinnik-6+86
151. Hariz, H. (Haissam) 1938 DD-23-34
  Ouwens, H.C. (Bert) 1938 Promotie-19+23
153. Kanbier, M.B.C. (Max) 1937 Botwinnik-7+67
    Promotie-20  
  Smeele, P.F.C. (Pieter) 1937 DD-24-11
  Voorberg, K. (Kees) 1937 DSC-48-29
156. Blankespoor, J.H. (Jan) 1936 Promotie-21-10
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1936 DD-25-16
158. Brouwers, R.B. (Reggy) 1935 Schaakhuis-17+19
  Bueno, M.E. (Mark) 1935 DD-26-28
160. Schmitt, C. (Cristian) 1930 Novelty Destr.-8+39
161. Zanten, W.P.C. van (William) 1928 SHTV-11-53
162. Goudriaan, A. (Tony) 1925 Rijswijk-15+37
163. Mulders, R. (Rinze) 1919 Botwinnik-8+41
164. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-49= 
165. Bodaan, A. (Ton) 1917 DD-27+36
    HSV-1  
    SHTV-12  
    Schaakhuis-18  
166. Koster, J. (Jan) 1913 Promotie-22+58
167. Smaal, L. (Lourens) 1912 Promotie-23+29
168. Huizen, H. van (Henk) 1908 Haeghe Ooievaar-4-38
169. Smit, R. de (Rudi) 1906 Scheve Toren-3+22
170. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-19-2
  Boeters, S. (Stefan) 1901 DD-28+60
172. Marel, E.J. van der (Eric) 1899 Bobby Fischer-1+23
    Wassenaar-2  
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1899 Botwinnik-9-2
174. Jonkman, D. (David) 1898 Schaakhuis-20-3
175. Achuthan, D. (Dylan) 1897 Promotie-24  
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1897 DD-29-78
    Schaakmat-14  
177. Mellens, M. (Martin) 1896 RSC-2-8
    Voorburg-1  
178. Borst, F. (Filip) 1893 DSC-50-38
  Yalçin, B. (Bilal) 1893 Schaakhuis-21+169
180. Kamar, M.B. (Muhannad) 1892 RSC-3-7
  Wiersma, A.A. (Arno) 1892 DSC-51-35
182. Hooven, E.C. van den (Evert) 1889 DSC-52+38
  Nepveu, M. (Manuel) 1889 Promotie-25-99
184. Lode, P. (Peter) 1887 DSC-53+9
185. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1885 DSC-54+5
  Mourik, M. van (Maurice) 1885 Schaakhuis-22  
187. Baas, R. (Rijnko) 1882 Rijswijk-16-17
    Schaakhuis-23  
  Brendemühl, B. (Bernd) 1882 Novelty Destr.-9-63
189. Hut, A.A. (Alex) 1881 SHTV-13-82
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1881 DSC-55-16
  Theijn, D. (Dave) 1881 Scheve Toren-4-52
192. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1878 DSC-56+4
193. Metz, A.G. (Atze) 1877 Rijswijk-17+3
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1877 Promotie-26-19
195. Ottenhof, S. (Sascha) 1876 Scheve Toren-5+32
196. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1874 Schaakmat-15-25
  Leeuwen, O. van (Olav) 1874 SHTV-14+25
198. Baas, G.J. (Gert Jan) 1873 DSC-57+12
    Novelty Destr.-10  
  Pronk, R. (Rik) 1873 SHTV-15+60
200. Baak, E.E. (Evert) 1869 SHTV-16+82
  Münninghoff, A. (Alexander) 1869 DD-30-4
202. Oortmarssen, H. van (Hans) 1868 Rijswijk-18+31
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1868 SHTV-17+5
204. Drenthen, A. (Arjan) 1865 DSC-58+78
205. Steffers, H. (Hendrik) 1864 Rijswijk-19+5
206. Harmanus, N.C. (Norbert) 1863 DSC-59-28
    Novelty Destr.-11  
    Schaakhuis-24  
207. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-27= 
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
209. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1860 Lierse-1+13
  Dongen, G. van (Gijs) 1860 DSC-60+22
  Hoogland, B. (Bauke) 1860 Rijswijk-20-33
212. Albertus, B. (Bram) 1857 Promotie-28+84
  Gaemers, P. (Peter) 1857 Rijswijk-21+25
  Hulshof, J.P. (Hans) 1857 Rijswijk-21+12
  Mostert, D. (Davin) 1857 Botwinnik-10  
216. Iersel, M. van (Mark) 1853 DD-31+20
217. Lubben, A. van der (Arno) 1852 Botwinnik-11+319
218. Hart, J.W. 't (Johan) 1851 Schaakmat-16-9
219. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1850 Wassenaar-3-32
220. Kort, W. (Wilco) 1849 Botwinnik-12+6
221. Arends, H. (Herman) 1848 DD-32  
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1848 DD-32+139
    Novelty Destr.-12  
223. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1847 Promotie-29-12
224. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1846 Schaakmat-17+46
  Then, W.J.T. (Hans) 1846 Schaakhuis-25+8
226. Dekker, A.E. (Ard) 1843 Schaakmat-18-56
227. Laan, J. (Jorick) 1842 DSC-61-33
  Regeer, P.A. (Paul) 1842 Schaakhuis-26-2
229. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Botwinnik-13+11
230. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-34= 
231. Zijden, J.A. van der (Hans) 1832 RSC-BP-4= 
232. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1830 DSC-62+83
  Tan, H.T. (John) 1830 Promotie-30-45
234. Goossens, P.A. (Pieter) 1827 DSC-63-26
235. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1826 DSC-64+5
236. Gent, A. van (Aad) 1825 Scheve Toren-6-15
  Lom, R. van (Rob) 1825 Schaakmat-19+2
238. Baak, K.L. (Karl) 1818 SHTV-18+167
239. Heijgen, D. van (Diederik) 1817 DSC-65+4
240. Eesteren, J. van (Jaap) 1812 DD-35-7
241. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1810 Wassenaar-4-43
242. Taverne, N. (Nadeem) 1809 HSV-2+2
    Schaakhuis-27  
243. Bosman, J. (Johan) 1806 Promotie-31-69
  Corneth, H.J.M. (Bert) 1806 HSV-3+21
245. Lange, R. (Ronny) 1805 Novelty Destr.-13+3
  Minnema, R. (Rens) 1805 Promotie-32-2
247. Waard, E.R. de (Remko) 1803 DD-36-10
248. Koreman, E.P. (Eric) 1802 DD-37-19
249. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1798 RSC-BP-5+21
250. Hubert, M. (Michel) 1797 Scheve Toren-7+30
251. Albregtse, T. (Tjerk) 1796 DSC-66+116
252. Oosterhout, P. (Flip) 1795 Haeghe Ooievaar-6-6
253. Calmthout, J.J. van (Hans) 1794 DSC-67+18
254. Graaf sr., J. de (Jan) 1793 Scheve Toren-8+14
  Maas, B. (Boy) 1793 Schaakhuis-28+23
256. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1792 DD-38-13
257. Duijvesteijn, A. (André) 1791 Schaakmat-20+25
258. Smits, R.C.M. (Rob) 1789 DSC-68+48
259. Groen, C. (Cor) 1788 RSC-BP-6-23
  Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2-7
261. Kleijn, J. (Jeroen) 1787 Scheve Toren-9-19
262. Haan, J.A. de (Hans) 1785 HSV-4+26
  Middelkoop, A. (Arno) 1785 Botwinnik-14+24
264. Yeh, T. (Timo) 1784 Botwinnik-15  
265. Blanter, S. (Sofya) 1782 DSC-69+11
266. Hoogeveen, F.R. 1780 HSV-5-13
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1780 RSC-4-14
    Schaakhuis-29  
268. Gruss, C. (Christian) 1778 Novelty Destr.-14-2
  Olvers, E. (Ed) 1778 SHTV-19+78
270. Henn, R.A. (Reinhard) 1777 DD-39-28
271. Reimer, W.P.J. (Wim) 1776 DD-40+18
272. Geerlings, V. (Vincent) 1775 Rijswijk-23-26
273. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1772 DD-41+79
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1772 DD-41-28
  Werkhoven, G. (Gerard) 1772 RSC-BP-7-22
276. Mulders, E. (Edwin) 1771 Rijswijk-24-2
277. Heek, P.F. (Peter) 1769 Botwinnik-16-4
278. Stoep, J. van der (Joost) 1768 DD-43  
  Wareman, D. (Dennis) 1768 RSC-BP-8-22
280. Klaveren, J. van (Justus) 1767 SHTV-20+3
281. Knops, H. (Hamilcar) 1766 Promotie-33+3
282. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1764 Scheve Toren-10+47
283. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1763 Scheve Toren-11+18
284. Hylkema, H.T. (Titus) 1760 RSC-5+76
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-17= 
286. Hettfleisch, M. (Maurice) 1759 Promotie-34+33
  Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1759 Promotie-34-48
288. Sieben, F.J. (Ferdi) 1758 Botwinnik-18+37
    Promotie-36  
289. Heiden, J. v.d. (Jan) 1757 Schaakmat-21+2
  Torenstra, R. (René) 1757 DSC-70= 
291. Nobel, C. (Corniel) 1755 DSC-71+15
292. Maele, W. van de (Wim) 1754 Novelty Destr.-15  
293. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-44= 
294. Orsouw, T.F. van (Theo) 1749 DD-45-78
    Haeghe Ooievaar-7  
295. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-46= 
296. Leeuwe, F. de (Floris) 1746 RSC-BP-9+21
  Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-47-56
298. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
299. Etten, R.W. van (Ronald) 1744 Schaakmat-22-24
  Stolze, F.G. (Gerard) 1744 Lierse-3+41
301. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-48= 
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1742 RSC-BP-10-59
303. Berg, J. van den (Jaap) 1741 Promotie-38-61
304. Belt, H.T. van den (Henk) 1740 DSC-72+29
305. Groenendijk, D. (Dick) 1735 HSV-6-48
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1735 DD-49+16
307. Bovenlander, T. (Theo) 1733 SHTV-21-13
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1733 RSC-BP-11+36
309. Donk, J. van de (Jan) 1732 DSC-73+21
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1732 Pomar-2-36
311. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1731 HSV-7+20
    SHTV-22  
312. Bons, M.M. (Maurits) 1730 Haeghe Ooievaar-8-47
  Lopies, A. (André) 1730 DD-50-31
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1730 Rijswijk-25-55
315. Guijt, E. (Erwin) 1729 Promotie-39+26
  Heikamp, F. (Folmer) 1729 Rijswijk-26  
317. Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1728 Schaakmat-23+29
  Vokurka, T. (Tom) 1728 DD-51-28
319. Kooiman, S. (Stephan) 1726 Promotie-40  
  Tamminga, M. (Meile) 1726 SHTV-23-13
321. Minnema, H. (Hans) 1725 Promotie-41+54
322. Graaf, E. v.d. (Erik) 1722 DD-52-7
  Ramondt, D. (Dennis) 1722 RSC-BP-12-8
324. Tol, J.H. van der (Henk) 1719 Rijswijk-27+3
325. Sikkes, P. (Piet) 1718 SHTV-24+77
  Zijlstra, J. (Jasper) 1718 Wassenaar-5-43
327. Dijkstra, G.J. (Gert) 1717 DSC-74  
328. Voermans, A.J.H. (Adri) 1716 DD-53-81
329. Graaf, B. van de (Bas) 1715 Promotie-42-22
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1715 RSC-BP-13+4
331. Bakels, R. (Rosanne) 1714 Rijswijk-28-20
  Brunner, K. (Karg) 1714 Schaakmat-24+9
  Warmerdam, R. (Rob) 1714 Haeghe Ooievaar-9-2
334. Dekker, J.C. (Jan) 1712 Schaakmat-25+35
335. Veenstra, A.H. (Arnt) 1710 DSC-75+37
336. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-19= 
  Eveleens, E. (Ed) 1709 DSC-76+89
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1709 RSC-6-60
339. Deelen, B.J. van (Bernard) 1708 RSC-7+9
340. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1707 DD-54  
341. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1706 Wassenaar-6+45
342. Cortenbach, S. (Stan) 1705 DD-55+122
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
344. Claushuis, M. (Michaël) 1703 Wassenaar-7+24
345. Merle, R. (Robert) 1702 Schaakmat-26+54
346. Broeder, L. den (Leno) 1700 Schaakmat-27+1
347. Kemeling, A.E. (Albert) 1698 DSC-77-25
  Lubbe, L. van der (Lex) 1698 HSV-9+30
349. Boersma, F.W. (Franke) 1697 Haeghe Ooievaar-10+23
  Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1697 Schaakmat-28-41
  Kralingen, H. van (Hans-Jan) 1697 Rijswijk-29  
352. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-20= 
  Vink, C. (Kees) 1696 Pomar-3-41
354. Ploeger, D. (Dirk) 1695 RSC-8+11
355. Dusseldorp, B. van (Brent) 1691 DSC-78+32
  Kuipers, H. (Hielke) 1691 Promotie-43-39
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1691 Botwinnik-21+31
358. Segger, A. (Armin) 1689 SHTV-25-59
359. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-26-4
360. Korving, C. (Cornelis) 1687 DSC-79-14
  Verduijn, A. (Adriaan) 1687 Lierse-4-92
362. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1684 DSC-80-10
363. Leeuwen, J. van (Jan) 1683 Schaakmat-29+9
364. Mulderij, J. (Jesse) 1681 DSC-81-6
  Strien, B. van (Bart) 1681 Rijswijk-30-8
366. Frissen, J.G.H. (Jan) 1680 DSC-82-23
367. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-56-8
  Veen, R. van der (Reinier) 1676 DCSV-1+18
369. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1675 Botwinnik-22  
  Schalen, J. (John) 1675 RSC-9-8
371. Albers, M.M. (Merlijn) 1671 Botwinnik-23+25
372. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1670 Novelty Destr.-16-25
373. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-31= 
  Terpstra, J.T. 1669 Pomar-4-16
375. Dijken, B.S. van (Bert) 1668 RSC-10-9
  Veen, R. ter (Rens) 1668 DCSV-2+34
    Pomar-5  
377. Groot, W. de (Wim) 1667 Haeghe Ooievaar-11  
378. Kerkhof, C. (Cees) 1666 Scheve Toren-12+19
379. Bosch, A. van den (Alexander) 1662 Schaakhuis-30+10
380. Cruden, M. (Marcel) 1661 Schaakhuis-31+29
381. Vaishampayan, A. (Atul) 1660 Voorburg-2  
382. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-32= 
383. Broos, S.J. (Simon) 1656 DSC-83-52
  Gelpke, R.F. (René) 1656 DSC-83-29
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1656 SHTV-27+72
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1656 Promotie-44-36
387. Nierop, D. (Dominique) 1655 Haeghe Ooievaar-12+61
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1655 DSC-85-5
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1655 DD-57-68
390. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-13= 
    Voorburg-3  
  Holst, F. v.d. (Fred) 1654 HSV-10-39
  Matai, R.R. (Rudi) 1654 Promotie-45-33
393. Ferschtman, F. (Felix) 1653 Pomar-6+4
  Hazeu, C.A. (Cock) 1653 Lierse-5-7
  Loo, M. van (Michel) 1653 Schaakhuis-32  
396. Sutrisno, A. (Agus) 1652 Scheve Toren-13+27
397. Zuidgeest, J. (Jordy) 1651 Schaakmat-30+24
398. Dijk, T. van (Teun) 1650 Lierse-6+62
399. Ende, J.L. van den (Jan) 1649 Schaakmat-31-28
400. Broekhuizen, T. (Tom) 1648 DSC-86-4
401. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1647 Botwinnik-24+64
  Wagner, A.M. (André) 1647 Haeghe Ooievaar-14+54
    SHTV-28  
403. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1646 DD-58-14
404. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1644 DSC-87-52
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1644 SHTV-29+44
406. Boermans, R. 1640 DCSV-3-25
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1640 DSC-88+10
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1640 Schaakhuis-33-13
409. Roeleveld, E. (Evert) 1639 Schaakhuis-34+108
410. Breton, M.R. (Mark) 1637 DSC-89+34
  Jager, M.D. (Mark) 1637 DCSV-4+12
  Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-32= 
413. Gaag, F. v.d. (Frits) 1636 Schaakmat-33-15
414. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1635 Lierse-7+71
415. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1631 Voorburg-4+8
416. Engering, F. (Frans) 1630 DD-59+20
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-11+54
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
419. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1629 Schaakmat-34+33
420. Beekman, G. 1628 Pomar-7+17
  Mudde, H. 1628 Pomar-7-6
422. Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-35= 
423. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1623 HSV-12-16
    SHTV-30  
424. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
  Meij, M. de (Marc) 1620 Schaakhuis-35+40
426. Stoops, M. (Michael) 1619 DSC-90+61
427. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-33= 
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1618 DD-61+59
429. Ameling, A.H. (Bob) 1617 Botwinnik-25-6
430. Dalen, W. van (Willem) 1616 Botwinnik-26+10
431. Arp, G. (Gerard) 1615 Botwinnik-27-47
432. Pree, J.C.I. de (Jan) 1614 RSC-11+30
433. Stegenga, F.J. 1612 DCSV-5-23
434. Bakker, J.S. (John) 1611 Novelty Destr.-17  
  Eijk, A.J. van (Aad) 1611 Haeghe Ooievaar-16+26
  Groothuis, W. (Willem) 1611 Wassenaar-8-36
  Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-91+14
438. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-62= 
439. Reiding, R. (Rob) 1609 Scheve Toren-14-38
440. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1603 Novelty Destr.-18-25
  Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1603 Promotie-46+12
442. Weijde, A. van der (André) 1602 DSC-92+11
    Schaakmat-36  
443. Feenstra, J.D. (Han) 1601 RSC-BP-14+8
444. Berkel, D. van (Dennis) 1600 Lierse-8-38
  Heskes, J.M. (Johan) 1600 Promotie-47+40
  Martens, F.M. (Frans) 1600 Promotie-47+28
447. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1599 Promotie-49-41
448. Dop, E.R. van (Erik) 1598 Novelty Destr.-19-24
    Rijswijk-34  
449. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1596 Schaakmat-37-61
450. Hofstee, P. (Piet) 1595 DCSV-6-23
    Schaakhuis-36  
451. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1594 Lierse-9-9
452. Alvares, E.F.S. (Eric) 1593 SHTV-31-17
453. Berendse, F.N. 1591 Pomar-9-39
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
455. Knigge, M. (Mark) 1589 Rijswijk-35-6
  Loke, J.A. 1589 HSV-13-4
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-93= 
  Roepers, M. (Mirna) 1589 Botwinnik-28  
459. Huisman, E. (Edgar) 1588 DSC-94+21
460. Kampen, F.F. van (Frans) 1586 DD-63+66
461. Grevenbroek, C. van (Cok) 1583 Scheve Toren-15+38
  Kingman, R. (Robert) 1583 Wassenaar-9-17
  Königslöw, B. von (Bas) 1583 Pomar-10-17
464. Tamerus, J. (Jan) 1582 Lierse-10+12
465. Laan, H. van der (Hugo) 1581 DSC-95-17
466. Hofland, J. (Jeffrey) 1580 Schaakmat-39+14
  Kinoshita, K. (Kanako) 1580 Schaakhuis-37-8
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1580 Promotie-50+31
469. Liefde, J.J. de (Jan) 1577 Haeghe Ooievaar-17  
470. Shin, J. (Jinan) 1576 DD-64+118
471. Bilars, G.H. (Gerard) 1575 DSC-96-18
  Brizee, W.S. (Willem) 1575 Pomar-11-79
  Leite, S. (Scot) 1575 Schaakhuis-38+7
474. Wentholt, F. (Frans) 1574 DD-65-5
  Wuister, J. (Jan) 1574 RSC-BP-15+13
476. Taanman, P. (Peter) 1573 Haeghe Ooievaar-18-16
477. Narayan, N.S. (Nishant) 1571 DSC-97+16
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1571 HSV-14-3
479. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1570 Rijswijk-36-8
480. Roeleveld, P. (Patrick) 1569 HSV-15+116
  Sigal, E. (Eugene) 1569 Botwinnik-29-1
482. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1564 Rijswijk-37+26
  Mathieu, J. (Jelle) 1564 DSC-98+3
  Valk, D.J.G. (Dick) 1564 Lierse-11+77
  Verheijen, J. (Jan) 1564 HSV-16-41
    SHTV-32  
486. Weel, A.J. van (Toon) 1563 DD-66+24
487. Engelen, N. (Niels) 1562 DD-67+119
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1562 Haeghe Ooievaar-19-31
489. Brinkman, D.T. (Dirk) 1561 Botwinnik-30+9
    Promotie-51  
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1561 Schaakhuis-39+40
491. Steenweg, P. (Paul) 1559 DCSV-7+7
492. Perluka, J.L. (Han) 1557 Botwinnik-31= 
493. Knigge, J.A. (Hans) 1555 Rijswijk-38+83
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-17+22
  Sibbing, Z. (Zimo) 1555 DSC-99+225
496. Orie, E.R. (Erik) 1554 Schaakhuis-40+42
497. Bruin, J.S. (Jos) 1552 Schaakmat-40-22
  Rijn, P. van (Patrick) 1552 Haeghe Ooievaar-20+36
499. Molinari, F. (Fausto) 1551 Novelty Destr.-20+1
    Schaakhuis-41  
500. Hoebink, D. (Daan) 1548 RSC-BP-16  
501. Berghout, S. (Stijn) 1547 DSC-100-13
502. Swieten, S.C. van (Simon) 1546 Lierse-12+57
  Verlinde, Y. (Youri) 1546 Pionnetjes-1+39
504. Horst, G. (Gerrit) 1545 DD-68-79
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1545 DSC-101-55
    Pomar-12  
    Schaakhuis-42  
506. Zwanenburg, C. (Marco) 1544 Schaakmat-41+54
507. Quak, P.C. (Piet) 1543 Lierse-13+94
508. Bergers, W. (Wim) 1542 Scheve Toren-16+33
509. Bes, R.N.M. (Rob) 1541 Haeghe Ooievaar-21-4
510. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1539 Haeghe Ooievaar-22-2
  Verkade, J. (Jeroen) 1539 Botwinnik-32+189
512. Poots, R.P. (René) 1538 DSC-102-19
  Post, T.H.M. (Dick) 1538 Schaakmat-42+4
514. Berg, S. v.d. (Sandra) 1537 Lierse-14-79
515. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1536 Rijswijk-39-52
  Dirkse, S. (Simon) 1536 DSC-103+19
517. Coers, E.F. (Frans) 1535 SHTV-33-24
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1535 Haeghe Ooievaar-23-23
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1535 Haeghe Ooievaar-23+2
520. Ketel, H. van (Henk) 1533 Schaakmat-43  
  Sterk, C. (Casper) 1533 DD-69-12
522. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-104= 
523. Flikweert, C.L. (Kees) 1531 Schaakmat-44+9
  Kamp, R. van de (Rob) 1531 Voorburg-5-7
525. Zwart, D.M. de (Dennis) 1530 HSV-18-33
526. Hulst, K. van (Kees) 1529 DD-70-7
527. Blaas, L.J. (Leo) 1527 Pomar-13-7
  Goebertus, A.W. (Adrie) 1527 Voorburg-6+13
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1527 Haeghe Ooievaar-25+52
  Mokadem, M. (Mohamed) 1527 RSC-12+17
531. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1526 Haeghe Ooievaar-26-13
532. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1525 DSC-105+22
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1525 Lierse-15-78
  Kloet, V. van der (Victor) 1525 DSC-105+30
  Velzen, M. van (Martin) 1525 RSC-BP-17-26
536. As, J.J. van (Sjaak) 1524 HSV-19-41
    RSC-13  
537. Lindhout, D.J. (Danny) 1523 SHTV-34+17
538. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1518 Rijswijk-40-38
539. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
  Sidoti, F. (Filippo) 1517 Novelty Destr.-21+18
541. Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1514 SHTV-35  
  Weerts, R.J. (René) 1514 DSC-107+70
    Schaakhuis-43  
543. Mostfa, Y.M. (Yassin) 1511 Pomar-14  
544. Kemeling, L. (Leen) 1510 Lierse-17-26
    Schaakmat-45  
545. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1509 Schaakmat-46+133
546. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Botwinnik-33= 
    Promotie-52  
547. Man, P.M.J. de (Peter) 1506 Pomar-15-15
548. Hassan, A. (Aram) 1505 DSC-108+3
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1505 Haeghe Ooievaar-27-19
    SHTV-36  
  Poot, W. (Wim) 1505 Lierse-18-62
551. Gerritsma, N.J. (Bert) 1504 HSV-20-34
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1504 DD-71-56
553. Kauffman, W.F.N. 1499 Pomar-16-4
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-109= 
555. Thu, K. (Kyaw Moe) 1498 Schaakhuis-44-46
556. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-21= 
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1496 RSC-14-25
  Rutten, G. (Gerard) 1496 Scheve Toren-17-25
559. Lucas, H. (Herman) 1495 RSC-BP-18+26
560. Patty, F. al 1494 Voorburg-7-10
561. Nieswaag, J. (Hans) 1492 Lierse-19-44
562. Verheugd, M. (Marc) 1490 Botwinnik-34-13
  Wal, C.M. van der (Martin) 1490 Schaakmat-47-79
564. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-110= 
565. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
566. Staden sr., M. van (Martin) 1481 Promotie-53-36
567. Franke, A.C.W. (Arie) 1480 Botwinnik-35-1
  Krikorian, O. (Olivier) 1480 Novelty Destr.-22-2
569. Steemers, V. (Vincent) 1479 Pomar-17+27
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-8+16
571. Jong, B. de (Bob) 1477 Botwinnik-36-56
572. Franx, K. (Kees) 1473 Schaakhuis-45-128
573. Pol, T. van der (Theo) 1472 Haeghe Ooievaar-28-73
    Schaakmat-48  
574. Berg, J.C. van den (Johan) 1471 Lierse-20-20
  Boot, O. (Otto) 1471 Botwinnik-37-11
  Felix, R.J. (Rob) 1471 Rijswijk-41+26
577. Eck, J. van (John) 1470 RSC-BP-19  
  Ruiter, R. de (Rein) 1470 DD-72+13
579. Trompetter, R. (Remco) 1468 Schaakmat-49+15
580. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-54-5
581. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1466 Voorburg-9  
582. Ham, A. van der (Alex) 1464 Wassenaar-10-32
  Vogelaar, F. (Floris) 1464 Wassenaar-10  
584. Hijma, P. (Pieter) 1463 Promotie-55+4
585. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-73= 
586. Reede, L. van (Lito) 1461 DSC-111  
587. Elders, M. (Maurits) 1459 Schaakhuis-46-13
  Verploegh, H.C. (Henk) 1459 RSC-BP-20-30
589. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1454 Lierse-21+46
590. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-56+25
591. Middelkoop, E. (Erik) 1452 Botwinnik-38  
592. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1451 Promotie-57+4
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1451 Schaakmat-50+4
594. Alvares, T. (Thomas) 1449 SHTV-38  
  Dijkstra, R.W. (Rob) 1449 SHTV-38-8
596. Veen, H. ter 1448 DCSV-8+1
597. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-51= 
598. Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-58= 
599. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-22-1
600. Hennink, D. (Dick) 1443 DD-74-87
601. Albers, L.F. (Lucas) 1437 Botwinnik-39  
  Buijs, G. (Gerard) 1437 Lierse-22+12
603. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-75= 
  Doeves, A. (Bram) 1436 Botwinnik-40+24
605. Klijnsma, R. (Richard) 1435 Scheve Toren-18-9
606. Jong, C. de (Cor) 1434 RSC-BP-21  
607. Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-76-29
    Novelty Destr.-23  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-23= 
609. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1428 DD-77-18
  Zonderland, H. (Herman) 1428 DSC-112+10
611. Homulle, H. (Harald) 1427 Haeghe Ooievaar-29+17
612. Woestenenk, J. (John) 1425 Pomar-18-12
613. Berg, G.M. van den (Geert) 1423 Haeghe Ooievaar-30-17
  Hendriks, J.J.E. (Hans) 1423 Haeghe Ooievaar-30-1
615. Prins, L. (Leen) 1422 Schaakmat-52-20
616. Hessels, W.B. 1417 HSV-24-2
617. Kolk, J. van der (Jan) 1414 DSC-113+52
618. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 Haeghe Ooievaar-32-6
    RSC-15  
  Shin, H. (Hayun) 1413 DD-78  
620. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-114-3
621. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-115= 
622. Hanemaaijer, P. (Piet) 1407 Botwinnik-41-39
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1407 RSC-16-40
624. Heskes, E.T. (Ebba) 1405 Promotie-59+139
625. Rijswijk, T. van (Tim) 1401 Pomar-19-10
  Zengin, S. (Siyar) 1401 Voorburg-10-10
627. Schoon, C. (Chris) 1399 Promotie-60-1
628. Jacobs, H. (Hans) 1398 Pomar-20-13
629. Coenders, H. (Hans) 1397 HSV-25-8
630. Astudillo, R. (Reinaldo) 1392 DSC-116+53
631. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-11= 
  Lohrer, M.T.A. 1391 Pomar-21= 
  Splint, C.E.R. (Rob) 1391 Botwinnik-42-16
634. Blaauw, F. (Frans) 1390 Wassenaar-12+7
635. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9-11
  Vries, R. de (Rob) 1388 Promotie-61-3
637. Felfel, A. (Adel) 1387 HSV-26  
    Haeghe Ooievaar-33  
  Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
  Madularea, D. (David) 1387 Voorburg-12  
640. Lim, D. (Danny) 1381 Wassenaar-13  
641. Caljé, A. (Adrey) 1377 Voorburg-13+23
  Groot, M.H. de (Martin) 1377 RSC-BP-22-3
  Vries, P. de (Peter) 1377 Schaakmat-53-40
644. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
645. Al Sam, H. (Husham) 1372 Botwinnik-43+2
  Wagter, E.L. (Eric) 1372 DSC-117+105
647. Witjens, T. (Theo) 1371 Botwinnik-44-17
648. Jansen, N. (Niels) 1369 DSC-118+29
  Meer, L.J. van der (Lex) 1369 RSC-BP-23+9
650. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1368 Lierse-23-35
651. Ketting, S. (Sebastiaan) 1367 Rijswijk-42+50
652. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-18= 
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1366 SHTV-40+23
654. Croes, J.C. (Koos) 1364 Haeghe Ooievaar-34-50
655. Graaf, R. v.d. (Rob) 1357 Schaakhuis-47-58
656. Roepers, W. (Willard) 1356 Botwinnik-45+17
    Promotie-62  
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1356 Wassenaar-14-65
658. Walder, B. (Bart) 1355 RSC-19-18
659. Boekestijn, P. (Piet) 1354 Lierse-24= 
  Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-27= 
661. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1353 HSV-28+57
    Haeghe Ooievaar-35  
    Pomar-22  
    SHTV-41  
    Schaakhuis-48  
  Soeterbroek, M.I. (Michael) 1353 Botwinnik-46  
663. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-63= 
664. Vries, A. de (Auke) 1348 DD-79-4
665. Battes, F. (Frans) 1345 Botwinnik-47+30
  Huybens, P.M. (Peter) 1345 HSV-29+5
667. Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1344 Novelty Destr.-24  
668. Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-64-10
  Soeterbroek, P. (Piet) 1343 Botwinnik-48+34
670. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-14-7
671. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1340 Rijswijk-43+91
672. Zonneveld, J. (Jan) 1338 Pomar-23-21
    RSC-20  
673. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-49-22
674. Rietveld, A. (Aart) 1331 Voorburg-15+27
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1331 RSC-21-21
676. Bijster, H. (Harmen) 1330 Botwinnik-50+12
677. Zwart, A. van der (Ard) 1329 DD-80-38
    SHTV-42  
678. Koornneef, A. (Arie) 1322 Lierse-25+37
679. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-25= 
    Pomar-24  
  Visser, J.H.A. (Hans) 1320 RSC-22+33
    Voorburg-16  
681. Groot, P.J. de (Pieter) 1318 Botwinnik-51-14
682. Nienhuis, J. (Jan) 1317 RSC-23-1
    Voorburg-17  
683. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-43-26
684. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1313 Schaakmat-55+91
685. Hendriks, H. (Hans) 1312 DSC-119+12
686. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-25+28
687. Erwich-Eisveld Bosch, J.G. (Ankie) 1301 Wassenaar-15  
688. Ciftci, S. (Selahattin) 1297 HSV-30+30
689. Li-Behn, T. (Tobias) 1296 SHTV-44  
  Peursen, T.W. van (Timo) 1296 Rijswijk-44+103
691. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-18= 
692. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1287 Haeghe Ooievaar-36-23
693. Choi, K. (Kawang) 1286 SHTV-45-2
694. Hanewald, E. (Ernst) 1285 DSC-120+58
  Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-37-27
696. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-38= 
697. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-52-3
698. Wel, W. van der (Wim) 1278 Lierse-26  
699. Modderman, A.H. (Arent) 1275 Botwinnik-53-7
700. Meijer, W.J. (Wim) 1271 DSC-121-34
701. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1258 Botwinnik-54+48
702. Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56  
703. Jong, A. de (Aad) 1250 DSC-122-16
704. Kuijper, W. (Wim) 1248 Lierse-27-8
705. Boer, R. de (Ruut) 1247 RSC-BP-24-32
  Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1247 RSC-24= 
707. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-26= 
  Feringa, A. (Andre) 1242 Lierse-28-22
709. Bouma, H.H. (Henk) 1241 HSV-31+14
  Lagerwerf, L. (Leen) 1241 Lierse-29-23
711. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1236 DSC-123-20
712. Groot, A.N.G. (Bertus) 1233 Schaakmat-57+28
713. Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-124-39
714. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-81= 
715. Ham, J. van (Joop) 1224 DSC-125-30
716. Llurba, R. (Rossend) 1219 Scheve Toren-19  
717. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1214 Novelty Destr.-26+42
718. Ecluse, S. de l' (Sander) 1213 Lierse-30-25
719. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1204 Scheve Toren-20+71
720. Torenstra, J. (Jan) 1202 DSC-126-17
721. Boonman, W. (Wil) 1198 Scheve Toren-21+30
722. Keekem, J.C. van (Jan) 1187 Voorburg-19-48
723. Caspers, E. (Eric) 1180 Botwinnik-55-25
724. Krösschell, W. (Wim) 1176 Lierse-31-16
725. Oomes, M. (Marijn) 1174 DSC-127-10
726. Prins, J. (Jan) 1170 Lierse-32+7
  Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-39-27
728. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-58= 
729. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
  Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1162 Schaakmat-59-43
731. Kommer, T.J. (Jan) 1158 Rijswijk-45+24
732. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-128= 
733. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10+29
734. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-61-2
735. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-40-8
736. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
737. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-56= 
738. Marle, R.R. van (Roelof) 1129 Rijswijk-46+19
739. Willik, B. van der (Bert) 1118 DSC-129-56
740. Dalen, E. van (Evert) 1116 RSC-BP-25+46
  Ellmann, G. (Gabor) 1116 Wassenaar-16-20
742. Kolmeschate, R. van (Rob) 1114 Lierse-33+2
743. Oomes, A. (Ad) 1112 Schaakmat-63-15
744. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-130= 
745. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
  Vermeulen, W. (Wim) 1104 SHTV-46-11
747. Coste, P.A.L. (Pierre) 1098 Wassenaar-17-104
748. Smit, S. de (Stijn) 1090 Scheve Toren-22+1
749. Wissen, T. van (Tibo) 1083 Promotie-65-9
750. Schaik, J.M. van (Joanna) 1073 Rijswijk-47  
751. Lohuis, A.H. (Anton) 1063 Schaakmat-65-23
752. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1058 Lierse-34  
753. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-48= 
754. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-57-18
755. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11-27
756. Ketting, P. (Peter) 1037 Rijswijk-49+22
757. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1032 RSC-25-10
758. Rubert, M. (Mireille) 1012 Rijswijk-50+60
759. Katsarov, R. (Robert) 1000 DD-82+25
760. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-131= 
761. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-58-5
762. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-66= 
763. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-132= 
764. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-47= 
765. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-48-8
Artikel aangelegd op: 10-02-2019
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.