Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 februari 2019
Geschreven door Paul Koppens   
10-02-2019
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2019. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2018 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2795 DSC-1+22
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2635 DD-1+11
3. Nikolic, P. (Predrag) 2576 Novelty Destr.-1-17
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2463 Promotie-1+14
6. Arnaudov, P.G. (Petar) 2460 DD-2+35
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2425 Schaakmat-1-11
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2403 DSC-3-6
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2386 DSC-4+18
11. Kerkhof, D. van (David) 2384 DSC-5+22
  Wiel, J.T.H. van der (John) 2384 DD-3+11
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2340 DSC-6+9
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7= 
15. Ruitenburg, J. van (Joost) 2318 DSC-8  
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2315 Promotie-2-5
17. Bekker, S. (Stefan) 2307 Haeghe Ooievaar-1+14
18. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2= 
19. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
20. Kelder, J.M. op den (Joram) 2285 DSC-9+2
21. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2270 DSC-10+11
22. Sari, Y. (Yasin) 2256 DSC-11  
23. Legemaat, G. (Gert) 2247 DSC-12+28
24. Goes, S.F. (Sten) 2226 DSC-13+2
25. Hartog, M.F. den (Marijn) 2225 DSC-14+44
26. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2222 DD-5-4
27. Bannink, B. (Bernard) 2206 Promotie-3-34
28. Blees, E. (Enrico) 2204 DSC-15+10
29. Gieben, S. (Stijn) 2196 Rijswijk-1+13
30. Werksma, A. (Arie) 2192 Promotie-4-35
31. Hofman, A.M. (Marnix) 2190 Schaakmat-2-15
32. Slaa, R. (Ricardo) 2181 DSC-16+34
  Thakoerdien, J. (Jerrel) 2181 Rijswijk-2-25
34. Zetten, M. van (Maarten) 2176 Promotie-5+39
35. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2166 DSC-17-30
36. Hoogland, M. (Mike) 2164 Schaakhuis-3-24
37. Dijk, T.A. van (Timon) 2160 Schaakmat-3+26
38. Vesters, M. (Melchior) 2156 Schaakhuis-4+3
39. Hennink, E. (Erik) 2149 Promotie-6+25
40. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7-17
41. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-18= 
42. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
  Prakken, G. (Gerrit) 2142 DD-6-32
44. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2141 DSC-20-14
  Woerden, M. van (Michiel) 2141 Schaakmat-4-6
46. Beeren, T.J.B. (Thom) 2139 Botwinnik-1+131
47. Hortensius, L.M. (Lisa) 2138 DSC-21-39
48. Egmond, R.M. van (Rogier) 2134 DD-7-21
49. Schrik, R. (Rachid) 2132 DSC-22+40
    Promotie-8  
    Schaakhuis-5  
50. Liem, R. (Raymond) 2131 Schaakhuis-6+9
51. Helvoort, R.A. van (Rob) 2130 Rijswijk-3-15
52. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-9  
  Smits, S. (Sebastiaan) 2129 DSC-23-32
54. Barendse, T.J.M. (Ted) 2126 DSC-24+1
55. Liempt, M. van (Michael) 2124 Rijswijk-4+43
56. Pietersma, M. (Menno) 2117 Schaakmat-5-19
57. Hoogt, I. de (Ivar) 2109 DSC-25+38
58. Verbaken, O.P. (Onno) 2108 DSC-26-4
59. Voogt, B. (Bob) 2104 DSC-27-66
60. Dijk, O. van (Onno) 2103 DD-8-4
61. Groot, M. de (Marco) 2100 Rijswijk-5+23
62. Kommer, B. (Bas) 2097 Rijswijk-6+3
63. Putten, H. van (Henk) 2095 Schaakmat-6+18
64. Hommes, E. (Elmar) 2093 DD-9+25
65. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2092 Promotie-10+24
66. Stam, H.J. (Hans) 2090 DSC-28-14
67. Ghijsen, P. (Pim) 2088 DD-10-25
  Kortis, W. (Wim) 2088 DSC-29+4
69. Dickhoff, R. (Ronald) 2086 DD-11-8
70. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2084 Botwinnik-2+20
71. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2082 Schaakmat-7+162
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2082 DSC-30+2
73. Mityaev, A. (Alexandr) 2075 DD-12+80
74. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2071 SHTV-1-30
75. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-31= 
76. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2067 DSC-32+29
77. Aagaard, M. (Michael) 2063 Schaakmat-8-16
78. Buzing, P.C. (Pieter) 2056 DSC-33-10
79. Klop, T.L. (Tjomme) 2055 Schaakhuis-7+18
80. Cupido, A. (Alexander) 2054 Rijswijk-7-28
81. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2053 DD-13+8
82. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2049 Promotie-11+23
  Valstar, J.R. (Johan) 2049 Schaakmat-9+38
84. Bottema, T. (Timo) 2046 DSC-34+94
    Wassenaar-1  
85. Middelveld, M. (Martine) 2044 DSC-35-25
86. Craciun, P. (Paula) 2039 Novelty Destr.-2-35
  Sayad, S. el (Sherief) 2039 RSC-BP-1-54
    SHTV-2  
88. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2037 Rijswijk-8+26
89. Oranje, R. (Richard) 2030 DSC-36-77
90. Fernandes João, C.C. (César) 2027 Novelty Destr.-3+41
91. Zwartveld, J. (Hans) 2025 DSC-37+33
    Schaakhuis-8  
92. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2024 DD-14+28
93. Bulthuis, J. (Jelle) 2021 Rijswijk-9= 
94. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-15= 
95. Brasser, P. (Paul) 2017 Schaakmat-10-43
96. Vistisen, L.M. (Lars) 2015 DD-16-75
    Novelty Destr.-4  
    Schaakhuis-9  
97. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2012 SHTV-3-46
98. Flohil, J.A. (Jaap) 2010 DSC-38+7
99. Baas, J.A. (Hans) 2009 Promotie-12-12
  Have, R.H.S. ten (Roland) 2009 DSC-39+15
101. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2008 DSC-40-38
102. Noordhoek, H. (Henk) 2006 Promotie-13+44
103. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2004 DSC-41-42
104. Anema, W.J. (Walter) 2003 DSC-42= 
  Oei, H.I. (Ik) 2003 Schaakhuis-10-30
  Romkes, G. (Gosse) 2003 DD-17-4
107. Debard, M. (Michel) 2002 Novelty Destr.-5-109
108. Kanters, C.J. (Cor) 2000 RSC-BP-2-18
    SHTV-4  
    Schaakhuis-11  
  Metselaar, H. (Harold) 2000 Schaakhuis-11+106
110. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1999 SHTV-5+32
111. Vogelenzang, N.M. (Marco) 1996 RSC-1+7
112. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1995 Rijswijk-10-8
  Kuiper, L.C. (Leo) 1995 DD-18+61
114. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1994 Scheve Toren-1+21
115. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1993 Botwinnik-3-22
116. Stolte, M.J. (Maarten) 1991 SHTV-6-41
117. Dekker, K. (Kees) 1989 Scheve Toren-2-35
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1989 DD-19+55
119. Hollander, J.W. (Hans) 1987 Schaakhuis-13-8
120. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-43= 
121. Bieger, T. (Thierry) 1983 Pomar-1+10
    Schaakmat-11  
  Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-7+24
  Meer, K. van der (Kees) 1983 DSC-44-1
124. Berg, B. van der (Bas) 1981 Rijswijk-11= 
125. Biemans, E. (Erik) 1980 DSC-45-26
  Happel, H.A. (Henk) 1980 DD-20-53
  Milort, G. (Gerard) 1980 RSC-BP-3-75
    Schaakhuis-14  
128. Wichhart, M. (Maarten) 1979 Promotie-14-3
129. Buchly, S. (Stefan) 1978 Botwinnik-4-17
  Pauw, S.A. (Sander) 1978 SHTV-8+14
131. Straaten, M. van (Marco) 1976 Schaakhuis-15-15
132. Bosma, J. (Jan) 1974 DSC-46+112
133. Liefrink, F. (Feike) 1972 Novelty Destr.-6-46
134. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 1970 Rijswijk-12-51
135. Dekker, D.H.M. (Derk) 1968 Novelty Destr.-7+35
    Schaakhuis-16  
136. Mostert, M.J. (Joost) 1965 Promotie-15+28
137. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1962 Rijswijk-13+40
138. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12-16
139. Leezer, R. (Roel) 1956 Rijswijk-14+21
  Verbaan, B.M. (Bart) 1956 SHTV-9+8
141. Peerdeman, N.P. (Nico) 1954 Promotie-16+4
142. Klein, R.J.H. (Ron) 1952 DD-21  
  Munnik, T. (Talitha) 1952 DSC-47-51
144. Segers, J.C.M. (Hans) 1947 SHTV-10+1
  Voorberg, J.P. (Johan) 1947 Schaakmat-13+52
146. Werve, P. van der (Paul) 1945 Promotie-17-11
147. Deutekom, Y. van (Yde) 1944 Botwinnik-5-107
  Swart, S. de (Sipke) 1944 Promotie-18-50
149. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-22= 
150. Bik, W. (Wouter) 1941 Botwinnik-6+86
151. Hariz, H. (Haissam) 1938 DD-23-34
  Ouwens, H.C. (Bert) 1938 Promotie-19+23
153. Kanbier, M.B.C. (Max) 1937 Botwinnik-7+67
    Promotie-20  
  Smeele, P.F.C. (Pieter) 1937 DD-24-11
  Voorberg, K. (Kees) 1937 DSC-48-29
156. Blankespoor, J.H. (Jan) 1936 Promotie-21-10
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1936 DD-25-16
158. Brouwers, R.B. (Reggy) 1935 Schaakhuis-17+19
  Bueno, M.E. (Mark) 1935 DD-26-28
160. Schmitt, C. (Cristian) 1930 Novelty Destr.-8+39
161. Zanten, W.P.C. van (William) 1928 SHTV-11-53
162. Goudriaan, A. (Tony) 1925 Rijswijk-15+37
163. Mulders, R. (Rinze) 1919 Botwinnik-8+41
164. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-49= 
165. Bodaan, A. (Ton) 1917 DD-27+36
    HSV-1  
    SHTV-12  
    Schaakhuis-18  
166. Koster, J. (Jan) 1913 Promotie-22+58
167. Smaal, L. (Lourens) 1912 Promotie-23+29
168. Huizen, H. van (Henk) 1908 Haeghe Ooievaar-4-38
169. Smit, R. de (Rudi) 1906 Scheve Toren-3+22
170. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-19-2
  Boeters, S. (Stefan) 1901 DD-28+60
172. Marel, E.J. van der (Eric) 1899 Bobby Fischer-1+23
    Wassenaar-2  
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1899 Botwinnik-9-2
174. Jonkman, D. (David) 1898 Schaakhuis-20-3
175. Achuthan, D. (Dylan) 1897 Promotie-24  
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1897 DD-29-78
    Schaakmat-14  
177. Mellens, M. (Martin) 1896 RSC-2-8
    Voorburg-1  
178. Borst, F. (Filip) 1893 DSC-50-38
  Yalçin, B. (Bilal) 1893 Schaakhuis-21+169
180. Kamar, M.B. (Muhannad) 1892 RSC-3-7
  Wiersma, A.A. (Arno) 1892 DSC-51-35
182. Hooven, E.C. van den (Evert) 1889 DSC-52+38
  Nepveu, M. (Manuel) 1889 Promotie-25-99
184. Lode, P. (Peter) 1887 DSC-53+9
185. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1885 DSC-54+5
  Mourik, M. van (Maurice) 1885 Schaakhuis-22  
187. Baas, R. (Rijnko) 1882 Rijswijk-16-17
    Schaakhuis-23  
  Brendemühl, B. (Bernd) 1882 Novelty Destr.-9-63
189. Hut, A.A. (Alex) 1881 SHTV-13-82
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1881 DSC-55-16
  Theijn, D. (Dave) 1881 Scheve Toren-4-52
192. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1878 DSC-56+4
193. Metz, A.G. (Atze) 1877 Rijswijk-17+3
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1877 Promotie-26-19
195. Ottenhof, S. (Sascha) 1876 Scheve Toren-5+32
196. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1874 Schaakmat-15-25
  Leeuwen, O. van (Olav) 1874 SHTV-14+25
198. Baas, G.J. (Gert Jan) 1873 DSC-57+12
    Novelty Destr.-10  
  Pronk, R. (Rik) 1873 SHTV-15+60
200. Baak, E.E. (Evert) 1869 SHTV-16+82
  Münninghoff, A. (Alexander) 1869 DD-30-4
202. Oortmarssen, H. van (Hans) 1868 Rijswijk-18+31
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1868 SHTV-17+5
204. Drenthen, A. (Arjan) 1865 DSC-58+78
205. Steffers, H. (Hendrik) 1864 Rijswijk-19+5
206. Harmanus, N.C. (Norbert) 1863 DSC-59-28
    Novelty Destr.-11  
    Schaakhuis-24  
207. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-27= 
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
209. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1860 Lierse-1+13
  Dongen, G. van (Gijs) 1860 DSC-60+22
  Hoogland, B. (Bauke) 1860 Rijswijk-20-33
212. Albertus, B. (Bram) 1857 Promotie-28+84
  Gaemers, P. (Peter) 1857 Rijswijk-21+25
  Hulshof, J.P. (Hans) 1857 Rijswijk-21+12
  Mostert, D. (Davin) 1857 Botwinnik-10  
216. Iersel, M. van (Mark) 1853 DD-31+20
217. Lubben, A. van der (Arno) 1852 Botwinnik-11+319
218. Hart, J.W. 't (Johan) 1851 Schaakmat-16-9
219. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1850 Wassenaar-3-32
220. Kort, W. (Wilco) 1849 Botwinnik-12+6
221. Arends, H. (Herman) 1848 DD-32  
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1848 DD-32+139
    Novelty Destr.-12  
223. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1847 Promotie-29-12
224. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1846 Schaakmat-17+46
  Then, W.J.T. (Hans) 1846 Schaakhuis-25+8
226. Dekker, A.E. (Ard) 1843 Schaakmat-18-56
227. Laan, J. (Jorick) 1842 DSC-61-33
  Regeer, P.A. (Paul) 1842 Schaakhuis-26-2
229. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Botwinnik-13+11
230. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-34= 
231. Zijden, J.A. van der (Hans) 1832 RSC-BP-4= 
232. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1830 DSC-62+83
  Tan, H.T. (John) 1830 Promotie-30-45
234. Goossens, P.A. (Pieter) 1827 DSC-63-26
235. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1826 DSC-64+5
236. Gent, A. van (Aad) 1825 Scheve Toren-6-15
  Lom, R. van (Rob) 1825 Schaakmat-19+2
238. Baak, K.L. (Karl) 1818 SHTV-18+167
239. Heijgen, D. van (Diederik) 1817 DSC-65+4
240. Eesteren, J. van (Jaap) 1812 DD-35-7
241. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1810 Wassenaar-4-43
242. Taverne, N. (Nadeem) 1809 HSV-2+2
    Schaakhuis-27  
243. Bosman, J. (Johan) 1806 Promotie-31-69
  Corneth, H.J.M. (Bert) 1806 HSV-3+21
245. Lange, R. (Ronny) 1805 Novelty Destr.-13+3
  Minnema, R. (Rens) 1805 Promotie-32-2
247. Waard, E.R. de (Remko) 1803 DD-36-10
248. Koreman, E.P. (Eric) 1802 DD-37-19
249. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1798 RSC-BP-5+21
250. Hubert, M. (Michel) 1797 Scheve Toren-7+30
251. Albregtse, T. (Tjerk) 1796 DSC-66+116
252. Oosterhout, P. (Flip) 1795 Haeghe Ooievaar-6-6
253. Calmthout, J.J. van (Hans) 1794 DSC-67+18
254. Graaf sr., J. de (Jan) 1793 Scheve Toren-8+14
  Maas, B. (Boy) 1793 Schaakhuis-28+23
256. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1792 DD-38-13
257. Duijvesteijn, A. (André) 1791 Schaakmat-20+25
258. Smits, R.C.M. (Rob) 1789 DSC-68+48
259. Groen, C. (Cor) 1788 RSC-BP-6-23
  Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2-7
261. Kleijn, J. (Jeroen) 1787 Scheve Toren-9-19
262. Haan, J.A. de (Hans) 1785 HSV-4+26
  Middelkoop, A. (Arno) 1785 Botwinnik-14+24
264. Yeh, T. (Timo) 1784 Botwinnik-15  
265. Blanter, S. (Sofya) 1782 DSC-69+11
266. Hoogeveen, F.R. 1780 HSV-5-13
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1780 RSC-4-14
    Schaakhuis-29  
268. Gruss, C. (Christian) 1778 Novelty Destr.-14-2
  Olvers, E. (Ed) 1778 SHTV-19+78
270. Henn, R.A. (Reinhard) 1777 DD-39-28
271. Reimer, W.P.J. (Wim) 1776 DD-40+18
272. Geerlings, V. (Vincent) 1775 Rijswijk-23-26
273. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1772 DD-41+79
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1772 DD-41-28
  Werkhoven, G. (Gerard) 1772 RSC-BP-7-22
276. Mulders, E. (Edwin) 1771 Rijswijk-24-2
277. Heek, P.F. (Peter) 1769 Botwinnik-16-4
278. Stoep, J. van der (Joost) 1768 DD-43  
  Wareman, D. (Dennis) 1768 RSC-BP-8-22
280. Klaveren, J. van (Justus) 1767 SHTV-20+3
281. Knops, H. (Hamilcar) 1766 Promotie-33+3
282. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1764 Scheve Toren-10+47
283. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1763 Scheve Toren-11+18
284. Hylkema, H.T. (Titus) 1760 RSC-5+76
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-17= 
286. Hettfleisch, M. (Maurice) 1759 Promotie-34+33
  Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1759 Promotie-34-48
288. Sieben, F.J. (Ferdi) 1758 Botwinnik-18+37
    Promotie-36  
289. Heiden, J. v.d. (Jan) 1757 Schaakmat-21+2
  Torenstra, R. (René) 1757 DSC-70= 
291. Nobel, C. (Corniel) 1755 DSC-71+15
292. Maele, W. van de (Wim) 1754 Novelty Destr.-15  
293. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-44= 
294. Orsouw, T.F. van (Theo) 1749 DD-45-78
    Haeghe Ooievaar-7  
295. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-46= 
296. Leeuwe, F. de (Floris) 1746 RSC-BP-9+21
  Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-47-56
298. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
299. Etten, R.W. van (Ronald) 1744 Schaakmat-22-24
  Stolze, F.G. (Gerard) 1744 Lierse-3+41
301. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-48= 
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1742 RSC-BP-10-59
303. Berg, J. van den (Jaap) 1741 Promotie-38-61
304. Belt, H.T. van den (Henk) 1740 DSC-72+29
305. Groenendijk, D. (Dick) 1735 HSV-6-48
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1735 DD-49+16
307. Bovenlander, T. (Theo) 1733 SHTV-21-13
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1733 RSC-BP-11+36
309. Donk, J. van de (Jan) 1732 DSC-73+21
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1732 Pomar-2-36
311. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1731 HSV-7+20
    SHTV-22  
312. Bons, M.M. (Maurits) 1730 Haeghe Ooievaar-8-47
  Lopies, A. (André) 1730 DD-50-31
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1730 Rijswijk-25-55
315. Guijt, E. (Erwin) 1729 Promotie-39+26
  Heikamp, F. (Folmer) 1729 Rijswijk-26  
317. Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1728 Schaakmat-23+29
  Vokurka, T. (Tom) 1728 DD-51-28
319. Kooiman, S. (Stephan) 1726 Promotie-40  
  Tamminga, M. (Meile) 1726 SHTV-23-13
321. Minnema, H. (Hans) 1725 Promotie-41+54
322. Graaf, E. v.d. (Erik) 1722 DD-52-7
  Ramondt, D. (Dennis) 1722 RSC-BP-12-8
324. Tol, J.H. van der (Henk) 1719 Rijswijk-27+3
325. Sikkes, P. (Piet) 1718 SHTV-24+77
  Zijlstra, J. (Jasper) 1718 Wassenaar-5-43
327. Dijkstra, G.J. (Gert) 1717 DSC-74  
328. Voermans, A.J.H. (Adri) 1716 DD-53-81
329. Graaf, B. van de (Bas) 1715 Promotie-42-22
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1715 RSC-BP-13+4
331. Bakels, R. (Rosanne) 1714 Rijswijk-28-20
  Brunner, K. (Karg) 1714 Schaakmat-24+9
  Warmerdam, R. (Rob) 1714 Haeghe Ooievaar-9-2
334. Dekker, J.C. (Jan) 1712 Schaakmat-25+35
335. Veenstra, A.H. (Arnt) 1710 DSC-75+37
336. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-19= 
  Eveleens, E. (Ed) 1709 DSC-76+89
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1709 RSC-6-60
339. Deelen, B.J. van (Bernard) 1708 RSC-7+9
340. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1707 DD-54  
341. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1706 Wassenaar-6+45
342. Cortenbach, S. (Stan) 1705 DD-55+122
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
344. Claushuis, M. (Michaël) 1703 Wassenaar-7+24
345. Merle, R. (Robert) 1702 Schaakmat-26+54
346. Broeder, L. den (Leno) 1700 Schaakmat-27+1
347. Kemeling, A.E. (Albert) 1698 DSC-77-25
  Lubbe, L. van der (Lex) 1698 HSV-9+30
349. Boersma, F.W. (Franke) 1697 Haeghe Ooievaar-10+23
  Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1697 Schaakmat-28-41
  Kralingen, H. van (Hans-Jan) 1697 Rijswijk-29  
352. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-20= 
  Vink, C. (Kees) 1696 Pomar-3-41
354. Ploeger, D. (Dirk) 1695 RSC-8+11
355. Dusseldorp, B. van (Brent) 1691 DSC-78+32
  Kuipers, H. (Hielke) 1691 Promotie-43-39
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1691 Botwinnik-21+31
358. Segger, A. (Armin) 1689 SHTV-25-59
359. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-26-4
360. Korving, C. (Cornelis) 1687 DSC-79-14
  Verduijn, A. (Adriaan) 1687 Lierse-4-92
362. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1684 DSC-80-10
363. Leeuwen, J. van (Jan) 1683 Schaakmat-29+9
364. Mulderij, J. (Jesse) 1681 DSC-81-6
  Strien, B. van (Bart) 1681 Rijswijk-30-8
366. Frissen, J.G.H. (Jan) 1680 DSC-82-23
367. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-56-8
  Veen, R. van der (Reinier) 1676 DCSV-1+18
369. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1675 Botwinnik-22  
  Schalen, J. (John) 1675 RSC-9-8
371. Albers, M.M. (Merlijn) 1671 Botwinnik-23+25
372. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1670 Novelty Destr.-16-25
373. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-31= 
  Terpstra, J.T. 1669 Pomar-4-16
375. Dijken, B.S. van (Bert) 1668 RSC-10-9
  Veen, R. ter (Rens) 1668 DCSV-2+34
    Pomar-5  
377. Groot, W. de (Wim) 1667 Haeghe Ooievaar-11  
378. Kerkhof, C. (Cees) 1666 Scheve Toren-12+19
379. Bosch, A. van den (Alexander) 1662 Schaakhuis-30+10
380. Cruden, M. (Marcel) 1661 Schaakhuis-31+29
381. Vaishampayan, A. (Atul) 1660 Voorburg-2  
382. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-32= 
383. Broos, S.J. (Simon) 1656 DSC-83-52
  Gelpke, R.F. (René) 1656 DSC-83-29
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1656 SHTV-27+72
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1656 Promotie-44-36
387. Nierop, D. (Dominique) 1655 Haeghe Ooievaar-12+61
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1655 DSC-85-5
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1655 DD-57-68
390. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-13= 
    Voorburg-3  
  Holst, F. v.d. (Fred) 1654 HSV-10-39
  Matai, R.R. (Rudi) 1654 Promotie-45-33
393. Ferschtman, F. (Felix) 1653 Pomar-6+4
  Hazeu, C.A. (Cock) 1653 Lierse-5-7
  Loo, M. van (Michel) 1653 Schaakhuis-32  
396. Sutrisno, A. (Agus) 1652 Scheve Toren-13+27
397. Zuidgeest, J. (Jordy) 1651 Schaakmat-30+24
398. Dijk, T. van (Teun) 1650 Lierse-6+62
399. Ende, J.L. van den (Jan) 1649 Schaakmat-31-28
400. Broekhuizen, T. (Tom) 1648 DSC-86-4
401. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1647 Botwinnik-24+64
  Wagner, A.M. (André) 1647 Haeghe Ooievaar-14+54
    SHTV-28  
403. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1646 DD-58-14
404. Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1644 DSC-87-52
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1644 SHTV-29+44
406. Boermans, R. 1640 DCSV-3-25
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1640 DSC-88+10
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1640 Schaakhuis-33-13
409. Roeleveld, E. (Evert) 1639 Schaakhuis-34+108
410. Breton, M.R. (Mark) 1637 DSC-89+34
  Jager, M.D. (Mark) 1637 DCSV-4+12
  Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-32= 
413. Gaag, F. v.d. (Frits) 1636 Schaakmat-33-15
414. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1635 Lierse-7+71
415. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1631 Voorburg-4+8
416. Engering, F. (Frans) 1630 DD-59+20
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1630 HSV-11+54
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
419. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1629 Schaakmat-34+33
420. Beekman, G. 1628 Pomar-7+17
  Mudde, H. 1628 Pomar-7-6
422. Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-35= 
423. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1623 HSV-12-16
    SHTV-30  
424. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
  Meij, M. de (Marc) 1620 Schaakhuis-35+40
426. Stoops, M. (Michael) 1619 DSC-90+61
427. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-33= 
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1618 DD-61+59
429. Ameling, A.H. (Bob) 1617 Botwinnik-25-6
430. Dalen, W. van (Willem) 1616 Botwinnik-26+10
431. Arp, G. (Gerard) 1615 Botwinnik-27-47
432. Pree, J.C.I. de (Jan) 1614 RSC-11+30
433. Stegenga, F.J. 1612 DCSV-5-23
434. Bakker, J.S. (John) 1611 Novelty Destr.-17  
  Eijk, A.J. van (Aad) 1611 Haeghe Ooievaar-16+26
  Groothuis, W. (Willem) 1611 Wassenaar-8-36
  Huygen, C. (Kees) 1611 DSC-91+14
438. Herpen, M. van (Max) 1610 DD-62= 
439. Reiding, R. (Rob) 1609 Scheve Toren-14-38
440. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1603 Novelty Destr.-18-25
  Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1603 Promotie-46+12
442. Weijde, A. van der (André) 1602 DSC-92+11
    Schaakmat-36  
443. Feenstra, J.D. (Han) 1601 RSC-BP-14+8
444. Berkel, D. van (Dennis) 1600 Lierse-8-38
  Heskes, J.M. (Johan) 1600 Promotie-47+40
  Martens, F.M. (Frans) 1600 Promotie-47+28
447. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1599 Promotie-49-41
448. Dop, E.R. van (Erik) 1598 Novelty Destr.-19-24
    Rijswijk-34  
449. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1596 Schaakmat-37-61
450. Hofstee, P. (Piet) 1595 DCSV-6-23
    Schaakhuis-36  
451. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1594 Lierse-9-9
452. Alvares, E.F.S. (Eric) 1593 SHTV-31-17
453. Berendse, F.N. 1591 Pomar-9-39
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
455. Knigge, M. (Mark) 1589 Rijswijk-35-6
  Loke, J.A. 1589 HSV-13-4
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-93= 
  Roepers, M. (Mirna) 1589 Botwinnik-28  
459. Huisman, E. (Edgar) 1588 DSC-94+21
460. Kampen, F.F. van (Frans) 1586 DD-63+66
461. Grevenbroek, C. van (Cok) 1583 Scheve Toren-15+38
  Kingman, R. (Robert) 1583 Wassenaar-9-17
  Königslöw, B. von (Bas) 1583 Pomar-10-17
464. Tamerus, J. (Jan) 1582 Lierse-10+12
465. Laan, H. van der (Hugo) 1581 DSC-95-17
466. Hofland, J. (Jeffrey) 1580 Schaakmat-39+14
  Kinoshita, K. (Kanako) 1580 Schaakhuis-37-8
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1580 Promotie-50+31
469. Liefde, J.J. de (Jan) 1577 Haeghe Ooievaar-17  
470. Shin, J. (Jinan) 1576 DD-64+118
471. Bilars, G.H. (Gerard) 1575 DSC-96-18
  Brizee, W.S. (Willem) 1575 Pomar-11-79
  Leite, S. (Scot) 1575 Schaakhuis-38+7
474. Wentholt, F. (Frans) 1574 DD-65-5
  Wuister, J. (Jan) 1574 RSC-BP-15+13
476. Taanman, P. (Peter) 1573 Haeghe Ooievaar-18-16
477. Narayan, N.S. (Nishant) 1571 DSC-97+16
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1571 HSV-14-3
479. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1570 Rijswijk-36-8
480. Roeleveld, P. (Patrick) 1569 HSV-15+116
  Sigal, E. (Eugene) 1569 Botwinnik-29-1
482. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1564 Rijswijk-37+26
  Mathieu, J. (Jelle) 1564 DSC-98+3
  Valk, D.J.G. (Dick) 1564 Lierse-11+77
  Verheijen, J. (Jan) 1564 HSV-16-41
    SHTV-32  
486. Weel, A.J. van (Toon) 1563 DD-66+24
487. Engelen, N. (Niels) 1562 DD-67+119
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1562 Haeghe Ooievaar-19-31
489. Brinkman, D.T. (Dirk) 1561 Botwinnik-30+9
    Promotie-51  
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1561 Schaakhuis-39+40
491. Steenweg, P. (Paul) 1559 DCSV-7+7
492. Perluka, J.L. (Han) 1557 Botwinnik-31= 
493. Knigge, J.A. (Hans) 1555 Rijswijk-38+83
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-17+22
  Sibbing, Z. (Zimo) 1555 DSC-99+225
496. Orie, E.R. (Erik) 1554 Schaakhuis-40+42
497. Bruin, J.S. (Jos) 1552 Schaakmat-40-22
  Rijn, P. van (Patrick) 1552 Haeghe Ooievaar-20+36
499. Molinari, F. (Fausto) 1551 Novelty Destr.-20+1
    Schaakhuis-41  
500. Hoebink, D. (Daan) 1548 RSC-BP-16  
501. Berghout, S. (Stijn) 1547 DSC-100-13
502. Swieten, S.C. van (Simon) 1546 Lierse-12+57
  Verlinde, Y. (Youri) 1546 Pionnetjes-1+39
504. Horst, G. (Gerrit) 1545 DD-68-79
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1545 DSC-101-55
    Pomar-12  
    Schaakhuis-42  
506. Zwanenburg, C. (Marco) 1544 Schaakmat-41+54
507. Quak, P.C. (Piet) 1543 Lierse-13+94
508. Bergers, W. (Wim) 1542 Scheve Toren-16+33
509. Bes, R.N.M. (Rob) 1541 Haeghe Ooievaar-21-4
510. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1539 Haeghe Ooievaar-22-2
  Verkade, J. (Jeroen) 1539 Botwinnik-32+189
512. Poots, R.P. (René) 1538 DSC-102-19
  Post, T.H.M. (Dick) 1538 Schaakmat-42+4
514. Berg, S. v.d. (Sandra) 1537 Lierse-14-79
515. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1536 Rijswijk-39-52
  Dirkse, S. (Simon) 1536 DSC-103+19
517. Coers, E.F. (Frans) 1535 SHTV-33-24
  Leij, E.J. van der (Edwin) 1535 Haeghe Ooievaar-23-23
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1535 Haeghe Ooievaar-23+2
520. Ketel, H. van (Henk) 1533 Schaakmat-43  
  Sterk, C. (Casper) 1533 DD-69-12
522. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-104= 
523. Flikweert, C.L. (Kees) 1531 Schaakmat-44+9
  Kamp, R. van de (Rob) 1531 Voorburg-5-7
525. Zwart, D.M. de (Dennis) 1530 HSV-18-33
526. Hulst, K. van (Kees) 1529 DD-70-7
527. Blaas, L.J. (Leo) 1527 Pomar-13-7
  Goebertus, A.W. (Adrie) 1527 Voorburg-6+13
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1527 Haeghe Ooievaar-25+52
  Mokadem, M. (Mohamed) 1527 RSC-12+17
531. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1526 Haeghe Ooievaar-26-13
532. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1525 DSC-105+22
  Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1525 Lierse-15-78
  Kloet, V. van der (Victor) 1525 DSC-105+30
  Velzen, M. van (Martin) 1525 RSC-BP-17-26
536. As, J.J. van (Sjaak) 1524 HSV-19-41
    RSC-13  
537. Lindhout, D.J. (Danny) 1523 SHTV-34+17
538. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1518 Rijswijk-40-38
539. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
  Sidoti, F. (Filippo) 1517 Novelty Destr.-21+18
541. Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1514 SHTV-35  
  Weerts, R.J. (René) 1514 DSC-107+70
    Schaakhuis-43  
543. Mostfa, Y.M. (Yassin) 1511 Pomar-14  
544. Kemeling, L. (Leen) 1510 Lierse-17-26
    Schaakmat-45  
545. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1509 Schaakmat-46+133
546. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Botwinnik-33= 
    Promotie-52  
547. Man, P.M.J. de (Peter) 1506 Pomar-15-15
548. Hassan, A. (Aram) 1505 DSC-108+3
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1505 Haeghe Ooievaar-27-19
    SHTV-36  
  Poot, W. (Wim) 1505 Lierse-18-62
551. Gerritsma, N.J. (Bert) 1504 HSV-20-34
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1504 DD-71-56
553. Kauffman, W.F.N. 1499 Pomar-16-4
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-109= 
555. Thu, K. (Kyaw Moe) 1498 Schaakhuis-44-46
556. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-21= 
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1496 RSC-14-25
  Rutten, G. (Gerard) 1496 Scheve Toren-17-25
559. Lucas, H. (Herman) 1495 RSC-BP-18+26
560. Patty, F. al 1494 Voorburg-7-10
561. Nieswaag, J. (Hans) 1492 Lierse-19-44
562. Verheugd, M. (Marc) 1490 Botwinnik-34-13
  Wal, C.M. van der (Martin) 1490 Schaakmat-47-79
564. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-110= 
565. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
566. Staden sr., M. van (Martin) 1481 Promotie-53-36
567. Franke, A.C.W. (Arie) 1480 Botwinnik-35-1
  Krikorian, O. (Olivier) 1480 Novelty Destr.-22-2
569. Steemers, V. (Vincent) 1479 Pomar-17+27
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-8+16
571. Jong, B. de (Bob) 1477 Botwinnik-36-56
572. Franx, K. (Kees) 1473 Schaakhuis-45-128
573. Pol, T. van der (Theo) 1472 Haeghe Ooievaar-28-73
    Schaakmat-48  
574. Berg, J.C. van den (Johan) 1471 Lierse-20-20
  Boot, O. (Otto) 1471 Botwinnik-37-11
  Felix, R.J. (Rob) 1471 Rijswijk-41+26
577. Eck, J. van (John) 1470 RSC-BP-19  
  Ruiter, R. de (Rein) 1470 DD-72+13
579. Trompetter, R. (Remco) 1468 Schaakmat-49+15
580. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-54-5
581. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1466 Voorburg-9  
582. Ham, A. van der (Alex) 1464 Wassenaar-10-32
  Vogelaar, F. (Floris) 1464 Wassenaar-10  
584. Hijma, P. (Pieter) 1463 Promotie-55+4
585. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-73= 
586. Reede, L. van (Lito) 1461 DSC-111  
587. Elders, M. (Maurits) 1459 Schaakhuis-46-13
  Verploegh, H.C. (Henk) 1459 RSC-BP-20-30
589. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1454 Lierse-21+46
590. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-56+25
591. Middelkoop, E. (Erik) 1452 Botwinnik-38  
592. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1451 Promotie-57+4
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1451 Schaakmat-50+4
594. Alvares, T. (Thomas) 1449 SHTV-38  
  Dijkstra, R.W. (Rob) 1449 SHTV-38-8
596. Veen, H. ter 1448 DCSV-8+1
597. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-51= 
598. Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-58= 
599. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-22-1
600. Hennink, D. (Dick) 1443 DD-74-87
601. Albers, L.F. (Lucas) 1437 Botwinnik-39  
  Buijs, G. (Gerard) 1437 Lierse-22+12
603. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-75= 
  Doeves, A. (Bram) 1436 Botwinnik-40+24
605. Klijnsma, R. (Richard) 1435 Scheve Toren-18-9
606. Jong, C. de (Cor) 1434 RSC-BP-21  
607. Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-76-29
    Novelty Destr.-23  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-23= 
609. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1428 DD-77-18
  Zonderland, H. (Herman) 1428 DSC-112+10
611. Homulle, H. (Harald) 1427 Haeghe Ooievaar-29+17
612. Woestenenk, J. (John) 1425 Pomar-18-12
613. Berg, G.M. van den (Geert) 1423 Haeghe Ooievaar-30-17
  Hendriks, J.J.E. (Hans) 1423 Haeghe Ooievaar-30-1
615. Prins, L. (Leen) 1422 Schaakmat-52-20
616. Hessels, W.B. 1417 HSV-24-2
617. Kolk, J. van der (Jan) 1414 DSC-113+52
618. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1413 Haeghe Ooievaar-32-6
    RSC-15  
  Shin, H. (Hayun) 1413 DD-78  
620. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-114-3
621. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-115= 
622. Hanemaaijer, P. (Piet) 1407 Botwinnik-41-39
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1407 RSC-16-40
624. Heskes, E.T. (Ebba) 1405 Promotie-59+139
625. Rijswijk, T. van (Tim) 1401 Pomar-19-10
  Zengin, S. (Siyar) 1401 Voorburg-10-10
627. Schoon, C. (Chris) 1399 Promotie-60-1
628. Jacobs, H. (Hans) 1398 Pomar-20-13
629. Coenders, H. (Hans) 1397 HSV-25-8
630. Astudillo, R. (Reinaldo) 1392 DSC-116+53
631. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-11= 
  Lohrer, M.T.A. 1391 Pomar-21= 
  Splint, C.E.R. (Rob) 1391 Botwinnik-42-16
634. Blaauw, F. (Frans) 1390 Wassenaar-12+7
635. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9-11
  Vries, R. de (Rob) 1388 Promotie-61-3
637. Felfel, A. (Adel) 1387 HSV-26  
    Haeghe Ooievaar-33  
  Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
  Madularea, D. (David) 1387 Voorburg-12  
640. Lim, D. (Danny) 1381 Wassenaar-13  
641. Caljé, A. (Adrey) 1377 Voorburg-13+23
  Groot, M.H. de (Martin) 1377 RSC-BP-22-3
  Vries, P. de (Peter) 1377 Schaakmat-53-40
644. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
645. Al Sam, H. (Husham) 1372 Botwinnik-43+2
  Wagter, E.L. (Eric) 1372 DSC-117+105
647. Witjens, T. (Theo) 1371 Botwinnik-44-17
648. Jansen, N. (Niels) 1369 DSC-118+29
  Meer, L.J. van der (Lex) 1369 RSC-BP-23+9
650. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1368 Lierse-23-35
651. Ketting, S. (Sebastiaan) 1367 Rijswijk-42+50
652. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-18= 
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1366 SHTV-40+23
654. Croes, J.C. (Koos) 1364 Haeghe Ooievaar-34-50
655. Graaf, R. v.d. (Rob) 1357 Schaakhuis-47-58
656. Roepers, W. (Willard) 1356 Botwinnik-45+17
    Promotie-62  
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1356 Wassenaar-14-65
658. Walder, B. (Bart) 1355 RSC-19-18
659. Boekestijn, P. (Piet) 1354 Lierse-24= 
  Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-27= 
661. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1353 HSV-28+57
    Haeghe Ooievaar-35  
    Pomar-22  
    SHTV-41  
    Schaakhuis-48  
  Soeterbroek, M.I. (Michael) 1353 Botwinnik-46  
663. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-63= 
664. Vries, A. de (Auke) 1348 DD-79-4
665. Battes, F. (Frans) 1345 Botwinnik-47+30
  Huybens, P.M. (Peter) 1345 HSV-29+5
667. Rosello-Garcia, M. (Matthieu) 1344 Novelty Destr.-24  
668. Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-64-10
  Soeterbroek, P. (Piet) 1343 Botwinnik-48+34
670. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-14-7
671. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1340 Rijswijk-43+91
672. Zonneveld, J. (Jan) 1338 Pomar-23-21
    RSC-20  
673. Pettinga, P.C. (Paul) 1337 Botwinnik-49-22
674. Rietveld, A. (Aart) 1331 Voorburg-15+27
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1331 RSC-21-21
676. Bijster, H. (Harmen) 1330 Botwinnik-50+12
677. Zwart, A. van der (Ard) 1329 DD-80-38
    SHTV-42  
678. Koornneef, A. (Arie) 1322 Lierse-25+37
679. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-25= 
    Pomar-24  
  Visser, J.H.A. (Hans) 1320 RSC-22+33
    Voorburg-16  
681. Groot, P.J. de (Pieter) 1318 Botwinnik-51-14
682. Nienhuis, J. (Jan) 1317 RSC-23-1
    Voorburg-17  
683. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-43-26
684. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1313 Schaakmat-55+91
685. Hendriks, H. (Hans) 1312 DSC-119+12
686. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-25+28
687. Erwich-Eisveld Bosch, J.G. (Ankie) 1301 Wassenaar-15  
688. Ciftci, S. (Selahattin) 1297 HSV-30+30
689. Li-Behn, T. (Tobias) 1296 SHTV-44  
  Peursen, T.W. van (Timo) 1296 Rijswijk-44+103
691. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-18= 
692. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1287 Haeghe Ooievaar-36-23
693. Choi, K. (Kawang) 1286 SHTV-45-2
694. Hanewald, E. (Ernst) 1285 DSC-120+58
  Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-37-27
696. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-38= 
697. Asperen, H. van (Hans) 1281 Botwinnik-52-3
698. Wel, W. van der (Wim) 1278 Lierse-26  
699. Modderman, A.H. (Arent) 1275 Botwinnik-53-7
700. Meijer, W.J. (Wim) 1271 DSC-121-34
701. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1258 Botwinnik-54+48
702. Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56  
703. Jong, A. de (Aad) 1250 DSC-122-16
704. Kuijper, W. (Wim) 1248 Lierse-27-8
705. Boer, R. de (Ruut) 1247 RSC-BP-24-32
  Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1247 RSC-24= 
707. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-26= 
  Feringa, A. (Andre) 1242 Lierse-28-22
709. Bouma, H.H. (Henk) 1241 HSV-31+14
  Lagerwerf, L. (Leen) 1241 Lierse-29-23
711. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1236 DSC-123-20
712. Groot, A.N.G. (Bertus) 1233 Schaakmat-57+28
713. Riet, P.H.M. van (Paul) 1226 DSC-124-39
714. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-81= 
715. Ham, J. van (Joop) 1224 DSC-125-30
716. Llurba, R. (Rossend) 1219 Scheve Toren-19  
717. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1214 Novelty Destr.-26+42
718. Ecluse, S. de l' (Sander) 1213 Lierse-30-25
719. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1204 Scheve Toren-20+71
720. Torenstra, J. (Jan) 1202 DSC-126-17
721. Boonman, W. (Wil) 1198 Scheve Toren-21+30
722. Keekem, J.C. van (Jan) 1187 Voorburg-19-48
723. Caspers, E. (Eric) 1180 Botwinnik-55-25
724. Krösschell, W. (Wim) 1176 Lierse-31-16
725. Oomes, M. (Marijn) 1174 DSC-127-10
726. Prins, J. (Jan) 1170 Lierse-32+7
  Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-39-27
728. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-58= 
729. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
  Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1162 Schaakmat-59-43
731. Kommer, T.J. (Jan) 1158 Rijswijk-45+24
732. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-128= 
733. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10+29
734. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1145 Schaakmat-61-2
735. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-40-8
736. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
737. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-56= 
738. Marle, R.R. van (Roelof) 1129 Rijswijk-46+19
739. Willik, B. van der (Bert) 1118 DSC-129-56
740. Dalen, E. van (Evert) 1116 RSC-BP-25+46
  Ellmann, G. (Gabor) 1116 Wassenaar-16-20
742. Kolmeschate, R. van (Rob) 1114 Lierse-33+2
743. Oomes, A. (Ad) 1112 Schaakmat-63-15
744. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-130= 
745. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
  Vermeulen, W. (Wim) 1104 SHTV-46-11
747. Coste, P.A.L. (Pierre) 1098 Wassenaar-17-104
748. Smit, S. de (Stijn) 1090 Scheve Toren-22+1
749. Wissen, T. van (Tibo) 1083 Promotie-65-9
750. Schaik, J.M. van (Joanna) 1073 Rijswijk-47  
751. Lohuis, A.H. (Anton) 1063 Schaakmat-65-23
752. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1058 Lierse-34  
753. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-48= 
754. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-57-18
755. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11-27
756. Ketting, P. (Peter) 1037 Rijswijk-49+22
757. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1032 RSC-25-10
758. Rubert, M. (Mireille) 1012 Rijswijk-50+60
759. Katsarov, R. (Robert) 1000 DD-82+25
760. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-131= 
761. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-58-5
762. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-66= 
763. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-132= 
764. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-47= 
765. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-48-8
Artikel aangelegd op: 10-02-2019
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.