Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
HWT 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Prijzen
Eerdere toernooien
Nieuws
KNSB-competitie - 3 november 2018: de verslagen - update 10 november
Geschreven door Paul Koks   
10-11-2018
De derde speeldag van de KNSB-competitie seizoen 2018/2019 is gespeeld. Met de derde ronde voor de Meesterklasse en 1e klasse tot en met de 4e klasse. Voor de 5e en 6e klasse stond de tweede ronde op het programma.

Er zijn alweer ruim twintig verslagen beschikbaar om uw tijd lezend en analyserend door te komen. Nieuw in deze verzameling is het Journaal dat sg Max Euwe op youtube heeft geplaatst.

Partijen van de Meesterklasse zijn bereikbaar.

Nieuwe beschikbare verslagen worden toegevoegd.

De volgende ronde is op 24 november.

Nageleverde verslagen uit de vorige ronde

Schaakmat Westland - De Wijker Toren door Bastiaan Veltkamp.
SHTV - Charlois Europoort 2 door Peter Vorstermans.

Meesterklasse, 1e, 2e, 3e en 4e klasse

Uitslagen 3e ronde
Zaterdag 3 november 2018
Partijen Meesterklasse
klasse thuis - bezoekers uitslag verslagen
M En Passant - LSG IntelliMagic 3 ½ - 6 ½ Michiel van Wissen
1A SG Max Euwe - DSC Delft 6   - 4   Max Euwe | Chiel van Oosterom
1B Voorschoten - Oud Zuylen Utrecht 3 ½ - 6 ½  
1B Philidor Leiden - Spijkenisse 4 ½ - 5 ½ Michel Vergeer
2B AAS - Kennemer Comb 2 3   - 5   Ben de Leur
2C Zukertort Amstelveen - DSC Delft 2 4   - 4   Amstelveen | B vd Velden
2C De Wijker Toren - LSG 2 5 ½ - 2 ½ B Veltkamp | P Passenier
2C DD - Schaakmat Westland 4   - 4   Manfred Kindt
2C Oegstgeest'80 - Santpoort 1   - 7   E Noordijk | B Haver
3C VAS 2 - Leiderdorp 3 ½ - 4 ½ Wim Kentstra
3D Rijswijk - DSC Delft 3 5   - 3   P Gaemers | P Buzing
3D HWP Haarlem 2 - LSG 4 4   - 4   P Beerens | E Kuipers
3D Philidor Leiden 2 - ASC 3   - 5    
3D Promotie - Caïssa 4 6   - 2    
3E Schaakhuis - DSC Delft 4 5   - 3   N Harmanus | DSC
3E RSR Ivoren Toren - LSG 3 4 ½ - 3 ½ Djeez | P Tromp
3E Charlois Europoort 2 - DD 2 6   - 2    
3E Messemaker 1847 2 - SHTV 4   - 4   Henk de Kleijnen
4E Het Spaarne - Botwinnik 3   - 5   Sander Schilthuizen
4H Rijswijk 2 - Erasmus 1   - 7   Rwijk
4H Giessen en Linge - LSG 5 3   - 5   Folkert-Jan Geertsma
4H DD 3 - Schaakmat Westland 2 4 ½ - 3 ½ Dirk van Nieuwkerk
4H Voorschoten 2 - Spijkenisse 2 4 ½ - 3 ½  
4H Promotie 2 - SHTV 2 4   - 4   Ben Spierings


5e en 6e klasse

Uitslagen 2e ronde
Zaterdag 3 november 2018
5D De Rode Loper 2 - LSG 6 2   - 6    
5D Philidor Leiden 3 - Lekstroom 3 ½ - 4 ½  
5E Fianchetto - DSC Delft 5 5   - 3   H Dopper | E vd Hooven
5E Onesimus - Schaakhuis 2 3   - 5   René Weerts
6B VAS 4 - DD 4 3 ½ - 4 ½  
6D RSR Ivoren Toren 2 - LSG 7 6   - 2   P Dekker | L Hoogeveen
6D Magnus Leidsche Rijn 2 - Botwinnik 2 2 ½ - 5 ½ Arno Middelkoop
6E CSV 2 - Leiderdorp 3 5   - 3    


Programma 4e ronde
Meesterklasse, 1e, 2e, 3e en 4e klasse


Zaterdag 24 november 2018
klasse thuis - bezoekers locatie plaats
M LSG IntelliMagic - MuCons Apeldoorn DC Leiden Leiden
1A DSC Delft - Wageningen DC Sebastiaanbrug Delft
1B Oud Zuylen Utrecht - Philidor Leiden Het huis Utrecht
1B Vianen DVP - Voorschoten 't Akkertje Vianen
2B BSG 2 - AAS DC Bussum Bussum
2C Schaakmat Westl. - Oegstgeest'80 Zaal De Ark De Lier
2C LSG 2 - DD DC Leiden Leiden
2C DSC Delft 2 - De Wijker Toren DC Sebastiaanbrug Delft
3C Leiderdorp - HSG De Brink Leiderdorp
3D Caïssa 4 - Rijswijk De Meevaart Amsterdam
3D ASC - Promotie De Bron Alphen ad Rijn
3D ZSC-Saende - Philidor Leiden 2 BOKO Zaandam
3D LSG 4 - Almere 2 DC Leiden Leiden
3D DSC Delft 3 - HWP Haarlem 2 DC Sebastiaanbrug Delft
3E SHTV - Schaakhuis Bosbeskapel Den Haag
3E DD 2 - Messemaker '47 2 Nat. Schaakgebouw Den Haag
3E LSG 3 - Almere DC Leiden Leiden
3E DSC Delft 4 - RSR Ivoren Toren DC Sebastiaanbrug Delft
4E Botwinnik - Bergen ZC 2B Home Zoetermeer
4H SHTV 2 - Rijswijk 2 Bosbeskapel Den Haag
4H Spijkenisse 2 - Promotie 2 De Boekenberg Spijkenisse
4H Schaakmat Westl. 2 - Voorschoten 2 Zaal De Ark De Lier
4H LSG 5 - DD 3 DC Leiden Leiden
Artikel aangelegd op: 05-11-2018
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.