Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
HWT 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Prijzen
Eerdere toernooien
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 november 2018
Geschreven door Paul Koppens   
04-11-2018
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2018. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2017 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2777 DSC-1+14
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2635 DD-1+11
3. Nikolic, P. (Predrag) 2580 Novelty Destr.-1-10
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2453 Promotie-1+11
6. Arnaudov, P.G. (Petar) 2452 DD-2+10
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2420 Schaakmat-1-14
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2418 DSC-3+9
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
  Kerkhof, D. van (David) 2389 DSC-4+22
11. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2387 DSC-5+29
12. Wiel, J.T.H. van der (John) 2381 DD-3-6
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2338 DSC-6+15
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7= 
15. Kuipers, E.F. (Eelco) 2328 Promotie-2+10
16. Ruitenburg, J. van (Joost) 2321 DSC-8+13
17. Bekker, S. (Stefan) 2308 Haeghe Ooievaar-1+11
18. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2+11
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2292 DSC-9+29
20. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
21. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2269 DSC-10+4
22. Sari, Y. (Yasin) 2262 DSC-11  
23. Hartog, M.F. den (Marijn) 2241 DSC-12+45
24. Legemaat, G. (Gert) 2232 DSC-13+25
25. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2228 DD-5+11
26. Goes, S.F. (Sten) 2217 DSC-14-17
27. Bannink, B. (Bernard) 2214 Promotie-3+3
28. Gieben, S. (Stijn) 2206 Rijswijk-1+80
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2200 Schaakmat-2+4
30. Werksma, A. (Arie) 2198 DD-6-26
    Promotie-4  
31. Thakoerdien, J. (Jerrel) 2190 Rijswijk-2+43
32. Hoogland, M. (Mike) 2180 Schaakhuis-3-6
33. Dijk, T.A. van (Timon) 2172 Schaakmat-3+29
34. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2169 DSC-15+3
35. Blees, E. (Enrico) 2164 DSC-16-74
36. Smits, S. (Sebastiaan) 2163 DSC-17+11
37. Zetten, M. van (Maarten) 2162 Promotie-5+33
38. Slaa, R. (Ricardo) 2161 DSC-18+17
39. Vesters, M. (Melchior) 2153 Schaakhuis-4-4
40. Hennink, E. (Erik) 2149 Promotie-6+20
41. Waal, A.G. de (Ton) 2147 Promotie-7-17
42. Prakken, G. (Gerrit) 2146 DD-7-20
43. Egmond, R.M. van (Rogier) 2144 DD-8-26
  Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-19-16
45. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-20= 
46. Hoorweg, F.P.A. (Frits) 2141 DD-9= 
  Liem, R. (Raymond) 2141 Schaakhuis-5+47
  Woerden, M. van (Michiel) 2141 Schaakmat-4-49
49. Voogt, B. (Bob) 2140 DSC-21-41
50. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2136 DSC-22-8
51. Helvoort, R.A. van (Rob) 2135 Rijswijk-3+11
52. Pietersma, M. (Menno) 2130 Schaakmat-5-26
53. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-8  
54. Ghijsen, P. (Pim) 2126 DD-10-42
  Hortensius, L.M. (Lisa) 2126 DSC-23-36
56. Schrik, R. (Rachid) 2125 DSC-24+38
    Promotie-9  
    Schaakhuis-6  
  Verbaken, O.P. (Onno) 2125 DSC-24-3
58. Hoogt, I. de (Ivar) 2113 DSC-26+66
59. Kortis, W. (Wim) 2109 DSC-27-73
60. Stam, H.J. (Hans) 2107 DSC-28-28
61. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2100 Botwinnik-1+32
62. Hommes, E. (Elmar) 2099 DD-11+45
63. Oranje, R. (Richard) 2098 DSC-29-13
64. Kommer, B. (Bas) 2097 Rijswijk-4+10
65. Groot, M. de (Marco) 2094 Rijswijk-5+32
66. Beeren, T.J.B. (Thom) 2091 Botwinnik-2+93
67. Dijk, O. van (Onno) 2090 DD-12-23
68. Putten, H. van (Henk) 2085 Schaakmat-6-7
  Togt, A.H.C. van der (Twan) 2085 SHTV-1-39
70. Dickhoff, R. (Ronald) 2084 DD-13-29
71. Fernandes João, C.C. (César) 2083 Novelty Destr.-2+50
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2083 DSC-30+23
73. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2082 Promotie-10+37
74. Brasser, P. (Paul) 2074 Schaakmat-7+8
75. Cupido, A. (Alexander) 2072 Rijswijk-6-27
76. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-31= 
  Liempt, M. van (Michael) 2068 Rijswijk-7-13
78. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2067 Botwinnik-3+90
79. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2063 DSC-32+14
80. Barendse, T.J.M. (Ted) 2060 DSC-33-37
81. Sayad, S. el (Sherief) 2055 RSC-BP-1-44
    SHTV-2  
82. Middelveld, M. (Martine) 2053 DSC-34-30
83. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2052 DD-14-10
84. Aagaard, M. (Michael) 2050 Schaakmat-8-34
85. Debard, M. (Michel) 2045 Novelty Destr.-3-103
86. Klop, T.L. (Tjomme) 2044 Schaakhuis-7+13
87. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2042 Promotie-11-5
88. Vistisen, L.M. (Lars) 2041 DD-15-35
    Novelty Destr.-4  
    Schaakhuis-8  
89. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2039 DSC-35+5
90. Dekker, K. (Kees) 2029 Scheve Toren-1-11
91. Baas, J.A. (Hans) 2028 Promotie-12+71
92. Buzing, P.C. (Pieter) 2027 DSC-36-17
  Glimmerveen, M.A. (Martin) 2027 DSC-36-19
94. Craciun, P. (Paula) 2026 Novelty Destr.-5-50
95. Zwartveld, J. (Hans) 2025 DSC-38+3
    Schaakhuis-9  
96. Meer, K. van der (Kees) 2024 DSC-39+59
97. Bottema, T. (Timo) 2023 DSC-40+59
    Wassenaar-1  
98. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2020 Rijswijk-8-7
99. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-16= 
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 2019 DD-16+125
101. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2017 Rijswijk-9+11
102. Bulthuis, J. (Jelle) 2016 Rijswijk-10+11
103. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2012 SHTV-3+22
104. Flohil, J.A. (Jaap) 2010 DSC-41+15
105. Anema, W.J. (Walter) 2009 DSC-42+20
  Valstar, J.R. (Johan) 2009 Schaakmat-9-6
107. Stolte, M.J. (Maarten) 2007 SHTV-4-39
108. Noordhoek, H. (Henk) 2004 Promotie-13+73
109. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2003 DD-18-3
  Oei, H.I. (Ik) 2003 Schaakhuis-10-23
111. Happel, H.A. (Henk) 2002 DD-19-62
112. Have, R.H.S. ten (Roland) 2001 DSC-43-1
  Milort, G. (Gerard) 2001 RSC-BP-2-34
    Schaakhuis-11  
114. Kanters, C.J. (Cor) 2000 RSC-BP-3-4
    SHTV-5  
    Schaakhuis-12  
115. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1998 Schaakmat-10+60
116. Romkes, G. (Gosse) 1997 DD-20-37
117. Vogelenzang, M. (Marco) 1996 RSC-1+7
118. Biemans, E. (Erik) 1994 DSC-44+4
  Hollander, J.W. (Hans) 1994 Schaakhuis-13+10
120. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1992 Scheve Toren-2+17
121. Metselaar, H. (Harold) 1989 Schaakhuis-14+72
122. Liefrink, F. (Feike) 1987 Novelty Destr.-6-81
  Mityaev, A. (Alexandr) 1987 DD-21-22
  Voorberg, K. (Kees) 1987 DSC-45+21
125. Buchly, S. (Stefan) 1986 Botwinnik-4+4
126. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-46= 
127. Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-6-24
128. Bieger, T. (Thierry) 1979 Pomar-1-3
    Schaakmat-11  
129. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1976 SHTV-7+54
130. Pauw, S.A. (Sander) 1974 SHTV-8+13
131. Swart, S. de (Sipke) 1971 Promotie-14+1
132. Waard, J.A.M. de (Jos) 1968 DD-22+16
133. Wiersma, A.A. (Arno) 1965 DSC-47+45
134. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1962 Rijswijk-11-42
  Munnik, T. (Talitha) 1962 DSC-48-18
136. Buitelaar, J. (Jacob) 1961 Schaakmat-12-11
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1961 Rijswijk-12+14
138. Mostert, M.J. (Joost) 1954 Promotie-15+26
  Werve, P. van der (Paul) 1954 Promotie-15-29
  Wichhart, M. (Maarten) 1954 Promotie-15+4
141. Peerdeman, N.P. (Nico) 1952 Promotie-18+23
142. Straaten, M. van (Marco) 1950 Schaakhuis-15-73
143. Kuiper, L.C. (Leo) 1949 DD-23+9
144. Leezer, R. (Roel) 1948 Rijswijk-13-3
145. Dekker, D.H.M. (Derk) 1947 Novelty Destr.-7+23
    Schaakhuis-16  
146. Vreugdenhil, F. (Frans) 1945 DD-24-58
    Schaakmat-13  
147. Deutekom, Y. van (Yde) 1944 Botwinnik-5-54
148. Hariz, H. (Haissam) 1942 DD-25-21
  Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-25= 
150. Verbaan, B.M. (Bart) 1941 SHTV-9-22
151. Blankespoor, J.H. (Jan) 1940 Promotie-19-3
  Smeele, P.F.C. (Pieter) 1940 DD-27+19
153. Voorberg, J.P. (Johan) 1936 Schaakmat-14+8
154. Nepveu, M. (Manuel) 1933 Promotie-20-10
  Zanten, W.P.C. van (William) 1933 SHTV-10-69
156. Hut, A.A. (Alex) 1932 SHTV-11-21
157. Segers, J.C.M. (Hans) 1927 SHTV-12-51
158. Goudriaan, A. (Tony) 1925 Rijswijk-14+59
159. Brouwers, R.B. (Reggy) 1924 Schaakhuis-17+21
  Mulders, R. (Rinze) 1924 Botwinnik-6+59
161. Baas, R. (Rijnko) 1922 Rijswijk-15+27
    Schaakhuis-18  
162. Huizen, H. van (Henk) 1921 Haeghe Ooievaar-4-32
163. Bueno, M.E. (Mark) 1919 DD-28-26
164. Lode, P. (Peter) 1918 DSC-49+58
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-49= 
166. Schmitt, C. (Cristian) 1916 Novelty Destr.-8+8
167. Ouwens, H.C. (Bert) 1911 Promotie-21-9
168. Boeters, S. (Stefan) 1908 DD-29+87
  Metz, A.G. (Atze) 1908 Rijswijk-16+22
  Smit, R. de (Rudi) 1908 Scheve Toren-3+32
171. Bosma, J. (Jan) 1903 DSC-51+79
172. Jonkman, D. (David) 1902 Schaakhuis-19+7
  Marel, E.J. van der (Eric) 1902 Bobby Fischer-1-16
    Wassenaar-2  
174. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-20-21
  Brendemühl, B. (Bernd) 1901 Novelty Destr.-9-91
176. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1899 DSC-52+49
177. Mellens, M. (Martin) 1898 RSC-2-19
    Voorburg-1  
178. Tamerus, H.A. (Henrik) 1897 DSC-53-29
179. Borst, F. (Filip) 1895 DSC-54-65
180. Hoogland, B. (Bauke) 1893 Rijswijk-17+27
181. Hart, J.W. 't (Johan) 1886 Schaakmat-15+44
182. Bik, W. (Wouter) 1885 Botwinnik-7-9
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1885 Botwinnik-7-17
  Theijn, D. (Dave) 1885 Scheve Toren-4-22
185. Smaal, L. (Lourens) 1884 Promotie-22+30
186. Koster, J. (Jan) 1881 Promotie-23-2
187. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1879 Promotie-24-26
188. Kamar, M.B. (Muhannad) 1878 RSC-3-32
189. Laan, J. (Jorick) 1877 DSC-55+12
190. Münninghoff, A. (Alexander) 1876 DD-30-52
191. Arends, H. (Herman) 1875 DD-31  
192. Dekker, A.E. (Ard) 1874 Schaakmat-16-46
193. Hooven, E.C. van den (Evert) 1873 DSC-56+16
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1873 DSC-56-1
195. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1871 Schaakmat-17-13
196. Kanbier, M.B.C. (Max) 1867 Botwinnik-9+28
    Promotie-25  
197. Dongen, G. van (Gijs) 1866 DSC-58+8
198. Harmanus, N.C. (Norbert) 1864 DSC-59-27
    Novelty Destr.-10  
    Schaakhuis-21  
199. Ottenhof, S. (Sascha) 1863 Scheve Toren-5+34
200. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-26= 
  Steffers, H. (Hendrik) 1862 Rijswijk-18-13
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
203. Iersel, M. van (Mark) 1861 DD-32+21
204. Leeuwen, O. van (Olav) 1857 SHTV-13-1
205. Baas, G.J. (Gert Jan) 1855 DSC-60-25
    Novelty Destr.-11  
206. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1854 Lierse-1+18
  Lange, R. (Ronny) 1854 Novelty Destr.-12+54
208. Pronk, R. (Rik) 1853 SHTV-14+41
209. Gaemers, P. (Peter) 1850 Rijswijk-19+18
210. Hulshof, J.P. (Hans) 1846 Rijswijk-20+11
211. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1845 Schaakmat-18+14
212. Bosman, J. (Johan) 1844 Promotie-27+16
  Kort, W. (Wilco) 1844 Botwinnik-10-44
  Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1844 SHTV-15+14
215. Bodaan, A. (Ton) 1843 DD-33-86
    HSV-1  
    SHTV-16  
    Schaakhuis-22  
216. Albertus, B. (Bram) 1840 Promotie-28+99
  Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Botwinnik-11+11
218. Yalçin, B. (Bilal) 1839 Schaakhuis-23+128
219. Baak, E.E. (Evert) 1838 SHTV-17+22
220. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1836 Wassenaar-3-31
  Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1836 Promotie-29-25
  Mourik, M. van (Maurice) 1836 Schaakhuis-24  
223. Drenthen, A. (Arjan) 1834 DSC-61+47
  Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-34= 
  Oortmarssen, H. van (Hans) 1834 Rijswijk-21-22
226. Regeer, P.A. (Paul) 1833 Schaakhuis-25-24
  Werkhoven, G. (Gerard) 1833 RSC-BP-4+176
228. Waard, E.R. de (Remko) 1827 DD-35+23
229. Baak, K.L. (Karl) 1825 SHTV-18+95
  Goossens, P.A. (Pieter) 1825 DSC-62-79
231. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1824 DSC-63-41
232. Tan, H.T. (John) 1823 Promotie-30-77
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1823 RSC-BP-5+14
234. Eesteren, J. van (Jaap) 1822 DD-36-46
  Then, W.J.T. (Hans) 1822 Schaakhuis-26-32
236. Duijvesteijn, A. (André) 1821 Schaakmat-19+62
  Lom, R. van (Rob) 1821 Schaakmat-19-44
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1821 RSC-BP-6+55
239. Gent, A. van (Aad) 1816 Scheve Toren-6-30
240. Minnema, R. (Rens) 1814 Promotie-31-47
  Taverne, N. (Nadeem) 1814 HSV-2+27
    Schaakhuis-27  
242. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1813 DD-37+78
243. Oosterhout, P. (Flip) 1812 Haeghe Ooievaar-6+1
244. Groen, C. (Cor) 1807 RSC-BP-7-21
  Koreman, E.P. (Eric) 1807 DD-38-12
246. Heijgen, D. van (Diederik) 1800 DSC-64-1
247. Calmthout, J.J. van (Hans) 1794 DSC-65+20
  Graaf sr., J. de (Jan) 1794 Scheve Toren-7+20
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1794 DD-39+15
250. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1793 Rijswijk-22-2
251. Hubert, M. (Michel) 1791 Scheve Toren-8+33
252. Lubben, A. van der (Arno) 1789 Botwinnik-12+277
253. Jong, J.J. de (Jaap) 1788 Lierse-2-7
254. Scholten, J.J.H. (Joost) 1787 RSC-4-26
    Schaakhuis-28  
255. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1786 RSC-BP-8-21
256. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1785 DSC-66+142
  Maas, B. (Boy) 1785 Schaakhuis-29+112
  Middelkoop, A. (Arno) 1785 Botwinnik-13+3
259. Corneth, H.J.M. (Bert) 1784 HSV-3-9
260. Henn, R.A. (Reinhard) 1783 DD-40-16
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1783 Scheve Toren-9+61
262. Hoogeveen, F.R. 1780 HSV-4-17
263. Wareman, D. (Dennis) 1778 RSC-BP-9-9
264. Albregtse, T. (Tjerk) 1776 DSC-67+108
265. Bons, M.M. (Maurits) 1773 Haeghe Ooievaar-7+34
266. Leeuwe, F. de (Floris) 1772 RSC-BP-10+55
267. Blanter, S. (Sofya) 1771 DSC-68= 
268. Klaveren, J. van (Justus) 1768 SHTV-19+24
269. Achuthan, D. (Dylan) 1767 Promotie-32  
  Heiden, J. v.d. (Jan) 1767 Schaakmat-21+12
271. Gruss, C. (Christian) 1765 Novelty Destr.-13-11
  Haan, J.A. de (Hans) 1765 HSV-5+34
  Smits, R.C.M. (Rob) 1765 DSC-69+17
  Yeh, T. (Timo) 1765 Botwinnik-14  
275. Geerlings, V. (Vincent) 1764 Rijswijk-23-68
  Groenendijk, D. (Dick) 1764 HSV-6-12
277. Mulders, E. (Edwin) 1763 Rijswijk-24-4
278. Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-15-38
279. Dijkstra, G.J. (Gert) 1759 DSC-70-38
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1759 DD-41-52
281. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1758 DD-42  
282. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1757 Scheve Toren-10-4
  Stoep, J. van der (Joost) 1757 DD-43  
  Torenstra, R. (René) 1757 DSC-71+1
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1757 DD-43+83
    Novelty Destr.-14  
286. Knops, H. (Hamilcar) 1755 Promotie-33-3
  Nobel, C. (Corniel) 1755 DSC-72+16
288. Maele, W. van de (Wim) 1754 Novelty Destr.-15  
289. Etten, R.W. van (Ronald) 1753 Schaakmat-22+8
290. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1752 Pomar-2-12
291. Hettfleisch, M. (Maurice) 1751 Promotie-34+30
292. Gloudemans, L.H.C.M. (Luuk) 1750 Botwinnik-16+18
  Heek, P.F. (Peter) 1750 Botwinnik-16-27
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-45= 
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1750 Botwinnik-16+27
    Promotie-35  
296. Kleijn, J. (Jeroen) 1749 Scheve Toren-11-38
297. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-46= 
  Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1747 Promotie-36-57
299. Vink, W.J.P. (Wim) 1746 DD-47-70
300. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
  Kooiman, S. (Stephan) 1745 Promotie-37  
302. Stolze, F.G. (Gerard) 1744 Lierse-3+41
  Vleuten, R.E. van (Ronald) 1744 Wassenaar-4+55
304. Voermans, A.J.H. (Adri) 1743 DD-48-21
305. Berg, J. van den (Jaap) 1742 Promotie-39-57
  Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-49-12
307. Belt, H.T. van den (Henk) 1740 DSC-73+27
  Bovenlander, T. (Theo) 1740 SHTV-20+21
309. Ramondt, D. (Dennis) 1734 RSC-BP-11+19
310. Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1733 Schaakmat-23+43
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1733 DD-50-217
    Haeghe Ooievaar-8  
312. Hylkema, H.T. (Titus) 1732 RSC-5+62
313. Lopies, A. (André) 1730 DD-51-31
  Segger, A. (Armin) 1730 SHTV-21-28
315. Tol, J.H. van der (Henk) 1729 Rijswijk-25+52
316. Olvers, E. (Ed) 1726 SHTV-22+20
317. Graaf, B. van de (Bas) 1724 Promotie-40-28
  Vink, C. (Kees) 1724 Pomar-3+2
319. Donk, J. van de (Jan) 1720 DSC-74-14
  Lubbe, L. van der (Lex) 1720 HSV-7+53
321. Guijt, E. (Erwin) 1718 Promotie-41+40
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1718 RSC-6-52
323. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1716 HSV-8+29
    SHTV-23  
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1716 DD-52-7
325. Kemeling, A.E. (Albert) 1715 DSC-75-11
326. Bakels, R. (Rosanne) 1714 Rijswijk-26-20
327. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1713 Schaakmat-24-12
328. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-19= 
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1709 DSC-76+53
330. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-9= 
331. Deelen, B.J. van (Bernard) 1704 RSC-7-9
332. Brunner, K. (Karg) 1703 Schaakmat-25-16
333. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1702 DD-53-57
334. Broeder, L. den (Leno) 1700 Schaakmat-26+25
335. Toorn, A.J. van der (Aat) 1699 RSC-BP-12-42
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1699 RSC-BP-12-3
337. Graaf, E. v.d. (Erik) 1698 DD-54-25
338. Albers, M.M. (Merlijn) 1696 Botwinnik-20+77
  Kuipers, H. (Hielke) 1696 Promotie-42-9
  Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1696 DSC-77= 
  Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-20= 
342. Claushuis, M. (Michaël) 1695 Wassenaar-5+15
343. Minnema, H. (Hans) 1691 Promotie-43+30
344. Frissen, J.G.H. (Jan) 1689 DSC-78-47
345. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-24= 
346. Dekker, J.C. (Jan) 1687 Schaakmat-27-1
347. Eveleens, E. (Ed) 1686 DSC-79-65
  Holst, F. v.d. (Fred) 1686 HSV-10-4
349. Verduijn, A. (Adriaan) 1685 Lierse-4-95
  Zijlstra, J. (Jasper) 1685 Wassenaar-6-77
351. Mulderij, J. (Jesse) 1684 DSC-80-30
  Warmerdam, R. (Rob) 1684 Haeghe Ooievaar-9-29
353. Merle, R. (Robert) 1683 Schaakmat-28+38
  Terpstra, J.T. 1683 Pomar-4-1
355. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1681 DSC-81-32
356. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1680 DD-55-71
357. Strien, B. van (Bart) 1679 Rijswijk-27-27
  Vokurka, T. (Tom) 1679 DD-56-100
359. Gelpke, R.F. (René) 1678 DSC-82+15
360. Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-8= 
  Hazeu, C.A. (Cock) 1677 Lierse-5+8
362. Manen, R.A. van (Ruud) 1676 DD-57= 
  Ploeger, D. (Dirk) 1676 RSC-9-17
  Tamminga, M. (Meile) 1676 SHTV-25-46
365. Schalen, J. (John) 1673 RSC-10-41
366. Korving, C. (Cornelis) 1672 DSC-83-20
  Leeuwen, J. van (Jan) 1672 Schaakmat-29+37
  Veen, R. van der (Reinier) 1672 DCSV-1+4
369. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1670 Novelty Destr.-16-18
  Dusseldorp, B. van (Brent) 1670 DSC-84+264
371. Matai, R.R. (Rudi) 1669 Promotie-44-23
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-28= 
  Sutrisno, A. (Agus) 1669 Scheve Toren-12+30
374. Zuidgeest, J. (Jordy) 1668 Schaakmat-30+64
375. Cortenbach, S. (Stan) 1667 DD-58  
376. Boermans, R. 1666 DCSV-2+16
  Kerkhof, C. (Cees) 1666 Scheve Toren-13+20
378. Dijk, T. van (Teun) 1662 Lierse-6+73
379. Boersma, F.W. (Franke) 1660 Haeghe Ooievaar-10-13
  Sikkes, P. (Piet) 1660 SHTV-26+112
381. Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-29-14
382. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1658 Voorburg-2+104
383. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-11= 
    Voorburg-3  
384. Ferschtman, F. (Felix) 1653 Pomar-5-26
  Roepers, M. (Mirna) 1653 Botwinnik-22  
386. Cruden, M. (Marcel) 1652 Schaakhuis-30+31
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1652 Botwinnik-23+37
388. Veen, R. ter (Rens) 1650 DCSV-3-5
    Pomar-6  
389. Bosch, A. van den (Alexander) 1648 Schaakhuis-31+8
  Ende, J.L. van den (Jan) 1648 Schaakmat-31-55
391. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1647 Schaakhuis-32-8
392. Groot, W. de (Wim) 1646 Haeghe Ooievaar-12  
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1646 SHTV-27+19
394. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1644 Promotie-45-50
395. Rekveldt, M.T. (Theo) 1643 DSC-85-32
396. Broos, S.J. (Simon) 1642 DSC-86-77
  Hofstee, P. (Piet) 1642 DCSV-4+15
398. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1640 DD-59-14
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1640 DSC-87-50
  Weijde, A. van der (André) 1640 DSC-87+14
    Schaakmat-32  
401. Roeleveld, E. (Evert) 1639 Schaakhuis-33-1
402. Beekman, G. 1638 Pomar-7-19
403. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-33= 
404. Jager, M.D. (Mark) 1634 DCSV-5+25
405. Engering, F. (Frans) 1633 DD-60+3
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1633 SHTV-28+81
407. Dop, E.R. van (Erik) 1631 Novelty Destr.-17-26
    Rijswijk-30  
  Wagner, A.M. (André) 1631 Haeghe Ooievaar-13+54
    SHTV-29  
409. Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-14= 
410. Arp, G. (Gerard) 1629 Botwinnik-24-36
  Breton, M.R. (Mark) 1629 DSC-89+10
412. Kuijvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-34= 
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1627 Schaakmat-34-51
414. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1626 Novelty Destr.-18+66
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1626 HSV-11-21
    SHTV-30  
416. Dalen, W. van (Willem) 1625 Botwinnik-25+18
  Shin, J. (Jinan) 1625 DD-61+347
418. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1622 Botwinnik-26+58
419. Ameling, A.H. (Bob) 1621 Botwinnik-27+13
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1621 Schaakmat-36-6
  Stegenga, F.J. 1621 DCSV-6-28
422. Broekhuizen, T. (Tom) 1620 DSC-90-44
  Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-62= 
424. Königslöw, B. von (Bas) 1619 Pomar-8-6
  Reiding, R. (Rob) 1619 Scheve Toren-14-21
426. Gijsen, C. (Carel) 1618 Rijswijk-31= 
427. Groothuis, W. (Willem) 1617 Wassenaar-7-43
428. Sigal, E. (Eugene) 1616 Botwinnik-28  
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1616 DD-63+79
430. Berendse, F.N. 1614 Pomar-9-5
431. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1613 Promotie-46+20
432. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1612 Promotie-47-15
433. Grevenbroek, C. van (Cok) 1610 Scheve Toren-15+163
  Herpen, M. van (Max) 1610 DD-64= 
435. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1609 Schaakmat-37+25
  Liefde, J.J. de (Jan) 1609 Haeghe Ooievaar-15-22
  Nierop, D. (Dominique) 1609 Haeghe Ooievaar-15+17
438. Wentholt, F. (Frans) 1605 DD-65+33
439. Engelen, N. (Niels) 1604 DD-66+148
440. Berghout, S. (Stijn) 1602 DSC-91+12
  Kingman, R. (Robert) 1602 Wassenaar-8+2
442. Berkel, D. van (Dennis) 1600 Lierse-7-25
  Mudde, H. 1600 Pomar-10-34
444. Horst, G. (Gerrit) 1599 DD-67+77
445. Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-92= 
446. Pree, J.C.I. de (Jan) 1596 RSC-11+15
447. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-32= 
448. Alvares, E.F.S. (Eric) 1594 SHTV-31+4
  Bilars, G.H. (Gerard) 1594 DSC-93+27
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1594 Lierse-8-28
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1594 Lierse-8+32
452. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-38= 
453. Heskes, J.M. (Johan) 1589 Promotie-48+111
  Otter, A.C. den (Kees) 1589 DSC-94= 
455. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1586 Rijswijk-33+8
  Sibbing, Z. (Zimo) 1586 DSC-95+269
  Stoops, M. (Michael) 1586 DSC-95+47
458. Martens, F.M. (Frans) 1585 Promotie-49-23
459. Feenstra, J.D. (Han) 1584 RSC-BP-14-21
460. Eijk, A.J. van (Aad) 1583 Haeghe Ooievaar-17+29
461. Bruin, J.S. (Jos) 1582 Schaakmat-39+30
  Koks, P.W. (Paul) 1582 DD-68-47
463. Laan, H. van der (Hugo) 1581 DSC-97-28
464. Maliepaard, C.J. (Kees) 1580 Promotie-50+31
465. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1576 Rijswijk-34+36
  Kinoshita, K. (Kanako) 1576 Schaakhuis-34+8
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1576 HSV-12-6
468. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-16= 
  Verheijen, J. (Jan) 1575 HSV-13-29
    SHTV-32  
470. Taanman, P. (Peter) 1573 Haeghe Ooievaar-18-16
  Valk, D.J.G. (Dick) 1573 Lierse-10+84
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1573 HSV-14+32
473. Meij, M. de (Marc) 1572 Schaakhuis-35-14
474. Huisman, E. (Edgar) 1570 DSC-98+19
  Tamerus, J. (Jan) 1570 Lierse-11+15
476. Wuister, J. (Jan) 1568 RSC-BP-15+21
477. Kamp, R. van de (Rob) 1564 Voorburg-4+3
  Mathieu, J. (Jelle) 1564 DSC-99+35
479. Perluka, J.L. (Han) 1563 Botwinnik-29+19
480. Loke, J.A. 1560 HSV-15-67
481. Hofland, J. (Jeffrey) 1559 Schaakmat-40+11
482. Kampen, F.F. van (Frans) 1558 DD-69+33
  Steenweg, P. (Paul) 1558 DCSV-7+1
484. Verlinde, Y. (Youri) 1556 Pionnetjes-1+11
485. Remmerswaal, W. (Wouter) 1555 HSV-16+1
486. Brizee, W.S. (Willem) 1554 Pomar-11-118
  Narayan, N.S. (Nishant) 1554 DSC-100-15
488. Leij, E.J. van der (Edwin) 1553 Haeghe Ooievaar-19-36
489. Rijn, P. van (Patrick) 1552 Haeghe Ooievaar-20+36
490. Coers, E.F. (Frans) 1551 SHTV-33= 
  Leite, S. (Scot) 1551 Schaakhuis-36+23
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1551 DSC-101-15
    Pomar-12  
    Schaakhuis-36  
493. Brinkman, D.T. (Dirk) 1549 Botwinnik-30-29
    Promotie-51  
494. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1548 Rijswijk-35-8
495. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1546 Rijswijk-36-38
  Swieten, S.C. van (Simon) 1546 Lierse-12+57
497. Bes, R.N.M. (Rob) 1545 Haeghe Ooievaar-21-10
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1545 Haeghe Ooievaar-21-71
499. Quak, P.C. (Piet) 1543 Lierse-13+94
500. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1542 Haeghe Ooievaar-23+6
501. Goebertus, A.W. (Adrie) 1541 Voorburg-5-4
  Knigge, J.A. (Hans) 1541 Rijswijk-37+48
503. Orie, E.R. (Erik) 1540 Schaakhuis-38+124
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1540 HSV-17-21
505. Weel, A.J. van (Toon) 1539 DD-70-1
506. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1538 Haeghe Ooievaar-24-27
  Sterk, C. (Casper) 1538 DD-71-65
508. Berg, S. v.d. (Sandra) 1537 Lierse-14-86
509. As, J.J. van (Sjaak) 1536 HSV-18+69
    RSC-12  
510. Post, T.H.M. (Dick) 1535 Schaakmat-41+1
  Velzen, M. van (Martin) 1535 RSC-BP-16+10
512. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13= 
513. Lindhout, D.J. (Danny) 1533 SHTV-34+26
514. Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-102= 
515. Kemeling, L. (Leen) 1530 Lierse-15-6
    Schaakmat-42  
516. Hulst, K. van (Kees) 1529 DD-72-16
517. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1528 Schaakhuis-39+21
518. Bergers, W. (Wim) 1527 Scheve Toren-17+3
  Roeleveld, P. (Patrick) 1527 HSV-19+80
520. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1525 Lierse-16-93
  Man, P.M.J. de (Peter) 1525 Pomar-14+2
  Molinari, F. (Fausto) 1525 Novelty Destr.-19-12
    Schaakhuis-40  
523. Flikweert, C.L. (Kees) 1524 Schaakmat-43-20
524. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1521 RSC-13+12
  Staden sr., M. van (Martin) 1521 Promotie-52+15
  Zwanenburg, C. (Marco) 1521 Schaakmat-44+75
527. Pol, T. van der (Theo) 1520 Haeghe Ooievaar-25+11
    Schaakmat-45  
  Poots, R.P. (René) 1520 DSC-103-31
529. Verkade, J. (Jeroen) 1519 Botwinnik-31+169
530. Hennink, D. (Dick) 1518 DD-73-13
531. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-17= 
532. Ham, A. van der (Alex) 1515 Wassenaar-9  
  Luyendijk, J.J. (Jaap) 1515 Haeghe Ooievaar-26+13
    SHTV-35  
534. Gerritsma, N.J. (Bert) 1514 HSV-20-21
535. Mokadem, M. (Mohamed) 1511 RSC-14-20
536. Wal, C.M. van der (Martin) 1510 Schaakmat-46-59
537. Weerts, R.J. (René) 1509 DSC-104+106
    Schaakhuis-41  
538. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-53= 
539. Dirkse, S. (Simon) 1507 DSC-105-20
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1507 DD-74-43
541. Leeuwen, R.C.D. van (Robin) 1506 SHTV-36  
542. Sidoti, F. (Filippo) 1505 Novelty Destr.-20+6
543. Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-15= 
544. Franx, K. (Kees) 1502 Schaakhuis-42  
545. Thu, K. (Kyaw Moe) 1500 Schaakhuis-43-20
546. Jong, B. de (Bob) 1499 Botwinnik-32-67
  Thomas, R. (Raymond) 1499 DSC-106= 
548. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1497 Haeghe Ooievaar-27-92
549. Kloet, V. van der (Victor) 1496 DSC-107-9
550. Berg, J.C. van den (Johan) 1494 Lierse-18-13
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1494 Haeghe Ooievaar-28+40
552. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1493 DD-75+26
553. Nieswaag, J. (Hans) 1492 Lierse-19-44
  Poot, W. (Wim) 1492 Lierse-19-54
555. Krikorian, O. (Olivier) 1491 Novelty Destr.-21+17
556. Franke, A.C.W. (Arie) 1488 Botwinnik-33+8
557. Hassan, A. (Aram) 1487 DSC-108+14
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-108= 
559. Patty, F. al 1484 Voorburg-6-5
560. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37= 
  Ketel, H. van (Henk) 1482 Schaakmat-47  
562. Rutten, G. (Gerard) 1481 Scheve Toren-18-43
563. Reede, L. van (Lito) 1479 DSC-110  
  Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-7+16
565. Felix, R.J. (Rob) 1476 Rijswijk-38+19
566. Verploegh, H.C. (Henk) 1475 RSC-BP-17-29
567. Lucas, H. (Herman) 1473 RSC-BP-18+18
568. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1471 DSC-111-32
  Mey, M.P. de (Maria Paula) 1471 DD-76  
570. Ham, T. van (Torsten) 1467 Promotie-54+36
571. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-77= 
  Trompetter, R. (Remco) 1462 Schaakmat-48+22
573. Boot, O. (Otto) 1460 Botwinnik-34-89
574. Hijma, P. (Pieter) 1459 Promotie-55+20
575. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1458 Schaakmat-49+6
576. Vogelaar, F. (Floris) 1457 Wassenaar-10  
577. Dijkstra, R.W. (Rob) 1456 SHTV-38-1
578. Klijnsma, R. (Richard) 1455 Scheve Toren-19+22
579. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1454 Lierse-21+46
580. Kanbier, G. (Guy) 1453 Promotie-56+49
581. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1451 Schaakmat-50+94
  Haaren, Y.J. van (Yestin) 1451 Promotie-57-4
583. Steemers, V. (Vincent) 1449 Pomar-16-68
584. Kumar, H. (Hradayesh) 1448 DD-78  
  Veen, H. ter 1448 DCSV-8-14
586. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-51= 
587. Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-58= 
588. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-21-1
589. Doeves, A. (Bram) 1442 Botwinnik-35+21
590. Middelkoop, E. (Erik) 1438 Botwinnik-36  
591. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-79= 
592. Elders, M. (Maurits) 1435 Schaakhuis-44-45
  Ruiter, R. de (Rein) 1435 DD-80-90
  Verheugd, M. (Marc) 1435 Botwinnik-37-34
  Zonderland, H. (Herman) 1435 DSC-112+43
596. Hessels, W.B. 1434 HSV-22+44
597. Berg, G.M. van den (Geert) 1432 Haeghe Ooievaar-29-13
  Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1432 Haeghe Ooievaar-29+19
    RSC-15  
599. Buijs, G. (Gerard) 1431 Lierse-22-15
  Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-81-30
    Novelty Destr.-22  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-23= 
602. Woestenenk, J. (John) 1427 Pomar-17-10
603. Eck, J. van (John) 1426 RSC-BP-19  
604. Homulle, H. (Harald) 1424 Haeghe Ooievaar-31+40
  Jacobs, H. (Hans) 1424 Pomar-18+16
  Vries, A. de (Auke) 1424 DD-82+58
607. Nitzsche, E.F. (Edo) 1420 RSC-16-53
608. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1418 Haeghe Ooievaar-32-5
  Prins, L. (Leen) 1418 Schaakmat-52-38
610. Lim, D. (Danny) 1414 Wassenaar-11  
611. Zwemstra, L. (Bert) 1411 DSC-113+10
612. Zengin, S. (Siyar) 1410 Voorburg-8+15
613. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-114= 
614. Hanemaaijer, P. (Piet) 1407 Botwinnik-38-33
615. Rijswijk, T. van (Tim) 1401 Pomar-19-15
616. Vries, R. de (Rob) 1398 Promotie-59-73
617. Vries, P. de (Peter) 1395 Schaakmat-53-22
618. Astudillo, R. (Reinaldo) 1392 DSC-115+53
619. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-9= 
620. Blaauw, F. (Frans) 1390 Wassenaar-12-10
621. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9-11
622. Groot, M.H. de (Martin) 1387 RSC-BP-20-5
  Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-17= 
  Schoon, C. (Chris) 1387 Promotie-60-13
625. Coenders, H. (Hans) 1386 HSV-24-30
626. Kumar, P.S. (Prajit Sai) 1384 Voorburg-10  
627. Heskes, E.T. (Ebba) 1382 Promotie-61+136
  Witjens, T. (Theo) 1382 Botwinnik-39-16
629. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1381 Lierse-23+4
630. Kolk, J. van der (Jan) 1380 DSC-116+18
631. Splint, C.E.R. (Rob) 1377 Botwinnik-40-65
632. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
  Jong, C. de (Cor) 1376 RSC-BP-21  
634. Al Sam, H. (Husham) 1375 Botwinnik-41-10
635. Lohrer, M.T.A. 1373 Pomar-20-12
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1373 Wassenaar-13-82
637. Graaf, R. v.d. (Rob) 1372 Schaakhuis-45+9
638. Meer, L.J. van der (Lex) 1369 RSC-BP-22+39
639. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-18= 
  Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1366 HSV-25+91
    Haeghe Ooievaar-33  
    Pomar-21  
    SHTV-39  
    Schaakhuis-46  
641. Zonneveld, J. (Jan) 1362 Pomar-22+13
    RSC-19  
642. Walder, B. (Bart) 1360 RSC-20-55
643. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-42= 
644. Croes, J.C. (Koos) 1357 Haeghe Ooievaar-34-75
645. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-26= 
646. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-62= 
647. Caljé, A. (Adrey) 1348 Voorburg-11+8
648. Huybens, P.M. (Peter) 1345 HSV-27+5
649. Bijster, H. (Harmen) 1343 Botwinnik-43-9
  Roo, J. de (Jeroen) 1343 Promotie-63-22
  Zwart, A. van der (Ard) 1343 DD-83-59
    SHTV-40  
652. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-12-7
  Jansen, N. (Niels) 1341 DSC-117-72
  Roepers, W. (Willard) 1341 Botwinnik-44+115
    Promotie-64  
655. Ketting, S. (Sebastiaan) 1340 Rijswijk-39+67
656. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1337 RSC-21-40
657. Wagter, E.L. (Eric) 1331 DSC-118+72
658. Erwich-Eisveld Bosch, J.G. (Ankie) 1330 Wassenaar-14  
659. Nienhuis, J. (Jan) 1327 RSC-22+14
    Voorburg-13  
  Soeterbroek, P. (Piet) 1327 Botwinnik-45+16
661. Koornneef, A. (Arie) 1322 Lierse-24+37
  Visser, J.H.A. (Hans) 1322 RSC-23+73
    Voorburg-14  
663. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-23= 
    Pomar-23  
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1320 SHTV-41= 
665. Groot, P.J. de (Pieter) 1318 Botwinnik-46+9
666. Battes, F. (Frans) 1315 Botwinnik-47+71
667. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-42-62
668. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1312 Rijswijk-40+230
669. Rietveld, A. (Aart) 1310 Voorburg-15-7
670. Bergers, J. (Jos) 1304 Pomar-24+14
671. Hendriks, H. (Hans) 1298 DSC-119+3
672. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1297 Haeghe Ooievaar-35-8
673. Li-Behn, T. (Tobias) 1296 SHTV-43  
674. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-16= 
675. Modderman, A.H. (Arent) 1289 Botwinnik-48+26
676. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1287 Schaakmat-55+68
677. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1285 Haeghe Ooievaar-36-30
678. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-49= 
679. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-37= 
680. Hanewald, E. (Ernst) 1281 DSC-120+63
681. Ciftci, S. (Selahattin) 1280 HSV-28+30
  Meijer, W.J. (Wim) 1280 DSC-121-23
683. Wel, W. van der (Wim) 1278 Lierse-25  
684. Choi, K. (Kawang) 1275 SHTV-44-28
685. Madularea, D. (David) 1274 Voorburg-17  
686. Boer, R. de (Ruut) 1257 RSC-BP-23-11
687. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1256 RSC-24+4
  Verspeek, C.J.M. (Coen) 1256 Schaakmat-56  
689. Jong, A. de (Aad) 1252 DSC-122-2
690. Kuijper, W. (Wim) 1248 Lierse-26-8
  Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1248 DSC-123-17
692. Feringa, A. (Andre) 1244 Lierse-27-9
693. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-25= 
694. Bouma, H.H. (Henk) 1241 HSV-29+3
  Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1241 Botwinnik-50+15
  Lagerwerf, L. (Leen) 1241 Lierse-28-23
697. Peursen, T.W. van (Timo) 1240 Rijswijk-41+60
698. Groot, A.N.G. (Bertus) 1233 Schaakmat-57+29
699. Ham, J. van (Joop) 1230 DSC-124-16
700. Katsarov, M. (Maks) 1225 DD-84-14
701. Ecluse, S. de l' (Sander) 1224 Lierse-29+16
702. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1214 Novelty Destr.-24+42
703. Shin, H. (Hayun) 1208 DD-85  
704. Riet, P.H.M. van (Paul) 1206 DSC-125-64
705. Alhasan, S. (Shiraz) 1205 Botwinnik-51+1
706. Caspers, E. (Eric) 1189 Botwinnik-52-30
707. Keekem, J.C. van (Jan) 1187 Voorburg-18-48
708. Boonman, W. (Wil) 1184 Scheve Toren-20+30
709. Torenstra, J. (Jan) 1180 DSC-126-101
710. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1176 Schaakmat-58-29
711. Oomes, M. (Marijn) 1174 DSC-127-28
712. Coste, P.A.L. (Pierre) 1173 Wassenaar-15  
713. Krösschell, W. (Wim) 1172 Lierse-30-6
714. Prins, J. (Jan) 1170 Lierse-31+7
  Torbal, M. de (Mike) 1170 Haeghe Ooievaar-38-15
716. Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-59= 
717. Albers, L.F. (Lucas) 1166 Botwinnik-53  
718. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-60= 
719. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1160 Scheve Toren-21+68
720. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-128-80
721. Helfteren, T. van (Twan) 1150 DCSV-10+29
722. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1147 Schaakmat-61= 
723. Kommer, T.J. (Jan) 1146 Rijswijk-42+20
724. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1141 Haeghe Ooievaar-39+11
725. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-62= 
  Willik, B. van der (Bert) 1138 DSC-129-59
727. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-54-30
728. Dalen, E. van (Evert) 1134 RSC-BP-24+40
729. Kolmeschate, R. van (Rob) 1123 Lierse-32+3
730. Ellmann, G. (Gabor) 1116 Wassenaar-16-86
731. Smit, S. de (Stijn) 1113 Scheve Toren-22+32
732. Schaik, J.M. van (Joanna) 1110 Rijswijk-43  
733. Oomes, A. (Ad) 1109 Schaakmat-63-11
734. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-130= 
735. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-64= 
  Vermeulen, W. (Wim) 1104 SHTV-45-12
737. Marle, R.R. van (Roelof) 1100 Rijswijk-44+11
738. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat-65= 
739. Wissen, T. van (Tibo) 1083 Promotie-65-24
740. Stoorvogel, J.D. (Jan Dirk) 1058 Lierse-33  
741. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-45-9
742. Croonen, F.A.B. (Frans) 1051 Botwinnik-55-18
743. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11-54
744. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1036 RSC-25+13
745. Ketting, P. (Peter) 1002 Rijswijk-46+18
746. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-131= 
747. Rubert, M. (Mireille) 991 Rijswijk-47+25
748. Katsarov, R. (Robert) 975 DD-86-33
749. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-56-13
750. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-132= 
751. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-46= 
752. Brummelkamp, M. (Martin) 805 SHTV-47-3
Artikel aangelegd op: 04-11-2018
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.