Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Druiventoernooi
Algemeen
Aanmelden
Contact / Route
Deelnemers
Nieuws
HSB-ratinglijst per 1 mei 2018
Geschreven door Paul Koppens   
05-05-2018
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2018. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2017 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2773 DSC-1+7
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2635 DD-1+11
3. Nikolic, P. (Predrag) 2580 Novelty Destr.-1-33
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Kevlishvili, R. (Robby) 2499 Promotie-1+82
6. Arnaudov, P.G. (Petar) 2432 DD-2-31
7. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2422 Schaakmat-1-8
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2418 DSC-3+17
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2383 DSC-4+22
11. Wiel, J.T.H. van der (John) 2379 DD-3-8
12. Kerkhof, D. van (David) 2357 DSC-5-7
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
14. Freeke, M.F. (Matthieu) 2329 DSC-7+9
15. Kuipers, E.F. (Eelco) 2322 Promotie-2+9
16. Bekker, S. (Stefan) 2312 Haeghe Ooievaar-1+15
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2301 Schaakhuis-2+11
18. Kelder, J.M. op den (Joram) 2296 DSC-8+48
19. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-2  
20. Ruijgrok, D.A. (Dennis) 2278 DSC-9-3
21. Bannink, B. (Bernard) 2236 Promotie-3+37
22. Plukkel, S. (Sjoerd) 2227 DSC-10-47
23. Meijer, D.N. (Dolf) 2223 Pionnetjes-1+18
24. Legemaat, G. (Gert) 2222 DSC-11+16
25. Goes, S. (Sten) 2220 DSC-12-10
26. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2219 DD-5-18
27. Thakoerdien, J. (Jerrel) 2213 Rijswijk-1+66
28. Werksma, A. (Arie) 2212 DD-6+13
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2200 Schaakmat-2+9
30. Gieben, S. (Stijn) 2196 SHTV-1+68
31. Velden, A.J.L. van der (Bram) 2178 DSC-13  
32. Dijk, T.A. van (Timon) 2172 Schaakmat-3+46
33. Hoogland, M. (Mike) 2168 Schaakhuis-3-33
  Hortensius, L.M. (Lisa) 2168 DSC-14+20
35. Blees, E. (Enrico) 2167 DSC-15-52
  Prakken, G. (Gerrit) 2167 DD-7= 
37. Smits, S. (Sebastiaan) 2163 DSC-16-3
38. Slaa, R. (Ricardo) 2156 DSC-17+12
39. Vesters, M. (Melchior) 2153 Schaakhuis-4-19
40. Hennink, E. (Erik) 2151 Promotie-4+27
  Waal, A.G. de (Ton) 2151 Promotie-4-30
  Zetten, M. van (Maarten) 2151 Promotie-4+24
43. Meulenbroek, K. (Kim) 2144 DSC-18-28
44. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
  Voogt, B. (Bob) 2142 DSC-19-41
46. Hoorweg, F.P.A. (Frits) 2141 DD-8  
47. Kortis, W. (Wim) 2137 DSC-21-46
48. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2136 DSC-22+2
  Woerden, M. van (Michiel) 2136 Schaakmat-4-54
50. Egmond, R.M. van (Rogier) 2135 DD-9+2
51. Liem, R. (Raymond) 2133 Schaakhuis-5+4
52. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-3= 
    Promotie-7  
  Pietersma, M. (Menno) 2129 Schaakmat-5-28
54. Verbaken, O.P. (Onno) 2126 DSC-23-23
55. Helvoort, R.A. van (Rob) 2120 Rijswijk-2+16
56. Ghijsen, P. (Pim) 2118 DD-10-12
57. Stam, H.J. (Hans) 2115 DSC-24-15
58. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2114 Botwinnik-1+45
59. Putten, H. van (Henk) 2112 Schaakmat-6+10
60. Dickhoff, R. (Ronald) 2106 DD-11+4
  Hommes, E. (Elmar) 2106 DD-11+6
62. Oranje, R. (Richard) 2102 DSC-25-8
63. Dijk, O. van (Onno) 2098 DD-13+5
64. Kommer, B. (Bas) 2097 Rijswijk-3+11
65. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2093 DSC-26+50
66. Schrik, R. (Rachid) 2085 DSC-27+2
    Promotie-8  
    Schaakhuis-6  
  Togt, A.H.C. van der (Twan) 2085 SHTV-2-27
68. Hoogt, I. de (Ivar) 2083 DSC-28+97
69. Cupido, A. (Alexander) 2080 Rijswijk-4-12
70. Groot, M. de (Marco) 2079 Rijswijk-5+15
  Middelveld, M. (Martine) 2079 DSC-29-15
72. Fernandes João, C.C. (César) 2077 Novelty Destr.-2+52
73. Zoun, R.P.C. (Rogier) 2073 Botwinnik-2+53
74. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2072 DSC-30-37
  Hartog, M.F. den (Marijn) 2072 DD-14-135
  Liempt, M. van (Michael) 2072 Rijswijk-6-15
77. Sayad, S. el (Sherief) 2071 RSC-BP-1-1
    SHTV-3  
78. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-31= 
79. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2066 Promotie-9+14
80. Beeren, T.J.B. (Thom) 2060 Botwinnik-3+64
81. Vistisen, L.M. (Lars) 2056 DD-15+16
    Novelty Destr.-3  
    Schaakhuis-7  
82. Craciun, P. (Paula) 2055 Novelty Destr.-4-16
83. Aagaard, M. (Michael) 2052 Schaakmat-7-24
  Debard, M. (Michel) 2052 Novelty Destr.-5-94
85. Brasser, P. (Paul) 2049 Schaakmat-8-2
86. Happel, H.A. (Henk) 2045 DD-16-16
87. Klop, T.L. (Tjomme) 2044 Schaakhuis-8= 
88. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2040 DSC-32-7
89. Noordkamp, H.W. (Wouter) 2037 SHTV-4+112
  Oei, H.I. (Ik) 2037 Schaakhuis-9+24
91. Milort, G. (Gerard) 2036 RSC-BP-2-7
    Schaakhuis-10  
92. Bottema, T. (Timo) 2033 DSC-33+83
    Wassenaar-1  
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2033 DSC-33-18
94. Barendse, T.J.M. (Ted) 2031 DSC-35-67
  Dekker, K. (Kees) 2031 Scheve Toren-1-9
  Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2031 Promotie-10-14
97. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2027 DSC-36-36
98. Bulthuis, J. (Jelle) 2023 Rijswijk-7+28
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2023 DD-17-72
100. Buzing, P.C. (Pieter) 2022 DSC-37-27
  Valstar, J.R. (Johan) 2022 Schaakmat-9-5
102. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2021 Rijswijk-8-7
103. Baas, J.A. (Hans) 2020 Promotie-11+64
104. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-18= 
  Meer, K. van der (Kees) 2019 DSC-38+49
106. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 2018 Rijswijk-9+21
  Liefrink, F. (Feike) 2018 Novelty Destr.-6-18
108. Kanters, C.J. (Cor) 2017 RSC-BP-3+58
    Schaakhuis-11  
109. Vreugdenhil, F. (Frans) 2014 DD-19+81
    Schaakmat-10  
110. Biemans, E. (Erik) 2013 DSC-39+88
111. Zwartveld, J. (Hans) 2012 DSC-40-18
    Schaakhuis-12  
112. Anema, W.J. (Walter) 2008 DSC-41+46
113. Have, R.H.S. ten (Roland) 2007 DSC-42+7
114. Flohil, J.A. (Jaap) 2003 DSC-43+10
  Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2003 DD-20-6
116. Stolte, M.J. (Maarten) 2001 SHTV-5-39
117. Hollander, J.W. (Hans) 1997 Schaakhuis-13+24
  Vogelenzang, M. (Marco) 1997 RSC-1+8
119. Bueno, M.E. (Mark) 1995 DD-21+72
  Romkes, G. (Gosse) 1995 DD-21-40
121. Buchly, S. (Stefan) 1994 Botwinnik-4+2
  Dijk, E. van (Eduard) 1994 SHTV-6-13
123. Straaten, M. van (Marco) 1991 Schaakhuis-14-19
124. Metselaar, H. (Harold) 1990 Schaakhuis-15+116
125. Mityaev, A. (Alexandr) 1989 DD-23-6
126. Werve, P. van der (Paul) 1987 Promotie-12-25
127. Bosma, A. (Arend) 1985 DSC-44= 
  Noordhoek, H. (Henk) 1985 Promotie-13+18
129. Munnik, T. (Talitha) 1983 DSC-45+20
130. Deutekom, Y. van (Yde) 1982 Botwinnik-5+52
131. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 1980 Rijswijk-10-48
132. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1978 Scheve Toren-2-18
133. Pauw, S.A. (Sander) 1977 SHTV-7+18
134. Bieger, T. (Thierry) 1973 Pomar-1-6
    Schaakmat-11  
  Swart, S. de (Sipke) 1973 Promotie-14-35
136. Buitelaar, J. (Jacob) 1970 Schaakmat-12-17
137. Nepveu, M. (Manuel) 1969 Promotie-15+42
138. Segers, J.C.M. (Hans) 1961 SHTV-8+6
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1961 SHTV-8+23
140. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1958 DD-24+39
141. Hariz, H. (Haissam) 1957 DD-25  
  Wichhart, M. (Maarten) 1957 Promotie-16+8
  Zanten, W.P.C. van (William) 1957 SHTV-10-52
144. Kuiper, L.C. (Leo) 1956 DD-26+17
  Wiersma, A.A. (Arno) 1956 DSC-46+21
146. Waard, J.A.M. de (Jos) 1954 DD-27-12
147. Dekker, D.H.M. (Derk) 1946 Novelty Destr.-7+24
    Schaakhuis-16  
148. Peerdeman, N.P. (Nico) 1944 Promotie-17+20
149. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-18= 
150. Hut, A.A. (Alex) 1942 SHTV-11-11
  Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-28= 
152. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1940 Rijswijk-11+20
153. Leezer, R. (Roel) 1939 Rijswijk-12-8
  Mostert, M.J. (Joost) 1939 Promotie-19-15
155. Verbaan, B.M. (Bart) 1938 SHTV-12-37
156. Baas, R. (Rijnko) 1937 Rijswijk-13+57
    Schaakhuis-17  
157. Huizen, H. van (Henk) 1933 Haeghe Ooievaar-4-14
158. Brouwers, R.B. (Reggy) 1929 Schaakhuis-18+22
159. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1920 DD-29-6
160. Borst, F. (Filip) 1918 DSC-47-60
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-47= 
162. Monte, P.J. (Peter) 1915 Rijswijk-14+56
163. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1911 Schaakmat-13-90
  Voorberg, J.P. (Johan) 1911 Schaakmat-13-62
165. Hoogland, B. (Bauke) 1909 Rijswijk-15+77
  Jonkman, D. (David) 1909 Schaakhuis-19+1
167. Ouwens, H.C. (Bert) 1908 Promotie-20-2
168. Goudriaan, A. (Tony) 1906 Rijswijk-16+36
  Smit, R. de (Rudi) 1906 Scheve Toren-3+31
170. Boeters, S. (Stefan) 1905 DD-30+91
171. Middelkoop, F.H. (Erik) 1904 Botwinnik-6-11
172. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1903 Schaakmat-15+28
173. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-20-28
  Brendemühl, B. (Bernd) 1901 Novelty Destr.-8-50
175. Marel, E.J. van der (Eric) 1900 Bobby Fischer-1-8
    Wassenaar-2  
  Rooijen, T.F.H. den (Teunis) 1900 DSC-49-39
  Schmitt, C. (Cristian) 1900 Novelty Destr.-9+7
  Theijn, D. (Dave) 1900 Scheve Toren-4-22
179. Mulders, R. (Rinze) 1897 Botwinnik-7+70
180. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1893 DSC-50+50
181. Dekker, A.E. (Ard) 1892 Schaakmat-16-28
  Tamerus, H.A. (Henrik) 1892 DSC-51-53
183. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1891 SHTV-13+23
184. Mellens, M. (Martin) 1888 RSC-2-28
    Voorburg-1  
185. Laan, J. (Jorick) 1885 DSC-52+25
186. Metz, A.G. (Atze) 1884 Rijswijk-17-9
  Smaal, L. (Lourens) 1884 Promotie-21+30
188. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1882 DSC-53+9
189. Kamar, M.B. (Muhannad) 1879 RSC-3-30
  Lode, P. (Peter) 1879 DSC-54+21
191. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1873 Promotie-22-32
192. Bosman, J. (Johan) 1871 Promotie-23+34
193. Bosma, J. (Jan) 1868 DSC-55+312
  Hart, J.W. 't (Johan) 1868 Schaakmat-17+48
195. Harmanus, N.C. (Norbert) 1864 DSC-56-52
    Novelty Destr.-10  
    Schaakhuis-21  
  Holst, R.E.H. v.d. 1864 HSV-1+19
197. Eggink, G. (Gerhard) 1862 Promotie-24-15
  Steffers, H. (Hendrik) 1862 Rijswijk-18-13
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
200. Münninghoff, A. (Alexander) 1860 DD-31-61
201. Bodaan, A. (Ton) 1859 DD-32-44
    HSV-2  
    SHTV-14  
    Schaakhuis-22  
202. Iersel, M. van (Mark) 1858 DD-33+34
203. Bik, W. (Wouter) 1857 Botwinnik-8-64
  Gaemers, P. (Peter) 1857 Rijswijk-19+32
205. Hulshof, J.P. (Hans) 1856 Rijswijk-20+21
  Ottenhof, S. (Sascha) 1856 Scheve Toren-5+87
  Tan, H.T. (John) 1856 Promotie-25-42
208. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1855 Lierse-1+12
  Koster, J. (Jan) 1855 Promotie-26-22
210. Hooven, E.C. van den (Evert) 1854 DSC-57-3
  Lange, R. (Ronny) 1854 Novelty Destr.-11+55
212. Schouteren, A.C.P. (Arjan) 1853 Wassenaar-3  
213. Goossens, P.A. (Pieter) 1846 DSC-58-35
  Leeuwen, O. van (Olav) 1846 SHTV-15-27
215. Morcus, T.J.P. (Tom) 1840 Promotie-27+11
216. Kort, W. (Wilco) 1837 Botwinnik-9-50
217. Baas, G.J. (Gert Jan) 1836 DSC-59-33
    Novelty Destr.-12  
  Oortmarssen, H. van (Hans) 1836 Rijswijk-21-23
219. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1834 Schaakmat-18+37
  Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-34= 
  Pronk, R. (Rik) 1834 SHTV-16+20
222. Dongen, G. van (Gijs) 1833 Scheve Toren-6-5
  Taverne, N. (Nadeem) 1833 Schaakhuis-23+87
224. Zijden, J.A. van der (Hans) 1832 RSC-BP-4+11
225. Regeer, P.A. (Paul) 1831 Schaakhuis-24-28
226. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1829 Promotie-28-64
227. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1827 Wassenaar-4-41
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1827 DD-35-165
229. Lom, R. van (Rob) 1825 Schaakmat-19-47
230. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1821 DSC-60-49
231. Gent, A. van (Aad) 1820 Scheve Toren-7-12
232. Eesteren, J. van (Jaap) 1819 DD-36-46
  Waard, E.R. de (Remko) 1819 DD-36+6
234. Groen, C. (Cor) 1818 RSC-BP-5+84
  Oversloot, W. (Wilco) 1818 Schaakmat-20+3
236. Kanbier, M.B.C. (Max) 1816 Botwinnik-10+12
    Promotie-29  
237. Koreman, E.P. (Eric) 1812 DD-38-7
  Oosterhout, P. (Flip) 1812 Haeghe Ooievaar-6+1
  Then, W.J.T. (Hans) 1812 Schaakhuis-25-32
240. Staden jr., M. van (Mildo) 1806 Promotie-30-4
241. Heijgen, D. van (Diederik) 1804 DSC-61-7
242. Reimer, W.P.J. (Wim) 1803 DD-39+10
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1803 RSC-BP-6+10
244. Maas, B. (Boy) 1800 Schaakhuis-26+85
245. Berg, J. van den (Jaap) 1799 Promotie-31-60
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1799 Rijswijk-22+19
247. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-2= 
248. Calmthout, J.J. van (Hans) 1794 DSC-62+19
  Graaf sr., J. de (Jan) 1794 Scheve Toren-8+21
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1794 RSC-4-19
251. Hubert, M. (Michel) 1793 Scheve Toren-9+32
252. Baak, E.E. (Evert) 1792 SHTV-17-109
253. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1790 DD-40+108
    Novelty Destr.-13  
254. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1789 DD-41-14
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1789 DD-41+34
256. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1788 DSC-63+171
    Scheve Toren-10  
257. Middelkoop, A. (Arno) 1787 Botwinnik-11+15
258. Werkhoven, G. (Gerard) 1786 RSC-BP-7+45
259. Corneth, H.J.M. (Bert) 1785 HSV-3+9
  Gruss, C. (Christian) 1785 Novelty Destr.-14-2
261. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1784 Scheve Toren-11+61
262. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1783 RSC-BP-8-20
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1783 DD-43-33
264. Albregtse, T. (Tjerk) 1781 DSC-64+95
  Heiden, J. v.d. (Jan) 1781 Schaakmat-21+20
266. Hoogeveen, F.R. 1779 HSV-4-27
  Wareman, D. (Dennis) 1779 RSC-BP-9-16
268. Henn, R.A. (Reinhard) 1776 DD-44-23
269. Haar, B. van de (Boudewijn) 1775 Schaakhuis-27-61
  Kooiman, S. (Stephan) 1775 Promotie-32  
271. Albertus, B. (Bram) 1773 Promotie-33+160
  Smits, R.C.M. (Rob) 1773 DSC-65+21
273. Geerlings, V. (Vincent) 1772 Rijswijk-23-81
274. Blanter, S. (Sofya) 1771 DSC-66+7
275. Knops, H. (Hamilcar) 1770 Promotie-34+1
  Yalçin, B. (Bilal) 1770 Schaakhuis-28+64
277. Groenendijk, D. (Dick) 1769 HSV-5  
  Lubben, A. van der (Arno) 1769 Botwinnik-12+445
279. Klaveren, J. van (Justus) 1764 SHTV-18-14
  Minnema, R. (Rens) 1764 Promotie-35-57
281. Mulders, E. (Edwin) 1762 Rijswijk-24+5
282. Lopies, A. (André) 1761 DD-45= 
283. Kleijn, J. (Jeroen) 1760 Scheve Toren-12-10
  Witt, R.M. de (Dick) 1760 Botwinnik-13-32
285. Heek, P.F. (Peter) 1759 Botwinnik-14-5
286. Verduijn, A. (Adriaan) 1758 Lierse-3-22
287. Torenstra, R. (René) 1757 DSC-67+8
288. Duijvesteijn, A. (André) 1754 Schaakmat-22-3
289. Maele, W. van de (Wim) 1752 Novelty Destr.-15  
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1752 Pomar-2-4
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1752 Scheve Toren-13-9
  Vink, W.J.P. (Wim) 1752 DD-46-60
293. Bovenlander, T. (Theo) 1750 SHTV-19+10
  Haan, J.A. de (Hans) 1750 HSV-6+19
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-47= 
296. Bons, M.M. (Maurits) 1748 Haeghe Ooievaar-7-30
297. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-48= 
298. Vlaming, H. (Halana) 1746 DSC-68-9
299. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
  Etten, R.W. van (Ronald) 1745 Schaakmat-23-12
301. Dommisse, C. (Cornelis) 1742 DD-49-12
302. Hettfleisch, M. (Maurice) 1740 Promotie-37+1
  Kievoet, P. (Peter) 1740 DD-50= 
  Nobel, C. (Corniel) 1740 DSC-69+24
305. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1734 Promotie-38-66
306. Tol, J.H. van der (Henk) 1733 Rijswijk-25+68
307. Hylkema, H.T. (Titus) 1732 RSC-5+67
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1732 HSV-7-44
    SHTV-20  
  Tamminga, M. (Meile) 1732 SHTV-20+64
310. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1729 RSC-6-24
  Segger, A. (Armin) 1729 SHTV-22-65
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1729 Botwinnik-15+71
    Promotie-39  
313. Lubbe, L. van der (Lex) 1728 HSV-8+62
314. Leeuwe, F. de (Floris) 1727 RSC-BP-10-3
315. Ramondt, D. (Dennis) 1726 RSC-BP-11+12
  Vink, C. (Kees) 1726 Pomar-3-22
317. Graaf, E. v.d. (Erik) 1723 DD-51+14
318. Graaf, B. van de (Bas) 1721 Promotie-40-29
319. Guijt, E. (Erwin) 1719 Promotie-41+37
320. Belt, H.T. van den (Henk) 1718 DSC-70-14
321. Broeder, L. den (Leno) 1717 Schaakmat-24+27
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1717 Schaakmat-24-1
323. Kemeling, A.E. (Albert) 1716 DSC-71-22
324. Bakels, R. (Rosanne) 1714 Rijswijk-26-20
  Olvers, E. (Ed) 1714 SHTV-23+13
326. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-16= 
327. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-9= 
328. Toorn, A.J. van der (Aat) 1704 RSC-BP-12-34
329. Stolze, F.G. (Gerard) 1703 Lierse-4-53
330. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1702 Schaakmat-26-13
331. Donk, J. van de (Jan) 1701 DSC-72-34
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1701 DSC-72-17
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1701 DSC-72+35
334. Deelen, B.J. van (Bernard) 1700 RSC-7-30
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1700 DD-52-22
336. Kuipers, H. (Hielke) 1699 Promotie-42-9
337. Giraldo, W.A. (William) 1698 Schaakhuis-29-30
338. Blanter, M. (Marfa) 1697 DSC-75+47
339. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-17= 
340. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1695 RSC-BP-13-3
341. Terpstra, J.T. 1694 Pomar-4+13
342. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1693 DD-53-38
  Holst, F. v.d. (Fred) 1693 HSV-10-1
344. Claushuis, M. (Michaël) 1692 Wassenaar-5+11
  Vokurka, T. (Tom) 1692 DD-54-69
346. Zijlstra, J. (Jasper) 1690 Wassenaar-6-57
347. Minnema, H. (Hans) 1689 Promotie-43+23
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1689 DD-55-66
349. Albers, M.M. (Merlijn) 1688 Botwinnik-18+63
  Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-24= 
351. Brunner, K. (Karg) 1686 Schaakmat-27-35
  Groot, W. de (Wim) 1686 Haeghe Ooievaar-8  
353. Broos, S.J. (Simon) 1685 DSC-76-38
  Dekker, J.C. (Jan) 1685 Schaakmat-28-27
  Warmerdam, R. (Rob) 1685 Haeghe Ooievaar-9-48
356. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1684 Wassenaar-7-17
357. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1683 Rijswijk-27+185
  Sikkes, P. (Piet) 1683 SHTV-25+149
359. Diaz Maguiña, D.F.F.J.J. (Daniel) 1682 DD-56  
  Leeuwen, J. van (Jan) 1682 Schaakmat-29+29
361. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1680 DSC-77-32
362. Gelpke, R.F. (René) 1679 DSC-78+25
363. Frissen, J.G.H. (Jan) 1678 DSC-79-61
364. Dijken, B.S. van (Bert) 1677 RSC-8+7
365. Ploeger, D. (Dirk) 1676 RSC-9-29
366. Manen, R.A. van (Ruud) 1675 DD-57+3
367. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-19= 
368. Schalen, J. (John) 1672 RSC-10-42
369. Ferschtman, F. (Felix) 1671 Pomar-5-7
  Kerkhof, C. (Cees) 1671 Scheve Toren-14+21
371. Korving, C. (Cornelis) 1670 DSC-80-18
  Roepers, M. (Mirna) 1670 Botwinnik-20  
373. Matai, R.R. (Rudi) 1669 Promotie-44+2
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-28= 
375. Hazeu, C.A. (Cock) 1668 Lierse-5+27
376. Veen, R. van der (Reinier) 1667 DCSV-1+5
377. Klaassens, B. (Bert) 1664 Botwinnik-21-62
378. Boermans, R. 1662 DCSV-2+3
379. Baak, K.L. (Karl) 1659 SHTV-26-168
  Dusseldorp, B. van (Brent) 1659 DSC-81+253
  Ee, W. van (Winston) 1659 Rijswijk-29-25
  Mulderij, J. (Jesse) 1659 DSC-81-77
383. Ende, J.L. van den (Jan) 1658 Schaakmat-30-16
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1658 Promotie-45-22
385. Boersma, F.W. (Franke) 1657 Haeghe Ooievaar-10-17
386. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-11= 
  Strien, B. van (Bart) 1654 Rijswijk-30-55
  Sutrisno, A. (Agus) 1654 Scheve Toren-15+20
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1654 Botwinnik-22+111
390. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1652 Schaakmat-31+3
391. Bosch, A. van den (Alexander) 1650 Schaakhuis-30+43
  Dhondt, E.R.I. (Erik) 1650 Novelty Destr.-16-37
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1650 DSC-83-41
394. Zuidgeest, J. (Jordy) 1647 Schaakmat-32+35
395. Eveleens, E. (Ed) 1644 Promotie-46+13
396. Cruden, M. (Marcel) 1643 Schaakhuis-31+22
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1643 Schaakmat-33-34
  Hofstee, P. (Piet) 1643 DCSV-3+32
399. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1640 Botwinnik-23+13
    Voorburg-2  
400. Broekhuizen, T. (Tom) 1639 DSC-84-13
  Frehe, A.P. (Antoon) 1639 DSC-84+31
402. Berkel, D. van (Dennis) 1638 Lierse-6+10
403. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-34= 
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1637 Schaakhuis-32-30
405. Beekman, G. 1635 Pomar-6-16
  Merle, R. (Robert) 1635 Schaakmat-35+22
  Veen, R. ter (Rens) 1635 DCSV-4+9
    Pomar-6  
408. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1632 DD-58-25
  Engering, F. (Frans) 1632 DD-58= 
  Wagner, A.M. (André) 1632 Haeghe Ooievaar-12+67
    SHTV-27  
411. Jager, M.D. (Mark) 1631 DCSV-5+7
412. Alvares, E.F.S. (Eric) 1630 SHTV-28+71
  Berendse, F.N. 1630 Pomar-8-4
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1630 DSC-86-56
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-13= 
416. Dop, E.R. van (Erik) 1629 Novelty Destr.-17-20
    Rijswijk-31  
  Heskes, J.M. (Johan) 1629 Promotie-47+310
418. Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1627 Schaakmat-36+1
419. Shin, J. (Jinan) 1626 DD-60  
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1626 SHTV-29+154
421. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1625 HSV-11-27
422. Nierop, D. (Dominique) 1624 Haeghe Ooievaar-14+43
423. Arp, G. (Gerard) 1623 Botwinnik-24-44
424. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1621 Novelty Destr.-18+72
425. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-61= 
  Reiding, R. 1620 Scheve Toren-16-15
  Stegenga, F.J. 1620 DCSV-6-41
428. Mudde, H. 1619 Pomar-9-9
429. Gijsen, C. (Carel) 1618 Bobby Fischer-2-16
    Rijswijk-32  
  Horst, G. (Gerrit) 1618 DD-62+82
431. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-15= 
  Königslöw, B. von (Bas) 1617 Pomar-10-19
433. Berg, S. v.d. (Sandra) 1616 Lierse-7-17
  Groothuis, W. (Willem) 1616 Wassenaar-8-45
435. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1615 Schaakmat-37+33
436. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1614 Promotie-48+12
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1614 SHTV-30-56
438. Dalen, W. van (Willem) 1613 Botwinnik-25-1
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1613 Promotie-49-18
440. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1611 Botwinnik-26+230
  Sibbing, Z. (Zimo) 1611 DSC-87  
442. Breton, M.R. (Mark) 1610 DSC-88-3
  Herpen, M. van (Max) 1610 DD-63-2
  Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1610 Lierse-8+37
445. Ameling, A.H. (Bob) 1609 Botwinnik-27-4
    Promotie-50  
446. Kingman, R. (Robert) 1602 Wassenaar-9+20
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1602 DD-64+68
448. Cvetkovic, D. (Dusan) 1600 Wassenaar-10+115
449. Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1599 Haeghe Ooievaar-16-56
450. Grevenbroek, C. van (Cok) 1597 Scheve Toren-17  
  Huygen, C. (Kees) 1597 DSC-89= 
452. Knigge, M. (Mark) 1595 Rijswijk-33+13
453. Cortenbach, S. (Stan) 1594 DD-65+9
454. Koks, P.W. (Paul) 1592 Rijswijk-34-37
  Weijde, A. van der (André) 1592 DSC-90+38
    Schaakmat-38  
456. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1591 Schaakmat-39+7
457. Feenstra, J.D. (Han) 1590 RSC-BP-14+17
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1590 RSC-11+3
459. Dongen, J.J. van (Jesse) 1589 Promotie-51+515
  Kinoshita, K. (Kanako) 1589 Schaakhuis-33+17
  Tamerus, J. (Jan) 1589 Lierse-9+24
462. Roeleveld, E. (Evert) 1586 Schaakhuis-34  
  Wuister, J. (Jan) 1586 RSC-BP-15+42
464. Eijk, A.J. van (Aad) 1585 Haeghe Ooievaar-17-28
465. Bilars, G.H. (Gerard) 1584 DSC-91+35
  Brinkerink, W.F. (Wim) 1584 Wassenaar-11  
  Dijk, T. van (Teun) 1584 Lierse-10+18
468. Berghout, S. (Stijn) 1582 DSC-92+9
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1582 Rijswijk-35-24
  Verheijen, J. (Jan) 1582 SHTV-31-4
471. Sigal, E. (Eugene) 1581 Botwinnik-28  
472. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1580 Lierse-11-41
  Wentholt, F. (Frans) 1580 DD-66+28
474. Franx, K. (Kees) 1578 Schaakhuis-35  
  Huisman, E. (Edgar) 1578 DSC-93+74
  Laan, H. van der (Hugo) 1578 DSC-93-25
477. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1576 Lierse-12+21
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1576 HSV-12= 
479. Brizee, W.S. (Willem) 1575 Pomar-11-77
  Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18= 
  Meij, M. de (Marc) 1575 Schaakhuis-36-30
482. Stoops, M. (Michael) 1574 DSC-95+38
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1574 HSV-13+30
484. Verlinde, Y. (Youri) 1572 Pionnetjes-2+32
485. Loke, J.A. 1571 HSV-14-56
486. Mathieu, J. (Jelle) 1570 DSC-96+140
487. Bruin, J.S. (Jos) 1569 Schaakmat-40-5
  Martens, F.M. (Frans) 1569 Promotie-52-36
489. Taanman, P. (Peter) 1567 Haeghe Ooievaar-18-21
490. Hofland, J. (Jeffrey) 1566 Schaakmat-41+14
491. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12= 
492. Perluka, J.L. (Han) 1563 Botwinnik-29+28
  Remmerswaal, W. (Wouter) 1563 HSV-15+23
494. Maliepaard, C.J. (Kees) 1561 Promotie-53+23
495. As, J.J. van (Sjaak) 1560 HSV-16+115
    RSC-13  
  Brinkman, D.T. (Dirk) 1560 Promotie-54-18
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1560 Rijswijk-36+24
498. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1559 Rijswijk-37-18
499. Rijn, P. van (Patrick) 1556 Haeghe Ooievaar-19+34
500. Steenweg, P. (Paul) 1555 DCSV-7-15
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1555 HSV-17-25
502. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1554 Rijswijk-38-42
  Coers, E.F. (Frans) 1554 SHTV-32+17
  Poot, W. (Wim) 1554 Lierse-13+46
505. Leite, S. (Scot) 1553 Schaakhuis-37+1
506. Wal, C.M. van der (Martin) 1551 Schaakmat-42-33
507. Kampen, F.F. van (Frans) 1550 DD-67+18
508. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1548 Lierse-14-24
509. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1547 Haeghe Ooievaar-20+11
510. Sterk, C. (Casper) 1545 DD-68-19
511. Kamp, R. van de (Rob) 1544 Voorburg-3-2
512. Leij, E.J. van der (Edwin) 1543 Haeghe Ooievaar-21-42
513. Narayan, N.S. (Nishant) 1542 DSC-97+1
514. Engelen, N. (Niels) 1541 DD-69+96
515. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1539 Pionnetjes-3+143
  Nicolaas, J.J.M. (Han) 1539 DSC-98+12
    Pomar-12  
    Schaakhuis-38  
517. Hulst, K. van (Kees) 1538 DD-70-7
  Weel, A.J. van (Toon) 1538 DD-70-26
519. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1537 Haeghe Ooievaar-22-27
  Poots, R.P. (René) 1537 DSC-99-50
  Smitte, R. v.d. (Roy) 1537 SHTV-33-148
522. Kemeling, L. (Leen) 1536 Lierse-15+29
    Schaakmat-43  
  Nieswaag, J. (Hans) 1536 Lierse-15+34
524. Post, T.H.M. (Dick) 1535 Schaakmat-44+5
525. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-13= 
526. Goebertus, A.W. (Adrie) 1533 Voorburg-4-29
  Hennink, D. (Dick) 1533 DD-72-9
  Velzen, M. van (Martin) 1533 RSC-BP-16+20
529. Bes, R.N.M. (Rob) 1532 Haeghe Ooievaar-23-25
  Venema, C.P. (Kees) 1532 DSC-100= 
531. Ham, A. van der (Alex) 1531 Wassenaar-12  
532. Man, P.M.J. de (Peter) 1527 Pomar-14+15
  Verkade, J. (Jeroen) 1527 Botwinnik-30+340
534. Berg, J.C. van den (Johan) 1524 Lierse-17+100
  Flikweert, C.L. (Kees) 1524 Schaakmat-45-20
536. Frima, E. (Erik) 1523 DD-73+5
537. Bergers, W. (Wim) 1522 Scheve Toren-19-30
  Knigge, J.A. (Hans) 1522 Rijswijk-39+7
539. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1521 Schaakhuis-39+28
  Middendorp, A.A.M. (Ton) 1521 RSC-14+43
  Pol, T. van der (Theo) 1521 Haeghe Ooievaar-24+9
    Schaakmat-46  
542. Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1520 DD-74-43
543. Mokadem, M. (Mohamed) 1518 RSC-15-17
544. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-18= 
  Thu, K. (Kyaw Moe) 1517 Schaakhuis-40-43
546. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1515 Haeghe Ooievaar-25-28
    SHTV-34  
547. Lindhout, D.J. (Danny) 1513 SHTV-35+3
548. Raulji, K. (Kavya) 1511 Bobby Fischer-3+190
549. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1510 Haeghe Ooievaar-26-76
  Staden sr., M. van (Martin) 1510 Promotie-55-1
551. Orie, E.R. (Erik) 1509 Schaakhuis-41+93
552. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-56= 
553. Gerritsma, N.J. (Bert) 1507 HSV-18-77
  Kloet, V. van der (Victor) 1507 DSC-101+3
555. Jong, A. de (Arie) 1506 Lierse-19-1
556. Jong, B. de (Bob) 1505 Botwinnik-31-57
  Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-40= 
558. Dirkse, S. (Simon) 1504 DSC-102+3
  Molinari, F. (Fausto) 1504 Novelty Destr.-19= 
560. Kauffman, W.F.N. 1503 Pomar-15= 
561. Hassan, A. (Aram) 1502 DSC-103-2
  Roeleveld, P. (Patrick) 1502 HSV-19+55
563. Weerts, R.J. (René) 1500 DSC-104-19
    Schaakhuis-42  
564. Zwanenburg, C. (Marco) 1499 Schaakmat-47+53
565. Franke, A.C.W. (Arie) 1496 Botwinnik-32+14
  Sidoti, F. (Filippo) 1496 Novelty Destr.-20-17
567. Valk, D.J.G. (Dick) 1493 Lierse-20+45
568. Patty, F. al 1492 Voorburg-5+8
569. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-41= 
  Swieten, S.C. van (Simon) 1489 Lierse-21+18
  Verploegh, H.C. (Henk) 1489 RSC-BP-17-34
572. Krikorian, O. (Olivier) 1488 Novelty Destr.-21-46
573. Sierksma, W.O. (Wybe) 1487 DSC-105-88
574. Liefde, M.S. de (Michelle) 1484 Haeghe Ooievaar-27+42
575. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-36= 
576. Zijlstra, F. (Lex) 1479 Voorburg-6-8
577. Hijma, P. (Pieter) 1474 Promotie-57+22
  Rutten, G. 1474 Scheve Toren-20-63
579. Verheugd, M. (Marc) 1473 Botwinnik-33+11
580. Ham, T. van (Torsten) 1472 Promotie-58+77
  Mey, M.P. de (Maria Paula) 1472 DD-75  
582. Boot, O. (Otto) 1467 Botwinnik-34-65
  Lucas, H. (Herman) 1467 RSC-BP-18+10
584. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1463 Promotie-59+81
585. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-76= 
586. Felix, R.J. (Rob) 1457 Rijswijk-42-8
  Vogelaar, F. (Floris) 1457 Wassenaar-13  
588. Elders, M. (Maurits) 1455 Schaakhuis-43-79
589. Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1452 DD-77-24
590. Trompetter, R. (Remco) 1449 Schaakmat-48-10
591. Kumar, H. (Hradayesh) 1448 DD-78  
  Veen, H. ter 1448 DCSV-8-22
593. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-49= 
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1447 Schaakmat-49-8
595. Dijkstra, R.W. (Rob) 1445 SHTV-37+8
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1445 Promotie-60+21
597. Jong, D. de (Dick) 1444 HSV-20+18
  Klijnsma, R. (Richard) 1444 Scheve Toren-21+23
599. Kanbier, G. (Guy) 1443 Promotie-61+189
600. Nitzsche, E.F. (Edo) 1441 RSC-16-26
  Quak, P.C. (Piet) 1441 Lierse-22-144
602. Doeves, A. (Bram) 1438 Botwinnik-35+17
603. Woestenenk, J. (John) 1437 Pomar-16= 
604. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-79= 
605. Steemers, V. (Vincent) 1434 Pomar-17-74
606. Ruiter, R. de (Rein) 1432 DD-80-87
  Zengin, S. (Siyar) 1432 Voorburg-7+1
608. Eibergen, R. van (Robert) 1431 DD-81-15
    Novelty Destr.-22  
  Verwaart, D.J. 1431 HSV-21= 
610. Buijs, G. (Gerard) 1430 Lierse-23-6
611. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1428 RSC-17+15
612. Prins, L. (Leen) 1426 Schaakmat-51-25
613. Homulle, H. (Harald) 1425 Haeghe Ooievaar-28+34
614. Luk, T. (Thomas) 1424 SHTV-38+60
  Vries, A. de (Auke) 1424 DD-82+44
616. Laven, F. (Fred) 1420 DSC-106+86
617. Berg, G.M. van den (Geert) 1419 Haeghe Ooievaar-29-34
  Hessels, W.B. 1419 HSV-22+24
619. Zonderland, H. (Herman) 1418 DSC-107+36
620. Vries, P. de (Peter) 1417 Schaakmat-52-1
  Zwemstra, L. (Bert) 1417 DSC-108+32
622. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1416 Haeghe Ooievaar-30+1
623. Jacobs, H. (Hans) 1415 Pomar-18+7
624. Hanemaaijer, P. (Piet) 1413 Botwinnik-36-29
625. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1412 Lierse-24+19
626. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1410 Botwinnik-37+14
627. Schreuder, F. (Ferdinand) 1409 DSC-109-12
628. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1408 Lierse-25-61
629. Croes, J.C. (Koos) 1405 Haeghe Ooievaar-31-42
630. Astudillo, R. (Reinaldo) 1403 DSC-110+64
631. Lohrer, M.T.A. 1402 Pomar-19+17
632. Blaauw, F. (Frans) 1400 Wassenaar-14-1
  Schuyer, E.H. (Eddy) 1400 Wassenaar-14-65
634. Schoon, C. (Chris) 1399 Promotie-62-8
  Vries, R. de (Rob) 1399 Promotie-62-74
636. Graaf, R. v.d. (Rob) 1395 Schaakhuis-44+51
637. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1394 Schaakmat-53+78
  Eck, J. van (John) 1394 RSC-BP-19  
  Michels, M.A.J. (Thijs) 1394 SHTV-39  
  Rijswijk, T. van (Tim) 1394 Pomar-20-23
641. Lis, H.R. van (Hans) 1391 Voorburg-8+2
642. Trommel, J.C. 1388 DCSV-9-11
643. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18= 
644. Coenders, H. (Hans) 1385 HSV-23-31
645. Splint, C.E.R. (Rob) 1384 Botwinnik-38-64
646. Witjens, T. (Theo) 1381 Botwinnik-39-7
647. Kolk, J. van der (Jan) 1380 DSC-111+25
648. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1379 Rijswijk-43+72
649. Walder, B. (Bart) 1377 RSC-19-55
650. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-54= 
  Zonneveld, J. (Jan) 1376 Lierse-26-15
    RSC-20  
652. Heskes, E.T. (Ebba) 1371 Promotie-64+170
653. Al Sam, H. (Husham) 1370 Botwinnik-40+7
654. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
655. Groot, M.H. de (Martin) 1361 RSC-BP-20-51
656. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-41= 
657. Fasil, C.G. (Claudia) 1357 SHTV-40-29
658. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-24= 
  Roepers, W. (Willard) 1354 Botwinnik-42+103
    Promotie-65  
660. Meer, L.J. van der (Lex) 1351 RSC-BP-21+23
661. Roo, J. de (Jeroen) 1350 Promotie-66+10
662. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-67= 
  Ketting, S. (Sebastiaan) 1349 Rijswijk-44+87
  Krempel, J. (Jordy) 1349 DSC-112= 
665. Caljé, A. (Adrey) 1346 Voorburg-9-12
  Huybens, P.M. (Peter) 1346 HSV-25-1
667. Jansen, N. (Niels) 1345 DSC-113-53
668. Haaksma, F.H. (Freek) 1341 Voorburg-10-7
  Zwart, A. v.d. (Ard) 1341 SHTV-41-73
670. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1337 RSC-22-28
671. Wagter, E.L. (Eric) 1335 DSC-114+48
672. Bijster, H. (Harmen) 1320 Botwinnik-43-48
  Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-23= 
    Pomar-21  
674. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-26= 
675. Groot, P.J. de (Pieter) 1317 Botwinnik-44-21
  Visser, J.H.A. (Hans) 1317 RSC-23+70
    Voorburg-11  
677. Battes, F. (Frans) 1315 Botwinnik-45+89
678. Calje, F.L. (Fong Li) 1313 Botwinnik-46+20
  Soeterbroek, P. (Piet) 1313 Botwinnik-46+18
680. Rietveld, A. (Aart) 1310 Voorburg-12-6
  Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1310 Haeghe Ooievaar-32+2
682. Janssen, V.C.J. (Valerie) 1309 Rijswijk-45+227
683. Meijer, W.J. (Wim) 1305 DSC-115+15
684. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1304 HSV-27+21
    Haeghe Ooievaar-33  
    Pomar-22  
    SHTV-42  
    Schaakhuis-45  
685. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1300 Haeghe Ooievaar-34-17
686. Hendriks, H. (Hans) 1299 DSC-116-11
687. Nienhuis, J. (Jan) 1297 RSC-24-16
    Voorburg-13  
688. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-14= 
689. Bergers, J. (Jos) 1292 Pomar-23+1
  Modderman, A.H. (Arent) 1292 Botwinnik-48+28
691. Choi, K. (Kawang) 1288 SHTV-43+18
692. Koornneef, A. (Arie) 1285 Lierse-27-29
693. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-49= 
694. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-35= 
695. Hanewald, E. (Ernst) 1281 DSC-117+49
696. Ciftci, S. (Selahattin) 1276 HSV-28+19
697. Boer, R. de (Ruut) 1274 RSC-BP-22+3
698. Lagerwerf, L. (Leen) 1264 Lierse-28-23
699. Dongen, L. van (Lana) 1263 Promotie-68+175
700. Feringa, A. (Andre) 1256 Lierse-29+54
  Kuijper, W. (Wim) 1256 Lierse-29+105
702. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1254 RSC-25-10
703. Jong, A. de (Aad) 1252 DSC-118-2
704. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1248 DSC-119-17
705. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-24= 
706. Vries, J.A. de (John) 1240 RSC-26+21
707. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1236 Schaakmat-55+55
708. Bouma, H.H. (Henk) 1234 HSV-29+5
709. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1231 Botwinnik-50-17
710. Ham, J. van (Joop) 1230 DSC-120-34
711. Ecluse, S. de l' (Sander) 1229 Lierse-31+208
712. Groot, A.N.G. (Bertus) 1228 Schaakmat-56-26
713. Katsarov, M. (Maks) 1225 DSC-121-37
  Peursen, T.W. van (Timo) 1225 Rijswijk-46+62
715. Badarni, N. (Nader) 1216 Schaakhuis-46+1
716. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1213 Novelty Destr.-24+41
717. Keekem, J.C. van (Jan) 1210 Voorburg-15-25
718. Riet, P.H.M. van (Paul) 1206 DSC-122-67
719. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1205 Schaakmat-57+11
720. Coste, P.A.L. (Pierre) 1202 Wassenaar-16  
721. Torenstra, J. (Jan) 1199 DSC-123-26
722. Torbal, M. de (Mike) 1197 Haeghe Ooievaar-36  
723. Peeters, W.D. (Ward) 1193 Scheve Toren-22+73
724. Meijer, K. (Kim) 1192 Pionnetjes-4+101
725. Caspers, E. (Eric) 1188 Botwinnik-51-48
  Krösschell, W. (Wim) 1188 Lierse-32-4
727. Oomes, M. (Marijn) 1173 DSC-124-29
728. Boonman, W. (Wil) 1168 Scheve Toren-23+35
  Rissalah, A. (Abdellah) 1168 Schaakmat-58+79
730. Prins, J. (Jan) 1163 Lierse-33-75
731. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-59= 
732. Albers, L.F. (Lucas) 1156 Botwinnik-52  
733. Oskam, D. (Dejen) 1153 DSC-125  
734. Alhasan, S. (Shiraz) 1151 Botwinnik-53  
735. Gaag-Pronk, C.H. v.d. (Leni) 1147 Schaakmat-60  
736. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1142 Haeghe Ooievaar-37+13
737. Ellmann, G. (Gabor) 1140 Wassenaar-17-72
  Helfteren, T. van (Twan) 1140 DCSV-10+19
739. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1138 Schaakmat-61-6
  Valstar-Valstar, N. (Nel) 1138 Lierse-34-43
741. Willik, B. van der (Bert) 1137 DSC-126-60
742. Rens, J.G. (Hans) 1136 Botwinnik-54-36
743. Kommer, T.J. (Jan) 1134 Rijswijk-47+8
744. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1129 Scheve Toren-24+14
745. Bergen, R.A. (Robert) 1125 Wassenaar-18  
746. Shin, H. (Hayun) 1123 DD-83  
747. Oomes, A. (Ad) 1118 Schaakmat-62+32
748. Vermeulen, W. (Wim) 1115 SHTV-44-14
749. Kolmeschate, R. van (Rob) 1111 Lierse-35-30
750. Marle, R.R. van (Roelof) 1108 Rijswijk-48+18
751. Meer, P. van der (Paul) 1106 DSC-127-18
752. Onderwater, M. (Michel) 1104 Schaakmat-63+14
753. Lohuis, A.H. (Anton) 1086 Schaakmat-64-9
754. Delft, M.O.R. van (Matthijs) 1082 Botwinnik-55+49
  Wissen, T. van (Tibo) 1082 Promotie-69-109
756. Smit, S. de (Stijn) 1080 Scheve Toren-25-11
757. Dalen, E. van (Evert) 1070 RSC-BP-23  
758. Ham, W. van der (Wim) 1058 Botwinnik-56-66
759. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1054 Rijswijk-49-19
760. Croonen, F.A.B. (Frans) 1052 Botwinnik-57-9
761. Splinter, H.M. van de (Henk) 1047 DCSV-11  
762. Berg, A.H.C. van den (Anthon) 1036 RSC-27+14
763. Vuong, M. (Mitchell) 1028 SHTV-45+19
764. Ketting, P. (Peter) 1015 Rijswijk-50+59
765. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-128= 
766. Katsarov, R. (Robert) 975 DSC-129+5
767. Catalan, R. (Ricardo) 962 Botwinnik-58+105
768. Rubert, M. (Mireille) 952 Rijswijk-51-19
769. Westerduin, R. (Rina) 948 Botwinnik-59-13
770. Bruinink, A. (Andre) 915 DSC-130= 
771. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-46-5
772. Brummelkamp, M. (Martin) 808 SHTV-47+8
773. Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-1= 
Artikel aangelegd op: 05-05-2018
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.