Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2017
Geschreven door Paul Koppens   
11-02-2017
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2017. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2016 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2764 DSC-1-29
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2626 DD-1+15
3. Nikolic, P. (Predrag) 2606 Novelty Destr.-1-12
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2= 
5. Arnaudov, P.G. (Petar) 2463 DD-2  
6. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2433 WSC-1-10
7. Kevlishvili, R. (Robby) 2404 Promotie-1+62
8. Michielsen, J.R. (Joost) 2397 DSC-3+5
9. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
10. Wiel, J.T.H. van der (John) 2387 DD-3-6
11. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2367 DSC-4= 
12. Kerkhof, D. van (David) 2346 DSC-5+22
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6= 
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1  
15. Freeke, M.F. (Matthieu) 2322 DSC-7-32
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2309 Promotie-2+10
17. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2290 Schaakhuis-2  
18. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2254 DSC-8+1
20. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2240 DD-5-61
21. Bannink, B. (Bernard) 2232 Promotie-3+28
22. Goes, S. (Sten) 2226 DSC-9-21
23. Blees, E. (Enrico) 2225 DSC-10-5
24. Meijer, D.N. (Dolf) 2208 Pionnetjes-1+25
25. Werksma, A. (Arie) 2202 DD-6-23
26. Liem, R. (Raymond) 2199 Schaakhuis-3+51
27. Hoogland, M. (Mike) 2195 Schaakhuis-4-5
28. Barendse, T.J.M. (Ted) 2189 DSC-11+47
29. Hofman, A.M. (Marnix) 2184 WSC-2+19
30. Waal, A.G. de (Ton) 2181 Promotie-4+8
31. Smits, S. (Sebastiaan) 2178 DSC-12-20
32. Legemaat, G. (Gert) 2176 DSC-13-56
33. Prakken, G. (Gerrit) 2172 DD-7-20
34. Kortis, W. (Wim) 2164 DSC-14+81
  Woerden, M. van (Michiel) 2164 Schaakmat-1+49
    WSC-3  
36. Hortensius, L.M. (Lisa) 2162 DSC-15-30
37. Verbaken, O.P. (Onno) 2161 DSC-16+21
38. Hennink, E. (Erik) 2156 Promotie-5+42
39. Meulenbroek, K. (Kim) 2155 DSC-17+13
40. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2147 DSC-18-47
41. Pietersma, M. (Menno) 2146 Schaakmat-2-14
    WSC-4  
42. Slaa, R. (Ricardo) 2144 DSC-19+6
43. Ghijsen, P. (Pim) 2143 DD-8-45
44. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-20= 
45. Otten, M. (Martijn) 2141 DD-9-11
46. Hartog, M.F. den (Marijn) 2137 DD-10-28
47. Stam, H.J. (Hans) 2133 DSC-21+71
  Zetten, M. van (Maarten) 2133 Promotie-6+11
49. Voogt, B. (Bob) 2132 DSC-22+29
50. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-7  
51. Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2122 SHTV-1-13
52. Egmond, R.M. van (Rogier) 2121 DD-11-31
53. Dijk, T.A. van (Timon) 2116 Schaakmat-3+37
    WSC-5  
54. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2112 SHTV-2+21
55. Putten, H. van (Henk) 2107 Schaakmat-4+19
    WSC-6  
56. Cupido, A. (Alexander) 2102 Rijswijk-1+8
57. Craciun, P. (Paula) 2101 Novelty Destr.-2  
58. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2095 DSC-23+11
  Helvoort, R.A. van (Rob) 2095 Rijswijk-2-84
60. Aagaard, M. (Michael) 2092 WSC-7-25
61. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2091 DD-12+23
  Oranje, R. (Richard) 2091 DSC-24-6
63. Groot, M. de (Marco) 2088 Rijswijk-3+59
64. Middelveld, M. (Martine) 2084 DSC-25-28
65. Kommer, B. (Bas) 2082 Rijswijk-4-5
66. Vistisen, L.M. (Lars) 2081 DD-13-40
    Novelty Destr.-3  
67. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2078 DSC-26-12
68. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2075 Botwinnik-2-21
69. Dickhoff, R. (Ronald) 2072 DD-14-45
  Schrik, R. (Rachid) 2072 Schaakhuis-5-13
71. Raaf, E. van der (Erik) 2071 SHTV-3-20
72. Dijk, O. van (Onno) 2069 DD-15-6
73. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-27= 
74. Buzing, P.C. (Pieter) 2067 DSC-28-21
75. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2062 DSC-29+28
76. Happel, H.A. (Henk) 2059 DD-16-10
77. Brasser, P. (Paul) 2058 Schaakmat-5+6
    WSC-8  
78. Sayad, S. el (Sherief) 2056 RSC-BP-1+103
79. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-8-1
  Dekker, K. (Kees) 2052 Scheve Toren-1-33
  Liempt, M. van (Michael) 2052 Rijswijk-5-5
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2052 DSC-30-24
83. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2047 Rijswijk-6-1
84. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2045 DSC-31+36
85. Zwartveld, J. (Hans) 2042 DSC-32-25
    Schaakhuis-6  
86. Klop, T.L. (Tjomme) 2040 Schaakhuis-7+35
87. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2035 Promotie-9-7
88. Milort, G. (Gerard) 2027 RSC-BP-2+22
    Schaakhuis-8  
89. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2024 Rijswijk-7-44
90. Kentstra, W.P.A. (Wim) 2023 Scheve Toren-2+36
91. Stolte, M.J. (Maarten) 2021 SHTV-4-16
  Straaten, M. van (Marco) 2021 Schaakhuis-9+85
93. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-17= 
94. Zanten, W.P.C. van (William) 2009 SHTV-5-23
95. Werve, P. van der (Paul) 2008 Promotie-10-41
96. Manoch, M. (Maurice) 2004 Botwinnik-3+27
97. Have, R.H.S. ten (Roland) 2003 DSC-33-16
98. Buchly, S. (Stefan) 2002 Botwinnik-4-30
  Oei, H.I. (Ik) 2002 Schaakhuis-10-18
  Valstar, J.R. (Johan) 2002 Schaakmat-6+8
    WSC-9  
101. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 2001 DD-18+21
102. Orsouw, T.F. van (Theo) 1999 DD-19+170
103. Bosma, A. (Arend) 1998 DSC-34= 
104. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1997 WSC-10+10
105. Borst, F. (Filip) 1995 DSC-35-4
106. Bieger, T. (Thierry) 1993 Pomar-1-10
    WSC-11  
107. Flohil, J.A. (Jaap) 1991 DSC-36+9
108. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1990 Scheve Toren-3+6
109. Noordhoek, H. (Henk) 1989 Promotie-11+22
  Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1-18
111. Swart, S. de (Sipke) 1988 Promotie-12+27
112. Buitelaar, J. (Jacob) 1987 WSC-12  
  Douwes, J. (Jan) 1987 Schaakhuis-11+29
  Hoogt, I. de (Ivar) 1987 DSC-37-1
115. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1985 Rijswijk-8-3
116. Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-6-26
117. Beeren, T.J.B. (Thom) 1981 Botwinnik-5+20
  Hollander, J.W. (Hans) 1981 Schaakhuis-12-23
  Meer, K. van der (Kees) 1981 DSC-38+3
    Prometheus-1  
120. Wichhart, M. (Maarten) 1974 Promotie-13+17
121. Hut, A.A. (Alex) 1973 SHTV-7-58
122. Waard, J.A.M. de (Jos) 1969 DD-20-16
123. Anema, W.J. (Walter) 1967 DSC-39-4
  Baas, J.A. (Hans) 1967 Promotie-14+20
125. Verbaan, B.M. (Bart) 1965 RSC-BP-3-41
    SHTV-8  
126. Voorberg, J.P. (Johan) 1962 WSC-13+5
127. Brendemühl, B. (Bernd) 1961 Novelty Destr.-4  
128. Bulthuis, J. (Jelle) 1959 Rijswijk-9-20
129. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1958 Botwinnik-6+44
130. Leezer, R. (Roel) 1957 Rijswijk-10-12
  Munnik, T. (Talitha) 1957 DSC-40-9
132. Pauw, S.A. (Sander) 1956 SHTV-9-3
133. Tamerus, H.A. (Henrik) 1950 DSC-41+17
134. Mostert, M.J. (Joost) 1949 Promotie-15+1
135. Kanters, C.J. (Cor) 1948 RSC-BP-4+151
    SHTV-10  
    Schaakhuis-13  
  Liefrink, F. (Feike) 1948 Novelty Destr.-5-54
137. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-16+8
  Huizen, H. van (Henk) 1943 Haeghe Ooievaar-3+2
    Prometheus-2  
139. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-21= 
140. Koster, J. (Jan) 1941 Promotie-17+71
141. Münninghoff, A. (Alexander) 1940 DD-22+6
142. Segers, J.C.M. (Hans) 1938 SHTV-11-51
143. Bueno, M.E. (Mark) 1937 DD-23  
144. Bik, W. (Wouter) 1927 Botwinnik-7+53
145. Peerdeman, N.P. (Nico) 1924 Promotie-18+61
146. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1922 Rijswijk-11+11
147. Nepveu, M. (Manuel) 1920 Promotie-19+23
148. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1919 Schaakhuis-14+43
149. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-42= 
150. Metselaar, H. (Harold) 1916 Schaakhuis-15+30
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1916 SHTV-12-22
152. Tan, H.T. (John) 1910 Promotie-20+86
153. Bottema, T. (Timo) 1909 Bobby Fischer-1-17
  Gosliga, J.S. van (Jouke) 1909 DSC-43+21
155. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1908 Promotie-21+67
  Goudriaan, A. (Tony) 1908 Rijswijk-12-36
157. Mellens, M. (Martin) 1906 Voorburg-1-12
158. Kort, W. (Wilco) 1905 Botwinnik-8+40
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-22-18
160. Smit, R. de (Rudi) 1904 Scheve Toren-4-50
161. Brouwers, R.B. (Reggy) 1902 Schaakhuis-16+43
162. Dekker, A.E. (Ard) 1901 Schaakmat-7+27
    WSC-14  
  Wiersma, A.A. (Arno) 1901 DSC-44+78
    Prometheus-3  
164. Baak, E.E. (Evert) 1900 SHTV-13-17
  Ouwens, H.C. (Bert) 1900 Promotie-23-34
166. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1899 Schaakmat-8+11
    WSC-15  
  Schmitt, C. (Cristian) 1899 Novelty Destr.-6-96
168. Baas, G.J. (Gert Jan) 1895 DSC-45+5
    Novelty Destr.-7  
  Kamar, M.B. (Muhannad) 1895 RSC-2-6
170. Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-16+12
171. Marel, E.J. van der (Eric) 1892 Bobby Fischer-2+17
172. Middelkoop, F.H. (Erik) 1889 Botwinnik-9+19
173. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1888 DD-24-17
174. Eggink, G. (Gerhard) 1887 Promotie-24-11
  Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1887 DSC-46-25
176. Monte, P.J. (Peter) 1886 Rijswijk-13+18
177. Lom, R. van (Rob) 1885 Schaakmat-9+33
    WSC-17  
178. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1884 DD-25+11
179. Kraats, W. v.d. (Wim) 1881 Scheve Toren-5+21
180. Jonkman, D. (David) 1880 Schaakhuis-17-15
  Schuurman Hess, A. (Arjen) 1880 Promotie-25-35
  Vreugdenhil, F. (Frans) 1880 DD-26-45
    Schaakmat-10  
    WSC-18  
183. Tsai, W.T. (Wong) 1879 Promotie-26+45
184. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1878 Bobby Fischer-3+44
  Bodaan, A. (Ton) 1878 DD-27+39
    HSV-1  
    SHTV-14  
    Schaakhuis-18  
  Eesteren, J. van (Jaap) 1878 DD-27+13
187. Baas, R. (Rijnko) 1876 Rijswijk-14-45
    Schaakhuis-19  
  Kuiper, L.C. (Leo) 1876 DD-29  
189. Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-15-12
190. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1874 SHTV-15-5
191. Harmanus, N.C. (Norbert) 1872 Schaakhuis-20+39
192. Theijn, D. (Dave) 1871 Scheve Toren-6+18
193. Metz, A.G. (Atze) 1865 Rijswijk-16+19
194. Leeuwen, O. van (Olav) 1864 SHTV-16+8
195. Hooven, E.C. van den (Evert) 1863 DSC-47-14
196. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-4= 
197. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1854 DSC-48+18
  Laan, J. (Jorick) 1854 DSC-48+18
199. Regeer, P.A. (Paul) 1853 Schaakhuis-21+24
200. Dekker, D.H.M. (Derk) 1850 Novelty Destr.-8-1
    Schaakhuis-22  
  Dongen, G. van (Gijs) 1850 Scheve Toren-7+35
  Lode, P. (Peter) 1850 DSC-50-36
203. Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17+7
204. Koval, V. (Slavik) 1846 DD-30+139
  Oortmarssen, H. van (Hans) 1846 Rijswijk-17  
206. Geerlings, V. (Vincent) 1844 Rijswijk-18-48
  Iersel, M. van (Mark) 1844 DD-31-8
  Smaal, L. (Lourens) 1844 Promotie-27+8
209. Baak, K.L. (Karl) 1843 SHTV-18-21
210. Goossens, P.A. (Pieter) 1841 DSC-51-46
211. Mulders, R. (Rinze) 1840 Botwinnik-10-52
212. Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
  Duin, V.P.B. (Vincent) 1838 RSC-BP-5+18
214. Gent, A. van (Aad) 1837 Scheve Toren-8+26
  Heijgen, D. van (Diederik) 1837 DSC-52-2
216. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1836 Voorburg-2+46
217. Holst, R.E.H. v.d. 1835 HSV-2+9
218. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-32= 
219. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1833 DD-33+5
220. Kraakman, P. (Paul) 1832 Rijswijk-20-2
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1832 RSC-BP-6+21
222. Bosman, J. (Johan) 1831 Promotie-28+8
  Gaemers, P. (Peter) 1831 Rijswijk-21+15
224. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-29= 
225. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1827 Schaakmat-11+45
    WSC-19  
226. Oosterhout, P. (Flip) 1820 Haeghe Ooievaar-5-23
  Oversloot, W. (Wilco) 1820 WSC-20+2
228. Koreman, E.P. (Eric) 1819 DD-34-35
229. Then, W.J.T. (Hans) 1818 Schaakhuis-23+33
230. Hulshof, J.P. (Hans) 1817 Rijswijk-22-7
231. Hart, J.W. 't (Johan) 1816 Schaakmat-12-11
    WSC-21  
232. Haar, B. van de (Boudewijn) 1815 Schaakhuis-24+85
233. Hoogeveen, F.R. 1813 HSV-3+17
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1813 RSC-3-93
  Waard, E.R. de (Remko) 1813 DD-35+41
236. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1812 Promotie-30-59
  Knops, H. (Hamilcar) 1812 Promotie-30+9
238. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-32-19
239. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1805 RSC-BP-7-8
240. Minnema, R. (Rens) 1802 Promotie-33= 
241. Gruss, C. (Christian) 1801 Novelty Destr.-9-34
242. Vink, W.J.P. (Wim) 1800 DD-36-39
243. Wareman, D. (Dennis) 1799 RSC-BP-8+10
244. Berg, J. van den (Jaap) 1798 Promotie-34+37
245. Henn, R.A. (Reinhard) 1797 DD-37-57
246. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
247. Segger, A. (Armin) 1794 SHTV-19+41
248. Lange, R. (Ronny) 1793 Novelty Destr.-10-9
  Pronk, R. (Rik) 1793 SHTV-20-78
250. Graaf sr., J. de 1792 Scheve Toren-9-12
251. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-23= 
  Calmthout, J.J. van (Hans) 1791 DSC-53+11
253. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1789 DD-38-14
254. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1788 Pomar-2+27
255. Brizee, W.S. (Willem) 1787 Pomar-3-113
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1787 HSV-4+8
    SHTV-21  
257. Bovenlander, T. (Theo) 1786 SHTV-22+21
  Mulderij, J. (Jesse) 1786 DSC-54+158
259. Ottenhof, S. (Sascha) 1785 Scheve Toren-10-23
260. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1784 RSC-BP-9-22
261. Reimer, W.P.J. (Wim) 1783 DD-39-70
262. Mulders, E. (Edwin) 1782 Rijswijk-24-6
  Vlaming, H. (Halana) 1782 DSC-55-10
264. Corneth, H.J.M. (Bert) 1781 HSV-5-38
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1781 RSC-BP-10= 
266. Kleijn, J. (Jeroen) 1780 Scheve Toren-11+16
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1780 Rijswijk-25+46
268. Smitte, R. v.d. (Roy) 1779 SHTV-23  
269. Boeters, S. (Stefan) 1776 DD-40-30
270. Heek, P.F. (Peter) 1773 Botwinnik-11-7
  Klaveren, J. van (Justus) 1773 SHTV-24+135
272. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1772 DD-41-31
273. Duijvesteijn, A. (André) 1768 Schaakmat-13+56
    WSC-22  
  Graaf, B. van de (Bas) 1768 Promotie-35+8
  Smits, R.C.M. (Rob) 1768 DSC-56+43
276. Middelkoop, A. (Arno) 1765 Botwinnik-12-19
  Verduijn, A. (Adriaan) 1765 Lierse-2-23
  Vink, C. (Kees) 1765 Pomar-4+33
279. Haan, J.A. de (Hans) 1764 HSV-6-56
280. Witt, R.M. de (Dick) 1762 Botwinnik-13+13
281. Hubert, M. (Michel) 1761 Scheve Toren-12-6
  Lopies, A. (André) 1761 DD-42= 
283. Bons, M.M. (Maurits) 1760 Haeghe Ooievaar-6+81
284. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1757 Scheve Toren-13-43
285. Stolze, F.G. (Gerard) 1756 Lierse-3+36
286. Bakels, R. (Rosanne) 1755 Rijswijk-26-12
  Vokurka, T. (Tom) 1755 DD-43-1
288. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-44-31
  Leeuwe, F. de (Floris) 1754 RSC-BP-11+39
290. Heiden, J. v.d. (Jan) 1753 Schaakmat-14+25
    WSC-23  
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1753 DD-45-42
292. Etten, R.W. van (Ronald) 1752 Schaakmat-15+16
    WSC-24  
293. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-46= 
294. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1749 DSC-57-25
    Prometheus-4  
295. Blanter, S. (Sofya) 1748 DSC-58+36
296. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-47= 
297. Giraldo, W.A. (William) 1746 Schaakhuis-25-7
  Kanbier, M.B.C. (Max) 1746 Promotie-36+55
299. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-37= 
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1745 RSC-4-8
301. Kievoet, P. (Peter) 1743 DD-48+15
302. Deelen, B.J. van (Bernard) 1742 RSC-5+27
303. Werkhoven, G. (Gerard) 1741 RSC-BP-12-11
304. Hettfleisch, M. (Maurice) 1739 Promotie-38+25
305. Torenstra, R. (Rene) 1737 DSC-59-36
306. Tirandas, A. (Amir) 1734 Schaakhuis-26-41
  Zijlstra, J. (Jasper) 1734 Bobby Fischer-4+15
308. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1733 Novelty Destr.-11+116
309. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1732 Schaakmat-16-29
    WSC-25  
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1732 Schaakhuis-27+72
311. Broos, S.J. (Simon) 1731 DSC-60+55
312. Frissen, J.G.H. (Jan) 1729 DSC-61+20
313. Ploeger, D. (Dirk) 1727 RSC-6  
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1727 Scheve Toren-14+5
  Warmerdam, R. (Rob) 1727 Haeghe Ooievaar-7-16
316. Kraakman, M. (Mark) 1726 Rijswijk-27-22
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1726 Schaakmat-17-27
    WSC-26  
318. Donk, J. van de (Jan) 1725 DSC-62-21
319. Belt, H.T. van den (Henk) 1724 DSC-63+60
320. Postma, J. (Jan) 1721 DD-49= 
321. Kuipers, H. (Hielke) 1719 Promotie-39+1
322. Valstar, J.P. (Jan) 1717 Lierse-4-22
323. Graaf, E. v.d. (Erik) 1716 DD-50-8
  Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
325. Schalen, J. (John) 1714 RSC-7= 
326. Kemeling, A.E. (Albert) 1713 DSC-64+27
327. Strien, B. van (Bart) 1712 Rijswijk-28+25
328. Dekker, J.C. (Jan) 1710 Schaakmat-18= 
    WSC-27  
329. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-14+10
330. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1708 DD-51-55
  Terpstra, J.T. 1708 Pomar-5-29
332. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1707 RSC-BP-13+3
333. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
334. Nobel, C. (Corniel) 1704 DSC-65+19
335. Broeder, L. den (Leno) 1701 Schaakmat-19-25
    WSC-28  
  Brunner, K. (Karg) 1701 Schaakmat-19-14
    WSC-28  
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1701 DSC-66-8
  Olvers, E. (Ed) 1701 SHTV-25-7
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1701 DSC-66-5
340. Yalçin, B. (Bilal) 1698 Schaakhuis-28-15
341. Manen, R.A. van (Ruud) 1697 DD-52+15
342. Termaat, A. (Alfons) 1696 Botwinnik-15-25
343. Minnema, H. (Hans) 1695 Promotie-40-28
344. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-8-2
345. Claushuis, M. (Michael) 1693 Bobby Fischer-5+29
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1693 Schaakmat-21-4
    WSC-30  
347. Kingman, R. (Robert) 1690 Bobby Fischer-6  
348. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-26-8
349. Bos, F. van den (Frank) 1683 Rijswijk-29-105
  Korving, C. (Cornelis) 1683 DSC-68-17
351. Lubbe, L. van der (Lex) 1681 HSV-9-32
352. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1680 DD-53= 
  Sieben, F.J. (Ferdi) 1680 Promotie-41-72
354. Albregtse, T. (Tjerk) 1679 DSC-69-21
  Ramondt, D. (Dennis) 1679 RSC-BP-14+9
356. Eveleens, E. (Ed) 1678 Promotie-42+93
  Wermeskerken, P.C. van (Peter Christiaan) 1678 Haeghe Ooievaar-8+9
358. Arp, G. (Gerard) 1677 Botwinnik-16+12
  Ende, J.L. van den (Jan) 1677 Schaakmat-22+33
    WSC-31  
360. Guijt, E. (Erwin) 1676 Promotie-43+5
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1676 SHTV-27+40
362. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1674 Botwinnik-17+13
363. Boermans, R. 1673 DCSV-1-30
364. Boersma, F.W. (Franke) 1672 Haeghe Ooievaar-9+33
365. Jager, M.D. (Mark) 1671 DCSV-2-30
366. Hylkema, H.T. (Titus) 1670 RSC-8-39
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1670 SHTV-28-49
368. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-30= 
369. Ee, W. van (Winston) 1666 Rijswijk-31-8
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1666 DSC-70+11
371. Weerts, R.J. (Rene) 1665 DSC-71-48
    Schaakhuis-29  
372. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1664 DSC-72-30
    Prometheus-5  
  Hazeu, C.A. (Cock) 1664 Lierse-5+67
374. Leeuwen, J. van (Jan) 1663 Schaakmat-23-26
    WSC-32  
  Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1663 Promotie-44+13
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1663 Promotie-44+54
377. Matai, R.R. (Rudi) 1662 Promotie-46+21
378. Dijken, B.S. van (Bert) 1660 RSC-9-22
379. Merle, R. (Robert) 1658 Schaakmat-24+29
    WSC-33  
380. Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1656 DD-54+98
381. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-10= 
  Tamminga, M. (Meile) 1654 SHTV-29-111
383. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1653 DD-55-7
384. Berendse, F.N. 1650 Pomar-6-32
385. Taverne, N. (Nadeem) 1649 Schaakhuis-30+7
386. Mudde, H. 1647 Pomar-7-22
387. Groothuis, W. (Willem) 1646 Bobby Fischer-7+47
388. Tol, J.H. van der (Henk) 1645 Rijswijk-32-59
389. Broekhuizen, T. (Tom) 1644 DSC-73+29
390. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1642 Schaakmat-25-5
    WSC-34  
  Reiding, R. 1642 Scheve Toren-15+16
392. Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1641 WSC-35-20
393. Ferschtman, F. (Felix) 1639 Pomar-8-41
394. Pietersma, D. (Douwe) 1637 Schaakmat-26-36
    WSC-36  
395. Vleuten, R.E. van (Ronald) 1636 Bobby Fischer-8-168
396. Königslöw, B. von (Bas) 1635 Pomar-9-51
397. Eijk, A.J. van (Aad) 1634 Haeghe Ooievaar-11+36
  Maas, B. (Boy) 1634 Schaakhuis-31  
  Nierop, D. (Dominique) 1634 Haeghe Ooievaar-11-36
400. Kerkhof, C. (Cees) 1633 Scheve Toren-16-11
  Loke, J.A. 1633 HSV-10+6
  Stegenga, F.J. 1633 DCSV-3-24
403. Dalen, W. van (Willem) 1632 Botwinnik-18+30
404. Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-13= 
405. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1628 Promotie-47-25
406. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1627 Voorburg-4+132
407. Gijsen, C. (Carel) 1626 Bobby Fischer-9-29
    Rijswijk-33  
  Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1626 SHTV-30+21
409. Cruden, M. (Marcel) 1625 Schaakhuis-32-17
  Gelpke, R.F. (René) 1625 DSC-74-10
411. Berg, S. v.d. (Sandra) 1624 Lierse-6-46
  Hofstee, P. (Piet) 1624 DD-56-42
    HSV-11  
    Schaakhuis-33  
413. Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-57= 
  Huygen, C. (Kees) 1621 DSC-75= 
415. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-58= 
  Meij, M. de (Marc) 1620 Schaakhuis-34-3
417. Beekman, G. 1619 Pomar-10-1
418. Breton, M.R. (Mark) 1618 DSC-76-15
419. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-14= 
420. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1616 Rijswijk-34+25
  Veen, R. van der (Reinier) 1616 DCSV-4+2
422. Engering, F. (Frans) 1614 DD-59-14
423. Dop, E.R. van (Erik) 1613 Novelty Destr.-12+19
    Rijswijk-35  
424. Ameling, A.H. (Bob) 1612 Botwinnik-19-65
    Promotie-48  
  Zeilstra, L. (Lie) 1612 RSC-10-25
426. Verheijen, J. (Jan) 1611 SHTV-31-87
427. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1609 WSC-37-12
428. Berkel, D. van (Dennis) 1607 Lierse-7-84
429. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1606 Lierse-8-18
430. Poots, R.P. (Rene) 1605 DSC-77+76
431. Quak, P.C. (Piet) 1601 Lierse-9-30
432. Herpen, M. van (Max) 1600 DD-60-17
  Otter, A.C. den (Kees) 1600 Rijswijk-36+10
434. Bruin, J.S. (Jos) 1595 Schaakmat-27-12
    WSC-38  
  Laan, H. van der (Hugo) 1595 DSC-78-29
  Venema, C.P. (Kees) 1595 DSC-78-18
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1595 Lierse-10-2
438. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1593 Haeghe Ooievaar-15-4
439. Frehe, A.P. (Antoon) 1592 DSC-80+1
440. Pree, J.C.I. de (Jan) 1591 RSC-11-9
441. Brinkman, D.T. (Dirk) 1590 Promotie-49-46
442. Martens, F.M. (Frans) 1589 Promotie-50-25
443. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1588 Rijswijk-37-8
  Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-16= 
445. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1587 Promotie-51+256
446. Dijk, T. van (Teun) 1586 Lierse-11-66
  Zwart, D.M. de (Dennis) 1586 HSV-12+16
448. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1584 Schaakmat-28-12
    WSC-39  
449. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1583 Lierse-12-1
450. Sutrisno, A. (Agus) 1580 Scheve Toren-17+22
  Wentholt, F. (Frans) 1580 DD-61-42
452. Tamerus, J. (Jan) 1579 Lierse-13-17
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1579 Schaakmat-29-11
    WSC-40  
454. Steenweg, P. (Paul) 1578 DCSV-5-13
455. Haisma, H. (Hans) 1577 WSC-41-3
456. Goebertus, A.W. (Adrie) 1576 Voorburg-5-25
  Wal, C.M. van der (Martin) 1576 Schaakmat-30+50
    WSC-42  
458. Kramer, R. (Rutger) 1575 Scheve Toren-18  
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-81-38
460. Gerritsma, N.J. (Bert) 1573 HSV-13+13
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1573 DD-62+8
462. Horst, G. (Gerrit) 1570 DD-63-85
  Rijkom, W. van (Wouter) 1570 Promotie-52-5
464. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1568 Schaakhuis-35-19
465. Bergers, W. (Wim) 1567 Scheve Toren-19-46
466. Albers, M.M. (Merlijn) 1565 Botwinnik-20+43
  Wagner, A.M. (André) 1565 Haeghe Ooievaar-17+1
    SHTV-32  
468. Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1564 DD-64-19
  Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12= 
470. Weel, A.J. van (Toon) 1560 DD-65-2
471. Jong, B. de (Bob) 1559 Botwinnik-21+17
472. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1558 Haeghe Ooievaar-18+23
473. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1557 Lierse-14-17
474. Albertus, B. (Bram) 1556 Promotie-53+150
  Hennink, D. (Dick) 1556 DD-66-42
  Knigge, M. (Mark) 1556 Rijswijk-38+23
477. Thu, K. (Kyaw Moe) 1555 Schaakhuis-36+118
478. Maliepaard, C.J. (Kees) 1554 Promotie-54+2
479. Berghout, S. (Stijn) 1552 DSC-82-13
  Visser, R. (Roel) 1552 DSC-82-57
481. Flikweert, C.L. (Kees) 1551 Schaakmat-31+18
    WSC-43  
  Huitema, D.J.E. (Doeke) 1551 Rijswijk-39-1
  Mittertreiner, A.J. (Aad) 1551 HSV-14-60
  Verploegh, H.C. (Henk) 1551 RSC-BP-15+9
  Wuister, J. (Jan) 1551 RSC-BP-15-50
486. Kinoshita, K. (Kanako) 1550 Schaakhuis-37+19
487. Veen, R. ter (Rens) 1548 DCSV-6-74
    Pomar-11  
488. Krikorian, O. (Olivier) 1547 Novelty Destr.-13-91
489. Leij, E.J. van der (Edwin) 1545 Haeghe Ooievaar-19+31
490. Remmerswaal, W. (Wouter) 1543 DD-67+36
    HSV-15  
491. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1542 Haeghe Ooievaar-20-71
    SHTV-33  
  Rutten, G. 1542 Scheve Toren-20-14
493. Sidoti, F. (Filippo) 1541 Novelty Destr.-14+45
  Sikkes, P. (Piet) 1541 SHTV-34-103
  Stoops, M. (Michael) 1541 DSC-84-46
    Prometheus-6  
496. Bilars, G.H. (Gerard) 1540 DSC-85-18
  Feenstra, J.D. (Han) 1540 RSC-BP-17-2
  Verlinde, Y. (Youri) 1540 Pionnetjes-2-20
499. Coers, E.F. (Frans) 1539 SHTV-35-36
  Mokadem, M. (Mohamed) 1539 RSC-13+37
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1539 Haeghe Ooievaar-21+26
502. Kampen, F.F. van (Frans) 1538 DD-68-40
  Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-55-2
504. Alvares, E.F.S. (Eric) 1536 SHTV-36-40
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1536 HSV-16-5
506. Post, T.H.M. (Dick) 1535 Schaakmat-32+4
    WSC-44  
507. Blaas, L.J. (Leo) 1534 Pomar-12+1
  Elders, M. (Maurits) 1534 Schaakhuis-38  
509. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1530 Novelty Destr.-15-12
  Boot, O. (Otto) 1530 Botwinnik-22-3
511. Meijer, G. (Gerard) 1529 Bobby Fischer-10+9
512. Leite, S. (Scot) 1528 Schaakhuis-39+96
  Ruiter, R. de (Rein) 1528 DD-69+80
514. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1527 HSV-17-32
    Pomar-13  
    Schaakhuis-40  
515. Blanter, M. (Marfa) 1526 DSC-86+72
  Thomas, R. (Raymond) 1526 DSC-86  
517. Frima, E. (Erik) 1522 DD-70-13
  Hofland, J. (Jeffrey) 1522 Schaakmat-33+68
    WSC-45  
  Poot, W. (Wim) 1522 Lierse-15+109
520. Kauffman, W.F.N. 1519 Pomar-14= 
521. Man, P.M.J. de (Peter) 1517 Pomar-15-41
  Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
523. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1516 Rijswijk-40-7
  Sterk, C. (Casper) 1516 DD-71  
525. Kamp, R. van de (Rob) 1515 Voorburg-6  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1515 Haeghe Ooievaar-22-10
  Weijde, A. van der (Andre) 1515 DSC-88-87
    WSC-46  
528. Pol, T. van der (Theo) 1514 Schaakmat-34-49
    WSC-47  
529. Perluka, J.L. (Han) 1513 Botwinnik-23-25
530. Bes, R.N.M. (Rob) 1511 Haeghe Ooievaar-23+5
  Steemers, V. (Vincent) 1511 Pomar-16-3
532. Staden sr., M. van (Martin) 1509 Promotie-56-26
533. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-57  
534. Jong, A. de (Arie) 1507 Lierse-17-21
  Kemeling, L. (Leen) 1507 WSC-48-28
536. Knigge, J.A. (Hans) 1506 Rijswijk-41-7
  Rijn, P. van (Patrick) 1506 Botwinnik-24+254
    Haeghe Ooievaar-24  
538. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-42= 
  Velzen, M. van (Martin) 1505 RSC-BP-18-15
540. Kloet, V. van der (Victor) 1504 DSC-89-48
  Vries, R. de (Rob) 1504 Promotie-58+39
542. Nieswaag, J. (Hans) 1502 Lierse-18+12
543. Patty, F. al 1501 Voorburg-7-7
  Sluimers, R. (Rogier) 1501 Bobby Fischer-11  
545. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1499 RSC-14-2
  Zijlstra, F. (Lex) 1499 Voorburg-8-6
547. Onselen, G. van (Guido) 1497 Schaakhuis-41+4
548. Franke, A.C.W. (Arie) 1494 Botwinnik-25-43
549. Huisman, E. (Edgar) 1492 DSC-90+43
550. Berg, G.M. van den (Geert) 1491 Haeghe Ooievaar-25-25
551. Kingman, S. (Shawn) 1490 Bobby Fischer-12  
552. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-43-14
553. Buijs, G. (Gerard) 1483 Lierse-19+1
554. Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37-39
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1482 RSC-15+25
556. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1480 DSC-91-30
  Lindhout, D.J. (Danny) 1480 SHTV-38-104
  Prins, L. (Leen) 1480 Schaakmat-35= 
    WSC-49  
559. Lucas, H. (Herman) 1478 RSC-BP-19+20
560. Valk, D.J.G. (Dick) 1477 Lierse-20+8
  Veen, H. ter 1477 DCSV-7-22
562. Dirkse, S. (Simon) 1475 DSC-92+13
  Narayan, N.S. (Nishant) 1475 DSC-92-31
564. Swieten, S.C. van (Simon) 1471 Lierse-21+9
  Vreede, H. de (Henk) 1471 Botwinnik-26+44
566. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1469 Lierse-22+9
567. Eibergen, R. van (Robert) 1468 DD-72-9
    Novelty Destr.-16  
  Hanemaaijer, P. (Piet) 1468 Botwinnik-27+39
569. Felix, R.J. (Rob) 1467 Rijswijk-44+16
570. Honderd, G. (Ger) 1466 Prometheus-7-13
  Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1466 Botwinnik-28+406
    Voorburg-9  
572. Schuyer, E.H. (Eddy) 1465 Bobby Fischer-13-5
573. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1464 Botwinnik-29-24
574. Cvetkovic, D. (Dusan) 1462 Bobby Fischer-14+227
  Spaans, L. (Leen) 1462 DD-73-6
576. Verheugd, M. (Marc) 1456 Botwinnik-30  
577. Splint, C.E.R. (Rob) 1455 Botwinnik-31+33
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1455 DD-74-65
579. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1453 Schaakmat-36-9
    WSC-50  
580. Zwanenburg, C. (Marco) 1450 Schaakmat-37+41
    WSC-51  
581. Croes, J.C. (Koos) 1447 Haeghe Ooievaar-26+45
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-38= 
583. As, J.J. van (Sjaak) 1446 HSV-18+21
    RSC-16  
584. Hijma, P. (Pieter) 1443 Promotie-59+38
585. Trompetter, R. (Remco) 1442 WSC-52+9
586. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1440 SHTV-39+306
587. Dijkstra, R.W. (Rob) 1437 SHTV-40-28
  Doeves, A. (Bram) 1437 Botwinnik-32-9
589. Berg, G. van den (Gijs) 1436 DD-75= 
590. Berg, J.C. van den (Johan) 1435 Lierse-23-62
591. Hassan, A. (Aram) 1433 DSC-94  
592. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
593. Engelen, N. (Niels) 1428 DD-76-13
  Jacobs, H. (Hans) 1428 Pomar-17-9
  Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-17= 
  Walder, B. (Bart) 1428 RSC-17-117
597. Liefde, M.S. de (Michelle) 1427 Haeghe Ooievaar-27+3
  Rijswijk, T. van (Tim) 1427 Pomar-19+18
599. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-20-28
600. Varenkamp, F.M. (Frits) 1424 Promotie-60+1
  Woestenenk, J. (John) 1424 Pomar-20-30
602. Saied, H.Z. (Zaman) 1423 HSV-21-27
603. Vries, P. de (Peter) 1422 Schaakmat-39+27
    WSC-53  
604. Groot, M.H. de (Martin) 1419 RSC-BP-20-57
  Molinari, F. (Fausto) 1419 Novelty Destr.-17-91
606. Zonneveld, J. (Jan) 1417 Pomar-21+41
    Prometheus-8  
    RSC-18  
607. Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-45= 
608. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1412 Lierse-24-80
609. Schoon, C. (Chris) 1411 Promotie-61+25
610. Klijnsma, R. (Richard) 1410 Scheve Toren-21-43
611. Coenders, H. (Hans) 1407 HSV-22+16
612. Schreuder, F. (Ferdinand) 1405 DSC-95= 
  Zwart, A. v.d. (Ard) 1405 SHTV-41-28
614. Zwemstra, L. (Bert) 1403 DSC-96-18
    Prometheus-9  
615. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1402 Haeghe Ooievaar-28+13
616. Homulle, H. (Harald) 1399 Haeghe Ooievaar-29+54
  Trommel, J.C. 1399 DCSV-8-13
618. Gallardo Banez, T. (Tomas) 1395 DSC-97  
    Rijswijk-46  
619. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1393 HSV-23-15
    RSC-19  
  Hessels, W.B. 1393 HSV-23-24
  Lohrer, M.T.A. 1393 Pomar-22-10
622. Zengin, S. (Siyar) 1391 Voorburg-10  
623. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-11-19
624. Blaauw, F. (Frans) 1388 Bobby Fischer-15+11
625. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-20+3
626. Jansen, N. (Niels) 1377 DSC-98+101
627. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-40= 
    WSC-54  
  Groot, P.J. de (Pieter) 1376 Botwinnik-33+38
629. Al Sam, H. (Husham) 1371 Botwinnik-34-1
630. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
  Catalan, C.E.A. (Ciro) 1366 Botwinnik-35  
  Ham, T. van (Torsten) 1366 Promotie-62+108
633. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1361 Schaakmat-41-66
    WSC-55  
634. Akkerboom, B. (Broer) 1360 Rijswijk-47-38
  Zonderland, H. (Herman) 1360 DSC-99+5
636. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-36= 
637. Calje, A. (Adrey) 1358 Botwinnik-37-25
    Voorburg-12  
  Luk, T. (Thomas) 1358 SHTV-42+143
  Witjens, T. (Theo) 1358 Botwinnik-37-19
640. Krempel, J. (Jordy) 1357 DSC-100-33
641. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1356 Promotie-63+61
642. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-25= 
  Laven, F. (Fred) 1354 DSC-101  
644. Scherpenisse, R. (Rob) 1352 DSC-102-10
645. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-43+11
646. Bragonje, H. (Henk) 1349 Promotie-64-28
647. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-13= 
648. Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1347 RSC-22-2
649. Fasil, C.G. (Claudia) 1345 SHTV-44  
650. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-42-48
  Kolk, J. van der (Jan) 1344 DSC-103-49
    Prometheus-10  
  Vries, A. de (Auke) 1344 DD-77-47
653. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-26+32
654. Roo, J. de (Jeroen) 1340 Promotie-65-21
655. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-104+56
656. Meer, L.J. van der (Lex) 1336 RSC-BP-21-22
657. Bijster, H. (Harmen) 1331 Botwinnik-39+43
658. Rijkom, V. van (Vincent) 1330 Promotie-66+52
659. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1329 Haeghe Ooievaar-30+13
660. Meijer, W.J. (Wim) 1328 Pomar-23-32
661. Raulji, K. (Kavya) 1326 Bobby Fischer-16+471
662. Lubben, A. van der (Arno) 1325 Botwinnik-40  
663. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1324 Haeghe Ooievaar-31-6
664. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-18= 
    Pomar-24  
665. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-27= 
  Ende, P.J. van der 1319 WSC-56+21
667. Rietveld, A. (Aart) 1318 Voorburg-14-77
668. Koornneef, A. (Arie) 1314 Lierse-25-19
669. Nienhuis, J. (Jan) 1313 Voorburg-15+11
670. Hendriks, H. (Hans) 1312 DSC-105-7
    Prometheus-11  
671. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1310 Pionnetjes-3+266
672. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1309 HSV-28  
    Haeghe Ooievaar-32  
    SHTV-45  
    Schaakhuis-43  
673. Choi, K. (Kawang) 1300 SHTV-46  
674. Bergers, J. (Jos) 1299 Pomar-25+20
675. Wagter, E.L. (Eric) 1297 DSC-106+52
676. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-16= 
677. Hijman, H.A.P. 1292 Pomar-26+11
678. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1290 Rijswijk-48+300
679. Boer, R. de (Ruut) 1289 RSC-BP-22-9
680. Lagerwerf, L. (Leen) 1287 Lierse-26-26
681. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1285 Lierse-27-8
682. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-41-6
683. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-33-63
684. Riet, P.H.M. van (Paul) 1278 DSC-107+2
685. Ketting, S. (Sebastiaan) 1275 Rijswijk-49+101
686. Swanink, J.J. (Koos) 1273 DSC-108+34
    Prometheus-12  
687. Soeterbroek, P. (Piet) 1272 Botwinnik-42-2
688. Groot, A.N.G. (Bertus) 1269 Schaakmat-42+24
    WSC-57  
689. Calje, F.L. (Fong Li) 1268 Botwinnik-43+91
    Promotie-67  
690. Ciftci, S. (Selahattin) 1267 HSV-29+27
691. Roepers, W. (Willard) 1265 Botwinnik-44  
    Promotie-68  
692. Ham, J. van (Joop) 1264 DSC-109+28
693. Modderman, A.H. (Arent) 1261 Botwinnik-45-28
694. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1259 RSC-23-6
695. Jong, A. de (Aad) 1251 DSC-110+1
696. Ellmann, G. (Gabor) 1248 Bobby Fischer-17-96
  Visser, J.H.A. (Hans) 1248 RSC-24= 
    Voorburg-17  
698. Torenstra, J. (Jan) 1245 DSC-111-25
    Prometheus-13  
699. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-27+3
  Fehér, T. (Tomás) 1242 Bobby Fischer-18+69
701. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1239 Botwinnik-46+102
702. Prins, J. (Jan) 1238 Lierse-28+71
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-112= 
    Prometheus-14  
704. Jong, D.C. de (Dick) 1230 DSC-113+304
705. Caspers, E. (Eric) 1229 Botwinnik-47+22
  Sleptsov, G. (George) 1229 Lierse-29  
707. Badarni, N. (Nader) 1228 Schaakhuis-44  
708. Willik, B. van der (Bert) 1227 DSC-114-60
709. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1224 Schaakmat-43-67
    WSC-58  
710. Battes, F. (Frans) 1223 Botwinnik-48-59
711. Heskes, J.M. (Johan) 1222 Promotie-69+316
712. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1221 Bobby Fischer-19-19
  Wissen, T. van (Tibo) 1221 Promotie-70-26
714. Albers, P. (Pelle) 1215 Botwinnik-49+24
715. Vries, J.A. de (John) 1213 RSC-25+37
716. Kanbier, G. (Guy) 1204 Promotie-71+177
  Oosterom, G. (Gerrit) 1204 Lierse-30-61
718. Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-115= 
  Sevink, F.B. (Bas) 1202 Promotie-72+189
720. Kwappenberg, E. (Eric) 1196 HSV-30-75
721. Bouma, H.H. (Henk) 1195 HSV-31-99
  Hanewald, E. (Ernst) 1195 DSC-116+52
723. Krösschell, W. (Wim) 1192 Lierse-31-38
724. Valstar-Valstar, N. (Nel) 1181 Lierse-32+77
725. Feringa, A. (Andre) 1175 Lierse-33-68
  Katsarov, M. (Maks) 1175 DSC-117  
727. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1173 Schaakmat-44-16
    WSC-59  
728. Kolmeschate, R. van (Rob) 1172 Lierse-34-14
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1172 Novelty Destr.-19+103
730. Ende, J.P. van der (Jesse) 1169 WSC-60  
731. Rens, J.G. (Hans) 1165 Botwinnik-50-44
732. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-45= 
    WSC-61  
733. Kuijper, W. (Wim) 1151 Lierse-35-65
734. Heskes, E.T. (Ebba) 1150 Promotie-73+187
735. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1147 Schaakmat-46-47
    WSC-62  
736. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1  
  Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1139 Haeghe Ooievaar-34-17
738. Kommer, T.J. (Jan) 1129 Rijswijk-50-7
  Vermeulen, W. (Wim) 1129 SHTV-47-52
740. Marle, R.R. van (Roelof) 1124 Rijswijk-51-32
741. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9-7
  Wilms, I.R.G. (Ivo) 1121 Scheve Toren-22+17
743. Peursen, T.W. van (Timo) 1119 Rijswijk-52+177
744. Dumont, J.C. (Joep) 1118 DSC-118+37
745. Oomes, A. (Ad) 1096 Schaakmat-47-32
    WSC-63  
746. Peeters, W.D. (Ward) 1095 Scheve Toren-23+101
747. Croonen, F.A.B. (Frans) 1093 Botwinnik-51  
748. Happee, R.R. (Rinco) 1092 Lierse-36+3
  Onderwater, M. (Michel) 1092 Schaakmat-48-22
    WSC-64  
750. Boonman, W. (Wil) 1091 Scheve Toren-24+15
751. Meer, P. van der (Paul) 1089 DSC-119  
752. Lohuis, A.H. (Anton) 1082 Schaakmat-49-13
    WSC-65  
753. Smit, S. de (Stijn) 1068 Scheve Toren-25+22
754. Meijer, K. (Kim) 1066 Pionnetjes-4+350
755. Dongen, J.J. van (Jesse) 1051 Promotie-74+552
  Helfferich, G. (Gert) 1051 Bobby Fischer-20-68
757. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1044 Rijswijk-53+10
758. Bogaartz, T. (Theo) 1031 Haeghe Ooievaar-35+40
759. Ecluse, S. de l' (Sander) 1030 Lierse-37  
760. Rissalah, A. (Abdellah) 1023 Schaakmat-50  
    WSC-66  
761. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1018 RSC-26  
762. Vuong, M. (Mitchell) 1004 SHTV-48= 
763. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-120= 
764. Rubert, M. (Mireille) 975 Rijswijk-54-66
765. Westerduin, R. (Rina) 961 Botwinnik-52-18
766. Bruinink, A. (Andre) 942 DSC-121  
767. Bronswijk, P. (Peter) 919 Schaakmat-51-56
    WSC-67  
768. Dillen, E. van (Ed) 914 Bobby Fischer-21= 
769. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-49= 
770. Ketting, P. (Peter) 868 Rijswijk-55  
771. Catalan, R. (Ricardo) 862 Botwinnik-53  
772. Bastiaannet, C. (Casper) 851 Haeghe Ooievaar-36= 
773. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-50+118
  Delft, M.O.R. van (Matthijs) 800 Botwinnik-54  
  Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2  
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2+309
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2  
Artikel aangelegd op: 11-02-2017
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.