Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
79e Tata Steel Chess Tournament: dag 13 - drie koplopers en nog eens negen bij eerste drie
Geschreven door Paul Koks   
26-01-2017
Met nog drie ronden te gaan hebben de deelnemers aan de tienkampen een rustdag en staan er vanuit de Haagse regio twaalf in de top drie van de ranglijst van hun groep.

Tijdens de zesde ronde leverden de 35 gespeelde partijen twaalf overwinningen en zeven remises op. De Zoetermeerse derby in groep 6F besliste Ed Eveleens in zijn voordeel. De nummers 1 tot en met 8 in deze groep zitten maximaal één punt van elkaar verwijdert. Iemand die zijn geld heeft gezet op een deelnemer uit deze groep beleeft nerveuze tijden.

Op vrijdag staan er twee regionale derby's op het programma. In groep 3F is dat de partij tussen Wouter Noordkamp uit Leidschendam-Voorburg en van sv Voorschoten en Filip Borst van DSC Delft.

Verderop in de zaal gaan Delftenaar Lucian Mihailescu van schaakvereniging Erasmus en Meile Tamminga van Schaakcombinatie HTV het tegen elkaar opnemen.

Uitslagen 6e ronde
groep wit   zwart uitslag
1T Lucas van Foreest - Giorgios Ketzetzis 1 - 0
1T R Praggnanandhaa - Arthur Pijpers 1 - 0
1B Ted Barendse - Fred Slingerland 0 - 1
2D Thomas Broek - Rogier van Egmond 1 - 0
2E Esper van Baar - Lars Vistisen 0 - 1
2F Sten Goes - Simon Elgersma 1 - 0
2F Pim Ghijsen - Ludovic Moric 0 - 1
2G Ralf Adloff - Gert Legemaat 0 - 1
3B Jan Willem Koelmans - Adri Haakman 0 - 1
3C Edwyn Mesman - Henk Happel ½ - ½
3D Evert van den Hooven - Ieysaa Bin-Suhayl 0 - 1
3F Filip Borst - Thijs Roorda 0 - 1
3F Nick Manshanden - Wouter Noordkamp ½ - ½
3H Richard Oranje - Danny Overweg ½ - ½
3K Theo van Orsouw - Twan Kastelijn 0 - 1
4A Arno de Visser - Cor Groen 0 - 1
4B Bob Ameling - Dick Bouma 0 - 1
4D Gerard Werkhoven - Wim Nieland 0 - 1
4F Bruun van der Laar - Martin Rensen ½ - ½
4H Rik van Ingen - Harry van der Stap ½ - ½
4L Foppe-Jan Montsma - Johan Plooijer ½ - ½
4M Klaas Veldhuijsen - Boudewijn van de Haar 1 - 0
5C Hans Jansen - Lucian Mihailescu 0 - 1
5C Erwin Brouwer - Meile Tamminga ½ - ½
5E Tom Adriaanse - Jaap van den Berg 0 - 1
5H Bart van Strien - Emma de Vries 0 - 1
6D Rob Buschman - Piet Sikkes 1 - 0
6E Wouter Tieleman - Otto Boot 1 - 0
6E Semin van de Krol - Frans Martens 0 - 1
6F Ed Eveleens - Dirk Brinkman 1 - 0
6F Scot Leite - Willem van der Hoek 0 - 1
7B Joop van Nes - Auke de Vries 0 - 1
7C Jan Zonneveld - Adriaan van Haaften 1 - 0
7K Rob de Vries - Harry Klinkhamer 1 - 0
8D Jan Torenstra - Richard de Jong 1 - 0


Indeling 7e ronde
groep wit   zwart
1T Georgios Ketzetzis - R Praggnanandhaa
1T Arthur Pijpers - Pierre Laurent-Paoli
1B Frank Agter - Ted Barendse
2D Rogier van Egmond - Guus Bollen
2E Lars Vistisen   is vrij
2F Jan Jaap Janse - Sten Goes
2F Simon Elgersma - Pim Ghijssen
2G Gert Legemaat - Evert-Jan Straat
3B Lourens van Veelen - Jan Willem Koelmans
3C Henk Happel - Joop Hummel
3D Siem Roet - Evert van den Hooven
3F Wouter Noordkamp - Filip Borst
3H Dirk van der Meiden - Richard Oranje
3K Johannes Kossen - Theo van Orsouw
4A Cor Groen - Paul de Freytas
4B Berend van Maassen - Bob Ameling
4D Ton de Veij - Gerard Werkhoven
4F Martin Rensen - Lipco Schimmel
4H Harry van der Stap - Pim Hoff
4L Machteld van Foreest - Foppe-Jan Montsma
4M Boudewijn van de Haar - Gino de Mon
5C Lucian Mihailescu - Meile Tamminga
5E Jaap van den Berg - Jeroen Graaf
5H Bart de Glopper - Bart van Strien
6D Piet Sikkes - Koen Beentjes
6E Otto Boot - Semin van de Krol
6E Frans Martens - Wim Dekker
6F Perry Koopmans - Ed Eveleens
6F Dirk Brinkman - Jaap van Meerkerk
6F Kim Doyun - Scot Leite
7B Auke de Vries - Frans Maas
7C Gerard Buis - Jan Zonneveld
7K Martin Nagtegaal - Rob de Vries
8D Hans Morsink - Jan Torenstra


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | Programma

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Live stand


Nieuws

Wijk aan Zee:   Nieuws
Schakers.info:   Spinning Wiel | Prijsvraag
Schaaksite:   1
News about Chess:   Afek
Week in Chess:   1


Georgios Ketzetzis
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Casper Schoppen - Georgios Ketzetzis ½ - ½
2 Georgios Ketzetzis - Hing Ting Lai 0 - 1
3 Lars Vereggen - Georgios Ketzetzis 1 - 0
4 Georgios Ketzetzis - Thibaut Maenhout 0 - 1
5 Arthur Pijpers - Georgios Ketzetzis 1 - 0
6 Lucas van Foreest - Georgios Ketzetzis 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 10
4 ½ 0 1 3 13 10
5 ½ 0 1 4 10 10
6 ½ 0 1 5 8 10
             
             
             


Arthur Pijpers
Zoetermeer
LSG
ronde wit   zwart uitslag
1 Hing Ting Lai - Arthur Pijpers ½ - ½
2 Arthur Pijpers - Lars Vereggen ½ - ½
3 Thibaut Maenhout - Arthur Pijpers 0 - 1
4 Lucas van Foreest - Arthur Pijpers ½ - ½
5 Arthur Pijpers - Georgios Ketzetzis 1 - 0
6 R Praggnanandhaa - Arthur Pijpers 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
3 2 1 2 0 67 2
4 1 3 0 63 2
5 2 3 0 70 1
6 2 3 1 58 2
             
             
             


Ted Barendse
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Sjoerd Plukkel ½ - ½
2 Stefan Colijn - Ted Barendse 1 - 0
3 Ted Barendse - Christo Dimitrov 1 - 0
4 Wim Heemskerk - Ted Barendse ½ - ½
5 Ted Barendse - Henk-Jan Visser 0 - 1
6 Ted Barendse - Fred Slingerland 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 5
5 2 1 2 2 40 5
6 2 1 2 3 33 7
             
             
             


Rogier van Egmond
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Rogier van Egmond - Henk Boot 1 - 0
2 Derk Kouwenhoven - Rogier van Egmond 1 - 0
3 Rogier van Egmond - Gert-Michiel de Niet 0 - 1
4 Ton Fasel - Rogier van Egmond 0 - 1
5 Rogier van Egmond - Albert Termeulen ½ - ½
6 Thomas Broek - Rogier van Egmond 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 5
4 2 2 0 2 50 4
5 2 1 2 50 4
6 2 1 3 42 6
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tom Bus - Lars Vistisen ½ - ½
2 Lars Vistisen - Alain Fayard 1 - 0
3 Christoph Krings - Lars Vistisen ½ - ½
4 Lars Vistisen - Erik Oosterom ½ - ½
5 Martijn Pauw - Lars Vistisen ½ - ½
6 Esper van Baar - Lars Vistisen 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 2
4 1 3 0 63 1
5 3 1 4 0 60 2
6 4 2 4 0 67 1
             
             
             


Sten Goes
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Laurent Corbet - Sten Goes 1 - 0
2 Sten Goes - Rob Bödicker 0 - 1
3 Erik Schoehuijs - Sten Goes 0 - 1
4 Sten Goes - Ludovic Morice 1 - 0
5 Eric Nicolai - Sten Goes 1 - 0
6 Sten Goes - Simon Elgersma 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 33 6
4 2 2 0 2 50 5
5 2 2 0 3 40 7
6 3 3 0 3 50 5
             
             
             


Pim Ghijsen
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Erik Schoehuijs - Pim Ghijsen ½ - ½
2 Pim Ghijsen - Erik Nicolai ½ - ½
3 Jan Jaap Janse - Pim Ghijsen 1 - 0
4 Pim Ghijsen - Ed Oosterlaken 1 - 0
5 Rob Bödicker - Pim Ghijsen 0 - 1
6 Pim Ghijsen - Ludovic Moric 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 4
3 1 0 2 1 33 6
4 2 1 2 1 50 5
5 3 2 2 1 60 4
6 3 2 2 2 50 5
             
             
             


Gert Legemaat
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Jansen - Gert Legemaat 0 - 1
2 Wim Eveleens - Gert Legemaat ½ - ½
3 Gert Legemaat - Marc Helder 0 - 1
4 Jimmy van Zutphen - Gert Legemaat 1 - 0
5 Gert Legemaat - Eduard Coenen 1 - 0
6 Ralf Adloff - Gert Legemaat 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
4 1 1 2 38 5
5 2 1 2 50 4
6 3 1 2 58 3
             
             
             


Jan Willem Koelmans
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Willem Koelmans - Laurens Duin 1 - 0
2 Tom de Ruiter - Jan Willem Koelmans ½ - ½
3 Jan Willem Koelmans - Jeroen Schoonackers ½ - ½
4 Peter Manuel - Jan Willem Koelmans 1 - 0
5 Jan Willem Koelmans - Jacques Huijzer 0 - 1
6 Jan Willem Koelmans - Adri Haakman 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
4 2 1 2 1 50 5
5 2 1 2 2 40 6
6 2 1 2 3 33 8
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan van Westerop - Henk Happel 0 - 1
2 Henk Happel - Roel de Jong 1 - 0
3 Herman van Halderen - Henk Happel 1 - 0
4 Timmon Brouwer - Henk Happel ½ - ½
5 Henk Happel - Dries Wedda 1 - 0
6 Edwyn Mesman - Henk Happel ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 5
4 2 1 1 63 5
5 3 1 1 70 3
6 4 3 2 1 67 3
             
             
             


Evert van den Hooven
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Evert van den Hooven - Jan Keijsper ½ - ½
2 Evert van den Hooven - Ruud van der Beek 0 - 1
3 Rein Brouwer - Evert van den Hooven 1 - 0
4 Evert van den Hooven   is vrij  
5 Ed Baarslag - Evert van den Hooven 1 - 0
6 Evert van den Hoovenn - Ieysaa Bin-Suhayl 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
1 ½ 0 1 1 25 7
3 ½ 0 1 2 17 7
4 ½ 0 1 3 13 8
5 ½ 0 1 4 10 9
             
             
             
             


Filip Borst
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Filip Borst - Xander Giphart 1 - 0
2 Nick Manshanden - Filip Borst 0 - 1
3 Filip Borst - Christophe Gattuso 1 - 0
4 Filip Borst - Laurent Gagnepain 1 - 0
5 Helmut Haselhorst - Filip Borst 1 - 0
6 Filip Borst - Thijs Roorda 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 4 4 0 0 100 1
5 4 4 0 1 80 2
6 4 4 0 2 67 2
             
             
             


Wouter Noordkamp
Leidschendam-Voorburg
sv Voorschoten
ronde wit   zwart uitslag
1 Thijs Roorda - Wouter Noordkamp 1 - 0
2 Chistophe Gattuso - Wouter Noordkamp ½ - ½
3 Wouter Noordkamp - Ben van den Bergh ½ - ½
4 Jop Dekker - Wouter Noordkamp ½ - ½
5 Wouter Noordkamp - Xander Giphart ½ - ½
6 Nick Manshanden - Wouter Noordkamp ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 5
4 0 3 1 38 5
5 2 0 4 1 40 6
6 0 5 1 42 5
             
             
             


Richard Oranje
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Richard Oranje - Tjerk Tinga 1 - 0
2 Peter Poncin - Richard Oranje ½ - ½
3 Richard Oranje - Leo van Houwelingen 0 - 1
4 Richard Oranje - Erich Kirschneck 1 - 0
5 André Kunst - Richard Oranje 0 - 1
6 Richard Oranje - Danny Overweg ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
4 2 1 1 63 2
5 3 1 1 70 2
6 4 3 2 1 67 2
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Orsouw - Yannic Husers 1 - 0
2 Theo van Orsouw - Rob Hoogland ½ - ½
3 Erik van Esterik - Theo van Orsouw 0 - 1
4 Theo van Orsouw - Rob Freer 1 - 0
5 Jelle Wiering - Theo van Orsouw 1 - 0
6 Theo van Orsouw - Twan Kastelijn 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 0 83 1
4 3 1 0 88 1
5 3 1 1 70 1
6 3 1 2 58 4
             
             
             


Cor Groen
Scheveningen
Amsterdam West
ronde wit   zwart uitslag
1 Herman van den Akker - Cor Groen 0 - 1
2 Cor Groen - Dick Straathof 0 - 1
3 Stefan Jorritsma - Cor Groen 1 - 0
4 Cor Groen - Rob Heijink ½ - ½
5 Fred van Randen - Cor Groen 1 - 0
6 Arno de Visser - Cor Groen 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
3 1 1 0 2 33 7
4 1 1 2 38 7
5 2 1 2 50 4
6 3 1 2 58 3
             
             
             


Bob Ameling
Botwinnik
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Ameling - Maarten de Haas 1 - 0
2 Edwin Weijers - Bob Ameling 1 - 0
3 Bob Ameling - Marten Coerts ½ - ½
4 Bob Ameling - Peter Weeda ½ - ½
5 Jeroen Eijgelaar - Bob Ameling ½ - ½
6 Bob Ameling - Dick Bouma 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 2
5 1 3 1 50 4
6 1 3 2 42 7
             
             
             


Gerard Werkhoven
RSC Belgisch Park
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard Werkhoven - Erwin Liebert ½ - ½
2 Henk de Kleijnen - Gerard Werkhoven 0 - 1
3 Gerard Werkhoven - Lluis Urena Casacuberta 0 - 1
4 Gerard Werkhoven - Vincent Wolters ½ - ½
5 Jan Rot - Gerard Werkhoven 1 - 0
6 Gerard Werkhoven - Wim Nieland 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 3
4 2 1 2 1 50 5
5 2 1 2 2 40 7
6 2 1 2 3 33 9
             
             
             


Martin Rensen
Delft
Onesimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Martin Rensen - Jan Veerman ½ - ½
2 Richard Copier - Martin Rensen 0 - 1
3 Martin Rensen - Hendrik Timmermans ½ - ½
4 Jean-Paul Ory - Martin Rensen 1 - 0
5 Martin Rensen - Nicolas Lucifora ½ - ½
6 Bruun van der Laar - Martin Rensen ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 3
3 2 1 2 0 67 3
4 2 1 2 1 50 5
5 1 3 1 50 5
6 3 1 4 1 50 5
             
             
             


Harry van der Stap
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Harry van der Stap - Alex Albrecht ½ - ½
2 Roland van Soest - Harry van der Stap ½ - ½
3 Harry van der Stap - Johan van de Griend 0 - 1
4 Johan Buis - Harry van der Stap ½ - ½
5 Harry van der Stap - Marcel Tillemans 0 - 1
6 Rik van Ingen - Harry van der Stap ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 6
3 1 0 2 1 33 7
4 0 3 1 38 7
5 0 3 2 30 8
6 2 0 4 2 33 8
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Jan Schol ½ - ½
2 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
3 Evert Hondema - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
4 Foppe-Jan Montsma - Ed van de Gevel 1 - 0
5 Ton van Garderen - Foppe-Jan Montsma 1 - 0
6 Foppe-Jan Montsma - Johan Plooijer ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 5
3 0 3 0 50 4
4 1 3 0 63 2
5 1 3 1 50 5
6 3 1 4 1 50 6
             
             
             


Boudewijn van de Haar
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Boudewijn van de Haar - Dick Honig 0 - 1
2 Rob Tijssens - Boudewijn van de Haar 0 - 1
3 Boudewijn van de Haar - Frank Taylor 0 - 1
4 Albert van der Meiden - Boudewijn van de Haar ½ - ½
5 Boudewijn van de Haar - Dirk-Jan Swart 1 - 0
6 Klaas Veldhuijsen - Boudewijn van de Haar 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 8
4 1 1 2 38 7
5 2 1 2 50 5
6 2 1 3 42 6
             
             
             


Lucian Mihailescu
Delft
Erasmus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lucian Mihailescu - Mels van de Water 1 - 0
2 Herman Lemkes - Lucian Mihailescu 1 - 0
3 Lucian Mihailescu - Ton van Rooijen ½ - ½
4 Piet Kuijs - Lucian Mihailescu ½ - ½
5 Lucian Mihailescu - Erwin Brouwer 1 - 0
6 Hans Jansen - Lucian Mihailescu 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 1 50 4
4 2 1 2 1 50 5
5 3 2 2 1 60 2
6 4 3 2 1 67 1
             
             
             


Meile Tamminga
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Meile Tamminga - Holger Schwarzwald 0 - 1
2 Mels van de Water - Meile Tamminga 1 - 0
3 Meile Tamminga - Herman Lemkes 0 - 1
4 Ton van Rooijen - Meile Tamminga ½ - ½
5 Meile Tamminga - Piet Kuijs 1 - 0
6 Erwin Brouwer - Meile Tamminga ½ - ½
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 9
3 0 0 0 3 0 10
4 ½ 0 1 3 13 10
5 1 1 3 30 9
6 2 1 2 3 33 9
             
             
             


Jaap van den Berg
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 René Asmussen - Jaap van den Berg 0 - 1
2 Jaap van den Berg - Lambertus Smemon 1 - 0
3 Harry Stroosma - Jaap van den Berg ½ - ½
4 Hans van der Molen - Jaap van den Berg ½ - ½
5 Jaap van den Berg - Ernst von Kreijfelt 1 - 0
6 Tom Adriaanse - Jaap van den Berg 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 1
4 3 2 2 0 75 1
5 4 3 2 0 80 1
6 5 4 2 0 83 1
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Bart van Strien - Ron Bruins ½ - ½
2 Robert Krouwel - Bart van Strien 1 - 0
3 Bart van Strien - Arie Meruma ½ - ½
4 Bob Wheat - Bart van Strien 0 - 1
5 Bart van Strien - Cees Walthaus 1 - 0
6 Bart van Strien - Emma de Vries 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 1 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 7
4 2 1 2 1 50 3
5 3 2 2 1 60 3
6 3 2 2 2 50 4
             
             
             


Piet Sikkes
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Mark van der Kruijk - Piet Sikkes 1 - 0
2 Piet Sikkes - Liesbeth Rietvink ½ - ½
3 Gerard Groot - Piet Sikkes ½ - ½
4 Piet Sikkes - Tek Woon Tan 0 - 1
5 Jeroen van Bilsen - Piet Sikkes ½ - ½
6 Rob Buschman - Piet Sikkes 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 8
4 1 0 2 2 25 8
5 0 3 2 30 8
6 0 3 3 25 9
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Ronald Kamps - Otto Boot ½ - ½
2 Otto Boot - Menno Mulder 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4 Fokke Lindeboom - Otto Boot 1 - 0
5 Otto Boot - Loek van der Hagen 0 - 1
6 Wouter Tieleman - Otto Boot 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 8
4 1 0 2 2 25 8
5 1 0 2 3 20 10
6 1 0 2 4 17 10
             
             
             


Frans Martens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Menno Mulder - Frans Martens 1 - 0
2 Fokke Lindeboom - Frans Martens 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4 Loek van der Hagen - Frans Martens 1 - 0
5 Frans Martens - Wouter Tieleman ½ - ½
6 Semin van de Krol - Frans Martens 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
4 1 1 2 38 7
5 2 1 2 2 40 6
6 3 2 2 2 50 4
             
             
             


Ed Eveleens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Daan Poldermans - Ed Eveleens 0 - 1
2 Ed Eveleens - Doyun Kim 0 - 1
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4 Ed Eveleens - Peter van der Werf ½ - ½
5 Fred Bergen - Ed Eveleens 1 - 0
6 Ed Eveleens - Dirk Brinkman 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 2 2 0 1 67 1
4 2 1 1 63 1
5 2 1 2 50 6
6 3 1 2 58 3
             
             
             


Dirk Brinkman
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Fred Bergen - Dirk Brinkman 1 - 0
2 Dirk Brinkman - Perry Koopmans ½ - ½
3 Willem van der Hoek - Dirk Brinkman 0 - 1
4 Dirk Brinkman - Doyun Kim 1 - 0
5 Peter van der Werf - Dirk Brinkman ½ - ½
6 Ed Eveleens - Dirk Brinkman 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 9
3 1 1 1 50 5
4 2 1 1 63 1
5 3 2 2 1 60 1
6 3 2 2 2 50 5
             
             
             


Scot Leite
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Scot Leite - Jaap van Meerkerk 1 - 0
2 Daan Poldermans - Scot Leite  
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4 Scot Leite - Fred Bergen 1 - 0
5 Perry Koopmans - Scot Leite 1 - 0
6 Scot Leite - Willem van der Hoek 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 1 1 0 2 33 7
4 2 2 0 2 50 5
5 2 2 0 3 40 8
6 2 2 0 4 33 9
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Cornelis Groot - Auke de Vries 1 - 0
2 Auke de Vries - Henk Graafsma 1 - 0
3 Hans Ossebaar - Auke de Vries 1 - 0
4 Carlos A. de Sousa Mendes - Auke de Vries 1 - 0
5 Auke de Vries - Victor Bartman 0 - 1
6 Joop van Nes - Auke de Vries 0 - 1
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 6
4 1 1 0 3 25 9
5 1 1 0 4 20 10
6 2 2 0 4 40 7
             
             
             


Jan Zonneveld
Pomar
sv Raadsheer-Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Eric de Jong - Jan Zonneveld 1 - 0
2 Jan Zonneveld - Leo Kruisselbrink ½ - ½
3 Simone 't Mannetje - Jan Zonneveld ½ - ½
4 Jan Zonneveld - Cornelis van der Linden ½ - ½
5 Peter van Soest - Jan Zonneveld 1 - 0
6 Jan Zonneveld - Adriaan van Haaften 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 7
4 0 3 1 38 8
5 1 3 1 50 6
6 2 3 1 58 4
             
             
             


Rob de Vries
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Korneel Joppe 0 - 1
2 Rob de Vries - Peter Hoving 1 - 0
3 Arend Noordam - Rob de Vries ½ - ½
4 Rob de Vries - Gerrit Harting 0 - 1
5 John Roset - Rob de Vries 0 - 1
6 Rob de Vries - Harry Klinkhamer 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 4
4 1 1 2 38 5
5 2 1 2 50 4
6 3 1 2 58 3
             
             
             


Jan Torenstra
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Torenstra - Robert van Veen 0 - 1
2 Ron Lameris - Jan Torenstra 1 - 0
3 Jan Torenstra - Nel Sasbrink 1 - 0
4 Eunhong Huh - Jan Torenstra 1 - 0
5 Jan Torenstra - Reinier Jaquet 1 - 0
6 Jan Torenstra - Richard de Jong 1 - 0
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 33 7
4 1 1 0 3 25 9
5 2 2 0 3 40 5
6 3 3 0 3 50 3
             
             
             


Artikel aangelegd op: 26-01-2017
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.