Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
79e Tata Steel Chess Tournament: dag 11 - vijftien remises
Geschreven door Paul Koks   
24-01-2017
Van de 36 partijen in Wijk aan Zee met Haagse betrokkenheid eindigden er vijftien onbeslist. Er waren er tien die een overwinning boekten, waardoor er 17½ punten behaald werden tijdens de vierde ronde van de tienkampen tijdens dit Tata Steel Chess Tournament.

Filip Borst en zijn directe concurrent Thijs Roorda blijven winnen in groep 3F en staan op vier uit vier. Theo van Orsouw boekt zijn derde overwinning tijdens de tienkampen en staat nu een vol punt los van een drietal volgers.

Jaap van den Berg moet berusten in remise als resultaat van zijn partij tegen Hans van der Molen. Maar zijn directe concurrent verliest zijn partij, waarmee Jaap alleen aan de leiding gaat in groep 5E

Lars Vistisen speelt zijn derde remise partij en maakt met zijn 2½ punten deel uit van een drietal koplopers in groep 2E. Dirk Brinkman maakt met zijn overwinning op Doyun Kim een inhaalslag op Ed Eveleens en maakt samen met Ed deel uit van een kwartet koplopers in groep 6F.

Uitslagen 4e ronde
groep wit   zwart uitslag
1T Lucas van Foreest - Arthur Pijpers ½ - ½
1T Giorgios Ketzetzis - Thibaut Maenhout 0 - 1
1B Wim Heemskerk - Ted Barendse ½ - ½
2D Ton Fasel - Rogier van Egmond 0 - 1
2E Lars Vistisen - Erik Oosterom ½ - ½
2F Sten Goes - Ludovic Morice 1 - 0
2F Pim Ghijsen - Ed Oosterlaken 1 - 0
2G Jimmy van Zutphen - Gert Legemaat 1 - 0
3B Peter Manuel - Jan Willem Koelmans 1 - 0
3C Timmon Brouwer - Henk Happel ½ - ½
3D Evert van den Hooven   was vrij  
3F Filip Borst - Laurent Gagnepain 1 - 0
3F Jop Dekker - Wouter Noordkamp ½ - ½
3H Richard Oranje - Erich Kirschneck 1 - 0
3K Theo van Orsouw - Rob Freer 1 - 0
4A Cor Groen - Rob Heijink ½ - ½
4B Bob Ameling - Peter Weeda ½ - ½
4D Gerard Werkhoven - Vincent Wolters ½ - ½
4F Jean-Paul Ory - Martin Rensen 1 - 0
4H Johan Buis - Harry van der Stap ½ - ½
4L Foppe-Jan Montsma - Ed van de Gevel 1 - 0
4M Albert van der Meiden - Boudewijn van de Haar ½ - ½
5C Piet Kuijs - Lucian Mihailescu ½ - ½
5C Ton van Rooijen - Meile Tamminga ½ - ½
5E Hans van der Molen - Jaap van den Berg ½ - ½
5H Bob Wheat - Bart van Strien 0 - 1
6A Theo van Vorselen - Willem van der Wel 0 - 1
6D Piet Sikkes - Tek Woon Tan 0 - 1
6E Fokke Lindeboom - Otto Boot 1 - 0
6E Loek van der Hagen - Frank Martens 1 - 0
6F Ed Eveleens - Peter van der Werf ½ - ½
6F Dirk Brinkman - Doyun Kim 1 - 0
6F Scot Leite - Fred Bergen 1 - 0
7B Carlos A. de Sousa Mendes - Auke de Vries 1 - 0
7C Jan Zonneveld - Cornelis van der Linden ½ - ½
7K Rob de Vries - Gerrit Harting 0 - 1
8D Eunhong Huh - Jan Torenstra 1 - 0


Indeling 5e ronde
groep wit   zwart
1T Arthur Pijpers - Georgios Ketzetzis
1B Ted Barendse - Henk-Jan Visser
2D Rogier van Egmond - Albert Termeulen
2E Martijn Pauw - Lars Vistisen
2F Eric Nicolai - Sten Goes
2F Rob Bödicker - Pim Ghijssen
2G Gert Legemaat - Eduard Coenen
3B Jan Willem Koelmans - Jacques Huijzer
3C Henk Happel - Dries Wedda
3D Evert van den Hooven - Ieysaa Bin-Suhayl
3F Wouter Noordkamp - Xander Giphart
3F Helmut Haselhorst - Filip Borst
3H André Kunst - Richard Oranje
3K Jelle Wiering - Theo van Orsouw
4A Fred van Randen - Cor Groen
4B Jeroen Eijgelaar - Bob Ameling
4D Jan Rot - Gerard Werkhoven
4F Martin Rensen - Nicolas Lucifora
4H Harry van der Stap - Marcel Tillemans
4L Ton van Garderen - Foppe-Jan Montsma
4M Boudewijn van de Haar - Dirk-Willem Swart
5C Meile Tamminga - Piet Kuijs
5C Lucian Mihailescu - Erwin Brouwer
5E Jaap van den Berg - Ernst von Kreijfelt
5H Bart van Strien - Cees Walthaus
6A Ti de Jong - Theo van Vorselen
6D Piet Sikkes - Piet Sikkes
6E Otto Boot - Loek van der Hagen
6E Frans Martens - Wouter Tieleman
6F Fred Bergen - Ed Eveleens
6F Peter van der Werf - Dirk Brinkman
6F Perry Koopmans - Scot Leite
7B Auke de Vries - Victor Bartman
7C Peter van Soest - Jan Zonneveld
7K John Roset - Rob de Vries
8D Jan Torenstra - Reinier Jaquet


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | Programma

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Live stand


Nieuws

Wijk aan Zee:   Nieuws
Schakers.info:   Spinning Wiel | Prijsvraag
Schaaksite:   1
News about Chess:   Afek
Week in Chess:   1


Georgios Ketzetzis
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Casper Schoppen - Georgios Ketzetzis ½ - ½
2 Georgios Ketzetzis - Hing Ting Lai 0 - 1
3 Lars Vereggen - Georgios Ketzetzis 1 - 0
4 Georgios Ketzetzis - Thibaut Maenhout 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 10
4 ½ 0 1 3 13 10
             
             
             
             
             


Arthur Pijpers
Zoetermeer
LSG
ronde wit   zwart uitslag
1 Hing Ting Lai - Arthur Pijpers ½ - ½
2 Arthur Pijpers - Lars Vereggen ½ - ½
3 Thibaut Maenhout - Arthur Pijpers 0 - 1
4 Lucas van Foreest - Arthur Pijpers ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
3 2 1 2 0 67 2
4 1 3 0 63 2
             
             
             
             
             


Ted Barendse
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Sjoerd Plukkel ½ - ½
2 Stefan Colijn - Ted Barendse 1 - 0
3 Ted Barendse - Christo Dimitrov 1 - 0
4 Wim Heemskerk - Ted Barendse ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Rogier van Egmond
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Rogier van Egmond - Henk Boot 1 - 0
2 Derk Kouwenhoven - Rogier van Egmond 1 - 0
3 Rogier van Egmond - Gert-Michiel de Niet 0 - 1
4 Ton Fasel - Rogier van Egmond 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 5
4 2 2 0 2 50 4
             
             
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tom Bus - Lars Vistisen ½ - ½
2 Lars Vistisen - Alain Fayard 1 - 0
3 Christoph Krings - Lars Vistisen ½ - ½
4 Lars Vistisen - Erik Oosterom ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 2
4 1 3 0 63 1
             
             
             
             
             


Sten Goes
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Laurent Corbet - Sten Goes 1 - 0
2 Sten Goes - Rob Bödicker 0 - 1
3 Erik Schoehuijs - Sten Goes 0 - 1
4 Sten Goes - Ludovic Morice 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 33 6
4 2 2 0 2 50 5
             
             
             
             
             


Pim Ghijsen
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Erik Schoehuijs - Pim Ghijsen ½ - ½
2 Pim Ghijsen - Erik Nicolai ½ - ½
3 Jan Jaap Janse - Pim Ghijsen 1 - 0
4 Pim Ghijsen - Ed Oosterlaken 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 4
3 1 0 2 1 33 6
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Gert Legemaat
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Jansen - Gert Legemaat 0 - 1
2 Wim Eveleens - Gert Legemaat ½ - ½
3 Gert Legemaat - Marc Helder 0 - 1
4 Jimmy van Zutphen - Gert Legemaat 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
4 1 1 2 38 5
             
             
             
             
             


Jan Willem Koelmans
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Willem Koelmans - Laurens Duin 1 - 0
2 Tom de Ruiter - Jan Willem Koelmans ½ - ½
3 Jan Willem Koelmans - Jeroen Schoonackers ½ - ½
4 Peter Manuel - Jan Willem Koelmans 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan van Westerop - Henk Happel 0 - 1
2 Henk Happel - Roel de Jong 1 - 0
3 Herman van Halderen - Henk Happel 1 - 0
4 Timmon Brouwer - Henk Happel ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 5
4 2 1 1 63 5
             
             
             
             
             


Evert van den Hooven
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Evert van den Hooven - Jan Keijsper ½ - ½
2 Evert van den Hooven - Ruud van der Beek 0 - 1
3 Rein Brouwer - Evert van den Hooven 1 - 0
4 Evert van den Hooven   is vrij  
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
1 ½ 0 1 1 25 7
3 ½ 0 1 2 17 7
             
             
             
             
             
             


Filip Borst
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Filip Borst - Xander Giphart 1 - 0
2 Nick Manshanden - Filip Borst 0 - 1
3 Filip Borst - Christophe Gattuso 1 - 0
4 Filip Borst - Laurent Gagnepain 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 4 4 0 0 100 1
             
             
             
             
             


Wouter Noordkamp
Leidschendam-Voorburg
sv Voorschoten
ronde wit   zwart uitslag
1 Thijs Roorda - Wouter Noordkamp 1 - 0
2 Chistophe Gattuso - Wouter Noordkamp ½ - ½
3 Wouter Noordkamp - Ben van den Bergh ½ - ½
4 Jop Dekker - Wouter Noordkamp ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 5
4 0 3 1 38 5
             
             
             
             
             


Richard Oranje
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Richard Oranje - Tjerk Tinga 1 - 0
2 Peter Poncin - Richard Oranje ½ - ½
3 Richard Oranje - Leo van Houwelingen 0 - 1
4 Richard Oranje - Erich Kirschneck 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
4 2 1 1 63 2
             
             
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Orsouw - Yannic Husers 1 - 0
2 Theo van Orsouw - Rob Hoogland ½ - ½
3 Erik van Esterik - Theo van Orsouw 0 - 1
4 Theo van Orsouw - Rob Freer 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 0 83 1
4 3 1 0 88 1
             
             
             
             
             


Cor Groen
Scheveningen
Amsterdam West
ronde wit   zwart uitslag
1 Herman van den Akker - Cor Groen 0 - 1
2 Cor Groen - Dick Straathof 0 - 1
3 Stefan Jorritsma - Cor Groen 1 - 0
4 Cor Groen - Rob Heijink ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
3 1 1 0 2 33 7
4 1 1 2 38 7
             
             
             
             
             


Bob Ameling
Botwinnik
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Ameling - Maarten de Haas 1 - 0
2 Edwin Weijers - Bob Ameling 1 - 0
3 Bob Ameling - Marten Coerts ½ - ½
4 Bob Ameling - Peter Weeda ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 2
             
             
             
             
             


Gerard Werkhoven
RSC Belgisch Park
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard Werkhoven - Erwin Liebert ½ - ½
2 Henk de Kleijnen - Gerard Werkhoven 0 - 1
3 Gerard Werkhoven - Lluis Urena Casacuberta 0 - 1
4 Gerard Werkhoven - Vincent Wolters ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 3
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Martin Rensen
Delft
Onesimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Martin Rensen - Jan Veerman ½ - ½
2 Richard Copier - Martin Rensen 0 - 1
3 Martin Rensen - Hendrik Timmermans ½ - ½
4 Jean-Paul Ory - Martin Rensen 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 3
3 2 1 2 0 67 3
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Harry van der Stap
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Harry van der Stap - Alex Albrecht ½ - ½
2 Roland van Soest - Harry van der Stap ½ - ½
3 Harry van der Stap - Johan van de Griend 0 - 1
4 Johan Buis - Harry van der Stap ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 6
3 1 0 2 1 33 7
4 0 3 1 38 7
             
             
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Jan Schol ½ - ½
2 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
3 Evert Hondema - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
4 Foppe-Jan Montsma - Ed van de Gevel 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 5
3 0 3 0 50 4
4 1 3 0 63 2
             
             
             
             
             


Boudewijn van de Haar
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Boudewijn van de Haar - Dick Honig 0 - 1
2 Rob Tijssens - Boudewijn van de Haar 0 - 1
3 Boudewijn van de Haar - Frank Taylor 0 - 1
4 Albert van der Meiden - Boudewijn van de Haar ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 8
4 1 1 3 38 7
             
             
             
             
             


Lucian Mihailescu
Delft
Erasmus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lucian Mihailescu - Mels van de Water 1 - 0
2 Herman Lemkes - Lucian Mihailescu 1 - 0
3 Lucian Mihailescu - Ton van Rooijen ½ - ½
4 Piet Kuijs - Lucian Mihailescu ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 1 50 4
4 2 1 2 1 50 5
             
             
             
             
             


Meile Tamminga
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Meile Tamminga - Holger Schwarzwald 0 - 1
2 Mels van de Water - Meile Tamminga 1 - 0
3 Meile Tamminga - Herman Lemkes 0 - 1
4 Ton van Rooijen - Meile Tamminga ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 9
3 0 0 0 3 0 10
4 ½ 0 1 3 13 10
             
             
             
             
             


Jaap van den Berg
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 René Asmussen - Jaap van den Berg 0 - 1
2 Jaap van den Berg - Lambertus Smemon 1 - 0
3 Harry Stroosma - Jaap van den Berg ½ - ½
4 Hans van der Molen - Jaap van den Berg ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 1
4 3 2 2 0 75 1
             
             
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Bart van Strien - Ron Bruins ½ - ½
2 Robert Krouwel - Bart van Strien 1 - 0
3 Bart van Strien - Arie Meruma ½ - ½
4 Bob Wheat - Bart van Strien 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 1 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 7
4 2 1 2 1 50 3
             
             
             
             
             


Theo van Vorselen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Dirk Kruiper - Theo van Vorselen ½ - ½
2 Theo van Vorselen - Wim Veelenturf 0 - 1
3 Panagiotis Krousos - Theo van Vorselen 0 - 1
4 Theo van Vorselen - Willem van der Wel 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 4
4 1 1 2 38 7
             
             
             
             
             


Piet Sikkes
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Mark van der Kruijk - Piet Sikkes 1 - 0
2 Piet Sikkes - Liesbeth Rietvink ½ - ½
3 Gerard Groot - Piet Sikkes ½ - ½
4 Piet Sikkes - Tek Woon Tan 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 8
4 1 0 2 2 25 8
             
             
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Ronald Kamps - Otto Boot ½ - ½
2 Otto Boot - Menno Mulder 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4 Fokke Lindeboom - Otto Boot 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 8
4 1 0 2 2 25 8
             
             
             
             
             


Frans Martens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Menno Mulder - Frans Martens 1 - 0
2 Fokke Lindeboom - Frans Martens 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4 Loek van der Hagen - Frans Martens 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
4 1 1 2 38 7
             
             
             
             
             


Ed Eveleens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Daan Poldermans - Ed Eveleens 0 - 1
2 Ed Eveleens - Doyun Kim 0 - 1
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4 Ed Eveleens - Peter van der Werf ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 2 2 0 1 67 1
4 2 1 1 63 1
             
             
             
             
             


Dirk Brinkman
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Fred Bergen - Dirk Brinkman 1 - 0
2 Dirk Brinkman - Perry Koopmans ½ - ½
3 Willem van der Hoek - Dirk Brinkman 0 - 1
4 Dirk Brinkman - Doyun Kim 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 9
3 1 1 1 50 5
4 2 1 1 63 1
             
             
             
             
             


Scot Leite
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Scot Leite - Jaap van Meerkerk 1 - 0
2 Daan Poldermans - Scot Leite  
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4 Scot Leite - Fred Bergen 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 1 1 0 2 33 7
4 2 2 0 2 50 5
             
             
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Cornelis Groot - Auke de Vries 1 - 0
2 Auke de Vries - Henk Graafsma 1 - 0
3 Hans Ossebaar - Auke de Vries 1 - 0
4 Carlos A. de Sousa Mendes - Auke de Vries 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 6
4 1 1 0 3 25 9
             
             
             
             
             


Jan Zonneveld
Pomar
sv Raadsheer-Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Eric de Jong - Jan Zonneveld 1 - 0
2 Jan Zonneveld - Leo Kruisselbrink ½ - ½
3 Simone 't Mannetje - Jan Zonneveld ½ - ½
4 Jan Zonneveld - Cornelis van der Linden ½ - ½
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 7
4 0 3 1 38 8
             
             
             
             
             


Rob de Vries
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Korneel Joppe 0 - 1
2 Rob de Vries - Peter Hoving 1 - 0
3 Arend Noordam - Rob de Vries ½ - ½
4 Rob de Vries - Gerrit Harting 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 4
4 1 1 2 38 5
             
             
             
             
             


Jan Torenstra
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Torenstra - Robert van Veen 0 - 1
2 Ron Lameris - Jan Torenstra 1 - 0
3 Jan Torenstra - Nel Sasbrink 1 - 0
4 Eunhong Huh - Jan Torenstra 1 - 0
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 33 7
4 1 1 0 3 25 9
             
             
             
             
             


Artikel aangelegd op: 23-01-2017
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.