Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
JWT 2019
Informatie
Tijdschema
Deelnemers
Nieuws
79e Tata Steel Chess Tournament: dag 10 - Vijf koplopers
Geschreven door Paul Koks   
23-01-2017
Op de tweede zondag van de 79e editie van het Tata Steel Chess Tournament verzamelden de deelnemers uit onze regio 16½ punten.

In groep 3B maakt Jan Willem Koelmans deel uit van een kwartet koplopers met twee punten. Filip Borst heeft de volle score en staat samen met Thijs Roorda aan de leiding in groep 3F

Theo van Orsouw gaat alleen aan kop in groep 3K en Jaap van den Berg deelt die positie in groep 5E met Jeroen Graaf.

De Zoetermeerse derby in groep 6E bleef onbelist De derby in groep 6F leverde Ed Eveleens de overwinning op, waarmee Ed medekoploper is in deze groep..

Uitslagen 3e ronde
groep wit   zwart uitslag
1T Lars Vereggen - Giorgios Ketzetzis 1 - 0
1T Thibaut Maenhout - Arthur Pijpers 0 - 1
1B Ted Barendse - Christo Dimitrov 1 - 0
2D Rogier van Egmond - Gert-Michiel de Niet 0 - 1
2E Christoph Krings - Lars Vistisen ½ - ½
2F Erik Schoehuijs - Sten Goes 0 - 1
2F Jan Jaap Janse - Pim Ghijsen 1 - 0
2G Gert Legemaat - Marc Helder 0 - 1
3B Jan Willem Koelmans - Jeroen Schoonackers ½ - ½
3C Herman van Halderen - Henk Happel 1 - 0
3D Rein Brouwer - Evert van den Hooven 1 - 0
3F Filip Borst - Christophe Gattuso 1 - 0
3F Wouter Noordkamp - Ben van den Bergh ½ - ½
3H Richard Oranje - Leo van Houwelingen 0 - 1
3K Erik van Esterik - Theo van Orsouw 0 - 1
4A Stefan Jorritsma - Cor Groen 1 - 0
4B Bob Ameling - Marten Coerts ½ - ½
4D Gerard Werkhoven - Lluis Urena Casacuberta 0 - 1
4F Martin Rensen - Hendrik Timmermans ½ - ½
4H Harry van der Stap - Johan van de Griend 0 - 1
4L Evert Hondema - Foppe-Jan Montsma 0 - 1
4M Boudewijn van de Haar - Frank Taylor 0 - 1
5C Lucian Mihailescu - Ton van Rooijen ½ - ½
5C Meile Tamminga - Herman Lemkes 0 - 1
5E Harry Stroosma - Jaap van den Berg ½ - ½
5H Bart van Strien - Arie Meruma ½ - ½
6A Panagiotis Krousos - Theo van Vorselen 0 - 1
6D Gerard Groot - Piet Sikkes ½ - ½
6E Frank Martens - Otto Boot ½ - ½
6F Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
6F Willem van der Hoek - Dirk Brinkman 0 - 1
7B Hans Ossebaar - Auke de Vries 1 - 0
7C Simone 't Mannetje - Jan Zonneveld ½ - ½
7K Arend Noordam - Rob de Vries ½ - ½
8D Jan Torenstra - Nel Sasbrink 1 - 0


Indeling 4e ronde
groep wit   zwart
1T Lucas van Foreest - Arthur Pijpers
1T Georgios Ketzetzis - Thibaut Maenhout
1B `Wim Heemskerk - Ted Barendse
2D Ton Fasel - Rogier van Egmond
2E Lars Vistisen - Erik Oosterom
2F Sten Goes - Ludovic Morice
2F Pim Ghijssen - Ed Oosterlaken
2G Jimmy van Zutphen - Gert Legemaat
3B Peter Manuel - Jan Willem Koelmans
3C Timmon Brouwer - Henk Happel
3D Evert van den Hooven   is vrij
3F Jop Dekker - Wouter Noordkamp
3F Filip Borst - Laurent Gagnepain
3H Richard Oranje - Erich Kirschneck
3K Theo van Orsouw - Rob Freer
4A Cor Groen - Rob Heijink
4B Bob Ameling - Peter Weeda
4D Gerard Werkhoven - Vincent Wolters
4F Jean-Paul Ory - Martin Rensen
4H Johan Buis - Harry van der Stap
4L Foppe-Jan Montsma - Ed van de Gevel
4M Albert van der Meidenn - Boudewijn van de Haar
5C Ton van Rooijen - Meile Tamminga
5C Piet Kuijs - Lucian Mihailescu
5E Hans van der Molen - Jaap van den Berg
5H Bob Wheat - Bart van Strien
6A Theo van Vorselen - Willem van der Wel
6D Piet Sikkes - Tek Woon Tan
6E Fokke Lindeboom - Otto Boot
6E Loek van der Hagen - Frans Martens
6F Ed Eveleens - Peter van der Werf
6F Dirk Brinkman - Doyun Kim
6F Scot Leite - Fred Bergen
7B Carlos A. de Sousa Mendes - Auke de Vries
7C Jan Zonneveld - Cornelis van der Linden
7K Rob de Vries - Gerrit Harting
8D Eunhong Huh - Jan Torenstra


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | Programma

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Live stand


Nieuws

Wijk aan Zee:   Nieuws
Schakers.info:   Spinning Wiel | Prijsvraag
Schaaksite:   1
News about Chess:   Afek
Week in Chess:   1


Georgios Ketzetzis
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Casper Schoppen - Georgios Ketzetzis ½ - ½
2 Georgios Ketzetzis - Hing Ting Lai 0 - 1
3 Lars Vereggen - Georgios Ketzetzis 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 10
             
             
             
             
             
             


Arthur Pijpers
Zoetermeer
LSG
ronde wit   zwart uitslag
1 Hing Ting Lai - Arthur Pijpers ½ - ½
2 Arthur Pijpers - Lars Vereggen ½ - ½
3 Thibaut Maenhout - Arthur Pijpers 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
3 2 1 2 0 67 2
             
             
             
             
             
             


Ted Barendse
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Sjoerd Plukkel ½ - ½
2 Stefan Colijn - Ted Barendse 1 - 0
3 Ted Barendse - Christo Dimitrov 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Rogier van Egmond
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Rogier van Egmond - Henk Boot 1 - 0
2 Derk Kouwenhoven - Rogier van Egmond 1 - 0
3 Rogier van Egmond - Gert-Michiel de Niet 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 5
             
             
             
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tom Bus - Lars Vistisen ½ - ½
2 Lars Vistisen - Alain Fayard 1 - 0
3 Christoph Krings - Lars Vistisen ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 2
             
             
             
             
             
             


Sten Goes
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Laurent Corbet - Sten Goes 1 - 0
2 Sten Goes - Rob Bödicker 0 - 1
3 Erik Schoehuijs - Sten Goes 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 1 6
             
             
             
             
             
             


Pim Ghijsen
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Erik Schoehuijs - Pim Ghijsen ½ - ½
2 Pim Ghijsen - Erik Nicolai ½ - ½
3 Jan Jaap Janse - Pim Ghijsen 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 4
3 1 0 2 1 33 6
             
             
             
             
             
             


Gert Legemaat
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Jansen - Gert Legemaat 0 - 1
2 Wim Eveleens - Gert Legemaat ½ - ½
3 Gert Legemaat - Marc Helder 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Jan Willem Koelmans
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Willem Koelmans - Laurens Duin 1 - 0
2 Tom de Ruiter - Jan Willem Koelmans ½ - ½
3 Jan Willem Koelmans - Jeroen Schoonackers ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
             
             
             
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan van Westerop - Henk Happel 0 - 1
2 Henk Happel - Roel de Jong 1 - 0
3 Herman van Halderen - Henk Happel 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 5
             
             
             
             
             
             


Evert van den Hooven
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Evert van den Hooven - Jan Keijsper ½ - ½
2 Evert van den Hooven - Ruud van der Beek 0 - 1
3 Rein Brouwer - Evert van den Hooven 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
1 ½ 0 1 1 25 7
3 ½ 0 1 2 17 7
             
             
             
             
             
             


Filip Borst
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Filip Borst - Xander Giphart 1 - 0
2 Nick Manshanden - Filip Borst 0 - 1
3 Filip Borst - Christophe Gattuso 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             


Wouter Noordkamp
Leidschendam-Voorburg
sv Voorschoten
ronde wit   zwart uitslag
1 Thijs Roorda - Wouter Noordkamp 1 - 0
2 Chistophe Gattuso - Wouter Noordkamp ½ - ½
3 Wouter Noordkamp - Ben van den Bergh ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 5
             
             
             
             
             
             


Richard Oranje
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Richard Oranje - Tjerk Tinga 1 - 0
2 Peter Poncin - Richard Oranje ½ - ½
3 Richard Oranje - Leo van Houwelingen 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Orsouw - Yannic Husers 1 - 0
2 Theo van Orsouw - Rob Hoogland ½ - ½
3 Erik van Esterik - Theo van Orsouw 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 0 83 1
             
             
             
             
             
             


Cor Groen
Scheveningen
Amsterdam West
ronde wit   zwart uitslag
1 Herman van den Akker - Cor Groen 0 - 1
2 Cor Groen - Dick Straathof 0 - 1
3 Stefan Jorritsma - Cor Groen 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
3 1 1 0 2 33 7
             
             
             
             
             
             


Bob Ameling
Botwinnik
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Ameling - Maarten de Haas 1 - 0
2 Edwin Weijers - Bob Ameling 1 - 0
3 Bob Ameling - Marten Coerts ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Gerard Werkhoven
RSC Belgisch Park
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard Werkhoven - Erwin Liebert ½ - ½
2 Henk de Kleijnen - Gerard Werkhoven 0 - 1
3 Gerard Werkhoven - Lluis Urena Casacuberta 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
3 1 1 1 50 3
             
             
             
             
             
             


Martin Rensen
Delft
Onesimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Martin Rensen - Jan Veerman ½ - ½
2 Richard Copier - Martin Rensen 0 - 1
3 Martin Rensen - Hendrik Timmermans ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 3
3 2 1 2 0 67 3
             
             
             
             
             
             


Harry van der Stap
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Harry van der Stap - Alex Albrecht ½ - ½
2 Roland van Soest - Harry van der Stap ½ - ½
3 Harry van der Stap - Johan van de Griend 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 6
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Jan Schol ½ - ½
2 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
3 Evert Hondema - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 5
3 0 3 0 50 4
             
             
             
             
             
             


Boudewijn van de Haar
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Boudewijn van de Haar - Dick Honig 0 - 1
2 Rob Tijssens - Boudewijn van de Haar 0 - 1
3 Boudewijn van de Haar - Frank Taylor 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 8
             
             
             
             
             
             


Lucian Mihailescu
Delft
Erasmus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lucian Mihailescu - Mels van de Water 1 - 0
2 Herman Lemkes - Lucian Mihailescu 1 - 0
3 Lucian Mihailescu - Ton van Rooijen ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Meile Tamminga
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Meile Tamminga - Holger Schwarzwald 0 - 1
2 Mels van de Water - Meile Tamminga 1 - 0
3 Meile Tamminga - Herman Lemkes 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 9
3 0 0 0 3 0 10
             
             
             
             
             
             


Jaap van den Berg
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 René Asmussen - Jaap van den Berg 0 - 1
2 Jaap van den Berg - Lambertus Smemon 1 - 0
3 Harry Stroosma - Jaap van den Berg ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 1
             
             
             
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Bart van Strien - Ron Bruins ½ - ½
2 Robert Krouwel - Bart van Strien 1 - 0
3 Bart van Strien - Arie Meruma ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 1 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Theo van Vorselen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Dirk Kruiper - Theo van Vorselen ½ - ½
2 Theo van Vorselen - Wim Veelenturf 0 - 1
3 Panagiotis Krousos - Theo van Vorselen 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Piet Sikkes
Schaakcombinatie HTV
ronde wit   zwart uitslag
1 Mark van der Kruijk - Piet Sikkes 1 - 0
2 Piet Sikkes - Liesbeth Rietvink ½ - ½
3 Gerard Groot - Piet Sikkes ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 8
             
             
             
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Ronald Kamps - Otto Boot ½ - ½
2 Otto Boot - Menno Mulder 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 8
             
             
             
             
             
             


Frank Martens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Menno Mulder - Frank Martens 1 - 0
2 Fokke Lindeboom - Frank Martens 0 - 1
3 Frans Martens - Otto Boot ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Ed Eveleens
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Daan Poldermans - Ed Eveleens 0 - 1
2 Ed Eveleens - Doyun Kim 0 - 1
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 2 2 0 1 67 1
             
             
             
             
             
             


Dirk Brinkman
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Fred Bergen - Dirk Brinkman 1 - 0
2 Dirk Brinkman - Perry Koopmans ½ - ½
3 Willem van der Hoek - Dirk Brinkman 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 9
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Scot Leite
Schaakhuis
ronde wit   zwart uitslag
1 Scot Leite - Jaap van Meerkerk 1 - 0
2 Daan Poldermans - Scot Leite  
3 Scot Leite - Ed Eveleens 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 1 1 0 2 33 7
             
             
             
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Cornelis Groot - Auke de Vries 1 - 0
2 Auke de Vries - Henk Graafsma 1 - 0
3 Hans Ossebaar - Auke de Vries 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 0 2 33 6
             
             
             
             
             
             


Jan Zonneveld
Pomar
sv Raadsheer-Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Eric de Jong - Jan Zonneveld 1 - 0
2 Jan Zonneveld - Leo Kruisselbrink ½ - ½
3 Simone 't Mannetje - Jan Zonneveld ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Rob de Vries
sv Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Korneel Joppe 0 - 1
2 Rob de Vries - Peter Hoving 1 - 0
3 Arend Noordam - Rob de Vries ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Jan Torenstra
DSC Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Torenstra - Robert van Veen 0 - 1
2 Ron Lameris - Jan Torenstra 1 - 0
3 Jan Torenstra - Nel Sasbrink 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 10
3 1 1 0 2 33 7
             
             
             
             
             
             


Artikel aangelegd op: 23-01-2017
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.