Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2016
Geschreven door Paul Koppens   
03-11-2016
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2016. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2015 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2746 DSC-1-48
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2625 DD-1-28
3. Nikolic, P. (Predrag) 2622 Novelty Destr.-1+15
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2+11
5. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2428 WSC-1-11
6. Michielsen, J.R. (Joost) 2394 DSC-3-1
7. Wiel, J.T.H. van der (John) 2390 DD-2-1
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Kevlishvili, R. (Robby) 2387 Promotie-1+40
10. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2362 DSC-4-4
11. Freeke, M.F. (Matthieu) 2343 DSC-5-14
12. Kerkhof, D. van (David) 2338 DSC-6+14
13. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2332 Schaakhuis-2  
14. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7-8
15. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1  
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2315 Promotie-2+10
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
18. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2272 DD-4-30
19. Barendse, T.J.M. (Ted) 2239 DSC-8+137
20. Kelder, J.M. op den (Joram) 2234 DSC-9-26
21. Bannink, B. (Bernard) 2231 Promotie-3+3
22. Goes, S. (Sten) 2213 DSC-10-44
23. Meijer, D.N. (Dolf) 2208 Pionnetjes-1+22
24. Werksma, A. (Arie) 2203 DD-5-20
25. Hoogland, M. (Mike) 2193 Schaakhuis-3-9
  Hortensius, L.M. (Lisa) 2193 DSC-11+19
27. Smits, S. (Sebastiaan) 2192 DSC-12+24
28. Hofman, A.M. (Marnix) 2185 WSC-2-2
29. Waal, A.G. de (Ton) 2173 Promotie-4+7
30. Legemaat, G. (Gert) 2171 DSC-13-83
31. Prakken, G. (Gerrit) 2169 DD-6-26
32. Kortis, W. (Wim) 2164 DSC-14  
33. Liem, R. (Raymond) 2163 Schaakhuis-4-22
34. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2159 DSC-15-35
35. Meulenbroek, K. (Kim) 2154 DSC-16+15
36. Pietersma, M. (Menno) 2150 Schaakmat-1-6
    WSC-3  
37. Slaa, R. (Ricardo) 2149 DSC-17+11
38. Hennink, E. (Erik) 2147 Promotie-5+43
39. Verbaken, O.P. (Onno) 2145 DSC-18+26
40. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-19= 
41. Otten, M. (Martijn) 2140 DD-7-17
42. Hartog, M.F. den (Marijn) 2137 DD-8-95
43. Ghijsen, P. (Pim) 2136 DD-9-52
44. Steen, J.A. van der (Jan-Aart) 2135 SHTV-1= 
45. Egmond, R.M. van (Rogier) 2134 DD-10-14
  Voogt, B. (Bob) 2134 DSC-20+31
47. Helvoort, R.A. van (Rob) 2130 Rijswijk-1-63
48. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
49. Zetten, M. van (Maarten) 2127 Promotie-7+15
50. Aagaard, M. (Michael) 2118 WSC-4-9
51. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2117 SHTV-2+36
52. Putten, H. van (Henk) 2110 Schaakmat-2+47
    WSC-5  
53. Dijk, T.A. van (Timon) 2104 Schaakmat-3+8
    WSC-6  
54. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2101 DSC-21+27
55. Kommer, B. (Bas) 2098 Rijswijk-2-12
56. Stam, H.J. (Hans) 2097 DSC-22+16
57. Woerden, M. van (Michiel) 2095 Schaakmat-4+23
    WSC-7  
58. Cupido, A. (Alexander) 2093 Rijswijk-3+42
59. Dickhoff, R. (Ronald) 2089 DD-11-37
60. Brasser, P. (Paul) 2085 Schaakmat-5+35
    WSC-8  
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2085 DD-12+10
62. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2084 Botwinnik-2= 
63. Dekker, K. (Kees) 2081 Scheve Toren-1+37
  Raaf, E. van der (Erik) 2081 SHTV-3-10
65. Vistisen, L.M. (Lars) 2077 DD-13-1
    Novelty Destr.-2  
66. Dijk, O. van (Onno) 2071 DD-14+7
67. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-23= 
68. Schrik, R. (Rachid) 2066 Schaakhuis-5-23
69. Werve, P. van der (Paul) 2064 Promotie-8-49
70. Groot, M. de (Marco) 2063 Rijswijk-4+51
71. Loewenthal, G.A.M. (Günther) 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
72. Zwartveld, J. (Hans) 2059 DSC-24-19
    Schaakhuis-6  
73. Middelveld, M. (Martine) 2057 DSC-25-46
74. Braggaar, L.H.J. (Leonore) 2056 DSC-26-28
  Buzing, P.C. (Pieter) 2056 DSC-26-34
76. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-9+3
  Klop, T.L. (Tjomme) 2052 Schaakhuis-7+47
  Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2052 DSC-28-42
79. Liempt, M. van (Michael) 2049 Rijswijk-5+22
  Oranje, R. (Richard) 2049 DSC-29-36
81. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2046 DSC-30+35
82. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2043 DSC-31+19
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2043 Rijswijk-6-19
84. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2038 Promotie-10+18
85. Straaten, M. van (Marco) 2036 Schaakhuis-8+87
86. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2035 Rijswijk-7-41
  Sayad, S. el (Sherief) 2035 RSC-BP-1  
88. Have, R.H.S. ten (Roland) 2025 DSC-32-17
89. Zanten, W.P.C. van (William) 2021 SHTV-4-1
90. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-15= 
91. Happel, H.A. (Henk) 2018 DD-16-38
  Valstar, J.R. (Johan) 2018 Schaakmat-6+31
    WSC-9  
93. Stolte, M.J. (Maarten) 2017 SHTV-5-12
94. Manoch, M. (Maurice) 2011 Botwinnik-3+34
95. Noordhoek, H. (Henk) 2010 Promotie-11+51
96. Beeren, T.J.B. (Thom) 2009 Botwinnik-4+74
97. Hut, A.A. (Alex) 2008 SHTV-6-2
98. Kindt, M.R.J. (Manfred) 2004 WSC-10+2
99. Douwes, J. (Jan) 2003 Schaakhuis-9+41
100. Bosma, A. (Arend) 1998 DSC-33= 
101. Milort, G. (Gerard) 1997 RSC-BP-2= 
    Schaakhuis-10  
102. Meer, K. van der (Kees) 1994 DSC-34+7
    Prometheus-1  
103. Bieger, T. (Thierry) 1993 Pomar-1-2
    WSC-11  
104. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 1992 DD-17+20
  Hoogt, I. de (Ivar) 1992 DSC-35+8
106. Oei, H.I. (Ik) 1991 Schaakhuis-11-37
107. Buchly, S. (Stefan) 1989 Botwinnik-5-21
  Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1-18
109. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1988 Rijswijk-8-1
110. Buitelaar, J. (Jacob) 1985 WSC-12  
  Wichhart, M. (Maarten) 1985 Promotie-12+48
112. Flohil, J.A. (Jaap) 1984 DSC-36+13
113. Kentstra, W.P.A. (Wim) 1983 Scheve Toren-2+32
114. Verbaan, B.M. (Bart) 1981 RSC-BP-3-3
    SHTV-7  
115. Dijk, E. van (Eduard) 1980 SHTV-8-29
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1980 Scheve Toren-3-19
117. Hollander, J.W. (Hans) 1978 Schaakhuis-12-4
118. Waard, J.A.M. de (Jos) 1975 DD-18-15
119. Swart, S. de (Sipke) 1972 Promotie-13-14
  Zoun, R.P.C. (Rogier) 1972 Botwinnik-6+66
121. Pauw, S.A. (Sander) 1970 SHTV-9+20
122. Anema, W.J. (Walter) 1969 DSC-37-21
  Metselaar, H. (Harold) 1969 Schaakhuis-13  
124. Leezer, R. (Roel) 1957 Rijswijk-9-24
125. Borst, F. (Filip) 1956 DSC-38-51
126. Liefrink, F. (Feike) 1954 Novelty Destr.-3-101
127. Baas, J.A. (Hans) 1953 Promotie-14-17
128. Munnik, T. (Talitha) 1947 DSC-39-23
  Voorberg, J.P. (Johan) 1947 WSC-13+1
130. Kuiper, L.C. (Leo) 1945 DD-19  
131. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1944 Rijswijk-10+77
132. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-15+13
133. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-20= 
134. Segers, J.C.M. (Hans) 1936 SHTV-10-26
135. Huizen, H. van (Henk) 1931 Haeghe Ooievaar-4+1
    Prometheus-2  
136. Vreugdenhil, F. (Frans) 1930 DD-21+75
    Schaakmat-7  
    WSC-14  
137. Ouwens, H.C. (Bert) 1925 Promotie-16+1
138. Brendemühl, B. (Bernd) 1923 Novelty Destr.-4  
139. Bulthuis, J. (Jelle) 1922 Rijswijk-11-42
  Kanters, C.J. (Cor) 1922 RSC-BP-4+204
    SHTV-11  
141. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1921 Promotie-17+68
142. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-40= 
143. Smit, R. de (Rudi) 1916 Scheve Toren-4-53
144. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1915 DD-22+51
145. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1914 DSC-41+38
146. Mostert, M.J. (Joost) 1913 Promotie-18-62
147. Tamerus, H.A. (Henrik) 1912 DSC-42-14
148. Goudriaan, A. (Tony) 1911 Rijswijk-12-27
149. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1910 SHTV-12-17
150. Bik, W. (Wouter) 1909 Botwinnik-7+41
  Kort, W. (Wilco) 1909 Botwinnik-7+53
  Münninghoff, A. (Alexander) 1909 DD-23-56
153. Bueno, M.E. (Mark) 1906 DD-24  
  Schmitt, C. (Cristian) 1906 Novelty Destr.-5-66
  Tsai, W.T. (Wong) 1906 Promotie-19+66
156. Bottema, T. (Timo) 1905 Bobby Fischer-1-32
  Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-20-25
158. Baas, G.J. (Gert Jan) 1904 DSC-43+41
    Novelty Destr.-6  
  Kamar, M.B. (Muhannad) 1904 RSC-2-15
160. Kraats, W. v.d. (Wim) 1903 Scheve Toren-5+117
161. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1902 DSC-44-28
162. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-14+22
  Koster, J. (Jan) 1901 Promotie-21-28
164. Peerdeman, N.P. (Nico) 1900 Promotie-22+22
165. Eggink, G. (Gerhard) 1898 Promotie-23= 
  Hooven, E.C. van den (Evert) 1898 DSC-45-2
167. Nepveu, M. (Manuel) 1897 Promotie-24+7
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1897 DD-25-1
169. Dekker, A.E. (Ard) 1895 Schaakmat-8+8
    WSC-15  
170. Middelkoop, F.H. (Erik) 1894 Botwinnik-9+21
171. Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-16+12
172. Baak, E.E. (Evert) 1892 SHTV-13-65
173. Schuurman Hess, A. (Arjen) 1890 Promotie-25-55
174. Baas, R. (Rijnko) 1889 Rijswijk-13-62
    Schaakhuis-15  
  Brouwers, R.B. (Reggy) 1889 Schaakhuis-15+59
176. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1888 Schaakmat-9+32
    WSC-17  
177. Mellens, M. (Martin) 1887 Voorburg-1+29
178. Jonkman, D. (David) 1884 Schaakhuis-17-14
  Smeele, P.F.C. (Pieter) 1884 DD-26-30
180. Dekker, D.H.M. (Derk) 1883 Novelty Destr.-7+85
    Schaakhuis-18  
181. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1881 Voorburg-2+80
182. Eesteren, J. van (Jaap) 1879 DD-27+10
183. Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-14-13
  Tan, H.T. (John) 1875 Promotie-26+65
185. Monte, P.J. (Peter) 1873 Rijswijk-15-35
186. Laan, J. (Jorick) 1872 DSC-46+18
187. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1869 SHTV-14-7
188. Baak, K.L. (Karl) 1868 SHTV-15+4
189. Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat-10-3
    WSC-18  
190. Metz, A.G. (Atze) 1863 Rijswijk-16+20
191. Geerlings, V. (Vincent) 1862 Rijswijk-17-33
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
193. Gruss, C. (Christian) 1861 Novelty Destr.-8+52
194. Smaal, L. (Lourens) 1860 Promotie-27+26
  Theijn, D. (Dave) 1860 Scheve Toren-6+33
196. Iersel, M. van (Mark) 1859 DD-28+136
197. Bodaan, A. (Ton) 1856 DD-29+21
    HSV-1  
    SHTV-16  
    Schaakhuis-19  
  Mulders, R. (Rinze) 1856 Botwinnik-10-46
  Wiersma, A.A. (Arno) 1856 DSC-47+10
    Prometheus-3  
200. Scholten, J.J.H. (Joost) 1854 RSC-3-60
201. Goossens, P.A. (Pieter) 1852 DSC-48-53
202. Holst, R.E.H. v.d. 1849 HSV-2+9
  Marel, E.J. van der (Eric) 1849 Bobby Fischer-2-25
204. Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17+3
205. Harmanus, N.C. (Norbert) 1847 Schaakhuis-20-42
  Henn, R.A. (Reinhard) 1847 DD-30+13
  Minnema, R. (Rens) 1847 Promotie-28+64
208. Brizee, W.S. (Willem) 1845 Pomar-2  
209. Leeuwen, O. van (Olav) 1844 SHTV-18+1
210. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1843 DSC-49+51
211. Lode, P. (Peter) 1842 DSC-50-62
212. Corneth, H.J.M. (Bert) 1841 HSV-3+23
213. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1838 Bobby Fischer-3-35
  Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-18= 
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1838 DD-31-7
216. Duin, V.P.B. (Vincent) 1837 RSC-BP-5+17
217. Oversloot, W. (Wilco) 1835 WSC-19+17
218. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-32= 
219. Heijgen, D. van (Diederik) 1833 DSC-51-39
220. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1832 Schaakmat-11+72
    WSC-20  
221. Hulshof, J.P. (Hans) 1831 Rijswijk-19+19
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1831 DD-33+7
223. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1830 Promotie-29-75
224. Gaemers, P. (Peter) 1829 Rijswijk-20-2
  Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
226. Gent, A. van (Aad) 1828 Scheve Toren-7-13
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1828 RSC-BP-6+14
228. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1827 RSC-BP-7+12
229. Kraakman, P. (Paul) 1825 Rijswijk-21+16
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1825 RSC-BP-8-23
231. Bosman, J. (Johan) 1824 Promotie-31+15
  Koreman, E.P. (Eric) 1824 DD-34-30
233. Oosterhout, P. (Flip) 1823 Haeghe Ooievaar-6= 
234. Regeer, P.A. (Paul) 1817 Schaakhuis-21+2
235. Gerritsen, C.W.A. (Chris) 1815 Pomar-3+4
236. Waard, E.R. de (Remko) 1814 DD-35+38
237. Hart, J.W. 't (Johan) 1813 Schaakmat-12-19
    WSC-21  
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1813 Rijswijk-22+88
239. Knops, H. (Hamilcar) 1812 Promotie-32+7
  Vink, W.J.P. (Wim) 1812 DD-36-13
241. Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-33-33
242. Lange, R. (Ronny) 1808 Novelty Destr.-9-32
243. Then, W.J.T. (Hans) 1804 Schaakhuis-22+19
244. Ottenhof, S. (Sascha) 1803 Scheve Toren-8+2
245. Werkhoven, G. (Gerard) 1802 RSC-BP-9+59
246. Hoogeveen, F.R. 1800 HSV-4+9
247. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1798 DD-37+21
248. Haan, J.A. de (Hans) 1797 HSV-5+18
249. Vlaming, H. (Halana) 1796 DSC-52+4
250. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Mulders, E. (Edwin) 1795 Rijswijk-23-9
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1795 DD-38-36
  Wareman, D. (Dennis) 1795 RSC-BP-10+6
254. Haar, B. van de (Boudewijn) 1793 DD-39+63
    Schaakhuis-23  
  Koval, V. (Slavik) 1793 DD-39+64
  Segger, A. (Armin) 1793 SHTV-19+36
257. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-24= 
258. Kleijn, J. (Jeroen) 1790 Scheve Toren-9+9
259. Dongen, G. van (Gijs) 1788 Scheve Toren-10+13
  Graaf sr., J. de 1788 Scheve Toren-10-21
261. Calmthout, J.J. van (Hans) 1786 DSC-53-14
262. Witt, R.M. de (Dick) 1784 Botwinnik-11+51
263. Graaf, B. van de (Bas) 1782 Promotie-34+10
264. Pronk, R. (Rik) 1781 SHTV-20-121
265. Stolze, F.G. (Gerard) 1779 Lierse-2+47
  Verduijn, A. (Adriaan) 1779 Lierse-2-9
267. Toorn, A.J. van der (Aat) 1778 RSC-BP-11+24
268. Boeters, S. (Stefan) 1777 DD-41-6
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1777 HSV-6+26
    SHTV-21  
270. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1772 Pomar-4+4
  Middelkoop, A. (Arno) 1772 Botwinnik-12-22
272. Hubert, M. (Michel) 1770 Scheve Toren-12-9
273. Kievoet, P. (Peter) 1769 DD-42+51
274. Bovenlander, T. (Theo) 1767 SHTV-22+8
275. Giraldo, W.A. (William) 1764 Schaakhuis-24+39
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1764 Scheve Toren-13-32
277. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1762 DD-43-16
278. Lopies, A. (André) 1761 DD-44-9
279. Heek, P.F. (Peter) 1758 Botwinnik-13-26
280. Bakels, R. (Rosanne) 1755 Rijswijk-25-12
  Torenstra, R. (Rene) 1755 DSC-54-24
282. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-45-69
283. Sieben, F.J. (Ferdi) 1752 Promotie-35= 
284. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1750 Schaakmat-13+17
    WSC-22  
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-46= 
286. Mulderij, J. (Jesse) 1749 DSC-55+248
  Ploeger, D. (Dirk) 1749 RSC-4  
288. Blanter, S. (Sofya) 1748 DSC-56+36
289. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-47= 
  Terluin, A.G.J. (Alex) 1747 DD-47= 
291. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1746 RSC-5-19
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1746 DSC-57+2
    Prometheus-4  
293. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
294. Duijvesteijn, A. (Andre) 1744 Schaakmat-14+16
    WSC-23  
295. Etten, R.W. van (Ronald) 1743 Schaakmat-15+16
    WSC-24  
296. Leeuwe, F. de (Floris) 1741 RSC-BP-12+8
  Vokurka, T. (Tom) 1741 DD-49+23
298. Deelen, B.J. van (Bernard) 1740 RSC-6+25
  Terpstra, J.T. 1740 Pomar-5+5
300. Heiden, J. v.d. (Jan) 1738 Schaakmat-16+30
    WSC-25  
301. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1737 RSC-BP-13+81
302. Smits, R.C.M. (Rob) 1735 DSC-58+5
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1735 SHTV-23+29
304. Kraakman, M. (Mark) 1733 Rijswijk-26-28
305. Tirandas, A. (Amir) 1730 Schaakhuis-25-54
306. Vink, C. (Kees) 1729 Pomar-6+2
307. Bons, M.M. (Maurits) 1727 Haeghe Ooievaar-7+58
  Warmerdam, R. (Rob) 1727 Haeghe Ooievaar-7-9
  Zijlstra, J. (Jasper) 1727 Bobby Fischer-4+5
310. Kuipers, H. (Hielke) 1726 Promotie-37-3
  Valstar, J.P. (Jan) 1726 Lierse-4-20
312. Kanbier, M.B.C. (Max) 1723 Promotie-38+46
313. Postma, J. (Jan) 1721 DD-50= 
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1721 Scheve Toren-14-13
315. Berg, J. van den (Jaap) 1717 Promotie-39-69
316. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
317. Frissen, J.G.H. (Jan) 1714 DSC-59+5
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-7= 
319. Lubbe, L. van der (Lex) 1713 HSV-7= 
320. Graaf, E. v.d. (Erik) 1712 DD-51-28
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1712 Promotie-40-41
  Olvers, E. (Ed) 1712 SHTV-24-22
323. Donk, J. van de (Jan) 1711 DSC-60-32
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1711 Schaakmat-17-56
    WSC-26  
325. Belt, H.T. van den (Henk) 1710 DSC-61+46
  Dekker, J.C. (Jan) 1710 Schaakmat-18+18
    WSC-27  
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1710 DSC-61+1
328. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-14-6
329. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1708 DD-52-4
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1708 Schaakhuis-26+14
331. Bos, F. van den (Frank) 1707 Rijswijk-27-70
  Minnema, H. (Hans) 1707 Promotie-41-23
333. Broeder, L. den (Leno) 1705 Schaakmat-19-21
    WSC-28  
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1705 Schaakmat-19+27
    WSC-28  
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
  Kemeling, A.E. (Albert) 1705 DSC-63+2
337. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1703 Novelty Destr.-10  
338. Rekveldt, M.T. (Theo) 1702 DSC-64-39
339. Hylkema, H.T. (Titus) 1701 RSC-8-48
  Termaat, A. (Alfons) 1701 Botwinnik-15-35
341. Strien, B. van (Bart) 1698 Rijswijk-28+36
342. Nobel, C. (Corniel) 1696 DSC-65-32
343. Korving, C. (Cornelis) 1695 DSC-66-9
344. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-9+3
345. Boermans, R. 1692 DCSV-1-23
  Elders, M. (Maurits) 1692 Schaakhuis-27  
347. Jager, M.D. (Mark) 1691 DCSV-2-12
348. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-25-17
  Tamminga, M. (Meile) 1688 SHTV-25-91
350. Leeuwen, J. van (Jan) 1687 Schaakmat-21-14
    WSC-30  
  Ramondt, D. (Dennis) 1687 RSC-BP-14+9
352. Manen, R.A. van (Ruud) 1686 DD-53-25
353. Klaveren, J. van (Justus) 1685 SHTV-27+181
354. Ameling, A.H. (Bob) 1684 Botwinnik-16-30
    Promotie-42  
355. Dijken, B.S. van (Bert) 1682 RSC-9-21
  Yalçin, B. (Bilal) 1682 Schaakhuis-28= 
357. Hazeu, C.A. (Cock) 1679 Lierse-5+53
358. Claushuis, M. (Michael) 1678 Bobby Fischer-5+27
359. Busman, J.P. (Jan) 1675 Promotie-43-26
  Guijt, E. (Erwin) 1675 Promotie-43+15
361. Boersma, F.W. (Franke) 1672 Haeghe Ooievaar-9+19
362. Ferschtman, F. (Felix) 1670 Pomar-7+1
363. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-29= 
364. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1668 DSC-67-2
    Prometheus-5  
365. Ee, W. van (Winston) 1666 Rijswijk-30+19
  Matai, R.R. (Rudi) 1666 Promotie-45-13
367. Brunner, K. (Karg) 1664 Schaakmat-22-76
    WSC-31  
  Ende, J.L. van den (Jan) 1664 Schaakmat-22+33
    WSC-31  
369. Arp, G. (Gerard) 1663 Botwinnik-17-12
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1663 WSC-33-6
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1663 DSC-68+4
372. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1662 Botwinnik-18-13
373. Pietersma, D. (Douwe) 1661 Schaakmat-24+15
    WSC-34  
374. Mudde, H. 1658 Pomar-8-39
375. Broos, S.J. (Simon) 1657 DSC-69-29
  Königslöw, B. von (Bas) 1657 Pomar-9-7
377. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1655 DD-54+18
378. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-10= 
  Tol, J.H. van der (Henk) 1654 Rijswijk-31-42
380. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1653 Promotie-46+14
381. Wiegerink, R.T. (Ruben) 1652 SHTV-28= 
382. Kerkhof, C. (Cees) 1650 Scheve Toren-15-13
  Martens, F.M. (Frans) 1650 Promotie-47+12
384. Meij, M. de (Marc) 1648 Schaakhuis-29+85
385. Berg, S. v.d. (Sandra) 1647 Lierse-6-32
  Merle, R. (Robert) 1647 Schaakmat-25+20
    WSC-35  
387. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1645 DD-55-20
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1645 Schaakmat-26+5
    WSC-36  
  Weerts, R.J. (Rene) 1645 DSC-70-76
    Schaakhuis-30  
390. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1643 Lierse-7+34
391. Nierop, D. (Dominique) 1642 Haeghe Ooievaar-11-1
392. Taverne, N. (Nadeem) 1641 Schaakhuis-31+11
393. Eijk, A.J. van (Aad) 1639 Haeghe Ooievaar-12+27
  Reiding, R. 1639 Scheve Toren-16+45
395. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1638 Promotie-48+48
396. Dalen, W. van (Willem) 1637 Botwinnik-19+24
  Stegenga, F.J. 1637 DCSV-3-36
398. Cruden, M. (Marcel) 1636 Schaakhuis-32-22
  Verheijen, J. (Jan) 1636 SHTV-29+78
400. Eveleens, E. (Ed) 1635 Promotie-49+50
401. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1634 WSC-37+17
402. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1632 SHTV-30-17
403. Gijsen, C. (Carel) 1631 Bobby Fischer-6-31
    Rijswijk-32  
  Quak, P.C. (Piet) 1631 Lierse-8+18
405. Berendse, F.N. 1630 Pomar-10-61
  Hofstee, P. (Piet) 1630 DD-56-32
    HSV-10  
    Schaakhuis-33  
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-13= 
408. Broekhuizen, T. (Tom) 1629 DSC-71+2
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1629 Promotie-50-21
410. Zeilstra, L. (Lie) 1627 RSC-10+68
411. Koks, P.W. (Paul) 1626 DD-57+22
  Loke, J.A. 1626 HSV-11-1
413. Engering, F. (Frans) 1622 DD-58-11
  Groothuis, W. (Willem) 1622 Bobby Fischer-7-15
  Veen, R. van der (Reinier) 1622 DCSV-4+8
416. Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-59= 
  Huygen, C. (Kees) 1621 DSC-72= 
418. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-60= 
419. Beekman, G. 1618 Pomar-11-46
420. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-14= 
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1617 DD-61+141
422. Gelpke, R.F. (René) 1615 DSC-73-17
423. Breton, M.R. (Mark) 1612 DSC-74-38
  Gerritsma, N.J. (Bert) 1612 HSV-12+123
425. Brinkman, D.T. (Dirk) 1610 Promotie-51-32
426. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1609 Lierse-9+36
427. Berkel, D. van (Dennis) 1607 Lierse-10-56
  Herpen, M. van (Max) 1607 DD-62-6
429. Bruin, J.S. (Jos) 1605 Schaakmat-27+6
    WSC-38  
  Wentholt, F. (Frans) 1605 DD-63-18
431. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1602 Rijswijk-33+4
432. Pree, J.C.I. de (Jan) 1600 RSC-11= 
433. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1597 Schaakmat-28-21
    WSC-39  
  Sikkes, P. (Piet) 1597 SHTV-31-63
435. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1595 Lierse-11-6
  Venema, C.P. (Kees) 1595 DSC-75-18
437. Dijk, T. van (Teun) 1594 Lierse-12-52
438. Goebertus, A.W. (Adrie) 1592 Voorburg-4+9
439. Frehe, A.P. (Antoon) 1591 DSC-76+8
  Otter, A.C. den (Kees) 1591 Rijswijk-34+1
  Poots, R.P. (Rene) 1591 DSC-76+83
442. Dop, E.R. van (Erik) 1588 Novelty Destr.-11+27
    Rijswijk-35  
  Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-15-17
444. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1587 Voorburg-5-5
445. Laan, H. van der (Hugo) 1586 DSC-78-41
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1586 Schaakmat-29-7
    WSC-40  
447. Wagner, A.M. (André) 1584 Haeghe Ooievaar-16+11
    SHTV-32  
448. Verlinde, Y. (Youri) 1583 Pionnetjes-2+56
449. Sterk, C. (Casper) 1582 DD-64  
450. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1581 Rijswijk-36-18
451. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1578 Haeghe Ooievaar-17-11
452. Feenstra, J.D. (Han) 1577 RSC-BP-15+78
  Wuister, J. (Jan) 1577 RSC-BP-15-30
454. Haisma, H. (Hans) 1576 WSC-41+16
  Steenweg, P. (Paul) 1576 DCSV-5+13
  Tamerus, J. (Jan) 1576 Lierse-13-22
457. Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-79-41
458. Horst, G. (Gerrit) 1574 DD-65-74
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1574 DD-65+1
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1574 DD-65-12
461. Hennink, D. (Dick) 1572 DD-68+4
462. Rijkom, W. van (Wouter) 1571 Promotie-52+4
463. Zwart, D.M. de (Dennis) 1570 HSV-13= 
464. Boot, O. (Otto) 1569 Botwinnik-20+66
465. Berghout, S. (Stijn) 1567 DSC-80+2
  Visser, R. (Roel) 1567 DSC-80  
467. Bergers, W. (Wim) 1566 Scheve Toren-17-59
  Sutrisno, A. (Agus) 1566 Scheve Toren-17+21
469. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1565 Lierse-14-48
  Wal, C.M. van der (Martin) 1565 Schaakmat-30+69
    WSC-42  
471. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12= 
  Veen, R. ter (Rens) 1564 DCSV-6-45
    Pomar-12  
473. Flikweert, C.L. (Kees) 1563 Schaakmat-31+35
    WSC-43  
474. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1562 HSV-14-56
475. Weel, A.J. van (Toon) 1561 DD-69+8
476. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1560 Schaakhuis-34+50
  Stoops, M. (Michael) 1560 DSC-82+53
    Prometheus-6  
478. Rutten, G. 1558 Scheve Toren-19+14
479. Blanter, M. (Marfa) 1556 DSC-83+126
480. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1554 Haeghe Ooievaar-18-1
481. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1553 Rijswijk-37= 
482. Maliepaard, C.J. (Kees) 1552 Promotie-53= 
  Mokadem, M. (Mohamed) 1552 RSC-13+29
484. Alvares, E.F.S. (Eric) 1551 SHTV-33-45
  Verploegh, H.C. (Henk) 1551 RSC-BP-17-11
486. Coers, E.F. (Frans) 1549 SHTV-34-62
  Frima, E. (Erik) 1549 DD-70+24
488. Krikorian, O. (Olivier) 1545 Novelty Destr.-12-76
  Meijer, G. (Gerard) 1545 Bobby Fischer-8+4
490. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1544 Haeghe Ooievaar-19-72
    SHTV-35  
491. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1543 Promotie-54+288
492. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1542 Novelty Destr.-13= 
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1542 HSV-15-23
494. Sidoti, F. (Filippo) 1541 Novelty Destr.-14+23
  Staden sr., M. van (Martin) 1541 Promotie-55-9
496. Knigge, M. (Mark) 1540 Rijswijk-38+16
497. Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-56-9
498. Kloet, V. van der (Victor) 1537 DSC-84-15
499. Jong, B. de (Bob) 1536 Botwinnik-21-20
500. Franke, A.C.W. (Arie) 1535 Botwinnik-22-3
501. Albers, M.M. (Merlijn) 1534 Botwinnik-23+12
502. Blaas, L.J. 1533 Pomar-13= 
503. Kinoshita, K. (Kanako) 1531 Schaakhuis-35= 
  Post, T.H.M. (Dick) 1531 Schaakmat-32= 
    WSC-44  
505. Bilars, G.H. (Gerard) 1530 DSC-85-61
506. Thomas, R. (Raymond) 1526 DSC-86  
507. Walder, B. (Bart) 1525 RSC-14+6
508. Kamp, R. van de (Rob) 1524 Voorburg-6  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1524 Haeghe Ooievaar-20-19
510. Berg, G.M. van den (Geert) 1523 Haeghe Ooievaar-21-6
  Kampen, F.F. van (Frans) 1523 DD-71-120
512. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1521 Haeghe Ooievaar-22+8
513. Hofland, J. (Jeffrey) 1520 Schaakmat-33+68
    WSC-45  
  Knigge, J.A. (Hans) 1520 Rijswijk-39+18
515. Kauffman, W.F.N. 1519 Pomar-14= 
516. Man, P.M.J. de (Peter) 1518 Pomar-15-32
  Perluka, J.L. (Han) 1518 Botwinnik-24-15
518. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-15= 
519. Leite, S. (Scot) 1515 Schaakhuis-36+221
520. Kemeling, L. (Leen) 1514 WSC-46-19
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1514 DD-72-44
  Weijde, A. van der (Andre) 1514 DSC-87-46
    WSC-46  
523. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1513 Botwinnik-25  
    Voorburg-7  
524. Remmerswaal, W. (Wouter) 1510 DD-73-9
    HSV-16  
525. Etten, A.A. van (Arjan) 1508 Promotie-57= 
  Patty, F. al 1508 Voorburg-8= 
527. Jong, A. de (Arie) 1507 Lierse-16-21
  Steemers, V. (Vincent) 1507 Pomar-16-13
529. Bes, R.N.M. (Rob) 1506 Haeghe Ooievaar-23= 
530. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-40  
531. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1504 HSV-17-99
    Pomar-17  
    Schaakhuis-37  
  Velzen, M. van (Martin) 1504 RSC-BP-18-60
533. Lindhout, D.J. (Danny) 1502 SHTV-36-58
  Nieswaag, J. (Hans) 1502 Lierse-17+12
535. Poot, W. (Wim) 1501 Lierse-18+75
  Thu, K. (Kyaw Moe) 1501 Schaakhuis-38+98
  Zijlstra, F. (Lex) 1501 Voorburg-9-19
538. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1499 RSC-15+3
539. Albertus, B. (Bram) 1497 Promotie-58+98
540. Prins, L. (Leen) 1495 Schaakmat-34+23
    WSC-48  
541. Onselen, G. van (Guido) 1493 Schaakhuis-39-12
542. Leij, E.J. van der (Edwin) 1491 Haeghe Ooievaar-24-16
543. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-41-46
544. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1488 Botwinnik-26= 
545. Narayan, N.S. (Nishant) 1487 DSC-88+403
  Valk, D.J.G. (Dick) 1487 Lierse-19+6
547. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1485 DSC-89-21
548. Buijs, G. (Gerard) 1482 Lierse-20+2
  Eibergen, R. van (Robert) 1482 DD-74+8
    Novelty Destr.-15  
  Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-37-39
551. Veen, H. ter 1478 DCSV-7-14
552. Vreede, H. de (Henk) 1476 Botwinnik-27+56
553. Lucas, H. (Herman) 1475 RSC-BP-19-14
554. Dirkse, S. (Simon) 1473 DSC-90+1
  Ruiter, R. de (Rein) 1473 DD-75+16
556. Swieten, S.C. van (Simon) 1471 Lierse-21+9
557. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1469 Lierse-22+9
558. Butterman, G.H. (Gert) 1468 Pomar-18= 
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1468 Rijswijk-42  
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1468 RSC-16-22
561. Honderd, G. (Ger) 1466 Prometheus-7-50
  Sluimers, R. (Rogier) 1466 Bobby Fischer-9  
563. Pol, T. van der (Theo) 1465 Schaakmat-35-152
    WSC-49  
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1465 Schaakmat-35+18
    WSC-49  
565. Huisman, E. (Edgar) 1464 DSC-91-8
566. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-76-6
567. Vries, R. de (Rob) 1460 Promotie-59+2
568. Engelen, N. (Niels) 1457 DD-77+22
569. Felix, R.J. (Rob) 1455 Rijswijk-43-12
  Hanemaaijer, P. (Piet) 1455 Botwinnik-28+46
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1455 Haeghe Ooievaar-25+75
572. Klijnsma, R. (Richard) 1454 Scheve Toren-20+18
573. Doeves, A. (Bram) 1447 Botwinnik-29-5
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1447 DSC-92  
    Rijswijk-44  
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-37= 
576. As, J.J. van (Sjaak) 1444 HSV-18-22
    RSC-17  
577. Zwanenburg, C. (Marco) 1443 Schaakmat-38+76
    WSC-51  
578. Schuyer, E.H. (Eddy) 1441 Bobby Fischer-10-27
  Splint, C.E.R. (Rob) 1441 Botwinnik-30= 
580. Dijkstra, R.W. (Rob) 1437 SHTV-38-27
581. Jacobs, H. 1435 Pomar-19+8
582. Berg, J.C. van den (Johan) 1433 Lierse-23-50
583. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
584. Varenkamp, F.M. (Frits) 1430 Promotie-60+7
585. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-20= 
586. Vries, A. de (Auke) 1427 DD-78+11
587. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-20+3
588. Hijma, P. (Pieter) 1424 Promotie-61+36
589. Saied, H.Z. (Zaman) 1423 HSV-21  
590. Coenders, H. (Hans) 1422 HSV-22+81
  Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1422 Lierse-24-46
592. Groot, M.H. de (Martin) 1421 RSC-BP-20-87
593. Rijn, P. van (Patrick) 1420 Botwinnik-31+109
    Haeghe Ooievaar-26  
594. Zwart, A. v.d. (Ard) 1419 SHTV-39-8
595. Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-45= 
596. Croes, J.C. (Koos) 1414 Haeghe Ooievaar-27-38
  Molinari, F. (Fausto) 1414 Novelty Destr.-16-117
  Trompetter, R. (Remco) 1414 WSC-52-26
599. Trommel, J.C. 1412 DCSV-8= 
600. Rijswijk, T. van (Tim) 1409 Pomar-21= 
  Vries, P. de (Peter) 1409 Schaakmat-39-6
    WSC-53  
  Zwemstra, L. (Bert) 1409 DSC-93-12
    Prometheus-8  
603. Homulle, H. (Harald) 1405 Haeghe Ooievaar-28+18
  Laven, F. (Fred) 1405 DSC-94  
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1405 DSC-94= 
606. Woestenenk, J. (John) 1404 Pomar-22-67
607. Hessels, W.B. 1394 HSV-23-41
608. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1393 Haeghe Ooievaar-29-31
609. Schoon, C. (Chris) 1391 Promotie-62-24
610. Akkerboom, B. (Broer) 1390 Rijswijk-46+7
611. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-10  
612. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18-45
613. Jansen, N. (Niels) 1385 DSC-96+202
614. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1380 HSV-24-9
    RSC-19  
615. Blaauw, F. (Frans) 1377 Bobby Fischer-11+2
  Bragonje, H. (Henk) 1377 Promotie-63= 
  Krempel, J. (Jordy) 1377 DSC-97-30
618. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-40= 
    WSC-54  
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1376 RSC-20+19
620. Al Sam, H. (Husham) 1375 Botwinnik-32-4
621. Witjens, T. (Theo) 1371 Botwinnik-33-17
622. Calje, A. (Adrey) 1368 Botwinnik-34-15
    Voorburg-11  
623. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
624. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1365 Promotie-64+83
625. Zonderland, H. (Herman) 1362 DSC-98+14
626. Meijer, W.J. (Wim) 1360 Pomar-23+42
627. Lohrer, M.T.A. 1359 Pomar-24-47
  Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-35= 
629. Kolk, J. v.d. (Jan) 1358 DSC-99-59
    Prometheus-9  
630. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-25= 
631. Scherpenisse, R. (Rob) 1352 DSC-100-29
632. Ham, T. van (Torsten) 1351 Promotie-65+108
  Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-40+11
634. Cvetkovic, D. (Dusan) 1350 Bobby Fischer-12+211
635. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-12= 
636. Roo, J. de (Jeroen) 1347 Promotie-66-14
637. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-40-62
638. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-26+42
639. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-101-45
640. Zonneveld, J. (Jan) 1338 Pomar-25-113
    Prometheus-10  
    RSC-22  
641. Rietveld, A. (Aart) 1337 Voorburg-13-87
642. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1332 Haeghe Ooievaar-30-27
643. Groot, P.J. de (Pieter) 1331 Botwinnik-36-13
644. Luk, T. (Thomas) 1330 SHTV-41+118
  Rijkom, V. van (Vincent) 1330 Promotie-67+74
646. Raulji, K. (Kavya) 1326 Bobby Fischer-13+520
647. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1320 HSV-27  
    Haeghe Ooievaar-31  
    SHTV-42  
    Schaakhuis-41  
  Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-17= 
    Pomar-26  
649. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-28= 
  Ende, P.J. van der (P) 1319 WSC-55+130
651. Hendriks, H. (Hans) 1318 DSC-102-1
    Prometheus-11  
  Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1318 Haeghe Ooievaar-32= 
653. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1315 Botwinnik-37  
654. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-43  
  Koornneef, A. (Arie) 1314 Lierse-25-19
656. Nienhuis, J. (Jan) 1313 Voorburg-14-31
657. Rosenstand, S. (Selwyn) 1307 DD-79-5
658. Bijster, H. (Harmen) 1303 Botwinnik-38+48
659. Wagter, E.L. (Eric) 1300 DSC-103+55
660. Boer, R. de (Ruut) 1298 RSC-BP-21-45
661. Riet, P.H.M. van (Paul) 1296 DSC-104+41
662. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-15= 
663. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1289 Schaakmat-41  
    WSC-56  
664. Lagerwerf, L. (Leen) 1287 Lierse-26-26
665. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1285 Lierse-27-8
  Zengin, S. (Siyar) 1285 Voorburg-16  
667. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-39+2
  Ellmann, G. (Gabor) 1284 Bobby Fischer-14-60
669. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-33-61
670. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1281 RSC-23+21
  Hijman, H.A.P. 1281 Pomar-27= 
672. Bergers, J. (Jos) 1279 Pomar-28= 
673. Calje, F.L. (Fong Li) 1268 Botwinnik-40+87
    Promotie-68  
674. Modderman, A.H. (Arent) 1266 Botwinnik-41-26
  Swanink, J.J. (Koos) 1266 DSC-105+8
    Prometheus-12  
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1266 SHTV-44+200
677. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1264 Pionnetjes-3+258
678. Soeterbroek, P. (Piet) 1262 Botwinnik-42-47
679. Sleptsov, G. (George) 1260 Lierse-28  
680. Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-106+3
681. Visser, J.H.A. (Hans) 1248 RSC-24-18
    Voorburg-17  
682. Wissen, T. van (Tibo) 1247 Promotie-69= 
683. Ciftci, S. (Selahattin) 1245 HSV-29+5
684. Groot, A.N.G. (Bertus) 1243 Schaakmat-42-5
    WSC-57  
685. Beekman, L. (Loek) 1242 Pomar-29-145
  Hogezand, R.A.F. van (Raf) 1242 DD-80+86
687. Ketting, S. (Sebastiaan) 1240 Rijswijk-47+83
688. Willik, B. van der (Bert) 1239 DSC-107+1
689. Prins, J. (Jan) 1238 Lierse-29+71
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-108= 
    Prometheus-13  
691. Ham, J. van (Joop) 1233 DSC-109+5
692. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1226 Bobby Fischer-15+22
693. Caspers, E. (Eric) 1222 Botwinnik-43-21
694. Torenstra, J. (Jan) 1221 DSC-110-20
    Prometheus-14  
695. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1218 Schaakmat-43-53
    WSC-58  
  Krösschell, W. (Wim) 1218 Lierse-30-12
697. Battes, F. (Frans) 1214 Botwinnik-44-5
698. Vries, J.A. de (John) 1209 RSC-25+28
699. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1208 Rijswijk-48  
700. Kwappenberg, E. (Eric) 1207 HSV-30-64
701. Albers, P. (Pelle) 1206 Botwinnik-45-18
702. Oosterom, G. (Gerrit) 1204 Lierse-31-61
703. Oomes, M. (Marijn) 1202 DSC-111= 
704. Croonen, F.A.B. (Frans) 1200 Botwinnik-46  
705. Berg, J. v.d. (Co) 1199 Lierse-32+46
706. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1197 Schaakmat-44-7
    WSC-59  
707. Rens, J.G. (Hans) 1195 Botwinnik-47-21
708. Fehér, T. (Tomás) 1194 Bobby Fischer-16-2
709. Kanbier, G. (Guy) 1186 Promotie-70+199
710. Hanewald, E. (Ernst) 1185 DSC-112+20
  Kolmeschate, R. van (Rob) 1185 Lierse-33-1
712. Bouma, H.H. (Henk) 1176 HSV-31-73
713. Valstar-Valstar, N. (Nel) 1175 Lierse-34+71
714. Jong, D.C. de (Dick) 1167 DSC-113  
715. Sevink, F.B. (Bas) 1163 Promotie-71+225
716. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-45= 
    WSC-60  
717. Katsarov, M. (Maks) 1160 DSC-114  
718. Feringa, A. (Andre) 1158 Lierse-35-92
719. Ende, J.P. van der (Jesse) 1154 WSC-61  
720. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1151 Haeghe Ooievaar-34-30
  Kuijper, W. (Wim) 1151 Lierse-36-65
722. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1148 Schaakmat-46-106
    WSC-62  
723. Marle, R.R. van (Roelof) 1145 Rijswijk-49-52
724. Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1  
725. Heskes, E.T. (Ebba) 1136 Promotie-72+227
726. Kommer, T.J. (Jan) 1132 Rijswijk-50-10
727. Vermeulen, W. (Wim) 1129 SHTV-45-9
728. Oomes, A. (Ad) 1122 Schaakmat-47+34
    WSC-63  
729. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-9-18
730. Dumont, J.C. (Joep) 1118 DSC-115  
731. Happee, R.R. (Rinco) 1105 Lierse-37+16
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1105 Novelty Destr.-18+27
733. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1096 Scheve Toren-21-37
734. Peeters, W.D. (Ward) 1093 Scheve Toren-22+143
735. Meer, P. van der (Paul) 1089 DSC-116  
736. Onderwater, M. (Michel) 1088 Schaakmat-48-39
    WSC-64  
737. Heskes, J.M. (Johan) 1071 Promotie-73+159
738. Lohuis, A.H. (Anton) 1066 Schaakmat-49-29
    WSC-65  
739. Boonman, W. (Wil) 1054 Scheve Toren-23+49
740. Helfferich, G. (Gert) 1053 Bobby Fischer-17-84
741. Ecluse, S. de l' (Sander) 1045 Lierse-38  
742. Bogaartz, T. (Theo) 1031 Haeghe Ooievaar-35+56
743. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1018 RSC-26  
744. Smit, S. de (Stijn) 1006 Scheve Toren-24-11
745. Vuong, M. (Mitchell) 1004 SHTV-46-4
746. Hoekstra, G. (Gabe) 995 DSC-117= 
747. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 991 Rijswijk-51-116
748. Peursen, T.W. van (Timo) 989 Rijswijk-52+121
749. Rubert, M. (Mireille) 987 Rijswijk-53-34
750. Westerduin, R. (Rina) 974 Botwinnik-48-29
751. Bruinink, A. (Andre) 955 DSC-118  
752. Bronswijk, P. (Peter) 939 Schaakmat-50-36
    WSC-66  
753. Dillen, E. van (Ed) 914 Bobby Fischer-18= 
754. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-47+25
755. Meijer, K. (Kim) 881 Pionnetjes-4+160
756. Bastiaannet, C. (Casper) 851 Haeghe Ooievaar-36= 
757. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-48+118
  Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2  
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2+303
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2  
Artikel aangelegd op: 03-11-2016
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.