Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2016
Geschreven door Paul Koppens   
06-08-2016
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2016. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2015 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2780 DSC-1-8
2. Nikolic, P. (Predrag) 2622 Novelty Destr.-1+2
3. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2612 DD-1-41
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2521 DSC-2  
5. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2435 WSC-1+2
6. Michielsen, J.R. (Joost) 2397 DSC-3+7
7. Wiel, J.T.H. van der (John) 2391 DD-2+2
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Kevlishvili, R. (Robby) 2388 Promotie-1+38
10. Snuverink, J. (Jochem) 2374 DSC-4+1
11. Gaehler, M. (Marco) 2359 DSC-5+20
12. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2352 DSC-6-15
13. Freeke, M.F. (Matthieu) 2346 DSC-7-4
14. Galehdari, B. (Bardia) 2330 Botwinnik-1  
15. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2311 Schaakhuis-2  
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2307 Promotie-2+5
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
18. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2279 DD-4-30
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-8-23
20. Barendse, T.J.M. (Ted) 2243 DSC-9+132
21. Bannink, B. (Bernard) 2217 Promotie-3-23
22. Meijer, D.N. (Dolf) 2203 Pionnetjes-1+4
  Werksma, A. (Arie) 2203 DD-5-24
24. Goes, S. (Sten) 2198 DSC-10-63
25. Smits, S. (Sebastiaan) 2192 DSC-11+50
26. Hofman, A.M. (Marnix) 2186 WSC-2+8
27. Hoogland, M. (Mike) 2184 Schaakhuis-3+10
28. Prakken, G. (Gerrit) 2179 DD-6-22
29. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2178 DSC-12-27
30. Waal, A.G. de (Ton) 2173 Promotie-4+7
31. Helvoort, R.A. van (Rob) 2168 Rijswijk-1+26
32. Liem, R. (Raymond) 2163 Schaakhuis-4-22
33. Meulenbroek, K. (Kim) 2157 DSC-13+16
34. Hortensius, L.M. (Lisa) 2156 DSC-14-6
  Verbaken, O.P. (Onno) 2156 DSC-14+37
36. Hennink, E. (Erik) 2151 Promotie-5+38
37. Legemaat, G. (Gert) 2150 DSC-16-110
38. Otten, M. (Martijn) 2145 DD-7-1
39. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-17= 
40. Pietersma, M. (Menno) 2140 Schaakmat-1-16
    WSC-3  
41. Egmond, R.M. van (Rogier) 2134 DD-8-34
42. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
43. Kortis, W. (Wim) 2128 DSC-18  
  Slaa, R. (Ricardo) 2128 DSC-18-10
45. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2127 SHTV-1+46
46. Zetten, M. van (Maarten) 2120 Promotie-7+17
47. Hartog, M.F. den (Marijn) 2119 DD-9+54
48. Aagaard, M. (Michael) 2118 WSC-4-2
49. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2114 DSC-20+41
50. Dickhoff, R. (Ronald) 2109 DD-10-33
  Voogt, B. (Bob) 2109 DSC-21-2
52. Putten, H. van (Henk) 2105 Schaakmat-2+51
    WSC-5  
53. Middelveld, M. (Martine) 2099 DSC-22-20
54. Kommer, B. (Bas) 2098 Rijswijk-2-12
55. Woerden, M. van (Michiel) 2094 Schaakmat-3-18
    WSC-6  
56. Raaf, E. van der (Erik) 2090 SHTV-2-22
57. Craciun, P. (Paula) 2089 Novelty Destr.-2  
58. Vistisen, L.M. (Lars) 2088 DD-11-35
    Novelty Destr.-3  
59. Stam, H.J. (Hans) 2086 DSC-23+5
60. Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2084 DD-12+46
61. Dekker, K. (Kees) 2081 Scheve Toren-1+37
62. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2080 Botwinnik-2+8
63. Dijk, T.A. van (Timon) 2079 Schaakmat-4-5
    WSC-7  
64. Cupido, A. (Alexander) 2077 Rijswijk-3+18
  Dijk, O. van (Onno) 2077 DD-13+5
66. Buzing, P.C. (Pieter) 2073 DSC-24+5
67. Brasser, P. (Paul) 2072 Schaakmat-5-2
    WSC-8  
68. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-25= 
  Liempt, M. van (Michael) 2068 Rijswijk-4+42
70. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2067 DSC-26-12
71. Loewenthal, G.A.M. (Günther) 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
72. Groot, M. de (Marco) 2059 Rijswijk-5+59
  Zwartveld, J. (Hans) 2059 DSC-27-8
    Schaakhuis-5  
74. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2058 Rijswijk-6-41
  Schrik, R. (Rachid) 2058 Schaakhuis-6-14
  Werve, P. van der (Paul) 2058 Promotie-8-84
77. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-9-15
78. Oranje, R. (Richard) 2043 DSC-28-72
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2043 Rijswijk-7-19
80. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2040 DSC-29+35
81. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2039 Promotie-10+9
  Straaten, M. van (Marco) 2039 SHTV-3+85
    Schaakhuis-7  
83. Happel, H.A. (Henk) 2037 DD-14-31
84. Sayad, S. el (Sherief) 2035 RSC-BP-1  
85. Beeren, T.J.B. (Thom) 2033 Botwinnik-3+98
86. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2032 DSC-30-1
87. Klop, T.L. (Tjomme) 2029 Schaakhuis-8+9
88. Have, R.H.S. ten (Roland) 2023 DSC-31-13
89. Zanten, W.P.C. van (William) 2021 SHTV-4-1
90. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-15= 
91. Stolte, M.J. (Maarten) 2017 SHTV-5-12
  Valstar, J.R. (Johan) 2017 Schaakmat-6+32
    WSC-9  
93. Hut, A.A. (Alex) 2008 SHTV-6  
94. Hoogt, I. de (Ivar) 2004 DSC-32+34
95. Bieger, T. (Thierry) 2002 Pomar-1+19
    WSC-10  
  Buchly, S. (Stefan) 2002 Botwinnik-4-8
97. Bosma, A. (Arend) 1998 DSC-33= 
  Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1998 Rijswijk-8+21
99. Milort, G. (Gerard) 1997 RSC-BP-2+14
    Schaakhuis-9  
  Waard, J.A.M. de (Jos) 1997 DD-16+4
101. Douwes, J. (Jan) 1996 Schaakhuis-10+34
  Manoch, M. (Maurice) 1996 Botwinnik-5+19
103. Meer, K. van der (Kees) 1994 DSC-34+8
    Prometheus-1  
104. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1-18
105. Metselaar, H. (Harold) 1986 Schaakhuis-11  
106. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1985 WSC-11-1
  Wichhart, M. (Maarten) 1985 Promotie-11+48
108. Flohil, J.A. (Jaap) 1984 DSC-35+13
109. Kentstra, W.P.A. (Wim) 1982 Scheve Toren-2+27
110. Berg, B. van der (Bas) 1981 Rijswijk-9-22
  Henke, A.C.Z. (Aleksander) 1981 DD-17-17
  Oei, H.I. (Ik) 1981 Schaakhuis-12-47
  Verbaan, B.M. (Bart) 1981 RSC-BP-3-3
114. Dijk, E. van (Eduard) 1980 SHTV-7-18
  Tromp, E.J. (Erik Jan) 1980 Scheve Toren-3-19
116. Hollander, J.W. (Hans) 1976 Schaakhuis-13+3
117. Anema, W.J. (Walter) 1972 DSC-36-20
  Borst, F. (Filip) 1972 DSC-36-30
  Swart, S. de (Sipke) 1972 Promotie-12-33
120. Pauw, S.A. (Sander) 1970 SHTV-8+20
121. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1968 Botwinnik-6+62
122. Liefrink, F. (Feike) 1962 Novelty Destr.-4-109
123. Leezer, R. (Roel) 1959 Rijswijk-10-55
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1959 Rijswijk-10+173
125. Voorberg, J.P. (Johan) 1955 WSC-12-30
126. Baas, J.A. (Hans) 1953 Promotie-13-17
127. Noordhoek, H. (Henk) 1950 Promotie-14-88
128. Munnik, T. (Talitha) 1949 DSC-38-60
129. Vreugdenhil, F. (Frans) 1944 DD-18+100
    Schaakmat-7  
    WSC-13  
130. Blankespoor, J.H. (Jan) 1943 Promotie-15+13
131. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-19= 
132. Bottema, T. (Timo) 1941 Bobby Fischer-1= 
133. Bulthuis, J. (Jelle) 1939 Rijswijk-12+112
134. Kraats, W. v.d. (Wim) 1937 Scheve Toren-4+179
135. Segers, J.C.M. (Hans) 1936 SHTV-9-26
136. Kanters, C.J. (Cor) 1932 RSC-BP-4+188
    SHTV-10  
137. Huizen, H. van (Henk) 1931 Haeghe Ooievaar-4+1
    Prometheus-2  
138. Mostert, M.J. (Joost) 1927 Promotie-16-48
139. Goudriaan, A. (Tony) 1925 Rijswijk-13-13
  Ouwens, H.C. (Bert) 1925 Promotie-17-12
141. Brendemühl, B. (Bernd) 1923 Novelty Destr.-5  
142. Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-39-3
143. Smit, R. de (Rudi) 1916 Scheve Toren-5-53
144. Baas, R. (Rijnko) 1915 Rijswijk-14-45
    Schaakhuis-14  
  Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1915 DD-20+64
146. Münninghoff, A. (Alexander) 1914 DD-21-38
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1914 DD-21+61
148. Tamerus, H.A. (Henrik) 1912 DSC-40= 
149. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1911 DSC-41+91
150. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1910 SHTV-11-17
151. Peerdeman, N.P. (Nico) 1906 Promotie-18+28
  Schmitt, C. (Cristian) 1906 Novelty Destr.-6-66
153. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-19-32
154. Baas, G.J. (Gert Jan) 1904 DSC-42+41
    Novelty Destr.-7  
  Kamar, M.B. (Muhannad) 1904 RSC-2-15
156. Tsai, W.T. (Wong) 1903 Promotie-20+61
157. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1902 DSC-43-28
158. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-15+34
  Koster, J. (Jan) 1901 Promotie-21-28
  Nepveu, M. (Manuel) 1901 Promotie-21+10
161. Kort, W. (Wilco) 1900 Botwinnik-7+44
162. Eggink, G. (Gerhard) 1898 Promotie-23= 
  Hooven, E.C. van den (Evert) 1898 DSC-44-2
164. Vries, J.P. de (Jan-Pieter) 1896 DSC-45-15
165. Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-14+12
166. Baak, E.E. (Evert) 1892 SHTV-12-65
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1892 Botwinnik-8+19
168. Schuurman Hess, A. (Arjen) 1890 Promotie-24-55
169. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1888 Schaakmat-8+32
    WSC-15  
170. Mellens, M. (Martin) 1887 Voorburg-1+29
171. Boerkamp, H.A.J. (Harrie) 1886 Promotie-25+13
172. Jonkman, D. (David) 1884 Schaakhuis-16-14
173. Bodaan, A. (Ton) 1882 DD-23+47
    HSV-1  
    SHTV-13  
    Schaakhuis-17  
174. Dekker, A.E. (Ard) 1880 Schaakmat-9-7
    WSC-16  
175. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1879 Voorburg-2+55
  Brouwers, R.B. (Reggy) 1879 Schaakhuis-18+49
  Eesteren, J. van (Jaap) 1879 DD-24+3
  Monte, P.J. (Peter) 1879 Rijswijk-15-40
179. Steffers, H. (Hendrik) 1875 Rijswijk-16-13
  Tan, H.T. (John) 1875 Promotie-26+65
181. Bik, W. (Wouter) 1874 Botwinnik-9+6
182. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1870 SHTV-14-6
183. Baak, K.L. (Karl) 1868 SHTV-15+35
184. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1866 DD-25-50
185. Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat-10+3
    WSC-17  
186. Metz, A.G. (Atze) 1863 Rijswijk-17+20
187. Geerlings, V. (Vincent) 1862 Rijswijk-18  
  Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
189. Gruss, C. (Christian) 1861 Novelty Destr.-8+52
  Minnema, R. (Rens) 1861 Promotie-27+60
191. Mulders, R. (Rinze) 1860 Botwinnik-10-42
  Theijn, D. (Dave) 1860 Scheve Toren-6+33
193. Iersel, M. van (Mark) 1859 DD-26+136
194. Laan, J. (Jorick) 1856 DSC-46-37
  Wiersma, A.A. (Arno) 1856 DSC-46+26
    Prometheus-3  
196. Geene, J.L.H. (Joris) 1854 Bobby Fischer-2+52
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1854 RSC-3-60
198. Goossens, P.A. (Pieter) 1852 DSC-48-43
199. Holst, R.E.H. v.d. 1849 HSV-2+9
  Marel, E.J. van der (Eric) 1849 Bobby Fischer-3-25
  Roeleveld, K. (Koos) 1849 SHTV-16+10
202. Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17+3
203. Brizee, W.S. (Willem) 1845 Pomar-2  
204. Henn, R.A. (Reinhard) 1844 DD-27+13
  Leeuwen, O. van (Olav) 1844 SHTV-18+1
206. Koreman, E.P. (Eric) 1842 DD-28-21
  Lode, P. (Peter) 1842 DSC-49-77
208. Corneth, H.J.M. (Bert) 1841 HSV-3+23
209. Smaal, L. (Lourens) 1840 Promotie-28+6
210. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1838 Bobby Fischer-4-35
  Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
  Dekker, D.H.M. (Derk) 1838 Novelty Destr.-9+29
    Schaakhuis-19  
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1838 DD-29-7
214. Oversloot, W. (Wilco) 1835 WSC-18+13
215. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-30= 
216. Heijgen, D. van (Diederik) 1833 DSC-50-39
217. Dongen, G. van (Gijs) 1832 Scheve Toren-7+57
  Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1832 Schaakmat-11+78
    WSC-19  
219. Hulshof, J.P. (Hans) 1831 Rijswijk-20+19
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1831 DD-31+7
221. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1830 Promotie-29-27
222. Gaemers, P. (Peter) 1829 Rijswijk-21-2
  Harmanus, N.C. (Norbert) 1829 Schaakhuis-20-47
  Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
225. Gent, A. van (Aad) 1828 Scheve Toren-8-13
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1828 RSC-BP-5+14
227. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1827 RSC-BP-6+12
228. Kraakman, P. (Paul) 1825 Rijswijk-22+16
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1825 RSC-BP-7-23
230. Bosman, J. (Johan) 1824 Promotie-31  
231. Oosterhout, P. (Flip) 1823 Haeghe Ooievaar-6= 
232. Regeer, P.A. (Paul) 1817 Schaakhuis-21+2
233. Gerritsen, C.W.A. (Chris) 1815 Pomar-3+4
234. Waard, E.R. de (Remko) 1814 DD-32+38
235. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1813 DSC-51+21
  Hart, J.W. 't (Johan) 1813 Schaakmat-12-34
    WSC-20  
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1813 Rijswijk-23+88
238. Knops, H. (Hamilcar) 1812 Promotie-32+7
  Vink, W.J.P. (Wim) 1812 DD-33-13
240. Duin, V.P.B. (Vincent) 1810 RSC-BP-8-10
  Grand, J.W. le (Jan Willem) 1810 SHTV-19-13
  Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-33-33
243. Lange, R. (Ronny) 1808 Novelty Destr.-10-32
244. Then, W.J.T. (Hans) 1804 Schaakhuis-22+19
245. Ottenhof, S. (Sascha) 1803 Scheve Toren-9+2
246. Madruga Bonals, L. (Lluis) 1802 DD-34  
247. Hoogeveen, F.R. 1800 HSV-4+9
248. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1798 DD-35+21
249. Haan, J.A. de (Hans) 1797 HSV-5+18
250. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Mulders, E. (Edwin) 1795 Rijswijk-24-9
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1795 DD-36-36
  Wareman, D. (Dennis) 1795 RSC-BP-9+6
254. Haar, B. van der (Boudewijn) 1793 DD-37+63
  Koval, V. (Slavik) 1793 DD-37+64
256. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-25= 
257. Kleijn, J. (Jeroen) 1790 Scheve Toren-10+9
258. Graaf sr., J. de 1788 Scheve Toren-11-21
259. Drenthen, A. (Arjan) 1787 DSC-52+48
260. Witt, R.M. de (Dick) 1784 Botwinnik-11+51
261. Graaf, B. van de (Bas) 1782 Promotie-34+10
262. Pronk, R. (Rik) 1781 SHTV-20-121
263. Stolze, F.G. (Gerard) 1779 Lierse-2+26
  Verduijn, A. (Adriaan) 1779 Lierse-2-9
  Werkhoven, G. (Gerard) 1779 RSC-BP-10+36
266. Toorn, A.J. van der (Aat) 1778 RSC-BP-11+24
267. Boeters, S. (Stefan) 1777 DD-39-49
  Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1777 HSV-6+26
    SHTV-21  
269. Verolme, M. (Martin) 1774 DSC-53-17
270. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1772 Pomar-4+4
  Middelkoop, A. (Arno) 1772 Botwinnik-12-22
272. Tirandas, A. (Amir) 1771 Schaakhuis-23-13
273. Hubert, M. (Michel) 1770 Scheve Toren-12-9
274. Kievoet, P. (Peter) 1769 DD-40+51
275. Bovenlander, T. (Theo) 1767 SHTV-22+8
276. Segger, A. (Armin) 1765 SHTV-23-24
277. Giraldo, W.A. (William) 1764 Schaakhuis-24+39
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1764 Scheve Toren-13-32
279. Lopies, A. (André) 1761 DD-41-57
280. Heek, P.F. (Peter) 1758 Botwinnik-13-26
281. Bakels, R. (Rosanne) 1755 Rijswijk-26-12
  Torenstra, R. (Rene) 1755 DSC-54-24
283. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-42-73
284. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1750 Schaakmat-13+21
    WSC-21  
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-43= 
286. Mulderij, J. (Jesse) 1749 DSC-55+248
287. Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1748 DD-44-59
288. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-45= 
  Terluin, A.G.J. (Alex) 1747 DD-45= 
290. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1746 RSC-4-19
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1746 DSC-56+2
    Prometheus-4  
292. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-35= 
293. Duijvesteijn, A. (Andre) 1744 Schaakmat-14+16
    WSC-22  
294. Etten, R.W. van (Ronald) 1743 Schaakmat-15+51
    WSC-23  
295. Leeuwe, F. de (Floris) 1741 RSC-BP-12+8
  Vokurka, T. (Tom) 1741 DD-47+23
297. Deelen, B.J. van (Bernard) 1740 RSC-5+25
  Terpstra, J.T. 1740 Pomar-5+5
299. Heiden, J. v.d. (Jan) 1738 Schaakmat-16+11
    WSC-24  
300. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1737 RSC-BP-13+81
301. Smits, R.C.M. (Rob) 1735 DSC-57+5
  Spierings, B.X.A. (Ben) 1735 SHTV-24+29
303. Kraakman, M. (Mark) 1733 Rijswijk-27-28
304. Drunick, R.M. van (Rick) 1729 RSC-6= 
  Vink, C. (Kees) 1729 Pomar-6+2
306. Bons, M.M. (Maurits) 1727 Haeghe Ooievaar-7+58
  Warmerdam, R. (Rob) 1727 Haeghe Ooievaar-7-9
  Zijlstra, J. (Jasper) 1727 Bobby Fischer-5+5
309. Kuipers, H. (Hielke) 1726 Promotie-36-3
  Valstar, J.P. (Jan) 1726 Lierse-4-20
311. Postma, J. (Jan) 1721 DD-48= 
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1721 Scheve Toren-14-13
313. Berg, J. van den (Jaap) 1717 Promotie-37-88
314. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
315. Schalen, J. (John) 1714 RSC-7= 
316. Blanter, S. (Sofya) 1712 DSC-58= 
  Graaf, E. v.d. (Erik) 1712 DD-49-28
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1712 Promotie-38-30
  Olvers, E. (Ed) 1712 SHTV-25-22
320. Donk, J. van de (Jan) 1711 DSC-59-32
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1711 Schaakmat-17-31
    WSC-25  
322. Dekker, J.C. (Jan) 1710 Schaakmat-18+19
    WSC-26  
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1710 DSC-60+1
324. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-14-6
325. Kanbier, M.B.C. (Max) 1708 Promotie-39-8
  Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1708 DD-50-4
327. Bos, F. van den (Frank) 1707 Rijswijk-28-70
  Minnema, H. (Hans) 1707 Promotie-40-23
329. Broeder, L. den (Leno) 1705 Schaakmat-19-21
    WSC-27  
  Gaag, F. v.d. (Frits) 1705 Schaakmat-19+81
    WSC-27  
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-7= 
  Kemeling, A.E. (Albert) 1705 DSC-61+2
333. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1703 Novelty Destr.-11  
334. Rekveldt, M.T. (Theo) 1702 DSC-62-39
335. Hylkema, H.T. (Titus) 1701 RSC-8-48
  Termaat, A. (Alfons) 1701 Botwinnik-15-35
337. Nobel, C. (Corniel) 1696 DSC-63-32
  Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1696 DSC-63  
339. Korving, C. (Cornelis) 1695 DSC-65-9
340. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-8+3
  Weerts, R.J. (Rene) 1694 DSC-66+50
    Schaakhuis-25  
342. Boermans, R. 1692 DCSV-1-23
  Elders, M. (Maurits) 1692 Schaakhuis-26  
344. Jager, M.D. (Mark) 1691 DCSV-2-12
345. Dekker, P.T. (Theo) 1688 SHTV-26  
  Strien, B. van (Bart) 1688 Rijswijk-29-19
  Tamminga, M. (Meile) 1688 SHTV-26-91
348. Leeuwen, J. van (Jan) 1687 Schaakmat-21-14
    WSC-29  
  Ramondt, D. (Dennis) 1687 RSC-BP-14+9
350. Manen, R.A. van (Ruud) 1686 DD-51-25
351. Klaveren, J. van (Justus) 1685 SHTV-28+186
352. Ameling, A.H. (Bob) 1684 Botwinnik-16-30
    Promotie-41  
353. Dijken, B.S. van (Bert) 1682 RSC-9-21
  Eveleens, E. (Ed) 1682 Promotie-42+140
  Yalçin, B. (Bilal) 1682 Schaakhuis-27= 
356. Grootjans, T. (Theo) 1680 Voorburg-4= 
357. Hazeu, C.A. (Cock) 1679 Lierse-5+58
358. Claushuis, M. (Michael) 1678 Bobby Fischer-6+27
359. Busman, J.P. (Jan) 1675 Promotie-43-26
  Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1675 DSC-67+104
    Prometheus-5  
  Guijt, E. (Erwin) 1675 Promotie-43+15
362. Boersma, F.W. (Franke) 1672 Haeghe Ooievaar-9+19
363. Ferschtman, F. (Felix) 1670 Pomar-7+1
364. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-30= 
365. Taverne, N. (Nadeem) 1667 Schaakhuis-28+37
366. Ee, W. van (Winston) 1666 Rijswijk-31+19
  Matai, R.R. (Rudi) 1666 Promotie-45-13
368. Belt, H.T. van den (Henk) 1664 DSC-68-68
  Brunner, K. (Karg) 1664 Schaakmat-22-41
    WSC-30  
  Ende, J.L. van den (Jan) 1664 Schaakmat-22+32
    WSC-30  
371. Arp, G. (Gerard) 1663 Botwinnik-17-12
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1663 WSC-32-6
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1663 DSC-69+4
374. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1662 Botwinnik-18-13
375. Pietersma, D. (Douwe) 1661 Schaakmat-24+15
    WSC-33  
376. Mudde, H. 1658 Pomar-8-39
377. Broos, S.J. (Simon) 1657 DSC-70-32
  Königslöw, B. von (Bas) 1657 Pomar-9-7
379. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1655 DD-52-23
380. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-10= 
  Tol, J.H. van der (Henk) 1654 Rijswijk-32-42
382. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1653 Promotie-46+14
383. Wiegerink, R.T. (Ruben) 1652 SHTV-29= 
384. Kerkhof, C. (Cees) 1650 Scheve Toren-15-13
  Martens, F.M. (Frans) 1650 Promotie-47+12
386. Meij, M. de (Marc) 1648 Schaakhuis-29+85
387. Berg, S. v.d. (Sandra) 1647 Lierse-6-32
  Merle, R. (Robert) 1647 Schaakmat-25+56
    WSC-34  
389. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1645 DD-53-20
  Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1645 Schaakmat-26+32
    WSC-35  
391. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1643 Lierse-7+34
392. Nierop, D. (Dominique) 1642 Haeghe Ooievaar-11-1
393. Eijk, A.J. van (Aad) 1639 Haeghe Ooievaar-12+27
  Reiding, R. 1639 Scheve Toren-16+45
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1639 Schaakhuis-30-55
396. Veldhuizen, J.W. (Jan) 1638 Promotie-48+48
397. Dalen, W. van (Willem) 1637 Botwinnik-19+24
  Hofstee, P. (Piet) 1637 DD-54+16
    Schaakhuis-31  
  Stegenga, F.J. 1637 DCSV-3-36
400. Cruden, M. (Marcel) 1636 Schaakhuis-32-22
  Verheijen, J. (Jan) 1636 SHTV-30+78
402. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1634 WSC-36+17
403. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1632 SHTV-31-17
404. Gijsen, C. (Carel) 1631 Bobby Fischer-7-31
    Rijswijk-33  
  Quak, P.C. (Piet) 1631 Lierse-8+18
406. Berendse, F.N. 1630 Pomar-10-61
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-13= 
408. Broekhuizen, T. (Tom) 1629 DSC-71+2
  Kranenburg, S. (Sebastiaan) 1629 Rijswijk-34= 
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1629 Promotie-49-21
411. Zeilstra, L. (Lie) 1627 RSC-10+68
412. Loke, J.A. 1626 HSV-9-1
413. Engering, F. (Frans) 1622 DD-55-11
  Groothuis, W. (Willem) 1622 Bobby Fischer-8-15
  Veen, R. van der (Reinier) 1622 DCSV-4+8
416. Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-56= 
  Huygen, C. (Kees) 1621 DSC-72= 
418. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-57= 
419. Beekman, G. 1618 Pomar-11-46
420. Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-14= 
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1617 DD-58  
422. Gelpke, R.F. (René) 1615 DSC-73-17
423. Cchung, N. (Nyuk Lyn) 1613 Botwinnik-20  
424. Breton, M.R. (Mark) 1612 DSC-74-38
425. Cornejo, C. (Carlos) 1611 DCSV-5+27
426. Brinkman, D.T. (Dirk) 1610 Promotie-50-29
427. Verlinde, Y. (Youri) 1609 Pionnetjes-2+107
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1609 Lierse-9+36
429. Berkel, D. van (Dennis) 1607 Lierse-10-56
  Herpen, M. van (Max) 1607 DD-59-6
431. Bruin, J.S. (Jos) 1605 Schaakmat-27+6
    WSC-37  
  Wentholt, F. (Frans) 1605 DD-60-18
433. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1602 Rijswijk-35+4
434. Brak, J.W. (Jan) 1600 Rijswijk-36  
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1600 RSC-11= 
436. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1597 Schaakmat-28-21
    WSC-38  
  Sikkes, P. (Piet) 1597 SHTV-32-63
438. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1595 Lierse-11-5
  Venema, C.P. (Kees) 1595 DSC-75-18
440. Dijk, T. van (Teun) 1594 Lierse-12-57
441. Goebertus, A.W. (Adrie) 1592 Voorburg-5+9
442. Frehe, A.P. (Antoon) 1591 DSC-76+8
  Otter, A.C. den (Kees) 1591 Rijswijk-37-31
  Poots, R.P. (Rene) 1591 DSC-76+83
445. Gerritsma, N.J. (Bert) 1589 HSV-10+100
446. Dop, E.R. van (Erik) 1588 Novelty Destr.-12+27
    Rijswijk-38  
  Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-15-17
448. Kaan, J.E.F. (Jan-Evert) 1587 DD-61= 
449. Bergers, W. (Wim) 1586 Scheve Toren-17-25
  Laan, H. van der (Hugo) 1586 DSC-78-55
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1586 Schaakmat-29+10
    WSC-39  
452. Wagner, A.M. (André) 1584 Haeghe Ooievaar-16+11
    SHTV-33  
453. Sterk, C. (Casper) 1582 DD-62  
454. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1581 Rijswijk-39-18
455. Meer, J.W.F. van der (Jan) 1578 Haeghe Ooievaar-17-11
456. Feenstra, J.D. (Han) 1577 RSC-BP-15+78
  Wuister, J. (Jan) 1577 RSC-BP-15-30
458. Haisma, H. (Hans) 1576 WSC-40-17
  Steenweg, P. (Paul) 1576 DCSV-6+13
  Tamerus, J. (Jan) 1576 Lierse-13-22
461. Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-79-41
462. Horst, G. (Gerrit) 1574 DD-63-74
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1574 DD-63+1
  Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1574 DD-63-12
  Veen, R. ter (Rens) 1574 DCSV-7-48
    Pomar-12  
466. Hennink, D. (Dick) 1572 DD-66+4
467. Rijkom, W. van (Wouter) 1571 Promotie-51+4
468. Boot, O. (Otto) 1569 Botwinnik-21+66
469. Berghout, S. (Stijn) 1567 DSC-80+2
  Visser, R. (Roel) 1567 DSC-80  
471. Bottema, E. (Elmar) 1566 Bobby Fischer-9= 
  Sutrisno, A. (Agus) 1566 Scheve Toren-18+21
473. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1565 Lierse-14-48
  Wal, C.M. van der (Martin) 1565 Schaakmat-30+69
    WSC-41  
475. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12= 
476. Flikweert, C.L. (Kees) 1563 Schaakmat-31+35
    WSC-42  
477. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1562 HSV-11-56
478. Weel, A.J. van (Toon) 1561 DD-67+8
479. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1560 DD-68+50
    Schaakhuis-33  
  Stoops, M. (Michael) 1560 DSC-82+136
    Prometheus-6  
481. Rutten, G. 1558 Scheve Toren-19+14
482. Lindhout, D.J. (Danny) 1557 SHTV-34= 
483. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1554 Haeghe Ooievaar-18-1
484. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1553 Rijswijk-40= 
485. Maliepaard, C.J. (Kees) 1552 Promotie-52= 
  Mokadem, M. (Mohamed) 1552 RSC-13+29
487. Alvares, E.F.S. (Eric) 1551 SHTV-35-45
  Verploegh, H.C. (Henk) 1551 RSC-BP-17-11
489. Coers, E.F. (Frans) 1549 SHTV-36-62
  Frima, E. (Erik) 1549 DD-69+24
491. Krikorian, O. (Olivier) 1545 Novelty Destr.-13-76
  Meijer, G. (Gerard) 1545 Bobby Fischer-10+4
493. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1544 Haeghe Ooievaar-19-72
    SHTV-37  
494. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1542 Novelty Destr.-14+3
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1542 HSV-12-23
496. Sidoti, F. (Filippo) 1541 Novelty Destr.-15+23
  Staden sr., M. van (Martin) 1541 Promotie-53-9
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1541 Voorburg-6-51
499. Knigge, M. (Mark) 1540 Rijswijk-41+16
500. Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-54-9
501. Jong, B. de (Bob) 1536 Botwinnik-22-20
502. Albers, M.M. (Merlijn) 1535 Botwinnik-23+13
  Franke, A.C.W. (Arie) 1535 Botwinnik-23-3
504. Blaas, L.J. 1533 Pomar-13= 
505. Bilars, G.H. (Gerard) 1530 DSC-83-61
506. Thomas, R. (Raymond) 1526 DSC-84  
507. Walder, B. (Bart) 1525 RSC-14+6
508. Kamp, R. van de (Rob) 1524 Voorburg-7  
  Suijker, J.W.M. (Koos) 1524 Haeghe Ooievaar-20-19
510. Berg, G.M. van den (Geert) 1523 Haeghe Ooievaar-21-6
  Kampen, F.F. van (Frans) 1523 DD-70-144
512. Boonman, P.C.M. (Petra) 1522 Schaakhuis-34  
513. Warmenhoven, R.A. (Robert) 1521 Haeghe Ooievaar-22+8
514. Hofland, J. (Jeffrey) 1520 Schaakmat-32+51
    WSC-43  
  Knigge, J.A. (Hans) 1520 Rijswijk-42+18
516. Kauffman, W.F.N. 1519 Pomar-14= 
517. Man, P.M.J. de (Peter) 1518 Pomar-15-32
  Perluka, J.L. (Han) 1518 Botwinnik-25-15
519. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-15= 
520. Fikkert, H. (Harold) 1516 SHTV-38-29
521. Kemeling, L. (Leen) 1514 WSC-44-24
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1514 DD-71-46
  Weijde, A. van der (Andre) 1514 WSC-44-49
524. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1512 HSV-13-76
    Pomar-16  
    Schaakhuis-35  
525. Remmerswaal, W. (Wouter) 1510 DD-72-9
    HSV-14  
526. Jong, A. de (Arie) 1507 Lierse-16-21
  Steemers, V. (Vincent) 1507 Pomar-17-13
528. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-43  
529. Velzen, M. van (Martin) 1504 RSC-BP-18-60
530. Nieswaag, J. (Hans) 1502 Lierse-17+12
531. Poot, W. (Wim) 1501 Lierse-18+93
  Thu, K. (Kyaw Moe) 1501 Schaakhuis-36+98
  Zijlstra, F. (Lex) 1501 Voorburg-8-19
534. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1499 RSC-15+3
535. Blanter, M. (Marfa) 1497 DSC-85+67
536. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-15= 
537. Prins, L. (Leen) 1495 Schaakmat-33+22
    WSC-46  
538. Tesselaar, C. (Cor) 1494 DD-73+38
539. Leite, S. (Scot) 1493 Schaakhuis-37+309
  Onselen, G. van (Guido) 1493 Schaakhuis-37-12
541. Leij, E.J. van der (Edwin) 1491 Haeghe Ooievaar-23-16
542. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1489 Rijswijk-44-46
543. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1488 Botwinnik-26= 
544. Narayan, N.S. (Nishant) 1487 DSC-86+403
  Valk, D.J.G. (Dick) 1487 Lierse-19-48
546. Vliet, L. van (Loek) 1486 HSV-16= 
547. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1485 DSC-87-21
548. Buijs, G. (Gerard) 1482 Lierse-20+47
  Eibergen, R. van (Robert) 1482 DD-74+67
    Novelty Destr.-16  
  Gelder, C.P. van (Kees) 1482 SHTV-39-39
551. Veen, H. ter 1478 DCSV-8-14
552. Ouwehand, T. (Tjeerd) 1477 Schaakhuis-39+5
  Vreede, H. de (Henk) 1477 Botwinnik-27+57
554. Albertus, B. (Bram) 1475 Promotie-55+71
  Lucas, H. (Herman) 1475 RSC-BP-19-14
556. Dirkse, S. (Simon) 1473 DSC-88+1
  Ruiter, R. de (Rein) 1473 DD-75+16
558. Swieten, S.C. van (Simon) 1471 Lierse-21+9
559. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1469 Lierse-22+9
560. Butterman, G.H. (Gert) 1468 Pomar-18= 
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1468 Rijswijk-45  
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1468 RSC-16-22
563. Honderd, G. (Ger) 1466 DSC-89-50
    Prometheus-7  
  Sluimers, R. (Rogier) 1466 Bobby Fischer-11  
565. Zuyderwijk, G. (Gerard) 1465 Schaakmat-34+18
    WSC-47  
566. Huisman, E. (Edgar) 1464 DSC-90-8
567. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-76-6
568. Vries, R. de (Rob) 1460 Promotie-56+2
569. Engelen, N. (Niels) 1457 DD-77+22
570. Felix, R.J. (Rob) 1455 Rijswijk-46-12
  Hanemaaijer, P. (Piet) 1455 Botwinnik-28+46
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1455 Haeghe Ooievaar-24+75
573. Klijnsma, R. (Richard) 1454 Scheve Toren-20+18
574. Doeves, A. (Bram) 1447 Botwinnik-29-5
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1447 DSC-91  
    Rijswijk-47  
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-35= 
  Roeleveld, P. (Patrick) 1447 HSV-17-42
    Haeghe Ooievaar-25  
578. As, J.J. van (Sjaak) 1444 HSV-18-22
    RSC-17  
579. Schuyer, E.H. (Eddy) 1441 Bobby Fischer-12-27
  Splint, C.E.R. (Rob) 1441 Botwinnik-30= 
581. Dijkstra, R.W. (Rob) 1437 SHTV-40-27
582. Jacobs, H. 1435 Pomar-19+8
583. Berg, J.C. van den (Johan) 1433 Lierse-23-60
584. Pol, T. van der (Theo) 1432 Schaakmat-36-182
    WSC-48  
585. Verwaart, D.J. 1431 HSV-19= 
  Zwanenburg, C. (Marco) 1431 Schaakmat-37+36
    WSC-49  
587. Varenkamp, F.M. (Frits) 1430 Promotie-57+7
588. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-20= 
589. Vries, A. de (Auke) 1427 DD-78+11
590. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-20+3
591. Hijma, P. (Pieter) 1424 Promotie-58+36
592. Saied, H.Z. (Zaman) 1423 HSV-21  
593. Coenders, H. (Hans) 1422 HSV-22+81
  Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1422 Lierse-24-71
595. Groot, M.H. de (Martin) 1421 RSC-BP-20-87
596. Rijn, P. van (Patrick) 1420 Botwinnik-31+109
    Haeghe Ooievaar-26  
597. Zwart, A. v.d. (Ard) 1419 SHTV-41-8
598. Cchung, C.Y. (Chi Yun) 1418 Botwinnik-32  
599. Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-48= 
600. Croes, J.C. (Koos) 1414 Haeghe Ooievaar-27-38
  Trompetter, R. (Remco) 1414 WSC-50-84
602. Trommel, J.C. 1412 DCSV-9= 
603. Rijswijk, T. van (Tim) 1409 Pomar-21  
  Vries, P. de (Peter) 1409 Schaakmat-38+7
    WSC-51  
  Zwemstra, L. (Bert) 1409 DSC-92-12
    Prometheus-8  
606. Homulle, H. (Harald) 1405 Haeghe Ooievaar-28+18
  Laven, F. (Fred) 1405 DSC-93  
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1405 DSC-93= 
609. Woestenenk, J. (John) 1404 Pomar-22-67
610. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1400 Botwinnik-33  
    Voorburg-9  
611. Lamping, J. (Jason) 1399 Lierse-25  
612. Hessels, W.B. 1394 HSV-23-41
613. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1393 Haeghe Ooievaar-29-31
614. Schoon, C. (Chris) 1391 Promotie-59-24
615. Akkerboom, B. (Broer) 1390 Rijswijk-49+7
616. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-10  
  Molinari, F. (Fausto) 1389 Novelty Destr.-17-142
  Zonneveld, J. (Jan) 1389 Pomar-23-54
    Prometheus-9  
619. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1387 Promotie-60+151
  Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18-45
621. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1380 HSV-24-9
    RSC-19  
622. Blaauw, F. (Frans) 1377 Bobby Fischer-13+2
  Bragonje, H. (Henk) 1377 Promotie-61= 
  Krempel, J. (Jordy) 1377 DSC-95-30
625. Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-39= 
    WSC-52  
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1376 RSC-20+19
627. Al Sam, H. (Husham) 1375 Botwinnik-34-4
628. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1372 HSV-25  
    SHTV-42  
629. Witjens, T. (Theo) 1371 Botwinnik-35-17
630. Jansen, N. (Niels) 1370 DSC-96+187
631. Calje, A. (Adrey) 1368 Botwinnik-36-15
    Voorburg-11  
632. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
633. Zonderland, H. (Herman) 1362 DSC-97+14
634. Meijer, W.J. (Wim) 1360 Pomar-24+42
635. Lohrer, M.T.A. 1359 Pomar-25-47
  Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-37= 
637. Kolk, J. v.d. (Jan) 1358 DSC-98-59
    Prometheus-10  
638. Boekestijn, P. (Piet) 1354 Lierse-26+5
  Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-26= 
640. Scherpenisse, R. (Rob) 1352 DSC-99-29
641. Meiden, G.W. van der (Pim) 1351 SHTV-43+11
642. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-12= 
643. Roo, J. de (Jeroen) 1347 Promotie-62-14
644. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1345 Promotie-63+75
645. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-40-62
  Ham, T. van (Torsten) 1344 Promotie-64+132
647. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-27+42
648. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-100-45
649. Rietveld, A. (Aart) 1337 Voorburg-13-87
650. Meer, L.J. van der (Lex) 1336 SHTV-44+1
651. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1332 Haeghe Ooievaar-30-27
652. Groot, P.J. de (Pieter) 1331 Botwinnik-38-13
653. Cvetkovic, D. (Dusan) 1325 Bobby Fischer-14+186
654. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-18= 
    Pomar-26  
655. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-28= 
  Ende, P.J. van der 1319 WSC-53+286
657. Hendriks, H. (Hans) 1318 DSC-101-1
    Prometheus-11  
  Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1318 Haeghe Ooievaar-31= 
659. Luk, T. (Thomas) 1315 SHTV-45+99
  Rijkom, V. van (Vincent) 1315 Promotie-65+51
661. Fasil, C.G. (Claudia) 1314 SHTV-46  
  Koornneef, A. (Arie) 1314 Lierse-27-19
663. Nienhuis, J. (Jan) 1313 Voorburg-14-31
664. Rosenstand, S. (Selwyn) 1307 DD-79-5
665. Ende, H. van den (Henk) 1304 Lierse-28= 
666. Bijster, H. (Harmen) 1303 Botwinnik-39+48
667. Wagter, E.L. (Eric) 1300 DSC-102+55
668. Boer, R. de (Ruut) 1298 RSC-BP-21-45
669. Riet, P.H.M. van (Paul) 1296 DSC-103+41
670. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-15= 
671. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1289 Schaakmat-40  
    WSC-54  
672. Lagerwerf, L. (Leen) 1287 Lierse-29-26
673. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1285 Lierse-30-8
  Zengin, S. (Siyar) 1285 Voorburg-16  
675. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-40+2
  Ellmann, G. (Gabor) 1284 Bobby Fischer-15-60
677. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-32-61
678. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1281 RSC-22+21
  Hijman, H.A.P. 1281 Pomar-27= 
680. Persoon, N. (Nick) 1280 Lierse-31+24
681. Bergers, J. (Jos) 1279 Pomar-28= 
682. Modderman, A.H. (Arent) 1266 Botwinnik-41-26
  Swanink, J.J. (Koos) 1266 Prometheus-12+8
  Vegt, J.M. van der (Maarten) 1266 SHTV-47+200
685. Catalan, C.E.A. (Ciro) 1263 Botwinnik-42  
686. Soeterbroek, P. (Piet) 1262 Botwinnik-43-47
687. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1260 Pionnetjes-3+412
  Sleptsov, G. (George) 1260 Lierse-32  
689. Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-104+3
690. Calje, F.L. (Fong Li) 1253 Promotie-66+77
691. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1250 RSC-23+78
692. Visser, J.H.A. (Hans) 1248 RSC-24-18
    Voorburg-17  
693. Wissen, T. van (Tibo) 1247 Promotie-67= 
694. Ciftci, S. (Selahattin) 1245 HSV-29+5
695. Groot, A.N.G. (Bertus) 1243 Schaakmat-41-33
    WSC-55  
696. Hogezand, R.A.F. van (Raf) 1242 DD-80+86
697. Ketting, S. (Sebastiaan) 1240 Rijswijk-50+83
698. Beekman, L. (Loek) 1239 Pomar-29-148
  Willik, B. van der (Bert) 1239 DSC-105+50
700. Prins, J. (Jan) 1238 Lierse-33+71
  Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-106= 
    Prometheus-13  
702. Ham, J. van (Joop) 1233 DSC-107+5
703. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1226 Bobby Fischer-16+22
704. Caspers, E. (Eric) 1222 Botwinnik-44-21
705. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1218 Schaakmat-42-33
    WSC-56  
  Krösschell, W. (Wim) 1218 Lierse-34-38
  Togt, A.E.I.J. van der (Noud) 1218 SHTV-48+273
708. Battes, F. (Frans) 1214 Botwinnik-45-5
709. Raulji, K. (Kavya) 1211 Bobby Fischer-17+455
710. Vries, J.A. de (John) 1209 RSC-25+28
711. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1208 Rijswijk-51  
712. Kwappenberg, E. (Eric) 1207 HSV-30-64
  Torenstra, J. (Jan) 1207 DSC-108-4
    Prometheus-14  
714. Albers, P. (Pelle) 1206 Botwinnik-46-18
715. Oosterom, G. (Gerrit) 1204 Lierse-35-61
716. Oomes, M. (Marijn) 1202 Schaakmat-43= 
    WSC-57  
717. Croonen, F.A.B. (Frans) 1200 Botwinnik-47  
718. Berg, J. v.d. (Co) 1199 Lierse-36+46
719. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1197 Schaakmat-44-3
    WSC-58  
  Lamping, M. (Marco) 1197 Lierse-37  
721. Rens, J.G. (Hans) 1195 Botwinnik-48-21
722. Fehér, T. (Tomás) 1194 Bobby Fischer-18-2
723. Hanewald, E. (Ernst) 1185 DSC-109+20
  Kolmeschate, R. van (Rob) 1185 Lierse-38-19
725. Kanbier, G. (Guy) 1184 Promotie-68+173
726. Bouma, H.H. (Henk) 1176 HSV-31-137
727. Valstar-Valstar, N. (Nel) 1175 Lierse-39+71
728. Jong, D.C. de (Dick) 1167 DSC-110  
729. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-45= 
    WSC-59  
730. Feringa, A. (Andre) 1158 Lierse-40-92
731. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1151 Haeghe Ooievaar-33-30
  Kuijper, W. (Wim) 1151 Lierse-41-65
733. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1148 Schaakmat-46-106
    WSC-60  
734. Marle, R.R. van (Roelof) 1145 Rijswijk-52-52
735. Ende, J.P. van der (Jesse) 1139 WSC-61  
  Gruijthuijsen, C.S.O. van (Coen) 1139 Paris-1  
737. Sevink, F.B. (Bas) 1138 Promotie-69+200
738. Katsarov, M. (Maks) 1135 DSC-111  
739. Kommer, T.J. (Jan) 1132 Rijswijk-53-10
740. Vermeulen, W. (Wim) 1129 SHTV-49-9
741. Heskes, E.T. (Ebba) 1125 Promotie-70+241
742. Oomes, A. (Ad) 1122 Schaakmat-47+38
    WSC-62  
743. Helfteren, T. van (Twan) 1121 DCSV-10-18
744. Dumont, J.C. (Joep) 1118 DSC-112  
745. Happee, R.R. (Rinco) 1105 Lierse-42+16
  Tryfonas, N. (Nikolaos) 1105 Novelty Destr.-19+27
747. Wilms, I.R.G. (Ivo) 1096 Scheve Toren-21-37
748. Meer, P. van der (Paul) 1089 DSC-113  
749. Onderwater, M. (Michel) 1088 Schaakmat-48-39
    WSC-63  
750. Peeters, W.D. (Ward) 1078 Scheve Toren-22+128
751. Zwaartman, D. (Danny) 1077 Schaakmat-49  
    WSC-64  
752. Baak, P. (Paul) 1071 Voorburg-18= 
753. Lohuis, A.H. (Anton) 1066 Schaakmat-50-29
    WSC-65  
754. Heskes, J.M. (Johan) 1062 Promotie-71+175
755. Arslan, S. (Sezer) 1059 Rijswijk-54= 
756. Boonman, W. (Wil) 1054 Scheve Toren-23+49
757. Helfferich, G. (Gert) 1053 Bobby Fischer-19-71
758. Ecluse, S. de l' (Sander) 1045 Lierse-43  
759. Bogaartz, T. (Theo) 1031 Haeghe Ooievaar-34+56
760. Krahe, E. (Enrique) 1023 DSC-114+125
761. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1018 RSC-26  
762. Smit, S. de (Stijn) 1006 Scheve Toren-24-11
763. Vuong, M. (Mitchell) 1004 SHTV-50-4
764. Rubert, M. (Mireille) 996 Rijswijk-55-25
765. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 991 Rijswijk-56-116
766. Peursen, T.W. van (Timo) 989 Rijswijk-57+121
767. Westerduin, R. (Rina) 974 Botwinnik-49-29
768. Boubal, M. (Matthieu) 972 Scheve Toren-25+26
769. Bruinink, A. (Andre) 955 DSC-115  
770. Bronswijk, P. (Peter) 939 Schaakmat-51  
    WSC-66  
771. Meijer, K. (Kim) 928 Pionnetjes-4+287
772. Dillen, E. van (Ed) 914 Bobby Fischer-20= 
773. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-51+25
774. Bastiaannet, C. (Casper) 851 Haeghe Ooievaar-35= 
775. Brummelkamp, M. (Martin) 800 SHTV-52+118
  Gerrmann, P.H. (Philip) 800 Paris-2  
  Keij, S. (Siemon) 800 Paris-2+303
  Kokkedee, J.J.J. (Jop) 800 Paris-2  
Artikel aangelegd op: 06-08-2016
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.