Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2016
Geschreven door Paul Koppens   
04-05-2016
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2016. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2015 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2785 DSC-1-8
2. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2628 DD-1-20
3. Nikolic, P. (Predrag) 2622 Novelty Destr.-1+2
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2  
5. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2440 WSC-1= 
6. Michielsen, J.R. (Joost) 2397 DSC-3+7
7. Wiel, J.T.H. van der (John) 2391 DD-2+2
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Snuverink, J. (Jochem) 2380 DSC-4+15
10. Kevlishvili, R. (Robby) 2363 Promotie-1+20
11. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2354 DSC-5-37
12. Freeke, M.F. (Matthieu) 2350 DSC-6= 
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-7-8
14. Ketzetzis, G. (Giorgios) 2330 Schaakhuis-2  
15. Gelpke, P.A. (Peter) 2311 DD-3-28
16. Kuipers, E.F. (Eelco) 2307 Promotie-2+5
17. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
18. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2279 DD-5-30
19. Kelder, J.M. op den (Joram) 2248 DSC-8-23
20. Barendse, T.J.M. (Ted) 2243 DSC-9+132
21. Bannink, B. (Bernard) 2219 Promotie-3-27
22. Goes, S. (Sten) 2210 DSC-10-58
23. Prakken, G. (Gerrit) 2208 DD-6+7
24. Meijer, D.N. (Dolf) 2203 Pionnetjes-1-2
  Werksma, A. (Arie) 2203 DD-7-24
26. Smits, S. (Sebastiaan) 2192 DSC-11+50
27. Hofman, A.M. (Marnix) 2186 WSC-2+8
28. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2185 DSC-12-9
29. Hoogland, M. (Mike) 2184 Schaakhuis-3+33
30. Galehdari, B. (Bardia) 2183 Botwinnik-1  
31. Waal, A.G. de (Ton) 2173 Promotie-4+7
32. Helvoort, R.A. van (Rob) 2168 Rijswijk-1+26
  Vistisen, L.M. (Lars) 2168 DD-8+45
    Novelty Destr.-2  
34. Hortensius, L.M. (Lisa) 2163 DSC-13-15
  Liem, R. (Raymond) 2163 Schaakhuis-4-33
36. Meulenbroek, K. (Kim) 2157 DSC-14+16
37. Verbaken, O.P. (Onno) 2156 DSC-15+37
38. Hennink, E. (Erik) 2151 Promotie-5+38
39. Legemaat, G. (Gert) 2150 DSC-16-110
40. Otten, M. (Martijn) 2145 DD-9-1
41. Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-17= 
42. Pietersma, M. (Menno) 2140 Schaakmat-1-26
    WSC-3  
43. Egmond, R.M. van (Rogier) 2134 DD-10-34
44. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
45. Slaa, R. (Ricardo) 2128 DSC-18-10
46. Togt, A.H.C. van der (Twan) 2127 SHTV-1+46
47. Woerden, M. van (Michiel) 2126 Schaakmat-2+14
    WSC-4  
48. Hartog, M.F. den (Marijn) 2124 DD-11+61
49. Zetten, M. van (Maarten) 2120 Promotie-7+17
50. Aagaard, M. (Michael) 2118 WSC-5-2
51. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2114 DSC-19+41
52. Nies, P.Y.B. van (Pauline) 2113 DSC-20= 
53. Dickhoff, R. (Ronald) 2109 DD-12-33
  Raaf, E. van der (Erik) 2109 SHTV-2-3
  Voogt, B. (Bob) 2109 DSC-21-2
56. Schrik, R. (Rachid) 2103 Schaakhuis-5+32
57. Kortis, W. (Wim) 2100 DSC-22  
58. Putten, H. van (Henk) 2099 Schaakmat-3+45
    WSC-6  
59. Kommer, B. (Bas) 2098 Rijswijk-2-12
60. Middelveld, M. (Martine) 2096 DSC-23-23
61. Happel, H.A. (Henk) 2089 DD-13+21
62. Stam, H.J. (Hans) 2086 DSC-24+5
63. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2080 Botwinnik-2+8
64. Dijk, T.A. van (Timon) 2079 Schaakmat-4-5
    WSC-7  
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2079 DD-14+41
66. Cupido, A. (Alexander) 2077 Rijswijk-3+18
  Dijk, O. van (Onno) 2077 DD-15+5
68. Buzing, P.C. (Pieter) 2073 DSC-25+5
69. Dekker, K. (Kees) 2071 Scheve Toren-1+27
70. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
71. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2067 DSC-27-12
72. Bas, P. de (Patrick) 2066 DSC-28= 
73. Brasser, P. (Paul) 2065 Schaakmat-5-9
    WSC-8  
74. Loewenthal, G.A.M. (Günther) 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
75. Zwartveld, J. (Hans) 2059 DSC-29-8
    Schaakhuis-6  
76. Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2058 Rijswijk-4+47
  Werve, P. van der (Paul) 2058 Promotie-8-84
78. Liempt, M. van (Michael) 2056 Rijswijk-5+30
79. Groot, M. de (Marco) 2054 Rijswijk-6+43
80. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2052 Promotie-9-15
81. Oranje, R. (Richard) 2043 DSC-30-72
  Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2043 Rijswijk-7-19
83. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2040 DSC-31+35
84. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2039 Promotie-10-6
85. Stolte, M.J. (Maarten) 2035 SHTV-3+14
86. Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2032 DSC-32-1
87. Klop, T.L. (Tjomme) 2029 Schaakhuis-7+9
88. Have, R.H.S. ten (Roland) 2023 DSC-33-13
89. Verbaan, B.M. (Bart) 2021 RSC-BP-1+39
90. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-16= 
91. Valstar, J.R. (Johan) 2017 Schaakmat-6+32
    WSC-9  
92. Buchly, S. (Stefan) 2014 Botwinnik-3+12
93. Zanten, W.P.C. van (William) 2010 SHTV-4-12
94. Beeren, T.J.B. (Thom) 2009 Botwinnik-4+74
95. Hut, A.A. (Alex) 2008 SHTV-5  
  Oei, H.I. (Ik) 2008 Schaakhuis-8-3
97. Hoogt, I. de (Ivar) 2004 DSC-34+28
98. Bieger, T. (Thierry) 2002 Pomar-1+19
    WSC-10  
99. Bosma, A. (Arend) 1998 DSC-35= 
  Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1998 Rijswijk-8+21
  Meer, K. van der (Kees) 1998 DSC-35+7
    Prometheus-1  
102. Waard, J.A.M. de (Jos) 1997 DD-17+4
103. Douwes, J. (Jan) 1993 Schaakhuis-9+77
104. Vogelenzang, M. (Marco) 1989 RSC-1-18
105. Manoch, M. (Maurice) 1988 Botwinnik-5+11
  Segers, J.C.M. (Hans) 1988 SHTV-6-2
107. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1987 Scheve Toren-2-12
108. Flohil, J.A. (Jaap) 1986 DSC-37+15
  Metselaar, H. (Harold) 1986 Schaakhuis-10  
  Orsouw, T.F. van (Theo) 1986 DD-18+136
111. Kindt, M.R.J. (Manfred) 1985 WSC-11-1
  Wichhart, M. (Maarten) 1985 Promotie-11+53
113. Dijk, E. van (Eduard) 1983 SHTV-7-15
  Sayad, S. el (Sherief) 1983 RSC-BP-2  
115. Kentstra, W.P.A. (Wim) 1982 Scheve Toren-3+27
  Pauw, S.A. (Sander) 1982 SHTV-8+32
  Straaten, M. van (Marco) 1982 SHTV-8+28
    Schaakhuis-11  
118. Berg, B. van der (Bas) 1981 Rijswijk-9-22
  Henke, A.C.Z. (Aleksander) 1981 DD-19-12
  Milort, G. (Gerard) 1981 RSC-BP-3+35
    Schaakhuis-12  
121. Hollander, J.W. (Hans) 1976 Schaakhuis-13+7
122. Anema, W.J. (Walter) 1972 DSC-38-20
  Borst, F. (Filip) 1972 DSC-38-30
  Swart, S. de (Sipke) 1972 Promotie-12-29
125. Voorberg, K. (Kees) 1966 DSC-40-5
126. Bulthuis, J. (Jelle) 1962 Rijswijk-10+113
127. Baas, J.A. (Hans) 1961 Promotie-13-28
128. Liefrink, F. (Feike) 1960 Novelty Destr.-3-83
129. Leezer, R. (Roel) 1959 Rijswijk-11-55
  Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1959 Rijswijk-11+167
131. Voorberg, J.P. (Johan) 1954 WSC-12-31
132. Munnik, T. (Talitha) 1949 DSC-41-70
133. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1944 Botwinnik-6+34
134. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-20= 
135. Blankespoor, J.H. (Jan) 1932 Promotie-14-17
136. Huizen, H. van (Henk) 1931 Haeghe Ooievaar-4-2
    Prometheus-2  
  Noordhoek, H. (Henk) 1931 Promotie-15-84
138. Kraats, W. v.d. (Wim) 1930 Scheve Toren-4+210
139. Bishoen, B.D.R. (Bob) 1929 Schaakhuis-14-3
  Smit, R. de (Rudi) 1929 Scheve Toren-5-40
141. Mostert, M.J. (Joost) 1926 Promotie-16-49
142. Ouwens, H.C. (Bert) 1925 Promotie-17-12
143. Brendemühl, B. (Bernd) 1923 Novelty Destr.-4  
144. Baas, R. (Rijnko) 1920 Rijswijk-13-30
    Schaakhuis-15  
145. Bottema, T. (Timo) 1918 Bobby Fischer-1-24
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-42-3
147. Goudriaan, A. (Tony) 1917 Rijswijk-14-17
148. Kanters, C.J. (Cor) 1916 RSC-BP-4+181
    SHTV-10  
149. Münninghoff, A. (Alexander) 1914 DD-21-38
150. Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1913 SHTV-11-14
151. Tamerus, H.A. (Henrik) 1912 DSC-43-6
152. Hooven, E.C. van den (Evert) 1910 DSC-44+10
153. Baak, E.E. (Evert) 1908 SHTV-12+43
154. Schmitt, C. (Cristian) 1906 Novelty Destr.-5-75
155. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1905 Promotie-18-35
156. Baas, G.J. (Gert Jan) 1904 DSC-45+22
    Novelty Destr.-6  
  Kamar, M.B. (Muhannad) 1904 RSC-2-15
158. Vreugdenhil, F. (Frans) 1903 DD-22+61
    Schaakmat-7  
    WSC-13  
159. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1902 DSC-46-28
160. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1901 Schaakhuis-16+21
161. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1900 DSC-47+55
  Schuurman Hess, A. (Arjen) 1900 Promotie-19-48
163. Eggink, G. (Gerhard) 1898 Promotie-20= 
164. Kort, W. (Wilco) 1897 Botwinnik-7+34
165. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1896 DD-23+116
  Mellens, M. (Martin) 1896 Voorburg-1+41
  Vries, J.P. de (Jan-Pieter) 1896 DSC-48-3
168. Kuyvenhoven, M. (Marco) 1893 WSC-14+12
  Peerdeman, N.P. (Nico) 1893 Promotie-21+15
170. Koster, J. (Jan) 1891 Promotie-22  
171. Nepveu, M. (Manuel) 1889 Promotie-23+20
172. Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1888 Schaakmat-8+23
    WSC-15  
173. Boerkamp, H.A.J. (Harry) 1883 Promotie-24-4
174. Brouwers, R.B. (Reggy) 1881 Schaakhuis-17+49
  Eesteren, J. van (Jaap) 1881 DD-24+13
176. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1880 Voorburg-2-11
  Dekker, A.E. (Ard) 1880 Schaakmat-9+6
    WSC-16  
  Goossens, P.A. (Pieter) 1880 DSC-49-15
179. Jonkman, D. (David) 1879 Schaakhuis-18-27
  Monte, P.J. (Peter) 1879 Rijswijk-15-17
181. Geerlings, V. (Vincent) 1876 Rijswijk-16  
  Lode, P. (Peter) 1876 DSC-50-51
183. Bik, W. (Wouter) 1874 Botwinnik-8+11
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1874 Botwinnik-8+4
  Ruigrok, J. (Jos) 1874 Schaakhuis-19-9
  Smeele, P.F.C. (Pieter) 1874 DD-25-42
187. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1872 SHTV-13+16
188. Metz, A.G. (Atze) 1868 Rijswijk-17+42
189. Tan, H.T. (John) 1867 Promotie-25+46
190. Lom, R. van (Rob) 1865 Schaakmat-10-9
    WSC-17  
191. Steffers, H. (Hendrik) 1864 Rijswijk-18-6
192. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-5= 
193. Gruss, C. (Christian) 1861 Novelty Destr.-7+77
  Minnema, R. (Rens) 1861 Promotie-26+58
195. Iersel, M. van (Mark) 1859 DD-26+136
196. Bodaan, A. (Ton) 1857 DD-27-16
    HSV-1  
    SHTV-14  
    Schaakhuis-20  
197. Laan, J. (Jorick) 1856 DSC-51-37
  Tsai, W.T. (Wong) 1856 Promotie-27+31
199. Baak, K.L. (Karl) 1854 SHTV-15+78
  Geene, J.L.H. (Joris) 1854 Bobby Fischer-2+50
  Mulders, R. (Rinze) 1854 Botwinnik-10-49
  Scholten, J.J.H. (Joost) 1854 RSC-3-50
203. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1850 Promotie-28+26
204. Holst, R.E.H. v.d. 1849 HSV-2+20
  Marel, E.J. van der (Eric) 1849 Bobby Fischer-3-25
  Reimer, W.P.J. (Wim) 1849 DD-28-13
  Roeleveld, K. (Koos) 1849 SHTV-16+10
  Theijn, D. (Dave) 1849 Scheve Toren-6+22
209. Leeuwen, O. van (Olav) 1848 SHTV-17+44
  Luk, J.W.H. (Jaimy) 1848 SHTV-17+17
  Wiersma, A.A. (Arno) 1848 DSC-52+18
    Prometheus-3  
212. Brizee, W.S. (Willem) 1845 Pomar-2  
  Zydek, R. (Rafal) 1845 Haeghe Ooievaar-6-43
214. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1844 DSC-53+61
215. Pronk, R. (Rik) 1843 SHTV-19-49
216. Koreman, E.P. (Eric) 1842 DD-29-16
217. Corneth, H.J.M. (Bert) 1841 HSV-3+36
218. Smaal, L. (Lourens) 1840 Promotie-29+7
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1840 RSC-BP-5+28
220. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1838 Bobby Fischer-4-35
  Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
  Harmanus, N.C. (Norbert) 1838 Schaakhuis-21-90
  Ingenhoes, P.H. (Peter) 1838 RSC-BP-6+23
224. Oversloot, W. (Wilco) 1835 WSC-18+13
225. Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-30= 
226. Dongen, G. van (Gijs) 1833 Scheve Toren-7+58
227. Hulshof, J.P. (Hans) 1832 Rijswijk-20+7
  Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1832 DD-31+10
229. Dekker, D.H.M. (Derk) 1830 Novelty Destr.-8+28
    Schaakhuis-22  
  Henn, R.A. (Reinhard) 1830 DD-32-11
231. Morcus, T.J.P. (Tom) 1829 Promotie-30= 
232. Gaemers, P. (Peter) 1827 Rijswijk-21-1
  Heijgen, D. van (Diederik) 1827 DSC-54-39
234. Best, J. de (Jos) 1823 DSC-55+3
  Kraakman, P. (Paul) 1823 Rijswijk-22+14
  Oosterhout, P. (Flip) 1823 Haeghe Ooievaar-7= 
237. Lange, R. (Ronny) 1822 Novelty Destr.-9+14
238. Bosman, J. (Johan) 1819 Promotie-31  
  Grand, J.W. le (Jan Willem) 1819 SHTV-20-47
240. Regeer, P.A. (Paul) 1817 Schaakhuis-23+2
241. Gent, A. van (Aad) 1816 Scheve Toren-8-25
242. Boeters, S. (Stefan) 1815 DD-33-7
  Gerritsen, C.W.A. (Chris) 1815 Pomar-3-9
  Stap, H.F.A. van der (Harry) 1815 Rijswijk-23+92
245. Waard, E.R. de (Remko) 1814 DD-34+41
246. Hart, J.W. 't (Johan) 1813 Schaakmat-11-54
    WSC-19  
247. Knops, H. (Hamilcar) 1812 Promotie-32+7
  Vink, W.J.P. (Wim) 1812 DD-35-16
249. Duin, V.P.B. (Vincent) 1810 RSC-BP-7-10
  Staden jr., M. van (Mildo) 1810 Promotie-33-19
251. Zijden, A.Q. van der (Ton) 1807 RSC-BP-8-22
252. Then, W.J.T. (Hans) 1804 Schaakhuis-24+6
253. Ottenhof, S. (Sascha) 1803 Scheve Toren-9+2
254. Madruga Bonals, L. (Lluis) 1802 DD-36  
255. Kleijn, J. (Jeroen) 1801 Scheve Toren-10+20
256. Hoogeveen, F.R. 1800 HSV-4+9
257. Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1798 DD-37+34
258. Haan, J.A. de (Hans) 1797 HSV-5+30
259. Berg, J. van den (Jaap) 1796 Promotie-34-30
  Werkhoven, G. (Gerard) 1796 RSC-BP-9+250
261. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1795 DD-38+35
263. Haar, B. van der (Boudewijn) 1794 DD-39+64
  Mulders, E. (Edwin) 1794 Rijswijk-24-30
265. Koval, V. (Slavik) 1793 DD-40+90
266. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-25= 
  Toorn, A.J. van der (Aat) 1791 RSC-BP-10+56
268. Wareman, D. (Dennis) 1790 RSC-BP-11+17
269. Graaf sr., J. de 1788 Scheve Toren-11-21
  Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1788 DD-41-28
271. Witt, R.M. de (Dick) 1784 Botwinnik-11+47
272. Verduijn, A. (Adriaan) 1779 Lierse-2-18
273. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1777 HSV-6+200
    SHTV-21  
274. Graaf, B. van de (Bas) 1776 Promotie-35+4
275. Calmthout, J.J. van (Hans) 1774 DSC-56-55
276. Brandsen, J.D. (Jacobus) 1773 DSC-57= 
277. Meer, P.J.A. van der (Perry) 1772 Pomar-4-7
  Middelkoop, A. (Arno) 1772 Botwinnik-12-30
279. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1771 Schaakmat-12-8
    WSC-20  
280. Kievoet, P. (Peter) 1769 DD-42+51
  Verolme, M. (Martin) 1769 DSC-58-28
282. Bovenlander, T. (Theo) 1767 SHTV-22+10
  Mors, A.W. ter (Adriaan) 1767 DSC-59+23
    Prometheus-4  
284. Segger, A. (Armin) 1766 SHTV-23-61
285. Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1764 Schaakmat-13+22
    WSC-21  
  Giraldo, W.A. (William) 1764 Schaakhuis-25+39
  Meijering, M.C.C. (Marijke) 1764 Scheve Toren-12-32
288. Zijlstra, J. (Jasper) 1763 Bobby Fischer-5+64
289. Lopies, A. (André) 1761 DD-43-57
290. Michielen, F. (Frank) 1760 Botwinnik-13-3
291. Heek, P.F. (Peter) 1758 Botwinnik-14-26
292. Weerts, R.J. (Rene) 1757 DSC-60+154
    Schaakhuis-26  
293. Bos, F. van den (Frank) 1756 Rijswijk-26-8
294. Bakels, R. (Rosanne) 1755 Rijswijk-27-12
  Torenstra, R. (Rene) 1755 DSC-61-29
296. Dommisse, C. (Cornelis) 1754 DD-44-73
297. Tirandas, A. (Amir) 1753 Schaakhuis-27-40
298. Duijvesteijn, A. (Andre) 1750 Schaakmat-14+21
    WSC-22  
  Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-45= 
300. Hubert, M. (Michel) 1748 Scheve Toren-13-31
301. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-46= 
  Terluin, A.G.J. (Alex) 1747 DD-46+3
303. Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1746 RSC-4-19
304. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-36= 
305. Etten, R.W. van (Ronald) 1743 Schaakmat-15+64
    WSC-23  
306. Kraakman, M. (Mark) 1742 Rijswijk-28-12
307. Vokurka, T. (Tom) 1741 DD-48+44
308. Deelen, B.J. van (Bernard) 1740 RSC-5+25
  Terpstra, J.T. 1740 Pomar-5-7
310. Heiden, J. v.d. (Jan) 1738 Schaakmat-16+11
    WSC-24  
311. Valstar, J.P. (Jan) 1735 Lierse-3-11
312. Zijden, G.J. van der (Gerard) 1732 RSC-BP-12+66
313. Drunick, R.M. van (Rick) 1729 RSC-6= 
  Vink, C. (Kees) 1729 Pomar-6-30
315. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1728 DD-49+16
316. Warmerdam, R. (Rob) 1727 Haeghe Ooievaar-8-22
317. Kuipers, H. (Hielke) 1726 Promotie-37+7
318. Bruin, W.J. de (Wouter) 1724 Rijswijk-29+98
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1724 Schaakmat-17-67
    WSC-25  
  Smits, R.C.M. (Rob) 1724 DSC-62-3
321. Bons, M.M. (Maurits) 1723 Haeghe Ooievaar-9+92
322. Verheij, E.S. (Ed) 1722 HSV-7  
323. Postma, J. (Jan) 1721 DD-50= 
  Ruigt, C.J.G. (Casper) 1721 Scheve Toren-14-13
325. Tamminga, M. (Meile) 1720 SHTV-24-26
326. Leeuwe, F. de (Floris) 1719 RSC-BP-13-11
327. Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1718 DSC-63+9
328. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3= 
329. Stolze, F.G. (Gerard) 1715 Lierse-4-50
330. Schalen, J. (John) 1714 RSC-7= 
331. Blanter, S. (Sofya) 1712 DSC-64-36
  Graaf, E. v.d. (Erik) 1712 DD-51-28
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1712 Promotie-38-23
  Olvers, E. (Ed) 1712 SHTV-25-18
335. Donk, J. van de (Jan) 1711 DSC-65-26
336. Dekker, J.C. (Jan) 1710 Schaakmat-18+23
    WSC-26  
337. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1709 Botwinnik-15-6
338. Minnema, H. (Hans) 1707 Promotie-39-40
339. Spierings, B.X.A. (Ben) 1706 SHTV-26-17
340. Boermans, R. 1705 DCSV-1-15
  Broeder, L. den (Leno) 1705 Schaakmat-19-21
    WSC-27  
  Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
  Kemeling, A.E. (Albert) 1705 DSC-66+15
344. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1703 Novelty Destr.-10  
345. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1702 DSC-67+106
    Prometheus-5  
  Rekveldt, M.T. (Theo) 1702 DSC-67-53
347. Hylkema, H.T. (Titus) 1701 RSC-8-48
  Mulderij, J. (Jesse) 1701 DSC-69+200
  Termaat, A. (Alfons) 1701 Botwinnik-16-35
350. Strien, B. van (Bart) 1699 Rijswijk-30= 
351. Leeuwen, J. van (Jan) 1698 Schaakmat-20+12
    WSC-28  
352. Tol, J.H. van der (Henk) 1697 Rijswijk-31-18
353. Gaag, F. v.d. (Frits) 1696 Schaakmat-21+53
    WSC-29  
  Jager, M.D. (Mark) 1696 DCSV-2+4
  Nobel, C. (Corniel) 1696 DSC-70-13
  Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1696 DSC-70  
  Spronsen, M.C. van (Mischa) 1696 Botwinnik-17-5
358. Holst, F. v.d. (Fred) 1694 HSV-9+3
359. Elders, M. (Maurits) 1692 Schaakhuis-28  
  Kanbier, M.B.C. (Max) 1692 Promotie-40-10
361. Langerak, J.H. (Jan) 1691 Haeghe Ooievaar-10-2
362. Korving, C. (Cornelis) 1690 DSC-72-17
363. Dekker, P.T. (Theo) 1686 SHTV-27  
  Manen, R.A. van (Ruud) 1686 DD-52-38
365. Ameling, A.H. (Bob) 1684 Botwinnik-18-13
    Promotie-41  
366. Dijken, B.S. van (Bert) 1682 RSC-9-21
  Yalçin, B. (Bilal) 1682 Schaakhuis-29+1
368. Brunner, K. (Karg) 1680 Schaakmat-22-44
    WSC-30  
  Ee, W. van (Winston) 1680 Rijswijk-32+23
  Grootjans, T. (Theo) 1680 Voorburg-4= 
371. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1679 DD-53+7
  Berkel, D. van (Dennis) 1679 Lierse-5+19
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1679 DSC-73+20
374. Claushuis, M. (Michael) 1678 Bobby Fischer-6+31
375. Ramondt, D. (Dennis) 1677 RSC-BP-14-9
376. Klaveren, J. van (Justus) 1676 SHTV-28+181
377. Busman, J.P. (Jan) 1675 Promotie-42-26
  Guijt, E. (Erwin) 1675 Promotie-42+12
379. Berg, S. v.d. (Sandra) 1672 Lierse-6-19
380. Ferschtman, F. (Felix) 1670 Pomar-7+2
381. Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-33= 
382. Belt, H.T. van den (Henk) 1664 DSC-74-68
383. Arp, G. (Gerard) 1663 Botwinnik-19-14
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1663 WSC-31-7
385. Broos, S.J. (Simon) 1662 DSC-75-8
  Eijsbroek, J.D. (Dave) 1662 Botwinnik-20-13
  Matai, R.R. (Rudi) 1662 Promotie-44-8
388. Taverne, N. (Nadeem) 1660 HSV-10-25
    Schaakhuis-30  
389. Boersma, F.W. (Franke) 1658 Haeghe Ooievaar-11+13
  Mudde, H. 1658 Pomar-8-39
391. Königslöw, B. von (Bas) 1657 Pomar-9-7
  Martens, F.M. (Frans) 1657 Promotie-45= 
393. Pietersma, D. (Douwe) 1655 Schaakmat-23+9
    WSC-32  
  Verheijen, J. (Jan) 1655 SHTV-29+85
395. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-12= 
396. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1653 Promotie-46-1
397. Wiegerink, R.T. (Ruben) 1652 SHTV-30+2
398. Kerkhof, C. (Cees) 1650 Scheve Toren-15+2
399. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1648 Schaakmat-24+38
    WSC-33  
400. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1645 DD-54-19
401. Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1644 Schaakhuis-31-61
402. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1643 Lierse-7+37
  Hofstee, P. (Piet) 1643 DCSV-3+10
    DD-55  
  Toxopeus, G.M.B. (Max) 1643 Promotie-47= 
405. Nierop, D. (Dominique) 1640 Haeghe Ooievaar-13+29
  Stegenga, F.J. 1640 DCSV-4-18
407. Eijk, A.J. van (Aad) 1639 Haeghe Ooievaar-14+38
408. Ende, J.L. van den (Jan) 1638 Schaakmat-25+7
    WSC-34  
  Meij, M. de (Marc) 1638 Schaakhuis-32+75
  Reiding, R. 1638 Scheve Toren-16+35
411. Dalen, W. van (Willem) 1637 Botwinnik-21+3
412. Cruden, M. (Marcel) 1636 Schaakhuis-33-20
413. Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1634 WSC-35+32
414. Eveleens, E. (Ed) 1633 Promotie-48+22
  Horst, G. (Gerrit) 1633 DD-56-31
416. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1632 SHTV-31-20
417. Gijsen, C. (Carel) 1631 Bobby Fischer-7-23
    Rijswijk-34  
  Quak, P.C. (Piet) 1631 Lierse-8+18
419. Berendse, F.N. 1630 Pomar-10-54
  Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-15= 
421. Kranenburg, S. (Sebastiaan) 1629 Rijswijk-35= 
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1629 Promotie-49+25
423. Breton, M.R. (Mark) 1628 DSC-76-25
  Dijk, T. van (Teun) 1628 Lierse-9-30
425. Zeilstra, L. (Lie) 1627 RSC-10+68
426. Loke, J.A. 1626 HSV-11+5
427. Merle, R. (Robert) 1624 Schaakmat-26+24
    WSC-36  
428. Engering, F. (Frans) 1622 DD-57-27
  Groothuis, W. (Willem) 1622 Bobby Fischer-8-25
430. Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-58= 
  Huygen, C. (Kees) 1621 DSC-77= 
432. Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-59= 
433. Beekman, G. 1618 Pomar-11-57
434. Gelpke, R.F. (René) 1617 DSC-78-16
  Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-16= 
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1617 DD-60  
437. Broekhuizen, T. (Tom) 1614 DSC-79-13
  Herpen, M. van (Max) 1614 DD-61-47
439. Laan, H. van der (Hugo) 1613 DSC-80-28
  Venema, C.P. (Kees) 1613 DSC-80= 
441. Cornejo, C. (Carlos) 1611 DCSV-5+58
442. Brinkman, D.T. (Dirk) 1610 Promotie-50-32
443. Verlinde, Y. (Youri) 1609 Pionnetjes-2+107
444. Veen, R. van der (Reinier) 1608 DCSV-6+7
445. Bruin, J.S. (Jos) 1607 Schaakmat-27+22
    WSC-37  
  Poots, R.P. (Rene) 1607 DSC-82+91
447. Sikkes, P. (Piet) 1605 SHTV-32-76
  Wentholt, F. (Frans) 1605 DD-62-17
449. Lindhout, D.J. (Danny) 1604 SHTV-33+59
450. Krikorian, O. (Olivier) 1602 Novelty Destr.-11-158
451. Brak, J.W. (Jan) 1600 Rijswijk-36  
  Pree, J.C.I. de (Jan) 1600 RSC-11= 
453. Bergers, W. (Wim) 1599 Scheve Toren-17-25
  Catalan, C.E.A. (Ciro) 1599 Botwinnik-22  
  Tamerus, J. (Jan) 1599 Lierse-10+1
456. Veen, R. ter (Rens) 1598 DCSV-7-39
    Pomar-12  
  Weijde, A. van der (Andre) 1598 WSC-38+45
458. Frehe, A.P. (Antoon) 1591 DSC-83-2
  Otter, A.C. den (Kees) 1591 Rijswijk-37-31
  Stoops, M. (Michael) 1591 DSC-83+156
    Prometheus-6  
461. Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1590 Rijswijk-38-25
  Steenweg, P. (Paul) 1590 DCSV-8+27
463. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1589 Rijswijk-39-9
  Wuister, J. (Jan) 1589 RSC-BP-15-30
465. Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-17-17
466. Kaan, J.E.F. (Jan-Evert) 1587 DD-63= 
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1587 Schaakmat-28+3
    WSC-39  
468. Nieuwkerk, L. van (Leen) 1584 Schaakmat-29-28
    WSC-40  
469. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1583 Lierse-11-30
470. Dop, E.R. van (Erik) 1582 Novelty Destr.-12+24
    Rijswijk-40  
  Sterk, C. (Casper) 1582 DD-64  
472. Hazeu, C.A. (Cock) 1580 Lierse-12-37
473. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1579 Lierse-13-15
474. Goebertus, A.W. (Adrie) 1578 Voorburg-5-12
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1578 Haeghe Ooievaar-18-11
476. Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1576 Lierse-14+3
477. Sierksma, W.O. (Wybe) 1575 DSC-85-1
478. Alvares, E.F.S. (Eric) 1573 SHTV-34-17
479. Hennink, D. (Dick) 1572 DD-65+3
480. Rijkom, W. van (Wouter) 1571 Promotie-51-13
  Sutrisno, A. (Agus) 1571 Scheve Toren-18+31
482. Boot, O. (Otto) 1569 Botwinnik-23+66
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1569 DD-66-4
484. Luyendijk, J.J. (Jaap) 1568 Haeghe Ooievaar-19-41
    SHTV-35  
485. Berghout, S. (Stijn) 1567 DSC-86+2
  Visser, R. (Roel) 1567 DSC-86  
487. Bottema, E. (Elmar) 1566 Bobby Fischer-9= 
488. Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1565 DD-67+57
    Schaakhuis-34  
489. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-12-5
490. Flikweert, C.L. (Kees) 1563 Schaakmat-30+11
    WSC-41  
491. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1562 HSV-12-51
492. Kampen, F.F. van (Frans) 1561 DD-68-76
  Weel, A.J. van (Toon) 1561 DD-68+8
494. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1560 Rijswijk-41+8
495. Wagner, A.M. (André) 1559 Haeghe Ooievaar-20-31
    SHTV-36  
496. Ganguly, S. (Sumit) 1556 DSC-88-86
  Rutten, G. 1556 Scheve Toren-19-1
498. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1554 Haeghe Ooievaar-21+8
  Coers, E.F. (Frans) 1554 SHTV-37-55
  Kamp, R. van de (Rob) 1554 Voorburg-6  
501. Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1553 DD-70-33
502. Maliepaard, C.J. (Kees) 1552 Promotie-52-32
  Mokadem, M. (Mohamed) 1552 RSC-13+29
504. Haisma, H. (Hans) 1551 WSC-42-28
505. Verploegh, H.C. (Henk) 1549 RSC-BP-16-3
506. Feenstra, J.D. (Han) 1548 RSC-BP-17+42
507. Kemeling, L. (Leen) 1547 WSC-43+25
508. Meijer, G. (Gerard) 1545 Bobby Fischer-10+4
509. Bilars, G.H. (Gerard) 1544 DSC-89-61
510. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1542 Novelty Destr.-13+13
  Staden sr., M. van (Martin) 1542 Promotie-53-8
  Wit, J.C.P. de (Jacques) 1542 HSV-13-23
513. Sidoti, F. (Filippo) 1541 Novelty Destr.-14+23
514. Rijkom, R. van (Reinout) 1538 Promotie-54-9
515. Jong, B. de (Bob) 1536 Botwinnik-24-9
516. Albers, M.M. (Merlijn) 1535 Botwinnik-25+13
  Franke, A.C.W. (Arie) 1535 Botwinnik-25-1
  Frima, E. (Erik) 1535 DD-71+6
519. Blaas, L.J. 1533 Pomar-13= 
  Gerritsma, N.J. (Bert) 1533 HSV-14+33
521. Jong, A. de (Arie) 1528 Lierse-15= 
522. Knigge, M. (Mark) 1526 Rijswijk-42+2
  Pisano, M. (Matteo) 1526 Novelty Destr.-15= 
524. Walder, B. (Bart) 1525 RSC-14+4
525. Suijker, J.W.M. (Koos) 1524 Haeghe Ooievaar-22-16
526. Gelder, C.P. van (Kees) 1521 SHTV-38+10
  Groesen, R.W.A. van (Roger) 1521 Rijswijk-43  
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1521 Haeghe Ooievaar-23+8
529. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1520 HSV-15-68
    Pomar-14  
    Schaakhuis-35  
530. Fikkert, H. (Harold) 1519 SHTV-39-26
  Kauffman, W.F.N. 1519 Pomar-15= 
532. Man, P.M.J. de (Peter) 1518 Pomar-16-44
  Perluka, J.L. (Han) 1518 Botwinnik-27-14
534. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
  Velzen, M. van (Martin) 1517 RSC-BP-18-36
536. Berg, G.M. van den (Geert) 1516 Haeghe Ooievaar-24-19
537. Wal, C.M. van der (Martin) 1514 Schaakmat-31+37
    WSC-44  
538. Remmerswaal, W. (Wouter) 1510 DD-72-16
    HSV-16  
539. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1508 Lierse-17+22
540. Knigge, J.A. (Hans) 1507 Rijswijk-44-17
  Steemers, V. (Vincent) 1507 Pomar-17-8
542. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-45  
543. Berg, J.C. van den (Johan) 1503 Lierse-18+10
544. Thu, K. (Kyaw Moe) 1501 Schaakhuis-36+98
545. Buijs, G. (Gerard) 1500 Lierse-19+73
  Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1500 Voorburg-7-25
  Zijlstra, F. (Lex) 1500 Voorburg-7-28
548. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1499 RSC-15+3
  Molinari, F. (Fausto) 1499 Novelty Destr.-16+70
550. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-17= 
551. Onselen, G. van (Guido) 1493 Schaakhuis-37-19
552. Leij, E.J. van der (Edwin) 1491 Haeghe Ooievaar-25-10
  Tesselaar, C. (Cor) 1491 DD-73+9
554. Nieswaag, J. (Hans) 1490 Lierse-20= 
555. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1488 Botwinnik-28-23
556. Dwarshuis, P.J.C. 1486 SHTV-40= 
  Vliet, L. van (Loek) 1486 HSV-18-37
558. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1484 Rijswijk-46-42
  Valk, D.J.G. (Dick) 1484 Lierse-21-51
560. Eibergen, R. van (Robert) 1482 DD-74+72
    Novelty Destr.-17  
  Narayan, N.S. (Nishant) 1482 DSC-90  
562. Veen, H. ter 1478 DCSV-9-14
563. Ouwehand, T. (Tjeerd) 1477 Schaakhuis-38-25
  Prins, L. (Leen) 1477 Schaakmat-32+4
    WSC-45  
  Vreede, H. de (Henk) 1477 Botwinnik-29+63
566. Lucas, H. (Herman) 1476 RSC-BP-19+6
567. Hofland, J. (Jeffrey) 1475 Schaakmat-33+25
    WSC-46  
568. Klijnsma, R. (Richard) 1470 Scheve Toren-20+34
  Ruiter, R. de (Rein) 1470 DD-75+13
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1470 Schaakmat-34+16
    WSC-47  
571. Blanter, M. (Marfa) 1469 DSC-91+42
572. Butterman, G.H. (Gert) 1468 Pomar-18= 
  Dirkse, S. (Simon) 1468 DSC-92+12
  Nitzsche, E.F. (Edo) 1468 RSC-16-87
575. Honderd, G. (Ger) 1466 DSC-93-56
    Prometheus-7  
  Sluimers, R. (Rogier) 1466 Bobby Fischer-11  
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1466 DD-76-51
578. Felix, R.J. (Rob) 1464 Rijswijk-47-8
579. Spaans, L. (Leen) 1462 DD-77-6
  Swieten, S.C. van (Simon) 1462 Lierse-22= 
581. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1460 Lierse-23= 
  Vries, R. de (Rob) 1460 Promotie-55+15
583. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1458 DSC-94-62
  Gallardo Banez, T. (Tomas) 1458 Rijswijk-48  
  Leite, S. (Scot) 1458 Schaakhuis-39+384
586. Engelen, N. (Niels) 1457 DD-78+22
587. Hanemaaijer, P. (Piet) 1455 Botwinnik-30+54
588. Dijkstra, R.W. (Rob) 1453 SHTV-41-11
589. Doeves, A. (Bram) 1447 Botwinnik-31+8
  Liefde, M.S. de (Michelle) 1447 Haeghe Ooievaar-26+67
  Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-35= 
  Roeleveld, P. (Patrick) 1447 HSV-19-51
    Haeghe Ooievaar-26  
593. Hijma, P. (Pieter) 1446 Promotie-56+40
594. Elst, F.A. v.d. 1445 Pomar-19-6
  Groot, M.H. de (Martin) 1445 RSC-BP-20-63
596. As, J.J. van (Sjaak) 1444 HSV-20-20
    RSC-17  
  Salomons, Q.R. (Quinten) 1444 SHTV-42-64
598. Schuyer, E.H. (Eddy) 1441 Bobby Fischer-12-35
  Splint, C.E.R. (Rob) 1441 Botwinnik-32-8
600. Albertus, B. (Bram) 1438 Promotie-57+25
601. Jacobs, H. 1435 Pomar-20+8
602. Verwaart, D.J. 1431 HSV-21= 
603. Pol, T. van der (Theo) 1430 Schaakmat-36-196
    WSC-48  
  Trompetter, R. (Remco) 1430 WSC-48-84
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1430 Promotie-58-6
606. Huisman, E. (Edgar) 1429 DSC-95-43
607. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-21= 
608. Vries, A. de (Auke) 1427 DD-79+78
609. Jong, D. de (Dick) 1426 HSV-22+3
610. Saied, H.Z. (Zaman) 1423 HSV-23  
611. Coenders, H. (Hans) 1422 HSV-24+72
612. Zwart, A. v.d. (Ard) 1419 SHTV-43-8
613. Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-49= 
614. Croes, J.C. (Koos) 1414 Haeghe Ooievaar-28-25
615. Trommel, J.C. 1412 DCSV-10= 
616. Rijswijk, T. van (Tim) 1409 Pomar-22  
  Zwemstra, L. (Bert) 1409 DSC-96= 
    Prometheus-8  
618. Homulle, H. (Harald) 1406 Haeghe Ooievaar-29+37
  Zwanenburg, C. (Marco) 1406 Schaakmat-37+11
    WSC-50  
620. Laven, F. (Fred) 1405 DSC-97  
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1405 DSC-97= 
622. Woestenenk, J. (John) 1404 Pomar-23-61
623. Rijn, P. van (Patrick) 1402 Botwinnik-33+112
    Haeghe Ooievaar-30  
624. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1399 Haeghe Ooievaar-31-19
625. Poot, W. (Wim) 1397 Lierse-24-32
626. Hessels, W.B. 1394 HSV-25-41
627. Kolk, J. v.d. (Jan) 1391 DSC-99-14
    Prometheus-9  
628. Akkerboom, B. (Broer) 1390 Rijswijk-50+7
629. Lis, H.R. van (Hans) 1389 Voorburg-9  
630. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1387 RSC-18-45
631. Zonneveld, J. (Jan) 1386 Prometheus-10-9
632. Vries, P. de (Peter) 1385 Schaakmat-38-17
    WSC-51  
633. Krempel, J. (Jordy) 1382 DSC-100-25
634. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1380 HSV-26-26
    RSC-19  
635. Schoon, C. (Chris) 1378 Promotie-59-49
636. Blaauw, F. (Frans) 1377 Bobby Fischer-13-16
  Bragonje, H. (Henk) 1377 Promotie-60+5
638. Berger, R.L.M. (Rob) 1376 RSC-BP-21-3
  Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-39= 
    WSC-52  
  Lamping, J. (Jason) 1376 Lierse-25  
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1376 RSC-20+9
642. Al Sam, H. (Husham) 1375 Botwinnik-34+2
643. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1371 Schaakmat-40  
    WSC-53  
  Witjens, T. (Theo) 1371 Botwinnik-35-13
645. Calje, A. (Adrey) 1368 Botwinnik-36+37
    Voorburg-10  
646. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-21= 
647. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1363 Promotie-61+139
  Zonderland, H. (Herman) 1363 DSC-101+15
649. Cchung, C.Y. (Chi Yun) 1361 Botwinnik-37  
650. Cchung, N. (Nyuk Lyn) 1360 Botwinnik-38  
  Meijer, W.J. (Wim) 1360 Pomar-24+42
652. Lohrer, M.T.A. 1359 Pomar-25-68
  Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-39= 
654. Thomas, R. (Raymond) 1357 DSC-102  
655. Meer, L.J. van der (Lex) 1356 SHTV-44+38
  Rietveld, A. (Aart) 1356 Voorburg-11-82
657. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-27= 
658. Scherpenisse, R. (Rob) 1352 DSC-103-42
659. Boekestijn, P. (Piet) 1349 Lierse-26= 
660. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-12= 
661. Roo, J. de (Jeroen) 1347 Promotie-62-18
662. Graaf, R. v.d. (Rob) 1344 Schaakhuis-40-62
663. Huybens, P.M. (Peter) 1342 HSV-28+42
664. Meiden, G.W. van der (Pim) 1340 SHTV-45-38
665. Astudillo, R. (Reinaldo) 1339 DSC-104-45
666. Koornneef, A. (Arie) 1333 Lierse-27= 
667. Hendriks, H. (Hans) 1332 DSC-105+12
    Prometheus-11  
668. Groot, P.J. de (Pieter) 1331 Botwinnik-40-13
669. Ham, T. van (Torsten) 1329 Promotie-63+138
670. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1324 Haeghe Ooievaar-32-37
671. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-18= 
    Pomar-26  
672. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-29= 
  Ende, P.J. van der 1319 Schaakmat-41+231
    WSC-54  
674. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1318 Haeghe Ooievaar-33-4
675. Lagerwerf, L. (Leen) 1313 Lierse-28= 
676. Zengin, S. (Siyar) 1311 Voorburg-13  
677. Rosenstand, S. (Selwyn) 1307 DD-80-18
678. Ende, H. van den (Henk) 1304 Lierse-29= 
679. Bijster, H. (Harmen) 1303 Botwinnik-41+48
680. Haaren, Y.J. van (Yestin) 1302 Promotie-64+32
681. Riet, P.H.M. van (Paul) 1300 DSC-106-33
682. Boer, R. de (Ruut) 1298 RSC-BP-22-53
683. Nienhuis, J. (Jan) 1297 Voorburg-14-43
684. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-15= 
685. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1293 Lierse-30= 
686. Rijkom, V. van (Vincent) 1285 Promotie-65+31
687. Asperen, H. van (Hans) 1284 Botwinnik-42+23
  Ellmann, G. (Gabor) 1284 Bobby Fischer-14  
689. Duivenboden, R. van (Rob) 1283 Haeghe Ooievaar-34-57
690. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1281 RSC-22+21
  Hijman, H.A.P. 1281 Pomar-27+60
692. Bergers, J. (Jos) 1279 Pomar-28= 
693. Persoon, N. (Nick) 1275 Lierse-31+19
694. Schout, W. (Wim) 1273 Haeghe Ooievaar-35+31
695. Cvetkovic, D. (Dusan) 1267 Bobby Fischer-15+153
696. Modderman, A.H. (Arent) 1266 Botwinnik-43-26
697. Oosterom, G. (Gerrit) 1265 Lierse-32= 
698. Dijk, R.K.J.J. van (Ruud) 1264 HSV-30  
    SHTV-46  
  Rietveldt, A. (Alexander) 1264 SHTV-46-12
700. Soeterbroek, P. (Piet) 1262 Botwinnik-44-51
701. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1259 Schaakmat-42+8
    WSC-55  
702. Willik, B. van der (Bert) 1258 DSC-107+81
703. Jansen, N. (Niels) 1254 DSC-108+108
  Jong, A. de (Aad) 1254 DSC-108-5
705. Wagter, E.L. (Eric) 1250 DSC-110+10
706. Visser, J.H.A. (Hans) 1248 RSC-23-50
    Voorburg-16  
707. Wissen, T. van (Tibo) 1247 Promotie-66= 
708. Ciftci, S. (Selahattin) 1245 HSV-31+5
709. Hogezand, R.A.F. van (Raf) 1242 DD-81+86
  Swanink, J.J. (Koos) 1242 Prometheus-12+30
711. Beekman, L. (Loek) 1239 Pomar-29-67
  Luk, T. (Thomas) 1239 SHTV-48+2
713. Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-111= 
    Prometheus-13  
714. Lamping, M. (Marco) 1232 Lierse-33  
715. Krösschell, W. (Wim) 1230 Lierse-34-26
716. Ham, J. van (Joop) 1227 DSC-112-6
717. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1226 Bobby Fischer-16+52
718. Caspers, E. (Eric) 1222 Botwinnik-45-43
719. Feringa, A. (Andre) 1218 Lierse-35-44
720. Groot, A.N.G. (Bertus) 1216 Schaakmat-43-107
    WSC-56  
  Kuijper, W. (Wim) 1216 Lierse-36= 
722. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1215 RSC-24+37
723. Battes, F. (Frans) 1214 Botwinnik-46-12
724. Torenstra, J. (Jan) 1212 DSC-113+22
    Prometheus-14  
725. Vries, J.A. de (John) 1209 RSC-25+20
726. Kwappenberg, E. (Eric) 1207 HSV-32-64
727. Albers, P. (Pelle) 1206 Botwinnik-47-46
728. Ketting, S. (Sebastiaan) 1202 Rijswijk-51+82
  Oomes, M. (Marijn) 1202 Schaakmat-44= 
    WSC-57  
730. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1201 Schaakmat-45+6
    WSC-58  
731. Croonen, F.A.B. (Frans) 1200 Botwinnik-48  
732. Marle, R.R. van (Roelof) 1195 Rijswijk-52-2
  Rens, J.G. (Hans) 1195 Botwinnik-49-23
734. Kolmeschate, R. van (Rob) 1186 Lierse-37-18
735. Fehér, T. (Tomás) 1183 Bobby Fischer-17-20
736. Calje, F.L. (Fong Li) 1177 Promotie-67+10
737. Bouma, H.H. (Henk) 1176 HSV-33-132
    SHTV-49  
738. Prins, J. (Jan) 1167 Lierse-38= 
739. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-46= 
    WSC-59  
  Vermeulen, W. (Wim) 1162 SHTV-50-26
741. Hanewald, E. (Ernst) 1160 DSC-114-12
742. Berg, J. v.d. (Co) 1153 Lierse-39= 
743. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1151 Haeghe Ooievaar-36-32
744. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1148 Schaakmat-47  
    WSC-60  
745. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1135 Pionnetjes-3+287
746. Kommer, T.J. (Jan) 1132 Rijswijk-53-22
747. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 1130 Rijswijk-54  
748. Helfteren, T. van (Twan) 1128 DCSV-11-11
749. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1127 SHTV-51+93
750. Oomes, A. (Ad) 1110 Schaakmat-48+35
    WSC-61  
751. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1105 Novelty Destr.-19+27
752. Valstar-Valstar, N. (Nel) 1104 Lierse-40= 
753. Onderwater, M. (Michel) 1102 Schaakmat-49-25
    WSC-62  
754. Jong, D.C. de (Dick) 1094 DSC-115  
  Wilms, I.R.G. (Ivo) 1094 Scheve Toren-21-39
756. Togt, A.E.I.J. van der (Noud) 1093 SHTV-52+148
757. Happee, R.R. (Rinco) 1089 Lierse-41= 
  Meer, P. van der (Paul) 1089 DSC-116  
759. Helfferich, G. (Gert) 1084 Bobby Fischer-18-40
760. Dumont, J.C. (Joep) 1081 DSC-117  
761. Ende, J.P. van der (Jesse) 1077 Schaakmat-50  
    WSC-63  
  Zwaartman, D. (Danny) 1077 Schaakmat-50  
    WSC-63  
763. Baak, P. (Paul) 1071 Voorburg-17  
764. Lohuis, A.H. (Anton) 1066 Schaakmat-52-29
    WSC-65  
765. Arslan, S. (Sezer) 1059 Rijswijk-55= 
766. Boonman, W. (Wil) 1057 Scheve Toren-22+92
767. Kanbier, G. (Guy) 1047 Promotie-68+36
768. Katsarov, M. (Maks) 1035 DSC-118  
  Rubert, M. (Mireille) 1035 Rijswijk-56-10
770. Bogaartz, T. (Theo) 1031 Haeghe Ooievaar-37+56
771. Berg, A.H.C. van der (Anthon) 1018 RSC-26  
772. Sevink, F.B. (Bas) 1013 Promotie-69+150
773. Smit, S. de (Stijn) 1006 Scheve Toren-23-29
774. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1004 Rijswijk-57-95
  Vuong, M. (Mitchell) 1004 SHTV-53+22
776. Peeters, W.D. (Ward) 994 Scheve Toren-24+44
777. Peursen, T.W. van (Timo) 989 Rijswijk-58+150
778. Boubal, M. (Matthieu) 977 Scheve Toren-25+11
779. Westerduin, R. (Rina) 974 Botwinnik-50-29
780. Heskes, E.T. (Ebba) 961 Promotie-70+68
781. Bruinink, A. (Andre) 955 DSC-119  
782. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 949 Botwinnik-51  
    Voorburg-18  
783. Bronswijk, P. (Peter) 939 Schaakmat-53  
    WSC-66  
784. Heskes, J.M. (Johan) 937 Promotie-71+90
785. Dillen, E. van (Ed) 914 Bobby Fischer-19= 
786. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-54+25
787. Krahe, E. (Enrique) 898 DSC-120  
788. Raulji, K. (Kavya) 892 Bobby Fischer-20+180
789. Bastiaannet, C. (Casper) 851 Haeghe Ooievaar-38= 
790. Vuong, J. (Joëlle) 766 SHTV-55= 
791. Meijer, K. (Kim) 716 Pionnetjes-4+75
792. Brummelkamp, M. (Martin) 682 SHTV-56  
793. Dappere, A. de (Arthur) 671 Promotie-72-83
794. Hartzheim, I. (Iris) 668 Haeghe Ooievaar-39= 
795. Boels, I. (Iljo) 653 DSC-121  
796. Bakker, T. den (Thomas) 634 Promotie-73-20
797. Wijtsma, A. (Aurelius) 601 Bobby Fischer-21= 
798. Meerts, G.H.H. (Gerrit) 584 Rijswijk-59= 
799. Schravendijk, J.R. van (Joshua) 536 Promotie-74= 
800. Dongen, J.J. van (Jesse) 529 Pionnetjes-5-41
801. Roepers, W. (Willard) 498 Botwinnik-52  
    Promotie-75  
802. Keij, S. (Siemon) 491 Paris-1-6
803. Rijk, G. de (Geert) 477 Bobby Fischer-22= 
804. Veerkamp, E. (Elton) 476 Rijswijk-60-1
805. Willemse, S.S. (Shamati) 474 Pionnetjes-6-157
806. Gui, S. (Steven) 310 Bobby Fischer-23= 
807. Dongen, L. van (Lana) 264 Pionnetjes-7+109
Artikel aangelegd op: 04-05-2016
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.