Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2016
Geschreven door Paul Koppens   
13-02-2016
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2016. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2015 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri, A. (Anish) 2793 DSC-1-10
2. Nikolic, P. (Predrag) 2618 Novelty Destr.-1+43
3. Fedorchuk, S.A. (Sergey) 2611 DD-1-32
4. Haslinger, S.G. (Stewart) 2508 DSC-2  
5. Jong, J.W. de (Jan-Willem) 2443 WSC-1-13
6. Wiel, J.T.H. van der (John) 2393 DD-2-7
7. Michielsen, J.R. (Joost) 2392 DSC-3-1
8. Delemarre, J.A. (Jop) 2389 Schaakhuis-1= 
9. Oosterom, C.D. van (Chiel) 2367 DSC-4-9
10. Freeke, M.F. (Matthieu) 2354 DSC-5+11
11. Kevlishvili, R. (Robby) 2342 Promotie-1-12
12. Gelpke, P.A. (Peter) 2332 DD-3-27
13. Gaehler, M. (Marco) 2331 DSC-6+24
14. Blokhuis, E.M. (Edgar) 2301 DD-4-15
15. Kuipers, E.F. (Eelco) 2299 Promotie-2-8
16. Koppens, P.F.J. (Paul) 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
17. Kelder, J.M. op den (Joram) 2253 DSC-7-22
18. Goes, S. (Sten) 2247 DSC-8+2
19. Legemaat, G. (Gert) 2232 DSC-9-23
20. Werksma, A. (Arie) 2225 DD-6+25
21. Bannink, B. (Bernard) 2204 Promotie-3-31
22. Hoogland, M. (Mike) 2200 Schaakhuis-2+103
23. Smits, S. (Sebastiaan) 2198 DSC-10+86
24. Padurariu, I.S. (Iona Smaranda) 2194 DSC-11-5
25. Hortensius, L.M. (Lisa) 2192 DSC-12-2
  Prakken, G. (Gerrit) 2192 DD-7+6
27. Meijer, D.N. (Dolf) 2183 Pionnetjes-1-47
28. Helvoort, R.A. van (Rob) 2179 Rijswijk-1+45
29. Waal, A.G. de (Ton) 2173 Promotie-4+10
30. Hartog, M.F. den (Marijn) 2165 DD-8+3
  Hofman, A.M. (Marnix) 2165 WSC-2+5
32. Pietersma, M. (Menno) 2160 Schaakmat-1-18
    WSC-3  
33. Egmond, R.M. van (Rogier) 2152 DD-9-5
  Otten, M. (Martijn) 2152 DD-9+52
35. Liem, R. (Raymond) 2148 Schaakhuis-3-29
36. Barendse, T.J.M. (Ted) 2142 DSC-13+35
  Dop, A.J. van (Arend) 2142 DSC-13= 
  Meulenbroek, K. (Kim) 2142 DSC-13-16
39. Verbaken, O.P. (Onno) 2140 DSC-16+32
40. Slaa, R. (Ricardo) 2138 DSC-17+13
41. Alberts, H.J. (Henk) 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
42. Zetten, M. van (Maarten) 2122 Promotie-6-4
43. Vistisen, L.M. (Lars) 2121 DD-11+17
    Novelty Destr.-2  
44. Aagaard, M. (Michael) 2117 WSC-4+15
  Dickhoff, R. (Ronald) 2117 DD-12+2
46. Woerden, M. van (Michiel) 2115 Schaakmat-2-10
    WSC-5  
47. Hennink, E. (Erik) 2114 Promotie-7+13
48. Nies, P.Y.B. van (Pauline) 2113 DSC-18-6
49. Middelveld, M. (Martine) 2112 DSC-19-23
50. Voogt, B. (Bob) 2103 DSC-20-1
51. Oranje, R. (Richard) 2097 DSC-21-19
52. Pouwels, S.J.H.M. (John) 2096 Botwinnik-1+6
53. Cupido, A. (Alexander) 2094 Rijswijk-2+37
54. Raaf, E. van der (Erik) 2091 SHTV-1-21
  Togt, A.H.C. van der (Twan) 2091 SHTV-1+48
56. Glimmerveen, M.A. (Martin) 2090 DSC-22+4
57. Buzing, P.C. (Pieter) 2088 DSC-23+20
  Putten, H. van (Henk) 2088 Schaakmat-3+23
    WSC-6  
59. Kommer, B. (Bas) 2087 Rijswijk-3-23
60. Dekker, K. (Kees) 2085 Scheve Toren-1+57
  Schrik, R. (Rachid) 2085 Schaakhuis-4-11
62. Kortis, W. (Wim) 2083 DSC-24  
63. Dijk, T.A. van (Timon) 2079 Schaakmat-4-5
    WSC-7  
64. Vos, J.P. (Jan-Pieter) 2076 DSC-25+2
65. Dijk, O. van (Onno) 2075 DD-13+48
66. Happel, H.A. (Henk) 2069 DD-14+14
67. Beltz, A.A.P.G. (Dolf) 2068 DSC-26= 
  Hoynck van Papendrecht, F. (Frans) 2068 Rijswijk-4-6
  Lindner, J.J. (Jan-Joost) 2068 DD-15+7
70. Zwartveld, J. (Hans) 2067 DSC-27+28
    Schaakhuis-5  
71. Bas, P. de (Patrick) 2066 DSC-28-13
72. Stam, H.J. (Hans) 2062 DSC-29-21
73. Loewenthal, G.A.M. (Günther) 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
74. Liempt, M. van (Michael) 2057 Rijswijk-5+13
75. Ahlers, B.L.J. (Ben) 2053 Promotie-8-36
76. Brasser, P. (Paul) 2052 Schaakmat-5-46
    WSC-8  
77. Werve, P. van der (Paul) 2049 Promotie-9-63
78. Zijll Langhout, B.W. van (Bart) 2048 Rijswijk-6  
79. Duijzer, J.W. (Jan Willem) 2042 Promotie-10+4
80. Stolte, M.J. (Maarten) 2037 SHTV-3+1
81. Lisdonk, L.J.P.A. van de (Lucien) 2034 DSC-30-8
82. Buchly, S. (Stefan) 2032 Botwinnik-2+54
  Zanten, W.P.C. van (William) 2032 SHTV-4+10
84. Hut, A.A. (Alex) 2031 SHTV-5  
85. Groot, M. de (Marco) 2029 Rijswijk-7-27
86. Oei, H.I. (Ik) 2020 Schaakhuis-6+9
87. Enschede, E.M. (Ernst) 2019 DD-16= 
  Have, R.H.S. ten (Roland) 2019 DSC-31-25
89. Dijk, E. van (Eduard) 2009 SHTV-6-9
  Zandwijk, J.P. van (Jan-Peter) 2009 DSC-32-37
91. Vogelenzang, M. (Marco) 2007 RSC-1+13
92. Verbaan, B.M. (Bart) 2006 RSC-BP-1+44
93. Klop, T.L. (Tjomme) 2005 Schaakhuis-7-30
  Milort, G. (Gerard) 2005 RSC-BP-2+53
    Schaakhuis-7  
95. Hollander, J.W. (Hans) 2004 Schaakhuis-9+98
96. Bieger, T. (Thierry) 2003 Pomar-1-5
    WSC-9  
97. Berg, B. van der (Bas) 2002 Rijswijk-8-27
  Liefrink, F. (Feike) 2002 Novelty Destr.-3-63
99. Borst, F. (Filip) 1999 DSC-33+9
100. Bosma, A. (Arend) 1998 DSC-34= 
101. Schmitt, C. (Cristian) 1995 Novelty Destr.-4+27
102. Valstar, J.R. (Johan) 1994 Schaakmat-6-17
    WSC-10  
103. Segers, J.C.M. (Hans) 1989 SHTV-7-9
104. Gallardo Banez, A. (Alfonso) 1988 Rijswijk-9+22
  Hoogt, I. de (Ivar) 1988 DSC-35-8
106. Kentstra, W.P.A. (Wim) 1987 Scheve Toren-2-46
  Kindt, M.R.J. (Manfred) 1987 WSC-11+6
108. Waard, J.A.M. de (Jos) 1985 DD-17-61
109. Tromp, E.J. (Erik Jan) 1984 Scheve Toren-3+20
110. Flohil, J.A. (Jaap) 1982 DSC-36+1
111. Henke, A.C.Z. (Aleksander) 1980 DD-18-23
112. Bulthuis, J. (Jelle) 1979 Rijswijk-10+114
113. Meer, K. van der (Kees) 1978 DSC-37-14
    Prometheus-1  
114. Anema, W.J. (Walter) 1971 DSC-38-26
115. Leezer, R. (Roel) 1969 Rijswijk-11-49
116. Voorberg, K. (Kees) 1968 DSC-39-23
117. Noordhoek, H. (Henk) 1967 Promotie-11-17
118. Munnik, T. (Talitha) 1966 DSC-40-30
119. Beeren, T.J.B. (Thom) 1961 Botwinnik-3+35
  Swart, S. de (Sipke) 1961 Promotie-12-65
121. Pauw, S.A. (Sander) 1959 SHTV-8+30
122. Douwes, J. (Jan) 1958 Schaakhuis-10-8
123. Voorberg, J.P. (Johan) 1957 WSC-12-33
  Wichhart, M. (Maarten) 1957 Promotie-13+34
125. Smit, R. de (Rudi) 1954 Scheve Toren-4+2
126. Sayad, S. el (Sherief) 1953 RSC-BP-3+102
127. Mostert, M.J. (Joost) 1948 Promotie-14-53
128. Baas, J.A. (Hans) 1947 Promotie-15-26
129. Goudriaan, A. (Tony) 1944 Rijswijk-12+16
130. Rossum du Chattel, D.A.M. van (David) 1942 DD-19= 
131. Huizen, H. van (Henk) 1941 Haeghe Ooievaar-4+13
    Prometheus-2  
132. Bishoen, B.D.R. (Bob) 1938 Schaakhuis-11+53
  Vorstermans, P.A.W. (Peter) 1938 SHTV-9+24
134. Straaten, M. van (Marco) 1936 SHTV-10-49
    Schaakhuis-12  
135. Blankespoor, J.H. (Jan) 1935 Promotie-16+7
136. Münninghoff, A. (Alexander) 1934 DD-20+6
  Ouwens, H.C. (Bert) 1934 Promotie-17+5
138. Tamerus, H.A. (Henrik) 1933 DSC-41-17
139. Bottema, T. (Timo) 1926 Bobby Fischer-1-1
140. Vreugdenhil, F. (Frans) 1925 DD-21+97
    Schaakmat-7  
    WSC-13  
141. Sibbing, J.G.F. (Sjaak) 1923 Promotie-18-41
142. Baas, R. (Rijnko) 1921 Rijswijk-13+7
    Schaakhuis-13  
143. Mellens, M. (Martin) 1918 Voorburg-1+70
  Smits, B. (Benjamin) 1918 DSC-42-3
145. Baak, E.E. (Evert) 1917 SHTV-11+118
146. Schuurman Hess, A. (Arjen) 1915 Promotie-19-24
147. Zoun, R.P.C. (Rogier) 1914 Botwinnik-4+55
148. Prangers, T.G. (Toine-Gerard) 1912 DSC-43-18
149. Ruiter, T.O.M. de (Thomas) 1911 Rijswijk-14+140
150. Vries, J.P. de (Jan-Pieter) 1907 DSC-44-12
151. Scholten, J.J.H. (Joost) 1906 RSC-2+6
152. Smeele, P.F.C. (Pieter) 1905 DD-22-29
153. Kamar, M.B. (Muhannad) 1901 RSC-3-7
154. Brizee, W.S. (Willem) 1900 Pomar-2  
155. Eggink, G. (Gerhard) 1898 Promotie-20= 
156. Nepveu, M. (Manuel) 1897 Promotie-21+11
157. Jonkman, D. (David) 1895 Schaakhuis-14-25
158. Geerlings, V. (Vincent) 1892 Rijswijk-15  
  Mulders, R. (Rinze) 1892 Botwinnik-5-3
160. Baas, G.J. (Gert Jan) 1890 DSC-45+30
    Novelty Destr.-5  
161. Gosliga, J.S. van (Jouke) 1888 DSC-46+51
  Leeuwen, G.J. van (Gerben) 1888 Schaakmat-8+59
    WSC-14  
  Zydek, R. (Rafal) 1888 Haeghe Ooievaar-5+15
164. Goossens, P.A. (Pieter) 1887 DSC-47-16
  Steffers, H. (Hendrik) 1887 Rijswijk-16+16
166. Lode, P. (Peter) 1886 DSC-48-13
  Metselaar, H. (Harold) 1886 Schaakhuis-15  
168. Kuyvenhoven, M. (Marco) 1881 WSC-15-31
169. Willighagen, G.J. (Gert-Jan) 1879 SHTV-12+49
170. Hooven, E.C. van den (Evert) 1877 DSC-49-45
171. Beeloo, J.M. (Jean Michel) 1876 Schaakhuis-16-3
172. Marel, E.J. van der (Eric) 1875 Bobby Fischer-2-13
  Oliveira Barbosa, J.M. de (Joao) 1875 DSC-50  
174. Bik, W. (Wouter) 1874 Botwinnik-6+35
  Dekker, A.E. (Ard) 1874 Schaakmat-9-7
    WSC-16  
176. Koelmans, J.W. (Jan Willem) 1873 DD-23+45
177. Jong, S.F.C. de (Sebastiaan) 1871 Promotie-22+97
  Pronk, R. (Rik) 1871 SHTV-13-11
179. Geene, J.L.H. (Joris) 1870 Bobby Fischer-3+73
  Koster, J. (Jan) 1870 Promotie-23  
  Middelkoop, F.H. (Erik) 1870 Botwinnik-7-15
182. Monte, P.J. (Peter) 1868 Rijswijk-17+10
183. Eesteren, J. van (Jaap) 1865 DD-24+19
  Kort, W. (Wilco) 1865 Botwinnik-8-10
185. Baak, K.L. (Karl) 1864 SHTV-14+8
186. Peerdeman, N.P. (Nico) 1863 Promotie-24-27
187. Vellekoop, W.J.A. (Wim) 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
188. Kraats, W. v.d. (Wim) 1860 Scheve Toren-5+169
189. Brouwers, R.B. (Reggy) 1859 Schaakhuis-17+13
  Ruigrok, J. (Jos) 1859 Schaakhuis-17-29
191. Leeuwen, O. van (Olav) 1856 SHTV-15+46
192. Henn, R.A. (Reinhard) 1854 DD-25+28
  Koreman, E.P. (Eric) 1854 DD-25+27
194. Reimer, W.P.J. (Wim) 1853 DD-27+4
  Theijn, D. (Dave) 1853 Scheve Toren-6+21
196. Iersel, M. van (Mark) 1852 DD-28  
  Lom, R. van (Rob) 1852 Schaakmat-10-44
    WSC-17  
198. Dekker, D.H.M. (Derk) 1851 Novelty Destr.-6-23
    Schaakhuis-19  
199. Roeleveld, K. (Koos) 1848 SHTV-16+9
200. Metz, A.G. (Atze) 1846 Rijswijk-18+102
201. Oosterhout, P. (Flip) 1843 Haeghe Ooievaar-7+14
202. Boerkamp, H.A.J. (Harry) 1841 Promotie-25-47
  Luk, J.W.H. (Jaimy) 1841 SHTV-17+10
204. Grand, J.W. le (Jan Willem) 1840 SHTV-18-48
205. Bodaan, A. (Ton) 1839 DD-29-56
    HSV-1  
    SHTV-19  
    Schaakhuis-20  
  Heijgen, D. van (Diederik) 1839 DSC-51-52
  Vink, W.J.P. (Wim) 1839 DD-29+13
208. Cayaux, F.L. (Frans) 1838 Rijswijk-19= 
209. Broek, W.J. van den (Willem-Jan) 1836 DSC-52+37
  Laan, J. (Jorick) 1836 DSC-52-69
  Smaal, L. (Lourens) 1836 Promotie-26+11
212. Gruss, C. (Christian) 1835 Novelty Destr.-7-29
213. Beijersbergen, J.A. (Joop) 1834 Bobby Fischer-4-44
  Groot, A. de (Akshaya) 1834 DD-31= 
  Kraakman, P. (Paul) 1834 Rijswijk-20+25
  Tsai, W.T. (Wong) 1834 Promotie-27-14
217. Harmanus, N.C. (Norbert) 1833 Schaakhuis-21-99
218. Best, J. de (Jos) 1831 DSC-54+27
219. Orsouw, T.F. van (Theo) 1829 DD-32-16
  Regeer, P.A. (Paul) 1829 Schaakhuis-22+14
  Staden jr., M. van (Mildo) 1829 Promotie-28+24
222. Sluijs, L.M.K. van der (Lothar) 1828 DD-33-13
223. Hart, J.W. 't (Johan) 1827 Schaakmat-11-49
    WSC-18  
224. Holst, R.E.H. v.d. 1826 HSV-2+3
225. Hulshof, J.P. (Hans) 1824 Rijswijk-21-41
  Tan, H.T. (John) 1824 Promotie-29-18
227. Bosman, J. (Johan) 1823 Promotie-30  
  Wiersma, A.A. (Arno) 1823 DSC-55-93
    Prometheus-3  
229. Duin, V.P.B. (Vincent) 1820 RSC-BP-4= 
  Haan, J.A. de (Hans) 1820 HSV-3+54
231. Corneth, H.J.M. (Bert) 1819 HSV-4= 
232. Oversloot, W. (Wilco) 1818 WSC-19-37
233. Gaemers, P. (Peter) 1816 Rijswijk-22-20
234. Dongen, G. van 1815 Scheve Toren-7+39
235. Ingenhoes, P.H. (Peter) 1813 RSC-BP-5-21
236. Gent, A. van (Aad) 1811 Scheve Toren-8-43
  Zijden, J.A. van der (Hans) 1811 RSC-BP-6+20
238. Gerritsen, C.W.A. 1810 Pomar-3-19
239. Ottenhof, S. (Sascha) 1808 Scheve Toren-9-50
240. Boeters, S. (Stefan) 1806 DD-34-16
  Zijden, A.Q. van der (Ton) 1806 RSC-BP-7-39
242. Graaf sr., J. de 1804 Scheve Toren-10+8
243. Knops, H. (Hamilcar) 1803 Promotie-31+13
  Montsma, F.J. (Foppe-Jan) 1803 DD-35-26
  Zwolsman, P.A.M. (Peter) 1803 DD-35+68
246. Lange, R. (Ronny) 1802 Novelty Destr.-8+25
  Minnema, R. (Rens) 1802 Promotie-32-1
248. Meijering, M.C.C. (Marijke) 1800 Scheve Toren-11+5
249. Madruga Bonals, L. (Lluis) 1799 DD-37  
250. Kanters, C.J. (Cor) 1797 RSC-BP-8+14
    SHTV-20  
251. Hoogeveen, F.R. 1796 HSV-5+6
252. Jong, J.J. de (Jaap) 1795 Lierse-1= 
  Voermans, A.J.H. (Adri) 1795 DD-38+40
254. Akkerboom, J.D. (Jacob) 1791 Rijswijk-23= 
255. Bos, F.P. van den (Frans Pieter) 1790 Voorburg-2-112
256. Wareman, D. (Dennis) 1789 RSC-BP-9+30
257. Bos, F. van den (Frank) 1788 Rijswijk-24+33
  Mulders, E. (Edwin) 1788 Rijswijk-24-14
  Verduijn, A. (Adriaan) 1788 Lierse-2+22
260. Dommisse, C. (Cornelis) 1785 DD-39-42
  Then, W.J.T. (Hans) 1785 Schaakhuis-23-36
262. Middelkoop, A. (Arno) 1784 Botwinnik-9-5
263. Duijvesteijn, L.W.T. (Leo) 1782 Schaakmat-12+4
    WSC-20  
264. Toorn, A.J. van der (Aat) 1781 RSC-BP-10+37
265. Calmthout, J.J. van (Hans) 1780 DSC-56-66
  Heek, P.F. (Peter) 1780 Botwinnik-10+14
267. Melssen, F.W.J.M. (Franck) 1779 HSV-6+149
    SHTV-21  
268. Verolme, M. (Martin) 1777 DSC-57-32
269. Tirandas, A. (Amir) 1775 Schaakhuis-24-1
270. Mors, A.W. ter (Adriaan) 1774 DSC-58+27
    Prometheus-4  
271. Brandsen, J.D. (Jacobus) 1773 DSC-59  
  Torenstra, R. (Rene) 1773 DSC-59-4
273. Waard, E.R. de (Remko) 1772 DD-40-16
274. Bakels, R. (Rosanne) 1767 Rijswijk-26+13
  Hubert, M. (Michel) 1767 Scheve Toren-12-11
276. Bovenlander, T. (Theo) 1765 SHTV-22-30
  Tamminga, M. (Meile) 1765 SHTV-22+19
278. Kleijn, J. (Jeroen) 1764 Scheve Toren-13-17
279. Noija, H.O. (Hans Ortwin) 1763 DD-41+51
280. Berg, J. van den (Jaap) 1761 Promotie-33-78
  Duijvesteijn, W.G.M. (Wim) 1761 Schaakmat-13+24
    WSC-21  
  Lopies, A. (André) 1761 DD-42-57
  Meer, P.J.A. van der (Perry) 1761 Pomar-4-18
284. Graaf, B. van de (Bas) 1760 Promotie-34+9
285. Vokurka, T. (Tom) 1756 DD-43+111
286. Michielen, F. (Frank) 1755 Botwinnik-11-12
287. Giraldo, W.A. (William) 1753 Schaakhuis-25+28
  Harten, J.J. van (Jacob Jan) 1753 RSC-4-46
  Nieuwkerk, D.M. van (Dirk) 1753 Schaakmat-14-43
    WSC-22  
  Segger, A. (Armin) 1753 SHTV-24-87
291. Werkhoven, G. (Gerard) 1752 RSC-BP-11+18
292. Nicoll, N.B. (Noah) 1750 DD-44= 
293. Witt, R.M. de (Dick) 1749 Botwinnik-12-14
294. Kraakman, M. (Mark) 1748 Rijswijk-27-9
295. Felkers, J.M. (Joost) 1747 DD-45= 
  Terluin, A.G.J. (Alex) 1747 DD-45-19
297. Donk, J. van de (Jan) 1746 DSC-61+9
298. Briggeman, P.W. (Peter) 1745 Promotie-35= 
299. Warmerdam, R. (Rob) 1743 Haeghe Ooievaar-8-8
300. Valstar, J.P. (Jan) 1739 Lierse-3+39
301. Terpstra, J.T. 1737 Pomar-5-18
302. Etten, R.W. van (Ronald) 1736 Schaakmat-15+51
    WSC-23  
303. Stap, H.F.A. van der (Harry) 1734 Rijswijk-28+1
304. Vink, C. (Kees) 1732 Pomar-6-34
305. Kooij, N. (Nol) 1731 Pomar-7= 
306. Haar, B. van der (Boudewijn) 1730 DD-47+13
307. Drunick, R.M. van (Rick) 1729 RSC-5= 
308. Heiden, J. v.d. (Jan) 1728 Schaakmat-16-8
    WSC-24  
  Kievoet, P. (Peter) 1728 DD-48+15
310. Broeder, L. den (Leno) 1726 Schaakmat-17= 
    WSC-25  
311. Smits, R.C.M. (Rob) 1725 DSC-62-14
312. Graaf, E. v.d. (Erik) 1724 DD-49-16
313. Minnema, H. (Hans) 1723 Promotie-36-12
314. Ruigt, C.J.G. (Casper) 1722 Scheve Toren-14-13
  Verheij, E.S. (Ed) 1722 HSV-7  
316. Postma, J. (Jan) 1721 DD-50-10
  Termaat, A. (Alfons) 1721 Botwinnik-13-11
318. Stolze, F.G. (Gerard) 1720 Lierse-4-35
319. Spierings, B.X.A. (Ben) 1719 SHTV-25+16
  Zijlstra, J. (Jasper) 1719 Bobby Fischer-5+63
321. Kuipers, H. (Hielke) 1718 Promotie-37+5
322. Happel, W.J.M. (Wim) 1716 Voorburg-3+20
323. Brunner, K. (Karg) 1715 Schaakmat-18+9
    WSC-26  
  Leeuwe, F. de (Floris) 1715 RSC-BP-12+1
325. Bruin, W.J. de (Wouter) 1714 Rijswijk-29+105
  Hettfleisch, M. (Maurice) 1714 Promotie-38-38
  Schalen, J. (John) 1714 RSC-6-12
328. Weerts, R.J. (Rene) 1713 DSC-63+98
    Schaakhuis-26  
  Yalçin, B. (Bilal) 1713 Schaakhuis-26+6
330. Blanter, S. (Sofya) 1712 DSC-64-44
  Duijvesteijn, A. (Andre) 1712 Schaakmat-19-12
    WSC-27  
332. Dekker, J.C. (Jan) 1710 Schaakmat-20+9
    WSC-28  
333. Hylkema, H.T. (Titus) 1709 RSC-7-25
  Leentvaar, C.C.W. (Coen) 1709 DSC-65+2
335. Olvers, E. (Ed) 1708 SHTV-26-18
336. Koval, V. (Slavik) 1707 DD-51  
337. Rekveldt, M.T. (Theo) 1706 DSC-66-27
338. Ham, B. van (Ben) 1705 HSV-8= 
339. Tol, J.H. van der (Henk) 1704 Rijswijk-30-31
  Zijden, G.J. van der (Gerard) 1704 RSC-BP-13+36
341. Boermans, R. 1703 DCSV-1-15
342. Spronsen, M.C. van (Mischa) 1702 Botwinnik-14+6
343. Jager, M.D. (Mark) 1701 DCSV-2+2
344. Korving, C. (Cornelis) 1700 DSC-67-11
345. Beekum, T.M.M. van (Thomas) 1699 Botwinnik-15-16
346. Verheijen, J. (Jan) 1698 SHTV-27+156
347. Gaag, F. v.d. (Frits) 1697 Schaakmat-21+47
    WSC-29  
348. Dekker, P.T. (Theo) 1696 SHTV-28  
  Holst, F. v.d. (Fred) 1696 HSV-9+5
350. Gajadhar Sukul, V. (Vashish) 1694 DSC-68+97
    Prometheus-5  
351. Berkel, D. van (Dennis) 1691 Lierse-5+80
  Kanbier, M.B.C. (Max) 1691 Promotie-39+90
  Langerak, J.H. (Jan) 1691 Haeghe Ooievaar-9-27
354. Leeuwen, J. van (Jan) 1689 Schaakmat-22-12
    WSC-30  
355. Strien, B. van (Bart) 1687 Rijswijk-31-14
356. Kemeling, A.E. (Albert) 1686 DSC-69-14
  Königslöw, B. von (Bas) 1686 Pomar-8+56
358. Nobel, C. (Corniel) 1685 DSC-70+6
359. Berendse, F.N. 1682 Pomar-9+5
  Dijken, B.S. van (Bert) 1682 RSC-8-23
  Manen, R.A. van (Ruud) 1682 DD-52-28
362. Arkesteijn, J.P. (Jaco) 1680 DD-53+43
  Ferschtman, F. (Felix) 1680 Pomar-10-12
  Grootjans, T. (Theo) 1680 Voorburg-4= 
365. Bons, M.M. (Maurits) 1679 Haeghe Ooievaar-10+44
366. Ameling, A.H. (Bob) 1677 Botwinnik-16-33
    Promotie-40  
367. Broos, S.J. (Simon) 1676 DSC-71-20
368. Busman, J.P. (Jan) 1675 Promotie-41-19
369. Ee, W. van (Winston) 1674 Rijswijk-32+19
370. Pietersma, D. (Douwe) 1673 Schaakmat-23+36
    WSC-31  
371. Guijt, E. (Erwin) 1671 Promotie-42+12
372. Berg, S. v.d. (Sandra) 1670 Lierse-6-41
  Nierop, D. (Dominique) 1670 Haeghe Ooievaar-11+97
  Ramondt, D. (Dennis) 1670 RSC-BP-14-52
375. Mudde, H. 1669 Pomar-11-40
  Snijders, F. (Frits) 1669 Rijswijk-33= 
377. Hofstee, P. (Piet) 1666 DCSV-3+17
    DD-54  
378. Arp, G. (Gerard) 1665 Botwinnik-17-41
379. Belt, H.T. van den (Henk) 1664 DSC-72-68
  Claushuis, M. (Michael) 1664 Bobby Fischer-6+30
381. Eijsbroek, J.D. (Dave) 1661 Botwinnik-18-37
  Kuyvenhoven, V. (Vincent) 1661 WSC-32-9
383. Bartel, J.C.K.W. (Jan-Kees) 1660 DD-55-7
  Tjioe, G.P.T.G. (Patrick) 1660 Schaakhuis-28-81
385. Stegenga, F.J. 1657 DCSV-4+33
386. Gijsen, C. (Carel) 1655 Bobby Fischer-7-14
    Rijswijk-34  
  Horst, G. (Gerrit) 1655 DD-56-2
  Veenstra, A.H. (Arnt) 1655 DSC-73-82
389. Barbier, R.R. (Bob) 1654 Haeghe Ooievaar-12= 
390. Toxopeus, G.M.B. (Max) 1653 Promotie-43+15
391. Dijk, T. van (Teun) 1652 Lierse-7-74
392. Nies, D.J.F. van (Dingeman) 1650 Promotie-44-11
393. Kuyvenhoven, V.J. (Vincent) 1647 Schaakmat-24+22
    WSC-33  
394. Ende, J.L. van den (Jan) 1644 Schaakmat-25+25
    WSC-34  
  Kerkhof, C. (Cees) 1644 Scheve Toren-15+7
  Sikkes, P. (Piet) 1644 SHTV-29-77
397. Cruden, M. (Marcel) 1642 Schaakhuis-29-2
  Taverne, N. (Nadeem) 1642 HSV-10-45
    Schaakhuis-29  
399. Matai, R.R. (Rudi) 1641 Promotie-45-35
400. Boersma, F.W. (Franke) 1639 Haeghe Ooievaar-13-13
401. Klaveren, J. van (Justus) 1638 SHTV-30+124
  Krikorian, O. (Olivier) 1638 Novelty Destr.-9+339
403. Zeilstra, L. (Lie) 1637 RSC-9+68
404. Brinkman, D.T. (Dirk) 1636 Promotie-46+2
  Wiegerink, R.T. (Ruben) 1636 SHTV-31-2
406. Gelpke, R.F. (René) 1635 DSC-74-23
407. Breton, M.R. (Mark) 1633 DSC-75+132
408. Quak, P.C. (Piet) 1631 Lierse-8+90
409. Spek, B. v.d. (Bart) 1630 Haeghe Ooievaar-14= 
410. Kranenburg, S. (Sebastiaan) 1629 Rijswijk-35-12
  Merle, R. (Robert) 1629 Schaakmat-26+42
    WSC-35  
412. Engering, F. (Frans) 1628 DD-57+7
  Mulderij, J. (Jesse) 1628 DSC-76  
414. Loke, J.A. 1627 HSV-11-9
415. Koks, P.W. (Paul) 1626 DD-58+79
    RSC-BP-15  
    Schaakhuis-31  
  Reiding, R. 1626 Scheve Toren-16+21
417. Dijk, P.J.H. van (Pascal) 1624 Lierse-9-1
  Laan, H. van der (Hugo) 1624 DSC-77-1
419. Meij, M. de (Marc) 1623 Schaakhuis-32+1
420. Veen, R. ter (Rens) 1622 DCSV-5-80
    Pomar-12  
  Wentholt, F. (Frans) 1622 DD-59-26
422. Goudriaan, W.L. (Willem) 1621 DD-60= 
  Huygen, C. (Kees) 1621 DSC-78= 
  Kraan-Valstar, A. van der (Anja) 1621 WSC-36+39
425. Beekman, G. 1620 Pomar-13-65
  Buis, C.J. (Kees) 1620 DD-61= 
427. Dhondt, E.R.I. (Erik) 1617 Novelty Destr.-10  
  Herpen, M. van (Max) 1617 DD-62-46
  Hooghiemstra, F.F. (Frans) 1617 Haeghe Ooievaar-15= 
430. Broekhuizen, T. (Tom) 1615 DSC-79+25
431. Martens, F.M. (Frans) 1614 Promotie-47-38
  Veen, R. van der (Reinier) 1614 DCSV-6+11
433. Bergers, W. (Wim) 1613 Scheve Toren-17-6
  Luijendijk, J.J. (Jaap) 1613 Haeghe Ooievaar-16-21
    SHTV-32  
  Sierksma, W.O. (Wybe) 1613 DSC-80+37
  Venema, C.P. (Kees) 1613 DSC-80+18
437. Mittertreiner, A.J. (Aad) 1611 HSV-12-9
438. Cornejo, C. (Carlos) 1609 DCSV-7+25
  Veldhuizen, J.W. (Jan) 1609 Promotie-48-5
  Visser, R. (Roel) 1609 DSC-82  
441. Bruin, J.S. (Jos) 1607 Schaakmat-27+7
    WSC-37  
442. Meiden, G.J. van der (Geurt Jan) 1605 SHTV-33-29
443. Dalen, W. van (Willem) 1602 Botwinnik-19-42
  Weijde, A. van der (Andre) 1602 WSC-38-90
445. Goebertus, A.W. (Adrie) 1601 Voorburg-5+25
  Wuister, J. (Jan) 1601 RSC-BP-16-31
447. Pree, J.C.I. de (Jan) 1600 RSC-10+4
448. Groothuis, W. (Willem) 1599 Bobby Fischer-8-41
449. Eijk, A.J. van (Aad) 1598 Haeghe Ooievaar-17-2
  Hennink, D. (Dick) 1598 DD-63+26
451. Hazeu, C.A. (Cock) 1597 Lierse-10+27
  Meer, J.W.F. van der (Jan) 1597 Haeghe Ooievaar-18+20
  Voorberg-v/d Wel, A. (Annemarie) 1597 Lierse-10-27
454. Berger, M.P.M.J. (Marc) 1596 Rijswijk-36-1
  Nieuwkerk, L. van (Leen) 1596 Schaakmat-28-40
    WSC-39  
  Tamerus, J. (Jan) 1596 Lierse-12-8
457. Dop, E.R. van (Erik) 1594 Novelty Destr.-11+9
    Rijswijk-37  
458. Frehe, A.P. (Antoon) 1591 DSC-83-14
  Lantzendörffer, F.J.H. (Floris) 1591 Rijswijk-38-36
  Steenweg, P. (Paul) 1591 DCSV-8+46
461. Otter, A.C. den (Kees) 1590 Rijswijk-39-28
  Zuidgeest, J. (Jordy) 1590 Schaakmat-29+21
    WSC-40  
463. Taanman, P. (Peter) 1588 Haeghe Ooievaar-19-24
464. Kaan, J.E.F. (Jan-Evert) 1587 DD-64= 
  Karagantcheff, D.V. (Dimitri) 1587 DD-64+110
    Schaakhuis-33  
  Stoops, M. (Michael) 1587 DSC-84+152
    Prometheus-6  
467. Eveleens, E. (Ed) 1585 Promotie-49-51
468. Jong-v/d Berg, G. de (Gera) 1584 Lierse-13-46
  Lindhout, D.J. (Danny) 1584 SHTV-34+48
470. Smallenbroek, J.C.J. (Hans) 1583 DD-66+58
471. Haisma, H. (Hans) 1580 WSC-41-5
472. Kampen, F.F. van (Frans) 1578 DD-67-61
473. Alvares, E.F.S. (Eric) 1576 SHTV-35-5
474. Coers, E.F. (Frans) 1575 SHTV-36-26
  Rijkom, W. van (Wouter) 1575 Promotie-50-48
476. Alsemgeest, N.C.M. (Nico) 1574 Lierse-14-13
477. Brak, J.W. (Jan) 1568 Rijswijk-40  
478. Bottema, E. (Elmar) 1566 Bobby Fischer-9= 
479. Berghout, S. (Stijn) 1565 DSC-85+2
  Hove, R.J.M. ten (Johan-Martijn) 1565 DD-68-8
481. Toledo, B.J. (Ben) 1564 RSC-11+10
  Wagner, A.M. (André) 1564 Haeghe Ooievaar-20-51
    SHTV-37  
483. Pol, T. van der (Theo) 1563 Schaakmat-30-38
    WSC-42  
484. Weel, A.J. van (Toon) 1562 DD-69+9
485. Gerritsma, N.J. (Bert) 1560 HSV-13+17
  Verlinde, Y. (Youri) 1560 Pionnetjes-2+100
487. Nicolaas, J.J.M. (Han) 1559 HSV-14+25
    Pomar-14  
    Schaakhuis-34  
488. Bilars, G.H. (Gerard) 1558 DSC-86-76
  Man, P.M.J. de (Peter) 1558 Pomar-15-6
  Sutrisno, A. (Agus) 1558 Scheve Toren-18-14
  Vosooghi Dizaji, M. (Mehdi) 1558 DD-70  
492. Ganguly, S. (Sumit) 1556 DSC-87  
  Rutten, G. 1556 Scheve Toren-19-37
494. Swinkels, R. (Raymond) 1554 Rijswijk-41-35
495. Huitema, D.J.E. (Doeke) 1552 Rijswijk-42= 
  Maliepaard, C.J. (Kees) 1552 Promotie-51-32
497. Walder, B. (Bart) 1545 RSC-12-9
498. Arpaci, T.M.S. (Mutlu) 1542 Novelty Destr.-12+20
  Feenstra, J.D. (Han) 1542 RSC-BP-17+17
  Jong, B. de (Bob) 1542 Botwinnik-20-3
  Verploegh, H.C. (Henk) 1542 RSC-BP-17-3
502. Wit, J.C.P. de (Jacques) 1541 HSV-15-16
503. Rijkom, R. van (Reinout) 1540 Promotie-52-48
504. Perluka, J.L. (Han) 1538 Botwinnik-21+19
505. Franke, A.C.W. (Arie) 1537 Botwinnik-22+10
506. Breugel, E.A.J. van (Eric) 1535 Haeghe Ooievaar-21-2
  Frima, E. (Erik) 1535 DD-71+25
  Kemeling, L. (Leen) 1535 WSC-43+2
  Staden sr., M. van (Martin) 1535 Promotie-53-14
510. Blaas, L.J. 1533 Pomar-16= 
  Boot, O. (Otto) 1533 Botwinnik-23+37
  Flikweert, C.L. (Kees) 1533 Schaakmat-31-43
    WSC-44  
  Knigge, M. (Mark) 1533 Rijswijk-43-2
514. Poots, R.P. (Rene) 1529 DSC-88+2
515. Jong, A. de (Arie) 1528 Lierse-15-49
516. Pisano, M. (Matteo) 1526 Novelty Destr.-13= 
  Wal, C.M. van der (Martin) 1526 Schaakmat-32+60
    WSC-45  
518. Suijker, J.W.M. (Koos) 1525 Haeghe Ooievaar-22-12
519. Groesen, R.W.A. van (Roger) 1523 Rijswijk-44  
520. Albers, M.M. (Merlijn) 1522 Botwinnik-24+35
521. Gelder, C.P. van (Kees) 1521 SHTV-38+10
522. Meijer, G. (Gerard) 1520 Bobby Fischer-10-49
  Velzen, M. van (Martin) 1520 RSC-BP-19-54
  Vorselen, T.J.M. van (Theo) 1520 DD-72-6
525. Kauffman, W.F.N. 1519 Pomar-17= 
526. Noordam, A.C. (Arjen) 1517 Lierse-16= 
527. Berg, G.M. van den (Geert) 1516 Haeghe Ooievaar-23-13
528. Fikkert, H. (Harold) 1515 SHTV-39-30
529. Leij, E.J. van der (Edwin) 1514 Haeghe Ooievaar-24+20
  Steemers, V. (Vincent) 1514 Pomar-18-7
531. Knigge, J.A. (Hans) 1513 Rijswijk-45-34
  Warmenhoven, R.A. (Robert) 1513 Haeghe Ooievaar-25= 
533. Davazdahemami, A. (Arzhang) 1510 DSC-89-65
  Molinari, F. (Fausto) 1510 Novelty Destr.-14-13
535. Remmerswaal, W. (Wouter) 1507 DD-73-5
    HSV-16  
536. Narayan, N.S. (Nishant) 1506 DSC-90  
537. Moerland, M. (Mario) 1505 Rijswijk-46  
  Zijlstra, F. (Lex) 1505 Voorburg-6-35
539. Gallardo Banez, F.G.B. (Felipe) 1503 Rijswijk-47-32
540. Mokadem, M. (Mohamed) 1502 RSC-13-21
541. Middendorp, A.A.M. (Ton) 1501 RSC-14+5
542. Veen, H. ter 1499 DCSV-9-7
543. Berg, J.C. van den (Johan) 1497 Lierse-17-6
544. Kuyvenhoven, R. (Robert) 1496 HSV-17= 
  Sidoti, F. (Filippo) 1496 Novelty Destr.-15-27
546. Tjin a Lien, I.T.L. (Ike) 1495 Voorburg-7-26
547. Onselen, G. van (Guido) 1493 Schaakhuis-35-2
548. Heyningen, R.J.M. van (Ruud) 1492 Lierse-18+53
549. Nieswaag, J. (Hans) 1490 Lierse-19-59
550. Mac Gillavry, W.E. (Will) 1488 Botwinnik-25-32
551. Dwarshuis, P.J.C. 1486 SHTV-40= 
  Vliet, L. van (Loek) 1486 HSV-18+2
553. Buijs, G. (Gerard) 1482 Lierse-20+70
554. Prins, L. (Leen) 1480 Schaakmat-33+9
    WSC-46  
555. Honderd, G. (Ger) 1479 DSC-91-105
    Prometheus-7  
556. Eibergen, R. van (Robert) 1477 DD-74+68
    Novelty Destr.-16  
  Ouwehand, T. (Tjeerd) 1477 Schaakhuis-36-13
558. Groot, M.H. de (Martin) 1476 RSC-BP-20-28
559. Schuyer, E.H. (Eddy) 1470 Bobby Fischer-11+8
560. Valk, D.J.G. (Dick) 1469 Lierse-21-216
561. Butterman, G.H. (Gert) 1468 Pomar-19= 
  Spaans, L. (Leen) 1468 DD-75= 
563. Dijkstra, R.W. (Rob) 1465 SHTV-41+1
  Vries, R. de (Rob) 1465 Promotie-54+72
565. Tesselaar, C. (Cor) 1463 DD-76-14
566. Dirkse, S. (Simon) 1462 DSC-92+16
  Swieten, S.C. van (Simon) 1462 Lierse-22+55
  Zuyderwijk, G. (Gerard) 1462 Schaakmat-34-11
    WSC-47  
569. Rodijnen, M.W.J. (Rinus) 1460 Lierse-23+9
570. Lucas, H. (Herman) 1458 RSC-BP-21+13
571. Nitzsche, E.F. (Edo) 1457 RSC-15-110
572. Blanter, M. (Marfa) 1454 DSC-93+223
  Hofland, J. (Jeffrey) 1454 Schaakmat-35+4
    WSC-48  
  Jong, D. de (Dick) 1454 HSV-19+31
  Woestenenk, J. (John) 1454 Pomar-20-23
576. Klijnsma, R. (Richard) 1453 Scheve Toren-20-5
577. Felix, R.J. (Rob) 1451 Rijswijk-48-17
578. Saied, U.Z. (Zaman) 1450 HSV-20  
579. Huisman, E. (Edgar) 1449 DSC-94-46
580. Ruiter, R. de (Rein) 1448 DD-77-46
581. Nieuwkerk, J. van (Jan) 1447 Schaakmat-36= 
582. Doeves, A. (Bram) 1446 Botwinnik-26+12
583. Elst, F.A. v.d. 1445 Pomar-21-6
584. Salomons, Q.R. (Quinten) 1444 SHTV-42-62
585. Engelen, N. (Niels) 1441 DD-78+6
586. Jacobs, H. 1437 Pomar-22+9
  Thu, K. (Kyaw Moe) 1437 Schaakhuis-37+68
588. Trompetter, R. (Remco) 1433 WSC-49-101
  Zwart, A. v.d. (Ard) 1433 SHTV-43+7
590. Leite, S. (Scot) 1432 Schaakhuis-38+494
591. Verwaart, D.J. 1431 HSV-21= 
592. Hanemaaijer, P. (Piet) 1429 Botwinnik-27+28
593. Meer, F. van der (Frank) 1428 Pomar-23= 
594. Dijkshoorn, M. (Marcel) 1427 Schaakmat-37  
    WSC-50  
  Vreede, H. de (Henk) 1427 Botwinnik-28+19
596. As, J.J. van (Sjaak) 1425 HSV-22-47
    RSC-16  
597. Liefde, M.S. de (Michelle) 1424 Haeghe Ooievaar-26+60
598. Roeleveld, P. (Patrick) 1423 HSV-23-75
  Varenkamp, F.M. (Frits) 1423 Promotie-55-22
600. Splint, C.E.R. (Rob) 1422 Botwinnik-29-20
601. Zwemstra, L. (Bert) 1421 DSC-95-24
    Prometheus-8  
602. Hessels, W.B. 1417 HSV-24-18
603. Orie, E.R. (Erik) 1416 Rijswijk-49= 
604. Poot, W. (Wim) 1413 Lierse-24-18
605. Trommel, J.C. 1412 DCSV-10= 
606. Rijswijk, T. van (Tim) 1409 Pomar-24= 
  Zwanenburg, C. (Marco) 1409 Schaakmat-38+6
    WSC-51  
608. Heide, J.A. v.d. (Jelle) 1408 HSV-25-13
    RSC-17  
  Lis, H.R. van (Hans) 1408 Voorburg-8  
610. Albertus, B. (Bram) 1406 Promotie-56+204
611. Hijma, P. (Pieter) 1405 Promotie-57-33
  Schreuder, F. (Ferdinand) 1405 DSC-96  
613. Lohrer, M.T.A. 1403 Pomar-25-19
614. Croes, J.C. (Koos) 1402 Haeghe Ooievaar-27-18
615. Akkerboom, B. (Broer) 1398 Rijswijk-50+19
616. Rietveld, A. (Aart) 1395 Voorburg-9-78
  Vries, P. de (Peter) 1395 Schaakmat-39+3
    WSC-52  
618. Kolk, J. v.d. (Jan) 1393 DSC-97-59
    Prometheus-9  
619. Graaf, R. v.d. (Rob) 1392 Schaakhuis-39-14
620. Coenders, H. (Hans) 1391 HSV-26+81
  Vries, A. de (Auke) 1391 DD-79+47
622. Krempel, J. (Jordy) 1390 DSC-98-16
623. Hendriks, J.J.E. (Hans) 1389 Haeghe Ooievaar-28-49
624. Schoon, C. (Chris) 1386 Promotie-58-37
625. Hinkenkemper, B.J. (Ben) 1384 RSC-18-48
626. Calje, A. (Adrey) 1383 Botwinnik-30+71
    Voorburg-10  
627. Werven, H. van 1379 Promotie-59= 
628. Blaauw, F. (Frans) 1377 Bobby Fischer-12-24
  Bragonje, H. (Henk) 1377 Promotie-60-6
  Witjens, T. (Theo) 1377 Botwinnik-31-19
631. Berger, R.L.M. (Rob) 1376 RSC-BP-22-68
  Bom, A. (Aad) 1376 Schaakmat-40= 
    WSC-53  
  Lamping, J. (Jason) 1376 Lierse-25  
  Zonneveld, J. (Jan) 1376 Prometheus-10+40
635. Al Sam, H. (Husham) 1372 Botwinnik-32+11
636. Ahn, W. (Willy) 1366 RSC-19= 
637. Scherpenisse, R. (Rob) 1362 DSC-99-47
638. Roo, J. de (Jeroen) 1361 Promotie-61+13
639. Meijer, W.J. (Wim) 1360 Pomar-26+42
640. Pettinga, P.C. (Paul) 1359 Botwinnik-33= 
641. Meer, L.J. van der (Lex) 1358 SHTV-44+37
642. Zonderland, H. (Herman) 1355 DSC-100-92
643. Hählen, R. (Ruud) 1354 HSV-27= 
644. Boekestijn, P. (Piet) 1349 Lierse-26-76
  Sluis, H.W. v.d. (Bert) 1349 RSC-20-19
646. Haaksma, F.H. (Freek) 1348 Voorburg-11= 
647. Duivenboden, R. van (Rob) 1346 Haeghe Ooievaar-29+16
648. Homulle, H. (Harald) 1345 Haeghe Ooievaar-30-58
649. Ellmann, G. (Gabor) 1344 Bobby Fischer-13  
650. Meiden, G.W. van der (Pim) 1340 SHTV-45-27
651. Groot, P.J. de (Pieter) 1338 Botwinnik-34-39
652. Koornneef, A. (Arie) 1333 Lierse-27-10
653. Dongen, S.W.A. van (Sam) 1331 Promotie-62+168
654. Middeldorp, A.G.M. (Aad) 1330 Haeghe Ooievaar-31-46
655. Gastaldi, G. (Giuseppe) 1320 Novelty Destr.-17= 
    Pomar-27  
656. Dalfsen, R. van (Richard) 1319 HSV-28= 
  Hendriks, H. (Hans) 1319 DSC-101+16
    Prometheus-11  
658. Wulffers, L.A.G.M. (Louis) 1316 Haeghe Ooievaar-32+5
659. Lagerwerf, L. (Leen) 1313 Lierse-28-39
660. Huybens, P.M. (Peter) 1310 HSV-29-10
661. Ende, H. van den (Henk) 1304 Lierse-29+2
662. Nienhuis, J. (Jan) 1302 Voorburg-12-70
663. Boer, R. de (Ruut) 1298 RSC-BP-23-67
  Ende, P.J. van der 1298 Schaakmat-41  
    WSC-54  
665. Eijgenraam, W.W.C.M. (Wim) 1295 Voorburg-13= 
  Haaren, Y.J. van (Yestin) 1295 Promotie-63+88
667. Bouma, H.H. (Henk) 1294 HSV-30-92
    SHTV-46  
668. Vetten, P.A.M. de (Piet) 1293 Lierse-30-2
669. Grootscholten, L.N.J. (Leo) 1291 Schaakmat-42+42
    WSC-55  
670. Asperen, H. van (Hans) 1290 Botwinnik-35+24
671. Modderman, A.H. (Arent) 1289 Botwinnik-36-18
672. Bijster, H. (Harmen) 1288 Botwinnik-37+33
673. Rosenstand, S. (Selwyn) 1287 DD-80-38
  Willik, B. van der (Bert) 1287 DSC-102+85
675. Astudillo, R. (Reinaldo) 1283 DSC-103-89
676. Battes, F. (Frans) 1282 Botwinnik-38+55
677. Hijman, H.A.P. 1281 Pomar-28+60
678. Bergers, J. (Jos) 1279 Pomar-29+13
679. Rijkom, V. van (Vincent) 1278 Promotie-64-12
680. Jansen, N. (Niels) 1276 DSC-104  
  Riet, P.H.M. van (Paul) 1276 DSC-104-140
682. Persoon, N. (Nick) 1275 Lierse-31+197
683. Soeterbroek, P. (Piet) 1274 Botwinnik-39-19
684. Kwappenberg, E. (Eric) 1271 HSV-31= 
685. Torenstra, J. (Jan) 1270 DSC-106+127
    Prometheus-12  
686. Heufke Kantelaar, R.A. (Rob) 1265 RSC-21-4
  Oosterom, G. (Gerrit) 1265 Lierse-32-117
688. Rietveldt, A. (Alexander) 1264 SHTV-47-19
689. Ham, T. van (Torsten) 1258 Promotie-65+124
690. Rijn, P. van (Patrick) 1252 Botwinnik-40-15
    Haeghe Ooievaar-33  
691. Jong, A. de (Aad) 1250 DSC-107-22
692. Visser, J.H.A. (Hans) 1248 RSC-22-39
    Voorburg-14  
693. Wissen, T. van (Tibo) 1247 Promotie-66= 
694. Groot, A.N.G. (Bertus) 1245 Schaakmat-43-85
    WSC-56  
  Wagter, E.L. (Eric) 1245 DSC-108+5
696. Feringa, A. (Andre) 1243 Lierse-33+57
697. Samuels de Wilde, B.H. (Bernard) 1240 Bobby Fischer-14+66
698. Beekman, L. (Loek) 1239 Pomar-30-67
  Swanink, J.J. (Koos) 1239 Prometheus-13+87
700. Wegen, H.B.R. van 1238 DSC-109= 
    Prometheus-14  
701. Ham, J. van (Joop) 1236 DSC-110-46
702. Cvetkovic, D. (Dusan) 1235 Bobby Fischer-15+97
703. Lamping, M. (Marco) 1232 Lierse-34  
704. Krösschell, W. (Wim) 1230 Lierse-35+49
705. Schout, W. (Wim) 1227 Haeghe Ooievaar-34-15
706. Hogezand, R.A.F. van (Raf) 1222 DD-81+72
707. Kuijper, W. (Wim) 1216 Lierse-36-97
708. Luk, T. (Thomas) 1215 SHTV-48-30
709. Tiersma, J.B. (Jan Bouke) 1211 Schaakmat-44-58
710. Rens, J.G. (Hans) 1209 Botwinnik-41-9
711. Caspers, E. (Eric) 1207 Botwinnik-42-53
712. Oomes, M. (Marijn) 1202 Schaakmat-45-46
    WSC-57  
713. Bergenhenegouwen, M.J. van (Michel) 1194 Schaakmat-46  
    WSC-58  
714. Albers, P. (Pelle) 1191 Botwinnik-43  
715. Knaap, J.C.M. van der (Jos) 1189 Schaakmat-47-34
    WSC-59  
716. Kolmeschate, R. van (Rob) 1186 Lierse-37+41
717. Vermeulen, W. (Wim) 1181 SHTV-49-7
718. Calje, F.L. (Fong Li) 1177 Promotie-67+10
719. Vries, J.A. de (John) 1176 RSC-23-36
720. Ketting, S. (Sebastiaan) 1174 Rijswijk-51+112
721. Fehér, T. (Tomás) 1173 Bobby Fischer-16-46
722. Prins, J. (Jan) 1167 Lierse-38= 
723. Jansen, M.A.J. (Matthijs) 1162 Schaakmat-48= 
    WSC-60  
724. Kruijs, A.L.P.M. van der (Arno) 1156 Haeghe Ooievaar-35-31
  Marle, R.R. van (Roelof) 1156 Rijswijk-52+33
726. Berg, J. v.d. (Co) 1153 Lierse-39-49
727. Hanewald, E. (Ernst) 1143 DSC-111-124
728. Keuzenkamp, Y.M. (Monique) 1137 RSC-24-84
729. Kommer, T.J. (Jan) 1136 Rijswijk-53-7
730. Vegt, J.M. van der (Maarten) 1134 SHTV-50+117
731. Helfteren, T. van (Twan) 1128 DCSV-11+11
  Oomes, A. (Ad) 1128 Schaakmat-49+32
    WSC-61  
733. Helfferich, G. (Gert) 1119 Bobby Fischer-17+6
734. Onderwater, M. (Michel) 1114 Schaakmat-50-31
    WSC-62  
735. Valstar-Valstar, N. (Nel) 1104 Lierse-40-70
  Wilms, I.R.G. (Ivo) 1104 Scheve Toren-21-9
737. Lohuis, A.H. (Anton) 1095 Schaakmat-51+8
    WSC-63  
738. Happee, R.R. (Rinco) 1089 Lierse-41+66
739. Dumont, J.C. (Joep) 1081 DSC-112= 
740. Zwaartman, D. (Danny) 1077 Schaakmat-52  
    WSC-64  
741. Boonman, W. (Wil) 1076 Scheve Toren-22+74
742. Baak, P. (Paul) 1071 Voorburg-15  
743. Tryfonas, N. (Nikolaos) 1069 Novelty Destr.-18  
744. Tjin a Lien, J.R. (Jie-Ren) 1060 Voorburg-16  
745. Arslan, S. (Sezer) 1059 Rijswijk-54= 
746. Togt, A.E.I.J. van der (Noud) 1051 SHTV-51+45
747. Smit, S. de (Stijn) 1046 Scheve Toren-23+44
748. Kaersenhout, D.A. (Diego) 1044 Pionnetjes-3+231
749. Rubert, M. (Mireille) 1041 Rijswijk-55-56
750. Veerkamp, W.J.J. (Wim) 1034 Rijswijk-56-61
751. Kanbier, G. (Guy) 1027 Promotie-68+43
752. Sevink, F.B. (Bas) 1013 Promotie-69  
753. Vuong, M. (Mitchell) 1004 SHTV-52+22
754. Peeters, W.D. (Ward) 994 Scheve Toren-24-4
755. Bogaartz, T. (Theo) 991 Haeghe Ooievaar-36+120
756. Gerlings, H.H.P.J. (Harm) 990 Rijswijk-57  
757. Westerduin, R. (Rina) 979 Botwinnik-44-24
758. Bronswijk, P. (Peter) 975 Schaakmat-53  
    WSC-65  
759. Heskes, E.T. (Ebba) 963 Promotie-70+171
760. Boubal, M. (Matthieu) 946 Scheve Toren-25-49
761. Peursen, T.W. van (Timo) 942 Rijswijk-58+195
762. Jong, D.C. de (Dick) 926 DSC-113  
763. Dillen, E. van (Ed) 914 Bobby Fischer-18= 
764. Luk, R. (Ricki) 907 SHTV-53+25
765. Heskes, J.M. (Johan) 906 Promotie-71+85
766. Krahe, E. (Enrique) 898 DSC-114  
767. Raulji, K. (Kavya) 855 Bobby Fischer-19+143
768. Bastiaannet, C. (Casper) 851 Haeghe Ooievaar-37+83
769. Vuong, J. (Joëlle) 766 SHTV-54= 
770. Meijer, K. (Kim) 716 Pionnetjes-4+75
771. Brummelkamp, M. (Martin) 682 SHTV-55  
772. Dappere, A. de (Arthur) 671 Promotie-72-83
773. Hartzheim, I. (Iris) 668 Haeghe Ooievaar-38= 
774. Bakker, T. den (Thomas) 654 Promotie-73  
775. Wijtsma, A. (Aurelius) 601 Bobby Fischer-20-2
776. Meerts, G.H.H. (Gerrit) 584 Rijswijk-59= 
777. Willemse, S.S. (Shamati) 539 Pionnetjes-5  
778. Schravendijk, J.R. van (Joshua) 536 Promotie-74= 
779. Dongen, J.J. van (Jesse) 499 Pionnetjes-6-71
780. Keij, S. (Siemon) 491 Paris-1  
781. Rijk, G. de (Geert) 477 Bobby Fischer-21= 
782. Veerkamp, E. (Elton) 476 Rijswijk-60  
783. Gui, S. (Steven) 310 Bobby Fischer-22= 
784. Dongen, L. van (Lana) 225 Pionnetjes-7+70
Artikel aangelegd op: 13-02-2016
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.