Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2015
Geschreven door Paul Koppens   
01-08-2015
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2015. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2014 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2788 DSC-1+42
2. Fedorchuk Sergey 2653 DD-1-13
3. Nikolic Predrag 2620 Novelty Destr.-1+20
4. Jong Jan-Willem de 2433 WSC-1-20
5. Michielsen Joost 2390 DSC-2-9
6. Wiel John van der 2389 DD-2-5
7. Oosterom Chiel van 2367 DSC-3+5
8. Freeke Matthieu 2350 DSC-4+14
  Kevlishvili Robby 2350 Promotie-1+84
10. Gaehler Marco 2339 DSC-5+32
  Gelpke Peter 2339 DD-3-20
12. Blokhuis Edgar 2309 DD-4-12
13. Kuipers Eelco 2302 Promotie-2-3
14. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kelder Joram op den 2271 DSC-6-5
16. Goes Sten 2261 DSC-7+31
17. Legemaat Gert 2260 DSC-8+84
18. Bannink Bernard 2240 Promotie-3+17
19. Werksma Arie 2227 DD-6+29
20. Padurariu Iona Smara 2205 DSC-9+13
21. Prakken Gerrit 2201 DD-7+12
22. Meijer Dolf 2199 Pionnetjes-1-18
23. Liem Raymond 2185 Schaakhuis-1+8
24. Hofman Marnix 2178 WSC-2+19
25. Hoogland Mike 2174 Schaakhuis-2+105
26. Kolodkin Daniil 2173 DD-8+107
27. Vesters Melchior 2172 Schaakhuis-3+24
28. Egmond Rogier van 2168 DD-9+3
29. Waal Ton de 2166 Promotie-4+3
30. Hortensius Lisa 2162 DSC-10-15
31. Pietersma Menno 2156 Schaakmat-1-35
    WSC-3  
32. Thakoerdien Jerrel 2151 DD-10-47
33. Otten Martijn 2146 DD-11+28
34. Dickhoff Ronald 2142 DD-12+36
  Dop Arend van 2142 DSC-11= 
  Helvoort Rob van 2142 Rijswijk-1+59
  Smits Sebastiaan 2142 DSC-11+24
  Werve Paul van der 2142 Promotie-5+61
39. Meulenbroek Kim 2141 DSC-13-28
40. Slaa Ricardo 2138 DSC-14+19
41. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
42. Vistisen Lars 2123 DD-13+31
    Novelty Destr.-2  
43. Aagaard Michael 2120 WSC-4+17
44. Middelveld Martine 2119 DSC-15-21
  Verbaken Onno 2119 DSC-15+20
46. Oranje Richard 2115 DSC-17+86
47. Hennink Erik 2113 Promotie-7+41
  Nies Pauline van 2113 DSC-18-6
49. Woerden Michiel van 2112 Schaakmat-2+6
    WSC-5  
50. Barendse Ted 2111 DSC-19+7
  Voogt Bob 2111 DSC-19+6
52. Kommer Bas 2110 Rijswijk-2= 
53. Zetten Maarten van 2103 Promotie-8-35
54. Hoynck van Papendrec Frans 2099 Rijswijk-3+47
55. Dijk Timon van 2084 Schaakmat-3-18
    WSC-6  
56. Stam Hans 2081 DSC-21+6
  Togt Twan van der 2081 SHTV-1+63
58. Vos Jan-Pieter 2079 DSC-22-6
59. Brasser Paul 2074 Schaakmat-4-38
    WSC-7  
60. Glimmerveen Martin 2073 DSC-23-14
61. Dijk Onno van 2072 DD-14+38
  Pouwels John 2072 Botwinnik-1-24
  Schrik Rachid 2072 Schaakhuis-4-7
64. Liefrink Feike 2071 Novelty Destr.-3+46
65. Beltz Dolf 2068 DSC-24= 
  Buzing Pieter 2068 DSC-24+2
  Happel Henk 2068 DD-15-65
68. Ahlers Ben 2067 Promotie-9-15
  Zwartveld Hans 2067 DSC-26+12
70. Bas Patrick 2066 DSC-27-37
71. Hartog Marijn den 2065 DD-16+12
  Korecki Lukasz 2065 DD-16-19
73. Zijll Langhout Bart van 2062 Rijswijk-4  
74. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
75. Cupido Alexander 2059 Rijswijk-5+2
76. Dekker Kees 2044 Scheve Toren-1+1
77. Gieben Stijn 2039 SHTV-2-67
78. Lindner Jan-Joost 2038 DD-18-43
  Noordhoek Henk 2038 Promotie-10+43
80. Have Roland ten 2036 DSC-28-10
81. Zandwijk Jan-Peter van 2033 DSC-29-10
82. Duijzer Jan Willem 2030 Promotie-11-9
83. Stolte Maarten 2029 SHTV-3-10
84. Liempt Michael van 2026 Rijswijk-6-12
85. Zanten William van 2022 SHTV-4+1
86. Klop Tjomme 2020 SHTV-5-5
87. Enschede Ernst 2019 DD-19= 
88. Leezer Roel 2014 Rijswijk-7-11
89. Buchly Stefan 2010 Botwinnik-2+51
90. Munnik Talitha 2009 DSC-30+49
91. Vogelenzang Marco 2007 RSC-1+53
92. Lisdonk Lucien van de 2005 DSC-31-19
  Swart Sipke de 2005 Promotie-12-18
94. Berg Bas van der 2003 Rijswijk-8-5
95. Borst Filip 2002 DSC-32-9
96. Groot Marco de 2000 Rijswijk-9-37
97. Tromp Erik Jan 1999 Scheve Toren-2+58
98. Bosma Arend 1998 DSC-33-11
  Dijk Eduard van 1998 SHTV-6-102
  Henke Aleksander 1998 SHTV-6+8
101. Waard Jos 1993 DD-20-51
102. Anema Walter 1992 DSC-34-2
103. Kindt Manfred 1986 WSC-8+20
  Meer Kees van der 1986 DSC-35+10
    Prometheus-1  
105. Valstar Johan 1985 Schaakmat-5-34
    WSC-9  
  Voorberg Johan 1985 SIO-1-36
    WSC-9  
107. Verbaan Bart 1984 RSC-BP-1+20
108. Bieger Thierry 1983 Pomar-1-19
    WSC-11  
  Milort Gerard 1983 RSC-BP-2-7
    Schaakhuis-5  
110. Gallardo Banez Alfonso 1977 Rijswijk-10+28
111. Mostert Joost 1975 Promotie-13-52
112. Hollander Hans 1973 Schaakhuis-6+76
113. Schmitt Cristian 1972 Novelty Destr.-4  
114. Flohil Jaap 1971 DSC-36-23
  Voorberg Kees 1971 DSC-36-20
116. Baas Hans 1970 Promotie-14+5
  Hoogt Ivar de 1970 DSC-38-23
118. Smit Rudi de 1969 Scheve Toren-3+2
119. Segers Hans 1962 SHTV-8-41
120. Baas Rijnko 1960 Rijswijk-11+55
    Schaakhuis-7  
121. Baak Evert 1957 SHTV-9+126
122. Kentstra Wim 1955 Scheve Toren-4-58
123. Straaten 1954 SHTV-10-66
124. Münninghoff Alexander 1952 DD-21+41
125. Pauw Sander 1950 SHTV-11+29
126. Schuurman Hess Arjen 1945 Promotie-15+35
127. Rossum du Chattel David van 1942 DD-22= 
128. Bottema Timo 1941 Bobby Fischer-1-40
129. Goudriaan Tony 1938 Rijswijk-12+42
130. Ouwens Bert 1937 Promotie-16-18
  Sibbing Sjaak 1937 Promotie-16-9
  Wichhart Maarten 1937 Promotie-16-23
133. Beeren Thom 1935 Botwinnik-3+6
134. Blankespoor Jan 1930 Promotie-19+12
  Huizen Henk 1930 Haeghe Ooievaar-4+3
    Prometheus-2  
  Prangers Toine-Gera 1930 DSC-39= 
137. Koster J. 1929 Promotie-20  
138. Vorstermans Peter 1927 SHTV-12+15
139. Smits Benjamin 1921 DSC-40= 
140. Kamar Muhannad 1919 RSC-2+58
  Lode Peter 1919 DSC-41+25
  Monté Peter 1919 Rijswijk-13+26
143. Smeele Pieter 1916 DD-23-5
144. Scholten Joost 1914 RSC-3+158
145. Tamerus Henrik 1912 DSC-42+34
146. Vries Jan-Pieter de 1911 DSC-43-35
147. Zoun Rogier 1906 Botwinnik-4+141
148. Mulders Rinze 1902 Botwinnik-5+22
  Pronk Rik 1902 SHTV-13+34
150. Hooven Evert van den 1900 DSC-44-74
151. Eggink Gerhard 1898 Promotie-21= 
  Jonkman David 1898 Schaakhuis-8-3
153. Goossens Pieter 1895 DSC-45-10
154. Laan Jorick 1893 DSC-46+70
155. Nepveu Manuel 1891 Promotie-22-17
156. Steffers Hendrik 1888 Rijswijk-14+23
  Zydek Rafal 1888 Haeghe Ooievaar-5+15
158. Dekker Ard 1887 Schaakmat-6+11
    WSC-12  
159. Kuyvenhoven Marco 1881 WSC-13-51
160. Ioan Razvan 1880 RSC-BP-3-6
161. Peerdeman Nico 1878 Promotie-23-39
162. Eesteren Jaap van 1876 DD-24+21
  Harmanus Norbert 1876 Schaakhuis-9-35
  Willighagen Gert-Jan 1876 SHTV-14+26
165. Marel Eric van der 1874 Bobby Fischer-2-79
166. Beijersbergen Joop 1873 Bobby Fischer-3-41
  Boerkamp Harry 1873 Promotie-24-14
  Middelkoop Erik 1873 Botwinnik-6+1
169. Heijgen Diederik van 1872 DSC-47+17
170. Ruigrok Jos 1871 Schaakhuis-10+25
171. Bik Wouter 1868 Botwinnik-7+13
172. Beeloo Jean Miche 1867 Schaakhuis-11-4
173. Baas Gert Jan 1863 DSC-48-3
    Novelty Destr.-5  
  Koreman Eric 1863 DD-25-13
175. Lom Rob van 1862 Schaakmat-7-42
    WSC-14  
  Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
177. Mellens Martin 1858 RSC-4= 
    Voorburg-1  
178. Jong Sebastiaan de 1857 Promotie-25  
179. Kort Wilco 1856 Botwinnik-8-18
  Leeuwen Gerben van 1856 SIO-2+64
    WSC-15  
181. Orsouw Theo van 1853 DD-26+71
182. Koelmans Jan Willem 1851 DD-27= 
183. Zijden Ton van der 1848 RSC-BP-4+18
184. Hart Johan 't 1847 Lierse-1-34
185. Luk Jaimy 1845 SHTV-15+3
  Reimer Wim 1845 DD-28+33
187. Vreugdenhil Frans 1844 DD-29-171
    Schaakmat-8  
    WSC-16  
188. Leeuwen Olav van 1843 SHTV-16+33
  Metz Atze 1843 Rijswijk-15+107
  Staden jr. Mildo van 1843 Promotie-26+16
191. Thijssen Ton 1842 Haeghe Ooievaar-7+22
  Tsai Wong 1842 Promotie-27+67
193. Gent Aad van 1841 Scheve Toren-5+32
194. Holst R.E.H. v.d. 1840 HSV-1+3
  Lange Ronny 1840 Novelty Destr.-6+147
196. Roeleveld Koos 1839 SHTV-17= 
197. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-16= 
198. Bodaan Ton 1835 DD-30-56
    SHTV-18  
199. Groot Akshaya de 1834 DD-31= 
  Smaal Lourens 1834 Promotie-28-1
201. Baak Karl 1833 SHTV-19+36
202. Gaemers Peter 1831 Rijswijk-17-4
  Henn Reinhard 1831 DD-32-6
  Voermans Adri 1831 DD-32+63
205. Brouwers Reggy 1830 Schaakhuis-12-7
  Wiersma Arno 1830 DSC-49-98
    Prometheus-3  
207. Bulthuis Jelle 1827 Rijswijk-18-58
  Dommisse Cornelis 1827 DD-34-13
  Theijn Dave 1827 Scheve Toren-6-29
210. Anink Marco 1826 DSC-50-23
  Boeters Stefan 1826 DD-35+6
212. Vink Wim 1825 DD-36+1
213. Sluijs Lothar van der 1824 DD-37-30
214. Grand Jan Willem le 1823 SHTV-20-114
  Oosterhout Flip 1823 Haeghe Ooievaar-8-6
216. Oversloot Wilco 1822 SIO-3-32
    WSC-17  
217. Best Jos de 1820 DSC-51-7
  Gosliga Jouke van 1820 DSC-51+34
219. Corneth Bert 1818 HSV-2+38
  Lopies André 1818 DD-38= 
221. Ingenhoes Peter 1815 RSC-BP-5+16
  Regeer Paul 1815 Schaakhuis-13-41
223. Groot Bert de 1814 RSC-BP-6= 
  Zijden Hans van der 1814 RSC-BP-6+49
225. Hulshof Hans 1812 Rijswijk-19-65
226. Gerritsen C.W.A. 1811 Pomar-2-24
227. Tan John 1810 Promotie-29-65
228. Dekker Derk 1809 Novelty Destr.-7-52
    Schaakhuis-14  
  Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-7+4
  Gruss Christian 1809 Novelty Destr.-7+40
  Kraakman Paul 1809 Rijswijk-20= 
232. Montsma Foppe-Jan 1807 DD-39+19
233. Berg Jaap van den 1805 Promotie-30-21
  Knops Hamilcar 1805 Promotie-30+22
235. Mulders Edwin 1804 Rijswijk-21+39
236. Geene Joris 1802 Bobby Fischer-4+21
237. Minnema Rens 1801 Promotie-32+1
238. Meijering Marijke 1796 Scheve Toren-8+4
239. Jong Jaap de 1795 Lierse-2= 
240. Middelkoop Arno 1794 Botwinnik-9+13
241. Broek Willem-Jan van den 1792 DSC-53-37
242. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-22= 
  Hoogeveen F.R. 1791 HSV-3-25
  Verolme Martin 1791 DSC-54-14
245. Segger Armin 1789 SHTV-21-90
  Wareman Dennis 1789 RSC-BP-8+30
247. Verduijn Adriaan 1788 Lierse-3+25
248. Ruiter Thomas de 1786 Rijswijk-23-90
249. Then Hans 1785 Schaakhuis-15-15
250. Heek Peter 1784 Botwinnik-10-12
  Tirandas Amir 1784 Schaakhuis-16+19
252. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-9= 
253. Kleijn Jeroen 1781 Scheve Toren-9-12
254. Haan Hans de 1779 HSV-4+15
  Hubert Michel 1779 Scheve Toren-10-25
  Tamminga Meile 1779 SHTV-22+25
  Torenstra Rene 1779 DSC-55+4
258. Bos Frank van den 1777 Rijswijk-24+38
  Zwolsman Peter 1777 DD-40+83
260. Waard Remko de 1776 DD-41-18
261. Dongen G. van 1775 Scheve Toren-11-14
262. Brandsen Jacobus 1773 DSC-56  
263. Graaf Bas van de 1772 Promotie-33-10
264. Jager Dan 1771 Haeghe Ooievaar-10-12
265. Meer Perry van der 1768 Pomar-3-9
266. Bakels Rosanne 1767 Rijswijk-25+8
267. Harten Jacob Jan van 1765 RSC-5-35
268. Kraakman Mark 1761 Rijswijk-26+4
269. Bovenlander Theo 1759 SHTV-23-51
270. Kraats Wim v.d. 1758 Scheve Toren-12  
271. Duijvesteijn Leo 1754 Schaakmat-9-65
    WSC-18  
  Toorn Aat van der 1754 RSC-BP-9-9
273. Stolze Gerard 1753 Lierse-4+5
274. Sieben Ferdi 1752 Promotie-34+84
275. Melssen Franck 1751 HSV-5+118
    SHTV-24  
276. Nicoll Noah 1750 DD-42= 
277. Hylkema Titus 1749 RSC-6+5
278. Felkers Joost 1747 DD-43= 
  Michielen Frank 1747 Botwinnik-11-33
  Terluin Alex 1747 DD-43-12
281. Valstar Jan 1746 Lierse-5+62
282. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
283. Kanters Cor 1744 RSC-BP-10+51
    SHTV-25  
  Mors Adriaan ter 1744 DSC-57-11
    Prometheus-4  
285. Donk Jan van de 1743 DSC-58+1
  Werkhoven Gerard 1743 RSC-BP-11+217
287. Hettfleisch Maurice 1742 Promotie-36+43
  Nieuwkerk Dirk van 1742 SIO-4-64
    WSC-19  
289. Rekveldt Theo 1741 DSC-59+2
290. Graaf Erik v.d. 1740 DD-45= 
291. Termaat Alfons 1736 Botwinnik-12-25
  Warmerdam Rob 1736 Haeghe Ooievaar-11+39
293. Terpstra J.T. 1735 Pomar-4-24
294. Olvers Ed 1734 SHTV-26+17
  Ruigt Casper 1734 Scheve Toren-13+14
296. Leeuwe Floris de 1733 RSC-BP-12+21
  Witt Dick de 1733 Botwinnik-13-36
298. Kooij Nol 1731 Pomar-5= 
299. Haar Boudewijn van der 1730 DD-46+13
    Schaakhuis-17  
  Minnema Hans 1730 Promotie-37-17
  Smits Rob 1730 DSC-60-29
302. Drunick Rick van 1729 RSC-7= 
  Duijvesteijn Wim 1729 Schaakmat-10-21
    WSC-20  
  Koval Slavik 1729 DD-47  
  Kuipers Hielke 1729 Promotie-38+38
306. Duijvesteijn Andre 1728 Schaakmat-11-43
    WSC-21  
  Nobel Corniel 1728 DSC-61+27
308. Heiden Jan v.d. 1727 SIO-5-14
    WSC-22  
  Vink Kees 1727 Pomar-6-31
310. Broeder Leno den 1726 Schaakmat-12-4
    WSC-23  
311. Stap Harry van der 1725 Rijswijk-27+30
312. Iersel Mark van 1723 DD-48  
313. Zijlstra Jasper 1722 Bobby Fischer-5+133
314. Postma Jan 1721 DD-49-10
315. Kievoet Peter 1718 DD-50-13
  Vokurka Tom 1718 DD-50+94
317. Happel Wim 1716 Voorburg-2  
  Kanbier Max 1716 Promotie-39+159
319. Beekum Thomas van 1715 Botwinnik-14-32
  Boermans R. 1715 DCSV-1+2
321. Ameling Bob 1714 Botwinnik-15+114
    Promotie-40  
  Schalen John 1714 RSC-8-12
323. Blanter Sofya 1712 DSC-62+20
  Noija Hans Ortwi 1712 DD-52= 
325. Manen Ruud van 1711 DD-53+24
326. Leentvaar Coen 1709 DSC-63+57
327. Strien Bart van 1707 Rijswijk-28-29
328. Spierings Ben 1706 SHTV-27-30
329. Brunner Karg 1705 Schaakmat-13+16
    WSC-24  
  Ham Ben van 1705 HSV-6= 
331. Korving Cornelis 1704 DSC-64+25
332. Dijken Bert van 1703 RSC-9-18
  Jager Mark 1703 DCSV-2+24
  Kemeling Albert 1703 DSC-65+3
335. Busman Jan 1701 Promotie-41+28
  Leeuwen Jan van 1701 SIO-6+13
    WSC-25  
  Spronsen Mischa van 1701 Botwinnik-16+23
338. Spronsen Anton van 1698 SIO-7-16
    WSC-26  
339. Mudde H. 1697 Pomar-7+1
340. Tol Henk van der 1696 Rijswijk-29-29
341. Tjioe Patrick 1694 Schaakhuis-18-58
342. Langerak Jan 1693 Haeghe Ooievaar-12-33
343. Etten Ronald van 1692 Schaakmat-14+20
    WSC-27  
344. Berendse F.N. 1691 Pomar-8+28
  Dekker Jan 1691 Schaakmat-15+21
    WSC-28  
  Holst Fred v.d. 1691 HSV-7= 
347. Broos Simon 1689 DSC-66+5
348. Vromans Nico 1686 HSV-8+14
349. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
350. Berg Sandra v.d. 1679 Lierse-6-35
  Matai Rudi 1679 Promotie-42+38
352. Arkesteijn Jaco 1678 DD-54+121
  Ramondt Dennis 1678 RSC-BP-13-50
354. Arp Gerard 1675 Botwinnik-17-75
  Eijsbroek Dave 1675 Botwinnik-17-29
356. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
357. Stegenga F.J. 1673 DCSV-3+51
358. Bons Maurits 1669 HSV-9+32
    Haeghe Ooievaar-13  
  Ferschtman Felix 1669 Pomar-9-35
  Kuyvenhoven Vincent 1669 WSC-29+33
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-30= 
362. Kampen Frans van 1667 DD-55+29
363. Bartel Jan-Kees 1665 DD-56-8
364. Beekman G. 1664 Pomar-10-23
  Königslöw Bas von 1664 Pomar-10  
366. Berkel Dennis van 1663 Lierse-7+69
  Kerkhof Cees 1663 Scheve Toren-14-9
368. Gijsen Carel 1662 Bobby Fischer-6-31
    Rijswijk-31  
369. Guijt Erwin 1660 Promotie-43+6
  Sikkes Piet 1660 SHTV-28-94
371. Veenstra Arnt 1659 DSC-67-88
372. Cruden Marcel 1658 Schaakhuis-19+25
373. Zijden Gerard van der 1656 RSC-BP-14-29
374. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-14= 
375. Boersma Franke 1653 Haeghe Ooievaar-15+12
376. Wiegerink Ruben 1652 SHTV-29= 
377. Claushuis Michael 1651 Bobby Fischer-7+34
  Dijk Teun van 1651 Lierse-8-103
379. Breton Mark 1650 DSC-68+135
  Toxopeus G.M.B. 1650 Promotie-44-16
381. Bruin Wouter de 1649 Rijswijk-32-30
  Meiden Geurt Jan van der 1649 SHTV-30-4
383. Horst Gerrit 1648 DD-57-9
384. Ee Winston van 1647 Rijswijk-33+43
385. Pietersma Douwe 1646 Schaakmat-16-2
    WSC-30  
386. Weerts René 1644 DSC-69+74
    Schaakhuis-20  
387. Nierop Dominique 1643 Haeghe Ooievaar-16+54
388. Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-17= 
389. Laan Hugo van der 1641 DSC-70+5
390. Brinkman Dirk 1639 Promotie-45-32
  Nies Dingeman van 1639 Promotie-45-18
392. Martens Frans 1638 Promotie-47-14
393. Groothuis Willem 1637 Bobby Fischer-8-7
394. Engering Frans 1633 DD-58+20
395. Ende Jan van den 1632 Schaakmat-17+7
    WSC-31  
  Gelpke René 1632 DSC-71-38
  Liefde Jan 1632 Haeghe Ooievaar-18+13
398. Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-19= 
  Taverne Nadeem 1630 HSV-10-84
    Schaakhuis-21  
400. Kranenburg Sebastiaan 1629 Rijswijk-34+6
401. Broekhuizen Tom 1627 DSC-72+100
  Loke J.A. 1627 HSV-11+4
403. Gaag Frits v.d. 1624 SIO-9-10
    WSC-32  
404. Wentholt Frans 1623 DD-59-33
405. Otter Kees den 1622 Rijswijk-35+1
  Veen Rens ter 1622 DCSV-4+12
    Pomar-12  
407. Goudriaan Willem 1621 DD-60= 
  Hazeu Cock 1621 Lierse-9+51
  Hofstee Piet 1621 DD-60-36
    Prometheus-5  
  Huygen Kees 1621 DSC-73-16
  Krikorian Olivier 1621 Novelty Destr.-9+332
412. Buis Kees 1620 DD-62= 
413. Hoseni Arash 1619 Bobby Fischer-9+30
414. Mittertreiner Aad 1618 HSV-12-59
  Nieuwkerk Leen van 1618 Schaakmat-18-14
    WSC-33  
416. Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-20= 
  Kraan-Valstar Anja van der 1617 SIO-10+43
    WSC-34  
418. Luyendijk Jaap 1616 Haeghe Ooievaar-21-6
  Sierksma Wybe 1616 DSC-74+40
420. Pol Theo van der 1614 Schaakmat-19+93
    WSC-35  
  Veen Reinier v.d. 1614 DCSV-5+23
422. Alsemgeest Nico 1613 Lierse-10+10
  Dalen Willem van 1613 Botwinnik-19-18
  Herpen Max van 1613 DD-63-7
  Kuyvenhoven Vincent 1613 Schaakmat-20-27
    WSC-36  
  Quak Piet 1613 Lierse-10+81
  Venema Kees 1613 DSC-75+18
428. Eijk Aad 1612 Haeghe Ooievaar-22+24
429. Bergers Wim 1611 Scheve Toren-15-11
  Coers Frans 1611 SHTV-31+16
431. Dijk Pascal van 1609 Lierse-12-6
432. Wuister Jan 1607 RSC-BP-15-13
433. Taanman Peter 1605 Haeghe Ooievaar-23-7
434. Jong-v/d Berg Gera de 1600 Lierse-13-48
  Pree Jan de 1600 RSC-10-7
436. Bruin Jos 1599 Schaakmat-21+2
    WSC-37  
  Lantzendörffer Floris 1599 Rijswijk-36-28
438. Berger Marc 1598 Rijswijk-37-1
  Tamerus Jan 1598 Lierse-14-19
440. Alvares Eric 1596 SHTV-32-18
441. Reiding R. 1594 Scheve Toren-16-10
442. Haisma Hans 1593 SIO-11+21
    WSC-38  
443. Tjin a Lien Ike 1592 Voorburg-4+83
444. Bilars Gerard 1591 DSC-76-28
  Merle Robert 1591 SIO-12+23
    WSC-39  
446. Veldhuizen Jan 1590 Promotie-48-35
447. Meer Jan 1589 Haeghe Ooievaar-24-5
448. Nicolaas Han 1588 HSV-13+67
    Pomar-13  
449. Kaan Jan-Evert 1587 DD-64= 
450. Smallenbroek Hans 1586 DD-65+220
451. Cornejo Carlos 1584 DCSV-6+51
452. Frehe Antoon 1583 DSC-77+2
  Goebertus Adrie 1583 Voorburg-5+1
  Swinkels Raymond 1583 Rijswijk-38-26
455. Zuidgeest Jordy 1576 Schaakmat-22-11
    WSC-40  
456. Hove Johan-Mart ten 1573 DD-66-5
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1573 Lierse-15-63
  Wagner André 1573 Haeghe Ooievaar-25-46
    SHTV-33  
459. Gajadhar Sukul Vanish 1571 DSC-78  
    Prometheus-6  
460. Hennink Dick 1568 DD-67-19
461. Rijkom Wouter van 1567 Promotie-49-72
462. Bottema Elmar 1566 Bobby Fischer-10+6
  Kreitmair Thomas 1566 Voorburg-6-22
464. Wit Jacques de 1565 HSV-14+11
465. Toledo Ben 1564 RSC-11+14
  Velzen Martin van 1564 RSC-BP-16-23
467. Meij Marc de 1563 Schaakhuis-22-75
  Steenweg Paul 1563 DCSV-7+13
  Weijde Andre van der 1563 WSC-41-127
470. Verploegh Henk 1562 RSC-BP-17-1
471. Dop Erik van 1561 Novelty Destr.-10-21
    Rijswijk-39  
472. Vorselen Theo van 1560 DD-68-44
473. Zeilstra Lie 1559 RSC-12-65
474. Verheijen Jan 1558 SHTV-34-36
475. Lindhout Danny 1557 SHTV-35-10
476. Ganguly Sumit 1556 DSC-79  
  Jong Bob de 1556 Botwinnik-20+35
478. Breugel Eric 1555 Haeghe Ooievaar-26+42
479. Huitema Doeke 1553 Rijswijk-40+34
  Weel Toon van 1553 DD-69-13
481. Man Peter de 1550 Pomar-14+7
  Staden sr. M. van 1550 Promotie-50-33
483. Rijkom Reinout van 1547 Promotie-51-26
484. Fikkert Harold 1545 SHTV-36= 
  Sutrisno Agus 1545 Scheve Toren-17+5
486. Rutten G. 1544 Scheve Toren-18-48
487. Suijker Koos 1543 Haeghe Ooievaar-27+11
488. Eveleens Ed 1542 Promotie-52-151
489. Meijer Gerard 1541 Bobby Fischer-11-51
490. Arpaci Mutlu 1539 Novelty Destr.-11+60
491. Franke Arie 1538 Botwinnik-21+42
  Kemeling Leen 1538 SIO-13-8
    WSC-42  
493. Gallardo Banez Felipe 1535 Rijswijk-41-16
  Valk Dick 1535 Lierse-16-152
495. Blaas L.J. 1533 Pomar-15= 
  Perluka Han 1533 Botwinnik-22-5
497. Kinoshita Kanako 1531 HSV-15-28
    Schaakhuis-23  
  Molinari Fausto 1531 Novelty Destr.-12+70
499. Berg Geert 1529 Haeghe Ooievaar-28+6
500. Flikweert Kees 1528 Schaakmat-23-57
    WSC-43  
  Jong Arie de 1528 Lierse-17-49
502. Pisano Matteo 1526 Novelty Destr.-13= 
503. Frima Erik 1525 DD-70+3
504. Knigge Mark 1524 Rijswijk-42-1
505. Mokadem Mohamed 1523 RSC-13+22
506. Albers Merlijn 1522 Botwinnik-23+45
507. Gelder Kees van 1521 SHTV-37+10
508. Steemers Vincent 1520 Pomar-16+5
  Zijlstra F. 1520 Voorburg-7-18
510. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-17= 
  Remmerswaal W. 1519 DD-71+19
    HSV-16  
  Walder Bart 1519 RSC-14  
513. Sidoti Filippo 1518 Novelty Destr.-14-49
514. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
515. Honderd Ger 1516 DSC-80-85
    Prometheus-7  
516. Warmenhoven Robert 1513 Haeghe Ooievaar-29-7
517. Karagantcheff Dimitri 1510 DD-72+73
    Schaakhuis-24  
518. Riemersma Peter 1509 DD-73= 
519. Groot Martin de 1508 RSC-BP-18+10
  Patty F al 1508 RSC-15+26
    Voorburg-8  
  Poots Rene 1508 DSC-81-35
522. Leij Edwin 1507 Haeghe Ooievaar-30-89
523. Bes Rob 1506 Haeghe Ooievaar-31-43
  Davazdahemami Arzhang 1506 DSC-82-73
525. Onselen Guido van 1505 Schaakhuis-25+36
526. Boot Otto 1503 Botwinnik-24+62
527. Knigge Hans 1502 Rijswijk-43-3
528. Mulderij Jesse 1501 DSC-83  
529. Westerhuis Maurice 1500 DD-74+9
530. Feenstra Han 1499 RSC-BP-19-13
  Klaveren Justus van 1499 SHTV-38+24
532. Trompetter Remco 1498 WSC-44-59
533. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-17= 
  Middendorp Ton 1496 RSC-16= 
  Wal Martin van der 1496 SIO-14+37
    WSC-45  
536. Berg Johan van den 1493 Lierse-19-10
  Heyningen Ruud van 1493 Lierse-19+48
538. Veen H. ter 1492 DCSV-8-24
539. Nieswaag Hans 1490 Lierse-21-59
  Nitzsche Edo 1490 RSC-17-122
541. Gerritsma Bert 1489 HSV-18-65
  Lucas Herman 1489 RSC-BP-20+22
  Roeleveld Patrick 1489 HSV-18-7
544. Mac Gillavry Will 1488 Botwinnik-25-63
545. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-39= 
  Vliet Loek van 1486 HSV-20  
547. Blackstone Willem 1481 Schaakhuis-26  
548. Reede Lito van 1479 DSC-84+20
549. Prins Leen 1473 Schaakmat-24+6
    WSC-46  
550. Dirkse Simon 1472 DSC-85+8
  Huisman Edgar 1472 DSC-85-48
  Ouwehand Tjeerd 1472 Schaakhuis-27-18
553. Woestenenk John 1471 Pomar-18-4
554. Hofland Jeffrey 1469 SIO-15+24
    WSC-47  
555. Butterman Gert 1468 Pomar-19= 
  Schuyer Eddy 1468 Bobby Fischer-12+92
  Spaans Leen 1468 DD-75-22
558. Felix Rob 1467 Rijswijk-44-38
559. As Jacques 1466 HSV-21-31
    RSC-18  
  Henrichs Wouter 1466 DSC-87  
561. Dijkstra Rob 1464 SHTV-40= 
562. Swieten Simon van 1462 Lierse-22+55
563. Rodijnen Rinus 1460 Lierse-23+9
564. Vries Rob de 1458 Promotie-53+103
565. Ruiter Rein de 1457 DD-76-29
566. Tesselaar Cor 1456 DD-77-63
567. Helm Alfred van der 1454 DD-78-6
568. Croes Koos 1452 Haeghe Ooievaar-32-28
  Doeves Bram 1452 Botwinnik-26+7
570. Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-20= 
571. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-25= 
  Zuyderwijk Gerard 1447 WSC-48-52
573. Zonneveld Jan 1443 Prometheus-8+71
574. Splint Rob 1441 Botwinnik-27-29
575. Kruk Arie v.d. 1439 SIO-16-21
    WSC-49  
576. Klijnsma Richard 1436 Scheve Toren-19-54
577. Buijs Gerard 1435 Lierse-24+25
  Engelen Niels 1435 DD-79= 
  Hessels W.B. 1435 HSV-22-40
580. Hinkenkemper Ben 1432 RSC-19-30
    Voorburg-9  
581. Verwaart D.J. 1431 HSV-23= 
582. Blanter Marfa 1430 DSC-88+328
583. Meer Frank van der 1428 Pomar-21= 
584. Jacobs H. 1427 Pomar-22+13
  Zwart Ard v.d. 1427 SHTV-41+1
586. Hendriks Hans 1424 Haeghe Ooievaar-33-48
  Rietveld A. 1424 Voorburg-10-86
  Stoops Michael 1424 DSC-89+371
    Prometheus-9  
589. Jong Dick de 1423 HSV-24= 
  Varenkamp Frits 1423 Botwinnik-28-74
591. Zwemstra Bert 1421 DSC-90-39
    Prometheus-10  
592. Vreede Henk de 1420 Botwinnik-29+19
593. Kolk Jan v.d. 1417 DSC-91-15
    Prometheus-11  
594. Orie Erik 1416 Rijswijk-45= 
  Vries Auke de 1416 DD-80+74
596. Eibergen Robert van 1415 DD-81-3
    Novelty Destr.-15  
  Schoon Chris 1415 Promotie-54+9
598. Trommel J.C. 1412 DCSV-9= 
599. Hanemaaijer Piet 1409 Botwinnik-30-24
600. Poot Wim 1408 Lierse-25-24
601. Krempel Jordy 1407 DSC-92+8
602. Graaf Rob v.d. 1406 Schaakhuis-28+18
  Lohrer M.T.A. 1406 Pomar-23-38
604. Schreuder Ferdinand 1405 DSC-93  
605. Albertus Bram 1404 Promotie-55+257
606. Oudheusden Jason van 1403 DSC-94-18
  Thu Kyaw Moe 1403 Schaakhuis-29-11
608. Vries Peter de 1402 Schaakmat-26-6
    WSC-50  
609. Heide Jelle v.d. 1389 HSV-25-61
    RSC-20  
610. Hijma Peter 1388 Promotie-56-53
  Witjens Theo 1388 Botwinnik-31+19
612. Beekman Loek 1387 Pomar-24+75
  Felfel Adel 1387 Haeghe Ooievaar-34+3
  Homulle Harald 1387 Haeghe Ooievaar-34-32
615. Astudillo Reinaldo 1384 DSC-95  
616. Akkerboom Broer 1383 Rijswijk-46+39
  Calje Adrey 1383 Botwinnik-32+67
    Voorburg-11  
618. Scherpenisse Rob 1381 DSC-96-33
619. Liefde Michelle 1380 Haeghe Ooievaar-36+19
620. Al Sam Husham 1379 Botwinnik-33+59
  Werven H. van 1379 Promotie-57= 
622. Bragonje H. 1377 Promotie-58-6
623. Bom Aad 1376 Schaakmat-27= 
    WSC-51  
624. Blaauw Frans 1375 Bobby Fischer-13-16
625. Berger Rob 1369 RSC-BP-21-48
626. Ahn Willy 1366 RSC-21-26
  Vechhi Michel 1366 RSC-BP-22-39
628. Roo J. de 1361 Promotie-59-17
629. Middeldorp Aad 1359 Haeghe Ooievaar-37-26
  Pettinga Paul 1359 Botwinnik-34-31
631. Sluis Bert v.d. 1357 RSC-22-11
632. Hählen Ruud 1354 HSV-26= 
633. Boekestijn Piet 1349 Lierse-26-76
634. Haaksma Freek 1348 Voorburg-12= 
  Millenaar Klaas 1348 SIO-17+6
    WSC-52  
  Zonderland Herman 1348 DSC-97-52
637. Duivenboden Rob 1344 Haeghe Ooievaar-38-50
  Ellmann Gabor 1344 Bobby Fischer-14  
  Groot Pieter de 1344 Botwinnik-35-56
  Nienhuis Jan 1344 Voorburg-13-68
641. Boer Ruut de 1343 RSC-BP-23-26
642. Coenders Hans 1341 HSV-27+51
643. Meiden Pim van der 1340 SHTV-42+2
644. Meer Lex van der 1335 SHTV-43+12
645. Koornneef Arie 1333 Lierse-27-10
646. Gastaldi G. 1320 Pomar-25+2
647. Dalfsen Richard van 1319 HSV-28-19
  Hendriks Hans 1319 DSC-98+16
    Prometheus-12  
649. Meijer Wim 1318 Pomar-26+10
  Wulffers Louis 1318 Haeghe Ooievaar-39-3
651. Bouma Henk 1313 SHTV-44-61
  Lagerwerf Leen 1313 Lierse-28-39
653. Rosenstand Selwyn 1312 DD-82+63
654. Rijn Patrick 1311 Haeghe Ooievaar-40+97
655. Soeterbroek Piet 1309 Botwinnik-36-26
656. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-20= 
657. Ende Henk van den 1304 Lierse-29+2
658. Huybens Peter 1300 HSV-29-8
659. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-14= 
660. Vetten Piet de 1293 Lierse-30+14
661. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-15= 
  Modderman Arent 1292 Botwinnik-37-20
663. Bottema Hans 1286 Bobby Fischer-15+24
664. Asperen Hans van 1282 Botwinnik-38+5
665. Hijman H.A.P. 1281 Pomar-27+37
666. Bergers Jos 1279 Pomar-28-4
  Tiersma Jan Bouke 1279 Schaakmat-28+4
    WSC-53  
668. Groot Bertus 1276 Schaakmat-29-73
    WSC-54  
  Rietveldt Alexander 1276 SHTV-45  
670. Haaren Yestin van 1270 Promotie-60+113
671. Visser Hans 1266 RSC-23+34
    Voorburg-16  
672. Oosterom Gerrit 1265 Lierse-31-117
673. Rijkom Vincent van 1264 Promotie-61-100
674. Heufke Kantelaar Rob 1260 RSC-24-20
675. Swanink Koos 1258 Prometheus-13+128
676. Kröschell Wim 1256 Lierse-32+75
  Persoon Nick 1256 Lierse-32+178
678. Bijster Harmen 1255 Botwinnik-39= 
  Riet Paul van 1255 DSC-99-159
680. Bergenhenegouwen Michel van 1254 Schaakmat-30  
    WSC-55  
681. Grootscholten Leo 1251 SIO-18+3
    WSC-56  
  Jong Aad de 1251 DSC-100-22
683. Feringa Andre 1250 Lierse-34+64
684. Wissen Tibo van 1247 Promotie-62= 
685. Wagter Eric 1245 DSC-101+48
686. Caspers Eric 1243 Botwinnik-40-9
687. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-41= 
688. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-102= 
    Prometheus-14  
689. Boers Frans 1232 Schaakmat-31-18
    WSC-57  
690. Kevlishvili Shota 1231 Promotie-63-64
691. Ham Joop van 1228 DSC-103-60
692. Albers Pelle 1224 Botwinnik-41  
693. Battes Frans 1219 Botwinnik-42-5
694. Kuijper Wim 1216 Lierse-35-97
  Luk Thomas 1216 SHTV-46-24
  Rens Hans 1216 Botwinnik-43-2
  Zijlstra T. 1216 Voorburg-17+16
698. Ham Torsten van 1212 Promotie-64+45
699. Torenstra Jan 1211 DSC-104-51
    Prometheus-15  
700. Kolmeschate Rob van 1204 Lierse-36+59
  Samuels de Wilde Bernard 1204 Bobby Fischer-16+4
  Straalen Joram van 1204 SIO-19-34
    WSC-58  
703. Oomes Marijn 1202 Schaakmat-32-65
    WSC-59  
704. Ji Simon 1201 Bobby Fischer-17  
705. Knaap Jos van der 1200 Schaakmat-33+6
    WSC-60  
706. Marle Roelof van 1197 Rijswijk-47  
707. Fehér Tomás 1196 Bobby Fischer-18  
708. Willik Bert van der 1189 DSC-105-20
709. Leite Scot 1184 Schaakhuis-30+243
710. Jansen Niels 1183 DSC-106  
711. Kruijs Arno 1181 Haeghe Ooievaar-42-6
  Vries John de 1181 RSC-25-123
713. Calje Fong Li 1176 Promotie-65-6
714. Keuzenkamp Monique 1172 HSV-30-43
    RSC-26  
715. Prins Jan 1167 Lierse-37= 
716. Hanewald Ernst 1165 DSC-107-123
717. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
718. Ketting Sebastiaan 1157 Rijswijk-48+110
719. Hogezand Raf van 1156 DD-83+28
720. Berg Co v.d. 1153 Lierse-38-49
721. Kommer Jan 1142 Rijswijk-49-15
722. Cvetkovic Dusan 1139 Bobby Fischer-19+364
  Helfteren Twan van 1139 DCSV-10+20
724. Vermeulen Wim 1138 SHTV-47-50
725. Wilms Ivo 1133 Scheve Toren-21-11
726. Boersma Liëtte 1129 Haeghe Ooievaar-43-29
727. Onderwater Michel 1127 Schaakmat-35-44
    WSC-62  
728. Helfferich Gert 1124 Bobby Fischer-20+11
729. Wang Daoyi 1109 Bobby Fischer-21+101
730. Veerkamp Wim 1107 Rijswijk-50+78
731. Valstar-Valstar Nel 1104 Lierse-39-70
732. Lohuis Anton 1095 Schaakmat-36+1
    WSC-63  
733. Happee Rinco 1089 Lierse-40+66
734. Narayan Nishant 1084 DSC-108  
  Oomes Ad 1084 Schaakmat-37-26
    WSC-64  
736. Tryfonas Nikolaos 1078 Novelty Destr.-16  
737. Baak Paul 1071 Voorburg-18  
738. Vegt Maarten van der 1066 SHTV-48+101
739. Arslan Sezer 1059 Rijswijk-51  
740. Ende P.J. van der 1033 Schaakmat-38  
    WSC-65  
741. Rubert Mireille 1021 Rijswijk-52-85
742. Geene Ilse 1019 Promotie-66-67
743. Smit Stijn de 1017 Scheve Toren-22-40
744. Kanbier Guy 1011 Promotie-67+50
745. Vuong Mitchell 1008 SHTV-49-12
746. Boonman W. 1005 Scheve Toren-23+37
747. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-44= 
748. Hoekstra Gabe 995 Prometheus-16-6
749. Ee Ron van 986 Rijswijk-53-33
750. Bogaartz Theo 975 Haeghe Ooievaar-44+174
751. Peeters Ward 950 Scheve Toren-24  
752. Boubal Matthieu 946 Scheve Toren-25-75
753. Togt Noud van der 945 SHTV-50+46
754. Sevink Bas 938 Promotie-68  
755. Beekman Twan 916 DSC-109  
756. Dillen Ed van 914 Bobby Fischer-22-320
757. Yigitturk Berke 904 SHTV-51  
758. Waarsenburg Mees 900 Rijswijk-54  
759. Krahe Enrique 898 DSC-110  
760. Heskes Johan 887 Promotie-69+40
761. Heskes Ebba 884 Promotie-70  
762. Luk Ricki 882 SHTV-52= 
763. Peursen Timo van 868 Rijswijk-55+193
764. Bastiaannet Casper 851 Haeghe Ooievaar-45  
765. Kaersenhout Diego 848 Pionnetjes-2-4
766. Kachler Dimitri 832 Bobby Fischer-23  
767. Calje Ming Dao 797 Promotie-71+39
768. Vuong Joëlle 766 SHTV-53= 
769. Raulji Kavya 756 Bobby Fischer-24+97
770. Dappere Arthur de 754 Promotie-72  
771. Lee Bas van der 712 Bobby Fischer-25  
772. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-46= 
773. Brummelkamp Martin 682 SHTV-54  
774. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-47= 
775. Bakker Thomas den 654 Bobby Fischer-26  
776. Meijer Kim 641 Pionnetjes-3  
777. Wijtsma Aurelius 601 Bobby Fischer-27-40
778. Meerts Gerrit 584 Rijswijk-56  
779. Dongen Jesse van 570 Pionnetjes-4  
780. Willemse Shamati 539 Pionnetjes-5  
781. Schravendijk Joshua van 536 Promotie-73  
782. Keij Siemon 497 Paris-1  
783. Rijk Geert de 477 Bobby Fischer-28+209
784. Veerkamp Elton 476 Rijswijk-57  
785. Gui Steven 310 Bobby Fischer-29  
786. Dongen Lana van 225 Pionnetjes-6  
Artikel aangelegd op: 01-08-2015
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.