Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2015
Geschreven door Paul Koppens   
02-05-2015
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.


Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2015. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2014 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2793 DSC-1+56
2. Fedorchuk Sergey 2648 DD-1+10
3. Nikolic Predrag 2620 Novelty Destr.-1+9
4. Jong Jan-Willem de 2440 WSC-1-15
5. Oosterom Chiel van 2391 DSC-2+17
6. Michielsen Joost 2390 DSC-3-10
7. Wiel John van der 2389 DD-2-24
8. Freeke Matthieu 2350 DSC-4+25
9. Kevlishvili Robby 2343 Promotie-1+162
10. Gaehler Marco 2339 DSC-5+32
  Gelpke Peter 2339 DD-3-28
12. Blokhuis Edgar 2309 DD-4-16
13. Kuipers Eelco 2302 Promotie-2-2
14. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kelder Joram op den 2271 DSC-6-2
16. Goes Sten 2268 DSC-7+43
17. Legemaat Gert 2260 DSC-8+78
18. Bannink Bernard 2246 Promotie-3+15
19. Werksma Arie 2227 DD-6+31
20. Meijer Dolf 2205 Pionnetjes-1-17
21. Prakken Gerrit 2201 DD-7+20
22. Liem Raymond 2196 Schaakhuis-1+19
23. Padurariu Iona Smara 2194 DSC-9+9
24. Hofman Marnix 2178 WSC-2+18
  Hortensius Lisa 2178 DSC-10-6
26. Kolodkin Daniil 2173 DD-8+104
27. Egmond Rogier van 2168 DD-9-8
28. Pietersma Menno 2166 Schaakmat-1-19
    WSC-3  
  Waal Ton de 2166 Promotie-4+3
30. Vesters Melchior 2162 SHTV-1+6
    Schaakhuis-2  
31. Hoogland Mike 2151 Schaakhuis-3+135
  Thakoerdien Jerrel 2151 DD-10-10
33. Otten Martijn 2146 DD-11+28
34. Dickhoff Ronald 2142 DD-12+48
  Dop Arend van 2142 DSC-11= 
  Helvoort Rob van 2142 Rijswijk-1+74
  Smits Sebastiaan 2142 DSC-11-18
  Werve Paul van der 2142 Promotie-5  
39. Meulenbroek Kim 2141 DSC-13-28
40. Slaa Ricardo 2138 DSC-14+19
41. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
42. Vistisen Lars 2123 DD-13-8
    Novelty Destr.-2  
43. Aagaard Michael 2120 WSC-4+16
44. Middelveld Martine 2119 DSC-15+21
  Verbaken Onno 2119 DSC-15+11
46. Oranje Richard 2115 DSC-17+86
47. Hennink Erik 2113 Promotie-7+41
  Nies Pauline van 2113 DSC-18-6
49. Woerden Michiel van 2112 Schaakmat-2+2
    WSC-5  
50. Barendse Ted 2111 DSC-19+3
  Voogt Bob 2111 DSC-19+18
52. Kommer Bas 2110 Rijswijk-2= 
53. Zetten Maarten van 2103 DD-14-28
    Promotie-8  
54. Dijk Timon van 2084 Schaakmat-3-4
    WSC-6  
55. Stam Hans 2081 DSC-21-8
  Togt Twan van der 2081 SHTV-2+117
57. Vos Jan-Pieter 2079 DSC-22+9
58. Brasser Paul 2074 Schaakmat-4-39
    WSC-7  
59. Glimmerveen Martin 2073 DSC-23= 
60. Dijk Onno van 2072 DD-15+35
  Pouwels John 2072 Botwinnik-1-17
62. Schrik Rachid 2071 Schaakhuis-4-12
63. Beltz Dolf 2068 DSC-24= 
  Buzing Pieter 2068 DSC-24-11
  Happel Henk 2068 DD-16-65
66. Ahlers Ben 2067 Promotie-9-16
  Zwartveld Hans 2067 DSC-26+31
68. Bas Patrick 2066 DSC-27-42
69. Korecki Lukasz 2065 DD-17-19
70. Hartog Marijn den 2063 DD-18-8
71. Zijll Langhout Bart van 2062 Rijswijk-3  
72. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
73. Cupido Alexander 2059 Rijswijk-4+2
74. Duijzer Jan Willem 2045 Botwinnik-2+6
    Promotie-10  
75. Dekker Kees 2044 Scheve Toren-1+3
76. Liefrink Feike 2043 Novelty Destr.-3+18
77. Gieben Stijn 2039 SHTV-3-19
78. Lindner Jan-Joost 2038 DD-19-49
79. Have Roland ten 2036 DSC-28-9
80. Zandwijk Jan-Peter van 2033 DSC-29-17
81. Liempt Michael van 2026 Rijswijk-5+13
82. Zanten William van 2022 SHTV-4-7
83. Stolte Maarten 2021 SHTV-5-21
84. Klop Tjomme 2020 SHTV-6-5
85. Enschede Ernst 2019 DD-20= 
  Munnik Talitha 2019 DSC-30+60
87. Noordhoek Henk 2015 Promotie-11+43
88. Leezer Roel 2014 Rijswijk-6-13
89. Groot Marco de 2011 Rijswijk-7-47
  Hoynck van Papendrec Frans 2011 Rijswijk-7-63
91. Vogelenzang Marco 2007 RSC-1+64
92. Lisdonk Lucien van de 2005 DSC-31-28
93. Berg Bas van der 2003 Rijswijk-9+6
94. Borst Filip 2002 DSC-32-9
  Buchly Stefan 2002 Botwinnik-3+46
96. Swart Sipke de 2001 Promotie-12-26
97. Tromp Erik Jan 1999 Scheve Toren-2+58
98. Bosma Arend 1998 DSC-33-11
99. Henke Aleksander 1993 SHTV-7+11
  Waard Jos 1993 DD-21-46
101. Anema Walter 1992 DSC-34-11
102. Meer Kees van der 1991 DSC-35+13
    Prometheus-1  
103. Segers Hans 1990 SHTV-8-7
104. Baas Hans 1989 Promotie-13+20
105. Kindt Manfred 1986 WSC-8+35
106. Valstar Johan 1985 Schaakmat-5-47
    WSC-9  
  Voorberg Johan 1985 SIO-1-36
    WSC-9  
108. Bieger Thierry 1983 Pomar-1-16
    WSC-11  
109. Verbaan Bart 1982 RSC-BP-1+6
110. Schmitt Cristian 1981 Novelty Destr.-4  
111. Gallardo Banez Alfonso 1977 Rijswijk-10+39
112. Hoogt Ivar de 1976 DSC-36-7
113. Mostert Joost 1975 Promotie-14-55
114. Flohil Jaap 1971 DSC-37-18
  Voorberg Kees 1971 DSC-37-20
116. Hollander Hans 1969 Schaakhuis-5+72
  Smit Rudi de 1969 Scheve Toren-3-10
118. Kentstra Wim 1955 Scheve Toren-4-61
119. Straaten 1954 SHTV-9-69
120. Münninghoff Alexander 1952 DD-22+25
121. Baas Rijnko 1950 Rijswijk-11+51
    Schaakhuis-6  
  Pauw Sander 1950 SHTV-10+28
123. Blankespoor Jan 1949 Promotie-15+31
124. Schuurman Hess Arjen 1948 Promotie-16+34
125. Milort Gerard 1946 RSC-BP-2-49
    Schaakhuis-7  
126. Bottema Timo 1942 Bobby Fischer-1-13
  Rossum du Chattel David van 1942 DD-23= 
128. Sibbing Sjaak 1940 Promotie-17-6
129. Ouwens Bert 1937 Promotie-18-15
130. Beeren Thom 1935 Botwinnik-4+9
131. Goudriaan Tony 1934 Rijswijk-12+38
132. Huizen Henk 1933 Haeghe Ooievaar-4-17
    Prometheus-2  
133. Wichhart Maarten 1932 Promotie-19-3
134. Prangers Toine-Gera 1930 DSC-39-11
135. Harmanus Norbert 1928 Schaakhuis-8+25
136. Lode Peter 1927 DSC-40+39
  Vorstermans Peter 1927 SHTV-11+16
138. Smits Benjamin 1921 DSC-41= 
139. Kamar Muhannad 1919 RSC-2+61
140. Tamerus Henrik 1918 DSC-42+39
141. Smeele Pieter 1916 DD-24+4
142. Zoun Rogier 1910 Botwinnik-5+152
143. Jonkman David 1906 Schaakhuis-9-10
144. Ioan Razvan 1904 RSC-BP-3+170
  Scholten Joost 1904 RSC-3+164
146. Mulders Rinze 1903 Botwinnik-6+23
147. Hooven Evert van den 1900 DSC-43-54
148. Vries Jan-Pieter de 1899 DSC-44-41
149. Eggink Gerhard 1898 Promotie-20= 
150. Monté Peter 1896 Rijswijk-13+3
151. Goossens Pieter 1895 DSC-45+6
152. Laan Jorick 1893 DSC-46-3
153. Pronk Rik 1892 SHTV-12+4
154. Bos F.P. van den 1891 HSV-1-46
155. Zydek Rafal 1888 Haeghe Ooievaar-5+4
156. Boerkamp Harry 1887 Promotie-21= 
157. Ruigrok Jos 1883 Schaakhuis-10+48
158. Baas Gert Jan 1882 DSC-47+19
    Novelty Destr.-5  
159. Kuyvenhoven Marco 1881 WSC-12-51
160. Beeloo Jean Miche 1880 Schaakhuis-11-1
161. Peerdeman Nico 1878 Promotie-22-33
162. Wolvekamp Olav 1875 HSV-2+7
163. Dekker Ard 1874 Schaakmat-6-2
    WSC-13  
  Lom Rob van 1874 Schaakmat-6-5
    WSC-13  
  Marel Eric van der 1874 Bobby Fischer-2-70
166. Beijersbergen Joop 1873 Bobby Fischer-3-38
  Bodaan Ton 1873 DD-25-60
    SHTV-13  
168. Middelkoop Erik 1870 Botwinnik-7-1
  Steffers Hendrik 1870 Rijswijk-14+5
170. Nepveu Manuel 1869 Promotie-23-39
171. Eesteren Jaap van 1868 DD-26+13
172. Hart Johan 't 1867 Lierse-1-6
173. Grand Jan Willem le 1866 SHTV-14-62
  Heijgen Diederik van 1866 DSC-48+8
175. Baak Evert 1865 SHTV-15+57
  Leeuwen Gerben van 1865 SIO-2= 
    WSC-15  
177. Bik Wouter 1863 Botwinnik-8+18
  Kort Wilco 1863 Botwinnik-8-23
179. Reimer Wim 1862 DD-27+61
  Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
181. Koreman Eric 1858 DD-28-26
182. Willighagen Gert-Jan 1856 SHTV-16+66
183. Mellens Martin 1855 RSC-4+3
    Voorburg-1  
184. Orsouw Theo van 1850 DD-29+24
185. Bulthuis Jelle 1849 Rijswijk-15+3
186. Ridder Naomi de 1848 Rijswijk-16-13
187. Gosliga Jouke van 1845 DSC-49+47
188. Vreugdenhil Frans 1842 DD-30-131
    Schaakmat-8  
    WSC-16  
189. Gent Aad van 1841 Scheve Toren-5+32
  Henn Reinhard 1841 DD-31+9
191. Roeleveld Koos 1839 SHTV-17-15
192. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-17= 
193. Groot Akshaya de 1834 DD-32= 
194. Smaal Lourens 1833 Promotie-24-6
195. Brouwers Reggy 1832 Schaakhuis-12-5
  Hoogland Bauke 1832 Promotie-25-19
197. Luk Jaimy 1831 SHTV-18-21
198. Wiersma Arno 1830 DSC-50-108
    Prometheus-3  
199. Holst R.E.H. v.d. 1829 HSV-3+1
  Staden jr. Mildo van 1829 Promotie-26-1
  Zijden Ton van der 1829 RSC-BP-4+14
202. Gaemers Peter 1828 Rijswijk-18-4
  Vink Wim 1828 DD-33-3
204. Dommisse Cornelis 1827 DD-34-13
  Segger Armin 1827 SHTV-19-82
  Theijn Dave 1827 Scheve Toren-6-38
207. Anink Marco 1826 DSC-51-1
  Berg Jaap van den 1826 Promotie-27-12
  Metz Atze 1826 Rijswijk-19+92
  Thijssen Ton 1826 Haeghe Ooievaar-7+6
211. Hulshof Hans 1825 Rijswijk-20-49
  Tsai Wong 1825 Promotie-28+7
213. Gerritsen C.W.A. 1824 Pomar-2-2
  Jong Sebastiaan de 1824 Promotie-29  
  Mulders Edwin 1824 Rijswijk-21+61
216. Oosterhout Flip 1823 Haeghe Ooievaar-8-6
217. Boeters Stefan 1822 DD-35+24
  Oversloot Wilco 1822 SIO-3-30
    WSC-17  
  Sluijs Lothar van der 1822 DD-35-30
220. Tan John 1821 Promotie-30-52
221. Best Jos de 1820 DSC-52-7
222. Lopies André 1818 DD-37-11
223. Montsma Foppe-Jan 1816 DD-38+93
224. Ingenhoes Peter 1815 RSC-BP-5+8
  Regeer Paul 1815 Schaakhuis-13-42
226. Groot Bert de 1814 RSC-BP-6= 
227. Zijden Hans van der 1812 RSC-BP-7+37
228. Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-7+4
  Kraakman Paul 1809 Rijswijk-22+2
230. Lange Ronny 1808 Novelty Destr.-6+115
  Pilgrim Peter 1808 DSC-53-27
232. Corneth Bert 1805 HSV-4+35
  Knops H. 1805 Promotie-31+31
234. Geene Joris 1804 Bobby Fischer-4= 
  Leeuwen Olav van 1804 SHTV-20-30
236. Minnema Rens 1803 Promotie-32-6
237. Dekker Derk 1802 Novelty Destr.-7-54
    Schaakhuis-14  
  Middelkoop Arno 1802 Botwinnik-10+26
239. Then Hans 1798 Schaakhuis-15-5
240. Verduijn Adriaan 1797 Lierse-2+34
  Verolme Martin 1797 DSC-54-8
242. Meijering Marijke 1796 Scheve Toren-8+4
243. Jong Jaap de 1795 Lierse-3-10
244. Jager Dan 1794 Haeghe Ooievaar-9+13
245. Tirandas Amir 1793 Schaakhuis-16+14
246. Ruiter Thomas de 1792 Rijswijk-23-32
    SHTV-21  
247. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-24= 
  Hoogeveen F.R. 1791 HSV-5-18
  Nieuwkerk Dirk van 1791 SIO-4+20
    WSC-18  
250. Gruss Christian 1784 Novelty Destr.-8  
  Heek Peter 1784 Botwinnik-11-9
  Torenstra Rene 1784 DSC-55+9
253. Broek Willem-Jan van den 1783 DSC-56-58
254. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
255. Kleijn Jeroen 1781 Scheve Toren-9-5
256. Koelmans Jan Willem 1780 DD-39-113
257. Duijvesteijn Leo 1779 Schaakmat-9-49
    WSC-19  
  Hubert Michel 1779 Scheve Toren-10-9
  Kleinrouweler H. 1779 Scheve Toren-10+16
  Meer Perry van der 1779 Pomar-3+5
261. Baak Karl 1776 SHTV-22+16
262. Dongen G. van 1775 Scheve Toren-12+16
263. Brandsen Jacobus 1773 DSC-57  
  Waard Remko de 1773 DD-40-18
  Wareman Dennis 1773 RSC-BP-8+22
266. Graaf Bas van de 1772 Promotie-33-32
267. Sieben Ferdi 1769 Promotie-34+96
268. Bakels Rosanne 1767 Rijswijk-25+8
  Haan Hans de 1767 HSV-6-1
270. Harten Jacob Jan van 1765 RSC-5-28
  Stolze Gerard 1765 Lierse-4+19
272. Bos Frank van den 1764 Rijswijk-26+28
  Zwolsman Peter 1764 DD-41+75
274. Michielen Frank 1763 Botwinnik-12-22
275. Krikorian Olivier 1760 Novelty Destr.-9  
  Voermans Adri 1760 DD-42+75
277. Vink Kees 1759 Pomar-4-30
278. Bovenlander Theo 1757 SHTV-23-58
279. Rekveldt Theo 1755 DSC-58+6
280. Kraakman Mark 1754 Rijswijk-27-3
281. Nicoll Noah 1750 DD-43= 
282. Hylkema Titus 1749 RSC-6-4
  Warmerdam Rob 1749 Haeghe Ooievaar-11+46
284. Blanter Sofya 1748 DSC-59+56
285. Felkers Joost 1747 DD-44= 
  Minnema Hans 1747 Promotie-35+10
  Terpstra J.T. 1747 Pomar-5-12
288. Valstar Jan 1746 Lierse-5+40
289. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
290. Mors Adriaan ter 1744 DSC-60-2
    Prometheus-4  
  Terluin Alex 1744 DD-45-15
292. Vromans Nico 1743 HSV-7-39
293. Duijvesteijn Wim 1742 Schaakmat-10+4
    WSC-20  
294. Graaf Erik v.d. 1740 DD-46+1
295. Donk Jan van de 1737 DSC-61= 
  Witt Dick de 1737 Botwinnik-13-38
297. Termaat Alfons 1736 Botwinnik-14-37
298. Hettfleisch Maurice 1735 Promotie-37+24
  Kanters Cor 1735 RSC-BP-9-1
    SHTV-24  
  Toorn Aat van der 1735 RSC-BP-9-16
301. Ruigt Casper 1734 Scheve Toren-13+14
302. Kooij Nol 1731 Pomar-6= 
303. Haar Boudewijn van der 1730 Schaakhuis-17+13
  Leeuwe Floris de 1730 RSC-BP-11+8
  Olvers Ed 1730 SHTV-25+10
306. Drunick Rick van 1729 RSC-7= 
  Duijvesteijn Andre 1729 Schaakmat-11-27
    WSC-21  
308. Heiden Jan v.d. 1727 SIO-5-14
    WSC-22  
  Smits Rob 1727 DSC-62-44
310. Broeder Leno den 1726 Schaakmat-12-4
    WSC-23  
311. Brunner Karg 1724 Schaakmat-13+41
    WSC-24  
  Manen Ruud van 1724 DD-47+43
313. Iersel Mark van 1723 DD-48  
  Spierings Ben 1723 SHTV-26-12
  Stap Harry van der 1723 Rijswijk-28+29
316. Postma Jan 1721 DD-49-6
317. Boermans R. 1720 DCSV-1+7
  Kraats Wim v.d. 1720 Scheve Toren-14  
319. Kuipers Hielke 1719 Promotie-38+29
320. Kievoet Peter 1718 DD-50-13
321. Happel Wim 1716 Voorburg-2  
322. Beekum Thomas van 1715 Botwinnik-15-32
  Tol Henk van der 1715 Rijswijk-29-10
324. Schalen John 1714 RSC-8-12
325. Noija Hans Ortwi 1712 DD-51-4
326. Leentvaar Coen 1709 DSC-63+57
  Nobel Corniel 1709 DSC-63-7
328. Korving Cornelis 1707 DSC-65+36
329. Ham Ben van 1705 HSV-8= 
  Tjioe Patrick 1705 Schaakhuis-18-47
331. Dijken Bert van 1703 RSC-9-18
  Koval Slavik 1703 DD-52  
333. Kanbier Max 1702 Promotie-39+138
334. Busman Jan 1701 Promotie-40+16
  Spronsen Mischa van 1701 Botwinnik-16+38
336. Strien Bart van 1699 Rijswijk-30-25
  Zijlstra Jasper 1699 Bobby Fischer-5+91
338. Spronsen Anton van 1698 SIO-6-15
    WSC-25  
339. Ameling Bob 1697 Botwinnik-17-18
    Promotie-41  
  Mudde H. 1697 Pomar-7+4
  Vokurka Tom 1697 DD-53+43
342. Langerak Jan 1693 Haeghe Ooievaar-12-17
343. Jager Mark 1692 DCSV-2+16
344. Berg Sandra v.d. 1691 Lierse-6+73
  Holst Fred v.d. 1691 HSV-9= 
346. Kemeling Albert 1690 DSC-66-1
  Kies Arie 1690 Scheve Toren-15+16
348. Dekker Jan 1687 Schaakmat-14-43
    WSC-26  
349. Leeuwen Jan van 1686 SIO-7-4
    WSC-27  
  Ramondt Dennis 1686 RSC-BP-12-61
351. Taverne Nadeem 1685 HSV-10-40
    Schaakhuis-19  
352. Berendse F.N. 1684 Pomar-8+11
353. Sikkes Piet 1681 SHTV-27-55
  Yalçin Bilal 1681 DD-54+3
355. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
356. Etten Ronald van 1679 Schaakmat-15+14
    WSC-28  
357. Arp Gerard 1677 Botwinnik-18-69
358. Beekman G. 1675 Pomar-9-15
  Eijsbroek Dave 1675 Botwinnik-19-29
360. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
361. Arkesteijn Jaco 1672 DD-55+132
362. Broos Simon 1670 DSC-67-23
  Kuyvenhoven Vincent 1670 WSC-29+39
  Matai Rudi 1670 Promotie-42+44
365. Snijders Frits 1669 Rijswijk-31= 
366. Ferschtman Felix 1668 Pomar-10-37
367. Zijden Gerard van der 1666 RSC-BP-13-2
368. Bartel Jan-Kees 1664 DD-56-15
  Horst Gerrit 1664 DD-56-1
  Königslöw Bas von 1664 Pomar-11  
371. Guijt Erwin 1663 Promotie-43+21
372. Herpen Max van 1661 DD-58+46
373. Berkel Dennis van 1660 Lierse-7-1
374. Veenstra Arnt 1659 DSC-68-81
375. Dijk Teun van 1658 Lierse-8-20
  Stegenga F.J. 1658 DCSV-3+43
377. Ee Winston van 1657 Rijswijk-32+52
  Martens Frans 1657 Promotie-44+21
379. Cruden Marcel 1656 Schaakhuis-20+23
380. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-13= 
  Gijsen Carel 1654 Bobby Fischer-6-39
    Rijswijk-33  
  Nies Dingeman van 1654 Promotie-45-13
383. Breton Mark 1653 DSC-69+182
384. Meiden Geurt Jan van der 1652 SHTV-28-1
385. Wiegerink Ruben 1650 DD-59+4
386. Engering Frans 1649 DD-60+21
387. Kerkhof Cees 1648 Scheve Toren-16-14
388. Claushuis Michael 1647 Bobby Fischer-7+23
  Groothuis Willem 1647 Bobby Fischer-7-2
390. Pietersma Douwe 1646 Schaakmat-16+47
    WSC-30  
391. Boersma Franke 1645 Haeghe Ooievaar-14-19
392. Gaag Frits v.d. 1643 SIO-9+7
    WSC-31  
  Toxopeus G.M.B. 1643 Promotie-46-36
394. Brinkman Dirk 1642 Promotie-47-23
  Ganguly Sumit 1642 DSC-70  
  Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-15= 
397. Laan Hugo van der 1641 DSC-71+45
398. Kampen Frans van 1637 DD-61-22
  Veen Rens ter 1637 DCSV-4+29
    Pomar-12  
400. Dalen Willem van 1634 Botwinnik-20+16
401. Gelpke René 1633 DSC-72-29
  Hofstee Piet 1633 DD-62-35
    DSC-72  
    Prometheus-5  
403. Liefde Jan 1632 Haeghe Ooievaar-16+21
404. Bons Maurits 1631 HSV-11-67
    Haeghe Ooievaar-17  
  Ende Jan van den 1631 Schaakmat-17-7
    WSC-32  
406. Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-18= 
407. Kranenburg Sebastiaan 1629 Rijswijk-34+3
408. Broekhuizen Tom 1627 DSC-74+100
409. Bruin Wouter de 1626 Rijswijk-35-31
  Pol Theo van der 1626 Schaakmat-18+165
    WSC-33  
411. Bergers Wim 1624 Scheve Toren-17+2
412. Otter Kees den 1622 Rijswijk-36+1
  Wentholt Frans 1622 DD-63-36
414. Goudriaan Willem 1621 DD-64= 
  Huygen Kees 1621 DSC-75-3
  Loke J.A. 1621 HSV-12+3
417. Buis Kees 1620 DD-65= 
418. Hoseni Arash 1619 Bobby Fischer-9+30
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-37= 
  Wuister Jan 1619 RSC-BP-14-5
421. Hazeu Cock 1617 Lierse-9+54
  Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-19= 
423. Lantzendörffer Floris 1615 Rijswijk-38+2
424. Alsemgeest Nico 1613 Lierse-10-7
  Mittertreiner Aad 1613 HSV-13-56
  Quak Piet 1613 Lierse-10-23
  Venema Kees 1613 DSC-76+18
428. Nieuwkerk Leen van 1612 Schaakmat-19+5
    WSC-34  
429. Eveleens Ed 1611 Promotie-48-82
  Nierop Dominique 1611 Haeghe Ooievaar-20+3
431. Kuyvenhoven Vincent 1610 Schaakmat-20-10
    WSC-35  
432. Coers Frans 1609 SHTV-29+29
  Luyendijk Jaap 1609 Haeghe Ooievaar-21-37
434. Dijk Pascal van 1606 Lierse-12-11
435. Bilars Gerard 1605 DSC-77-30
  Taanman Peter 1605 Haeghe Ooievaar-22-7
437. Veldhuizen Jan 1604 Promotie-49-10
438. Reiding R. 1603 Scheve Toren-18+2
  Weerts René 1603 DSC-78-32
    Schaakhuis-21  
440. Kraan-Valstar Anja van der 1602 SIO-10+27
    WSC-36  
441. Eijk Aad 1601 Haeghe Ooievaar-23+13
  Veen Reinier v.d. 1601 DCSV-5+19
443. Merle Robert 1600 SIO-11+41
    WSC-37  
  Pree Jan de 1600 RSC-10-7
445. Berger Marc 1598 Rijswijk-39+2
  Tamerus Jan 1598 Lierse-13-27
447. Gajadhor Sukul Vashish 1596 DSC-79  
    Prometheus-6  
448. Jong-v/d Berg Gera de 1594 Lierse-14-42
449. Frehe Antoon 1593 DSC-80+17
450. Alvares Eric 1590 SHTV-30-34
  Goebertus Adrie 1590 Voorburg-4+19
  Wagner André 1590 Haeghe Ooievaar-24-56
    SHTV-30  
453. Meer Jan 1589 Haeghe Ooievaar-25-20
454. Nicolaas Han 1588 HSV-14-23
    Pomar-13  
455. Kaan Jan-Evert 1587 DD-66= 
456. Smallenbroek Hans 1586 DD-67  
457. Bruin Jos 1585 Schaakmat-21-32
    WSC-38  
458. Rijkom Wouter van 1584 Promotie-50-69
  Zuidgeest Jordy 1584 Schaakmat-22-8
    WSC-39  
460. Koks Paul 1582 RSC-BP-15-6
461. Kreitmair Thomas 1581 Voorburg-5-71
462. Haisma Hans 1579 SIO-12-4
    WSC-40  
463. Melssen Franck 1577 HSV-15-16
    SHTV-32  
464. Sierksma Wybe 1576 DSC-81+42
465. Swinkels Raymond 1575 Rijswijk-40-26
466. Hove Johan-Mart ten 1573 DD-68-5
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1573 Lierse-15-9
468. Verheijen Jan 1570 SHTV-33-136
469. Hennink Dick 1569 DD-69-22
  Toledo Ben 1569 RSC-11+19
471. Bottema Elmar 1566 Bobby Fischer-10+4
472. Wit Jacques de 1565 HSV-16+11
473. Meij Marc de 1563 Schaakhuis-22-33
  Steenweg Paul 1563 DCSV-6+18
475. Man Peter de 1562 Pomar-14+26
476. Zeilstra Lie 1559 RSC-12-65
477. Dop Erik van 1558 Novelty Destr.-10-30
    Rijswijk-41  
478. Rutten G. 1557 Scheve Toren-19-44
479. Nitzsche Edo 1555 RSC-13-73
480. Cornejo Carlos 1553 DCSV-7+20
  Velzen Martin van 1553 RSC-BP-16-39
  Weel Toon van 1553 DD-70-13
  Weijde Andre van der 1553 WSC-41-161
484. Flikweert Kees 1552 Schaakmat-23-33
    WSC-42  
  Huitema Doeke 1552 Rijswijk-42+22
  Verploegh Henk 1552 RSC-BP-17-1
487. Staden sr. M. van 1550 Promotie-51-44
488. Rijkom Reinout van 1547 Promotie-52-26
489. Breugel Eric 1546 Haeghe Ooievaar-26+39
  Werkhoven Gerard 1546 RSC-BP-18+89
491. Fikkert Harold 1545 SHTV-34= 
  Jong Bob de 1545 Botwinnik-21+16
  Lindhout Danny 1545 SHTV-34+19
494. Meijer Gerard 1541 Bobby Fischer-11-64
495. Suijker Koos 1540 Haeghe Ooievaar-27+12
  Sutrisno Agus 1540 Scheve Toren-20-11
497. Franke Arie 1536 Botwinnik-22+30
498. Berg Geert 1535 Haeghe Ooievaar-28+43
  Valk Dick 1535 Lierse-16-71
500. Blaas L.J. 1533 Pomar-15= 
501. Perluka Han 1532 Botwinnik-23-2
502. Kinoshita Kanako 1531 HSV-17+93
    Schaakhuis-23  
503. Vlasblom Bart 1530 DSC-82-26
504. Arpaci Mutlu 1529 Novelty Destr.-11+50
  Frima Erik 1529 DD-71-7
506. Jong Arie de 1528 Lierse-17-53
  Zijlstra F. 1528 Voorburg-6-20
508. Gallardo Banez Felipe 1526 Rijswijk-43-19
  Pisano Matteo 1526 Novelty Destr.-12= 
  Remmerswaal W. 1526 DD-72+31
    HSV-18  
511. Tjin a Lien Ike 1525 Voorburg-7+7
512. Bes Rob 1524 Haeghe Ooievaar-29-28
  Knigge Hans 1524 Rijswijk-44-2
  Knigge Mark 1524 Rijswijk-44+2
515. Mokadem Mohamed 1523 RSC-14+22
  Vliet Loek van 1523 HSV-19  
517. Albers Merlijn 1522 Botwinnik-24+38
  Honderd Ger 1522 DSC-83-70
    Prometheus-7  
  Kemeling Leen 1522 SIO-13-5
    WSC-43  
520. Walder Bart 1521 RSC-15  
521. Davazdahemami Arzhang 1520 DSC-84-59
522. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-16+9
523. Sidoti Filippo 1518 Novelty Destr.-13-35
524. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
  Vorselen Theo van 1517 DD-73-60
526. Poots Rene 1516 DSC-85-16
527. Steemers Vincent 1515 Pomar-17= 
528. Trompetter Remco 1514 WSC-44-109
529. Warmenhoven Robert 1513 Haeghe Ooievaar-30-6
530. Onselen Guido van 1512 Schaakhuis-24+42
531. Gelder Kees van 1511 SHTV-36+4
  Mac Gillavry Will 1511 Botwinnik-25-40
533. Riemersma Peter 1509 DD-74-5
534. Groot Martin de 1508 RSC-BP-19-8
  Karagantcheff Dimitri 1508 DD-75+58
    Schaakhuis-25  
536. Feenstra Han 1506 RSC-BP-20+3
537. Boot Otto 1503 Botwinnik-26+62
538. Ouwehand Tjeerd 1502 Schaakhuis-26-7
539. Leij Edwin 1501 Haeghe Ooievaar-31-73
  Mulderij Jesse 1501 DSC-86  
541. Gerritsma Bert 1500 HSV-20-70
  Westerhuis Maurice 1500 DD-76+47
543. Roeleveld Patrick 1498 HSV-21+2
544. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-22= 
  Middendorp Ton 1496 RSC-16= 
546. Klaveren Justus van 1495 SHTV-37+113
547. Berg Johan van den 1493 Lierse-19+4
548. Veen H. ter 1492 DCSV-8-24
549. Patty F al 1491 RSC-17+9
    Voorburg-8  
550. Nieswaag Hans 1490 Lierse-20-57
551. Reede Lito van 1487 DSC-87+28
552. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-38= 
  Heyningen Ruud van 1486 Lierse-21+41
554. Tesselaar Cor 1482 DD-77-61
555. Blackstone Willem 1481 Schaakhuis-27  
556. Wal Martin van der 1477 SIO-14+16
    WSC-45  
557. Schuyer Eddy 1476 Bobby Fischer-12+100
558. Prins Leen 1473 Schaakmat-24-1
    WSC-46  
559. Felix Rob 1472 Rijswijk-46-57
  Huisman Edgar 1472 DSC-88-40
561. Lucas Herman 1470 RSC-BP-21+3
562. Butterman Gert 1468 Pomar-18= 
  Spaans Leen 1468 DD-78-37
564. Henrichs Wouter 1466 DSC-89  
565. Woestenenk John 1465 Pomar-19-10
566. As Jacques 1464 HSV-23-46
    RSC-18  
  Dijkstra Rob 1464 SHTV-39-36
568. Helm Alfred van der 1463 DD-79-3
569. Swieten Simon van 1462 Lierse-22-41
570. Rodijnen Rinus 1460 Lierse-23+18
571. Ruiter Rein de 1457 DD-80-29
572. Dirkse Simon 1456 DSC-90-19
573. Zuyderwijk Gerard 1454 SIO-15-55
    WSC-47  
574. Rees Stephen 1452 DD-81= 
575. Breuker Harry 1451 Promotie-53-6
  Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-20-4
577. Hofland Jeffrey 1450 SIO-16+66
    WSC-48  
578. Splint Rob 1449 Botwinnik-27-24
579. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-25= 
580. Vries Rob de 1445 Promotie-54+83
581. Croes Koos 1439 Haeghe Ooievaar-32-72
  Doeves Bram 1439 Botwinnik-28-6
  Kruk Arie v.d. 1439 SIO-17-21
    WSC-49  
584. Rietveld A. 1438 Voorburg-9-72
585. Klijnsma Richard 1436 Scheve Toren-21-64
  Varenkamp Frits 1436 Botwinnik-29-64
587. Engelen Niels 1435 DD-82-6
  Hessels W.B. 1435 HSV-24-40
  Stoops Michael 1435 DSC-91  
    Prometheus-8  
590. Hinkenkemper Ben 1432 RSC-19-1
    Voorburg-10  
591. Verwaart D.J. 1431 HSV-25= 
592. Molinari Fausto 1429 Novelty Destr.-14-103
  Poot Wim 1429 Lierse-24+45
594. Meer Frank van der 1428 Pomar-21= 
595. Blanter Marfa 1427 DSC-92+353
  Buijs Gerard 1427 Lierse-25-57
  Jacobs H. 1427 Pomar-22+25
  Lohrer M.T.A. 1427 Pomar-22-17
  Schoon Chris 1427 Promotie-55+12
  Zwart Ard v.d. 1427 SHTV-40+29
601. Jong Dick de 1423 HSV-26= 
602. Bonsel Jan 1419 SHTV-41-29
603. Hendriks Hans 1418 Haeghe Ooievaar-33-57
604. Orie Erik 1416 Rijswijk-47= 
605. Vreede Henk de 1414 Botwinnik-30+33
606. Albertus Bram 1413 Promotie-56+312
607. Trommel J.C. 1412 DCSV-9= 
608. Eibergen Robert van 1410 DD-83-16
    Novelty Destr.-15  
609. Zwemstra Bert 1409 DSC-93-49
    Prometheus-9  
610. Krempel Jordy 1407 DSC-94+13
611. Bellen Henk van 1406 DD-84= 
  Graaf Rob v.d. 1406 Schaakhuis-28+18
  Heide Jelle v.d. 1406 HSV-27-80
    RSC-20  
  Hijma Peter 1406 Promotie-57-43
615. Kolk Jan v.d. 1405 DSC-95-19
    Prometheus-10  
  Schreuder Ferdinand 1405 DSC-95  
617. Oudheusden Jason van 1403 DSC-97-40
  Thu Kyaw Moe 1403 Schaakhuis-29  
619. Vries Peter de 1402 Schaakmat-26-6
    WSC-50  
620. Hanemaaijer Piet 1401 Botwinnik-31-29
621. Zonneveld Jan 1395 Prometheus-11-3
622. Scherpenisse Rob 1394 DSC-98-14
623. Blaauw Frans 1393 Bobby Fischer-13+2
624. Felfel Adel 1387 HSV-28+84
    Haeghe Ooievaar-34  
625. Astudillo Reinaldo 1384 DSC-99  
  Witjens Theo 1384 Botwinnik-32+13
627. Akkerboom Broer 1383 Rijswijk-48+39
628. Liefde Michelle 1380 Haeghe Ooievaar-35+42
629. Berger Rob 1379 RSC-BP-22-38
  Werven H. van 1379 Promotie-58= 
631. Meiden Pim van der 1378 SHTV-42+57
632. Bom Aad 1376 Schaakmat-27= 
    WSC-51  
633. Al Sam Husham 1373 Botwinnik-33+51
634. Bragonje H. 1372 Promotie-59-11
  Vechhi Michel 1372 RSC-BP-23+8
636. Homulle Harald 1369 Haeghe Ooievaar-36+25
637. Sluis Bert v.d. 1367 RSC-21-1
638. Ahn Willy 1366 RSC-22-26
639. Roo J. de 1365 Promotie-60-25
640. Middeldorp Aad 1361 Haeghe Ooievaar-37-11
641. Pettinga Paul 1359 Botwinnik-34-38
642. Hählen Ruud 1354 HSV-29= 
643. Boer Ruut de 1351 RSC-BP-24+3
644. Coenders Hans 1350 HSV-30+31
  Gontsjarenko Andry 1350 HSV-30= 
646. Boekestijn Piet 1349 Lierse-26-126
  Vries Auke de 1349 DD-85+46
648. Haaksma Freek 1348 Voorburg-11= 
  Millenaar Klaas 1348 SIO-18+6
    WSC-52  
  Zonderland Herman 1348 DSC-100-47
651. Groot Pieter de 1344 Botwinnik-35-63
652. Duivenboden Rob 1340 Haeghe Ooievaar-38-48
  Nienhuis Jan 1340 Voorburg-12-87
654. Koornneef Arie 1333 Lierse-27+16
  Riet Paul van 1333 DSC-101-88
656. Calje Adrey 1331 Botwinnik-36+24
    Voorburg-13  
657. Rosenstand Selwyn 1325 DD-86+57
658. Groot Bertus 1323 Schaakmat-28-18
    WSC-53  
659. Wulffers Louis 1322 Haeghe Ooievaar-39+1
660. Gastaldi G. 1320 Pomar-24+2
  Hendriks Hans 1320 DSC-102+57
    Prometheus-12  
662. Dalfsen Richard van 1319 HSV-32-37
663. Meer Lex van der 1318 SHTV-43-17
  Meijer Wim 1318 Pomar-25+10
665. Lagerwerf Leen 1313 Lierse-28-1
  Soeterbroek Piet 1313 Botwinnik-37-30
667. Bouma Henk 1308 SHTV-44-34
668. Beekman Loek 1306 Pomar-26-6
669. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-22= 
670. Ende Henk van den 1304 Lierse-29= 
671. Huybens Peter 1300 HSV-33-8
672. Visser Hans 1298 RSC-23+60
    Voorburg-14  
673. Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-19= 
674. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-15= 
675. Bottema Hans 1293 Bobby Fischer-14+31
  Vetten Piet de 1293 Lierse-30-36
677. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-16= 
  Modderman Arent 1292 Botwinnik-38+3
679. Rijn Patrick 1290 Haeghe Ooievaar-40+149
680. Tiersma Jan Bouke 1284 Schaakmat-29+43
    WSC-54  
681. Bergers J 1279 Pomar-27-4
682. Rietveldt Alexander 1276 SHTV-45  
683. Haaren Yestin van 1270 Promotie-61+131
684. Caspers Eric 1265 Botwinnik-39-1
  Oosterom Gerrit 1265 Lierse-31-25
686. Feringa Andre 1262 Lierse-32+54
687. Asperen Hans van 1261 Botwinnik-40-22
688. Heufke Kantelaar Rob 1260 RSC-24-20
689. Jong Aad de 1259 DSC-103-14
690. Kröschell Wim 1256 Lierse-33+74
  Persoon Nick 1256 Lierse-33+235
692. Rijkom Vincent van 1254 Promotie-62-119
693. Albers Pelle 1252 Botwinnik-41  
694. Grootscholten Leo 1251 SIO-20-9
    WSC-55  
695. Wissen Tibo van 1247 Promotie-63  
696. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-41= 
697. Wagter Eric 1240 DSC-104+43
698. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-105= 
    Prometheus-13  
699. Luk Thomas 1237 SHTV-46-16
700. Ham Joop van 1233 DSC-106-55
701. Boers Frans 1232 Schaakmat-30-18
    WSC-56  
702. Battes Frans 1226 Botwinnik-42-1
703. Dongen Sam van 1224 Promotie-64+13
704. Hijman H.A.P. 1221 Pomar-28-23
705. Rens Hans 1218 Botwinnik-43-10
706. Kuijper Wim 1216 Lierse-35-42
  Zijlstra T. 1216 Voorburg-17+16
708. Swanink Koos 1212 Prometheus-14+147
709. Kolmeschate Rob van 1204 Lierse-36+36
  Straalen Joram van 1204 SIO-21-114
    WSC-57  
711. Fehér Tomás 1203 Bobby Fischer-15  
712. Oomes Marijn 1202 Schaakmat-31-56
    WSC-58  
713. Ji Simon 1201 Bobby Fischer-16  
714. Marle Roelof van 1197 Rijswijk-49  
715. Knaap Jos van der 1195 Schaakmat-32-49
    WSC-59  
716. Ham Torsten van 1191 Promotie-65+20
717. Torenstra Jan 1190 DSC-107-74
    Prometheus-15  
718. Vries John de 1189 RSC-25-54
719. Vermeulen Wim 1188 SHTV-47= 
720. Kruijs Arno 1183 Haeghe Ooievaar-42-4
721. Keuzenkamp Monique 1178 HSV-34-160
    RSC-26  
722. Willik Bert van der 1177 DSC-108-34
723. Samuels de Wilde Bernard 1174 Bobby Fischer-17-26
724. Hanewald Ernst 1172 DSC-109-121
725. Calje Fong Li 1167 Promotie-66-15
  Prins Jan 1167 Lierse-37-6
727. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-33= 
    WSC-60  
728. Hogezand Raf van 1156 DD-87+22
729. Kommer Jan 1154 Rijswijk-50-3
730. Berg Co v.d. 1153 Lierse-38-52
731. Jansen Niels 1146 DSC-110  
732. Helfteren Twan van 1139 DCSV-10+20
733. Wilms Ivo 1133 Scheve Toren-23-11
734. Boersma Liëtte 1129 Haeghe Ooievaar-43-29
735. Onderwater Michel 1127 Schaakmat-34-58
    WSC-61  
736. Helfferich Gert 1124 Bobby Fischer-18+1
737. Ketting Sebastiaan 1120 Rijswijk-51+53
738. Cvetkovic Dusan 1114 Bobby Fischer-19+339
739. Valstar-Valstar Nel 1104 Lierse-39-94
740. Veerkamp Wim 1099 Rijswijk-52+42
741. Lohuis Anton 1095 Schaakmat-35-26
    WSC-62  
742. Wang Daoyi 1093 Bobby Fischer-20+85
743. Happee Rinco 1089 Lierse-40  
744. Ende P.J. van der 1088 Schaakmat-36  
    WSC-63  
745. Tryfonas Nikolaos 1078 Novelty Destr.-16  
746. Oomes Ad 1075 Schaakmat-37-10
    WSC-64  
747. Leite Scot 1074 Schaakhuis-30+183
748. Geene Ilse 1071 Promotie-67-79
749. Arslan Sezer 1059 Rijswijk-53  
750. Rubert Mireille 1045 Rijswijk-54-10
751. Smit Stijn de 1035 Scheve Toren-24-22
752. Vegt Maarten van der 1034 SHTV-48  
753. Kanbier Guy 1011 Promotie-68+50
754. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-44= 
755. Ee Ron van 986 Rijswijk-55-33
756. Vuong Mitchell 982 SHTV-49-38
757. Bogaartz Theo 975 Haeghe Ooievaar-44+174
758. Boubal Matthieu 966 Scheve Toren-25-55
759. Boonman W. 965 Scheve Toren-26-5
760. Peeters Ward 950 Scheve Toren-27  
761. Togt Noud van der 945 SHTV-50+127
762. Dillen Ed van 914 Bobby Fischer-21  
763. Yigitturk Berke 904 SHTV-51  
764. Heskes Ebba 893 Promotie-69  
765. Luk Ricki 882 SHTV-52= 
766. Sevink Bas 863 Promotie-70  
    Rijswijk-56  
767. Bastiaannet Casper 851 Haeghe Ooievaar-45  
768. Kaersenhout Diego 848 Pionnetjes-2-4
769. Heskes Johan 847 Promotie-71-8
770. Peursen Timo van 839 Rijswijk-57+160
771. Kachler Dimitri 832 Bobby Fischer-22  
772. Calje Ming Dao 797 Promotie-72+39
773. Vuong Joëlle 766 SHTV-53= 
774. Dappere Arthur de 754 Promotie-73  
775. Lee Bas van der 712 Bobby Fischer-23  
  Raulji Kavya 712 Bobby Fischer-23+238
777. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-46= 
778. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-47= 
779. Bakker Thomas den 654 Bobby Fischer-25  
780. Meijer Kim 641 Pionnetjes-3  
781. Willemse Shamati 631 Pionnetjes-4  
782. Wijtsma Aurelius 601 Bobby Fischer-26-40
783. Meerts Gerrit 584 Rijswijk-58  
784. Dongen Jesse van 570 Pionnetjes-5  
    Promotie-74  
785. Schravendijk Joshua van 536 Promotie-75  
786. Keij Siemon 497 Paris-1  
787. Rijk Geert de 477 Bobby Fischer-27+209
  Veerkamp Elton 477 Rijswijk-59  
789. Gui Steven 310 Bobby Fischer-28  
790. Dongen Lana van 155 Pionnetjes-6  
    Promotie-76  
Artikel aangelegd op: 02-05-2015
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.