Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2015
Geschreven door Paul Koppens   
01-02-2015
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2015. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  februari 2014 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2803 DSC-1+63
2. Fedorchuk Sergey 2643 DD-1-1
3. Nikolic Predrag 2575 Novelty Destr.-1-44
4. Jong Jan-Willem de 2456 WSC-1-3
5. Wiel John van der 2400 DD-2-13
6. Michielsen Joost 2393 DSC-2+30
7. Oosterom Chiel van 2376 DSC-3+7
8. Gelpke Peter 2359 DD-3= 
9. Kevlishvili Robby 2354 Promotie-1+145
10. Freeke Matthieu 2343 DSC-4+23
11. Blokhuis Edgar 2316 DD-4-4
12. Gaehler Marco 2307 DSC-5-35
  Kuipers Eelco 2307 Promotie-2+6
14. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kelder Joram op den 2275 DSC-6-5
16. Legemaat Gert 2255 DSC-7+82
17. Goes Sten 2245 DSC-8+20
18. Bannink Bernard 2235 Promotie-3+16
19. Meijer Dolf 2230 Pionnetjes-1-4
20. Werksma Arie 2200 DD-6= 
21. Padurariu Smaranda 2199 DSC-9+2
22. Hortensius Lisa 2194 DSC-10+37
23. Prakken Gerrit 2186 DD-7+5
24. Pietersma Menno 2178 Schaakmat-1-10
    WSC-2  
25. Waal Ton de 2163 Promotie-4= 
26. Hartog Marijn den 2162 DD-8+122
27. Hofman Marnix 2160 WSC-3+18
28. Meulenbroek Kim 2158 DSC-11-2
29. Egmond Rogier van 2157 DD-9-36
30. Thakoerdien Jerrel 2150 DD-10+3
31. Dop Arend van 2142 DSC-12= 
32. Middelveld Martine 2135 DSC-13+53
33. Helvoort Rob van 2134 Rijswijk-1+25
34. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
35. Zetten Maarten van 2126 DD-11-11
    Promotie-6  
36. Slaa Ricardo 2125 DSC-14+2
  Woerden Michiel van 2125 Schaakmat-2+32
    WSC-4  
38. Nies Pauline van 2119 DSC-15-15
39. Oranje Richard 2116 DSC-16+65
40. Dickhoff Ronald 2115 DD-12+36
41. Smits Sebastiaan 2112 DSC-17-31
  Werve Paul van der 2112 Promotie-7  
43. Kommer Bas 2110 Rijswijk-2= 
44. Verbaken Onno 2108 DSC-18+18
45. Barendse Ted 2107 DSC-19-44
46. Vistisen Lars 2104 DD-13-65
    Novelty Destr.-2  
  Voogt Bob 2104 DSC-20+21
48. Aagaard Michael 2102 WSC-5-3
49. Hennink Erik 2101 Promotie-8+43
50. Otten Martijn 2100 DD-14-36
  Vesters Melchior 2100 Schaakhuis-1-67
52. Brasser Paul 2098 Schaakmat-3+18
    WSC-6  
  Kolodkin Daniil 2098 DD-15+95
54. Hoogland Mike 2097 Schaakhuis-2+98
55. Korecki Lukasz 2096 DD-16+41
  Schrik Rachid 2096 Schaakhuis-3+4
57. Pouwels John 2090 Botwinnik-1+1
58. Ahlers Ben 2089 Promotie-9+36
59. Glimmerveen Martin 2086 DSC-21+19
60. Gieben Stijn 2085 SHTV-1+12
61. Dijk Timon van 2084 Schaakmat-4+8
    WSC-7  
62. Stam Hans 2083 DSC-22-19
63. Bas Patrick 2079 DSC-23-25
64. Hoynck van Papendrec Frans 2074 Rijswijk-3-25
  Vos Jan-Pieter 2074 DSC-24+21
66. Beltz Dolf 2068 DSC-25= 
  Buzing Pieter 2068 DSC-25-7
68. Liefrink Feike 2065 Novelty Destr.-3+58
69. Lindner Jan-Joost 2061 DD-17-66
70. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
71. Cupido Alexander 2057 Rijswijk-4-17
72. Groot Marco de 2056 Rijswijk-5-14
73. Happel Henk 2055 DD-18-98
74. Waard Jos 2046 DD-19+32
  Zandwijk Jan-Peter van 2046 DSC-27-24
76. Have Roland ten 2044 DSC-28+40
  Liempt Michael van 2044 Rijswijk-6+12
78. Togt Twan van der 2043 SHTV-2+109
79. Lisdonk Lucien van de 2042 DSC-29+11
80. Zwartveld Hans 2039 DSC-30+1
81. Duijzer Jan Willem 2038 Botwinnik-2-15
    Promotie-10  
82. Stolte Maarten 2036 SHTV-3-8
83. Klop Tjomme 2035 SHTV-4-13
84. Kentstra Wim 2033 Scheve Toren-1+26
85. Berg Bas van der 2029 Rijswijk-7+47
86. Dekker Kees 2028 Scheve Toren-2+4
87. Dijk Onno van 2027 DD-20  
88. Swart Sipke de 2026 Promotie-11+39
89. Zanten William van 2022 SHTV-5-4
90. Enschede Ernst 2019 DD-21= 
91. Leezer Roel 2018 Rijswijk-8-3
92. Valstar Johan 2011 Schaakmat-5-37
    WSC-8  
93. Bieger Thierry 2008 Pomar-1+40
    WSC-9  
94. Henke Aleksander 2003 SHTV-6+4
95. Mostert Joost 2001 Promotie-12-44
96. Bosma Arend 1998 DSC-31-11
  Segers Hans 1998 SHTV-7+28
98. Anema Walter 1997 DSC-32-9
99. Hoogt Ivar de 1996 DSC-33+4
  Munnik Talitha 1996 DSC-33+57
101. Vogelenzang Marco 1994 RSC-1+66
102. Meer Kees van der 1992 DSC-35+9
    Prometheus-1  
103. Voorberg Kees 1991 DSC-36-10
104. Borst Filip 1990 DSC-37-62
  Voorberg Johan 1990 SIO-1+13
    WSC-10  
106. Straaten 1985 SHTV-8-11
107. Noordhoek Henk 1984 Promotie-13+3
108. Flohil Jaap 1981 DSC-38-20
  Kindt Manfred 1981 WSC-11+17
110. Buchly Stefan 1978 Botwinnik-3+26
111. Baas Hans 1973 Promotie-14= 
112. Schmitt Cristian 1968 Novelty Destr.-4  
113. Gallardo Banez Alfonso 1966 Rijswijk-9+43
114. Sibbing Sjaak 1964 Promotie-15-1
  Tromp Erik Jan 1964 Scheve Toren-3+50
116. Verbaan Bart 1962 RSC-BP-1-37
117. Milort Gerard 1952 RSC-BP-2-24
    Schaakhuis-4  
  Smit Rudi de 1952 Scheve Toren-4-28
119. Tamerus Henrik 1950 DSC-39+79
120. Rossum du Chattel David van 1942 DD-22= 
121. Schuurman Hess Arjen 1939 Promotie-16+40
122. Smeele Pieter 1934 DD-23+38
123. Harmanus Norbert 1932 Schaakhuis-5+13
124. Prangers Toine-Gera 1930 DSC-40-11
125. Ouwens Bert 1929 Promotie-17-12
  Pauw Sander 1929 SHTV-9-2
127. Blankespoor Jan 1928 Promotie-18-12
  Goudriaan Tony 1928 Rijswijk-10+27
  Huizen Henk 1928 Haeghe Ooievaar-4-31
    Prometheus-2  
  Münninghoff Alexander 1928 DD-24+33
131. Bottema Timo 1927 Bobby Fischer-1-7
132. Beeren Thom 1926 Botwinnik-4+4
133. Wichhart Maarten 1923 Promotie-19+29
134. Hooven Evert van den 1922 DSC-41-21
135. Smits Benjamin 1921 DSC-42-2
136. Jonkman David 1920 Schaakhuis-6+22
137. Vries Jan-Pieter de 1919 DSC-43-44
138. Ioan Razvan 1916 RSC-BP-3+213
  Wiersma Arno 1916 DSC-44-67
    Prometheus-3  
140. Baas Rijnko 1914 Rijswijk-11+4
    Schaakhuis-7  
  Vorstermans Peter 1914 SHTV-10-20
142. Kuyvenhoven Marco 1912 WSC-12-18
143. Kamar Muhannad 1908 RSC-2= 
144. Hollander Hans 1906 Schaakhuis-8+9
145. Goossens Pieter 1903 DSC-45+27
146. Bos F.P. van den 1902 HSV-1-14
147. Scholten Joost 1900 RSC-3+132
148. Lode Peter 1899 DSC-46-28
149. Eggink Gerhard 1898 Promotie-20= 
150. Lom Rob van 1896 Schaakmat-6+54
    WSC-13  
151. Bodaan Ton 1895 DD-25-11
    SHTV-11  
  Mulders Rinze 1895 Botwinnik-5+15
153. Heijgen Diederik van 1891 DSC-47+15
154. Peerdeman Nico 1890 Promotie-21-17
155. Boerkamp Harry 1888 Promotie-22+1
  Grand Jan Willem le 1888 SHTV-12-5
  Marel Eric van der 1888 Bobby Fischer-2-44
  Ruigrok Jos 1888 Schaakhuis-9+49
159. Nepveu Manuel 1886 Promotie-23-25
160. Middelkoop Erik 1885 Botwinnik-6-21
161. Pronk Rik 1882 SHTV-13-9
162. Dekker Ard 1881 Schaakmat-7+24
    WSC-14  
163. Beeloo Jean Miche 1879 Schaakhuis-10+3
164. Beijersbergen Joop 1878 Bobby Fischer-3-28
165. Hart Johan 't 1876 Lierse-1+20
166. Kort Wilco 1875 Botwinnik-7+5
167. Dekker Derk 1874 Novelty Destr.-5+11
    Schaakhuis-11  
168. Zydek Rafal 1873 Haeghe Ooievaar-5= 
169. Steffers Hendrik 1871 Rijswijk-12+11
170. Wolvekamp Olav 1868 HSV-2= 
171. Bulthuis Jelle 1865 Rijswijk-13+25
  Hulshof Hans 1865 Rijswijk-13-3
173. Gruss Christian 1864 Novelty Destr.-6  
174. Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
175. Baas Gert Jan 1860 DSC-48+76
    Novelty Destr.-7  
176. Zoun Rogier 1859 Botwinnik-8+155
177. Monté Peter 1858 Rijswijk-15-82
178. Baak Karl 1856 SHTV-14+82
179. Oversloot Wilco 1855 SIO-2-1
    WSC-15  
180. Gent Aad van 1854 Scheve Toren-5+41
181. Ridder Naomi de 1850 Rijswijk-16-11
182. Reimer Wim 1849 DD-26+61
183. Mellens Martin 1848 RSC-4-9
    Voorburg-1  
  Tsai Wong 1848 Promotie-24+41
185. Brouwers Reggy 1846 Schaakhuis-12+9
  Eesteren Jaap van 1846 DD-27+16
187. Orsouw Theo van 1845 DD-28-18
  Zijden Ton van der 1845 RSC-BP-4+31
189. Tan John 1842 Promotie-25-30
190. Sluijs Lothar van der 1841 DD-29-26
191. Segger Armin 1840 SHTV-15-60
192. Berg Jaap van den 1839 Promotie-26+27
  Bik Wouter 1839 Botwinnik-9+4
  Roeleveld Koos 1839 SHTV-16+15
195. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-17= 
196. Gosliga Jouke van 1837 DSC-49+82
197. Gaemers Peter 1836 Rijswijk-18+12
198. Pilgrim Peter 1835 DSC-50-2
199. Groot Akshaya de 1834 DD-30= 
  Ingenhoes Peter 1834 RSC-BP-5+42
201. Hoogland Bauke 1832 Promotie-27-29
  Theijn Dave 1832 Scheve Toren-6-3
203. Luk Jaimy 1831 SHTV-17-13
204. Willighagen Gert-Jan 1830 SHTV-18+25
205. Gerritsen C.W.A. 1829 Pomar-2-19
  Leeuwen Gerben van 1829 SIO-3-73
    WSC-16  
  Montsma Foppe-Jan 1829 DD-31+43
  Oosterhout Flip 1829 Haeghe Ooievaar-7-20
209. Koelmans Jan Willem 1828 DD-32-59
  Vreugdenhil Frans 1828 DD-32-20
    Schaakmat-8  
    WSC-17  
211. Dommisse Cornelis 1827 DD-34-13
  Koreman Eric 1827 DD-34-53
213. Henn Reinhard 1826 DD-36-29
  Vink Wim 1826 DD-36-27
215. Smaal Lourens 1825 Promotie-28-19
216. Holst R.E.H. v.d. 1823 HSV-3+19
217. Boeters Stefan 1822 DD-38-2
218. Then Hans 1821 Schaakhuis-13+9
219. Corneth Bert 1819 HSV-4+56
220. Lopies André 1818 DD-39-11
221. Regeer Paul 1815 Schaakhuis-14-27
222. Groot B. de 1814 RSC-BP-6= 
223. Anink Marco 1811 DSC-51-51
224. Leeuwen Olav van 1810 SHTV-19-30
225. Kraakman Paul 1809 Rijswijk-19+2
  Verolme Martin 1809 DSC-52+4
227. Staden jr. Mildo van 1805 Promotie-29-48
228. Best Jos de 1804 DSC-53+30
229. Minnema Rens 1803 Promotie-30+45
230. Mulders Edwin 1802 Rijswijk-20+48
231. Baak Evert 1799 SHTV-20+8
  Broek Willem-Jan van den 1799 DSC-54-62
  Harten Jacob Jan van 1799 RSC-5+24
234. Graaf sr. J. de 1796 Scheve Toren-7+6
  Nieuwkerk Dirk van 1796 SIO-4-12
    WSC-18  
236. Bovenlander Theo 1795 SHTV-21-19
  Jong Jaap de 1795 Lierse-2-10
  Meijering Marijke 1795 Scheve Toren-8+15
239. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-21= 
  Zijden Hans van der 1791 RSC-BP-7+13
241. Hoogeveen F.R. 1790 HSV-5-34
  Knops H. 1790 Promotie-31+11
243. Middelkoop Arno 1789 Botwinnik-10-23
244. Waard Remko de 1788 DD-40-23
245. Kanters Cor 1783 RSC-BP-8+104
    SHTV-22  
246. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-8= 
247. Kleijn Jeroen 1781 Scheve Toren-9-9
248. Kleinrouweler H. 1779 Scheve Toren-10+16
  Meer Perry van der 1779 Pomar-3+6
250. Duijvesteijn Leo 1778 Schaakmat-9-102
    WSC-19  
  Hubert Michel 1778 Scheve Toren-11+59
252. Lange Ronny 1777 Novelty Destr.-8  
  Torenstra Rene 1777 DSC-55-31
254. Dongen G. van 1776 Scheve Toren-12+130
  Tirandas Amir 1776 Schaakhuis-15+56
256. Jong Sebastiaan de 1774 Promotie-32  
257. Ruiter Thomas de 1771 Rijswijk-22-19
    SHTV-23  
258. Michielen Frank 1767 Botwinnik-11-6
259. Haan Hans de 1766 HSV-6-1
  Heek Peter 1766 Botwinnik-12-36
  Terluin Alex 1766 DD-41+1
  Verduijn Adriaan 1766 Lierse-3+16
  Vink Kees 1766 Pomar-4-34
264. Witt Dick de 1763 Botwinnik-13-12
265. Sieben Ferdi 1762 Promotie-33+89
266. Jager Dan 1761 Haeghe Ooievaar-9-37
267. Wareman Dennis 1759 RSC-BP-9+14
268. Kraakman Mark 1757 Rijswijk-23= 
269. Blanter Sofya 1756 DSC-56+41
270. Bos Frank van den 1755 Rijswijk-24-1
  Stolze Gerard 1755 Lierse-4+3
  Terpstra J.T. 1755 Pomar-5+4
  Voermans Adri 1755 DD-42+75
274. Bakels Rosanne 1754 Rijswijk-25+2
275. Hettfleisch Maurice 1752 Promotie-34+45
276. Graaf Bas van de 1751 Promotie-35-78
  Warmerdam Rob 1751 Haeghe Ooievaar-10+52
278. Nicoll Noah 1750 DD-43-27
279. Felkers Joost 1747 DD-44= 
  Mors Adriaan ter 1747 DSC-57+24
    Prometheus-4  
281. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
282. Metz Atze 1744 Rijswijk-26-62
  Toorn Aat van der 1744 RSC-BP-10+16
284. Tjioe Patrick 1741 Schaakhuis-16+9
285. Graaf Erik v.d. 1740 DD-45+1
286. Smits Rob 1739 DSC-58-51
287. Donk Jan van de 1737 DSC-59-10
  Duijvesteijn Wim 1737 Schaakmat-10+7
    WSC-20  
  Veenstra Arnt 1737 DSC-59+39
290. Heiden Jan v.d. 1736 SIO-5+2
    WSC-21  
291. Minnema Hans 1735 Promotie-37-10
  Ruigt Casper 1735 Scheve Toren-13= 
  Tol Henk van der 1735 Rijswijk-27+30
  Zwolsman Peter 1735 DD-46+46
295. Hylkema Titus 1734 RSC-6-24
  Werkhoven Gerard 1734 RSC-BP-11  
297. Rekveldt Theo 1733 DSC-61-29
  Stap Harry van der 1733 Rijswijk-28+34
299. Termaat Alfons 1732 Botwinnik-14-44
300. Kooij Nol 1731 Pomar-6= 
  Postma Jan 1731 DD-47+4
302. Drunick Rick van 1729 RSC-7-24
303. Broeder Leno den 1726 Schaakmat-11-4
    WSC-22  
  Dijk Teun van 1726 Lierse-5+54
  Olvers Ed 1726 SHTV-24+21
  Schalen John 1726 RSC-8+7
307. Duijvesteijn Andre 1724 Schaakmat-12-41
    WSC-23  
308. Ramondt Dennis 1722 RSC-BP-12-34
309. Sikkes Piet 1721 SHTV-25+22
310. Spronsen Anton van 1720 SIO-6+13
    WSC-24  
311. Boermans R. 1718 DCSV-1+10
  Langerak Jan 1718 Haeghe Ooievaar-11+24
313. Beekum Thomas van 1715 Botwinnik-15-19
314. Leeuwe Floris de 1714 RSC-BP-13+12
315. Kievoet Peter 1713 DD-48-84
  Kuipers Hielke 1713 Promotie-38+21
317. Noija Hans Ortwi 1712 DD-49-37
318. Berg Sandra v.d. 1711 Lierse-6+91
  Korving Cornelis 1711 DSC-62+49
320. Ameling Bob 1710 Botwinnik-16-33
    Promotie-39  
  Manen Ruud van 1710 DD-50= 
  Vromans Nico 1710 HSV-7-64
323. Mudde H. 1709 Pomar-7+28
324. Leentvaar Coen 1707 DSC-63+55
  Yalçin Bilal 1707 DD-51+45
326. Arp Gerard 1706 Botwinnik-17-29
  Brunner Karg 1706 Schaakmat-13+23
    WSC-25  
328. Dijken Bert van 1705 RSC-9-16
  Ham Ben van 1705 HSV-8= 
330. Spierings Ben 1703 SHTV-26-34
331. Veen Rens ter 1702 DCSV-2+109
    Pomar-8  
332. Dekker Jan 1701 Schaakmat-14-78
    WSC-26  
  Leeuwen Jan van 1701 SIO-7-4
    WSC-26  
  Strien Bart van 1701 Rijswijk-29-23
335. Kemeling Albert 1700 DSC-64+7
  Valstar Jan 1700 Lierse-7-19
337. Jager Mark 1699 DCSV-3+15
338. Eijsbroek Dave 1698 Botwinnik-18-10
339. Broos Simon 1696 DSC-65-6
  Happel Wim 1696 Voorburg-2  
  Spronsen Mischa van 1696 Botwinnik-19+37
342. Busman Jan 1694 Promotie-40+18
343. Ferschtman Felix 1692 Pomar-9-23
  Weijde Andre van der 1692 Schaakmat-15-36
    WSC-28  
345. Holst Fred v.d. 1691 HSV-9+8
  Kraats Wim v.d. 1691 Scheve Toren-14  
347. Kies Arie 1690 Scheve Toren-15+26
348. Taverne Nadeem 1687 HSV-10-49
    Schaakhuis-17  
349. Beekman G. 1685 Pomar-10-16
  Etten Ronald van 1685 Schaakmat-16+9
    WSC-29  
  Valk Dick 1685 Lierse-8+87
352. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
353. Nobel Corniel 1679 DSC-66-39
354. Berendse F.N. 1677 Pomar-11+11
355. Matai Rudi 1676 Promotie-41+3
356. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
357. Kuyvenhoven Vincent 1670 WSC-30+39
358. Gijsen Carel 1669 Bobby Fischer-4-51
    Rijswijk-30  
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-30= 
360. Zijden Gerard van der 1668 RSC-BP-14+1
361. Bartel Jan-Kees 1667 DD-52+2
362. Herpen Max van 1663 DD-53+44
363. Nies Dingeman van 1661 Promotie-42-26
364. Guijt Erwin 1659 Promotie-43+25
365. Gelpke René 1658 DSC-67-4
366. Horst Gerrit 1657 DD-54-1
367. Zijlstra Jasper 1656 Bobby Fischer-5+21
368. Ee Winston van 1655 Rijswijk-32+84
369. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-12= 
370. Boersma Franke 1652 Haeghe Ooievaar-13-25
  Martens Frans 1652 Promotie-44+39
372. Gaag Frits v.d. 1650 SIO-9+26
    WSC-31  
373. Hofstee Piet 1649 DD-55-35
    DSC-68  
    Prometheus-5  
374. Wentholt Frans 1648 DD-56-44
375. Vokurka Tom 1645 DD-57-14
376. Cruden Marcel 1644 Schaakhuis-18+7
  Dalen Willem van 1644 Botwinnik-20+37
378. Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-14= 
379. Kranenburg Sebastiaan 1641 Rijswijk-33= 
380. Groothuis Willem 1640 Bobby Fischer-6+7
381. Kampen Frans van 1639 DD-58+16
382. Liefde Jan 1638 Haeghe Ooievaar-15+21
  Toxopeus G.M.B. 1638 Promotie-45-50
  Wiegerink Ruben 1638 DD-59-4
385. Arkesteijn Jaco 1637 DD-60+29
  Kerkhof Cees 1637 Scheve Toren-16-49
  Pietersma Douwe 1637 Schaakmat-17+54
    WSC-32  
388. Eveleens Ed 1636 Promotie-46-14
  Loke J.A. 1636 HSV-11-11
  Nieuwkerk Leen van 1636 Schaakmat-18+37
    WSC-33  
391. Bons Maurits 1635 HSV-12-122
    Haeghe Ooievaar-16  
392. Bilars Gerard 1634 DSC-69+2
  Brinkman Dirk 1634 Promotie-47-42
  Claushuis Michael 1634 Bobby Fischer-7+24
  Luyendijk Jaap 1634 Haeghe Ooievaar-17-3
  Meiden Geurt Jan van der 1634 SHTV-27-15
397. Wuister Jan 1632 RSC-BP-15-19
398. Jong-v/d Berg Gera de 1630 Lierse-9-2
  Königslöw Bas von 1630 Pomar-12  
  Melssen Franck 1630 HSV-13-51
    SHTV-28  
  Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-18= 
402. Lantzendörffer Floris 1627 Rijswijk-34= 
403. Dijk Pascal van 1625 Lierse-10-34
  Kuyvenhoven Vincent 1625 Schaakmat-19-24
    WSC-34  
  Laan Hugo van der 1625 DSC-70+29
406. Stegenga F.J. 1624 DCSV-4+16
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1624 Lierse-11+79
408. Rijkom Wouter van 1623 Promotie-48-44
409. Meij Marc de 1622 Schaakhuis-19-3
410. Engering Frans 1621 DD-61-19
  Goudriaan Willem 1621 DD-61= 
  Huygen Kees 1621 DSC-71-20
413. Buis Kees 1620 DD-63= 
  Mittertreiner A.J. 1620 HSV-14-52
415. Bergers Wim 1619 Scheve Toren-17+9
  Ende Jan van den 1619 Schaakmat-20-4
    WSC-35  
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-35= 
418. Otter Kees den 1618 Rijswijk-36-3
419. Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-19= 
420. Wagner André 1615 Haeghe Ooievaar-20-47
    SHTV-29  
  Weerts René 1615 DSC-72+47
    Schaakhuis-20  
422. Veldhuizen Jan 1614 Promotie-49-20
423. Taanman Peter 1612 Haeghe Ooievaar-21-6
424. Berkel Dennis van 1611 Lierse-12-37
425. Bruin Wouter de 1609 Rijswijk-37-20
426. Frehe Antoon 1605 DSC-73+40
  Reiding R. 1605 Scheve Toren-18-25
428. Tamerus Jan 1604 Lierse-13-26
429. Veen Reinier v.d. 1603 DCSV-5+33
430. Coers Frans 1601 SHTV-30+21
  Kanbier Max 1601 Promotie-50+64
  Pol Theo van der 1601 Schaakmat-21+135
    WSC-36  
433. Bruin Jos 1600 Schaakmat-22-9
    WSC-37  
  Eijk Aad 1600 Haeghe Ooievaar-22+13
435. Berger Marc 1597 Rijswijk-38+25
  Gajadhor Sukul Vashish 1597 DSC-74  
437. Pree Jan de 1596 RSC-10-20
438. Venema Kees 1595 DSC-75= 
439. Rutten G. 1593 Scheve Toren-19-10
440. Broekhuizen Tom 1590 DSC-76+84
  Hoseni Arash 1590 Bobby Fischer-8+14
442. Swinkels Raymond 1589 Rijswijk-39-14
443. Rijkom Reinout van 1588 Promotie-51+15
444. Alsemgeest Nico 1587 Lierse-14-47
  Kaan Jan-Evert 1587 DD-64= 
  Merle Robert 1587 SIO-10+44
    WSC-38  
447. Dop Erik van 1585 Novelty Destr.-9+37
    Rijswijk-40  
  Eering Peter 1585 Schaakmat-23-4
    WSC-39  
  Haisma Hans 1585 SIO-11+23
    WSC-39  
450. Cornejo Carlos 1584 DCSV-6+141
  Honderd Ger 1584 DSC-77+5
    Prometheus-6  
452. Valstar Anja 1582 SIO-12+25
    WSC-41  
453. Alvares Eric 1581 SHTV-31-35
454. Jong Arie de 1577 Lierse-15-4
  Meer Jan 1577 Haeghe Ooievaar-23-32
456. Flikweert Kees 1576 Schaakmat-24-16
    WSC-42  
  Goebertus Adrie 1576 Voorburg-4-3
  Sierksma Wybe 1576 DSC-78+42
459. Davazdahemami Arzhang 1575 DSC-79-33
460. Velzen Martin van 1574 RSC-BP-16-24
461. Hove Johan-Mart ten 1573 DD-65-5
  Nierop Dominique 1573 Haeghe Ooievaar-24-26
463. Hennink Dick 1572 DD-66-9
  Sutrisno Agus 1572 Scheve Toren-20+39
465. Hazeu Cock 1570 Lierse-16-17
466. Meijer Gerard 1569 Bobby Fischer-9+10
  Zeilstra Lie 1569 RSC-11-35
  Zuidgeest Jordy 1569 Schaakmat-25-13
    WSC-43  
469. Nitzsche Edo 1567 RSC-12-72
470. Bottema Elmar 1566 Bobby Fischer-10-17
471. Man Peter de 1564 Pomar-13+31
472. Kreitmair Thomas 1557 Voorburg-5-92
  Wit Jacques de 1557 HSV-15+5
474. Berger Otto 1556 Rijswijk-41-81
475. Toledo Ben 1554 RSC-13= 
  Walder Bart 1554 RSC-13  
477. Weel Toon van 1553 DD-67-21
478. Huitema Doeke 1552 Rijswijk-42+4
479. Nieswaag Hans 1549 Lierse-17+2
  Staden sr. M. van 1549 Promotie-52-33
481. Knigge Hans 1547 Rijswijk-43+48
  Koks Paul 1547 RSC-BP-17+14
483. Fikkert Harold 1545 SHTV-32= 
  Jong Bob de 1545 Botwinnik-21-10
  Steenweg Paul 1545 DCSV-7-6
  Verploegh Henk 1545 RSC-BP-18-25
487. Gerritsma Bert 1543 HSV-16-90
488. Verheijen Jan 1542 SHTV-33-156
489. Quak Piet 1541 Lierse-18-95
490. Zijlstra F. 1540 Voorburg-6-29
491. Bes Rob 1537 Haeghe Ooievaar-25+4
  Breugel Eric 1537 Haeghe Ooievaar-25+42
  Suijker Koos 1537 Haeghe Ooievaar-25-6
494. Lindhout Danny 1536 SHTV-34-22
495. Gallardo Banez Felipe 1535 Rijswijk-44+39
  Knigge Mark 1535 Rijswijk-44+4
  Vlasblom Bart 1535 DSC-80-57
498. Nicolaas Han 1534 HSV-17-73
    Pomar-14  
  Trompetter Remco 1534 WSC-44-76
500. Blaas L.J. 1533 Pomar-15= 
  Kemeling Leen 1533 SIO-13+8
    WSC-45  
502. Berg Geert 1529 Haeghe Ooievaar-28+35
503. Franke Arie 1527 Botwinnik-22+27
  Kinoshita Kanako 1527 HSV-18+158
    Schaakhuis-21  
  Poots Rene 1527 DSC-81+40
506. Pisano Matteo 1526 Novelty Destr.-10= 
  Vorselen Theo van 1526 DD-68-40
508. Feenstra Han 1525 RSC-BP-19+48
  Smallenbroek Hans 1525 DD-69  
510. Mokadem Mohamed 1523 RSC-15+32
  Molinari Fausto 1523 Novelty Destr.-11-59
  Sidoti Filippo 1523 Novelty Destr.-11-37
513. Arpaci Mutlu 1522 Novelty Destr.-13-60
514. Steemers Vincent 1521 Pomar-16+18
  Tjin a Lien Ike 1521 Voorburg-7-2
516. Mac Gillavry Will 1520 Botwinnik-23-29
517. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-17+9
  Perluka Han 1519 Botwinnik-24-14
519. Noordam Arjen 1517 Lierse-19= 
520. Klaveren Justus van 1514 SHTV-35+156
521. Warmenhoven Robert 1513 Haeghe Ooievaar-29-6
522. Remmerswaal W. 1512 DD-70+30
    HSV-19  
523. Gelder Kees van 1511 SHTV-36+4
524. Frima Erik 1510 DD-71-22
525. Riemersma Peter 1509 DD-72-17
526. Veen H. ter 1506 DCSV-8-14
527. Groot Martin de 1504 RSC-BP-20+9
528. Berg Johan van den 1503 Lierse-20+14
529. Breton Mark 1501 DSC-82+42
530. Roeleveld Patrick 1498 HSV-20+2
531. Boot Otto 1496 Botwinnik-25+47
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-21= 
  Middendorp Ton 1496 RSC-16= 
534. Huisman Edgar 1495 DSC-83-37
  Onselen Guido van 1495 Schaakhuis-22+46
  Westerhuis Maurice 1495 DD-73-28
537. Leij Edwin 1494 Haeghe Ooievaar-30-82
  Ruiter Rein de 1494 DD-74-5
539. Ouwehand Tjeerd 1490 Schaakhuis-23-32
540. Hoogenhuizen Jan Willem van 1488 Paris-1+10
541. Albers Merlijn 1487 Botwinnik-26+23
542. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-37= 
543. Vliet Loek van 1484 HSV-22  
544. Blackstone Willem 1481 Schaakhuis-24  
545. Karagantcheff Dimitri 1477 DD-75-17
    Schaakhuis-25  
  Reede Lito van 1477 DSC-84+5
  Tesselaar Cor 1477 DD-75-84
  Woestenenk John 1477 Pomar-18+2
549. Patty F al 1474 RSC-17-23
    Voorburg-8  
550. Rietveld A. 1473 Voorburg-9-49
  Zuyderwijk Gerard 1473 SIO-14-61
    WSC-46  
552. As Jacques 1472 HSV-23-60
    RSC-18  
553. Prins Leen 1471 Schaakmat-26-10
    WSC-47  
554. Butterman Gert 1468 Pomar-19= 
  Felix Rob 1468 Rijswijk-46-42
  Spaans Leen 1468 DD-77-32
557. Wal Martin van der 1466 SIO-15+5
    WSC-48  
558. Dijkstra Rob 1464 SHTV-38-36
559. Schuyer Eddy 1462 Bobby Fischer-11+68
560. Klijnsma Richard 1458 Scheve Toren-21-95
561. Kolk Jan v.d. 1452 DSC-85+24
    Prometheus-7  
  Rees Stephen 1452 DD-78= 
563. Breuker Harry 1451 Promotie-53-22
  Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-20-10
  Rodijnen Rinus 1451 Lierse-21+9
566. Hofland Jeffrey 1450 SIO-16+35
    WSC-49  
567. Kruk Arie v.d. 1448 SIO-17-12
    WSC-50  
568. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
  Zonderland Herman 1447 DSC-86+47
570. Dirkse Simon 1446 DSC-87-24
  Helm Alfred van der 1446 DD-79+29
572. Lucas Herman 1445 RSC-BP-21-9
  Varenkamp Frits 1445 Botwinnik-27-60
  Zwemstra Bert 1445 DSC-88-18
    Prometheus-8  
575. Berger Rob 1444 RSC-BP-22+27
576. Splint Rob 1442 Botwinnik-28-31
577. Heyningen Ruud van 1439 Lierse-22+3
578. Hendriks Hans 1438 Haeghe Ooievaar-31-49
  Hijma Peter 1438 Promotie-54-8
580. Engelen Niels 1435 DD-80-21
  Hessels W.B. 1435 HSV-24-51
  Stoops Michael 1435 DSC-89  
583. Doeves Bram 1434 Botwinnik-29-5
584. Bussmann Gerrit 1432 DSC-90-31
    Prometheus-9  
  Hinkenkemper Ben 1432 RSC-19+50
    Voorburg-10  
586. Poot Wim 1431 Lierse-23+21
  Verwaart D.J. 1431 HSV-25= 
588. Jacobs H. 1428 Pomar-21+11
  Meer Frank van der 1428 Pomar-21= 
590. Zwart Ard v.d. 1426 SHTV-39+8
591. Boekestijn Piet 1425 Lierse-24-50
592. Jong Dick de 1423 HSV-26= 
  Schoon Chris 1423 Promotie-55+3
594. Lohrer M.T.A. 1422 Pomar-23-26
595. Heide Jelle v.d. 1421 HSV-27-59
    RSC-20  
596. Croes Koos 1420 Haeghe Ooievaar-32-84
597. Bonsel Jan 1419 SHTV-40-29
598. Orie Erik 1416 Rijswijk-47= 
  Riet Paul van 1416 DSC-91-31
600. Buijs Gerard 1412 Lierse-25-74
  Trommel J.C. 1412 DCSV-9= 
602. Felfel Adel 1411 HSV-28+82
    Haeghe Ooievaar-33  
603. Oudheusden Jason van 1410 DSC-92+6
604. Eibergen Robert van 1409 DD-81+17
    Novelty Destr.-14  
  Scherpenisse Rob 1409 DSC-93-53
606. Vreede Henk de 1408 Botwinnik-30+47
607. Swieten Simon van 1407 Lierse-26-96
608. Bellen Henk van 1406 DD-82-13
  Graaf Rob v.d. 1406 Schaakhuis-26-1
  Krempel Jordy 1406 DSC-94+13
611. Homulle Harald 1403 Haeghe Ooievaar-34+88
612. Blaauw Frans 1401 Bobby Fischer-12+20
  Hanemaaijer Piet 1401 Botwinnik-31-91
614. Witjens Theo 1396 Botwinnik-32+19
615. Vries Rob de 1393 Promotie-56+31
616. Vries Peter de 1392 Schaakmat-28-47
    WSC-51  
617. Vechhi Michel 1387 RSC-BP-23+98
618. Bouma Henk 1386 SHTV-41+96
619. Bragonje H. 1383 Promotie-57= 
620. Oosterom Gerrit 1382 Lierse-27+92
621. Akkerboom Broer 1379 Rijswijk-48-2
  Werven H. van 1379 Promotie-58= 
623. Groot Pieter de 1377 Botwinnik-33-57
624. Bom Aad 1376 Schaakmat-29= 
    WSC-52  
  Middeldorp Aad 1376 Haeghe Ooievaar-35+6
626. Astudillo Reinaldo 1372 DSC-95  
  Nienhuis Jan 1372 Voorburg-11-77
628. Thu Kyaw Moe 1369 Schaakhuis-27  
629. Sluis Bert v.d. 1368 RSC-21+27
630. Meiden Pim van der 1367 SHTV-42+38
631. Ahn Willy 1366 RSC-22-26
632. Boer Ruut de 1365 RSC-BP-24+22
633. Liefde Michelle 1364 Haeghe Ooievaar-36+48
634. Al Sam Husham 1361 Botwinnik-34+44
635. Pettinga Paul 1359 Botwinnik-35-76
636. Hählen Ruud 1354 HSV-29= 
637. Lagerwerf Leen 1352 Lierse-28+38
638. Gontsjarenko Andry 1350 HSV-30-20
639. Haaksma F.H. 1348 Voorburg-12= 
  Millenaar Klaas 1348 SIO-18+6
    WSC-53  
  Roo J. de 1348 Promotie-59-47
642. Vries Auke de 1344 DD-83+21
643. Koornneef Arie 1343 Lierse-29+26
644. Zonneveld Jan 1336 Prometheus-10-10
645. Duivenboden Rob 1330 Haeghe Ooievaar-37-58
  Groot Bertus 1330 Schaakmat-30+4
    WSC-54  
647. Rosenstand Selwyn 1325 DD-84+48
648. Meer Lex van der 1321 SHTV-43-3
649. Gastaldi G. 1320 Pomar-24+2
  Huybens Peter 1320 HSV-31+21
651. Dalfsen Richard van 1319 HSV-32-1
652. Meijer Wim 1318 Pomar-25+4
653. Kuijper Wim 1313 Lierse-30+55
654. Calje Adrey 1312 Botwinnik-36+4
    Voorburg-13  
655. Wulffers Louis 1311 Haeghe Ooievaar-38-10
656. Coenders Hans 1310 HSV-33-79
657. Modderman Arent 1307 Botwinnik-37+16
658. Beekman Loek 1306 Pomar-26-6
659. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-22= 
660. Hendriks Hans 1303 DSC-96+25
    Prometheus-11  
661. Ende Henk van den 1302 Lierse-31-2
662. Zuydgeest Leo 1300 DSC-97-36
    Prometheus-12  
663. Krikorian Olivier 1299 Novelty Destr.-15  
664. Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-19= 
665. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-14= 
  Vetten Piet de 1295 Lierse-32-34
667. Soeterbroek Piet 1293 Botwinnik-38-96
668. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-15= 
669. Rijkom Vincent van 1290 Promotie-60-79
670. Visser Hans 1287 RSC-23+49
    Voorburg-16  
671. Rietveldt Alexander 1283 SHTV-44  
672. Bottema Hans 1282 Bobby Fischer-13-18
  Ham Joop van 1282 DSC-98-14
674. Jong Aad de 1272 DSC-99-1
675. Kwappenberg Eric 1271 SHTV-45-13
676. Heufke Kantelaar Rob 1269 RSC-24+70
  Tiersma Jan Bouke 1269 Schaakmat-31+22
    WSC-55  
678. Hanewald Ernst 1267 DSC-100-33
  Rijn Patrick 1267 Haeghe Ooievaar-39+6
680. Asperen Hans van 1266 Botwinnik-39-15
  Bergers J 1266 Pomar-27-17
682. Boers Frans 1263 Schaakmat-32-18
    WSC-56  
683. Caspers Eric 1260 Botwinnik-40-43
684. Grootscholten Leo 1249 SIO-20-11
    WSC-57  
685. Oomes Marijn 1248 Schaakmat-33-36
    WSC-58  
686. Wissen Tibo van 1247 Promotie-61  
687. Luk Thomas 1245 SHTV-46+40
688. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-40-17
689. Wagter Eric 1240 DSC-101+25
690. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-102= 
    Prometheus-13  
691. Blanter Marfa 1231 DSC-103+191
692. Battes Frans 1227 Botwinnik-41-11
693. Knaap Jos van der 1223 Schaakmat-34-31
    WSC-59  
694. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-35= 
    WSC-60  
  Hijman H.A.P. 1221 Pomar-28-23
  Keuzenkamp Monique 1221 HSV-34-117
    RSC-25  
697. Fehér Tomás 1219 Bobby Fischer-14  
698. Rens Hans 1218 Botwinnik-42-20
699. Zijlstra T. 1216 Voorburg-17= 
700. Vries John de 1212 RSC-26+53
701. Haaren Yestin van 1207 Promotie-62+166
702. Straalen Joram van 1204 SIO-21-114
    WSC-61  
703. Albertus Bram 1202 Promotie-63  
  Berg Co v.d. 1202 Lierse-33-3
  Willik Bert van der 1202 DSC-104-12
706. Ji Simon 1201 Bobby Fischer-15  
707. Vermeulen Wim 1188 SHTV-47= 
708. Kruijs Arno 1187 Haeghe Ooievaar-41-1
709. Feringa Andre 1186 Lierse-34-35
710. Kröschell Wim 1181 Lierse-35-1
711. Samuels de Wilde Bernard 1174 Bobby Fischer-16-26
  Valstar-Valstar Nel 1174 Lierse-36-29
713. Calje Fong Li 1167 Promotie-64-26
  Prins Jan 1167 Lierse-37-6
715. Dongen Sam van 1163 Promotie-65+9
716. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-36= 
    WSC-62  
717. Boersma Liëtte 1158 Haeghe Ooievaar-42= 
718. Swanink Koos 1152 Prometheus-14-61
719. Hogezand Raf van 1150 DD-85+5
720. Kolmeschate Rob van 1145 Lierse-38-23
  Onderwater Michel 1145 Schaakmat-37-36
    WSC-63  
722. Kommer Jan 1143 Rijswijk-49-32
  Torenstra Jan 1143 DSC-105-142
    Prometheus-15  
724. Cvetkovic Dusan 1138 Bobby Fischer-17  
725. Ham Torsten van 1134 Promotie-66-1
726. Marle Roelof van 1123 Rijswijk-50  
727. Helfteren T. van 1117 DCSV-10-17
728. Helfferich Gert 1113 Bobby Fischer-18-10
  Wilms Ivo 1113 Scheve Toren-23-94
730. Rubert Mireille 1097 Rijswijk-51+40
731. Oomes Ad 1096 Schaakmat-38+3
    WSC-64  
732. Veerkamp Wim 1095 Rijswijk-52+52
733. Lohuis Anton 1087 Schaakmat-39-130
    WSC-65  
734. Persoon Nick 1078 Lierse-39+57
735. Geene Ilse 1071 Promotie-67-56
736. Ketting Sebastiaan 1062 Rijswijk-53+60
737. Arslan Sezer 1059 Rijswijk-54  
  Wang Daoyi 1059 Bobby Fischer-19+51
739. Witte Tijmen 1051 Paris-2  
740. Happee Rinco 1023 Lierse-40  
741. Vegt Maarten van der 1017 SHTV-48  
742. Togt Noud van der 1006 SHTV-49+381
743. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-43= 
744. Boonman W. 1002 Scheve Toren-24+23
  Smit Stijn de 1002 Scheve Toren-24  
746. Peeters Ward 998 Scheve Toren-26  
747. Boubal Matthieu 995 Scheve Toren-27-138
748. Ee Ron van 990 Rijswijk-55-29
749. Kanbier Guy 984 Promotie-68+93
750. Vuong Mitchell 982 SHTV-50-40
751. Leite Scot 938 Schaakhuis-28+123
752. Dillen Ed van 914 Bobby Fischer-20  
753. Yigitturk Berke 904 SHTV-51  
754. Luk Ricki 882 SHTV-52+68
755. Bogaartz Theo 871 Haeghe Ooievaar-43+127
756. Kachler Dimitri 832 Bobby Fischer-21  
757. Heskes Johan 821 Promotie-69+30
758. Kaersenhout Diego 813 Pionnetjes-2-49
759. Calje Ming Dao 797 Promotie-70+38
760. Heskes Ebba 792 Promotie-71  
761. Bastiaannet Casper 768 Haeghe Ooievaar-44  
762. Vuong Joëlle 766 SHTV-53= 
763. Dappere Arthur de 754 Promotie-72  
764. Peursen Timo van 747 Rijswijk-56+91
765. Lee Bas van der 712 Bobby Fischer-22  
  Raulji Kavya 712 Bobby Fischer-22+238
767. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-45-5
768. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-46-14
769. Meijer Kim 641 Pionnetjes-3  
770. Wijtsma Aurelius 603 Bobby Fischer-24-38
771. Meerts Gerrit 584 Rijswijk-57  
772. Dongen Jesse van 570 Pionnetjes-4  
    Promotie-73  
773. Schravendijk Joshua van 536 Promotie-74  
774. Rijk Geert de 477 Bobby Fischer-25  
775. Gui Steven 310 Bobby Fischer-26  
776. Dongen Lana van 155 Pionnetjes-5  
    Promotie-75  
Artikel aangelegd op: 01-02-2015
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.