Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
77e Tata Steel Chess - dag 9: honderd zetten in de partij van GM Giri
Geschreven door Paul Koks   
18-01-2015
De tweede ronde van de tienkampen is gespeeld. Aan het eind van deze tweede toernooizaterdag zijn er in de groepen negen koplopers die uit de Haagse regio komen.

De 48 partijen leverden 25 punten op: veertien overwinningen, 22 personen bereikten een remise en er waren twaalf verloren stellingen. Er waren twee streekderby's. In Groep 5C wordt de witte formatie van Scheveninger Cor Groen bedwongen door Bart van Strien uit Voorburg. Martin Neuteboom en Dirk Brinkman was een strijd tussen Delft en Zoetermeer en stellen in Groep 6B een effectief blok beton op: de partij wordt remise.

GM Anish Giri haalt in de partij tegen koploper Vasil Ivanchuk de honderd zetten om de partij vervolgens af te sluiten met eeuwige schaak.

Jorden van Foreest behandelt op Schaaksite een tactische wending uit de partij GM Sari - GM Vachier-Lagrave, voordat de partijen van GM Giri en GM Van Wely behandeld worden. Te bereiken via de optie '7' onder het kopje Rondenverslagen en subkop Schaaksite.

Nieuwe serie foto's van Alina l'Ami en ook van Zhaoqin Peng zijn toegevoegd en de verwijzingen naar de videoverslagen zijn gecorrigeerd en uitgebreid.

De tiende ronde van de Tata Steel Masters wordt in Den Haag gespeeld.

Speellocaties buiten Wijk aan Zee
15 januari 2015 21 januari 2015
Rotterdam Den Haag
De Rotterdam Nieuwspoort


Masters groep

Uitslag 7e ronde

  wit   zwart uitslag  
  GM Anish Giri - GM Vasil Ivanchuk ½ - ½ partij


Uitslagen ronde 1 t/m 6

ronde wit   zwart uitslag  
1 GM Anish Giri - GM Magnus Carlsen ½ - ½ partij
2 GM Levon Aronian - GM Anish Giri ½ - ½ partij
3 GM Anish Giri - GM Fabiano Caruana ½ - ½ partij
4 GM Yifan Hou - GM Anish Giri ½ - ½ partij
5 GM Anish Giri - GM Baadur Jobava 1 - 0 partij
6 GM Teimour Radjabov - GM Anish Giri ½ - ½ partij


Indeling 8e ronde
zondag 18 januari in Wijk aan Zee

  wit   zwart
  GM Maxime Vachier-Lagrave - GM Anish Giri


Tienkampen

Uitslagen 2e ronde
groep wit   zwart uitslag
TOP Arthur Pijpers - Sopiko Guramishvili 1 - 0
TOP Robby Kevlishvili - Merijn van Delft 1 - 0
1A Bernd Daverkausen - Jan Breukelman 0 - 1
1A Lars Vistisen - Alain Fayard 0 - 1
2A Marijn den Hartog - Helmut Haselhorst ½ - ½
2B Stijn Gieben - Dirk Hasenbank ½ - ½
2B Gert Legemaat - Mark Gluhovsky ½ - ½
2B Anna-Maja Kazarian - Jos Vlaming ½ - ½
2B Henk Happel - Jimmy van Zutphen ½ - ½
2D Ted Barendse - Ymar de Groot 1 - 0
3C Adri Haakman - Richard Oranje 0 - 1
3E Gerrit Jan te Bokkel - Marco Vogelenzang ½ - ½
3G Henk Noordhoek - Cees Visser ½ - ½
3H Laurens Snuverink - Jan van den Bergh ½ - ½
3J Wouter Noordkamp - Niek Oud 0 - 1
3J Evert van den Hooven - Rudolf Kat ½ - ½
4C Foppe-Jan Montsma - Pim Hoff 1 - 0
4C Joris Geene - Johan Buis ½ - ½
4E Richard Koes - Rens Minnema 0 - 1
4F Tony Lith - Harrie Boerkamp 0 - 1
4F Paul de Freytas - Theo van Orsouw ½ - ½
4G Jaap van den Berg - Miquel Sola Lluch ½ - ½
4I Meille Tamminga - Bruun van de Laar ½ - ½
4I Hans de Haan - Gerard Hahn ½ - ½
4J Martin Rensen - Marijke Kok ½ - ½
4K John Tan - Sander Bachaus 0 - 1
5A Joost Scholten - Kees Jongkind 1 - 0
5B Ed Eveleens - Helmut Debusschere 0 - 1
5C Maurice Hettfleisch - Esper van Baar 0 - 1
5C Cor Groen - Bart van Strien 0 - 1
5D Aad Mittertreiner - Rob Heijink 0 - 1
5E Jan Geus - Simon Broos ½ - ½
5E Bob Ameling - Juan Gabriel Garcia ½ - ½
5H Jack Janssen - Sebastiaan de Jong 1 - 0
6B Martin Neuteboom - Dirk Brinkman ½ - ½
6C Frans Martens - Herman Lemkes 0 - 1
6F Harry van der Stap - Rob Buschman ½ - ½
6G Ron Klinkhamer - Theo van Vorselen 0 - 1
6Z Remy Hakvoort - Coen Leentvaar 0 - 1
6Z Lucian Mihailescu - Frank Hordijk 0 - 1
7A Ron Mollenkamp - Jacques van As ½ - ½
8B Luuk Hoogeveen - Henk de Vreede 1 - 0
8E Otto Boot - Steven Vugteveen ½ - ½
9B Frank Sluiter - Jan Zonneveld 1 - 0
9D Bert van der Does - Rob de Vries 0 - 1
9D Joop van Nes - Auke de Vries 0 - 1


Indeling 3e ronde
bord wit   zwart
TOP Sopiko Guramishvili - Robby Kevlishvili
TOP Thomas Beerdsen - Arthur Pijpers
1A Jan Breukelman - Lars Vistisen
2A Ben van den Bergh - Marijn den Hartog
2B Ankit Majhi - Stijn Gieben
2B Jos Vlaming - Henk Happel
2B Mark Gluhovsky - Anna-Maja Kazarian
2B Dirk Hasenbank - Gert Legemaat
2D Enno Noordhoff - Ted Barendse
3C Richard Oranje - Johan Boots
3E Marco Vogelenzang - Jeroen Bakker
3G Henk Bermon - Henk Noordhoek
3H Jan van den Bergh - Jan Seeleman
3J Niek Oud - Evert van der Hooven
3J Sebastiaan van Westerop - Wouter Noordkamp
4C Pim Hoff - Joris Geene
4C Tom Adriaanse - Foppe-Jan Montsma
4E Rens Minnema - Fred Lucas
4F Theo van Orsouw - Hans Leeuwerik
4F Harrie Boerkamp - Paul de Freytas
4G Frank Schrickx - Jaap van den Berg
4I Audry Burer - Hans de Haan
4I Nicolas Lucifora - Meile Tamminga
4J Ruud Nieuwenhuis - Martin Rensen
4K Bert van Oudvorst - John Tan
5A Johan Dielhoff - Joost Scholten
5B Jaap van Meerkerk - Ed Eveleens
5C Bart van Strien - Ben Duivenvoorden
5C Izaac de Vries - Cor Groen
5C Rene Chappin - Maurice Hettfleisch
5D Siem van Dael - Aad Mittertreiner
5E Simon Broos - Bob Ameling
5H Sebastiaan de Jong - Bob Wheat
6B Jurgen Wilsch - Martin Neuteboom
6B Dirk Brinkman - Peter Weijgertze
6C Klaas de Ruijter - Frans Martens
6F Ron Bruins - Harry van der Stap
6G Theo van Vorselen - Hans Pelt
6Z Coen Leentvaar - Serkan Mili
6Z Simon van der Beek - Lucian Mihailescu
7A Jacques van As - Heinz Molsner
8B Henk de Vreede - Rob van Haaften
8E Hans Morsink - Otto Boot
9B Jan Zonneveld - Liesbet Roelse
9D Auke de Vries - Peter Duijn
9D Rob de Vries - Joop van Nes


Informatie vanuit Wijk aan Zee

Tournooischema | Weekendvierkampen
Over Wijk aan Zee

Grootmeestergroepen

commentaar-schema

Live-partijen

chess24 | chessbomb

Deelnemers Masters | Challengers
Programma Masters | Challengers
Stand Masters | Challengers


Rondenverslagen

Tata Journaal Promotie Zoetermeer
Schaaksite 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Wijk aan Zee Opening | 1 | Nick | Nick - Giri | opening 3e ronde | videoverslag 3
  Workshops | Nick geeft schaakles | 5e ronde | Nick kijkt toe


  Foto galerij
sg DD Slavik Koval
Schaaksite 1
Alina l'Ami Opening | 1 | 2 | 3 | 4 | rustdag | 5 | Peng | 6
video Opening | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7




GM Anish Giri
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 GM Anish Giri - GM Magnus Carlsen ½ - ½
2 GM Levon Aronian - GM Anish Giri ½ - ½
3 GM Anish Giri - GM Fabiano Caruana ½ - ½
4 GM Yifan Hou - GM Anish Giri ½ - ½
5 GM Anish Giri - GM Baadur Jobava 1 - 0
6 GM Teimour Radjabov - GM Anish Giri ½ - ½
7 GM Anish Giri - GM Vasil Ivanchuk ½ - ½
    -    
    -    
    -    
    -    
    -    
    -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 4
3 0 3 0 50 7
4 2 0 4 0 50  
5 3 1 4 0 60 4
6 1 5 0 58 5
7 4 1 6 0 57 6
             
             
             
             
             
             


Arthur Pijpers
Botwinnik
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Merijn van Delft - Arthur Pijpers ½ - ½
2 Arthur Pijpers - Sopiko Guramishvili 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Robby Kevlishvili
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Miguoel Admiraal - Robby Kevlishvili 1 - 0
2 Robby Kevlishvili - Merijn van Delft 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 9
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Jan Breukelman
Terneuzen
uit Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Alain Fayard - Jan Breukelman 1 - 0
2 Bernd Daverkausen - Jan Breukelman 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Mark Lyell - Lars Vistisen 1 - 0
2 Lars Vistisen - Alain Fayard 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 0 0 0 2 0 8
             
             
             
             
             
             
             


Marijn den Hartog
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Marcel Schroer - Marijn den Hartog 1 - 0
2 Marijn den Hartog - Helmut Haselhorst ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Gert Legemaat
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jos Vlaming - Gert Legemaat 0 - 1
2 Gert Legemaat - Mark Gluhovsky ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Anna-Maja Kazarian
SO Rotterdam
uit Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Jimmy van Zutphen - Anna-Maja Kazarian 1 - 0
2 Anna-Maja Kazarian - Jos Vlaming 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Ankit Majhi - Henk Happel ½ - ½
2 Henk Happel - Jimmy van Zutphen ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Stijn Gieben
Schaakcombinatie HTV
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Ivo Timmermans - Stijn Gieben 1 - 0
2 Stijn Gieben - Dirk Hasenbank ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Ted Barendse
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Guido Royakkers - Ted Barendse ½ - ½
2 Ted Barendse - Ymar de Groot 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Richard Oranje
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Richard Oranje - Theo Slisser 1 - 0
2 Adri Haakman - Richard Oranje 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
1 1 1 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Marco Vogelenzang
sv Raadsheer-Corbulo
Leidschendam-Voorburg
ronde wit   zwart uitslag
1 Marco Vogelenzang - Maaike Keetman 0 - 1
2 Gerrit Jan te Bokkel - Marco Vogelenzang ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 9
2 ½ 0 1 1 25 6
             
             
             
             
             
             
             


Henk Noordhoek
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Noordhoek - Manfred Streiter 1 - 0
2 Henk Noordhoek - Cees Visser ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Jan van den Bergh
uit Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan van den Bergh - Tjerk Tinga 0 - 1
2 Laurens Snuverink - Jan van den Bergh ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             


Evert van den Hooven
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Evert van den Hooven - Milan Ramer 0 - 1
2 Evert van den Hooven - Rudolf Kat ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 6
             
             
             
             
             
             
             


Wouter Noordkamp
sv Voorschoten
uit Leidschendam-Voorburg
ronde wit   zwart uitslag
1 Rudolf Kat - Wouter Noordkamp ½ - ½
2 Wouter Noordkamp - Niek Oud 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 25 6
             
             
             
             
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Johan Buis - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
2 Foppe-Jan Montsma - Pim Hoff 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Joris Geene
Charlois Europoort
Leidschendam-Voorburg
ronde wit   zwart uitslag
1 Ton Fasel - Joris Geene ½ - ½
2 Joris Geene - Johan Buis ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Rens Minnema
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Rot - Rens Minnema 1 - 0
2 Richard Koes - Rens Minnema 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Orsouw - Tony Lith 1 - 0
2 Paul de Freytas - Theo van Orsouw ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Harrie Boerkamp
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Harrie Boerkamp - Jacques Huijzer ½ - ½
2 Tony Lith - Harrie Boerkamp 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Jaap van den Berg
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg - Michiel Spook 1 - 0
2 Jaap van den Berg - Miquel Sola Lluch ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Meile Tamminga
uit Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Audry Ferer - Meile Tamminga ½ - ½
2 Meile Tamminga - Bruun van de Laar ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Hans de Haan
Haase SV
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Christophe Gattuso - Hans de Haan ½ - ½
2 Hans de Haan - Gerard Hahn ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Martin Rensen
Onesimus
uit Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jasper Seelemeijer - Martin Rensen 1 - 0
2 Martin Rensen - Marijke Kok ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 6
             
             
             
             
             
             
             


John Tan
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Paul Dekker - John Tan 0 - 1
2 John Tan - Sander Bachaus 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Joost Scholten
sv Raadsheer-Corbulo
Leidschendam-Voorburg
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Colly - Joost Scholten 1 - 0
2 Joost Scholten - Kees Jongkind 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Ed Eveleens
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Paul van Sonderen - Ed Eveleens 0 - 1
2 Ed Eveleens - Helmuth Debusschere 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Bart van Strien - Huib Vriens 0 - 1
2 Cor Groen - Bart van Strien 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
1 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Cor Groen
Amsterdam-West
uit Scheveningen
ronde wit   zwart uitslag
1 Cor Groen - Ben Duivenvoorden 1 - 0
2 Cor Groen - Bart van Strien 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Maurice Hettfleisch
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Sandra Roubin - Maurice Hettfleisch 1 - 0
2 Maurice Hettfleisch - Esper van Baar 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 0 0 0 2 0 10
             
             
             
             
             
             
             


Aad Mittertreiner
Haagse SV
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Ruud Kuchler - Aad Mittertreiner 1 - 0
2 Aad Mittertreiner - Rob Heijink 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 0 0 0 2 0 9
             
             
             
             
             
             
             


Simon Broos
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Simon Broos - Peter Duijs ½ - ½
2 Jan Geus - Simon Broos ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Bob Ameling
Botwinnik
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo Visschedijk - Bob Ameling 1 - 0
2 Bob Ameling - Juan Gabriel Garcia ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             


Sebastiaan de Jong
uit Leidschendam-Voorburg
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan de Jong - Maarten Hoeneveld 1 - 0
2 Jack Janssen - Sebastiaan de Jong 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Dirk Brinkman
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard van Dongen - Dirk Brinkman 1 - 0
2 Martin Neuteboom - Dirk Brinkman ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Martin Neuteboom
Wageningen
uit Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Edgard Farel - Martin Neuteboom 0 - 1
2 Martin Neuteboom - Dirk Brinkman ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Frans Martens
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Frans Martens - Rob Boss 1 - 0
2 Frans Martens - Herman Lemkes 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Harry van der Stap
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Frank Sala - Harry van der Stap 0 - 1
2 Harry van der Stap - Rob Buschman ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Theo van Vorsselen
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Vorselen - Lucas Gortemaker 0 - 1
2 Ron Klinkhamer - Theo van Vorselen 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Lucian Mihailescu
Erasmus
uit Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Willem van der Wel - Lucian Mihailescu ½ - ½
2 Lucian Mihailescu - Frank Hordijk 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 7
2 ½ - ½ 0 1 1 25 10
             
             
             
             
             
             
             


Coen Leentvaar
DSC
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Coen Leentvaar - Eef Hessels 1 - 0
2 Remy Hakvoort - Coen Leentvaar 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Jacques van As
Haagse SV
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Jacques van As - Simon Appelman ½ - ½
2 Ron Mollenkamp - Jacques van As ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Henk de Vreede
Botwinnik
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk de Vreede - Koos van Giersbergen ½ - ½
2 Luuk Hoogeveen - Henk de Vreede 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Kees Hamelink - Otto Boot 0 - 1
2 Otto Boot - Steven Vugteveen ½ - ½
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Jan Zonneveld
sv Prometheus
Delft
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Zonneveld - Frans Oranje 1 - 0
2 Frank Sluiter - Jan Zonneveld 1 - 0
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
             
             
             
             
             
             
             


Rob de Vries
sv Promotie
Zoetermeer
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Jon van Dorsten 0 - 1
2 Bert van der Does - Rob de Vries 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 1 1 0 1 50 3
             
             
             
             
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
Den Haag
ronde wit   zwart uitslag
1 Auke de Vries - Bert van der Does 1 - 0
2 Joop van Nes - Auke de Vries 0 - 1
         
         
         
         
         
         
         
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Artikel aangelegd op: 18-01-2015
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.