Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2014
Geschreven door Paul Koppens   
11-11-2014
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2014. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  november 2013 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2778 DSC-1+30
2. Fedorchuk Sergey 2676 DD-1+19
3. Nikolic Predrag 2600 Novelty Destr.-1-18
4. Jong Jan-Willem de 2456 WSC-1-2
5. Wiel John van der 2398 DD-2-15
6. Michielsen Joost 2393 DSC-2+38
7. Oosterom Chiel van 2381 DSC-3+8
8. Gelpke Peter 2359 DD-3+4
9. Freeke Matthieu 2341 DSC-4+21
10. Kevlishvili Robby 2334 Promotie-1+216
11. Blokhuis Edgar 2324 DD-4= 
12. Gaehler Marco 2307 DSC-5-7
13. Kuipers Eelco 2299 Promotie-2+7
14. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kelder Joram op den 2273 DSC-6-8
16. Bannink Bernard 2247 Promotie-3+14
17. Goes Sten 2235 DSC-7+9
18. Meijer Dolf 2209 Pionnetjes-1-25
19. Thakoerdien Jerrel 2206 DD-6+52
20. Werksma Arie 2198 DD-7-23
21. Pietersma Menno 2195 Schaakmat-1-19
    WSC-2  
22. Padurariu Smaranda 2192 DSC-8= 
23. Hortensius Lisa 2188 DSC-9+60
24. Prakken Gerrit 2181 DD-8-4
25. Legemaat Gert 2177 DSC-10+24
26. Meulenbroek Kim 2173 DSC-11-1
27. Waal Ton de 2163 Promotie-4= 
28. Egmond Rogier van 2161 DD-9-37
29. Zetten Maarten van 2149 DD-10-1
    Promotie-5  
30. Vesters Melchior 2148 Schaakhuis-1-5
31. Hofman Marnix 2147 WSC-3-7
32. Dop Arend van 2142 DSC-12= 
33. Middelveld Martine 2140 DSC-13+28
34. Drenth Jean Paul 2136 DD-11-24
35. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
  Happel Henk 2129 DD-12-18
37. Smits Sebastiaan 2125 DSC-14-39
38. Dickhoff Ronald 2123 DD-13+49
39. Gieben Stijn 2120 SHTV-1+52
40. Nies Pauline van 2119 DSC-15-1
  Slaa Ricardo 2119 DSC-15-4
  Woerden Michiel van 2119 Schaakmat-2+49
    WSC-4  
43. Brasser Paul 2110 Schaakmat-3+54
    WSC-5  
  Kommer Bas 2110 Rijswijk-1= 
45. Otten Martijn 2109 DD-14-16
46. Vistisen Lars 2105 DD-15-29
    Novelty Destr.-2  
  Voogt Bob 2105 DSC-17+21
48. Aagaard Michael 2103 WSC-6+9
  Bas Patrick 2103 DSC-18-6
50. Verbaken Onno 2101 DSC-19= 
51. Barendse Ted 2097 DSC-20-64
52. Pouwels John 2096 Botwinnik-1+7
53. Dijk Timon van 2090 Schaakmat-4+17
    WSC-7  
  Glimmerveen Martin 2090 DSC-21+23
55. Hennink Erik 2089 Promotie-7+21
56. Stam Hans 2088 DSC-22-4
57. Kolodkin Daniil 2085 DD-16+69
  Vos Jan-Pieter 2085 DSC-23+64
59. Korecki Lukasz 2084 DD-17+29
60. Helvoort Rob van 2082 Rijswijk-2-12
61. Ahlers Ben 2081 Promotie-8+31
62. Hoogland Mike 2079 Schaakhuis-2+87
  Schrik Rachid 2079 Schaakhuis-2-41
64. Buzing Pieter 2072 DSC-24-25
65. Beltz Dolf 2068 DSC-25= 
66. Hoynck van Papendrec Frans 2067 Rijswijk-3-21
  Lindner Jan-Joost 2067 DD-18-86
68. Hartog Marijn den 2066 DD-19+43
69. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
70. Have Roland ten 2055 DSC-26+42
71. Liempt Michael van 2050 Rijswijk-4+21
72. Cupido Alexander 2047 Rijswijk-5= 
73. Groot Marco de 2046 Rijswijk-6-21
  Zwartveld Hans 2046 DSC-27-20
75. Dekker Kees 2043 Scheve Toren-1+45
76. Duijzer Jan Willem 2039 Botwinnik-2+20
    Promotie-9  
  Stolte Maarten 2039 SHTV-2-11
78. Oudewaal Vincent 2038 DD-20-6
79. Lisdonk Lucien van de 2037 DSC-28+29
80. Zandwijk Jan-Peter van 2033 DSC-29-43
  Zanten William van 2033 DD-21+7
    SHTV-3  
82. Oranje Richard 2031 DSC-30-40
83. Waard Jos 2030 DD-22-14
  Werve Paul van der 2030 Promotie-10  
85. Dijk Onno van 2029 DD-23  
  Liefrink Feike 2029 Novelty Destr.-3-32
87. Klop Tjomme 2026 SHTV-4+2
88. Swart Sipke de 2023 Promotie-11+51
89. Leezer Roel 2022 Rijswijk-7+25
90. Voorberg Johan 2021 SIO-1+25
    WSC-8  
91. Berg Bas van der 2020 Rijswijk-8+25
  Valstar Johan 2020 Schaakmat-5-9
    WSC-9  
93. Enschede Ernst 2019 DD-24= 
94. Togt Twan van der 2018 SHTV-5+37
95. Segers Hans 2014 SHTV-6+53
96. Kentstra Wim 2013 Scheve Toren-2+36
97. Anema Walter 2010 DSC-31+24
  Mostert Joost 2010 Promotie-12-38
99. Bosma Arend 2009 DSC-32= 
100. Straaten 2008 SHTV-7+10
101. Bieger Thierry 2004 Pomar-1+21
    WSC-10  
102. Vreugdenhil Frans 1997 DD-25+144
    Schaakmat-6  
    WSC-11  
103. Noordhoek Henk 1995 Promotie-13-18
104. Flohil Jaap 1994 DSC-33-7
105. Borst Filip 1993 DSC-34-44
  Hoogt Ivar de 1993 DSC-34+21
107. Voorberg Kees 1991 DSC-36-8
108. Henke Aleksander 1990 SHTV-8+8
109. Bottema Timo 1977 Bobby Fischer-1-11
  Hooven Evert van den 1977 DSC-37+24
111. Meer Kees van der 1976 DSC-38+2
    Prometheus-1  
112. Milort Gerard 1973 RSC-BP-1+25
113. Kindt Manfred 1969 WSC-12+8
114. Smit Rudi de 1967 Scheve Toren-3-15
115. Baas Hans 1965 Promotie-14+20
116. Verbaan Bart 1964 RSC-BP-2-23
117. Wichhart Maarten 1960 Promotie-15+21
118. Buchly Stefan 1959 Botwinnik-3+24
119. Vogelenzang Marco 1954 RSC-1+54
120. Bos F.P. van den 1951 HSV-1+22
121. Munnik Talitha 1949 DSC-39-50
122. Sibbing Sjaak 1946 Promotie-16-17
  Vries Jan-Pieter de 1946 DSC-40-20
124. Ouwens Bert 1944 Promotie-17+12
125. Rossum du Chattel David van 1942 DD-26= 
126. Tromp Erik Jan 1941 Scheve Toren-4+44
127. Gallardo Banez Alfonso 1940 Rijswijk-9+6
128. Grand Jan Willem le 1937 SHTV-9+74
129. Kuyvenhoven Marco 1932 WSC-13+12
130. Pauw Sander 1931 SHTV-10+5
131. Prangers Toine-Gera 1930 DSC-41-11
132. Beeren Thom 1929 Botwinnik-4+7
133. Wiersma Arno 1928 DSC-42-45
    Prometheus-2  
134. Huizen Henk 1927 Haeghe Ooievaar-4-51
    Prometheus-3  
135. Münninghoff Alexander 1921 DD-27-26
  Smeele Pieter 1921 DD-27+3
  Smits Benjamin 1921 DSC-43-2
138. Blankespoor Jan 1918 Promotie-18+2
139. Beijersbergen Joop 1914 Bobby Fischer-2+12
140. Vorstermans Peter 1912 SHTV-11-12
141. Harmanus Norbert 1911 Schaakhuis-4-57
142. Nepveu Manuel 1910 Promotie-19-5
  Schuurman Hess Arjen 1910 Promotie-19+19
144. Goossens Pieter 1909 DSC-44+15
145. Peerdeman Nico 1906 Promotie-21+22
146. Baas Rijnko 1905 Rijswijk-10-32
    Schaakhuis-5  
147. Lom Rob van 1904 Schaakmat-7+62
    WSC-14  
148. Jonkman David 1901 Schaakhuis-6+4
149. Marel Eric van der 1900 Bobby Fischer-3-52
150. Eggink Gerhard 1898 Promotie-22= 
151. Hollander Hans 1897 Schaakhuis-7= 
152. Goudriaan Tony 1896 Rijswijk-11-11
153. Dekker Ard 1895 Schaakmat-8+25
    WSC-15  
154. Lode Peter 1894 DSC-45-37
155. Monté Peter 1893 Rijswijk-12-79
156. Bodaan Ton 1891 DD-29-30
    SHTV-12  
157. Ioan Razvan 1886 RSC-BP-3+183
158. Bulthuis Jelle 1883 Rijswijk-13+66
159. Hart Johan 't 1881 WSC-16+43
160. Mulders Rinze 1880 Botwinnik-5= 
161. Tamerus Henrik 1878 DSC-46+25
162. Hulshof Hans 1877 Rijswijk-14+33
163. Koreman Eric 1876 DD-30+6
  Ruiter Thomas de 1876 Rijswijk-15+86
    SHTV-13  
165. Tan John 1875 Promotie-23+4
166. Kort Wilco 1874 Botwinnik-6+54
167. Zydek Rafal 1873 Haeghe Ooievaar-5+40
168. Middelkoop Erik 1872 Botwinnik-7-12
169. Beeloo Jean Miche 1871 Schaakhuis-8-11
170. Pronk Rik 1868 SHTV-14-23
171. Baas Gert Jan 1866 DSC-47+55
    Novelty Destr.-4  
172. Steffers Hendrik 1865 Rijswijk-16+5
173. Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
174. Dekker Derk 1861 Novelty Destr.-5+44
    Schaakhuis-9  
  Kamar Muhannad 1861 RSC-2-30
176. Mellens Martin 1858 RSC-3-33
    Voorburg-1  
177. Regeer Paul 1856 Schaakhuis-10+29
  Theijn Dave 1856 Scheve Toren-5+32
179. Bik Wouter 1855 Botwinnik-8+50
  Eesteren Jaap van 1855 DD-31+30
  Heijgen Diederik van 1855 DSC-48-24
182. Oversloot Wilco 1854 SIO-2+8
    WSC-17  
  Sluijs Lothar van der 1854 DD-32-20
184. Willighagen Gert-Jan 1850 SHTV-15+64
185. Anink Marco 1849 DSC-49-13
  Koelmans Jan Willem 1849 DD-33-37
187. Ruigrok Jos 1847 Schaakhuis-11+16
188. Segger Armin 1845 SHTV-16-39
189. Luk Jaimy 1842 SHTV-17+23
190. Dommisse Cornelis 1840 DD-34-87
191. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-17= 
192. Brouwers Reggy 1837 Schaakhuis-12= 
  Henn Reinhard 1837 DD-35-13
  Holst R.E.H. v.d. 1837 HSV-2+36
195. Gaemers Peter 1835 Rijswijk-18-7
  Gerritsen C.W.A. 1835 Pomar-2-13
  Hoogland Bauke 1835 Promotie-24-20
  Pilgrim Peter 1835 DSC-50+13
  Smaal Lourens 1835 Promotie-24-10
200. Groot Akshaya de 1834 DD-36= 
201. Montsma Foppe-Jan 1832 DD-37+41
202. Baak Evert 1831 SHTV-18+34
203. Zijden Ton van der 1830 RSC-BP-4+15
204. Broek Willem-Jan van den 1829 DSC-51-55
  Oosterhout Flip 1829 Haeghe Ooievaar-7-15
206. Best Jos de 1827 DSC-52  
  Staden jr. Mildo van 1827 Promotie-26-24
208. Berg Jaap van den 1826 Promotie-27+98
209. Vink Wim 1824 DD-38-21
210. Boeters Stefan 1820 DD-39+23
211. Duijvesteijn Leo 1819 Schaakmat-9-4
    WSC-18  
212. Boerkamp Harry 1818 Promotie-28-69
  Lopies André 1818 DD-40-11
214. Hoogeveen F.R. 1816 HSV-3-1
215. Groot B. de 1814 RSC-BP-5= 
216. Reimer Wim 1812 DD-41+17
217. Bovenlander Theo 1810 SHTV-19+5
  Leeuwen Olav van 1810 SHTV-19-57
219. Gent Aad van 1809 Scheve Toren-6-18
  Kraakman Paul 1809 Rijswijk-19+3
221. Minnema Rens 1808 Promotie-29+24
222. Nieuwkerk Dirk van 1806 SIO-3-18
    WSC-19  
223. Graaf sr. J. de 1805 Scheve Toren-7-4
  Verolme Martin 1805 DSC-53+3
225. Hubert Michel 1804 Scheve Toren-8+55
226. Harten Jacob Jan van 1800 RSC-4+28
  Then Hans 1800 Schaakhuis-13-12
228. Ingenhoes Peter 1799 RSC-BP-6+8
229. Baak Karl 1797 SHTV-21-7
230. Heek Peter 1796 Botwinnik-9+10
231. Jong Jaap de 1795 Lierse-1-10
232. Waard Remko de 1794 DD-42-39
233. Kleijn Jeroen 1793 Scheve Toren-9-22
  Orsouw Theo van 1793 DD-43+6
235. Leeuwen Gerben van 1792 SIO-4-148
    WSC-20  
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-10-11
237. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-20= 
238. Dongen G. van 1789 Scheve Toren-11+140
239. Jager Dan 1783 Haeghe Ooievaar-8-26
  Knops H. 1783 Promotie-30+15
  Mulders Edwin 1783 Rijswijk-21+28
242. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-9= 
  Graaf Bas van de 1782 Promotie-31+14
244. Middelkoop Arno 1781 Botwinnik-10-15
245. Corneth Bert 1780 HSV-4+26
  Michielen Frank 1780 Botwinnik-11+2
247. Meer Perry van der 1777 Pomar-3+9
248. Torenstra Rene 1775 DSC-54-46
  Tsai Wong 1775 Promotie-32-52
250. Duijvesteijn Andre 1771 Schaakmat-10+12
    WSC-21  
  Gosliga Jouke van 1771 DSC-55+16
252. Gruss Christian 1769 Novelty Destr.-6  
  Witt Dick de 1769 Botwinnik-12-8
254. Voermans Adri 1768 DD-44+36
255. Tirandas Amir 1765 Schaakhuis-14+76
  Zijden Hans van der 1765 RSC-BP-7-37
  Zoun Rogier 1765 Botwinnik-13+54
258. Haan Hans de 1764 HSV-5+39
259. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-12= 
  Toorn Aat van der 1763 RSC-BP-8+43
  Verduijn Adriaan 1763 Lierse-2+38
262. Termaat Alfons 1761 Botwinnik-14-30
263. Bakels Rosanne 1759 Rijswijk-22+19
  Smits Rob 1759 DSC-56-46
  Terluin Alex 1759 DD-45-32
  Terpstra J.T. 1759 Pomar-4+34
  Wareman Dennis 1759 RSC-BP-9+22
268. Vink Kees 1758 Pomar-5-34
269. Kraakman Mark 1757 Rijswijk-23= 
270. Scholten Joost 1756 RSC-5-103
271. Mors Adriaan ter 1755 DSC-57+32
    Prometheus-4  
272. Dijk Teun van 1754 Lierse-3+52
  Sikkes Piet 1754 SHTV-22+86
274. Tjioe Patrick 1752 Schaakhuis-15+18
275. Arp Gerard 1750 Botwinnik-15-4
  Duijvesteijn Wim 1750 Schaakmat-11+25
    WSC-22  
  Nicoll Noah 1750 DD-46-27
278. Stolze Gerard 1748 Lierse-4-18
279. Beekum Thomas van 1747 Botwinnik-16+1
  Felkers Joost 1747 DD-47= 
  Minnema Hans 1747 Promotie-33-20
  Veenstra Arnt 1747 DSC-58+88
283. Briggeman P.W. 1745 Promotie-34= 
284. Hylkema Titus 1744 RSC-6-37
285. Donk Jan van de 1742 DSC-59-45
286. Heiden Jan v.d. 1741 SIO-5= 
    WSC-23  
287. Graaf Erik v.d. 1740 DD-48= 
288. Bos Frank van den 1739 Rijswijk-24-5
  Rekveldt Theo 1739 DSC-60-16
290. Strien Bart van 1738 Rijswijk-25-50
291. Metz Atze 1736 Rijswijk-26-50
  Spierings Ben 1736 SHTV-23+5
293. Kievoet Peter 1731 DD-49-90
  Postma Jan 1731 DD-49+4
295. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-24  
296. Drunick Rick van 1729 RSC-7-10
297. Ramondt Dennis 1728 RSC-BP-10-27
298. Langerak Jan 1726 Haeghe Ooievaar-10+24
  Schalen John 1726 RSC-8+7
300. Tol Henk van der 1725 Rijswijk-27+26
301. Dijken Bert van 1721 RSC-9= 
302. Ruigt Casper 1720 Scheve Toren-13-14
303. Olvers Ed 1717 SHTV-24-9
304. Berg Sandra v.d. 1714 Lierse-5+105
  Spronsen Anton van 1714 SIO-6+7
    WSC-25  
  Taverne Nadeem 1714 Schaakhuis-16-41
307. Boermans R. 1713 DCSV-1+11
308. Leeuwe Floris de 1712 RSC-BP-11+3
  Noija Hans Ortwi 1712 DD-51-23
310. Ham Ben van 1705 HSV-6= 
311. Eijsbroek Dave 1704 Botwinnik-17-29
  Ferschtman Felix 1704 Pomar-6-26
313. Nobel Corniel 1701 DSC-61+9
314. Kemeling Albert 1700 DSC-62+3
315. Brunner Karg 1699 Schaakmat-13+6
  Hettfleisch Maurice 1699 Promotie-35+38
317. Warmerdam Rob 1697 Haeghe Ooievaar-11-28
318. Mudde H. 1696 Pomar-7+33
319. Zwolsman Peter 1694 DD-52+1
320. Eveleens Ed 1693 Promotie-36+55
  Gijsen Carel 1693 Bobby Fischer-4-71
    Rijswijk-28  
  Lange Ronny 1693 Novelty Destr.-7  
323. Blanter Sofya 1692 DSC-63-8
324. Holst Fred v.d. 1691 HSV-7+8
  Kuipers Hielke 1691 Promotie-37+4
326. Kies Arie 1690 Scheve Toren-14+26
  Stap Harry van der 1690 Rijswijk-29+15
  Weijde Andre van der 1690 Schaakmat-14+25
    WSC-26  
329. Leeuwen Jan van 1688 SIO-7-27
    WSC-27  
330. Beekman G. 1687 Pomar-8-30
  Manen Ruud van 1687 DD-53-30
  Valk Dick 1687 Lierse-6+92
333. Zijden Gerard van der 1685 RSC-BP-12+11
334. Broos Simon 1684 DSC-64-27
  Valstar Jan 1684 Lierse-7-32
336. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2= 
337. Jager Mark 1679 DCSV-2+6
  Korving Cornelis 1679 DSC-65-17
339. Spronsen Mischa van 1678 Botwinnik-18-19
  Yalçin Bilal 1678 DD-54+24
341. Kanters Cor 1677 RSC-BP-13+99
    SHTV-25  
  Mittertreiner A.J. 1677 HSV-8+15
343. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
  Veen Rens ter 1674 DCSV-3+58
    Pomar-9  
345. Bartel Jan-Kees 1673 DD-55+4
  Busman Jan 1673 Promotie-38-17
347. Etten Ronald van 1672 Schaakmat-15-34
    WSC-28  
  Kerkhof Cees 1672 Scheve Toren-15-35
  Vromans Nico 1672 HSV-9-55
350. Brinkman Dirk 1671 Promotie-39+3
351. Dekker Jan 1670 Schaakmat-16-82
    WSC-29  
  Gelpke René 1670 DSC-66+28
353. Snijders Frits 1669 Rijswijk-30= 
354. Sieben Ferdi 1668 Promotie-40-128
355. Toxopeus G.M.B. 1666 Promotie-41+1
356. Berendse F.N. 1663 Pomar-10-16
357. Hofstee Piet 1657 DD-56= 
    DSC-67  
    Prometheus-5  
  Horst Gerrit 1657 DD-56-34
  Nies Dingeman van 1657 Promotie-42-18
360. Wentholt Frans 1656 DD-58-52
361. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-12= 
  Guijt Erwin 1654 Promotie-43-10
363. Groothuis Willem 1653 Bobby Fischer-5+28
  Meiden Geurt Jan van der 1653 SHTV-26+7
365. Leentvaar Coen 1652 DSC-68-42
  Martens Frans 1652 Promotie-44+25
  Wiegerink Ruben 1652 DD-59-3
368. Jong-v/d Berg Gera de 1648 Lierse-8= 
  Pietersma Douwe 1648 Schaakmat-17+72
    WSC-30  
370. Claushuis Michael 1645 Bobby Fischer-6+53
371. Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-13= 
372. Boersma Franke 1641 Haeghe Ooievaar-14-19
  Matai Rudi 1641 Promotie-45-12
374. Kuyvenhoven Vincent 1640 Schaakmat-18-25
    WSC-31  
375. Rijkom Wouter van 1639 Promotie-46-6
376. Kampen Frans van 1638 DD-60+32
  Meij Marc de 1638 Schaakhuis-17+21
378. Bons Maurits 1637 HSV-10-99
    Haeghe Ooievaar-15  
  Huygen Kees 1637 DSC-69-7
380. Kranenburg Sebastiaan 1636 Rijswijk-31-31
  Kuyvenhoven Vincent 1636 WSC-32-4
  Laan Hugo van der 1636 DSC-70+32
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1636 Lierse-9+90
384. Bergers Wim 1634 Scheve Toren-16+19
  Gaag Frits v.d. 1634 SIO-9+19
    WSC-33  
386. Cruden Marcel 1633 Schaakhuis-18-2
  Melssen Franck 1633 SHTV-27  
388. Nieuwkerk Leen van 1632 Schaakmat-19+34
    WSC-34  
389. Dalen Willem van 1631 Botwinnik-19+20
390. Ee Winston van 1630 Rijswijk-32+67
  Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-16= 
392. Lantzendörffer Floris 1627 Rijswijk-33-35
393. Zijlstra Jasper 1626 Bobby Fischer-7-28
394. Ende Jan van den 1625 Schaakmat-20-3
    WSC-35  
  Veldhuizen Jan 1625 Promotie-47-20
396. Bruin Wouter de 1624 Rijswijk-34+104
  Vokurka Tom 1624 DD-61-39
  Zeilstra Lie 1624 RSC-10+40
399. Loke J.A. 1623 HSV-11-3
400. Luyendijk Jaap 1622 Haeghe Ooievaar-17-51
  Stegenga F.J. 1622 DCSV-4-20
402. Goudriaan Willem 1621 DD-62= 
  Otter Kees den 1621 Rijswijk-35+108
404. Buis Kees 1620 DD-63= 
  Herpen Max van 1620 DD-63+2
  Wuister Jan 1620 RSC-BP-14-13
407. Bilars Gerard 1619 DSC-71-32
  Liefde Jan 1619 Haeghe Ooievaar-18= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-36= 
  Wagner André 1619 Haeghe Ooievaar-18-45
    SHTV-28  
411. Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-20= 
  Tamerus Jan 1617 Lierse-10-10
413. Dijk Pascal van 1615 Lierse-11-53
414. Alvares Eric 1614 SHTV-29-2
415. Engering Frans 1613 DD-65-32
416. Nitzsche Edo 1612 RSC-11-76
  Taanman Peter 1612 Haeghe Ooievaar-21+8
418. Swinkels Raymond 1609 Rijswijk-37+12
419. Pree Jan de 1607 RSC-12-19
420. Reiding R. 1604 Scheve Toren-17-45
421. Alsemgeest Nico 1603 Lierse-12-35
422. Honderd Ger 1601 DSC-72+24
    Prometheus-6  
423. Ameling Bob 1600 Botwinnik-20-154
    Promotie-48  
424. Berger Marc 1599 Rijswijk-38+26
425. Bruin Jos 1597 Schaakmat-21-36
    WSC-36  
426. Leij Edwin 1596 Haeghe Ooievaar-22-22
427. Coers Frans 1595 SHTV-30+13
  Pol Theo van der 1595 Schaakmat-22+92
    WSC-37  
  Venema Kees 1595 DSC-73= 
430. Berkel Dennis van 1594 Lierse-13-45
  Gevaerts Caspar 1594 Paris-1+30
  Meer Jan 1594 Haeghe Ooievaar-23-15
  Verheijen Jan 1594 SHTV-31-17
434. Vorselen Theo van 1593 DD-66-16
435. Meijer Gerard 1592 Bobby Fischer-8+23
  Rutten G. 1592 Scheve Toren-18-4
437. Veen Reinier v.d. 1591 DCSV-5+41
438. Hoseni Arash 1590 Bobby Fischer-9+69
439. Nierop Dominique 1589 Haeghe Ooievaar-24-42
440. Eijk Aad 1588 Haeghe Ooievaar-25-4
  Kreitmair Thomas 1588 Voorburg-3-36
442. Hennink Dick 1587 DD-67+10
  Kaan Jan-Evert 1587 DD-67= 
  Velzen Martin van 1587 RSC-BP-15-27
  Zuidgeest Jordy 1587 Schaakmat-23+11
    WSC-38  
446. Eering Peter 1585 Schaakmat-24-23
    WSC-39  
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-24+5
    WSC-39  
448. Haisma Hans 1584 SIO-10+25
    WSC-41  
449. Staden sr. M. van 1583 Promotie-49+16
450. Dop Erik van 1582 Novelty Destr.-8+52
    Rijswijk-39  
  Goebertus Adrie 1582 Voorburg-4+14
452. Frehe Antoon 1581 DSC-74+15
453. Davazdahemami Arzhang 1579 DSC-75-41
454. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-69= 
455. Jong Arie de 1577 Lierse-14-4
456. Sierksma Wybe 1576 DSC-76  
457. Valstar Anja 1574 SIO-11+20
    WSC-42  
458. Rijkom Reinout van 1573 Promotie-50= 
  Walder Bart 1573 RSC-13  
460. Berger Otto 1572 Rijswijk-40-58
461. Hazeu Cock 1570 Lierse-15+16
  Weerts René 1570 DSC-77-27
    Schaakhuis-19  
463. Merle Robert 1568 SIO-12+40
    WSC-43  
464. Sidoti Filippo 1567 Novelty Destr.-9-24
465. Bottema Elmar 1566 Bobby Fischer-10+35
  Weel Toon van 1566 DD-70-4
467. Verploegh Henk 1563 RSC-BP-16-3
468. Kanbier Max 1559 Promotie-51+37
  Kinoshita Kanako 1559 HSV-12+203
    Schaakhuis-20  
  Lindhout Danny 1559 SHTV-32-9
471. Arkesteijn Jaco 1557 DD-71-33
  Trompetter Remco 1557 WSC-44-50
473. Gerritsma Bert 1554 HSV-13-95
  Koks Paul 1554 RSC-BP-17+54
  Wit Jacques de 1554 HSV-13+20
476. Broekhuizen Tom 1552 DSC-78+29
477. Gallardo Banez Felipe 1551 Rijswijk-41+8
  Mac Gillavry Will 1551 Botwinnik-21-17
479. Steenweg Paul 1550 DCSV-6-1
  Toledo Ben 1550 RSC-14-4
481. Bes Rob 1549 Haeghe Ooievaar-26+17
  Nieswaag Hans 1549 Lierse-16+2
483. Kemeling Leen 1546 SIO-13+32
    WSC-45  
484. Fikkert Harold 1545 SHTV-33= 
  Hulst Kees van 1545 DD-72-31
486. Man Peter de 1543 Pomar-11+38
  Poots Rene 1543 DSC-79+31
488. Sutrisno Agus 1540 Scheve Toren-19+8
489. Perluka Han 1538 Botwinnik-22-14
  Zijlstra F. 1538 Voorburg-5-50
491. Vlasblom Bart 1535 DSC-80-80
492. Blaas L.J. 1533 Pomar-12= 
  Cornejo Carlos 1533 DCSV-7+135
494. Onzen Theo van 1532 Botwinnik-23-174
  Quak Piet 1532 Lierse-17-104
  Suijker Koos 1532 Haeghe Ooievaar-27-4
497. Post Dick 1531 WSC-46-3
498. Pisano Matteo 1526 Novelty Destr.-10= 
  Werkhoven Gerard 1526 RSC-BP-18  
500. Knigge Mark 1525 Rijswijk-42-2
501. Berg Geert 1523 Haeghe Ooievaar-28+30
502. Arpaci Mutlu 1522 Novelty Destr.-11-173
  Frima Erik 1522 DD-73+24
504. Jong Bob de 1521 Botwinnik-24-45
  Nicolaas Han 1521 HSV-15-108
    Pomar-13  
506. Huisman Edgar 1520 DSC-81-32
  Warmenhoven Robert 1520 Haeghe Ooievaar-29+13
508. Huitema Doeke 1519 Rijswijk-43-53
  Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-14= 
  Tesselaar Cor 1519 DD-74-39
511. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
512. Veen H. ter 1516 DCSV-8-4
513. Breton Mark 1515 DSC-82+3
  Steemers Vincent 1515 Pomar-15+19
515. Breugel Eric 1513 Haeghe Ooievaar-30-5
516. Feenstra Han 1512 RSC-BP-19+52
517. Gelder Kees van 1511 SHTV-34+4
518. Rietveld A. 1510 Voorburg-6-23
519. Riemersma Peter 1509 DD-75-7
  Tjin a Lien Ike 1509 Voorburg-7-1
521. Felix Rob 1505 Rijswijk-44-12
  Knigge Hans 1505 Rijswijk-44+12
523. Berg Johan van den 1503 Lierse-19+18
524. Mokadem Mohamed 1501 RSC-15+69
525. Remmerswaal W. 1500 DD-76+12
    HSV-16  
526. Zuyderwijk Gerard 1499 SIO-14-55
    WSC-47  
527. Groot Martin de 1498 RSC-BP-20+5
528. As Jacques 1497 HSV-17-50
    RSC-16  
  Varenkamp Frits 1497 Botwinnik-25-48
530. Franke Arie 1496 Botwinnik-26-17
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-18= 
  Middendorp Ton 1496 RSC-17-11
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-18= 
534. Westerhuis Maurice 1491 DD-77-22
535. Klijnsma Richard 1490 Scheve Toren-20-63
  Ouwehand Tjeerd 1490 Schaakhuis-21-60
  Spaans Leen 1490 DD-78-4
538. Hoogenhuizen Jan Willem van 1488 Paris-2  
539. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-35= 
  Ruiter Rein de 1486 DD-79+38
541. Patty F Al 1482 RSC-18-13
    Voorburg-8  
542. Blackstone Willem 1481 Schaakhuis-22  
543. Croes Koos 1480 Haeghe Ooievaar-31-27
544. Albers Merlijn 1477 Botwinnik-27+22
545. Hessels W.B. 1475 HSV-20-25
  Woestenenk John 1475 Pomar-16= 
547. Hendriks Hans 1472 Haeghe Ooievaar-32-16
548. Splint Rob 1470 Botwinnik-28+43
549. Onselen Guido 1469 Schaakhuis-23-21
550. Butterman Gert 1468 Pomar-17= 
551. Lucas Herman 1467 RSC-BP-21+96
  Prins Leen 1467 Schaakmat-26-76
    WSC-48  
553. Dijkstra Rob 1464 SHTV-36-36
  Dirkse Simon 1464 DSC-83-31
555. Hinkenkemper Ben 1462 RSC-19+80
    Voorburg-9  
556. Molinari Fausto 1461 Novelty Destr.-12-121
557. Helm Alfred van der 1460 DD-80+86
  Kruk Arie v.d. 1460 SIO-15= 
    WSC-49  
  Zwemstra Bert 1460 DSC-84+4
    Prometheus-7  
560. Reede Lito van 1459 DSC-85-16
  Wal Martin van der 1459 SIO-16-9
    WSC-50  
562. Breuker Harry 1457 Promotie-52+1
563. Rees Stephen 1452 DD-81= 
564. Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-18-20
  Karagantcheff Dimitri 1451 DD-82-47
    Schaakhuis-24  
  Rodijnen Rinus 1451 Lierse-20+9
567. Heide Jelle v.d. 1450 HSV-21-43
    RSC-20  
568. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
569. Bussmann Gerrit 1446 DSC-86-21
    Prometheus-8  
570. Doeves Bram 1445 Botwinnik-29+4
  Heyningen Ruud van 1445 Lierse-21-16
  Hofland Jeffrey 1445 SIO-17+15
    WSC-51  
  Schuyer Eddy 1445 Bobby Fischer-11+32
574. Lohrer M.T.A. 1444 Pomar-19+4
575. Boot Otto 1441 Botwinnik-30-119
  Hijma Peter 1441 Promotie-53-56
577. Engelen Niels 1435 DD-83-13
578. Hanemaaijer Piet 1433 Botwinnik-31-31
579. Kolk Jan v.d. 1432 DSC-87+19
    Prometheus-9  
  Poot Wim 1432 Lierse-22+41
581. Verwaart D.J. 1431 HSV-22= 
582. Klaveren Justus van 1428 SHTV-37+145
  Meer Frank van der 1428 Pomar-20= 
584. Zwart Ard v.d. 1426 SHTV-38+19
585. Boekestijn Piet 1425 Lierse-23-50
586. Jong Dick de 1423 HSV-23= 
587. Oudheusden Jason van 1421 DSC-88+18
588. Bonsel Jan 1419 SHTV-39-29
  Homulle Harald 1419 Haeghe Ooievaar-33+104
590. Eibergen Robert van 1418 DD-84+97
    Novelty Destr.-13  
591. Berger Rob 1417 RSC-BP-22= 
592. Orie Erik 1416 Rijswijk-46= 
593. Jacobs H. 1414 Pomar-21-21
  Riet Paul van 1414 DSC-89-44
  Scherpenisse Rob 1414 DSC-89-26
  Thu Kyaw Moe 1414 Schaakhuis-25  
597. Nienhuis Jan 1412 Voorburg-10+40
  Trommel J.C. 1412 DCSV-9= 
599. Buijs Gerard 1410 Lierse-24-116
600. Swieten Simon van 1407 Lierse-25-96
601. Bellen Henk van 1406 DD-85-102
  Schoon C. 1406 Promotie-54-5
603. Vechhi Michel 1405 RSC-BP-23+186
604. Groot Pieter de 1400 Botwinnik-32-84
  Vreede Henk de 1400 Botwinnik-32= 
  Zonderland Herman 1400 DSC-91-14
607. Krempel Jordy 1399 DSC-92+7
608. Vries Peter de 1397 Schaakmat-28-26
    WSC-52  
609. Duivenboden Rob 1394 Haeghe Ooievaar-34-10
610. Ahn Willy 1392 RSC-21= 
611. Blaauw Frans 1391 Bobby Fischer-12+17
612. Pettinga Paul 1390 Botwinnik-34-45
613. Graaf Rob v.d. 1388 Schaakhuis-26  
614. Middeldorp Aad 1385 Haeghe Ooievaar-35-2
615. Felfel Adel 1384 HSV-24  
    Haeghe Ooievaar-36  
616. Bragonje H. 1383 Promotie-55-17
617. Oosterom Gerrit 1382 Lierse-26+92
618. Werven H. van 1379 Promotie-56= 
619. Jutte W.P.M. 1378 Promotie-57-34
  Roo J. de 1378 Promotie-57-41
621. Bom Aad 1376 Schaakmat-29= 
    WSC-53  
622. Bouma Henk 1374 SHTV-40+78
623. Boer Ruut de 1369 RSC-BP-24+5
  Witjens Theo 1369 Botwinnik-35-16
625. Sluis Bert v.d. 1368 RSC-22+32
626. Smallenbroek Hans 1366 DD-86  
627. Liefde Michelle 1361 Haeghe Ooievaar-37+67
628. Vries Rob de 1355 Promotie-59-93
629. Hählen Ruud 1354 HSV-25= 
630. Lagerwerf Leen 1352 Lierse-27+38
631. Groot Bertus 1349 Schaakmat-30+38
    WSC-54  
632. Haaksma F.H. 1348 Voorburg-11= 
633. Zonneveld Jan 1347 Prometheus-10-72
634. Akkerboom Broer 1344 Rijswijk-47-85
635. Koornneef Arie 1343 Lierse-28+26
636. Millenaar Klaas 1342 SIO-18= 
    WSC-55  
  Vries Auke de 1342 DD-87-51
638. Dalfsen Richard van 1338 HSV-26+8
  Meiden Pim van der 1338 SHTV-41+36
640. Soeterbroek Piet 1335 Botwinnik-36-39
641. Meer Lex van der 1323 SHTV-42+1
642. Wulffers Louis 1321 Haeghe Ooievaar-38-9
643. Al Sam Husham 1320 Botwinnik-37-12
644. Gastaldi G. 1318 Pomar-22= 
645. Calje Adrey 1316 Botwinnik-38+8
    Voorburg-12  
646. Kuijper Wim 1313 Lierse-29+55
647. Beekman Loek 1312 Pomar-23= 
  Modderman Arent 1312 Botwinnik-39+16
649. Rijkom Vincent van 1309 Promotie-60+5
650. Huybens Peter 1308 HSV-27= 
  Meijer Wim 1308 Pomar-24+25
652. Zuydgeest Leo 1307 DSC-93-6
    Prometheus-11  
653. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21= 
654. Vries John de 1304 RSC-23+138
655. Hendriks Hans 1303 DSC-94+12
    Prometheus-12  
656. Ende Henk van den 1302 Lierse-30-2
657. Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-19= 
658. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13= 
659. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-14= 
660. Coenders Hans 1290 HSV-28-8
661. Krikorian Olivier 1289 Novelty Destr.-14  
662. Ham Joop van 1288 DSC-95+7
  Hanewald Ernst 1288 DSC-95-12
664. Bergers J 1283 Pomar-25= 
665. Heufke Kantelaar Rob 1280 RSC-24+68
666. Vetten Piet de 1279 Lierse-31-50
667. Asperen Hans van 1277 Botwinnik-40-36
668. Tiersma Jan Bouke 1275 Schaakmat-31-53
    WSC-56  
669. Jong Aad de 1273 DSC-97-7
670. Rietveldt Alexander 1272 SHTV-43  
671. Kwappenberg Eric 1271 SHTV-44-13
672. Bottema Hans 1269 Bobby Fischer-13-63
673. Oomes Marijn 1267 Schaakmat-32-30
    WSC-57  
674. Caspers Eric 1252 Botwinnik-41-39
675. Boers Frans 1250 Schaakmat-33-29
    WSC-58  
676. Rosenstand Selwyn 1249 DD-88+98
677. Grootscholten Leo 1248 SIO-20-12
    WSC-59  
  Stoops Michael 1248 DSC-98  
679. Wissen Tibo van 1247 Promotie-61  
680. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-26= 
681. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-39-17
682. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-99= 
    Prometheus-13  
683. Straalen Joram van 1237 SIO-21  
    WSC-60  
684. Visser Hans 1232 RSC-25+7
    Voorburg-15  
685. Battes Frans 1224 Botwinnik-42-28
686. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
687. Rens Hans 1218 Botwinnik-43-35
688. Keuzenkamp Monique 1215 RSC-26-70
689. Rijn Patrick 1214 Haeghe Ooievaar-40  
690. Willik Bert van der 1209 DSC-100-11
691. Luk Thomas 1206 SHTV-45+123
692. Berg Co v.d. 1202 Lierse-32-3
693. Ji Simon 1201 Bobby Fischer-14  
694. Zijlstra T. 1200 Voorburg-16-5
695. Wagter Eric 1197 DSC-101-18
696. Knaap Jos van der 1195 Schaakmat-35-71
    WSC-62  
697. Vermeulen Wim 1188 SHTV-46= 
698. Kruijs Arno 1187 Haeghe Ooievaar-41+9
699. Feringa Andre 1186 Lierse-33-49
700. Dongen Sam van 1183 Promotie-62+22
701. Calje Fong Li 1182 Promotie-63+14
702. Kröschell Wim 1181 Lierse-34-1
703. Torenstra Jan 1180 DSC-102-75
    Prometheus-14  
704. Samuels de Wilde Bernard 1174 Bobby Fischer-15-28
  Valstar-Valstar Nel 1174 Lierse-35-29
706. Onderwater Michel 1171 Schaakmat-36-10
    WSC-63  
707. Prins Jan 1167 Lierse-36-6
708. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-37= 
    WSC-64  
709. Haaren Yestin van 1160 Promotie-64+201
710. Boersma Liëtte 1158 Haeghe Ooievaar-42-4
711. Kommer Jan 1157 Rijswijk-48-30
712. Albertus Bram 1147 Promotie-65  
713. Kolmeschate Rob van 1145 Lierse-37-23
714. Wilms Ivo 1144 Scheve Toren-22  
715. Ham Torsten van 1138 Promotie-66+73
716. Swanink Koos 1130 Prometheus-15  
717. Hogezand Raf van 1128 DD-89-53
718. Helfteren T. van 1119 DCSV-10-15
719. Oomes Ad 1110 Schaakmat-38-27
    WSC-65  
720. Rubert Mireille 1106 Rijswijk-49+30
721. Blanter Marfa 1102 DSC-103+114
722. Lohuis Anton 1094 Schaakmat-39-93
    WSC-66  
723. Cvetkovic Dusan 1093 Bobby Fischer-16  
724. Witte Tijmen 1087 Paris-3  
725. Persoon Nick 1078 Lierse-38+57
726. Geene Ilse 1077 Promotie-67-40
727. Fehér Tomás 1066 Bobby Fischer-17  
  Wang Daoyi 1066 Bobby Fischer-17+60
729. Smit Stijn de 1057 Scheve Toren-23  
730. Ketting Sebastiaan 1047 Rijswijk-50+59
731. Veerkamp Wim 1029 Rijswijk-51+1
732. Happee Rinco 1023 Lierse-39  
733. Boubal Matthieu 1021 Scheve Toren-24-84
734. Ee Ron van 1019 Rijswijk-52-24
735. Hagers Yannick 1011 Promotie-68-2
736. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-44-5
737. Vuong Mitchell 996 SHTV-47+44
738. Kanbier Guy 969 Promotie-69+106
739. Boonman W. 968 Scheve Toren-25-14
740. Vegt Maarten van der 965 SHTV-48  
741. Leite Scot 941 Schaakhuis-27  
742. Dillen Ed van 914 Bobby Fischer-19  
743. Yigitturk Berke 904 SHTV-49  
744. Togt Noud van der 899 SHTV-50  
745. Luk Ricki 882 SHTV-51+68
746. Kachler Dimitri 832 Bobby Fischer-20  
747. Heskes Johan 822 Promotie-70  
748. Kaersenhout Diego 813 Pionnetjes-2  
749. Bogaartz Theo 801 Haeghe Ooievaar-43+42
750. Calje Ming Dao 797 Promotie-71+50
751. Heskes Ebba 792 Promotie-72  
752. Vuong Joëlle 766 SHTV-52= 
753. Dappere Arthur de 754 Promotie-73  
754. Lee Bas van der 713 Bobby Fischer-21  
755. Raulji Kavya 710 Bobby Fischer-22  
756. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-44-6
757. Peursen Timo van 675 Rijswijk-53  
758. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-45-35
759. Meijer Kim 641 Pionnetjes-3  
760. Wijtsma Aurelius 603 Bobby Fischer-23-46
761. Dongen Jesse van 570 Promotie-74  
762. Schravendijk Joshua van 536 Promotie-75  
763. Rijk Geert de 477 Bobby Fischer-24  
764. Gui Steven 310 Bobby Fischer-25  
765. Dongen Lana van 155 Promotie-76  
Artikel aangelegd op: 10-11-2014
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.