Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2014
Geschreven door Paul Koppens   
03-08-2014
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2014. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  augustus 2013 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2746 DSC-1+16
2. Fedorchuk Sergey 2666 DD-1+9
3. Jong Jan-Willem de 2453 WSC-1+2
4. Michielsen Joost 2399 DSC-2+47
5. Wiel John van der 2394 DD-2-20
6. Oosterom Chiel van 2362 DSC-3-9
7. Gelpke Peter 2359 DD-3+3
8. Freeke Matthieu 2336 DSC-4+30
9. Blokhuis Edgar 2321 DD-4-3
10. Gaehler Marco 2307 DSC-5-7
11. Kuipers Eelco 2305 Promotie-1+9
12. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kelder Joram op den 2276 DSC-6-5
14. Ruijgrok Dennis 2275 Bobby Fischer-1-7
15. Kevlishvili Robby 2266 Promotie-2+84
16. Goes Sten 2230 DSC-7+30
17. Bannink Bernard 2223 Promotie-3-6
18. Meijer Dolf 2217 Pionnetjes-1-17
19. Thakoerdien Jerrel 2198 DD-6+53
  Werksma Arie 2198 DD-6-24
21. Meijer Johannes 2192 Promotie-4  
  Padurariu Smaranda 2192 DSC-8+2
23. Pietersma Menno 2191 Schaakmat-1-36
    WSC-2  
24. Prakken Gerrit 2189 DD-8-6
25. Hortensius Lisa 2177 DSC-9+42
26. Legemaat Gert 2176 DSC-10+21
27. Meulenbroek Kim 2169 DSC-11-5
28. Egmond Rogier van 2165 DD-9-36
29. Waal Ton de 2163 Promotie-5= 
30. Hofman Marnix 2159 WSC-3+5
31. Dop Arend van 2142 DSC-12= 
32. Middelveld Martine 2140 DSC-13-5
33. Zetten Maarten van 2138 DD-10-3
    Promotie-6  
34. Drenth Jean Paul 2136 DD-11-26
35. Happel Henk 2133 DD-12-16
36. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-7  
37. Nies Pauline van 2119 DSC-14-1
  Slaa Ricardo 2119 DSC-14-4
39. Otten Martijn 2118 DD-13+24
  Smits Sebastiaan 2118 DSC-16-52
41. Brasser Paul 2112 Schaakmat-2+35
    WSC-4  
42. Kommer Bas 2110 Rijswijk-1= 
43. Dickhoff Ronald 2106 DD-14-32
  Gieben Stijn 2106 SHTV-1+65
  Woerden Michiel van 2106 Schaakmat-3+24
    WSC-5  
46. Voogt Bob 2105 DSC-17+28
47. Barendse Ted 2104 DSC-18-60
48. Aagaard Michael 2103 WSC-6+8
  Bas Patrick 2103 DSC-19-6
50. Dijk Timon van 2102 Schaakmat-4+29
    WSC-7  
51. Verbaken Onno 2099 DSC-20-8
52. Pouwels John 2096 Botwinnik-1+7
53. Vistisen Lars 2092 DD-15-54
54. Glimmerveen Martin 2087 DSC-21+8
55. Vos Jan-Pieter 2085 DSC-22+71
56. Korecki Lukasz 2084 DD-16+29
57. Helvoort Rob van 2083 Rijswijk-2-3
58. Ahlers Ben 2082 Promotie-8+21
  Kazarian Anna-Maja 2082 DSC-23+146
60. Lindner Jan-Joost 2081 DD-17-55
  Werve Paul van der 2081 Promotie-9  
62. Schrik Rachid 2079 Schaakhuis-1-41
63. Oudewaal Vincent 2075 DD-18+31
  Stam Hans 2075 DSC-24+1
65. Hennink Erik 2072 Promotie-10+11
66. Hoogland Mike 2069 Schaakhuis-2+77
67. Beltz Dolf 2068 DSC-25= 
68. Buzing Pieter 2066 DSC-26-31
  Kolodkin Daniil 2066 DD-19+141
70. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
71. Cupido Alexander 2057 Rijswijk-3+4
  Voorn Martin 2057 Bobby Fischer-2+32
73. Zwartveld Hans 2055 DSC-27-11
74. Hartog Marijn den 2053 DD-20+36
75. Hoynck van Papendrec Frans 2052 Rijswijk-4-36
76. Have Roland ten 2046 DSC-28+34
77. Waard Jos 2044 DD-21-10
78. Dekker Kees 2043 Scheve Toren-1+45
  Zandwijk Jan-Peter van 2043 DSC-29-22
80. Duijzer Jan Willem 2039 Botwinnik-2+20
    Promotie-11  
  Stolte Maarten 2039 SHTV-2-11
82. Liempt Michael van 2038 Rijswijk-5+37
83. Dijk Onno van 2034 DD-22  
84. Oranje Richard 2029 DSC-30-47
85. Mostert Joost 2027 Promotie-12-21
86. Klop Tjomme 2025 SHTV-3-1
  Leezer Roel 2025 Rijswijk-6+11
88. Lisdonk Lucien van de 2024 DSC-31+9
89. Swart Sipke de 2023 Promotie-13+51
90. Voorberg Johan 2021 SIO-1+25
    WSC-8  
  Zanten William van 2021 DD-23-1
    SHTV-4  
92. Straaten 2020 SHTV-5+22
93. Enschede Ernst 2019 DD-24= 
  Valstar Johan 2019 Schaakmat-5-21
    WSC-9  
95. Togt Twan van der 2018 SHTV-6+37
96. Vreugdenhil Frans 2015 DD-25+168
    Schaakmat-6  
    WSC-10  
97. Kentstra Wim 2013 Scheve Toren-2+36
98. Borst Filip 2011 DSC-32-17
99. Bosma Arend 2009 DSC-33= 
100. Berg Bas van der 2008 Rijswijk-7+26
101. Segers Hans 2003 DSC-34+31
    SHTV-7  
102. Bieger Thierry 2002 Pomar-1+19
    WSC-11  
103. Noordhoek Henk 1995 Promotie-14-63
104. Anema Walter 1994 DSC-35+4
  Flohil Jaap 1994 DSC-35-7
106. Hoogt Ivar de 1993 DSC-37+23
107. Voorberg Kees 1991 DSC-38+2
108. Henke Aleksander 1990 SHTV-8+8
  Milort Gerard 1990 RSC-BP-1+7
110. Bottema Timo 1981 Bobby Fischer-3-32
111. Meer Kees van der 1976 DSC-39+2
    Prometheus-1  
112. Hooven Evert van der 1974 DSC-40+13
113. Smit Rudi de 1967 Scheve Toren-3-15
114. Kindt Manfred 1966 WSC-12+6
115. Baas Hans 1965 Promotie-15+20
116. Verbaan Bart 1964 RSC-BP-2-23
117. Munnik Talitha 1960 DSC-41-20
  Wichhart Maarten 1960 Promotie-16+21
119. Buchly Stefan 1959 Botwinnik-3+24
120. Ouwens Bert 1955 Promotie-17+24
121. Vogelenzang Marco 1954 RSC-1+54
122. Marel Eric van der 1953 Bobby Fischer-4+6
123. Bos F.P. van den 1949 HSV-1+20
  Gallardo Banez Alfonso 1949 Rijswijk-8+24
125. Sibbing Sjaak 1946 Promotie-18-6
  Vries Jan-Pieter de 1946 DSC-42-20
127. Rossum du Chattel David van 1942 DD-26= 
128. Tromp Erik Jan 1941 Scheve Toren-4+44
129. Grand Jan Willem le 1937 SHTV-9+74
130. Kuyvenhoven Marco 1932 WSC-13+12
131. Prangers Toine-Gera 1930 DSC-43-11
132. Beeren Thom 1929 Botwinnik-4+7
133. Wiersma Arno 1928 DSC-44-74
    Prometheus-2  
134. Dijkhuizen Martin 1927 RSC-BP-3-32
  Huizen Henk 1927 Haeghe Ooievaar-4-51
    Prometheus-3  
136. Pauw Sander 1921 SHTV-10-5
  Smeele Pieter 1921 DD-27+3
  Smits Benjamin 1921 DSC-45-2
139. Blankespoor Jan 1918 Promotie-19+2
140. Peerdeman Nico 1917 Promotie-20+33
141. Beijersbergen Joop 1914 Bobby Fischer-5+12
142. Vorstermans Peter 1912 SHTV-11+3
143. Harmanus Norbert 1911 Schaakhuis-3-57
  Munninghoff Alexander 1911 DD-28-34
145. Schuurman Hess Arjen 1910 Botwinnik-5+19
    Promotie-21  
146. Nepveu Manuel 1908 Promotie-22-19
147. Baas Rijnko 1905 Rijswijk-9-32
    Schaakhuis-4  
  Goossens Pieter 1905 DSC-46+28
149. Lom Rob van 1904 Schaakmat-7+62
    WSC-14  
150. Jonkman David 1901 Schaakhuis-5+4
151. Eggink Gerhard 1898 Promotie-23= 
152. Goudriaan Tony 1896 Rijswijk-10-28
153. Jacob Ruben s' 1895 Botwinnik-6+5
154. Lode Peter 1894 DSC-47-49
155. Monté Peter 1893 RSC-BP-4-79
156. Bodaan Ton 1891 DD-29-36
    SHTV-12  
157. Boerkamp Harry 1887 Promotie-24-63
158. Ioan Razvan 1886 RSC-BP-5+183
159. Bulthuis Jelle 1885 Rijswijk-11+90
160. Hart Johan 't 1881 WSC-15+43
161. Segger Armin 1879 SHTV-13+20
162. Tamerus Henrik 1878 DSC-48+24
163. Hulshof Hans 1877 Rijswijk-12+33
164. Dekker Ard 1876 Schaakmat-8+27
    WSC-16  
  Koreman Eric 1876 DD-30+6
  Ruiter Thomas de 1876 Rijswijk-13+141
    SHTV-14  
167. Tan John 1875 Promotie-25+4
168. Kort Wilco 1874 Botwinnik-7+54
169. Zydek Rafal 1873 Haeghe Ooievaar-5+40
170. Middelkoop Erik 1872 Botwinnik-8-12
171. Beeloo Jean Miche 1871 Schaakhuis-6-11
172. Pronk Rik 1868 SHTV-15-23
173. Baas Gert Jan 1866 DSC-49+55
174. Steffers Hendrik 1865 Rijswijk-14+5
175. Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
176. Dekker Derk 1861 Schaakhuis-7+44
  Kamar Muhannad 1861 RSC-2-30
178. Mellens Martin 1858 RSC-3-33
    Voorburg-1  
179. Regeer Paul 1856 Schaakhuis-8+29
  Theijn Dave 1856 Scheve Toren-5+32
181. Bik Wouter 1855 Botwinnik-9+50
  Eesteren Jaap van 1855 DD-31+30
  Heijgen Diederik van 1855 DSC-50-24
184. Oversloot Wilco 1854 SIO-2+8
    WSC-17  
  Sluijs Lothar van der 1854 DD-32-21
186. Koelmans Jan Willem 1851 DD-33-41
187. Willighagen Gert-Jan 1850 SHTV-16+64
188. Anink Marco 1849 DSC-51-13
189. Ruigrok Jos 1846 Schaakhuis-9+15
190. Luk Jaimy 1842 SHTV-17+36
191. Dommisse Cornelis 1840 DD-34-87
192. Roeleveld Koos 1839 SHTV-18+68
193. Cayaux Frans 1838 Rijswijk-15= 
194. Henn Reinhard 1837 DD-35-13
  Holst R.E.H. v.d. 1837 HSV-2+36
196. Gaemers Peter 1835 Rijswijk-16-7
  Gerritsen C.W.A. 1835 Pomar-2-13
  Hoogland Bauke 1835 Promotie-26-20
  Pilgrim Peter 1835 DSC-52-15
  Smaal Lourens 1835 Promotie-26-10
201. Groot Akshaya de 1834 DD-36= 
202. Baak Evert 1831 SHTV-19+29
203. Zijden Ton van der 1830 RSC-BP-6+15
204. Broek Willem-Jan van den 1829 DSC-53-49
  Oosterhout Flip 1829 Haeghe Ooievaar-7-15
206. Best Jos de 1827 DSC-54  
  Staden jr. Mildo van 1827 Promotie-28-24
208. Berg Jaap van den 1826 Promotie-29+85
209. Vink Wim 1824 DD-37-30
210. Boeters Stefan 1820 DD-38+32
  Thijssen Ton 1820 Haeghe Ooievaar-8+28
212. Duijvesteijn Leo 1819 Schaakmat-9-4
    WSC-18  
213. Lopies Andre 1818 DD-39-11
214. Hoogeveen F.R. 1816 HSV-3-1
215. Reimer Wim 1812 DD-40+17
216. Bovenlander Theo 1810 SHTV-20+5
  Leeuwen Olav van 1810 SHTV-20-57
218. Gent Aad van 1809 Scheve Toren-6-18
  Kraakman Paul 1809 Rijswijk-17+3
220. Nieuwkerk Dirk van 1806 SIO-3-18
    WSC-19  
221. Graaf sr. J. de 1805 Scheve Toren-7-4
  Verolme Martin 1805 DSC-55+3
223. Hubert Michel 1804 Scheve Toren-8+55
224. Kunnen Ruurd 1803 Promotie-30-52
225. Harten J.J. van 1800 RSC-4+28
    Voorburg-2  
  Minnema Rens 1800 Promotie-31-14
  Then Hans 1800 Schaakhuis-10-12
228. Ingenhoes Peter 1799 RSC-BP-7+8
229. Baak Karl 1797 SHTV-22+7
230. Heek Peter 1796 Botwinnik-10+10
231. Jong Jaap de 1795 Lierse-1-10
232. Waard Remko de 1794 DD-41-39
233. Kleijn Jeroen 1793 Scheve Toren-9-22
234. Leeuwen G.J. van 1792 SIO-4-148
    WSC-20  
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-10-11
236. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
237. Dongen G. van 1789 Scheve Toren-11+140
238. Montsma Foppe-Jan 1788 DD-42-3
239. Jager Dan 1783 Haeghe Ooievaar-9-26
  Knops H. 1783 Promotie-32+15
241. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Orsouw Theo van 1782 DD-43-18
    RSC-5  
243. Geene Joris 1781 Promotie-33+29
    Rijswijk-19  
  Middelkoop Arno 1781 Botwinnik-11-15
245. Corneth Bert 1780 HSV-4+26
  Michielen Frank 1780 Botwinnik-12+2
247. Meer Perry van der 1777 Pomar-3+9
248. Torenstra Rene 1775 DSC-56-29
  Tsai Wong 1775 Promotie-34+2
250. Duijvesteijn Andre 1771 Schaakmat-10+12
    WSC-21  
251. Witt Dick de 1769 Botwinnik-13-8
252. Voermans Adri 1768 DD-44+67
253. Mulders Edwin 1765 Rijswijk-20+30
  Tirandas Amir 1765 Schaakhuis-11+76
  Zijden Hans van der 1765 RSC-BP-8-37
  Zoun Rogier 1765 Botwinnik-14+54
257. Haan Hans de 1764 HSV-5+39
258. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-12= 
  Toorn Aat van der 1763 RSC-BP-9+43
  Verduijn Adriaan 1763 Lierse-2+38
261. Termaat Alfons 1761 Botwinnik-15-30
262. Bakels Rosanne 1759 Rijswijk-21+19
  Smits Rob 1759 DSC-57-55
  Terluin Alex 1759 DD-45-32
  Terpstra J.T. 1759 Pomar-4+34
  Wareman Dennis 1759 RSC-BP-10+22
267. Vink Kees 1758 Pomar-5-34
268. Scholten Joost 1756 RSC-6-103
269. Mors Adriaan ter 1755 DSC-58+20
    Prometheus-4  
270. Dijk Teun van 1754 Lierse-3+52
  Sikkes Piet 1754 SHTV-23+86
272. Bruls Osman 1752 Schaakhuis-12  
  Tjioe Patrick 1752 Schaakhuis-12+18
274. Arp Gerard 1750 Botwinnik-16-4
  Duijvesteijn Wim 1750 Schaakmat-11+25
    WSC-22  
  Nicoll Noah 1750 DD-46-27
277. Stolze Gerard 1748 Lierse-4-18
278. Beekum Thomas van 1747 Botwinnik-17+1
  Felkers Joost 1747 DD-47= 
  Minnema Hans 1747 Promotie-35-20
  Veenstra Arnt 1747 DSC-59-1
282. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
283. Hylkema Titus 1744 RSC-7-37
284. Donk Jan van de 1742 DSC-60-45
285. Heiden Jan v.d. 1741 SIO-5= 
    WSC-23  
286. Graaf Erik v.d. 1740 DD-48= 
287. Bos Frank van den 1739 Rijswijk-22-5
  Rekveldt Theo 1739 DSC-61-16
289. Metz Atze 1736 Rijswijk-23-50
  Spierings Ben 1736 SHTV-24+5
  Strien Bart van 1736 Rijswijk-23-67
292. Kievoet Peter 1731 DD-49-90
  Paalvast A.G.M. 1731 DCSV-1-10
  Postma Jan 1731 DD-49+4
295. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-24  
296. Drunick R.M. van 1729 RSC-8-10
297. Ramondt Dennis 1728 RSC-BP-11-27
298. Langerak Jan 1726 Haeghe Ooievaar-11+24
  Schalen John 1726 RSC-9+7
300. Giraldo William 1725 Schaakhuis-14+52
  Tol Henk van der 1725 Rijswijk-25+26
302. Dijken B.S. van 1721 RSC-10= 
303. Ruigt Casper 1720 Scheve Toren-13-14
304. Olvers Ed 1717 SHTV-25-9
305. Berg Sandra v.d. 1714 Lierse-5+105
  Spronsen Anton van 1714 SIO-6+7
    WSC-25  
  Taverne Nadeem 1714 Schaakhuis-15-41
308. Boermans R. 1713 DCSV-2+11
309. Leeuwe Floris de 1712 RSC-BP-12+3
  Noija Hans Ortwi 1712 DD-51-23
311. Ham Ben van 1705 HSV-6= 
312. Eijsbroek Dave 1704 Botwinnik-18-29
  Ferschtman Felix 1704 Pomar-6-26
314. Nobel Corniel 1701 DSC-62+9
315. Kemeling Albert 1700 DSC-63+3
316. Hettfleisch Maurice 1699 Promotie-37+38
317. Warmerdam Rob 1697 Haeghe Ooievaar-12-28
318. Mudde H. 1696 Pomar-7+33
319. Stap Harry van der 1695 Rijswijk-26-1
320. Zwolsman Peter 1694 DD-52+1
321. Eveleens Ed 1693 Promotie-38+59
  Gijsen Carel 1693 Bobby Fischer-6-71
    Rijswijk-27  
  Kanters Cor 1693 SHTV-26+115
324. Blanter Sofya 1692 DSC-64-15
325. Holst Fred v.d. 1691 HSV-7+8
  Kuipers Hielke 1691 Promotie-39+4
327. Kies Arie 1690 Scheve Toren-14+26
  Weijde Andre van der 1690 Schaakmat-13+36
    WSC-26  
329. Leeuwen Jan van 1688 SIO-7-27
    WSC-27  
330. Beekman G. 1687 Pomar-8-30
  Manen Ruud van 1687 DD-53-30
  Valk Dick 1687 Lierse-6+92
333. Zijden Gerard van der 1685 RSC-BP-13+11
334. Broos Simon 1684 DSC-65-26
  Valstar Jan 1684 Lierse-7-32
336. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
337. Bruin Wouter de 1679 Rijswijk-28+151
  Jager Mark 1679 DCSV-3+6
  Korving Cornelis 1679 DSC-66-17
340. Spronsen Mischa van 1678 Botwinnik-19+8
  Yalcin Bilal 1678 DD-54+24
342. Mittertreiner A.J. 1677 HSV-8+15
343. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
344. Bartel Jan-Kees 1673 DD-55+4
  Busman Jan 1673 Promotie-40-17
346. Etten Ronald van 1672 Schaakmat-14-34
    WSC-28  
  Kerkhof Cees 1672 Scheve Toren-15-35
  Vromans Nico 1672 HSV-9-55
349. Brinkman Dirk 1671 Promotie-41-3
350. Dekker Jan 1670 Schaakmat-15-82
    WSC-29  
  Gelpke René 1670 DSC-67+28
352. Snijders Frits 1669 Rijswijk-29= 
353. Sieben Ferdi 1668 Promotie-42-151
354. Toxopeus G.M.B. 1666 Promotie-43+1
355. Berendse F.N. 1663 Pomar-9-16
356. Hofstee Piet 1657 DD-56= 
    DSC-68  
    Prometheus-5  
  Horst Gerrit 1657 DD-56-34
  Nies Dingeman van 1657 Promotie-44-18
359. Wentholt Frans 1656 DD-58-52
360. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-13= 
  Guijt Erwin 1654 Promotie-45-10
362. Meiden Geurt Jan van der 1653 SHTV-27+7
363. Leentvaar Coen 1652 DSC-69-42
  Martens Frans 1652 Promotie-46+25
  Wiegerink Ruben 1652 DD-59-3
366. Jong-v/d Berg Gera de 1648 Lierse-8= 
  Pietersma Douwe 1648 Schaakmat-16+72
    WSC-30  
368. Groothuis W. 1644 Bobby Fischer-7+14
369. Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-14= 
370. Boersma Franke 1641 Haeghe Ooievaar-15-19
  Matai Rudi 1641 Promotie-47-12
372. Kuyvenhoven Vincent 1640 Schaakmat-17-25
    WSC-31  
  Roeleveld Evert 1640 Schaakhuis-16  
374. Rijkom Wouter van 1639 Promotie-48-6
375. Kampen Frans van 1638 DD-60+39
  Meij Marc de 1638 Schaakhuis-17+21
377. Bons Maurits 1637 HSV-10-99
    Haeghe Ooievaar-16  
  Huygen Kees 1637 DSC-70-7
379. Kuyvenhoven Vincent 1636 WSC-32-4
  Laan Hugo van der 1636 DSC-71+33
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1636 Lierse-9+90
382. Gaag Frits v.d. 1634 SIO-9+19
    WSC-33  
383. Cruden Marcel 1633 Schaakhuis-18-2
  Melssen Franck 1633 SHTV-28  
385. Nieuwkerk Leen van 1632 Schaakmat-18+34
    WSC-34  
386. Dalen Willem van 1631 Botwinnik-20+20
387. Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-17= 
388. Lantzendörffer Floris 1627 Rijswijk-30-35
389. Ende Jan van den 1625 Schaakmat-19-3
    WSC-35  
  Veldhuizen Jan 1625 Promotie-49-20
391. Vokurka Tom 1624 DD-61-39
  Zeilstra Lie 1624 RSC-11+40
393. Kranenburg Sebastiaan 1623 Rijswijk-31-54
  Loke J.A. 1623 HSV-11-3
395. Bergers Wim 1622 Scheve Toren-16+26
  Luyendijk Jaap 1622 Haeghe Ooievaar-18-51
  Stegenga F.J. 1622 DCSV-4-20
398. Goudriaan Willem 1621 DD-62= 
  Otter Kees den 1621 Rijswijk-32+108
400. Buis Kees 1620 DD-63= 
  Herpen Max van 1620 DD-63-30
  Wuister Jan 1620 RSC-BP-14-13
403. Bilars Gerard 1619 DSC-72-32
  Liefde Jan 1619 Haeghe Ooievaar-19= 
  Ouwerkerk Jan 1619 RSC-BP-15= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-33= 
  Wagner André 1619 Haeghe Ooievaar-19-45
    SHTV-29  
408. Claushuis Michael 1617 Bobby Fischer-8+47
  Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-21= 
  Tamerus Jan 1617 Lierse-10-10
411. Dijk Pascal van 1615 Lierse-11-53
412. Alvares Eric 1614 SHTV-30-2
413. Engering Frans 1613 DD-65-32
414. Berger Otto 1612 Rijswijk-34-23
  Nitzsche Edo 1612 RSC-12-76
  Taanman Peter 1612 Haeghe Ooievaar-22+8
417. Veen Rens ter 1610 DCSV-5-25
    Pomar-10  
418. Swinkels Raymond 1609 Rijswijk-35+12
419. Pree Jan de 1607 RSC-13-19
420. Ee Winston van 1604 Rijswijk-36+69
  Reiding R. 1604 Scheve Toren-17-45
  Vorselen Theo van 1604 DD-66-9
423. Alsemgeest Nico 1603 Lierse-12-35
424. Honderd Ger 1601 DSC-73+24
    Prometheus-6  
  Vandenberghe Karel 1601 DSC-73= 
426. Ameling Bob 1600 Botwinnik-21-154
427. Berger Marc 1599 Rijswijk-37+26
428. Bruin Jos 1597 Schaakmat-20-36
    WSC-36  
429. Leij Edwin 1596 Haeghe Ooievaar-23-22
430. Coers Frans 1595 SHTV-31+13
  Venema Kees 1595 DSC-75+32
432. Berkel Dennis van 1594 Lierse-13-45
  Gevaerts Caspar 1594 Paris-1+30
  Meer Jan 1594 Haeghe Ooievaar-24-15
  Verheijen Jan 1594 SHTV-32-17
436. Meijer Gerard 1592 Bobby Fischer-9+6
  Rutten G. 1592 Scheve Toren-18-4
438. Veen Reinier v.d. 1591 DCSV-6+41
439. Hoseni Arash 1589 Bobby Fischer-10+68
  Nierop Dominique 1589 Haeghe Ooievaar-25-42
  Zijlstra Jasper 1589 Bobby Fischer-10-37
442. Eijk Aad 1588 Haeghe Ooievaar-26-4
  Kreitmair Thomas 1588 Voorburg-4-36
444. Hennink Dick 1587 DD-67+10
  Kaan Jan-Evert 1587 DD-67= 
  Velzen Martin van 1587 RSC-BP-16-27
  Zuidgeest Jordy 1587 Schaakmat-21+11
    WSC-37  
448. Eering Peter 1585 Schaakmat-22-23
    WSC-38  
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-22+5
    WSC-38  
450. Staden sr. M. van 1583 Promotie-50+16
451. Dop Erik van 1582 Rijswijk-38+52
  Goebertus Adrie 1582 Voorburg-5+14
453. Frehe Antoon 1581 DSC-76+15
454. Davazdahemami Arzhang 1579 DSC-77  
455. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-69= 
456. Jong Arie de 1577 Lierse-14-4
457. Sierksma Wybe 1576 DSC-78  
458. Valstar Anja 1574 SIO-10+20
    WSC-40  
459. Haisma Hans 1572 SIO-11+24
    WSC-41  
460. Hazeu Cock 1570 Lierse-15+16
  Weerts René 1570 DSC-79-30
462. Merle Robert 1568 SIO-12+40
    WSC-42  
463. Lindhout Danny 1567 SHTV-33-51
  Sidoti Filippo 1567 DSC-80-24
465. Weel Toon van 1566 DD-70-4
466. Verploegh Henk 1563 RSC-BP-17-3
467. Bottema Elmar 1560 Bobby Fischer-12+29
468. Kinoshita Kanako 1559 Schaakhuis-19+203
469. Arkesteijn Jaco 1557 DD-71-25
  Kanbier Max 1557 Promotie-51+20
  Trompetter Remco 1557 WSC-43-50
472. Gerritsma Bert 1554 HSV-12-57
  Koks Paul 1554 DD-72+54
  Wit Jacques de 1554 HSV-12+20
475. Gallardo Banez Felipe 1551 Rijswijk-39+8
  Mac Gillavry Will 1551 Botwinnik-22-17
477. Steenweg Paul 1550 DCSV-7-1
  Toledo Ben 1550 RSC-14-4
479. Bes Rob 1549 Haeghe Ooievaar-27+17
  Nieswaag Hans 1549 Lierse-16+2
481. Kemeling Leen 1546 SIO-13+32
    WSC-44  
482. Fikkert Harold 1545 SHTV-34= 
  Hulst Kees van 1545 DD-73-31
484. Man Peter de 1543 Pomar-11+38
  Poots Rene 1543 DSC-81+63
486. Sutrisno Agus 1540 Scheve Toren-19+8
487. Perluka Han 1538 Botwinnik-23-14
  Zijlstra F. 1538 Voorburg-6-50
489. Vlasblom Bart 1535 DSC-82-80
490. Blaas L.J. 1533 Pomar-12= 
  Cornejo Carlos 1533 DCSV-8+135
492. Onzen Theo van 1532 Botwinnik-24-174
  Quak Piet 1532 Lierse-17-104
  Suijker Koos 1532 Haeghe Ooievaar-28-4
495. Post Dick 1531 Schaakmat-24-3
    WSC-45  
496. Broekhuizen Tom 1527 DSC-83+29
497. Werkhoven Gerard 1526 RSC-BP-18  
498. Knigge Mark 1525 Rijswijk-40-22
499. Berg Geert 1523 Haeghe Ooievaar-29+30
500. Frima Erik 1522 DD-74+24
501. Jong Bob de 1521 Botwinnik-25-45
  Nicolaas Han 1521 Pomar-13-94
  Pol Theo van der 1521 Schaakmat-25+6
    WSC-46  
504. Huisman Edgar 1520 DSC-84-27
  Warmenhoven Robert 1520 Haeghe Ooievaar-30+13
506. Huitema Doeke 1519 Rijswijk-41-53
  Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-14= 
  Tesselaar Cor 1519 DD-75-8
509. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
510. Veen H. ter 1516 DCSV-9-4
511. Breton Mark 1515 DSC-85+5
  Steemers Vincent 1515 Pomar-15+19
513. Breugel Eric 1513 Haeghe Ooievaar-31-5
514. Feenstra Han 1512 RSC-BP-19+52
515. Gelder Kees van 1511 SHTV-35+4
516. Rietveld A. 1510 Voorburg-7-23
517. Riemersma Peter 1509 DD-76-7
518. Felix Rob 1505 Rijswijk-42-12
  Knigge Hans 1505 Rijswijk-42+12
  Somer Arif 1505 HSV-14-6
521. Berg Johan van den 1503 Lierse-19+18
  Geene Patrick 1503 Rijswijk-44+16
523. Mokadem Mohamed 1501 RSC-15+69
524. Remmerswaal W. 1500 DD-77+12
    HSV-15  
525. Zuyderwijk Gerard 1499 SIO-14-55
    WSC-47  
526. Groot Martin de 1498 RSC-BP-20+5
527. As Jacques 1497 HSV-16-50
    RSC-16  
  Varenkamp Frits 1497 Botwinnik-26-48
529. Franke Arie 1496 Botwinnik-27-17
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-17= 
  Middendorp A.A.M. 1496 RSC-17-11
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-17= 
533. Westerhuis Maurice 1491 DD-78-22
534. Klijnsma Richard 1490 Scheve Toren-20-63
  Knoester Jaco 1490 Rijswijk-45  
  Ouwehand Tjeerd 1490 Schaakhuis-20-60
  Spaans Leen 1490 DD-79-4
538. Hoogenhuizen Jan Willem van 1488 Paris-2  
539. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-36= 
  Ruiter Rein de 1486 DD-80+38
541. Patty F. al 1482 Voorburg-8-13
542. Croes Koos 1480 Haeghe Ooievaar-32-27
543. Albers Merlijn 1477 Botwinnik-28+22
544. Hessels W.B. 1475 HSV-19-25
  Klaveren Justus van 1475 SHTV-37+214
546. Hendriks Hans 1472 Haeghe Ooievaar-33-16
547. Splint Rob 1470 Botwinnik-29+43
548. Onselen Guido 1469 Schaakhuis-21-21
549. Butterman Gert 1468 Pomar-16= 
550. Lucas Herman 1467 RSC-BP-21+96
  Prins Leen 1467 Schaakmat-26-76
    WSC-48  
552. Liefde Eric 1466 Haeghe Ooievaar-34+3
  Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-22= 
554. Dijkstra Rob 1464 SHTV-38-36
  Dirkse Simon 1464 DSC-86-21
556. Hinkenkemper B.J. 1462 RSC-18+80
    Voorburg-9  
557. Helm Alfred van der 1460 DD-81+86
  Kruk Arie v.d. 1460 SIO-15= 
    WSC-49  
  Zwemstra Bert 1460 DSC-87-4
    Prometheus-7  
560. Reede Lito van 1459 DSC-88-16
  Wal Martin van der 1459 SIO-16-9
    WSC-50  
562. Breuker Harry 1457 Promotie-52+1
563. Rees Stephen 1452 DD-82= 
564. Elst F.A. v.d. 1451 Pomar-17-20
  Rodijnen Rinus 1451 Lierse-20+9
566. Heide Jelle v.d. 1450 RSC-19-43
567. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
568. Bussmann Gerrit 1446 DSC-89-41
    Prometheus-8  
569. Doeves Bram 1445 Botwinnik-30+4
  Heyningen Ruud van 1445 Lierse-21-16
  Hofland Jeffrey 1445 SIO-17+15
    WSC-51  
572. Lohrer M.T.A. 1444 Pomar-18+4
573. Boot Otto 1441 Botwinnik-31-119
  Hijma Peter 1441 Promotie-53-56
575. Karagantcheff Dimitri 1437 DD-83-61
576. Engelen Niels 1435 DD-84-13
577. Hanemaaijer Piet 1433 Botwinnik-32-31
578. Kolk Jan v.d. 1432 DSC-90-11
    Prometheus-9  
  Poot Wim 1432 Lierse-22+41
580. Verwaart D.J. 1431 HSV-20= 
581. Lim Danny 1430 Bobby Fischer-13-2
582. Buijs Bram 1428 RSC-20= 
  Meer Frank van der 1428 Pomar-19= 
584. Zwart Ard v.d. 1426 SHTV-39+19
585. Boekestijn Piet 1425 Lierse-23-50
586. Jong Dick de 1423 HSV-21= 
587. Oudheusden Jason van 1421 DSC-91+18
588. Bonsel Jan 1419 SHTV-40-29
  Homulle Harald 1419 Haeghe Ooievaar-35+104
590. Eibergen Robert van 1418 DD-85+97
591. Berger Rob 1417 RSC-BP-23= 
592. Orie Erik 1416 Rijswijk-46= 
593. Jacobs H. 1414 Pomar-20-21
  Riet Paul van 1414 DSC-92-111
  Scherpenisse Rob 1414 DSC-92-26
  Thu Kyaw Moe 1414 Schaakhuis-22  
597. Nienhuis Jan 1412 Voorburg-10+40
  Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
599. Buijs Gerard 1410 Lierse-24-116
  Stuut Klaas 1410 RSC-21= 
601. Vries Peter de 1408 Schaakmat-28-15
    WSC-52  
602. Swieten Simon van 1407 Lierse-25-96
603. Bellen Henk van 1406 DD-86-102
  Schoon C. 1406 Promotie-54-5
605. Vechhi Michel 1405 RSC-BP-24+186
606. Vreede Henk de 1401 Botwinnik-33= 
607. Groot Pieter de 1400 Botwinnik-34-84
  Zonderland Herman 1400 DSC-94+13
609. Krempel Jordy 1399 DSC-95+7
610. Erp Sven van 1396 RSC-22+42
611. Duivenboden Rob 1394 Haeghe Ooievaar-36-10
612. Ahn W. 1392 RSC-23= 
613. Blaauw F. 1391 Bobby Fischer-14+5
614. Pettinga Paul 1390 Botwinnik-35-45
615. Graaf Rob v.d. 1388 Schaakhuis-23  
616. Middeldorp Aad 1385 Haeghe Ooievaar-37-2
617. Felfel Adel 1384 HSV-22  
    Haeghe Ooievaar-38  
618. Bragonje H. 1383 Promotie-55-17
619. Oosterom Gerrit 1382 Lierse-26+92
620. Werven H. van 1379 Promotie-56= 
621. Jutte W.P.M. 1378 Promotie-57-34
  Roo J. de 1378 Promotie-57-41
623. Bom Aad 1376 Schaakmat-29= 
    WSC-53  
  Schuyer Eddy 1376 Bobby Fischer-15-8
625. Bouma Henk 1374 SHTV-41+78
626. Zonneveld Jan 1372 Prometheus-10-52
627. Zaalen Jos van 1370 RSC-24= 
628. Boer Ruut de 1369 RSC-BP-25+5
  Witjens Theo 1369 Botwinnik-36-16
630. Sluis Bert v.d. 1368 RSC-25+32
631. Smallenbroek Hans 1366 DD-87  
632. Rijkom Vincent van 1364 Promotie-59+39
633. Liefde Michelle 1361 Haeghe Ooievaar-39+67
634. Vries Rob de 1355 Promotie-60-93
635. Hählen Ruud 1354 HSV-23= 
636. Lagerwerf Leen 1352 Lierse-27+38
637. Groot Bertus 1349 Schaakmat-30+36
    WSC-54  
638. Haaksma F.H. 1348 Voorburg-11= 
639. Akkerboom Broer 1344 Rijswijk-47-92
640. Koornneef Arie 1343 Lierse-28+26
641. Millenaar Klaas 1342 SIO-18= 
    WSC-55  
  Mook Reijer 1342 Rijswijk-48= 
  Vries Auke de 1342 DD-88-51
644. Vos Roel 1341 DSC-96-21
645. Dalfsen Richard van 1338 HSV-24+8
  Meiden Pim v.d. 1338 SHTV-42+36
647. Soeterbroek Piet 1335 Botwinnik-37-39
648. Meer Lex van der 1323 SHTV-43+1
649. Wulffers Louis 1321 Haeghe Ooievaar-40-9
650. Al Sam Husham 1320 Botwinnik-38-12
651. Gastaldi G. 1318 Pomar-21= 
652. Calje Adrey 1316 Botwinnik-39+8
    Voorburg-12  
653. Kuijper Wim 1313 Lierse-29+55
654. Beekman Loek 1312 Pomar-22= 
  Modderman Arent 1312 Botwinnik-40+16
656. Huybens Peter 1308 HSV-25= 
  Meijer Wim 1308 Pomar-23+25
658. Zuydgeest Leo 1307 DSC-97-14
    Prometheus-11  
659. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21= 
660. Vries John de 1304 RSC-26+138
661. Hendriks Hans 1303 DSC-98-8
    Prometheus-12  
662. Ende Henk van den 1302 Lierse-30-2
663. Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-19= 
664. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13= 
665. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-14= 
666. Coenders Hans 1290 HSV-26-8
667. Ham Joop van 1288 DSC-99+72
  Hanewald Ernst 1288 DSC-99+26
669. Bergers J 1283 Pomar-24= 
670. Heufke Kantelaar Rob 1280 RSC-27+68
671. Vetten Piet de 1279 Lierse-31-50
672. Pelova Victoria 1278 DSC-101-2
673. Asperen Hans van 1277 Botwinnik-41-36
674. Tiersma Jan Bouke 1275 Schaakmat-31-58
    WSC-56  
675. Jong Aad de 1273 DSC-102-7
676. Kwappenberg Eric 1271 SHTV-44-13
677. Oomes Marijn 1267 Schaakmat-32-30
    WSC-57  
678. Bottema J.F. 1262 Bobby Fischer-16  
  Torenstra Jan 1262 DSC-103+20
    Prometheus-13  
680. Bijster Harmen 1255 Voorburg-15-28
681. Caspers Eric 1252 Botwinnik-42-39
682. Boers Frans 1250 Schaakmat-33-29
    WSC-58  
683. Rosenstand Selwyn 1249 DD-89+98
684. Grootscholten Leo 1248 SIO-20-12
    WSC-59  
685. Wissen Tibo van 1247 Promotie-61  
686. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-25= 
687. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-41-17
688. Luk Thomas 1240 SHTV-45+157
689. Straalen Joram van 1238 SIO-21  
    WSC-60  
  Wegen H.B.R. van 1238 DSC-104= 
    Prometheus-14  
691. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-17  
692. Visser J.H.A. 1232 RSC-28+7
    Voorburg-16  
693. Battes Frans 1224 Botwinnik-43-28
694. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
695. Rens Hans 1218 Botwinnik-44-35
696. Keuzenkamp Monique 1215 RSC-29-40
697. Rijn Patrick 1214 Haeghe Ooievaar-42  
698. Willik Bert van der 1209 DSC-105-11
699. Dijk Bert van 1204 SHTV-46= 
700. Berg Co v.d. 1202 Lierse-32-3
701. Samuels de Wilde Bernard 1200 Bobby Fischer-18-2
  Zijlstra T. 1200 Voorburg-17-5
703. Wagter Eric 1197 DSC-106-6
704. Knaap Jos van der 1194 Schaakmat-35-72
    WSC-62  
705. Vermeulen Wim 1188 SHTV-47= 
706. Kruijs Arno 1187 Haeghe Ooievaar-43+9
707. Feringa Andre 1186 Lierse-33-49
708. Haverkamp Allart 1183 HSV-27-46
709. Calje Fong Li 1182 Promotie-62-48
710. Kröschell Wim 1181 Lierse-34-1
711. Jong Bram 1176 HSV-28+90
712. Dongen Sam van 1175 Promotie-63+14
713. Valstar-Valstar Nel 1174 Lierse-35-29
714. Onderwater Michel 1171 Schaakmat-36-10
    WSC-63  
715. Ham Torsten van 1167 Promotie-64+195
  Prins Jan 1167 Lierse-36-6
717. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-37-35
    WSC-64  
718. Boersma Liëtte 1158 Haeghe Ooievaar-44-4
719. Haaren Yestin van 1157 Promotie-65+198
  Kommer Jan 1157 Rijswijk-49-30
721. Albertus Bram 1147 Promotie-66  
722. Veerkamp Kevin 1146 Rijswijk-50+78
723. Kolmeschate Rob van 1145 Lierse-37-23
724. Wilms Ivo 1144 Scheve Toren-22  
725. Swanink Koos 1130 Prometheus-15  
726. Hogezand Raf van 1128 DD-90-53
727. Helfteren T. van 1119 DCSV-11-15
728. Oomes Ad 1110 Schaakmat-38-27
    WSC-65  
729. Rubert Mireille 1106 Rijswijk-51+30
730. Blanter Marfa 1102 DSC-107+114
731. Lohuis Anton 1094 Schaakmat-39-93
    WSC-66  
732. Witte Tijmen 1087 Paris-3  
733. Geene Ilse 1086 DSC-108+54
734. Persoon Nick 1078 Lierse-38+57
735. Wel Frank van der 1068 Lierse-39-63
736. Smit Stijn de 1057 Scheve Toren-23  
737. Stoops Michael 1053 DSC-109  
738. Ketting Sebastiaan 1047 Rijswijk-52+59
739. Veerkamp Wim 1029 Rijswijk-53+1
740. Happee Rinco 1023 Lierse-40  
741. Boubal Matthieu 1021 Scheve Toren-24-84
742. Vuong Mitchell 1020 SHTV-48+68
743. Ee Ron van 1019 Rijswijk-54-38
744. Hagers Yannick 1011 Promotie-67-2
745. Wang Daoyi 1008 Bobby Fischer-19+1
746. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-45-5
747. Berg Peter van den 1002 DSC-110-10
748. Boonman W. 968 Scheve Toren-25-14
749. Vegt Maarten van der 965 SHTV-49  
750. Kanbier Guy 961 Promotie-68+98
751. Willemsen Koen 957 Haeghe Ooievaar-45= 
752. Leite Scot 941 Schaakhuis-24  
753. Wielenga Philip 900 Bobby Fischer-20  
754. Togt Noud van der 899 SHTV-50  
755. Luk Ricki 882 SHTV-51+68
756. Bosch Roger van den 869 Rijswijk-55-60
757. Kaersenhout Diego 852 Bobby Fischer-21  
    Pionnetjes-2  
758. Heskes Johan 847 Promotie-69  
759. Groenhof Anna 822 Promotie-70= 
760. Vries Arthur 820 Haeghe Ooievaar-46-5
761. Bogaartz Theo 801 Haeghe Ooievaar-47+42
762. Cvetkovic Dusan 775 Bobby Fischer-22  
763. Vuong Joëlle 766 SHTV-52= 
764. Calje Ming Dao 758 Promotie-71+11
765. Groot Kormelink Welmoed 712 Pionnetjes-3  
766. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-48-6
767. Peursen Timo van 675 Rijswijk-56  
768. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-49-35
769. Raulji Kavya 659 Bobby Fischer-23  
    SHTV-53  
770. Wijtsma Aurelius 641 Bobby Fischer-24  
771. Caljé Cissy 583 Promotie-72  
772. Zwart Matthijn 570 Promotie-73= 
773. Kachler Roman 469 Bobby Fischer-25  
774. Rijk Geert de 268 Bobby Fischer-26  
Artikel aangelegd op: 03-08-2014
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.