Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
PK HSB 2019
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Druiventoernooi
Algemeen
Nieuws (senioren)
46e Open NK Dieren - 6e dag: morgen rustdag
Geschreven door Paul Koks   
26-07-2014
Met een rustdag in het vooruitzicht zijn er in het Open Nederlands Kampioenschap nog twee koplopers met 4½ uit 5, waar vijf volgers op een halfje afstand houden. Het is WFM Anna-Maja Kazarian niet gelukt daar aansluiting bij te vinden, nadat zij één tempootje te kort kwam om voldoende compensatie te hebben voor de geleden materiële schade in haar partij tegen IM Arghyadip Das.

Marijn den Hartog blijft solide spelen en Arthur Pijpers herstelt zich enigszins van de verloren kraker in de vierde ronde door remise te spelen tegen FM Jaap Vogel. Michaël van Liempt treft in Milan Mostertman eveneens en opnieuw een fidemeester, maar weet nu niet tot scoren te komen.

In Reservegroep B weten Foppe-Jan Montsma en Thomas de Ruiter remise te bereiken tegen hun opponenten, terwijl Rens ter Veen nog altijd heerst in Reservegroep C na een nieuwe overwinning. Nu op Hans Haisma. In de zesde ronde zal een heuse kraker volgen tussen Rens ter Veen en Sandra Keetman.

Negenrondig

Uitslagen 5e ronde

Open NK

bord wit zwart uitslag
6 WFM Anna-Maja Kazarian - IM Arghyadip Das 0 - 1 partij
11 FM Jaap Vogel - Arthur Pijpers ½ - ½
20 FM Milan Mostertman - Michaël van Liempt 1 - 0
24 Marijn den Hartog - Lucas van Foreest ½ - ½


Reservegroep A

bord wit zwart uitslag
24 Foppe-Jan Montsma - Sebastiaan Dijkhuis ½ - ½
33 Kasper Wiegers - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
34 Thomas de Ruiter - Evrim Karakas ½ - ½
35 Edwin Mulders - Henk Karssen 0 - 1
38 Jasper Zwirs - Jelle Bulthuis 1 - 0


Reservegroep B

bord wit zwart uitslag
16 Albert Marks - Winston van Ee ½ - ½
19 Danny Lindhout - Albert Platje 0 - 1
30 Wouter de Bruin - René de Groot 0 - 1
33 Theo van der Pol - Oscar Mercan 1 - 0


Reservegroep C

bord wit zwart uitslag
1 Hans Haisma - Rens ter Veen 0 - 1
17 André van Kuijk - Jan Zonneveld 1 - 0
25 Jan Torenstra - Evelyn Bijvank 0 - 1


Indeling 6e ronde
maandag 28 juli 2014

Open NK

bord wit zwart
10 IM Yochanan Afek - WFM Anna-Maja Kazarian
11 Arthur Pijpers - Guus Bollen
21 Marijn den Hartog - Peter Ypma
25 Michaël van Liempt - Zyon Kollen


Reservegroep A

bord wit zwart
24 Raymond Oord - Foppe-Jan Montsma
37 Necat Yazman - Thomas de Ruiter
38 Sebastiaan Kranenburg - Ruud Winkel
40 Jelle Bulthuis - Edwin Mulders


Reservegroep B

bord wit zwart
16 Remco Heite - Winston van Ee
27 Marty van der Sanden - Danny Lindhout
32 Oele Dijkhuis - Wouter de Bruin
Theo van der Pol is afwezig


Reservegroep C

bord wit zwart
1 Rens ter Veen - Sandra Keetman
21 Jan Zonneveld - Kylian Bijvank
25 Yagmur Aytacoglu - Jan Torenstra


Informatie vanuit Dieren

toernooisite
toernooien | deelnemers | locatie

maandag 21 juli tot en met zaterdag 26 juli

Zesrondig 1 | Zesrondig 2

dinsdag 22 juli tot en met donderdag 31 juli

Open Nederlands Kampioenschap
Reservegroep A | Reservegroep B | Reservegroep C

maandag 28 juli tot en met woensdag 30 juli

Vierkampen

Poster neven-aktiviteiten

Dagverslagen vanuit Dieren

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
doorgeefschaak | snelschaak

Foto's

1e dag

Ab Scheel: 1

LIVE

blauw | met engine

Uitslagen, stand en indeling

Open NK A B C 6-rondig 6-rondig 4-kamp
rating vanaf 2100 rating tot 2150 rating tot 1850 rating tot 1650 rating tot 1750
Uitslagen gespeelde ronde: 5 5 5 5 6 6
Stand: stand stand stand stand stand stand
Indeling: 6 6 6 6
Uitslagen 5e ronde: 5 5
4e ronde: 4 4 4 4 4 4
3e ronde: 3 3 3 3 3 3
2e ronde: 2 2 2 2 2 2
1e ronde: 1 1 1 1 1 1


Statistieken hsb-score

1 2 3 4 5 6 totaal
Zes partijen 2 2 2 1 1 8
punten 1 ½ 0 1 4
% 75 50 25 0 100 50
NK partijen 3 4 4 4 4 19
punten 1 2 1 9
% 33 63 50 63 25 47
A partijen 5 5 5 5 5 25
punten 3 1 0 1
% 60 20 0 50 20 30
B partijen 4 4 4 4 4 20
punten 2 1 1 7
% 38 50 25 25 38 35
C partijen 3 3 3 3 3 15
punten 1 2 1 1
% 33 67 33 50 33 43
4-kamp partijen
punten
%
Totaal partijen 2 17 18 17 17 16 87
punten 8 4 34
% 75 44 44 24 50 28 39


Arthur Pijpers
Botwinnik
ronde wit zwart uitslag
1 Pieter Tromp - Arthur Pijpers 0 - 1
2 Arthur Pijpers - Joost Offringa 1 - 0
3 GM Deep Sengupta - Arthur Pijpers 1 - 0
4 Arthur Pijpers - Thomas Beerdsen 0 - 1
5 FM Jaap Vogel - Arthur Pijpers ½ - ½
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 11
2 2 2 0 0 100 10
3 2 2 0 1 67 12
4 2 2 0 2 50 21
5 2 1 2 50 23


WFM Anna-Maja Kazarian
Delftse Schaakclub
ronde wit zwart uitslag
1 WFM Anna-Maja Kazarian - Nico Zwirs 0 - 1
2 Lucas van Foreest - WFM Anna-Maja Kazarian 0 - 1
3 WFM Anna-Maja Kazarian - Otto Wilgenhof 1 - 0
4 IM Migchiel de Jong - WFM Anna-Maja Kazarian 0 - 1
5 WFM Anna-Maja Kazarian - IM Arghyadip Das 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 54
2 1 1 0 1 50 38
3 2 2 0 1 67 23
4 3 3 0 1 75 12
5 3 3 0 2 60 20


Michaël van Liempt
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Thomas Beerdsen - Michaël van Liempt 1 - 0
2 Michaël van Liempt - Benjamin Go 0 - 1
3 Tom Bus - Michaël van Liempt ½ - ½
4 Michaël van Liempt - FM Wim van Heemskerk 1 - 0
5 FM Milan Mostertman - Michaël van Liempt 1 - 0
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 55
2 0 0 0 2 0 58
3 ½ 0 1 2 17 55
4 1 1 2 38 46
5 1 1 3 30 51


Marijn den Hartog
sg Discendo Discimus
ronde wit zwart uitslag
1 afwezig
2 John Markus - Marijn den Hartog ½ - ½
3 Marijn den Hartog - IM Yochanan Afek ½ - ½
4 Max Warmerdam - Marijn den Hartog ½ - ½
5 Marijn den Hartog - Lucas van Foreest ½ - ½
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 0 0 56
2 ½ 0 1 0 25 46
3 1 0 2 0 33 47
4 0 3 0 38 47
5 2 0 4 0 40 44


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
2 Ben Bloemsma - Foppe-Jan Montsma 0 - 1
3 Foppe-Jan Montsma - Jan Willem Gerth van Wijk 0 - 1
4 Kasper Dokter - Foppe-Jan Montsma 0 - 1
5 Foppe-Jan Montsma - Sebastiaan Dijkhuis ½ - ½
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 64
2 1 1 0 1 50 40
3 1 1 0 2 33 58
4 2 2 0 2 50 41
5 2 1 2 50 40


Thomas de Ruiter
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Thomas de Ruiter - Albert de Wit ½ - ½
2 Zagar Zeeman - Thomas de Ruiter 1 - 0
3 Thomas de Ruiter - Radboud de Roos 0 - 1
4 Jelle Bulthuis - Thomas de Ruiter ½ - ½
5 Thomas de Ruiter - Evrim Karakas ½ - ½
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 45
2 ½ 0 1 1 25 66
3 ½ 0 1 2 17 75
4 1 0 2 2 25 74
5 0 3 2 30 70


Jelle Bulthuis
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Tjerk Tinga - Jelle Bulthuis ½ - ½
2 Jelle Bulthuis - Johannes Kossen 0 - 1
3 Wouter Noordkamp - Jelle Bulthuis 1 - 0
4 Jelle Bulthuis - Thomas de Ruiter ½ - ½
5 Jasper Zwirs - Jelle Bulthuis 1 - 0
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 48
2 ½ 0 1 1 25 69
3 ½ 0 1 2 17 77
4 1 0 2 2 25 76
5 1 0 2 3 20 78


Edwin Mulders
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Edwin Mulders - Joan Reinders 1 - 0
2 Ruud van Meegen - Edwin Mulders 1 - 0
3 Edwin Mulders - Jasper Beukema 0 - 1
4 Dennis Keetman - Edwin Mulders 1 - 0
5 Edwin Mulders - Henk Karssen 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 27
2 1 1 0 1 50 54
3 1 1 0 2 33 70
4 1 1 0 3 25 79
5 1 1 0 4 20 81


Sebastiaan Kranenburg
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
2 Sebastiaan Kranenburg - Richard Frans 0 - 1
3 Nagib Zafari - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
4 Sebastiaan Kranenburg - Pieter Verhoef ½ - ½
5 Kasper Wiegers - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 29
2 1 1 0 1 50 58
3 1 1 0 2 33 73
4 1 1 2 38 67
5 1 1 3 30 76


Wouter de Bruin
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Wouter de Bruin - Frank Posthuma ½ - ½
2 Wilfred Janz - Wouter de Bruin ½ - ½
3 Wouter de Bruin - Henk van der Belt 0 - 1
4 Iloy Timmerman - Wouter de Bruin 1 - 0
5 Wouter de Bruin - René de Groot 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 38
2 1 0 2 0 50 38
3 1 0 2 1 33 53
4 1 0 2 2 25 60
5 1 0 2 3 20 64


Winston van Ee
sg Rijswijk
ronde wit zwart uitslag
1 Erlend Millikan - Winston van Ee ½ - ½
2 Winston van Ee - Ismail Jamshedy 1 - 0
3 Harold Boom - Winston van Ee ½ - ½
4 Winston van Ee - Raimond Vastenhout 0 - 1
5 Albert Marks - Winston van Ee ½ - ½
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 40
2 1 1 0 75 17
3 2 1 2 0 67 21
4 2 2 0 2 50 36
5 2 1 2 50 39


Danny Lindhout
Schaakcombinatie HTV
ronde wit zwart uitslag
1 Danny Lindhout - René de Groot ½ - ½
2 Iloy Timmerman - Danny Lindhout ½ - ½
3 Danny Lindhout - Johan Mostertman ½ - ½
4 Albert Verhaaren - Danny Lindhout ½ - ½
5 Danny Lindhout - Albert Platje 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 44
2 1 0 2 0 50 44
3 0 3 0 50 40
4 2 0 4 0 50 43
5 2 0 4 1 40 52


Theo van der Pol
Westlandse Schaakcombinatie
ronde wit zwart uitslag
1 Ferry Weverling - Theo van der Pol 1 - 0
2 Theo van der Pol - Theo Koeweiden 0 - 1
3 Cor Etten - Theo van der Pol 1 - 0
4 Oele Dijkhuis - Theo van der Pol ½ - ½
5 Theo van der Pol - Oscar Mercan 1 - 0
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 65
2 0 0 0 2 0 67
3 0 0 0 3 0 68
4 ½ 0 1 3 13 67
5 1 1 3 30 61


Rens ter Veen
vereniging
ronde wit zwart uitslag
1 Wim Lenderink - Rens ter Veen 0 - 1
2 Rens ter Veen - Gert-Jan van Oostbrugge 1 - 0
3 Max Merza - Rens ter Veen 0 - 1
4 Rens ter Veen - Barry Broek 1 - 0
5 Hans Haisma - Rens ter Veen 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 4 4 0 0 100 1
5 5 5 0 0 100 1


Jan Zonneveld
sv Prometheus
ronde wit zwart uitslag
1 Ruward Mulder - Jan Zonneveld 1 - 0
2 Jan Zonneveld - Hendrik van Zandwijk 1 - 0
3 Gert-Jan van Oostbrugge - Jan Zonneveld 1 - 0
4 Jan Zonneveld - Constantijn Beukema ½ - ½
5 André van Kuijk - Jan Zonneveld 1 - 0
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 35
2 1 1 0 1 50 31
3 1 1 0 2 33 35
4 1 1 2 38 36
5 1 1 3 30 40


Jan Torenstra
sv Prometheus
ronde wit zwart uitslag
1 Anne Bert Ten Kate - Jan Torenstra 1 - 0
2 Jan Torenstra - Wim Lenderink 0 - 1
3 Michaël Stoops - Jan Torenstra 1 - 0
4 Ger Schraa - Jan Torenstra 1 - 0
5 Jan Torenstra - Evelyn Bijvank 0 - 1
6 -
7 -
8 -
9 -


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 45
2 0 0 0 2 0 47
3 0 0 0 3 0 49
4 0 0 0 4 0 49
5 0 0 0 5 0 50


Mutlu Arpaci
Novelty Destroyers
ronde wit zwart uitslag
1 Mutlu Arpaci - Jeffrey van Swieten ½ - ½
2 Fred Rienstra - Mutlu Arpaci 0 - 1
3 Mutlu Arpaci - Henk van Schaik ½ - ½
4 Xadya van Bruxvoort - Mutlu Arpaci 1 - 0
5 Mutlu Arpaci - Peter van Soest 1 - 0
6 afwezig


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 19
2 1 1 0 75 12
3 2 1 2 0 67 13
4 2 1 2 1 50 19
5 3 2 2 1 60 15
6 3 2 2 1 50 16


Artikel aangelegd op: 26-07-2014
 
© 2019 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.