Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2014
Geschreven door Paul Koppens   
06-05-2014
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2014. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  mei 2013 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2737 DSC-1+17
2. Fedorchuk Sergey 2638 DD-1-19
3. Jong Jan-Willem de 2455 WSC-1+9
4. Wiel John van der 2413 DD-2-10
5. Michielsen Joost 2400 DSC-2+49
6. Oosterom Chiel van 2374 DSC-3-8
7. Gelpke Peter 2367 DD-3+11
8. Blokhuis Edgar 2325 DD-4+1
  Freeke Matthieu 2325 DSC-4+19
10. Gaehler Marco 2307 DSC-5-7
11. Kuipers Eelco 2304 Promotie-1+8
12. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Ruijgrok Dennis 2284 Bobby Fischer-1+2
14. Kelder Joram op den 2273 DSC-6-8
15. Bannink Bernard 2231 Promotie-2-10
16. Goes Sten 2225 DSC-7+31
17. Meijer Dolf 2222 Pionnetjes-1-12
18. Meijer Johannes 2196 Promotie-3  
  Werksma Arie 2196 DD-6-26
20. Padurariu Smaranda 2185 DSC-8-16
  Pietersma Menno 2185 Schaakmat-1-42
    WSC-2  
22. Hortensius Lisa 2184 DSC-9+18
23. Legemaat Gert 2182 DSC-10+27
24. Kevlishvili Robby 2181 Promotie-4+84
  Prakken Gerrit 2181 DD-7-14
26. Egmond Rogier van 2176 DD-8-25
27. Meulenbroek Kim 2169 DSC-11-5
28. Waal Ton de 2163 Promotie-5= 
29. Thakoerdien Jerrel 2161 DD-9+26
30. Hofman Marnix 2160 WSC-3+6
  Smits Sebastiaan 2160 DSC-12-10
32. Vesters Melchior 2156 SHTV-1+3
33. Velden Bram van der 2150 DSC-13+4
34. Dop Arend van 2142 DSC-14= 
35. Drenth Jean Paul 2136 DD-10-26
36. Happel Henk 2133 DD-11+21
37. Vistisen Lars 2131 DD-12-43
  Zetten Maarten van 2131 DD-12-11
    Promotie-6  
39. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2-2
    Promotie-7  
40. Nies Pauline van 2119 DSC-15-1
  Slaa Ricardo 2119 DSC-15-4
42. Otten Martijn 2118 DD-14+24
43. Brasser Paul 2113 Schaakmat-2+36
    WSC-4  
44. Kommer Bas 2110 Rijswijk-1= 
  Woerden Michiel van 2110 Schaakmat-3+19
    WSC-5  
46. Barendse Ted 2108 DSC-17-56
  Bas Patrick 2108 DSC-17-1
  Verbaken Onno 2108 DSC-17+1
49. Aagaard Michael 2104 WSC-6+9
50. Middelveld Martine 2098 DSC-20-55
51. Dickhoff Ronald 2094 DD-15-44
52. Voogt Bob 2093 DSC-21+16
53. Pouwels John 2089 Botwinnik-1= 
  Stam Hans 2089 DSC-22+18
55. Dijk Timon van 2088 Schaakmat-4+15
    WSC-7  
56. Lindner Jan-Joost 2087 DD-16-63
57. Korecki Lukasz 2084 DD-17+29
58. Ahlers Ben 2083 Promotie-8-25
  Schrik Rachid 2083 Schaakhuis-1-38
60. Buzing Pieter 2079 DSC-23-18
61. Kazarian Anna-Maja 2077 DSC-24+58
62. Hoynck van Papendrec Frans 2074 Rijswijk-2-14
63. Glimmerveen Martin 2073 DSC-25-6
64. Hennink Erik 2072 Promotie-9+11
65. Hartog Marijn den 2071 DD-18+152
66. Vos Jan-Pieter 2070 DSC-26+56
67. Kolodkin Daniil 2069 DD-19+139
68. Beltz Dolf 2068 DSC-27= 
  Helvoort Rob van 2068 Rijswijk-3-74
70. Oudewaal Vincent 2062 DD-20+10
71. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
72. Gieben Stijn 2058 SHTV-2+17
73. Cupido Alexander 2057 Rijswijk-4-2
74. Geeraets Vincent 2051 Schaakhuis-2+14
75. Zandwijk Jan-Peter van 2050 DSC-28-15
76. Voorn Martin 2046 Bobby Fischer-2+29
77. Have Roland ten 2045 DSC-29+33
78. Stolte Maarten 2042 SHTV-3-8
79. Dekker Kees 2041 Scheve Toren-1+9
80. Duijzer Jan Willem 2039 Botwinnik-2+3
    Promotie-10  
  Waard Jos 2039 DD-21-15
82. Dijk Onno van 2037 DD-22  
83. Zwartveld Hans 2036 DSC-30-30
84. Lisdonk Lucien van de 2033 DSC-31+18
85. Valstar Johan 2032 Schaakmat-5-8
    WSC-8  
86. Mostert Joost 2030 Promotie-11-18
87. Oranje Richard 2029 DSC-32-47
  Zanten William van 2029 DD-23+7
    SHTV-4  
89. Leezer Roel 2027 Rijswijk-5+13
  Swart Sipke de 2027 Promotie-12+55
91. Klop Tjomme 2025 SHTV-5-6
92. Straaten 2023 SHTV-6+38
93. Voorberg Johan 2021 SIO-1+29
    WSC-9  
94. Enschede Ernst 2019 DD-24= 
95. Hoogland Mike 2016 Schaakhuis-3+43
  Kentstra Wim 2016 Scheve Toren-2+38
97. Liempt Michael van 2013 Rijswijk-6+12
98. Borst Filip 2011 DSC-33-17
99. Bosma Arend 2009 DSC-34-9
100. Anema Walter 2003 DSC-35+13
101. Bieger Thierry 1999 Pomar-1+24
    WSC-10  
102. Berg Bas van der 1997 Rijswijk-7+15
  Segers Hans 1997 DSC-36-12
    SHTV-7  
104. Milort Gerard 1995 RSC-BP-1+1
105. Voorberg Kees 1991 DSC-37+2
106. Flohil Jaap 1989 DSC-38-3
107. Hoogt Ivar de 1983 DSC-39+13
108. Henke Aleksander 1982 SHTV-8+3
109. Smit Rudi de 1979 Scheve Toren-3-10
110. Meer Kees van der 1978 DSC-40+28
    Prometheus-1  
111. Verbaan Bart 1976 RSC-BP-2-11
112. Vreugdenhil Frans 1973 DD-25+52
    Schaakmat-6  
    WSC-11  
113. Noordhoek Henk 1972 Promotie-13-86
114. Baas Hans 1969 Promotie-14+35
115. Togt Twan van der 1964 SHTV-9+27
116. Munnik Talitha 1959 DSC-41-18
117. Buchly Stefan 1956 Botwinnik-3+27
118. Bottema Timo 1955 Bobby Fischer-3-7
119. Hooven Evert van der 1954 DSC-42+3
120. Ouwens Bert 1952 Promotie-15+32
121. Kindt Manfred 1951 WSC-12-9
122. Huizen Henk 1950 Haeghe Ooievaar-4-22
    Prometheus-2  
123. Sibbing Sjaak 1946 Promotie-16-6
124. Marel Eric van der 1944 Bobby Fischer-4-7
125. Vogelenzang Marco 1943 RSC-1+37
126. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-26= 
127. Prangers Toine-Gera 1941 DSC-43-2
  Tromp Erik Jan 1941 Scheve Toren-4+51
129. Vries Jan-Pieter de 1940 DSC-44-16
130. Gallardo Banez Alfonso 1938 Rijswijk-8+13
  Wiersma Arno 1938 DSC-45-71
    Prometheus-3  
132. Bos F.P. van den 1937 HSV-1+17
133. Wichhart Maarten 1935 Promotie-17-4
134. Bergh Jan van den 1934 Promotie-18-33
135. Bodaan Ton 1933 DD-27+31
    SHTV-10  
136. Kuyvenhoven Marco 1932 WSC-13+8
137. Grand Jan Willem le 1928 SHTV-11+89
138. Dijkhuizen Martin 1927 RSC-BP-3-40
  Munninghoff Alexander 1927 DD-28-18
140. Beeren Thom 1926 Botwinnik-4+9
141. Pauw Sander 1922 SHTV-12+22
142. Smits Benjamin 1921 DSC-46-2
143. Blankespoor Jan 1918 Promotie-19+2
144. Jonkman David 1916 Schaakhuis-4+5
145. Schuurman Hess Arjen 1914 Botwinnik-5+34
    Promotie-20  
146. Smeele Pieter 1912 DD-29-13
147. Beijersbergen Joop 1911 Bobby Fischer-5+21
  Peerdeman Nico 1911 Promotie-21+27
  Vorstermans Peter 1911 SHTV-13+9
150. Segger Armin 1909 SHTV-14+140
151. Nepveu Manuel 1908 Promotie-22-19
152. Harmanus Norbert 1903 Schaakhuis-5-65
153. Baas Rijnko 1899 Rijswijk-9-53
    Schaakhuis-6  
154. Eggink Gerhard 1898 Promotie-23-3
155. Goudriaan Tony 1896 Rijswijk-10-28
156. Koelmans Jan Willem 1893 DD-30-34
  Monté Peter 1893 RSC-BP-4-42
158. Goossens Pieter 1889 DSC-47-6
159. Lode Peter 1888 DSC-48-55
  Pronk Rik 1888 SHTV-15-3
161. Boerkamp Harry 1887 Promotie-24-38
162. Kort Wilco 1886 Botwinnik-6+40
163. Koreman Eric 1884 DD-31+16
  Zydek Rafal 1884 Haeghe Ooievaar-5+38
165. Jacob Ruben s' 1883 Botwinnik-7-11
166. Beeloo Jean Miche 1881 Schaakhuis-7-13
167. Lom Rob van 1879 Schaakmat-7+34
    WSC-14  
  Tamerus Henrik 1879 DSC-49+24
169. Dekker Ard 1876 Schaakmat-8+13
    WSC-15  
170. Hulshof Hans 1874 Rijswijk-11+35
171. Hart Johan 't 1873 WSC-16+103
  Tan John 1873 Promotie-25+34
173. Middelkoop Erik 1871 Botwinnik-8+5
174. Leeuwen G.J. van 1865 SIO-2-7
    WSC-17  
  Steffers Hendrik 1865 Rijswijk-12+5
  Theijn Dave 1865 Scheve Toren-5+47
177. Baas Gert Jan 1863 DSC-50+81
178. Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
179. Heijgen Diederik van 1858 DSC-51-19
  Kamar Muhannad 1858 RSC-2-38
181. Regeer Paul 1857 Schaakhuis-8+38
182. Dekker Derk 1856 Schaakhuis-9+4
183. Eesteren Jaap van 1855 DD-32+41
184. Roeleveld Koos 1854 SHTV-16+66
185. Luk Jaimy 1852 SHTV-17+40
  Mellens Martin 1852 RSC-3-36
    Voorburg-1  
  Oversloot Wilco 1852 SIO-3+18
    WSC-18  
  Sluijs Lothar van der 1852 DD-33-9
189. Hoogland Bauke 1851 Promotie-26-28
190. Bulthuis Jelle 1846 Rijswijk-13+60
191. Bik Wouter 1845 Botwinnik-9+44
192. Broek Willem-Jan van den 1841 DSC-52-17
193. Dommisse Cornelis 1840 DD-34-87
194. Smaal Lourens 1839 Promotie-27+1
195. Berg Jaap van den 1838 Promotie-28+97
  Cayaux Frans 1838 Rijswijk-14= 
197. Pilgrim Peter 1835 DSC-53-101
  Ruigrok Jos 1835 Schaakhuis-10+4
199. Groot Akshaya de 1834 DD-35= 
  Leeuwen Olav van 1834 SHTV-18-52
201. Gaemers Peter 1832 Rijswijk-15-10
  Henn Reinhard 1832 DD-36-34
203. Vink Wim 1831 DD-37-25
204. Staden jr. Mildo van 1830 Promotie-29-16
205. Lopies Andre 1829 DD-38-7
  Oosterhout Flip 1829 Haeghe Ooievaar-7-15
207. Duijvesteijn Leo 1828 Schaakmat-9-50
    WSC-19  
  Holst R.E.H. v.d. 1828 HSV-2+40
209. Anink Marco 1827 DSC-54-40
  Best Jos de 1827 DSC-54  
211. Gerritsen C.W.A. 1826 Pomar-2-28
  Orsouw Theo van 1826 DD-39-2
    RSC-4  
213. Ruiter Thomas de 1824 Rijswijk-16+77
214. Tsai Wong 1818 Promotie-30+36
215. Bovenlander Theo 1815 SHTV-19+17
  Zijden Ton van der 1815 RSC-BP-5-32
217. Kunnen Ruurd 1811 Promotie-31-92
218. Gent Aad van 1809 Scheve Toren-6-10
  Hoogeveen F.R. 1809 HSV-3-21
  Minnema Rens 1809 Promotie-32-36
221. Baak Evert 1808 SHTV-20-29
222. Ingenhoes Peter 1807 RSC-BP-6+6
  Kraakman Paul 1807 Rijswijk-17+1
224. Graaf sr. J. de 1805 Scheve Toren-7-4
  Jong Jaap de 1805 Lierse-1= 
  Verolme Martin 1805 DSC-56+3
227. Geene Joris 1804 Promotie-33+9
    Rijswijk-18  
228. Then Hans 1803 Schaakhuis-11-28
229. Reimer Wim 1801 DD-40+11
230. Boeters Stefan 1798 DD-41-97
231. Harten J.J. van 1793 RSC-5+38
    Voorburg-2  
  Heek Peter 1793 Botwinnik-10+7
233. Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-8-6
234. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-19= 
  Waard Remko de 1791 DD-42-35
236. Willighagen Gert-Jan 1790 SHTV-21-1
237. Mulder P. 1789 DD-43-38
  Vink Kees 1789 Pomar-3+31
239. Hubert Michel 1788 Scheve Toren-9+11
240. Kleijn Jeroen 1786 Scheve Toren-10-5
241. Michielen Frank 1785 Botwinnik-11+7
242. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-8= 
  Vromans Nico 1782 HSV-4+43
244. Jager Dan 1781 Haeghe Ooievaar-9-9
245. Tirandas Amir 1779 Schaakhuis-12+82
246. Middelkoop Arno 1776 Botwinnik-12-32
247. Torenstra Rene 1775 DSC-57-31
  Witt Dick de 1775 Botwinnik-13-17
  Zijden Hans van der 1775 RSC-BP-7-37
250. Knops H. 1774 Promotie-34-2
  Meer Perry van der 1774 Pomar-4+6
252. Termaat Alfons 1773 Botwinnik-14-2
253. Nieuwkerk Dirk van 1771 SIO-4= 
    WSC-20  
  Smits Rob 1771 DSC-58-59
255. Corneth Bert 1770 HSV-5+33
256. Haan Hans de 1768 HSV-6+38
257. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-11= 
  Mulders Edwin 1763 Rijswijk-20+37
  Verduijn Adriaan 1763 Lierse-2+18
260. Baak Karl 1760 SHTV-22-6
261. Bakels Rosanne 1759 Rijswijk-21+19
  Dongen G. van 1759 Scheve Toren-12+98
  Terluin Alex 1759 DD-44+9
  Terpstra J.T. 1759 Pomar-5+28
265. Zoun Rogier 1758 Botwinnik-15+60
266. Duijvesteijn Andre 1756 Schaakmat-10+22
    WSC-21  
267. Hylkema Titus 1753 RSC-6-41
268. Bruls Osman 1752 Schaakhuis-13  
  Tjioe Patrick 1752 Schaakhuis-13+24
270. Toorn Aat van der 1751 RSC-BP-8+39
  Wareman Dennis 1751 RSC-BP-8-2
272. Nicoll Noah 1750 DD-45-27
273. Rekveldt Theo 1749 DSC-59-17
274. Beekum Thomas van 1747 Botwinnik-16+12
  Felkers J.M. 1747 DD-46= 
  Ramondt Dennis 1747 RSC-BP-10-13
277. Arp Gerard 1746 Botwinnik-17+5
  Mors Adriaan ter 1746 DSC-60+11
    Prometheus-4  
  Stolze Gerard 1746 Lierse-3-45
280. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
281. Heiden Jan v.d. 1741 SIO-5-24
    WSC-22  
282. Scholten Joost 1740 RSC-7-106
  Veenstra Arnt 1740 DSC-61= 
284. Graaf E. v.d. 1739 DD-47-5
285. Duijvesteijn Wim 1738 Schaakmat-11+15
    WSC-23  
286. Donk Jan van de 1737 DSC-62-54
  Minnema Hans 1737 Promotie-36-43
288. Bos Frank van den 1736 Rijswijk-22+16
  Kanters Cor 1736 SHTV-23+137
  Sikkes Piet 1736 SHTV-23+65
291. Spierings Ben 1735 SHTV-25= 
292. Ioan Razvan 1734 RSC-BP-11+101
  Metz Atze 1734 Rijswijk-23-52
294. Kievoet Peter 1731 DD-48-90
295. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-24  
  Dekker Jan 1730 Schaakmat-12-53
    WSC-24  
297. Drunick R.M. van 1729 RSC-8-11
298. Paalvast A.G.M. 1728 DCSV-1-3
299. Germeys Bart 1727 Prometheus-5= 
  Postma Jan 1727 DD-49+50
301. Schalen John 1726 RSC-9+7
302. Giraldo William 1725 Schaakhuis-15+52
  Taverne Nadeem 1725 Schaakhuis-15-22
  Tol Henk van der 1725 Rijswijk-24+37
305. Strien Bart van 1724 Rijswijk-25-55
306. Montsma Foppe-Jan 1723 DD-50-156
307. Leeuwe Floris de 1722 RSC-BP-12+23
308. Dijken B.S. van 1721 RSC-10= 
309. Olvers E. 1720 SHTV-26+1
  Ruigt Casper 1720 Scheve Toren-13-19
311. Nobel Corniel 1716 DSC-63+9
  Noija Hans Ortwi 1716 DD-51+1
313. Ameling Bob 1715 Botwinnik-18-8
314. Weijde Andre van der 1714 Prometheus-6+96
    Schaakmat-14  
    WSC-26  
315. Boermans R. 1713 DCSV-2+1
  Spronsen Anton van 1713 SIO-6+6
    WSC-27  
317. Hettfleisch Maurice 1711 Promotie-37+50
318. Langerak Jan 1710 Haeghe Ooievaar-10+8
319. Valstar Jan 1706 Lierse-4-12
  Verheijen Jan 1706 SHTV-27+84
321. Ferschtman Felix 1705 Pomar-6-25
  Ham Ben van 1705 HSV-7= 
323. Eijsbroek Dave 1704 Botwinnik-19-29
324. Warmerdam Rob 1703 Haeghe Ooievaar-11-4
325. Bons Maurits 1698 HSV-8-71
    Haeghe Ooievaar-12  
326. Stap Harry van der 1694 Rijswijk-26-44
327. Broos Simon 1693 DSC-64-19
  Eveleens Ed 1693 Promotie-38+55
  Gijsen Carel 1693 Bobby Fischer-6-56
    Rijswijk-27  
  Mudde H. 1693 Pomar-7+4
331. Blanter Sofya 1692 DSC-65-5
332. Holst Fred v.d. 1691 HSV-9+8
  Kemeling Albert 1691 DSC-66-7
334. Beekman G. 1690 Pomar-8-20
  Kuipers Hielke 1690 Promotie-39-3
  Leeuwen Jan van 1690 SIO-7+32
    WSC-28  
337. Zwolsman P.A. 1689 DD-52-35
338. Busman Jan 1685 Promotie-40-5
  Voermans Adri 1685 DD-53-48
340. Manen R.A. van 1681 DD-54-27
341. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
342. Bartel Jan-Kees 1679 DD-55+29
  Toxopeus G.M.B. 1679 Promotie-41+25
344. Dijk Teun van 1678 Lierse-5-42
  Yalcin Bilal 1678 DD-56-4
346. Jager Mark 1676 DCSV-3+3
347. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
  Kies Arie 1674 Scheve Toren-14+15
349. Berendse F.N. 1673 Pomar-9= 
  Sieben Ferdi 1673 Promotie-42+29
351. Korving Cornelis 1671 DSC-67-25
352. Mittertreiner A.J. 1669 HSV-10+7
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-28= 
354. Hofstee Piet 1668 DD-57-74
    DSC-68  
    Prometheus-7  
  Zijden Gerard van der 1668 RSC-BP-13-7
356. Nies Dingeman van 1667 Promotie-43-18
357. Brinkman Dirk 1665 Promotie-44-2
  Etten Ronald van 1665 Schaakmat-15= 
    WSC-29  
  Horst G. 1665 DD-58-40
    Schaakhuis-17  
360. Boersma Franke 1664 Haeghe Ooievaar-13+23
361. Spronsen Mischa van 1663 Botwinnik-20-7
362. Gelpke René 1662 DSC-69+29
  Kerkhof Cees 1662 Scheve Toren-15-45
364. Berkel Dennis van 1661 Lierse-6+24
365. Kampen F.F. van 1659 DD-59-1
366. Wentholt Frans 1658 DD-60-45
367. Bruin Wouter de 1657 Rijswijk-29+132
368. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-14= 
  Vokurka Tom 1654 DD-61-35
370. Meiden Geurt Jan van der 1653 SHTV-28+13
  Rijkom Wouter van 1653 Promotie-45+25
372. Kreitmair Thomas 1652 Voorburg-4+105
  Leentvaar Coen 1652 DSC-70-42
374. Groothuis W. 1649 Bobby Fischer-7+14
375. Luyendijk Jaap 1646 Haeghe Ooievaar-15-28
  Wagner André 1646 Haeghe Ooievaar-15-88
    SHTV-29  
  Wiegerink Ruben 1646 DD-62-12
378. Guijt Erwin 1642 Promotie-46-17
  Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-17= 
380. Ende Jan van den 1638 Schaakmat-16+32
    WSC-30  
381. Gaag Frits v.d. 1636 SIO-9-14
    WSC-31  
  Jong-v/d Berg Gera de 1636 Lierse-7+16
  Martens Frans 1636 Promotie-47+9
  Quak Piet 1636 Lierse-7= 
385. Bilars Gerard 1635 DSC-71-32
  Vissers Ton 1635 Pomar-10-25
  Weerts René 1635 DSC-71+115
    SHTV-30  
388. Cruden Marcel 1633 Schaakhuis-18-25
389. Kuyvenhoven Vincent 1631 WSC-32-20
390. Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-18= 
391. Engering Frans 1628 DD-63-18
  Nitzsche Edo 1628 RSC-11-60
393. Berger Otto 1626 Rijswijk-30+45
  Kranenburg Sebastiaan 1626 Rijswijk-30-51
  Matai Rudi 1626 Promotie-48-24
396. Tamerus Jan 1625 Lierse-9-42
397. Alvares Eric 1624 SHTV-31+9
  Claushuis Michael 1624 Bobby Fischer-8+54
  Huygen Kees 1624 DSC-73-20
  Wuister Jan 1624 RSC-BP-14-9
  Zeilstra Lie 1624 RSC-12+40
402. Trompetter Remco 1623 WSC-33+36
403. Bergers Wim 1622 Scheve Toren-16+7
404. Goudriaan W.L. 1621 DD-64= 
  Otter Kees den 1621 Rijswijk-32+108
406. Alsemgeest Nico 1620 Lierse-10+51
  Buis Kees 1620 DD-65= 
  Kuyvenhoven Vincent 1620 Schaakmat-17-65
    WSC-34  
409. Ouwerkerk Jan 1619 RSC-BP-15= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-33-7
411. Berg Sandra v.d. 1618 Lierse-11+12
  Dalen Willem van 1618 Botwinnik-21+7
  Loke J.A. 1618 HSV-11-9
414. Bruin Jos 1617 Schaakmat-18-32
    WSC-35  
  Dijk Pascal van 1617 Lierse-12+8
  Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-19= 
417. Herpen Max van 1615 DD-66+24
  Stegenga F.J. 1615 DCSV-4-15
419. Veldhuizen Jan 1614 Promotie-49-31
420. Lantzendörffer Floris 1613 Rijswijk-34-47
421. Taanman Peter 1612 Haeghe Ooievaar-20+8
422. Liefde Jan 1611 Haeghe Ooievaar-21-8
  Nicolaas Han 1611 Pomar-11-18
424. Meer Jan 1609 Haeghe Ooievaar-22+6
425. Nierop Dominique 1608 Haeghe Ooievaar-23-8
  Veen Rens ter 1608 DCSV-5-27
    Pomar-12  
  Zijlstra Jasper 1608 Bobby Fischer-9  
428. Nieuwkerk Leen van 1607 Schaakmat-19+5
    WSC-36  
  Pree Jan de 1607 RSC-13-19
430. Valk Dick 1606 Lierse-13+26
431. Ee Winston van 1605 Rijswijk-35+82
  Meijer Gerard 1605 Bobby Fischer-10+8
  Stolte Karel 1605 SHTV-32-35
434. Reiding R. 1601 Scheve Toren-17-57
  Rutten G. 1601 Scheve Toren-17+14
  Swinkels Raymond 1601 Rijswijk-36+13
  Vandenberghe Karel 1601 DSC-74+26
438. Pietersma Douwe 1599 Schaakmat-20+23
    WSC-37  
439. Berger Marc 1596 Rijswijk-37+32
  Laan Hugo van der 1596 DSC-75-64
  Meij Marc de 1596 Schaakhuis-19-2
442. Venema Kees 1595 DSC-76+32
443. Staden sr. M. van 1594 Promotie-50+30
444. Melssen Franck 1593 SHTV-33  
445. Honderd Ger 1592 DSC-77+15
    Prometheus-8  
  Velzen Martin van 1592 RSC-BP-16-6
  Zuidgeest Jordy 1592 Schaakmat-21-6
    WSC-38  
448. Hennink Dick 1591 DD-67+14
449. Hoseni Arash 1589 Bobby Fischer-11+68
  Roeleveld Evert 1589 Schaakhuis-20  
451. Dop Erik van 1588 Rijswijk-38+60
  Eijk Aad 1588 Haeghe Ooievaar-24-4
  Koks Paul 1588 DD-68+76
454. Kaan Jan-Evert 1587 DD-69-7
455. Eering Peter 1585 Schaakmat-22-33
    WSC-39  
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-22+8
    WSC-39  
457. Haisma Hans 1583 SIO-10+24
    WSC-41  
458. Veen Reinier v.d. 1582 DCSV-6+21
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1582 Lierse-14+27
460. Jong Arie de 1581 Lierse-15-38
461. Coers Frans 1580 SHTV-34+11
462. Davazdahemami Arzhang 1579 DSC-78  
463. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-70= 
464. Gevaerts Caspar 1577 Paris-1+22
  Vorselen Theo van 1577 DD-71-33
466. Frehe Antoon 1576 DSC-79+8
467. Valstar Anja 1575 SIO-11+15
    WSC-42  
468. Leij Edwin 1574 Haeghe Ooievaar-25-94
469. Goebertus Adrie 1571 Voorburg-5-4
470. Gerritsma Bert 1570 HSV-12-24
471. Weel A.J. van 1566 DD-72-4
472. Hulst Kees van 1565 DD-73+1
473. Kanbier Max 1564 Promotie-51+38
474. Hazeu Cock 1563 Lierse-16+61
475. Bottema Elmar 1562 Bobby Fischer-12+75
476. Merle Robert 1559 SIO-12+30
    WSC-43  
477. Vlasblom Bart 1556 DSC-80-81
478. Wit Jacques de 1554 HSV-13+20
479. Sidoti Filippo 1553 DSC-81-38
  Verploegh Henk 1553 RSC-BP-17-13
481. Bes Rob 1552 Haeghe Ooievaar-26+20
482. Mac Gillavry Will 1551 Botwinnik-22-17
  Sutrisno Agus 1551 Scheve Toren-19+26
484. Toledo Ben 1550 RSC-14-4
485. Zijlstra F. 1548 Voorburg-6-37
486. Nieswaag Hans 1547 Lierse-17+76
487. Fikkert Harold 1545 SHTV-35= 
  Gallardo Banez Felipe 1545 Rijswijk-39+27
  Steenweg Paul 1545 DCSV-7+4
490. Tesselaar Cor 1543 DD-74-28
491. Arkesteijn J.P. 1540 DD-75-16
492. Frima Erik 1536 DD-76+46
  Man Peter de 1536 Pomar-13+24
  Somer Arif 1536 HSV-14+25
495. Perluka Han 1534 Botwinnik-23-17
  Sierksma Wybe 1534 DSC-82  
497. Blaas L.J. 1533 Pomar-14-12
  Cornejo Carlos 1533 DCSV-8  
  Post Dick 1533 Schaakmat-24-43
    WSC-44  
  Vlies Franklin van der 1533 Promotie-52-21
501. Onzen Theo van 1532 Botwinnik-24-207
    Promotie-53  
  Poots Rene 1532 DSC-83+60
503. Huitema Doeke 1530 Rijswijk-40-55
504. Felix Rob 1529 Rijswijk-41-7
  Jong Bob de 1529 Botwinnik-25-34
506. Suijker Koos 1528 Haeghe Ooievaar-27+2
507. Broekhuizen Tom 1527 DSC-84+28
  Kemeling Leen 1527 SIO-13+5
    WSC-45  
509. Knigge Hans 1526 Rijswijk-42+22
  Lindhout Danny 1526 SHTV-36-72
511. Knigge Mark 1522 Rijswijk-43-22
512. Warmenhoven Robert 1519 Haeghe Ooievaar-28+6
513. Tjin a Lien Ike 1518 Promotie-54-20
514. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
515. Groot Martin de 1516 RSC-BP-18+23
  Veen H. ter 1516 DCSV-9-4
517. Steemers Vincent 1515 Pomar-15+17
518. Riemersma P.B.J. 1514 DD-77-13
519. Lier J.M.E. van 1513 Promotie-55+36
520. Huisman Edgar 1512 DSC-85-26
521. Croes Koos 1511 Haeghe Ooievaar-29-7
522. As Jacques 1510 HSV-15-95
    RSC-15  
  Kauffman W.F.N. 1510 Pomar-16-9
  Rietveld A. 1510 Voorburg-7-35
525. Ouwehand Tjeerd 1509 Schaakhuis-21-41
  Zuyderwijk Gerard 1509 SIO-14-47
    WSC-46  
527. Breugel Eric 1507 Haeghe Ooievaar-30-29
  Gelder Kees van 1507 SHTV-37+3
529. Franke Arie 1506 Botwinnik-26-5
530. Spaans Leen 1505 DD-78+11
531. Feenstra Han 1503 RSC-BP-19+113
  Swieten Simon van 1503 Lierse-19-15
533. Geene Patrick 1502 Rijswijk-44+25
534. Mokadem Mohamed 1501 RSC-16+69
535. Dijkstra Rob 1500 SHTV-38= 
  Klijnsma Richard 1500 Scheve Toren-20-53
  Varenkamp Frits 1500 Botwinnik-27-43
538. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-16= 
  Middendorp A.A.M. 1496 RSC-17-11
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-16+65
541. Remmerswaal W. 1495 DD-79+14
    HSV-18  
542. Berg Geert 1492 Haeghe Ooievaar-31+11
543. Berg Johan van den 1489 Lierse-20-32
544. Knoester Jaco 1488 Rijswijk-45+13
545. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-39= 
  Heide Jelle v.d. 1486 RSC-18-43
  Ruiter Rein de 1486 DD-80+38
548. Albers Merlijn 1484 Botwinnik-28+77
  Buijs Gerard 1484 Lierse-21+49
550. Patty F. al 1482 Voorburg-8-5
551. Liefde Eric 1476 Haeghe Ooievaar-32+13
552. Boekestijn Piet 1475 Lierse-22+42
  Dirkse Simon 1475 DSC-86-24
  Hendriks Hans 1475 Haeghe Ooievaar-33-31
  Hessels W.B. 1475 HSV-19-44
556. Prins Leen 1474 Schaakmat-25-70
    WSC-47  
557. Splint Rob 1473 Botwinnik-29+40
558. Breton Mark 1471 DSC-87+38
  Hoogenhuizen Jan Willem van 1471 Paris-2  
560. Onselen Guido 1470 Schaakhuis-22-46
561. Butterman Gert 1468 Pomar-17-32
562. Lucas Herman 1467 RSC-BP-20+96
563. Brabander Arnold 1466 DSC-88  
  Helm Alfred van der 1466 DD-81+65
  Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-21= 
566. Pol Theo van der 1461 Schaakmat-26-37
    WSC-48  
  Wal Martin van der 1461 SIO-15-7
    WSC-48  
568. Kruk Arie v.d. 1460 SIO-16-9
    WSC-50  
569. Reede Lito van 1459 DSC-89-10
570. Zwemstra Bert 1458 DSC-90-15
    Prometheus-9  
571. Breuker Harry 1457 Promotie-56-9
  Werkhoven Gerard 1457 RSC-BP-22  
573. Bussmann Gerrit 1455 DSC-91-32
    Prometheus-10  
  Elst F.A. v.d. 1455 Pomar-18-23
575. Westerhuis Maurice 1453 DD-82-81
576. Rees Stephen 1452 DD-83= 
577. Karagantcheff Dimitri 1450 DD-84-36
578. Hijma Peter 1449 Promotie-57-43
579. Bonsel Jan 1448 SHTV-40= 
580. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
581. Doeves Bram 1445 Botwinnik-30+4
  Heyningen Ruud van 1445 Lierse-23+94
583. Lohrer M.T.A. 1444 Pomar-19+13
584. Oudheusden Jason van 1443 DSC-92+57
585. Rodijnen Rinus 1442 Lierse-24-54
586. Boot Otto 1441 Botwinnik-31-105
  Engelen Niels 1441 DD-85+5
588. Kinoshita Kanako 1438 Schaakhuis-23+82
589. Hinkenkemper B.J. 1433 RSC-19+22
    Voorburg-9  
590. Middelkoop Erik 1432 Botwinnik-32-8
591. Verwaart D.J. 1431 HSV-20= 
592. Hanemaaijer Piet 1430 Botwinnik-33-45
  Lim Danny 1430 Bobby Fischer-13+11
594. Buijs Bram 1428 RSC-20= 
  Meer Frank van der 1428 Pomar-20= 
596. Nienhuis Jan 1427 Voorburg-10+7
597. Eibergen Robert van 1426 DD-86+100
598. Kolk Jan v.d. 1424 DSC-93-17
    Prometheus-11  
599. Jong Dick de 1423 HSV-21= 
600. Riet Paul van 1421 DSC-94-87
601. Berger Rob 1417 RSC-BP-23-22
602. Orie Erik 1416 Rijswijk-46= 
603. Schoon C. 1415 Promotie-58+4
604. Erp Sven van 1413 RSC-21+59
605. Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
606. Stuut Klaas 1410 RSC-22= 
607. Scherpenisse Rob 1408 DSC-95-32
  Vries Peter de 1408 Schaakmat-28-42
    WSC-51  
609. Groot Pieter de 1407 Botwinnik-34-77
610. Bellen Henk van 1406 DD-87-102
611. Jacobs H. 1402 Pomar-21-24
612. Zonneveld Jan 1398 Prometheus-12-38
  Zwart Ard v.d. 1398 SHTV-41-9
614. Pettinga Paul 1397 Botwinnik-35-38
615. Zonderland Herman 1395 DSC-96-8
616. Krempel Jordy 1394 DSC-97-10
617. Ahn W. 1392 RSC-23= 
618. Blaauw F. 1391 Bobby Fischer-14+5
619. Roo J. de 1390 Promotie-59-41
620. Duivenboden Rob 1388 Haeghe Ooievaar-34-16
  Graaf Rob v.d. 1388 Schaakhuis-24  
622. Hofland Jeffrey 1384 SIO-17-43
    WSC-52  
  Poot Wim 1384 Lierse-25-49
624. Bragonje H. 1383 Promotie-60-20
625. Klaveren Justus van 1382 SHTV-42+226
626. Vreede Henk de 1381 Botwinnik-36-9
627. Werven H. van 1379 Promotie-61= 
628. Jutte W.P.M. 1378 Promotie-62-38
629. Bom Aad 1376 Schaakmat-29= 
    WSC-53  
  Schuyer Eddy 1376 Bobby Fischer-15-14
631. Rijkom Vincent van 1373 Promotie-63+87
632. Middeldorp Aad 1372 Haeghe Ooievaar-35-7
633. Witjens Theo 1371 Botwinnik-37-21
634. Zaalen Jos van 1370 RSC-24= 
635. Sluis Bert v.d. 1368 RSC-25+24
636. Vechhi Michel 1364 RSC-BP-24+229
637. Vries Rob de 1362 Promotie-64-79
638. Dalfsen Richard van 1356 HSV-22+26
639. Hählen Ruud 1354 HSV-23= 
640. Boer Ruut de 1348 RSC-BP-25-16
  Haaksma F.H. 1348 Voorburg-11= 
642. Akkerboom Broer 1344 Rijswijk-47-92
  Homulle Harald 1344 Haeghe Ooievaar-36+78
644. Soeterbroek Piet 1343 Botwinnik-38-31
645. Bouma Henk 1342 SHTV-43+14
  Millenaar Klaas 1342 SIO-18= 
    WSC-54  
  Mook Reijer 1342 Rijswijk-48= 
648. Groot Bertus 1341 Schaakmat-30-5
    WSC-55  
  Vos Roel 1341 DSC-98-24
650. Keuzenkamp Monique 1338 RSC-26+102
  Liefde Michelle 1338 Haeghe Ooievaar-37+79
652. Meer Lex van der 1335 SHTV-44+13
653. Vetten Piet de 1329 Lierse-26-28
654. Al Sam Husham 1322 Botwinnik-39-10
655. Meiden Pim v.d. 1321 SHTV-45+19
  Wulffers Louis 1321 Haeghe Ooievaar-38-9
657. Coenders Hans 1319 HSV-24+40
658. Gastaldi G. 1318 Pomar-22= 
  Straalen Joram van 1318 SIO-19  
    WSC-56  
660. Koornneef Arie 1317 Lierse-27-21
661. Lagerwerf Leen 1314 Lierse-28-10
662. Beekman Loek 1312 Pomar-23= 
663. Huybens Peter 1308 HSV-25= 
  Meijer Wim 1308 Pomar-24+25
665. Calje Adrey 1307 Botwinnik-40+79
    Voorburg-12  
  Zuydgeest Leo 1307 DSC-99-23
    Prometheus-13  
667. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21= 
668. Ende Henk van den 1304 Lierse-29-76
669. Felfel Adel 1303 HSV-26  
    Haeghe Ooievaar-39  
  Vries Auke de 1303 DD-88-63
671. Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-20= 
672. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13= 
673. Hanewald Ernst 1293 DSC-100+16
674. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-14= 
675. Oosterom Gerrit 1290 Lierse-30+1
676. Modderman Arent 1289 Botwinnik-41-7
677. Ham Joop van 1288 DSC-101+61
678. Kwappenberg Eric 1284 SHTV-46= 
679. Asperen Hans van 1283 Botwinnik-42-30
  Bergers J 1283 Pomar-25= 
681. Heufke Kantelaar Rob 1280 RSC-27+59
682. Pelova Victoria 1278 DSC-102-31
683. Jong Aad de 1273 DSC-103-7
684. Rosenstand Selwyn 1268 DD-89  
685. Caspers Eric 1266 Botwinnik-43-28
686. Torenstra Jan 1264 DSC-104+45
    Prometheus-14  
687. Hendriks Hans 1263 DSC-105-21
    Prometheus-15  
688. Bottema J.F. 1262 Bobby Fischer-16  
689. Grootscholten Leo 1260 SIO-21+7
    WSC-57  
690. Kuijper Wim 1258 Lierse-31-145
  Oomes Marijn 1258 Schaakmat-31-46
    WSC-58  
692. Bijster Harmen 1255 Voorburg-15-28
693. Luk Thomas 1253 SHTV-47+163
694. Boers Frans 1250 Schaakmat-32-29
    WSC-59  
695. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-26= 
  Knaap Jos van der 1244 Schaakmat-33-15
    WSC-60  
697. Vries John de 1243 RSC-28+69
698. Schout Wim 1242 Haeghe Ooievaar-40-17
699. Tiersma Jan Bouke 1241 Schaakmat-34-44
    WSC-61  
700. Visser J.H.A. 1238 RSC-29+13
    Voorburg-16  
  Wegen H.B.R. van 1238 DSC-106= 
    Prometheus-16  
702. Rens Hans 1228 Botwinnik-44-25
703. Battes Frans 1227 Botwinnik-45-25
704. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-35-37
    WSC-62  
705. Dongen Sam van 1211 Promotie-65+93
  Willik Bert van der 1211 DSC-107-25
707. Feringa Andre 1208 Lierse-32-56
708. Berg Co v.d. 1205 Lierse-33+32
709. Dijk Bert van 1204 SHTV-48= 
710. Samuels de Wilde Bernard 1200 Bobby Fischer-17-2
  Zijlstra T. 1200 Voorburg-17-20
712. Jong Bram 1198 HSV-27+112
  Valstar-Valstar Nel 1198 Lierse-34+11
714. Wagter Eric 1197 DSC-108-6
715. Vermeulen Wim 1188 SHTV-49+24
716. Kruijs Arno 1187 Haeghe Ooievaar-41+25
717. Onderwater Michel 1185 Schaakmat-36-22
    WSC-63  
718. Haverkamp Allart 1183 HSV-28-46
719. Calje Fong Li 1182 Promotie-66-10
  Kröschell Wim 1182 Lierse-35-10
721. Prins Jan 1173 Lierse-36-3
722. Ham Torsten van 1171 Promotie-67+209
723. Kolmeschate Rob van 1168 Lierse-37+37
724. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-37-35
    WSC-64  
725. Boersma Liëtte 1158 Haeghe Ooievaar-42-30
726. Kommer Jan 1157 Rijswijk-49-33
727. Geene Ilse 1150 DSC-109+89
728. Wilms Ivo 1144 Scheve Toren-22  
729. Rijn Patrick 1141 Botwinnik-46  
    Haeghe Ooievaar-43  
730. Veerkamp Kevin 1140 Rijswijk-50+71
731. Haaren Yestin van 1139 Botwinnik-47+180
    Promotie-68  
732. Hogezand Raf 1134 DD-90-47
733. Wel Frank van der 1131 Lierse-38-12
734. Lohuis Anton 1121 Schaakmat-38-66
    WSC-65  
735. Helfteren T. van 1119 DCSV-11-15
736. Albertus Bram 1101 Botwinnik-48  
    Promotie-69  
737. Oomes Ad 1085 Schaakmat-39-43
    WSC-66  
738. Blanter Marfa 1074 DSC-110+86
739. Ketting Sebastiaan 1067 Rijswijk-51+70
740. Swanink Koos 1065 Prometheus-17  
741. Smit Stijn de 1057 Scheve Toren-23  
  Veerkamp Wim 1057 Rijswijk-52  
743. Rubert Mireille 1055 Rijswijk-53-32
744. Boubal Matthieu 1021 Scheve Toren-24  
  Persoon Nick 1021 Lierse-39  
746. Vuong Mitchell 1020 SHTV-50+68
747. Ee Ron van 1019 Rijswijk-54-38
748. Hagers Yannick 1013 Promotie-70= 
749. Wang Daoyi 1008 Bobby Fischer-18+1
750. Berg Peter van den 1007 DSC-111+6
751. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-49-5
752. Boonman W. 970 Scheve Toren-25-12
753. Kanbier Guy 961 Promotie-71+97
754. Willemsen Koen 957 Haeghe Ooievaar-44= 
755. Wielenga Philip 900 Bobby Fischer-19  
756. Leite Scot 891 Schaakhuis-25  
757. Luk Ricki 882 SHTV-51+68
758. Bosch Roger van den 869 Rijswijk-55  
759. Heskes Johan 855 Promotie-72  
760. Kaersenhout Diego 852 Bobby Fischer-20  
    Pionnetjes-2  
761. Groenhof Anna 822 Promotie-73= 
762. Vries Arthur 820 Haeghe Ooievaar-45-5
763. Togt Noud van der 818 SHTV-52  
764. Bogaartz Theo 801 Haeghe Ooievaar-46+22
765. Cvetkovic Dusan 775 Bobby Fischer-21  
766. Vuong Joëlle 766 SHTV-53= 
767. Calje Ming Dao 758 Promotie-74+11
768. Groot Kormelink Welmoed 712 Pionnetjes-3  
769. Liefde Jason 683 Haeghe Ooievaar-47-6
770. Peursen Timo van 679 Rijswijk-56  
771. Hartzheim Iris 668 Haeghe Ooievaar-48-45
772. Wijtsma Aurelius 641 Bobby Fischer-22  
773. Caljé Cissy 583 Promotie-75  
774. Zwart Matthijn 570 Promotie-76= 
775. Raulji Kavya 474 Bobby Fischer-23  
    SHTV-54  
776. Kachler Roman 469 Bobby Fischer-24  
777. Rijk Geert de 268 Bobby Fischer-25  
Artikel aangelegd op: 06-05-2014
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.