Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2014
Geschreven door Paul Koppens   
08-02-2014
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2014. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  februari 2013 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2740 DSC-1+25
2. Fedorchuk Sergey 2644 DD-1= 
3. Jong Jan-Willem de 2459 WSC-1+10
4. Wiel John van der 2413 DD-2-13
5. Oosterom Chiel van 2369 DSC-2-7
6. Pijpers Arthur 2365 Botwinnik-1-7
7. Michielsen Joost 2363 DSC-3-4
8. Gelpke Peter 2359 DD-3  
9. Gaehler Marco 2342 DSC-4+25
10. Blokhuis Edgar 2320 DD-4-22
  Freeke Matthieu 2320 DSC-5= 
12. Kuipers Eelco 2301 Promotie-1+13
13. Koppens Paul 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Kelder Joram op den 2280 DSC-6-7
15. Meijer Dolf 2234 Pionnetjes-1-13
16. Goes Sten 2225 DSC-7+21
17. Bannink Bernard 2219 Promotie-2-32
18. Kevlishvili Robby 2209 Promotie-3+175
19. Werksma Arie 2200 DD-6-18
20. Padurariu Smaranda 2197 DSC-8-4
21. Egmond Rogier van 2193 DD-7-10
22. Pietersma Menno 2188 Schaakmat-1-37
    WSC-2  
23. Prakken Gerrit 2181 DD-8-36
24. Legemaat Gert 2173 DSC-9-22
25. Vistisen Lars 2169 DD-9-3
26. Vesters Melchior 2167 SHTV-1-17
27. Waal Ton de 2163 Promotie-4= 
28. Meulenbroek Kim 2160 DSC-10-15
29. Hortensius Lisa 2157 DSC-11-9
30. Happel Henk 2153 DD-10+7
31. Barendse Ted 2151 DSC-12-31
32. Velden Bram van der 2150 DSC-13+5
33. Thakoerdien Jerrel 2147 DD-11+110
34. Smits Sebastiaan 2143 DSC-14-15
35. Dop Arend van 2142 DSC-15= 
  Hofman Marnix 2142 WSC-3-22
37. Zetten Maarten van 2137 DD-12-17
    Promotie-5  
38. Drenth Jean Paul 2136 DD-13-26
  Otten Martijn 2136 DD-13+54
40. Nies Pauline van 2134 DSC-16+22
41. Alberts Henk 2129 Haeghe Ooievaar-2-2
    Promotie-6  
42. Lindner Jan-Joost 2127 DD-15-32
43. Slaa Ricardo 2123 DSC-17+15
44. Kommer Bas 2110 Rijswijk-1-16
45. Helvoort Rob van 2109 Rijswijk-2-61
46. Aagaard Michael 2105 WSC-4+48
47. Bas Patrick 2104 DSC-18+5
48. Stam Hans 2102 DSC-19+30
49. Hoynck van Papendrec Frans 2099 Rijswijk-3+22
50. Woerden Michiel van 2093 Schaakmat-2+13
    WSC-5  
51. Schrik Rachid 2092 Schaakhuis-1-22
52. Verbaken Onno 2090 DSC-20-9
53. Pouwels John 2089 Botwinnik-2+30
54. Oudewaal Vincent 2086 DD-16+27
55. Voogt Bob 2083 DSC-21+11
56. Middelveld Martine 2082 DSC-22-77
57. Brasser Paul 2080 Schaakmat-3-13
    WSC-6  
58. Dickhoff Ronald 2079 DD-17-59
59. Dijk Timon van 2076 Schaakmat-4-36
    WSC-7  
60. Buzing Pieter 2075 DSC-23-38
61. Cupido Alexander 2074 Rijswijk-4+14
62. Gieben Stijn 2073 SHTV-2+38
63. Zandwijk Jan-Peter van 2070 DSC-24+5
64. Beltz Dolf 2068 DSC-25= 
65. Glimmerveen Martin 2067 DSC-26-46
66. Loewenthal Günther 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
67. Hennink Erik 2058 Promotie-7-25
  Kazarian Anna-Maja 2058 DSC-27+42
69. Korecki Lukasz 2055 DD-18-19
70. Ahlers Ben 2053 Promotie-8-41
  Duijzer Jan Willem 2053 Botwinnik-3-7
    Promotie-8  
  Vos Jan-Pieter 2053 DSC-28+23
73. Borst Filip 2052 DSC-29+24
74. Oranje Richard 2051 DSC-30-7
75. Klop Tjomme 2048 SHTV-3-5
  Valstar Johan 2048 Schaakmat-5+9
    WSC-8  
77. Mostert Joost 2045 Promotie-10-3
78. Stolte Maarten 2044 SHTV-4+10
79. Hartog Marijn den 2040 DD-19+158
80. Zwartveld Hans 2038 DSC-31-50
81. Voorn Martin 2033 Bobby Fischer-1+30
82. Liempt Michael van 2032 Rijswijk-5-3
83. Lisdonk Lucien van de 2031 DSC-32-6
84. Zanten William van 2026 DD-20-18
    SHTV-5  
85. Dekker Kees 2024 Scheve Toren-1-26
86. Leezer Roel 2021 Rijswijk-6+21
87. Enschede Ernst 2019 DD-21= 
88. Waard Jos 2014 DD-22-57
89. Bosma Arend 2009 DSC-33-9
90. Kentstra Wim 2007 Scheve Toren-2-62
91. Anema Walter 2006 DSC-34+27
92. Have Roland ten 2004 DSC-35-14
93. Kolodkin Daniil 2003 DD-23+109
94. Flohil Jaap 2001 DSC-36-49
  Voorberg Kees 2001 DSC-36+16
96. Henke Aleksander 1999 SHTV-6+58
  Hoogland Mike 1999 Schaakhuis-2+24
  Verbaan Bart 1999 RSC-BP-1-18
99. Straaten 1996 SHTV-7+11
100. Hoogt Ivar de 1992 DSC-38+42
101. Swart Sipke de 1987 Promotie-11-5
102. Meer Kees van der 1983 DSC-39+32
    Prometheus-1  
  Wiersma Arno 1983 DSC-39+12
    Prometheus-1  
104. Berg Bas van der 1982 Rijswijk-7+13
105. Noordhoek Henk 1981 Promotie-12-72
106. Smit Rudi de 1980 Scheve Toren-3-17
107. Voorberg Johan 1977 SIO-1+27
    WSC-9  
108. Milort Gerard 1976 RSC-BP-2-1
109. Baas Hans 1973 Promotie-13+32
110. Segers Hans 1970 DSC-41-7
    SHTV-8  
111. Bieger Thierry 1968 Pomar-1+6
    WSC-10  
112. Sibbing Sjaak 1965 Promotie-14-3
113. Kindt Manfred 1964 WSC-11+38
114. Vries Jan-Pieter de 1963 DSC-42+1
115. Bergh Jan van den 1962 Promotie-15-41
116. Huizen Henk 1959 Haeghe Ooievaar-4-16
    Prometheus-3  
117. Buchly Stefan 1952 Botwinnik-4+5
118. Dijkhuizen Martin 1946 RSC-BP-3-11
119. Hooven Evert van der 1943 DSC-43+24
120. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-24= 
121. Ouwens Bert 1941 Promotie-16+40
  Prangers Toine-Gera 1941 DSC-44-2
123. Blankespoor Jan 1940 Promotie-17+33
  Monté Peter 1940 RSC-BP-4+33
125. Munnik Talitha 1939 DSC-45-55
126. Bottema Timo 1934 Bobby Fischer-2+39
  Togt Twan van der 1934 SHTV-9+29
  Vorstermans Peter 1934 SHTV-9+37
129. Marel Eric van der 1932 Bobby Fischer-3-20
130. Pauw Sander 1931 SHTV-11+12
131. Kuyvenhoven Marco 1930 WSC-12+36
132. Vogelenzang Marco 1928 RSC-1+19
133. Lode Peter 1927 DSC-46-38
134. Gallardo Banez Alfonso 1923 Rijswijk-8-2
  Smits Benjamin 1923 DSC-47= 
136. Beeren Thom 1922 Botwinnik-5+5
137. Harmanus Norbert 1919 Schaakhuis-3-48
138. Bos F.P. van den 1916 DD-25-23
    HSV-1  
139. Tromp Erik Jan 1914 Scheve Toren-4+41
140. Nepveu Manuel 1911 Promotie-18-47
141. Baas Rijnko 1910 Rijswijk-9-22
    Schaakhuis-4  
142. Kamar Muhannad 1908 RSC-2+12
143. Peerdeman Nico 1907 Promotie-19+11
144. Beijersbergen Joop 1906 Bobby Fischer-4-3
  Bodaan Ton 1906 DD-26+4
    SHTV-12  
  Middelkoop Erik 1906 Botwinnik-6+38
147. Leeuwen G.J. van 1902 SIO-2+2
    WSC-13  
148. Goudriaan Tony 1901 Rijswijk-10-14
149. Segger Armin 1900 SHTV-13+160
150. Schuurman Hess Arjen 1899 Botwinnik-7+34
    Promotie-20  
151. Eggink Gerhard 1898 Promotie-21+15
  Jonkman David 1898 Schaakhuis-5-24
153. Smeele Pieter 1896 DD-27-76
154. Jacob Ruben s' 1895 Botwinnik-8+13
  Munninghoff Alexander 1895 DD-28-86
156. Wichhart Maarten 1894 Promotie-22-29
157. Grand Jan Willem le 1893 SHTV-14+45
158. Pronk Rik 1891 SHTV-15= 
159. Boerkamp Harry 1887 Promotie-23-72
  Koelmans Jan Willem 1887 DD-29-35
161. Duijvesteijn Leo 1880 Schaakmat-6-1
    WSC-14  
  Koreman Eric 1880 DD-30+25
163. Beeloo Jean Miche 1876 Schaakhuis-6-18
  Goossens Pieter 1876 DSC-48-33
  Heijgen Diederik van 1876 DSC-48-24
166. Zydek Rafal 1873 Haeghe Ooievaar-5+24
167. Tan John 1872 Promotie-24+46
168. Tamerus Henrik 1871 DSC-50+32
169. Kort Wilco 1870 Botwinnik-9+35
170. Hulshof Hans 1868 Rijswijk-11+45
171. Sluijs Lothar van der 1867 DD-31+23
172. Dekker Derk 1863 Schaakhuis-7+32
  Orsouw Theo van 1863 DD-32+16
    RSC-3  
174. Anink Marco 1862 DSC-51+18
  Vellekoop Wim 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
176. Broek Willem-Jan van den 1861 DSC-52+17
  Hoogland Bauke 1861 Promotie-25-33
178. Steffers Hendrik 1860 Rijswijk-12-7
179. Dekker Ard 1857 Schaakmat-7+20
    WSC-15  
  Mellens Martin 1857 RSC-4+10
    Voorburg-1  
181. Hart Johan 't 1856 WSC-16+79
  Oversloot Wilco 1856 SIO-3+34
    WSC-16  
183. Henn Reinhard 1855 DD-33-12
184. Staden jr. Mildo van 1853 Promotie-26+10
  Vink Wim 1853 DD-34-31
186. Oosterhout Flip 1849 Haeghe Ooievaar-7+23
187. Gerritsen C.W.A. 1848 Pomar-2+16
  Vreugdenhil Frans 1848 DD-35-96
    Schaakmat-8  
    WSC-18  
189. Luk Jaimy 1844 SHTV-16-7
  Smaal Lourens 1844 Promotie-27+12
191. Lom Rob van 1842 Schaakmat-9-12
    WSC-19  
  Regeer Paul 1842 Schaakhuis-8+19
193. Bulthuis Jelle 1840 Rijswijk-13+94
  Dommisse Cornelis 1840 DD-36-87
  Leeuwen Olav van 1840 SHTV-17-10
196. Ruigrok Jos 1839 Schaakhuis-9+9
197. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
198. Brouwers Reggy 1837 Schaakhuis-10-9
199. Bik Wouter 1835 Botwinnik-10+67
  Theijn Dave 1835 Scheve Toren-5+4
201. Groot Akshaya de 1834 DD-37= 
202. Kunnen Ruurd 1833 Promotie-28-66
203. Eesteren Jaap van 1830 DD-38+15
204. Lopies Andre 1829 DD-39-7
205. Boeters Stefan 1824 DD-40-99
  Gaemers Peter 1824 Rijswijk-15-13
  Hoogeveen F.R. 1824 HSV-2-29
  Roeleveld Koos 1824 SHTV-18= 
209. Thijssen Ton 1820 Haeghe Ooievaar-8+15
210. Bovenlander Theo 1814 SHTV-19+39
  Zijden Ton van der 1814 RSC-BP-5-53
212. Gent Aad van 1813 Scheve Toren-6+4
213. Berg Jaap van den 1812 Promotie-29+42
  Middelkoop Arno 1812 Botwinnik-11+10
  Then Hans 1812 Schaakhuis-11-17
216. Waard Remko de 1811 DD-41-51
217. Nieuwkerk Dirk van 1808 SIO-4+5
    WSC-20  
  Torenstra Rene 1808 DSC-53+7
219. Kraakman Paul 1807 Rijswijk-16+8
  Tsai Wong 1807 Promotie-30-9
221. Metz Atze 1806 Rijswijk-17+12
222. Jong Jaap de 1805 Lierse-1+5
  Mulder P. 1805 DD-42-7
  Verolme Martin 1805 DSC-54-33
  Willighagen Gert-Jan 1805 SHTV-20+30
226. Holst R.E.H. v.d. 1804 HSV-3+16
227. Heek Peter 1802 Botwinnik-12+40
228. Vink Kees 1800 Pomar-3+37
229. Jager Dan 1798 Haeghe Ooievaar-9+65
230. Kievoet Peter 1797 DD-43+50
231. Ingenhoes Peter 1792 RSC-BP-6-39
232. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
  Baak Evert 1791 SHTV-21-74
234. Graaf sr. J. de 1790 Scheve Toren-7-32
  Kleijn Jeroen 1790 Scheve Toren-7+16
  Ruiter Thomas de 1790 Rijswijk-19+26
  Smits Rob 1790 DSC-55-50
238. Reimer Wim 1788 DD-44-11
239. Montsma Foppe-Jan 1786 DD-45-120
240. Baas Gert Jan 1784 DSC-56+45
241. Markenstein W. van 1783 Pomar-4-17
242. Gorkum Floris 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
243. Meijering Marijke 1780 Scheve Toren-9-14
244. Dekker Jan 1779 Schaakmat-10+9
    WSC-21  
  Knops H. 1779 Promotie-31-8
246. Zijden Hans van der 1778 RSC-BP-7-56
247. Nicoll Noah 1777 DD-46= 
248. Termaat Alfons 1776 Botwinnik-13+25
249. Harten J.J. van 1775 RSC-5+32
    Voorburg-2  
  Witt Dick de 1775 Botwinnik-14-32
251. Baak Karl 1774 SHTV-22+8
  Best Jos de 1774 DSC-57  
  Bruls Osman 1774 Schaakhuis-12+9
  Vromans Nico 1774 HSV-4+41
255. Meer Perry van der 1773 Pomar-5-1
  Michielen Frank 1773 Botwinnik-15-26
257. Scholten Joost 1768 RSC-6-65
258. Haan Hans de 1767 HSV-5+26
259. Geene Joris 1766 Promotie-32+39
    Rijswijk-20  
260. Duijvesteijn Andre 1765 Schaakmat-11+7
    WSC-22  
  Terluin Alex 1765 DD-47-5
262. Corneth Bert 1763 HSV-6+31
  Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-10= 
264. Rekveldt M.T. 1762 DSC-58+11
265. Hylkema Titus 1758 RSC-7-38
  Minnema Rens 1758 Promotie-33-75
267. Bons Maurits 1757 HSV-7-35
    Haeghe Ooievaar-11  
268. Bos Frank van den 1756 Rijswijk-21+22
  Ramondt Dennis 1756 RSC-BP-8-13
270. Mulders Edwin 1754 Rijswijk-22-1
271. Drunick R.M. van 1753 RSC-8+14
272. Bakels Rosanne 1752 Rijswijk-23+5
  Stolze Gerard 1752 Lierse-2-37
274. Terpstra J.T. 1751 Pomar-6+29
275. Verduijn Adriaan 1750 Lierse-3+34
276. Noija Hans Ortwi 1749 DD-48+43
277. Donk Jan van de 1747 DSC-59-21
  Felkers J.M. 1747 DD-49-40
279. Briggeman P.W. 1745 Promotie-34= 
  Minnema Hans 1745 Promotie-34-63
  Wareman Dennis 1745 RSC-BP-9-10
282. Roeleveld Evert 1744 Schaakhuis-13  
283. Ameling Bob 1743 Botwinnik-16+20
284. Graaf E. v.d. 1739 DD-50-27
285. Spierings Ben 1737 SHTV-23-2
286. Taverne Nadeem 1736 Schaakhuis-14-12
287. Arp Gerard 1735 Botwinnik-17+41
  Ruigt Casper 1735 Scheve Toren-11+10
289. Beekum Thomas van 1734 Botwinnik-18-46
  Heiden Jan v.d. 1734 SIO-5-40
    WSC-23  
291. Tjioe Patrick 1732 Schaakhuis-15-7
292. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-24  
  Duijvesteijn Wim 1730 Schaakmat-12+37
    WSC-24  
294. Paalvast A.G.M. 1728 DCSV-1-32
  Toorn Aat van der 1728 RSC-BP-10+8
  Weijde Andre van der 1728 Prometheus-4+175
    Schaakmat-14  
    WSC-26  
297. Germeys Bart 1727 Prometheus-5= 
  Postma Jan 1727 DD-51+13
299. Strien Bart van 1724 Rijswijk-24-68
300. Mors Adriaan ter 1723 DSC-60-21
    Prometheus-6  
301. Dijken B.S. van 1721 RSC-9= 
302. Gijsen Carel 1720 Bobby Fischer-5-29
    Rijswijk-25  
  Tirandas Amir 1720 DD-52+63
    Schaakhuis-16  
304. Hubert Michel 1719 Scheve Toren-12-76
  Schalen John 1719 RSC-10+4
  Valstar Jan 1719 Lierse-4+27
307. Nobel Corniel 1718 DSC-61+14
308. Haar Boudewijn van der 1717 DD-53-1
309. Blanter Sofya 1715 DSC-62+76
  Ferschtman Felix 1715 Pomar-7-3
311. Giraldo William 1711 Schaakhuis-17+38
312. Manen R.A. van 1710 DD-54-25
313. Boermans R. 1708 DCSV-2-1
  Eijsbroek Dave 1708 Botwinnik-19-42
315. Hettfleisch Maurice 1707 Promotie-36+73
  Spronsen A. van 1707 SIO-6= 
    WSC-27  
317. Ham Ben van 1705 HSV-8= 
  Leeuwen Jan van 1705 SIO-7+61
    WSC-28  
  Olvers E. 1705 SHTV-24-26
  Tol Henk van der 1705 Rijswijk-26+12
321. Zoun Rogier 1704 Botwinnik-20+8
322. Ioan Razvan 1703 RSC-BP-11  
323. Broos Simon 1702 DSC-63-19
  Leeuwe Floris de 1702 RSC-BP-12+27
325. Beekman G. 1701 Pomar-8-31
326. Sikkes Piet 1699 SHTV-25+28
  Stap Harry van der 1699 Rijswijk-27-31
  Warmerdam Rob 1699 Haeghe Ooievaar-12+8
329. Veenstra Arnt 1698 DSC-64+1
  Verheijen Jan 1698 SHTV-26+83
331. Langerak Jan 1694 Haeghe Ooievaar-13-8
332. Kemeling Albert 1693 DSC-65+19
333. Kuipers Hielke 1692 Promotie-37-24
  Wentholt Frans 1692 DD-55= 
335. Zwolsman P.A. 1689 DD-56-16
336. Toxopeus G.M.B. 1688 Promotie-38+32
337. Nies Dingeman van 1687 Promotie-39-10
338. Kerkhof Cees 1686 Scheve Toren-13-32
339. Hofstee Piet 1684 DSC-66-35
    Prometheus-7  
  Jager Mark 1684 DCSV-3+11
341. Holst Fred v.d. 1683 HSV-9= 
342. Melssen Franck 1681 SHTV-27  
  Mudde H. 1681 Pomar-9+1
344. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
  Voermans Adri 1680 DD-57-76
346. Kanters Cor 1679 SHTV-28+80
347. Boersma Franke 1677 Haeghe Ooievaar-14+37
348. Brinkman Dirk 1676 Promotie-40+23
  Busman Jan 1676 Promotie-40-22
  Etten Ronald van 1676 Schaakmat-15+39
    WSC-29  
351. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
352. Matai Rudi 1673 Promotie-42+30
  Sieben Ferdi 1673 Promotie-42  
354. Dijk Teun van 1672 Lierse-5-56
  Mittertreiner A.J. 1672 HSV-10+14
356. Snijders Frits 1669 Rijswijk-28= 
357. Rijkom Wouter van 1667 Promotie-44+62
  Zijden Gerard van der 1667 RSC-BP-13-5
359. Berendse F.N. 1666 Pomar-10-31
360. Bartel Jan-Kees 1665 DD-58-8
361. Kies Arie 1664 Scheve Toren-14+5
362. Gelpke R.F. 1662 DSC-67+44
  Korving Cornelis 1662 DSC-67-37
  Wagner André 1662 Haeghe Ooievaar-15-59
    SHTV-29  
  Yalcin Bilal 1662 DD-59+1
366. Dijk Pascal van 1659 Lierse-6+69
  Spronsen Mischa van 1659 Botwinnik-21-22
  Vokurka Tom 1659 DD-60+14
369. Horst G. 1658 DD-61-47
    Schaakhuis-18  
370. Barbier Bob 1654 Haeghe Ooievaar-16-12
371. Leentvaar Coen 1652 DSC-69-53
372. Wuister Jan 1651 RSC-BP-14-17
373. Eveleens Ed 1650 Promotie-45-29
374. Kreitmair Thomas 1649 Voorburg-4-22
  Kuyvenhoven Vincent 1649 Schaakmat-16-6
    WSC-30  
  Meiden Geurt Jan van der 1649 SHTV-30-20
377. Berkel Dennis van 1648 Lierse-7-19
378. Loke J.A. 1647 HSV-11+23
379. Dongen G. van 1646 Scheve Toren-15-42
380. Verkerk Piet 1642 Haeghe Ooievaar-17= 
  Wiegerink Ruben 1642 DD-62-7
382. Huygen Kees 1641 DSC-70= 
  Kranenburg Sebastiaan 1641 Rijswijk-29-86
384. Engering Frans 1640 DD-63-12
385. Nitzsche Edo 1639 RSC-11-23
386. Berger Otto 1637 Rijswijk-30+62
  Cruden Marcel 1637 Schaakhuis-19-13
  Luyendijk Jaap 1637 Haeghe Ooievaar-18-32
389. Quak Piet 1636 Lierse-8= 
390. Zijlstra Jasper 1635 Bobby Fischer-6  
391. Alsemgeest Nico 1634 Lierse-9+36
  Guijt Erwin 1634 Promotie-46-27
  Veldhuizen Jan 1634 Promotie-46-23
  Vissers Ton 1634 Pomar-11-55
395. Gerritsma Bert 1633 HSV-12+31
  Groothuis W. 1633 Bobby Fischer-7-30
397. Bilars Gerard 1632 DSC-71-66
  Jong-v/d Berg Gera de 1632 Lierse-10+12
399. Kuyvenhoven Vincent 1631 WSC-31-22
400. Reiding R. 1630 Scheve Toren-16-16
  Spek Bart 1630 Haeghe Ooievaar-19= 
  Tamerus Jan 1630 Lierse-11-61
403. Bruin Wouter de 1629 Rijswijk-31+104
404. Lantzendörffer Floris 1627 Rijswijk-32+8
405. Meij Marc de 1625 Schaakhuis-20-7
406. Gaag Frits v.d. 1624 SIO-9-44
    WSC-32  
407. Ende Jan van den 1623 Schaakmat-17-1
    WSC-33  
  Kampen F.F. van 1623 DD-64-42
409. Goudriaan W.L. 1621 DD-65= 
  Otter Kees den 1621 Rijswijk-33+72
411. Berg Sandra v.d. 1620 Lierse-12+12
  Buis Kees 1620 DD-66= 
413. Herpen Max van 1619 DD-67+21
  Ouwerkerk Jan 1619 RSC-BP-15= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-34-18
416. Taanman Peter 1618 Haeghe Ooievaar-20+42
417. Hooghiemstra Frans 1617 Haeghe Ooievaar-21= 
  Liefde Jan 1617 Haeghe Ooievaar-21-14
419. Alvares E.F.S. 1616 SHTV-31+1
  Pree Jan de 1616 RSC-12-21
421. Martens F.M. 1613 Promotie-48-43
422. Bergers Wim 1610 Scheve Toren-17-1
  Claushuis Michael 1610 Bobby Fischer-8+58
  Trompetter Remco 1610 WSC-34+13
425. Bruin Jos 1609 Schaakmat-18-74
    WSC-35  
  Meer Jan 1609 Haeghe Ooievaar-23+4
  Stolte Karel 1609 SHTV-32-46
428. Arkesteijn J.P. 1608 DD-68+35
  Davazdahemami Arzhang 1608 DSC-72  
  Stegenga F.J. 1608 DCSV-4-37
431. Dalen Willem van 1607 Botwinnik-22-31
  Nicolaas Han 1607 Pomar-12-4
433. Zeilstra Lie 1604 RSC-13+39
434. Rutten G. 1603 Scheve Toren-18+15
  Swinkels Raymond 1603 Rijswijk-35+19
436. Vandenberghe Karel 1601 DSC-73+47
437. Nierop Dominique 1599 Haeghe Ooievaar-24-38
  Nieuwkerk Leen van 1599 Schaakmat-19-11
    WSC-36  
439. Valk Dick 1598 Lierse-13-6
  Velzen Martin van 1598 RSC-BP-16+21
441. Laan Hugo van der 1596 DSC-74-53
442. Venema Kees 1595 DSC-75+32
443. Veen Rens ter 1593 DCSV-5-21
    Pomar-13  
444. Flikweert Kees 1592 Schaakmat-20+31
    WSC-37  
  Vlasblom L.J. 1592 DSC-76-54
446. Eering Peter 1589 Schaakmat-21-14
    WSC-38  
447. Eijk Aad 1587 Haeghe Ooievaar-25-5
  Hazeu Cock 1587 Lierse-14+98
  Kaan Jan-Evert 1587 DD-69+30
450. Bottema Elmar 1583 Bobby Fischer-9+107
  Pietersma Douwe 1583 Schaakmat-22+2
    WSC-39  
452. Staden sr. M. van 1582 Promotie-49+59
  Zuidgeest Jordy 1582 Schaakmat-23-21
    WSC-40  
454. Hennink Dick 1581 DD-70+23
  Jong Arie de 1581 Lierse-15-38
456. Coers Frans 1580 SHTV-33+22
457. Goebertus Adrie 1579 Voorburg-5+3
  Honderd Ger 1579 DSC-77+31
    Prometheus-8  
459. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-71= 
460. Hoseni Arash 1576 Bobby Fischer-10+57
  Leij Edwin 1576 Haeghe Ooievaar-26-124
462. Weel A.J. van 1574 DD-72-2
463. Berger M.P.M.J. 1572 Rijswijk-36-7
  Hulst Kees van 1572 DD-73+9
465. Ee Winston van 1571 Rijswijk-37+73
466. Veen Reinier v.d. 1570 DCSV-6-41
  Verploegh Henk 1570 RSC-BP-17-9
468. Zijlstra F. 1569 Voorburg-6-27
469. Weerts René 1568 DSC-78+4
    SHTV-34  
470. Vorselen Theo van 1566 DD-74-29
471. Frehe A.P. 1565 DSC-79+23
472. Gevaerts Caspar 1563 Paris-1-6
473. Haisma Hans 1562 SIO-10+7
    WSC-41  
474. Tesselaar Cor 1561 DD-75-41
475. Sidoti Filippo 1560 DSC-80-94
476. Meijer Gerard 1559 Bobby Fischer-11-18
477. Lindhout Danny 1558 SHTV-35-59
478. Valstar Anja 1557 SIO-11-8
    WSC-42  
479. Jong Bob de 1555 Botwinnik-23-35
  Vlies Franklin van der 1555 Promotie-50-24
481. Toledo Ben 1554 RSC-14= 
482. Klijnsma Richard 1553 Scheve Toren-19-56
483. Wit Jacques de 1552 HSV-13+18
484. Steenweg Paul 1551 DCSV-7-5
485. Mac Gillavry Will 1549 Botwinnik-24-19
486. Dop Erik van 1548 Rijswijk-38+36
  Huitema Doeke 1548 Rijswijk-38-36
488. Nieswaag Hans 1547 Lierse-16+76
489. Fikkert Harold 1545 SHTV-36= 
  Post Dick 1545 Schaakmat-24-35
    WSC-43  
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1545 Lierse-17+3
492. Merle Robert 1543 SIO-12+47
    WSC-44  
  Suijker Koos 1543 Haeghe Ooievaar-27+22
494. Kanbier Max 1537 Promotie-51+11
495. Sierksma Wybe 1534 DSC-81  
  Zuyderwijk Gerard 1534 SIO-13-23
    WSC-45  
497. Bes Rob 1533 Haeghe Ooievaar-28+1
  Blaas L.J. 1533 Pomar-14-16
  Koks Paul 1533 DD-76+21
    Rijswijk-40  
  Man Peter de 1533 Pomar-14-4
  Perluka Han 1533 Botwinnik-25-10
  Sutrisno Agus 1533 Scheve Toren-20+22
503. As Jacques 1532 HSV-14-64
    RSC-15  
  Frima Erik 1532 DD-77+54
  Huisman Edgar 1532 DSC-82+6
  Onzen Theo van 1532 Botwinnik-26-207
    Promotie-52  
507. Knigge Mark 1531 Rijswijk-41+12
  Somer Arif 1531 HSV-15+32
509. Riemersma P.B.J. 1526 DD-78-42
510. Kemeling Leen 1525 SIO-14+10
    WSC-46  
511. Geene Patrick 1524 Rijswijk-42+60
512. Tjin a Lien Ike 1523 Promotie-53-29
  Westerhuis Maurice 1523 DD-79-82
514. Ouwehand Tjeerd 1522 DD-80+67
    Schaakhuis-21  
  Rietveld A. 1522 Voorburg-7-55
516. Veen H. ter 1520 DCSV-8= 
517. Warmenhoven Robert 1519 Haeghe Ooievaar-29-18
518. Noordam Arjen 1517 Lierse-18= 
519. Lier J.M.E. van 1513 Promotie-54+36
520. Felix R.J. 1510 Rijswijk-43-46
  Kauffman W.F.N. 1510 Pomar-16-22
522. Burg Wesley van der 1508 Rijswijk-44+18
523. Gelder Kees van 1507 SHTV-37-25
524. Broekhuizen Tom 1506 DSC-83+65
  Hoek Fabian 1506 Promotie-55= 
526. Varenkamp Frits 1505 Botwinnik-27-51
527. Croes Koos 1504 Haeghe Ooievaar-30-6
528. Steemers Vincent 1503 Pomar-17+8
  Swieten Simon van 1503 Lierse-19-15
530. Dijkstra R.W. 1500 SHTV-38= 
  Franke Arie 1500 Botwinnik-28-8
  Spaans Leen 1500 DD-81+6
533. Knigge Hans 1499 Rijswijk-45-10
  Ruiter Rein de 1499 DD-82+63
535. Patty F. al 1497 Voorburg-8+18
536. Gallardo Banez Felipe 1496 Rijswijk-46-2
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-16= 
  Middendorp A.A.M. 1496 RSC-16-34
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-16  
540. Breugel Eric 1495 Haeghe Ooievaar-31-57
  Groot Martin de 1495 RSC-BP-18-24
542. Berg Geert 1494 Haeghe Ooievaar-32+6
  Karagantcheff Dimitri 1494 DD-83-19
544. Hanemaaijer Piet 1492 Botwinnik-29+15
545. Mokadem Mohamed 1491 RSC-17+90
546. Berg Johan van den 1489 Lierse-20-32
547. Hendriks Hans 1487 Haeghe Ooievaar-33-28
  Poots Rene 1487 DSC-84+26
549. Buijs Gerard 1486 Lierse-21+44
  Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-39= 
  Hessels W.B. 1486 HSV-18-34
  Liefde Eric 1486 Haeghe Ooievaar-34-4
  Neefjes Jos 1486 DD-84-50
554. Remmerswaal W. 1482 DD-85-6
    HSV-19  
555. Prins Leen 1481 Schaakmat-25-62
    WSC-47  
556. Heide Jelle v.d. 1480 RSC-18-41
557. Hoogenhuizen Jan Willem van 1478 Paris-2  
558. Feenstra Han 1477 RSC-BP-19+184
559. Boekestijn Piet 1475 Lierse-22+42
  Knoester Jaco 1475 Rijswijk-47= 
561. Breuker Harry 1473 Promotie-56= 
  Splint Rob 1473 Botwinnik-30+60
563. Reede Lito van 1472 DSC-85-5
564. Dirkse Simon 1470 DSC-86-45
565. Butterman Gert 1468 Pomar-18-39
566. Brabander Arnold 1466 DSC-87  
  Pol Theo van der 1466 Schaakmat-26-46
    WSC-48  
  Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-20+1
569. Albers Merijn 1464 Botwinnik-31+32
570. Bussmann Gerrit 1463 DSC-88-16
    Prometheus-9  
  Zwemstra Bert 1463 DSC-88-19
    Prometheus-9  
572. Scherpenisse Rob 1462 DSC-90+59
573. Elst F.A. v.d. 1461 Pomar-19-47
  Wal Mart van der 1461 SIO-15+11
    WSC-49  
575. Kruk Arie v.d. 1460 SIO-16-13
    WSC-50  
576. Breton Mark 1459 DSC-91+108
577. Engelen Niels 1456 DD-86+21
578. Lucas Herman 1454 RSC-BP-21+47
579. Rees Stephen 1452 DD-87+43
580. Boot Otto 1449 Botwinnik-32-93
  Nienhuis Jan 1449 Voorburg-9+19
  Onselen Guido 1449 Schaakhuis-22-30
583. Bonsel J. 1448 SHTV-40-17
  Lohrer M.T.A. 1448 Pomar-20+23
585. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
  Riet P.H.M. van 1447 DSC-92-46
587. Hijma Peter 1446 Promotie-57-23
588. Cornejo Carlos 1443 DCSV-9  
589. Rodijnen Rinus 1442 Lierse-23-54
590. Doeves Bram 1439 Botwinnik-33+1
  Vries Peter de 1439 Schaakmat-28-29
    WSC-51  
592. Berg Gijs van den 1436 DD-88-15
  Heyningen Ruud van 1436 Lierse-24+102
594. Pettinga Paul 1435 Botwinnik-34+13
595. Groot Pieter de 1434 Botwinnik-35-87
596. Verwaart D.J. 1431 HSV-20= 
597. Middelkoop Erik 1429 Botwinnik-36+22
598. Buijs Bram 1428 RSC-19= 
  Kolk Jan v.d. 1428 DSC-93-18
    Prometheus-11  
  Meer Frank van der 1428 Pomar-21-40
601. Jong Dick de 1423 HSV-21-15
602. Schoon C. 1420 Promotie-58+3
603. Bellen Henk van 1419 DD-89-75
604. Zwart Ard v.d. 1418 SHTV-41-20
605. Berger Rob 1417 RSC-BP-22-22
  Helm Alfred van der 1417 DD-90+28
  Jacobs H. 1417 Pomar-22+3
608. Orie Erik 1416 Rijswijk-48= 
609. Hofland Jeffrey 1415 SIO-17-25
    WSC-52  
610. Lim Danny 1414 Bobby Fischer-12-5
611. Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
612. Poot Wim 1410 Lierse-25-41
  Stuut Klaas 1410 RSC-20+10
614. Graaf Rob v.d. 1407 Schaakhuis-23  
615. Oudheusden Jason van 1404 DSC-94+2
616. Zonderland H. 1400 DSC-95+12
617. Erp Sven van 1397 RSC-21+84
618. Roo J. de 1395 Promotie-59-37
619. Schuyer Eddy 1394 Bobby Fischer-13+4
620. Krempel Jordy 1393 DSC-96-50
621. Ahn W. 1392 RSC-22= 
  Eibergen Robert van 1392 DD-91+62
623. Coenders Hans 1389 HSV-22+104
  Soeterbroek Piet 1389 Botwinnik-37+50
625. Duivenboden Rob 1388 Haeghe Ooievaar-35-22
626. Bragonje H. 1383 Promotie-60-20
627. Hinkenkemper B.J. 1382 RSC-23-43
    Voorburg-10  
628. Akkerboom Broer 1381 Rijswijk-49-60
  Blaauw F. 1381 Bobby Fischer-14-2
630. Werven H. van 1379 Promotie-61= 
631. Jutte W.P.M. 1378 Promotie-62-28
632. Witjens Theo 1377 Botwinnik-38-25
633. Bom Aad 1376 Schaakmat-29= 
    WSC-53  
634. Middeldorp Aad 1370 Haeghe Ooievaar-36-29
  Zaalen Jos van 1370 RSC-24= 
636. Kinoshita Kanako 1369 Schaakhuis-24+46
  Rijkom Vincent van 1369 Promotie-63+62
638. Vries Rob de 1362 Promotie-64-66
639. Vos Roel 1361 DSC-97+44
  Vreede Henk de 1361 Botwinnik-39-11
641. Klaveren Justus van 1358 SHTV-42+260
642. Hählen Ruud 1354 HSV-23= 
643. Haaksma F.H. 1348 Voorburg-11+17
644. Zonneveld Jan 1346 Prometheus-12-81
645. Boer Ruut de 1343 RSC-BP-23-31
646. Millenaar Klaas 1342 SIO-18= 
    WSC-54  
  Mook R.J. 1342 Rijswijk-50-9
648. Sluis Bert v.d. 1341 RSC-25+17
649. Keuzenkamp Monique 1338 RSC-26+102
650. Zuydgeest Leo 1336 DSC-98+1
    Prometheus-13  
651. Felfel Adel 1329 HSV-24  
    Haeghe Ooievaar-37  
  Meiden Pim v.d. 1329 SHTV-43+20
  Vetten Piet de 1329 Lierse-26-42
654. Groot Bertus 1326 Schaakmat-30-36
    WSC-55  
655. Meer Lex van der 1324 SHTV-44+2
656. Vries Auke de 1323 DD-92-2
657. Wulffers Louis 1321 Haeghe Ooievaar-38-12
658. Dalfsen Richard van 1320 HSV-25-7
659. Gastaldi G. 1318 Pomar-23+25
  Straalen Joram van 1318 SIO-19  
    WSC-56  
661. Al Sam Husham 1317 Botwinnik-40-15
  Koornneef Arie 1317 Lierse-27-21
663. Liefde Michelle 1316 Haeghe Ooievaar-39+57
664. Homulle Harald 1315 Haeghe Ooievaar-40+64
665. Lagerwerf Leen 1314 Lierse-28-10
  Meijer Wim 1314 Pomar-24+31
667. Beekman Loek 1312 Pomar-25-10
  Kop Frans 1312 DD-93  
669. Calje Adrey 1308 Botwinnik-41+80
    Voorburg-12  
670. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21= 
671. Ende Henk van den 1304 Lierse-29-76
672. Caspers Eric 1303 Botwinnik-42+9
673. Bottema J.F. 1300 Bobby Fischer-15  
  Hanewald Ernst 1300 DSC-99+37
675. Huybens Peter 1299 HSV-26-9
676. Ham J. van 1296 DSC-100+33
  Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-20= 
678. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13= 
679. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-14= 
680. Modderman Arent 1291 Botwinnik-43-5
681. Bouma Henk 1290 SHTV-45-34
  Oosterom Gerrit 1290 Lierse-30+1
683. Vechhi Michel 1289 RSC-BP-24  
684. Pelova Victoria 1288 DSC-101-60
685. Torenstra Jan 1285 DSC-102+61
    Prometheus-14  
686. Kwappenberg Eric 1284 SHTV-46= 
  Oomes Marijn 1284 Schaakmat-31-14
    WSC-57  
688. Bergers J 1283 Pomar-26-13
689. Asperen Hans van 1281 Botwinnik-44-32
  Boers Frans 1281 Schaakmat-32-29
    WSC-58  
691. Hendriks Hans 1278 DSC-103-27
    Prometheus-15  
692. Rosenstand Selwyn 1277 DD-94  
693. Jong A. de 1273 DSC-104-7
694. Rijn Patrick 1261 Botwinnik-45  
    Haeghe Ooievaar-41  
695. Grootscholten Leo 1260 SIO-21+7
    WSC-59  
696. Schout Wim 1259 Haeghe Ooievaar-42= 
697. Kuijper Wim 1258 Lierse-31-145
698. Bijster Harmen 1255 Voorburg-15-9
699. Knaap Jos van der 1254 Schaakmat-33-16
    WSC-60  
700. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-65= 
701. Tiersma Jan Bouke 1247 Schaakmat-34-37
    WSC-61  
702. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-27= 
703. Battes Frans 1238 Botwinnik-46-1
  Rens Hans 1238 Botwinnik-46-25
  Visser J.H.A. 1238 RSC-27+51
    Voorburg-16  
  Wegen H.B.R. van 1238 DSC-105= 
    Prometheus-16  
707. Feringa Andre 1221 Lierse-32-42
  Haan Jaap de 1221 Schaakmat-35-37
    WSC-62  
709. Lohuis Anton 1217 Schaakmat-36+24
    WSC-63  
710. Zijlstra T. 1216 Voorburg-17-3
711. Wagter Eric 1215 DSC-106+12
712. Willik Bert van der 1214 DSC-107-38
713. Swanink Koos 1213 Prometheus-17  
714. Wilms Ivo 1207 Scheve Toren-22  
715. Berg Co v.d. 1205 Lierse-33+32
  Luk Thomas 1205 SHTV-47+120
717. Dijk L.B. van 1204 SHTV-48= 
718. Valstar-Valstar Nel 1203 Lierse-34+16
719. Samuels de Wilde Bernard 1200 Bobby Fischer-16-2
720. Heufke Kantelaar Rob 1199 RSC-28-38
721. Calje Fong Li 1193 Promotie-66+67
722. Kruijs Arno 1188 Haeghe Ooievaar-43+39
  Vermeulen Wim 1188 SHTV-49+23
724. Haverkamp Allart 1183 HSV-27-72
725. Kröschell Wim 1182 Lierse-35-10
726. Onderwater Michel 1181 Schaakmat-37-18
    WSC-64  
727. Kommer Jan 1175 Rijswijk-51-17
728. Prins Jan 1173 Lierse-36-3
729. Kolmeschate Rob van 1168 Lierse-37+37
730. Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-38-26
    WSC-65  
731. Vries John de 1159 RSC-29-23
732. Boersma Liëtte 1158 Haeghe Ooievaar-44-57
733. Dongen Sam van 1154 Promotie-67+228
734. Hogezand Raf 1145 DD-95-36
735. Ham Torsten van 1135 Promotie-68+261
736. Helfteren T. van 1134 DCSV-11-4
737. Boubal Matthieu 1133 Scheve Toren-23  
738. Wel Frank van der 1131 Lierse-38-12
739. Geene Ilse 1127 DSC-108+214
740. Veerkamp Kevin 1123 Rijswijk-52+53
741. Oomes Ad 1093 Schaakmat-39-27
    WSC-66  
742. Jong Bram 1086 HSV-28+34
743. Veerkamp Wim 1043 Rijswijk-53  
744. Haaren Yestin van 1041 Botwinnik-48+165
    Promotie-69  
745. Blanter Marfa 1040 DSC-109+43
746. Vuong Mitchell 1022 SHTV-50+98
747. Persoon Nick 1021 Lierse-39  
748. Ee Ron van 1019 Rijswijk-54-86
749. Wang Daoyi 1008 Bobby Fischer-17+1
750. Westerduin Rina 1003 Botwinnik-49-16
751. Ketting Sebastiaan 1002 Rijswijk-55-1
752. Hagers Yannick 1001 Promotie-70-14
753. Boonman W. 979 Scheve Toren-24-18
754. Berg Peter van den 963 DSC-110+1
755. Willemsen Koen 957 Haeghe Ooievaar-45-47
756. Kanbier Guy 891 Promotie-71+25
757. Bosch Roger van den 880 Rijswijk-56  
758. Kaersenhout Diego 862 Bobby Fischer-18  
    Pionnetjes-2  
759. Groenhof Anna 822 Promotie-72  
760. Vries Arthur 820 Haeghe Ooievaar-46-17
761. Leite Scot 815 Schaakhuis-25  
762. Luk Ricki 814 SHTV-51= 
763. Heskes Johan 791 Promotie-73  
764. Vuong Joëlle 766 SHTV-52= 
765. Calje Ming Dao 759 Promotie-74+51
766. Bogaartz Theo 744 Haeghe Ooievaar-47-35
767. Groot Kormelink Welmoed 712 Pionnetjes-3  
768. Liefde Jason 688 Haeghe Ooievaar-48+21
769. Hartzheim Iris 682 Haeghe Ooievaar-49-31
770. Peursen Timo van 656 Rijswijk-57  
771. Wijtsma Aurelius 641 Bobby Fischer-19  
772. Togt Noud van der 625 SHTV-53  
773. Zwart Matthijn 570 Promotie-75-21
774. Raulji Kavya 474 Bobby Fischer-20  
    SHTV-54  
775. Kachler Roman 469 Bobby Fischer-21  
Artikel aangelegd op: 02-02-2014
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.