Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
76e Tata Steel Chess Tournament - dag 17: een mooi slotakkoord van de Haagse schakers
Geschreven door Paul Koks   
27-01-2014
In de tienkampen hebben Lars Vistisen, WFM Anna-Maja Kazarian, Marco Vogelenzang, Jaap van den Berg en Hans de Haan met duidelijk verschil hun groep gewonnen en zullen in 2015 een klasse hoger spelen. Jan-Pieter Vos moet de eerste plaats delen met Helmer Wieringa.

Tweede plaatsen zijn er voor Vincent Oudewaal, Vincent Busman (geen familie van elkaar), Robby Kevlishvili en Marijn den Hartog, terwijl Joris Geene, Ben Ahlers, Bob Ameling en Aad Mittertreiner de derde plek op het podium innemen.

De delegatie vanuit de haagse schaakbond heeft op deze slotdag als team nog even flink uitgehaald: de 41 deelnemende schakers leverden deze dag 22½ punten op. Tijdens dit toernooi werd deze score niet eerder gehaald. Die zijn verzameld middels vijftien overwinningen, dertien remisepartijen en dertien verliespartijen.

Pijpers en Barendse en Legemaat sluiten af met een klinkende overwinning, waarmee ruim afstand genomen is van een potentiele degradatieplaats. Arthur eindigt op drie punten van groepswinnaar Ari Dale, die hij toch maar verslagen heeft. Gert Legemaat staat uiteindelijk nog maar op twee punten van het duo dat de groep wint.

Robby Kevlishvili verslaat Richard Oranje in een streekderby en verzegeld de tweede plaats in groep 2C, op anderhalve punt achter groepswinnaar Frans Konings.

Lars Vistisen verslaat Ben van Geffen, terwijl concurrent Albert Termeulen tegen zijn eerste verliespartij aanloopt. Lars Vistisen wint groep 2E en promoveert naar de 1e klasse volgend jaar. WFM Anna-Maja Kazarian wint in de slotronde en loopt verder uit op Marijn den Hartog, die haar het hele toernooi scherp gehouden heeft. Marijn komt niet verder dan remise tegen William Thomson.

Het commentaar van Vincent Oudewaal tijdens de partij gaf tussen de regels door al aan dat het niet goed zat met zijn stelling. Een 'maar' in de stelling is op het niveau waar hij speelt over het algemeen voldoende om te verliezen. De groepswinst gaat dan ook naar zijn direkte tegenstandster van vandaag, terwijl Vincent een ongedeelde tweede plaats bereikt.

Jan-Pieter Vos wordt gedeeld eerste en Theo van Orsouw sluit af met een overwinning. Talitha Munnik zal ook met een goed gevoel vertrokken zijn uit Wijk aan Zee met opnieuw een remise en verlenging van ongeslagen reeks.

Voor Marco Vogelenzang is al vlot in de middag duidelijk dat hij 'alleen maar' hoeft te winnen om de groep te winnen en staat op dat moment op het winnen van een vol stuk. Het wordt nog een hele kluif, doordat zijn tegenstander niet meteen verder afruilt. Maar hij slaagt in zijn missie en komt op 7½ punten, wint de groep en mag volgend jaar in groep 3 spelen.

Joris Geene sluit af met een overwinning en wordt gedeeld derde. In groep 5G bereikt Hans de Haan remise in zijn partij tegen Sipco Schimmel en zal volgend jaar een klasse hoger uitkomen in Wijk aan Zee.

Bob Ameling bereikt een plusremise tegen groepswinnaar Ed van de Gevel en wordt derde. Een plaats die hij deelt met Aad Mittertreiner, die in de laatste ronde nog weet te winnen. Ed Eveleens verliest de slotronde in een groep die gewonnen wordt door de oprichter van Schaaksite.nl. Henk van Bellen sluit het toernooi af met een overwinning.

Vincent Busman sluit af met zijn eerste verliespartij en mag meteen genoegen nemen met een tweede plaats.

Na het overzichtje van de rondenverslagen staan de overzichtstabellen van de haagse deelname in de amateurtoernooien, alsmede het aantal deelnemers en prijswinnaars per vereniging dat aangesloten is bij de Haagse Schaakbond.

Grootmeestergroep A

Uitslag slotronde

  wit   zwart uitslag
  GM Hikaru Nakamura - GM Anish Giri ½ - ½


Tienkampen

Uitslagen slotronde
groep wit   zwart uitslag
Top Arthur Pijpers - Demre Kerigan 1 - 0
1A Ted Barendse - Arend van Oosten 1 - 0
1A Lars Vereggen - Sten Goes 1 - 0
1B Jack Blanchard - Gert Legemaat 0 - 1
2A Werner Moller - Henk Happel ½ - ½
2A Sebastiaan Smits - Theo Slisser 1 - 0
2C Richard Oranje - Robby Kevlishvili 0 - 1
2E Ben van Geffen - Lars Vistisen 0 - 1
3A WFM Anna-Maja Kazarian - Maarten Etmans 1 - 0
3A Marijn den Hartog - William Thomson ½ - ½
3B Henk Noordhoek - Frans Hazenberg 1 - 0
3C Cees Visser - Ben Ahlers ½ - ½
3D Mai Narva - Vincent Oudewaal 1 - 0
3E Kurt Spoden - Jan-Pieter Vos ½ - ½
3E Theo van Orsouw - Xander Giphart 1 - 0
3G Matthijs Dijkstra - Rens Minnema 1 - 0
3I Ralf Adloff - Jan van den Bergh ½ - ½
3J Atto Billio - Talitha Munnik ½ - ½
4A Marco Vogelenzang - Fred Avis 1 - 0
4K Cok Ippel - Joris Geene 0 - 1
4L Ferdi Sieben - Jean de Lagontrie 0 - 1
4Z Foppe-Jan Montsma - Bart van Strien ½ - ½
5B Stephen Moss - Jaap van den Berg 0 - 1
5E Jan Busman - Izaac de Vries ½ - ½
5G Sipco Schimmel - Hans de Haan ½ - ½
5G Theo van Vorselen - Willem van der Hoek 0 - 1
5H Bob Ameling - Ed van de Gevel ½ - ½
5H Jaap de Wijk - Aad Mittertreiner 0 - 1
6B Lucian Mihailescu - Ed Eveleens 1 - 0
6D Arnold van Gelder - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
6E Pieter Kerssens - Coen Leentvaar ½ - ½
7B Henk van Bellen - Toon Hollanders 1 - 0
7H Otto Boot - Robert van Veen 0 - 1
8A Henk de Vreede - Peter van Leijden 0 - 1
8B Jacob Hein - Jan Zonneveld 1 - 0
8D Willem de Ruig - Vincent Busman 1 - 0
8D Gerard Buis - Rob de Vries ½ - ½
9B Dick Dolman - Auke de Vries 0 - 1
9Z Bert van der Willik - Louwe Post 0 - 1


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | speelschema | Dagvierkampen

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Masters | Challengers


Rondenverslagen

Wijk aan Zee:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Schaaksite:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
News about Chess:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Dubbelschaak | Promotie


Tienkampen
groep deelnemer vereniging punten positie
Top Arthur Pijpers Botwinnik 8
1A Ted Barendse Delftse Schaakclub 9
1A Sten Goes Delftse Schaakclub 5 4
1B Gert Legemaat Delftse Schaakclub 4 6
2A Henk Happel sg Discendo Discimus 4 6
2A Sebastiaan Smits Delftse Schaakclub 7
2C Robby Kevlishvili Promotie 2
2C Richard Oranje Delftse Schaakclub 6
2E Lars Vistisen sg Discendo Discimus 7 1
3A WFM Anna-Maja Kazarian Delftse Schaakclub 7 1
3A Marijn den Hartog sg Discendo Discimus 6 2
3B Henk Noordhoek Promotie 5 5
3C Ben Ahlers Promotie 6 3
3D Vincent Oudewaal sg Discendo Discimus 2
3E Jan-Pieter Vos Delftse Schaakclub 1
3E Theo van Orsouw sg Discendo Discimus 7
3G Rens Minnema Promotie 1 10
3I Jan van den Bergh Promotie 5
3J Talitha Munnik Delftse Schaakclub 3 9
4A Marco Vogelenzang sv Raadsheer-Corbulo 1
4K Joris Geene sg Rijswijk/Promotie 3
4L Ferdi Sieben Promotie 2 10
4Z Foppe-Jan Montsma sg Discendo Discimus 7
4Z Bart van Strien sg Rijswijk 15
5B Jaap van den Berg Promotie 1
5E Jan Busman Promotie 4 6
5G Hans de Haan Haagse Schaakvereniging 1
5G Theo van Vorselen sg Discendo Discimus 3 7
5H Bob Ameling Botwinnik 5 3
5H Aad Mittertreiner Haagse Schaakvereniging 5 3
6B Ed Eveleens Promotie 10
6D Sebastiaan Kranenburg sg Rijswijk 7
6E Coen Leentvaar Delftse Schaakclub 3 9
7B Henk van Bellen sg Discendo Discimus 10
7H Otto Boot Botwinnik 4 4
8A Henk de Vreede   7
8B Jan Zonneveld sv Prometheus 8
8D Vincent Busman sv Raadsheer Corbulo 7 2
8D Rob de Vries Promotie 2 9
9B Auke de Vries sg Discendo Discimus 5 5
9Z Bert van der Willik Delftse Schaakclub 4 10
Tabel 1. Persoonlijke score


vereniging aantal deelnemers groepswinnaar runner up derde prijzen
Promotie 11 1 1 2 4
Delftse Schaakclub 10 2     2
sg Discendo Discimus 9 1 2   3
Botwinnik 3     1 1
sg Rijswijk 3     1 1
sv Raadsheer Corbulo 2 1 1   2
Haagse Schaakvereniging 2 1   1 2
sv Prometheus 1        
Tabel 2. Deelnemende verenigingen met resultaten


groep deelnemer vereniging punten positie
3D Gerard Milort RSC/Belgisch Park 2
3F Theo van Orsouw sg Discendo Discimus 2
5D Thomas van Beekum Botwinnik 1 3
6E Bert Gerritsma Haagse SV 3
6I Max van Herpen sg Discendo Discimus 1
6L Jaap Luijendijk Haeghe Ooievaar 2
6M Maurice Hettfleisch Promotie 3 1
6O Jos de Best Delftse Schaakclub 2 1
7F Rein de Ruiter sg Discendo Discimus 2 2
7J Paul Koks sg Discendo Discimus 2 2
7P Dimitri Karagantcheff sg Discendo Discimus 3
Tabel 3. Persoonlijke score


Dagvierkampen
vereniging aantal deelnemers groepswinnaar runner up prijzen
sg Discendo Discimus 5 1 3 4
Delftse Schaakclub 1 1   1
Promotie 1 1   1
Haeghe Ooievaar 1   1 1
RSC/Belgisch Park 1   1 1
Botwinnik 1      
Haagse SV 1      
Tabel 4. Deelnemende verenigingen met resultaten


Weekendvierkampen
groep deelnemer vereniging punten positie
1A Rogier van Egmond sg Discendo Discimus 1 3
2E Lucien van Lisdonk Delftse Schaakclub 1 3
2H Jerrel Thakoerdin sg Discendo Discimus 2
3A Peter Vorstermans Schaakcombinatie HTV 2
3C Twan van der Togt Schaakcombinatie HTV 2 2
3O Marijn den Hartog sg Discendo Discimus 1 3
4A Jan Willem Koelmans sg Discendo Discimus 2 1
5A Stefan Boeters sg Discendo Discimus 2 2
6P Piet Sikkes Schaakcombinatie HTV 2
6R Jan Verheijen Schaakcombinatie HTV 1
7B Cor Kanters Schaakcombinatie HTV 2 1
7D Patrick Geene sg Rijswijk 2
7D Theo van der Pol Westlandse Schaakcombinatie 1 3
7G Hans Knigge sg Rijswijk 1 2
9A Ilse Geene Delftse Schaakclub 1 2
9S Noud van der Togt Schaakcombinatie HTV ½ 3
Tabel 5. Persoonlijke score


vereniging aantal deelnemers groepswinnaar runner up prijzen
Schaakcombinatie HTV 6 2 3 5
sg Discendo Discimus 5 1 2 3
sg Rijswijk 2   2 2
Delftse Schaakclub 2   1 1
Westlandse Schaakcombinatie 1      
Tabel 6. Deelnemende verenigingen met resultaten


GM Anish Giri
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 GM Leinier Dominguez Perez - GM Anish Giri ½ - ½
2 GM Anish Giri - GM Arkadij Naiditsch 1 - 0
3 GM Loek van Wely - GM Anish Giri ½ - ½
4 GM Anish Giri - GM Wesley So ½ - ½
5 GM Pentala Harikrishna - GM Anish Giri 0 - 1
6 GM Anish Giri - GM Boris Gelfand ½ - ½
7 GM Fabiano Caruana - GM Anish Giri ½ - ½
8 GM Anish Giri - GM Levon Aronian ½ - ½
9 GM Richard Rapport - GM Anish Giri ½ - ½
10 GM Anish Giri - GM Sergey Karjakin ½ - ½
11 GM Hikaru Nakamura - GM Anish Giri ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
4 1 3 0 63 2
5 2 3 0 70 2
6 4 2 4 0 67 2
7 2 5 0 64 2
8 5 2 6 0 63 3
9 2 7 0 61 2
10 6 2 8 0 60 2
11 2 9 0 59 2


Arthur Pijpers
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Sopiko Guramishvili - Arthur Pijpers 1 - 0
2 Eelke Wiersma - Arthur Pijpers ½ - ½
3 Arthur Pijpers - Liafbern Riemersma 0 - 1
4 Hugo ten Hertog - Arthur Pijpers 0 - 1
5 Arthur Pijpers - Mark van der Werf 0 - 1
6 Burak Firat - Arthur Pijpers 1 - 0
7 Arthur Pijpers - Ari Dale 1 - 0
8 Pieter Hopman - Arthur Pijpers 1 - 0
9 Arthur Pijpers - Demre Kerigan 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
4 1 1 2 38 7
5 1 1 3 30 9
6 1 1 4 25 9
7 2 1 4 36 9
8 2 1 5 31 10
9 3 1 5 39 8


Ted Barendse
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Danny de Ruiter 1 - 0
2 Bart von Meijenfeldt - Ted Barendse 1 - 0
3 Ted Barendse - Alain Fayard 0 - 1
4 Lars Vereggen - Ted Barendse ½ - ½
5 Ted Barendse - Sten Goes 0 - 1
6 Wim Heemskerk - Ted Barendse 1 - 0
7 Ted Barendse - Gilbert Grimberg 0 - 1
8 Romulus-Cristian Stefan - Ted Barendse 1 - 0
9 Ted Barendse - Arend van Oosten 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
3 1 1 0 2 33 9
4 1 1 2 38 8
5 1 1 3 30 9
6 1 1 4 25 9
7 1 1 5 21 9
8 1 1 6 19 9
9 2 1 6 28 9


Sten Goes
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Sten Goes - Arend van Oosten ½ - ½
2 Sten Goes - Wim Heemskerk ½ - ½
3 Gilbert Grimberg - Sten Goes ½ - ½
4 Sten Goes - Romulus-Cristian Stefan 1 - 0
5 Ted Barendse - Sten Goes 0 - 1
6 Sten Goes - Danny de Ruiter 0 - 1
7 Bart von Meijenfeldt - Sten Goes 0 - 1
8 Sten Goes - Alain Fayard ½ - ½
9 Lars Vereggen - Sten Goes 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 2
3 0 3 0 50 3
4 1 3 0 63 1
5 2 3 0 70 1
6 2 3 1 58 3
7 3 3 1 64 1
8 5 3 4 1 63 2
9 5 3 4 2 56 4


Gert Legemaat
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Gert Legemaat - Stefan Bekker 0 - 1
2 Arianne Caoili - Gert Legemaat 1 - 0
3 Gert Legemaat - Jan Jaap Janse ½ - ½
4 Ilias van der Lende - Gert Legemaat 1 - 0
5 Gert Legemaat - Olli Sisatto ½ - ½
6 Rick Duijker - Gert Legemaat ½ - ½
7 Gert Legemaat - Collin Boelhouwer ½ - ½
8 Gert Legemaat - Arnold Huhndorf 1 - 0
9 Jack Blanchard - Gert Legemaat 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 0 0 0 2 0 10
3 ½ 0 1 2 17 9
4 ½ 0 1 3 10 13
5 1 0 2 3 20 10
6 0 3 3 25 10
7 2 0 4 3 29 10
8 3 1 4 3 38 7
9 4 2 4 3 44 6


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Happel - Erik van den Dikkenberg 0 - 1
2 Henk Happel - Pieter Heijboer 1 - 0
3 Nathanel Spaan - Henk Happel ½ - ½
4 Henk Happel - Theo Slisser 0 - 1
5 Wesley Vermeulen - Henk Happel 1 - 0
6 Henk Happel - Sebastiaan Smits 1 - 0
7 Kees Stap - Henk Happel 1 - 0
8 Henk Happel - Triin Narva 1 - 0
9 Werner Moller - Henk Happel ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 1 50 6
4 1 1 2 38 6
5 1 1 3 30 8
6 2 1 3 42 7
7 2 1 4 36 7
8 3 1 4 44 6
9 4 3 2 4 44 6


Sebastiaan Smits
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wesley Vermeulen - Sebastiaan Smits 1 - 0
2 Erik van den Dikkenberg - Sebastiaan Smits ½ - ½
3 Sebastiaan Smits - Kees Stap ½ - ½
4 Triin Narva - Sebastiaan Smits 1 - 0
5 Sebastiaan Smits - Werner Moller 1 - 0
6 Henk Happel - Sebastiaan Smits 1 - 0
7 Sebastiaan Smits - Pieter Heijboer 0 - 1
8 Nathanel Spaan - Sebastiaan Smits ½ - ½
9 Sebastiaan Smits - Theo Slisser 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 7
4 1 0 2 2 25 8
5 2 1 2 2 40 6
6 2 1 2 3 33 8
7 2 1 2 4 29 8
8 1 3 4 31 8
9 2 3 4 39 7


Robby Kevlishvili
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Robby Kevlishvili - Peter Holscher 1 - 0
2 Tjark Vos - Robby Kevlishvili ½ - ½
3 Robby Kevlishvili - Enrico Vroombout ½ - ½
4 Robby Kevlishvili - Martien van der Meijden 1 - 0
5 Frans Smit - Robby Kevlishvili 0 - 1
6 Robby Kevlishvili - Mark Grondsma 1 - 0
7 Oliver Jackson - Robby Kevlishvili 1 - 0
8 Robby Kevlishvili - Frans Konings ½ - ½
9 Richard Oranje - Robby Kevlishvili 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 2
4 3 2 2 0 75 2
5 4 3 2 0 80 2
6 5 4 2 0 83 2
7 5 4 2 1 71 2
8 4 3 1 69 2
9 5 3 1 72 2


Richard Oranje
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Martien van der Meijden - Richard Oranje ½ - ½
2 Richard Oranje - Frans Smit ½ - ½
3 Mark Grondsma - Richard Oranje 1 - 0
4 Richard Oranje - Oliver Jackson 1 - 0
5 Frans Konings - Richard Oranje 1 - 0
6 Enrico Vroombout - Richard Oranje 0 - 1
7 Richard Oranje - Peter Holscher ½ - ½
8 Tjark Vos - Richard Oranje 1 - 0
9 Richard Oranje - Robby Kevlishvili 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50  
3 1 0 2 1 33 7
4 2 1 2 1 50 5
5 2 1 2 2 40 7
6 3 2 2 2 50 4
7 2 3 2 50 4
8 2 3 3 44 6
9 2 3 4 39 6


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lars Vistisen - Henk Weenink 1 - 0
2 Marc Helder - Lars Vistisen 0 - 1
3 Lars Vistisen - Joop Hummel 1 - 0
4 Albert Termeulen - Lars Vistisen ½ - ½
5 Lars Vistisen - Piet van Eijndhoven ½ - ½
6 Martijn Woudsma - Lars Vistisen 1 - 0
7 Lars Vistisen - Ronald Ritsema 1 - 0
8 Lars Vistisen - Eduard Coenen 1 - 0
9 Ben van Geffen - Lars Vistisen 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 3 1 0 88 1
5 4 3 2 0 80 2
6 4 3 2 1 67 2
7 5 4 2 1 71 2
8 6 5 2 1 75 2
9 7 6 2 1 78 1


WFM Anna-Maja Kazarian
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Rakhorst - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
2 WFM Anna-Maja Kazarian - Alina Zahn 1 - 0
3 Willem Hensbergen - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
4 Adrian-Calin Lupulescu - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
5 WFM Anna-Maja Kazarian - Dennis Calder ½ - ½
6 Marijn den Hartog - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
7 WFM Anna-Maja Kazarian - William Thomson ½ - ½
8 Leo Littel - WFM Anna-Maja Kazarian 0 - 1
9 WFM Anna-Maja Kazarian - Maarten Etmans 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 1
4 3 2 2 0 75 1
5 2 3 0 70 1
6 4 2 4 0 67 1
7 5 3 4 0 71 1
8 6 4 4 0 75 1
9 7 5 4 0 78 1


Marijn den Hartog
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo Littel - Marijn den Hartog 0 - 1
2 Marijn den Hartog - Maarten Etmans 1 - 0
3 Wim Rakhorst - Marijn den Hartog 1 - 0
4 Marijn den Hartog - Alina Zahn 1 - 0
5 Willem Hensbergen - Marijn den Hartog ½ - ½
6 Marijn den Hartog - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
7 Dennis Calder - Marijn den Hartog ½ - ½
8 Adrian-Calin Lupulescu - Marijn den Hartog 0 - 1
9 Marijn den Hartog - William Thomson ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 1
4 3 3 0 1 75 1
5 3 1 1 70 1
6 4 3 2 1 67 1
7 3 3 1 64 2
8 4 3 1 69 2
9 6 4 4 1 67 2


Henk Noordhoek
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo van Houwelingen - Henk Noordhoek ½ - ½
2 Henk Noordhoek - Marcel de Jeu ½ - ½
3 Rob Bodicker - Henk Noordhoek ½ - ½
4 Henk Noordhoek - Piet Geertsema 1 - 0
5 Dirk Hasenbank - Henk Noordhoek 1 - 0
6 Henk Noordhoek - Jelle Wiering 0 - 1
7 Joop Huijzer - Henk Noordhoek ½ - ½
8 Richard Koes - Henk Noordhoek 0 - 1
9 Henk Noordhoek - Frans Hazenberg 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 4
3 0 3 0 50 5
4 1 3 0 63 4
5 1 3 1 50 5
6 1 3 2 42 7
7 3 1 4 2 43 6
8 4 2 4 2 50 5
9 5 3 4 2 56 5


Ben Ahlers
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Ben Ahlers - Paul Dekker 1 - 0
2 Salvatore Marano - Ben Ahlers 0 - 1
3 Ben Ahlers - Umberto Cerasi ½ - ½
4 Ger Hageman - Ben Ahlers 1 - 0
5 Ben Ahlers - Bert Buitink 1 - 0
6 Niels Erik Andersen - Ben Ahlers ½ - ½
7 Ben Ahlers - Joop Bakker 1 - 0
8 Ben Ahlers - Theo Ebels ½ - ½
9 Cees Visser - Ben Ahlers ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 2
4 2 1 1 63  
5 3 1 1 70 3
6 4 3 2 1 67 2
7 5 4 2 1 81 2
8 4 3 1 69 2
9 6 4 4 1 67 3


Vincent Oudewaal
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Vincent Oudewaal - Johan de Zwart ½ - ½
2 Vincent Oudewaal - Frans Bottenberg 1 - 0
3 Gerrit Holsteijn - Vincent Oudewaal 0 - 1
4 Vincent Oudewaal - Lars-Henrik Bech Hansen 1 - 0
5 Gerard Roufs - Vincent Oudewaal 0 - 1
6 Vincent Oudewaal - Piet Kooiman 1 - 0
7 Maaike Keetman - Vincent Oudewaal 0 - 1
8 Vincent Oudewaal - Henk Boot 0 - 1
9 Mai Narva - Vincent Oudewaal 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 1
3 2 1 0 83 1
4 3 1 0 88 1
5 4 1 0 90 1
6 5 1 0 92 1
7 6 1 0 93 1
8 6 1 1 91 1
9 6 1 2 72 2


Jan-Pieter Vos
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan-Pieter Vos - Johannes Kossen 1 - 0
2 Harm-Theo Wagenaar - Jan-Pieter Vos ½ - ½
3 Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw ½ - ½
4 Xander Giphart - Jan-Pieter Vos ½ - ½
5 Jan-Pieter Vos - Siem Roet 1 - 0
6 Rudolf Kat - Jan-Pieter Vos ½ - ½
7 Jan-Pieter Vos - Marten Coerts 1 - 0
8 Jan-Pieter Vos - Helmer Wieringa 1 - 0
9 Kurt Spoden - Jan-Pieter Vos ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 3
4 1 3 0 63 3
5 2 3 0 70 2
6 4 2 4 0 67 2
7 5 3 4 0 71 2
8 6 4 4 0 75 1
9 4 5 0 72 1


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Siem Roet - Theo van Orsouw ½ - ½
2 Theo van Orsouw - Rudolf Kat 0 - 1
3 Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw ½ - ½
4 Theo van Orsouw - Helmer Wieringa 0 - 1
5 Kurt Spoden - Theo van Orsouw 0 - 1
6 Theo van Orsouw - Johannes Kossen 0 - 1
7 Harm-Theo Wagenaar - Theo van Orsouw ½ - ½
8 Marten Coerts - Theo van Orsouw 1 - 0
9 Theo van Orsouw - Xander Giphart 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 50 7
3 1 0 2 1 33 7
4 1 0 2 2 25 8
5 2 1 2 2 40 7
6 2 1 2 3 33 8
7 1 3 3 36 7
8 1 3 4 31 8
9 2 3 4 39 7


Rens Minnema
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wytse van der Velde - Rens Minnema ½ - ½
2 Rens Minnema - Ben Wijgers 0 - 1
3 Angelo Spiler - Rens Minnema 1 - 0
4 Rens Minnema - Ben van den Bergh 0 - 1
5 Pim Groot - Rens Minnema 1 - 0
6 Rens Minnema - Jan Boekelman 0 - 1
7 Ruud van der Beek - Rens Minnema 1 - 0
8 Rens Minnema - Raymond Kuryliw ½ - ½
9 Matthijs Dijkstra - Rens Minnema 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
4 ½ 0 1 3 13 10
5 ½ 0 1 4 10 10
6 ½ 0 1 5 8 10
7 ½ 0 1 6 7 10
8 1 0 2 6 13 10
9 1 0 2 7 11 10


Jan van den Bergh
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan van den Bergh - Rene Pijlman ½ - ½
2 Herman van Halderen - Jan van den Bergh ½ - ½
3 Jan van den Bergh - Bert Kampen 1 - 0
4 Jan van den Bergh - Anil Surender 1 - 0
5 Jan Hellenberg - Jan van den Bergh 1 - 0
6 Jan van den Bergh - Gabri van Schootbrugge 0 - 1
7 Ton van Nieuwkerk - Jan van den Bergh ½ - ½
8 Jan van den Bergh - Ed Oosterlaken ½ - ½
9 Ralf Adloff - Jan van den Bergh ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
3 2 1 2 0 67 1
4 3 2 2 0 75 1
5 3 2 2 1 60 3
6 3 2 2 2 50 5
7 2 3 2 50 5
8 4 2 4 2 50 5
9 2 5 2 50 5


Talitha Munnik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Talitha Munnik - Erik van Tooren 0 - 1
2 Henk Dissel - Talitha Munnik 1 - 0
3 Talitha Munnik - Casper Kruijf 0 - 1
4 Talitha Munnik - Peter Poncin ½ - ½
5 Rob Mulder - Talitha Munnik 1 - 0
6 Talitha Munnik - Dick Straathof 1 - 0
7 Danny Overweg - Talitha Munnik ½ - ½
8 Talitha Munnik - Anton Bakels ½ - ½
9 Atto Billio - Talitha Munnik ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 0 0 0 2 0 10
3 0 0 0 3 0 10
4 ½ 0 1 3 13 9
5 ½ 0 1 4 10 10
6 1 1 4 25 10
7 2 1 2 4 29 8
8 1 3 8 31 8
9 3 1 4 8 33 9


Marco Vogelenzang
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Colly - Marco Vogelenzang 0 - 1
2 Marco Vogelenzang - Jan Koopman 1 - 0
3 Gottfried Mertens - Marco Vogelenzang 0 - 1
4 Jan Mascini - Marco Vogelenzang ½ - ½
5 Marco Vogelenzang - Wim Nieland 1 - 0
6 Yorick Tromp - Marco Vogelenzang ½ - ½
7 Marco Vogelenzang - Johan Buis ½ - ½
8 Kasim Wandy - Marco Vogelenzang 0 - 1
9 Marco Vogelenzang - Fred Avis 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 3 1 0 88 1
5 4 1 0 90 1
6 5 4 2 0 83 1
7 4 3 0 79 2
8 5 3 0 81  
9 6 3 0 83 1


Joris Geene
Promotie
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Joris Geene - Christoph Louvet 1 - 0
2 Alex Albrecht - Joris Geene 0 - 1
3 Joris Geene - Ritchy Duin ½ - ½
4 Leendert Hartgers - Joris Geene 1 - 0
5 Joris Geene - Bert Duijker 1 - 0
6 Roland van Soest - Joris van Geene 1 - 0
7 Joris Geene - Dirk Lont 0 - 1
8 Joris Geene - Hans Leeuwerik 1 - 0
9 Cok Ippel - Joris Geene 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 1
4 2 1 1 63 2
5 3 1 1 70 2
6 3 1 2 58 3
7 3 1 3 50 5
8 4 1 3 56 3
9 5 1 3 61 3


Ferdi Sieben
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Timmermans - Ferdi Sieben ½ - ½
2 Ferdi Sieben - Hans Wiemerink 0 - 1
3 Henri Spijkerman - Ferdi Sieben ½ - ½
4 Ferdi Sieben - Twan Rutjes 0 - 1
5 Nico Schoenmakers - Ferdi Sieben ½ - ½
         
7 Maarten de Haas - Ferdi Sieben ½ - ½
8 Peter Hamersma - Ferdi Sieben 1 - 0
9 Ferdi Sieben - Jean de Lagontrie 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 6
3 1 0 2 1 33 7
4 1 0 2 2 25 8
5 0 3 2 30 8
7 2 0 4 2 29 9
8 2 0 4 3 25 10
9 2 0 4 4 22 10


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
2 Marion Penalver - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
3 Foppe-Jan Montsma - Marten van der Veen ½ - ½
4 Ed Noordijk - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
5 Jeroen Eijgelaar - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
6 Foppe-Jan Montsma - Lex Karstens ½ - ½
7 Nico Mak - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
8 Foppe-Jan Montsma - Mike Kroon ½ - ½
9 Foppe-Jan Montsma - Bart van Strien ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 6
2 1 0 2 0 50 7
3 0 3 0 50 7
4 2 0 4 0 50 5
5 0 5 0 50 7
6 3 0 6 0 50 7
7 0 7 0 50 6
8 4 0 8 0 50 10
9 0 9 0 50 7


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Kees Jongkind - Bart van Strien 1 - 0
2 Bart van Strien - Jeroen Eijgelaar ½ - ½
3 Bart van Strien - Ed Noordijk 0 - 1
4 Martin Oudejans - Bart van Strien 1 - 0
5 Nicolas Lucifora - Bart van Strien 0 - 1
6 Bart van Strien - Nico Mak 0 - 1
7 Marten van der Veen - Bart van Strien 1 - 0
8 Bart van Strien - Lex Karstens ½ - ½
9 Foppe-Jan Montsma - Bart van Strien ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 12
2 ½ 0 1 1 25 10
3 ½ 0 1 2 17 15
4 ½ 0 1 3 13 16
5 1 1 3 30 15
6 1 1 4 25 16
7 1 1 5 21 16
8 2 1 2 5 25 15
9 1 3 5 28 15


Jaap van den Berg
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg - Frans de Vreeze ½ - ½
2 Paul Roomer - Jaap van den Berg 0 - 1
3 Jaap van den Berg - Jeroen Frijling 0 - 1
4 Jaap van den Berg - Frank Sala 1 - 0
5 Andrea Griffini - Jaap van den Berg 0 - 1
6 Jaap van den Berg - Ernst von Kreijfelt 1 - 0
7 Henk Veerman - Jaap van den Berg 0 - 1
8 Jaap van den Berg - Richard Breurkes 0 - 1
9 Stephen Moss - Jaap van den Berg 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 1
3 1 1 1 50 4
4 2 1 1 63 3
5 3 1 1 70 1
6 4 1 1 75 1
7 5 1 1 79 1
8 5 1 2 69 1
9 6 1 2 72 1


Jan Busman
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Veelenturf - Jan Busman ½ - ½
2 Jan Busman - Anton Schermer 0 - 1
3 Jeroen Duin - Jan Busman ½ - ½
4 Moritz Weishaeutel - Jan Busman ½ - ½
5 Jan Busman - Ronald Kamps ½ - ½
6 Henk Plantfeber - Jan Busman ½ - ½
7 Jan Busman - Pieter Pelleboer ½ - ½
8 Jan van Dam - Jan Busman ½ - ½
9 Jan Busman - Izaac de Vries ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 8
4 0 3 1 38 8
5 2 0 4 1 40 8
6 0 5 1 42 8
7 3 0 6 1 43 7
8 0 7 1 44 7
9 4 0 8 1 44 6


Hans de Haan
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Hans de Haan - Bert van Brussel 1 - 0
2 Gerco Stapel - Hans de Haan ½ - ½
3 Hans de Haan - Jan Meringa 1 - 0
4 Hans de Haan - Jeppe Teensma 1 - 0
5 Willem van der Hoek - Hans de Haan ½ - ½
6 Hans de Haan - Tejo Hagen 1 - 0
7 Theo van Vorselen - Hans de Haan 0 - 1
8 Hans de Haan - Piet Kuijs 1 - 0
9 Sipco Schimmel - Hans de Haan ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
3 2 1 0 83 1
4 3 1 0 88 1
5 4 3 2 0 80 2
6 5 4 2 0 83 1
7 6 5 2 0 86 1
8 7 6 2 0 88 1
9 6 3 0 83 1


Theo van Vorselen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tejo Hagen - Theo van Vorselen ½ - ½
2 Jan Meringa - Theo van Vorselen 0 - 1
3 Theo van Vorselen - Piet Kuijs ½ - ½
4 Sipco Schimmel - Theo van Vorselen 1 - 0
5 Theo van Vorselen - Bert van Brussel 0 - 1
6 Gerco Stapel - Theo van Vorselen 1 - 0
7 Theo van Vorselen - Hans de Haan 0 - 1
8 Jeppe Teensma - Theo van Vorselen 0 - 1
9 Theo van Vorselen - Willem van der Hoek 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 3
4 2 1 2 1 50 6
5 2 1 2 2 40 6
6 2 1 2 3 33 6
7 2 1 2 4 29 7
8 3 2 2 4 38 6
9 3 2 2 5 33 7


Bob Ameling
sv Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Willem de Vos - Bob Ameling ½ - ½
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
3 Markus Gijs - Bob Ameling 0 - 1
4 Bob Ameling - Jaap de Wijk 1 - 0
5 Kees Egberts - Bob Ameling ½ - ½
6 Meile Taminga - Bob Ameling 0 - 1
         
8 Eef Hessels - Bob Ameling ½ - ½
9 Bob Ameling - Ed van de Gevel ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
4 2 1 1 63 3
5 3 2 2 1 60 2
6 4 3 2 1 67 1
8 3 3 1 56 3
9 5 3 4 1 56 3


Aad Mittertreiner
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Aad Mittertreiner - Kees Egberts 1 - 0
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
4 Eef Hessels - Aad Mittertreiner 0 - 1
5 Aad Mittertreiner - Ed van de Gevel ½ - ½
6 Willem de Vos - Aad Mittertreiner ½ - ½
7 Aad Mittertreiner - Meile Tamminga 0 - 1
8 Aad Mittertreiner - Gijs Markus 0 - 1
9 Jaap de Wijk - Aad Mittertreiner 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 3 1 0 88 1
5 4 3 2 0 80 1
6 4 3 2 1 67 2
8 4 3 2 2 50 4
9 5 4 2 2 56 3


Ed Eveleens
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard van Dongen - Ed Eveleens 1 - 0
2 Ed Eveleens - Wibo Bourguignon 1 - 0
3 Aldo Oxener - Ed Eveleens ½ - ½
4 Ed Eveleens - Kees Schrijvers 1 - 0
5 Joop Brands - Ed Eveleens 1 - 0
6 Ed Eveleens - Co Buysman ½ - ½
7 Jan Geus - Ed Eveleens ½ - ½
8 Ed Eveleens - Rene Chappin 0 - 1
9 Lucian Mihailescu - Ed Eveleens 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 1 1 0 1 50 3
3 1 1 1 50 3
4 2 1 1 63 2
5 2 1 2 50 4
6 3 2 2 2 50 4
7 2 3 2 50 5
8 2 3 3 44 6
9 2 3 4 39 10


Sebastiaan Kranenburg
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan Kranenburg - Davide Lattuada 0 - 1
2 Frank Hordijk - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
3 Sebastiaan Kranenburg - Richie Bartels 0 - 1
4 Peter Delis - Sebastiaan Kranenburg ½ - ½
5 Siem van Dael - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
6 Hans van Ossebaar - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0
7 Sebastiaan Kranenburg - Frank Steensma 1 - 0
8 Sebastiaan Kranenburg - Stephan Blaas 1 - 0
9 Arnold van Gelder - Sebastiaan Kranenburg 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 0 2 33 7
4 1 1 2 38 4
5 1 1 3 30 7
6 1 1 4 25 8
7 2 1 4 36 7
8 3 1 4 44 6
9 3 1 5 39 7


Coen Leentvaar
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Coen Leentvaar - Roel Ridderikhoff 1 - 0
2 Coen Leentvaar - Loek Veenendaal 0 - 1
3 Gert Rooijakkers - Coen Leentvaar ½ - ½
4 Coen Leentvaar - Hans Spanjersberg ½ - ½
5 Casper van Hoorn - Coen Leentvaar 1 - 0
6 Coen Leentvaar - Ron Bruins ½ - ½
7 Harry Stroosma - Coen Leentvaar 1 - 0
8 Coen Leentvaar - Dick Wolters 0 - 1
9 Pieter Kerssens - Coen Leentvaar ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 4
5 2 1 2 2 40 7
6 1 3 2 42 7
7 1 3 3 36 8
8 1 3 4 31 9
9 3 1 4 4 33 9


Henk van Bellen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk van Bellen - Bert-Jan Kraal 0 - 1
2 Martien Smit - Henk van Bellen ½ - ½
3 Henk van Bellen - Wim Peters 0 - 1
4 Ger Dekker - Henk van Bellen 1 - 0
5 Henk van Bellen - Edgar Reibel 0 - 1
6 Paul Taylor - Henk van Bellen 1 - 0
7 Henk van Bellen - Heinz Molsner 0 - 1
8 Victor Bartman - Henk van Bellen 1 - 0
9 Henk van Bellen - Toon Hollanders 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 9
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
4 ½ 0 1 3 13 10
5 ½ 0 1 4 10 10
6 ½ 0 1 5 8 10
7 ½ 0 1 6 7 10
8 ½ 0 1 7 6 10
9 1 1 7 17 10


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Boor Fekkes - Otto Boot 1 - 0
2 Johan Boezewinkel - Otto Boot ½ - ½
3 Otto Boot - Siddo Quarre 1 - 0
4 Gerard Groot - Otto Boot ½ - ½
5 Otto Boot - Paul Hogervorst 1 - 0
6 Remy Hakvoort - Otto Boot ½ - ½
7 Otto Boot - Ed Leuw 0 - 1
8 Martin Steinhart - Otto Boot ½ - ½
9 Otto Boot - Robert van Veen 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
4 2 1 2 1 50 5
5 3 2 2 1 60 3
6 2 3 1 58 3
7 2 3 2 50 3
8 4 2 4 2 50 3
9 4 2 4 3 44 4


Henk de Vreede
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Peter de Vries - Henk de Vreede 0 - 1
2 Bert-Jan Melchers - Henk de Vreede 1 - 0
3 Henk de Vreede - Kick van Rooyen 1 - 0
4 Tom Smit - Henk de Vreede ½ - ½
5 Henk de Vreede - Harry Klinkhamer 0 - 1
6 Paul Keizers - Henk de Vreede 1 - 0
7 Henk de Vreede - Frans Altena 1 - 0
8 Leo Kruisselbrink - Henk de Vreede 1 - 0
9 Henk de Vreede - Peter van Leijden 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 2 2 0 1 67 2
4 2 1 1 63 2
5 2 1 2 50 4
6 2 1 3 42 6
7 3 1 3 50 6
8 3 1 4 44 7
9 3 1 5 39 7


Jan Zonneveld
sv Prometheus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Zonneveld - John van der Meijden ½ - ½
2 Koos Hoogland - Jan Zonneveld ½ - ½
3 Jan Zonneveld - Henk Bierman ½ - ½
4 Martin Nagtegaal - Jan Zonneveld ½ - ½
5 Jan Zonneveld - Frans Reitema 1 - 0
6 Emiel Piek - Jan Zonneveld ½ - ½
7 Jan Zonneveld - Jos Fischer 0 - 1
8 Jan Zonneveld - Ron Lameris 0 - 1
9 Jacob Hein - Jan Zonneveld 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 6
3 0 3 0 50 5
4 2 0 4 0 50 6
5 3 1 4 0 60 4
6 1 5 0 58 3
7 1 5 1 50 4
8 1 5 2 44 8
9 1 5 3 39 8


Vincent Busman
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Vincent Busman 0 - 1
2 Vincent Busman - Geert Renkema 1 - 0
3 Kees Hamelink - Vincent Busman 0 - 1
4 Vincent Busman - Klaas Knoester ½ - ½
5 Jaap Limmen - Vincent Busman 0 - 1
6 Vincent Busman - Erdwin Spits ½ - ½
7 Mieke Clausen - Vincent Busman 0 - 1
8 Vincent Busman - Gerard Buis 1 - 0
9 Willem de Ruig - Vincent Busman 1 - 0


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
4 3 1 0 88 2
5 4 1 0 90 1
6 5 4 2 0 83 1
7 6 5 2 0 86 1
8 7 6 2 0 88 1
9 7 6 2 1 78 2


Rob de Vries
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Vincent Busman 0 - 1
2 Rob de Vries - Kees Hamelink 0 - 1
3 Jaap Limmen - Rob de Vries 1 - 0
4 Rob de Vries - Mieke Clausen ½ - ½
5 Willem de Ruig - Rob de Vries 1 - 0
6 Rob de Vries - Geert Renkema 0 - 1
7 Klaas Knoester - Rob de Vries 1 - 0
8 Rob de Vries - Erdwin Spits 1 - 0
9 Gerard Buis - Rob de Vries ½ - ½


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0  
2 0 0 0 2 0  
3 0 0 0 3 0  
4 ½ 0 1 3 13 8
5 ½ 0 1 4 10 10
6 ½ 0 1 5 8 10
7 ½ 0 1 6 7 10
8 1 1 6 19 9
9 2 1 2 6 22 9


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Auke de Vries - Willem van Delft 1 - 0
2 Henk de Waal - Auke de Vries 1 - 0
3 Auke de Vries - Jan Verhoeven 1 - 0
4 Auke de Vries - Ger Schraa 0 - 1
5 Ranjan Sinha - Auke de Vries 1 - 0
6 Auke de Vries - Jan Blokpoel 1 - 0
7 Jim Meij - Auke de Vries 1 - 0
8 Auke de Vries - Peter van Tongeren 1 - 0
9 Dick Dolman - Auke de Vries 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 2 2 0 1 67 2
4 2 2 0 2 50 5
5 2 2 0 3 40 7
6 3 3 0 3 50 6
7 3 3 0 4 43 6
8 4 4 0 4 50 6
9 5 5 0 4 56 5


Bert van der Willik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Joop van Nes - Bert van der Willik 1 - 0
2 Bert van der Willik - Martha van den Berg 1 - 0
3 Bert van der Willik - Steven Vugteveen 1 - 0
4 Frans Oranje - Bert van der Willik 1 - 0
5 Bert van der Willik - Gerrit van der Hoff 0 - 1
6 Frank Sluiter - Bert van der Willik 0 - 1
7 Bert van der Willik - Cor ten Woude 1 - 0
8 Bert van der Does - Bert van der Willik 1 - 0
9 Bert van der Willik - Louwe Post 0 - 1


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 10
2 1 1 0 1 50 5
3 2 2 0 1 67 4
4 2 2 0 2 50 6
5 2 2 0 3 40 10
6 3 3 0 3 50 9
7 4 4 0 3 57 6
8 4 4 0 4 50 8
9 4 4 0 5 44 10


Artikel aangelegd op: 27-01-2014
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.