Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
76e Tata Steel Chess Tournament - dag 10: wederom net boven de vijftig procent voor haagse schakers
Geschreven door Paul Koks   
19-01-2014
Het tweede schaakweekend in Wijk aan Zee zit er weer op, waarbij er op deze zondag door de veertig schakers van de Haagse Schaakbond 21 punten in de tienkampen gescoord zijn.

Twaalf partijen werden er gewonnen, in achttien partijen werd de vrede getekend en tien partijen gingen verloren. Lars Vistisen, Marco Vogelenzang, Aad Mittertreiner en Vincent Busman staan na drie tienkamp-ronden nog op een volle score van drie overwinningen. Lars Vistisen en mede-koploper Albert Termeulen staan met drie punten na twee ronden al anderhalf punt los van de nummer drie. In de vierde ronde wordt in groep 2E de kraker tussen Termeulen en Vistisen gespeeld.

In de grootmeestergroep lukte het GM Anish Giri niet om de koploper te naderen na een remise tegen GM Fabiano Caruana. Maandag is het rustdag, waarna er dinsdag in een rechtstreeks duel met koploper GM Levon Aronian aangetreden mag worden.

Grootmeestergroep A

Uitslag 7e ronde

  wit   zwart uitslag
  GM Fabiano Caruana - GM Anish Giri ½ - ½


Indeling 8e ronde
dinsdag in De Moriaan in Wijk aan Zee

  wit   zwart
  GM Anish Giri - GM Levon Aronian


Tienkampen

Uitslagen 3e ronde
groep wit   zwart uitslag
Top Arthur Pijpers - Liafbern Riemersma 0 - 1
1A Ted Barendse - Alain Fayard 0 - 1
1A Gilbert Grimberg - Sten Goes ½ - ½
1B Gert Legemaat - Jan Jaap Janse ½ - ½
2A Nathanel Spaan - Henk Happel ½ - ½
2A Sebastiaan Smits - Kees Stap ½ - ½
2C Robby Kevlishvili - Enrico Vroombout ½ - ½
2C Mark Grondsma - Richard Oranje 1 - 0
2E Lars Vistisen - Joop Hummel 1 - 0
3A Willem Hensbergen - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
3A Wim Rakhorst - Marijn den Hartog 1 - 0
3B Rob Bodicker - Henk Noordhoek ½ - ½
3C Ben Ahlers - Umberto Cerasi ½ - ½
3D Gerrit Holsteijn - Vincent Oudewaal 0 - 1
3E Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw ½ - ½
3G Angelo Spiler - Rens Minnema 1 - 0
3I Jan van den Bergh - Bert Kampen 1 - 0
3J Talitha Munnik - Casper Kruijf 0 - 1
4A Gottfried Mertens - Marco Vogelenzang 0 - 1
4K Joris Geene - Ritchy Duin ½ - ½
4L Henri Spijkerman - Ferdi Sieben ½ - ½
4Z Foppe-Jan Montsma - Marten van der Veen ½ - ½
4Z Bart van Strien - Ed Noordijk 0 - 1
5B Jaap van den Berg - Jeroen Frijling 0 - 1
5E Jeroen Duin - Jan Busman ½ - ½
5G Hans de Haan - Jan Meringa 1 - 0
5G Theo van Vorselen - Piet Kuijs ½ - ½
5H Markus Gijs - Bob Ameling 0 - 1
5H Aad Mittertreiner - Pieter Kooijman 1 - 0
6B Aldo Oxener - Ed Eveleens ½ - ½
6D Sebastiaan Kranenburg - Richie Bartels 0 - 1
6E Gert Rooijakkers - Coen Leentvaar ½ - ½
7B Henk van Bellen - Wim Peters 0 - 1
7H Otto Boot - Siddo Quarre 1 - 0
8A Henk de Vreede - Kick van Rooyen 1 - 0
8B Jan Zonneveld - Henk Bierman ½ - ½
8D Kees Hamelink - Vincent Busman 0 - 1
9B Auke de Vries - Jan Verhoeven 1 - 0
9Z Bert van der Willik - Steven Vugteveen 1 - 0


Indeling 4e ronde
bord wit   zwart
Top Hugo ten Hertog - Arthur Pijpers
1A Lars Vereggen - Ted Barendse
1A Sten Goes - Romulus-Cristian Stefan
1B Ilias van der Lende - Gert Legemaat
2A Henk Happel - Theo Slisser
2A Triin Narva - Sebastiaan Smits
2C Robby Kevlishvili - Martien van der Meijden
2C Richard Oranje - Oliver Jackson
2E Albert Termeulen - Lars Vistisen
3A Adrian-Calin Lupulescu - WFM Anna-Maja Kazarian
3A Marijn den Hartog - Alina Zahn
3B Henk Noordhoek - Piet Geertsema
3C Ger Hageman - Ben Ahlers
3D Vincent Oudewaal - Lars-Henrik Bech Hansen
3E Xander Giphart - Jan-Pieter Vos
3E Theo van Orsouw - Helmer Wieringa
3G Rens Minnema - Ben van den Bergh
3I Jan van den Bergh - Anil Surender
3J Talitha Munnik - Peter Poncin
4A Jan Mascini - Marco Vogelenzang
4K Leendert Hartgers - Joris Geene
4L Ferdi Sieben - Twan Rutjes
4Z Ed Noordijk - Foppe-Jan Montsma
4Z Bart van Strien - Martin Oudejans
5B Jaap van den Berg - Frank Sala
5E Moritz Weishaeutel - Jan Busman
5G Hans de Haan - Jeppe Teensma
5G Sipco Schimmel - Theo van Vorselen
5H Bob Ameling - Jaap de Wijk
5H Eef Hessels - Aad Mittertreiner
6B Ed Eveleens - Kees Schrijvers
6D Peter Delis - Sebastiaan Kranenburg
6E Coen Leentvaar - Hans Spanjersberg
7B Ger Dekker - Henk van Bellen
7H Gerard Groot - Otto Boot
8A Tom Smit - Henk de Vreede
8B Martin Nagtegaal - Jan Zonneveld
8D Vincent Busman - Klaas Knoester
9B Auke de Vries - Ger Schraa
9Z Frans Oranje - Bert van der Willik


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | speelschema | Dagvierkampen

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Masters | Challengers


Rondenverslagen

Wijk aan Zee:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Schaaksite:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
News about Chess:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9


GM Anish Giri
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 GM Leinier Dominguez Perez - GM Anish Giri ½ - ½
2 GM Anish Giri - GM Arkadij Naiditsch 1 - 0
3 GM Loek van Wely - GM Anish Giri ½ - ½
4 GM Anish Giri - GM Wesley So ½ - ½
5 GM Pentala Harikrishna - GM Anish Giri 0 - 1
6 GM Anish Giri - GM Boris Gelfand ½ - ½
7 GM Fabiano Caruana - GM Anish Giri ½ - ½
8 GM Anish Giri - GM Levon Aronian  
9 GM Richard Rapport - GM Anish Giri  
10 GM Anish Giri - GM Sergey Karjakin  
11 GM Hikaru Nakamura - GM Anish Giri  


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
4 1 3 0 63 2
5 2 3 0 70 2
6 4 2 4 0 67 2
7 2 5 0 64 2
             
             
             
             


Arthur Pijpers
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Sopiko Guramishvili - Arthur Pijpers 1 - 0
2 Eelke Wiersma - Arthur Pijpers ½ - ½
3 Arthur Pijpers - Liafbern Riemersma 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
             
             
             
             
             
             


Ted Barendse
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Danny de Ruiter 1 - 0
2 Bart von Meijenfeldt - Ted Barendse 1 - 0
3 Ted Barendse - Alain Fayard 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
3 1 1 0 2 33 9
             
             
             
             
             
             


Sten Goes
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Sten Goes - Arend van Oosten ½ - ½
2 Sten Goes - Wim Heemskerk ½ - ½
3 Gilbert Grimberg - Sten Goes ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 2
3 0 3 0 50 3
             
             
             
             
             
             


Gert Legemaat
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Gert Legemaat - Stefan Bekker 0 - 1
2 Arianne Caoili - Gert Legemaat 1 - 0
3 Gert Legemaat - Jan Jaap Janse ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 0 0 0 2 0 10
3 ½ 0 1 2 17 9
             
             
             
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Happel - Erik van den Dikkenberg 0 - 1
2 Henk Happel - Pieter Heijboer 1 - 0
3 Nathanel Spaan - Henk Happel ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 1 50 6
             
             
             
             
             
             


Sebastiaan Smits
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wesley Vermeulen - Sebastiaan Smits 1 - 0
2 Erik van den Dikkenberg - Sebastiaan Smits ½ - ½
3 Sebastiaan Smits - Kees Stap ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Robby Kevlishvili
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Robby Kevlishvili - Peter Holscher 1 - 0
2 Tjark Vos - Robby Kevlishvili ½ - ½
3 Robby Kevlishvili - Enrico Vroombout ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 2
             
             
             
             
             
             


Richard Oranje
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Martien van der Meijden - Richard Oranje ½ - ½
2 Richard Oranje - Frans Smit ½ - ½
3 Mark Grondsma - Richard Oranje 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50  
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lars Vistisen - Henk Weenink 1 - 0
2 Marc Helder - Lars Vistisen 0 - 1
3 Lars Vistisen - Joop Hummel 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             


WFM Anna-Maja Kazarian
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Rakhorst - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
2 WFM Anna-Maja Kazarian - Alina Zahn 1 - 0
3 Willem Hensbergen - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 1
             
             
             
             
             
             


Marijn den Hartog
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo Littel - Marijn den Hartog 0 - 1
2 Marijn den Hartog - Maarten Etmans 1 - 0
3 Wim Rakhorst - Marijn den Hartog 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 1
             
             
             
             
             
             


Henk Noordhoek
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo van Houwelingen - Henk Noordhoek ½ - ½
2 Henk Noordhoek - Marcel de Jeu ½ - ½
3 Rob Bodicker - Henk Noordhoek ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 4
3 0 3 0 50 5
             
             
             
             
             
             


Ben Ahlers
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Ben Ahlers - Paul Dekker 1 - 0
2 Salvatore Marano - Ben Ahlers 0 - 1
3 Ben Ahlers - Umberto Cerasi ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 2
             
             
             
             
             
             


Vincent Oudewaal
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Vincent Oudewaal - Johan de Zwart ½ - ½
2 Vincent Oudewaal - Frans Bottenberg 1 - 0
3 Gerrit Holsteijn - Vincent Oudewaal 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 1
3 2 1 0 83 1
             
             
             
             
             
             


Jan-Pieter Vos
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan-Pieter Vos - Johannes Kossen 1 - 0
2 Harm-Theo Wagenaar - Jan-Pieter Vos ½ - ½
3 Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
3 2 1 2 0 67 3
             
             
             
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Siem Roet - Theo van Orsouw ½ - ½
2 Theo van Orsouw - Rudolf Kat 0 - 1
3 Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 50 7
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Rens Minnema
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wytse van der Velde - Rens Minnema ½ - ½
2 Rens Minnema - Ben Wijgers 0 - 1
3 Angelo Spiler - Rens Minnema 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
             
             
             
             
             
             


Jan van den Bergh
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan van den Bergh - Rene Pijlman ½ - ½
2 Herman van Halderen - Jan van den Bergh ½ - ½
3 Jan van den Bergh - Bert Kampen 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
3 2 1 2 0 67 1
             
             
             
             
             
             


Talitha Munnik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Talitha Munnik - Erik van Tooren 0 - 1
2 Henk Dissel - Talitha Munnik 1 - 0
3 Talitha Munnik - Casper Kruijf 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 0 0 0 2 0 10
3 0 0 0 3 0 10
             
             
             
             
             
             


Marco Vogelenzang
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Colly - Marco Vogelenzang 0 - 1
2 Marco Vogelenzang - Jan Koopman 1 - 0
3 Gottfried Mertens - Marco Vogelenzang 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             


Joris Geene
Promotie
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Joris Geene - Christoph Louvet 1 - 0
2 Alex Albrecht - Joris Geene 0 - 1
3 Joris Geene - Ritchy Duin ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 2 1 0 83 1
             
             
             
             
             
             


Ferdi Sieben
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Timmermans - Ferdi Sieben ½ - ½
2 Ferdi Sieben - Hans Wiemerink 0 - 1
3 Henri Spijkerman - Ferdi Sieben ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 6
3 1 0 2 1 33 7
             
             
             
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
2 Marion Penalver - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
3 Foppe-Jan Montsma - Marten van der Veen ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 6
2 1 0 2 0 50 7
3 0 3 0 50 7
             
             
             
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Kees Jongkind - Bart van Strien 1 - 0
2 Bart van Strien - Jeroen Eijgelaar ½ - ½
3 Bart van Strien - Ed Noordijk 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 12
2 ½ 0 1 1 25 10
3 ½ 0 1 2 17 15
             
             
             
             
             
             


Jaap van den Berg
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg - Frans de Vreeze ½ - ½
2 Paul Roomer - Jaap van den Berg 0 - 1
3 Jaap van den Berg - Jeroen Frijling 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 1
3 1 1 1 50 4
             
             
             
             
             
             


Jan Busman
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Veelenturf - Jan Busman ½ - ½
2 Jan Busman - Anton Schermer 0 - 1
3 Jeroen Duin - Jan Busman ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
3 1 0 2 1 33 8
             
             
             
             
             
             


Hans de Haan
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Hans de Haan - Bert van Brussel 1 - 0
2 Gerco Stapel - Hans de Haan ½ - ½
3 Hans de Haan - Jan Meringa 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
3 2 1 0 83 1
             
             
             
             
             
             


Theo van Vorselen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tejo Hagen - Theo van Vorselen ½ - ½
2 Jan Meringa - Theo van Vorselen 0 - 1
3 Theo van Vorselen - Piet Kuijs ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 3
             
             
             
             
             
             


Bob Ameling
sv Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Willem de Vos - Bob Ameling ½ - ½
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
3 Markus Gijs - Bob Ameling 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Aad Mittertreiner
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Aad Mittertreiner - Kees Egberts 1 - 0
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
3 Aad Mittertreiner - Pieter Kooijman 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             


Ed Eveleens
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard van Dongen - Ed Eveleens 1 - 0
2 Ed Eveleens - Wibo Bourguignon 1 - 0
3 Aldo Oxener - Ed Eveleens ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 1 1 0 1 50 3
3 1 1 1 50 3
             
             
             
             
             
             


Sebastiaan Kranenburg
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan Kranenburg - Davide Lattuada 0 - 1
2 Frank Hordijk - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
3 Sebastiaan Kranenburg - Richie Bartels 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
3 1 1 0 2 33 7
             
             
             
             
             
             


Coen Leentvaar
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Coen Leentvaar - Roel Ridderikhoff 1 - 0
2 Coen Leentvaar - Loek Veenendaal 0 - 1
3 Gert Rooijakkers - Coen Leentvaar ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Henk van Bellen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk van Bellen - Bert-Jan Kraal 0 - 1
2 Martien Smit - Henk van Bellen ½ - ½
3 Henk van Bellen - Wim Peters 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 9
2 ½ 0 1 1 25 8
3 ½ 0 1 2 17 9
             
             
             
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Boor Fekkes - Otto Boot 1 - 0
2 Johan Boezewinkel - Otto Boot ½ - ½
3 Otto Boot - Siddo Quarre 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
3 1 1 1 50 5
             
             
             
             
             
             


Henk de Vreede
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Peter de Vries - Henk de Vreede 0 - 1
2 Bert-Jan Melchers - Henk de Vreede 1 - 0
3 Henk de Vreede - Kick van Rooyen 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
3 2 2 0 1 67 2
             
             
             
             
             
             


Jan Zonneveld
sv Prometheus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Zonneveld - John van der Meijden ½ - ½
2 Koos Hoogland - Jan Zonneveld ½ - ½
3 Jan Zonneveld - Henk Bierman ½ - ½
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 6
3 0 3 0 50 5
             
             
             
             
             
             


Vincent Busman
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Vincent Busman 0 - 1
2 Vincent Busman - Geert Renkema 1 - 0
3 Kees Hamelink - Vincent Busman 0 - 1
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
3 3 3 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Auke de Vries - Willem van Delft 1 - 0
2 Henk de Waal - Auke de Vries 1 - 0
3 Auke de Vries - Jan Verhoeven 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
3 2 2 0 1 67 2
             
             
             
             
             
             


Bert van der Willik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Joop van Nes - Bert van der Willik 1 - 0
2 Bert van der Willik - Martha van den Berg 1 - 0
3 Bert van der Willik - Steven Vugteveen 1 - 0
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 10
2 1 1 0 1 50 5
3 2 2 0 1 67 4
             
             
             
             
             
             


Artikel aangelegd op: 19-01-2014
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.