Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Nieuws (senioren)
76e Tata Steel Chess Tournament - dag 9: over de helft van het toernooi
Geschreven door Paul Koks   
19-01-2014
Met de negende toernooidag zit het journalistentoernooi op haar derde en voorlaatste toernooidag, waar door twee schakers vanuit de Haagse Schaakbond aan deelgenomen wordt.

De veertig gespeelde partijen in de tienkampen leveren deze dag 22 punten op: vijftien overwinningen, veertien remises en elf verliespartijen. GM Anish Giri streed in een afruilvariant van de Grunfeld naar een remise, waarmee hij een tweede plaats in het klassement behoudt, maar wel een half punt verder achterop koploper GM Levon Aronian geraakt.

In het Nederlands Kampioenschap journalisten schaak is er deze toernooidag tijdens de vierde ronde een streekderby geweest tussen Alexander Munninghoff (Discendo Discimus) en Martin Voorn (Bobby Fischer/Wassenaar) en gaan ze morgen hun laatste toernooidag in.

Grootmeestergroep A

Uitslag 6e ronde

  wit   zwart uitslag
  GM Anish Giri - Boris Gelfland ½ - ½


Indeling 7e ronde
De Moriaan in Wijk aan Zee

  wit   zwart
  GM Fabiano Caruana - GM Anish Giri


Journalisten

Uitslagen 1e ronde
  wit   zwart uitslag
  Martin Voorn - Erik Bouwmans 1 - 0
  Gerard Bons - Alexander Munninghoff 0 - 1


Uitslagen 2e ronde
  wit   zwart uitslag
  Sjaak van de Groep - Martin Voorn ½ - ½
  Alexander Munninghoff - Hans Berrevoets ½ - ½


Uitslagen 3e ronde
  wit   zwart uitslag
  Kees Berghuis - Alexander Munninghoff 0 - 1
  Martin Voorn - Peter van den Belt 1 - 0


Uitslagen 4e ronde
  wit   zwart uitslag
  Alexander Munninghoff - Martin Voorn 0 - 1


Indeling 5e ronde
  wit   zwart
  Martin Voorn - Peter Boel
  Alexander Munninghoff - Kees Vreeken


Tienkampen

Uitslagen 2e ronde
groep wit   zwart uitslag
Top Eelke Wiersma - Arthur Pijpers ½ - ½
1A Bart von Meijenfeldt - Ted Barendse 1 - 0
1A Sten Goes - Wim Heemskerk ½ - ½
1B Arianne Caoili - Gert Legemaat 1 - 0
2A Henk Happel - Pieter Heijboer 1 - 0
2A Erik van den Dikkenberg - Sebastiaan Smits ½ - ½
2C Tjark Vos - Robby Kevlishvili ½ - ½
2C Richard Oranje - Frans Smit ½ - ½
2E Marc Helder - Lars Vistisen 0 - 1
3A WFM Anna-Maja Kazarian - Alina Zahn 1 - 0
3A Marijn den Hartog - Maarten Etmans 1 - 0
3B Henk Noordhoek - Marcel de Jeu ½ - ½
3C Salvatore Marano - Ben Ahlers 0 - 1
3D Vincent Oudewaal - Frans Bottenberg 1 - 0
3E Harm-Theo Wagenaar - Jan-Pieter Vos ½ - ½
3E Theo van Orsouw - Rudolf Kat 0 - 1
3G Rens Minnema - Ben Wijgers 0 - 1
3I Herman van Halderen - Jan van den Bergh ½ - ½
3J Henk Dissel - Talitha Munnik 1 - 0
4A Marco Vogelenzang - Jan Koopman 1 - 0
4K Alex Albrecht - Joris Geene 0 - 1
4L Ferdi Sieben - Hans Wiemerink 0 - 1
4Z Marion Penalver - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
4Z Bart van Strien - Jeroen Eijgelaar ½ - ½
5B Paul Roomer - Jaap van den Berg 0 - 1
5E Jan Busman - Anton Schermer 0 - 1
5G Gerco Stapel - Hans de Haan ½ - ½
5G Jan Meringa - Theo van Vorselen 0 - 1
5H Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
6B Ed Eveleens - Wibo Bourguignon 1 - 0
6D Frank Hordijk - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
6E Coen Leentvaar - Loek Veenendaal 0 - 1
7B Martien Smit - Henk van Bellen ½ - ½
7H Johan Boezewinkel - Otto Boot ½ - ½
8A Bert-Jan Melchers - Henk de Vreede 1 - 0
8B Koos Hoogland - Jan Zonneveld ½ - ½
8D Vincent Busman - Geert Renkema 1 - 0
9B Henk de Waal - Auke de Vries 1 - 0
9Z Bert van der Willik - Martha van den Berg 1 - 0


Indeling 3e ronde
bord wit   zwart
Top Arthur Pijpers - Liafbern Riemersma
1A Ted Barendse - Alain Fayard
1A Gilbert Grimberg - Sten Goes
1B Gert Legemaat - Jan Jaap Janse
2A Nathanel Spaan - Henk Happel
2A Sebastiaan Smits - Kees Stap
2C Robby Kevlishvili - Enrico Vroombout
2C Mark Grondsma - Richard Oranje
2E Lars Vistisen - Joop Hummel
3A Willem Hensbergen - WFM Anna-Maja Kazarian
3A Wim Rakhorst - Marijn den Hartog
3B Rob Bodicker - Henk Noordhoek
3C Ben Ahlers - Umberto Cerasi
3D Gerrit Holsteijn - Vincent Oudewaal
3E Jan-Pieter Vos - Theo van Orsouw
3G Angelo Spiler - Rens Minnema
3I Jan van den Bergh - Bert Kampen
3J Talitha Munnik - Caspar Kruijf
4A Gottfried Mertens - Marco Vogelenzang
4K Joris Geene - Ritchy Duin
4L Henri Spijkerman - Ferdi Sieben
4Z Foppe-Jan Montsma - Marten van der Veen
4Z Bart van Strien - Ed Noordijk
5B Jaap van den Berg - Jeroen Frijling
5E Jeroen Duin - Jan Busman
5G Hans de Haan - Jan Meringa
5G Theo van Vorselen - Piet Kuijs
5H Gijs Markus - Bob Ameling
5H Aad Mittertreiner - Pieter Kooijman
6B Aldo Oxener - Ed Eveleens
6D Sebastiaan Kranenburg - Richie Bartels
6E Gert Rooijakkers - Coen Leentvaar
7B Henk van Bellen - Wim Peters
7H Otto Boot - Sido Quarre
8A Henk de Vreede - Kick van Rooyen
8B Jan Zonneveld - Henk Bierman
8D Kees Hamelink - Vincent Busman
9B Auke de Vries - Jan Verhoeven
9Z Bert van der Willik - Steven Vugteveen


Informatie vanuit Wijk aan Zee

gemeente Wijk aan Zee
Toernooisite | speelschema | Dagvierkampen

Grootmeestergroepen

commentaar-schema | live-partijen

Deelnemers:   Masters | Challengers
Programma:   Masters | Challengers
Stand:   Masters | Challengers


Rondenverslagen

Wijk aan Zee:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Schaaksite:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
News about Chess:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9


GM Anish Giri
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 GM Leinier Dominguez Perez - GM Anish Giri ½ - ½
2 GM Anish Giri - GM Arkadij Naiditsch 1 - 0
3 GM Loek van Wely - GM Anish Giri ½ - ½
4 GM Anish Giri - GM Wesley So ½ - ½
5 GM Pentala Harikrishna - GM Anish Giri 0 - 1
6 GM Anish Giri - GM Boris Gelfand ½ - ½
7 GM Fabiano Caruana - GM Anish Giri  
8 GM Anish Giri - GM Levon Aronian  
9 GM Richard Rapport - GM Anish Giri  
10 GM Anish Giri - GM Sergey Karjakin  
11 GM Hikaru Nakamura - GM Anish Giri  


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 1 0 75 1
3 2 1 2 0 67 1
4 1 3 0 63 2
5 2 3 0 70 2
6 4 2 4 0 67 2
             
             
             
             
             


Arthur Pijpers
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Sopiko Guramishvili - Arthur Pijpers 1 - 0
2 Eelke Wiersma - Arthur Pijpers ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Ted Barendse
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Ted Barendse - Danny de Ruiter 1 - 0
2 Bart von Meijenfeldt - Ted Barendse 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 2
             
             
             
             
             
             
             


Sten Goes
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Sten Goes - Arend van Oosten ½ - ½
2 Sten Goes - Wim Heemskerk ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 1 0 2 0 50 2
             
             
             
             
             
             
             


Gert Legemaat
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Gert Legemaat - Stefan Bekker 0 - 1
2 Arianne Caoili - Gert Legemaat 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 0 0 0 2 0 10
             
             
             
             
             
             
             


Henk Happel
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Happel - Erik van den Dikkenberg 0 - 1
2 Henk Happel - Pieter Heijboer 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Sebastiaan Smits
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wesley Vermeulen - Sebastiaan Smits 1 - 0
2 Erik van den Dikkenberg - Sebastiaan Smits ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             


Robby Kevlishvili
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Robby Kevlishvili - Peter Holscher 1 - 0
2 Tjark Vos - Robby Kevlishvili ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Richard Oranje
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Martien van der Meijden - Richard Oranje ½ - ½
2 Richard Oranje - Frans Smit ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
             
             
             
             
             
             
             
             


Lars Vistisen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Lars Vistisen - Henk Weenink 1 - 0
2 Marc Helder - Lars Vistisen 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


WFM Anna-Maja Kazarian
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Rakhorst - WFM Anna-Maja Kazarian ½ - ½
2 WFM Anna-Maja Kazarian - Alina Zahn 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Marijn den Hartog
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo Littel - Marijn den Hartog 0 - 1
2 Marijn den Hartog - Maarten Etmans 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Henk Noordhoek
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Leo van Houwelingen - Henk Noordhoek ½ - ½
2 Henk Noordhoek - Marcel de Jeu ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 0 2 0 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Ben Ahlers
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Ben Ahlers - Paul Dekker 1 - 0
2 Salvatore Marano - Ben Ahlers 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Vincent Oudewaal
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Vincent Oudewaal - Johan de Zwart ½ - ½
2 Vincent Oudewaal - Frans Bottenberg 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 3
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Jan-Pieter Vos
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan-Pieter Vos - Johannes Kossen 1 - 0
2 Harm-Theo Wagenaar - Jan-Pieter Vos ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
1 1 1 0 75 2
             
             
             
             
             
             
             


Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Siem Roet - Theo van Orsouw ½ - ½
2 Theo van Orsouw - Rudolf Kat 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 50 7
             
             
             
             
             
             
             


Rens Minnema
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wytse van der Velde - Rens Minnema ½ - ½
2 Rens Minnema - Ben Wijgers 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Jan van den Bergh
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan van den Bergh - Rene Pijlman ½ - ½
2 Herman van Halderen - Jan van den Bergh ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 0 2 0 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Talitha Munnik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Talitha Munnik - Erik van Tooren 0 - 1
2 Henk Dissel - Talitha Munnik 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 0 0 0 2 0 10
             
             
             
             
             
             
             


Marco Vogelenzang
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Colly - Marco Vogelenzang 0 - 1
2 Marco Vogelenzang - Jan Koopman 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Joris Geene
Promotie
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Joris Geene - Christoph Louvet 1 - 0
2 Alex Albrecht - Joris Geene 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Ferdi Sieben
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk Timmermans - Ferdi Sieben ½ - ½
2 Ferdi Sieben - Hans Wiemerink 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 6
             
             
             
             
             
             
             


Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Foppe-Jan Montsma - Henk Bermon ½ - ½
2 Marion Penalver - Foppe-Jan Montsma ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 6
2 1 0 2 0 50 7
             
             
             
             
             
             
             


Bart van Strien
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Kees Jongkind - Bart van Strien 1 - 0
2 Bart van Strien - Jeroen Eijgelaar ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 12
2 ½ 0 1 1 25 10
             
             
             
             
             
             
             




Jaap van den Berg
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg - Frans de Vreeze ½ - ½
2 Paul Roomer - Jaap van den Berg 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Jan Busman
Promotie
ronde wit   zwart uitslag
1 Wim Veelenturf - Jan Busman ½ - ½
2 Jan Busman - Anton Schermer 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Hans de Haan
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Hans de Haan - Bert van Brussel 1 - 0
2 Gerco Stapel - Hans de Haan ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Theo van Vorselen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Tejo Hagen - Theo van Vorselen ½ - ½
2 Jan Meringa - Theo van Vorselen 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 2
2 1 1 0 75 1
             
             
             
             
             
             
             


Bob Ameling
sv Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Willem de Vos - Bob Ameling ½ - ½
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 5
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             
Aad Mittertreiner
Haagse SV
ronde wit   zwart uitslag
1 Aad Mittertreiner - Kees Egberts 1 - 0
2 Bob Ameling - Aad Mittertreiner 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Ed Eveleens
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard van Dongen - Ed Eveleens 1 - 0
2 Ed Eveleens - Wibo Bourguignon 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 8
2 1 1 0 1 50 3
             
             
             
             
             
             
             


Sebastiaan Kranenburg
sg Rijswijk
ronde wit   zwart uitslag
1 Sebastiaan Kranenburg - Davide Lattuada 0 - 1
2 Frank Hordijk - Sebastiaan Kranenburg 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 7
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Coen Leentvaar
Delfse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Coen Leentvaar - Roel Ridderikhoff 1 - 0
2 Coen Leentvaar - Loek Veenendaal 0 - 1
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Henk van Bellen
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Henk van Bellen - Bert-Jan Kraal 0 - 1
2 Martien Smit - Henk van Bellen ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 9
2 ½ 0 1 1 25 8
             
             
             
             
             
             
             


Otto Boot
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Boor Fekkes - Otto Boot 1 - 0
2 Johan Boezewinkel - Otto Boot ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 6
2 ½ 0 1 1 25 7
             
             
             
             
             
             
             


Henk de Vreede
Botwinnik
ronde wit   zwart uitslag
1 Peter de Vries - Henk de Vreede 0 - 1
2 Bert-Jan Melchers - Henk de Vreede 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 3
             
             
             
             
             
             
             


Jan Zonneveld
sv Prometheus
ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Zonneveld - John van der Meijden ½ - ½
2 Koos Hoogland - Jan Zonneveld ½ - ½
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 4
2 1 0 2 0 50 6
             
             
             
             
             
             
             


Vincent Busman
sv Raadsheer Corbulo
ronde wit   zwart uitslag
1 Rob de Vries - Vincent Busman 0 - 1
2 Vincent Busman - Geert Renkema 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 2 2 0 0 100 1
             
             
             
             
             
             
             


Auke de Vries
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Auke de Vries - Willem van Delft 1 - 0
2 Henk de Waal - Auke de Vries 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 1 50 4
             
             
             
             
             
             
             


Bert van der Willik
Delftse Schaakclub
ronde wit   zwart uitslag
1 Joop van Nes - Bert van der Willik 1 - 0
2 Bert van der Willik - Martha van den Berg 1 - 0
3   -    
4   -    
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    


ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 10
2 1 1 0 1 50 5
             
             
             
             
             
             
             


Alexander Munninghoff
sg Discendo Discimus
ronde wit   zwart uitslag
1 Gerard Bons - Alexander Munninghoff 0 - 1
2 Alexander Munninghoff - Hans Berrevoets ½ - ½
3 Kees Berghuis - Alexander Munninghoff 0 - 1
4 Alexander Munninghoff - Martin Voorn 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
1 1 1 0 75  
3 2 1 0 83  
4 2 1 1 63 4
             
             
             
             
             


Martin Voorn
Bobby Fischer/Wassenaar
ronde wit   zwart uitslag
1 Martin Voorn - Erik Bouwmans 1 - 0
2 Sjaak van de Groep - Martin Voorn ½ - ½
3 Martin Voorn - Peter van den Belt 1 - 0
4 Alexander Munninghoff - Martin Voorn 0 - 1
5   -    
6   -    
7   -    
8   -    
9   -    
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75  
3 2 1 0 83  
4 3 1 0 88 2
             
             
             
             
             


Artikel aangelegd op: 19-01-2014
 
© 2021 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.