Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2013
Geschreven door Paul Koppens   
15-11-2013
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2013. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1  november 2012 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2748 DSC-1+34
2. Fedorchuk Sergey 2657 DD-1+6
3. Jong Jan-Willem de 2458 WSC-1+13
4. Wiel John van der 2413 DD-2-3
5. Pijpers Arthur 2386 Botwinnik-1+16
6. Oosterom Chiel van 2373 DSC-2-17
7. Gelpke Peter 2355 DD-3  
  Michielsen Joost 2355 DSC-3-7
9. Blokhuis Edgar 2324 DD-4-14
10. Freeke Matthieu 2320 DSC-4+8
11. Gaehler Marco 2314 DSC-5+5
12. Kuipers Eelco 2292 Promotie-1-4
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Kelder Joram op den 2281 DSC-6-5
15. Kirana Marco 2269 DSC-7+2
16. Meijer Dolf 2234 Pionnetjes-1-8
17. Bannink Bernard 2233 Promotie-2-6
18. Goes Sten 2226 DSC-8+35
19. Werksma Arie 2221 DD-6+13
20. Pietersma Menno 2214 Schaakmat-1+2
    WSC-2  
21. Egmond Rogier van 2198 DD-7+22
22. Padurariu Smaranda 2192 DSC-9+7
23. Prakken Gerrit 2185 DD-8-23
24. Meulenbroek Kim 2174 DSC-10+9
25. Smits Sebastiaan 2164 DSC-11-19
26. Waal Ton de 2163 Promotie-3= 
27. Barendse Ted 2161 DSC-12-12
28. Drenth Jean Paul 2160 DD-9-2
29. Hofman Marnix 2154 WSC-3+20
  Thakoerdien Jerrel 2154 DD-10+71
31. Legemaat G. 2153 DSC-13-19
  Lindner Jan-Joost 2153 DD-11-27
  Vesters Melchior 2153 SHTV-1-8
34. Velden Bram van der 2150 DSC-14+2
  Zetten Maarten van 2150 DD-12-4
    Promotie-4  
36. Happel Henk 2147 DD-13+62
37. Dop Arend van 2142 DSC-15= 
38. Vistisen Lars 2134 DD-14-53
39. Alberts H.J. 2129 Haeghe Ooievaar-2-2
    Promotie-5  
40. Hortensius Lisa 2128 DSC-16+13
41. Otten Martijn 2125 DD-15+64
42. Slaa R. 2123 DSC-17+27
43. Nies Pauline van 2120 DSC-18+5
  Schrik Rachid 2120 Schaakhuis-1+6
45. Kevlishvili Robby 2118 Promotie-6+97
46. Middelveld Martine 2112 DSC-19-38
47. Kommer Bas 2110 Rijswijk-1-28
48. Bas P. de 2109 DSC-20+3
49. Verbaken Onno 2101 DSC-21+7
50. Buzing Pieter 2097 DSC-22-10
51. Aagaard Michael 2094 WSC-4+18
  Helvoort Rob van 2094 Rijswijk-2-88
53. Stam Hans 2092 DSC-23+31
54. Pouwels John 2089 Botwinnik-2+32
55. Hoynck van Papendrec Frans 2088 Rijswijk-3-1
56. Voogt Bob 2084 DSC-24+36
57. Zandwijk Jan-Peter van 2076 DSC-25+32
58. Dickhoff Ronald 2074 DD-16-56
59. Dijk Timon van 2073 Schaakmat-2-54
    WSC-5  
60. Oranje R. 2071 DSC-26-14
61. Woerden Michiel van 2070 Schaakmat-3-7
    WSC-6  
62. Beltz Dolf 2068 DSC-27= 
  Gieben Stijn 2068 SHTV-2+64
  Hennink Erik 2068 Promotie-7+4
65. Glimmerveen Martin 2067 DSC-28-47
66. Zwartveld Hans 2066 DSC-29-14
67. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
68. Brasser Paul 2056 WSC-7-64
69. Korecki Lukasz 2055 DD-17-7
70. Ahlers Ben 2050 Promotie-8-58
  Stolte Maarten 2050 SHTV-3+15
72. Mostert Joost 2048 Promotie-9= 
73. Cupido Alexander 2047 Rijswijk-4+4
74. Oudewaal Vincent 2044 DD-18+151
  Waard J.A.M. de 2044 DD-18-46
76. Borst Filip 2037 DSC-30-23
  Vlam Horatio 2037 DSC-30-78
78. Liempt Michael van 2029 Rijswijk-5+8
  Valstar Johan 2029 Schaakmat-4+14
    WSC-8  
80. Zanten William van 2026 DD-20-79
    SHTV-4  
81. Voorn Martin 2025 Bobby Fischer-1+48
82. Klop Tjomme 2024 SHTV-5-27
83. Hartog Marijn den 2023 DD-21+232
84. Vos Jan-Pieter 2021 DSC-32-15
85. Duijzer Jan Willem 2019 Botwinnik-3-62
    Promotie-10  
  Enschede Ernst 2019 DD-22= 
87. Kolodkin Daniil 2016 DD-23+111
88. Have Roland ten 2013 DSC-33= 
  Noordhoek Henk 2013 Promotie-11-85
90. Bosma Arend 2009 DSC-34-9
91. Lisdonk Lucien van de 2008 DSC-35+3
92. Flohil Jaap 2001 DSC-36-15
93. Munnik Talitha 1999 DSC-37+12
  Voorberg Kees 1999 DSC-37+27
95. Dekker Kees 1998 Scheve Toren-1-67
  Straaten Marco van 1998 SHTV-6+34
97. Leezer Roel 1997 Rijswijk-6+22
98. Voorberg Johan 1996 SIO-1+66
    WSC-9  
99. Berg Bas van der 1995 Rijswijk-7+21
100. Bottema Timo 1988 Bobby Fischer-2+91
101. Verbaan Bart 1987 RSC-BP-1-9
102. Anema Walter 1986 DSC-39-9
103. Bieger Thierry 1983 Pomar-1+28
    WSC-10  
104. Henke Aleksander 1982 SHTV-7+59
  Smit Rudi de 1982 Scheve Toren-2+20
106. Togt Twan van der 1981 SHTV-8+166
107. Huizen H. van 1978 Haeghe Ooievaar-4-1
    Prometheus-1  
108. Kentstra Wim 1977 Scheve Toren-3-102
109. Meer Kees van der 1974 DSC-40+36
    Prometheus-2  
110. Wiersma Arno 1973 DSC-41+43
    Prometheus-3  
111. Hoogt Ivar de 1972 DSC-42+51
  Monté P.J. 1972 RSC-BP-2+38
  Swart Sipke de 1972 Promotie-12-60
114. Kazarian Anna-Maja 1970 DSC-43-14
115. Harmanus Norbert 1968 Schaakhuis-2= 
116. Vries Jan-Pieter de 1966 DSC-44+6
117. Sibbing Sjaak 1963 Promotie-13-5
118. Kindt Manfred 1961 WSC-11+31
  Segers H. 1961 DSC-45-39
    SHTV-9  
120. Dijkhuizen Martin 1959 RSC-BP-3+17
121. Hooven Evert van der 1953 DSC-46+72
122. Marel Eric van der 1952 Bobby Fischer-3+17
123. Milort Gerard 1948 RSC-BP-4-10
124. Munninghoff Alexander 1947 DD-24-79
125. Baas Hans 1945 Promotie-14+24
126. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-25= 
127. Prangers Toine-Gera 1941 DSC-47-2
128. Leeuwen G.J. van 1940 SIO-2+58
    WSC-12  
129. Wichhart Maarten 1939 Promotie-15+18
130. Baas Rijnko 1937 Rijswijk-8+10
    Schaakhuis-3  
131. Buchly Stefan 1935 Botwinnik-4-17
132. Gallardo Banez Alfonso 1934 Rijswijk-9+21
133. Ouwens Bert 1932 Promotie-16+44
134. Lode Peter 1931 DSC-48-31
135. Bos F.P. van den 1929 DD-26-21
    Haeghe Ooievaar-5  
136. Dommisse Cornelis 1927 DD-27-28
137. Pauw Sander 1926 SHTV-10-24
138. Vorstermans Peter 1924 SHTV-11+9
139. Smits Benjamin 1923 DSC-49= 
140. Beeren Thom 1922 Botwinnik-5-12
141. Bodaan Ton 1921 DD-28+37
    HSV-1  
    SHTV-12  
142. Bergh Jan van den 1920 Promotie-17-96
  Kuyvenhoven Marco 1920 WSC-13+23
144. Smeele Pieter 1918 DD-29-103
145. Blankespoor Jan 1916 Promotie-18+9
146. Nepveu Manuel 1915 Promotie-19-13
147. Goudriaan Tony 1907 Rijswijk-10-21
148. Beijersbergen Joop 1902 Bobby Fischer-4-12
149. Vogelenzang Marco 1900 Corbulo-1+97
150. Eggink Gerhard 1898 Promotie-20+4
151. Jonkman David 1897 Schaakhuis-4-6
  Tromp Erik Jan 1897 Scheve Toren-4+81
153. Goossens Pieter 1894 DSC-50+18
154. Kamar Muhannad 1891 RHC-Arena-1+6
  Mellens Martin 1891 Corbulo-2+51
    Voorburg-1  
  Pronk Rik 1891 SHTV-13= 
  Schuurman Hess Arjen 1891 Botwinnik-6+21
    Promotie-21  
158. Jacob Ruben s' 1890 Botwinnik-7+22
159. Boerkamp Harry 1887 Promotie-22-73
160. Koelmans Jan Willem 1886 DD-30-56
161. Broek Willem-Jan van den 1884 DSC-51+21
  Middelkoop Erik 1884 Botwinnik-8+10
  Peerdeman Nico 1884 Promotie-23-23
  Segger Armin 1884 SHTV-14+72
165. Beeloo Jean Miche 1882 Schaakhuis-5+35
166. Heijgen Diederik van 1879 DSC-52-12
167. Sluijs Lothar van der 1874 DD-31+42
168. Tan John 1871 Promotie-24+41
169. Dekker Ard 1870 Schaakmat-5+4
    WSC-14  
  Koreman Eric 1870 DD-32-38
171. Leeuwen Olav van 1867 SHTV-15+27
172. Kirana Nancy 1864 DSC-53+38
173. Grand Jan Willem le 1863 SHTV-16-17
174. Anink Marco 1862 DSC-54+16
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
176. Steffers Hendrik 1860 Rijswijk-11-29
177. Scholten J.J.H. 1859 RHC-Arena-2+61
178. Hoogland Bauke 1855 Promotie-25+4
179. Tamerus Henrik 1853 DSC-55+21
  Vreugdenhil Frans 1853 DD-33-159
    Schaakmat-6  
    WSC-15  
181. Staden jr. Mildo van 1851 Promotie-26+24
182. Henn Reinhard 1850 DD-34-40
183. Gerritsen C.W.A. 1848 Pomar-2+25
184. Oversloot Wilco 1846 SIO-3+31
    WSC-16  
185. Smaal Lourens 1845 Promotie-27+2
  Vink Wim 1845 DD-35-39
187. Hulshof Hans 1844 Rijswijk-12+21
  Kunnen Ruurd 1844 Promotie-28-47
  Oosterhout P. 1844 Haeghe Ooievaar-7-15
190. Gaemers Peter 1842 Rijswijk-13= 
  Lom Rob van 1842 Schaakmat-7-11
    WSC-17  
192. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
  Hart Johan 't 1838 WSC-18+55
194. Brouwers Reggy 1837 Schaakhuis-6+10
195. Groot Akshaya de 1834 DD-36-34
196. Waard Remko de 1833 DD-37-72
  Zydek R. 1833 Haeghe Ooievaar-8+40
198. Ruigrok Jos 1831 Schaakhuis-7+16
199. Lopies Andre 1829 DD-38-7
200. Gent Aad van 1827 Scheve Toren-5+4
  Regeer P.A. 1827 Schaakhuis-8+7
  Tsai Wong 1827 Promotie-29-33
203. Eesteren Jaap van 1825 DD-39-15
204. Nieuwkerk Dirk van 1824 SIO-4+27
    WSC-19  
  Theijn Dave 1824 Scheve Toren-6-40
206. Duijvesteijn Leo 1823 Schaakmat-8-25
    WSC-20  
207. Kievoet Peter 1821 DD-40+47
  Torenstra Rene 1821 DSC-56+17
209. Kort Wilco 1820 Botwinnik-9+53
210. Luk Jaimy 1819 SHTV-17+106
211. Bulthuis Jelle 1817 Rijswijk-15+29
  Dekker Derk 1817 Schaakhuis-9+2
  Hoogeveen F.R. 1817 HSV-2-34
214. Kleijn Jeroen 1815 Scheve Toren-7+93
  Zijden Ton van der 1815 RSC-BP-5-50
216. Mulder P. 1812 DD-41-34
  Then Hans 1812 Schaakhuis-10-17
218. Baas Gert Jan 1811 DSC-57+46
219. Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-8-13
  Jager D.V. de 1809 Haeghe Ooievaar-9+166
221. Kraakman Paul 1806 Rijswijk-16+7
222. Bik Wouter 1805 Botwinnik-10+19
  Bovenlander Theo 1805 SHTV-18+40
  Jong Jaap de 1805 Lierse-1+5
  Smits Rob 1805 DSC-58-40
226. Baak Karl 1804 SHTV-19-53
227. Meijering Marijke 1803 Scheve Toren-9-20
228. Verolme Martin 1802 DSC-59-31
  Zijden Hans van der 1802 RSC-BP-6-68
230. Holst R.E.H. v.d. 1801 HSV-3+1
231. Baak Evert 1797 SHTV-20-17
  Boeters Stefan 1797 DD-42-185
233. Middelkoop Arno 1796 Botwinnik-11-12
  Sieben Ferdi 1796 Promotie-30  
235. Geene Joris 1795 Promotie-31+108
    Rijswijk-17  
  Reimer Wim 1795 DD-43+3
237. Thijssen A.W. 1792 HSV-4-35
    Haeghe Ooievaar-10  
  Vink Kees 1792 Pomar-3-6
239. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
  Ingenhoes P.H. 1791 RSC-BP-7-8
  Montsma Foppe-Jan 1791 DD-44-84
  Terluin Alex 1791 DD-44+125
  Termaat Alfons 1791 Botwinnik-12+23
244. Markenstein W. van 1790 Pomar-4-1
  Ruiter Thomas de 1790 Rijswijk-19+49
246. Strien Bart van 1788 Rijswijk-20+58
247. Donk Jan van de 1787 DSC-60+29
  Orsouw Theo van 1787 DD-46-115
    RHC-Arena-3  
249. Heek Peter 1786 Botwinnik-13+18
  Metz Atze 1786 Rijswijk-21-32
  Willighagen Gert-Jan 1786 SHTV-21+4
252. Minnema Rens 1784 Promotie-32+35
253. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11= 
254. Hylkema Titus 1781 RHC-Arena-4+21
255. Michielen Frank 1778 Botwinnik-14+5
256. Nicoll Noah 1777 DD-47-15
  Witt Dick de 1777 Botwinnik-15-37
258. Harten J.J. van 1772 Corbulo-3+54
    Voorburg-2  
259. Roeleveld Koos 1771 SHTV-22-23
260. Knops H. 1768 Promotie-33-11
  Meer Perry van der 1768 Pomar-5+9
262. Minnema Hans 1767 Promotie-34-47
263. Stolze Gerard 1766 Lierse-2-38
264. Gijsen Carel 1764 Bobby Fischer-5+4
    Rijswijk-22  
265. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-10= 
266. Duijvesteijn Andre 1759 Schaakmat-9-7
    WSC-21  
267. Mulders Edwin 1755 Rijswijk-23+14
  Ramondt Dennis 1755 RSC-BP-8-11
  Rekveldt M.T. 1755 DSC-61+16
  Taverne Nadeem 1755 Schaakhuis-11+18
271. Ameling Bob 1754 Botwinnik-16+137
  Arp Gerard 1754 Botwinnik-16+68
  Corneth Bert 1754 HSV-5+6
274. Dekker Jan 1752 Schaakmat-10-20
    WSC-22  
275. Hubert Michel 1749 Scheve Toren-11-40
276. Felkers J.M. 1747 DD-48-33
277. Beekum Thomas van 1746 Botwinnik-18-40
278. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
279. Bos Frank van den 1744 Rijswijk-24+23
280. Heiden Jan v.d. 1741 SIO-5-6
    WSC-23  
  Paalvast A.G.M. 1741 DCSV-1-25
282. Bakels Rosanne 1740 Rijswijk-25-21
  Graaf E. v.d. 1740 DD-49-17
284. Drunick R.M. van 1739 Corbulo-4-13
285. Wareman D. 1737 RSC-BP-9-35
286. Bons M.M. 1736 HSV-6-38
    Haeghe Ooievaar-12  
287. Noija Hans Ortwi 1735 DD-50+45
288. Ruigt Casper 1734 Scheve Toren-12-5
  Tjioe Patrick 1734 Schaakhuis-12+1
290. Eijsbroek Dave 1733 Botwinnik-19-22
291. Voermans Adri 1732 DD-51-87
292. Spierings Ben 1731 SHTV-23-28
293. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-11= 
    WSC-24  
  Ferschtman Felix 1730 Pomar-6+12
295. Berg Jaap van den 1728 Promotie-36-12
296. Germeys Bart 1727 Prometheus-4= 
  Postma Jan 1727 DD-52-18
  Vromans Nico 1727 HSV-7-21
299. Olvers E. 1726 SHTV-24-9
300. Duijvesteijn Wim 1725 Schaakmat-12+7
    WSC-25  
  Haan Hans de 1725 HSV-8-41
  Terpstra J.T. 1725 Pomar-7+15
  Verduijn Adriaan 1725 Lierse-3+11
  Warmerdam R. 1725 Haeghe Ooievaar-13+27
305. Mors Adriaan ter 1723 DSC-62-21
    Prometheus-5  
306. Dijken B.S. van 1721 Corbulo-5= 
307. Toorn Aat van der 1720 RSC-BP-10-8
308. Schalen John 1719 RHC-Arena-5-1
309. Beekman G. 1717 Pomar-8-3
  Haar Boudewijn van der 1717 DD-53+16
  Manen R.A. van 1717 DD-53-4
312. Valstar Jan 1716 Lierse-4+23
313. Leeuwen J. van 1715 SIO-6+76
    WSC-26  
314. Lubbe Lex van der 1713 HSV-9-20
315. Broos Simon 1711 DSC-63-22
  Zoun Rogier 1711 Botwinnik-20+37
317. Leeuwe F. de 1709 RSC-BP-11+27
318. Wentholt Frans 1708 DD-55+26
319. Kerkhof C. 1707 Scheve Toren-13-1
  Spronsen A. van 1707 SIO-7-20
    WSC-27  
321. Etten Ronald van 1706 Schaakmat-13+58
    WSC-28  
  Onzen Theo van 1706 Botwinnik-21-33
    Promotie-37  
323. Ham Ben van 1705 HSV-10= 
324. Ioan Razvan 1703 RSC-BP-12  
325. Boermans R. 1702 DCSV-2-5
  Dijk Teun van 1702 Lierse-5-24
  Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-14= 
328. Blanter Sofya 1700 DSC-64+68
329. Tol Henk van der 1699 Rijswijk-26-10
330. Kemeling Albert 1697 DSC-65+30
  Spronsen Mischa van 1697 Botwinnik-22+96
332. Korving Cornelis 1696 DSC-66-2
333. Leentvaar Coen 1694 DSC-67+10
334. Zwolsman P.A. 1693 DD-56-1
335. Nobel Corniel 1692 DSC-68-77
336. Horst G. 1691 DD-57-34
    Schaakhuis-13  
337. Busman Jan 1690 Promotie-38+6
338. Tirandas Amir 1689 DD-58+35
    Schaakhuis-14  
339. Nitzsche Edo 1688 RHC-Arena-6+29
340. Kuipers Hielke 1687 Promotie-39-24
341. Holst Fred v.d. 1683 HSV-11= 
342. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3= 
343. Berendse F.N. 1679 Pomar-9-11
344. Bronts Kor 1678 DD-59+68
345. Nies Dingeman van 1675 Promotie-40-23
  Stap Harry van der 1675 Rijswijk-27-55
347. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
  Zijden Gerard van der 1674 RSC-BP-13+16
349. Jager Mark 1673 DCSV-3+27
  Luyendijk J.J. 1673 Haeghe Ooievaar-15-36
351. Bartel Jan-Kees 1669 DD-60-15
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-28= 
353. Brinkman Dirk 1668 Promotie-41+32
  Dijk Pascal van 1668 Lierse-6+66
  Sikkes Piet 1668 SHTV-25-26
356. Kranenburg Sebastiaan 1667 Rijswijk-29-84
357. Kuyvenhoven Vincent 1665 Schaakmat-14+6
    WSC-29  
  Toxopeus G.M.B. 1665 Promotie-42+3
  Weijde Andre van der 1665 Prometheus-6+102
    Schaakmat-14  
    WSC-29  
360. Guijt Erwin 1664 Promotie-43-40
  Kies Arie 1664 Scheve Toren-14+5
  Wagner A.M. 1664 Haeghe Ooievaar-16-38
    SHTV-26  
363. Mudde H. 1663 Pomar-10-15
  Vokurka Tom 1663 DD-61+70
365. Lantzendörffer Floris 1662 Rijswijk-30+56
  Mittertreiner A.J. 1662 HSV-12-10
367. Hettfleisch Maurice 1661 Promotie-44+67
368. Boersma F.W. 1660 Haeghe Ooievaar-17+29
369. Veenstra Arnt 1659 DSC-69-18
370. Hofstee Piet 1657 DSC-70-74
    Prometheus-7  
371. Wiegerink Ruben 1655 DD-62+25
372. Barbier R.R. 1654 Haeghe Ooievaar-18-35
  Yalcin Bilal 1654 DD-63-22
  Zijlstra Jasper 1654 Bobby Fischer-6  
375. Matai Rudi 1653 Promotie-45+7
376. Bilars Gerard 1651 DSC-71-19
377. Dongen G. van 1649 Scheve Toren-15+88
  Gerritsma Bert 1649 HSV-13+78
  Reiding R. 1649 Scheve Toren-15+18
380. Jong-v/d Berg Gera de 1648 Lierse-7+34
381. Meiden Geurt Jan van der 1646 SHTV-27-31
382. Engering Frans 1645 DD-64-12
  Rijkom Wouter van 1645 Promotie-46+51
  Veldhuizen Jan 1645 Promotie-46-2
385. Huygen Kees 1644 DSC-72-21
386. Gelpke R.F. 1642 DSC-73+9
  Stegenga F.J. 1642 DCSV-4+7
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-19= 
389. Kuyvenhoven Vincent 1640 Schaakmat-16-13
    WSC-31  
390. Berkel Dennis van 1639 Lierse-8-14
391. Alsemgeest Nico 1638 Lierse-9+50
  Eveleens Ed 1638 Promotie-48-74
393. Quak Piet 1636 Lierse-10-7
394. Cruden Marcel 1635 Schaakhuis-15+3
395. Bruin Jos 1633 Schaakmat-17-37
    WSC-32  
  Wuister J. 1633 RSC-BP-14-41
397. Nierop D. 1631 Haeghe Ooievaar-20+1
398. Berger Otto 1630 Rijswijk-31-17
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-21= 
400. Nicolaas Han 1629 Pomar-11+5
401. Ende Jan van den 1628 Schaakmat-18+22
    WSC-33  
402. Martens F.M. 1627 Promotie-49-18
  Tamerus Jan 1627 Lierse-11-91
404. Loke J.A. 1626 HSV-14+13
  Pree Jan de 1626 RHC-Arena-7-10
406. Groothuis W. 1625 Bobby Fischer-7-43
407. Kreitmair Thomas 1624 Voorburg-4+24
408. Goudriaan W.L. 1621 DD-65= 
409. Buis Kees 1620 DD-66= 
  Davazdahemami Arzhang 1620 DSC-74  
411. Liefde J.J. de 1619 Haeghe Ooievaar-22+11
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-15= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-32-28
414. Herpen Max van 1618 DD-67+19
  Leij E.J. van der 1618 Haeghe Ooievaar-23-15
416. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-24= 
  Meij Marc de 1617 Schaakhuis-16+2
418. Alvares E.F.S. 1616 SHTV-28+1
  Veen Rens ter 1616 DCSV-5-13
420. Bergers Wim 1615 Scheve Toren-17-15
  Gaag Frits v.d. 1615 SIO-9-30
    WSC-34  
  Vlasblom L.J. 1615 DSC-75-48
423. Velzen M. van 1614 RSC-BP-16+37
424. Dalen Willem van 1611 Botwinnik-23-22
    Promotie-50  
  Verheijen Jan 1611 SHTV-29-82
426. Berg Sandra v.d. 1609 Lierse-12+8
  Meer J. v/d 1609 Haeghe Ooievaar-25-28
  Stolte K.P. 1609 Pomar-12-43
    SHTV-30  
  Vorselen Theo van 1609 DD-68-10
430. Eering Peter 1608 Schaakmat-19+2
    WSC-35  
  Tichler Alexander 1608 Paris-1= 
432. Trompetter Remco 1607 WSC-36+27
433. Kampen F.F. van 1606 DD-69-67
434. Laan Hugo van der 1604 DSC-76-47
  Taanman P. 1604 Haeghe Ooievaar-26+41
436. Vandenberghe Karel 1601 DSC-77+15
437. Nieuwkerk Leen van 1598 Schaakmat-20= 
    WSC-37  
438. Swinkels Raymond 1597 Rijswijk-33+11
  Weerts R. 1597 SHTV-31+51
440. Rutten G. 1596 Scheve Toren-18+17
441. Valk Dick 1595 Lierse-13-15
  Venema Kees 1595 DSC-78+54
443. Claushuis Michael 1592 Bobby Fischer-8+22
  Eijk A.J. van 1592 Haeghe Ooievaar-27-18
445. Sidoti Filippo 1591 DSC-79-22
446. Arkesteijn J.P. 1590 DD-70+1
447. Zijlstra F. 1588 Voorburg-5+22
448. Kaan Jan-Evert 1587 DD-71+26
449. Zeilstra Lie 1584 Corbulo-6+41
450. Coers Frans 1582 SHTV-32+14
451. Jong Arie de 1581 Lierse-14-38
452. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-21= 
    WSC-38  
453. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-72= 
  Kanters Cor 1578 SHTV-33+161
455. Hennink Dick 1577 DD-73+50
  Honderd Ger 1577 DSC-80+34
    Prometheus-8  
457. Hulst Kees van 1576 DD-74+14
  Pietersma Douwe 1576 Schaakmat-22-13
    WSC-39  
  Zuidgeest Jordy 1576 Schaakmat-22-23
    WSC-39  
460. Berger M.P.M.J. 1573 Rijswijk-34-6
461. Huitema Doeke 1572 Rijswijk-35+2
462. Vlies Franklin van der 1570 Promotie-51+19
  Weel A.J. van 1570 DD-75+10
464. Meijer Gerard 1569 Bobby Fischer-9-6
465. Goebertus Adrie 1568 Voorburg-6+4
  Lindhout Danny 1568 SHTV-34-40
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-24= 
468. Staden sr. M. van 1567 Promotie-52+45
469. Frehe A.P. 1566 DSC-81+27
  Jong Bob de 1566 Botwinnik-25-37
  Verploegh H.C. 1566 RSC-BP-17-26
472. Gevaerts Caspar 1564 Paris-2-5
473. Ee Winston van 1563 Rijswijk-36+75
474. Boot Otto 1560 Botwinnik-26= 
475. Haisma Hans 1559 SIO-10+49
    WSC-41  
476. Tesselaar Cor 1558 DD-76-84
477. Hazeu Cock 1554 Lierse-15+59
  Toledo Ben 1554 RHC-Arena-8= 
  Valstar Anja 1554 SIO-11-47
    WSC-42  
  Zuyderwijk Gerard 1554 SIO-11-10
    WSC-42  
481. Klijnsma Richard 1553 Scheve Toren-19-47
482. Huisman Edgar 1552 DSC-82-57
  Perluka Han 1552 Botwinnik-27+3
484. Steenweg Paul 1551 DCSV-6-16
485. Ouwehand Tjeerd 1550 DD-77+112
    Schaakhuis-17  
  Veen Reinier v.d. 1550 DCSV-7-59
487. As J.J. van 1547 HSV-15-40
    RHC-Arena-9  
  Nieswaag Hans 1547 Lierse-16+76
489. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1546 Lierse-17-8
490. Fikkert Harold 1545 SHTV-35= 
  Geene Patrick 1545 Rijswijk-37+99
  Varenkamp Frits 1545 Botwinnik-28-4
493. Gallardo Banez Felipe 1543 Rijswijk-38+12
  Prins Leen 1543 Schaakmat-24+27
    WSC-44  
495. Suijker J.W.M. 1536 Haeghe Ooievaar-28-8
496. Post Dick 1534 Schaakmat-25-52
    WSC-45  
  Wit Jacques de 1534 HSV-16+9
498. Blaas L.J. 1533 Pomar-13-10
  Rietveld A. 1533 Voorburg-7-116
500. Bes R.N.M. 1532 Haeghe Ooievaar-29-6
  Sutrisno Agus 1532 Scheve Toren-20+14
502. Bottema Elmar 1531 Bobby Fischer-10+44
  Hofman Arjen 1531 DCSV-8-32
504. Dop Erik van 1530 Rijswijk-39+1
505. Merle Robert 1528 SIO-13+52
    WSC-46  
506. Knigge Mark 1527 Rijswijk-40-2
507. Buijs Gerard 1526 Lierse-18+84
508. Broekhuizen Tom 1523 DSC-83+82
509. Kanbier Max 1522 Promotie-53-93
510. Hoseni Arash 1521 Bobby Fischer-11+23
511. Bruin Wouter de 1520 Rijswijk-41+155
  Veen H. ter 1520 DCSV-9= 
513. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-14+3
514. Breugel E.A.J. van 1518 Haeghe Ooievaar-30-27
515. Burg Wesley van der 1517 Rijswijk-42+36
  Felix R.J. 1517 Rijswijk-42-52
  Noordam Arjen 1517 Lierse-19= 
518. Riemersma P.B.J. 1516 DD-78-56
519. Kemeling Leen 1514 SIO-14-23
    WSC-47  
  Lier J.M.E. van 1514 Promotie-54+37
521. Franke Arie 1513 Botwinnik-29-15
  Otter Kees den 1513 Rijswijk-44-5
  Westerhuis Maurice 1513 DD-79-222
524. Breton Mark 1512 DSC-84+10
  Poots Rene 1512 DSC-84+50
526. Somer Arif 1511 HSV-17-14
527. Tjin a Lien Ike 1510 Promotie-55-69
528. Bellen Henk van 1508 DD-80-36
529. Croes J.C. 1507 Haeghe Ooievaar-31+3
  Gelder Kees van 1507 SHTV-36-32
  Middendorp A.A.M. 1507 Corbulo-7-83
  Warmenhoven R.A. 1507 Haeghe Ooievaar-31-54
533. Hoek Fabian 1506 Promotie-56= 
534. Man Peter de 1505 Pomar-15-16
535. Pol Theo van der 1503 Schaakmat-26+35
    WSC-48  
  Swieten Simon van 1503 Lierse-20-15
537. Dijkstra R.W. 1500 SHTV-37+5
  Hessels W.B. 1500 HSV-18-27
  Koks Paul 1500 DD-81+2
    Rijswijk-45  
540. Frima Erik 1498 DD-82+45
  Karagantcheff Dimitri 1498 DD-82+6
542. Hijma Peter 1497 Promotie-57-12
543. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-19= 
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-19  
  Steemers Vincent 1496 Pomar-16+3
546. Dirkse Simon 1495 DSC-86+12
  Patty F. al 1495 Voorburg-8+14
548. Spaans Leen 1494 DD-84= 
549. Berg G.M. v/d 1493 Haeghe Ooievaar-33-1
  Groot M.H. de 1493 RSC-BP-18-27
  Heide Jelle v.d. 1493 RHC-Arena-10-50
  Knigge Hans 1493 Rijswijk-46-17
553. Falandt Jan 1491 Pomar-17= 
554. Onselen Guido 1490 Schaakhuis-18-23
555. Hendriks J.J.E. 1488 Haeghe Ooievaar-34-85
  Remmerswaal W. 1488 DD-85+21
    HSV-21  
    Haeghe Ooievaar-34  
557. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-38= 
558. Berg Johan van den 1485 Lierse-21-36
559. Groot Pieter de 1484 Botwinnik-30-37
560. Neefjes Jos 1477 DD-86-31
561. Boekestijn Piet 1475 Lierse-22+42
  Reede Lito van 1475 DSC-87+16
563. Elst F.A. v.d. 1471 Pomar-18-52
564. Butterman Gert 1468 Pomar-19-32
  Wal Mart v.d. 1468 SIO-15+24
    WSC-49  
566. Bussmann Gerrit 1467 DSC-88+9
    Prometheus-9  
567. Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-19-27
568. Hanemaaijer Piet 1464 Botwinnik-31-37
569. Liefde F.G.J. de 1463 Haeghe Ooievaar-36-14
570. Heyningen Ruud van 1461 Lierse-23+115
571. Feenstra Han 1460 RSC-BP-20+204
  Kruk Arie v.d. 1460 SIO-16-8
    WSC-50  
573. Riet P.H.M. van 1458 DSC-89-43
574. Breuker Harry 1456 Promotie-58-35
  Zwemstra Bert 1456 DSC-90-28
    Prometheus-10  
576. Albers Merijn 1455 Botwinnik-32-17
577. Rees Stephen 1452 DD-87+13
578. Bonsel J. 1448 SHTV-39-28
  Engelen Niels 1448 DD-88+20
  Ruiter Rein de 1448 DD-88+42
  Vries Rob de 1448 Promotie-59+17
582. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-91= 
584. Middelkoop Erik 1446 Botwinnik-33+52
585. Rodijnen Rinus 1442 Lierse-24-54
586. Doeves Bram 1441 Botwinnik-34-6
587. Lohrer M.T.A. 1440 Pomar-20+5
  Scherpenisse Rob 1440 DSC-92+15
589. Berg Gijs van den 1436 DD-90+33
590. Jacobs H. 1435 Pomar-21+13
  Pettinga Paul 1435 Botwinnik-35+5
592. Mokadem Mohamed 1432 Corbulo-8+31
593. Lim Danny 1431 Bobby Fischer-12+35
  Verwaart D.J. 1431 HSV-22= 
595. Hofland Jeffrey 1430 SIO-17+1
    WSC-51  
596. Akkerboom Broer 1429 Rijswijk-47-23
597. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-11= 
  Meer Frank van der 1428 Pomar-22+60
599. Splint Rob 1427 Botwinnik-36+14
600. Jong Dick de 1423 HSV-23-41
  Vries Peter de 1423 Schaakmat-28-47
    WSC-52  
602. Roo J. de 1419 Promotie-60-11
  Zonneveld J. 1419 Prometheus-11-59
604. Berger R.L.M. 1417 RSC-BP-21-22
605. Orie Erik 1416 Rijswijk-48= 
606. Zonderland H. 1414 DSC-93+41
607. Kolk Jan v.d. 1413 DSC-94-26
    Prometheus-12  
  Schuyer Eddy 1413 Bobby Fischer-13+73
609. Jutte W.P.M. 1412 Promotie-61-14
  Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
611. Schoon C. 1411 Promotie-62+12
612. Stuut Klaas 1410 RHC-Arena-12-1
613. Zwart Ard v.d. 1407 SHTV-40-34
614. Duivenboden R. van 1404 Haeghe Ooievaar-37-21
615. Oudheusden Jason van 1403 DSC-95-4
616. Bragonje H. 1400 Promotie-63-3
  Vreede Henk de 1400 Botwinnik-37+22
618. Cornejo Carlos 1398 DCSV-11  
619. Vries Auke de 1393 DD-91+108
620. Ahn W. 1392 Corbulo-9= 
  Krempel Jordy 1392 DSC-96-84
622. Poot Wim 1391 Lierse-25-65
623. Middeldorp A.G.M. 1387 Haeghe Ooievaar-38-16
624. Witjens Theo 1385 Botwinnik-38-38
625. Hinkenkemper B.J. 1382 Corbulo-10-51
    Voorburg-9  
626. Werven H. van 1379 Promotie-64= 
627. Geest Marco van 1377 Schaakmat-29= 
    WSC-53  
628. Bom Aad 1376 Schaakmat-30+17
    WSC-54  
629. Blaauw F. 1374 Bobby Fischer-14-9
  Helm Alfred van der 1374 DD-92-11
  Soeterbroek Piet 1374 Botwinnik-39+39
632. Nienhuis Jan 1372 Voorburg-10-56
633. Lucas Herman 1371 RSC-BP-22-53
634. Zaalen Jos van 1370 RHC-Arena-13-10
635. Boer R. de 1364 RSC-BP-23-19
636. Vos Roel 1362 DSC-97+71
637. Kinoshita Kanako 1356 Schaakhuis-19+33
638. Erp Sven van 1354 Corbulo-11+169
  Hählen Ruud 1354 HSV-24+4
640. Boot Harry 1348 HSV-25+7
  Haaksma F.H. 1348 Voorburg-11+17
642. Millenaar Klaas 1342 SIO-18= 
    WSC-55  
  Mook R.J. 1342 Rijswijk-49-28
644. Sluis Bert v.d. 1336 RHC-Arena-14+7
645. Al Sam Husham 1332 Botwinnik-40-18
  Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-15  
647. Dalfsen Richard van 1330 HSV-26+3
  Wulffers L.A.G.M. 1330 Haeghe Ooievaar-39+4
649. Vetten Piet de 1329 Lierse-26-42
650. Tiersma Jan Bouke 1328 Schaakmat-31+54
    WSC-56  
651. Meer Lex van der 1322 SHTV-41-5
652. Eibergen Robert van 1321 DD-93-38
653. Gastaldi G. 1318 Pomar-23+29
654. Koornneef Arie 1317 Lierse-27-21
655. Homulle H. 1315 Haeghe Ooievaar-40+65
656. Lagerwerf Leen 1314 Lierse-28-10
657. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-41= 
  Zuydgeest Leo 1313 DSC-98+9
    Prometheus-13  
659. Beekman Loek 1312 Pomar-24+10
  Kop Frans 1312 DD-94  
661. Groot Bertus 1311 Schaakmat-32-71
    WSC-57  
662. Calje Adrey 1308 Botwinnik-42+58
    Voorburg-12  
  Huybens P.M. 1308 HSV-27-16
664. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21= 
665. Ende Henk van den 1304 Lierse-29-76
  Rijkom Vincent van 1304 Promotie-65+18
667. Meiden Pim v.d. 1302 SHTV-42-106
668. Hanewald Ernst 1300 DSC-99-2
669. Coenders Hans 1298 HSV-28+90
670. Oomes Marijn 1297 Schaakmat-33-5
    WSC-58  
671. Bouma Henk 1296 SHTV-43+74
  Hout Gerrit v.d. 1296 SIO-19= 
  Modderman Arent 1296 Botwinnik-43-3
674. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-13-8
675. Liefde M.S. de 1294 Haeghe Ooievaar-41+30
676. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-14= 
677. Caspers Eric 1291 Botwinnik-44-13
  Hendriks Hans 1291 DSC-100-85
    Prometheus-14  
679. Oosterom Gerrit 1290 Lierse-30+1
680. Keuzenkamp Monique 1285 RHC-Arena-15+45
681. Kwappenberg Eric 1284 SHTV-44-12
682. Bergers J. 1283 Pomar-25-15
  Bijster Harmen 1283 Voorburg-15-8
  Klaveren Justus van 1283 SHTV-45+185
  Meijer Wim 1283 Pomar-25+65
686. Ham J. van 1281 DSC-101+19
687. Jong A. de 1280 DSC-102= 
  Pelova Victoria 1280 DSC-102-68
689. Boers Frans 1279 Schaakmat-34-35
    WSC-59  
690. Ciftci Selahattin 1274 HSV-29-56
691. Knaap Jos van der 1266 Schaakmat-35+4
    WSC-60  
692. Grootscholten Leo 1260 SIO-20+7
    WSC-61  
693. Schout W. 1259 Haeghe Ooievaar-42-23
694. Kuijper Wim 1258 Lierse-31-145
695. Torenstra Jan 1255 DSC-104+36
    Prometheus-15  
696. Rens Hans 1253 Botwinnik-45-4
697. Battes Frans 1252 Botwinnik-46+29
698. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-66= 
699. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-27  
700. Giele Reinier 1242 DSC-105= 
701. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-106= 
    Prometheus-16  
702. Feringa Andre 1235 Lierse-32-40
703. Haverkamp Allart 1229 HSV-30-85
704. Visser J.H.A. 1225 Corbulo-12-43
    Voorburg-16  
705. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-36-37
    WSC-62  
706. Willik Bert van der 1220 DSC-107-75
707. Vechhi M. 1219 RSC-BP-24  
708. Wagter Eric 1215 DSC-108+6
709. Heufke Kantelaar R.A. 1212 Corbulo-13-50
710. Berg Co v.d. 1205 Lierse-33+32
  Zijlstra T. 1205 Voorburg-17-106
712. Dijk L.B. van 1204 SHTV-46= 
713. Valstar-Valstar Nel 1203 Lierse-34+16
714. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-16= 
715. Vermeulen Wim 1188 SHTV-47+14
716. Kommer Jan 1187 Rijswijk-50-26
  Lohuis Anton 1187 Schaakmat-37-16
    WSC-63  
718. Kröschell Wim 1182 Lierse-35-10
719. Hogezand Raf 1181 DD-95= 
  Onderwater Michel 1181 Schaakmat-38-2
    WSC-64  
721. Kruijs A.L.P.M. van der 1178 Haeghe Ooievaar-43+23
722. Prins Jan 1173 Lierse-36-3
723. Calje Fong Li 1168 Promotie-67+141
  Kolmeschate Rob van 1168 Lierse-37+37
725. Vries John de 1166 Corbulo-14-16
726. Boersma L. 1162 Haeghe Ooievaar-44-53
  Jansen Matthijs 1162 Schaakmat-39-26
    WSC-65  
728. Dongen Sam van 1161 DSC-109+253
729. Rosenstand Selwyn 1151 DD-96  
730. Oomes Ad 1137 Schaakmat-40+26
    WSC-66  
731. Helfteren T. van 1134 DCSV-12-4
732. Wel Frank van der 1131 Lierse-38-12
733. Geene Ilse 1117 DSC-110+195
734. Boubal Matthieu 1105 Scheve Toren-22  
735. Cornelissen Arjan 1101 DSC-111= 
736. Blok Sebastiaan 1097 Paris-3-20
737. Jong B. de 1086 HSV-31  
738. Luk Thomas 1083 SHTV-48+75
739. Veerkamp Kevin 1070 Rijswijk-51+83
  Westerouen van Meete Menso 1070 Paris-4+5
741. Ham Torsten van 1065 Promotie-68+191
742. Frima Lodewijk 1044 Paris-5= 
743. Ee R.H. van 1043 Rijswijk-52-145
744. Veerkamp Wim 1028 Rijswijk-53  
745. Persoon Nick 1021 Lierse-39  
746. Hagers Yannick 1013 Promotie-69+10
747. Berg Peter van den 1012 DSC-112+89
748. Gorter de Vries Arthur 1010 Paris-6  
749. Westerduin Rina 1008 Botwinnik-47-40
750. Wang Daoyi 1006 Bobby Fischer-17+21
751. Blanter Marfa 988 DSC-113+15
  Ketting Sebastiaan 988 Rijswijk-54-31
753. Boonman W. 982 Scheve Toren-23-58
754. Haaren Yestin van 959 Botwinnik-48+83
    Promotie-70  
755. Willemsen K. 957 Haeghe Ooievaar-45-59
756. Vuong Mitchell 952 SHTV-49+28
757. Bosch Roger van den 929 Rijswijk-55  
758. Kanbier Guy 863 Promotie-71-8
759. Vries A. de 825 Haeghe Ooievaar-46-14
760. Groenhof Anna 822 Promotie-72  
761. Luk Ricki 814 SHTV-50= 
762. Vuong Joëlle 766 SHTV-51= 
763. Bogaartz T. 759 Haeghe Ooievaar-47-26
764. Calje Ming Dao 747 Promotie-73+18
765. Groot Kormelink Welmoed 712 Pionnetjes-2  
766. Hartzheim I. 703 Haeghe Ooievaar-48-10
767. Liefde J. de 689 Haeghe Ooievaar-49+21
768. Wijtsma Aurelius 649 Bobby Fischer-18  
769. Zwart Matthijn 570 Promotie-74-21
770. Kachler Roman 518 Bobby Fischer-19  
Artikel aangelegd op: 15-11-2013
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.