Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2013
Geschreven door Paul Koppens   
01-08-2013
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2013. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2012 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2013 en veranderingen sinds 1 augustus 2012

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2730 DSC-1+29
2. Fedorchuk Sergey 2657 DD-1+33
3. Jong Jan-Willem de 2451 WSC-1+2
4. Wiel John van der 2414 DD-2+3
5. Pijpers Arthur 2386 Botwinnik-1+20
6. Oosterom Chiel van 2371 DSC-2-10
7. Gelpke Peter 2356 DD-3  
8. Michielsen Joost 2352 DSC-3-5
9. Blokhuis Edgar 2324 DD-4-6
10. Gaehler Marco 2314 DSC-4  
11. Freeke Matthieu 2306 DSC-5-6
12. Kuipers Eelco 2296 Promotie-1-9
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Ruijgrok Dennis 2282 DD-6= 
15. Kelder Joram op den 2281 DSC-6-3
16. Kirana Marco 2269 DSC-7+12
17. Meijer Dolf 2234 Pionnetjes-1-10
18. Bannink Bernard 2229 Promotie-2-10
19. Pietersma Menno 2227 Schaakmat-1+11
    WSC-2  
20. Werksma Arie 2222 DD-7+7
21. Tellingen Frank van 2217 DD-8+46
22. Coene Igor 2209 Promotie-3+23
23. Egmond Rogier van 2201 DD-9+11
24. Prakken Gerrit 2195 DD-10-12
25. Padurariu Smaranda 2190 DSC-8  
26. Kevlishvili Robby 2182 Promotie-4+229
27. Liem Raymond 2177 Schaakhuis-1+30
28. Meulenbroek Kim 2174 DSC-9+9
29. Smits Sebastiaan 2170 DSC-10+4
30. Barendse Ted 2164 DSC-11+9
31. Waal Ton de 2163 Promotie-5  
32. Wagenaar Ron 2161 Schaakhuis-2-10
33. Legemaat G. 2155 DSC-12-8
34. Hofman Marnix 2154 WSC-3+24
35. Vesters Melchior 2153 DD-11-10
    SHTV-1  
36. Happel Henk 2149 DD-12+92
37. Vistisen Lars 2146 DD-13-40
38. Middelveld Martine 2145 DSC-13= 
  Thakoerdien Jerrel 2145 DD-14+60
40. Dop Arend van 2142 DSC-14= 
41. Velden Bram van der 2141 DSC-15-2
  Zetten Maarten van 2141 DD-15-23
    Promotie-6  
43. Dickhoff Ronald 2138 DD-16+15
44. Padurariu Ciprian 2137 DSC-16-40
45. Lindner Jan-Joost 2136 DD-17-36
46. Hortensius Lisa 2135 DSC-17+18
47. Alberts H.J. 2129 Haeghe Ooievaar-2-2
    Promotie-7  
48. Slaa R. 2123 DSC-18+50
49. Nies Pauline van 2120 DSC-19+5
  Schrik Rachid 2120 Schaakhuis-3+6
51. Kommer Bas 2110 Rijswijk-1-27
52. Bas P. de 2109 DSC-20= 
53. Verbaken Onno 2107 DSC-21+24
54. Buzing Pieter 2097 DSC-22+4
55. Aagaard Michael 2095 WSC-4+9
56. Otten Martijn 2094 DD-18+50
57. Pouwels John 2089 Botwinnik-2+32
58. Hoynck van Papendrec Frans 2088 Rijswijk-2+1
59. Helvoort Rob van 2086 Rijswijk-3-88
60. Manoch Maurice 2082 Promotie-8+65
  Woerden Michiel van 2082 Schaakmat-2+5
    WSC-5  
62. Glimmerveen Martin 2079 DSC-23-11
63. Brasser Paul 2077 WSC-6-60
  Voogt Bob 2077 DSC-24+33
65. Oranje R. 2076 DSC-25+23
66. Stam Hans 2074 DSC-26+13
67. Dijk Timon van 2073 Schaakmat-3-57
    WSC-7  
68. Beltz Dolf 2068 DSC-27= 
69. Zwartveld Hans 2066 DSC-28-14
70. Zandwijk Jan-Peter van 2065 DSC-29+9
71. Ahlers Ben 2061 DD-19-51
  Hennink Erik 2061 Promotie-9-19
73. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
74. Noordhoek Henk 2058 Promotie-10-17
75. Korecki Lukasz 2055 DD-20+20
76. Waard J.A.M. de 2054 DD-21-31
77. Cupido Alexander 2053 Rijswijk-4+10
78. Stolte Maarten 2050 SHTV-2+15
79. Jonge Maartje de 2048 DSC-30+1
80. Oudewaal Vincent 2044 DD-22+149
81. Gieben Stijn 2041 SHTV-3+26
82. Valstar Johan 2040 Schaakmat-4+15
    WSC-8  
83. Borst Filip 2028 DSC-31-22
84. Broekman Willem 2027 DSC-32+13
    Promotie-11  
85. Klop Tjomme 2026 SHTV-4-11
86. Voorn Martin 2025 Bobby Fischer-1+48
87. Zanten William van 2022 DD-23-81
    SHTV-5  
88. Duijzer Jan Willem 2019 Botwinnik-3-62
    Promotie-12  
  Enschede Ernst 2019 DD-24= 
  Vlam Horatio 2019 DSC-33-110
91. Lisdonk Lucien van de 2015 DSC-34-2
92. Leezer Roel 2014 Rijswijk-5+34
  Vos Jan-Pieter 2014 DSC-35-5
94. Bottema Timo 2013 Bobby Fischer-2+116
95. Have Roland ten 2012 DSC-36+7
96. Bosma Arend 2009 DSC-37-9
97. Wiersma Arno 2002 DSC-38+54
    Prometheus-1  
98. Flohil Jaap 2001 DSC-39-15
  Liempt Michael van 2001 Rijswijk-6+6
100. Dekker Kees 1998 Scheve Toren-1-67
  Straaten Marco van 1998 SHTV-6+34
102. Voorberg Johan 1996 SIO-1+66
    WSC-9  
103. Hoogland Mike 1992 SHTV-7-21
104. Anema Walter 1990 DSC-40-12
105. Voorberg Kees 1989 DSC-41+17
106. Verbaan Bart 1987 RSC-BP-1-9
107. Bieger Thierry 1983 Pomar-1+25
    WSC-10  
  Milort Gerard 1983 RSC-BP-2+25
109. Berg Bas van der 1982 Rijswijk-7+18
  Henke Aleksander 1982 SHTV-8+59
  Smit Rudi de 1982 Scheve Toren-2+20
112. Togt Twan van der 1981 SHTV-9+267
113. Munnik Talitha 1980 DSC-42-18
114. Huizen H. van 1978 Haeghe Ooievaar-4-1
    Prometheus-2  
115. Eberle Jan 1977 HSV-1+25
  Kentstra Wim 1977 Scheve Toren-3-102
  Landsbergen Ron 1977 Corbulo-1+22
118. Meer Kees van der 1974 DSC-43+36
    Prometheus-3  
119. Monté P.J. 1972 RSC-BP-3+38
  Segers H. 1972 DSC-44-28
    SHTV-10  
  Swart Sipke de 1972 Promotie-13-55
122. Hoogt Ivar de 1970 DSC-45+65
123. Harmanus Norbert 1968 Schaakhuis-4= 
124. Vries Jan-Pieter de 1966 DSC-46-4
125. Hooven Evert van der 1961 DSC-47+80
126. Kindt Manfred 1960 WSC-11+17
127. Dijkhuizen Martin 1959 RSC-BP-4+17
128. Sibbing Sjaak 1952 Promotie-14-16
129. Boerkamp Harry 1950 Promotie-15+15
130. Marel Eric van der 1947 Bobby Fischer-3+12
131. Baas Hans 1945 Promotie-16+24
  Huijzer Joop 1945 Promotie-16+46
  Munninghoff Alexander 1945 DD-25-84
134. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-26= 
135. Prangers Toine-Gera 1941 DSC-48-2
136. Leeuwen G.J. van 1940 SIO-2+58
    WSC-12  
137. Wichhart Maarten 1939 Promotie-18+18
138. Baas Rijnko 1937 Rijswijk-8+10
    Schaakhuis-5  
139. Buchly Stefan 1935 Botwinnik-4-17
140. Ouwens Bert 1931 Promotie-19+43
141. Bergh Jan van den 1930 Promotie-20-99
142. Bos F.P. van den 1929 DD-27-18
    Haeghe Ooievaar-5  
143. Bodaan Ton 1927 HSV-2+43
    SHTV-11  
  Dommisse Cornelis 1927 DD-28-28
  Nepveu Manuel 1927 Promotie-21-9
146. Pauw Sander 1926 SHTV-12-24
147. Gallardo Banez Alfonso 1925 Rijswijk-9-4
  Kolodkin Daniil 1925 DD-29+60
149. Goudriaan Tony 1924 Rijswijk-10-18
150. Smits Benjamin 1923 DSC-49= 
151. Beeren Thom 1922 Botwinnik-5-12
152. Kuyvenhoven Marco 1920 WSC-13+23
153. Smeele Pieter 1918 DD-30-103
154. Blankespoor Jan 1916 Promotie-22+6
155. Vorstermans Peter 1909 SHTV-13-6
156. Beijersbergen Joop 1902 Bobby Fischer-4-12
157. Vogelenzang Marco 1900 Corbulo-2+97
158. Eggink Gerhard 1898 Promotie-23-2
159. Jonkman David 1897 Schaakhuis-6-6
  Tromp Erik Jan 1897 Scheve Toren-4+81
161. Koelmans Jan Willem 1892 DD-31-57
162. Kamar Muhannad 1891 RHC-Arena-1+6
  Mellens Martin 1891 Voorburg-1+51
  Pronk Rik 1891 SHTV-14= 
  Schuurman Hess Arjen 1891 Botwinnik-6+21
    Promotie-24  
166. Jacob Ruben s' 1890 Botwinnik-7+22
167. Ham Marc van der 1888 Botwinnik-8+9
168. Middelkoop Erik 1884 Botwinnik-9+10
  Peerdeman Nico 1884 Promotie-25-25
170. Beeloo Jean Miche 1882 Schaakhuis-7+35
171. Heijgen Diederik van 1879 DSC-50-12
172. Broek Willem-Jan van den 1878 DSC-51+15
173. Goossens Pieter 1877 DSC-52+1
174. Sluijs Lothar van der 1875 DD-32+43
175. Tan John 1871 Promotie-26+41
176. Dries Alex 1870 RHC-Arena-2= 
  Koreman Eric 1870 DD-33-38
178. Leeuwen Olav van 1867 SHTV-15+27
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-34= 
180. Eising Henry 1864 Scheve Toren-5-6
181. Grand Jan Willem le 1863 SHTV-16-17
182. Anink Marco 1862 DSC-53+16
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
184. Steffers Hendrik 1860 Rijswijk-11-29
185. Scholten J.J.H. 1859 RHC-Arena-3+61
  Segger Armin 1859 SHTV-17+2
187. Hoogland Bauke 1855 Promotie-27+56
  Kunnen Ruurd 1855 Promotie-27-36
  Versteegh Mark 1855 DSC-54= 
190. Tamerus Henrik 1854 DSC-55+28
  Vink Wim 1854 DD-35-30
192. Kirana Nancy 1851 DSC-56+37
  Staden jr. Mildo van 1851 Promotie-29+24
194. Henn Reinhard 1850 DD-36-40
195. Dekker Ard 1849 Schaakmat-5-17
    WSC-14  
196. Gerritsen C.W.A. 1848 Pomar-2+25
197. Vreugdenhil Frans 1847 DD-37-141
    Schaakmat-6  
    WSC-15  
198. Oversloot Wilco 1846 SIO-3+31
    WSC-16  
199. Smaal Lourens 1845 Botwinnik-10+2
    Promotie-30  
200. Hulshof Hans 1844 Rijswijk-12+21
  Oosterhout P. 1844 Haeghe Ooievaar-7-15
202. Gaemers Peter 1842 Rijswijk-13= 
  Lom Rob van 1842 Schaakmat-7-11
    WSC-17  
204. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
  Hart Johan 't 1838 WSC-18+55
206. Brouwers Reggy 1837 Schaakhuis-8+10
207. Groot Akshaya de 1834 DD-38-34
208. Waard Remko de 1833 DD-39-72
  Zydek R. 1833 Haeghe Ooievaar-8+40
210. Ruigrok Jos 1831 Schaakhuis-9+16
211. Lopies Andre 1829 DD-40-7
212. Gent Aad van 1827 Scheve Toren-6+4
  Regeer P.A. 1827 Schaakhuis-10+7
214. Eesteren Jaap van 1825 DD-41-15
215. Nieuwkerk Dirk van 1824 SIO-4+27
    WSC-19  
  Theijn Dave 1824 Scheve Toren-7-40
217. Duijvesteijn Leo 1823 Schaakmat-8-25
    WSC-20  
218. Kievoet Peter 1821 DD-42+47
219. Kort Wilco 1820 Botwinnik-11+53
220. Sieben Ferdi 1819 Promotie-31  
221. Dekker Derk 1817 DSC-57+2
    Schaakhuis-11  
  Hoogeveen F.R. 1817 HSV-3-34
223. Kleijn Jeroen 1815 Scheve Toren-8+93
  Zijden A.Q. v/d 1815 RSC-BP-5-50
225. Groot B. de 1814 RSC-BP-6= 
  Minnema Rens 1814 Promotie-32+66
  Smits Rob 1814 DSC-58-31
228. Mulder P. 1812 DD-43-34
  Then Hans 1812 Schaakhuis-12-17
230. Baas Gert Jan 1811 DSC-59+46
231. Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-9-13
  Jager D.V. de 1809 Haeghe Ooievaar-9+166
233. Kraakman Paul 1806 Rijswijk-15+7
  Luk Jaimy 1806 SHTV-18+93
235. Bik Wouter 1805 Botwinnik-12+19
  Bovenlander Theo 1805 SHTV-19+40
  Jong Jaap de 1805 Lierse-1+5
238. Torenstra Rene 1804 DSC-60= 
    Prometheus-4  
239. Meijering Marijke 1803 Scheve Toren-10-20
  Strien Bart van 1803 Rijswijk-16+47
241. Baak Evert 1802 SHTV-20-12
  Verolme Martin 1802 DSC-61-31
  Zijden Hans van der 1802 RSC-BP-7-68
244. Holst R.E.H. v/d 1801 HSV-4+1
245. Orsouw Theo van 1800 DD-44-112
    RHC-Arena-4  
246. Supit Eduward 1799 SHTV-21-80
247. Middelkoop Arno 1796 Botwinnik-13-12
248. Bulthuis Jelle 1795 Rijswijk-17+3
  Reimer Wim 1795 DD-45+3
250. Thijssen A.W. 1792 HSV-5-35
    Haeghe Ooievaar-10  
  Vink Kees 1792 Pomar-3-6
252. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
  Ingenhoes P.H. 1791 RSC-BP-8-8
  Leuken Alex van 1791 DD-46+125
  Montsma Foppe-Jan 1791 DD-46-69
  Termaat Alfons 1791 Botwinnik-14+23
257. Baak Karl 1790 SHTV-22-67
  Markenstein W. van 1790 Pomar-4-1
  Wisse Niek 1790 SHTV-22+1
260. Boeters Stefan 1788 DD-48-194
261. Donk Jan van de 1787 DSC-62+29
262. Heek Peter 1786 Botwinnik-15+18
  Metz Atze 1786 Rijswijk-19-32
  Willighagen Gert-Jan 1786 SHTV-24+4
265. Lont Jolle 1785 DSC-63= 
266. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11= 
267. Hylkema Titus 1781 RHC-Arena-5+21
268. Michielen Frank 1778 Botwinnik-16+5
269. Nicoll Noah 1777 DD-49-15
  Witt Dick de 1777 Botwinnik-17-37
271. Tsai Wong 1773 Promotie-33-64
272. Harten J.J. van 1772 Corbulo-3+54
273. Roeleveld Koos 1771 SHTV-25+13
274. Knops H. 1768 Promotie-34-11
  Meer Perry van der 1768 Pomar-5+9
276. Minnema Hans 1767 Promotie-35-47
277. Stolze Gerard 1766 Lierse-2-38
278. Gijsen Carel 1764 Rijswijk-20+4
279. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-11= 
280. Paassen Jan van 1762 Schaakmat-9+13
    WSC-21  
281. Duijvesteijn Andre 1759 Schaakmat-10-7
    WSC-22  
282. Ramondt Dennis 1755 RSC-BP-9-11
  Rekveldt M.Th. 1755 DSC-64+16
  Taverne Nadeem 1755 Schaakhuis-13+18
285. Ameling Bob 1754 Botwinnik-18+137
  Arp Gerard 1754 Botwinnik-18+68
  Corneth Bert 1754 HSV-6+6
288. Dekker Jan 1752 Schaakmat-11-20
    WSC-23  
  Geene Joris 1752 Promotie-36-21
    Rijswijk-21  
290. Hubert Michel 1749 Scheve Toren-12-40
291. Veenstra Arnt 1748 DSC-65  
292. Felkers J.M. 1747 DD-50-58
293. Beekum Thomas van 1746 Botwinnik-20-40
294. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
295. Bos Frank van den 1744 Rijswijk-22+23
296. Berg Jaap van den 1741 Promotie-38+1
  Heiden Jan v/d 1741 SIO-5-6
    WSC-24  
  Paalvast A.G.M. 1741 DCSV-1-25
299. Bakels Rosanne 1740 Rijswijk-23-21
  Graaf E. v/d 1740 DD-51-17
301. Drunick R.M. van 1739 Corbulo-4  
302. Wareman D. 1737 RSC-BP-10-35
303. Bons M.M. 1736 Haeghe Ooievaar-12-38
304. Mors Adriaan ter 1735 DSC-66-9
    Prometheus-5  
  Mulders Edwin 1735 Rijswijk-24-6
  Noija Hans Ortwi 1735 DD-52+45
  Ruiter Thomas de 1735 Rijswijk-24+62
308. Ruigt Casper 1734 Scheve Toren-13-5
  Tjioe Patrick 1734 Schaakhuis-14+1
310. Eijsbroek Dave 1733 Botwinnik-21-22
311. Kooij Nol 1731 Pomar-6= 
  Spierings Ben 1731 SHTV-26-28
313. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-25  
  Ferschtman Felix 1730 Pomar-7+12
315. Germeys Bart 1727 Prometheus-6= 
  Postma Jan 1727 DD-53-18
  Vromans Nico 1727 HSV-7-34
318. Olvers E. 1726 SHTV-27-9
319. Duijvesteijn Wim 1725 Schaakmat-13+7
    WSC-26  
  Haan Hans de 1725 HSV-8-41
  Terpstra J.T. 1725 Pomar-8+15
  Verduijn Adriaan 1725 Lierse-3+11
  Warmerdam R. 1725 Haeghe Ooievaar-13+27
324. Dijken B.S. van 1721 Corbulo-5= 
  Vermeulen Johan 1721 DSC-67= 
326. Heeres Reinier 1720 DSC-68-21
  Toorn Aat van der 1720 RSC-BP-11-8
328. Schalen John 1719 RHC-Arena-6-1
329. Beekman G. 1717 Pomar-9-3
  Haar Boudewijn van der 1717 DD-54+16
    Schaakhuis-15  
  Manen R.A. van 1717 DD-54-4
332. Melse P.A. 1716 RSC-BP-12= 
  Valstar Jan 1716 Lierse-4+23
334. Leeuwen J. van 1715 SIO-6+76
    WSC-27  
335. Lubbe Lex van der 1713 HSV-9-20
336. Zoun Rogier 1711 Botwinnik-22+37
337. Broos Simon 1710 DSC-69-23
338. Leeuwe F. de 1709 RSC-BP-13+27
339. Wentholt Frans 1708 DD-56+26
340. Blanter Sofya 1707 DSC-70+75
  Kerkhof C. 1707 Scheve Toren-14-1
  Spronsen A. van 1707 SIO-7-20
    WSC-28  
343. Etten Ronald van 1706 Schaakmat-14+58
    WSC-29  
  Onzen Theo van 1706 Botwinnik-23-33
    Promotie-39  
345. Ham Ben van 1705 HSV-10= 
346. Ioan Razvan 1703 RSC-BP-14  
347. Boermans R. 1702 DCSV-2-5
  Dijk Teun van 1702 Lierse-5-24
  Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-14= 
350. Voermans Adri 1701 DD-57-118
351. Tol Henk van der 1699 Rijswijk-26-10
352. Kemeling Albert 1697 DSC-71+30
353. Korving Cornelis 1696 DSC-72-2
  Stap Harry van der 1696 Rijswijk-27-34
355. Leentvaar Coen 1694 DSC-73+10
356. Zwolsman P.A. 1693 DD-58-1
357. Nobel Corniel 1692 DSC-74-77
358. Horst G. 1691 DD-59-34
    Schaakhuis-16  
359. Busman Jan 1690 Promotie-40+6
360. Tirandas Amir 1689 DD-60+35
    Schaakhuis-17  
361. Nitzsche Edo 1688 RHC-Arena-7+29
362. Kuipers Hielke 1687 Promotie-41-24
363. Holst Fred v/d 1683 HSV-11= 
364. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2= 
365. Berendse F.N. 1679 Pomar-10-11
366. Bronts Kor 1678 DD-61+68
367. Nies Dingeman van 1675 Promotie-42-23
368. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
  Brinkman Dirk 1674 Promotie-43+38
  Zijden G.J. v/d 1674 RSC-BP-15+16
371. Jager Mark 1673 DCSV-3+27
  Luyendijk J.J. 1673 Haeghe Ooievaar-15-36
373. Spronsen Mischa van 1670 Botwinnik-24+46
374. Bartel Jan-Kees 1669 DD-62-15
375. Dijk Pascal van 1668 Lierse-6+66
  Sikkes Piet 1668 SHTV-28-26
377. Kuyvenhoven Vincent 1665 Schaakmat-15+6
    WSC-30  
  Toxopeus G.M.B. 1665 Promotie-44+3
379. Guijt Erwin 1664 Promotie-45-40
  Kies Arie 1664 Scheve Toren-15+5
  Wagner A.M. 1664 Haeghe Ooievaar-16-38
    SHTV-29  
382. Mudde H. 1663 Pomar-11-15
  Vokurka Tom 1663 DD-63+70
384. Lantzendörffer Floris 1662 Rijswijk-28+56
  Mittertreiner A.J. 1662 HSV-12-10
386. Hettfleisch Maurice 1661 Promotie-46+68
387. Boersma F.W. 1660 Haeghe Ooievaar-17+29
388. Delden Jan van 1657 SHTV-30+28
  Hofstee Piet 1657 DSC-75-74
    Prometheus-7  
390. Wiegerink Ruben 1655 DD-64+25
391. Barbier R.R. 1654 Haeghe Ooievaar-18-35
  Weijde Andre van der 1654 Prometheus-8+91
    Schaakmat-16  
    WSC-31  
  Yalcin Bilal 1654 DD-65-22
394. Matai Rudi 1653 Promotie-47+7
395. Bilars Gerard 1651 DSC-76-19
396. Herpen Max van 1650 DD-66+51
397. Dongen G. van 1649 Scheve Toren-16+88
  Reiding R. 1649 Scheve Toren-16+18
399. Jong-v/d Berg Gera de 1648 Lierse-7+34
400. Meiden Geurt Jan van der 1646 SHTV-31-31
401. Engering Frans 1645 DD-67-12
  Rijkom Wouter van 1645 Promotie-48+44
  Veldhuizen Jan 1645 Promotie-48-2
404. Huygen Kees 1644 DSC-77-21
405. Gelpke R.F. 1642 DSC-78+9
  Stegenga F.J. 1642 DCSV-4+7
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-19= 
  Vissers Ton 1642 DSC-78-66
409. Kuyvenhoven Vincent 1640 Schaakmat-17-13
    WSC-32  
410. Berkel Dennis van 1639 Lierse-8-14
411. Alsemgeest Nico 1638 Lierse-9+50
412. Quak Piet 1636 Lierse-10-7
413. Berger Otto 1635 Rijswijk-29-6
  Cruden Marcel 1635 Schaakhuis-18+3
  Veen Rens ter 1635 DCSV-5-28
416. Eveleens Ed 1634 Promotie-50-78
417. Bruin Jos 1633 Schaakmat-18-37
    WSC-33  
  Wuister J. 1633 RSC-BP-16-41
419. Nierop D. 1631 Haeghe Ooievaar-20+1
420. Groothuis W. 1630 Bobby Fischer-5-38
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-21= 
422. Ende Jan van den 1628 Schaakmat-19+22
    WSC-34  
423. Martens F.M. 1627 Promotie-51-18
  Tamerus Jan 1627 Lierse-11-91
425. Loke J.A. 1626 HSV-13+13
  Pree Jan de 1626 RHC-Arena-8-10
  Thierry Rein 1626 Botwinnik-25-36
  Zijlstra Jasper 1626 Bobby Fischer-6  
429. Kreitmair Thomas 1624 Voorburg-3+24
430. Goudriaan W.L. 1621 DD-68= 
431. Buis Kees 1620 DD-69= 
432. Liefde J.J. de 1619 Haeghe Ooievaar-22+11
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-17= 
  Praagman Niek 1619 Rijswijk-30-28
435. Leij E.J. van der 1618 Haeghe Ooievaar-23-15
  Lindhout Danny 1618 SHTV-32+10
437. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-24= 
  Meij Marc de 1617 Schaakhuis-19+2
439. Alvares E.F.S. 1616 SHTV-33+1
440. Gaag Frits v/d 1615 SIO-9-30
    WSC-35  
  Nicolaas Han 1615 Pomar-12-9
  Vlasblom L.J. 1615 DSC-80-48
443. Velzen M. van 1614 RSC-BP-18+37
444. Vorselen Theo van 1613 DD-70-6
445. Dalen Willem van 1611 Botwinnik-26-22
    Promotie-52  
  Gerritsma Bert 1611 HSV-14+40
  Verheijen Jan 1611 SHTV-34-82
448. Berg Sandra v/d 1609 Lierse-12+8
  Meer J. v/d 1609 Haeghe Ooievaar-25-28
  Stolte K.P. 1609 Pomar-13-43
    SHTV-35  
451. Eering Peter 1608 Schaakmat-20+2
    WSC-36  
  Tichler Alexander 1608 Paris-1= 
453. Trompetter Remco 1607 WSC-37+27
454. Taanman P. 1604 Haeghe Ooievaar-26+41
455. Laan Hugo van der 1603 SHTV-36-48
456. Vandenberghe Karel 1601 DSC-81+15
457. Weerts R. 1600 Haeghe Ooievaar-27+54
    SHTV-37  
458. Kampen F.F. van 1599 DD-71-74
459. Nieuwkerk Leen van 1598 Schaakmat-21= 
    WSC-38  
460. Swinkels Raymond 1597 Rijswijk-31+11
461. Bergers Wim 1596 Scheve Toren-18-34
  Rutten G. 1596 Scheve Toren-18+17
463. Valk Dick 1595 Lierse-13-15
464. Eijk A.J. van 1592 Haeghe Ooievaar-28-18
465. Sidoti Filippo 1591 DSC-82-22
466. Zijlstra F. 1588 Voorburg-4+22
467. Kaan Jan-Evert 1587 DD-72+26
468. Meijer Gerard 1586 Bobby Fischer-7+11
469. Berendse Frits 1585 Pomar-14= 
470. Zeilstra Lie 1584 Corbulo-6+41
471. Arkesteijn J.P. 1582 DD-73-7
  Coers Frans 1582 SHTV-38+14
473. Jong Arie de 1581 Lierse-14-38
474. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-22= 
    WSC-39  
475. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-74= 
  Kanters Cor 1578 SHTV-39+161
477. Hennink Dick 1577 DD-75+50
  Honderd Ger 1577 DSC-83+34
    Prometheus-9  
479. Hulst Kees van 1576 DD-76+14
  Pietersma Douwe 1576 Schaakmat-23-13
    WSC-40  
  Zuidgeest Jordy 1576 Schaakmat-23-23
    WSC-40  
482. Wagner Johan 1574 SIO-10  
    WSC-42  
483. Berger M.P.M.J. 1573 Rijswijk-32-6
  Rijkom Reinout van 1573 Promotie-53+100
485. Huitema Doeke 1572 Rijswijk-33+2
486. Claushuis Michael 1570 Bobby Fischer-8= 
  Vlies Franklin van der 1570 Promotie-54+36
  Weel A.J. van 1570 DD-77+10
489. Goebertus Adrie 1568 Voorburg-5+4
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-27= 
491. Staden sr. M. van 1567 Promotie-55+45
492. Frehe A.P. 1566 DSC-84+27
  Jong Bob de 1566 Botwinnik-28-37
  Poppe Owen 1566 SHTV-40= 
  Verploegh H.C. 1566 RSC-BP-19-26
496. Gevaerts Caspar 1564 Paris-2-5
497. Venema Kees 1563 DSC-85+22
498. Boot Otto 1560 Botwinnik-29= 
499. Hazeu Cock 1554 Lierse-15+59
  Toledo Ben 1554 RHC-Arena-9= 
  Valstar Anja 1554 SIO-11-47
    WSC-43  
  Zuyderwijk Gerard 1554 SIO-11-10
    WSC-43  
503. Klijnsma Richard 1553 Scheve Toren-20-47
504. Perluka Han 1552 Botwinnik-30+3
505. Steenweg Paul 1551 DCSV-6-16
506. Ouwehand Tjeerd 1550 DD-78+112
    Schaakhuis-20  
  Veen Reinier v/d 1550 DCSV-7-59
508. Haisma Hans 1548 SIO-13-21
    WSC-45  
509. As J.J. van 1547 HSV-15-40
    RHC-Arena-10  
  Dijk Andre van 1547 RHC-Arena-10= 
  Huisman Edgar 1547 DSC-86-62
  Knigge Mark 1547 Rijswijk-34+34
  Nieswaag Hans 1547 Lierse-16+76
514. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1546 Lierse-17-8
515. Fikkert Harold 1545 SHTV-41= 
  Varenkamp Frits 1545 Botwinnik-31-4
517. Gallardo Banez Felipe 1543 Rijswijk-35+12
  Prins Leen 1543 Schaakmat-25+27
    WSC-46  
519. Kanbier Max 1537 Promotie-56-98
520. Suijker J.W.M. 1536 Haeghe Ooievaar-29-8
521. Ee Winston van 1535 Rijswijk-36+82
522. Post Dick 1534 Schaakmat-26-52
    WSC-47  
  Wit Jacques de 1534 HSV-16+9
524. Blaas L.J. 1533 Pomar-15-10
  Rietveld A. 1533 Voorburg-6-116
526. Bes R.N.M. 1532 Haeghe Ooievaar-30-6
  Sutrisno Agus 1532 Scheve Toren-21+14
528. Bottema Elmar 1531 Bobby Fischer-9+44
  Hofman Arjen 1531 DCSV-8-32
530. Dop Erik van 1530 Rijswijk-37+1
531. Bruin Wouter de 1528 Rijswijk-38+163
  Merle Robert 1528 SIO-14+52
    WSC-48  
  Sas Aad van 1528 Pomar-16= 
534. Tesselaar Cor 1527 DD-79-115
535. Buijs Gerard 1526 Lierse-18+84
536. Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-12= 
  Riet P.H.M. van 1525 DSC-87+24
538. Tjin A Lien Ike 1522 Promotie-57-57
539. Hoseni Arash 1521 Bobby Fischer-10+23
540. Veen H. ter 1520 DCSV-9= 
541. Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-17+3
542. Breugel E.A.J. van 1518 Haeghe Ooievaar-31-27
543. Burg Wesley van der 1517 Rijswijk-39+36
  Felix R.J. 1517 Rijswijk-39-52
  Noordam Arjen 1517 Lierse-19= 
546. Riemersma P.B.J. 1516 DD-80-56
547. Pol Theo van der 1515 Schaakmat-27-26
    WSC-49  
548. Kemeling Leen 1514 SIO-15-23
    WSC-50  
  Lier J.M.E. van 1514 Promotie-58+37
550. Franke Arie 1513 Botwinnik-32-15
  Otter Kees den 1513 Rijswijk-41-5
  Westerhuis Maurice 1513 DD-81-222
553. Somer Arif 1511 HSV-17-14
    Schaakhuis-21  
554. Breton Mark 1510 DSC-88+8
555. Bellen Henk van 1508 DD-82-36
556. Croes J.C. 1507 Haeghe Ooievaar-32+3
  Gelder Kees van 1507 SHTV-42-32
  Middendorp A.A.M. 1507 Corbulo-7-83
  Warmenhoven R.A. 1507 Haeghe Ooievaar-32-54
560. Hoek Fabian 1506 Promotie-59= 
561. Man Peter de 1505 Pomar-18-16
562. Swieten Simon van 1503 Lierse-20-15
563. Dijkstra R.W. 1500 SHTV-43+5
  Hessels W.B. 1500 HSV-18-27
  Koks Paul 1500 DSC-89-17
    Rijswijk-42  
    Schaakhuis-22  
566. Frima Erik 1498 DD-83+45
  Karagantcheff Dimitri 1498 DD-83+6
568. Hijma Peter 1497 Promotie-60-12
569. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-19= 
  Roeleveld Patrick 1496 HSV-19  
  Steemers Vincent 1496 Pomar-19+3
572. Patty F. Al 1495 Voorburg-7+14
573. Dekker Jan 1494 Lierse-21= 
  Spaans Leen 1494 DD-85= 
575. Berg G.M. v/d 1493 Haeghe Ooievaar-34-1
  Groot M.H. de 1493 RSC-BP-20-27
  Heide Jelle v/d 1493 RHC-Arena-13-50
  Knigge Hans 1493 Rijswijk-43-17
579. Falandt Jan 1491 Pomar-20= 
  Smit F. 1491 DSC-90= 
581. Onselen Guido 1490 Schaakhuis-23-23
582. Hendriks J.J.E. 1488 Haeghe Ooievaar-35-85
  Remmerswaal W. 1488 DD-86+21
    HSV-21  
    Haeghe Ooievaar-35  
584. Bussmann Gerrit 1487 DSC-91+29
    Prometheus-10  
  Geene Patrick 1487 Rijswijk-44+27
586. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
587. Berg Johan van den 1485 Lierse-22-36
  Dirkse Simon 1485 DSC-92+2
589. Groot Pieter de 1484 Botwinnik-33-37
590. Poots Rene 1480 DSC-93+18
591. Neefjes Jos 1477 DD-87-31
592. Boekestijn Piet 1475 Lierse-23+42
  Reede Lito van 1475 DSC-94+16
  Woestenenk John 1475 Pomar-21= 
595. Elst F.A. v/d 1471 Pomar-22-52
596. Butterman Gert 1468 Pomar-23-32
  Wal Mart v/d 1468 SIO-16+24
    WSC-51  
598. Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-21-27
599. Hanemaaijer Piet 1464 Botwinnik-34-37
  Zwemstra Bert 1464 DSC-95-20
    Prometheus-11  
601. Liefde F.G.J. de 1463 Haeghe Ooievaar-37-14
602. Heyningen Ruud van 1461 Lierse-24+115
603. Feenstra Han 1460 RSC-BP-22+204
  Kruk Arie v/d 1460 SIO-17-8
    WSC-52  
605. Becker Johan 1456 Paris-3= 
  Breuker Harry 1456 Promotie-61-35
607. Albers Merijn 1455 Botwinnik-35-17
608. Rees Stephen 1452 DD-88+13
609. Bonsel J. 1448 SHTV-45-28
  Engelen Niels 1448 DD-89+20
  Ruiter Rein de 1448 DD-89+42
  Vries Rob de 1448 Promotie-62+17
613. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-96= 
615. Middelkoop Erik 1446 Botwinnik-36+52
616. Kolk Jan v/d 1443 DSC-97+4
    Prometheus-12  
617. Rodijnen Rinus 1442 Lierse-25-54
618. Doeves Bram 1441 Botwinnik-37-6
619. Lohrer M.T.A. 1440 Pomar-24+5
  Scherpenisse Rob 1440 DSC-98+15
621. Akkerboom Broer 1436 Rijswijk-45-16
  Berg Gijs van den 1436 DD-91+33
623. Jacobs H. 1435 Pomar-25+13
  Pettinga Paul 1435 Botwinnik-38+5
625. Lim Danny 1432 Bobby Fischer-11+36
  Mokadem Mohamed 1432 Corbulo-8+31
627. Verwaart D.J. 1431 HSV-22= 
628. Hofland Jeffrey 1430 SIO-18+1
    WSC-53  
629. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-14= 
  Meer Frank van der 1428 Pomar-26+60
631. Splint Rob 1427 Botwinnik-39+14
632. Zonneveld J. 1424 Pomar-27-87
633. Jong Dick de 1423 HSV-23-41
  Vries Peter de 1423 Schaakmat-29-47
    WSC-54  
635. Roo J. de 1419 Promotie-63-11
636. Berger R.L.M. 1417 RSC-BP-23-22
637. Orie Erik 1416 Rijswijk-46= 
638. Jutte W.P.M. 1412 Promotie-64-14
  Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
640. Schoon C. 1411 Promotie-65+12
641. Stuut Klaas 1410 RHC-Arena-15-1
642. Zwart Ard v/d 1407 SHTV-46-34
643. Duivenboden R. van 1404 Haeghe Ooievaar-38-21
644. Oudheusden Jason van 1403 DSC-99-4
645. Vreede Henk de 1401 Botwinnik-40+62
646. Bragonje H. 1400 Promotie-66-3
647. Cornejo Carlos 1398 DCSV-11  
648. Vries Auke de 1393 DD-92+108
649. Ahn W. 1392 Corbulo-9= 
  Krempel Jordy 1392 DSC-100-84
651. Poot Wim 1391 Lierse-26-65
652. Middeldorp A.G.M. 1387 Haeghe Ooievaar-39-16
  Zonderland H. 1387 DSC-101+14
654. Blaauw F. 1386 Bobby Fischer-12+3
655. Witjens Theo 1385 Botwinnik-41-38
656. Schuyer Eddy 1384 Bobby Fischer-13+44
657. Hinkenkemper B.J. 1382 Corbulo-10-51
658. Werven H. van 1379 Promotie-67= 
659. Geest Marco van 1377 Schaakmat-30= 
    WSC-55  
660. Bom Aad 1376 Schaakmat-31+17
    WSC-56  
661. Helm Alfred van der 1374 DD-93-11
  Soeterbroek Piet 1374 Botwinnik-42+39
663. Nienhuis Jan 1372 Voorburg-8-56
664. Lucas Herman 1371 RSC-BP-24-53
665. Zaalen Jos van 1370 RHC-Arena-16-10
666. Boer R. de 1364 RSC-BP-25-19
667. Nederpel Bram 1362 DCSV-12+7
  Vos Roel 1362 DSC-102+71
669. Duijf A.W. den 1361 SIO-19= 
    WSC-57  
670. Kinoshita Kanako 1356 DD-94+33
    Schaakhuis-24  
671. Erp Sven van 1354 Corbulo-11+169
  Hählen Ruud 1354 HSV-24+4
673. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
674. Boot Harry 1348 HSV-25+7
  Haaksma F.H. 1348 Voorburg-9+17
676. Millenaar Klaas 1342 SIO-20= 
    WSC-58  
  Mook R.J. 1342 Rijswijk-47-28
678. Sluis Bert v/d 1336 RHC-Arena-17+7
  Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-32= 
    WSC-59  
680. Tiersma Jan Bouke 1333 Schaakmat-33+59
    WSC-60  
681. Al Sam Husham 1332 Botwinnik-43-18
682. Dalfsen Richard van 1330 HSV-26+3
  Wulffers L.A.G.M. 1330 Haeghe Ooievaar-40+4
684. Vetten Piet de 1329 Lierse-27-42
685. Rijkom Vincent van 1325 Promotie-68-8
686. Meer Lex van der 1322 SHTV-47-5
687. Eibergen Robert van 1321 DD-95-38
  Zuydgeest Leo 1321 DSC-103+17
    Prometheus-13  
689. Gastaldi G. 1318 Pomar-28+29
690. Koornneef Arie 1317 Lierse-28-21
691. Homulle H. 1315 Haeghe Ooievaar-41+65
692. Lagerwerf Leen 1314 Lierse-29-10
693. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-44= 
  Groot Bertus 1313 Schaakmat-34-69
    WSC-61  
695. Beekman Loek 1312 Pomar-29+10
  Kop Frans 1312 DD-96  
697. Hendriks Hans 1311 DSC-104-65
    Prometheus-14  
698. Calje Adrey 1308 Botwinnik-45+58
    Voorburg-10  
  Huybens P.M. 1308 HSV-27-16
700. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-22= 
701. Ende Henk van den 1304 Lierse-30-76
702. Meiden Pim v/d 1302 SHTV-48-106
703. Coenders Hans 1298 HSV-28+90
704. Oomes Marijn 1297 Schaakmat-35-5
    WSC-62  
705. Bouma Henk 1296 SHTV-49+74
  Hout Gerrit v/d 1296 SIO-21= 
    WSC-63  
  Modderman Arent 1296 Botwinnik-46-3
708. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-11-8
709. Liefde M.S. de 1294 Haeghe Ooievaar-42+30
710. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-12= 
711. Caspers Eric 1291 Botwinnik-47-13
712. Oosterom Gerrit 1290 Lierse-31+1
713. Kwappenberg Eric 1284 SHTV-50-12
714. Bergers J. 1283 Pomar-30-15
  Bijster Harmen 1283 Voorburg-13+50
  Meijer Wim 1283 Pomar-30+65
717. Jong A. de 1280 DSC-105= 
  Pelova Victoria 1280 DSC-105-68
719. Boers Frans 1279 Schaakmat-36-35
    WSC-64  
720. Ciftci Selahattin 1274 HSV-29-56
721. Attema M.E. 1271 Paris-5= 
722. Knaap Jos van der 1266 Schaakmat-37+4
    WSC-65  
723. Hanewald Ernst 1262 DSC-107-40
724. Klaveren Justus van 1261 SHTV-51+163
  Wessem Melchior van 1261 Paris-6= 
726. Grootscholten Leo 1260 SIO-22+7
    WSC-66  
727. Schout W. 1259 Haeghe Ooievaar-43-23
728. Kuijper Wim 1258 Lierse-32-145
729. Keuzenkamp Monique 1255 RHC-Arena-18+15
730. Rens Hans 1253 Botwinnik-48-4
731. Battes Frans 1252 Botwinnik-49+29
732. Tavakolly Navied 1251 Paris-7= 
733. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-69= 
734. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-32  
735. Giele Reinier 1242 DSC-108= 
  Torenstra Jan 1242 DSC-108+23
    Prometheus-15  
737. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-110= 
    Prometheus-16  
738. Feringa Andre 1235 Lierse-33-40
739. Calje Fong Li 1230 Promotie-70+203
740. Haverkamp Allart 1229 HSV-30-85
741. Visser J.H.A. 1225 Voorburg-14-43
742. Hartmann Joop 1223 DCSV-13= 
743. Haan Jaap de 1221 Schaakmat-38-37
    WSC-67  
  Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-19= 
745. Willik Bert van der 1220 DSC-111-75
746. Vechhi M. 1219 RSC-BP-26  
747. Ham J. van 1216 DSC-112-46
748. Heufke Kantelaar R.A. 1212 Corbulo-12-50
749. Schaafsma B.J. 1207 Paris-8= 
  Vreugdenhil Jaap 1207 Lierse-34+26
751. Berg Co v/d 1205 Lierse-35+32
  Zijlstra Th. 1205 Voorburg-15-106
753. Dijk L.B. van 1204 SHTV-52= 
754. Valstar-Valstar Nel 1203 Lierse-36+16
  Wagter Eric 1203 DSC-113-6
756. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-14= 
757. Jansen Matthijs 1197 Schaakmat-39+9
    WSC-68  
758. Vermeulen Wim 1188 SHTV-53+14
759. Kommer Jan 1187 Rijswijk-48-26
  Lohuis Anton 1187 Schaakmat-40-16
    WSC-69  
761. Kok Wiebe 1184 Rijswijk-49-49
762. Kröschell Wim 1182 Lierse-37-10
763. Bree Christiqn van 1181 Paris-9= 
  Hogezand Raf 1181 DD-97= 
  Onderwater Michel 1181 Schaakmat-41-2
    WSC-70  
766. Kruijs A.L.P.M. van der 1178 Haeghe Ooievaar-44+23
767. Prins Jan 1173 Lierse-38-3
768. Kolmeschate Rob van 1168 Lierse-39+37
769. Vries John de 1166 Corbulo-13-16
770. Boersma L. 1162 Haeghe Ooievaar-45-53
771. Dongen Sam van 1161 Botwinnik-50+253
    DSC-114  
772. Rosenstand Selwyn 1151 DD-98  
773. Oomes Ad 1137 Schaakmat-42+26
    WSC-71  
774. Helfteren T. van 1134 DCSV-14-4
775. Wel Frank van der 1131 Lierse-40-12
776. Zalm Ino v/d 1129 Schaakmat-43-3
    WSC-72  
777. Boubal Matthieu 1105 Scheve Toren-23  
778. Cornelissen Arjan 1101 DSC-115= 
779. Blok Sebastiaan 1097 Paris-10-20
780. Imhof Andreas von 1096 SHTV-54  
781. Jong B. de 1086 HSV-31  
782. Luk Thomas 1083 SHTV-55+75
783. Rubert Mireille 1076 DD-99-86
784. Westerouen van Meete Menso 1070 Paris-11+5
785. Veerkamp Kevin 1068 Rijswijk-50+81
786. Hettema Bart 1063 Rijswijk-51+134
787. Manoch Alicia 1062 Promotie-71= 
788. Ee R.H. van 1057 Rijswijk-52-131
789. Frima Lodewijk 1044 Paris-12= 
790. Weekhout A. 1040 Bobby Fischer-15= 
791. Geene Ilse 1032 DSC-116  
792. Veerkamp Wim 1028 Rijswijk-53  
793. Persoon Nick 1021 Lierse-41  
794. Hagers Yannick 1013 Botwinnik-51+8
    Promotie-72  
795. Berg Peter van den 1012 DSC-117+89
796. Gorter de Vries Arthur 1010 Paris-13  
797. Westerduin Rina 1008 Botwinnik-52-40
798. Wang Daoyi 1007 Bobby Fischer-16+22
799. Klugt Teun van der 1004 DSC-118+44
800. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-17= 
801. Blanter Marfa 988 DSC-119+15
  Ketting Sebastiaan 988 Rijswijk-54-31
803. Boonman W. 982 Scheve Toren-24-58
804. Ham Torsten van 972 Promotie-73+98
805. Haaren Yestin van 959 Botwinnik-53+83
806. Willemsen K. 957 Haeghe Ooievaar-46-59
807. Vuong Mitchell 952 SHTV-56+28
808. Bosch Roger van den 929 Rijswijk-55  
809. Parent Wouter 883 Botwinnik-54-16
810. Kanbier Guy 863 Promotie-74-8
811. Vries A. de 825 Haeghe Ooievaar-47-14
812. Groenhof Anna 822 Promotie-75  
813. Luk Ricki 814 SHTV-57= 
814. Vuong Joëlle 766 SHTV-58= 
815. Bogaartz T. 759 Haeghe Ooievaar-48-26
816. Calje Ming Dao 747 Promotie-76+18
817. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-56= 
818. Hartzheim I. 703 Haeghe Ooievaar-49-10
819. Liefde J. de 689 Haeghe Ooievaar-50+21
820. Sagynay Inzhu 598 Bobby Fischer-17  
821. Zwart Matthijn 570 Promotie-77  
Artikel aangelegd op: 01-08-2013
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.