Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2013
Geschreven door Paul Koppens   
02-05-2013
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2013. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2012 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 mei 2013 en veranderingen sinds 1 mei 2012

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2720 DSC-1+5
2. Fedorchuk Sergey 2657 DD-1+33
3. Jong Jan-Willem de 2446 WSC-1+21
4. Wiel John van der 2423 DD-2+1
5. Oosterom Chiel van 2382 DSC-2+14
6. Pijpers Arthur 2362 Botwinnik-1-4
7. Gelpke Peter 2356 DD-3  
8. Michielsen Joost 2351 DSC-3+17
9. Blokhuis Edgar 2324 DD-4-6
10. Gaehler Marco 2314 DSC-4  
11. Freeke Matthieu 2306 DSC-5-6
12. Kuipers Eelco 2296 Promotie-1-9
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Ruijgrok Dennis 2282 DD-6= 
15. Kelder Joram op den 2281 DSC-6-3
16. Kirana Marco 2269 DSC-7+7
17. Bannink Bernard 2241 Promotie-2-1
18. Meijer Dolf 2234 Pionnetjes-1-10
19. Pietersma Menno 2227 Schaakmat-1+11
    WSC-2  
20. Werksma Arie 2222 DD-7+7
21. Tellingen Frank van 2217 DD-8+46
22. Coene Igor 2206 Promotie-3-1
23. Egmond Rogier van 2201 DD-9+11
  Padurariu Smaranda 2201 DSC-8  
25. Prakken Gerrit 2195 DD-10-12
26. Meulenbroek Kim 2174 DSC-9+9
  Vistisen Lars 2174 DD-11-12
28. Smits Sebastiaan 2170 DSC-10+4
29. Wagenaar Ron 2169 Schaakhuis-1-2
30. Hortensius Lisa 2166 DSC-11+49
31. Barendse Ted 2164 DSC-12+9
32. Waal Ton de 2163 Promotie-4  
33. Liem Raymond 2159 Schaakhuis-2+12
34. Legemaat G. 2155 DSC-13-57
35. Hofman Marnix 2154 WSC-3+24
36. Middelveld Martine 2153 DSC-14-3
  Vesters Melchior 2153 DD-12-8
    SHTV-1  
38. Lindner Jan-Joost 2150 DD-13+19
39. Velden Bram van der 2146 DSC-15+3
40. Dop Arend van 2142 DSC-16= 
  Helvoort Rob van 2142 Rijswijk-1-32
  Zetten Maarten van 2142 DD-14= 
    Promotie-5  
43. Dickhoff Ronald 2138 DD-15-5
44. Padurariu Ciprian 2137 DSC-17-40
45. Thakoerdien Jerrel 2135 DD-16+30
46. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
47. Slaa R. 2123 DSC-18+50
48. Schrik Rachid 2121 Schaakhuis-3+7
49. Nies Pauline van 2120 DSC-19+5
50. Happel Henk 2112 DD-17+39
51. Kommer Bas 2110 Rijswijk-2-27
52. Bas P. de 2109 DSC-20= 
53. Ahlers Ben 2108 DD-18+11
54. Verbaken Onno 2107 DSC-21+24
55. Buzing Pieter 2097 DSC-22+4
  Kevlishvili Robby 2097 Promotie-7+145
57. Aagaard Michael 2095 WSC-4+9
58. Otten Martijn 2094 DD-19+50
59. Woerden Michiel van 2091 Schaakmat-2+16
    WSC-5  
60. Pouwels John 2089 Botwinnik-2+17
61. Hoynck van Papendrec Frans 2088 Rijswijk-3+33
62. Manoch Maurice 2086 Promotie-8+29
63. Glimmerveen Martin 2079 DSC-23-11
64. Brasser Paul 2077 WSC-6-60
  Voogt Bob 2077 DSC-24+19
66. Oranje R. 2076 DSC-25+51
67. Vlam Horatio 2075 DSC-26-70
68. Dijk Timon van 2073 Schaakmat-3-67
    WSC-7  
69. Stam Hans 2071 DSC-27+10
70. Beltz Dolf 2068 DSC-28= 
71. Zwartveld Hans 2066 DSC-29-14
72. Zandwijk Jan-Peter van 2065 DSC-30+9
73. Hennink Erik 2061 Promotie-9-19
74. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
75. Cupido Alexander 2059 Rijswijk-4+14
76. Noordhoek Henk 2058 Promotie-10-35
77. Korecki Lukasz 2055 DD-20+20
78. Waard J.A.M. de 2054 DD-21-33
79. Oudewaal Vincent 2052 DD-22+194
80. Stolte Maarten 2050 SHTV-2+10
81. Jonge Maartje de 2048 DSC-31+1
82. Gieben Stijn 2041 SHTV-3+26
83. Valstar Johan 2040 Schaakmat-4+24
    WSC-8  
84. Duijzer Jan Willem 2036 Botwinnik-3-34
    Promotie-11  
85. Dekker Kees 2032 Scheve Toren-1-26
86. Klop Tjomme 2031 SHTV-4+7
87. Borst Filip 2028 DSC-32-40
88. Zanten William van 2022 DD-23-81
    SHTV-5  
89. Enschede Ernst 2019 DD-24= 
90. Bosma Arend 2018 DSC-33= 
91. Voorn Martin 2017 Bobby Fischer-1+42
92. Lisdonk Lucien van de 2015 DSC-34+13
93. Leezer Roel 2014 Rijswijk-5+34
  Vos Jan-Pieter 2014 DSC-35-5
95. Have Roland ten 2012 DSC-36+7
96. Segers H. 2009 DSC-37+45
    SHTV-6  
  Wiersma Arno 2009 DSC-37+61
    Prometheus-1  
98. Broekman Willem 2007 Promotie-12-7
99. Liempt Michael van 2001 Rijswijk-6-61
100. Milort Gerard 1994 RSC-BP-1+19
101. Flohil Jaap 1992 DSC-39-24
  Voorberg Johan 1992 SIO-1+80
    WSC-9  
103. Anema Walter 1990 DSC-40-12
104. Smit Rudi de 1989 Scheve Toren-2+67
  Voorberg Kees 1989 DSC-41+17
106. Verbaan Bart 1987 RSC-BP-2-12
107. Straaten Marco van 1985 SHTV-7+21
108. Berg Bas van der 1982 Rijswijk-7+59
109. Henke Aleksander 1979 SHTV-8+56
110. Kentstra Wim 1978 Scheve Toren-3-94
111. Eberle Jan 1977 HSV-1+6
  Munnik Talitha 1977 DSC-42-21
113. Bieger Thierry 1975 Pomar-1+27
    WSC-10  
  Landsbergen Ron 1975 Corbulo-1+41
115. Hoogland Mike 1973 SHTV-9-51
116. Huizen H. van 1972 Haeghe Ooievaar-4-4
    Prometheus-2  
  Swart Sipke de 1972 Promotie-13-55
118. Hoogt Ivar de 1970 DSC-43+72
119. Harmanus Norbert 1968 Schaakhuis-4+17
120. Bergh Jan van den 1967 Promotie-14-62
  Dijkhuizen Martin 1967 RSC-BP-3+25
122. Bottema Timo 1962 Bobby Fischer-2+140
123. Kindt Manfred 1960 WSC-11+17
124. Vries Jan-Pieter de 1956 DSC-44+8
125. Baas Rijnko 1952 Rijswijk-8-4
    Schaakhuis-5  
  Sibbing Sjaak 1952 Promotie-15-16
127. Hooven Evert van der 1951 DSC-45+70
  Marel Eric van der 1951 Bobby Fischer-3+18
129. Meer Kees van der 1950 DSC-46+18
    Prometheus-3  
130. Munninghoff Alexander 1945 DD-25-94
131. Prangers Toine-Gera rd 1943 DSC-47-35
132. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-26-12
133. Wichhart Maarten 1939 Promotie-16+4
134. Togt Twan van der 1937 SHTV-10+255
135. Monté P.J. 1935 RSC-BP-4+12
136. Baas Hans 1934 Promotie-17+17
137. Kolodkin Daniil 1930 DD-27+112
138. Buchly Stefan 1929 Botwinnik-4-17
139. Dommisse Cornelis 1927 DD-28-28
  Koelmans Jan Willem 1927 DD-28-60
  Nepveu Manuel 1927 Promotie-18+8
142. Boerkamp Harry 1925 Promotie-19-10
  Gallardo Banez Alfonso 1925 Rijswijk-9-4
  Smeele Pieter 1925 DD-30-85
145. Goudriaan Tony 1924 Rijswijk-10-18
  Kuyvenhoven Marco 1924 WSC-12+27
147. Smits Benjamin 1923 DSC-48= 
148. Vreugdenhil Frans 1921 DD-31-113
    Schaakmat-5  
    WSC-13  
149. Bos F.P. van den 1920 DD-32-35
    Haeghe Ooievaar-5  
  Ouwens Bert 1920 Promotie-20+18
151. Beeren Thom 1917 Botwinnik-5-39
152. Blankespoor Jan 1916 Promotie-21-5
153. Jonkman David 1911 Schaakhuis-6+9
154. Vogelenzang Marco 1906 Corbulo-2+121
155. Kunnen Ruurd 1903 Promotie-22+95
156. Bodaan Ton 1902 HSV-2-61
    SHTV-11  
  Vorstermans Peter 1902 SHTV-11-13
158. Eggink Gerhard 1901 Promotie-23+4
159. Pauw Sander 1900 SHTV-13-50
160. Kamar Muhannad 1896 RHC-Arena-1-1
161. Boeters Stefan 1895 DD-33  
  Goossens Pieter 1895 DSC-49+19
  Ham Marc van der 1895 Botwinnik-6+32
164. Beeloo Jean Miche l 1894 Schaakhuis-7+22
  Jacob Ruben s' 1894 Botwinnik-7+32
166. Pronk Rik 1891 SHTV-14= 
167. Beijersbergen Joop 1890 Bobby Fischer-4-42
  Tromp Erik Jan 1890 Scheve Toren-4+74
169. Mellens Martin 1888 Voorburg-1+49
170. Leeuwen Olav van 1886 SHTV-15+53
171. Peerdeman Nico 1884 Promotie-24-23
172. Schuurman Hess Arjen 1880 Botwinnik-8+10
    Promotie-25  
173. Hoogland Bauke 1879 Promotie-26+69
  Montsma Foppe-Jan 1879 DD-34+40
175. Duijvesteijn Leo 1878 Schaakmat-6+43
    WSC-14  
176. Heijgen Diederik van 1877 DSC-50-5
177. Eising Henry 1876 Scheve Toren-5+6
178. Leeuwen G.J. van 1872 SIO-2+107
    WSC-15  
179. Koreman Eric 1868 DD-35-37
180. Anink Marco 1867 DSC-51-34
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-36= 
182. Henn Reinhard 1866 DD-37-31
  Middelkoop Erik 1866 Botwinnik-9+5
184. Dekker Ard 1863 Schaakmat-7-4
    WSC-16  
185. Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
186. Sluijs Lothar van der 1861 DD-38+18
187. Steffers Hendrik 1860 Rijswijk-11-33
188. Kirana Nancy 1859 DSC-52+53
189. Broek Willem-Jan van den 1858 DSC-53-5
190. Vink Wim 1856 DD-39-9
191. Tamerus Henrik 1855 DSC-54+8
  Versteegh Mark 1855 DSC-54= 
193. Gerritsen C.W.A. 1854 Pomar-2+42
194. Dekker Derk 1852 DSC-56+26
    Schaakhuis-8  
195. Zijden A.Q. v/d 1847 RSC-BP-5-7
196. Kort Wilco 1846 Botwinnik-10+71
  Scholten J.J.H. 1846 RHC-Arena-2+62
  Staden jr. Mildo van 1846 Promotie-27+19
  Zydek R. 1846 Haeghe Ooievaar-7+77
200. Lom Rob van 1845 Schaakmat-8-15
    WSC-17  
  Minnema Rens 1845 Promotie-28+113
202. Oosterhout P. 1844 Haeghe Ooievaar-8-25
203. Gaemers Peter 1842 Rijswijk-12-15
204. Grand Jan Willem le 1839 SHTV-16-41
  Hulshof Hans 1839 Rijswijk-13+20
  Tan John 1839 Promotie-29-69
207. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
  Smaal Lourens 1838 Botwinnik-11-14
    Promotie-30  
209. Baak Evert 1837 SHTV-17+20
  Brouwers Reggy 1837 Schaakhuis-9+13
211. Lopies Andre 1836 DD-40= 
212. Groot Akshaya de 1834 DD-41-34
  Oversloot Wilco 1834 SIO-3+48
    WSC-18  
214. Ruigrok Jos 1831 Schaakhuis-10+15
  Then Hans 1831 Schaakhuis-10+2
216. Hoogeveen F.R. 1830 HSV-3-21
  Smits Rob 1830 DSC-57+7
218. Orsouw Theo van 1828 DD-42-84
    RHC-Arena-3  
219. Mulder P. 1827 DD-43-20
220. Supit Eduward 1826 SHTV-18-21
  Waard Remko de 1826 DD-44-91
222. Kievoet Peter 1821 DD-45+47
223. Gent Aad van 1819 Scheve Toren-6-17
  Regeer P.A. 1819 Schaakhuis-12+15
225. Theijn Dave 1818 Scheve Toren-7-56
226. Eesteren Jaap van 1814 DD-46-42
  Groot B. de 1814 RSC-BP-6= 
228. Luk Jaimy 1812 SHTV-19+27
  Zijden Hans van der 1812 RSC-BP-7-47
230. Graaf sr. J. de 1809 Scheve Toren-8-13
231. Middelkoop Arno 1808 Botwinnik-12+17
232. Kraakman Paul 1806 Rijswijk-15+22
  Torenstra Rene 1806 DSC-58-6
    Prometheus-4  
234. Jong Jaap de 1805 Lierse-1+5
235. Verolme Martin 1802 DSC-59-43
  Wisse Niek 1802 SHTV-20+23
237. Bik Wouter 1801 Botwinnik-13+27
  Ingenhoes P.H. 1801 RSC-BP-8-12
239. Bovenlander Theo 1798 SHTV-21+33
  Meijering Marijke 1798 Scheve Toren-9-19
241. Geene Joris 1795 Promotie-31+134
    Rijswijk-16  
242. Hylkema Titus 1794 RHC-Arena-4+34
243. Witt Dick de 1792 Botwinnik-14-31
244. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-17= 
  Donk Jan van de 1791 DSC-60+33
  Kleijn Jeroen 1791 Scheve Toren-10+83
  Stolze Gerard 1791 Lierse-2-13
  Willighagen Gert-Jan 1791 SHTV-22+1
249. Jager D.V. de 1790 Haeghe Ooievaar-9+99
  Reimer Wim 1790 DD-47+11
251. Holst R.E.H. v/d 1788 HSV-4-12
  Roeleveld Koos 1788 SHTV-23+11
253. Bulthuis Jelle 1786 Rijswijk-18+22
  Heek Peter 1786 Botwinnik-15+20
  Metz Atze 1786 Rijswijk-18-32
256. Thijssen A.W. 1785 HSV-5-30
    Haeghe Ooievaar-10  
257. Dekker Jan 1783 Schaakmat-9-10
    WSC-19  
258. Baas Gert Jan 1782 DSC-61+17
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11= 
  Tsai Wong 1782 Promotie-32-65
261. Markenstein W. van 1781 Pomar-3-22
262. Minnema Hans 1780 Promotie-33-38
263. Strien Bart van 1779 Rijswijk-20+32
264. Michielen Frank 1778 Botwinnik-16+23
265. Hubert Michel 1777 Scheve Toren-11-12
  Nicoll Noah 1777 DD-48-21
267. Knops H. 1776 Promotie-34+8
268. Termaat Alfons 1775 Botwinnik-17+1
269. Nieuwkerk Dirk van 1771 SIO-4-29
    WSC-20  
270. Hart Johan 't 1770 WSC-21-50
271. Bons M.M. 1769 Haeghe Ooievaar-12+31
  Segger A. 1769 SHTV-24-101
273. Meer Perry van der 1768 Pomar-4+24
274. Baak Karl 1766 SHTV-25-42
  Rekveldt M.Th. 1766 DSC-62+34
276. Heiden Jan v/d 1765 SIO-5+57
    WSC-22  
277. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-12= 
278. Paassen Jan van 1762 Schaakmat-10+13
    WSC-23  
279. Ramondt Dennis 1760 RSC-BP-9= 
280. Vink Kees 1758 Pomar-5-22
281. Harten J.J. van 1755 Corbulo-3+63
282. Wareman D. 1753 RSC-BP-10-9
283. Leuken Alex van 1750 DD-49+84
284. Gijsen Carel 1749 Rijswijk-21-5
285. Felkers J.M. 1747 DD-50-58
  Ruiter Thomas de 1747 Rijswijk-22+60
  Taverne Nadeem 1747 Schaakhuis-13+2
288. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
  Verduijn Adriaan 1745 Lierse-3-5
290. Graaf E. v/d 1744 DD-51-6
291. Hofstee Piet 1742 DSC-63+12
    Prometheus-5  
292. Arp Gerard 1741 Botwinnik-18+48
  Berg Jaap van den 1741 Promotie-36-46
294. Bakels Rosanne 1740 Rijswijk-23-21
  Drunick R.M. van 1740 Corbulo-4  
  Veenstra Arnt 1740 DSC-64  
297. Onzen Theo van 1739 Botwinnik-19= 
  Ruigt Casper 1739 Scheve Toren-13-5
  Vromans Nico 1739 HSV-6= 
300. Stap Harry van der 1738 Rijswijk-24+19
301. Corneth Bert 1737 HSV-7-23
302. Beekum Thomas van 1735 Botwinnik-20-37
  Mors Adriaan ter 1735 DSC-65-9
    Prometheus-6  
  Spierings Ben 1735 SHTV-26-19
305. Duijvesteijn Andre 1734 Schaakmat-11-13
    WSC-24  
  Wagner A.M. 1734 Haeghe Ooievaar-13+38
    SHTV-27  
307. Eijsbroek Dave 1733 Botwinnik-21-35
  Voermans Adri 1733 DD-52-84
309. Kooij Nol 1731 Pomar-6+11
  Paalvast A.G.M. 1731 DCSV-1-22
  Terpstra J.T. 1731 Pomar-6+5
312. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-25  
  Ferschtman Felix 1730 Pomar-8+27
  Haan Hans de 1730 HSV-8-50
315. Tjioe Patrick 1728 Schaakhuis-14-8
316. Germeys Bart 1727 Prometheus-7= 
317. Mulders Ed 1726 Rijswijk-25-8
318. Zwolsman P.A. 1724 DD-53+30
319. Ameling Bob 1723 Botwinnik-22+98
  Duijvesteijn Wim 1723 Schaakmat-13+5
    WSC-26  
321. Dijken B.S. van 1721 Corbulo-5= 
322. Bos Frank van den 1720 Rijswijk-26-9
  Dijk Teun van 1720 Lierse-4+58
  Heeres Reinier 1720 DSC-66-14
325. Olvers E. 1719 SHTV-28-16
  Schalen John 1719 RHC-Arena-5-1
327. Valstar Jan 1718 Lierse-5+68
328. Melse P.A. 1716 RSC-BP-11= 
329. Noija Hans Ortwi n 1715 DD-54+28
330. Boermans R. 1712 DCSV-2+16
  Broos Simon 1712 DSC-67-8
  Haar Boudewijn van der 1712 DD-55+5
    Schaakhuis-15  
  Toorn Aat van der 1712 RSC-BP-12-4
334. Beekman G. 1710 Pomar-9-38
335. Manen R.A. van 1708 DD-56+14
336. Kerkhof C. 1707 Scheve Toren-14-1
  Lubbe Lex van der 1707 HSV-9-26
  Nobel Corniel 1707 DSC-68-82
  Spronsen A. van 1707 SIO-6-28
    WSC-27  
  Warmerdam R. 1707 Haeghe Ooievaar-14+17
341. Ham Ben van 1705 HSV-10= 
  Horst G. 1705 DD-57= 
    Schaakhuis-16  
343. Wentholt Frans 1703 DD-58+25
344. Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-15+11
345. Leeuwe F. de 1699 RSC-BP-13+43
346. Kemeling Albert 1698 DSC-69+34
  Thierry Rein 1698 Botwinnik-23+50
  Zoun Rogier 1698 Botwinnik-23+23
349. Blanter Sofya 1697 DSC-70+38
  Tirandas Amir 1697 DD-59+86
    Schaakhuis-17  
351. Bronts Kor 1696 DD-60+95
  Korving Cornelis 1696 DSC-71+3
353. Leentvaar Coen 1694 DSC-72-22
354. Kuipers Hielke 1693 Promotie-37-18
355. Busman Jan 1690 Promotie-38+14
356. Mudde H. 1689 Pomar-10+27
  Vokurka Tom 1689 DD-61+96
358. Nitzsche Edo 1688 RHC-Arena-6+36
  Tol Henk van der 1688 Rijswijk-27+4
360. Kuyvenhoven Vincent 1685 Schaakmat-14+65
    WSC-28  
  Nies Dingeman van 1685 Promotie-39-25
362. Holst Fred v/d 1683 HSV-11= 
363. Yalcin Bilal 1682 DD-62+127
364. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2= 
365. Postma Jan 1677 DD-63-68
366. Zijden G.J. v/d 1675 RSC-BP-14+13
367. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
  Luyendijk J.J. 1674 Haeghe Ooievaar-16-41
369. Berendse F.N. 1673 Pomar-11-48
  Jager Mark 1673 DCSV-3+22
371. Sikkes Piet 1671 SHTV-29-32
372. Spronsen Mischa van 1670 Botwinnik-25+46
373. Leij E.J. van der 1668 Haeghe Ooievaar-17+36
374. Bilars Gerard 1667 DSC-73-3
  Brinkman Dirk 1667 Promotie-40+19
  Tamerus Jan 1667 Lierse-6-23
377. Etten Ronald van 1665 Schaakmat-15+96
    WSC-29  
378. Mittertreiner A.J. 1662 HSV-12-17
379. Dongen G. van 1661 Scheve Toren-15+112
  Hettfleisch Maurice 1661 Promotie-41+85
381. Kampen F.F. van 1660 DD-64-53
  Laan Hugo van der 1660 SHTV-30+64
  Lantzendörffer Floris 1660 Rijswijk-28+35
  Vissers Ton 1660 DSC-74-13
385. Guijt Erwin 1659 Promotie-42-33
  Kies Arie 1659 Scheve Toren-16= 
387. Cruden Marcel 1658 Schaakhuis-18+11
  Leeuwen J. van 1658 SIO-8+26
    WSC-30  
  Reiding R. 1658 Scheve Toren-17+30
  Wiegerink Ruben 1658 DD-65+32
391. Delden Jan van 1657 SHTV-31+26
392. Barbier R.R. 1654 Haeghe Ooievaar-18-35
  Toxopeus G.M.B. 1654 Promotie-43+2
394. Kuyvenhoven Vincent 1651 Schaakmat-16-9
    WSC-31  
395. Bartel Jan-Kees 1650 DD-66-46
  Gaag Frits v/d 1650 SIO-9-24
    WSC-32  
  Matai Rudi 1650 Promotie-44+41
398. Bruin Jos 1649 Schaakmat-17-37
    WSC-33  
399. Engering Frans 1646 DD-67-13
400. Veldhuizen Jan 1645 Promotie-45-15
401. Huygen Kees 1644 DSC-75-21
  Sieben F.J. 1644 Promotie-46  
403. Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-19= 
404. Boersma F.W. 1641 Haeghe Ooievaar-20+17
405. Meiden Geurt Jan van der 1640 SHTV-32-37
  Stolte K.P. 1640 Pomar-12-39
    SHTV-32  
407. Eveleens Ed 1638 Promotie-47-96
408. Berkel Dennis van 1637 Lierse-7+25
  Vlasblom L.J. 1637 DSC-76-26
410. Quak Piet 1636 Lierse-8+81
411. Groothuis W. 1635 Bobby Fischer-5-32
  Veen Rens ter 1635 DCSV-4-28
413. Gelpke R.F. 1633 DSC-77+7
  Ioan Razvan 1633 RSC-BP-15  
  Wuister J. 1633 RSC-BP-15-25
416. Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-21= 
  Stegenga F.J. 1630 DCSV-5-5
418. Nicolaas Han 1629 Pomar-13-10
419. Rijkom Wouter van 1628 Promotie-48+27
420. Loke J.A. 1627 HSV-13-25
  Martens F.M. 1627 Promotie-49-42
422. Praagman Niek 1626 Rijswijk-29-44
  Pree Jan de 1626 RHC-Arena-7-16
424. Verheijen Jan 1622 SHTV-34-45
425. Goudriaan W.L. 1621 DD-68= 
426. Buis Kees 1620 DD-69= 
  Jong-v/d Berg Gera de 1620 Lierse-9-34
428. Jong Arie de 1619 Lierse-10+56
  Liefde J.J. de 1619 Haeghe Ooievaar-22+16
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-17-13
431. Eering Peter 1618 Schaakmat-18+12
    WSC-34  
  Weijde Andre van der 1618 Prometheus-8+25
    Schaakmat-18  
    WSC-34  
433. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-23= 
434. Nierop D. 1616 Haeghe Ooievaar-24-2
435. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-35= 
  Bergers Wim 1615 Scheve Toren-18-20
437. Dalen Willem van 1611 Botwinnik-26-38
    Promotie-50  
438. Vorselen Theo van 1610 DD-70+17
439. Dijk Pascal van 1609 Lierse-11+47
440. Tichler Alexander 1608 Paris-1= 
441. Berg Sandra v/d 1606 Lierse-12-55
  Ende Jan van den 1606 Schaakmat-20-15
    WSC-36  
443. As J.J. van 1605 HSV-14+20
    RHC-Arena-8  
444. Taanman P. 1604 Haeghe Ooievaar-25+27
445. Meer J. v/d 1603 Haeghe Ooievaar-26-49
446. Nieuwkerk Leen van 1602 Schaakmat-21-27
    WSC-37  
447. Kanters Cor 1599 SHTV-36+408
448. Lindhout Danny 1598 SHTV-37-32
  Meij Marc de 1598 Schaakhuis-19-11
  Velzen M. van 1598 RSC-BP-18+18
  Zuidgeest Jordy 1598 Schaakmat-22-1
    WSC-38  
452. Meijer Gerard 1597 Bobby Fischer-6+22
453. Gerritsma Bert 1594 HSV-15-18
  Kaan Jan-Evert 1594 DD-71+18
455. Eijk A.J. van 1592 Haeghe Ooievaar-27-12
456. Herpen Max van 1591 DD-72-76
  Sidoti Filippo 1591 DSC-78-22
458. Swinkels Raymond 1588 Rijswijk-30+5
459. Rutten G. 1587 Scheve Toren-19+20
  Trompetter Remco 1587 WSC-39-27
461. Berendse Frits 1585 Pomar-14= 
  Huitema Doeke 1585 Rijswijk-31+20
  Zijlstra F. 1585 Voorburg-3+9
464. Zeilstra Lie 1584 Corbulo-6+41
465. Berger Otto 1581 Rijswijk-32+18
466. Valk Dick 1580 Lierse-13-30
467. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-73= 
468. Flikweert Kees 1577 Schaakmat-23-3
    WSC-40  
  Hennink Dick 1577 DD-74+50
  Honderd Ger 1577 DSC-79+30
    Prometheus-9  
471. Pietersma Douwe 1576 Schaakmat-24-13
    WSC-41  
  Post Dick 1576 Schaakmat-24-9
    WSC-41  
473. Goebertus Adrie 1575 Voorburg-4+4
  Vandenberghe Karel 1575 DSC-80-11
475. Rijkom Reinout van 1573 Promotie-51+100
476. Tesselaar Cor 1571 DD-75-54
477. Claushuis Michael 1570 Bobby Fischer-7+4
  Weel A.J. van 1570 DD-76+41
479. Alsemgeest Nico 1569 Lierse-14-9
  Coers Frans 1569 SHTV-38+1
481. Frehe A.P. 1568 DSC-81-8
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-27= 
483. Poppe Owen 1566 SHTV-39+23
  Verploegh H.C. 1566 RSC-BP-19-26
485. Berger M.P.M.J. 1564 Rijswijk-33-13
  Hulst Kees van 1564 DD-77+8
  Staden sr. M. van 1564 Promotie-52+35
488. Jong Bob de 1563 Botwinnik-28-40
  Venema Kees 1563 DSC-82+22
490. Veen Reinier v/d 1561 DCSV-6-26
491. Valstar Anja 1560 SIO-10-18
    WSC-43  
492. Haisma Hans 1559 SIO-11-14
    WSC-44  
493. Arkesteijn J.P. 1556 DD-78-82
  Zuyderwijk Gerard 1556 SIO-12= 
    WSC-45  
495. Gevaerts Caspar 1555 Paris-2-14
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1555 Lierse-15+55
497. Toledo Ben 1554 RHC-Arena-9-22
  Vlies Franklin van der 1554 Promotie-53+20
499. Klijnsma Richard 1553 Scheve Toren-20-45
500. Perluka Han 1551 Botwinnik-29+2
501. Ouwehand Tjeerd 1550 DD-79+80
    Schaakhuis-20  
502. Kreitmair Thomas 1547 Voorburg-5  
503. Boot Otto 1546 Botwinnik-30+3
504. Blaas L.J. 1545 Pomar-15+2
  Fikkert Harold 1545 SHTV-40= 
  Rietveld A. 1545 Voorburg-6-110
507. Knigge Mark 1544 Rijswijk-34+106
  Prins Leen 1544 Schaakmat-26+33
    WSC-46  
509. Varenkamp Frits 1543 Botwinnik-31-6
510. Steenweg Paul 1541 DCSV-7-32
511. Huisman Edgar 1538 DSC-83-79
  Tjin A Lien Ike 1538 Promotie-54-41
513. Breugel E.A.J. van 1536 Haeghe Ooievaar-28-17
  Felix R.J. 1536 Rijswijk-35-37
515. Westerhuis Maurice 1534 DD-80+18
  Wit Jacques de 1534 HSV-16= 
517. Bes R.N.M. 1532 Haeghe Ooievaar-29+13
518. Hofman Arjen 1531 DCSV-8-57
519. Heide Jelle v/d 1529 RHC-Arena-10-14
  Merle Robert 1529 SIO-13+8
    WSC-47  
521. Dop Erik van 1528 Rijswijk-36-7
  Sas Aad van 1528 Pomar-16= 
523. Riemersma P.B.J. 1527 DD-81-37
524. Kanbier Max 1526 Promotie-55-109
  Suijker J.W.M. 1526 Haeghe Ooievaar-30-20
526. Bruin Wouter de 1525 Rijswijk-37+160
  Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-11= 
  Sutrisno Agus 1525 Scheve Toren-21+23
529. Ee Winston van 1523 Rijswijk-38+39
530. Kemeling Leen 1522 SIO-14-28
    WSC-48  
531. Hoseni Arash 1521 Bobby Fischer-8+23
532. Veen H. ter 1520 DCSV-9= 
  Weerts R. 1520 Haeghe Ooievaar-31-40
    SHTV-41  
534. Hessels W.B. 1519 HSV-17-6
  Kauffman W.F.N. 1519 Pomar-17+3
536. Croes J.C. 1518 Haeghe Ooievaar-32+9
  Gallardo Banez Felipe 1518 Rijswijk-39-13
  Swieten Simon van 1518 Lierse-16-11
539. Noordam Arjen 1517 Lierse-17-20
540. Onselen Guido 1516 Schaakhuis-21+41
541. Otter Kees den 1513 Rijswijk-40-30
  Warmenhoven R.A. 1513 Haeghe Ooievaar-33-48
543. Man Peter de 1512 Pomar-18+36
544. Burg Wesley van der 1511 Rijswijk-41+44
  Franke Arie 1511 Botwinnik-32-31
  Neefjes Jos 1511 DD-82+3
  Somer Arif 1511 HSV-18-14
548. Bellen Henk van 1508 DD-83-45
  Riet P.H.M. van 1508 DSC-84-3
550. Middendorp A.A.M. 1507 Corbulo-7-83
551. Hendriks J.J.E. 1506 Haeghe Ooievaar-34-57
  Hoek Fabian 1506 Promotie-56= 
553. Gelder Kees van 1504 SHTV-42-35
  Knigge Hans 1504 Rijswijk-42-28
555. Hazeu Cock 1502 Lierse-18-103
556. Butterman Gert 1500 Pomar-19= 
  Dijkstra R.W. 1500 SHTV-43+5
558. Dirkse Simon 1499 DSC-85-7
559. Pol Theo van der 1498 Schaakmat-27+131
    WSC-49  
  Steemers Vincent 1498 Pomar-20+5
561. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-19= 
  Rodijnen Rinus 1496 Lierse-19+58
563. Dekker Jan 1494 Lierse-20= 
  Spaans Leen 1494 DD-84= 
565. Groot M.H. de 1493 RSC-BP-20-24
566. Hijma Peter 1492 Promotie-57-2
567. Falandt Jan 1491 Pomar-21= 
  Smit F. 1491 DSC-86= 
569. Frima Erik 1490 DD-85-6
570. Bottema Elmar 1487 Bobby Fischer-9+11
  Bussmann Gerrit 1487 DSC-87+29
    Prometheus-10  
  Patty F. Al 1487 Voorburg-7+6
573. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
  Karagantcheff Dimitri 1486 DD-86-25
575. Groot Pieter de 1484 Botwinnik-33-37
576. Berg G.M. v/d 1481 Haeghe Ooievaar-35-22
  Remmerswaal W. 1481 DD-87+114
    HSV-20  
    Haeghe Ooievaar-35  
578. Elst F.A. v/d 1478 Pomar-22-71
579. Geene Patrick 1477 Rijswijk-43+1
  Lier J.M.E. van 1477 Promotie-58-61
581. Hanemaaijer Piet 1475 Botwinnik-34-26
  Woestenenk John 1475 Pomar-23= 
583. Zwemstra Bert 1473 DSC-88-26
    Prometheus-11  
584. Poots Rene 1472 DSC-89-3
585. Nieswaag Hans 1471 Lierse-21-49
586. Kruk Arie v/d 1469 SIO-15-16
    WSC-50  
  Reede Lito van 1469 DSC-90+10
588. Wal Mart v/d 1468 SIO-16+47
    WSC-51  
589. Breuker Harry 1466 Promotie-59-9
  Zwan Jeroen van der 1466 RSC-BP-21-27
591. Liefde F.G.J. de 1463 Haeghe Ooievaar-37-13
592. Becker Johan 1456 Paris-3-25
593. Rees Stephen 1452 DD-88+13
594. Berg Gijs van den 1451 DD-89+48
595. Vries Peter de 1450 Schaakmat-28-85
    WSC-52  
596. Bonsel J. 1448 SHTV-45-28
  Ruiter Rein de 1448 DD-90+42
598. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-91= 
600. Doeves Bram 1441 Botwinnik-35+17
  Kolk Jan v/d 1441 DSC-92+2
    Prometheus-12  
  Vries Rob de 1441 Promotie-60-8
603. Middelkoop Erik 1440 Botwinnik-36+55
  Scherpenisse Rob 1440 DSC-93+15
605. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22= 
606. Akkerboom Broer 1436 Rijswijk-44-16
  Engelen Niels 1436 DD-91+8
  Zonneveld J. 1436 Pomar-24-57
609. Buijs Gerard 1435 Lierse-22-7
  Pettinga Paul 1435 Botwinnik-37+5
611. Boekestijn Piet 1433 Lierse-23+65
  Breton Mark 1433 DSC-94-69
  Poot Wim 1433 Lierse-23-42
  Splint Rob 1433 Botwinnik-38+32
615. Mokadem Mohamed 1432 Corbulo-8+31
616. Lohrer M.T.A. 1431 Pomar-25+2
  Roeleveld Patrick 1431 HSV-21  
  Roo J. de 1431 Promotie-61+10
  Verwaart D.J. 1431 HSV-21= 
620. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-12= 
  Meer Frank van der 1428 Pomar-26+60
622. Hofland Jeffrey 1427 SIO-17-34
    WSC-53  
623. Jacobs H. 1426 Pomar-27+4
624. Jong Dick de 1423 HSV-23-52
625. Nienhuis Jan 1420 Voorburg-8-31
626. Lim Danny 1419 Bobby Fischer-10-2
627. Jutte W.P.M. 1416 Promotie-62-13
  Orie Erik 1416 Rijswijk-45-27
629. Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
630. Hinkenkemper B.J. 1411 Corbulo-9-22
  Schoon C. 1411 Promotie-63+22
632. Stuut Klaas 1410 RHC-Arena-13-1
633. Albers Merijn 1407 Botwinnik-39  
  Zwart Ard v/d 1407 SHTV-46-34
635. Duivenboden R. van 1404 Haeghe Ooievaar-38+38
  Krempel Jordy 1404 DSC-95-40
637. Bragonje H. 1403 Promotie-64-3
  Kuijper Wim 1403 Lierse-25+8
  Zonderland H. 1403 DSC-96+30
640. Helm Alfred van der 1401 DD-92-181
641. Ahn W. 1392 Corbulo-10= 
  Witjens Theo 1392 Botwinnik-40-31
643. Feenstra J.D. 1390 RSC-BP-23  
  Schuyer Eddy 1390 Bobby Fischer-11+50
  Vreede Henk de 1390 Botwinnik-41+49
646. Blaauw F. 1386 Bobby Fischer-12-13
  Oudheusden Jason van 1386 DSC-97+4
648. Ende Henk van den 1380 Lierse-26+2
649. Middeldorp A.G.M. 1379 Haeghe Ooievaar-39-24
  Werven H. van 1379 Promotie-65= 
651. Geest Marco van 1377 Schaakmat-30= 
    WSC-54  
652. Bom Aad 1376 Schaakmat-31+17
    WSC-55  
653. Soeterbroek Piet 1374 Botwinnik-42+47
654. Lucas Herman 1371 RSC-BP-24-65
655. Zaalen Jos van 1370 RHC-Arena-14-10
656. Vries Auke de 1366 DD-93+81
657. Vos Roel 1365 DSC-98+58
658. Boer R. de 1364 RSC-BP-25-38
659. Duijf A.W. den 1361 SIO-18-37
    WSC-56  
660. Kop Frans 1359 DD-94  
661. Vetten Piet de 1357 Lierse-27+1
662. Kinoshita Kanako 1356 DD-95+33
    Schaakhuis-22  
663. Nederpel Bram 1355 DCSV-11+1
664. Erp Sven van 1354 Corbulo-11+169
  Hählen Ruud 1354 HSV-24+4
666. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
667. Heyningen Ruud van 1351 Lierse-28-45
668. Boot Harry 1348 HSV-25+7
  Haaksma F.H. 1348 Voorburg-9+17
670. Groot Bertus 1346 Schaakmat-32-36
    WSC-57  
671. Sluis Bert v/d 1344 RHC-Arena-15+12
672. Millenaar Klaas 1342 SIO-19= 
    WSC-58  
  Mook R.J. 1342 Rijswijk-46-28
674. Koornneef Arie 1338 Lierse-29-25
675. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-33= 
    WSC-59  
676. Al Sam Husham 1332 Botwinnik-43-18
677. Dalfsen Richard van 1330 HSV-26+3
  Wulffers L.A.G.M. 1330 Haeghe Ooievaar-40+4
  Zuydgeest Leo 1330 DSC-99+34
    Prometheus-13  
680. Bouma Henk 1328 SHTV-47+92
681. Eibergen Robert van 1326 DD-96+16
682. Lagerwerf Leen 1324 Lierse-30-2
683. Meer Lex van der 1322 SHTV-48-5
684. Gastaldi G. 1318 Pomar-28+29
685. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-44= 
686. Beekman Loek 1312 Pomar-29+27
687. Pelova Victoria 1309 DSC-100-6
688. Huybens P.M. 1308 HSV-27-16
689. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-22+56
690. Oomes Marijn 1304 Schaakmat-34-16
    WSC-60  
691. Meiden Pim v/d 1302 SHTV-49-170
692. Hout Gerrit v/d 1296 SIO-20= 
    WSC-61  
  Modderman Arent 1296 Botwinnik-45-13
694. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-10-8
695. Caspers Eric 1294 Botwinnik-46-20
696. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
697. Oosterom Gerrit 1289 Lierse-31-2
698. Rijkom Vincent van 1286 Promotie-66-47
699. Tiersma Jan Bouke 1285 Schaakmat-35+14
    WSC-62  
700. Hendriks Hans 1284 DSC-101-102
    Prometheus-14  
  Kwappenberg Eric 1284 SHTV-50-12
702. Bergers J. 1283 Pomar-30-4
  Bijster Harmen 1283 Voorburg-12+50
704. Jong A. de 1280 DSC-102= 
705. Boers Frans 1279 Schaakmat-36-70
    WSC-63  
  Coenders Hans 1279 HSV-28+65
707. Hanewald Ernst 1277 DSC-103-25
708. Ciftci Selahattin 1274 HSV-29+16
709. Attema M.E. 1271 Paris-5= 
710. Homulle H. 1266 Haeghe Ooievaar-41+61
711. Feringa Andre 1264 Lierse-32-27
712. Wessem Melchior van 1261 Paris-6-31
713. Knaap Jos van der 1259 Schaakmat-37-5
    WSC-64  
  Liefde M.S. de 1259 Haeghe Ooievaar-42+5
  Schout W. 1259 Haeghe Ooievaar-42-175
716. Haan Jaap de 1258 Schaakmat-38= 
    WSC-65  
717. Grootscholten Leo 1253 SIO-21+23
    WSC-66  
  Rens Hans 1253 Botwinnik-47-11
719. Battes Frans 1252 Botwinnik-48+16
720. Tavakolly Navied 1251 Paris-7-28
721. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-67= 
722. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-31  
723. Giele Reinier 1242 DSC-104= 
724. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-105= 
    Prometheus-15  
725. Keuzenkamp Monique 1236 RHC-Arena-16+70
  Willik Bert van der 1236 DSC-106-25
727. Kok Wiebe 1230 Rijswijk-47  
728. Haverkamp Allart 1229 HSV-30+8
729. Calje Adrey 1228 Botwinnik-49+196
    Voorburg-13  
730. Ham J. van 1227 DSC-107-35
731. Visser J.H.A. 1225 Voorburg-14-43
732. Hartmann Joop 1223 DCSV-12= 
733. Heufke Kantelaar R.A. 1221 Corbulo-12-41
734. Zijlstra Th. 1220 Voorburg-15-91
735. Torenstra Jan 1219 DSC-108= 
    Prometheus-16  
736. Onderwater Michel 1207 Schaakmat-39+24
    WSC-67  
  Schaafsma B.J. 1207 Paris-8-9
738. Dijk L.B. van 1204 SHTV-51= 
739. Wagter Eric 1203 DSC-109-23
740. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-13-5
741. Jansen Matthijs 1197 Schaakmat-40+4
    WSC-68  
742. Calje Fong Li 1192 Promotie-68+191
  Kröschell Wim 1192 Lierse-33+134
744. Kommer Jan 1190 Rijswijk-48-31
745. Boersma L. 1188 Haeghe Ooievaar-44-21
746. Lohuis Anton 1187 Schaakmat-41  
    WSC-69  
  Valstar-Valstar Nel 1187 Lierse-34-25
748. Bree Christiqn van 1181 Paris-9= 
  Hogezand Raf 1181 DD-97+32
  Vreugdenhil Jaap 1181 Lierse-35+9
751. Prins Jan 1176 Lierse-36-95
752. Vries John de 1174 Corbulo-13-8
753. Berg Co v/d 1173 Lierse-37-172
754. Vermeulen Wim 1164 SHTV-52-10
755. Kruijs A.L.P.M. van der 1162 Haeghe Ooievaar-45+7
756. Imhof Andreas von 1158 SHTV-53  
757. Klaveren Justus van 1156 SHTV-54+126
758. Wel Frank van der 1143 Lierse-38-85
759. Vechhi M. 1135 RSC-BP-26  
760. Helfteren T. van 1134 DCSV-13-4
761. Kolmeschate Rob van 1131 Lierse-39+111
762. Zalm Ino v/d 1129 Schaakmat-42-3
    WSC-70  
763. Oomes Ad 1128 Schaakmat-43+6
    WSC-71  
764. Dongen Sam van 1118 DSC-110+210
765. Blok Sebastiaan 1117 Paris-10= 
766. Cornelissen Arjan 1101 DSC-111= 
767. Luk Thomas 1090 SHTV-55+105
768. Rubert Mireille 1087 DD-98-148
769. Jong B. de 1086 HSV-31  
770. Hettema Bart 1085 Rijswijk-49+156
771. Veerkamp Kevin 1069 Rijswijk-50+82
772. Manoch Alicia 1062 Promotie-69-2
773. Geene Ilse 1061 DSC-112  
774. Ee R.H. van 1057 Rijswijk-51-290
775. Frima Lodewijk 1044 Paris-11= 
776. Weekhout A. 1040 Bobby Fischer-14-7
777. Westerouen van Meete Menso 1033 Paris-12-32
778. Hagers Yannick 1013 Botwinnik-50+5
    Promotie-70  
779. Westerduin Rina 1008 Botwinnik-51-34
780. Wang Daoyi 1007 Bobby Fischer-15+22
781. Berg Peter van den 1001 DSC-113+137
782. Ketting Sebastiaan 997 Rijswijk-52-22
783. Klugt Teun van der 991 DSC-114+82
784. Blanter Marfa 988 DSC-115+69
785. Boonman W. 982 Scheve Toren-23-58
786. Ham Torsten van 962 Promotie-71+123
787. Haaren Yestin van 959 Botwinnik-52+83
788. Willemsen K. 957 Haeghe Ooievaar-46-87
789. Vuong Mitchell 952 SHTV-56+74
790. Parent Wouter 883 Botwinnik-53+71
791. Kanbier Guy 864 Promotie-72-7
792. Vries A. de 825 Haeghe Ooievaar-47-49
793. Groenhof Anna 822 Promotie-73  
794. Luk Ricki 814 SHTV-57= 
795. Bogaartz T. 779 Haeghe Ooievaar-48-6
796. Vuong Joëlle 766 SHTV-58= 
797. Calje Ming Dao 747 Promotie-74+1
798. Hartzheim I. 713 Haeghe Ooievaar-49-1
799. Liefde J. de 689 Haeghe Ooievaar-50+21
800. Zwart Matthijn 570 Promotie-75  
Artikel aangelegd op: 01-05-2013
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.