Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2013
Geschreven door Paul Koppens   
01-02-2013
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2013. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2012 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 februari 2013 en veranderingen sinds 1 februari 2012

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2715 DSC-1+16
2. Fedorchuk Sergey 2644 DD-1+20
3. Jong Jan-Willem de 2449 WSC-1+37
4. Wiel John van der 2426 DD-2+3
5. Oosterom Chiel van 2376 DSC-2+28
6. Pijpers Arthur 2372 Botwinnik-1+28
7. Michielsen Joost 2367 DSC-3+39
8. Blokhuis Edgar 2342 DD-3+17
9. Blokhuis Jeroen 2334 DD-4+13
10. Freeke Matthieu 2320 DSC-4+14
11. Gaehler Marco 2317 DSC-5  
12. Wortel Marten 2301 DSC-6-6
13. Kuipers Eelco 2288 Promotie-1+1
14. Kelder Joram op den 2287 DSC-7-10
  Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
16. Kirana Marco 2267 DSC-8+9
17. Ruijgrok Dennis 2265 DD-6-8
18. Bannink Bernard 2251 Promotie-2+17
19. Meijer Dolf 2247 Pionnetjes-1= 
20. Pietersma Menno 2225 Schaakmat-1= 
    WSC-2  
21. Werksma Arie 2218 DD-7-11
22. Prakken Gerrit 2217 DD-8-14
23. Tellingen Frank van 2205 DD-9+29
24. Egmond Rogier van 2203 DD-10+22
25. Padurariu Smaranda 2201 DSC-9  
26. Legemaat G. 2195 DSC-10-27
27. Coene Igor 2186 Promotie-3-39
28. Vesters Melchior 2184 DD-11+18
    SHTV-1  
29. Barendse Ted 2182 DSC-11-2
30. Meulenbroek Kim 2175 DSC-12+27
31. Vistisen Lars 2172 DD-12-10
32. Helvoort Rob van 2170 Rijswijk-1+3
33. Hortensius Lisa 2166 DSC-13+48
34. Hofman Marnix 2164 WSC-3+20
35. Waal Ton de 2163 Promotie-4  
36. Lindner Jan-Joost 2159 DD-13+40
  Middelveld Martine 2159 DSC-14+22
38. Smits Sebastiaan 2158 DSC-15-29
39. Zetten Maarten van 2154 DD-14+31
    Promotie-5  
40. Happel Henk 2146 DD-15+91
41. Velden Bram van der 2145 DSC-16+2
42. Dop Arend van 2142 DSC-17= 
43. Padurariu Ciprian 2141 DSC-18-74
44. Dickhoff Ronald 2138 DD-16-10
45. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
46. Kommer Bas 2126 Rijswijk-2-25
47. Schrik Rachid 2114 DD-17= 
    Schaakhuis-1  
48. Buzing Pieter 2113 DSC-19+17
  Glimmerveen Martin 2113 DSC-19+63
50. Dijk Timon van 2112 Schaakmat-2-56
    WSC-4  
  Nies Pauline van 2112 DSC-21-2
52. Slaa R. 2108 DSC-22+13
53. Bas P. de 2099 DSC-23-23
  Verbaken Onno 2099 DSC-23+14
55. Ahlers Ben 2094 DD-18-2
56. Brasser Paul 2093 WSC-5-60
57. Zwartveld Hans 2088 DSC-25+27
    RSC-BP-1  
58. Hennink Erik 2083 Promotie-7+41
59. Otten Martijn 2082 DD-19+34
60. Woerden Michiel van 2080 Schaakmat-3+36
    WSC-6  
61. Hoynck van Papendrec Frans 2077 Rijswijk-3+12
62. Korecki Lukasz 2074 DD-20+24
63. Stam Hans 2072 DSC-26-19
  Voogt Bob 2072 DSC-26-47
65. Waard J.A.M. de 2071 DD-21= 
66. Kentstra Wim 2069 Scheve Toren-1+9
67. Beltz Dolf 2068 DSC-28= 
68. Zandwijk Jan-Peter van 2065 DSC-29+15
69. Cupido Alexander 2060 Rijswijk-4+1
  Duijzer Jan Willem 2060 Botwinnik-2-12
    Promotie-8  
  Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
  Vlam Horatio 2060 DSC-30-83
73. Oudewaal Vincent 2059 DD-22+207
  Pouwels John 2059 Botwinnik-3-19
75. Oranje R. 2058 DSC-31+47
76. Aagaard Michael 2057 WSC-7-23
77. Klop Tjomme 2053 SHTV-2+47
  Noordhoek Henk 2053 Promotie-9-55
79. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
80. Dekker Kees 2050 Scheve Toren-2+10
  Flohil Jaap 2050 DSC-32+36
82. Jonge Maartje de 2047 DSC-33+1
83. Manoch Maurice 2046 Promotie-10-4
84. Zanten William van 2044 DD-23-53
    SHTV-3  
85. Valstar Johan 2039 Schaakmat-4+29
    WSC-8  
86. Lisdonk Lucien van de 2037 DSC-34+9
  Thakoerdien Jerrel 2037 DD-24-78
88. Gieben Stijn 2035 SHTV-4-46
  Liempt Michael van 2035 Rijswijk-5+10
90. Kevlishvili Robby 2034 Promotie-11+11
  Stolte Maarten 2034 SHTV-5+22
92. Vos Jan-Pieter 2030 DSC-35+16
93. Borst Filip 2028 DSC-36-35
94. Broekman Willem 2023 DSC-37+25
    Promotie-12  
95. Enschede Ernst 2019 DD-25= 
96. Bosma Arend 2018 DSC-38= 
  Have Roland ten 2018 DSC-38= 
98. Verbaan Bart 2017 RSC-BP-2+10
99. Bergh Jan van den 2003 Promotie-13-26
  Voorn Martin 2003 Bobby Fischer-1-1
101. Leezer Roel 2000 Rijswijk-6-2
102. Smit Rudi de 1997 Scheve Toren-3+33
103. Munnik Talitha 1994 DSC-40-19
104. Swart Sipke de 1992 Promotie-14-47
105. Landsbergen Ron 1988 Corbulo-1+43
106. Straaten Marco van 1985 SHTV-6+19
  Voorberg Kees 1985 DSC-41+29
108. Munninghoff Alexander 1981 DD-26-28
109. Anema Walter 1979 DSC-42-54
110. Milort Gerard 1977 RSC-BP-3-24
  Segers H. 1977 DSC-43+43
    SHTV-7  
112. Hoogland Mike 1975 SHTV-8-48
  Huizen H. van 1975 Haeghe Ooievaar-4-15
    Prometheus-1  
114. Smeele Pieter 1972 DD-27-7
115. Wiersma Arno 1971 DSC-44-2
    Prometheus-2  
116. Berg Bas van der 1969 Rijswijk-7+42
117. Sibbing Sjaak 1968 Promotie-15-2
118. Harmanus Norbert 1967 Schaakhuis-2+22
119. Bieger Thierry 1962 Pomar-1-5
    WSC-9  
  Vries Jan-Pieter de 1962 DSC-45-13
121. Boerkamp Harry 1959 Promotie-16-3
122. Nepveu Manuel 1958 Promotie-17+88
123. Eberle Jan 1955 HSV-1-22
124. Marel Eric van der 1952 Bobby Fischer-2+19
125. Meer Kees van der 1951 DSC-46= 
    Prometheus-3  
126. Hoogt Ivar de 1950 DSC-47+28
  Voorberg Johan 1950 SIO-1+44
    WSC-10  
128. Buchly Stefan 1947 Botwinnik-5+6
129. Vreugdenhil Frans 1944 DD-28+38
    Schaakmat-5  
    WSC-11  
130. Prangers Toine-Gera rd 1943 DSC-48-31
131. Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-29-12
132. Baas Hans 1941 Promotie-18+11
  Henke Aleksander 1941 SHTV-9+18
134. Bos F.P. van den 1939 DD-30-16
    Haeghe Ooievaar-5  
135. Baas Rijnko 1932 Rijswijk-8+1
    Schaakhuis-3  
136. Dommisse Cornelis 1927 DD-31-28
137. Kindt Manfred 1926 WSC-12+16
138. Gallardo Banez Alfonso 1925 Rijswijk-9-2
  Huijzer Joop 1925 Promotie-19+26
140. Boeters Stefan 1923 DD-32  
  Smits Benjamin 1923 DSC-49-17
  Wichhart Maarten 1923 Promotie-20+2
143. Jonkman David 1922 Schaakhuis-4+27
  Koelmans Jan Willem 1922 DD-33-47
145. Hooven Evert van der 1919 DSC-50+68
  Pauw Sander 1919 SHTV-10-59
147. Beeren Thom 1917 Botwinnik-6-15
148. Goudriaan Tony 1915 Botwinnik-7-34
    Rijswijk-10  
149. Beijersbergen Joop 1909 Bobby Fischer-3-14
  Goossens Pieter 1909 DSC-51+38
  Vogelenzang Marco 1909 Corbulo-2+104
152. Blankespoor Jan 1907 Promotie-21-19
  Monté P.J. 1907 RSC-BP-4-16
154. Montsma Foppe-Jan 1906 DD-34+52
155. Togt Twan van der 1905 SHTV-11+247
156. Bodaan Ton 1902 HSV-2-66
    SHTV-12  
157. Ouwens Bert 1901 Promotie-22+20
158. Heijgen Diederik van 1900 DSC-52+36
  Leeuwen G.J. van 1900 SIO-2+88
    WSC-13  
160. Kunnen Ruurd 1899 Promotie-23+110
161. Vorstermans Peter 1897 SHTV-13-28
162. Kamar Muhannad 1896 RHC-Arena-1-1
  Peerdeman Nico 1896 Promotie-24-29
164. Bottema Timo 1895 Bobby Fischer-4+21
165. Beeloo Jean Miche l 1894 SHTV-14+44
    Schaakhuis-5  
  Hoogland Bauke 1894 Promotie-25+67
  Kolodkin Daniil 1894 DD-35+167
  Kuyvenhoven Marco 1894 WSC-14-43
169. Pronk Rik 1891 SHTV-15= 
170. Ham Marc van der 1884 Botwinnik-8+39
  Vink Wim 1884 DD-36-16
172. Eggink Gerhard 1883 Promotie-26-35
173. Jacob Ruben s' 1882 Botwinnik-9+13
174. Duijvesteijn Leo 1881 Schaakmat-6+25
    WSC-15  
175. Mulders Rinze 1880 Botwinnik-10+28
176. Tromp Erik Jan 1873 Scheve Toren-4+57
177. Dries Alex 1870 RHC-Arena-2-22
  Eising Henry 1870 Scheve Toren-5+16
179. Middelkoop Erik 1868 Botwinnik-11+29
  Wolvekamp O. 1868 HSV-3-11
181. Henn Reinhard 1867 DD-37-37
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-37= 
  Steffers Hendrik 1867 Rijswijk-11-25
  Zijden A.Q. v/d 1867 RSC-BP-5-6
185. Baak Evert 1865 SHTV-16+56
  Schuurman Hess Arjen 1865 Botwinnik-12-10
    Promotie-27  
187. Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
  Waard Remko de 1862 DD-39-41
189. Koreman Eric 1855 DD-40-30
  Versteegh Mark 1855 DSC-53= 
191. Lom Rob van 1854 Schaakmat-7+2
    WSC-16  
  Nijs Thimo de 1854 DD-41= 
193. Hoogeveen F.R. 1853 HSV-4-17
194. Luk Jaimy 1851 HSV-5+97
    SHTV-17  
  Sayad S. El 1851 RSC-BP-6-7
196. Leeuwen Olav van 1850 SHTV-18+2
197. Zydek R. 1849 Haeghe Ooievaar-7  
198. Grand Jan Willem le 1848 SHTV-19-151
199. Mellens Martin 1847 Voorburg-1-14
  Orsouw Theo van 1847 DD-42-27
    RHC-Arena-3  
201. Brouwers Reggy 1846 Schaakhuis-6+18
202. Anink Marco 1844 DSC-54-96
  Broek Willem-Jan van den 1844 DSC-54-39
  Sluijs Lothar van der 1844 DD-43-19
205. Staden jr. Mildo van 1843 Promotie-28+34
206. Smits Rob 1840 DSC-56-7
207. Tamerus Henrik 1839 DSC-57-63
208. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-12= 
  Verolme Martin 1838 DSC-58-25
210. Dekker Ard 1837 Schaakmat-8-56
    WSC-17  
  Gaemers Peter 1837 Rijswijk-13-23
212. Kirana Nancy 1836 DSC-59+44
  Lopies Andre 1836 DD-44= 
214. Kort Wilco 1835 Botwinnik-13+56
215. Groot Akshaya de 1834 DD-45-34
  Zijden Hans van der 1834 RSC-BP-7-7
217. Minnema Rens 1833 Promotie-29+92
  Scholten J.J.H. 1833 RHC-Arena-4+44
219. Gerritsen C.W.A. 1832 Pomar-2+38
  Smaal Lourens 1832 Botwinnik-14= 
    Promotie-30  
221. Dekker Derk 1831 DSC-60+39
    Schaakhuis-7  
  Ingenhoes P.H. 1831 RSC-BP-8-5
  Theijn Dave 1831 Scheve Toren-6+30
224. Ruigrok Jos 1830 Schaakhuis-8+27
225. Then Hans 1829 Schaakhuis-9-6
226. Oosterhout P. 1826 Haeghe Ooievaar-8-43
  Supit Eduward 1826 SHTV-20  
  Tan John 1826 Promotie-31-86
229. Roeleveld Koos 1824 HSV-6+32
    SHTV-21  
230. Hulshof Hans 1823 Rijswijk-14+23
  Regeer P.A. 1823 Schaakhuis-10+30
232. Graaf sr. J. de 1822 Scheve Toren-7-34
  Oversloot Wilco 1822 SIO-3+39
    WSC-18  
234. Tsai Wong 1816 Promotie-32+19
235. Eesteren Jaap van 1815 DD-46-17
236. Groot B. de 1814 RSC-BP-9= 
237. Mulder P. 1812 DD-47-28
238. Gent Aad van 1809 Scheve Toren-8-21
239. Minnema Hans 1808 Promotie-33+7
240. Witt Dick de 1807 Botwinnik-15-10
241. Thijssen A.W. 1805 HSV-7-15
    Haeghe Ooievaar-9  
242. Nieuwkerk Dirk van 1803 SIO-4+13
    WSC-19  
243. Middelkoop Arno 1802 Botwinnik-16+27
244. Torenstra Rene 1801 DSC-61-11
    Prometheus-4  
245. Jong Jaap de 1800 Lierse-1= 
  Markenstein W. van 1800 Pomar-3-7
247. Kraakman Paul 1799 Rijswijk-15+26
  Michielen Frank 1799 Botwinnik-17+11
  Reimer Wim 1799 DD-48-4
250. Hylkema Titus 1796 RHC-Arena-5+25
251. Hubert Michel 1795 Scheve Toren-9+321
252. Meijering Marijke 1794 Scheve Toren-10-37
  Metz Atze 1794 Rijswijk-16-24
254. Bons M.M. 1792 Haeghe Ooievaar-10+40
  Strien Bart van 1792 Rijswijk-17+69
256. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
  Wisse Niek 1791 SHTV-22+30
258. Vlugt Sander van der 1790 Botwinnik-18-6
259. Stolze Gerard 1789 Lierse-2-13
260. Holst R.E.H. v/d 1788 HSV-8+6
261. Felkers J.M. 1787 DD-49-18
  Knops H. 1787 Promotie-34+23
263. Lont Jolle 1785 DSC-62-15
264. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11= 
265. Beekum Thomas van 1780 Botwinnik-19+26
266. Hart Johan 't 1777 WSC-20-51
  Nicoll Noah 1777 DD-50-6
268. Bovenlander Theo 1775 SHTV-23+10
  Willighagen Gert-Jan 1775 SHTV-23+4
270. Heiden Jan v/d 1774 SIO-5+75
    WSC-21  
  Kleijn Jeroen 1774 Scheve Toren-11+84
  Meer Perry van der 1774 Pomar-4+7
273. Berg Jaap van den 1770 Promotie-35-59
  Dekker Jan 1770 Schaakmat-9+1
    WSC-22  
  Leuken Alex van 1770 DD-51+104
276. Ramondt Dennis 1769 RSC-BP-10+17
277. Bik Wouter 1768 Botwinnik-20+68
  Donk Jan van de 1768 DSC-63-9
279. Baak Karl 1766 SHTV-25-19
  Graaf E. v/d 1766 DD-52+26
281. Ruiter Thomas de 1764 Rijswijk-19+82
282. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-12+46
  Vink Kees 1763 Pomar-5-8
284. Heek Peter 1762 Botwinnik-21+6
  Paassen Jan van 1762 Schaakmat-10-1
    WSC-23  
286. Paalvast A.G.M. 1760 DCSV-1+12
287. Duijvesteijn Andre 1758 Schaakmat-11+18
    WSC-24  
288. Kraakman Mark 1757 Rijswijk-20-21
289. Voermans Adri 1756 DD-53-74
290. Mulders Ed 1755 Rijswijk-21+13
  Wareman D. 1755 RSC-BP-11-28
292. Rekveldt M.Th. 1751 DSC-64+23
  Termaat Alfons 1751 Botwinnik-22-19
294. Eijsbroek Dave 1750 Botwinnik-23-22
295. Gijsen Carel 1749 Rijswijk-22-16
296. Taverne Nadeem 1748 Schaakhuis-11+9
297. Bakels Rosanne 1747 Rijswijk-23-14
  Kievoet Peter 1747 DD-54+25
299. Bulthuis Jelle 1746 Rijswijk-24+6
300. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
301. Ferrier Yvonne 1744 Botwinnik-24= 
  Mors Adriaan ter 1744 DSC-65+10
    Prometheus-5  
303. Harten J.J. van 1743 Corbulo-3+60
304. Haan Hans de 1741 HSV-9-44
305. Segger A. 1740 SHTV-26-111
306. Baas Gert Jan 1739 DSC-66-27
  Drunick R.M. van 1739 Corbulo-4  
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25= 
  Spierings Ben 1739 SHTV-27-10
  Tjioe Patrick 1739 Schaakhuis-12-1
311. Gouzij Nico 1736 SHTV-28-2
312. Manen R.A. van 1735 DD-55+24
313. Bos Frank van den 1734 Rijswijk-25+12
314. Jager D.V. de 1733 Haeghe Ooievaar-12  
  Vromans Nico 1733 HSV-10-6
316. Beekman G. 1732 Pomar-6-31
  Corneth Bert 1732 HSV-11-38
  Heeres Reinier 1732 DSC-67-3
319. Kooij Nol 1731 Pomar-7-11
  Olvers E. 1731 SHTV-29-27
321. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12= 
    WSC-25  
  Stap Harry van der 1730 Rijswijk-26-5
323. Dijk Teun van 1728 Lierse-3+65
324. Geene Joris 1727 Promotie-37+145
    Rijswijk-27  
  Germeys Bart 1727 Prometheus-6= 
326. Ruigt Casper 1725 Scheve Toren-13-25
  Thierry Rein 1725 Botwinnik-26+84
    Promotie-38  
328. Ameling Bob 1723 Botwinnik-27+92
329. Terpstra J.T. 1722 Pomar-8-2
330. Broos Simon 1721 DSC-68-8
  Dijken B.S. van 1721 Corbulo-5-19
  Vermeulen Johan 1721 DSC-68= 
  Wagner A.M. 1721 Haeghe Ooievaar-13+23
    SHTV-30  
334. Toorn Aat van der 1720 RSC-BP-12+18
335. Hofstee Piet 1719 DSC-70-3
    Prometheus-7  
  Lubbe Lex van der 1719 HSV-12-31
337. Ferschtman Felix 1718 Pomar-9+29
  Haar Boudewijn van der 1718 DD-56= 
    Schaakhuis-13  
  Kerkhof C. 1718 Scheve Toren-14+25
340. Kuipers Hielke 1716 Promotie-39-1
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-13= 
  Verduijn Adriaan 1716 Lierse-4-27
343. Schalen John 1715 RHC-Arena-6-17
344. Postma Jan 1714 DD-57-33
345. Boermans R. 1709 DCSV-2+15
346. Spronsen A. van 1707 SIO-6-27
    WSC-26  
347. Noija Hans Ortwi n 1706 DD-58-1
348. Ham Ben van 1705 HSV-13= 
  Horst G. 1705 DD-59+20
    Schaakhuis-14  
  Leentvaar Coen 1705 DSC-71+5
  Zwolsman P.A. 1705 DD-59+5
352. Nobel Corniel 1704 DSC-72-101
353. Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-14+16
354. Leij E.J. van der 1700 Haeghe Ooievaar-15+60
355. Korving Cornelis 1699 DSC-73+11
356. Bilars Gerard 1698 DSC-74+21
  Busman Jan 1698 Promotie-40+31
358. Berendse F.N. 1697 Pomar-10-12
  Nies Dingeman van 1697 Promotie-41+1
  Veenstra Arnt 1697 DSC-75  
361. Zoun Rogier 1696 Botwinnik-28-4
362. Arp Gerard 1694 Botwinnik-29+5
363. Duijvesteijn Wim 1693 Schaakmat-13-25
    WSC-27  
  Tol Henk van der 1693 Rijswijk-28+8
365. Valstar Jan 1692 Lierse-5+60
  Wentholt Frans 1692 DD-61+19
367. Tamerus Jan 1691 Lierse-6+15
  Warmerdam R. 1691 Haeghe Ooievaar-16+14
369. Vissers Ton 1689 DSC-76+18
370. Dongen G. van 1688 Botwinnik-30+180
    Promotie-42  
    Scheve Toren-15  
371. Bruin Jos 1683 Schaakmat-14-16
    WSC-28  
  Holst Fred v/d 1683 HSV-14= 
  Navrat Roman 1683 HSV-14= 
374. Spronsen Mischa van 1681 Botwinnik-31+20
375. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2= 
  Mudde H. 1680 Pomar-11-1
377. Eveleens Ed 1679 Botwinnik-32-4
    Promotie-43  
378. Bronts Kor 1676 DD-62+69
379. Leeuwe F. de 1675 RSC-BP-14-5
380. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
  Kemeling Albert 1674 DSC-77+26
382. Bartel Jan-Kees 1673 DD-63-30
  Jager Mark 1673 DCSV-3-46
384. Zijden G.J. v/d 1672 RSC-BP-15+23
385. Kreitmair Thomas 1671 Voorburg-3  
  Sikkes Piet 1671 SHTV-31-9
387. Luyendijk J.J. 1669 Haeghe Ooievaar-17-36
  Meiden Geurt Jan van der 1669 SHTV-32-6
  Snijders Frits 1669 Rijswijk-29= 
390. Gaag Frits v/d 1668 SIO-8-5
    WSC-29  
  Wuister J. 1668 RSC-BP-16+10
392. Berkel Dennis van 1667 Lierse-7+76
393. Barbier R.R. 1666 Haeghe Ooievaar-18-24
394. Kampen F.F. van 1665 DD-64-52
395. Groothuis W. 1663 Bobby Fischer-5-3
396. Nitzsche Edo 1662 RHC-Arena-7+12
397. Guijt Erwin 1661 Promotie-44-44
  Yalcin Bilal 1661 DD-65  
399. Kies Arie 1659 Scheve Toren-16+24
400. Mittertreiner A.J. 1658 HSV-16-34
401. Tirandas Amir 1657 DD-66+87
    Schaakhuis-15  
  Veldhuizen Jan 1657 Promotie-45-43
403. Martens F.M. 1656 Promotie-46-36
  Toxopeus G.M.B. 1656 Promotie-46+4
405. Kuyvenhoven Vincent 1655 Schaakmat-15+27
    WSC-30  
  Stolte K.P. 1655 Pomar-12-12
    SHTV-33  
407. Sidoti Filippo 1654 DSC-78+67
408. Brinkman Dirk 1653 Promotie-48-5
  Kuyvenhoven Vincent 1653 Schaakmat-16-13
    WSC-31  
410. Engering Frans 1652 DD-67+5
411. Cruden Marcel 1650 Schaakhuis-16+30
412. Laan Hugo van der 1649 SHTV-34+53
  Wiegerink Ruben 1649 DD-68+37
414. Reiding R. 1646 Scheve Toren-17+12
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-79-12
416. Delden Jan van 1645 SHTV-35+7
  Stegenga F.J. 1645 DCSV-4= 
  Vokurka Tom 1645 DD-69+171
419. Leeuwen J. van 1644 SIO-9-3
    WSC-32  
420. Matai Rudi 1643 Promotie-49-7
421. Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-19= 
422. Huygen Kees 1641 DSC-80-41
423. Boersma F.W. 1640 Haeghe Ooievaar-20+14
424. Blanter Sofya 1639 DSC-81+2
425. Dalen Willem van 1638 Botwinnik-33-8
    Promotie-50  
426. Etten Ronald van 1637 Schaakmat-17+48
    WSC-33  
  Nierop D. 1637 Haeghe Ooievaar-21+36
  Praagman Niek 1637 Rijswijk-30-35
  Pree Jan de 1637 RHC-Arena-8-10
430. Quak Piet 1636 Lierse-8+69
431. Hettfleisch Maurice 1634 Promotie-51+73
432. Meij Marc de 1632 Schaakhuis-17+7
433. Liefde J.J. de 1631 Haeghe Ooievaar-22+41
434. Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-23= 
435. Ende Jan van den 1624 Schaakmat-18-12
    WSC-34  
  Loke J.A. 1624 HSV-17-31
437. Goudriaan W.L. 1621 DD-70-3
438. Buis Kees 1620 DD-71= 
  Jong-v/d Berg Gera de 1620 Lierse-9-32
440. Jong Arie de 1619 Lierse-10+56
  Lantzendörffer Floris 1619 Rijswijk-31-12
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-17-24
443. Gelpke R.F. 1618 DSC-82-9
444. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-24= 
  Lindhout Danny 1617 SHTV-36+13
446. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-37= 
  Verheijen Jan 1615 SHTV-37-33
448. Veen Rens ter 1614 DCSV-5-96
449. Bergers Wim 1611 Scheve Toren-18-32
  Nicolaas Han 1611 Pomar-13-23
  Veen Reinier v/d 1611 DCSV-6+30
452. Nieuwkerk Leen van 1610 Schaakmat-19+15
    WSC-35  
453. Ferschtman Galina 1609 Pomar-14-15
  Klijnsma Richard 1609 Scheve Toren-19-4
455. Berg Sandra v/d 1608 Lierse-11-95
  Tichler Alexander 1608 Paris-1= 
457. Meer J. v/d 1605 Haeghe Ooievaar-25-33
  Rijkom Wouter van 1605 Promotie-52+61
  Westerhuis Maurice 1605 DD-72+172
460. Valk Dick 1604 Lierse-12-26
461. Eering Peter 1603 Schaakmat-20-3
    WSC-36  
  Zuidgeest Jordy 1603 Schaakmat-20+22
    WSC-36  
463. Gerritsma Bert 1602 HSV-18-24
  Tesselaar Cor 1602 DD-73-22
465. Kanters Cor 1599 SHTV-39+527
466. Alsemgeest Nico 1598 Lierse-13+1
  Herpen Max van 1598 DD-74-78
468. Trompetter Remco 1597 WSC-38-16
469. As J.J. van 1596 HSV-19+5
    RHC-Arena-9  
  Zijlstra F. 1596 Voorburg-4+28
471. Vorselen Theo van 1595 DD-75+8
472. Eijk A.J. van 1592 Haeghe Ooievaar-26-31
473. Dijk Pascal van 1590 Lierse-14+21
  Jong Bob de 1590 Botwinnik-34-21
475. Rutten G. 1588 Scheve Toren-20+46
476. Berendse Frits 1585 Pomar-15= 
477. Hofman Arjen 1584 DCSV-7-6
  Huitema Doeke 1584 Rijswijk-32+28
  Sluis Jochem van der 1584 DD-76= 
  Swinkels Raymond 1584 Rijswijk-32+1
481. Pietersma Douwe 1581 Schaakmat-22-65
    WSC-39  
482. Post Dick 1580 Schaakmat-23-21
    WSC-40  
483. Berger M.P.M.J. 1579 Rijswijk-34-16
  Verploegh H.C. 1579 RSC-BP-18-13
  Vlies Franklin van der 1579 Promotie-53+55
486. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-77= 
487. Meijer Gerard 1577 Bobby Fischer-6+6
  Rietveld A. 1577 Voorburg-5-143
  Velzen M. van 1577 RSC-BP-19= 
490. Goebertus Adrie 1576 Voorburg-6+2
  Taanman P. 1576 Haeghe Ooievaar-27+16
  Weel A.J. van 1576 DD-78+21
493. Berger Otto 1575 Rijswijk-35+5
494. Arkesteijn J.P. 1573 DD-79-96
495. Gevaerts Caspar 1569 Paris-2-19
496. Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-35= 
  Riemersma P.B.J. 1568 DD-80= 
498. Poppe Owen 1566 SHTV-40+44
499. Valstar Anja 1565 SIO-10-27
    WSC-41  
  Zeilstra Lie 1565 Corbulo-6  
501. Weerts R. 1564 Haeghe Ooievaar-28-81
    SHTV-41  
502. Hulst Kees van 1563 DD-81+14
  Venema Kees 1563 DSC-83+49
504. Flikweert Kees 1561 Schaakmat-24-19
    WSC-42  
505. Coers Frans 1558 SHTV-42-29
  Hennink Dick 1558 DD-82+38
507. Kaan Jan-Evert 1557 DD-83-6
  Zuyderwijk Gerard 1557 SIO-11= 
    WSC-43  
509. Felix R.J. 1556 Rijswijk-36-27
  Steenweg Paul 1556 DCSV-8-23
  Varenkamp Frits 1556 Botwinnik-36+23
512. Haisma Hans 1555 SIO-12-18
    WSC-44  
  Rijkom Reinout van 1555 Promotie-54+125
514. Toledo Ben 1554 RHC-Arena-10-18
  Vandenberghe Karel 1554 DSC-84+15
516. Weijde Andre van der 1553 Prometheus-8-53
    Schaakmat-25  
    WSC-45  
517. Breugel E.A.J. van 1552 Haeghe Ooievaar-29-13
  Claushuis Michael 1552 Bobby Fischer-7+71
  Tjin A Lien Ike 1552 Promotie-55-27
520. Blaas L.J. 1549 Pomar-16-7
  Otter Kees den 1549 Rijswijk-37+9
522. Honderd Ger 1548 DSC-85-15
    Prometheus-9  
523. Dijk Andre van 1547 RHC-Arena-11-26
524. Perluka Han 1543 Botwinnik-37-15
  Prins Leen 1543 Schaakmat-26+33
    WSC-46  
526. Boot Otto 1542 Botwinnik-38-6
  Frehe A.P. 1542 DSC-86-45
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1542 Lierse-15+12
529. Man Peter de 1537 Pomar-17+75
  Warmenhoven R.A. 1537 Haeghe Ooievaar-30-34
531. Neefjes Jos 1536 DD-84+175
532. Wit Jacques de 1534 HSV-20-15
533. Bes R.N.M. 1532 Haeghe Ooievaar-31+20
  Gelder Kees van 1532 SHTV-43-7
  Kauffman W.F.N. 1532 Pomar-18+16
536. Middendorp A.A.M. 1530 Corbulo-7-69
537. Sas Aad van 1528 Pomar-19+35
538. Huisman Edgar 1526 DSC-87-74
  Kanbier Max 1526 Promotie-56-50
540. Bruin Wouter de 1525 Rijswijk-38  
  Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-12= 
542. Staden sr. M. van 1523 Promotie-57-8
543. Berg Johan v/d 1521 SIO-13= 
    WSC-47  
  Groot Pieter de 1521 Botwinnik-39-34
  Heide Jelle v/d 1521 RHC-Arena-13-26
  Suijker J.W.M. 1521 Haeghe Ooievaar-32-36
547. Hessels W.B. 1520 HSV-21-17
  Veen H. ter 1520 DCSV-9= 
549. Groot M.H. de 1519 RSC-BP-20-22
  Hoseni Arash 1519 Bobby Fischer-8+20
  Knigge Mark 1519 Rijswijk-39+89
552. Swieten Simon van 1518 Lierse-16-11
553. Noordam Arjen 1517 Lierse-17-20
554. Dirkse Simon 1515 DSC-88-2
  Hendriks J.J.E. 1515 Haeghe Ooievaar-33-54
  Kemeling Leen 1515 SIO-14-40
    WSC-48  
557. Karagantcheff Dimitri 1513 DD-85+13
558. Dop Erik van 1512 Rijswijk-40-5
  Koks Paul 1512 DSC-89-9
    Schaakhuis-18  
  Pol Theo van der 1512 Schaakmat-27+128
    WSC-49  
561. Sutrisno Agus 1511 Scheve Toren-21-3
562. Croes J.C. 1510 Haeghe Ooievaar-34+10
563. Knigge Hans 1509 Rijswijk-41-33
564. Elst F.A. v/d 1508 Pomar-20-60
  Franke Arie 1508 Botwinnik-40-80
566. Butterman Gert 1507 Pomar-21+7
567. Hoek Fabian 1506 Promotie-58= 
568. Dijkstra R.W. 1500 SHTV-44+5
569. Somer Arif 1499 HSV-22-26
    Schaakhuis-19  
570. Ee Winston van 1498 Rijswijk-42+50
  Gallardo Banez Felipe 1498 Rijswijk-42+190
572. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-23= 
  Merle Robert 1496 SIO-15-14
    WSC-50  
  Rodijnen Rinus 1496 Lierse-18+58
575. Steemers Vincent 1495 Pomar-22+1
576. Bellen Henk van 1494 DD-86-63
  Dekker Jan 1494 Lierse-19= 
  Spaans Leen 1494 DD-86-15
579. Riet P.H.M. van 1493 DSC-90-22
580. Falandt Jan 1491 Pomar-23= 
  Smit F. 1491 DSC-91= 
582. Burg Wesley van der 1490 Rijswijk-44+28
  Liefde F.G.J. de 1490 Haeghe Ooievaar-35+4
584. Hazeu Cock 1489 Lierse-20-116
585. Berg G.M. v/d 1488 Haeghe Ooievaar-36-27
  Remmerswaal W. 1488 DD-88+103
    HSV-24  
    Haeghe Ooievaar-36  
587. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-45= 
588. Zwemstra Bert 1482 DSC-92-18
    Prometheus-10  
589. Bussmann Gerrit 1479 DSC-93+35
    Prometheus-11  
  Onselen Guido 1479 Schaakhuis-20+32
  Patty F. Al 1479 Voorburg-7+12
592. Frima Erik 1478 DD-89+10
593. Hanemaaijer Piet 1477 Botwinnik-41-24
  Lier J.M.E. van 1477 Promotie-59-61
  Reede Lito van 1477 DSC-94+16
596. Bottema Elmar 1476 Bobby Fischer-9+53
597. Woestenenk John 1475 Pomar-24= 
598. Breuker Harry 1473 Promotie-60-9
  Kruk Arie v/d 1473 SIO-16+7
    WSC-51  
600. Nieswaag Hans 1471 Lierse-21-51
601. Hijma Peter 1469 Promotie-61+19
602. Meer Frank van der 1468 Pomar-25  
  Vries Peter de 1468 Schaakmat-28-80
    WSC-52  
604. Bonsel J. 1465 SHTV-46-11
  Zwan Jeroen van der 1465 RSC-BP-21-60
606. Geene Patrick 1464 Rijswijk-45-21
607. Poots Rene 1461 DSC-95-21
608. Becker Johan 1456 Paris-3-60
609. Ouwehand Tjeerd 1455 DD-90-115
    Schaakhuis-21  
610. Berg Gijs van den 1451 DD-91  
  Poot Wim 1451 Lierse-22-33
612. Wal Mart v/d 1450 SIO-17+30
    WSC-53  
613. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-96= 
615. Kolk Jan v/d 1446 DSC-97+7
    Prometheus-12  
616. Krempel Jordy 1443 DSC-98+21
617. Buijs Gerard 1442 Lierse-23+2
618. Akkerboom Broer 1441 Rijswijk-46-11
619. Corpeleijn Andre 1440 Botwinnik-42-11
  Hofland Jeffrey 1440 SIO-18-43
    WSC-54  
621. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22= 
622. Doeves Bram 1438 Botwinnik-43+42
  Jong Dick de 1438 HSV-25-45
  Zwart Ard v/d 1438 SHTV-47-3
625. Ruiter Rein de 1436 DD-92+26
626. Engelen Niels 1435 DD-93+7
627. Boekestijn Piet 1433 Lierse-24+65
628. Albers Merijn 1432 Botwinnik-44  
  Roo J. de 1432 Promotie-62+23
630. Verwaart D.J. 1431 HSV-26= 
631. Nienhuis Jan 1430 Voorburg-8-31
632. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-14= 
  Vries Rob de 1428 Promotie-63-34
634. Zonneveld J. 1427 Pomar-26-60
635. Hinkenkemper B.J. 1425 Corbulo-8-49
  Lohrer M.T.A. 1425 Pomar-27+20
637. Pettinga Paul 1422 Botwinnik-45-8
638. Slagboom Govert 1421 Pomar-28= 
639. Alphenaar J. 1420 Promotie-64= 
640. Lim Danny 1419 Bobby Fischer-10= 
641. Schoon C. 1417 Promotie-65+20
642. Orie Erik 1416 Rijswijk-47-61
643. Jacobs H. 1414 Pomar-29+23
644. Splint Rob 1413 Botwinnik-46-1
645. Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
646. Duivenboden R. van 1410 Haeghe Ooievaar-38+58
647. Rees Stephen 1409 DD-94-16
  Rijswijk Tim van 1409 Pomar-30+17
649. Lucas Herman 1407 RSC-BP-23-16
  Middelkoop Erik 1407 Botwinnik-47+47
651. Jutte W.P.M. 1406 Promotie-66-29
652. Bragonje H. 1403 Promotie-67-18
  Kuijper Wim 1403 Lierse-25+8
  Scherpenisse Rob 1403 DSC-99-47
655. Oudheusden Jason van 1402 DSC-100+39
  Witjens Theo 1402 Botwinnik-48-31
657. Mokadem Mohamed 1401 Corbulo-9  
658. Stuut Klaas 1400 RHC-Arena-15-5
659. Middeldorp A.G.M. 1399 Haeghe Ooievaar-39-8
660. Ahn W. 1392 Corbulo-10-43
  Dekker Rick 1392 Promotie-68+8
662. Schuyer Eddy 1390 Bobby Fischer-11+50
663. Helm Alfred van der 1389 DD-95-246
664. Zonderland H. 1388 DSC-101-34
665. Blaauw F. 1383 Bobby Fischer-12-53
666. Ende Henk van den 1380 Lierse-26+2
667. Werven H. van 1379 Promotie-69-2
668. Geest Marco van 1377 Schaakmat-30-5
    WSC-55  
669. Bom Aad 1376 Schaakmat-31+17
    WSC-56  
670. Boer R. de 1374 RSC-BP-24-52
671. Vreede Henk de 1372 Botwinnik-49+25
672. Vetten Piet de 1371 Lierse-27+15
673. Zaalen Jos van 1370 RHC-Arena-16-10
674. Zee Arjen van der 1363 Botwinnik-50-35
675. Groot Bertus 1362 Schaakmat-32-43
    WSC-57  
  Janssen Thijs 1362 Schaakmat-32-2
    WSC-57  
677. Duijf A.W. den 1361 SIO-19-66
    WSC-59  
678. Nederpel Bram 1355 DCSV-11-3
679. Boot Harry 1354 HSV-27= 
  Hählen Ruud 1354 HSV-27+4
681. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
682. Breton Mark 1351 DSC-102  
  Mook R.J. 1351 Rijswijk-48-19
684. Pelova Victoria 1348 DSC-103+24
685. Chervet Henk 1342 Bobby Fischer-13= 
  Millenaar Klaas 1342 SIO-20-18
    WSC-60  
687. Soeterbroek Piet 1339 Botwinnik-51+22
688. Koornneef Arie 1338 Lierse-28-25
689. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
690. Ciftci Selahattin 1335 HSV-29+5
  Zuydgeest Leo 1335 DSC-104+43
    Prometheus-13  
692. Heyningen Ruud van 1334 Lierse-29-87
693. Wulffers L.A.G.M. 1333 Haeghe Ooievaar-40+5
694. Al Sam Husham 1332 Botwinnik-52-18
695. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9= 
696. Eibergen Robert van 1330 DD-96+115
697. Dalfsen Richard van 1327 HSV-30  
698. Vries Auke de 1325 DD-97+51
699. Bouma Henk 1324 SHTV-48+33
  Lagerwerf Leen 1324 Lierse-30-2
  Sluis Bert v/d 1324 RHC-Arena-17-11
702. Kinoshita Kanako 1323 DD-98  
    Schaakhuis-22  
703. Beekman Loek 1322 Pomar-31+121
  Meer Lex van der 1322 SHTV-49-5
705. Vos Roel 1317 DSC-105+27
706. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-53-15
  Erp Sven van 1313 Corbulo-11  
708. Boers Frans 1310 Schaakmat-35-54
    WSC-62  
709. Meiden Pim v/d 1309 SHTV-50-173
710. Huybens P.M. 1308 HSV-31-20
711. Rijkom Vincent van 1307 Promotie-70+37
712. Hendriks Hans 1305 DSC-106-62
    Prometheus-14  
  Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-22+121
714. Oomes Marijn 1298 Schaakmat-36-16
    WSC-63  
715. Bergers J. 1296 Pomar-32-21
  Hout Gerrit v/d 1296 SIO-21= 
    WSC-64  
  Modderman Arent 1296 Botwinnik-54-28
718. Eijgenraam Wim 1295 Voorburg-10-8
719. Caspers Eric 1294 Botwinnik-55-21
720. Feenstra J.D. 1293 RSC-BP-25  
  Gastaldi G. 1293 Pomar-33+2
722. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
723. Oosterom Gerrit 1289 Lierse-31-2
724. Coenders Hans 1285 HSV-32  
725. Kwappenberg Eric 1284 SHTV-51-12
  Tiersma Jan Bouke 1284 Schaakmat-37-20
    WSC-65  
727. Jong A. de 1280 DSC-107-6
728. Attema M.E. 1271 Paris-5-22
729. Knaap Jos van der 1270 Schaakmat-38+4
    WSC-66  
730. Bijster Harmen 1264 Voorburg-12+1
731. Feringa Andre 1263 Lierse-32-43
  Ham J. van 1263 DSC-108-151
  Hanewald Ernst 1263 DSC-108-35
  Rens Hans 1263 Botwinnik-56-19
735. Wessem Melchior van 1261 Paris-6-54
736. Liefde M.S. de 1259 Haeghe Ooievaar-41-19
  Schout W. 1259 Haeghe Ooievaar-41-257
738. Haan Jaap de 1258 Schaakmat-39= 
    WSC-67  
739. Haverkamp Allart 1255 HSV-33+34
740. Grootscholten Leo 1253 SIO-22+13
    WSC-68  
741. Willik Bert van der 1252 DSC-110-59
742. Homulle H. 1251 Haeghe Ooievaar-43+82
  Tavakolly Navied 1251 Paris-7-29
744. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-71+53
745. Hijman H.A.P. 1244 Pomar-34  
746. Giele Reinier 1242 DSC-111= 
747. Battes Frans 1239 Botwinnik-57+3
748. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-112= 
    Prometheus-15  
749. Heufke Kantelaar R.A. 1237 Corbulo-12-82
750. Keuzenkamp Monique 1236 RHC-Arena-18+59
751. Calje Adrey 1228 Botwinnik-58+214
    Voorburg-13  
752. Torenstra Jan 1224 DSC-113+12
    Prometheus-16  
753. Hartmann Joop 1223 DCSV-12= 
754. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-19= 
755. Zijlstra Th. 1219 Voorburg-14-92
756. Boersma L. 1215 Haeghe Ooievaar-44-6
757. Kok Wiebe 1212 Rijswijk-49  
758. Schaafsma B.J. 1207 Paris-8+20
759. Dijk L.B. van 1204 SHTV-52= 
760. Wagter Eric 1203 DSC-114-104
761. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-14-14
762. Onderwater Michel 1199 Schaakmat-40-6
    WSC-69  
763. Lohuis Anton 1193 Schaakmat-41  
    WSC-70  
764. Kommer Jan 1192 Rijswijk-50-30
  Kröschell Wim 1192 Lierse-33+134
766. Jansen Matthijs 1188 Schaakmat-42+20
    WSC-71  
767. Valstar-Valstar Nel 1187 Lierse-34-25
  Visser J.H.A. 1187 Voorburg-15-162
769. Bree Christiqn van 1181 Paris-9= 
  Hogezand Raf 1181 DD-99+45
  Vreugdenhil Jaap 1181 Lierse-35+9
772. Prins Jan 1176 Lierse-36-95
773. Berg Co v/d 1173 Lierse-37-172
774. Vermeulen Wim 1165 SHTV-53-9
775. Dijk Henk van 1158 SIO-23-12
    WSC-72  
776. Hogendoorn Tim 1156 Rijswijk-51-16
777. Kruijs A.L.P.M. van der 1149 Haeghe Ooievaar-45-6
778. Wel Frank van der 1143 Lierse-38-85
779. Mos C.J. 1140 SIO-24= 
    WSC-73  
780. Helfteren T. van 1138 DCSV-13-3
781. Kolmeschate Rob van 1131 Lierse-39+111
782. Zalm Ino v/d 1129 Schaakmat-43+29
    WSC-74  
783. Calje Fong Li 1126 Promotie-72+123
784. Ham Wim van der 1124 Botwinnik-59= 
785. Oomes Ad 1120 Schaakmat-44-13
    WSC-75  
786. Blok Sebastiaan 1117 Paris-10+158
787. Ee R.H. van 1105 Rijswijk-52  
788. Rubert Mireille 1102 DD-100-133
789. Cornelissen Arjan 1101 DSC-115= 
790. Klaveren Justus van 1098 SHTV-54+236
791. Luk Thomas 1085 SHTV-55+144
792. Veerkamp Kevin 1070 Rijswijk-53+154
793. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11+13
794. Manoch Alicia 1062 Promotie-73+17
795. Jong B. de 1052 HSV-34  
796. Hettema Bart 1046 Rijswijk-54+117
797. Frima Lodewijk 1044 Paris-12= 
798. Weekhout A. 1040 Bobby Fischer-15-7
799. Holan Franciska 1035 Bobby Fischer-16  
800. Westerduin Rina 1019 Botwinnik-60-63
801. Hagers Yannick 1015 Botwinnik-61+28
    Promotie-74  
802. Wang Daoyi 1007 Bobby Fischer-17+93
803. Willemsen K. 1004 Haeghe Ooievaar-46+4
804. Ketting Sebastiaan 1003 Rijswijk-55-16
805. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-17= 
806. Blanter Marfa 997 DSC-116+78
  Boonman W. 997 Scheve Toren-23-43
808. Berg Peter van den 962 DSC-117  
809. Klugt Teun van der 960 DSC-118+70
810. Brulleman Floris 952 Rijswijk-56= 
811. Dongen Sam van 926 Botwinnik-62+73
    DSC-119  
812. Vuong Mitchell 924 SHTV-56+146
813. Geene Ilse 913 DSC-120  
    Rijswijk-57  
814. Parent Wouter 899 Botwinnik-63+113
815. Haaren Yestin van 876 Botwinnik-64  
816. Ham Torsten van 874 Promotie-75+35
817. Kanbier Guy 866 Promotie-76-8
818. Vries A. de 837 Haeghe Ooievaar-47-49
819. Luk Ricki 814 SHTV-57-20
820. Bogaartz T. 779 Haeghe Ooievaar-48  
821. Vuong Joëlle 766 SHTV-58-23
822. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-58= 
823. Hartzheim I. 713 Haeghe Ooievaar-49+54
824. Calje Ming Dao 708 Promotie-77-2
825. Liefde J. de 667 Haeghe Ooievaar-50-23
826. Zwart Matthijn 591 Promotie-78  
Artikel aangelegd op: 01-02-2013
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.