Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2012
Geschreven door Paul Koppens   
04-11-2012
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2012. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2011 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 november 2012 en veranderingen sinds 1 november 2011

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2714 DSC-1-13
2. Fedorchuk Sergey 2651 DD-1+44
3. Jong Jan-Willem de 2445 WSC-1+30
4. Wiel John van der 2416 DD-2-13
5. Oosterom Chiel van 2390 DSC-2+35
6. Pijpers Arthur 2370 Botwinnik-1+33
7. Michielsen Joost 2362 DSC-3+45
8. Blokhuis Edgar 2338 DD-3+16
9. Blokhuis Jeroen 2334 DD-4+11
10. Freeke Matthieu 2312 DSC-4+3
11. Gaehler Marco 2309 DSC-5  
12. Wortel Marten 2301 DSC-6-25
13. Kuipers Eelco 2296 Promotie-1-6
14. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kelder Joram op den 2286 DSC-7-4
16. Ruijgrok Dennis 2275 DD-6+3
17. Kirana Marco 2267 DSC-8-2
18. Meijer Dolf 2242 Pionnetjes-1-1
19. Bannink Bernard 2239 Promotie-2+5
20. Pietersma Menno 2212 Schaakmat-1-17
    WSC-2  
21. Prakken Gerrit 2208 DD-7-31
  Werksma Arie 2208 DD-7+14
23. Vistisen Lars 2187 DD-9-57
24. Coene Igor 2186 Promotie-3-36
25. Padurariu Smaranda 2185 DSC-9  
26. Smits Sebastiaan 2183 DSC-10+6
27. Helvoort Rob van 2182 Rijswijk-1+2
28. Lindner Jan-Joost 2180 DD-10+55
29. Egmond Rogier van 2176 DD-11-18
30. Barendse Ted 2173 DSC-11-13
31. Legemaat G. 2172 DSC-12-28
32. Meulenbroek Kim 2165 DSC-13+20
33. Waal Ton de 2163 Promotie-4  
34. Vesters Melchior 2161 DD-12+109
    SHTV-1  
35. Padurariu Ciprian 2156 DSC-14-36
36. Zetten Maarten van 2154 DD-13+40
    Promotie-5  
37. Middelveld Martine 2150 DSC-15+75
38. Velden Bram van der 2148 DSC-16+5
39. Dop Arend van 2142 DSC-17= 
40. Kommer Bas 2138 Rijswijk-2-16
41. Hofman Marnix 2134 WSC-3+10
42. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-6  
43. Dickhoff Ronald 2130 DD-14+11
44. Dijk Timon van 2127 Schaakmat-2-88
    WSC-4  
45. Brasser Paul 2120 WSC-5-38
46. Hortensius Lisa 2115 DSC-18+7
  Nies Pauline van 2115 DSC-18-16
  Vlam Horatio 2115 DSC-18-15
49. Glimmerveen Martin 2114 DSC-21+57
  Schrik Rachid 2114 DD-15= 
51. Ahlers Ben 2108 DD-16= 
52. Buzing Pieter 2107 DSC-22+20
53. Bas P. de 2106 DSC-23-3
54. Zanten William van 2105 DD-17+8
    SHTV-2  
55. Noordhoek Henk 2098 Promotie-7+3
56. Slaa R. 2096 DSC-24+1
57. Verbaken Onno 2094 DSC-25+5
58. Waard J.A.M. de 2090 DD-18+18
59. Hoynck van Papendrec Frans 2089 Rijswijk-3+57
60. Happel Henk 2085 DD-19+38
  Oranje R. 2085 DSC-26+44
62. Thakoerdien Jerrel 2083 DD-20-5
63. Duijzer Jan Willem 2081 Botwinnik-2+6
    Promotie-8  
64. Zwartveld Hans 2080 DSC-27+19
    RSC-BP-1  
65. Kentstra Wim 2079 Scheve Toren-1+27
66. Woerden Michiel van 2077 Schaakmat-3+41
    WSC-6  
67. Aagaard Michael 2076 WSC-7+30
68. Beltz Dolf 2068 DSC-28= 
69. Dekker Kees 2065 Scheve Toren-2+2
70. Hennink Erik 2064 Promotie-9+42
71. Korecki Lukasz 2062 DD-21-20
72. Otten Martijn 2061 DD-22+56
  Stam Hans 2061 DSC-29-59
74. Borst Filip 2060 DSC-30+27
  Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
76. Pouwels John 2057 Botwinnik-3+7
77. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
78. Klop Tjomme 2051 SHTV-3+59
79. Mostert Joost 2048 Promotie-10+57
  Voogt Bob 2048 DSC-31-44
81. Jonge Maartje de 2047 DSC-32-22
82. Zandwijk Jan-Peter van 2044 DSC-33-32
83. Cupido Alexander 2043 Rijswijk-4-45
84. Vos Jan-Pieter 2036 DSC-34+2
85. Stolte Maarten 2035 SHTV-4-1
86. Swart Sipke de 2032 Promotie-11+10
87. Munninghoff Alexander 2026 DD-23+26
88. Kevlishvili Robby 2021 Promotie-12-95
  Liempt Michael van 2021 Rijswijk-5-19
  Smeele Pieter 2021 DD-24+43
91. Enschede Ernst 2019 DD-25= 
92. Bosma Arend 2018 DSC-35= 
93. Bergh Jan van den 2016 Promotie-13-13
  Flohil Jaap 2016 DSC-36+18
95. Valstar Johan 2015 Schaakmat-4-4
    WSC-8  
96. Broekman Willem 2014 DSC-37-6
    Promotie-14  
97. Have Roland ten 2013 DSC-38-8
98. Vreugdenhil Frans 2012 DD-26+132
    Schaakmat-5  
    WSC-9  
99. Manoch Maurice 2006 Promotie-15+59
100. Lisdonk Lucien van de 2005 DSC-39+6
101. Gieben Stijn 2004 SHTV-5-62
102. Segers H. 2000 DSC-40+69
    SHTV-6  
103. Verbaan Bart 1996 RSC-BP-2-15
104. Anema Walter 1995 DSC-41-67
105. Munnik Talitha 1987 DSC-42-44
106. Hoogland Mike 1986 SHTV-7-40
107. Boeters Stefan 1982 DD-27  
108. Huizen H. van 1979 Haeghe Ooievaar-4-8
    Prometheus-1  
109. Voorn Martin 1977 Bobby Fischer-1-14
110. Leezer Roel 1975 Rijswijk-6-16
111. Berg Bas van der 1974 Rijswijk-7+45
112. Voorberg Kees 1972 DSC-43+27
113. Landsbergen Ron 1970 Corbulo-1+18
    Promotie-16  
114. Harmanus Norbert 1968 Schaakhuis-1+43
  Sibbing Sjaak 1968 Promotie-17+14
116. Straaten Marco van 1964 SHTV-8+5
117. Smit Rudi de 1962 Scheve Toren-3+46
118. Boerkamp Harry 1960 Promotie-18+26
  Vries Jan-Pieter de 1960 DSC-44-7
120. Milort Gerard 1958 RSC-BP-3-41
121. Bieger Thierry 1955 Pomar-1+8
    WSC-10  
  Dommisse Cornelis 1955 DD-28= 
123. Buchly Stefan 1952 Botwinnik-5+39
  Eberle Jan 1952 HSV-1-18
125. Bos F.P. van den 1950 DD-29+48
    Haeghe Ooievaar-5  
  Pauw Sander 1950 SHTV-9-117
127. Prangers Toine-Gera rd 1943 DSC-45-55
128. Koelmans Jan Willem 1942 DD-30-44
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-30-5
130. Meer Kees van der 1938 DSC-46-6
    Prometheus-2  
131. Marel Eric van der 1935 Bobby Fischer-2+22
132. Beeren Thom 1934 Botwinnik-6+41
  Monté P.J. 1934 RSC-BP-4-52
134. Kindt Manfred 1930 WSC-11+20
  Voorberg Johan 1930 SIO-1+34
    WSC-11  
  Wiersma Arno 1930 DSC-47-21
    Prometheus-3  
137. Goudriaan Tony 1928 Botwinnik-7-23
    Rijswijk-8  
  Nepveu Manuel 1928 Promotie-19+86
139. Baas Rijnko 1927 Rijswijk-9+28
    Schaakhuis-2  
140. Henke Aleksander 1923 SHTV-10= 
  Smits Benjamin 1923 DSC-48-43
142. Baas Hans 1921 Promotie-20+6
  Hoogt Ivar de 1921 DSC-49+18
  Wichhart Maarten 1921 Promotie-20-7
145. Vorstermans Peter 1915 SHTV-11-35
146. Beijersbergen Joop 1914 Bobby Fischer-3+25
147. Gallardo Banez Alfonso 1913 Rijswijk-10+9
148. Koreman Eric 1908 DD-32+28
149. Blankespoor Jan 1907 Promotie-22-26
  Peerdeman Nico 1907 Promotie-22-3
151. Kolodkin Daniil 1905 DD-33+185
  Waard Remko de 1905 DD-33+13
153. Jonkman David 1903 Schaakhuis-3+12
154. Orsouw Theo van 1902 DD-35+39
    RHC-Arena-1  
155. Huijzer Joop 1899 Promotie-24-13
156. Bottema Timo 1897 Bobby Fischer-4+57
  Kuyvenhoven Marco 1897 WSC-13-57
158. Eggink Gerhard 1894 Promotie-25-26
159. Oudewaal Vincent 1893 DD-36+53
160. Heijgen Diederik van 1891 DSC-50+98
  Kunnen Ruurd 1891 Promotie-26+102
  Pronk Rik 1891 SHTV-12= 
163. Henn Reinhard 1890 DD-37-22
164. Steffers Hendrik 1889 Rijswijk-11-22
165. Ouwens Bert 1888 Promotie-27-10
166. Kamar Muhannad 1885 RHC-Arena-2+8
167. Bodaan Ton 1884 HSV-2-67
    SHTV-13  
  Vink Wim 1884 DD-38-66
169. Leeuwen G.J. van 1882 SIO-2+138
    WSC-14  
170. Hooven Evert van der 1881 DSC-51-14
171. Grand Jan Willem le 1880 SHTV-14-139
  Mulders Rinze 1880 Botwinnik-8+5
173. Ham Marc van der 1879 Botwinnik-9+67
  Supit Eduward 1879 SHTV-15  
175. Goossens Pieter 1876 DSC-52-25
176. Montsma Foppe-Jan 1875 DD-39-13
177. Middelkoop Erik 1874 Botwinnik-10+26
178. Dries Alex 1870 RHC-Arena-3-64
  Eising Henry 1870 Scheve Toren-4+25
  Schuurman Hess Arjen 1870 Botwinnik-11-24
    Promotie-28  
  Zijden Hans van der 1870 RSC-BP-5+46
182. Groot Akshaya de 1868 DD-40= 
  Jacob Ruben s' 1868 Botwinnik-12+6
  Wolvekamp O. 1868 HSV-3-47
185. Nagtegaal J.A. 1867 DD-41= 
186. Dekker Ard 1866 Schaakmat-6-26
    WSC-15  
187. Zijden A.Q. v/d 1865 RSC-BP-6+1
188. Theijn Dave 1864 Scheve Toren-5+105
189. Broek Willem-Jan van den 1863 DSC-53-45
190. Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
191. Tsai Wong 1860 Promotie-29+25
192. Oosterhout P. 1859 Haeghe Ooievaar-7-10
193. Baak Karl 1857 SHTV-16+63
194. Versteegh Mark 1855 DSC-54= 
195. Nijs Thimo de 1854 DD-42= 
196. Lom Rob van 1853 Schaakmat-7-20
    WSC-16  
197. Hoogeveen F.R. 1851 HSV-4-28
  Hoogland Bauke 1851 Promotie-30-2
  Sayad S. El 1851 RSC-BP-7-7
200. Duijvesteijn Leo 1848 Schaakmat-8+9
    WSC-17  
201. Beeloo Jean Miche l 1847 SHTV-17+34
    Schaakhuis-4  
202. Anink Marco 1846 DSC-55-100
  Mulder P. 1846 DD-43+6
204. Smits Rob 1845 DSC-56-2
205. Smaal Lourens 1843 Botwinnik-13+12
    Promotie-31  
206. Gaemers Peter 1842 Rijswijk-12-33
207. Eesteren Jaap van 1840 DD-44+4
  Leeuwen Olav van 1840 SHTV-18-42
  Mellens Martin 1840 Voorburg-1-10
210. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-13= 
211. Lopies Andre 1836 DD-45= 
212. Verolme Martin 1833 DSC-57-44
213. Sluijs Lothar van der 1832 DD-46-11
  Tamerus Henrik 1832 DSC-58-42
215. Tan John 1830 Promotie-32-82
216. Then Hans 1829 Schaakhuis-5-19
217. Brouwers Reggy 1827 Schaakhuis-6+9
  Staden jr. Mildo van 1827 Promotie-33+8
  Thijssen A.W. 1827 HSV-5-67
    Haeghe Ooievaar-8  
220. Kirana Nancy 1826 DSC-59+55
221. Gent Aad van 1823 Scheve Toren-6-22
  Gerritsen C.W.A. 1823 Pomar-2+48
  Hulshof Hans 1823 Rijswijk-14+31
  Meijering Marijke 1823 Scheve Toren-6= 
225. Graaf sr. J. de 1822 Scheve Toren-8-35
226. Regeer P.A. 1820 Schaakhuis-7+53
227. Voermans Adri 1819 DD-47-22
228. Dekker Derk 1815 DSC-60+16
    Schaakhuis-8  
  Oversloot Wilco 1815 SIO-3+48
    WSC-18  
  Ruigrok Jos 1815 Schaakhuis-8+37
  Togt Twan van der 1815 SHTV-19+397
232. Baak Evert 1814 SHTV-20-25
  Groot B. de 1814 RSC-BP-8= 
  Minnema Hans 1814 Promotie-34+23
  Witt Dick de 1814 Botwinnik-14+9
236. Segger A. 1812 SHTV-21-70
237. Middelkoop Arno 1808 Botwinnik-15+57
238. Stolze Gerard 1804 Lierse-1+5
  Torenstra Rene 1804 DSC-61-47
    Prometheus-4  
240. Vogelenzang Marco 1803 Corbulo-2-9
241. Jager Mark 1802 HSV-6+52
242. Holst R.E.H. v/d 1800 HSV-7+7
  Jong Jaap de 1800 Lierse-2= 
244. Ingenhoes P.H. 1799 RSC-BP-9+14
  Kraakman Paul 1799 Rijswijk-15+26
246. Scholten J.J.H. 1798 RHC-Arena-4+16
  Vink Kees 1798 Pomar-3+25
248. Nieuwkerk Dirk van 1797 SIO-4-10
    WSC-19  
249. Roeleveld Koos 1794 HSV-8-18
    SHTV-22  
250. Zydek R. 1793 Haeghe Ooievaar-9  
251. Nicoll Noah 1792 DD-48+5
  Reimer Wim 1792 DD-48-27
253. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-16= 
  Markenstein W. van 1791 Pomar-4-6
255. Vlugt Sander van der 1790 Botwinnik-16-14
256. Hubert Michel 1789 Scheve Toren-9  
  Wisse Niek 1789 SHTV-23+52
258. Bulthuis Jelle 1788 Rijswijk-17+63
259. Beekum Thomas van 1786 Botwinnik-17+9
  Bik Wouter 1786 Botwinnik-17+107
261. Lont Jolle 1785 DSC-62-19
262. Hart Johan 't 1783 WSC-20-123
263. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Willighagen Gert-Jan 1782 SHTV-24+17
265. Felkers J.M. 1780 DD-50-25
266. Knops H. 1779 Promotie-35+37
267. Bons M.M. 1774 Haeghe Ooievaar-11+75
  Kievoet Peter 1774 DD-51+60
269. Michielen Frank 1773 Botwinnik-19-15
270. Dekker Jan 1772 Schaakmat-9+1
    WSC-21  
  Wareman D. 1772 RSC-BP-10-1
272. Nobel Corniel 1769 DSC-63-16
273. Heek Peter 1768 Botwinnik-20+35
  Termaat Alfons 1768 Botwinnik-20-20
275. Kort Wilco 1767 Botwinnik-22+78
276. Duijvesteijn Andre 1766 Schaakmat-10+37
    WSC-22  
  Haan Hans de 1766 HSV-9-4
  Paalvast A.G.M. 1766 DCSV-1+10
  Ramondt Dennis 1766 RSC-BP-11+29
280. Baas Gert Jan 1765 DSC-64+10
  Bovenlander Theo 1765 SHTV-25= 
282. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-10  
283. Bakels Rosanne 1761 Rijswijk-18= 
284. Gijsen Carel 1760 Rijswijk-19+19
  Hylkema Titus 1760 RHC-Arena-5-27
286. Meer Perry van der 1759 Pomar-5-11
  Spierings Ben 1759 SHTV-26+49
288. Donk Jan van de 1758 DSC-65-14
289. Graaf E. v/d 1757 DD-52+24
  Kraakman Mark 1757 Rijswijk-20-12
291. Eijsbroek Dave 1755 Botwinnik-23-21
292. Drunick R.M. van 1752 Corbulo-3  
293. Minnema Rens 1749 Promotie-36+75
  Paassen Jan van 1749 Schaakmat-11-37
    WSC-23  
295. Corneth Bert 1748 HSV-10-50
  Vromans Nico 1748 HSV-10-33
297. Heiden Jan v/d 1747 SIO-5+44
    WSC-24  
298. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
  Postma Jan 1745 DD-53+12
300. Ferrier Yvonne 1744 Botwinnik-24= 
  Mors Adriaan ter 1744 DSC-66+15
    Prometheus-5  
302. Heeres Reinier 1741 DSC-67+6
  Mulders Ed 1741 Rijswijk-21-10
  Ruiter Thomas de 1741 Rijswijk-21+89
305. Berg Jaap van den 1740 Promotie-38-71
306. Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25= 
  Rekveldt M.Th. 1739 DSC-68+23
  Ruigt Casper 1739 Scheve Toren-11-11
309. Taverne Nadeem 1737 Schaakhuis-10-20
310. Gouzij Nico 1736 SHTV-27-6
311. Olvers E. 1735 SHTV-28-17
  Westerhuis Maurice 1735 DD-54  
313. Broos Simon 1733 DSC-69+18
  Lubbe Lex van der 1733 HSV-12-35
  Tjioe Patrick 1733 Schaakhuis-11-38
316. Hofstee Piet 1731 DSC-70+17
    Prometheus-6  
  Kooij Nol 1731 Pomar-6-11
318. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12-8
    WSC-25  
  Stap Harry van der 1730 Rijswijk-23-23
  Strien Bart van 1730 Rijswijk-23+13
321. Toorn Aat van der 1728 RSC-BP-12+46
322. Germeys Bart 1727 Prometheus-7= 
  Spronsen A. van 1727 SIO-6+5
    WSC-26  
324. Dijk Teun van 1726 Lierse-3+59
325. Horst G. 1725 DD-55+47
    Schaakhuis-12  
326. Kleijn Jeroen 1722 Scheve Toren-12+42
327. Bos Frank van den 1721 Rijswijk-25+15
  Dijken B.S. van 1721 Corbulo-4-19
  Manen R.A. van 1721 DD-56+16
  Vermeulen Johan 1721 DSC-71= 
331. Beekman G. 1720 Pomar-7-36
  Schalen John 1720 RHC-Arena-6-25
333. Duijvesteijn Wim 1718 Schaakmat-13-23
    WSC-27  
  Ferschtman Felix 1718 Pomar-8+18
  Harten J.J. van 1718 Corbulo-5+69
  Tamerus Jan 1718 Lierse-4+42
337. Melse P.A. 1716 RSC-BP-13= 
338. Verduijn Adriaan 1714 Lierse-5-35
339. Luk Jaimy 1713 HSV-13-49
    SHTV-29  
  Palm G.F. 1713 DSC-72= 
341. Eveleens Ed 1712 Botwinnik-26+85
    Promotie-39  
342. Kuipers Hielke 1711 Promotie-40-18
343. Terpstra J.T. 1710 Pomar-9-14
344. Luyendijk J.J. 1709 Haeghe Ooievaar-12-2
  Tol Henk van der 1709 Rijswijk-26+27
346. Kerkhof C. 1708 Scheve Toren-13+25
  Vissers Ton 1708 DSC-73+26
348. Boermans R. 1707 DCSV-2+25
349. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
350. Guijt Erwin 1704 Promotie-41+13
351. Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-13+56
  Wagner A.M. 1702 Haeghe Ooievaar-13+20
    SHTV-30  
353. Haar Boudewijn van der 1701 DD-57+17
    Schaakhuis-13  
354. Korving Cornelis 1698 DSC-74+20
  Nies Dingeman van 1698 Promotie-42-1
  Warmerdam R. 1698 Haeghe Ooievaar-15-2
357. Sikkes Piet 1694 SHTV-31-34
  Zwolsman P.A. 1694 DD-58-37
359. Valstar Jan 1693 Lierse-6+62
  Verheijen Jan 1693 SHTV-32+53
361. Berendse F.N. 1690 Pomar-10-29
  Noija Hans Ortwi n 1690 DD-59-18
363. Barbier R.R. 1689 Haeghe Ooievaar-16+19
364. Geene Joris 1687 Promotie-43+176
    Rijswijk-27  
365. Arp Gerard 1686 Botwinnik-27-14
366. Bartel Jan-Kees 1684 DD-60-34
  Busman Jan 1684 Promotie-44-6
  Leentvaar Coen 1684 DSC-75-21
369. Holst Fred v/d 1683 HSV-15= 
  Navrat Roman 1683 HSV-15= 
371. Leeuwe F. de 1682 RSC-BP-14-32
  Wentholt Frans 1682 DD-61+13
373. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2= 
374. Mudde H. 1678 Pomar-11-3
375. Meiden Geurt Jan van der 1677 SHTV-33+16
  Veenstra Arnt 1677 DSC-76  
377. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
  Wuister J. 1674 RSC-BP-15+14
  Zoun Rogier 1674 Botwinnik-28+2
380. Kampen F.F. van 1673 DD-62-22
381. Mittertreiner A.J. 1672 HSV-17-74
382. Bilars Gerard 1670 DSC-77+28
  Bruin Jos 1670 Schaakmat-14-34
    WSC-28  
384. Snijders Frits 1669 Rijswijk-28= 
385. Groothuis W. 1668 Bobby Fischer-5+4
386. Kemeling Albert 1667 DSC-78+28
387. Huygen Kees 1665 DSC-79+1
388. Vlasblom L.J. 1663 DSC-80-11
389. Toxopeus G.M.B. 1662 Promotie-45+21
390. Kies Arie 1659 Scheve Toren-14+5
  Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-15+42
    WSC-29  
  Nitzsche Edo 1659 RHC-Arena-7+11
393. Zijden G.J. v/d 1658 RSC-BP-16+29
394. Engering Frans 1657 DD-63+56
395. Tirondaz Amir 1654 DD-64+116
    Schaakhuis-14  
396. Berkel Dennis van 1653 Lierse-7+60
  Kuyvenhoven Vincent 1653 Schaakmat-16-21
    WSC-30  
398. Stolte K.P. 1652 Pomar-12-25
    SHTV-34  
399. Laan Hugo van der 1651 SHTV-35+1
400. Rietveld A. 1649 Voorburg-3-61
401. Etten Ronald van 1648 Schaakmat-17+52
    WSC-31  
402. Berger Otto 1647 Rijswijk-29-31
  Praagman Niek 1647 Rijswijk-29-4
  Veldhuizen Jan 1647 Promotie-46-60
405. Jager Mark 1646 DCSV-3-60
  Matai Rudi 1646 Promotie-47-16
407. Gaag Frits v/d 1645 SIO-8-29
    WSC-32  
  Martens F.M. 1645 Promotie-48-44
409. Jager D.V. de 1643 Haeghe Ooievaar-17  
  Quak Piet 1643 Lierse-8+76
411. Tesselaar Cor 1642 DD-65+11
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-18= 
413. Leeuwen J. van 1639 SIO-9-35
    WSC-33  
414. Meer J. v/d 1637 Haeghe Ooievaar-19-3
415. Brinkman Dirk 1636 Promotie-49-8
  Pree Jan de 1636 RHC-Arena-8-16
417. Stegenga F.J. 1635 DCSV-4-19
418. Thierry Rein 1634 Botwinnik-29-38
    Promotie-50  
419. Dalen Willem van 1633 Botwinnik-30-19
    Promotie-51  
  Gelpke R.F. 1633 DSC-81-15
  Leij E.J. van der 1633 Haeghe Ooievaar-20-10
422. Blanter Sofya 1632 DSC-82+85
  Cruden Marcel 1632 Schaakhuis-15+46
424. Boersma F.W. 1631 Haeghe Ooievaar-21-18
  Reiding R. 1631 Scheve Toren-15-3
426. Bergers Wim 1630 Scheve Toren-16-20
  Nierop D. 1630 Haeghe Ooievaar-22+27
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-22= 
  Wiegerink Ruben 1630 DD-66+15
430. Delden Jan van 1629 SHTV-36+8
  Veen Rens ter 1629 DCSV-5-106
432. Nicolaas Han 1624 Pomar-13-37
433. Goudriaan W.L. 1621 DD-67-9
434. Buis Kees 1620 DD-68= 
435. Jong Arie de 1619 Lierse-9+56
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-17-10
  Vorselen Theo van 1619 DD-69-96
438. Ameling Bob 1617 Botwinnik-31-80
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-24= 
440. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-37= 
  Kanbier Max 1615 Promotie-52+43
  Meij Marc de 1615 Schaakhuis-16-134
443. Jong-v/d Berg Gera de 1614 Lierse-10-35
444. Loke J.A. 1613 HSV-18+2
  Sidoti Filippo 1613 DSC-83+57
446. Bronts Kor 1610 DD-70-51
  Eijk A.J. van 1610 Haeghe Ooievaar-25-18
  Valk Dick 1610 Lierse-11-27
449. Ferschtman Galina 1609 Pomar-14-18
  Huisman Edgar 1609 DSC-84+11
  Veen Reinier v/d 1609 DCSV-6+27
452. Liefde J.J. de 1608 Haeghe Ooievaar-26+33
  Lindhout Danny 1608 SHTV-38-28
  Tichler Alexander 1608 Paris-1-75
455. Eering Peter 1606 Schaakmat-18-7
    WSC-34  
  Ende Jan van den 1606 Schaakmat-18-34
    WSC-34  
  Lantzendörffer Floris 1606 Rijswijk-31+4
458. Jong Bob de 1603 Botwinnik-32-30
459. Dijk Pascal van 1602 Lierse-12+22
460. Berg Sandra v/d 1601 Lierse-13-119
  Spronsen Mischa van 1601 Botwinnik-33-90
  Valstar Anja 1601 SIO-10+19
    WSC-36  
463. Klijnsma Richard 1600 Scheve Toren-17+23
  Kreitmair Thomas 1600 Voorburg-4  
465. Herpen Max van 1599 DD-71-8
  Zuidgeest Jordy 1599 Schaakmat-20-13
    WSC-37  
467. Nieuwkerk Leen van 1598 Schaakmat-21+19
    WSC-38  
468. Hettfleisch Maurice 1594 Promotie-53+33
  Rijkom Wouter van 1594 Promotie-53+105
470. Vokurka Tom 1593 DD-72+180
471. Verploegh H.C. 1592 RSC-BP-18-6
472. Middendorp A.A.M. 1590 Corbulo-6+8
473. Arkesteijn J.P. 1589 DD-73-79
  Pietersma Douwe 1589 Schaakmat-22-193
    WSC-39  
475. Alsemgeest Nico 1588 Lierse-14-20
476. As J.J. van 1587 HSV-19+26
    RHC-Arena-9  
477. Post Dick 1586 Schaakmat-23-27
    WSC-40  
  Swinkels Raymond 1586 Rijswijk-32+9
  Vandenberghe Karel 1586 DSC-85  
480. Berendse Frits 1585 Pomar-15= 
481. Sluis Jochem van der 1584 DD-74+72
482. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-24+1
    WSC-41  
  Trompetter Remco 1580 WSC-41-36
484. Berger M.P.M.J. 1579 Rijswijk-33-19
  Rutten G. 1579 Scheve Toren-18+40
  Tjin A Lien Ike 1579 Promotie-55= 
487. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-75= 
488. Velzen M. van 1577 RSC-BP-19-15
489. Meijer Gerard 1575 Bobby Fischer-6-16
490. Hendriks J.J.E. 1573 Haeghe Ooievaar-27-8
491. Riemersma P.B.J. 1572 DD-76+20
492. Gerritsma Bert 1571 HSV-20-16
493. Claushuis Michael 1570 Bobby Fischer-7+104
  Huitema Doeke 1570 Rijswijk-34-6
495. Felix R.J. 1569 Rijswijk-35+35
  Gevaerts Caspar 1569 Paris-2-56
497. Coers Frans 1568 SHTV-39-24
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-34= 
499. Steenweg Paul 1567 DCSV-7-9
500. Poppe Owen 1566 SHTV-40+44
  Zijlstra F. 1566 Voorburg-5-1
502. Goebertus Adrie 1564 Voorburg-6-8
  Zuyderwijk Gerard 1564 SIO-11+38
    WSC-43  
504. Hofman Arjen 1563 DCSV-8+5
  Taanman P. 1563 Haeghe Ooievaar-28-14
  Weijde Andre van der 1563 Prometheus-8-47
    Schaakmat-25  
    WSC-44  
507. Hulst Kees van 1562 DD-77-5
508. Dongen G. van 1561 Botwinnik-35+53
    Promotie-56  
    Scheve Toren-19  
  Kaan J.E.F. 1561 DD-78+8
  Warmenhoven R.A. 1561 Haeghe Ooievaar-29-39
511. Boot Otto 1560 Botwinnik-36-2
  Weel A.J. van 1560 DD-79-46
513. Toledo Ben 1554 RHC-Arena-10+18
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1554 Lierse-15+34
515. Vlies Franklin van der 1551 Promotie-57+45
516. Perluka Han 1549 Botwinnik-37-8
  Varenkamp Frits 1549 Botwinnik-37+18
518. Dijk Andre van 1547 RHC-Arena-11-13
519. Weerts R. 1546 Haeghe Ooievaar-30-83
    SHTV-41  
520. Breugel E.A.J. van 1545 Haeghe Ooievaar-31-14
521. Bellen Henk van 1544 DD-80-27
  Suijker J.W.M. 1544 Haeghe Ooievaar-32-33
523. Blaas L.J. 1543 Pomar-16-30
  Heide Jelle v/d 1543 RHC-Arena-12-32
  Honderd Ger 1543 DSC-86-22
    Prometheus-9  
  Zeilstra Lie 1543 Corbulo-7  
527. Venema Kees 1541 DSC-87+4
528. Frehe A.P. 1539 DSC-88-48
  Gelder Kees van 1539 SHTV-42= 
530. Bes R.N.M. 1538 Haeghe Ooievaar-33+26
531. Kemeling Leen 1537 SIO-12-33
    WSC-45  
532. Gallardo Banez Felipe 1531 Rijswijk-36+142
533. Dop Erik van 1529 Rijswijk-37-57
  Knigge Mark 1529 Rijswijk-37+72
535. Franke Arie 1528 Botwinnik-39-82
  Sas Aad van 1528 Pomar-17+35
537. Hennink Dick 1527 DD-81-7
  Hessels W.B. 1527 HSV-21-11
539. Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-13-13
  Somer Arif 1525 HSV-22-28
    Schaakhuis-17  
  Wit Jacques de 1525 HSV-22-29
542. Elst F.A. v/d 1523 Pomar-18-30
543. Staden sr. M. van 1522 Promotie-58-8
544. Berg Johan v/d 1521 SIO-13= 
    WSC-46  
  Groot Pieter de 1521 Botwinnik-40-34
  Man Peter de 1521 Pomar-19+59
547. Groot M.H. de 1520 RSC-BP-20-49
  Veen H. ter 1520 DCSV-9-15
549. Otter Kees den 1518 Rijswijk-39-6
  Sutrisno Agus 1518 Scheve Toren-20+19
  Swieten Simon van 1518 Lierse-16-11
552. Noordam Arjen 1517 Lierse-17-20
553. Kauffman W.F.N. 1516 Pomar-20+40
  Prins Leen 1516 Schaakmat-26-32
    WSC-47  
555. Onselen Guido 1513 Schaakhuis-18+123
556. Haisma Hans 1510 SIO-14-61
    WSC-48  
  Knigge Hans 1510 Rijswijk-40-12
558. Hijma Peter 1509 Promotie-59+10
559. Neefjes Jos 1508 DD-82  
560. Hoek Fabian 1506 Promotie-60= 
  Rijkom Reinout van 1506 Promotie-60+159
562. Croes J.C. 1504 Haeghe Ooievaar-34-21
563. Breton Mark 1502 DSC-89  
564. Hanemaaijer Piet 1501 Botwinnik-41-62
  Riet P.H.M. van 1501 DSC-90-1
566. Butterman Gert 1500 Pomar-21+3
567. Hoseni Arash 1498 Bobby Fischer-8+10
  Koks Paul 1498 DSC-91-40
    Schaakhuis-19  
569. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-24= 
  Rodijnen Rinus 1496 Lierse-18+58
571. Dijkstra R.W. 1495 SHTV-43= 
  Hazeu Cock 1495 Lierse-19-108
573. Berg G.M. v/d 1494 Haeghe Ooievaar-35-72
  Dekker Jan 1494 Lierse-20= 
  Spaans Leen 1494 DD-83-28
576. Steemers Vincent 1493 Pomar-22+15
  Zwan Jeroen van der 1493 RSC-BP-21-33
578. Karagantcheff Dimitri 1492 DD-84+23
579. Breuker Harry 1491 Promotie-62+14
  Falandt Jan 1491 Pomar-23= 
  Smit F. 1491 DSC-92= 
582. Ee Winston van 1488 Rijswijk-41+85
583. Bottema Elmar 1487 Bobby Fischer-9+63
584. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
585. Zwemstra Bert 1484 DSC-93-11
    Prometheus-10  
586. Dirkse Simon 1483 DSC-94-66
587. Burg Wesley van der 1481 Rijswijk-42+20
  Patty F. Al 1481 Voorburg-7+14
589. Zonneveld J. 1478 Pomar-24-1
590. Liefde F.G.J. de 1477 Haeghe Ooievaar-36-8
  Lier J.M.E. van 1477 Promotie-63-91
592. Bonsel J. 1476 SHTV-45= 
  Krempel Jordy 1476 DSC-95+80
  Merle Robert 1476 SIO-15-20
    WSC-49  
595. Woestenenk John 1475 Pomar-25= 
596. Albers Merijn 1472 Botwinnik-42  
597. Nieswaag Hans 1471 Lierse-21-57
598. Vries Peter de 1470 Schaakmat-27-78
    WSC-50  
599. Kruk Arie v/d 1468 SIO-16+9
    WSC-51  
  Pol Theo van der 1468 Schaakmat-28+4
    WSC-51  
601. Remmerswaal W. 1467 DD-85+77
    HSV-25  
    Haeghe Ooievaar-37  
602. Jong Dick de 1464 HSV-26-21
603. Poots Rene 1462 DSC-96-24
604. Smit Niels 1460 Promotie-64-30
605. Reede Lito van 1459 DSC-97-2
606. Bussmann Gerrit 1458 DSC-98+9
    Prometheus-11  
607. Becker Johan 1456 Paris-3-63
  Poot Wim 1456 Lierse-22-14
609. Frima Erik 1453 DD-86-3
610. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-43= 
611. Doeves Bram 1447 Botwinnik-43+61
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-99-5
614. Geene Patrick 1446 Rijswijk-44-3
615. Wal Mart v/d 1444 SIO-17-14
    WSC-53  
616. Buijs Gerard 1442 Lierse-23+27
617. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-46= 
618. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22= 
  Corpeleijn Andre 1439 Botwinnik-44-33
  Kolk Jan v/d 1439 DSC-100= 
    Prometheus-12  
  Rees Stephen 1439 DD-87-88
622. Ouwehand Tjeerd 1438 DD-88  
    Schaakhuis-20  
623. Lohrer M.T.A. 1435 Pomar-26+13
624. Boekestijn Piet 1433 Lierse-24+65
  Hinkenkemper B.J. 1433 Corbulo-8-149
626. Verwaart D.J. 1431 HSV-27= 
  Vries Rob de 1431 Promotie-65-68
628. Pettinga Paul 1430 Botwinnik-45= 
  Roo J. de 1430 Promotie-66+21
630. Hofland Jeffrey 1429 SIO-18-33
    WSC-54  
631. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-14= 
  Engelen Niels 1428 DD-89-20
  Nienhuis Jan 1428 Voorburg-8-43
634. Jutte W.P.M. 1426 Promotie-67-2
635. Duivenboden R. van 1425 Haeghe Ooievaar-38+68
  Scherpenisse Rob 1425 DSC-101-25
637. Lucas Herman 1424 RSC-BP-23+2
638. Witjens Theo 1423 Botwinnik-46-41
639. Jacobs H. 1422 Pomar-27+36
640. Slagboom Govert 1421 Pomar-28= 
641. Alphenaar J. 1420 Promotie-68= 
642. Kanters Cor 1417 SHTV-47  
643. Orie Erik 1416 Rijswijk-45-41
644. Splint Rob 1413 Botwinnik-47-43
645. Trommel J.C. 1412 DCSV-10= 
646. Stuut Klaas 1411 RHC-Arena-15-16
647. Rijswijk Tim van 1409 Pomar-29+17
648. Meiden Pim v/d 1408 SHTV-48-94
649. Oudheusden Jason van 1407 DSC-102+121
650. Ruiter Rein de 1406 DD-90-10
651. Berg Gijs van den 1403 DD-91  
  Bragonje H. 1403 Promotie-69-55
  Kuijper Wim 1403 Lierse-25+8
  Middeldorp A.G.M. 1403 Haeghe Ooievaar-39-23
655. Mokadem Mohamed 1401 Corbulo-9  
656. Schoon C. 1399 Promotie-70-23
657. Lim Danny 1396 Bobby Fischer-10-8
658. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-48+35
659. Ahn W. 1392 Corbulo-10-43
  Dekker Rick 1392 Promotie-71-1
661. Helm Alfred van der 1385 DD-92-250
662. Blaauw F. 1383 Bobby Fischer-11-57
  Boer R. de 1383 RSC-BP-24-53
664. Groot Bertus 1382 Schaakmat-30-25
    WSC-55  
665. Ende Henk van den 1380 Lierse-26+2
  Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-16= 
667. Werven H. van 1379 Promotie-72-13
668. Vreede Henk de 1378 Botwinnik-49= 
669. Geest Marco van 1377 Schaakmat-31-8
    WSC-56  
670. Hendriks Hans 1376 DSC-103-7
    Prometheus-13  
671. Zonderland H. 1373 DSC-104-49
672. Vetten Piet de 1371 Lierse-27+15
673. Mook R.J. 1370 Rijswijk-46= 
674. Meer Frank van der 1368 Pomar-30  
675. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-9= 
676. Bruin Wouter de 1365 Rijswijk-47  
677. Berckel Joris van 1363 SHTV-49-95
  Zee Arjen van der 1363 Botwinnik-50  
679. Janssen Thijs 1362 Schaakmat-32-2
    WSC-57  
680. Duijf A.W. den 1361 SIO-19-109
    WSC-58  
681. Bom Aad 1359 Schaakmat-33= 
    WSC-59  
  Eibergen Robert van 1359 DD-93+93
683. Nederpel Bram 1355 DCSV-11-3
684. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
685. Al Sam Husham 1350 Botwinnik-51-46
  Hählen Ruud 1350 HSV-28= 
687. Pelova Victoria 1348 DSC-105+21
688. Heyningen Ruud van 1346 Lierse-28-75
689. Chervet Henk 1342 Bobby Fischer-12= 
  Millenaar Klaas 1342 SIO-20-18
    WSC-60  
691. Boot Harry 1341 HSV-29+7
692. Schuyer Eddy 1340 Bobby Fischer-13+26
693. Koornneef Arie 1338 Lierse-29-25
694. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
695. Soeterbroek Piet 1335 Botwinnik-52+21
696. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-10= 
697. Ciftci Selahattin 1330 HSV-30-86
698. Sluis Bert v/d 1329 RHC-Arena-17-25
699. Dalfsen Richard van 1327 HSV-31  
700. Wulffers L.A.G.M. 1326 Haeghe Ooievaar-40+16
701. Huybens P.M. 1324 HSV-32-4
  Lagerwerf Leen 1324 Lierse-30-2
703. Kinoshita Kanako 1323 DD-94  
    Schaakhuis-21  
704. Boers Frans 1314 Schaakmat-35-101
    WSC-62  
  Haverkamp Allart 1314 HSV-33+57
706. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-53-20
707. Zijlstra Th. 1311 Voorburg-11= 
708. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-21+193
709. Caspers Eric 1304 Botwinnik-54-20
  Zuydgeest Leo 1304 DSC-106+14
    Prometheus-14  
711. Eijgenraam Wim 1303 Voorburg-12= 
712. Beekman Loek 1302 Pomar-31  
  Hanewald Ernst 1302 DSC-107+14
  Oomes Marijn 1302 Schaakmat-36-44
    WSC-63  
715. Modderman Arent 1299 Botwinnik-55-35
716. Bergers J. 1298 Pomar-32-20
717. Hout Gerrit v/d 1296 SIO-21= 
    WSC-64  
  Kwappenberg Eric 1296 SHTV-50+31
719. Willik Bert van der 1295 DSC-108+17
720. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-13= 
721. Bijster Harmen 1291 Voorburg-14+28
  Vos Roel 1291 DSC-109+40
723. Gastaldi G. 1289 Pomar-33-23
  Oosterom Gerrit 1289 Lierse-31-2
725. Rijkom Vincent van 1286 Promotie-73+16
726. Vries Auke de 1285 DD-95-24
727. Schout W. 1282 Haeghe Ooievaar-41-233
728. Jong A. de 1280 DSC-110+8
729. Feringa Andre 1275 Lierse-32-14
730. Tiersma Jan Bouke 1274 Schaakmat-37+14
    WSC-65  
731. Attema M.E. 1271 Paris-5-19
732. Visser J.H.A. 1268 Voorburg-15  
733. Liefde M.S. de 1264 Haeghe Ooievaar-42= 
734. Ham J. van 1262 DSC-111-200
  Heufke Kantelaar R.A. 1262 Corbulo-11-89
  Knaap Jos van der 1262 Schaakmat-38+4
    WSC-66  
737. Wessem Melchior van 1261 Paris-6-84
738. Haan Jaap de 1258 Schaakmat-39= 
    WSC-67  
739. Rens Hans 1257 Botwinnik-56-27
740. Feenstra J.D. 1256 RSC-BP-25  
741. Grootscholten Leo 1253 SIO-22+9
    WSC-68  
742. Tavakolly Navied 1251 Paris-7-29
743. Calje Adrey 1250 Voorburg-16  
  Homulle H. 1250 Haeghe Ooievaar-43+82
745. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-74  
746. Giele Reinier 1242 DSC-112= 
747. Keuzenkamp Monique 1240 RHC-Arena-18+26
748. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-113= 
    Prometheus-15  
749. Kok Wiebe 1233 Rijswijk-48  
750. Battes Frans 1223 Botwinnik-57  
  Hartmann Joop 1223 DCSV-12= 
752. Bouma Henk 1222 SHTV-51-69
753. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-19= 
754. Torenstra Jan 1219 DSC-114+45
    Prometheus-16  
755. Boersma L. 1215 Haeghe Ooievaar-44-25
756. Kommer Jan 1213 Rijswijk-49+8
757. Wagter Eric 1209 DSC-115-92
758. Coenders Hans 1208 HSV-34  
759. Schaafsma B.J. 1207 Paris-8+20
760. Dijk L.B. van 1204 SHTV-52= 
761. Lohuis Anton 1203 Schaakmat-40  
    WSC-69  
762. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-14-14
763. Kröschell Wim 1192 Lierse-33+134
764. Ee R.H. van 1188 Rijswijk-50  
  Jansen Matthijs 1188 Schaakmat-41  
    WSC-70  
766. Valstar-Valstar Nel 1187 Lierse-34-25
767. Erp Sven van 1185 Corbulo-12  
768. Onderwater Michel 1183 Schaakmat-42-22
    WSC-71  
769. Bree Christiqn van 1181 Paris-9-24
  Hogezand Raf 1181 DD-96  
  Vreugdenhil Jaap 1181 Lierse-35+9
772. Prins Jan 1176 Lierse-36-95
773. Vermeulen Wim 1174 SHTV-53= 
774. Berg Co v/d 1173 Lierse-37-172
775. Rubert Mireille 1162 DD-97-146
776. Dijk Henk van 1158 SIO-23-38
    WSC-72  
777. Hogendoorn Tim 1156 Rijswijk-51+2
778. Kruijs A.L.P.M. van der 1155 Haeghe Ooievaar-45= 
779. Wel Frank van der 1143 Lierse-38-85
780. Mos C.J. 1140 SIO-24= 
    WSC-73  
781. Helfteren T. van 1138 DCSV-13-3
782. Zalm Ino v/d 1132 Schaakmat-43+27
    WSC-74  
783. Kolmeschate Rob van 1131 Lierse-39+111
784. Ham Wim van der 1124 Botwinnik-58-48
785. Blok Sebastiaan 1117 Paris-10+158
786. Oomes Ad 1111 Schaakmat-44-55
    WSC-75  
787. Cornelissen Arjan 1101 DSC-116-26
788. Klaveren Justus van 1098 SHTV-54  
789. Veld Bobby in 't 1072 Promotie-75+83
790. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11-1
791. Manoch Alicia 1062 Promotie-76+143
792. Westerduin Rina 1048 Botwinnik-59-34
793. Frima Lodewijk 1044 Paris-12+23
794. Boonman W. 1040 Scheve Toren-22= 
  Weekhout A. 1040 Bobby Fischer-15-16
796. Holan Franciska 1035 Bobby Fischer-16  
797. Calje Fong Li 1027 Promotie-77+206
798. Ketting Sebastiaan 1019 Rijswijk-52-6
799. Willemsen K. 1016 Haeghe Ooievaar-46+59
800. Luk Thomas 1008 SHTV-55+86
801. Hagers Yannick 1003 Promotie-78  
802. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-17= 
803. Veerkamp Kevin 987 Rijswijk-53  
804. Wang Daoyi 985 Bobby Fischer-17+71
805. Andriessen Frans 984 Promotie-79+156
806. Blanter Marfa 973 DSC-117-4
807. Klugt Teun van der 960 DSC-118+110
808. Brulleman Floris 952 Rijswijk-54= 
809. Hettema Bart 929 Rijswijk-55= 
810. Vuong Mitchell 924 SHTV-56  
811. Berg Peter van den 923 DSC-119  
812. Geene Ilse 922 Rijswijk-56  
813. Dongen Sam van 908 Botwinnik-60  
    DSC-120  
    Promotie-80  
814. Parent Wouter 899 Botwinnik-61  
815. Haaren Yestin van 876 Botwinnik-62  
816. Ham Torsten van 874 Promotie-81  
817. Kanbier Guy 871 Promotie-82+31
818. Vries A. de 839 Haeghe Ooievaar-47-55
819. Luk Ricki 814 SHTV-57  
820. Bogaartz T. 785 Haeghe Ooievaar-48  
821. Vuong Joëlle 766 SHTV-58  
822. Calje Ming Dao 729 Promotie-83  
823. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-57= 
824. Hartzheim I. 713 Haeghe Ooievaar-49+118
825. Liefde J. de 668 Haeghe Ooievaar-50-34
826. Zwart Matthijn 591 Promotie-84  
Artikel aangelegd op: 04-11-2012
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.