Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2012
Geschreven door Paul Koppens   
04-08-2012
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2012. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2011 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2012 en veranderingen sinds 1 augustus 2011

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2701 DSC-1-18
2. Fedorchuk Sergey 2624 DD-1+17
3. Jong Jan-Willem de 2449 WSC-1+33
4. Wiel John van der 2411 DD-2-37
5. Oosterom Chiel van 2381 DSC-2-12
6. Pijpers Arthur 2366 Botwinnik-1+40
7. Michielsen Joost 2357 DSC-3+36
8. Blokhuis Jeroen 2334 DD-3+8
9. Blokhuis Edgar 2330 DD-4+8
10. Kuipers Eelco 2305 Promotie-1+10
11. Wortel Marten 2301 DSC-4-19
12. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kelder Joram op den 2284 DSC-5-8
14. Kirana Marco 2257 DSC-6-14
15. Meijer Dolf 2244 Pionnetjes-1-17
16. Bannink Bernard 2239 Promotie-2-6
17. Pietersma Menno 2216 Schaakmat-1-22
    WSC-2  
18. Werksma Arie 2215 DD-6+14
19. Prakken Gerrit 2207 DD-7-51
20. Egmond Rogier van 2190 DD-8-2
21. Coene Igor 2186 Promotie-3-36
  Vistisen Lars 2186 DD-9-55
23. Padurariu Ciprian 2177 DSC-7+16
24. Helvoort Rob van 2174 Rijswijk-1-7
25. Lindner Jan-Joost 2172 DD-10+47
26. Smits Sebastiaan 2166 DSC-8-5
27. Meulenbroek Kim 2165 DSC-9+31
28. Zetten Maarten van 2164 Promotie-4+32
29. Legemaat G. 2163 DSC-10-35
  Vesters Melchior 2163 SHTV-1+178
31. Barendse Ted 2155 DSC-11-31
32. Middelveld Martine 2145 DSC-12+9
33. Velden Bram van der 2143 DSC-13= 
34. Dop Arend van 2142 DSC-14= 
35. Brasser Paul 2137 WSC-3-23
  Kommer Bas 2137 Rijswijk-2-17
37. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
38. Dijk Timon van 2130 Schaakmat-2-85
    WSC-4  
  Hofman Marnix 2130 WSC-4+10
40. Vlam Horatio 2129 DSC-15-3
41. Dickhoff Ronald 2123 DD-11-27
42. Hortensius Lisa 2117 DSC-16+35
43. Nies Pauline van 2115 DSC-17-30
44. Schrik Rachid 2114 DD-12= 
45. Ahlers Ben 2112 DD-13+4
46. Bas P. de 2109 DSC-18+13
47. Zanten William van 2103 SHTV-2+6
48. Hoving Michael 2100 Rijswijk-3= 
49. Buzing Pieter 2093 DSC-19-3
50. Glimmerveen Martin 2090 DSC-20+17
51. Hoynck van Papendrec Frans 2087 Rijswijk-4+43
52. Aagaard Michael 2086 WSC-6+41
53. Thakoerdien Jerrel 2085 DD-14-22
  Waard J.A.M. de 2085 DD-14+20
55. Verbaken Onno 2083 DSC-21-2
56. Duijzer Jan Willem 2081 Botwinnik-2+6
    Promotie-6  
57. Hennink Erik 2080 Promotie-7+67
  Zwartveld Hans 2080 RSC-BP-1+19
59. Kentstra Wim 2079 Scheve Toren-1+41
60. Woerden Michiel van 2077 Schaakmat-3+41
    WSC-7  
61. Noordhoek Henk 2075 Promotie-8-15
62. Slaa R. 2073 DSC-22-18
63. Beltz Dolf 2068 DSC-23= 
64. Dekker Kees 2065 Scheve Toren-2+77
65. Stam Hans 2061 DSC-24  
66. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
67. Happel Henk 2057 DD-16-61
  Pouwels John 2057 Botwinnik-3+14
69. Zandwijk Jan-Peter van 2056 DSC-25-8
70. Oranje R. 2053 DSC-26-2
71. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
72. Borst Filip 2050 DSC-27+47
73. Mostert Joost 2048 Promotie-9+70
74. Jonge Maartje de 2047 DSC-28-22
75. Otten Martijn 2044 DD-17+38
  Voogt Bob 2044 DSC-29-48
77. Cupido Alexander 2043 Rijswijk-5-45
78. Klop Tjomme 2037 SHTV-3+35
79. Korecki Lukasz 2035 DD-18  
  Stolte Maarten 2035 SHTV-4-1
81. Munninghoff Alexander 2029 DD-19+83
82. Swart Sipke de 2027 Promotie-10+2
83. Valstar Johan 2025 Schaakmat-4+7
    WSC-8  
84. Smeele Pieter 2021 DD-20+39
85. Enschede Ernst 2019 DD-21+7
  Vos Jan-Pieter 2019 DSC-30-37
87. Bosma Arend 2018 DSC-31= 
88. Lisdonk Lucien van de 2017 DSC-32+18
  Manoch Maurice 2017 Promotie-11+56
90. Flohil Jaap 2016 DSC-33+5
91. Broekman Willem 2014 DSC-34-8
    Promotie-12  
92. Hoogland Mike 2013 SHTV-5-12
93. Have Roland ten 2005 DSC-35-14
94. Anema Walter 2002 DSC-36-49
95. Segers H. 2000 DSC-37+40
    SHTV-6  
96. Munnik Talitha 1998 DSC-38-21
97. Verbaan Bart 1996 RSC-BP-2-35
98. Liempt Michael van 1995 Rijswijk-6-45
99. Vreugdenhil Frans 1988 DD-22+19
    Schaakmat-5  
    WSC-9  
100. Boeters Stefan 1982 DD-23  
101. Leezer Roel 1980 Rijswijk-7-21
102. Huizen H. van 1979 Haeghe Ooievaar-4-28
    Prometheus-1  
103. Voorn Martin 1977 Bobby Fischer-1-14
104. Voorberg Kees 1972 DSC-39+16
105. Vries Jan-Pieter de 1970 DSC-40+32
106. Harmanus Norbert 1968 Schaakhuis-1+68
  Sibbing Sjaak 1968 Promotie-13+14
108. Berg Bas van der 1964 Rijswijk-8+36
  Straaten Marco van 1964 SHTV-7+20
110. Smit Rudi de 1962 Scheve Toren-3+56
111. Bieger Thierry 1958 Pomar-1+61
    WSC-10  
  Milort Gerard 1958 RSC-BP-3-8
113. Dommisse Cornelis 1955 DD-24= 
  Landsbergen Ron 1955 Promotie-14-47
115. Kevlishvili Robby 1953 Promotie-15+115
116. Buchly Stefan 1952 Botwinnik-5-13
  Eberle Jan 1952 HSV-1-6
118. Pauw Sander 1950 SHTV-8-117
119. Koelmans Jan Willem 1949 DD-25-47
120. Wiersma Arno 1948 DSC-41-20
    Prometheus-2  
121. Bos F.P. van den 1947 DD-26+24
    Haeghe Ooievaar-5  
122. Kindt Manfred 1943 WSC-11-18
  Prangers Toine-Gera rd 1943 DSC-42-77
124. Goudriaan Tony 1942 Botwinnik-6+6
    Rijswijk-9  
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1942 DD-27-7
126. Meer Kees van der 1938 DSC-43-28
    Prometheus-3  
127. Nepveu Manuel 1936 Promotie-16+90
128. Boerkamp Harry 1935 Promotie-17-51
  Marel Eric van der 1935 Bobby Fischer-2-16
130. Beeren Thom 1934 Botwinnik-7+118
  Monté P.J. 1934 RSC-BP-4-52
132. Voorberg Johan 1930 SIO-1-2
    WSC-12  
133. Gallardo Banez Alfonso 1929 Rijswijk-10+44
134. Baas Rijnko 1927 Rijswijk-11+3
    Schaakhuis-2  
135. Smits Benjamin 1923 DSC-44-17
136. Baas Hans 1921 Promotie-18+2
  Wichhart Maarten 1921 Promotie-18+3
138. Vorstermans Peter 1915 SHTV-9-35
139. Beijersbergen Joop 1914 Bobby Fischer-3+46
140. Orsouw Theo van 1912 DD-28+31
    RHC-Arena-1  
141. Blankespoor Jan 1910 Promotie-20-79
142. Peerdeman Nico 1909 Promotie-21-1
143. Koreman Eric 1908 DD-29+63
144. Hoogt Ivar de 1905 DSC-45+15
  Waard Remko de 1905 DD-30+37
146. Jonkman David 1903 Schaakhuis-3+7
147. Eggink Gerhard 1900 Promotie-22+17
148. Huijzer Joop 1899 Promotie-23-58
149. Bottema Timo 1897 Bobby Fischer-4+78
  Kuyvenhoven Marco 1897 WSC-13-76
151. Oudewaal Vincent 1895 DD-31+55
152. Vegt Seth van der 1894 DSC-46-46
153. Heijgen Diederik van 1891 DSC-47+103
  Kunnen Ruurd 1891 Promotie-24+45
  Pronk Rik 1891 SHTV-10= 
156. Henn Reinhard 1890 DD-32+52
157. Steffers Hendrik 1889 Rijswijk-12-41
158. Ouwens Bert 1888 Promotie-25+28
159. Kamar Muhannad 1885 RHC-Arena-2+29
160. Bodaan Ton 1884 HSV-2-54
    SHTV-11  
  Vink Wim 1884 DD-33-74
162. Leeuwen G.J. van 1882 SIO-2  
    WSC-14  
163. Hooven Evert van der 1881 DSC-48-27
164. Grand Jan Willem le 1880 SHTV-12  
  Mulders Rinze 1880 Botwinnik-8+38
166. Ham Marc van der 1879 Botwinnik-9+64
  Supit Eduward 1879 SHTV-13  
168. Goossens Pieter 1876 DSC-49-30
169. Middelkoop Erik 1874 Botwinnik-10+41
170. Dries Alex 1870 RHC-Arena-3-47
  Eising Henry 1870 Scheve Toren-4+16
  Schuurman Hess Arjen 1870 Botwinnik-11-24
    Promotie-26  
  Zijden Hans van der 1870 RSC-BP-5+12
174. Groot Akshaya de 1868 DD-34-5
  Jacob Ruben s' 1868 Botwinnik-12= 
  Wolvekamp O. 1868 HSV-3-48
177. Nagtegaal J.A. 1867 DD-35= 
178. Dekker Ard 1866 Schaakmat-6-23
    WSC-15  
179. Kolodkin Daniil 1865 DD-36+95
  Zijden A.Q. v/d 1865 RSC-BP-6-3
181. Theijn Dave 1864 Scheve Toren-5+103
182. Broek Willem-Jan van den 1863 DSC-50-69
183. Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-6= 
184. Montsma Foppe-Jan 1860 DD-37-61
185. Oosterhout P. 1859 Haeghe Ooievaar-7-9
186. Baak Karl 1857 SHTV-14+10
  Segger A. 1857 SHTV-14-26
188. Versteegh Mark 1855 DSC-51+1
189. Nijs Thimo de 1854 DD-38-21
190. Lom Rob van 1853 Schaakmat-7-35
    WSC-16  
191. Hoogeveen F.R. 1851 HSV-4-5
  Sayad S. El 1851 RSC-BP-7+86
193. Duijvesteijn Leo 1848 Schaakmat-8+46
    WSC-17  
194. Beeloo Jean Miche l 1847 SHTV-16+50
    Schaakhuis-4  
195. Anink Marco 1846 DSC-52-100
  Mulder P. 1846 DD-39-27
197. Smits Rob 1845 DSC-53-52
198. Smaal Lourens 1843 Botwinnik-13-37
    Promotie-27  
199. Gaemers Peter 1842 Rijswijk-13-30
200. Eesteren Jaap van 1840 DD-40+20
  Leeuwen Olav van 1840 SHTV-17-15
  Mellens Martin 1840 Voorburg-1-19
203. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
204. Tsai Wong 1837 Promotie-28+8
205. Lopies Andre 1836 DD-41-7
206. Verolme Martin 1833 DSC-54-87
207. Sluijs Lothar van der 1832 DD-42-7
208. Tan John 1830 Promotie-29-43
209. Then Hans 1829 Schaakhuis-5+8
210. Wijk Hans van der 1828 Promotie-30-52
211. Brouwers Reggy 1827 Schaakhuis-6+14
  Staden jr. Mildo van 1827 Promotie-31-12
  Thijssen A.W. 1827 HSV-5-33
    Haeghe Ooievaar-8  
214. Tamerus Henrik 1826 DSC-55-35
215. Gent Aad van 1823 Scheve Toren-6-59
  Gerritsen C.W.A. 1823 Pomar-2+17
  Hulshof Hans 1823 Rijswijk-15+40
  Meijering Marijke 1823 Scheve Toren-6+28
219. Graaf sr. J. de 1822 Scheve Toren-8-32
220. Regeer P.A. 1820 Schaakhuis-7+47
221. Voermans Adri 1819 DD-43-8
222. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-16= 
223. Dekker Derk 1815 DSC-56-30
    Schaakhuis-8  
  Oversloot Wilco 1815 SIO-3+25
    WSC-18  
  Ruigrok Jos 1815 Schaakhuis-8+26
226. Baak Evert 1814 SHTV-18-25
  Groot B. de 1814 RSC-BP-8+9
  Kirana Nancy 1814 DSC-57+44
  Minnema Hans 1814 Promotie-32+77
  Witt Dick de 1814 Botwinnik-14-19
231. Middelkoop Arno 1808 Botwinnik-15+15
232. Felkers J.M. 1805 DD-44= 
233. Stolze Gerard 1804 Lierse-1+50
  Torenstra Rene 1804 DSC-58-25
    Prometheus-4  
235. Vogelenzang Marco 1803 Corbulo-1= 
236. Jager Mark 1802 HSV-6+41
237. Holst R.E.H. v/d 1800 HSV-7+20
  Jong Jaap de 1800 Lierse-2= 
239. Hoogland Bauke 1799 Promotie-33-54
  Ingenhoes P.H. 1799 RSC-BP-9+6
  Kraakman Paul 1799 Rijswijk-17+150
242. Scholten J.J.H. 1798 RHC-Arena-4+41
  Vink Kees 1798 Pomar-3+69
244. Nieuwkerk Dirk van 1797 SIO-4-17
    WSC-19  
245. Zydek R. 1793 Haeghe Ooievaar-9  
246. Bulthuis Jelle 1792 Rijswijk-18  
  Nicoll Noah 1792 DD-45-30
  Reimer Wim 1792 DD-45-9
249. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-19= 
  Markenstein W. van 1791 Pomar-4+18
251. Vlugt Sander van der 1790 Botwinnik-16+67
252. Hubert Michel 1789 Scheve Toren-9  
  Wisse Niek 1789 SHTV-19+83
254. Beekum Thomas van 1786 Botwinnik-17+23
  Bik Wouter 1786 Botwinnik-17+107
256. Lont Jolle 1785 DSC-59+47
257. Hart Johan 't 1783 WSC-20-106
258. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Willighagen Gert-Jan 1782 SHTV-20-16
260. Knops H. 1779 Promotie-34+51
261. Bons M.M. 1774 Haeghe Ooievaar-11+38
  Kievoet Peter 1774 DD-47+36
263. Geene Joris 1773 Promotie-35+262
    Rijswijk-20  
  Michielen Frank 1773 Botwinnik-19-24
265. Dekker Jan 1772 Schaakmat-9-18
    WSC-21  
  Os Wim van 1772 Botwinnik-20+1
  Wareman D. 1772 RSC-BP-10-15
268. Nobel Corniel 1769 DSC-60-6
269. Heek Peter 1768 Botwinnik-21+20
  Termaat Alfons 1768 Botwinnik-21= 
271. Kort Wilco 1767 Botwinnik-23+22
272. Duijvesteijn Andre 1766 Schaakmat-10+105
    WSC-22  
  Haan Hans de 1766 HSV-8+43
  Paalvast A.G.M. 1766 DCSV-1+34
  Ramondt Dennis 1766 RSC-BP-11+14
276. Baas Gert Jan 1765 DSC-61+17
  Bovenlander Theo 1765 SHTV-21= 
278. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-10  
279. Bakels Rosanne 1761 Rijswijk-21-1
  Vromans Nico 1761 HSV-9-17
281. Gijsen Carel 1760 Rijswijk-22+18
  Hylkema Titus 1760 RHC-Arena-5+20
283. Meer Perry van der 1759 Pomar-5+28
  Spierings Ben 1759 SHTV-22+49
285. Donk Jan van de 1758 DSC-62-24
  Roeleveld Koos 1758 HSV-10-54
    SHTV-23  
287. Graaf E. v/d 1757 DD-48+22
  Kraakman Mark 1757 Rijswijk-23-61
289. Strien Bart van 1756 Rijswijk-24+13
290. Eijsbroek Dave 1755 Botwinnik-24-6
291. Paassen Jan van 1749 Schaakmat-11-43
    WSC-23  
292. Corneth Bert 1748 HSV-11-36
  Minnema Rens 1748 Promotie-36-32
294. Heiden Jan v/d 1747 SIO-5+36
    WSC-24  
295. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
  Postma Jan 1745 DD-49+5
297. Ferrier Yvonne 1744 Botwinnik-25-13
  Mors Adriaan ter 1744 DSC-63+15
    Prometheus-5  
299. Heeres Reinier 1741 DSC-64+12
  Mulders Ed 1741 Rijswijk-25-10
301. Berg Jaap van den 1740 Promotie-38-71
302. Rekveldt M.Th. 1739 DSC-65+33
  Ruigt Casper 1739 Scheve Toren-11-32
304. Taverne Nadeem 1737 Schaakhuis-10-20
305. Gouzij Nico 1736 SHTV-24+17
306. Olvers E. 1735 SHTV-25-37
  Westerhuis Maurice 1735 DD-50  
308. Broos Simon 1733 DSC-66+8
  Lubbe Lex van der 1733 HSV-12+58
  Tjioe Patrick 1733 Schaakhuis-11-38
311. Hofstee Piet 1731 DSC-67+17
    Prometheus-6  
  Kooij Nol 1731 Pomar-6+9
313. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12-14
    WSC-25  
  Stap Harry van der 1730 Rijswijk-26-4
315. Toorn Aat van der 1728 RSC-BP-12+82
316. Germeys Bart 1727 Prometheus-7+3
  Spronsen A. van 1727 SIO-6-62
    WSC-26  
318. Dijk Teun van 1726 Lierse-3+74
319. Horst G. 1725 DD-51+45
    Schaakhuis-12  
320. Kleijn Jeroen 1722 Scheve Toren-12+77
321. Bos Frank van den 1721 Rijswijk-27-27
  Dijken B.S. van 1721 Corbulo-2  
  Manen R.A. van 1721 DD-52+28
  Vermeulen Johan 1721 DSC-68= 
325. Beekman G. 1720 Pomar-7-72
  Schalen John 1720 RHC-Arena-6-52
327. Duijvesteijn Wim 1718 Schaakmat-13-38
    WSC-27  
  Ferschtman Felix 1718 Pomar-8-19
  Harten J.J. van 1718 Corbulo-3+33
  Tamerus Jan 1718 Lierse-4+42
331. Melse P.A. 1716 RSC-BP-13= 
332. Togt Twan van der 1714 SHTV-26+295
  Verduijn Adriaan 1714 Lierse-5-54
334. Luk Jaimy 1713 HSV-13+17
    SHTV-27  
  Palm G.F. 1713 DSC-69= 
336. Eveleens Ed 1712 Botwinnik-26+120
    Promotie-39  
337. Kuipers Hielke 1711 Promotie-40-53
338. Terpstra J.T. 1710 Pomar-9-101
339. Luyendijk J.J. 1709 Haeghe Ooievaar-12+3
  Tol Henk van der 1709 Rijswijk-28+46
341. Kerkhof C. 1708 Scheve Toren-13-12
  Vissers Ton 1708 DSC-70+74
343. Boermans R. 1707 DCSV-2+36
344. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
345. Guijt Erwin 1704 Promotie-41+73
346. Langerak J.H. 1702 Haeghe Ooievaar-13+14
  Wagner A.M. 1702 Haeghe Ooievaar-13+20
    SHTV-28  
348. Haar Boudewijn van der 1701 DD-53+191
    Schaakhuis-13  
349. Korving Cornelis 1698 DSC-71+19
  Nies Dingeman van 1698 Promotie-42+34
  Warmerdam R. 1698 Haeghe Ooievaar-15-6
352. Sikkes Piet 1694 SHTV-29-8
  Zwolsman P.A. 1694 DD-54-90
354. Valstar Jan 1693 Lierse-6+62
  Verheijen Jan 1693 SHTV-30+77
356. Berendse F.N. 1690 Pomar-10-19
  Noija Hans Ortwi n 1690 DD-55-21
358. Barbier R.R. 1689 Haeghe Ooievaar-16+7
359. Arp Gerard 1686 Botwinnik-27-14
360. Bartel Jan-Kees 1684 DD-56-47
  Busman Jan 1684 Promotie-43-22
  Leentvaar Coen 1684 DSC-72-32
363. Holst Fred v/d 1683 HSV-15-20
  Navrat Roman 1683 HSV-15+49
365. Leeuwe F. de 1682 RSC-BP-14-34
  Wentholt Frans 1682 DD-57-22
367. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2+47
368. Mudde H. 1678 Pomar-11-58
369. Meiden Geurt Jan van der 1677 SHTV-31+4
370. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
  Wuister J. 1674 RSC-BP-15+11
  Zoun Rogier 1674 Botwinnik-28-17
373. Kampen F.F. van 1673 DD-58-20
  Ruiter Thomas de 1673 Rijswijk-29+13
  Vissers R. 1673 Haeghe Ooievaar-17-14
376. Mittertreiner A.J. 1672 HSV-17-82
377. Bilars Gerard 1670 DSC-73+60
  Bruin Jos 1670 Schaakmat-14-34
    WSC-28  
379. Snijders Frits 1669 Rijswijk-30-6
380. Groothuis W. 1668 Bobby Fischer-5+2
381. Kemeling Albert 1667 DSC-74-29
382. Huygen Kees 1665 DSC-75+21
383. Veen Rens ter 1663 DCSV-3-56
  Vlasblom L.J. 1663 DSC-76+25
385. Thierry Rein 1662 Botwinnik-29-10
    Promotie-44  
  Toxopeus G.M.B. 1662 Promotie-44-27
387. Kies Arie 1659 Scheve Toren-14+6
  Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-15+21
    WSC-29  
  Nitzsche Edo 1659 RHC-Arena-7+8
390. Zijden G.J. v/d 1658 RSC-BP-16+31
391. Engering Frans 1657 DD-59+81
392. Tirondaz Amir 1654 Schaakhuis-14+230
393. Berkel Dennis van 1653 Lierse-7+60
  Kuyvenhoven Vincent 1653 Schaakmat-16-54
    WSC-30  
395. Stolte K.P. 1652 Pomar-12-9
    SHTV-32  
396. Laan Hugo van der 1651 SHTV-33+1
397. Rietveld A. 1649 Voorburg-3  
398. Etten Ronald van 1648 Schaakmat-17+74
    WSC-31  
399. Praagman Niek 1647 Rijswijk-31+11
  Veldhuizen Jan 1647 Promotie-46-28
401. Jager Mark 1646 DCSV-4+13
  Matai Rudi 1646 Promotie-47-16
403. Gaag Frits v/d 1645 SIO-8-20
    WSC-32  
  Martens F.M. 1645 Promotie-48-30
405. Jager D.V. de 1643 Haeghe Ooievaar-18  
  Quak Piet 1643 Lierse-8+59
407. Tesselaar Cor 1642 DD-60+13
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-19-13
409. Berger Otto 1641 Rijswijk-32-78
410. Leeuwen J. van 1639 SIO-9-54
    WSC-33  
411. Meer J. v/d 1637 Haeghe Ooievaar-20-3
412. Brinkman Dirk 1636 Promotie-49+10
  Pree Jan de 1636 RHC-Arena-8-5
414. Kanbier Max 1635 Promotie-50+257
  Stegenga F.J. 1635 DCSV-5-18
416. Dalen Willem van 1633 Botwinnik-30+59
    Promotie-51  
  Gelpke R.F. 1633 DSC-77-57
  Leij E.J. van der 1633 Haeghe Ooievaar-21-2
419. Blanter Sofya 1632 DSC-78+145
  Cruden Marcel 1632 Schaakhuis-15+36
421. Boersma F.W. 1631 Haeghe Ooievaar-22-35
  Reiding R. 1631 Scheve Toren-15+28
423. Bergers Wim 1630 Scheve Toren-16-25
  Nierop D. 1630 Haeghe Ooievaar-23+1
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-23-25
  Wiegerink Ruben 1630 DD-61-8
427. Delden Jan van 1629 SHTV-34-45
428. Nicolaas Han 1624 Pomar-13-66
  Spronsen Mischa van 1624 Botwinnik-31-67
430. Goudriaan W.L. 1621 DD-62-9
431. Buis Kees 1620 DD-63= 
432. Jong Arie de 1619 Lierse-9+56
  Ouwerkerk J.P.J. 1619 RSC-BP-17-16
  Vorselen Theo van 1619 DD-64-96
435. Ameling Bob 1617 Botwinnik-32-108
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-25= 
437. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-35-2
  Meij Marc de 1615 Schaakhuis-16-281
439. Jong-v/d Berg Gera de 1614 Lierse-10-43
440. Loke J.A. 1613 HSV-18+30
  Sidoti Filippo 1613 DSC-79+57
442. Bronts Kor 1610 DD-65-70
  Eijk A.J. van 1610 Haeghe Ooievaar-26-2
  Valk Dick 1610 Lierse-11-24
445. Ferschtman Galina 1609 Pomar-14-18
  Huisman Edgar 1609 DSC-80-28
  Veen Reinier v/d 1609 DCSV-6+33
448. Liefde J.J. de 1608 Haeghe Ooievaar-27-45
  Lindhout Danny 1608 SHTV-36-69
  Tichler Alexander 1608 Paris-1-80
451. Eering Peter 1606 Schaakmat-18-22
    WSC-34  
  Ende Jan van den 1606 Schaakmat-18-6
    WSC-34  
  Lantzendörffer Floris 1606 Rijswijk-33+28
454. Jong Bob de 1603 Botwinnik-33+110
455. Dijk Pascal van 1602 Lierse-12+27
456. Berg Sandra v/d 1601 Lierse-13-69
  Rijkom Wouter van 1601 Promotie-52+205
  Valstar Anja 1601 SIO-10+26
    WSC-36  
459. Klijnsma Richard 1600 Scheve Toren-17-48
  Kreitmair Thomas 1600 Voorburg-4  
461. Herpen Max van 1599 DD-66+22
  Zuidgeest Jordy 1599 Schaakmat-20-11
    WSC-37  
463. Nieuwkerk Leen van 1598 Schaakmat-21+55
    WSC-38  
464. Hettfleisch Maurice 1593 Promotie-53+154
  Vokurka Tom 1593 DD-67  
466. Verploegh H.C. 1592 RSC-BP-18-9
467. Middendorp A.A.M. 1590 Corbulo-4  
468. Arkesteijn J.P. 1589 DD-68-79
  Pietersma Douwe 1589 Schaakmat-22-250
    WSC-39  
470. Alsemgeest Nico 1588 Lierse-14-49
471. As J.J. van 1587 HSV-19+1
    RHC-Arena-9  
472. Post Dick 1586 Schaakmat-23-51
    WSC-40  
  Swinkels Raymond 1586 Rijswijk-34+17
  Vandenberghe Karel 1586 DSC-81  
475. Berendse Frits 1585 Pomar-15= 
476. Sluis Jochem van der 1584 DD-69+112
477. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-24-5
    WSC-41  
  Trompetter Remco 1580 WSC-41-61
479. Berger M.P.M.J. 1579 Rijswijk-35-33
  Rutten G. 1579 Scheve Toren-18+28
481. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-70= 
482. Velzen M. van 1577 RSC-BP-19-22
483. Meijer Gerard 1575 Bobby Fischer-6-29
484. Hendriks J.J.E. 1573 Haeghe Ooievaar-28-18
485. Riemersma P.B.J. 1572 DD-71-10
486. Gerritsma Bert 1571 HSV-20-35
487. Claushuis Michael 1570 Bobby Fischer-7+118
  Huitema Doeke 1570 Rijswijk-36+12
489. Felix R.J. 1569 Rijswijk-37+35
  Gevaerts Caspar 1569 Paris-2-44
  Haisma Hans 1569 SIO-11-47
    WSC-43  
492. Coers Frans 1568 SHTV-37-46
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-34= 
494. Steenweg Paul 1567 DCSV-7-9
495. Poppe Owen 1566 SHTV-38+166
  Zijlstra F. 1566 Voorburg-5+19
497. Goebertus Adrie 1564 Voorburg-6+11
  Zuyderwijk Gerard 1564 SIO-12+111
    WSC-44  
499. Hofman Arjen 1563 DCSV-8+136
  Taanman P. 1563 Haeghe Ooievaar-29-6
  Weijde Andre van der 1563 Prometheus-8-37
    Schaakmat-25  
    WSC-45  
502. Hulst Kees van 1562 DD-72+3
503. Dongen G. van 1561 Botwinnik-35+31
    Promotie-54  
  Kaan J.E.F. 1561 DD-73-10
  Warmenhoven R.A. 1561 Haeghe Ooievaar-30-23
506. Boot Otto 1560 Botwinnik-36+5
  Weel A.J. van 1560 DD-74-35
508. Toledo Ben 1554 RHC-Arena-10-10
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1554 Lierse-15+34
510. Perluka Han 1549 Botwinnik-37+1
  Varenkamp Frits 1549 Botwinnik-37+38
512. Slotemaker J.H.M. 1548 DCSV-9-18
513. Dijk Andre van 1547 RHC-Arena-11-16
514. Weerts Rene 1546 SHTV-39-112
515. Breugel E.A.J. van 1545 Haeghe Ooievaar-31-43
516. Bellen Henk van 1544 DD-75-54
  Suijker J.W.M. 1544 Haeghe Ooievaar-32-4
518. Blaas L.J. 1543 Pomar-16-20
  Heide Jelle v/d 1543 RHC-Arena-12-17
  Honderd Ger 1543 DSC-82-22
    Prometheus-9  
  Zeilstra Lie 1543 Corbulo-5  
522. Pol Theo van der 1541 Schaakmat-26+77
    WSC-46  
  Venema Kees 1541 DSC-83-28
524. Frehe A.P. 1539 DSC-84-38
  Gelder Kees van 1539 SHTV-40-15
526. Bes R.N.M. 1538 Haeghe Ooievaar-33-80
527. Kemeling Leen 1537 SIO-13-48
    WSC-47  
528. Vlies Franklin van der 1534 Promotie-55+100
529. Gallardo Banez Felipe 1531 Rijswijk-38  
530. Dop Erik van 1529 Rijswijk-39-112
531. Franke Arie 1528 Botwinnik-39-124
  Sas Aad van 1528 Pomar-17+35
533. Hennink Dick 1527 DD-76-20
  Hessels W.B. 1527 HSV-21-36
535. Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-13-30
  Somer Arif 1525 HSV-22-76
    Rijswijk-40  
    Schaakhuis-17  
  Wit Jacques de 1525 HSV-22-26
538. Elst F.A. v/d 1523 Pomar-18-14
539. Staden sr. M. van 1522 Promotie-56-24
540. Berg Johan v/d 1521 SIO-14= 
    WSC-48  
  Groot Pieter de 1521 Botwinnik-40-79
  Man Peter de 1521 Pomar-19+33
543. Groot M.H. de 1520 RSC-BP-20-70
  Veen H. ter 1520 DCSV-10-20
545. Otter Kees den 1518 Rijswijk-41-11
  Sutrisno Agus 1518 Scheve Toren-19+57
  Swieten Simon van 1518 Lierse-16-11
548. Koks Paul 1517 Schaakhuis-18+6
  Noordam Arjen 1517 Lierse-17-20
550. Kauffman W.F.N. 1516 Pomar-20+53
  Prins Leen 1516 Schaakmat-27-41
    WSC-49  
552. Knigge Mark 1513 Rijswijk-42+10
  Onselen Guido 1513 Schaakhuis-19  
554. Zonneveld J. 1511 Pomar-21+20
555. Knigge Hans 1510 Rijswijk-43-20
556. Hijma Peter 1509 Promotie-57+82
557. Neefjes Jos 1508 DD-77  
558. Hoek Fabian 1506 Promotie-58= 
559. Croes J.C. 1504 Haeghe Ooievaar-34-22
560. Hanemaaijer Piet 1501 Botwinnik-41-62
  Riet P.H.M. van 1501 DSC-85-8
562. Butterman Gert 1500 Pomar-22+3
563. Hoseni Arash 1498 Bobby Fischer-8+26
564. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-24= 
  Rodijnen Rinus 1496 Lierse-18+58
566. Boer A.C. 1495 DD-78+10
  Dijkstra R.W. 1495 SHTV-41-15
  Hazeu Cock 1495 Lierse-19-96
569. Berg G.M. v/d 1494 Haeghe Ooievaar-35-101
  Dekker Jan 1494 Lierse-20-27
  Spaans Leen 1494 DD-79-28
572. Steemers Vincent 1493 Pomar-23-16
  Zwan J. van der 1493 RSC-BP-21-10
574. Karagantcheff Dimitri 1492 DD-80+79
575. Breuker Harry 1491 Promotie-59-30
  Falandt Jan 1491 Pomar-24+5
  Smit F. 1491 DSC-86= 
578. Bottema Elmar 1487 Bobby Fischer-9+87
579. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-42= 
580. Zwemstra Bert 1484 DSC-87-11
    Prometheus-10  
581. Dirkse Simon 1483 DSC-88-79
582. Burg Wesley van der 1481 Rijswijk-44+14
  Patty F. Al 1481 Voorburg-7-9
584. Liefde F.G.J. de 1477 Haeghe Ooievaar-36-26
  Lier J.M.E. van 1477 Promotie-60-91
586. Bonsel J. 1476 SHTV-43+21
  Krempel Jordy 1476 DSC-89+157
  Merle Robert 1476 SIO-15+43
    WSC-50  
589. Woestenenk John 1475 Pomar-25= 
590. Rijkom Reinout van 1473 Promotie-61+253
591. Albers Merijn 1472 Botwinnik-42  
592. Nieswaag Hans 1471 Lierse-21-69
593. Vries Peter de 1470 Schaakmat-28-87
    WSC-51  
594. Kruk Arie v/d 1468 SIO-16+61
    WSC-52  
595. Remmerswaal W. 1467 DD-81+125
    HSV-25  
    Haeghe Ooievaar-37  
596. Jong Dick de 1464 HSV-26-24
597. Poots Rene 1462 DSC-90-52
598. Geene Patrick 1460 Rijswijk-45+11
  Smit Niels 1460 Promotie-62-43
600. Reede Lito van 1459 DSC-91+8
601. Bussmann Gerrit 1458 DSC-92+10
    Prometheus-11  
602. Becker Johan 1456 Paris-3-3
  Poot Wim 1456 Lierse-22-38
604. Ee Winston van 1453 Rijswijk-46-11
  Frima Erik 1453 DD-82+129
606. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-47= 
607. Doeves Bram 1447 Botwinnik-43-21
  Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-93-5
    Prometheus-12  
610. Wal Mart v/d 1444 SIO-17-30
    WSC-53  
611. Buijs Gerard 1442 Lierse-23+27
612. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-44= 
613. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22+25
  Corpeleijn Andre 1439 Botwinnik-44-26
  Kolk Jan v/d 1439 DSC-94-9
    Prometheus-13  
  Rees Stephen 1439 DD-83  
617. Ouwehand Tjeerd 1438 DD-84  
    Schaakhuis-20  
618. Lohrer M.T.A. 1435 Pomar-26+26
619. Boekestijn Piet 1433 Lierse-24+65
  Hinkenkemper B.J. 1433 Corbulo-6-149
621. Verwaart D.J. 1431 HSV-27= 
  Vries Rob de 1431 Promotie-63-64
623. Pettinga Paul 1430 Botwinnik-45+22
  Roo J. de 1430 Promotie-64+21
625. Hofland Jeffrey 1429 SIO-18+39
    WSC-54  
626. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-14= 
  Engelen Niels 1428 DD-85-12
  Nienhuis Jan 1428 Voorburg-8-32
629. Jutte W.P.M. 1426 Promotie-65-20
630. Duivenboden R. van 1425 Haeghe Ooievaar-38+80
  Scherpenisse Rob 1425 DSC-95-35
632. Lucas Herman 1424 RSC-BP-23-55
633. Jacobs H. 1422 Pomar-27-2
634. Langeveld Andre 1421 SHTV-45-77
  Slagboom Govert 1421 Pomar-28= 
636. Alphenaar J. 1420 Promotie-66= 
637. Kanters Cor 1417 SHTV-46  
638. Orie Erik 1416 Rijswijk-48  
639. Splint Rob 1413 Botwinnik-46-34
640. Trommel J.C. 1412 DCSV-11= 
641. Stuut Klaas 1411 RHC-Arena-15-28
642. Rijswijk Tim van 1409 Pomar-29-31
643. Meiden Pim v/d 1408 SHTV-47-44
644. Oudheusden Jason van 1407 DSC-96+227
645. Ruiter Rein de 1406 DD-86-44
646. Berg Gijs van den 1403 DD-87  
  Bragonje H. 1403 Promotie-67-34
  Kuijper Wim 1403 Lierse-25+8
  Middeldorp A.G.M. 1403 Haeghe Ooievaar-39-13
650. Busman V. 1402 Corbulo-7= 
651. Mokadem Mohamed 1401 Corbulo-8  
652. Schoon C. 1399 Promotie-68+15
653. Lim Danny 1396 Bobby Fischer-10-9
654. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-47= 
655. Ahn W. 1392 Corbulo-9-43
  Dekker Rick 1392 Promotie-69+48
657. Helm Alfred van der 1385 DD-88  
658. Blaauw F. 1383 Bobby Fischer-11-1
  Boer R. de 1383 RSC-BP-24-104
660. Groot Bertus 1382 Schaakmat-30-41
    WSC-55  
661. Ende Henk van den 1380 Lierse-26-10
  Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-16= 
663. Werven H. van 1379 Promotie-70-13
664. Geest Marco van 1377 Schaakmat-31+11
    WSC-56  
665. Hendriks Hans 1376 DSC-97-7
    Prometheus-14  
666. Zonderland H. 1373 DSC-98-80
667. Vetten Piet de 1371 Lierse-27+15
668. Mook R.J. 1370 Rijswijk-49= 
669. Meer Frank van der 1368 Pomar-30  
670. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-9= 
671. Bruin Wouter de 1365 Rijswijk-50  
672. Berckel Joris van 1363 SHTV-48-70
  Zee Arjen van der 1363 Botwinnik-48  
674. Janssen Thijs 1362 Schaakmat-32+11
    WSC-57  
675. Duijf A.W. den 1361 SIO-19-99
    WSC-58  
676. Bom Aad 1359 Schaakmat-33= 
    WSC-59  
  Eibergen Robert van 1359 DD-89-45
678. Nederpel Bram 1355 DCSV-12-3
679. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
680. Al Sam Husham 1350 Botwinnik-49-46
  Hählen Ruud 1350 HSV-28-34
682. Pelova Victoria 1348 DSC-99  
683. Heyningen Ruud van 1346 Lierse-28-75
684. Chervet Henk 1342 Bobby Fischer-12-25
  Millenaar Klaas 1342 SIO-20-18
    WSC-60  
686. Boot Harry 1341 HSV-29-47
687. Schuyer Eddy 1340 Bobby Fischer-13+93
688. Vreede Henk de 1339 Botwinnik-50-65
689. Koornneef Arie 1338 Lierse-29-25
690. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
691. Soeterbroek Piet 1335 Botwinnik-51-22
692. Rijkom Vincent van 1333 Promotie-71  
693. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-10= 
694. Ciftci Selahattin 1330 HSV-30-86
695. Sluis Bert v/d 1329 RHC-Arena-17-19
696. Dalfsen Richard van 1327 HSV-31  
697. Wulffers L.A.G.M. 1326 Haeghe Ooievaar-40-2
698. Huybens P.M. 1324 HSV-32-4
  Lagerwerf Leen 1324 Lierse-30-2
700. Gaag Nico v/d 1323 SIO-21= 
    WSC-62  
  Kinoshita Kanako 1323 DD-90  
    Schaakhuis-21  
702. Boers Frans 1314 Schaakmat-35-177
    WSC-63  
  Haverkamp Allart 1314 HSV-33+57
704. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-52-16
705. Zijlstra Th. 1311 Voorburg-11  
706. Holtgrefe A. 1305 Scheve Toren-20  
707. Caspers Eric 1304 Botwinnik-53-54
  Zuydgeest Leo 1304 DSC-100+43
    Prometheus-15  
709. Eijgenraam Wim 1303 Voorburg-12-1
710. Beekman Loek 1302 Pomar-31  
  Hanewald Ernst 1302 DSC-101-17
  Oomes Marijn 1302 Schaakmat-36-29
    WSC-64  
713. Modderman Arent 1299 Botwinnik-54-15
714. Bergers J. 1298 Pomar-32-50
715. Hout Gerrit v/d 1296 SIO-22-36
    WSC-65  
  Kwappenberg Eric 1296 SHTV-49+2
717. Willik Bert van der 1295 DSC-102-8
718. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-13= 
719. Vos Roel 1291 DSC-103+82
720. Gastaldi G. 1289 Pomar-33-9
  Oosterom Gerrit 1289 Lierse-31-2
722. Vries Auke de 1285 DD-91-149
723. Schout W. 1282 Haeghe Ooievaar-41-258
724. Jong A. de 1280 DSC-104-8
725. Feringa Andre 1275 Lierse-32-27
726. Tiersma Jan Bouke 1274 Schaakmat-37+14
    WSC-66  
727. Attema M.E. 1271 Paris-5-103
728. Visser J.H.A. 1268 Voorburg-14  
729. Liefde M.S. de 1264 Haeghe Ooievaar-42-23
730. Ham J. van 1262 DSC-105-114
  Heufke Kantelaar R.A. 1262 Corbulo-10-163
  Knaap Jos van der 1262 Schaakmat-38-2
    WSC-67  
733. Wessem Melchior van 1261 Paris-6-147
734. Haan Jaap de 1258 Schaakmat-39-36
    WSC-68  
735. Rens Hans 1257 Botwinnik-55-39
736. Feenstra J.D. 1256 RSC-BP-25  
  Verspeek Coen 1256 Schaakmat-40= 
    WSC-69  
738. Grootscholten Leo 1253 SIO-23+5
    WSC-70  
739. Tavakolly Navied 1251 Paris-7-44
740. Calje Adrey 1250 Voorburg-15  
  Homulle H. 1250 Haeghe Ooievaar-43+18
742. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-72  
743. Giele Reinier 1242 DSC-106+17
744. Keuzenkamp Monique 1240 RHC-Arena-18+46
745. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-107= 
    Prometheus-16  
746. Bijster Harmen 1233 Voorburg-16-54
  Kok Wiebe 1233 Rijswijk-51  
748. Battes Frans 1223 Botwinnik-56  
  Hartmann Joop 1223 DCSV-13= 
750. Bouma Henk 1222 SHTV-50-52
751. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-19= 
752. Torenstra Jan 1219 DSC-108-38
    Prometheus-17  
753. Boersma L. 1215 Haeghe Ooievaar-44-56
754. Kommer Jan 1213 Rijswijk-52-4
755. Wagter Eric 1209 DSC-109-92
756. Coenders Hans 1208 HSV-34  
757. Schaafsma B.J. 1207 Paris-8+20
758. Dijk L.B. van 1204 SHTV-51-46
759. Lohuis Anton 1203 Schaakmat-41  
    WSC-71  
760. Samuels de Wilde Bernard 1202 Bobby Fischer-14-69
761. Kröschell Wim 1192 Lierse-33+134
762. Ee R.H. van 1188 Rijswijk-53  
  Jansen Matthijs 1188 Schaakmat-42  
    WSC-72  
764. Valstar-Valstar Nel 1187 Lierse-34-25
765. Erp Sven van 1185 Corbulo-11  
766. Onderwater Michel 1183 Schaakmat-43-30
    WSC-73  
767. Bree Christiqn van 1181 Paris-9-132
  Hogezand Raf 1181 DD-92  
  Vreugdenhil Jaap 1181 Lierse-35+9
770. Prins Jan 1176 Lierse-36-95
771. Vermeulen Wim 1174 SHTV-52-15
772. Berg Co v/d 1173 Lierse-37-172
773. Rubert Mireille 1162 DD-93  
774. Dijk Henk van 1158 SIO-24-34
    WSC-74  
775. Hogendoorn Tim 1156 Rijswijk-54-53
776. Kruijs A.L.P.M. van der 1155 Haeghe Ooievaar-45= 
777. Gaag-Pronk Leni v/d 1147 SIO-25-45
    WSC-75  
778. Wel Frank van der 1143 Lierse-38-85
779. Mos C.J. 1140 SIO-26= 
    WSC-76  
780. Helfteren T. van 1138 DCSV-14-3
781. Zalm Ino v/d 1132 Schaakmat-44+10
    WSC-77  
782. Kolmeschate Rob van 1131 Lierse-39+111
783. Ham Wim van der 1124 Botwinnik-57-67
784. Blok Sebastiaan 1117 Paris-10  
785. Taal W.M. 1114 RSC-BP-26-9
786. Oomes Ad 1111 Schaakmat-45-55
    WSC-78  
787. Cornelissen Arjan 1101 DSC-110  
788. Klaveren Justus van 1098 SHTV-53  
789. Veld Bobby in 't 1072 Promotie-73+74
790. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11= 
791. Manoch Alicia 1062 Promotie-74  
792. Westerduin Rina 1048 Botwinnik-58-21
793. Frima Lodewijk 1044 Paris-12-30
794. Boonman W. 1040 Scheve Toren-21+114
  Weekhout A. 1040 Bobby Fischer-15-16
796. Holan Franciska 1035 Bobby Fischer-16  
797. Calje Fong Li 1027 Promotie-75  
798. Ketting Sebastiaan 1019 Rijswijk-55+103
799. Willemsen K. 1016 Haeghe Ooievaar-46+40
800. Luk Thomas 1008 SHTV-54+104
801. Hagers Yannick 1005 Promotie-76  
802. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-18= 
803. Veerkamp Kevin 987 Rijswijk-56  
804. Wang Daoyi 985 Bobby Fischer-17+71
805. Andriessen Frans 984 Promotie-77+156
806. Blanter Marfa 973 DSC-111-78
807. Klugt Teun van der 960 DSC-112+179
808. Brulleman Floris 952 Rijswijk-57= 
809. Hettema Bart 929 Rijswijk-58-40
810. Vuong Mitchell 924 SHTV-55  
811. Berg Peter van den 923 DSC-113  
812. Dongen Sam van 908 Botwinnik-59  
    Promotie-78  
813. Parent Wouter 899 Botwinnik-60  
814. Haaren Yestin van 876 Botwinnik-61  
815. Ham Torsten van 874 Promotie-79  
816. Kanbier Guy 871 Promotie-80  
817. Hagers Pascal 843 Promotie-81  
818. Vries A. de 839 Haeghe Ooievaar-47  
819. Luk Ricki 814 SHTV-56  
820. Bogaartz T. 785 Haeghe Ooievaar-48  
821. Vuong Joëlle 766 SHTV-57  
822. Calje Ming Dao 729 Promotie-82  
823. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-59-7
824. Hartzheim I. 713 Haeghe Ooievaar-49+117
825. Liefde J. de 668 Haeghe Ooievaar-50-40
Artikel aangelegd op: 04-08-2012
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.