Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2012
Geschreven door Paul Koppens   
04-05-2012
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2012. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2011 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 mei 2012 en veranderingen sinds 1 mei 2011

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2715 DSC-1+16
2. Fedorchuk Sergey 2624 DD-1-39
3. Jong Jan-Willem de 2425 WSC-1+13
4. Wiel John van der 2422 DD-2-33
5. Oosterom Chiel van 2368 DSC-2-60
6. Pijpers Arthur 2366 Botwinnik-1+66
7. Blokhuis Jeroen 2334 DD-3+8
  Michielsen Joost 2334 DSC-3-15
9. Blokhuis Edgar 2330 DD-4+13
10. Kuipers Eelco 2305 Promotie-1+15
11. Wortel Marten 2301 DSC-4-15
12. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kelder Joram op den 2284 DSC-5-5
14. Kirana Marco 2262 DSC-6+53
15. Meijer Dolf 2244 Pionnetjes-1-17
16. Bannink Bernard 2242 Promotie-2-3
17. Pietersma Menno 2216 Schaakmat-1-22
    WSC-2  
18. Werksma Arie 2215 DD-6+12
19. Legemaat G. 2212 DSC-7+2
20. Coene Igor 2207 Promotie-3-21
  Prakken Gerrit 2207 DD-7-30
22. Egmond Rogier van 2190 DD-8+5
23. Vistisen Lars 2186 DD-9-21
24. Padurariu Ciprian 2177 DSC-8+11
25. Helvoort Rob van 2174 Rijswijk-1+13
26. Smits Sebastiaan 2166 DSC-9-8
27. Meulenbroek Kim 2165 DSC-10+19
28. Vesters Melchior 2161 SHTV-1+169
29. Middelveld Martine 2156 DSC-11+49
30. Barendse Ted 2155 DSC-12-31
31. Vlam Horatio 2145 DSC-13+1
32. Dickhoff Ronald 2143 DD-10-8
  Velden Bram van der 2143 DSC-14= 
34. Dop Arend van 2142 DSC-15= 
  Zetten Maarten van 2142 Promotie-4+16
36. Dijk Timon van 2140 Schaakmat-2-83
    WSC-3  
37. Brasser Paul 2137 WSC-4-21
  Kommer Bas 2137 Rijswijk-2-11
39. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
  Lindner Jan-Joost 2131 DD-11+29
41. Hofman Marnix 2130 WSC-5+16
42. Hortensius Lisa 2117 DSC-16-18
43. Nies Pauline van 2115 DSC-17-33
44. Schrik Rachid 2114 DD-12= 
45. Bas P. de 2109 DSC-18+13
46. Thakoerdien Jerrel 2105 DD-13+12
47. Zanten William van 2103 SHTV-2+6
48. Ahlers Ben 2097 DD-14-11
49. Buzing Pieter 2093 DSC-19-6
  Noordhoek Henk 2093 Promotie-6+14
51. Glimmerveen Martin 2090 DSC-20+31
52. Waard J.A.M. de 2087 DD-15+15
53. Aagaard Michael 2086 WSC-6+52
54. Verbaken Onno 2083 DSC-21-2
55. Hennink Erik 2080 Promotie-7+82
  Zwartveld Hans 2080 RSC-BP-1+19
57. Woerden Michiel van 2075 Schaakmat-3+67
    WSC-7  
58. Happel Henk 2073 DD-16-11
  Slaa R. 2073 DSC-22-18
60. Kentstra Wim 2072 Scheve Toren-1+34
  Pouwels John 2072 Botwinnik-2+29
62. Duijzer Jan Willem 2070 Botwinnik-3-5
    Promotie-8  
63. Beltz Dolf 2068 DSC-23= 
  Borst Filip 2068 DSC-23+80
65. Liempt Michael van 2062 Rijswijk-3+60
66. Stam Hans 2061 DSC-25  
67. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
68. Dekker Kees 2058 Scheve Toren-2+70
  Voogt Bob 2058 DSC-26-31
70. Manoch Maurice 2057 Promotie-9+105
71. Zandwijk Jan-Peter van 2056 DSC-27-18
72. Hoynck van Papendrec Frans 2055 Rijswijk-4+11
73. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
74. Jonge Maartje de 2047 DSC-28-22
75. Mostert Joost 2046 Promotie-10+68
76. Cupido Alexander 2045 Rijswijk-5-34
77. Otten Martijn 2044 DD-17+39
78. Stolte Maarten 2040 SHTV-3-15
79. Munninghoff Alexander 2039 DD-18+93
80. Korecki Lukasz 2035 DD-19  
81. Vreugdenhil Frans 2034 DD-20+65
    Schaakmat-4  
    WSC-8  
82. Swart Sipke de 2027 Promotie-11= 
83. Oranje R. 2025 DSC-29-42
84. Hoogland Mike 2024 SHTV-4-5
  Klop Tjomme 2024 SHTV-4+32
86. Enschede Ernst 2019 DD-21+7
  Vos Jan-Pieter 2019 DSC-30-38
88. Bosma Arend 2018 DSC-31= 
89. Flohil Jaap 2016 DSC-32+5
  Valstar Johan 2016 Schaakmat-5-39
    WSC-9  
91. Broekman Willem 2014 DSC-33-4
    Promotie-12  
92. Smeele Pieter 2010 DD-22+28
93. Have Roland ten 2005 DSC-34= 
94. Anema Walter 2002 DSC-35-44
  Lisdonk Lucien van de 2002 DSC-35-5
96. Verbaan Bart 1999 RSC-BP-2-32
97. Munnik Talitha 1998 DSC-37-22
98. Koelmans Jan Willem 1987 DD-23-14
99. Leezer Roel 1980 Rijswijk-6-10
100. Prangers Toine-Gera rd 1978 DSC-38-42
101. Huizen H. van 1976 Haeghe Ooievaar-4-31
    Prometheus-1  
102. Milort Gerard 1975 RSC-BP-3+9
  Voorn Martin 1975 Bobby Fischer-1-16
104. Voorberg Kees 1972 DSC-39+7
105. Eberle Jan 1971 HSV-1+13
106. Sibbing Sjaak 1968 Promotie-13+14
107. Segers H. 1964 DSC-40-67
    SHTV-6  
  Straaten Marco van 1964 SHTV-6+75
109. Bodaan Ton 1963 HSV-2+76
    SHTV-8  
110. Baas Rijnko 1956 Rijswijk-7+32
    Schaakhuis-1  
  Beeren Thom 1956 Botwinnik-5+140
112. Bos F.P. van den 1955 DD-24+151
    Haeghe Ooievaar-5  
  Dommisse Cornelis 1955 DD-24  
114. Rossum du Chattel D.A.M. van 1954 DD-26+5
115. Kevlishvili Robby 1952 Promotie-14+114
116. Harmanus Norbert 1951 Schaakhuis-2+71
117. Pauw Sander 1950 SHTV-9-90
118. Bieger Thierry 1948 Pomar-1+51
    WSC-10  
  Vries Jan-Pieter de 1948 DSC-41+10
  Wiersma Arno 1948 DSC-41-27
    Prometheus-2  
121. Buchly Stefan 1946 Botwinnik-6-19
122. Kindt Manfred 1943 WSC-11-33
123. Goudriaan Tony 1942 Botwinnik-7+6
    Rijswijk-8  
124. Boerkamp Harry 1935 Promotie-15-51
  Wichhart Maarten 1935 Promotie-15+17
126. Landsbergen Ron 1934 Promotie-17-57
127. Marel Eric van der 1933 Bobby Fischer-2-18
128. Beijersbergen Joop 1932 Bobby Fischer-3+64
  Meer Kees van der 1932 DSC-43-66
    Prometheus-3  
130. Gallardo Banez Alfonso 1929 Rijswijk-9+14
131. Berg Bas van der 1923 Rijswijk-10-8
  Monté P.J. 1923 RSC-BP-4-64
  Smits Benjamin 1923 DSC-44-17
134. Smit Rudi de 1922 Scheve Toren-3+16
135. Blankespoor Jan 1921 Promotie-18-68
136. Nepveu Manuel 1919 Promotie-19+80
137. Baas Hans 1917 Promotie-20-2
  Waard Remko de 1917 DD-27+49
139. Vorstermans Peter 1915 SHTV-10-35
140. Orsouw Theo van 1912 DD-28-18
    RHC-Arena-1  
  Voorberg Johan 1912 SIO-1-69
    WSC-12  
142. Tan John 1908 Promotie-21+64
143. Peerdeman Nico 1907 Promotie-22-3
  Vegt Seth van der 1907 DSC-45-44
145. Koreman Eric 1905 DD-29+60
146. Jonkman David 1902 Schaakhuis-3+6
  Ouwens Bert 1902 Promotie-23+42
148. Anink Marco 1901 DSC-46-45
149. Huijzer Joop 1899 Promotie-24-58
150. Hoogt Ivar de 1898 DSC-47+13
151. Eggink Gerhard 1897 Promotie-25+14
  Henn Reinhard 1897 DD-30+59
  Kamar Muhannad 1897 RHC-Arena-2+41
  Kuyvenhoven Marco 1897 WSC-13-76
155. Steffers Hendrik 1893 Rijswijk-11-37
156. Pronk Rik 1891 SHTV-11= 
157. Heijgen Diederik van 1882 DSC-48+94
158. Hooven Evert van der 1881 DSC-49-27
159. Dries Alex 1880 RHC-Arena-3-37
  Grand Jan Willem le 1880 SHTV-12  
  Mulders Rinze 1880 Botwinnik-8+38
162. Wolvekamp O. 1879 HSV-3-37
163. Goossens Pieter 1876 DSC-50-30
164. Theijn Dave 1874 Scheve Toren-4+113
165. Beeloo Jean Miche l 1872 SHTV-13+75
    Schaakhuis-4  
166. Eising Henry 1870 Scheve Toren-5+16
  Schuurman Hess Arjen 1870 Botwinnik-9= 
    Promotie-26  
  Segger A. 1870 SHTV-14+16
169. Oosterhout P. 1869 Haeghe Ooievaar-6+1
170. Groot Akshaya de 1868 DD-31-5
171. Dekker Ard 1867 Schaakmat-6-22
    WSC-14  
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-32= 
173. Vink Wim 1865 DD-33-131
174. Broek Willem-Jan van den 1863 DSC-51-57
  Ham Marc van der 1863 Botwinnik-10+48
176. Jacob Ruben s' 1862 Botwinnik-11-6
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
178. Middelkoop Erik 1861 Botwinnik-12-4
179. Lom Rob van 1860 Schaakmat-7-28
    WSC-15  
180. Zijden Hans van der 1859 RSC-BP-5+9
181. Oudewaal Vincent 1858 DD-34+9
182. Gaemers Peter 1857 Rijswijk-12-15
183. Eesteren Jaap van 1856 DD-35+36
184. Versteegh Mark 1855 DSC-52+1
185. Nijs Thimo de 1854 DD-36-21
  Zijden A.Q. v/d 1854 RSC-BP-6-14
187. Smaal Lourens 1852 Botwinnik-13-28
    Promotie-27  
188. Hoogeveen F.R. 1851 HSV-4-5
  Sayad S. El 1851 RSC-BP-7+86
190. Mulder P. 1847 DD-37-26
  Supit Eduward 1847 SHTV-15  
  Tamerus Henrik 1847 DSC-53-11
  Tsai Wong 1847 Promotie-28+16
194. Verolme Martin 1845 DSC-54-75
195. Sluijs Lothar van der 1843 DD-38+4
196. Mellens Martin 1839 Voorburg-1-20
  Montsma Foppe-Jan 1839 DD-39-75
198. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-13= 
199. Gent Aad van 1836 Scheve Toren-6-46
  Lopies Andre 1836 DD-40-7
201. Duijvesteijn Leo 1835 Schaakmat-8+62
    WSC-16  
202. Leeuwen Olav van 1833 SHTV-16-22
203. Then Hans 1829 Schaakhuis-5+8
204. Staden jr. Mildo van 1827 Promotie-29-12
205. Dekker Derk 1826 DSC-55-19
    Schaakhuis-6  
206. Brouwers Reggy 1824 Schaakhuis-7+11
207. Smits Rob 1823 DSC-56-74
  Witt Dick de 1823 Botwinnik-14-10
209. Bottema Timo 1822 Bobby Fischer-4+10
  Graaf sr. J. de 1822 Scheve Toren-7-32
211. Hart Johan 't 1820 WSC-17-69
212. Hulshof Hans 1819 Rijswijk-14+36
213. Kolodkin Daniil 1818 DD-41-38
  Minnema Hans 1818 Promotie-30+81
215. Baak Evert 1817 SHTV-17-50
  Meijering Marijke 1817 Scheve Toren-8+22
  Voermans Adri 1817 DD-42-10
218. Ruigrok Jos 1816 Schaakhuis-8+27
219. Thijssen A.W. 1815 HSV-5-94
    Haeghe Ooievaar-8  
220. Groot B. de 1814 RSC-BP-8+9
221. Ingenhoes P.H. 1813 RSC-BP-9+20
222. Gerritsen C.W.A. 1812 Pomar-2+6
  Torenstra Rene 1812 DSC-57-17
    Prometheus-4  
224. Wijk Hans van der 1811 Promotie-31-89
225. Hoogland Bauke 1810 Promotie-32-43
226. Baak Karl 1808 SHTV-18-38
  Kunnen Ruurd 1808 Promotie-33-31
228. Kirana Nancy 1806 DSC-58+59
229. Felkers J.M. 1805 DD-43= 
230. Regeer P.A. 1804 Haeghe Ooievaar-9+31
    Schaakhuis-9  
  Stolze Gerard 1804 Lierse-1+189
232. Markenstein W. van 1803 Pomar-3+52
233. Lont Jolle 1801 DSC-59+60
234. Holst R.E.H. v/d 1800 HSV-6+20
  Jong Jaap de 1800 Lierse-2-7
  Nieuwkerk Dirk van 1800 SIO-2-25
    WSC-18  
237. Nicoll Noah 1798 DD-44-24
238. Dekker Jan 1793 Schaakmat-9-30
    WSC-19  
239. Vlugt Sander van der 1792 Botwinnik-15+69
240. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-15= 
  Middelkoop Arno 1791 Botwinnik-16-2
242. Willighagen Gert-Jan 1790 SHTV-19-8
243. Hubert Michel 1789 Scheve Toren-9  
  Nobel Corniel 1789 DSC-60+14
245. Berg Jaap van den 1787 Promotie-34+22
246. Oversloot Wilco 1786 SIO-3-35
    WSC-20  
247. Luk Jaimy 1785 HSV-7+151
    SHTV-20  
  Vogelenzang Marco 1785 Corbulo-1-18
249. Kraakman Paul 1784 Rijswijk-16+135
  Scholten J.J.H. 1784 RHC-Arena-4+27
251. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
252. Haan Hans de 1780 HSV-8+57
  Vink Kees 1780 Pomar-4+43
254. Reimer Wim 1779 DD-45-22
  Wisse Niek 1779 SHTV-21+73
256. Roeleveld Koos 1777 HSV-9-27
    SHTV-22  
257. Kort Wilco 1775 Botwinnik-17+30
258. Bik Wouter 1774 Botwinnik-18+95
  Kievoet Peter 1774 DD-46+36
  Termaat Alfons 1774 Botwinnik-18+6
261. Beekum Thomas van 1772 Botwinnik-20+9
262. Jager Mark 1769 HSV-10+28
  Zydek R. 1769 Haeghe Ooievaar-11  
264. Eijsbroek Dave 1768 Botwinnik-21+7
  Knops H. 1768 Promotie-35+40
266. Heek Peter 1766 Botwinnik-22+18
267. Baas Gert Jan 1765 DSC-61+5
  Bovenlander Theo 1765 SHTV-23= 
  Leeuwen G.J. van 1765 SIO-4  
    WSC-21  
270. Bulthuis Jelle 1764 Rijswijk-17  
271. Kleinrouweler H. 1763 Scheve Toren-10  
272. Wareman D. 1762 RSC-BP-10-25
273. Bakels Rosanne 1761 Rijswijk-18-1
274. Corneth Bert 1760 HSV-11-24
  Hylkema Titus 1760 RHC-Arena-5+20
  Ramondt Dennis 1760 RSC-BP-11+8
277. Donk Jan van de 1758 DSC-62-24
278. Kraakman Mark 1757 Rijswijk-19-61
279. Michielen Frank 1755 Botwinnik-23-42
280. Gijsen Carel 1754 Rijswijk-20+12
  Spierings Ben 1754 SHTV-24+44
282. Paalvast A.G.M. 1753 DCSV-1+21
283. Graaf E. v/d 1750 DD-47+15
  Verduijn Adriaan 1750 Lierse-3+9
285. Paassen Jan van 1749 Schaakmat-10-43
    WSC-22  
286. Beekman G. 1748 Pomar-5-2
287. Duijvesteijn Andre 1747 Schaakmat-11+86
    WSC-23  
  Strien Bart van 1747 Rijswijk-21+4
289. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
  Postma Jan 1745 DD-48+3
  Taverne Nadeem 1745 Schaakhuis-10-12
292. Ferrier Yvonne 1744 Botwinnik-24-13
  Meer Perry van der 1744 Pomar-6+13
  Mors Adriaan ter 1744 DSC-63+15
    Prometheus-5  
  Ruigt Casper 1744 Scheve Toren-11-27
296. Vromans Nico 1739 HSV-12-73
297. Bons M.M. 1738 Haeghe Ooievaar-12+42
298. Gouzij Nico 1736 SHTV-25+17
  Tjioe Patrick 1736 Schaakhuis-11-35
300. Olvers E. 1735 SHTV-26-37
  Spronsen A. van 1735 SIO-5-54
    WSC-24  
302. Eveleens Ed 1734 Botwinnik-25+123
    Promotie-37  
  Heeres Reinier 1734 DSC-64+5
  Mulders Ed 1734 Rijswijk-22-9
305. Lubbe Lex van der 1733 HSV-13+58
306. Minnema Rens 1732 Promotie-38-48
  Rekveldt M.Th. 1732 DSC-65+26
308. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12-14
    WSC-25  
  Hofstee Piet 1730 DSC-66+16
    Prometheus-6  
310. Bos Frank van den 1729 Rijswijk-23-19
311. Germeys Bart 1727 Prometheus-7+3
312. Terpstra J.T. 1726 Pomar-7+24
313. Berendse F.N. 1721 Pomar-8+12
  Dijken B.S. van 1721 Corbulo-2  
  Vermeulen Johan 1721 DSC-67= 
316. Broos Simon 1720 DSC-68-1
  Kooij Nol 1720 Pomar-9-2
  Schalen John 1720 RHC-Arena-6-52
319. Stap Harry van der 1719 Rijswijk-24-15
320. Duijvesteijn Wim 1718 Schaakmat-13+11
    WSC-26  
321. Leentvaar Coen 1716 DSC-69-4
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-12= 
  Toorn Aat van der 1716 RSC-BP-12+70
324. Luyendijk J.J. 1715 Haeghe Ooievaar-13+9
325. Kampen F.F. van 1713 DD-49+20
  Palm G.F. 1713 DSC-70= 
327. Kuipers Hielke 1711 Promotie-39-53
328. Nies Dingeman van 1710 Promotie-40+46
329. Heiden Jan v/d 1708 SIO-6-8
    WSC-27  
  Kerkhof C. 1708 Scheve Toren-12-12
  Kleijn Jeroen 1708 Scheve Toren-12+63
332. Haar Boudewijn van der 1707 DD-50+197
    Schaakhuis-12  
333. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
  Horst G. 1705 DD-51+25
    Schaakhuis-13  
335. Ferschtman Felix 1703 Pomar-10-34
  Sikkes Piet 1703 SHTV-27+7
337. Bartel Jan-Kees 1696 DD-52-35
  Boermans R. 1696 DCSV-2+25
  Wagner A.M. 1696 Haeghe Ooievaar-14+14
    SHTV-28  
340. Manen R.A. van 1694 DD-53+1
  Zwolsman P.A. 1694 DD-53-90
342. Arp Gerard 1693 Botwinnik-26-7
  Korving Cornelis 1693 DSC-71+14
344. Guijt Erwin 1692 Promotie-41+61
  Harten J.J. van 1692 Corbulo-3+7
346. Jager D.V. de 1691 Haeghe Ooievaar-15  
  Langerak J.H. 1691 Haeghe Ooievaar-15+3
348. Tamerus Jan 1690 Lierse-4-49
  Warmerdam R. 1690 Haeghe Ooievaar-17-32
350. Barbier R.R. 1689 Haeghe Ooievaar-18+7
351. Noija Hans Ortwi n 1687 DD-55-24
  Ruiter Thomas de 1687 Rijswijk-25+150
353. Bruin Jos 1686 Schaakmat-14-18
    WSC-28  
354. Tol Henk van der 1684 Rijswijk-26+51
355. Holst Fred v/d 1683 HSV-15-20
  Navrat Roman 1683 HSV-15+49
357. Togt Twan van der 1682 SHTV-29+263
358. Grootjans Theo 1680 Voorburg-2+47
359. Mittertreiner A.J. 1679 HSV-17-75
  Stolte K.P. 1679 Pomar-11+18
    SHTV-30  
361. Wentholt Frans 1678 DD-56-26
362. Meiden Geurt Jan van der 1677 SHTV-31+4
363. Busman Jan 1676 Promotie-42-30
364. Zoun Rogier 1675 Botwinnik-27-16
365. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
  Gaag Frits v/d 1674 SIO-7+21
    WSC-29  
367. Vissers Ton 1673 DSC-72+53
368. Bilars Gerard 1670 DSC-73+60
  Praagman Niek 1670 Rijswijk-27+8
370. Martens F.M. 1669 Promotie-43-6
  Snijders F. 1669 Rijswijk-28-6
372. Groothuis W. 1667 Bobby Fischer-5+1
  Herpen Max van 1667 DD-57+74
  Verheijen Jan 1667 SHTV-32+51
375. Huygen Kees 1665 DSC-74+21
376. Kemeling Albert 1664 DSC-75-32
377. Veen Rens ter 1663 DCSV-3-79
  Vlasblom L.J. 1663 DSC-76+25
379. Dijk Teun van 1662 Lierse-5-94
  Mudde H. 1662 Pomar-12-59
  Zijden G.J. v/d 1662 RSC-BP-14+35
382. Berg Sandra v/d 1661 Lierse-6+42
  Geene Joris 1661 Promotie-44+164
    Rijswijk-29  
384. Kuyvenhoven Vincent 1660 Schaakmat-15-47
    WSC-30  
  Veldhuizen Jan 1660 Promotie-45-15
386. Blanter Sofya 1659 DSC-77+130
  Engering Frans 1659 DD-58+129
  Kies Arie 1659 Scheve Toren-14+6
  Vissers R. 1659 Haeghe Ooievaar-19-28
390. Wuister J. 1658 RSC-BP-15-5
391. Leeuwe F. de 1656 RSC-BP-16-60
392. Rietveld A. 1655 Voorburg-3  
393. Jong-v/d Berg Gera de 1654 Lierse-7-14
394. Loke J.A. 1652 HSV-18+69
  Meer J. v/d 1652 Haeghe Ooievaar-20-51
  Nitzsche Edo 1652 RHC-Arena-7+1
  Toxopeus G.M.B. 1652 Promotie-46-37
398. Jager Mark 1651 DCSV-4+18
399. Valstar Jan 1650 Lierse-8-27
400. Dalen Willem van 1649 Botwinnik-28+75
    Promotie-47  
401. Brinkman Dirk 1648 Promotie-48+22
  Thierry Rein 1648 Botwinnik-29-6
    Promotie-48  
403. Cruden Marcel 1647 Schaakhuis-14+51
404. Pree Jan de 1642 RHC-Arena-8+1
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-21-13
406. Nicolaas Han 1639 Pomar-13-51
407. Arkesteijn J.P. 1638 DD-59-30
408. Bergers Wim 1635 Scheve Toren-15-20
  Kanbier Max 1635 Promotie-50+257
  Stegenga F.J. 1635 DCSV-5-18
411. Leeuwen J. van 1632 SIO-9-61
    WSC-31  
  Leij E.J. van der 1632 Haeghe Ooievaar-22-5
  Ouwerkerk J.P.J. 1632 RSC-BP-17-3
414. Delden Jan van 1631 SHTV-33-43
415. Lindhout Danny 1630 SHTV-34-46
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-23-25
417. Nieuwkerk Leen van 1629 Schaakmat-16+112
    WSC-32  
418. Reiding R. 1628 Scheve Toren-16+25
419. Gelpke R.F. 1626 DSC-78-64
  Wiegerink Ruben 1626 DD-60-12
421. Ameling Bob 1625 Botwinnik-30-60
  Lantzendörffer Floris 1625 Rijswijk-30+47
  Tesselaar Cor 1625 DD-61-4
424. Boersma F.W. 1624 Haeghe Ooievaar-24-42
  Spronsen Mischa van 1624 Botwinnik-31-67
426. Ende Jan van den 1621 Schaakmat-17+17
    WSC-33  
  Goudriaan W.L. 1621 DD-62-9
428. Buis Kees 1620 DD-63= 
  Kuyvenhoven Vincent 1620 Schaakmat-18-39
    WSC-34  
430. Nierop D. 1618 Haeghe Ooievaar-25-11
431. Ferschtman Galina 1617 Pomar-14-10
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-26= 
  Huisman Edgar 1617 DSC-79-59
434. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-35-2
435. Trompetter Remco 1614 WSC-35+15
436. Sidoti Filippo 1613 DSC-80+57
437. Berkel Dennis van 1612 Lierse-9-22
  Gerritsma Bert 1612 HSV-19+12
439. Tirondaz Amir 1611 Schaakhuis-15+187
440. Valk Dick 1610 Lierse-10-28
441. Matai Rudi 1609 Promotie-51-155
  Meij Marc de 1609 Schaakhuis-16-287
443. Tichler Alexander 1608 Paris-1-80
444. Eering Peter 1606 Schaakmat-19-59
    WSC-36  
445. Hazeu Cock 1605 Lierse-11+23
446. Eijk A.J. van 1604 Haeghe Ooievaar-27-8
447. Jong Bob de 1603 Botwinnik-32+110
  Liefde J.J. de 1603 Haeghe Ooievaar-28-50
449. Bronts Kor 1601 DD-64-79
  Rijkom Wouter van 1601 Promotie-52+205
451. Zuidgeest Jordy 1599 Schaakmat-20-11
    WSC-37  
452. Klijnsma Richard 1598 Scheve Toren-17-50
453. Laan Hugo van der 1596 SHTV-36-35
454. Vokurka Tom 1593 DD-65  
  Vorselen Theo van 1593 DD-65-49
  Weijde Andre van der 1593 Prometheus-8-17
    Schaakmat-21  
    WSC-38  
457. Verploegh H.C. 1592 RSC-BP-18-9
458. Middendorp A.A.M. 1590 Corbulo-4  
459. Pietersma Douwe 1589 Schaakmat-22-186
    WSC-39  
460. Hofman Arjen 1588 DCSV-6+189
461. Veen Reinier v/d 1587 DCSV-7+11
462. Vandenberghe Karel 1586 DSC-81  
463. As J.J. van 1585 HSV-20-36
    RHC-Arena-9  
  Berendse Frits 1585 Pomar-15= 
  Post Dick 1585 Schaakmat-23-26
    WSC-40  
466. Sluis Jochem van der 1584 DD-67+112
467. Swinkels Raymond 1583 Rijswijk-31+14
468. Helm Alfred van der 1582 DD-68  
469. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-24-5
    WSC-41  
  Velzen M. van 1580 RSC-BP-19-19
471. Alsemgeest Nico 1578 Lierse-12-109
  Hove Johan-Mart ten 1578 DD-69= 
  Valstar Anja 1578 SIO-10+13
    WSC-42  
474. Berger M.P.M.J. 1577 Rijswijk-32-35
  Taanman P. 1577 Haeghe Ooievaar-29+8
476. Frehe A.P. 1576 DSC-82-1
  Hettfleisch Maurice 1576 Promotie-53+208
  Kaan J.E.F. 1576 DD-70+5
  Toledo Ben 1576 RHC-Arena-10+12
  Zijlstra F. 1576 Voorburg-4+29
481. Meijer Gerard 1575 Bobby Fischer-6-29
482. Felix R.J. 1573 Rijswijk-33+39
  Haisma Hans 1573 SIO-11-43
    WSC-43  
  Steenweg Paul 1573 DCSV-8-3
485. Goebertus Adrie 1571 Voorburg-5+18
486. Etten Ronald van 1569 Schaakmat-25+6
    WSC-44  
  Gevaerts Caspar 1569 Paris-2-44
488. Coers Frans 1568 SHTV-37-46
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-33= 
490. Rutten G. 1567 Scheve Toren-18+16
491. Claushuis Michael 1566 Bobby Fischer-7+114
492. Huitema Doeke 1565 Rijswijk-34+7
493. Riemersma P.B.J. 1564 DD-71-18
494. Berger Otto 1563 Rijswijk-35-156
  Hendriks J.J.E. 1563 Haeghe Ooievaar-30-28
  Jong Arie de 1563 Lierse-13+43
497. Dijk Pascal van 1562 Lierse-14+14
498. Middeldorp A. 1561 Haeghe Ooievaar-31-13
  Warmenhoven R.A. 1561 Haeghe Ooievaar-31-23
500. Weerts Rene 1560 SHTV-38-91
501. Hulst Kees van 1556 DD-72-3
  Zuyderwijk Gerard 1556 SIO-12+103
    WSC-45  
503. Quak Piet 1555 Lierse-15-34
504. Bellen Henk van 1553 DD-73-45
  Breugel E.A.J. van 1553 Haeghe Ooievaar-33-35
506. Kemeling Leen 1550 SIO-13-32
    WSC-46  
507. Dongen G. van 1549 Botwinnik-34+19
    Promotie-54  
  Elst F.A. v/d 1549 Pomar-16+12
  Perluka Han 1549 Botwinnik-34+1
  Varenkamp Frits 1549 Botwinnik-34+31
511. Slotemaker J.H.M. 1548 DCSV-9-18
512. Honderd Ger 1547 DSC-83-18
    Prometheus-9  
513. Suijker J.W.M. 1546 Haeghe Ooievaar-34-2
514. Blaas L.J. 1543 Pomar-17-20
  Boot Otto 1543 Botwinnik-37-12
  Heide Jelle v/d 1543 RHC-Arena-11-17
  Otter Kees den 1543 Rijswijk-36-20
  Poppe Owen 1543 SHTV-39+143
  Zeilstra Lie 1543 Corbulo-5  
520. Franke Arie 1542 Botwinnik-38-110
521. Venema Kees 1541 DSC-84-28
522. Gelder Kees van 1539 SHTV-40-15
523. Lier J.M.E. van 1538 Promotie-55-46
524. Noordam Arjen 1537 Lierse-16-37
525. Dijk Andre van 1536 RHC-Arena-12-27
526. Dop Erik van 1535 Rijswijk-37-106
  Vries Peter de 1535 Schaakmat-26-22
    WSC-47  
528. Vlies Franklin van der 1534 Promotie-56+100
  Wit Jacques de 1534 HSV-21-17
530. Knigge Hans 1532 Rijswijk-38-25
531. Gallardo Banez Felipe 1531 Rijswijk-39  
532. Staden sr. M. van 1529 Promotie-57-17
  Swieten Simon van 1529 Lierse-17-14
  Weel A.J. van 1529 DD-74-66
535. Sas Aad van 1528 Pomar-18+35
536. Hennink Dick 1527 DD-75-20
537. Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-13-30
  Hessels W.B. 1525 HSV-22-38
  Somer Arif 1525 HSV-22-76
    Schaakhuis-17  
540. Berg Johan v/d 1521 SIO-14-9
    WSC-48  
  Groot Pieter de 1521 Botwinnik-39-79
  Koks Paul 1521 Schaakhuis-18-15
  Merle Robert 1521 SIO-14+43
    WSC-48  
544. Nieswaag Hans 1520 Lierse-18-9
  Veen H. ter 1520 DCSV-10-20
546. Bes R.N.M. 1519 Haeghe Ooievaar-35-99
547. Groot M.H. de 1517 RSC-BP-20-73
548. Kauffman W.F.N. 1516 Pomar-19+53
  Westerhuis Maurice 1516 DD-76  
550. Karagantcheff Dimitri 1511 DD-77+85
  Prins Leen 1511 Schaakmat-27-73
    WSC-50  
  Riet P.H.M. van 1511 DSC-85+49
553. Croes J.C. 1509 Haeghe Ooievaar-36+13
554. Neefjes Jos 1508 DD-78  
555. Dirkse Simon 1506 DSC-86-31
  Hoek Fabian 1506 Promotie-58= 
557. Berg G.M. v/d 1503 Haeghe Ooievaar-37-92
558. Sutrisno Agus 1502 Scheve Toren-19+41
559. Hanemaaijer Piet 1501 Botwinnik-40-62
560. Butterman Gert 1500 Pomar-20+3
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1500 Lierse-19-82
562. Zwemstra Bert 1499 DSC-87+4
    Prometheus-10  
563. Hoseni Arash 1498 Bobby Fischer-8+26
564. Frima Erik 1496 DD-79  
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-24= 
566. Boer A.C. 1495 DD-80+10
  Dijkstra R.W. 1495 SHTV-41-23
568. Dekker Jan 1494 Lierse-20-38
  Hijma Peter 1494 Promotie-59+67
  Spaans Leen 1494 DD-81-28
571. Steemers Vincent 1493 Pomar-21-16
  Zonneveld J. 1493 Pomar-21-36
  Zwan J. van der 1493 RSC-BP-21-10
574. Falandt Jan 1491 Pomar-23+5
  Smit F. 1491 DSC-88= 
576. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-42= 
577. Kruk Arie v/d 1485 SIO-16+62
    WSC-51  
578. Ee Winston van 1484 Rijswijk-40-19
579. Becker Johan 1481 Paris-3+22
  Patty F. Al 1481 Voorburg-6-9
581. Bonsel J. 1476 SHTV-43+21
  Bottema Elmar 1476 Bobby Fischer-9+76
  Geene Patrick 1476 Rijswijk-41+13
  Liefde F.G.J. de 1476 Haeghe Ooievaar-38-27
  Man Peter de 1476 Pomar-24-42
586. Breuker Harry 1475 Promotie-60-46
  Jong Dick de 1475 HSV-25-13
  Onselen Guido 1475 Schaakhuis-19  
  Poot Wim 1475 Lierse-21+128
  Poots Rene 1475 DSC-89-39
  Woestenenk John 1475 Pomar-25= 
592. Smit Niels 1474 Promotie-61-29
593. Rijkom Reinout van 1473 Promotie-62+253
594. Meiden Pim v/d 1472 SHTV-44+47
595. Ouwehand Tjeerd 1470 DD-82  
    Schaakhuis-20  
596. Burg Wesley van der 1467 Rijswijk-42= 
597. Hofland Jeffrey 1461 SIO-17+109
    WSC-52  
598. Reede Lito van 1459 DSC-90+8
599. Bussmann Gerrit 1458 DSC-91+10
    Prometheus-11  
600. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-43= 
601. Nienhuis Jan 1451 Voorburg-7-19
602. Vries Rob de 1449 Promotie-63-46
603. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Tegelaers Youri 1447 DSC-92-5
    Prometheus-12  
605. Krempel Jordy 1444 DSC-93+125
606. Orie Erik 1443 Rijswijk-44  
607. Buijs Gerard 1442 Lierse-22+83
608. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-45= 
609. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22+25
  Kolk Jan v/d 1439 DSC-94-9
    Prometheus-13  
  Rees Stephen 1439 DD-83  
612. Knigge Mark 1438 Rijswijk-45-65
  Rodijnen Rinus 1438 Lierse-23-44
614. Lucas Herman 1436 RSC-BP-23-43
615. Schout W. 1434 Haeghe Ooievaar-39-106
616. Hinkenkemper B.J. 1433 Corbulo-6-149
617. Verwaart D.J. 1431 HSV-26= 
618. Pettinga Paul 1430 Botwinnik-41+22
619. Jutte W.P.M. 1429 Promotie-64-19
  Lohrer M.T.A. 1429 Pomar-26+20
621. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-14= 
  Engelen Niels 1428 DD-84-12
623. Corpeleijn Andre 1425 Botwinnik-42-40
  Scherpenisse Rob 1425 DSC-95-35
625. Doeves Bram 1424 Botwinnik-43-44
626. Jacobs H. 1422 Pomar-27-2
627. Lim Danny 1421 Bobby Fischer-10+16
  Roo J. de 1421 Promotie-65+12
  Slagboom Govert 1421 Pomar-28= 
  Wal Mart v/d 1421 SIO-18-1
    WSC-53  
631. Alphenaar J. 1420 Promotie-66= 
632. Trommel J.C. 1412 DCSV-11= 
633. Stuut Klaas 1411 RHC-Arena-15-28
634. Bragonje H. 1406 Promotie-67-31
  Ruiter Rein de 1406 DD-85-44
636. Berg Gijs van den 1403 DD-86  
  Middeldorp A.G.M. 1403 Haeghe Ooievaar-40-13
638. Boer R. de 1402 RSC-BP-24-85
639. Mokadem Mohamed 1401 Corbulo-7  
  Splint Rob 1401 Botwinnik-44-46
641. Blaauw F. 1399 Bobby Fischer-11+15
642. Duijf A.W. den 1398 SIO-19-62
    WSC-54  
643. Heyningen Ruud van 1396 Lierse-24+39
644. Kuijper Wim 1395 Lierse-25+103
645. Ahn W. 1392 Corbulo-8-43
  Dekker Rick 1392 Promotie-68+48
  Rijswijk Tim van 1392 Pomar-29-48
648. Schoon C. 1389 Promotie-69+5
649. Hendriks Hans 1386 DSC-96+4
    Prometheus-14  
650. Middelkoop Erik 1385 Botwinnik-45-9
651. Groot Bertus 1382 Schaakmat-29-55
    WSC-55  
  Oudheusden Jason van 1382 DSC-97+202
653. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-16= 
654. Werven H. van 1379 Promotie-70-13
655. Ende Henk van den 1378 Lierse-26+73
656. Geest Marco van 1377 Schaakmat-30+11
    WSC-56  
657. Zonderland H. 1373 DSC-98-80
658. Mook R.J. 1370 Rijswijk-46= 
659. Boekestijn Piet 1368 Lierse-27-88
  Meer F. van der 1368 Pomar-30  
661. Pol Theo van der 1367 Schaakmat-31-97
    WSC-57  
  Remmerswaal W. 1367 DD-87+25
    HSV-27  
    Haeghe Ooievaar-41  
663. Duivenboden R. van 1366 Haeghe Ooievaar-42+4
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
665. Bruin Wouter de 1365 Rijswijk-47  
666. Koornneef Arie 1363 Lierse-28+1
  Zee Arjen van der 1363 Botwinnik-46  
668. Janssen Thijs 1362 Schaakmat-32-26
    WSC-58  
669. Bom Aad 1359 Schaakmat-33= 
    WSC-59  
670. Vetten Piet de 1356 Lierse-29-39
671. Nederpel Bram 1354 DCSV-12-4
672. Berckel Joris van 1353 SHTV-46-80
  Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
674. Al Sam Husham 1350 Botwinnik-47-46
  Hählen Ruud 1350 HSV-28-49
676. Boers Frans 1349 Schaakmat-34-142
    WSC-60  
677. Ee R.H. van 1347 Rijswijk-48  
678. Berg Co v/d 1345 Lierse-30-73
679. Chervet Henk 1342 Bobby Fischer-12-25
  Millenaar Klaas 1342 SIO-20-18
    WSC-61  
681. Boot Harry 1341 HSV-29-72
  Vreede Henk de 1341 Botwinnik-48-63
683. Schuyer Eddy 1340 Bobby Fischer-13+93
684. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-35= 
    WSC-62  
685. Rijkom Vincent van 1333 Promotie-71  
686. Sluis Bert v/d 1332 RHC-Arena-17-16
687. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9= 
688. Dalfsen Richard van 1327 HSV-30  
  Soeterbroek Piet 1327 Botwinnik-49-30
690. Lagerwerf Leen 1326 Lierse-31+3
  Wulffers L.A.G.M. 1326 Haeghe Ooievaar-43-2
692. Huybens P.M. 1324 HSV-31-4
693. Kinoshita Kanako 1323 DD-88  
    Schaakhuis-21  
694. Oomes Marijn 1320 Schaakmat-36-11
    WSC-63  
695. Pelova Victoria 1315 DSC-99  
696. Caspers Eric 1314 Botwinnik-50-44
697. Asperen Hans van 1313 Botwinnik-51-16
698. Zijlstra Th. 1311 Voorburg-10  
699. Eibergen Robert van 1310 DD-89-94
700. Modderman Arent 1309 Botwinnik-52-5
701. Vos Roel 1307 DSC-100+98
702. Eijgenraam Wim 1303 Voorburg-11-1
703. Hanewald Ernst 1302 DSC-101-17
704. Hout Gerrit v/d 1296 SIO-21-36
    WSC-64  
  Kwappenberg Eric 1296 SHTV-47+2
  Zuydgeest Leo 1296 DSC-102+35
    Prometheus-15  
707. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-12= 
  Wessem Melchior van 1292 Paris-5-116
709. Feringa Andre 1291 Lierse-32+2
  Oosterom Gerrit 1291 Lierse-32+26
711. Gastaldi G. 1289 Pomar-31-9
712. Bergers J. 1287 Pomar-32-61
713. Beekman Loek 1285 Pomar-33  
  Vries Auke de 1285 DD-90-149
715. Jong A. de 1280 DSC-103-8
716. Boersma S. 1279 Haeghe Ooievaar-44+40
  Tavakolly Navied 1279 Paris-6-16
718. Attema M.E. 1271 Paris-7-103
  Prins Jan 1271 Lierse-34-78
  Tiersma Jan Bouke 1271 Schaakmat-37+12
    WSC-65  
721. Visser J.H.A. 1268 Voorburg-13  
722. Knaap Jos van der 1264 Schaakmat-38-29
    WSC-66  
  Rens Hans 1264 Botwinnik-53-32
724. Ham J. van 1262 DSC-104-114
  Heufke Kantelaar R.A. 1262 Corbulo-9-163
726. Willik Bert van der 1261 DSC-105-42
727. Ciftci Selahattin 1258 HSV-32-158
  Haan Jaap de 1258 Schaakmat-39-36
    WSC-67  
729. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-40= 
    WSC-68  
730. Liefde M.S. de 1254 Haeghe Ooievaar-45-33
731. Holtgrefe A. 1249 Scheve Toren-20  
732. Kevlishvili Shota 1248 Promotie-72  
733. Giele Reinier 1242 DSC-106+17
734. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-107= 
    Prometheus-16  
735. Battes Frans 1236 Botwinnik-54  
  Bouma Henk 1236 SHTV-48-9
737. Rubert Mireille 1235 DD-91  
738. Bijster Harmen 1233 Voorburg-14-54
739. Grootscholten Leo 1230 SIO-22-84
    WSC-69  
740. Wel Frank van der 1228 Lierse-35+72
741. Wagter Eric 1226 DSC-108-75
742. Hartmann Joop 1223 DCSV-13= 
743. Haverkamp Allart 1221 HSV-33  
  Kommer Jan 1221 Rijswijk-49+4
  Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-18= 
746. Torenstra Jan 1219 DSC-109-38
    Prometheus-17  
747. Schaafsma B.J. 1216 Paris-8+29
748. Coenders Hans 1214 HSV-34  
749. Valstar-Valstar Nel 1212 Lierse-36-26
750. Boersma L. 1209 Haeghe Ooievaar-46-62
751. Samuels de Wilde Bernard 1207 Bobby Fischer-14-64
752. Homulle H. 1205 Haeghe Ooievaar-47-27
753. Dijk L.B. van 1204 SHTV-49-46
754. Jansen Matthijs 1193 Schaakmat-41  
    WSC-70  
755. Kanters Cor 1191 SHTV-50  
756. Erp Sven van 1185 Corbulo-10  
757. Onderwater Michel 1183 Schaakmat-42-35
    WSC-71  
758. Bree Christiqn van 1181 Paris-9-132
759. Vermeulen Wim 1174 SHTV-51-15
760. Deege P.W. 1172 Haeghe Ooievaar-48+21
  Vreugdenhil Jaap 1172 Lierse-37-71
762. Hogendoorn Tim 1170 Rijswijk-50-39
763. Keuzenkamp Monique 1166 RHC-Arena-19-36
764. Dijk Henk van 1158 SIO-23-39
    WSC-72  
765. Kruijs A.L.P.M. van der 1155 Haeghe Ooievaar-49-8
766. Hogezand Raf 1149 DD-92  
767. Mos C.J. 1140 SIO-24= 
    WSC-73  
768. Helfteren T. van 1138 DCSV-14-3
769. Zalm Ino v/d 1132 Schaakmat-43+10
    WSC-74  
770. Ham Wim van der 1124 Botwinnik-55-67
771. Oomes Ad 1122 Schaakmat-44-139
    WSC-75  
772. Blok Sebastiaan 1117 Paris-10  
773. Cornelissen Arjan 1101 DSC-110  
774. Veld Bobby in 't 1072 Promotie-73+74
775. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11= 
776. Manoch Alicia 1064 Promotie-74  
777. Kröschell Wim 1058 Lierse-38  
778. Weekhout A. 1047 Bobby Fischer-15-9
779. Frima Lodewijk 1044 Paris-12-30
  Willemsen K. 1044 Haeghe Ooievaar-50+68
781. Westerduin Rina 1042 Botwinnik-56-27
782. Boonman W. 1040 Scheve Toren-21+114
783. Caljé Adrey 1032 Voorburg-15  
784. Klaveren Justus van 1030 SHTV-52  
785. Kolmeschate Rob van 1020 Lierse-39  
786. Ketting Sebastiaan 1019 Rijswijk-51+103
787. Hagers Yannick 1008 Promotie-75  
788. Calje Fong Li 1001 Promotie-76  
  Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-18= 
790. Veerkamp Kevin 987 Rijswijk-52  
791. Luk Thomas 985 SHTV-53+196
  Wang Daoyi 985 Bobby Fischer-16+71
793. Andriessen Frans 984 Promotie-77+156
794. Brulleman Floris 952 Rijswijk-53= 
795. Hettema Bart 929 Rijswijk-54-40
796. Blanter Marfa 919 DSC-111-132
797. Klugt Teun van der 909 DSC-112+128
798. Dongen Sam van 908 Botwinnik-57  
    Promotie-78  
799. Vuong Mitchell 878 SHTV-54  
800. Haaren Yestin van 876 Botwinnik-58  
801. Vries A. de 874 Haeghe Ooievaar-51  
802. Kanbier Guy 871 Promotie-79  
803. Berg Peter van den 864 DSC-113  
804. Ham Torsten van 839 Promotie-80  
805. Luk Ricki 814 SHTV-55  
806. Parent Wouter 812 Botwinnik-59  
807. Bogaartz T. 785 Haeghe Ooievaar-52  
808. Vuong Joëlle 766 SHTV-56  
809. Calje Ming Dao 746 Promotie-81  
810. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-55-7
811. Hartzheim I. 714 Haeghe Ooievaar-53+118
812. Liefde J. de 668 Haeghe Ooievaar-54-40
Artikel aangelegd op: 01-05-2012
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.