Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2012
Geschreven door Paul Koppens   
05-02-2012
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2012. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2011 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 februari 2012 en veranderingen sinds 1 februari 2011

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2699 DSC-1+10
2. Fedorchuk Sergey 2624 DD-1  
3. Kleijn C. 2448 Bobby Fischer-1+12
4. Wiel John van der 2423 DD-2-37
5. Jong Jan-Willem de 2412 WSC-1-14
6. Oosterom Chiel van 2348 DSC-2-77
7. Pijpers Arthur 2344 Botwinnik-1+65
8. Meng Roger 2333 Botwinnik-2+77
9. Michielsen Joost 2328 DSC-3-48
10. Blokhuis Edgar 2325 DD-3+4
11. Blokhuis Jeroen 2321 DD-4+2
12. Wortel Marten 2307 DSC-4-10
13. Kelder Joram op den 2297 DSC-5+3
14. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
  Kuipers Eelco 2287 Promotie-1-5
16. Kirana Marco 2258 DSC-6+52
17. Meijer Dolf 2247 Pionnetjes-1-7
18. Bannink Bernard 2234 Promotie-2+8
19. Prakken Gerrit 2231 DD-6-10
20. Werksma Arie 2229 DD-7+15
21. Coene Igor 2225 Promotie-3-5
  Pietersma Menno 2225 Schaakmat-1-14
    WSC-2  
23. Legemaat G. 2222 DSC-7+61
24. Padurariu Ciprian 2215 DSC-8+36
25. Ootes Lennart 2196 DSC-9-70
26. Smits Sebastiaan 2187 DSC-10+15
27. Barendse Ted 2184 DSC-11+16
28. Vistisen Lars 2182 DD-8-39
29. Egmond Rogier van 2181 DD-9+9
30. Fokkink Robbert 2169 Prometheus-1+1
31. Dijk Timon van 2168 Schaakmat-2-54
    WSC-3  
32. Helvoort Rob van 2167 Rijswijk-1+6
33. Vesters Melchior 2166 SHTV-1+163
34. Brasser Paul 2153 WSC-4-13
35. Kommer Bas 2151 Rijswijk-2-3
36. Dickhoff Ronald 2148 DD-10-20
  Meulenbroek Kim 2148 DSC-12+22
38. Hofman Marnix 2144 WSC-5+27
39. Velden Bram van der 2143 DSC-13-3
  Vlam Horatio 2143 DSC-13+39
41. Dop Arend van 2142 DSC-15+3
42. Middelveld Martine 2137 DSC-16+11
43. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
44. Zetten Maarten van 2123 Promotie-5+28
45. Bas P. de 2122 DSC-17+38
46. Lindner Jan-Joost 2119 DD-11+12
  Voogt Bob 2119 DSC-18+38
48. Hortensius Lisa 2118 DSC-19-16
49. Thakoerdien Jerrel 2115 DD-12+78
50. Nies Pauline van 2114 DSC-20-33
  Schrik Rachid 2114 DD-13-7
52. Noordhoek Henk 2108 Promotie-6+51
53. Hoving Michael 2100 Rijswijk-3= 
54. Ahlers Ben 2096 DD-14+9
  Buzing Pieter 2096 DSC-21-22
56. Slaa R. 2095 DSC-22+8
57. Stam Hans 2091 DSC-23  
58. Verbaken Onno 2085 DSC-24+1
59. Gieben Stijn 2081 SHTV-2+124
60. Aagaard Michael 2080 WSC-6+56
61. Pouwels John 2078 Botwinnik-3+35
62. Duijzer Jan Willem 2072 Botwinnik-4-3
    Promotie-7  
63. Waard J.A.M. de 2071 DD-15-1
64. Beltz Dolf 2068 DSC-25= 
65. Hoynck van Papendrec Frans 2065 Rijswijk-4+49
66. Borst Filip 2063 DSC-26+65
67. Zwartveld Hans 2061 RSC-BP-1= 
68. Kentstra Wim 2060 Scheve Toren-1+28
  Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
70. Cupido Alexander 2059 Rijswijk-5-38
71. Happel Henk 2055 DD-16-52
72. Euwals Rob 2054 Corbulo-1= 
73. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-5= 
74. Glimmerveen Martin 2050 DSC-27-40
  Korecki Lukasz 2050 DD-17  
  Manoch Maurice 2050 Botwinnik-6+98
    Promotie-8  
  Zandwijk Jan-Peter van 2050 DSC-27-2
78. Otten Martijn 2048 DD-18+43
79. Jonge Maartje de 2046 DSC-29-23
80. Woerden Michiel van 2044 Schaakmat-3+42
    WSC-7  
81. Hennink Erik 2042 Promotie-9+37
82. Dekker Kees 2040 Scheve Toren-2+52
83. Swart Sipke de 2039 Promotie-10+21
84. Anema Walter 2033 DSC-30+15
85. Lisdonk Lucien van de 2028 DSC-31-12
86. Liempt Michael van 2025 Rijswijk-6+19
87. Hoogland Mike 2023 SHTV-3+8
  Kevlishvili Robby 2023 Promotie-11+352
89. Enschede Ernst 2019 DD-19+7
90. Bosma Arend 2018 DSC-32= 
  Have Roland ten 2018 DSC-32+42
  Schendstok Bernard 2018 DD-20-24
93. Flohil Jaap 2014 DSC-34+3
  Mostert Joost 2014 Promotie-12+18
  Vos Jan-Pieter 2014 DSC-34-57
96. Munnik Talitha 2013 DSC-36-2
97. Stolte Maarten 2012 SHTV-4-46
98. Oranje R. 2011 DSC-37-70
99. Valstar Johan 2010 Schaakmat-4-49
    WSC-8  
100. Munninghoff Alexander 2009 DD-21+56
101. Verbaan Bart 2007 RSC-BP-2-24
102. Klop Tjomme 2006 SHTV-5+16
103. Voorn Martin 2004 Bobby Fischer-2+48
104. Leezer Roel 2002 Rijswijk-7+10
105. Milort Gerard 2001 RSC-BP-3+35
106. Grand Jan Willem le 1999 SHTV-6  
107. Broekman Willem 1998 DSC-38-10
    Promotie-13  
108. Huizen H. van 1990 Haeghe Ooievaar-4-17
    Prometheus-2  
109. Smeele Pieter 1979 DD-22-3
110. Pauw Sander 1978 SHTV-7+4
111. Eberle Jan 1977 HSV-1+19
112. Vries Jan-Pieter de 1975 DSC-39+54
113. Prangers Toine-Gera rd 1974 DSC-40-46
114. Wiersma Arno 1973 DSC-41+9
    Prometheus-3  
115. Sibbing Sjaak 1970 Promotie-14+16
116. Koelmans Jan Willem 1969 DD-23-44
117. Bodaan Ton 1968 HSV-2+67
    SHTV-8  
118. Bieger Thierry 1967 Pomar-1+66
    WSC-9  
119. Straaten Marco van 1966 SHTV-9+71
120. Smit Rudi de 1964 Scheve Toren-3+58
121. Boerkamp Harry 1962 Promotie-15+11
122. Voorberg Kees 1956 DSC-42-2
123. Bos F.P. van den 1955 DD-24+155
    Haeghe Ooievaar-5  
  Dommisse Cornelis 1955 DD-24  
125. Rossum du Chattel D.A.M. van 1954 DD-26+5
126. Meer Kees van der 1951 DSC-43-78
    Prometheus-4  
127. Goudriaan Tony 1949 Botwinnik-7+13
    Rijswijk-8  
128. Vegt Seth van der 1948 DSC-44-13
129. Harmanus Norbert 1945 Schaakhuis-1+70
  Landsbergen Ron 1945 Promotie-16-51
131. Buchly Stefan 1941 Botwinnik-8-24
132. Anink Marco 1940 DSC-45-10
  Smits Benjamin 1940 DSC-45= 
134. Kuyvenhoven Marco 1937 WSC-10-36
135. Segers H. 1934 DSC-47-125
    SHTV-10  
136. Marel Eric van der 1933 Bobby Fischer-3-18
137. Beeren Thom 1932 Botwinnik-9+130
138. Baas Rijnko 1931 Rijswijk-9+7
    Schaakhuis-2  
139. Baas Hans 1930 Promotie-17+27
140. Berg Bas van der 1927 Rijswijk-10-4
  Gallardo Banez Alfonso 1927 Rijswijk-10+21
142. Blankespoor Jan 1926 Promotie-18-62
143. Peerdeman Nico 1925 Promotie-19+15
  Vorstermans Peter 1925 SHTV-11-53
145. Beijersbergen Joop 1923 Bobby Fischer-4+55
  Monté P.J. 1923 RSC-BP-4-75
147. Hoogt Ivar de 1922 DSC-48+26
148. Wichhart Maarten 1921 Promotie-20+3
149. Eggink Gerhard 1918 Promotie-21+35
150. Tan John 1912 Promotie-22+68
151. Kindt Manfred 1910 WSC-11-74
152. Voorberg Johan 1906 SIO-1-70
    WSC-12  
  Vreugdenhil Frans 1906 DD-27-108
    Schaakmat-5  
    WSC-12  
154. Henn Reinhard 1904 DD-28+66
155. Waard Remko de 1903 DD-29+51
156. Tamerus Henrik 1902 DSC-49-32
157. Rost van Tonningen Otto 1900 DD-30-33
  Vermeer H. 1900 Scheve Toren-4= 
  Vink Wim 1900 DD-30-96
160. Huijzer Joop 1899 Promotie-23-47
161. Kamar Muhannad 1897 RHC-Arena-1+41
162. Jonkman David 1895 Schaakhuis-3-1
163. Dekker Ard 1893 Schaakmat-6+4
    WSC-14  
164. Dries Alex 1892 RHC-Arena-2-25
  Steffers Hendrik 1892 Rijswijk-12-38
166. Pronk Rik 1891 SHTV-12= 
167. Koreman Eric 1885 DD-32+40
168. Broek Willem-Jan van den 1883 DSC-50-48
169. Ouwens Bert 1881 Promotie-24+21
170. Wolvekamp O. 1879 HSV-3-37
171. Schuurman Hess Arjen 1875 Promotie-25-12
172. Bottema Timo 1874 Bobby Fischer-5+86
  Orsouw Theo van 1874 DD-33-31
    RHC-Arena-3  
174. Zijden A.Q. v/d 1873 RSC-BP-5+5
175. Wijk H.L. v/d 1872 Promotie-26-28
176. Goossens Pieter 1871 DSC-51-55
177. Hoogeveen F.R. 1870 HSV-4+14
  Nepveu Manuel 1870 Promotie-27+31
179. Jacob Ruben s' 1869 Botwinnik-10+1
  Oosterhout P. 1869 Haeghe Ooievaar-6+1
181. Groot Akshaya de 1868 DD-34-5
182. Arends Herman 1867 DD-35+61
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-35= 
184. Heijgen Diederik van 1864 DSC-52+16
185. Sluijs Lothar van der 1863 DD-37+24
  Verolme Martin 1863 DSC-53-57
187. Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
188. Mellens Martin 1861 Voorburg-1+2
189. Gaemers Peter 1860 Rijswijk-13-12
190. Sayad S. El 1858 RSC-BP-6  
191. Duijvesteijn Leo 1856 Schaakmat-7+83
    WSC-15  
  Graaf sr. J. de 1856 Scheve Toren-5+2
193. Versteegh Mark 1855 DSC-54+1
194. Eising Henry 1854 Scheve Toren-6= 
  Montsma Foppe-Jan 1854 DD-38-60
  Nijs Thimo de 1854 DD-38-21
197. Lom Rob van 1852 Schaakmat-8-36
    WSC-16  
  Mulders Rinze 1852 Botwinnik-11+21
  Oudewaal Vincent 1852 DD-40+34
200. Blaas Lennard 1851 Pomar-2-2
  Hooven Evert van der 1851 DSC-55-62
  Segger A. 1851 SHTV-13-3
203. Beeloo Jean Miche l 1850 SHTV-14+53
    Schaakhuis-4  
204. Leeuwen Olav van 1848 SHTV-15-7
205. Smits Rob 1847 DSC-56-50
206. Ham Marc van der 1845 Botwinnik-12+30
207. Zijden Hans van der 1841 RSC-BP-7-9
208. Diepen Hugo van 1840 Botwinnik-13= 
  Mulder P. 1840 DD-41-33
210. Middelkoop Erik 1839 Botwinnik-14-26
211. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-14= 
212. Ingenhoes P.H. 1836 RSC-BP-8+43
  Lopies Andre 1836 DD-42-7
214. Then Hans 1835 Schaakhuis-5+14
215. Eesteren Jaap van 1832 DD-43+12
  Smaal Lourens 1832 Botwinnik-15-48
    Promotie-28  
217. Meijering Marijke 1831 Scheve Toren-7+36
218. Gent Aad van 1830 Scheve Toren-8-52
  Voermans Adri 1830 DD-44+3
220. Berg Jaap van den 1829 Promotie-29+72
221. Brouwers Reggy 1828 Schaakhuis-6+15
  Hart Johan 't 1828 Lierse-1-61
    WSC-17  
223. Hoogland Bauke 1827 Promotie-30-26
224. Kranenburg Sebastiaan 1822 Rijswijk-15+258
225. Thijssen A.W. 1820 HSV-5-89
    Haeghe Ooievaar-8  
226. Witt Dick de 1817 Botwinnik-16-16
227. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-16= 
228. Groot B. de 1814 RSC-BP-9+9
229. Leeuwen G.J. van 1812 SIO-2  
    WSC-18  
  Torenstra Rene 1812 DSC-57-35
    Prometheus-5  
231. Baak Evert 1809 SHTV-16-98
  Staden jr. Mildo van 1809 Promotie-31-30
233. Markenstein W. van 1807 Pomar-3+56
234. Felkers J.M. 1805 DD-45= 
  Nobel Corniel 1805 DSC-58-37
  Vogelenzang Marco 1805 Corbulo-2+2
237. Reimer Wim 1803 DD-46+2
  Ruigrok Jos 1803 Schaakhuis-7+14
239. Stolze Gerard 1802 Lierse-2+187
240. Minnema Hans 1801 Promotie-32+64
  Theijn Dave 1801 Scheve Toren-9+40
242. Hulshof Hans 1800 Rijswijk-17+17
  Jong Jaap de 1800 Lierse-3-7
  Lont Jolle 1800 DSC-59+132
245. Tsai Wong 1797 Promotie-33-32
246. Vlugt Sander van der 1796 Botwinnik-17+73
247. Gerritsen C.W.A. 1794 Pomar-4-12
248. Regeer P.A. 1793 Haeghe Ooievaar-9+20
    Schaakhuis-8  
249. Dekker Derk 1792 DSC-60-48
    Schaakhuis-9  
  Kirana Nancy 1792 DSC-60+79
  Roeleveld Koos 1792 HSV-6+14
    SHTV-17  
252. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
253. Nieuwkerk Dirk van 1790 SIO-3-35
    WSC-19  
254. Kunnen Ruurd 1789 Promotie-34-116
  Scholten J.J.H. 1789 RHC-Arena-4+32
256. Michielen Frank 1788 Botwinnik-18-9
257. Baak Karl 1785 SHTV-18-74
  Haan Hans de 1785 HSV-7+62
259. Nicoll Noah 1783 DD-47-39
  Oversloot Wilco 1783 SIO-4-38
    WSC-20  
  Wareman D. 1783 RSC-BP-10-4
262. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Holst R.E.H. v/d 1782 HSV-8+2
264. Kort Wilco 1779 Botwinnik-19+34
265. Kraakman Mark 1778 Rijswijk-19-40
266. Donk Jan v/d 1777 DSC-62-5
267. Middelkoop Arno 1775 Botwinnik-20-18
268. Kraakman Paul 1773 Rijswijk-20+124
269. Eijsbroek Dave 1772 Botwinnik-21+11
  Os Wim van 1772 Botwinnik-21+1
271. Hylkema Titus 1771 RHC-Arena-5+31
  Vink Kees 1771 Pomar-5+34
  Willighagen Gert-Jan 1771 SHTV-19-22
274. Corneth Bert 1770 HSV-9-5
  Termaat Alfons 1770 Botwinnik-23+2
276. Dekker Jan 1769 Schaakmat-9-54
    WSC-21  
277. Jager Mark 1767 HSV-10+26
  Meer Perry van der 1767 Pomar-6+36
279. Baas Gert Jan 1766 DSC-63  
280. Bovenlander Theo 1765 SHTV-20= 
  Gijsen Carel 1765 HSV-11+23
    Rijswijk-21  
282. Knops H. 1764 Promotie-35+36
283. Beekman G. 1763 Pomar-7+13
  Paassen Jan van 1763 Schaakmat-10-29
    WSC-22  
285. Bakels Rosanne 1761 DD-48-1
  Wisse Niek 1761 SHTV-21+55
287. Olvers E. 1758 SHTV-22-14
288. Heek Peter 1756 Botwinnik-24+8
289. Beekum Thomas van 1754 Botwinnik-25+1
  Luk Jaimy 1754 HSV-12+139
    SHTV-23  
291. Bons M.M. 1752 Haeghe Ooievaar-11+43
  Ramondt Dennis 1752 RSC-BP-11= 
293. Lubbe Lex van der 1750 HSV-13+75
  Ruigt Casper 1750 Scheve Toren-10-21
295. Hardiek Jetse 1749 Promotie-36= 
  Spierings Ben 1749 SHTV-24+56
297. Paalvast A.G.M. 1748 DCSV-1+16
298. Postma Jan 1747 DD-49+9
299. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
300. Ferrier Yvonne 1744 Botwinnik-26-13
301. Verduijn Adriaan 1743 Lierse-4+2
302. Kooij Nol 1742 Pomar-8+20
  Mulders Ed 1742 Rijswijk-22-29
304. Minnema Rens 1741 Promotie-38-44
305. Bulthuis Jelle 1740 Rijswijk-23  
  Dijken B.S. van 1740 Corbulo-3  
  Duijvesteijn Andre 1740 Schaakmat-11+61
    WSC-23  
  Graaf E. v/d 1740 DD-50+5
  Tjioe Patrick 1740 Schaakhuis-10-31
310. Taverne Nadeem 1739 Schaakhuis-11-18
  Vromans Nico 1739 HSV-14-73
312. Gouzij Nico 1738 SHTV-25+19
313. Heeres Reinier 1735 DSC-64+6
  Stap Harry van der 1735 Rijswijk-24+1
315. Mors Adriaan ter 1734 DSC-65-5
    Prometheus-6  
  Spronsen A. van 1734 SIO-5-55
    WSC-24  
317. Schalen John 1732 RHC-Arena-6-40
318. Broeder Leno den 1730 Schaakmat-12-14
    WSC-25  
319. Broos Simon 1729 DSC-66-35
320. Rekveldt M.Th. 1728 DSC-67+22
321. Germeys Bart 1727 Prometheus-7+3
  Kolodkin Daniil 1727 DD-51-105
323. Rabeling B.D. 1724 DSC-68-18
  Terpstra J.T. 1724 Pomar-9+22
325. Strien Bart van 1723 Rijswijk-25+6
326. Bos Frank van den 1722 Rijswijk-26-26
  Hofstee Piet 1722 DSC-69+26
    Prometheus-8  
  Kievoet Peter 1722 DD-52  
329. Vermeulen Johan 1721 DSC-70= 
330. Rietveld A. 1720 Voorburg-2  
331. Jager Mark 1719 DCSV-2+86
332. Duijvesteijn Wim 1718 Schaakmat-13+11
    WSC-26  
  Haar Boudewijn van der 1718 DD-53+212
    Schaakhuis-12  
334. Kampen F.F. van 1717 DD-54+18
  Kleinrouweler H. 1717 Scheve Toren-11  
  Kuipers Hielke 1717 Promotie-39-47
337. Melse P.A. 1716 RSC-BP-12= 
338. Palm G.F. 1713 DSC-71= 
339. Manen R.A. van 1711 DD-55+18
340. Veen Rens ter 1710 DCSV-3+4
341. Berendse F.N. 1709 Pomar-10= 
342. Noija Hans Ortwi n 1707 DD-56-4
343. Guijt Erwin 1705 Promotie-40+74
  Ham Ben van 1705 HSV-15= 
  Luyendijk J.J. 1705 Haeghe Ooievaar-12-1
    SHTV-26  
346. Bartel Jan-Kees 1703 DD-57-28
  Berg Sandra v/d 1703 Lierse-5+84
348. Toorn Aat van der 1702 RSC-BP-13+56
349. Bik Wouter 1700 Botwinnik-27+30
  Leentvaar Coen 1700 DSC-72-39
  Veldhuizen Jan 1700 Promotie-41+25
  Zoun Rogier 1700 Botwinnik-27+9
  Zwolsman P.A. 1700 DD-58-84
354. Bruin Jos 1699 Schaakmat-14-5
    WSC-27  
  Heiden Jan v/d 1699 SIO-6-17
    WSC-27  
356. Wagner A.M. 1698 Haeghe Ooievaar-13+3
    SHTV-27  
357. Nies Dingeman van 1696 Promotie-42+32
358. Boermans R. 1694 DCSV-4+23
359. Kerkhof C. 1693 Scheve Toren-12-27
360. Martens F.M. 1692 Promotie-43+17
  Mittertreiner A.J. 1692 HSV-16-62
362. Barbier R.R. 1690 Haeghe Ooievaar-14+8
  Kleijn Jeroen 1690 Scheve Toren-13+45
364. Arp Gerard 1689 Botwinnik-29-11
  Ferschtman Felix 1689 Pomar-11-48
366. Korving Cornelis 1688 DSC-73+20
367. Langerak J.H. 1686 Haeghe Ooievaar-15-2
368. Horst G. 1685 DD-59+5
    Schaakhuis-13  
  Tol Henk van der 1685 Rijswijk-27+35
370. Eveleens Ed 1683 Botwinnik-30+43
    Promotie-44  
  Harten J.J. van 1683 Corbulo-4-2
  Holst Fred v/d 1683 HSV-17-20
  Navrat Roman 1683 HSV-17+49
374. Huygen Kees 1682 DSC-74+38
  Ruiter Thomas de 1682 Rijswijk-28+99
376. Mudde H. 1681 Pomar-12-40
377. Grootjans Theo 1680 Voorburg-3+47
  Leeuwe F. de 1680 RSC-BP-14-36
  Sikkes Piet 1680 SHTV-28-16
380. Bilars Gerard 1677 DSC-75+67
  Warmerdam R. 1677 Haeghe Ooievaar-16-57
382. Herpen Max van 1676 DD-60+105
  Tamerus Jan 1676 Lierse-6-63
384. Meiden Geurt Jan van der 1675 SHTV-29+11
385. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
386. Gaag Frits v/d 1673 SIO-8+20
    WSC-29  
  Giraldo William 1673 Schaakhuis-14-7
  Wentholt Frans 1673 DD-61-42
389. Praagman Niek 1672 Rijswijk-29+10
390. Vissers Ton 1671 DSC-76+51
391. Arkesteijn J.P. 1669 DD-62+101
  Snijders F. 1669 Rijswijk-30-6
393. Busman Jan 1667 Promotie-45-39
  Stolte K.P. 1667 Pomar-13+27
    SHTV-30  
395. Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-6= 
  Kuyvenhoven Vincent 1666 Schaakmat-15-41
    WSC-30  
397. Dijk Teun van 1663 Lierse-7-93
398. Vissers R. 1662 Haeghe Ooievaar-17-25
399. Spronsen Mischa van 1661 Botwinnik-31-30
400. Blom Jaap 1660 Bobby Fischer-7+15
401. Brinkman Dirk 1658 Promotie-46+34
  Togt Twan van der 1658 SHTV-31  
  Vlasblom L.J. 1658 DSC-77+20
  Wuister J. 1658 RSC-BP-15-5
405. Loke J.A. 1655 HSV-19+72
406. Jong-v/d Berg Gera de 1652 Lierse-8-16
  Toxopeus G.M.B. 1652 Promotie-47-37
408. Chautie Manodj 1651 Schaakhuis-15-107
409. Matai Rudi 1650 Promotie-48-114
  Nitzsche Edo 1650 RHC-Arena-7-1
411. Zijden G.J. v/d 1649 RSC-BP-16+22
412. Kemeling A.E. 1648 DSC-78-48
  Verheijen Jan 1648 SHTV-32-6
414. Engering Frans 1647 DD-63+117
  Leeuwen J. van 1647 SIO-9-46
    WSC-31  
  Pree Jan de 1647 RHC-Arena-8+6
417. Dalen Willem van 1646 Botwinnik-32+72
    Promotie-49  
  Meng Olivia 1646 Botwinnik-32+6
  Pietersma Douwe 1646 DD-64  
    Schaakmat-16  
    WSC-32  
420. Stegenga F.J. 1645 DCSV-5-8
  Weerts Rene 1645 SHTV-33+47
422. Bergers Wim 1643 Scheve Toren-14-12
  Ouwerkerk J.P.J. 1643 RSC-BP-17+8
424. Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-18-13
425. Thierry Rein 1641 Botwinnik-34+4
    Promotie-50  
426. Leij E.J. van der 1640 Haeghe Ooievaar-19+3
427. Delden Jan van 1638 SHTV-34-36
  Meer J. v/d 1638 Haeghe Ooievaar-20-65
429. Blanter Sofya 1637 DSC-79+102
430. Ende Jan van den 1636 Schaakmat-17+32
    WSC-33  
431. Helm Alfred van der 1635 DD-65  
  Kies Arie 1635 Scheve Toren-15-18
433. Nicolaas Han 1634 Pomar-14-64
  Reiding R. 1634 Scheve Toren-16+31
435. Valstar Jan 1632 Lierse-9-45
436. Ameling Bob 1631 Botwinnik-35-14
  Lantzendörffer Floris 1631 Rijswijk-31+53
438. Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-21-25
  Valk Dick 1630 Lierse-10-8
440. Kuyvenhoven Vincent 1628 Schaakmat-18-31
    WSC-34  
441. Gelpke R.F. 1627 DSC-80-63
442. Boersma F.W. 1626 Haeghe Ooievaar-22-40
  Gerritsma Bert 1626 HSV-20+40
444. Meij Marc de 1625 Schaakhuis-16-271
445. Ferschtman Galina 1624 Pomar-15-3
  Goudriaan W.L. 1624 DD-66-6
  Tesselaar Cor 1624 DD-66+8
448. Eijk A.J. van 1623 Haeghe Ooievaar-23+11
449. Buis Kees 1620 DD-68= 
  Cruden Marcel 1620 Schaakhuis-17+24
451. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-24= 
452. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-35-2
453. Klijnsma Richard 1613 Scheve Toren-17-35
  Trompetter Remco 1613 WSC-35+14
455. Wiegerink Ruben 1612 DD-69-26
456. Jong Bob de 1611 Botwinnik-36+118
457. Tichler Alexander 1608 Paris-1-80
458. Bronts Kor 1607 DD-70-42
459. Eering Peter 1606 Schaakmat-19-59
    WSC-36  
  Weijde Andre van der 1606 Prometheus-9-44
    Schaakmat-19  
    WSC-36  
461. Hazeu Cock 1605 Lierse-11+23
462. Lindhout Danny 1604 SHTV-36-71
463. Nierop D. 1601 Haeghe Ooievaar-25-28
  Post Dick 1601 Schaakmat-21-10
    WSC-38  
465. Huisman Edgar 1600 DSC-81-60
466. Middendorp A.A.M. 1599 Corbulo-5  
467. Alsemgeest Nico 1597 Lierse-12-90
468. Laan Hugo van der 1596 SHTV-37-48
469. Berger M.P.M.J. 1595 Rijswijk-32-17
  Nieuwkerk Leen van 1595 Schaakmat-22+78
    WSC-39  
471. Valstar Anja 1592 SIO-10+27
    WSC-40  
  Verploegh H.C. 1592 RSC-BP-18-9
473. As J.J. van 1591 HSV-21-30
    RHC-Arena-9  
  Berkel Dennis van 1591 Lierse-13-43
475. Hofman Arjen 1590 DCSV-6+191
  Liefde J.J. de 1590 Haeghe Ooievaar-26-63
477. Etten Ronald van 1589 Schaakmat-23+26
    WSC-41  
478. Franke Arie 1588 Botwinnik-37-64
  Gevaerts Caspar 1588 Paris-2-25
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-10= 
481. Coers Frans 1587 SHTV-38-27
  Frehe A.P. 1587 DSC-82+10
  Sidoti Filippo 1587 DSC-82  
  Vorselen Theo van 1587 DD-71-7
485. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
486. Sluis Jochem van der 1584 DD-72+112
487. Felix R.J. 1583 Rijswijk-33+49
  Swinkels Raymond 1583 Rijswijk-33+14
489. Geene Joris 1582 Rijswijk-35+134
490. Veen Reinier v/d 1581 DCSV-7+5
  Zuidgeest Jordy 1581 Schaakmat-24-29
    WSC-42  
492. Flikweert Kees 1580 Schaakmat-25-5
    WSC-43  
493. Steenweg Paul 1579 DCSV-8+3
494. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-73= 
495. Velzen M. van 1577 RSC-BP-19-22
496. Kanbier Max 1576 Promotie-51+216
497. Goebertus Adrie 1574 Voorburg-4+21
498. Dijk Andre van 1573 RHC-Arena-11+10
  Haisma Hans 1573 SIO-11-43
    WSC-44  
500. Toledo Ben 1572 RHC-Arena-12+8
501. Meijer Gerard 1571 Bobby Fischer-8-33
  Warmenhoven R.A. 1571 Haeghe Ooievaar-27-13
503. Berger Otto 1570 Rijswijk-36-146
  Ouwehand Tjeerd 1570 DD-74  
    Schaakhuis-18  
  Tirondaz Amir 1570 Schaakhuis-18+146
506. Dijk Pascal van 1569 Lierse-14+21
  Hendriks J.J.E. 1569 Haeghe Ooievaar-28-22
508. Elst F.A. v/d 1568 Pomar-17+31
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-38= 
  Riemersma P.B.J. 1568 DD-75-14
  Zijlstra F. 1568 Voorburg-5+21
512. Quak Piet 1567 Lierse-15-22
513. Breugel E.A.J. van 1565 Haeghe Ooievaar-29-23
514. Honderd Ger 1563 DSC-84-29
    Prometheus-10  
  Jong Arie de 1563 Lierse-16+43
  Kaan J.E.F. 1563 DD-76-8
  Tjahjadi Philip 1563 Rijswijk-37+76
518. Hettfleisch Maurice 1561 Promotie-52+212
  Middeldorp A. 1561 Haeghe Ooievaar-30-13
520. Taanman P. 1560 Haeghe Ooievaar-31-9
521. Perluka Han 1558 Botwinnik-39-5
522. Bellen Henk van 1557 DD-77-47
  Suijker J.W.M. 1557 Haeghe Ooievaar-32+9
  Zuyderwijk Gerard 1557 SIO-12+104
    WSC-45  
525. Blaas L.J. 1556 Pomar-18-7
  Huitema Doeke 1556 Rijswijk-38-2
527. Groot Pieter de 1555 Botwinnik-40-45
  Kemeling Leen 1555 SIO-13-27
    WSC-46  
  Weel A.J. van 1555 DD-78-40
530. Oosterbaan Tristan 1553 Pionnetjes-2+32
531. Hulst Kees van 1549 DD-79-10
  Wit Jacques de 1549 HSV-22-2
533. Boot Otto 1548 Botwinnik-41+26
  Slotemaker J.H.M. 1548 DCSV-9-18
  Vries Peter de 1548 Schaakmat-26  
    WSC-47  
536. Heide Jelle v/d 1547 RHC-Arena-13-13
537. Rijkom Wouter van 1544 Promotie-53+192
538. Knigge Hans 1542 Rijswijk-39-12
  Rutten G. 1542 Scheve Toren-18-9
540. Groot M.H. de 1541 RSC-BP-20-49
  Meng Hao 1541 Botwinnik-42= 
542. Otter Kees den 1540 Rijswijk-40-23
543. Gelder Kees van 1539 SHTV-39-15
  Vandenberghe Karel 1539 DSC-85  
545. Lier J.M.E. van 1538 Promotie-54-46
546. Hessels W.B. 1537 HSV-23-26
  Noordam Arjen 1537 Lierse-17-37
  Rueck Richard 1537 Schaakhuis-20-22
549. Varenkamp Frits 1533 Botwinnik-43+15
550. Staden sr. M. van 1531 Promotie-55-15
551. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1530 Lierse-18-52
552. Swieten Simon van 1529 Lierse-19-14
553. Hansen Jacobus 1525 RHC-Arena-14-30
  Somer Arif 1525 HSV-24-76
    Schaakhuis-21  
  Zwan J. van der 1525 RSC-BP-21+22
556. Vlies Franklin van der 1524 Promotie-56+90
557. Claessens R.J.M. 1523 DD-80-46
558. Nieswaag Hans 1522 Lierse-20-7
  Poppe Owen 1522 SHTV-40+145
560. Berg Johan v/d 1521 SIO-14-9
    WSC-48  
  Koks Paul 1521 Corbulo-6-12
    DD-81  
    HSV-25  
    SHTV-41  
    Schaakhuis-22  
562. Hennink Dick 1520 DD-82-27
  Veen H. ter 1520 DCSV-10-20
564. Dirkse Simon 1517 DSC-86-41
  Dop Erik van 1517 Rijswijk-41-122
  Schuppen H. van 1517 Rijswijk-41= 
567. Becker Johan 1516 Paris-3+57
  Kauffman W.F.N. 1516 Pomar-19+53
  Schout W. 1516 Haeghe Ooievaar-33-24
570. Berg G.M. v/d 1515 Haeghe Ooievaar-34-80
  Riet P.H.M. van 1515 DSC-87+53
572. Sutrisno Agus 1514 Scheve Toren-19+53
  Venema Kees 1514 DSC-88-40
574. Bes R.N.M. 1512 Haeghe Ooievaar-35-106
575. Merle Robert 1510 SIO-15+32
    WSC-49  
  Prins Leen 1510 Schaakmat-27-74
    WSC-49  
  Trouwborst Thomas 1510 SHTV-42= 
578. Spaans Leen 1509 DD-83-13
579. Dongen G. van 1508 Botwinnik-44-22
    Promotie-57  
580. Hoek Fabian 1506 Promotie-58= 
581. Hanemaaijer Piet 1501 Botwinnik-45-62
582. Butterman Gert 1500 Pomar-20+3
  Croes J.C. 1500 Haeghe Ooievaar-36+4
  Karagantcheff Dimitri 1500 DD-84+76
  Zwemstra Bert 1500 DSC-89-19
    Prometheus-11  
586. Hoseni Arash 1499 Bobby Fischer-9+27
587. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-26= 
588. Boer A.C. 1495 DD-85+10
  Dijkstra R.W. 1495 SHTV-43-23
590. Dekker Jan 1494 Lierse-21-38
  Steemers Vincent 1494 Pomar-21-15
592. Sas Aad van 1493 Pomar-22= 
593. Krabbedam Pike 1492 Promotie-59= 
594. Falandt Jan 1491 Pomar-23+5
  Smit F. 1491 DSC-90= 
596. Zonneveld J. 1487 Pomar-24+29
597. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
  Liefde F.G.J. de 1486 Haeghe Ooievaar-37-17
599. Geene Patrick 1485 Rijswijk-43-34
600. Poot Wim 1484 Lierse-22+137
  Smit Niels 1484 Promotie-60-19
602. Hofland Jeffrey 1483 SIO-16+131
    WSC-51  
  Jong Dick de 1483 HSV-27-5
604. Breuker Harry 1482 Promotie-61-39
  Meiden Pim v/d 1482 SHTV-45+73
  Poots Rene 1482 DSC-91+6
607. Claushuis Michael 1481 Bobby Fischer-10+29
608. Orie Erik 1477 Rijswijk-44  
609. Bonsel J. 1476 SHTV-46+21
610. Woestenenk John 1475 Pomar-25= 
611. Hinkenkemper B.J. 1474 Corbulo-7-108
  Hubert Michel 1474 Scheve Toren-20  
  Vokurka Tom 1474 DD-86  
614. Frima Erik 1468 DD-87  
615. Patty F. Al 1467 Voorburg-6-23
616. Kruk Arie v/d 1466 SIO-17+43
    WSC-52  
617. Burg Wesley van der 1462 Rijswijk-45-5
  Man Peter de 1462 Pomar-26-56
  Vries Rob de 1462 Promotie-62-33
620. Nienhuis Jan 1461 Voorburg-7-8
  Reede Lito van 1461 DSC-92+10
622. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-46-41
623. Corpeleijn Andre 1451 Botwinnik-46-14
624. Hijma Peter 1450 Promotie-63+23
  Scherpenisse Rob 1450 DSC-93-10
626. Stap Harry van der 1449 Pomar-27+10
627. Ee Winston van 1448 Rijswijk-47-55
628. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Onselen Guido 1447 Schaakhuis-23  
  Tegelaers Youri 1447 DSC-94-5
    Prometheus-12  
631. Bussmann Gerrit 1444 DSC-95-7
    Prometheus-13  
  Schouten Nico 1444 RHC-Arena-15-46
633. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-47= 
634. Buijs Gerard 1440 Lierse-23+81
635. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22+25
  Kolk Jan v/d 1439 DSC-96-40
    Prometheus-14  
637. Rodijnen Rinus 1438 Lierse-24-44
638. Blaauw F. 1436 Bobby Fischer-11+52
639. Ahn W. 1435 Corbulo-8= 
  Jutte W.P.M. 1435 Promotie-64-13
641. Westerhuis Maurice 1433 DD-88  
642. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
643. Knigge Mark 1430 Rijswijk-48-83
  Pettinga Paul 1430 Botwinnik-47+22
  Rijkom Reinout van 1430 Promotie-65+253
646. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-16= 
  Engelen Niels 1428 DD-89-12
648. Duijf A.W. den 1427 SIO-18-33
    WSC-53  
649. Boer R. de 1426 RSC-BP-23-61
  Bottema Rowan 1426 Bobby Fischer-12+11
651. Rees Stephen 1425 DD-90  
652. Bottema Elmar 1423 Bobby Fischer-13+23
  Lucas Herman 1423 RSC-BP-24-56
  Westmaas Jelmer 1423 Botwinnik-48+8
655. Krempel Jordy 1422 DSC-97+82
  Zonderland H. 1422 DSC-97-27
657. Bragonje H. 1421 Promotie-66-16
  Heyningen Ruud van 1421 Lierse-25+64
  Langeveld Andre 1421 SHTV-48-77
  Slagboom Govert 1421 Pomar-28= 
661. Alphenaar J. 1420 Promotie-67= 
  Wal Mart v/d 1420 SIO-19-2
    WSC-54  
663. Lim D. 1419 Bobby Fischer-14+14
664. Ham J. van 1414 DSC-99+93
  Splint Rob 1414 Botwinnik-49-33
666. Trommel J.C. 1412 DCSV-11= 
667. Ruiter Rein de 1410 DD-91-38
668. Roo J. de 1409 Promotie-68= 
669. Middeldorp A.G.M. 1407 Haeghe Ooievaar-38-9
670. Groot Bertus 1405 Schaakmat-29-34
    WSC-55  
  Lohrer M.T.A. 1405 Pomar-29-4
  Stuut Klaas 1405 RHC-Arena-17-34
673. Busman V. 1402 Corbulo-9= 
  Marcus A. 1402 HSV-29= 
675. Zee Arjen van der 1398 Botwinnik-50  
676. Schoon C. 1397 Promotie-69+13
677. Doeves Bram 1396 Botwinnik-51-72
678. Kuijper Wim 1395 Lierse-26+103
679. Rijswijk Tim van 1392 Pomar-30-48
680. Jacobs H. 1391 Pomar-31-33
681. Mooren Leon 1390 Botwinnik-52= 
682. Remmerswaal W. 1385 DD-92+84
    HSV-30  
    Haeghe Ooievaar-39  
683. Dekker Rick 1384 Promotie-70+40
  Pol Theo van der 1384 Schaakmat-30-80
    WSC-56  
685. Geest Marco van 1382 Schaakmat-31+16
    WSC-57  
686. Werven H. van 1381 Promotie-71-11
687. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-18= 
688. Ende Henk van den 1378 Lierse-27+73
689. Mook R.J. 1370 Rijswijk-49= 
690. Boekestijn Piet 1368 Lierse-28-88
691. Hendriks Hans 1367 DSC-100-19
    Prometheus-15  
  Madian Anton 1367 Pomar-32= 
693. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
694. Boers Frans 1364 Schaakmat-32-127
    WSC-58  
  Janssen Thijs 1364 Schaakmat-32-24
    WSC-58  
696. Koornneef Arie 1363 Lierse-29+1
  Oudheusden Jason van 1363 DSC-101+183
698. Neefjes Jos 1361 DD-93  
699. Middelkoop Erik 1360 Botwinnik-53-34
  Millenaar Klaas 1360 SIO-20= 
    WSC-60  
701. Bom Aad 1359 Schaakmat-34= 
    WSC-61  
702. Nederpel Bram 1358 DCSV-12= 
703. Vetten Piet de 1356 Lierse-30-39
704. Boot Harry 1354 HSV-31-42
705. Kossen Mathijs 1353 Paris-4= 
706. Duivenboden R. van 1352 Haeghe Ooievaar-40-10
707. Al Sam Husham 1350 Botwinnik-54-46
  Hählen Ruud 1350 HSV-32-49
709. Visser J.H.A. 1349 Voorburg-9  
710. Vreede Henk de 1347 Botwinnik-55-53
711. Berg Co v/d 1345 Lierse-31-73
712. Chervet Henk 1342 Bobby Fischer-15-25
713. Schuyer Eddy 1340 Bobby Fischer-16+93
714. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-35= 
    WSC-62  
715. Sluis Bert v/d 1335 RHC-Arena-19-13
716. Berckel Joris van 1334 SHTV-49-75
717. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-10= 
718. Ciftci Selahattin 1330 HSV-33  
719. Asperen Hans van 1328 Botwinnik-56-1
  Huybens P.M. 1328 HSV-34= 
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-41= 
722. Lagerwerf Leen 1326 Lierse-32+3
723. Modderman Arent 1324 Botwinnik-57+10
  Pelova Victoria 1324 DSC-102  
725. Gaag Nico v/d 1323 SIO-21+31
    WSC-63  
726. Heufke Kantelaar R.A. 1319 Corbulo-10-106
727. Bergers J. 1317 Pomar-33-31
  Soeterbroek Piet 1317 Botwinnik-58-40
729. Caspers Eric 1315 Botwinnik-59-43
  Wessem Melchior van 1315 Paris-5-93
731. Oomes Marijn 1314 Schaakmat-36-17
    WSC-64  
732. Willik Bert van der 1311 DSC-103-47
  Zijlstra Th. 1311 Voorburg-11  
734. Gallardo Banez Felipe 1308 Rijswijk-50  
735. Wagter Eric 1307 DSC-104  
736. Feringa Andre 1306 Lierse-33+17
737. Tiersma Jan Bouke 1304 Schaakmat-37+136
    WSC-65  
738. Eijgenraam Wim 1303 Voorburg-12-1
739. Hanewald Ernst 1298 DSC-105-28
740. Hout Gerrit v/d 1296 SIO-22-36
    WSC-66  
  Kwappenberg Eric 1296 SHTV-50+13
742. Attema M.E. 1293 Paris-6-81
743. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-13= 
  Zuydgeest Leo 1292 DSC-106-38
    Prometheus-16  
745. Bouma Henk 1291 SHTV-51+11
  Gastaldi G. 1291 Pomar-34-7
  Oosterom Gerrit 1291 Lierse-34+26
748. Vos Roel 1290 DSC-107+81
749. Jong A. de 1286 DSC-108-2
750. Rens Hans 1282 Botwinnik-60-14
751. Tavakolly Navied 1280 Paris-7-15
752. Liefde M.S. de 1278 Haeghe Ooievaar-42-9
753. Vries Auke de 1274 DD-94-160
754. Prins Jan 1271 Lierse-35-78
755. Rijkom Vincent van 1270 Promotie-72  
756. Knaap Jos van der 1266 Schaakmat-38-27
    WSC-67  
757. Bijster Harmen 1263 Voorburg-14-24
  Lelieveld Kenneth 1263 SHTV-52+135
759. Boersma S. 1260 Haeghe Ooievaar-43+21
760. Beest Kees van 1259 DSC-109  
761. Haan Jaap de 1258 Schaakmat-39-36
    WSC-68  
762. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-40= 
    WSC-69  
763. Giele Reinier 1242 DSC-110+17
764. Grootscholten Leo 1240 SIO-23-74
    WSC-70  
765. Wegen H.B.R. van 1238 DSC-111= 
    Prometheus-17  
766. Battes Frans 1236 Botwinnik-61  
767. Rubert Mireille 1235 DD-95  
768. Wel Frank van der 1228 Lierse-36+72
769. Hartmann Joop 1223 DCSV-13= 
770. Kommer Jan 1222 Rijswijk-51+5
771. Boersma L. 1221 Haeghe Ooievaar-44-50
  Haverkamp Allart 1221 HSV-35  
  Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-20= 
774. Samuels de Wilde Bernard 1216 Bobby Fischer-17-58
775. Eibergen Robert van 1215 DD-96-189
  Helfferich Gert 1215 DD-96= 
777. Giele Marieke 1213 DSC-112+26
778. Torenstra Jan 1212 DSC-113-51
    Prometheus-18  
  Valstar-Valstar Nel 1212 Lierse-37-26
780. Onderwater Michel 1205 Schaakmat-41-13
    WSC-71  
781. Dijk L.B. van 1204 SHTV-53-46
782. Beekman Loek 1201 Pomar-35  
783. Kevlishvili Shota 1195 Promotie-73  
784. Regeer M.L.M. 1194 Schaakhuis-24  
785. Schaafsma B.J. 1187 Paris-8= 
786. Holtgrefe A. 1184 Scheve Toren-21  
787. Bree Christiqn van 1181 Paris-9-132
788. Deege P.W. 1180 Haeghe Ooievaar-45+29
789. Keuzenkamp Monique 1177 RHC-Arena-21-51
    SHTV-54  
790. Vermeulen Wim 1174 SHTV-55-15
791. Hogendoorn Tim 1172 Rijswijk-52-37
  Vreugdenhil Jaap 1172 Lierse-38-71
793. Dijk Henk van 1170 SIO-24-27
    WSC-72  
794. Homulle H. 1169 Haeghe Ooievaar-46-63
795. Jansen Matthijs 1168 Schaakmat-42  
    WSC-73  
796. Gaag-Pronk Leni v/d 1162 SIO-25-30
    WSC-74  
797. Helfteren T. van 1141 DCSV-14= 
798. Mos C.J. 1140 SIO-26= 
    WSC-75  
799. Hogezand Raf 1136 DD-98  
800. Oomes Ad 1133 Schaakmat-43-128
    WSC-76  
801. Ham Wim van der 1124 Botwinnik-62-67
802. Taal W.M. 1114 RSC-BP-25-9
803. Cornelissen Arjan 1101 DSC-114  
804. Zalm Ino v/d 1100 Schaakmat-44-22
    WSC-77  
805. Westerduin Rina 1082 Botwinnik-63+13
806. Brussaard Martin 1073 Rijswijk-53+5
807. Kanters Cor 1072 SHTV-56  
  Veld Bobby in 't 1072 Promotie-74+74
809. Kröschell Wim 1058 Lierse-39  
810. Westerouen van Meete Menso 1052 Paris-10-13
811. Berhitoe Dennis 1048 DSC-115= 
812. Weekhout A. 1047 Bobby Fischer-18-9
813. Manoch Alicia 1045 Promotie-75  
814. Frima Lodewijk 1044 Paris-11-30
815. Boonman W. 1040 Scheve Toren-22+114
816. Groenhof Kai 1038 Bobby Fischer-19+15
817. Kolmeschate Rob van 1020 Lierse-40  
818. Ketting Sebastiaan 1019 Rijswijk-54+103
819. Caljé Adrey 1014 Voorburg-15  
820. Calje Fong Li 1003 Promotie-76  
    Voorburg-16  
821. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-19= 
822. Willemsen K. 1000 Haeghe Ooievaar-47+24
823. Hagers Yannick 987 Promotie-77  
824. Andriessen Frans 984 Botwinnik-64+156
    Promotie-78  
  Ruijgrok Gijs 984 Bobby Fischer-20-9
826. Blok Sebastiaan 959 Paris-12  
827. Brulleman Floris 952 Rijswijk-55= 
828. Luk Thomas 941 SHTV-57  
829. Hettema Bart 929 Rijswijk-56-40
830. Blanter Marfa 919 DSC-116-132
831. Veerkamp Kevin 916 Rijswijk-57  
832. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-21= 
833. Eijk Djon van 907 WSC-78= 
834. Klugt Teun van der 890 DSC-117+109
835. Vries A. de 886 Haeghe Ooievaar-48  
836. Hoobroeckx Martin 874 Rijswijk-58  
  Kanbier Guy 874 Promotie-79  
838. Klaveren Justus van 862 SHTV-58  
839. Dongen Sam van 853 Promotie-80  
840. Hagers Pascal 843 Promotie-81  
841. Ham Torsten van 839 Promotie-82  
842. Luk Ricki 834 SHTV-59  
843. Vuong Joëlle 789 SHTV-60  
844. Parent Wouter 786 Botwinnik-65  
845. Vuong Mitchell 778 SHTV-61  
846. Leeuwen Rick van 725 Rijswijk-59-7
847. Calje Ming Dao 710 Promotie-83  
    Voorburg-17  
848. Liefde J. de 690 Haeghe Ooievaar-49-18
849. Hartzheim I. 659 Haeghe Ooievaar-50+63
Artikel aangelegd op: 05-02-2012
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.