Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2011
Geschreven door Paul Koppens   
01-11-2011
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2011. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2010 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 november 2011 en veranderingen sinds 1 november 2010

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri A.K. 2727 DSC-1+43
2. Fedorchuk S.A. 2607 DD-1  
3. Kleijn C. 2441 Bobby Fischer-1+15
4. Wiel J.T.H. van der 2429 DD-2-42
5. Jong J.W. de 2415 WSC-1-17
6. Meng R. 2361 Botwinnik-1+126
7. Oosterom C.D. van 2355 DSC-2-68
8. Pijpers A. 2337 Botwinnik-2+68
9. Wortel M.R. 2326 DSC-3+19
10. Blokhuis J. 2323 DD-3+2
11. Blokhuis E.M. 2322 DD-4-13
12. Michielsen J.R. 2317 DSC-4-50
13. Kuipers E. 2302 Promotie-1+4
14. Kelder J.M. op den 2290 DSC-5= 
15. Koppens P.F.J. 2287 DD-5= 
    Haeghe Ooievaar-1  
16. Kirana M. 2269 DSC-6+72
17. Vistisen L.M. 2244 DD-6+38
18. Meijer D.N. 2243 Pionnetjes-1-16
19. Prakken G. 2239 DD-7+3
20. Bannink B. 2234 Promotie-2+9
21. Pietersma M. 2229 Schaakmat-1-12
    WSC-2  
22. Coene I. 2222 Promotie-3-27
23. Dijk T.A. van 2215 Schaakmat-2-23
    WSC-3  
24. Legemaat G. 2200 DSC-7+19
25. Egmond R.M. van 2194 DD-8+22
  Werksma A. 2194 DD-8-17
27. Padurariu C. 2192 DSC-8+4
28. Barendse T.J.M. 2186 DSC-9+20
29. Ootes L. 2185 DSC-10-2
30. Helvoort R.A. van 2180 Rijswijk-1+29
31. Smits S. 2177 DSC-11+26
32. Fokkink R.J. 2169 Prometheus-1+1
33. Brasser P. 2158 WSC-4+7
34. Kommer B. 2154 Rijswijk-2+10
35. Liem R. 2147 Schaakhuis-1+9
36. Meulenbroek K. 2145 DSC-12+9
37. Velden A.J.L. van der 2143 DSC-13+2
38. Dop A.J. van 2142 DSC-14+1
39. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
  Nies P.Y.B. van 2131 DSC-15-24
41. Vlam H.P. 2130 DSC-16+11
42. Lindner J.J. 2125 DD-10+8
43. Hofman A.M. 2124 WSC-5-1
44. Stam H.J. 2120 DSC-17  
45. Dickhoff R. 2119 DD-11-63
46. Kevlishvili R. 2116 Promotie-5+507
47. Schrik R. 2114 DD-12-2
  Zetten M. van 2114 Promotie-6+28
49. Bas P. de 2109 DSC-18+12
50. Ahlers B.L.J. 2108 DD-13+21
  Hortensius L.M. 2108 DSC-19-40
52. Hoving M. 2100 Rijswijk-3-14
53. Noordhoek H. 2095 Promotie-7+38
  Slaa R. 2095 DSC-20+8
55. Voogt B. 2092 DSC-21+10
56. Verbaken O. 2089 DSC-22+41
57. Cupido A. 2088 Rijswijk-4-18
  Thakoerdien J. 2088 DD-14+64
59. Buzing P.C. 2087 DSC-23-14
60. Korecki L. 2082 DD-15  
61. Zandwijk J.P. van 2076 DSC-24+1
62. Duijzer J.W. 2075 Botwinnik-3= 
    Promotie-8  
  Middelveld M. 2075 DSC-25-60
64. Waard J.A.M. de 2072 DD-16-5
65. Jonge M. de 2069 DSC-26= 
66. Beltz A.A.P.G. 2068 DSC-27= 
67. Pauw S.A. 2067 SHTV-1+82
68. Gieben S. 2066 SHTV-2+99
69. Dekker K. 2063 Scheve Toren-1+75
70. Anema W.J. 2062 DSC-28+8
71. Zwartveld J. 2061 RSC-BP-1= 
72. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
73. Glimmerveen M.A. 2057 DSC-29-10
74. Euwals R.W. 2054 Corbulo-1  
75. Kentstra W.P.A. 2052 Scheve Toren-2+12
  Verwiel E.T.P. 2052 Botwinnik-4= 
  Vesters M. 2052 SHTV-3+28
78. Pouwels S.J.H.M. 2050 Botwinnik-5+7
79. Happel H.A. 2047 DD-17-69
80. Aagaard M. 2046 WSC-6+16
81. Oranje R. 2041 DSC-30-29
82. Liempt M. van 2040 Rijswijk-5+27
83. Stolte M.J. 2036 SHTV-4-9
  Woerden M. van 2036 Schaakmat-3+17
    WSC-7  
85. Vos J.P. 2034 DSC-31-33
86. Borst F. 2033 DSC-32+7
87. Hoynck van Papendrec F. 2032 Rijswijk-6+15
88. Munnik T. 2031 DSC-33+7
89. Bergh J. van den 2029 Promotie-9-31
90. Hoogland M. 2026 SHTV-5+71
91. Hennink E. 2022 Promotie-10-3
  Swart S. de 2022 Promotie-10+32
93. Have R.H.S. ten 2021 DSC-34+9
94. Broekman W. 2020 DSC-35+41
    Promotie-12  
95. Enschede E.M. 2019 DD-18+7
  Grand J.W. le 2019 SHTV-6  
  Valstar J.R. 2019 Schaakmat-4-66
    WSC-8  
98. Bosma A. 2018 DSC-36= 
  Schendstok B.J. 2018 DD-19-24
100. Verbaan B.M. 2011 RSC-BP-2-20
101. Otten M. 2005 DD-20+32
102. Munninghoff A. 2000 DD-21+47
103. Lisdonk L.P.J.A. van de 1999 DSC-37+11
  Milort G. 1999 RSC-BP-3+33
105. Flohil J.A. 1998 DSC-38-13
  Prangers T.G. 1998 DSC-38-22
107. Klop T.L. 1992 SHTV-7+3
108. Leezer R. 1991 Rijswijk-7+10
  Mostert M.J. 1991 Promotie-13-5
110. Huizen H. van 1987 Haeghe Ooievaar-4-20
    Prometheus-2  
111. Koelmans J.W. 1986 DD-22-27
  Monté P.J. 1986 DD-22-12
    RSC-BP-4  
113. Smeele P.F.C. 1978 DD-24-4
114. Eberle J. 1970 HSV-1+12
115. Vries J.P. de 1967 DSC-40+35
116. Smits B. 1966 DSC-41+16
117. Straaten M. van 1959 SHTV-8+71
118. Dommisse C. 1955 DD-25  
119. Kuyvenhoven M. 1954 WSC-9-19
  Sibbing J.G.F. 1954 Promotie-14+1
121. Landsbergen C. 1952 Promotie-15-44
122. Bodaan A. 1951 HSV-2+45
    SHTV-9  
  Goudriaan A. 1951 Botwinnik-6+15
    Rijswijk-8  
  Wiersma A.A. 1951 DSC-42-26
    Prometheus-3  
125. Vink W.J.P. 1950 DD-26-46
  Vorstermans P.A.W. 1950 SHTV-10-28
127. Bieger T. 1947 Pomar-1+52
    WSC-10  
  Manoch M. 1947 Botwinnik-7+65
    Promotie-16  
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1947 DD-27-2
130. Voorberg K. 1945 DSC-43-26
131. Meer K. van der 1944 DSC-44-67
    Prometheus-4  
132. Vegt S.J. van der 1940 DSC-45+6
133. Boerkamp H.A.J. 1934 Promotie-17-17
  Dries A.J. 1934 RHC-Arena-1+17
135. Blankespoor J.H. 1933 Promotie-18-55
136. Segers H. 1931 DSC-46-129
    SHTV-11  
137. Berg B. van der 1929 Rijswijk-9-6
138. Wichhart M. 1928 Promotie-19+10
139. Harmanus N.C. 1925 Schaakhuis-2+75
140. Eggink G. 1920 Promotie-20+37
141. Smit R. de 1916 Scheve Toren-3+10
142. Baas J.A. 1915 Promotie-21+12
  Wolvekamp O. 1915 HSV-3-1
144. Buchly S. 1913 Botwinnik-8-52
  Marel E.J. van der 1913 Bobby Fischer-2-38
146. Henn R.A. 1912 DD-28+74
  Huijzer J. 1912 Promotie-22-34
  Tan H.T. 1912 Promotie-22+68
149. Steffers H. 1911 Rijswijk-10-18
150. Kindt M.R.J. 1910 WSC-11-72
  Peerdeman N.P. 1910 Promotie-24= 
152. Broek W.J. van den 1908 DSC-47-27
153. Hart J.W. 't 1906 Lierse-1+17
154. Gallardo Banez A. 1904 Rijswijk-11+13
155. Hoogt I. de 1903 DSC-48+26
156. Bos F.P. van den 1902 DD-29+46
    Haeghe Ooievaar-5  
157. Goossens P.A. 1901 DSC-49-36
158. Rost van Tonningen O.H.W. 1900 DD-30-33
  Vermeer H. 1900 Scheve Toren-4= 
160. Baas R. 1899 Rijswijk-12-25
    Schaakhuis-3  
161. Ouwens H.C. 1898 Promotie-25+38
162. Voorberg J.P. 1896 SIO-1-80
    WSC-12  
163. Hooven E.C. van der 1895 DSC-50-20
164. Schuurman Hess A. 1894 Promotie-26-10
  Thijssen A.W. 1894 HSV-4-15
    Haeghe Ooievaar-6  
166. Beeren T.J. 1893 Botwinnik-9+84
167. Dekker A.E. 1892 Schaakmat-5+3
    WSC-13  
  Waard E.R. de 1892 DD-31+59
    SHTV-12  
169. Jonkman D. 1891 Schaakhuis-4-5
  Pronk R. 1891 SHTV-13= 
171. Beijersbergen J.A. 1889 Bobby Fischer-3+21
172. Montsma F.J. 1888 DD-32-8
173. Leeuwen O. van 1882 SHTV-14+27
  Segger A. 1882 SHTV-14+28
175. Koreman E.P. 1880 DD-33+35
  Vreugdenhil F. 1880 DD-33-162
    Schaakmat-6  
    WSC-14  
  Wijk H.L. v/d 1880 Promotie-27-20
178. Hoogeveen F.R. 1879 HSV-5+23
179. Kamar M.B. 1877 RHC-Arena-2+21
  Verolme M. 1877 DSC-51-43
181. Gaemers P. 1875 Rijswijk-13-10
  Mulders R. 1875 Botwinnik-10+56
183. Tamerus H.A. 1874 DSC-52-60
184. Lom R. van 1873 Schaakmat-7-15
    WSC-15  
185. Oosterhout P. 1869 Haeghe Ooievaar-7+1
186. Groot A. de 1868 DD-35-5
187. Arends H. 1867 DD-36+61
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-36= 
189. Zijden A.Q. v/d 1864 RSC-BP-5-4
190. Orsouw T.F. van 1863 DD-38-4
    RHC-Arena-3  
191. Jacob R. s' 1862 Botwinnik-11-20
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-8= 
194. Sayad S. El 1858 RSC-BP-6  
195. Graaf sr. J. de 1857 Scheve Toren-5+3
196. Versteegh M. 1855 DSC-53+1
197. Nijs T.A.H. de 1854 DD-39-21
198. Hoogland B. 1853 Promotie-28= 
199. Blaas L.J.H. 1851 Pomar-2-2
  Torenstra R. 1851 DSC-54+4
    Prometheus-5  
201. Mellens M. 1850 Voorburg-1-9
202. Middelkoop F.H. 1848 Botwinnik-12-17
  Then H. 1848 Schaakhuis-5+27
204. Smits R.C.M. 1847 DSC-55-21
205. Eising H.A. 1845 Scheve Toren-6-9
  Gent A. van 1845 Scheve Toren-6-37
207. Sluijs L.M.K. van der 1843 DD-40+4
208. Nepveu M. 1842 Promotie-29-13
209. Voermans A.J.H. 1841 DD-41+14
210. Bottema T. 1840 Bobby Fischer-4+53
  Diepen H. van 1840 Botwinnik-13= 
  Mulder P. 1840 DD-42-33
  Oudewaal V. 1840 DD-42+42
214. Baak E.E. 1839 SHTV-16-50
  Duijvesteijn L.W.T. 1839 Schaakmat-8+66
    WSC-16  
216. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-15= 
217. Eesteren J. van 1836 DD-44+16
  Lopies A. 1836 DD-44-7
219. Tsai W.T. 1835 Promotie-30-38
220. Smaal L. 1831 Botwinnik-14-49
    Promotie-31  
221. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
222. Meulemans B.L.E. 1827 DSC-56= 
223. Zijden J.A. van der 1824 RSC-BP-7-26
224. Meijering M.C.C. 1823 Scheve Toren-8+28
225. Reimer W.P.J. 1819 DD-46+5
  Staden jr. M. van 1819 Promotie-32-20
227. Brouwers R.B. 1818 Schaakhuis-6+5
228. Tromp E.J. 1816 Rijswijk-16= 
229. Groot B. de 1814 RSC-BP-8+9
230. Beeloo J.M. 1813 SHTV-17+27
    Schaakhuis-7  
231. Ham M.J.W. van der 1812 Botwinnik-15-3
  Roeleveld K. 1812 HSV-6+56
    SHTV-18  
  Vogelenzang M. 1812 Corbulo-2  
234. Berg J. van den 1811 Promotie-33+47
235. Nieuwkerk D.M. van 1807 SIO-2-18
    WSC-17  
236. Felkers J.M. 1805 DD-47= 
  Witt R.M. de 1805 Botwinnik-16-28
238. Lont J.J. 1804 DSC-57+136
  Vlugt S.H.W. van der 1804 Botwinnik-17+81
240. Jong J.J. de 1800 Lierse-2-7
241. Dekker D.H.M. 1799 DSC-58-41
    Schaakhuis-8  
  Stolze F.G. 1799 Lierse-3+184
243. Corneth H.J.M. 1798 HSV-7+23
244. Markenstein W. van 1797 Pomar-3+46
245. Baak K.L. 1794 SHTV-19-56
246. Heijgen D. van 1793 DSC-59-55
  Holst R.E.H. v/d 1793 HSV-8+13
248. Hulshof J.P. 1792 Rijswijk-17+9
249. Akkerboom J.D. 1791 Rijswijk-18= 
  Minnema H. 1791 Promotie-34+54
251. Kunnen R. 1789 Promotie-35-126
252. Michielen F. 1788 Botwinnik-18-9
  Termaat A. 1788 Botwinnik-18+20
254. Hylkema H.T. 1787 RHC-Arena-4+47
  Nicoll N.B. 1787 DD-48-35
256. Paassen J. van 1786 Schaakmat-9-6
    WSC-18  
257. Ingenhoes P.H. 1785 RSC-BP-9-8
  Nobel C. 1785 DSC-60-57
259. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Pietersma D. 1782 DD-49  
    Schaakmat-10  
    WSC-19  
  Scholten J.J.H. 1782 RHC-Arena-5+25
262. Vromans N.F. 1781 HSV-9-31
263. Kranenburg S. 1779 Rijswijk-19+215
264. Ruigrok J. 1778 Schaakhuis-9-11
265. Beekum Th.M.M. van 1777 Botwinnik-20+27
266. Eijsbroek J.D. 1776 Botwinnik-21+15
267. Gerritsen C.W.A. 1775 Pomar-4-31
268. Os W. van 1774 Botwinnik-22+3
269. Kraakman P. 1773 Rijswijk-20+124
  Vink C. 1773 Pomar-5+36
  Wareman D. 1773 RSC-BP-10-14
272. Donk J. v/d 1772 DSC-61-10
273. Dekker J.C. 1771 Schaakmat-11-52
    WSC-20  
  Kirana N. 1771 DSC-62+53
  Tjioe G.P.T.G. 1771 Schaakhuis-10+11
276. Haan J.A. de 1770 HSV-10+47
  Meer P.J.A. van der 1770 Pomar-6+39
278. Kraakman M. 1769 Rijswijk-21-49
279. Lubbe L. van der 1768 HSV-11+93
280. Oversloot W. 1767 SIO-3-54
    WSC-21  
  Regeer P.A. 1767 Haeghe Ooievaar-11-6
    Schaakhuis-11  
282. Bovenlander T. 1765 SHTV-20= 
  Willighagen G.J. 1765 SHTV-20-28
284. Luk J.W.H. 1762 HSV-12+214
    SHTV-22  
285. Bakels R. 1761 DD-50-1
286. Theijn D. 1759 Scheve Toren-9-2
287. Beekman G. 1756 Pomar-7+6
  Paalvast A.G.M. 1756 DCSV-1+24
289. Baas G.J. 1755 DSC-63  
290. Stap H.F.A. van der 1753 Rijswijk-22+19
291. Olvers E. 1752 SHTV-23-20
292. Middelkoop A. 1751 Botwinnik-23-42
  Mulders E. 1751 Rijswijk-23-26
294. Jager M. 1750 HSV-13+9
  Ruigt C.J.G. 1750 Scheve Toren-10-21
296. Hardiek J.G. 1749 Promotie-36= 
  Meij M. de 1749 Schaakhuis-12-147
  Verduijn A. 1749 Lierse-4+8
299. Mittertreiner A.J. 1746 HSV-14-8
300. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
  Schalen J. 1745 RHC-Arena-6-27
302. Ferrier Y. 1744 Botwinnik-24-13
  Leeuwen G.J. van 1744 SIO-4  
    WSC-22  
304. Gouzij N. 1742 SHTV-24+23
  Knops H. 1742 Promotie-38+14
  Kooij N. 1742 Pomar-8+20
307. Duijvesteijn W.G.M. 1741 Schaakmat-12+34
    WSC-23  
  Gijsen C. 1741 HSV-15-1
    Rijswijk-24  
309. Dijken B.S. van 1740 Corbulo-3  
310. Broeder L. den 1738 Schaakmat-13-6
    WSC-24  
311. Marincic O. 1737 DSC-64-9
  Ramondt D. 1737 RSC-BP-11-15
  Wisse N. 1737 SHTV-25+36
314. Heeres R.W. 1735 DSC-65+6
  Veen R. ter 1735 DCSV-2+29
316. Graaf E. v/d 1733 DD-51-2
  Heek P.F. 1733 Botwinnik-25-15
  Postma J. 1733 DD-51-5
319. Zwolsman P.A. 1731 DD-53-53
320. Duijvesteijn A. 1729 Schaakmat-14+50
    WSC-25  
  Kuipers H. 1729 Promotie-39-35
  Mors A.W. ter 1729 DSC-66-10
    Prometheus-6  
323. Sikkes P. 1728 SHTV-26+32
324. Germeys B. 1727 Prometheus-7+3
325. Bulthuis J. 1725 Rijswijk-25  
326. Rabeling B.D. 1724 DSC-67-18
  Terpstra J.T. 1724 Pomar-9+22
328. Spronsen A. van 1722 SIO-5-67
    WSC-26  
329. Vermeulen J.A. 1721 DSC-68= 
330. Berg S. v/d 1720 Lierse-5+101
  Kolodkin D. 1720 DD-54-112
332. Berendse F.N. 1719 Pomar-10+10
333. Bartel J.C.K.W. 1718 DD-55-13
334. Strien B. van 1717 Rijswijk-26-18
335. Melse P.A. 1716 RSC-BP-12= 
  Rekveldt M.Th. 1716 DSC-69+10
337. Broos S.J. 1715 DSC-70-49
  Vorselen T.J.M. van 1715 DD-56+121
339. Hofstee P. 1714 Prometheus-8+34
  Kievoet P. 1714 DD-57  
  Leeuwe F. de 1714 RSC-BP-13-2
342. Palm G.F. 1713 DSC-71= 
343. Luyendijk J.J. 1711 Haeghe Ooievaar-12+5
    SHTV-27  
344. Rietveld A. 1710 Voorburg-2  
  Spierings B.X.A. 1710 SHTV-28+19
346. Noija H.O. 1708 DD-58-3
347. Veldhuizen J.W. 1707 Promotie-40+32
348. Bos F. van den 1706 Rijswijk-27-42
  Jager M.D. 1706 DCSV-3+73
350. Ham B. van 1705 HSV-16= 
  Leentvaar C.C.W. 1705 DSC-72-34
  Manen R.A. van 1705 DD-59+12
353. Bruin J.S. 1704 Schaakmat-15= 
    WSC-27  
354. Heiden J. v/d 1703 SIO-6-13
    WSC-28  
355. Arp G. 1700 Botwinnik-26= 
  Ferschtman F. 1700 Pomar-11-37
  Warmerdam R. 1700 Haeghe Ooievaar-13-90
358. Bons M.M. 1699 Haeghe Ooievaar-14-50
  Nies D.J.F. van 1699 Promotie-41+35
360. Ameling A.H. 1697 Botwinnik-27+11
361. Kampen F.F. van 1695 DD-60-4
362. Guijt E. 1691 Promotie-42+60
  Spronsen M.C. van 1691 Botwinnik-28= 
364. Busman J.P. 1690 Promotie-43-16
365. Kort W. 1689 Botwinnik-29  
  Martens F.M. 1689 Promotie-44+14
367. Haar B. van der 1684 Schaakhuis-13+231
368. Holst F. v/d 1683 HSV-17-20
  Kerkhof C. 1683 Scheve Toren-11-37
  Navrat R. 1683 HSV-17+5
  Tichler A.M. 1683 Paris-1-5
  Vissers R. 1683 Haeghe Ooievaar-15-4
373. Boermans R. 1682 DCSV-4+11
  Tol J.H. van der 1682 Rijswijk-28+43
  Toorn A.J. van der 1682 RSC-BP-14+36
  Vissers A. 1682 DSC-73+62
  Wagner A.M. 1682 Haeghe Ooievaar-16-13
    SHTV-29  
378. Mudde H. 1681 Pomar-12-40
379. Grootjans T. 1680 Voorburg-3+47
  Kleijn J. 1680 Scheve Toren-12+35
381. Bik W. 1679 Botwinnik-30+9
382. Berger O.M.S. 1678 Rijswijk-29-56
  Horst G. 1678 DD-61-2
    Schaakhuis-14  
  Korving C. 1678 DSC-74+10
385. Stolte K.P. 1677 Pomar-13+7
    SHTV-30  
386. Tamerus J. 1676 Lierse-6-63
387. Antwerpen P.D. van 1674 SIO-7= 
  Gaag F. v/d 1674 SIO-7+21
    WSC-29  
  Kuyvenhoven V. 1674 Schaakmat-16-33
    WSC-29  
  Leeuwen J. van 1674 SIO-7-19
    WSC-29  
  Minnema R. 1674 Promotie-45-111
  Vlasblom L.J. 1674 DSC-75+36
393. Giraldo W. 1673 Schaakhuis-15  
394. Thierry R.D. 1672 Botwinnik-31+36
  Zoun R.P.C. 1672 Botwinnik-31-19
396. Barbier R.R. 1670 Haeghe Ooievaar-17-12
397. Snijders F. 1669 Rijswijk-30-6
  Wentholt F. 1669 DD-62-61
399. Arkesteijn J.P. 1668 DD-63+78
400. Dijk T. van 1667 Lierse-7-89
401. Groothuis W. 1664 Bobby Fischer-5-2
  Huygen C. 1664 DSC-76+20
403. Leuken A.G.J. van 1663 SHTV-31-102
404. Matai R.R. 1662 Promotie-46-102
405. Bronts G.K. 1661 DD-64+12
  Meiden G.J. van der 1661 SHTV-32-3
  Nicolaas J.J.M. 1661 Pomar-14-37
408. Blom J. 1660 Bobby Fischer-6+15
  Wuister J. 1660 RSC-BP-15-3
410. Kies A. 1654 Scheve Toren-13+1
  Stegenga F.J. 1654 DCSV-5+1
412. Dalen W. van 1652 Botwinnik-33+78
  Pree J.C.I. de 1652 RHC-Arena-7+11
  Ruiter T.O.M. de 1652 Rijswijk-31+66
415. Chautie M. 1651 Schaakhuis-16-107
  Praagman N. 1651 Rijswijk-32-11
417. Bergers W. 1650 Scheve Toren-14-5
  Duijvestijn J.J.A. 1650 Prometheus-9-9
  Laan H. van der 1650 SHTV-33+11
420. Boersma F.W. 1649 Haeghe Ooievaar-18-17
  Harten J.J. van 1649 Corbulo-4  
  Jong-v/d Berg G. de 1649 Lierse-8-19
423. Gelpke R.F. 1648 DSC-77-42
  Nitzsche E.F. 1648 RHC-Arena-8-3
425. Langerak J.H. 1646 Haeghe Ooievaar-19-42
  Meng O. 1646 Botwinnik-34+83
427. Brinkman D.Th. 1644 Promotie-47+20
428. Leij E.J. van der 1643 Haeghe Ooievaar-20+3
429. Bilars G.H. 1642 DSC-78+32
  Verkerk P.J. 1642 Haeghe Ooievaar-21-13
431. Toxopeus G.M.B. 1641 Promotie-48-48
432. Ende J.L. van den 1640 Schaakmat-17+36
    WSC-32  
  Meer J. v/d 1640 Haeghe Ooievaar-22-63
  Verheijen J. 1640 SHTV-34+8
435. Kemeling A.E. 1639 DSC-79-57
436. Valk D.J.G. 1637 Lierse-9-1
437. Lindhout D.J. 1636 SHTV-35-37
438. Helm A.C. van der 1635 DD-65  
439. Reiding R. 1634 Scheve Toren-15+31
440. Jong B. de 1633 Botwinnik-35+140
441. Tesselaar C. 1631 DD-66+36
  Valstar J.P. 1631 Lierse-10-46
443. Goudriaan W.L. 1630 DD-67= 
  Spek B. van der 1630 Haeghe Ooievaar-23-25
445. Ouwerkerk J.P.J. 1629 RSC-BP-16-6
  Weerts R.J. 1629 SHTV-36+23
  Zijden G.J. v/d 1629 RSC-BP-16+2
448. Eijk A.J. van 1628 Haeghe Ooievaar-24+16
449. Eveleens E. 1627 Botwinnik-36+29
    Promotie-49  
  Ferschtman G. 1627 Pomar-15= 
451. Gevaerts C.J.P. 1625 Paris-2+12
452. Delden J. van 1621 SHTV-37-53
453. Buis C.J. 1620 DD-68= 
454. Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-25= 
  Kuyvenhoven V.J. 1617 Schaakmat-18-42
    WSC-33  
456. Trompetter R. 1616 WSC-34+17
457. Alvares E.F.S. 1615 SHTV-38-2
  Wiegerink R.T. 1615 DD-69-23
459. Eering P. 1613 Schaakmat-19-52
    WSC-35  
  Post Th.H.M. 1613 Schaakmat-19+2
    WSC-35  
461. Zuidgeest J. 1612 Schaakmat-21+2
    WSC-37  
462. Loke J.A. 1611 HSV-19+28
463. Franke A.C.W. 1610 Botwinnik-37-42
  Weijde A. van der 1610 Prometheus-10-40
    Schaakmat-22  
    WSC-38  
465. Alsemgeest N.C.M. 1608 Lierse-11-79
466. Herpen M. van 1607 DD-70+39
467. Weel A.J. van 1606 DD-71+11
468. Kniesmeijer R.J. 1605 RHC-Arena-9-1
469. Hazeu C.A. 1603 Lierse-12+21
  Nierop D. 1603 Haeghe Ooievaar-26-26
471. Lantzendörffer F.J.H. 1602 Rijswijk-33+24
472. Engering F. 1601 DD-72+67
473. Warmenhoven R.A. 1600 Haeghe Ooievaar-27+16
474. Berger M.P.M.J. 1598 Rijswijk-34-14
  Huisman E. 1598 DSC-80-62
  Verploegh H.C. 1598 RSC-BP-18-3
477. Etten R.W. van 1596 Schaakmat-23+33
    WSC-39  
478. Berkel D. van 1593 Lierse-13-41
479. Coers E.F. 1592 SHTV-39-22
  Velzen M. van 1592 RSC-BP-19-7
481. Meijer G. 1591 Bobby Fischer-7-13
482. Pellikaan J. 1588 RHC-Arena-10= 
483. Frehe A.P. 1587 DSC-81+10
  Gerritsma N.J. 1587 HSV-20= 
485. Cruden M. 1586 Schaakhuis-17-10
  Dop E.R. van 1586 Rijswijk-35-53
487. Berendse F.J. 1585 Pomar-16= 
488. Hinkenkemper B.J. 1582 Corbulo-5  
  Middendorp A.A.M. 1582 Corbulo-5  
  Valstar A. 1582 SIO-10+17
    WSC-40  
  Veen R. v/d 1582 DCSV-6+6
492. Hendriks J.J.E. 1581 Haeghe Ooievaar-28-10
493. Dijk P. van 1580 Lierse-14+32
494. Flikweert C.L. 1579 Schaakmat-24-6
    WSC-41  
  Nieuwkerk L. van 1579 Schaakmat-24+62
    WSC-41  
496. Hove R.J.M. ten 1578 DD-73= 
497. Klijnsma R. 1577 Scheve Toren-16-71
  Suijker J.W.M. 1577 Haeghe Ooievaar-29+29
  Swinkels R. 1577 Rijswijk-36+8
  Taanman P. 1577 Haeghe Ooievaar-29+8
501. Huitema D.J.E. 1576 Rijswijk-37+18
  Steenweg P. 1576 DCSV-7= 
503. Heide J.A. v/d 1575 RHC-Arena-11+15
  Liefde J.J. de 1575 Haeghe Ooievaar-31-78
505. Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-32= 
506. Blaas L.J. 1573 Pomar-17+10
507. Goebertus A.W. 1572 Voorburg-4+19
  Kanbier M. 1572 Promotie-50+212
509. Bellen H. van 1571 DD-74-33
  Haisma H. 1571 SIO-11-45
    WSC-43  
511. Kemeling L. 1570 SIO-12-12
    WSC-44  
512. Groot M.H. de 1569 RSC-BP-20-21
513. Lier J.M.E. van 1568 Promotie-51-16
  Mac Gillavry W.E. 1568 Botwinnik-38= 
515. Hulst K. van 1567 DD-75+8
  Quak P.C. 1567 Lierse-15-22
  Zijlstra F. 1567 Voorburg-5+20
518. Berg G.M. v/d 1566 Haeghe Ooievaar-33-90
519. Honderd G. 1565 Prometheus-11-27
520. Hanemaaijer P. 1563 Botwinnik-39= 
  Jong A. de 1563 Lierse-16+43
  Tjahjadi P. 1563 Rijswijk-38+76
523. Boot O. 1562 Botwinnik-40+10
524. As J.J. van 1561 HSV-21-60
    RHC-Arena-12  
  Hettfleisch M. 1561 Promotie-52+212
526. Dijk A. van 1560 RHC-Arena-13-3
527. Breugel E.A.J. van 1559 Haeghe Ooievaar-34-29
528. Hofman A.M. 1558 DCSV-8+159
529. Perluka J.L. 1557 Botwinnik-41-6
530. Sidoti F. 1556 DSC-82  
531. Claessens R.J.M. 1555 DD-76-14
  Groot P.J. de 1555 Botwinnik-42-45
533. Wit J.C.P. de 1554 HSV-22+3
534. Elst F.A. v/d 1553 Pomar-18+16
  Kaan J.E.F. 1553 DD-77-18
  Pronk J. 1553 Promotie-53+3
  Somer A. 1553 HSV-23-48
    Schaakhuis-18  
538. Riemersma P.B.J. 1552 DD-78-30
539. Heiden J. van der 1551 DSC-83+46
540. Dirkse S. 1549 DSC-84-9
541. Prins L. 1548 Schaakmat-26-36
    WSC-45  
  Slotemaker J.H.M. 1548 DCSV-9-18
  Vries P. de 1548 Schaakmat-26  
    WSC-45  
544. Blanter S. 1547 DSC-85+5
545. Fikkert H. 1545 SHTV-40= 
546. Meng H. 1541 Botwinnik-43= 
547. Gelder C.P. van 1539 SHTV-41-15
  Rutten G. 1539 Scheve Toren-17-12
549. Hansen J.W. 1538 RHC-Arena-14-17
  Hessels W.B. 1538 HSV-24-25
  Koks P.W. 1538 DD-79+5
    HSV-24  
    SHTV-42  
  Tirondaz A. 1538 Schaakhuis-19+114
553. Noordam A.C. 1537 Lierse-17-37
  Rueck R.F. 1537 Schaakhuis-20-22
  Venema C.P. 1537 DSC-86-17
556. Toledo B.J. 1536 RHC-Arena-15-28
557. Veen H. ter 1535 DCSV-10-5
558. Felix R.J. 1534 Rijswijk-39= 
  Hennink D. 1534 DD-80-13
560. Varenkamp F.M. 1531 Botwinnik-44+13
561. Staden sr. M. van 1530 Promotie-54-16
562. Swieten S.C. van 1529 Lierse-18-14
563. Nieswaag J. 1528 Lierse-19-1
564. Rees S. 1527 DD-81  
565. Zuyderwijk G. 1526 SIO-13+73
    WSC-47  
  Zwan J. van der 1526 RSC-BP-21+23
567. Croes J.C. 1525 Haeghe Ooievaar-35+29
568. Otter A.C. den 1524 Rijswijk-40-44
569. Knigge J.A. 1522 Rijswijk-41+11
  Poppe O. 1522 SHTV-43+122
  Spaans L. 1522 DD-82= 
572. Berg J.C. v/d 1521 SIO-14-9
    WSC-48  
573. Voorberg-v/d Wel A. 1520 Lierse-20-62
574. Becker J. 1519 Paris-3+60
575. Oosterbaan T.J.D. 1518 Pionnetjes-2-3
576. Schuppen H. van 1517 Rijswijk-42= 
577. Schout W. 1515 Haeghe Ooievaar-36-25
578. Bes R.N.M. 1512 Haeghe Ooievaar-37-106
  Sluis J. van der 1512 DD-83+40
580. Trouwborst T.C. 1510 SHTV-44= 
581. Dongen G. van 1508 Botwinnik-45-22
    Promotie-55  
582. Hoek F. 1506 Promotie-56= 
  Vlies F. van der 1506 Promotie-56+70
584. Meiden G.W. v/d 1502 SHTV-45+107
  Riet P.H.M. van 1502 DSC-87+40
586. Hijma P. 1499 Promotie-58+72
  Sutrisno A. 1499 Scheve Toren-18+38
  Vries R. de 1499 Promotie-58+4
589. Butterman G.H. 1497 Pomar-19= 
590. Kuyvenhoven R. 1496 HSV-26= 
  Merle R. 1496 SIO-15+18
    WSC-49  
592. Boer A.C. 1495 DD-84+10
  Dijkstra R.W. 1495 SHTV-46-23
  Zwemstra L. 1495 Prometheus-12-24
595. Dekker J. 1494 Lierse-21-38
596. Sas A.A. van 1493 Pomar-20= 
597. Krabbedam P. 1492 Promotie-60= 
598. Falandt J.H.C. 1491 Pomar-21+5
  Smit F. 1491 DSC-88= 
600. Smit N. 1490 Promotie-61-13
601. Rijkom W. van 1489 Promotie-62+135
602. Hoseni A. 1488 Bobby Fischer-8+16
603. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-47= 
  Poots R.P. 1486 DSC-89+10
605. Jong D. de 1485 HSV-27-3
  Liefde F.G.J. de 1485 Haeghe Ooievaar-38-18
607. Zonneveld J. 1479 Pomar-22+35
608. Steemers V. 1478 Pomar-23-31
609. Breuker H. 1477 Promotie-63-44
610. Bonsel J. 1476 SHTV-48+21
  Kauffman W.F.N. 1476 Pomar-24+13
612. Corpeleijn A.W.F. 1472 Botwinnik-46+7
613. Nienhuis J. 1471 Voorburg-6+34
614. Duijf A.W. den 1470 SIO-16+10
    WSC-50  
  Poot W. 1470 Lierse-22+123
616. Karagantcheff D.V. 1469 DD-85+67
617. Patty F. Al 1467 Voorburg-7-23
618. Claushuis M. 1466 Bobby Fischer-9+14
619. Pol T. van der 1464 Schaakmat-28= 
    WSC-51  
620. Ham J. van 1462 DSC-90+141
  Hofland J. 1462 SIO-17+110
    WSC-52  
  Man P.M.J. de 1462 Pomar-25-56
623. Burg W. van der 1461 Rijswijk-43-6
  Reede L. van 1461 DSC-91+10
625. Kruk A. v/d 1459 SIO-18+36
    WSC-53  
626. Berckel J. van 1458 SHTV-49+121
  Bragonje H. 1458 Promotie-64+21
  Wal C.M. v/d 1458 SIO-19+36
    WSC-54  
629. Knigge M. 1457 Rijswijk-44-56
  Orie E.R. 1457 Rijswijk-44  
631. Frima E. 1456 DD-86  
  Splint C.E.R. 1456 Botwinnik-47+9
633. Akkerboom B. 1452 Rijswijk-46-41
  Tegelaers Y. 1452 Prometheus-13= 
635. Scherpenisse R. 1450 DSC-92-10
636. Bussmann G. 1449 DSC-93-2
    Prometheus-14  
  Stap H.A.G. van der 1449 Pomar-26+10
638. Engelen N. 1448 DD-87+8
639. Nieuwkerk J. van 1447 Schaakmat-29= 
640. Schouten N.C. 1444 RHC-Arena-16-46
641. Zwart A. v/d 1441 SHTV-50= 
642. Blaauw F. 1440 Bobby Fischer-10+56
643. Berger R.L.M. 1439 RSC-BP-22+25
  Kolk J. v/d 1439 Prometheus-15-40
645. Rodijnen M.W.J. 1438 Lierse-23-44
646. Boer R. de 1436 RSC-BP-23-51
647. Ahn W. 1435 Corbulo-7  
648. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
649. Pettinga P.C. 1430 Botwinnik-48+22
650. Buijs A. 1428 RHC-Arena-17= 
  Jutte W.P.M. 1428 Promotie-65-20
652. Stuut K. 1427 RHC-Arena-18-12
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-18= 
654. Bottema R. 1426 Bobby Fischer-11+11
  Middeldorp A.G.M. 1426 Haeghe Ooievaar-39+10
656. Bottema E. 1424 Bobby Fischer-12+24
657. Westmaas J.J. 1423 Botwinnik-49+8
658. Lohrer M.T.A. 1422 Pomar-27+13
  Lucas H. 1422 RSC-BP-24-57
  Schoon C. 1422 Promotie-66+38
  Zonderland H. 1422 DSC-94-27
662. Heyningen R.J.M. van 1421 Lierse-24+64
  Langeveld A. 1421 SHTV-51-77
  Slagboom G. 1421 Pomar-28= 
665. Alphenaar J. 1420 Promotie-67= 
666. Togt A.H.C. van der 1418 SHTV-52  
667. Ciftci S. 1416 HSV-29  
  Ruiter R. de 1416 DD-88-32
669. Boers F.J. 1415 Schaakmat-30-76
    WSC-55  
  Buijs G. 1415 Lierse-25+56
671. Vokurka T. 1413 DD-89  
672. Trommel J.C. 1412 DCSV-11= 
673. Roo J. de 1409 Promotie-68= 
674. Groot A.N.G. 1407 Schaakmat-31-36
    WSC-56  
675. Lim D. 1404 Bobby Fischer-13-1
676. Ee W. van 1403 Rijswijk-47-100
677. Busman V. 1402 Corbulo-8  
  Marcus A. 1402 HSV-30= 
679. Al Sam H. 1396 Botwinnik-50= 
  Krempel J. 1396 DSC-95+67
681. Kuijper W. 1395 Lierse-26+103
682. Dekker R. 1393 Promotie-69+49
683. Rijswijk T. van 1392 Pomar-29-48
  Werven H. van 1392 Promotie-70= 
685. Mooren L.M. 1390 Botwinnik-51= 
  Onselen G. 1390 Schaakhuis-21  
  Remmerswaal W. 1390 DD-90+89
    HSV-31  
    Haeghe Ooievaar-40  
688. Gallardo Banez F.G.B. 1389 Rijswijk-48  
689. Doeves A. 1386 Botwinnik-52-82
  Jacobs H. 1386 Pomar-30-38
691. Geest M. van 1385 Schaakmat-32+19
    WSC-57  
692. Hendriks H. 1383 Prometheus-16-3
693. Zaalen J. van 1380 RHC-Arena-20= 
694. Ende H. van den 1378 Lierse-27+73
  Vreede H. de 1378 Botwinnik-53-59
696. Mook R.J. 1370 Rijswijk-49= 
697. Boekestijn P. 1368 Lierse-28-88
698. Madian A. 1367 Pomar-31= 
699. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
700. Janssen T. 1364 Schaakmat-33-24
    WSC-58  
701. Koornneef A. 1363 Lierse-29+1
702. Millenaar K.J. 1360 SIO-20= 
    WSC-59  
703. Bom A. 1359 Schaakmat-34= 
    WSC-60  
  Middelkoop E. 1359 Botwinnik-54-35
705. Nederpel A.L. 1358 DCSV-12= 
706. Duivenboden R. van 1357 Haeghe Ooievaar-41-5
707. Vetten P.A.M. de 1356 Lierse-30-39
708. Sluis H.W. v/d 1354 RHC-Arena-21+6
709. Kossen M.A. 1353 Paris-4= 
710. Heufke Kantelaar R.A. 1351 Corbulo-9  
711. Hählen R. 1350 HSV-32-49
712. Rijkom R. van 1347 Promotie-71+168
713. Oomes M. 1346 Schaakmat-35+15
    WSC-61  
714. Berg J. v/d 1345 Lierse-31-73
  Wessem J.M. van 1345 Paris-5-63
716. Chervet H. 1342 Bobby Fischer-14-25
717. Vogelaar W.A. 1336 Schaakmat-36= 
    WSC-62  
718. Boot H. 1334 HSV-33-80
  Modderman A.H. 1334 Botwinnik-55+20
720. Asperen H. van 1333 Botwinnik-56+4
721. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9= 
722. Huybens P.M. 1328 HSV-34= 
723. Meer L.J. van der 1327 SHTV-53-20
  Pelova V. 1327 DSC-96  
725. Lagerwerf L. 1326 Lierse-32+3
726. Caspers E. 1324 Botwinnik-57-34
727. Gaag N. v/d 1323 SIO-21+31
    WSC-63  
728. Bergers J. 1318 Pomar-32-30
729. Schuyer E.H. 1314 Bobby Fischer-15+67
  Soeterbroek P. 1314 Botwinnik-58-43
731. Gastaldi G. 1312 Pomar-33+14
732. Zijlstra Th. 1311 Voorburg-10  
733. Wulffers L.A.G.M. 1310 Haeghe Ooievaar-42-18
734. Vries A. de 1309 DD-91-125
735. Rubert M. 1308 DD-92  
736. Eijgenraam W.W.C.M. 1303 Voorburg-11-1
737. Wagter E.L. 1301 DSC-97  
738. Hout G. v/d 1296 SIO-22-36
    WSC-64  
739. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-12= 
740. Bouma H.H. 1291 SHTV-54+19
  Oosterom G. 1291 Lierse-33+26
742. Attema M.E. 1290 Paris-6-84
  Zuydgeest L.D.A. 1290 DSC-98-40
    Prometheus-17  
744. Feringa A. 1289 Lierse-34= 
745. Hanewald E. 1288 DSC-99-38
746. Oudheusden J. van 1286 DSC-100+154
747. Rens J.G. 1284 Botwinnik-59-12
748. Tavakolly N. 1280 Paris-7-15
749. Willik B. van der 1278 DSC-101-80
750. Jong A. de 1272 DSC-102-16
751. Prins J. 1271 Lierse-35-78
752. Rijkom V. van 1270 Promotie-72  
753. Eibergen R. van 1266 DD-93-138
754. Kwappenberg E. 1265 SHTV-55-126
755. Liefde M.S. de 1264 Haeghe Ooievaar-43-23
756. Bijster H. 1263 Voorburg-13-24
  Lelieveld K. 1263 SHTV-56+135
758. Tiersma J.B. 1260 Schaakmat-37+92
    WSC-65  
759. Beest C.A. van 1259 DSC-103  
760. Haan J. de 1258 Schaakmat-38-36
    WSC-66  
  Knaap J.C.M. van der 1258 Schaakmat-38-35
    WSC-66  
762. Haverkamp A. 1257 HSV-35  
763. Verspeek C. 1256 Schaakmat-40= 
    WSC-68  
764. Vos R. 1251 DSC-104+42
765. Grootscholten L. 1244 SIO-23-70
    WSC-69  
766. Giele R. 1242 DSC-105+17
767. Boersma L. 1240 Haeghe Ooievaar-44-31
768. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-45= 
769. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-18= 
770. Wel F. van der 1228 Lierse-36+72
771. Hartmann J. 1223 DCSV-13= 
772. Sonnaville J. de 1221 RHC-Arena-22= 
773. Samuels de Wilde B.H. 1216 Bobby Fischer-16-56
774. Helfferich G. 1215 DD-94-9
775. Keuzenkamp Y.M. 1214 RHC-Arena-23-14
    SHTV-57  
776. Giele M. 1213 DSC-106+26
777. Valstar-Valstar N. 1212 Lierse-37-26
778. Bree C.P.R. van 1205 Paris-8-108
  Kommer J. 1205 Rijswijk-50-24
  Onderwater M. 1205 Schaakmat-41-13
    WSC-70  
781. Dijk L.B. van 1204 SHTV-58-46
782. Dijk H. van 1196 SIO-24-1
    WSC-71  
783. Regeer M.L.M. 1194 Schaakhuis-22  
784. Deege P.W. 1190 Haeghe Ooievaar-46+39
785. Schaafsma B.J. 1187 Paris-9= 
786. Vries J.A. de 1182 RHC-Arena-24  
787. Torenstra J. 1174 DSC-107-89
    Prometheus-19  
  Vermeulen W. 1174 SHTV-59-15
789. Ham W. van der 1172 Botwinnik-60-19
  Vreugdenhil J. 1172 Lierse-38-71
791. Homulle H. 1168 Haeghe Ooievaar-47-64
792. Oomes A. 1166 Schaakmat-42-95
    WSC-72  
793. Gaag-Pronk C.H. v/d 1165 SIO-25-27
    WSC-73  
794. Hogendoorn T. 1154 Rijswijk-51-55
795. Helfteren T. van 1141 DCSV-14= 
796. Mos C.J. 1140 SIO-26= 
    WSC-74  
797. Cornelissen A. 1127 DSC-108  
798. Taal W.M. 1114 RSC-BP-25-9
799. Holtgrefe A. 1112 Scheve Toren-19  
800. Bruinsma J.P. 1106 Promotie-73+89
801. Zalm I. v/d 1105 Schaakmat-43-17
    WSC-75  
802. Westerduin R. 1082 Botwinnik-61+13
803. Brussaard M. 1073 Rijswijk-52+5
804. Lelieveld T. 1066 SHTV-60+51
  Westerouen van Meete M.J.A. 1066 Paris-10+1
806. Kröschell W. 1058 Lierse-39  
807. Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-17= 
808. Berhitoe D. 1048 DSC-109= 
809. Boonman W. 1040 Scheve Toren-20+114
810. Groenhof K. 1031 Bobby Fischer-18+8
811. Ketting S. 1025 Rijswijk-53+109
812. Frima L. 1021 Paris-11-53
813. Kolmeschate R. van 1020 Lierse-40  
814. Hoekstra G. 1001 Prometheus-20= 
815. Veld B. in 't 989 Promotie-74  
816. Ruijgrok G. 984 Bobby Fischer-19-9
817. Blanter M. 977 DSC-110-74
818. Blok S. 959 Paris-12  
819. Willemsen K. 957 Haeghe Ooievaar-48-19
820. Brulleman F. 952 Rijswijk-54= 
821. Hettema B.L. 929 Rijswijk-55-40
822. Luk T. 922 SHTV-61  
823. Manoch A.M. 919 Promotie-75  
824. Wang D. 914 Bobby Fischer-20= 
825. Eijk D.J.G. van 907 WSC-76= 
826. Vries A. de 894 Haeghe Ooievaar-49  
827. Hoobroeckx M. 874 Rijswijk-56  
828. Klugt T. van der 850 DSC-111+69
829. Hagers P. 843 Promotie-76  
830. Kanbier G. 840 Promotie-77  
831. Andriessen F.J.A. 828 Botwinnik-62= 
    Promotie-78  
832. Calje F.L. 821 Promotie-79  
    Voorburg-14  
833. Leeuwen R. van 725 Rijswijk-57-7
834. Liefde J. de 702 Haeghe Ooievaar-50-6
835. Hartzheim I. 595 Haeghe Ooievaar-51-1

Artikel aangelegd op: 01-11-2011
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.