Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2011
Geschreven door Paul Koppens   
20-08-2011
Met enige vertraging is uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld. Zie overigens de bestuursmededeling over deze lijst.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 augustus 2011. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2010 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2011 en veranderingen sinds 1 augustus 2010

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2719 DSC-1+30
2. Wiel John van der 2448 DD-1-14
3. Kleijn C. 2443 Bobby Fischer-1+14
4. Jong Jan-Willem de 2416 WSC-1-16
5. Oosterom Chiel van 2393 DSC-2-24
6. Meng Roger 2361 Botwinnik-1+147
7. Blokhuis Jeroen 2326 DD-2+3
  Pijpers Arthur 2326 Botwinnik-2+54
9. Blokhuis Edgar 2322 DD-3-15
10. Michielsen Joost 2321 DSC-3-50
11. Wortel Marten 2320 DSC-4+11
12. Kuipers Eelco 2295 Promotie-1-5
13. Kelder Joram op den 2292 DSC-5+11
14. Koppens P.F.J. 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
15. Kirana Marco 2271 DSC-6+71
16. Meijer Dolf 2261 Pionnetjes-1+8
17. Prakken Gerrit 2258 DD-5+27
18. Bannink Bernard 2245 Promotie-2+15
19. Vistisen Lars 2241 DD-6+55
20. Pietersma Menno 2238 Schaakmat-1-3
    WSC-2  
21. Coene Igor 2222 Promotie-3-20
22. Dijk Timon van 2215 Schaakmat-2-19
    WSC-3  
23. Ootes Lennart 2209 DSC-7+88
24. Werksma Arie 2201 DD-7-1
25. Legemaat G. 2198 DSC-8-5
26. Egmond Rogier van 2192 DD-8+2
27. Barendse Ted 2186 DSC-9+8
28. Helvoort Rob van 2181 Rijswijk-1+12
29. Smits Sebastiaan 2171 DSC-10-19
30. Fokkink Robbert 2169 Prometheus-1+1
31. Padurariu Ciprian 2161 DSC-11-27
32. Brasser Paul 2160 WSC-4-7
33. Kommer Bas 2154 Rijswijk-2+1
34. Dickhoff Ronald 2150 DD-9+31
35. Nies Pauline van 2145 DSC-12-42
36. Velden Bram van der 2143 DSC-13-6
37. Dop Arend van 2142 DSC-14+1
38. Liem Raymond 2138 Schaakhuis-1= 
39. Middelveld Martine 2136 DSC-15-6
40. Meulenbroek Kim 2134 DSC-16-11
41. Vlam Horatio 2132 DSC-17+13
  Zetten Maarten van 2132 Promotie-4+39
43. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
44. Lindner Jan-Joost 2125 DD-10+11
45. Hofman Marnix 2120 WSC-5+1
46. Happel Henk 2118 DD-11-8
47. Schrik Rachid 2114 DD-12-2
48. Thakoerdien Jerrel 2107 DD-13+112
49. Hoving Michael 2100 Rijswijk-3-14
50. Bas P. de 2096 DSC-18+10
  Buzing Pieter 2096 DSC-18+11
52. Voogt Bob 2092 DSC-20+18
53. Slaa R. 2091 DSC-21+4
54. Noordhoek Henk 2090 Promotie-6+3
55. Cupido Alexander 2088 Rijswijk-4-29
56. Hortensius Lisa 2082 DSC-22-67
57. Duijzer Jan Willem 2075 Botwinnik-3= 
58. Glimmerveen Martin 2073 DSC-23+15
59. Beltz Dolf 2068 DSC-24= 
60. Pauw Sander 2067 SHTV-1+54
61. Waard J.A.M. de 2065 DD-14-5
62. Zandwijk Jan-Peter van 2064 DSC-25-11
63. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
64. Vos Jan-Pieter 2056 DSC-26-34
65. Oranje R. 2055 DSC-27-25
66. Euwals Rob 2054 Corbulo-1  
67. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
68. Anema Walter 2051 DSC-28-19
69. Aagaard Michael 2045 WSC-6= 
70. Hoynck van Papendrec Frans 2044 Rijswijk-5+34
71. Pouwels John 2043 Botwinnik-5= 
72. Schendstok Bernard 2042 DD-15= 
73. Liempt Michael van 2040 Rijswijk-6+74
74. Kentstra Wim 2038 Scheve Toren-1-2
75. Stolte Maarten 2036 SHTV-2-3
  Woerden Michiel van 2036 Schaakmat-3+8
    WSC-7  
77. Verbaan Bart 2031 RSC-BP-1= 
78. Bergh Jan van den 2029 Promotie-7-52
79. Hoogland Mike 2025 SHTV-3+79
  Swart Sipke de 2025 Promotie-8+45
81. Broekman Willem 2022 DSC-29+12
    Promotie-9  
82. Prangers Toine-Gera rd 2020 DSC-30= 
83. Have Roland ten 2019 DSC-31= 
  Munnik Talitha 2019 DSC-31-1
85. Bosma Arend 2018 DSC-33= 
  Valstar Johan 2018 Schaakmat-4-56
    WSC-8  
87. Hennink Erik 2013 Promotie-10+13
88. Enschede Ernst 2012 DD-16= 
89. Flohil Jaap 2011 DSC-34= 
90. Huizen H. van 2007 Haeghe Ooievaar-4= 
    Prometheus-2  
91. Otten Martijn 2006 DD-17+123
92. Borst Filip 2003 DSC-35-35
93. Klop Tjomme 2002 SHTV-4+12
  Landsbergen Ron 2002 Promotie-11+6
95. Leezer Roel 2001 Rijswijk-7+21
96. Lisdonk Lucien van de 1999 DSC-36+2
97. Koelmans Jan Willem 1996 DD-18-35
98. Blankespoor Jan 1989 Promotie-12+1
99. Dekker Kees 1988 Scheve Toren-2= 
100. Boerkamp Harry 1986 Promotie-13+35
  Monté P.J. 1986 DD-19-12
102. Vesters Melchior 1985 SHTV-5-19
103. Smeele Pieter 1982 DD-20= 
104. Mostert Joost 1978 Promotie-14-18
105. Kuyvenhoven Marco 1973 WSC-9= 
106. Gieben Stijn 1970 SHTV-6+15
107. Vreugdenhil Frans 1969 DD-21-50
    Schaakmat-5  
    WSC-10  
108. Wiersma Arno 1968 DSC-37-24
    Prometheus-3  
109. Meer Kees van der 1966 DSC-38-45
    Prometheus-4  
  Milort Gerard 1966 RSC-BP-2= 
111. Buchly Stefan 1965 Botwinnik-6= 
112. Kindt Manfred 1961 WSC-11-23
  Manoch Maurice 1961 Botwinnik-7+53
    Promotie-15  
114. Segers H. 1960 DSC-39-102
    SHTV-7  
115. Eberle Jan 1958 HSV-1= 
  Vink Wim 1958 DD-22-38
117. Huijzer Joop 1957 Promotie-16+11
118. Voorberg Kees 1956 DSC-40-30
119. Dommisse Cornelis 1955 DD-23  
120. Sibbing Sjaak 1954 Promotie-17-27
121. Marel Eric van der 1951 Bobby Fischer-2= 
122. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-24= 
123. Munninghoff Alexander 1946 DD-25-7
124. Straaten Marco van 1944 SHTV-8+63
125. Smits Benjamin 1940 DSC-41-44
  Vegt Seth van der 1940 DSC-41-8
127. Bodaan Ton 1938 HSV-2+34
    SHTV-9  
  Vries Jan-Pieter de 1938 DSC-43+7
129. Goudriaan Tony 1936 Botwinnik-8= 
    Rijswijk-8  
130. Broek Willem-Jan van den 1932 DSC-44-3
  Voorberg Johan 1932 SIO-1-44
    WSC-12  
132. Steffers Hendrik 1930 Rijswijk-9+1
133. Berg Bas van der 1928 Rijswijk-10-18
134. Baas Rijnko 1924 Rijswijk-11= 
    Schaakhuis-2  
135. Bos F.P. van den 1923 DD-26+67
    Haeghe Ooievaar-5  
136. Montsma Foppe-Jan 1921 DD-27-13
137. Verolme Martin 1920 DSC-45= 
138. Baas Hans 1919 Promotie-18+16
139. Wichhart Maarten 1918 Promotie-19= 
140. Dries Alex 1917 RHC-Arena-1= 
141. Wolvekamp O. 1916 HSV-3= 
142. Rost van Tonningen Otto 1913 DD-28-20
143. Peerdeman Nico 1910 Promotie-20= 
144. Goossens Pieter 1906 DSC-46-53
  Smit Rudi de 1906 Scheve Toren-3= 
146. Harmanus Norbert 1900 Schaakhuis-3+50
  Vermeer H. 1900 Scheve Toren-4= 
148. Bieger Thierry 1897 Pomar-1+9
    WSC-13  
  Smits Rob 1897 DSC-47+29
150. Jonkman David 1896 Schaakhuis-4= 
  Meij Marc de 1896 Schaakhuis-4= 
152. Schuurman Hess Arjen 1894 Promotie-21+13
153. Pronk Rik 1891 SHTV-10= 
154. Dekker Ard 1889 Schaakmat-6= 
    WSC-14  
  Hart Johan 't 1889 Lierse-1= 
156. Lom Rob van 1888 Schaakmat-7-13
    WSC-15  
157. Gallardo Banez Alfonso 1885 Rijswijk-12+3
158. Eggink Gerhard 1883 Promotie-22= 
  Segger A. 1883 SHTV-11+29
160. Gent Aad van 1882 Scheve Toren-5= 
161. Orsouw Theo van 1881 DD-29+14
    RHC-Arena-2  
162. Smaal Lourens 1880 Botwinnik-9+27
  Wijk H.L. v/d 1880 Promotie-23-20
164. Nijs Thimo de 1875 DD-30= 
165. Groot Akshaya de 1873 DD-31= 
  Mulder P. 1873 DD-31= 
  Tan John 1873 Promotie-24+29
168. Gaemers Peter 1872 Rijswijk-13-13
169. Beijersbergen Joop 1868 Bobby Fischer-3= 
  Jacob Ruben s' 1868 Botwinnik-10-22
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Waard Remko de 1868 DD-33+35
    SHTV-12  
  Zijden A.Q. v/d 1868 RSC-BP-3= 
174. Nagtegaal J.A. 1867 DD-34= 
175. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
177. Tamerus Henrik 1861 DSC-48-94
178. Ouwens Bert 1860 Promotie-25= 
  Thijssen A.W. 1860 HSV-4-49
    Haeghe Ooievaar-8  
180. Mellens Martin 1859 Voorburg-1= 
181. Zijden Hans van der 1858 RSC-BP-4+8
182. Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5= 
  Kamar Muhannad 1856 RHC-Arena-3= 
184. Leeuwen Olav van 1855 SHTV-13= 
185. Eising Henry 1854 Scheve Toren-6= 
  Graaf sr. J. de 1854 Scheve Toren-6= 
  Versteegh Mark 1854 DSC-49= 
188. Blaas Lennard 1853 Pomar-2  
189. Baak Karl 1847 SHTV-14-3
190. Kunnen Ruurd 1846 Promotie-26-69
  Nepveu Manuel 1846 Promotie-26-27
192. Dekker Derk 1845 Schaakhuis-6+5
  Koreman Eric 1845 DD-35+48
194. Lopies Andre 1843 DD-36-25
195. Mulders Rinze 1842 Botwinnik-11+25
196. Diepen Hugo van 1840 Botwinnik-12= 
  Oudewaal Vincent 1840 DD-37+42
198. Baak Evert 1839 SHTV-15-50
  Pietersma Douwe 1839 DD-38  
    Schaakmat-8  
    WSC-16  
  Sluijs Lothar van der 1839 DD-38= 
  Staden jr. Mildo van 1839 Promotie-28= 
202. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-15= 
  Henn Reinhard 1838 DD-40= 
  Kevlishvili Robby 1838 Promotie-29+218
205. Middelkoop Erik 1833 Botwinnik-13-32
  Witt Dick de 1833 Botwinnik-13= 
207. Torenstra Rene 1829 DSC-50-18
    Prometheus-5  
  Tsai Wong 1829 Promotie-30-44
209. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
210. Meulemans Bart 1827 DSC-51= 
  Voermans Adri 1827 DD-41= 
212. Nicoll Noah 1822 DD-42= 
213. Then Hans 1821 Schaakhuis-7= 
214. Eesteren Jaap van 1820 DD-43= 
215. Bottema Timo 1819 Bobby Fischer-4+32
216. Kraakman Mark 1818 Rijswijk-16= 
217. Beeren Thom 1816 Botwinnik-15+11
  Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-17= 
219. Ham Marc van der 1815 Botwinnik-16+2
220. Nieuwkerk Dirk van 1814 SIO-2-11
    WSC-17  
221. Brouwers Reggy 1813 Schaakhuis-8= 
222. Roeleveld Koos 1812 HSV-6+56
    SHTV-16  
223. Berg Jaap van den 1811 Promotie-31+47
  Terpstra J.T. 1811 Pomar-3+109
225. Arends Herman 1806 DD-44= 
  Gerritsen C.W.A. 1806 Pomar-4= 
227. Felkers J.M. 1805 DD-45= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-5= 
229. Vogelenzang Marco 1803 Corbulo-2  
230. Duijvesteijn Leo 1802 Schaakmat-9+29
    WSC-18  
231. Reimer Wim 1801 DD-46-13
232. Jong Jaap de 1800 Lierse-2-7
233. Willighagen Gert-Jan 1798 SHTV-17+5
234. Beeloo Jean Miche l 1797 Schaakhuis-9+11
  Michielen Frank 1797 Botwinnik-17= 
236. Meijering Marijke 1795 Scheve Toren-8= 
237. Ingenhoes P.H. 1793 RSC-BP-6= 
  Middelkoop Arno 1793 Botwinnik-18= 
239. Beekman G. 1792 Pomar-5+42
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-10= 
    WSC-19  
241. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
242. Dekker Jan 1790 Schaakmat-11-33
    WSC-20  
  Oversloot Wilco 1790 SIO-3-31
    WSC-20  
244. Ruigrok Jos 1789 Schaakhuis-10= 
  Spronsen A. van 1789 SIO-4= 
    WSC-22  
246. Heijgen Diederik van 1788 DSC-52-60
247. Wareman D. 1787 RSC-BP-7= 
248. Corneth Bert 1784 HSV-7+9
  Zwolsman P.A. 1784 DD-47= 
250. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-19= 
251. Donk Jan v/d 1782 DSC-53= 
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
253. Holst R.E.H. v/d 1780 HSV-8= 
  Minnema Rens 1780 Promotie-32-5
255. Vromans Nico 1778 HSV-9-34
256. Nobel Corniel 1775 DSC-54-67
257. Markenstein W. van 1773 Pomar-6+22
  Regeer P.A. 1773 Haeghe Ooievaar-11= 
    Schaakhuis-11  
259. Olvers E. 1772 SHTV-18= 
  Schalen John 1772 RHC-Arena-4= 
261. Os Wim van 1771 Botwinnik-19= 
  Ruigt Casper 1771 Scheve Toren-9= 
  Tjioe Patrick 1771 Schaakhuis-12+11
264. Kirana Nancy 1770 DSC-55+59
  Kolodkin Daniil 1770 DD-48-225
266. Termaat Alfons 1768 Botwinnik-20= 
  Verduijn Adriaan 1768 Lierse-3+27
268. Bovenlander Theo 1765 SHTV-19= 
  Sayad S. El 1765 RSC-BP-8  
270. Kuipers Hielke 1764 Promotie-33= 
271. Beekum Thomas van 1763 Botwinnik-21+13
272. Bakels Rosanne 1762 DD-49= 
273. Eijsbroek Dave 1761 Botwinnik-22= 
  Jager Mark 1761 HSV-10+28
  Theijn Dave 1761 Scheve Toren-10= 
276. Chautie Manodj 1758 Schaakhuis-13= 
277. Ferrier Yvonne 1757 Botwinnik-23= 
  Scholten J.J.H. 1757 RHC-Arena-5= 
  Taverne Nadeem 1757 Schaakhuis-14= 
280. Duijvesteijn Wim 1756 Schaakmat-12+49
    WSC-23  
281. Mittertreiner A.J. 1754 HSV-11= 
  Stolze Gerard 1754 Lierse-4+139
283. Ramondt Dennis 1752 RSC-BP-9= 
284. Mulders Ed 1751 Rijswijk-20-31
285. Hardiek Jetse 1749 Promotie-34= 
286. Baas Gert Jan 1748 DSC-56  
  Bos Frank van den 1748 Rijswijk-21= 
  Heek Peter 1748 Botwinnik-24= 
289. Marincic Olivier 1746 DSC-57= 
290. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
  Kort Wilco 1745 Botwinnik-25  
292. Broeder Leno den 1744 Schaakmat-13= 
    WSC-24  
293. Strien Bart van 1743 Rijswijk-22+28
294. Gijsen Carel 1742 HSV-12= 
    Rijswijk-23  
  Rabeling B.D. 1742 DSC-58= 
296. Hylkema Titus 1740 RHC-Arena-6= 
  Postma Jan 1740 DD-50+2
298. Leuken Alex van 1739 SHTV-20-26
299. Kievoet Peter 1738 DD-51  
  Lont Jolle 1738 DSC-59+98
301. Ferschtman Felix 1737 Pomar-7= 
  Minnema Hans 1737 Promotie-36= 
303. Bons M.M. 1736 Haeghe Ooievaar-12-13
  Mudde H. 1736 Pomar-8+15
305. Graaf E. v/d 1735 DD-52= 
306. Stap Harry van der 1734 Rijswijk-24-13
307. Paalvast A.G.M. 1732 DCSV-1= 
308. Bartel Jan-Kees 1731 DD-53= 
  Meer Perry van der 1731 Pomar-9= 
310. Heeres Reinier 1729 DSC-60= 
  Mors Adriaan ter 1729 DSC-60-10
    Prometheus-6  
  Vink Kees 1729 Pomar-10-8
313. Knops H. 1728 Promotie-37= 
314. Ameling Bob 1725 Botwinnik-26+39
  Broos Simon 1725 DSC-62-39
316. Germeys Bart 1724 Prometheus-7= 
317. Haan Hans de 1723 HSV-13= 
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-27= 
319. Kooij Nol 1722 Pomar-11= 
320. Vermeulen Johan 1721 DSC-63= 
321. Kerkhof C. 1720 Scheve Toren-11= 
322. Berger Otto 1719 Rijswijk-25+5
  Gouzij Nico 1719 SHTV-21= 
  Veen Rens ter 1719 DCSV-2+38
325. Leentvaar Coen 1716 DSC-64-23
  Leeuwe F. de 1716 RSC-BP-10= 
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
328. Vorselen Theo van 1715 DD-54+121
329. Hofstee Piet 1714 Prometheus-8+20
330. Palm G.F. 1713 DSC-65= 
331. Heiden Jan v/d 1711 SIO-5-5
    WSC-25  
  Noija Hans Ortwi n 1711 DD-55= 
333. Spierings Ben 1710 SHTV-22+19
334. Berendse F.N. 1709 Pomar-12= 
335. Kuyvenhoven Vincent 1707 Schaakmat-14= 
    WSC-26  
336. Busman Jan 1706 Promotie-38= 
  Luyendijk J.J. 1706 SHTV-23= 
  Rekveldt M.Th. 1706 DSC-66= 
  Wisse Niek 1706 SHTV-23+5
340. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
341. Bruin Jos 1704 Schaakmat-15= 
    WSC-27  
  Wentholt Frans 1704 DD-56-26
343. Holst Fred v/d 1703 HSV-15= 
344. Sikkes Piet 1702 SHTV-25+6
345. Arp Gerard 1700 Botwinnik-28= 
346. Kemeling A.E. 1696 DSC-67= 
  Luk Jaimy 1696 HSV-16+178
    SHTV-26  
348. Kampen F.F. van 1693 DD-57-6
  Leeuwen J. van 1693 SIO-6= 
    WSC-28  
  Manen R.A. van 1693 DD-57= 
351. Zoun Rogier 1691 Botwinnik-29= 
352. Gelpke R.F. 1690 DSC-68= 
  Nicolaas Han 1690 Pomar-13-8
354. Toxopeus G.M.B. 1689 Promotie-39= 
355. Langerak J.H. 1688 Haeghe Ooievaar-13= 
  Tichler Alexander 1688 Paris-1= 
357. Vissers R. 1687 Haeghe Ooievaar-14= 
358. Harten J.J. van 1685 Corbulo-3  
359. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-15= 
  Wagner A.M. 1682 Haeghe Ooievaar-15-13
    SHTV-27  
361. Bronts Kor 1680 DD-59+31
  Giraldo William 1680 Schaakhuis-15  
  Horst G. 1680 DD-59= 
    Schaakhuis-15  
364. Bik Wouter 1679 Botwinnik-30+9
  Korving Cornelis 1679 DSC-69+11
366. Lindhout Danny 1677 SHTV-28+4
367. Tamerus Jan 1676 Lierse-5-63
368. Lubbe Lex van der 1675 HSV-17= 
  Martens F.M. 1675 Promotie-40= 
  Snijders F. 1675 Rijswijk-26= 
  Veldhuizen Jan 1675 Promotie-40= 
372. Antwerpen Piet van 1674 SIO-7= 
    WSC-29  
  Delden Jan van 1674 SHTV-29= 
374. Meiden Geurt Jan van der 1673 SHTV-30+9
375. Thierry Rein 1672 Botwinnik-31+36
376. Boermans R. 1671 DCSV-3= 
377. Berg Sandra v/d 1670 Lierse-6+51
378. Arkesteijn J.P. 1668 DD-61+78
379. Boersma F.W. 1666 Haeghe Ooievaar-17= 
  Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-5= 
381. Gaag Frits v/d 1665 SIO-8+12
    WSC-30  
382. Nies Dingeman van 1664 Promotie-42= 
383. Tol Henk van der 1663 Rijswijk-27+24
  Wuister J. 1663 RSC-BP-12= 
385. Matai Rudi 1662 Promotie-43-102
386. Duijvesteijn Andre 1661 Schaakmat-16-18
    WSC-31  
  Stolte K.P. 1661 Pomar-14-9
    SHTV-31  
388. Ruiter Thomas de 1660 Rijswijk-28+30
389. Mikhaïl Gabriel 1658 RHC-Arena-7= 
  Weerts Rene 1658 SHTV-32+15
391. Jong-v/d Berg Gera de 1657 Lierse-7-11
392. Bergers Wim 1655 Scheve Toren-12= 
  Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-18= 
  Verkerk P.J. 1655 Haeghe Ooievaar-18= 
395. Kies Arie 1653 Scheve Toren-13= 
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-20= 
  Stegenga F.J. 1653 DCSV-4= 
398. Dijk Teun van 1652 Lierse-8-104
  Franke Arie 1652 Botwinnik-32= 
400. Nitzsche Edo 1651 RHC-Arena-8= 
401. Duijvestijn J.J.A. 1650 Prometheus-9-9
  Laan Hugo van der 1650 SHTV-33+11
403. Kraakman Paul 1649 Rijswijk-29= 
404. Klijnsma Richard 1648 Scheve Toren-14= 
405. Meng Olivia 1646 Botwinnik-33+83
  Toorn Aat van der 1646 RSC-BP-13= 
407. Blom Jaap 1645 Bobby Fischer-6= 
  Kleijn Jeroen 1645 Scheve Toren-15= 
409. Huygen Kees 1644 DSC-70= 
410. Dop Erik van 1641 Rijswijk-30+2
  Pree Jan de 1641 RHC-Arena-9= 
  Trompetter Remco 1641 WSC-32+42
413. Meer J. v/d 1640 Haeghe Ooievaar-21-63
414. Kuyvenhoven Vincent 1638 Schaakmat-17-21
    WSC-33  
  Vlasblom L.J. 1638 DSC-71= 
  Wiegerink Ruben 1638 DD-62= 
417. Alsemgeest Nico 1637 Lierse-9-50
  Huisman Edgar 1637 DSC-72-23
  Post Dick 1637 Schaakmat-18+26
    WSC-34  
420. Kranenburg Sebastiaan 1636 Rijswijk-31+177
  Praagman Niek 1636 Rijswijk-31-26
422. Leij E.J. van der 1635 Haeghe Ooievaar-22-5
  Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-14= 
424. Navrat Roman 1634 HSV-18-44
  Valk Dick 1634 Lierse-10-4
  Vissers Ton 1634 DSC-73+14
427. Grootjans Theo 1633 Voorburg-2= 
  Jager Mark 1633 DCSV-5= 
429. Guijt Erwin 1631 Promotie-44= 
  Valstar Jan 1631 Lierse-11-46
431. Goudriaan W.L. 1630 DD-63= 
432. Nierop D. 1629 Haeghe Ooievaar-23= 
  Tesselaar Cor 1629 DD-64+34
434. Eering Peter 1628 Schaakmat-19-37
    WSC-35  
435. Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
  Zijden G.J. v/d 1627 RSC-BP-15= 
437. Brinkman Dirk 1626 Promotie-45+2
438. Buis Kees 1620 DD-65= 
439. Bes R.N.M. 1618 Haeghe Ooievaar-24= 
440. Alvares E.F.S. 1617 SHTV-34= 
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-25= 
442. Verheijen Jan 1616 SHTV-35-16
443. Coers Frans 1614 SHTV-36= 
444. Gevaerts Caspar 1613 Paris-2= 
445. Berger M.P.M.J. 1612 Rijswijk-33= 
  Eijk A.J. van 1612 Haeghe Ooievaar-26= 
  Ende Jan van den 1612 Schaakmat-20+8
    WSC-36  
448. Bilars Gerard 1610 DSC-74= 
  Zuidgeest Jordy 1610 Schaakmat-21= 
    WSC-37  
450. Gerritsma Bert 1606 HSV-19+19
  Kniesmeijer Rob 1606 RHC-Arena-10= 
452. Meijer Gerard 1604 Bobby Fischer-7= 
453. Reiding R. 1603 Scheve Toren-16= 
454. Somer Arif 1601 HSV-20= 
    Rijswijk-34  
    Schaakhuis-17  
  Verploegh H.C. 1601 RSC-BP-16= 
  Vos Cees de 1601 Lierse-12-22
457. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-34= 
  Weijde Andre van der 1600 Prometheus-10-50
    WSC-38  
459. Velzen M. van 1599 RSC-BP-17= 
460. Bellen Henk van 1598 DD-66-6
461. Cruden Marcel 1596 Schaakhuis-18= 
462. Berg G.M. v/d 1595 Haeghe Ooievaar-27-61
  Weel A.J. van 1595 DD-67= 
464. Berkel Dennis van 1593 Lierse-13-41
465. Eveleens Ed 1592 Botwinnik-35-6
466. Hazeu Cock 1591 Lierse-14+9
  Hendriks J.J.E. 1591 Haeghe Ooievaar-28= 
468. Groot M.H. de 1590 RSC-BP-18= 
469. Breugel E.A.J. van 1588 Haeghe Ooievaar-29= 
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-11= 
471. As J.J. van 1586 HSV-21-35
    RHC-Arena-12  
472. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-22= 
    WSC-39  
  Kemeling Leen 1585 SIO-9+3
    WSC-39  
475. Quak Piet 1584 Lierse-15-5
  Warmenhoven R.A. 1584 Haeghe Ooievaar-30= 
477. Loke J.A. 1583 HSV-22= 
478. Hinkenkemper B.J. 1582 Corbulo-4  
  Riemersma P.B.J. 1582 DD-68= 
480. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-69-2
  Lantzendörffer Floris 1578 Rijswijk-35= 
482. Frehe A.P. 1577 DSC-75= 
  Herpen Max van 1577 DD-70+5
484. Engering Frans 1576 DD-71+42
  Steenweg Paul 1576 DCSV-6= 
  Veen Reinier v/d 1576 DCSV-6= 
487. Dijk Pascal van 1575 Lierse-16+27
  Valstar Anja 1575 SIO-10+10
    WSC-41  
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-13= 
490. Dalen Willem van 1574 Botwinnik-36= 
  Etten Ronald van 1574 Schaakmat-23+11
    WSC-42  
  Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-31= 
493. Kaan J.E.F. 1571 DD-72= 
494. Claessens R.J.M. 1569 DD-73= 
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-36= 
  Taanman P. 1569 Haeghe Ooievaar-32= 
  Venema Kees 1569 DSC-76+15
498. Lier J.M.E. van 1568 Promotie-46-16
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-37= 
500. Slotemaker J.H.M. 1566 DCSV-8= 
501. Honderd Ger 1565 Prometheus-11-27
502. Toledo Ben 1564 RHC-Arena-14  
503. Blaas L.J. 1563 Pomar-17= 
  Dijk Andre van 1563 RHC-Arena-15= 
  Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-38= 
  Hessels W.B. 1563 HSV-23= 
  Jong Arie de 1563 Lierse-17+43
508. Dirkse Simon 1562 DSC-77+4
509. Heide Jelle v/d 1560 RHC-Arena-16= 
510. Hulst Kees van 1559 DD-74= 
511. Huitema Doeke 1558 Rijswijk-37= 
512. Prins Leen 1557 Schaakmat-24-27
    WSC-43  
  Vries Peter de 1557 Schaakmat-24  
    WSC-43  
514. Sidoti Filippo 1556 DSC-78  
515. Boot Otto 1555 Botwinnik-39+3
  Hansen Jacobus 1555 RHC-Arena-17= 
517. Gelder Kees van 1554 SHTV-37= 
  Oosterbaan Tristan 1554 Pionnetjes-2-21
519. Goebertus Adrie 1553 Voorburg-3= 
520. Rutten G. 1551 Scheve Toren-17= 
  Wit Jacques de 1551 HSV-24= 
522. Pronk J. 1550 Promotie-47= 
523. Perluka Han 1548 Botwinnik-40-15
  Suijker J.W.M. 1548 Haeghe Ooievaar-33= 
525. Hennink Dick 1547 DD-75= 
  Zijlstra F. 1547 Voorburg-4= 
527. Staden sr. M. van 1546 Promotie-48= 
528. Fikkert Harold 1545 SHTV-38= 
529. Nieuwkerk Leen van 1543 Schaakmat-26+26
    WSC-45  
530. Meng Hao 1541 Botwinnik-41= 
531. Nieswaag Hans 1540 Lierse-18+11
  Schout W. 1540 Haeghe Ooievaar-34= 
  Veen H. ter 1540 DCSV-9= 
534. Elst F.A. v/d 1537 Pomar-18= 
  Noordam Arjen 1537 Lierse-19-37
536. Felix R.J. 1534 Rijswijk-38= 
537. Dongen G. van 1530 Botwinnik-42= 
    Promotie-49  
  Knigge Hans 1530 Rijswijk-39+19
539. Heiden Jacob van der 1529 DSC-79+24
  Otter Kees den 1529 Rijswijk-40-40
  Swieten Simon van 1529 Lierse-20-14
542. Croes J.C. 1526 Haeghe Ooievaar-35+30
543. Spaans Leen 1522 DD-76= 
544. Berg Johan v/d 1521 SIO-11-9
    WSC-46  
  Breuker Harry 1521 Promotie-50= 
  Dekker Jan 1521 Lierse-21-11
547. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1520 Lierse-22-62
548. Schuppen H. van 1517 Rijswijk-41= 
549. Poots Rene 1514 DSC-80+38
550. Koks Paul 1511 DD-77-22
  Varenkamp Frits 1511 Botwinnik-43-7
552. Dijkstra R.W. 1510 SHTV-39-8
  Haar Boudewijn van der 1510 Schaakhuis-19+57
  Trouwborst Thomas 1510 SHTV-39= 
555. Riet P.H.M. van 1509 DSC-81+47
  Steemers Vincent 1509 Pomar-19= 
557. Hoek Fabian 1506 Promotie-51= 
558. Knigge Mark 1503 Rijswijk-42-10
  Liefde F.G.J. de 1503 Haeghe Ooievaar-36= 
  Smit Niels 1503 Promotie-52= 
  Zwan J. van der 1503 RSC-BP-19= 
562. Langeveld Andre 1498 SHTV-41= 
563. Butterman Gert 1497 Pomar-20= 
564. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-25= 
565. Vries Rob de 1495 Promotie-53= 
  Zwemstra Bert 1495 Prometheus-12-24
567. Poot Wim 1494 Lierse-23+147
568. Jong Bob de 1493 Botwinnik-44= 
  Sas Aad van 1493 Pomar-21= 
570. Krabbedam Pike 1492 Promotie-54= 
571. Boers Frans 1491 Schaakmat-27= 
    WSC-47  
  Smit F. 1491 DSC-82= 
  Zonneveld J. 1491 Pomar-22-59
574. Patty F. Al 1490 Voorburg-5= 
  Schouten Nico 1490 RHC-Arena-18= 
576. Jong Dick de 1488 HSV-26= 
  Man Peter de 1488 Pomar-23-30
578. Blanter Sofya 1487 DSC-83+5
  Boer R. de 1487 RSC-BP-20= 
  Tjahjadi Philip 1487 Rijswijk-43= 
581. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-42= 
  Falandt Jan 1486 Pomar-24= 
583. Boer A.C. 1485 DD-78= 
584. Lucas Herman 1479 RSC-BP-21= 
585. Wal Mart v/d 1474 SIO-12+52
    WSC-48  
586. Hoseni Arash 1472 Bobby Fischer-8= 
  Sluis Jochem van der 1472 DD-79= 
588. Doeves Bram 1468 Botwinnik-45= 
589. Burg Wesley van der 1467 Rijswijk-44= 
590. Corpeleijn Andre 1465 Botwinnik-46= 
591. Ee Winston van 1464 Rijswijk-45+43
592. Kauffman W.F.N. 1463 Pomar-25= 
593. Sutrisno Agus 1461 Scheve Toren-18= 
594. Duijf A.W. den 1460 SIO-13= 
    WSC-49  
  Nienhuis Jan 1460 Voorburg-6+23
  Scherpenisse Rob 1460 DSC-84= 
597. Becker Johan 1459 Paris-3= 
598. Bonsel J. 1455 SHTV-43= 
599. Zonderland H. 1453 DSC-85+4
  Zuyderwijk Gerard 1453 SIO-14= 
    WSC-50  
601. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-46-41
  Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-9= 
  Meiden Pim v/d 1452 SHTV-44+57
  Tegelaers Youri 1452 Prometheus-13= 
605. Reede Lito van 1451 DSC-86= 
606. Ruiter Rein de 1450 DD-80+2
607. Bussmann Gerrit 1448 DSC-87-3
    Prometheus-14  
  Kolk Jan v/d 1448 Prometheus-14-31
609. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Splint Rob 1447 Botwinnik-47= 
611. Jutte W.P.M. 1446 Promotie-55-2
612. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-45= 
613. Engelen Niels 1440 DD-81= 
  Rijswijk Tim van 1440 Pomar-26= 
615. Hettfleisch Maurice 1439 Promotie-56+112
  Stap Harry van der 1439 Pomar-27= 
  Stuut Klaas 1439 RHC-Arena-19= 
618. Rodijnen Rinus 1438 Lierse-24-44
619. Bragonje H. 1437 Promotie-57= 
620. Ahn W. 1435 Corbulo-5  
621. Vlies Franklin van der 1434 Promotie-58+28
  Vries Auke de 1434 DD-82= 
623. Berckel Joris van 1433 SHTV-46  
  Merle Robert 1433 SIO-15-45
    WSC-51  
625. Verwaart D.J. 1431 HSV-27= 
626. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-20= 
627. Hijma Peter 1427 Promotie-59= 
  Hofman Arjen 1427 DCSV-10+28
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-21= 
630. Heufke Kantelaar R.A. 1425 Corbulo-6  
631. Jacobs H. 1424 Pomar-28= 
  Tirondaz Amir 1424 Schaakhuis-20= 
633. Groot Bertus 1423 Schaakmat-29-20
    WSC-52  
634. Heyningen Ruud van 1421 Lierse-25+64
  Slagboom Govert 1421 Pomar-29= 
636. Alphenaar J. 1420 Promotie-60= 
637. Togt Twan van der 1419 SHTV-47  
638. Ciftci Selahattin 1416 HSV-28  
  Middeldorp A.G.M. 1416 Haeghe Ooievaar-37= 
640. Bottema Rowan 1415 Bobby Fischer-10= 
  Buijs Gerard 1415 Lierse-26+56
  Westmaas Jelmer 1415 Botwinnik-48-20
643. Berger R.L.M. 1414 RSC-BP-22= 
644. Karagantcheff Dimitri 1413 DD-83+11
645. Trommel J.C. 1412 DCSV-11= 
646. Lohrer M.T.A. 1409 Pomar-30= 
  Roo J. de 1409 Promotie-61= 
648. Pettinga Paul 1408 Botwinnik-49= 
  Wessem Melchior van 1408 Paris-4= 
650. Kruk Arie v/d 1407 SIO-16-16
    WSC-53  
651. Lim D. 1405 Bobby Fischer-11= 
652. Eibergen Robert van 1404 DD-84= 
  Vreede Henk de 1404 Botwinnik-50-41
654. Busman V. 1402 Corbulo-7  
  Marcus A. 1402 HSV-29= 
656. Bottema Elmar 1400 Bobby Fischer-12= 
  Poppe Owen 1400 SHTV-48  
658. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-51= 
  Rijkom Wouter van 1396 Promotie-62+116
660. Kuijper Wim 1395 Lierse-27+103
661. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-52= 
662. Werven H. van 1392 Promotie-63= 
663. Ende Henk van den 1390 Lierse-28+85
  Hofland Jeffrey 1390 SIO-17+38
    WSC-54  
  Mooren Leon 1390 Botwinnik-53= 
666. Boot Harry 1388 HSV-30-26
667. Blaauw F. 1384 Bobby Fischer-13= 
  Hählen Ruud 1384 HSV-31-15
  Schoon C. 1384 Promotie-64= 
670. Hendriks Hans 1383 Prometheus-16-3
671. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-22= 
672. Kanbier Max 1378 Promotie-65+18
673. Ham J. van 1376 DSC-88+55
674. Attema M.E. 1374 Paris-5= 
675. Mook R.J. 1370 Rijswijk-47= 
676. Boekestijn Piet 1368 Lierse-29-88
677. Chervet Henk 1367 Bobby Fischer-14= 
  Madian Anton 1367 Pomar-31= 
679. Geest Marco van 1366 Schaakmat-30= 
    WSC-55  
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-7= 
681. Koornneef Arie 1363 Lierse-30+1
682. Millenaar Klaas 1360 SIO-18= 
    WSC-56  
683. Bom Aad 1359 Schaakmat-31= 
    WSC-57  
684. Caspers Eric 1358 Botwinnik-54= 
  Nederpel Bram 1358 DCSV-12= 
686. Slaman Gertjan 1357 SIO-19= 
    WSC-58  
  Soeterbroek Piet 1357 Botwinnik-55= 
688. Vetten Piet de 1356 Lierse-31-39
689. Kossen Mathijs 1353 Paris-6= 
690. Janssen Thijs 1351 Schaakmat-32-37
    WSC-59  
691. Bergers J. 1348 Pomar-32= 
  Sluis Bert v/d 1348 RHC-Arena-23= 
693. Meer Lex van der 1347 SHTV-49-24
694. Berg Co v/d 1345 Lierse-32-73
  Duivenboden R. van 1345 Haeghe Ooievaar-38-17
696. Dekker Rick 1344 Promotie-66= 
697. Remmerswaal W. 1342 HSV-32+41
    Haeghe Ooievaar-39  
698. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-33= 
    WSC-60  
699. Hout Gerrit v/d 1332 SIO-20= 
    WSC-61  
700. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-8= 
  Oomes Marijn 1331 Schaakmat-34= 
    WSC-62  
702. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-56= 
703. Huybens P.M. 1328 HSV-33= 
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-40= 
705. Lagerwerf Leen 1326 Lierse-33+3
706. Frima Erik 1324 DD-85  
707. Gaag Nico v/d 1323 SIO-21+31
    WSC-63  
708. Hanewald Ernst 1319 DSC-89-7
  Krempel Jordy 1319 DSC-89-18
710. Modderman Arent 1314 Botwinnik-57= 
711. Bree Christiqn van 1313 Paris-7= 
712. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-9= 
713. Willik Bert van der 1303 DSC-91-55
714. Feringa Andre 1302 Lierse-34+13
715. Wagter Eric 1301 DSC-92  
716. Gastaldi G. 1298 Pomar-33= 
717. Rens Hans 1296 Botwinnik-58= 
718. Tavakolly Navied 1295 Paris-8= 
719. Haan Jaap de 1294 Schaakmat-35= 
    WSC-64  
  Kwappenberg Eric 1294 SHTV-50  
721. Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-10= 
722. Oosterom Gerrit 1291 Lierse-35+26
723. Jong A. de 1288 DSC-93= 
724. Bijster Harmen 1287 Voorburg-11= 
  Liefde M.S. de 1287 Haeghe Ooievaar-41= 
726. Bouma Henk 1274 SHTV-51+2
727. Boersma L. 1271 Haeghe Ooievaar-42= 
  Prins Jan 1271 Lierse-36-78
  Samuels de Wilde Bernard 1271 Bobby Fischer-15-1
730. Knaap Jos van der 1264 Schaakmat-36-29
    WSC-65  
731. Zuydgeest Leo 1261 DSC-94-69
    Prometheus-17  
732. Tiersma Jan Bouke 1260 Schaakmat-37+92
    WSC-66  
733. Haverkamp Allart 1257 HSV-34  
  Torenstra Jan 1257 DSC-95-6
    Prometheus-18  
735. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-38= 
    WSC-67  
736. Dijk L.B. van 1250 SHTV-52= 
737. Grootscholten Leo 1248 SIO-22-66
    WSC-68  
738. Schuyer Eddy 1247 Bobby Fischer-16= 
739. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-43= 
740. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-19= 
741. Homulle H. 1232 Haeghe Ooievaar-44= 
742. Wel Frank van der 1228 Lierse-37+72
743. Giele Reinier 1225 DSC-96= 
744. Hartmann Joop 1223 DCSV-13= 
745. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-24= 
746. Rijkom Reinout van 1220 Promotie-67+28
747. Kommer Jan 1217 Rijswijk-48-12
748. Helfferich Gert 1215 DD-86+45
749. Onderwater Michel 1213 Schaakmat-39-5
    WSC-69  
750. Valstar-Valstar Nel 1212 Lierse-38-26
751. Hogendoorn Tim 1209 Rijswijk-49= 
  Vos Roel 1209 DSC-97= 
753. Keuzenkamp Monique 1194 SHTV-53-34
754. Dijk Henk van 1192 SIO-23-5
    WSC-70  
  Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-23= 
    WSC-70  
756. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-59= 
757. Vermeulen Wim 1189 SHTV-54= 
758. Schaafsma B.J. 1187 Paris-9= 
759. Oudheusden Jason van 1180 DSC-98+102
760. Giele Marieke 1178 DSC-99-9
761. Vreugdenhil Jaap 1172 Lierse-39-71
762. Oomes Ad 1166 Schaakmat-40-95
    WSC-72  
763. Deege P.W. 1151 Haeghe Ooievaar-45= 
764. Helfteren T. van 1141 DCSV-14= 
765. Mos C.J. 1140 SIO-25= 
    WSC-73  
766. Lelieveld Kenneth 1128 SHTV-55= 
767. Taal W.M. 1123 RSC-BP-23= 
768. Zalm Ino v/d 1122 Schaakmat-41= 
    WSC-74  
769. Frima Lodewijk 1074 Paris-10= 
770. Westerduin Rina 1069 Botwinnik-60= 
771. Brussaard Martin 1068 Rijswijk-50= 
772. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11= 
773. Kröschell Wim 1058 Lierse-40  
774. Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-17= 
775. Blanter Marfa 1051 DSC-100= 
776. Berhitoe Dennis 1048 DSC-101= 
777. Groenhof Kai 1023 Bobby Fischer-18= 
778. Kolmeschate Rob van 1020 Lierse-41  
779. Lelieveld Timothy 1015 SHTV-56= 
780. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-20= 
781. Veld Bobby in 't 998 Promotie-68  
782. Ruijgrok Gijs 993 Bobby Fischer-19= 
783. Willemsen K. 976 Haeghe Ooievaar-46= 
784. Bruinsma J.P. 975 Promotie-69-42
785. Hettema Bart 969 Rijswijk-51= 
786. Brulleman Floris 952 Rijswijk-52= 
787. Boonman W. 926 Scheve Toren-19= 
788. Ketting Sebastiaan 916 Rijswijk-53= 
789. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-20= 
790. Eijk Djon van 907 WSC-75= 
791. Luk Thomas 904 SHTV-57  
792. Andriessen Frans 828 Botwinnik-61= 
    Promotie-70  
793. Klugt Teun van der 781 DSC-102= 
794. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-54= 
795. Liefde J. de 708 Haeghe Ooievaar-47= 
796. Hartzheim I. 596 Haeghe Ooievaar-48= 
Artikel aangelegd op: 19-08-2011
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.