Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2011
Geschreven door Paul Koppens   
03-05-2011
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2011. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2010 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 mei 2011 en veranderingen sinds 1 mei 2010


 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2699 DSC-1+70
2. Wiel John van der 2455 DD-1-9
3. Kleijn C. 2444 Bobby Fischer-1+42
4. Oosterom Chiel van 2428 DSC-2+47
5. Jong Jan-Willem de 2412 WSC-1-32
6. Michielsen Joost 2349 DSC-3-19
7. Blokhuis Jeroen 2326 DD-2+3
8. Blokhuis Edgar 2317 DD-3-20
9. Wortel Marten 2316 DSC-4+7
10. Pijpers Arthur 2300 Botwinnik-1+24
11. Kuipers Eelco 2290 Promotie-1-10
12. Kelder Joram op den 2289 DSC-5+8
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Meng Roger 2280 Botwinnik-2+106
15. Meijer Dolf 2261 Pionnetjes-1+8
16. Bannink Bernard 2245 Promotie-2+15
17. Pietersma Menno 2238 Schaakmat-1+15
    WSC-2  
18. Prakken Gerrit 2237 DD-5+6
19. Coene Igor 2228 Promotie-3-9
20. Dijk Timon van 2223 Schaakmat-2-8
    WSC-3  
21. Legemaat G. 2210 DSC-6+16
22. Kirana Marco 2209 DSC-7+25
23. Vistisen Lars 2207 DD-6+55
24. Werksma Arie 2203 DD-7+1
25. Ootes Lennart 2200 DSC-8+57
26. Barendse Ted 2186 DSC-9+14
27. Egmond Rogier van 2185 DD-8-5
28. Smits Sebastiaan 2174 DSC-10= 
29. Fokkink Robbert 2169 Prometheus-1+1
30. Padurariu Ciprian 2166 DSC-11-37
31. Helvoort Rob van 2161 Rijswijk-1-4
32. Brasser Paul 2158 WSC-4-3
33. Dickhoff Ronald 2151 DD-9+32
34. Kommer Bas 2148 Rijswijk-2-5
  Nies Pauline van 2148 DSC-12-39
36. Meulenbroek Kim 2146 DSC-13+26
37. Vlam Horatio 2144 DSC-14+58
38. Velden Bram van der 2143 DSC-15-32
39. Dop Arend van 2142 DSC-16+1
40. Liem Raymond 2138 Schaakhuis-1-4
41. Hortensius Lisa 2135 DSC-17+55
42. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
43. Zetten Maarten van 2126 Promotie-5+33
44. Hofman Marnix 2114 WSC-5-5
  Schrik Rachid 2114 DD-10-2
46. Middelveld Martine 2107 DSC-18-4
47. Lindner Jan-Joost 2102 DD-11-12
48. Hoving Michael 2100 Rijswijk-3-14
49. Buzing Pieter 2099 DSC-19+14
50. Bas P. de 2096 DSC-20+10
51. Thakoerdien Jerrel 2093 DD-12+92
52. Slaa R. 2091 DSC-21+4
53. Voogt Bob 2089 DSC-22+34
54. Happel Henk 2084 DD-13-77
55. Cupido Alexander 2079 Rijswijk-4-38
  Noordhoek Henk 2079 Promotie-6+4
57. Duijzer Jan Willem 2075 Botwinnik-3= 
58. Zandwijk Jan-Peter van 2074 DSC-23-3
59. Waard J.A.M. de 2072 DD-14+27
60. Beltz Dolf 2068 DSC-24= 
61. Oranje R. 2067 DSC-25-13
62. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
63. Glimmerveen Martin 2059 DSC-26-39
64. Vos Jan-Pieter 2057 DSC-27-33
65. Stolte Maarten 2055 SHTV-1+16
  Valstar Johan 2055 Schaakmat-3-19
    WSC-6  
67. Euwals Rob 2054 Corbulo-1  
68. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4= 
69. Anema Walter 2046 DSC-28-24
70. Hoynck van Papendrec Frans 2044 Rijswijk-5+24
71. Pouwels John 2043 Botwinnik-5= 
72. Schendstok Bernard 2042 DD-15-10
73. Pauw Sander 2040 SHTV-2-1
74. Kentstra Wim 2038 Scheve Toren-1+53
75. Aagaard Michael 2034 Lierse-1-11
    SIO-1  
    WSC-7  
76. Segers H. 2031 DSC-29+59
    SHTV-3  
  Verbaan Bart 2031 RSC-BP-1+4
78. Hoogland Mike 2029 SHTV-4+83
79. Swart Sipke de 2027 Promotie-7+28
80. Bergh Jan van den 2023 Promotie-8-58
81. Munnik Talitha 2020 DSC-30= 
  Prangers Toine-Gera rd 2020 DSC-30-2
83. Bosma Arend 2018 DSC-32= 
  Broekman Willem 2018 DSC-32-71
    Promotie-9  
85. Enschede Ernst 2012 DD-16-25
86. Flohil Jaap 2011 DSC-34-6
87. Leenman Dennis 2009 Schaakhuis-2+42
88. Woerden Michiel van 2008 Schaakmat-4-42
    WSC-8  
89. Huizen H. van 2007 Haeghe Ooievaar-4+54
    Prometheus-2  
  Lisdonk Lucien van de 2007 DSC-35+10
91. Have Roland ten 2005 DSC-36+80
  Otten Martijn 2005 DD-17+122
93. Liempt Michael van 2002 Rijswijk-6+61
94. Koelmans Jan Willem 2001 DD-18-35
95. Hennink Erik 1998 Promotie-10-2
  Meer Kees van der 1998 DSC-37+16
    Prometheus-3  
97. Vink Wim 1996 DD-19= 
98. Klop Tjomme 1992 SHTV-5-9
  Vesters Melchior 1992 SHTV-5= 
100. Landsbergen Ron 1991 Promotie-11-1
101. Leezer Roel 1990 Rijswijk-7+10
102. Blankespoor Jan 1989 Promotie-12+9
103. Borst Filip 1988 DSC-38-6
  Dekker Kees 1988 Scheve Toren-2= 
105. Monté P.J. 1987 DD-20-20
106. Boerkamp Harry 1986 Promotie-13+9
107. Smeele Pieter 1982 DD-21-11
108. Voorberg Johan 1981 SIO-2-17
    WSC-9  
109. Mostert Joost 1978 Promotie-14-18
110. Kindt Manfred 1976 WSC-10-8
111. Wiersma Arno 1975 DSC-39-17
    Prometheus-4  
112. Kuyvenhoven Marco 1973 WSC-11-6
113. Vreugdenhil Frans 1969 DD-22-50
    Schaakmat-5  
    WSC-12  
114. Milort Gerard 1966 RSC-BP-2+19
115. Buchly Stefan 1965 Botwinnik-6= 
  Voorberg Kees 1965 DSC-40+14
117. Eberle Jan 1958 HSV-1+22
118. Huijzer Joop 1957 Promotie-15+29
119. Sibbing Sjaak 1954 Promotie-16-27
120. Manoch Maurice 1952 Botwinnik-7+44
121. Marel Eric van der 1951 Bobby Fischer-2-21
  Vegt Seth van der 1951 DSC-41-19
123. Gieben Stijn 1950 SHTV-7+82
124. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-23= 
125. Munninghoff Alexander 1946 DD-24-15
126. Smits Benjamin 1940 DSC-42-44
127. Vries Jan-Pieter de 1938 DSC-43-13
128. Goudriaan Tony 1936 Botwinnik-8= 
    Rijswijk-8  
129. Berg Bas van der 1931 Rijswijk-9-13
130. Orsouw Theo van 1930 DD-25+92
    RHC-Arena-1  
  Steffers Hendrik 1930 Rijswijk-10+26
132. Baas Rijnko 1924 Rijswijk-11+10
    Schaakhuis-3  
133. Rost van Tonningen Otto 1922 DD-26-48
134. Broek Willem-Jan van den 1920 DSC-44+16
  Verolme Martin 1920 DSC-44+5
136. Baas Hans 1919 Promotie-17+38
137. Wichhart Maarten 1918 Promotie-18-49
138. Dries Alex 1917 RHC-Arena-2= 
139. Wolvekamp O. 1916 HSV-2+57
140. Gallardo Banez Alfonso 1915 Rijswijk-12+33
141. Montsma Foppe-Jan 1914 DD-27-47
142. Peerdeman Nico 1910 Promotie-19+28
143. Thijssen A.W. 1909 HSV-3-60
    Haeghe Ooievaar-5  
144. Goossens Pieter 1906 DSC-46-53
  Smit Rudi de 1906 Scheve Toren-3+55
146. Vermeer H. 1900 Scheve Toren-4+26
  Wijk H.L. v/d 1900 Promotie-20+70
148. Bieger Thierry 1897 Pomar-1-23
    WSC-13  
  Smits Rob 1897 DSC-47+84
150. Jonkman David 1896 Schaakhuis-4-9
  Meij Marc de 1896 Schaakhuis-4  
152. Pronk Rik 1891 SHTV-8= 
153. Dekker Ard 1889 Schaakmat-6+20
    WSC-14  
  Hart Johan 't 1889 Lierse-2-25
  Straaten Marco van 1889 SHTV-9+29
156. Lom Rob van 1888 Schaakmat-7+26
    WSC-15  
157. Bodaan Ton 1887 HSV-4+10
    SHTV-10  
158. Eggink Gerhard 1883 Promotie-21+13
159. Gent Aad van 1882 Scheve Toren-5+18
160. Harmanus Norbert 1880 Schaakhuis-6+15
  Smaal Lourens 1880 Botwinnik-9+5
162. Nijs Thimo de 1875 DD-28-8
163. Groot Akshaya de 1873 DD-29= 
  Mulder P. 1873 DD-29-25
165. Gaemers Peter 1872 Rijswijk-13+7
166. Schuurman Hess Arjen 1870 Promotie-22+58
167. Beijersbergen Joop 1868 Bobby Fischer-3+25
  Jacob Ruben s' 1868 Botwinnik-10-22
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Waard Remko de 1868 DD-31+12
    SHTV-11  
  Zijden A.Q. v/d 1868 RSC-BP-3+39
172. Baak Evert 1867 SHTV-12-32
  Nagtegaal J.A. 1867 DD-32= 
174. Middelkoop Erik 1865 Botwinnik-11= 
175. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
177. Ouwens Bert 1860 Promotie-23-3
178. Mellens Martin 1859 Voorburg-1+19
179. Tamerus Henrik 1858 DSC-48-97
180. Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5= 
  Kamar Muhannad 1856 RHC-Arena-3-6
  Kolodkin Daniil 1856 DD-33  
183. Leeuwen Olav van 1855 SHTV-13+16
184. Eising Henry 1854 Scheve Toren-6= 
  Graaf sr. J. de 1854 Scheve Toren-6+7
  Segger A. 1854 SHTV-14-16
  Versteegh Mark 1854 DSC-49+8
188. Blaas Lennard 1853 Pomar-2  
189. Zijden J.A. v/d 1850 RSC-BP-4-18
190. Oudewaal Vincent 1849 DD-34+59
191. Baak Karl 1846 SHTV-15+76
192. Dekker Derk 1845 Schaakhuis-7-65
  Koreman Eric 1845 DD-35-8
194. Tan John 1844 Promotie-24-4
195. Lopies Andre 1843 DD-36-23
196. Mulders Rinze 1842 Botwinnik-12+25
197. Diepen Hugo van 1840 Botwinnik-13+14
198. Kunnen Ruurd 1839 Promotie-25-51
  Nepveu Manuel 1839 Promotie-25-65
  Sluijs Lothar van der 1839 DD-37= 
  Staden jr. Mildo van 1839 Promotie-25-3
202. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-15= 
  Henn Reinhard 1838 DD-38+5
  Kevlishvili Robby 1838 Promotie-28+306
205. Witt Dick de 1833 Botwinnik-14+2
206. Tsai Wong 1831 Promotie-29-20
207. Torenstra Rene 1829 DSC-50-39
    Prometheus-5  
208. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-8= 
209. Meulemans Bart 1827 DSC-51= 
  Voermans Adri 1827 DD-39-1
211. Nieuwkerk Dirk van 1825 SIO-3+18
    WSC-16  
212. Dekker Jan 1823 Schaakmat-8+13
    WSC-17  
213. Nicoll Noah 1822 DD-40+51
214. Oversloot Wilco 1821 SIO-4+13
    WSC-18  
  Then Hans 1821 Schaakhuis-8-21
216. Eesteren Jaap van 1820 DD-41-19
217. Kraakman Mark 1818 Rijswijk-16-1
218. Beeren Thom 1816 Botwinnik-15-42
  Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-17= 
220. Ham Marc van der 1815 Botwinnik-16+2
221. Brouwers Reggy 1813 Schaakhuis-9+24
222. Bottema Timo 1812 Bobby Fischer-4+31
  Vromans Nico 1812 HSV-6+35
224. Jong Jaap de 1807 Lierse-3-18
225. Arends Herman 1806 DD-42-46
  Gerritsen C.W.A. 1806 Pomar-3-23
227. Felkers J.M. 1805 DD-43= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-5-1
229. Bos F.P. van den 1804 DD-44-30
    Haeghe Ooievaar-9  
  Roeleveld Koos 1804 HSV-7+107
    SHTV-16  
231. Vogelenzang Marco 1803 Corbulo-2  
232. Reimer Wim 1801 DD-45+2
233. Willighagen Gert-Jan 1798 SHTV-17+11
234. Beeloo Jean Miche l 1797 Schaakhuis-10+1
  Michielen Frank 1797 Botwinnik-17+17
236. Meijering Marijke 1795 Scheve Toren-8+3
237. Ingenhoes P.H. 1793 RSC-BP-6+6
  Middelkoop Arno 1793 Botwinnik-18= 
239. Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9= 
    WSC-19  
240. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-18= 
241. Ruigrok Jos 1789 Schaakhuis-11= 
  Spronsen A. van 1789 SIO-5+2
    WSC-20  
243. Heijgen Diederik van 1788 DSC-52-34
244. Wareman D. 1787 RSC-BP-7+1
245. Corneth Bert 1784 HSV-8-2
  Zwolsman P.A. 1784 DD-46+1
247. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-19= 
248. Donk Jan v/d 1782 DSC-53-10
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
250. Holst R.E.H. v/d 1780 HSV-9-8
  Minnema Rens 1780 Promotie-30-34
252. Nobel Corniel 1775 DSC-54-73
  Pietersma Douwe 1775 DD-47  
    Schaakmat-10  
    WSC-21  
254. Duijvesteijn Leo 1773 Schaakmat-11+18
    WSC-22  
  Regeer P.A. 1773 Haeghe Ooievaar-11-6
    Schaakhuis-12  
256. Olvers E. 1772 SHTV-18+14
  Schalen John 1772 RHC-Arena-4+2
258. Os Wim van 1771 Botwinnik-19-18
  Ruigt Casper 1771 Scheve Toren-9-10
  Tjioe Patrick 1771 Schaakhuis-13-3
261. Termaat Alfons 1768 Botwinnik-20-23
262. Berg Jaap van den 1765 Promotie-31+46
  Bovenlander Theo 1765 SHTV-19-55
  Sayad S. El 1765 RSC-BP-8  
265. Kuipers Hielke 1764 Promotie-32+8
  Matai Rudi 1764 Promotie-32-34
267. Beekum Thomas van 1763 Botwinnik-21-28
268. Bakels Rosanne 1762 DD-48+44
269. Eijsbroek Dave 1761 Botwinnik-22-32
  Theijn Dave 1761 Scheve Toren-10-11
271. Chautie Manodj 1758 Schaakhuis-14  
272. Ferrier Yvonne 1757 Botwinnik-23= 
  Scholten J.J.H. 1757 RHC-Arena-5+7
  Taverne Nadeem 1757 Schaakhuis-15+8
275. Dijk Teun van 1756 Lierse-4+111
276. Mittertreiner A.J. 1754 HSV-10-5
277. Ramondt Dennis 1752 RSC-BP-9-5
278. Markenstein W. van 1751 Pomar-4+17
279. Beekman G. 1750 Pomar-5-24
280. Hardiek Jetse 1749 Promotie-34-40
  Ploeger D. 1749 Haeghe Ooievaar-12+14
282. Bos Frank van den 1748 Rijswijk-20+6
  Heek Peter 1748 Botwinnik-24+13
284. Kirana Nancy 1747 DSC-55-9
285. Marincic Olivier 1746 DSC-56+12
286. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
  Kort Wilco 1745 Botwinnik-25  
288. Broeder Leno den 1744 Schaakmat-12+4
    WSC-23  
289. Mulders Ed 1743 Rijswijk-21-36
  Strien Bart van 1743 Rijswijk-21+33
291. Gijsen Carel 1742 HSV-11+14
    Rijswijk-23  
  Postma Jan 1742 DD-49-3
  Rabeling B.D. 1742 DSC-57-27
  Veen Rens ter 1742 DCSV-1+75
295. Jager Mark 1741 HSV-12+40
  Lont Jolle 1741 DSC-58+66
  Verduijn Adriaan 1741 Lierse-5-20
298. Hylkema Titus 1740 RHC-Arena-6-4
299. Leuken Alex van 1739 SHTV-20  
  Tamerus Jan 1739 Lierse-6= 
301. Kievoet Peter 1738 DD-50  
302. Ferschtman Felix 1737 Pomar-6+3
  Minnema Hans 1737 Promotie-36-41
  Vink Kees 1737 Pomar-6+22
305. Graaf E. v/d 1735 DD-51-16
306. Stap Harry van der 1734 Rijswijk-24-41
307. Paalvast A.G.M. 1732 DCSV-2-36
308. Bartel Jan-Kees 1731 DD-52-61
  Meer Perry van der 1731 Pomar-8-18
310. Heeres Reinier 1729 DSC-59-67
  Mors Adriaan ter 1729 DSC-59+24
    Prometheus-6  
312. Knops H. 1728 Promotie-37+23
313. Germeys Bart 1724 Prometheus-7+11
314. Haan Hans de 1723 HSV-13+7
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-26= 
316. Kooij Nol 1722 Pomar-9-49
317. Boer Pepijn de 1721 Schaakhuis-16-7
  Broos Simon 1721 DSC-61-55
  Mudde H. 1721 Pomar-10+27
  Vermeulen Johan 1721 DSC-61= 
321. Kerkhof C. 1720 Scheve Toren-11+7
  Leentvaar Coen 1720 DSC-63+34
323. Berger Otto 1719 Rijswijk-25+43
  Gouzij Nico 1719 SHTV-21-14
325. Heiden Jan v/d 1716 SIO-6-11
    WSC-24  
  Leeuwe F. de 1716 RSC-BP-10+14
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
328. Hofstee Piet 1714 Prometheus-8+58
329. Palm G.F. 1713 DSC-64= 
330. Noija Hans Ortwi n 1711 DD-53-22
331. Spierings Ben 1710 SHTV-22+50
332. Berendse F.N. 1709 Pomar-11-2
333. Duijvesteijn Wim 1707 Schaakmat-13-85
    WSC-25  
  Kuyvenhoven Vincent 1707 Schaakmat-13+12
    WSC-25  
335. Busman Jan 1706 Promotie-38-8
  Luyendijk J.J. 1706 SHTV-23-11
  Rekveldt M.Th. 1706 DSC-65-23
  Wisse Niek 1706 SHTV-23-11
339. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
340. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-7= 
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-15= 
    WSC-27  
  Wentholt Frans 1704 DD-54-22
343. Holst Fred v/d 1703 HSV-15+7
  Meer J. v/d 1703 Haeghe Ooievaar-13-10
345. Terpstra J.T. 1702 Pomar-12-34
346. Arp Gerard 1700 Botwinnik-27-19
347. Bons M.M. 1696 Haeghe Ooievaar-14-129
  Kemeling A.E. 1696 DSC-66+4
  Sikkes Piet 1696 SHTV-25+5
350. Kampen F.F. van 1693 DD-55-16
  Leeuwen J. van 1693 SIO-7-15
    WSC-28  
  Manen R.A. van 1693 DD-55+18
353. Zoun Rogier 1691 Botwinnik-28+66
354. Gelpke R.F. 1690 DSC-67-12
  Nicolaas Han 1690 Pomar-13-4
356. Toxopeus G.M.B. 1689 Promotie-39+3
357. Langerak J.H. 1688 Haeghe Ooievaar-15-7
  Tichler Alexander 1688 Paris-1+18
359. Alsemgeest Nico 1687 Lierse-7+64
  Vissers R. 1687 Haeghe Ooievaar-16-2
361. Ameling Bob 1685 Botwinnik-29+9
  Harten J.J. van 1685 Corbulo-3  
363. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-17= 
  Wagner A.M. 1682 Haeghe Ooievaar-17-36
    SHTV-26  
365. Bronts Kor 1680 DD-57+34
  Giraldo William 1680 Schaakhuis-17  
  Horst G. 1680 DD-57-37
    Schaakhuis-17  
368. Bik Wouter 1679 Botwinnik-30-37
  Korving Cornelis 1679 DSC-68+28
370. Valstar Jan 1677 Lierse-8+33
371. Huisman Edgar 1676 DSC-69+8
  Lindhout Danny 1676 SHTV-27+26
373. Lubbe Lex van der 1675 HSV-16-12
  Martens F.M. 1675 Promotie-40+2
  Snijders F. 1675 Rijswijk-26= 
  Veldhuizen Jan 1675 Promotie-40+2
377. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-29  
  Delden Jan van 1674 SHTV-28-3
379. Meiden Geurt Jan van der 1673 SHTV-29+9
  Neuteboom M. 1673 Prometheus-9+5
381. Boermans R. 1671 DCSV-3+6
382. Arkesteijn J.P. 1668 DD-59+114
  Jong-v/d Berg Gera de 1668 Lierse-9+101
384. Boersma F.W. 1666 Haeghe Ooievaar-19-25
  Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-5-8
386. Eering Peter 1665 Schaakmat-16-19
    WSC-30  
387. Nies Dingeman van 1664 Promotie-42-22
388. Wuister J. 1663 RSC-BP-12-9
389. Praagman Niek 1662 Rijswijk-27-8
390. Duijvesteijn Andre 1661 Schaakmat-17+30
    WSC-31  
  Stolte K.P. 1661 Pomar-14-21
    SHTV-30  
392. Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-18= 
    WSC-32  
393. Meng Olivia 1658 Botwinnik-31+110
  Mikhaïl Gabriel 1658 RHC-Arena-8-33
395. Bergers Wim 1655 Scheve Toren-12+23
  Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-20= 
  Verkerk P.J. 1655 Haeghe Ooievaar-20-2
398. Thierry Rein 1654 Botwinnik-32+64
399. Gaag Frits v/d 1653 SIO-9-31
    WSC-33  
  Kies Arie 1653 Scheve Toren-13-27
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-22+14
  Stegenga F.J. 1653 DCSV-4+1
403. Franke Arie 1652 Botwinnik-33-4
404. Nitzsche Edo 1651 RHC-Arena-9+9
  Weerts Rene 1651 SHTV-31-21
406. Duijvestijn J.J.A. 1650 Prometheus-10-9
407. Kraakman Paul 1649 Rijswijk-28+9
408. Klijnsma Richard 1648 Scheve Toren-14-11
409. Toorn Aat van der 1646 RSC-BP-13-18
410. Blom Jaap 1645 Bobby Fischer-6+10
  Kleijn Jeroen 1645 Scheve Toren-15+49
412. Huygen Kees 1644 DSC-70-16
413. Vorselen Theo van 1642 DD-60-107
414. Dop Erik van 1641 Rijswijk-29-13
  Pree Jan de 1641 RHC-Arena-10-26
416. Valk Dick 1638 Lierse-10-4
  Vlasblom L.J. 1638 DSC-71-8
  Wiegerink Ruben 1638 DD-61+7
419. Leij E.J. van der 1637 Haeghe Ooievaar-23+17
420. Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-14+2
421. Berkel Dennis van 1634 Lierse-11+53
  Luk Jaimy 1634 HSV-17+54
    SHTV-32  
  Navrat Roman 1634 HSV-17-101
424. Grootjans Theo 1633 Voorburg-2-8
  Jager Mark 1633 DCSV-5+7
  Tol Henk van der 1633 Rijswijk-30+25
427. Guijt Erwin 1631 Promotie-43+2
  Laan Hugo van der 1631 SHTV-33-81
429. Goudriaan W.L. 1630 DD-62= 
430. Nierop D. 1629 Haeghe Ooievaar-24-49
  Tesselaar Cor 1629 DD-63+36
432. Weele S. v/d 1628 DSC-72= 
433. Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
  Zijden G.J. v/d 1627 RSC-BP-15-19
435. Brinkman Dirk 1626 Promotie-44-6
436. Vos Cees de 1623 Lierse-12+42
437. As J.J. van 1621 HSV-19-6
    RHC-Arena-11  
438. Buis Kees 1620 DD-64= 
  Vissers Ton 1620 DSC-73-56
440. Berg Sandra v/d 1619 Lierse-13-69
441. Bes R.N.M. 1618 Haeghe Ooievaar-25-24
  Kranenburg Sebastiaan 1618 Rijswijk-31+249
443. Alvares E.F.S. 1617 SHTV-34-42
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-26+11
445. Verheijen Jan 1616 SHTV-35-16
446. Stolze Gerard 1615 Lierse-14-96
447. Coers Frans 1614 SHTV-36-15
448. Gevaerts Caspar 1613 Paris-2+1
449. Berger M.P.M.J. 1612 Rijswijk-32+21
  Eijk A.J. van 1612 Haeghe Ooievaar-27-40
451. Eveleens Ed 1611 Botwinnik-34-100
  Post Dick 1611 Schaakmat-19-20
    WSC-34  
453. Bilars Gerard 1610 DSC-74-17
  Weijde Andre van der 1610 Prometheus-11-50
    WSC-35  
  Zuidgeest Jordy 1610 Schaakmat-20+22
    WSC-35  
456. Kniesmeijer Rob 1606 RHC-Arena-12-7
457. Ende Jan van den 1604 Schaakmat-21+36
    WSC-37  
  Meijer Gerard 1604 Bobby Fischer-7-12
459. Reiding R. 1603 Scheve Toren-16+5
460. Somer Arif 1601 HSV-20= 
    Rijswijk-33  
    Schaakhuis-19  
  Verploegh H.C. 1601 RSC-BP-16+14
462. Gerritsma Bert 1600 HSV-21-18
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-35= 
464. Trompetter Remco 1599 WSC-38-2
  Velzen M. van 1599 RSC-BP-17-23
466. Bellen Henk van 1598 DD-65-6
467. Cruden Marcel 1596 Schaakhuis-20+5
468. Berg G.M. v/d 1595 Haeghe Ooievaar-28-45
  Weel A.J. van 1595 DD-66-11
470. Herpen Max van 1593 DD-67+36
471. Hendriks J.J.E. 1591 Haeghe Ooievaar-29+4
472. Groot M.H. de 1590 RSC-BP-18+10
473. Quak Piet 1589 Lierse-15-46
474. Breugel E.A.J. van 1588 Haeghe Ooievaar-30-36
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-13= 
476. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-22-50
    WSC-39  
478. Lier J.M.E. van 1584 Promotie-45+1
  Prins Leen 1584 Schaakmat-23+40
    WSC-40  
  Warmenhoven R.A. 1584 Haeghe Ooievaar-31+22
481. Loke J.A. 1583 HSV-22+34
482. Hazeu Cock 1582 Lierse-16+69
  Hinkenkemper B.J. 1582 Corbulo-4  
  Kemeling Leen 1582 SIO-10-22
    WSC-41  
  Riemersma P.B.J. 1582 DD-68-5
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1582 Lierse-16+60
487. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-69-2
  Lantzendörffer Floris 1578 Rijswijk-34-10
489. Frehe A.P. 1577 DSC-75+25
490. Steenweg Paul 1576 DCSV-6+4
  Veen Reinier v/d 1576 DCSV-6-29
492. Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-14= 
493. Dalen Willem van 1574 Botwinnik-36-42
  Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-32+32
  Noordam Arjen 1574 Lierse-18= 
496. Kaan J.E.F. 1571 DD-70-17
497. Claessens R.J.M. 1569 DD-71-15
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-35= 
  Taanman P. 1569 Haeghe Ooievaar-33-38
  Venema Kees 1569 DSC-76+15
501. Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-37= 
502. Slotemaker J.H.M. 1566 DCSV-8+7
503. Honderd Ger 1565 Prometheus-12-48
  Valstar Anja 1565 SIO-11+56
    WSC-42  
505. Toledo Ben 1564 RHC-Arena-15  
506. Blaas L.J. 1563 Pomar-17-17
  Dijk Andre van 1563 RHC-Arena-16+20
  Etten Ronald van 1563 Schaakmat-24-30
    WSC-43  
  Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-38= 
  Hessels W.B. 1563 HSV-23+23
  Otter Kees den 1563 Rijswijk-36-11
512. Heide Jelle v/d 1560 RHC-Arena-17-8
513. Hulst Kees van 1559 DD-72+17
514. Huitema Doeke 1558 Rijswijk-37+9
515. Knigge Hans 1557 Rijswijk-38+81
  Vries Peter de 1557 Schaakmat-25  
    WSC-44  
517. Sidoti Filippo 1556 DSC-77  
518. Boot Otto 1555 Botwinnik-39-12
  Hansen Jacobus 1555 RHC-Arena-18-14
520. Gelder Kees van 1554 SHTV-37= 
521. Goebertus Adrie 1553 Voorburg-3+14
522. Rutten G. 1551 Scheve Toren-17-4
  Wit Jacques de 1551 HSV-24= 
524. Eijk Rick van der 1550 WSC-45= 
  Pronk J. 1550 Promotie-46+17
526. Dijk Pascal van 1548 Lierse-19-98
  Perluka Han 1548 Botwinnik-40-42
  Suijker J.W.M. 1548 Haeghe Ooievaar-34-39
529. Hennink Dick 1547 DD-73+13
  Zijlstra F. 1547 Voorburg-4-3
531. Staden sr. M. van 1546 Promotie-47-31
532. Fikkert Harold 1545 SHTV-38= 
533. Swieten Simon van 1543 Lierse-20-32
534. Meng Hao 1541 Botwinnik-41+31
535. Schout W. 1540 Haeghe Ooievaar-35  
  Veen H. ter 1540 DCSV-9-11
537. Oosterbaan Tristan 1539 Pionnetjes-2+188
538. Dirkse Simon 1537 DSC-78+11
  Elst F.A. v/d 1537 Pomar-18-27
  Ruiter Thomas de 1537 Rijswijk-39+9
541. Koks Paul 1536 DD-74-60
542. Felix R.J. 1534 Rijswijk-40= 
543. Dekker Jan 1532 Lierse-21+82
544. Berg Johan v/d 1530 SIO-12+10
    WSC-46  
  Dongen G. van 1530 Botwinnik-42  
    Promotie-48  
  Engering Frans 1530 DD-75-108
547. Blanter Sofya 1529 DSC-79+118
  Heiden Jacob van der 1529 DSC-79+24
  Nieswaag Hans 1529 Lierse-22-72
  Zonneveld J. 1529 Pomar-19-21
551. Spaans Leen 1522 DD-76= 
552. Breuker Harry 1521 Promotie-49-18
553. Jong Arie de 1520 Lierse-23+12
554. Dijkstra R.W. 1518 SHTV-39-14
  Man Peter de 1518 Pomar-20+8
  Varenkamp Frits 1518 Botwinnik-43+23
557. Nieuwkerk Leen van 1517 Schaakmat-26-4
    WSC-47  
  Schuppen H. van 1517 Rijswijk-41= 
559. Poots Rene 1514 DSC-81+14
560. Haar Boudewijn van der 1510 Schaakhuis-21-27
  Trouwborst Thomas 1510 SHTV-40+6
562. Steemers Vincent 1509 Pomar-21-34
563. Hoek Fabian 1506 Promotie-50= 
564. Ee Winston van 1503 Rijswijk-42+122
  Knigge Mark 1503 Rijswijk-42-17
  Liefde F.G.J. de 1503 Haeghe Ooievaar-36-10
  Smit Niels 1503 Promotie-51-12
  Zwan J. van der 1503 RSC-BP-19-29
569. Langeveld Andre 1498 SHTV-41-41
570. Butterman Gert 1497 Pomar-22-49
571. Croes J.C. 1496 Haeghe Ooievaar-37+53
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-25= 
573. Vries Rob de 1495 Promotie-52-14
  Zwemstra Bert 1495 Prometheus-13-27
575. Jong Bob de 1493 Botwinnik-44-60
  Sas Aad van 1493 Pomar-23-10
577. Krabbedam Pike 1492 Promotie-53= 
578. Boers Frans 1491 Schaakmat-27-17
    WSC-48  
  Smit F. 1491 DSC-82+34
580. Patty F. Al 1490 Voorburg-5+35
  Schouten Nico 1490 RHC-Arena-19-41
582. Jong Dick de 1488 HSV-26= 
583. Boer R. de 1487 RSC-BP-20-38
  Tjahjadi Philip 1487 Rijswijk-44-23
585. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-42= 
  Falandt Jan 1486 Pomar-24= 
587. Boer A.C. 1485 DD-77+10
588. Rodijnen Rinus 1482 Lierse-24+37
589. Lucas Herman 1479 RSC-BP-21-77
590. Merle Robert 1478 SIO-13+8
    WSC-49  
591. Knoester Jaco 1475 Rijswijk-45= 
592. Hoseni Arash 1472 Bobby Fischer-8+16
  Sluis Jochem van der 1472 DD-78+6
594. Nienhuis Jan 1470 Voorburg-6+66
595. Doeves Bram 1468 Botwinnik-45-23
596. Burg Wesley van der 1467 Rijswijk-46+3
597. Corpeleijn Andre 1465 Botwinnik-46+14
598. Kauffman W.F.N. 1463 Pomar-25+20
599. Riet P.H.M. van 1462 DSC-83-6
600. Sutrisno Agus 1461 Scheve Toren-18-18
601. Duijf A.W. den 1460 SIO-14+24
    WSC-50  
  Scherpenisse Rob 1460 DSC-84+5
603. Becker Johan 1459 Paris-3+46
604. Boekestijn Piet 1456 Lierse-25+84
605. Bonsel J. 1455 SHTV-43-7
606. Zonderland H. 1453 DSC-85+10
  Zuyderwijk Gerard 1453 SIO-15+15
    WSC-51  
608. Akkerboom Broer 1452 Rijswijk-47-41
  Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-9+15
  Tegelaers Youri 1452 Prometheus-14-5
611. Reede Lito van 1451 DSC-86-2
612. Ruiter Rein de 1450 DD-79-7
613. Bussmann Gerrit 1448 DSC-87+5
    Prometheus-15  
  Jutte W.P.M. 1448 Promotie-54-13
  Kolk Jan v/d 1448 Prometheus-15-4
616. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Splint Rob 1447 Botwinnik-47+67
618. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-44= 
619. Engelen Niels 1440 DD-80= 
  Rijswijk Tim van 1440 Pomar-26-16
621. Stap Harry van der 1439 Pomar-27-26
  Stuut Klaas 1439 RHC-Arena-20-1
623. Bragonje H. 1437 Promotie-55+5
  Groot Bertus 1437 Schaakmat-29+5
    WSC-52  
625. Ahn W. 1435 Corbulo-5  
626. Vlies Franklin van der 1434 Promotie-56+129
  Vries Auke de 1434 DD-81+9
628. Berckel Joris van 1433 SHTV-45  
629. Verwaart D.J. 1431 HSV-27= 
630. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-21+60
631. Hijma Peter 1427 Promotie-57  
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-22-14
633. Karagantcheff Dimitri 1426 DD-82+100
634. Heufke Kantelaar R.A. 1425 Corbulo-6  
  Meiden Pim v/d 1425 SHTV-46+9
636. Jacobs H. 1424 Pomar-28-28
  Tirondaz Amir 1424 Schaakhuis-22  
638. Kruk Arie v/d 1423 SIO-16-70
    WSC-53  
639. Wal Mart v/d 1422 SIO-17-28
    WSC-54  
640. Slagboom Govert 1421 Pomar-29= 
641. Alphenaar J. 1420 Promotie-58= 
642. Berg Co v/d 1418 Lierse-26+118
643. Ciftci Selahattin 1416 HSV-28  
  Middeldorp A.G.M. 1416 Haeghe Ooievaar-38+2
645. Bottema Rowan 1415 Bobby Fischer-10+18
  Westmaas Jelmer 1415 Botwinnik-48+18
647. Berger R.L.M. 1414 RSC-BP-22-17
648. Boot Harry 1413 HSV-29-45
649. Trommel J.C. 1412 DCSV-10+7
650. Lohrer M.T.A. 1409 Pomar-30+3
  Roo J. de 1409 Promotie-59+3
652. Pettinga Paul 1408 Botwinnik-49-17
  Wessem Melchior van 1408 Paris-4-46
654. Lim D. 1405 Bobby Fischer-11-31
655. Eibergen Robert van 1404 DD-83-20
  Vreede Henk de 1404 Botwinnik-50-59
657. Busman V. 1402 Corbulo-7  
  Marcus A. 1402 HSV-30= 
659. Bottema Elmar 1400 Bobby Fischer-12-15
  Poppe Owen 1400 SHTV-47  
661. Hofman Arjen 1399 DCSV-11-59
  Hählen Ruud 1399 HSV-31+7
663. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-51= 
  Rijkom Wouter van 1396 Promotie-60+216
665. Vetten Piet de 1395 Lierse-27+11
666. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-52-48
667. Werven H. van 1392 Promotie-61= 
668. Mooren Leon 1390 Botwinnik-53+65
669. Janssen Thijs 1388 Schaakmat-30+29
    WSC-55  
670. Blaauw F. 1384 Bobby Fischer-13+37
  Schoon C. 1384 Promotie-62-37
672. Hendriks Hans 1382 Prometheus-17-4
673. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-23+20
674. Kanbier Max 1378 Promotie-63+139
675. Ham J. van 1376 DSC-88+81
676. Muusers John 1375 RHC-Arena-24-13
677. Attema M.E. 1374 Paris-5-9
678. Mook R.J. 1370 Rijswijk-48= 
679. Hettfleisch Maurice 1368 Promotie-64+24
680. Chervet Henk 1367 Bobby Fischer-14+26
  Madian Anton 1367 Pomar-31  
682. Geest Marco van 1366 Schaakmat-31-20
    WSC-56  
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-7= 
684. Duivenboden R. van 1362 Haeghe Ooievaar-39+19
  Koornneef Arie 1362 Lierse-28+77
686. Millenaar Klaas 1360 SIO-18= 
    WSC-57  
687. Bom Aad 1359 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Buijs Gerard 1359 Lierse-29-15
689. Caspers Eric 1358 Botwinnik-54-1
  Nederpel Bram 1358 DCSV-12+2
691. Heyningen Ruud van 1357 Lierse-30-62
  Slaman Gertjan 1357 SIO-19= 
    WSC-59  
  Soeterbroek Piet 1357 Botwinnik-55+2
694. Kossen Mathijs 1353 Paris-6-47
695. Hofland Jeffrey 1352 SIO-20+31
    WSC-60  
696. Prins Jan 1349 Lierse-31+33
697. Bergers J. 1348 Pomar-32+7
  Sluis Bert v/d 1348 RHC-Arena-25-14
699. Meer Lex van der 1347 SHTV-48-28
  Poot Wim 1347 Lierse-32-3
701. Dekker Rick 1344 Promotie-65-54
702. Remmerswaal W. 1342 HSV-32+65
    Haeghe Ooievaar-40  
703. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-33= 
    WSC-61  
704. Hout Gerrit v/d 1332 SIO-21+5
    WSC-62  
705. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-8-5
  Oomes Marijn 1331 Schaakmat-34-12
    WSC-63  
707. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-56= 
708. Huybens P.M. 1328 HSV-33= 
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-41-11
710. Lagerwerf Leen 1323 Lierse-33-47
711. Hanewald Ernst 1319 DSC-89-25
  Krempel Jordy 1319 DSC-89-54
713. Grootscholten Leo 1314 SIO-22-25
    WSC-64  
  Modderman Arent 1314 Botwinnik-57+32
715. Bree Christiqn van 1313 Paris-7  
716. Ende Henk van den 1305 Lierse-34-73
717. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-9= 
718. Willik Bert van der 1303 DSC-91-66
719. Wagter Eric 1301 DSC-92  
720. Gastaldi G. 1298 Pomar-33-2
721. Rens Hans 1296 Botwinnik-58+4
722. Tavakolly Navied 1295 Paris-8+35
723. Haan Jaap de 1294 Schaakmat-35-2
    WSC-65  
  Kwappenberg Eric 1294 SHTV-49  
725. Knaap Jos van der 1293 Schaakmat-36-38
    WSC-66  
726. Gaag Nico v/d 1292 SIO-23= 
    WSC-67  
  Kuijper Wim 1292 Lierse-35-37
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-10= 
729. Feringa Andre 1289 Lierse-36-22
730. Jong A. de 1288 DSC-93-30
731. Bijster Harmen 1287 Voorburg-11= 
  Liefde M.S. de 1287 Haeghe Ooievaar-42+69
733. Boersma L. 1271 Haeghe Ooievaar-43-14
  Samuels de Wilde Bernard 1271 Bobby Fischer-15-1
735. Oosterom Gerrit 1265 Lierse-37-130
736. Oomes Ad 1261 Schaakmat-37+226
    WSC-68  
  Zuydgeest Leo 1261 DSC-94-69
    Prometheus-18  
738. Tiersma Jan Bouke 1259 Schaakmat-38+132
    WSC-69  
739. Torenstra Jan 1257 DSC-95-43
    Prometheus-19  
740. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
741. Dijk L.B. van 1250 SHTV-50= 
742. Schuyer Eddy 1247 Bobby Fischer-16  
743. Bouma Henk 1245 SHTV-51-11
744. Vreugdenhil Jaap 1243 Lierse-38-43
745. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-44= 
746. Valstar-Valstar Nel 1238 Lierse-39-28
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-20= 
748. Homulle H. 1232 Haeghe Ooievaar-45  
749. Giele Reinier 1225 DSC-96-35
750. Hartmann Joop 1223 DCSV-13+13
751. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-26-12
752. Rijkom Reinout van 1220 Promotie-66  
753. Onderwater Michel 1218 Schaakmat-40+6
    WSC-71  
754. Kommer Jan 1217 Rijswijk-49+9
755. Helfferich Gert 1215 DD-84+95
756. Hogendoorn Tim 1209 Rijswijk-50-7
  Vos Roel 1209 DSC-97+24
758. Keuzenkamp Monique 1202 SHTV-52-22
759. Dijk Henk van 1197 SIO-24-28
    WSC-72  
760. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-25= 
    WSC-73  
761. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-59= 
762. Vermeulen Wim 1189 SHTV-53= 
763. Schaafsma B.J. 1187 Paris-9-56
764. Oudheusden Jason van 1180 DSC-98+77
765. Giele Marieke 1178 DSC-99+16
766. Huysman Lennart 1176 WSC-74= 
767. Lindhout Nel 1164 RHC-Arena-27= 
768. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-67= 
769. Wel Frank van der 1156 Lierse-40= 
770. Deege P.W. 1151 Haeghe Ooievaar-46= 
771. Helfteren T. van 1141 DCSV-14  
772. Mos C.J. 1140 SIO-26= 
    WSC-75  
773. Lelieveld Kenneth 1128 SHTV-54+24
774. Meijden Joke van der 1125 RHC-Arena-28-50
775. Taal W.M. 1123 RSC-BP-23-26
776. Zalm Ino v/d 1122 Schaakmat-41-187
    WSC-76  
777. Frima Lodewijk 1074 Paris-10-60
778. Westerduin Rina 1069 Botwinnik-60-1
779. Brussaard Martin 1068 Rijswijk-51-28
780. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11  
781. Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-17-16
782. Blanter Marfa 1051 DSC-100+1
783. Berhitoe Dennis 1048 DSC-101+53
784. Groenhof Kai 1023 Bobby Fischer-18+31
785. Bruinsma J.P. 1017 Promotie-68-89
786. Lelieveld Timothy 1015 SHTV-55  
787. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-21= 
788. Veld Bobby in 't 998 Promotie-69  
789. Ruijgrok Gijs 993 Bobby Fischer-19-26
790. Meijden Gerda van der 978 RHC-Arena-29-2
791. Willemsen K. 976 Haeghe Ooievaar-47  
792. Hettema Bart 969 Rijswijk-52-8
793. Brulleman Floris 952 Rijswijk-53-24
794. Boonman W. 926 Scheve Toren-19  
795. Ketting Sebastiaan 916 Rijswijk-54  
796. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-20= 
797. Eijk Djon van 907 WSC-77-11
798. Andriessen Frans 828 Botwinnik-61= 
    Promotie-70  
799. Luk Thomas 789 SHTV-56  
800. Klugt Teun van der 781 DSC-102= 
801. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-55= 
802. Liefde J. de 708 Haeghe Ooievaar-48  
803. Hartzheim I. 596 Haeghe Ooievaar-49  
Artikel aangelegd op: 03-05-2011
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.