Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2011
Geschreven door Paul Koppens   
05-02-2011
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld. Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2011. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2010 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 februari 2011 en veranderingen sinds 1 februari 2010

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2689 DSC-1+95
2. Wiel John van der 2460 DD-1-1
3. Kleijn C. 2436 Bobby Fischer-1+61
4. Jong Jan-Willem de 2426 WSC-1-27
5. Oosterom Chiel van 2425 DSC-2+46
6. Michielsen Joost 2376 DSC-3+11
7. Blokhuis Edgar 2321 DD-2+2
8. Blokhuis Jeroen 2319 DD-3= 
9. Wortel Marten 2317 DSC-4+11
10. Erwich Frank 2315 Bobby Fischer-2+12
11. Kelder Joram op den 2294 DSC-5-11
12. Kuipers Eelco 2292 Promotie-1+12
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Pijpers Arthur 2279 Botwinnik-1+12
15. Ruijgrok Dennis 2277 Bobby Fischer-3-26
16. Ootes Lennart 2266 DSC-6+178
17. Meng Roger 2256 Botwinnik-2+89
18. Meijer Dolf 2254 Pionnetjes-1+21
19. Prakken Gerrit 2241 DD-5+66
20. Pietersma Menno 2239 Schaakmat-1+42
    WSC-2  
21. Coene Igor 2230 Promotie-2-28
22. Bannink Bernard 2226 Promotie-3-35
23. Dijk Timon van 2222 Schaakmat-2+26
    WSC-3  
24. Vistisen Lars 2221 DD-6+69
25. Irwin Mark 2217 Bobby Fischer-4-7
26. Werksma Arie 2214 DD-7-6
27. Kirana Marco 2206 DSC-7+14
28. Padurariu Ciprian 2179 DSC-8-9
29. Egmond Rogier van 2172 DD-8-31
  Smits Sebastiaan 2172 DSC-9-19
31. Barendse Ted 2168 DSC-10-4
  Dickhoff Ronald 2168 DD-9+69
  Fokkink Robbert 2168 Prometheus-1= 
34. Brasser Paul 2166 WSC-4+22
35. Helvoort Rob van 2161 Rijswijk-1-1
  Legemaat G. 2161 DSC-11-78
37. Kommer Bas 2154 Rijswijk-2+25
38. Nies Pauline van 2147 DSC-12+8
39. Velden Bram van der 2146 DSC-13-50
40. Dop Arend van 2139 DSC-14-2
41. Liem Raymond 2138 Schaakhuis-1-4
42. Steen Jan-Aart van der 2135 Scheve Toren-1-29
43. Hortensius Lisa 2134 DSC-15+118
44. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
45. Meulenbroek Kim 2126 DSC-16+5
  Middelveld Martine 2126 DSC-16+19
47. Schrik Rachid 2121 DD-10+5
48. Buzing Pieter 2118 DSC-18+49
49. Hofman Marnix 2117 WSC-5-3
50. Happel Henk 2107 DD-11-17
  Lindner Jan-Joost 2107 DD-11-41
52. Vlam Horatio 2104 DSC-19+37
53. Hoving Michael 2100 Rijswijk-3-3
54. Cupido Alexander 2097 Rijswijk-4+18
  Zanten William van 2097 SHTV-1-1
56. Zetten Maarten van 2095 Promotie-5+72
57. Glimmerveen Martin 2090 DSC-20-17
58. Dessing Bastiaan 2087 SHTV-2-2
  Slaa R. 2087 DSC-21+6
60. Bas P. de 2084 DSC-22-9
61. Oranje R. 2081 DSC-23+5
  Voogt Bob 2081 DSC-23+69
63. Duijzer Jan Willem 2075 Botwinnik-3-5
64. Waard J.A.M. de 2072 DD-13+27
65. Vos Jan-Pieter 2071 DSC-25-3
66. Beltz Dolf 2068 DSC-26= 
67. Zwartveld Hans 2061 Schaakhuis-2+35
68. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
69. Segers H. 2059 DSC-27+130
    SHTV-3  
  Valstar Johan 2059 Schaakmat-3-16
    WSC-6  
71. Stolte Maarten 2058 SHTV-4+15
72. Noordhoek Henk 2057 Promotie-6-44
73. Euwals Rob 2054 Corbulo-1  
74. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-4+46
  Zandwijk Jan-Peter van 2052 DSC-28-25
76. Pouwels John 2043 Botwinnik-5-18
77. Schendstok Bernard 2042 DD-14-10
78. Lisdonk Lucien van de 2040 DSC-29+73
79. Thakoerdien Jerrel 2037 DD-15+10
80. Bergh Jan van den 2036 Promotie-7+33
81. Kentstra Wim 2032 Scheve Toren-2+62
82. Verbaan Bart 2031 RSC-BP-1+4
83. Meer Kees van der 2029 DSC-30+44
    Prometheus-2  
84. Aagaard Michael 2024 SIO-1+6
    WSC-7  
85. Prangers Toine-Gera rd 2020 DSC-31-2
86. Anema Walter 2018 DSC-32-22
  Bosma Arend 2018 DSC-32= 
  Swart Sipke de 2018 Promotie-8+19
89. Hoynck van Papendrec Frans 2016 Rijswijk-5-17
90. Hoogland Mike 2015 SHTV-5+36
  Munnik Talitha 2015 DSC-34-16
92. Vreugdenhil Frans 2014 DD-16+165
    Schaakmat-4  
    WSC-8  
93. Koelmans Jan Willem 2013 DD-17-31
94. Enschede Ernst 2012 DD-18-25
95. Flohil Jaap 2011 DSC-35-6
96. Leenman Dennis 2009 Schaakhuis-3+42
97. Broekman Willem 2008 Promotie-9-81
98. Huizen H. van 2007 Haeghe Ooievaar-4+54
    Prometheus-3  
99. Liempt Michael van 2006 Rijswijk-6+85
100. Hennink Erik 2005 Promotie-10-18
  Otten Martijn 2005 DD-19+149
102. Vesters Melchior 2003 SHTV-6+29
103. Woerden Michiel van 2002 Schaakmat-5-31
    WSC-9  
104. Borst Filip 1998 DSC-36+29
  Monté P.J. 1998 DD-20-5
106. Landsbergen Ron 1996 Promotie-11+4
  Mostert Joost 1996 Promotie-11-1
  Vink Wim 1996 DD-21+38
109. Leezer Roel 1992 Rijswijk-7-5
110. Klop Tjomme 1990 SHTV-7+34
111. Blankespoor Jan 1988 Promotie-13+8
  Dekker Kees 1988 Scheve Toren-3-22
113. Kindt Manfred 1984 WSC-10-14
114. Smeele Pieter 1982 DD-22-11
115. Have Roland ten 1976 DSC-37+19
  Voorberg Johan 1976 SIO-2-29
    WSC-11  
117. Pauw Sander 1974 SHTV-8-73
118. Kuyvenhoven Marco 1973 WSC-12-6
119. Milort Gerard 1966 RSC-BP-2+19
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
121. Buchly Stefan 1965 Botwinnik-6-28
122. Wiersma Arno 1964 DSC-38-11
    Prometheus-4  
123. Vegt Seth van der 1961 DSC-39-29
124. Eberle Jan 1958 HSV-1+22
  Voorberg Kees 1958 DSC-40+1
126. Gieben Stijn 1957 SHTV-9+134
127. Sibbing Sjaak 1954 Promotie-14-39
128. Munninghoff Alexander 1953 DD-23-8
129. Manoch Maurice 1952 Botwinnik-7+111
130. Boerkamp H.A.J. 1951 Promotie-15-26
  Marel Eric van der 1951 Bobby Fischer-5-21
132. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-24= 
133. Huijzer Joop 1946 Promotie-16+18
134. Smits Benjamin 1940 DSC-41+1
135. Duin Vincent 1937 RSC-BP-3-20
136. Goudriaan Tony 1936 Botwinnik-8+36
    Rijswijk-9  
137. Tamerus Henrik 1934 DSC-42-32
138. Rost van Tonningen Otto 1933 DD-25-36
139. Berg Bas van der 1931 Rijswijk-10-13
    Schaakhuis-4  
  Broek Willem-Jan van den 1931 DSC-43-18
141. Steffers Hendrik 1930 Rijswijk-11+26
142. Goossens Pieter 1926 DSC-44-32
143. Baas Rijnko 1924 Rijswijk-12+10
    Schaakhuis-5  
144. Vries Jan-Pieter de 1921 DSC-45+12
145. Verolme Martin 1920 DSC-46+5
146. Wichhart Maarten 1918 Promotie-17-49
147. Dries Alex 1917 RHC-Arena-1= 
148. Wolvekamp O. 1916 HSV-2+57
149. Montsma Foppe-Jan 1914 DD-26-43
150. Peerdeman Nico 1910 Promotie-18+28
151. Thijssen A.W. 1909 HSV-3-60
    Haeghe Ooievaar-5  
152. Baak Evert 1907 SHTV-10+8
153. Gallardo Banez Alfonso 1906 Rijswijk-13+54
  Smit Rudi de 1906 Scheve Toren-4+55
155. Kunnen Ruurd 1905 Promotie-19+7
  Orsouw Theo van 1905 DD-27+67
    RHC-Arena-2  
157. Baas Hans 1903 Promotie-20+22
158. Bieger Thierry 1901 Pomar-1+7
    WSC-13  
  Bodaan Ton 1901 HSV-4+10
    SHTV-11  
160. Vermeer H. 1900 Scheve Toren-5+26
  Wijk H.L. v/d 1900 Promotie-21+70
162. Smits Rob 1897 DSC-47+84
163. Jonkman David 1896 Schaakhuis-6-9
  Meij Marc de 1896 Schaakhuis-6  
165. Straaten Marco van 1895 SHTV-12+44
166. Pronk Rik 1891 SHTV-13= 
167. Dekker Ard 1889 Schaakmat-6+20
    WSC-14  
  Hart Johan 't 1889 Lierse-1-43
169. Lom Rob van 1888 Schaakmat-7+26
    WSC-15  
170. Schuurman Hess Arjen 1887 Promotie-22+79
171. Eggink Gerhard 1883 Promotie-23+13
172. Gent Aad van 1882 Scheve Toren-6+18
173. Smaal Lourens 1880 Botwinnik-9+3
174. Harmanus Norbert 1875 Schaakhuis-8-1
  Nijs Thimo de 1875 DD-28-8
176. Groot Akshaya de 1873 DD-29= 
  Mulder P. 1873 DD-29-25
178. Gaemers Peter 1872 Rijswijk-14+10
179. Beijersbergen Joop 1868 Bobby Fischer-6+25
  Jacob Ruben s' 1868 Botwinnik-10-12
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Zijden A.Q. v/d 1868 RSC-BP-4+39
183. Nagtegaal J.A. 1867 DD-31= 
184. Middelkoop Erik 1865 Botwinnik-11+16
185. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
187. Ouwens Bert 1860 Promotie-24-3
188. Baak Karl 1859 SHTV-14+89
  Mellens Martin 1859 Voorburg-1+19
190. Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5= 
  Kamar Muhannad 1856 RHC-Arena-3-6
192. Leeuwen Olav van 1855 SHTV-15+16
193. Eising Henry 1854 Scheve Toren-7= 
  Graaf sr. J. de 1854 Scheve Toren-7+7
  Segger A. 1854 SHTV-16-16
  Versteegh Mark 1854 DSC-48+8
197. Blaas Lennard 1853 Pomar-2  
198. Waard Remko de 1852 DD-32-4
199. Zijden J.A. v/d 1850 RSC-BP-5-18
200. Heijgen Diederik van 1848 DSC-49+73
201. Torenstra Rene 1847 DSC-50-41
    Prometheus-5  
202. Koreman Eric 1845 DD-33-8
203. Tan John 1844 Promotie-25-4
204. Lopies Andre 1843 DD-34-23
205. Nobel Corniel 1842 DSC-51+69
206. Dekker Derk 1840 Schaakhuis-9-91
  Diepen Hugo van 1840 Botwinnik-12+31
208. Nepveu Manuel 1839 Promotie-26-79
  Sluijs Lothar van der 1839 DD-35= 
  Staden jr. Mildo van 1839 Promotie-26-3
211. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-16= 
  Henn Reinhard 1838 DD-36+5
213. Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-10= 
214. Kaptein Jan 1834 Promotie-28= 
215. Witt Dick de 1833 Botwinnik-13+2
216. Kolodkin Daniil 1832 DD-37  
217. Mulders Rinze 1831 Botwinnik-14-7
218. Tsai Wong 1829 Promotie-29-22
219. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-8= 
220. Meulemans Bart 1827 DSC-52= 
  Voermans Adri 1827 DD-38-1
222. Nieuwkerk Dirk van 1825 SIO-3+18
    WSC-16  
223. Dekker Jan 1823 Schaakmat-8+13
    WSC-17  
224. Nicoll Noah 1822 DD-39+51
225. Oversloot Wilco 1821 SIO-4+13
    WSC-18  
  Then Hans 1821 Schaakhuis-11-21
227. Eesteren Jaap van 1820 DD-40-19
228. Kraakman Mark 1818 Rijswijk-17-1
  Oudewaal Vincent 1818 DD-41+28
230. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-18= 
231. Ham Marc van der 1815 Botwinnik-15+20
232. Brouwers Reggy 1813 Schaakhuis-12+24
233. Vromans Nico 1812 HSV-6+35
234. Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-13= 
235. Jong Jaap de 1807 Lierse-2-18
236. Arends Herman 1806 DD-42-46
  Gerritsen C.W.A. 1806 Pomar-3-23
238. Felkers J.M. 1805 DD-43= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6-1
240. Vogelenzang Marco 1803 Corbulo-2  
241. Beeren Thom 1802 Botwinnik-16-38
242. Reimer Wim 1801 DD-44+2
243. Bos F.P. van den 1800 Haeghe Ooievaar-9-34
244. Beeloo Jean Miche l 1797 Schaakhuis-14+67
  Michielen Frank 1797 Botwinnik-17+29
246. Meijering Marijke 1795 Scheve Toren-9+3
247. Ingenhoes P.H. 1793 RSC-BP-7+6
  Middelkoop Arno 1793 Botwinnik-18+31
  Willighagen Gert-Jan 1793 SHTV-17+6
250. Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9= 
    WSC-19  
251. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-19= 
252. Ruigrok Jos 1789 Schaakhuis-15= 
  Spronsen A. van 1789 SIO-5+2
    WSC-20  
254. Bottema Timo 1788 Bobby Fischer-7+7
255. Wareman D. 1787 RSC-BP-8+1
256. Minnema Rens 1785 Promotie-30+1
257. Zwolsman P.A. 1784 DD-45+1
258. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-20= 
259. Donk Jan v/d 1782 DSC-53-10
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
261. Holst R.E.H. v/d 1780 HSV-7-8
262. Roeleveld Koos 1778 HSV-8+88
    SHTV-18  
263. Corneth Bert 1775 HSV-9-32
264. Duijvesteijn Leo 1773 Schaakmat-10+18
    WSC-21  
  Regeer P.A. 1773 Haeghe Ooievaar-11-6
    Schaakhuis-16  
266. Olvers E. 1772 SHTV-19+14
  Schalen John 1772 RHC-Arena-4+2
268. Mulders Ed 1771 Rijswijk-21= 
  Os Wim van 1771 Botwinnik-19-26
  Ruigt Casper 1771 Scheve Toren-10-10
  Tjioe Patrick 1771 Schaakhuis-17-3
272. Termaat Alfons 1768 Botwinnik-20-23
273. Bovenlander Theo 1765 SHTV-20-55
  Bruls Osman 1765 Schaakhuis-18+14
275. Broos Simon 1764 DSC-54+18
  Kuipers Hielke 1764 Promotie-31+8
  Matai Rudi 1764 Promotie-31-21
278. Bakels Rosanne 1762 DD-46+44
279. Eijsbroek Dave 1761 Botwinnik-21-32
  Theijn Dave 1761 Scheve Toren-11-27
281. Chautie Manodj 1758 Schaakhuis-19  
282. Berg Jaap van den 1757 Promotie-33+33
  Ferrier Yvonne 1757 Botwinnik-22+24
  Scholten J.J.H. 1757 RHC-Arena-5+7
  Taverne Nadeem 1757 Schaakhuis-20+3
286. Dijk Teun van 1756 Lierse-3+111
287. Mittertreiner A.J. 1754 HSV-10-5
288. Beekum Thomas van 1753 Botwinnik-23-27
289. Ramondt Dennis 1752 RSC-BP-9-5
290. Markenstein W. van 1751 Pomar-4+17
291. Beekman G. 1750 Pomar-5-24
292. Hardiek Jetse 1749 Promotie-34-40
  Ploeger D. 1749 Haeghe Ooievaar-12+14
294. Bos Frank van den 1748 Rijswijk-22+6
  Heek Peter 1748 Botwinnik-24= 
296. Marincic Olivier 1746 DSC-55+5
297. Briggeman P.W. 1745 Promotie-35= 
  Kort Wilco 1745 Botwinnik-25  
299. Broeder Leno den 1744 Schaakmat-11+4
    WSC-22  
300. Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-8= 
301. Gijsen Carel 1742 HSV-11+14
    Rijswijk-23  
  Rabeling B.D. 1742 DSC-56-27
303. Jager Mark 1741 HSV-12+40
  Verduijn Adriaan 1741 Lierse-4-20
305. Hylkema Titus 1740 RHC-Arena-6-4
306. Leentvaar Coen 1739 DSC-57+96
  Leuken Alex van 1739 SHTV-21  
  Mors Adriaan ter 1739 DSC-57+34
    Prometheus-6  
  Tamerus Jan 1739 Lierse-5= 
310. Postma Jan 1738 DD-47+33
311. Ferschtman Felix 1737 Pomar-6+3
  Minnema Hans 1737 Promotie-36-41
  Vink Kees 1737 Pomar-6+22
314. Graaf E. v/d 1735 DD-48-16
315. Stap Harry van der 1734 Rijswijk-24-34
316. Paalvast A.G.M. 1732 DCSV-1-51
317. Bartel Jan-Kees 1731 DD-49-61
  Meer Perry van der 1731 Pomar-8-18
319. Heeres Reinier 1729 DSC-59-67
320. Knops H. 1728 Promotie-37+23
321. Germeys Bart 1724 Prometheus-7+11
322. Haan Hans de 1723 HSV-13+7
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-26-13
324. Kooij Nol 1722 Pomar-9-49
325. Boer Pepijn de 1721 Schaakhuis-21-7
  Mudde H. 1721 Pomar-10+27
  Vermeulen Johan 1721 DSC-60-8
328. Kerkhof C. 1720 Scheve Toren-12+7
329. Gouzij Nico 1719 SHTV-22-14
330. Strien Bart van 1717 Rijswijk-25+7
331. Berger Otto 1716 Rijswijk-26+68
  Heiden Jan v/d 1716 SIO-6-11
    WSC-23  
  Leeuwe F. de 1716 RSC-BP-10+14
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
335. Wentholt Frans 1715 DD-50-11
336. Kirana Nancy 1713 DSC-61-43
  Palm G.F. 1713 DSC-61= 
338. Noija Hans Ortwi n 1711 DD-51-22
339. Berendse F.N. 1709 Pomar-11-2
  Bons M.M. 1709 Haeghe Ooievaar-13-116
341. Duijvesteijn Wim 1707 Schaakmat-12-85
    WSC-24  
  Kuyvenhoven Vincent 1707 Schaakmat-12+12
    WSC-24  
343. Alders R.H. 1706 Schaakhuis-22-12
  Busman Jan 1706 Promotie-38-35
  Luyendijk J.J. 1706 SHTV-23-11
  Rekveldt M.Th. 1706 DSC-63-23
  Veen Rens ter 1706 DCSV-2-6
  Wisse Niek 1706 SHTV-23-11
349. Ham Ben van 1705 HSV-14= 
350. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-7= 
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-26  
352. Holst Fred v/d 1703 HSV-15+7
  Meer J. v/d 1703 Haeghe Ooievaar-14-10
354. Terpstra J.T. 1702 Pomar-12-34
355. Arp Gerard 1700 Botwinnik-27-25
356. Kampen F.F. van 1699 DD-52-10
357. Nicolaas Han 1698 Pomar-13+9
358. Hofstee Piet 1696 Prometheus-8+43
  Kemeling A.E. 1696 DSC-64+4
  Sikkes P. 1696 SHTV-25+5
361. Wagner A.M. 1695 Haeghe Ooievaar-15-24
    SHTV-26  
362. Leeuwen J. van 1693 SIO-7-15
    WSC-27  
  Manen R.A. van 1693 DD-53+18
  Spierings Ben 1693 SHTV-27+33
365. Zoun Rogier 1691 Botwinnik-28+61
366. Gelpke R.F. 1690 DSC-65-12
367. Toxopeus G.M.B. 1689 Promotie-39+3
368. Langerak J.H. 1688 Haeghe Ooievaar-16-7
  Tichler Alexander 1688 Paris-1+18
370. Alsemgeest Nico 1687 Lierse-6+64
  Vissers R. 1687 Haeghe Ooievaar-17-2
    Pomar-14  
372. Harten J.J. van 1685 Corbulo-3  
  Kaptein Frank 1685 Promotie-40= 
374. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-18= 
375. Giraldo William 1680 Schaakhuis-23= 
  Horst G. 1680 DD-54-37
    Schaakhuis-23  
377. Duijvesteijn Andre 1679 Schaakmat-15+48
    WSC-28  
378. Valstar Jan 1677 Lierse-7+33
379. Lindhout Danny 1675 SHTV-28+34
  Lubbe Lex van der 1675 HSV-16-12
  Martens F.M. 1675 Promotie-41+2
  Snijders F. 1675 Rijswijk-27= 
  Veldhuizen Jan 1675 Promotie-41+2
384. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-29  
  Delden Jan van 1674 SHTV-29-3
386. Boermans R. 1671 DCSV-3+6
  Jong Bert de 1671 Schaakmat-16+19
  Kevlishvili Robby 1671 Promotie-43+139
389. Bik Wouter 1670 Botwinnik-29-50
390. Jong-v/d Berg Gera de 1668 Lierse-8+101
  Korving Cornelis 1668 DSC-66+17
  Lont Jolle 1668 DSC-66-24
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-9= 
394. Boersma F.W. 1666 Haeghe Ooievaar-19-25
  Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-9-8
396. Eering Peter 1665 Schaakmat-17-19
    WSC-30  
  Houten Ron van 1665 Schaakhuis-25-5
398. Meiden Geurt Jan van der 1664 SHTV-30= 
  Nies Dingeman van 1664 Promotie-44-22
400. Wallinga J. van 1663 SHTV-31= 
  Wuister J. 1663 RSC-BP-12-9
402. Praagman Niek 1662 Rijswijk-28-8
403. Huisman Edgar 1660 DSC-68-8
404. Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-18= 
    WSC-31  
405. Mikhaïl Gabriel 1658 RHC-Arena-8-33
406. Bergers Wim 1655 Scheve Toren-13+23
  Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-20= 
  Verkerk P.J. 1655 Haeghe Ooievaar-20-2
409. Verheijen Jan 1654 SHTV-32+52
410. Gaag Frits v/d 1653 SIO-9-31
    WSC-32  
  Kies Arie 1653 Scheve Toren-14-27
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-22+14
  Stegenga F.J. 1653 DCSV-4+1
414. Franke Arie 1652 Botwinnik-30-4
415. Nitzsche Edo 1651 RHC-Arena-9+9
416. Tol Henk van der 1650 Rijswijk-29+42
  Weijde Andre van der 1650 Prometheus-10+22
    WSC-33  
418. Bronts Kor 1649 DD-55+30
  Kraakman Paul 1649 Rijswijk-30+9
420. Klijnsma Richard 1648 Scheve Toren-15-11
421. Toorn Aat van der 1646 RSC-BP-13-18
422. Ameling Bob 1645 Botwinnik-31+28
  Blom Jaap 1645 Bobby Fischer-10+10
  Kleijn Jeroen 1645 Scheve Toren-16+49
425. Huygen Kees 1644 DSC-69-16
  Laan Hugo van der 1644 SHTV-33-53
427. Pree Jan de 1641 RHC-Arena-10-26
428. Eveleens Ed 1640 Botwinnik-32-71
  Meng Olivia 1640 Botwinnik-32+92
  Stolte K.P. 1640 Pomar-15-42
    SHTV-34  
431. Dop Erik van 1639 Rijswijk-31-15
432. Beijer Bram 1638 DCSV-5+45
  Valk Dick 1638 Lierse-9-4
  Vlasblom L.J. 1638 DSC-70-8
  Wiegerink Ruben 1638 DD-56+7
436. Leij E.J. van der 1637 Haeghe Ooievaar-23+17
  Thierry Rein 1637 Botwinnik-34-29
438. Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-14+2
439. Berkel Dennis van 1634 Lierse-10+53
  Navrat Roman 1634 HSV-17-101
441. Grootjans Theo 1633 Voorburg-2-8
  Jager Mark 1633 DCSV-6+7
443. Guijt Erwin 1631 Promotie-45+2
444. Goudriaan W.L. 1630 DD-57= 
445. Nierop D. 1629 Haeghe Ooievaar-24-49
446. Weele S. v/d 1628 DSC-71= 
447. Ferschtman Galina 1627 Pomar-16= 
  Zijden G.J. v/d 1627 RSC-BP-15-19
449. Brinkman Dirk 1624 Promotie-46+9
450. Vos Cees de 1623 Lierse-11+42
451. As J.J. van 1621 HSV-18-6
    RHC-Arena-11  
452. Buis Kees 1620 DD-58= 
  Vissers Ton 1620 DSC-72-56
454. Berg Sandra v/d 1619 Lierse-12-69
455. Bes R.N.M. 1618 Haeghe Ooievaar-25-24
456. Alvares E.F.S. 1617 SHTV-35-42
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-26+11
458. Tesselaar Cor 1616 DD-59+52
459. Luk Jaimy 1615 HSV-19+24
    SHTV-36  
  Stolze Gerard 1615 Lierse-13-96
461. Coers Frans 1614 SHTV-37-15
462. Gevaerts Caspar 1613 Paris-2+1
463. Berger M.P.M.J. 1612 Rijswijk-32+21
  Eijk A.J. van 1612 Haeghe Ooievaar-27-40
465. Post Dick 1611 Schaakmat-19-20
    WSC-34  
466. Bilars Gerard 1610 DSC-73-17
  Zuidgeest Jordy 1610 Schaakmat-20+22
    WSC-35  
468. Kniesmeijer Rob 1606 RHC-Arena-12-7
469. Bellen Henk van 1604 DD-60-56
  Ende Jan van den 1604 Schaakmat-21+36
    WSC-36  
  Meijer Gerard 1604 Bobby Fischer-11-12
472. Reiding R. 1603 Scheve Toren-17+5
473. Somer Arif 1601 HSV-20= 
    Rijswijk-33  
    Schaakhuis-26  
  Verploegh H.C. 1601 RSC-BP-16+14
475. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-35= 
476. Trompetter Remco 1599 WSC-37-2
  Velzen M. van 1599 RSC-BP-17-23
478. Weerts Rene 1598 SHTV-38-62
479. Cruden Marcel 1596 Schaakhuis-27+5
  Zwart D.M. de 1596 Promotie-47= 
481. Berg G.M. v/d 1595 Haeghe Ooievaar-28-45
  Weel A.J. van 1595 DD-61-11
483. Vorselen Theo van 1594 DD-62-155
484. Honderd Ger 1592 Prometheus-11-21
485. Hendriks J.J.E. 1591 Haeghe Ooievaar-29+4
486. Groot M.H. de 1590 RSC-BP-18+10
487. Quak Piet 1589 Lierse-14-46
488. Breugel E.A.J. van 1588 Haeghe Ooievaar-30-36
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-13= 
490. Gerritsma Bert 1586 HSV-21-31
491. Berendse Frits 1585 Pomar-17= 
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-22-50
    WSC-38  
493. Lier J.M.E. van 1584 Promotie-48+1
  Prins Leen 1584 Schaakmat-23+40
    WSC-39  
  Warmenhoven R.A. 1584 Haeghe Ooievaar-31+22
496. Loke J.A. 1583 HSV-22+34
  Ruiter Thomas de 1583 Rijswijk-34+55
498. Hazeu Cock 1582 Lierse-15+69
  Hinkenkemper B.J. 1582 Corbulo-4  
  Kemeling Leen 1582 SIO-10-22
    WSC-40  
  Riemersma P.B.J. 1582 DD-63-15
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1582 Lierse-15+60
503. Hove Johan-Mart ten 1578 DD-64-2
  Lantzendörffer Floris 1578 Rijswijk-35-10
505. Frehe A.P. 1577 DSC-74+25
506. Steenweg Paul 1576 DCSV-7+4
  Veen Reinier v/d 1576 DCSV-7-29
508. Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-14= 
    Schaakhuis-28  
509. Dalen Willem van 1574 Botwinnik-36-42
  Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-32+32
  Noordam Arjen 1574 Lierse-17= 
512. Herpen Max van 1571 DD-65+84
  Kaan J.E.F. 1571 DD-65-29
514. Claessens R.J.M. 1569 DD-67-15
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-36= 
  Taanman P. 1569 Haeghe Ooievaar-33-38
517. Arkesteijn J.P. 1568 DD-68+14
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-37= 
519. Slotemaker J.H.M. 1566 DCSV-9+7
520. Valstar Anja 1565 SIO-11+56
    WSC-41  
521. Kranenburg Sebastiaan 1564 Rijswijk-37+203
  Toledo Ben 1564 RHC-Arena-15  
523. Blaas L.J. 1563 Pomar-18-17
  Dijk Andre van 1563 RHC-Arena-16+20
  Etten Ronald van 1563 Schaakmat-24-30
    WSC-42  
  Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-38= 
  Hessels W.B. 1563 HSV-23+23
  Otter Kees den 1563 Rijswijk-38+7
  Perluka Han 1563 Botwinnik-38-27
530. Heide Jelle v/d 1560 RHC-Arena-17-8
531. Hulst Kees van 1559 DD-69+17
532. Dirkse Simon 1558 DSC-75+91
  Huitema Doeke 1558 Rijswijk-39+9
534. Daalen P.E.A. van 1555 Pomar-19-21
  Hansen Jacobus 1555 RHC-Arena-18-14
536. Gelder Kees van 1554 SHTV-39= 
  Knigge Hans 1554 Rijswijk-40+78
  Venema Kees 1554 DSC-76+8
539. Goebertus Adrie 1553 Voorburg-3+14
540. Rutten G. 1551 Scheve Toren-18-4
  Wit Jacques de 1551 HSV-24= 
542. Eijk Rick van der 1550 WSC-43= 
  Pronk J. 1550 Promotie-49+17
544. Dijk Pascal van 1548 Lierse-18-98
  Suijker J.W.M. 1548 Haeghe Ooievaar-34-39
546. Hennink Dick 1547 DD-70+13
  Zijlstra F. 1547 Voorburg-4-3
548. Eijkman E. 1546 Voorburg-5= 
  Staden sr. M. van 1546 Promotie-50-31
550. Fikkert Harold 1545 SHTV-40= 
551. Swieten Simon van 1543 Lierse-19-32
552. Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-19= 
  Meng Hao 1541 Botwinnik-40+31
554. Schout W. 1540 Haeghe Ooievaar-35  
  Veen H. ter 1540 DCSV-10-11
556. Elst F.A. v/d 1537 Pomar-20-27
557. Blanter Sofya 1535 DSC-77+124
558. Felix R.J. 1534 Rijswijk-41= 
559. Koks Paul 1533 DD-71-63
    HSV-25  
560. Dekker Jan 1532 Lierse-20+82
561. Berg Johan v/d 1530 SIO-12+10
    WSC-44  
  Dongen G. van 1530 Botwinnik-41  
    Scheve Toren-19  
  Engering Frans 1530 DD-72-108
564. Berghuis P. 1529 Pomar-21= 
  Nieswaag Hans 1529 Lierse-21-72
566. Boot Otto 1522 Botwinnik-42-45
  Spaans Leen 1522 DD-73= 
568. Breuker Harry 1521 Promotie-51-18
  Oosterbaan Tristan 1521 Pionnetjes-2+145
570. Jong Arie de 1520 Lierse-22+12
571. Zwemstra Bert 1519 Prometheus-12+23
572. Dijkstra R.W. 1518 SHTV-41-14
  Man Peter de 1518 Pomar-22+8
  Varenkamp Frits 1518 Botwinnik-43+50
575. Nieuwkerk Leen van 1517 Schaakmat-25-4
    WSC-45  
  Schuppen H. van 1517 Rijswijk-42= 
577. Knigge Mark 1513 Rijswijk-43+15
578. Trouwborst Thomas 1510 SHTV-42+6
579. Steemers Vincent 1509 Pomar-23-34
580. Haar Boudewijn van der 1506 Schaakhuis-29-31
  Hoek Fabian 1506 Promotie-52= 
582. Heiden Jacob van der 1505 DSC-78+3
583. Ee Winston van 1503 Rijswijk-44+122
  Liefde F.G.J. de 1503 Haeghe Ooievaar-36-10
  Smit Niels 1503 Promotie-53-12
  Zwan J. van der 1503 RSC-BP-20-29
587. Langeveld Andre 1498 SHTV-43-41
588. Butterman Gert 1497 Pomar-24-49
589. Croes J.C. 1496 Haeghe Ooievaar-37+53
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-26= 
591. Vries Rob de 1495 Promotie-54-14
592. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-45= 
  Jong Bob de 1493 Botwinnik-44-60
  Sas Aad van 1493 Pomar-25-10
595. Krabbedam Pike 1492 Promotie-55= 
596. Boers Frans 1491 Schaakmat-26-17
    WSC-46  
  Smit F. 1491 DSC-79+34
598. Patty F. Al 1490 Voorburg-6+35
  Schouten Nico 1490 RHC-Arena-19-41
600. Jong Dick de 1488 HSV-27= 
601. Boer R. de 1487 RSC-BP-21-38
  Tjahjadi Philip 1487 Rijswijk-46-23
603. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-44= 
  Falandt Jan 1486 Pomar-26= 
605. Boer A.C. 1485 DD-74+10
606. Rodijnen Rinus 1482 Lierse-23+37
607. Kolk Jan v/d 1479 Prometheus-13-14
  Lucas Herman 1479 RSC-BP-22-77
609. Merle Robert 1478 SIO-13+8
    WSC-47  
610. Poots Rene 1476 DSC-80-24
611. Knoester Jaco 1475 Rijswijk-47= 
  Woestenenk John 1475 Pomar-27= 
613. Hoseni Arash 1472 Bobby Fischer-12+16
  Sluis Jochem van der 1472 DD-75+6
615. Nienhuis Jan 1469 Voorburg-7+98
616. Doeves Bram 1468 Botwinnik-45-23
617. Burg Wesley van der 1467 Rijswijk-48-38
618. Nicolaas Vincent 1466 Rijswijk-49+40
619. Corpeleijn Andre 1465 Botwinnik-46+14
620. Pol Th. van der 1464 Rijswijk-50= 
621. Kauffman W.F.N. 1463 Pomar-28+20
622. Riet P.H.M. van 1462 DSC-81-6
623. Sutrisno Agus 1461 Scheve Toren-20-18
624. Duijf A.W. den 1460 SIO-14+24
    WSC-48  
  Scherpenisse Rob 1460 DSC-82-5
626. Becker Johan 1459 Paris-3+46
627. Zonneveld J. 1458 DCSV-11-3
    Pomar-29  
628. Boekestijn Piet 1456 Lierse-24+84
629. Bonsel J. 1455 SHTV-45-7
630. Zuyderwijk Gerard 1453 SIO-15+15
    WSC-49  
631. Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-13+15
  Tegelaers Youri 1452 Prometheus-14-5
633. Bussmann Gerrit 1451 DSC-83-30
    Prometheus-15  
  Reede Lito van 1451 DSC-83-2
635. Zonderland H. 1449 DSC-85+6
636. Jutte W.P.M. 1448 Promotie-56-13
  Ruiter Rein de 1448 DD-76-9
638. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-27= 
  Splint Rob 1447 Botwinnik-47+67
640. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-46= 
641. Engelen Niels 1440 DD-77= 
  Rijswijk Tim van 1440 Pomar-30-16
643. Groot Bertus 1439 Schaakmat-28+81
    WSC-50  
  Stap Harry van der 1439 Pomar-31-26
  Stuut Klaas 1439 RHC-Arena-20-1
646. Bragonje H. 1437 Promotie-57+5
647. Ahn W. 1435 Corbulo-5  
648. Vlies Franklin van der 1434 Promotie-58+129
  Vries Auke de 1434 DD-78+9
650. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
651. Amir Bahram 1430 Lierse-25  
652. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-21+60
653. Hijma Peter 1427 Promotie-59  
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-22-14
655. Heufke Kantelaar R.A. 1425 Corbulo-6  
656. Jacobs H. 1424 Pomar-32-28
  Karagantcheff Dimitri 1424 DD-79+98
  Tirondaz Amir 1424 Schaakhuis-30  
659. Kruk Arie v/d 1423 SIO-16-70
    WSC-51  
660. Wal Mart v/d 1422 SIO-17-28
    WSC-52  
661. Slagboom Govert 1421 Pomar-33= 
662. Alphenaar J. 1420 Promotie-60= 
663. Berg Co v/d 1418 Lierse-26+118
664. Middeldorp A.G.M. 1416 Haeghe Ooievaar-38+2
665. Bottema Rowan 1415 Bobby Fischer-14+18
  Westmaas Jelmer 1415 Botwinnik-48+18
667. Berger R.L.M. 1414 RSC-BP-23-17
668. Kok Freek de 1413 Rijswijk-51+36
669. Trommel J.C. 1412 DCSV-12+7
670. Berckel Joris van 1409 SHTV-47  
  Lohrer M.T.A. 1409 Pomar-34+3
  Meiden Pim v/d 1409 SHTV-47-7
  Roo J. de 1409 Promotie-61+3
674. Pettinga Paul 1408 Botwinnik-49-17
  Wessem Melchior van 1408 Paris-4-46
676. Lim D. 1405 Bobby Fischer-15-31
677. Eibergen Robert van 1404 DD-80-20
678. Busman V. 1402 Corbulo-7  
  Marcus A. 1402 HSV-29= 
680. Bottema Elmar 1400 Bobby Fischer-16-15
  Vreede Henk de 1400 Botwinnik-50-49
682. Hofman Arjen 1399 DCSV-13-59
  Hählen Ruud 1399 HSV-30+7
684. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-51= 
  Boot Harry 1396 HSV-31-62
686. Vetten Piet de 1395 Lierse-27+11
687. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-52-48
688. Werven H. van 1392 Promotie-62= 
689. Mooren Leon 1390 Botwinnik-53+65
690. Janssen Thijs 1388 Schaakmat-29+29
    WSC-53  
691. Hendriks Hans 1386 Prometheus-16+38
692. Blaauw F. 1384 Bobby Fischer-17+37
  Schoon C. 1384 Promotie-63-37
694. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-23+20
695. Poppe Owen 1377 SHTV-49  
696. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-52= 
  Muusers John 1375 RHC-Arena-24-13
698. Attema M.E. 1374 Paris-5-9
699. Mook R.J. 1370 Rijswijk-53= 
700. Chervet Henk 1367 Bobby Fischer-18+26
  Madian Anton 1367 Pomar-35  
702. Geest Marco van 1366 Schaakmat-30-20
    WSC-54  
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
704. Duivenboden R. van 1362 Haeghe Ooievaar-39+19
  Koornneef Arie 1362 Lierse-28+77
706. Kanbier Max 1360 Promotie-64+121
  Kats Marten 1360 SHTV-50= 
    SIO-18  
  Millenaar Klaas 1360 SIO-18= 
    WSC-55  
709. Bom Aad 1359 Schaakmat-31= 
    WSC-56  
  Buijs Gerard 1359 Lierse-29-15
711. Caspers Eric 1358 Botwinnik-54-1
  Nederpel Bram 1358 DCSV-14+2
  Willik Bert van der 1358 DSC-86-59
714. Heyningen Ruud van 1357 Lierse-30-62
  Slaman Gertjan 1357 SIO-20= 
    WSC-57  
  Soeterbroek Piet 1357 Botwinnik-55+2
717. Kossen Mathijs 1353 Paris-6-47
718. Hofland Jeffrey 1352 SIO-21+31
    WSC-58  
  Rijkom Wouter van 1352 Promotie-65+172
720. Hettfleisch Maurice 1349 Promotie-66+5
  Prins Jan 1349 Lierse-31+33
722. Bergers J. 1348 Pomar-36+7
  Sluis Bert v/d 1348 RHC-Arena-25-14
724. Meer Lex van der 1347 SHTV-51-28
  Poot Wim 1347 Lierse-32-3
726. Dekker Rick 1344 Promotie-67-54
727. Krempel Jordy 1340 DSC-87-33
728. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-32= 
    WSC-59  
729. Hout Gerrit v/d 1332 SIO-22+5
    WSC-60  
730. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9-5
  Oomes Marijn 1331 Schaakmat-33-12
    WSC-61  
732. Zuydgeest Leo 1330 DSC-88-4
    Prometheus-17  
733. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-56= 
734. Huybens P.M. 1328 HSV-32= 
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-40-11
736. Hanewald Ernst 1326 DSC-89-69
737. Lagerwerf Leen 1323 Lierse-33-47
738. Ham J. van 1321 DSC-90  
739. Verschuren K. 1319 Bobby Fischer-19-30
740. Grootscholten Leo 1314 SIO-23-25
    WSC-62  
  Modderman Arent 1314 Botwinnik-57+32
742. Bree Christiqn van 1313 Paris-7  
743. Ende Henk van den 1305 Lierse-34-73
744. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-10= 
745. Remmerswaal W. 1301 Haeghe Ooievaar-41+24
746. Gastaldi G. 1298 Pomar-37-2
747. Rens Hans 1296 Botwinnik-58+4
748. Tavakolly Navied 1295 Paris-8+35
749. Haan Jaap de 1294 Schaakmat-34-2
    WSC-63  
750. Knaap Jos van der 1293 Schaakmat-35-38
    WSC-64  
751. Gaag Nico v/d 1292 SIO-24= 
    WSC-65  
  Kuijper Wim 1292 Lierse-35-37
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
754. Feringa Andre 1289 Lierse-36-22
755. Jong A. de 1288 DSC-91-30
756. Bijster Harmen 1287 Voorburg-12= 
  Liefde M.S. de 1287 Haeghe Ooievaar-42+69
758. Kwappenberg Eric 1283 SHTV-52  
759. Bouma Henk 1280 SHTV-53+24
760. Samuels de Wilde Bernard 1274 Bobby Fischer-20+38
761. Boersma L. 1271 Haeghe Ooievaar-43-14
762. Rijn Peter van 1267 Bobby Fischer-21-20
763. Oosterom Gerrit 1265 Lierse-37-130
764. Torenstra Jan 1263 DSC-92-97
    Prometheus-18  
765. Karunatilaka Gihan 1261 Bobby Fischer-22-5
  Oomes Ad 1261 Schaakmat-36+226
    WSC-66  
767. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-37= 
    WSC-67  
768. Dijk L.B. van 1250 SHTV-54= 
769. Schuyer Eddy 1247 Bobby Fischer-23  
770. Reichel Titus 1245 Schaakmat-38  
    WSC-68  
771. Vreugdenhil Jaap 1243 Lierse-38-43
772. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-44= 
773. Valstar-Valstar Nel 1238 Lierse-39-28
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-19= 
775. Keekem J.C. van 1235 Voorburg-13+22
776. Homulle H. 1232 Haeghe Ooievaar-45  
  Lamping Marco 1232 Lierse-40-73
778. Keuzenkamp Monique 1228 SHTV-55-1
779. Giele Reinier 1225 DSC-93-35
780. Hartmann Joop 1223 DCSV-15+13
781. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-26-12
782. Onderwater Michel 1218 Schaakmat-39+6
    WSC-69  
783. Kommer Jan 1217 Rijswijk-54+9
784. Helfferich Gert 1215 DD-81+94
785. Hogendoorn Tim 1209 Rijswijk-55-7
  Vos Roel 1209 DSC-94+24
787. Dijk Henk van 1197 SIO-25-28
    WSC-70  
788. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-26= 
    WSC-71  
789. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-59= 
790. Vermeulen Wim 1189 SHTV-56= 
791. Giele Marieke 1187 DSC-95+25
  Schaafsma B.J. 1187 Paris-9-56
793. Oudheusden Jason van 1180 DSC-96+77
794. Rijkom Reinout van 1177 Promotie-68  
795. Huysman Lennart 1176 WSC-72= 
796. Tiersma Jan Bouke 1168 Schaakmat-40+41
    WSC-73  
797. Lindhout Nel 1164 RHC-Arena-27= 
798. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-69= 
799. Wel Frank van der 1156 Lierse-41= 
800. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-24= 
801. Helfteren T. van 1141 DCSV-16  
802. Mos C.J. 1140 SIO-27= 
    WSC-74  
803. Lelieveld Kenneth 1128 SHTV-57+24
804. Meijden Joke van der 1125 RHC-Arena-28-50
805. Taal W.M. 1123 RSC-BP-24-26
806. Zalm Ino v/d 1122 Schaakmat-41-187
    WSC-75  
807. Kok Carolijn de 1082 Rijswijk-56+46
808. Frima Lodewijk 1074 Paris-10-60
809. Westerduin Rina 1069 Botwinnik-60-1
810. Brussaard Martin 1068 Rijswijk-57-28
811. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11  
812. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-25= 
  Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-25-16
814. Blanter Marfa 1051 DSC-97+1
815. Berhitoe Dennis 1048 DSC-98+53
816. Groenhof Kai 1023 Bobby Fischer-27+31
817. Bruinsma J.P. 1017 Promotie-70-89
818. Lelieveld Timothy 1015 SHTV-58  
819. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-20-40
820. Veld Bobby in 't 998 Promotie-71  
821. Ruijgrok Gijs 993 Bobby Fischer-28-26
822. Meijden Gerda van der 978 RHC-Arena-29-2
823. Willemsen K. 976 Haeghe Ooievaar-46  
824. Hettema Bart 969 Rijswijk-58-8
825. Brulleman Floris 952 Rijswijk-59-24
826. Meinders Hennie 931 Lierse-42+10
827. Boonman W. 926 Scheve Toren-21  
828. Ketting Sebastiaan 916 Rijswijk-60  
829. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-29= 
830. Eijk Djon van 907 Schaakmat-42-11
    WSC-76  
831. Andriessen Frans 828 Botwinnik-61= 
832. Klugt Teun van der 781 DSC-99= 
833. Scheele Leander 762 Bobby Fischer-30-4
834. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-61= 
835. Liefde J. de 708 Haeghe Ooievaar-47  
836. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-62= 
837. Hartzheim I. 596 Haeghe Ooievaar-48  
Artikel aangelegd op: 05-02-2011
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.