Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
PK HSB 2018
Algemeen
Groep A
Groep B
Deelnemers
Reglement
Kampioenen
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
Inschrijven GP
NK12
Schaakles
Nieuws
Verslag Grand Prix 1 Schaakmat
Geschreven door Jan Dekker en Johan Voorberg   
14-11-2010
Op zaterdagmiddag 13 november deden 156 kinderen mee aan de 1e Grand-Prix van dit seizoen. Iedereen was op tijd aanwezig en zodoende konden we op tijd beginnen. In de eerste groep scoorden Robby Kevlishvili en Maarten van Harten beiden 4 uit 5.


Verslag


Verder verliep alles op rolletjes met dank aan de inzet van de vele vrijwilligers, die als beloning een speculaas- of boterstaaf ontvingen. Ivonne Jansen als hulp bij de catering en als tafelleiders: Angelo Ayala, Pieter van der Ende, Vincent Kuyvenhoven, Adri Voermans, Dingeman van Nies, Marijke Meijering, Alex Jansen, Jan Bouke Tiersma, David van Dijk, Wim Roem, Wim Duijvesteijn, Jan van Nieuwkerk, Gerard Helmich, Gerard de Haas en Michel Onderwater.
Meer dan de helft van de kinderen ging met een prijs naar huis, omdat er een flink aantal pechvogel medailles werden uitgereikt.

Cijfertjes

Er waren 154 inscchrijvingen. Met 1 vergeten inschrijving, 1 wegblijver en 2 onverwachte deelnemers konden we met 156 spelers van start. Er werd nog snel 1 groepje van 7 gemaakt om iedereen zo goed mogelijk in te delen.
Er waren 141 deelnemers lid van een club: Bobby Fischer (8), Botwinnik (6), Corbulo (3), CSV (7), DD (2), DSC (9), Groenoord (1), Klimop (4), Kralingen (3), Leiderdorp (4), Lierse (5), OEW (3), Pionnetjes (2), Promotie (30!), Rijswijk (12), RSR-IT (1), Schaakmat (15!), SHTV (14), Scheve Toren (6), Voorburg (4) en Voorschoten (2). De meeste schoolschakers kwamen natuurlijk uit Wassenaar.
In elke groep waren drie prijzen. Wie gedeeld derde werd, maar door de loting naast de prijzen zat, kreeg weer een pechvogelmedaille. Deze keer waren er zeven pechvogels: Aizo Verdonk, Danny Zwaartman, Jasper Okkerse, Justus v Klaveren, Luc Wilms, Marlon v Staalduine en Yestin van Haaren.
Wie 2x in één seizoen zoveel pech heeft, heeft eigenlijk weer geluk: die krijgt bij het volgend toernooi een taartje. Deze keer kreeg Björn Hartog een taartje (nog van het vorig seizoen). Lian heeft nog een taartje tegoed van het vorig seizoen.
De Grand Prix tussenstanden zijn ook bijgewerkt.

Uitslagen

Formule 1 groep A
 1  Robby Kevlishvili      4    + 7   1084  Prom     EH 116
 2  Maarten van Harten     4    - 6   1144  OEW      C  116
 3  Reinout v Rijkom       3    + 37  857   Prom     AB 112
 4  Jason v Oudheusden     2    + 16  847   DSC      C  108
 5  Wouter v Rijkom        1    - 12  861   Prom     C  104
 6  Sasha Shikman          1    - 18  882   Leiderd  C  104
Formule 1 groep B
 1  Max Kanbier            4    + 30  843   Prom     D  114
 2  Youri Verlinde         4    + 40  799   Groen.   AB 114
 3  Felipe Gallardo        4    + 31  836   Rswk     AB 114
 4  Roel Vos               1,5  - 11  753   DSC      C  104
 5  Jildert Denneman       1    - 25  763   Klimop   C  102
 6  Martin Brussaard       0,5  - 41  774   Rswk     AB 100
Formule 1 groep C
 1  Vincent Martens        3,5  + 22  757   Klimop   EH 110
 2  Victoria Pelova        3,5  + 28  734   DSC      D  110
 3  Isabelle v Leeuwen     3,5  + 23  754   BF       D  110
 4  Tim Hogendoorn         2    - 8   728   Rswk     C  104
 5  Rick van Roon          1,5  - 16  707   CSV      C  102
 6  Vincent v Rijkom       1    - 25  694   Prom     D  100
Groep 1
 1  Antonie Grauss         4    + 32  725   CSV      AB 110
 2  Martin Hoobroeckx      3    + 10  712   Rswk     AB 106
 3  Björn Hartog           2,5        701   CSV      AB 104
 4  Danny Zwaartman        2,5  + 10  663   Schmt    AB 104
 5  Frans Andriessen       2    - 4   668   Botw     C  102
 6  Oscar van Luijk        1    - 22  639   Schmt    C  98
Groep 2
 1  Leonardo Ayala         5    + 53  736   RSRIT    D  112
 2  Lucas van Harten       3    + 10  710   OEW      D  104
 3  Louis van Leeuwen      3    + 18  675   BF       EH 104
 4  Timothy Lelieveld      2    - 7   678   SHTV     D  100
 5  Teun vd Klugt          1    - 29  664   DSC      D  96
 6  Ivo Wilms              1    - 22  636   ST       C  96
Groep 3
 1  David Jongste          5    + 53  683   Voors.   D  110
 2  Carsten vd Hoeven      4    + 28  679   Voors.   D  106
 3  Hari Iyer              3    + 15  636   Prom     D  102
 4  Daoyi Wang             2    - 3   604   BF       AB 98
 5  Bobby in ’t Veld       1    - 29  608   Prom     C  94
 6  Peter vd Berg          0    - 40  553   DSC      C  90
Groep 4
 1  Matthijs Buningh       3    + 12  618   Kraling  D  100
 2  Jesse van der Ende     3    + 10  630   Schmt    EH 100
 3  Olivier van Luijk      3    + 16  602   Schmt    D  100
 4  Daniëlle Jaspers       2,5  + 6   597   Prom     D  98
 5  Liam Vrolijk           2    - 4   587   CSV      EH 96
 6  Guy Kanbier            1,5  - 15  581   Prom     EH 94
Groep 5
 1  Matthijs Janssen       4    + 33  588   Schmt    AB 102
 2  Sander vd Kooij        3    + 9   581   SHTV     D  98
 3  Dion Verdonk           3    + 20  541   Prom     C  98
 4  Marlon v Staalduine    3    + 16  553   Schmt    C  98
 5  Jesse Heidinga         1    - 23  511   Corb     C  90
 6  Koen Bronstring        1    - 31  541   Prom     AB 90
Groep 6
 1  Francisca Holan        6    + 44  581   BF       D  101
 2  Yannick Hagers         5    + 29  546   Prom     D  98
 3  Thomas Luk             4    - 1   560   SHTV     EH 96
 4  Yestin van Haaren      4          556   Botw     D  96
 5  Justus v Klaveren      4          558   SHTV     EH 96
 6  Nehaan Gigani          2,5  - 27  516   BF       D  91
 7  Eva van Harten         2,5  - 17  483   OEW      EH 91
Groep 7
 1  Tommy in t Veld        6,5  + 41  541   Prom     D  95
 2  Stefan Cornelisse      5,5  + 19  525   Lierse   D  93
 3  Tim Castenmiller       5    - 4   535   SHTV     D  92
 4  Aizo Verdonk           5    + 8   516   Prom     C  92
 5  Nathan Roem            4    - 24  513   Schmt    D  90
 6  Timo Reumerman         4    - 16  503   Corb     D  90
Groep 8
 1  Mike Cooper            8    + 62  569   BF       EH 96
 2  Sam van Dongen         7    + 45  545   Prom     EH 94
 3  Rick v Leeuwen (ST)    5    + 6   502   ST       D  90
 4  Alba Camacho           4,5  - 5   495   Leiderd  EH 89
 5  Ivan Kroetkov          3    - 37  467   Leiderd  EH 86
 6  Johan Heskes           2,5  - 46  456   Prom     EH 85
Groep 9
 1  Sebastiaan Ketting     7    + 41  535   Rswk     C  92
 2  Jun Bai de Jong        6    + 25  509   Botw     D  90
 3  Joeri Dukker           5,5  + 10  505   Lierse   D  89
 4  Marco Ouwens Sandoval  4,5  - 9   484   Prom     D  87
 5  Fabian Gerritsma       4    - 20  476   ST       C  86
 6  Wessel vd Lans         3    - 24  431   Prom     C  84
Groep 10
 1  Max Bosman             7    + 43  517   Kraling  EH 90
 2  Anna Groenhof          7    + 50  507   BF       EH 90
 3  Pascal Hagers          7    + 42  518   Prom     C  90
 4  Cor Kanters            5    + 5   473   SHTV     EH 86
 5  Ian Bakker             4    - 23  467   ST       EH 84
 6  Lucas Albers           0    - 93  371   Botw     EH 76
Groep 11
 1  Taarieq Rab-Sekh       8    + 66  510   Klimop   C  90
 2  Sean Bakker            7,5  + 55  503   -geen    D  89
 3  Fong Li Caljé          5,5  + 15  461   Voorb    D  85
 4  Juan Camacho           4,5  - 10  450   Leiderd  D  83
 5  Azhaar Ramsaroep       4    - 15  431   Rswk     D  82
 6  Gijs van Bremen        0,5  - 87  365   -geen    D  75
Groep 12
 1  Francesco Gioia        8    + 57  497   SHTV     EH 88
 2  Ruben Siahaija         6    + 23  448   SHTV     EH 84
 3  Nathaniel Willemse     6    + 28  440   Pion     EH 84
 4  Patryk Henke          4    - 16  405   DD       EH 80
 5  Alicia Manoch          3    - 32  379   Prom     EH 78
 6  Sem Roem               3    - 37  387   Schmt    EH 78
Groep 13
 1  Matthieu Boubal        8    + 56  485   ST       C  86
 2  Torsten van Ham        8    + 68  468   Prom     D  86
 3  Reginald v Putt        6,5  + 24  458   DSC      D  83
 4  Sander de l’Ecluse     4,5  - 11  412   Lierse   C  79
 5  Olaf Hartog            2    - 52  348   CSV      D  74
 6  Ilse Nijensteen        1    - 62  313   DSC      C  72
Groep 14
 1  Casper Schuttrups      8    + 62  468   SHTV     EH 84
 2  Tim Tian               7    + 46  442   CSV      EH 82
 3  Chris Hogendoorn       4,5  - 7   396   Rswk     EH 77
 4  Julian Rees            4    - 13  381   Prom     EH 76
 5  Marnix de Bruijn       3,5  - 27  377   -geen    EH 75
 6  Daan Schalkwijk        3    - 36  364   Kraling  EH 74
Groep 15
 1  Kevin Veerkamp         10   + 82  467   Rswk     C  86
 2  Noud Hofker            7,5  + 27  427   Rswk     D  81
 3  Ida Vos                6,5  + 13  395   DSC      D  79
 4  Daniël vd Boogaard     4    - 35  340   Voorb    D  74
 5  Wesley vd Kooij        2    - 66  284   SHTV     D  70
Groep 16
 1  Ming Dao Caljé         6,5  + 29  420   Voorb    EH 77
 2  Mathijs de Vries Robbé 5    + 8   377   -geen    EH 74
 3  Tommy Tran             5    + 12  372   Klimop   EH 74
 4  Luc Wilms              5    + 4   384   ST       EH 74
 5  Arthur de Dappere      4,5  - 12  382   Botw     EH 73
 6  Philip Kuiper          4    - 17  365   Voorb    EH 72
Groep 17
 1  Bradley v Haaren       9,5  + 94  445   Botw     EH 81
 2  Brandon Voskamp        7    + 44  394   Schmt    EH 76
 3  Julian van der Leuv    5    + 3   355   -geen    EH 72
 4  Cheyenne Jansen        4    - 16  334   -geen    EH 70
 5  Sabri Kilac            3,5  - 26  324   SHTV     EH 69
 6  Max Willemsen          1    - 76  274   DSC      EH 64
Groep 18
 1  Daan van Loenen        8    + 61  405   Rswk     EH 76
 2  Hubert Schoen          7    + 47  378   -geen    EH 74
 3  Selfried Belaazzni     6    + 27  356   Schmt    D  72
 4  Jasper Okkerse         6    + 24  362   Prom     D  72
 5  Daisy Wang             3    - 41  308   CSV      D  66
 6  Daniil Maslennikov     0    - 94  239   -geen    EH 60
Groep 19
 1  Jessy Eerhart          8    + 61  371   -geen    EH 74
 2  Noah Slof              7,5  + 46  367   Schmt    EH 73
 3  Hicham Bulut           5    - 5   320   Schmt    EH 68
 4  Cameron Woodward       4    + 13  242   -geen    EH 66
 5  RobertPaul vd Velde    3,5  - 30  282   BF       EH 65
 6  Liselore Tap           2    - 61  253   -geen    EH 62
Groep 20
 1  Minh Duc Hoang         9    + 86  392   Prom     EH 74
 2  Wouter Okkerse         7,5  + 57  362   Prom     D  71
 3  Julia von Imhof        6    + 19  344   Rswk     EH 68
 4  Rosalie van Berckel    5,5  + 16  323   SHTV     EH 67
 5  Zine-Eddine Bulut      1    - 81  244   Schmt    EH 58
 6  Benjamin Oudejans      1    - 71  229   Prom     D  58
Groep 21
 1  Boaz Valstar           9    + 94  394   Lierse   EH 72
 2  Mirac Kilac            5,5  + 4   354   SHTV     EH 65
 3  Max Kuitems            5,5  + 15  338   Prom     EH 65
 4  Constance v Leeuwen    4,5  - 16  334   -geen    EH 63
 5  Jarno von Imhof        4,5  - 6   319   Rswk     EH 63
 6  Daniel Tap             1    - 66  234   -geen    EH 56
Groep 22
 1  Arthur Bronstring      7,5  + 60  335   Prom     D  67
 2  Damian de Leeuw        7,5  + 55  342   -geen    EH 67
 3  David Mesina           6    + 22  317   Prom     EH 64
 4  Stijn Bezooijen        5    + 6   290   -geen    EH 62
 5  Tom de Haas            3    - 40  260   Schmt    EH 58
 6  Shamiti Willemse       1    - 80  220   Pion     EH 54
Groep 23
 1  Bram van Dijk          8    + 54  319   SHTV     D  66
 2  Sander van Delden      7,5  + 44  309   Schmt    C  65
 3  Bart van Wallene       6    + 39  242   Lierse   EH 62
 4  Onno Reumerman         4,5  + 15  202   Corb     EH 59
 5  Morris Rees            3,5  - 36  229   Prom     EH 57
 6  Sietse Harteveld       0,5  - 91  160   DD       EH 51
Artikel aangelegd op: 14-11-2010
 
© 2018 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.