Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2010
Geschreven door Paul Koppens   
03-11-2010
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 november is weer een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2010. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2009 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 november 2010 en veranderingen sinds 1 november 2009



 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri A.K. 2684 DSC-1+98
2. Wiel J.T.H. van der 2471 DD-1-3
3. Jong J.W. de 2432 WSC-1-21
4. Kleijn C. 2426 Bobby Fischer-1+40
5. Oosterom C.D. van 2423 DSC-2+57
6. Michielsen J.R. 2367 DSC-3-3
7. Blokhuis E.M. 2335 DD-2+40
8. Blokhuis J. 2321 DD-3-3
9. Erwich F.A.S. 2315 Bobby Fischer-2+22
10. Wortel M.R. 2307 DSC-4+2
11. Kuipers E. 2298 Promotie-1+26
12. Kelder J.M. op den 2290 DSC-5-34
13. Koppens P.F.J. 2287 DD-4= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Ruijgrok D.A. 2274 Bobby Fischer-3-30
15. Pijpers A. 2269 Botwinnik-1+59
16. Meijer D.N. 2259 Pionnetjes-1+34
17. Coene I. 2249 Promotie-2-45
18. Pietersma M. 2241 Schaakmat-1+28
    WSC-2  
19. Dijk T.A. van 2238 Schaakmat-2+32
    WSC-3  
20. Prakken G. 2236 DD-5+78
  Vorm T. van der 2236 Botwinnik-2-14
22. Meng R. 2235 Botwinnik-3+74
23. Irwin M. 2232 Bobby Fischer-4+8
24. Bannink B. 2225 Promotie-3-29
25. Werksma A. 2211 DD-6-26
26. Vistisen L.M. 2206 DD-7+36
27. Kirana M. 2197 DSC-6+48
28. Padurariu C. 2188 DSC-7  
29. Ootes L. 2187 DSC-8+103
30. Hofland L. 2186 DSC-9= 
31. Dickhoff R. 2182 DD-8+81
32. Legemaat G. 2181 DSC-10-55
33. Egmond R.M. van 2172 DD-9-20
34. Fokkink R.J. 2168 Prometheus-1-4
35. Barendse T.J.M. 2166 DSC-11+41
36. Nies P.Y.B. van 2155 DSC-12+25
37. Brasser P. 2151 WSC-4+25
  Helvoort R.A. van 2151 Rijswijk-1-30
  Smits S. 2151 DSC-13-13
40. Hortensius L.M. 2148 DSC-14+134
41. Kommer B. 2144 Rijswijk-2+14
42. Dop A.J. van 2141 DSC-15= 
  Velden A.J.L. van der 2141 DSC-15-55
44. Liem R. 2138 Schaakhuis-1-4
45. Meulenbroek K. 2136 DSC-17+17
46. Middelveld M. 2135 DSC-18+45
  Steen J.A. van der 2135 Scheve Toren-1-29
48. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
49. Hofman A.M. 2125 WSC-5+12
50. Vlam H.P. 2119 DSC-19+60
51. Lindner J.J. 2117 DD-10-47
52. Happel H.A. 2116 DD-11+30
53. Hoving M. 2114 Rijswijk-3= 
54. Cupido A. 2106 Rijswijk-4+17
55. Buzing P.C. 2101 DSC-20+61
56. Bas P. de 2097 DSC-21+12
  Zanten W.P.C. van 2097 SHTV-1-13
58. Ahlers B.L.J. 2087 Promotie-5-46
  Dessing B. 2087 SHTV-2+11
  Slaa R. 2087 DSC-22= 
61. Zetten M. van 2086 Promotie-6+115
62. Valstar J.R. 2085 Schaakmat-3+3
    WSC-6  
63. Voogt B. 2082 DSC-23+67
64. Waard J.A.M. de 2077 DD-12+50
65. Duijzer J.W. 2075 Botwinnik-4-12
  Zandwijk J.P. van 2075 DSC-24+21
67. Oranje R. 2070 DSC-25+24
68. Beltz A.A.P.G. 2068 DSC-26= 
69. Glimmerveen M.A. 2067 DSC-27-34
  Vos J.P. 2067 DSC-27-24
71. Zwartveld J. 2061 Schaakhuis-2+35
72. Bergh J. van den 2060 Promotie-7+46
  Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
  Segers H. 2060 DSC-29+90
    SHTV-3  
75. Noordhoek H. 2057 Promotie-8+10
76. Anema W.J. 2054 DSC-30+43
77. Verwiel E.T.P. 2052 Botwinnik-5+62
78. Stolte M.J. 2045 SHTV-4+28
79. Pouwels S.J.H.M. 2043 Botwinnik-6-43
80. Schendstok B.J. 2042 DD-13-2
  Vreugdenhil F. 2042 DD-13+143
    Schaakmat-4  
    WSC-7  
82. Kentstra W.P.A. 2040 Scheve Toren-2+88
83. Verbaan B.M. 2031 RSC-BP-1+9
84. Aagaard M. 2030 SIO-1+15
    WSC-8  
85. Borst F. 2026 DSC-31+35
86. Hennink E. 2025 Promotie-9-5
87. Munnik T. 2024 DSC-32-24
  Thakoerdien J. 2024 DD-15+3
  Vesters M. 2024 SHTV-5+59
90. Prangers T.G. 2020 DSC-33+1
91. Woerden M. van 2019 Schaakmat-5+19
    WSC-9  
92. Bosma A. 2018 DSC-34= 
93. Hoynck van Papendrec F. 2017 Rijswijk-5-10
94. Koelmans J.W. 2013 DD-16-63
  Liempt M. van 2013 Rijswijk-6+141
96. Enschede E.M. 2012 DD-17-23
  Have R.H.S. ten 2012 DSC-35+112
98. Flohil J.A. 2011 DSC-36-36
  Meer K. van der 2011 DSC-36+27
    Prometheus-2  
100. Leenman D. 2009 Schaakhuis-3+77
101. Huizen H. van 2007 Haeghe Ooievaar-4+86
    Prometheus-3  
102. Monté P.J. 1998 DD-18-46
103. Landsbergen C. 1996 Promotie-10+17
  Mostert M.J. 1996 Promotie-10-27
  Vink W.J.P. 1996 DD-19+22
106. Swart S. de 1990 Promotie-12+64
107. Klop T.L. 1989 SHTV-6+40
108. Blankespoor J.H. 1988 Promotie-13+18
  Dekker K. 1988 Scheve Toren-3-32
  Lisdonk L.P.J.A. van de 1988 DSC-38+20
111. Pauw S.A. 1985 SHTV-7-70
112. Kindt M.R.J. 1982 WSC-10-24
  Smeele P.F.C. 1982 DD-20= 
114. Leezer R. 1981 Rijswijk-7-27
115. Broekman W. 1979 Promotie-14-145
116. Wiersma A.A. 1977 DSC-39+3
    Prometheus-4  
117. Voorberg J.P. 1976 SIO-2-27
    WSC-11  
118. Kuyvenhoven M. 1973 WSC-12-40
  Otten M. 1973 DD-21+79
120. Voorberg K. 1971 DSC-40+16
121. Gieben S. 1967 SHTV-8+245
122. Milort G. 1966 RSC-BP-2+9
  Schilden E. van der 1966 Rijswijk-8= 
124. Buchly S. 1965 Botwinnik-7-16
125. Eberle J. 1958 HSV-1+21
126. Hoogland M. 1955 SHTV-9-46
127. Duin V.P.B. 1953 RSC-BP-3+3
  Munninghoff A. 1953 DD-22-13
  Sibbing J.G.F. 1953 Promotie-15-52
130. Boerkamp H.A.J. 1951 Promotie-16-30
  Marel E.J. van der 1951 Bobby Fischer-5-19
132. Smits B. 1950 DSC-41-9
133. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-23= 
134. Huijzer J. 1946 Promotie-17+8
135. Goossens P.A. 1937 DSC-42-43
136. Goudriaan A. 1936 Botwinnik-8+8
    Rijswijk-9  
137. Berg B. van der 1935 Rijswijk-10-21
    Schaakhuis-4  
  Broek W.J. van den 1935 DSC-43-18
139. Tamerus H.A. 1934 DSC-44-38
  Vegt S.J. van der 1934 DSC-44-33
141. Rost van Tonningen O.H.W. 1933 DD-24-86
142. Vries J.P. de 1932 DSC-46+39
143. Steffers H. 1929 Rijswijk-11+17
144. Baas R. 1924 Rijswijk-12+13
    Schaakhuis-5  
145. Henke A.C.Z. 1923 SHTV-10-5
146. Verolme M. 1920 DSC-47+29
147. Wichhart M. 1918 Promotie-18-30
148. Dries A.J. 1917 RHC-Arena-1+33
149. Wolvekamp O. 1916 HSV-2+52
150. Kunnen R. 1915 Promotie-19+1
151. Peerdeman N.P. 1910 Promotie-20+33
152. Thijssen A.W. 1909 HSV-3-28
    Haeghe Ooievaar-5  
153. Bodaan A. 1906 HSV-4+43
    SHTV-11  
  Smit R. de 1906 Scheve Toren-4+74
155. Schuurman Hess A. 1904 Promotie-21+145
156. Baas J.A. 1903 Promotie-22+14
157. Vermeer H. 1900 Scheve Toren-5-12
  Wijk H.L. v/d 1900 Promotie-23+82
159. Jonkman D. 1896 Schaakhuis-6+2
  Meij M. de 1896 Schaakhuis-6  
  Montsma F.J. 1896 DD-25-61
162. Bieger T. 1895 Pomar-1+18
    WSC-13  
163. Gallardo Banez A. 1891 Rijswijk-13+25
  Pronk R. 1891 SHTV-12-3
165. Baak E.E. 1889 SHTV-13+51
  Dekker A.E. 1889 Schaakmat-6+14
    WSC-14  
  Hart J.W. 't 1889 Lierse-1-45
168. Lom R. van 1888 Schaakmat-7+18
    WSC-15  
  Straaten M. van 1888 SHTV-14-1
170. Gaemers P. 1885 Rijswijk-14-2
171. Eggink G. 1883 Promotie-24+41
172. Gent A. van 1882 Scheve Toren-6+28
  Jacob R. s' 1882 Botwinnik-9+11
  Manoch M. 1882 Botwinnik-9+55
175. Smaal L. 1880 Botwinnik-11-20
176. Nijs T.A.H. de 1875 DD-26-81
177. Groot A. de 1873 DD-27= 
  Mulder P. 1873 DD-27-8
  Tsai W.T. 1873 Promotie-25+14
180. Beijersbergen J.A. 1868 Bobby Fischer-6+41
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Smits R.C.M. 1868 DSC-48+50
  Zijden A.Q. v/d 1868 RSC-BP-4-21
184. Nagtegaal J.A. 1867 DD-29= 
  Orsouw T.F. van 1867 DD-29+25
    RHC-Arena-2  
186. Middelkoop F.H. 1865 Botwinnik-12+31
187. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
189. Ouwens H.C. 1860 Promotie-26-18
190. Mellens M. 1859 Voorburg-1+3
191. Bos F.P. van den 1856 Haeghe Ooievaar-8-30
  Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5= 
  Kamar M.B. 1856 RHC-Arena-3-38
194. Leeuwen O. van 1855 SHTV-15+38
  Nepveu M. 1855 Promotie-27-74
196. Eising H.A. 1854 Scheve Toren-7+1
  Graaf sr. J. de 1854 Scheve Toren-7-33
  Segger A. 1854 SHTV-16= 
  Versteegh M. 1854 DSC-49+22
200. Blaas L.J.H. 1853 Pomar-2  
201. Baak K.L. 1850 SHTV-17+117
  Harmanus N.C. 1850 Schaakhuis-8-31
  Zijden J.A. v/d 1850 RSC-BP-5-35
204. Heijgen D. van 1848 DSC-50+100
205. Torenstra R. 1847 DSC-51-8
    Prometheus-5  
206. Koreman E.P. 1845 DD-31+1
207. Tan H.T. 1844 Promotie-28-14
208. Lopies A. 1843 DD-32-23
209. Nobel C. 1842 DSC-52+81
210. Boer P.M. den 1840 SHTV-18-49
  Dekker D.H.M. 1840 Schaakhuis-9-59
  Diepen H. van 1840 Botwinnik-13+31
213. Sluijs L.M.K. van der 1839 DD-33+5
  Staden jr. M. van 1839 Promotie-29-12
215. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-16= 
  Henn R.A. 1838 DD-34+18
217. Wolff J.L. 1836 Schaakhuis-10= 
218. Kaptein J. 1834 Promotie-30-38
219. Waard E.R. de 1833 DD-35-52
  Witt R.M. de 1833 Botwinnik-14-5
221. Kolodkin D. 1832 DD-36  
222. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
223. Meulemans B.L.E. 1827 DSC-53-5
  Voermans A.J.H. 1827 DD-37-8
225. Nieuwkerk D.M. van 1825 SIO-3+38
    WSC-16  
226. Dekker J.C. 1823 Schaakmat-8+15
    WSC-17  
227. Nicoll N.B. 1822 DD-38+71
228. Oversloot W. 1821 SIO-4-2
    WSC-18  
  Then H. 1821 Schaakhuis-11-8
230. Eesteren J. van 1820 DD-39-20
231. Mulders R. 1819 Botwinnik-15-27
232. Kraakman M. 1818 Rijswijk-17+27
233. Tromp E.J. 1816 Rijswijk-18= 
234. Ham M.J.W. van der 1815 Botwinnik-16+47
235. Reimer W.P.J. 1814 DD-40-19
236. Brouwers R.B. 1813 Schaakhuis-12+34
237. Vromans N.F. 1812 HSV-6+66
238. Golverdinge-schut J. 1810 Schaakhuis-13= 
239. Beeren T.J. 1809 Botwinnik-17-35
240. Jong J.J. de 1807 Lierse-2-18
241. Arends H. 1806 DD-41-50
  Gerritsen C.W.A. 1806 Pomar-3-45
243. Felkers J.M. 1805 DD-42= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6= 
245. Oudewaal V. 1798 DD-43+30
246. Michielen F. 1797 Botwinnik-18-9
247. Meijering M.C.C. 1795 Scheve Toren-9+3
248. Ingenhoes P.H. 1793 RSC-BP-7+11
  Middelkoop A. 1793 Botwinnik-19+50
  Willighagen G.J. 1793 SHTV-19-7
251. Paassen J. van 1792 Schaakmat-9= 
    WSC-19  
252. Akkerboom J.D. 1791 Rijswijk-19= 
253. Ruigrok J. 1789 Schaakhuis-14  
  Spronsen A. van 1789 SIO-5+7
    WSC-20  
255. Bottema T. 1787 Bobby Fischer-7-2
  Wareman D. 1787 RSC-BP-8+7
257. Beeloo J.M. 1786 Schaakhuis-15+51
258. Minnema R. 1785 Promotie-31+4
259. Veldhuizen N. 1784 Promotie-32+2
  Zwolsman P.A. 1784 DD-44-10
261. Hulshof J.P. 1783 Rijswijk-20-15
262. Donk J. v/d 1782 DSC-54-10
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
264. Holst R.E.H. v/d 1780 HSV-7+21
265. Mulders E. 1777 Rijswijk-21-12
266. Corneth H.J.M. 1775 HSV-8-30
267. Duijvesteijn L.W.T. 1773 Schaakmat-10+2
    WSC-21  
  Regeer P.A. 1773 Haeghe Ooievaar-11+12
    Schaakhuis-16  
269. Olvers E. 1772 SHTV-20+17
  Schalen J. 1772 RHC-Arena-4+2
271. Os W. van 1771 Botwinnik-20-36
  Ruigt C.J.G. 1771 Scheve Toren-10+6
273. Termaat A. 1768 Botwinnik-21-3
274. Bovenlander T. 1765 SHTV-21-71
  Bruls O. 1765 Schaakhuis-17-12
  Leuken A.G.J. van 1765 SHTV-21  
277. Berg J. van den 1764 Promotie-33+72
  Broos S.J. 1764 DSC-55-10
  Kuipers H. 1764 Promotie-33-8
  Matai R.R. 1764 Promotie-33-21
281. Bakels R. 1762 DD-45-3
282. Eijsbroek J.D. 1761 Botwinnik-22-109
  Theijn D. 1761 Scheve Toren-11-46
284. Tjioe G.P.T.G. 1760 Schaakhuis-18-41
285. Chautie M. 1758 Schaakhuis-19  
286. Ferrier Y. 1757 Botwinnik-23+32
  Scholten J.J.H. 1757 RHC-Arena-5-3
  Taverne N. 1757 Schaakhuis-20+30
289. Dijk T. van 1756 Lierse-3+100
  Roeleveld K. 1756 HSV-9+71
    SHTV-23  
291. Mittertreiner A.J. 1754 HSV-10+71
292. Ramondt D. 1752 RSC-BP-9-26
293. Markenstein W. van 1751 Pomar-4+23
294. Beekman G. 1750 Pomar-5-7
  Beekum Th.M.M. van 1750 Botwinnik-24-37
296. Bons M.M. 1749 Haeghe Ooievaar-12-40
  Hardiek J.G. 1749 Promotie-36-42
  Ploeger D. 1749 Haeghe Ooievaar-12+7
299. Bos F. van den 1748 Rijswijk-22+36
  Heek P.F. 1748 Botwinnik-25-70
301. Marincic O. 1746 DSC-56+2
302. Briggeman P.W. 1745 Promotie-37= 
303. Broeder L. den 1744 Schaakmat-11+2
    WSC-22  
304. Potter van Loon R. 1743 Bobby Fischer-8= 
305. Gijsen C. 1742 HSV-11+12
    Rijswijk-23  
  Rabeling B.D. 1742 DSC-57+13
307. Jager M. 1741 HSV-12+83
  Verduijn A. 1741 Lierse-4-34
309. Hylkema H.T. 1740 RHC-Arena-6+13
310. Leentvaar C.C.W. 1739 DSC-58+79
  Mors A.W. ter 1739 DSC-58+35
    Prometheus-6  
  Tamerus J. 1739 Lierse-5= 
313. Postma J. 1738 DD-46+59
314. Ferschtman F. 1737 Pomar-6+25
  Minnema H. 1737 Promotie-38-17
  Vink C. 1737 Pomar-6+7
317. Graaf E. v/d 1735 DD-47-24
  Strien B. van 1735 Rijswijk-24-11
319. Berger O.M.S. 1734 Rijswijk-25+86
  Stap H.F.A. van der 1734 Rijswijk-25-44
321. Paalvast A.G.M. 1732 DCSV-1-49
322. Bartel J.C.K.W. 1731 DD-48-65
  Meer P. van der 1731 Pomar-8-17
324. Wentholt F. 1730 DD-49+35
325. Heeres R.W. 1729 DSC-60-49
326. Knops H. 1728 Promotie-39+30
327. Germeys B. 1724 Prometheus-7+5
328. Haan J.A. de 1723 HSV-13-28
  Vlugt S.H.W. van der 1723 Botwinnik-26+7
330. Kooij N. 1722 Pomar-9-28
331. Boer P. de 1721 Schaakhuis-21-24
  Mudde H. 1721 Pomar-10+35
  Vermeulen J.A. 1721 DSC-61-8
334. Kerkhof C. 1720 Scheve Toren-12-6
335. Gouzij N. 1719 SHTV-24-1
336. Kirana N. 1718 DSC-62+4
337. Heiden J. v/d 1716 SIO-6+3
    WSC-23  
  Leeuwe F. de 1716 RSC-BP-10+5
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
340. Palm G.F. 1713 DSC-63= 
341. Vries R.E. de 1712 Promotie-40-2
342. Noija H.O. 1711 DD-50-33
343. Berendse F.N. 1709 Pomar-11-7
344. Duijvesteijn W.G.M. 1707 Schaakmat-12-74
    WSC-24  
  Kuyvenhoven V. 1707 Schaakmat-12+12
    WSC-24  
346. Alders R.H. 1706 Schaakhuis-22-11
  Busman J.P. 1706 Promotie-41-50
  Luyendijk J.J. 1706 SHTV-25-11
  Rekveldt M.Th. 1706 DSC-64-43
  Veen R. ter 1706 DCSV-2+1
351. Ham B. van 1705 HSV-14= 
352. Bijkerk H. 1704 RHC-Arena-7= 
  Bruin J.S. 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-26  
354. Holst F. v/d 1703 HSV-15+9
  Meer J. v/d 1703 Haeghe Ooievaar-14-1
356. Terpstra J.T. 1702 Pomar-12-46
357. Wisse N. 1701 SHTV-26+20
358. Arp G. 1700 Botwinnik-27-36
359. Kampen F.F. van 1699 DD-51-24
360. Nicolaas J.J.M. 1698 Pomar-13+26
361. Kemeling A.E. 1696 DSC-65+16
  Sikkes P. 1696 SHTV-27-27
363. Wagner A.M. 1695 Haeghe Ooievaar-15-35
    SHTV-28  
364. Leeuwen J. van 1693 SIO-7-12
    WSC-27  
  Manen R.A. van 1693 DD-52+18
366. Spierings B.X.A. 1691 SHTV-29+9
  Spronsen M.C. van 1691 Promotie-42+67
  Zoun R.P.C. 1691 Botwinnik-28+95
369. Gelpke R.F. 1690 DSC-66-49
370. Toxopeus G.M.B. 1689 Promotie-43+1
371. Langerak J.H. 1688 Haeghe Ooievaar-16-15
  Tichler A.M. 1688 Paris-1= 
373. Alsemgeest N.C.M. 1687 Lierse-6+94
  Vissers R. 1687 Haeghe Ooievaar-17-13
    Pomar-14  
375. Ameling A.H. 1686 Botwinnik-29+25
376. Kaptein F. 1685 Promotie-44= 
377. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-18-12
378. Hofstee P. 1680 DSC-67+43
    Prometheus-8  
  Horst G. 1680 DD-53-62
380. Duijvesteijn A. 1679 Schaakmat-15+29
    WSC-28  
381. Navrat R. 1678 HSV-16-54
382. Valstar J.P. 1677 Lierse-7+60
383. Lubbe L. van der 1675 HSV-17+14
  Martens F.M. 1675 Promotie-45+1
  Snijders F. 1675 Rijswijk-27-16
  Veldhuizen J.W. 1675 Promotie-45-19
387. Antwerpen P.D. van 1674 SIO-8= 
    WSC-29  
  Delden J. van 1674 SHTV-30-16
389. Lindhout D.J. 1673 SHTV-31+27
390. Boermans R. 1671 DCSV-3+25
  Jong B. de 1671 Schaakmat-16+31
392. Bik W. 1670 Botwinnik-30-36
  Stolte K.P. 1670 Pomar-15-9
394. Jong-v/d Berg G. de 1668 Lierse-8+112
  Korving C. 1668 DSC-68+22
  Lont J.J. 1668 DSC-68+21
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-9= 
398. Boersma F.W. 1666 Haeghe Ooievaar-19-24
  Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-9-41
400. Eering P. 1665 Schaakmat-17-22
    WSC-30  
  Houten R. van 1665 Schaakhuis-23+40
402. Meiden G.J. van der 1664 SHTV-32-26
  Nies D.J.F. van 1664 Promotie-47-19
404. Wallinga J. van 1663 SHTV-33-9
  Wuister J. 1663 RSC-BP-12+5
406. Praagman N. 1662 Rijswijk-28-1
407. Huisman E. 1660 DSC-70-29
408. Kuyvenhoven V.J. 1659 Schaakmat-18+1
    WSC-31  
409. Mikhaïl Y. 1658 RHC-Arena-8-25
410. Berg G.M. v/d 1656 Haeghe Ooievaar-20+32
411. Bergers W. 1655 Scheve Toren-13+4
  Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-21= 
  Verkerk P.J. 1655 Haeghe Ooievaar-21+19
414. Gaag F. v/d 1653 SIO-9-13
    WSC-32  
  Kies A. 1653 Scheve Toren-14-8
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-23= 
  Stegenga F.J. 1653 DCSV-4-7
418. Franke A.C.W. 1652 Botwinnik-31+3
419. Nitzsche E.F. 1651 RHC-Arena-9+5
420. Weijde A. van der 1650 Prometheus-10+39
    WSC-33  
421. Bronts G.K. 1649 DD-54+6
  Kraakman P. 1649 Rijswijk-29+35
423. Klijnsma R. 1648 Scheve Toren-15-75
424. Toorn A.J. van der 1646 RSC-BP-13-55
425. Blom J. 1645 Bobby Fischer-10-7
  Kleijn J. 1645 Scheve Toren-16+70
427. Huygen C. 1644 DSC-71-13
428. Pree J.C.I. de 1641 Botwinnik-32-10
    RHC-Arena-10  
429. Leij E.J. van der 1640 Haeghe Ooievaar-24-32
430. Dop E.R. van 1639 Rijswijk-30+38
  Laan H. van der 1639 SHTV-34-52
  Tol J.H. van der 1639 Rijswijk-30-1
433. Beijer B. 1638 DCSV-5+77
  Valk D.J.G. 1638 Lierse-9-9
  Vlasblom L.J. 1638 DSC-72-8
  Wiegerink R.T. 1638 DD-55+28
437. Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-14+7
438. Berkel D. van 1634 Lierse-10+50
439. Grootjans T. 1633 Voorburg-2-4
  Jager M.D. 1633 DCSV-6-4
441. Verheijen J. 1632 SHTV-35+4
442. Guijt E. 1631 Promotie-48+9
443. Goudriaan W.L. 1630 DD-56= 
444. Nierop D. 1629 Haeghe Ooievaar-25-2
445. Weele S. v/d 1628 DSC-73= 
446. Ferschtman G. 1627 Pomar-16= 
  Zijden G.J. v/d 1627 RSC-BP-15-35
448. Brinkman D.Th. 1624 Promotie-49-19
449. Vos C. de 1623 Lierse-11+42
450. As J.J. van 1621 HSV-18+6
    RHC-Arena-11  
451. Buis C.J. 1620 DD-57= 
  Vissers A. 1620 DSC-74-76
453. Berg S. v/d 1619 Lierse-12-43
454. Bes R.N.M. 1618 Haeghe Ooievaar-26+13
455. Alvares E.F.S. 1617 SHTV-36-32
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-27+11
457. Stolze F.G. 1615 Lierse-13-92
458. Coers E.F. 1614 SHTV-37-7
459. Gevaerts C.J.P. 1613 Paris-2-5
460. Berger M.P.M.J. 1612 Rijswijk-32+35
  Eijk A.J. van 1612 Haeghe Ooievaar-28-39
462. Post Th.H.M. 1611 Schaakmat-19+1
    WSC-34  
463. Bilars G.H. 1610 DSC-75-29
  Zuidgeest J. 1610 Schaakmat-20+52
    WSC-35  
465. Drenthen A. 1609 DSC-76  
  Kevlishvili R. 1609 Promotie-50+136
467. Kniesmeijer R.J. 1606 RHC-Arena-12-8
  Weerts R.J. 1606 SHTV-38+13
469. Bellen H. van 1604 DD-58-54
  Ende J.L. van den 1604 Schaakmat-21+26
    WSC-36  
  Meijer G. 1604 Bobby Fischer-11-14
472. Reiding R. 1603 Scheve Toren-17-5
473. Somer A. 1601 HSV-19= 
    Rijswijk-33  
    Schaakhuis-24  
  Verploegh H.C. 1601 RSC-BP-16+22
475. Groot P.J. de 1600 Botwinnik-33= 
476. Trompetter R. 1599 WSC-37+16
  Velzen M. van 1599 RSC-BP-17-19
478. Eveleens E. 1598 Botwinnik-34-99
479. Cruden M. 1596 Schaakhuis-25+14
  Zwart D.M. de 1596 Promotie-51-22
481. Tesselaar C. 1595 DD-59+3
  Weel A.J. van 1595 DD-59-35
483. Vorselen T.J.M. van 1594 DD-61-173
484. Honderd G. 1592 Prometheus-11-17
485. Hendriks J.J.E. 1591 Haeghe Ooievaar-29-8
486. Arkesteijn J.P. 1590 DD-62+26
  Groot M.H. de 1590 RSC-BP-18+31
488. Quak P.C. 1589 Lierse-14-43
489. Breugel E.A.J. van 1588 Haeghe Ooievaar-30-25
  Pellikaan J. 1588 RHC-Arena-13= 
491. Gerritsma N.J. 1587 HSV-20-13
492. Ruiter T.O.M. de 1586 Rijswijk-34+176
493. Berendse F.J. 1585 Pomar-17= 
  Flikweert C.L. 1585 Schaakmat-22-64
    WSC-38  
495. Lier J.M.E. van 1584 Promotie-52+9
  Prins L. 1584 Schaakmat-23+41
    WSC-39  
  Warmenhoven R.A. 1584 Haeghe Ooievaar-31+37
498. Loke J.A. 1583 HSV-21+14
499. Hazeu C. 1582 Lierse-15+94
  Kemeling L. 1582 SIO-10-20
    WSC-40  
  Riemersma P.B.J. 1582 DD-63-22
  Voorberg-v/d Wel A. 1582 Lierse-15+58
503. Hove R.J.M. ten 1578 DD-64-2
  Lantzendörffer F.J.H. 1578 Rijswijk-35-59
505. Frehe A.P. 1577 DSC-77-4
506. Steenweg P. 1576 DCSV-7+19
  Veen R. v/d 1576 DCSV-7-34
508. Zwarts P.H.M. 1575 RHC-Arena-14= 
    Schaakhuis-26  
509. Dalen W. van 1574 Botwinnik-35-89
  Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-32+40
  Noordam A.C. 1574 Lierse-17= 
512. Kaan J.E.F. 1571 DD-65-24
513. Claessens R.J.M. 1569 DD-66-31
  Swinkels R. 1569 Rijswijk-36+21
  Taanman P. 1569 Haeghe Ooievaar-33-56
516. Herpen M. van 1568 DD-67+47
  Mac Gillavry W.E. 1568 Botwinnik-36+2
  Otter A.C. den 1568 Rijswijk-37+27
519. Slotemaker J.H.M. 1566 DCSV-9+4
520. Valstar A. 1565 SIO-11+33
    WSC-41  
521. Kranenburg S. 1564 Rijswijk-38+214
  Toledo B.J. 1564 RHC-Arena-15  
523. Blaas L.J. 1563 Pomar-18+2
  Dijk A. van 1563 RHC-Arena-16+19
  Etten R.W. van 1563 Schaakmat-24+10
    WSC-42  
  Hanemaaijer P. 1563 Botwinnik-37-29
  Hessels W.B. 1563 HSV-22+13
  Meng O. 1563 Botwinnik-37+1
  Perluka J.L. 1563 Botwinnik-37-45
530. Heide J.A. v/d 1560 RHC-Arena-17-23
531. Hulst K. van 1559 DD-68+9
532. Dirkse S. 1558 DSC-78+75
  Huitema D.J.E. 1558 Rijswijk-39-20
534. Daalen P.E.A. van 1555 Pomar-19-33
  Hansen J.W. 1555 RHC-Arena-18-45
536. Gelder C.P. van 1554 SHTV-39= 
  Venema C.P. 1554 DSC-79+8
538. Goebertus A.W. 1553 Voorburg-3-20
539. Boot O. 1552 Botwinnik-40+22
540. Rutten G. 1551 Scheve Toren-18-23
  Wit J.C.P. de 1551 HSV-23-18
542. Eijk R. van der 1550 WSC-43+4
  Pronk J. 1550 Promotie-53+17
544. Dijk P. van 1548 Lierse-18-86
  Luk J.W.H. 1548 HSV-24+35
    SHTV-40  
  Suijker J.W.M. 1548 Haeghe Ooievaar-34-44
547. Hennink D. 1547 DD-69+30
  Zijlstra F. 1547 Voorburg-4-17
549. Eijkman E. 1546 Voorburg-5= 
  Staden sr. M. van 1546 Promotie-54-15
551. Fikkert H. 1545 SHTV-41= 
552. Swieten S.C. van 1543 Lierse-19-32
553. Blanter S. 1542 DSC-80+126
554. Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-19= 
  Meng H. 1541 Botwinnik-41  
556. Schout W. 1540 Haeghe Ooievaar-35  
  Veen H. ter 1540 DCSV-10-13
558. Elst F.A. v/d 1537 Pomar-20-30
559. Engering F. 1534 DD-70-156
  Felix R.J. 1534 Rijswijk-40= 
561. Koks P.W. 1533 DD-71-77
    HSV-25  
562. Dekker J. 1532 Lierse-20+67
563. Berg J.C. v/d 1530 SIO-12-29
    WSC-44  
  Dongen G. van 1530 Scheve Toren-19  
565. Berghuis P. 1529 Pomar-21= 
  Nieswaag J. 1529 Lierse-21-79
567. Spaans L. 1522 DD-72= 
568. Breuker H. 1521 Promotie-55+8
  Oosterbaan T.J.D. 1521 Pionnetjes-2+24
570. Jong A. de 1520 Lierse-22-1
571. Zwemstra L. 1519 Prometheus-12+50
572. Dijkstra R.W. 1518 SHTV-42-14
  Man P.M.J. de 1518 Pomar-22-8
  Varenkamp F.M. 1518 Botwinnik-42+24
575. Nieuwkerk L. van 1517 Schaakmat-25-16
    WSC-45  
  Schuppen H. van 1517 Rijswijk-41-9
577. Knigge M. 1513 Rijswijk-42+48
578. Knigge H. 1511 Rijswijk-43+18
579. Trouwborst T.C. 1510 SHTV-43+32
580. Steemers V. 1509 Pomar-23-57
581. Hoek F. 1506 Promotie-56+10
582. Heiden J. van der 1505 DSC-81+37
583. Ee W. van 1503 Rijswijk-44+172
  Liefde F.G.J. de 1503 Haeghe Ooievaar-36-27
  Smit N. 1503 Promotie-57-1
  Zwan J. van der 1503 RSC-BP-20-29
587. Langeveld A. 1498 SHTV-44  
588. Butterman G.H. 1497 DCSV-11-50
    Pomar-24  
589. Croes J.C. 1496 Haeghe Ooievaar-37+15
  Kuyvenhoven R. 1496 HSV-26= 
591. Vries R. de 1495 Promotie-58-28
592. Akkerboom B. 1493 Rijswijk-45= 
  Jong B. de 1493 Botwinnik-43-83
  Sas A.A. van 1493 Pomar-25-34
595. Krabbedam P. 1492 Promotie-59+3
596. Boers F.J. 1491 Schaakmat-26-22
    WSC-46  
  Smit F. 1491 DSC-82+43
598. Patty F. Al 1490 Voorburg-6+39
  Schouten N.C. 1490 RHC-Arena-19-41
600. Jong D. de 1488 HSV-27= 
601. Boer R. de 1487 RSC-BP-21-54
  Tjahjadi P. 1487 Rijswijk-46+54
603. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-45+6
  Falandt J.H.C. 1486 Pomar-26= 
605. Boer A.C. 1485 DD-73+21
606. Rodijnen M.W.J. 1482 Lierse-23+37
607. Kolk J. v/d 1479 Prometheus-13-3
  Lucas H. 1479 RSC-BP-22-64
609. Merle R. 1478 SIO-13+98
    WSC-47  
610. Poots R.P. 1476 DSC-83+4
611. Knoester J.A. 1475 Rijswijk-47+22
  Woestenenk J. 1475 Pomar-27= 
613. Hoseni A. 1472 Bobby Fischer-12-3
  Sluis J. van der 1472 DD-74  
615. Doeves A. 1468 Botwinnik-44-25
616. Burg W. van der 1467 Rijswijk-48-60
617. Nicolaas V. 1466 Rijswijk-49-86
618. Corpeleijn A.W.F. 1465 Botwinnik-45-25
619. Pol Th. van der 1464 Rijswijk-50= 
620. Kauffman W.F.N. 1463 Pomar-28+18
621. Riet P.H.M. van 1462 DSC-84-28
622. Sutrisno A. 1461 Scheve Toren-20-13
623. Duijf A.W. den 1460 SIO-14+9
    WSC-48  
  Scherpenisse R. 1460 DSC-85-7
625. Becker J. 1459 Paris-3+46
626. Boekestijn P. 1456 Lierse-24+84
627. Bonsel J. 1455 SHTV-46+10
628. Haar B. van der 1453 Schaakhuis-27+55
  Zuyderwijk G. 1453 SIO-15-14
    WSC-49  
630. Claushuis M. 1452 Bobby Fischer-13= 
  Tegelaers Y. 1452 Prometheus-14-21
632. Bussmann G. 1451 DSC-86-42
    Prometheus-15  
  Reede L. van 1451 DSC-86-76
634. Zonderland H. 1449 DSC-88-47
635. Jutte W.P.M. 1448 Promotie-60-11
  Ruiter R. de 1448 DD-75+49
637. Nieuwkerk J. van 1447 Schaakmat-27= 
  Splint C.E.R. 1447 Botwinnik-46  
639. Zonneveld J. 1444 DCSV-12+17
    Pomar-29  
640. Groot A.N.G. 1443 Schaakmat-28+74
    WSC-50  
641. Zwart A. v/d 1441 SHTV-47= 
642. Engelen N. 1440 DD-76= 
  Rijswijk T. van 1440 Pomar-30-16
644. Stap H.A.G. van der 1439 Pomar-31-51
  Stuut K. 1439 RHC-Arena-20-10
646. Bragonje H. 1437 Promotie-61+16
  Nienhuis J. 1437 Voorburg-7+71
  Vreede H. de 1437 Botwinnik-47-30
649. Vlies F. van der 1436 Promotie-62+107
650. Vries A. de 1434 DD-77-13
651. Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
652. Amir B. 1430 Lierse-25  
653. Buijs A. 1428 RHC-Arena-21+101
654. Hijma P. 1427 Promotie-63  
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-22-24
656. Jacobs H. 1424 Pomar-32-16
  Tirondaz A. 1424 Schaakhuis-28  
658. Kruk A. v/d 1423 SIO-16-37
    WSC-51  
659. Wal C.M. v/d 1422 SIO-17+32
    WSC-52  
660. Slagboom G. 1421 Pomar-33= 
661. Alphenaar J. 1420 Promotie-64= 
662. Berg J. v/d 1418 Lierse-26+118
663. Middeldorp A.G.M. 1416 Haeghe Ooievaar-38-5
664. Bottema R. 1415 Bobby Fischer-14+24
  Westmaas J.J. 1415 Botwinnik-48+117
666. Berger R.L.M. 1414 RSC-BP-23-118
  Boot H. 1414 HSV-29-61
668. Kok F. de 1413 Rijswijk-51+154
669. Trommel J.C. 1412 DCSV-13+12
670. Lohrer M.T.A. 1409 Pomar-34+42
  Roo J. de 1409 Promotie-65+10
672. Pettinga P.C. 1408 Botwinnik-49-38
  Wessem J.M. van 1408 Paris-4-12
674. Lim D. 1405 Bobby Fischer-15-61
675. Eibergen R. van 1404 DD-78+1
676. Karagantcheff D.V. 1402 DD-79  
  Marcus A. 1402 HSV-30= 
678. Bottema E. 1400 Bobby Fischer-16-20
  Poppe O. 1400 SHTV-48  
680. Hofman A.M. 1399 DCSV-14  
  Hählen R. 1399 HSV-31-20
682. Al Sam H. 1396 Botwinnik-50= 
683. Meiden G.W. v/d 1395 SHTV-49-41
  Vetten P.A.M. de 1395 Lierse-27+11
685. Middelkoop E. 1394 Botwinnik-51+30
686. Werven H. van 1392 Promotie-66-44
687. Kwappenberg E. 1391 SHTV-50  
688. Mooren L.M. 1390 Botwinnik-52+103
689. Janssen T. 1388 Schaakmat-29+18
    WSC-53  
690. Hendriks H. 1386 Prometheus-16+35
691. Blaauw F. 1384 Bobby Fischer-17+13
  Schoon C. 1384 Promotie-67-26
693. Zaalen J. van 1380 RHC-Arena-23-11
694. Trommel E.S. 1376 Promotie-68= 
695. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-52= 
  Muusers J. 1375 RHC-Arena-24-30
697. Attema M.E. 1374 Paris-5-27
698. Mook R.J. 1370 Rijswijk-53= 
699. Chervet H. 1367 Bobby Fischer-18+30
  Madian A. 1367 Pomar-35  
701. Geest M. van 1366 Schaakmat-30-66
    WSC-54  
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
703. Duivenboden R. van 1362 Haeghe Ooievaar-39+15
  Koornneef A. 1362 Lierse-28+77
705. Kanbier M. 1360 Promotie-69  
  Kats M. 1360 SHTV-51= 
    SIO-18  
  Millenaar K.J. 1360 SIO-18+23
    WSC-55  
708. Bom A. 1359 Schaakmat-31= 
    WSC-56  
  Buijs G. 1359 Lierse-29-24
710. Caspers E. 1358 Botwinnik-53-14
  Nederpel A.L. 1358 DCSV-15+2
  Willik B. van der 1358 DSC-89-53
713. Heyningen R.J.M. van 1357 Lierse-30-27
  Slaman G. 1357 SIO-20= 
    WSC-57  
  Soeterbroek P. 1357 Botwinnik-54-4
716. Rijkom W. van 1354 Promotie-70+174
717. Kossen M.A. 1353 Paris-6-128
718. Hofland J. 1352 SIO-21+45
    WSC-58  
719. Hettfleisch M. 1349 Promotie-71+56
  Prins J. 1349 Lierse-31+33
721. Bergers J. 1348 Pomar-36+18
  Sluis H.W. v/d 1348 RHC-Arena-25-25
723. Meer L.J. van der 1347 SHTV-52-35
  Poot W. 1347 Lierse-32+11
725. Dekker R. 1344 Promotie-72-31
726. Berckel J. van 1337 SHTV-53  
727. Vogelaar W.A. 1336 Schaakmat-32-15
    WSC-59  
728. Hout G. v/d 1332 SIO-22+5
    WSC-60  
729. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9-5
  Oomes M. 1331 Schaakmat-33-32
    WSC-61  
731. Zuydgeest L.D.A. 1330 DSC-90-22
    Prometheus-17  
732. Asperen H. van 1329 Botwinnik-55= 
  Krempel J. 1329 DSC-91-44
734. Huybens P.M. 1328 HSV-32-8
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-40-49
736. Hanewald E. 1326 DSC-92-69
737. Lagerwerf L. 1323 Lierse-33-47
738. Ham J. van 1321 DSC-93  
739. Verschuren K. 1319 Bobby Fischer-19-66
740. Grootscholten L. 1314 SIO-23-31
    WSC-62  
  Modderman A.H. 1314 Botwinnik-56+30
742. Bree C.P.R. van 1313 Paris-7  
743. Ende H. van den 1305 Lierse-34-45
744. Eijgenraam W.W.C.M. 1304 Voorburg-10= 
745. Remmerswaal W. 1301 Haeghe Ooievaar-41+24
746. Gastaldi G. 1298 Pomar-37-45
747. Rens J.G. 1296 Botwinnik-57+4
748. Tavakolly N. 1295 Paris-8-4
749. Haan J. de 1294 Schaakmat-34-2
    WSC-63  
750. Knaap J.C.M. van der 1293 Schaakmat-35-36
    WSC-64  
751. Gaag N. v/d 1292 WSC-65= 
  Kuijper W. 1292 Lierse-35-37
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
754. Feringa A. 1289 Lierse-36-22
755. Jong A. de 1288 DSC-94-37
756. Bijster H. 1287 Voorburg-12= 
  Liefde M.S. de 1287 Haeghe Ooievaar-42+104
758. Bouma H.H. 1272 SHTV-54+14
  Samuels de Wilde B.H. 1272 Bobby Fischer-20+14
760. Boersma L. 1271 Haeghe Ooievaar-43+4
761. Rijn P. van 1267 Bobby Fischer-21-54
762. Oosterom G. 1265 Lierse-37-141
763. Torenstra J. 1263 DSC-95-56
    Prometheus-18  
764. Karunatilaka G. 1261 Bobby Fischer-22+8
  Oomes A. 1261 Schaakmat-36+165
    WSC-66  
766. Verspeek C. 1256 Schaakmat-37= 
    WSC-67  
767. Dijk L.B. van 1250 SHTV-55= 
768. Schuyer E.H. 1247 Bobby Fischer-23  
769. Reichel T.M. 1245 Schaakmat-38  
    WSC-68  
770. Vreugdenhil J. 1243 Lierse-38-43
771. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-44-21
772. Valstar-Valstar N. 1238 Lierse-39-28
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-19= 
774. Keekem J.C. van 1235 Voorburg-13+22
775. Homulle H. 1232 Haeghe Ooievaar-45  
  Lamping M. 1232 Lierse-40-101
777. Kommer J. 1229 Rijswijk-54+18
778. Keuzenkamp Y.M. 1228 SHTV-56-20
779. Giele R. 1225 DSC-96-49
  Meer S. v/d 1225 DSC-96= 
781. Helfferich G. 1224 DD-80+109
782. Hartmann J. 1223 DCSV-16+31
783. Sonnaville J. de 1221 RHC-Arena-26-12
784. Onderwater M. 1218 Schaakmat-39+2
    WSC-69  
785. Hogendoorn T. 1209 Rijswijk-55+13
  Vos R. 1209 DSC-98  
787. Dijk H. van 1197 SIO-24-48
    WSC-70  
788. Gaag-Pronk C.H. v/d 1192 SIO-25= 
    WSC-71  
789. Ham W. van der 1191 Botwinnik-58  
790. Vermeulen W. 1189 SHTV-57= 
791. Giele M. 1187 DSC-99+39
  Schaafsma B.J. 1187 Paris-9-104
793. Rijkom R. van 1179 Promotie-73  
794. Huysman L. 1176 WSC-72= 
795. Tiersma J.B. 1168 Schaakmat-40+38
    WSC-73  
796. Lindhout P.B. 1164 RHC-Arena-27-19
797. Ploeg J.G. van der 1159 Promotie-74= 
798. Wel F. van der 1156 Lierse-41+32
799. Rijn O. van 1142 Bobby Fischer-24= 
800. Helfteren T. van 1141 DCSV-17  
801. Mos C.J. 1140 SIO-26= 
    WSC-74  
802. Oudheusden J. van 1132 DSC-100  
803. Lelieveld K. 1128 SHTV-58  
804. Meijden J. van der 1125 RHC-Arena-28-20
805. Taal W.M. 1123 RSC-BP-24-17
806. Zalm I. v/d 1122 Schaakmat-41-187
    WSC-75  
807. Kok C. de 1082 Rijswijk-56+40
808. Frima L. 1074 Paris-10-70
809. Westerduin R. 1069 Botwinnik-59-2
810. Brussaard M. 1068 Rijswijk-57  
811. Westerouen van Meete M.J.A. 1065 Paris-11  
812. Roozen W.F.M. 1056 Bobby Fischer-25= 
  Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-25-16
814. Blanter M. 1051 DSC-101-3
815. Berhitoe D. 1048 DSC-102  
816. Groenhof K. 1023 Bobby Fischer-27+11
817. Bruinsma J.P. 1017 Promotie-75  
818. Lelieveld T. 1015 SHTV-59  
819. Hoekstra G. 1001 Prometheus-20-40
820. Ruijgrok G. 993 Bobby Fischer-28  
821. Meijden G. van der 978 RHC-Arena-29+8
822. Willemsen K. 976 Haeghe Ooievaar-46  
823. Hettema B.L. 969 Rijswijk-58-27
824. Brulleman F. 952 Rijswijk-59-68
825. Meinders H. 931 Lierse-42+10
826. Boonman W. 926 Scheve Toren-21  
827. Ketting S. 916 Rijswijk-60  
828. Wang D. 914 Bobby Fischer-29= 
829. Eijk D.J.G. van 907 Schaakmat-42  
    WSC-76  
830. Andriessen F.J.A. 828 Botwinnik-60  
831. Klugt T. van der 781 DSC-103  
832. Scheele L. 762 Bobby Fischer-30-4
833. Leeuwen R. van 732 Rijswijk-61  
834. Liefde J. de 708 Haeghe Ooievaar-47  
835. Hogendoorn F. 618 Rijswijk-62= 
836. Hartzheim I. 596 Haeghe Ooievaar-48  
Artikel aangelegd op: 03-11-2010
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.