Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 augustus 2010
Geschreven door Paul Koppens   
17-08-2010
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 augustus is (met enige vertraging) een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2010. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 augustus 2009 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 augustus 2010 en veranderingen sinds 1 augustus 2009

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2689 DSC-1+166
2. Wiel John van der 2462 DD-1-14
3. Jong Jan-Willem de 2432 WSC-1-19
4. Kleijn C. 2429 Bobby Fischer-1+55
5. Oosterom Chiel van 2417 Bobby Fischer-2+37
    DSC-2  
6. Michielsen Joost 2371 Bobby Fischer-3+13
    DSC-3  
7. Blokhuis Edgar 2337 DD-2+47
8. Erwich Frank 2319 Bobby Fischer-4+22
9. Wortel Marten 2309 DSC-4-9
10. Kuipers Eelco 2300 Promotie-1+38
11. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
12. Kelder Joram op den 2281 Bobby Fischer-5-51
    DSC-5  
13. Ruijgrok Dennis 2274 Bobby Fischer-6-37
14. Pijpers Arthur 2272 Botwinnik-1+41
15. Meijer Dolf 2253 Pionnetjes-1+34
16. Coene Igor 2242 Promotie-2-18
17. Pietersma Menno 2241 Schaakmat-1+30
    WSC-2  
18. Vorm Teun van der 2236 Botwinnik-2-14
19. Dijk Timon van 2234 Schaakmat-2+38
    WSC-3  
20. Prakken Gerrit 2231 DD-4+57
21. Bannink Bernard 2230 Promotie-3-18
22. Irwin Mark 2225 Bobby Fischer-7+2
23. Meng Roger 2214 Botwinnik-3+110
24. Breukelman Jan 2203 Bobby Fischer-8+7
  Legemaat G. 2203 DSC-6-44
26. Werksma Arie 2202 DD-5-44
27. Provoost Simon 2201 Bobby Fischer-9-9
28. Kirana Marco 2200 DSC-7+112
29. Blom Vincent 2196 Bobby Fischer-10+18
30. Egmond Rogier van 2190 DD-6-2
31. Padurariu Ciprian 2188 DSC-8  
32. Nies Pauline van 2187 DSC-9+58
33. Hofland Leonard 2186 DSC-10= 
  Vistisen Lars 2186 DD-7+68
35. Barendse Ted 2178 DSC-11+49
36. Ruiter Danny de 2176 Bobby Fischer-11+51
37. Helvoort Rob van 2169 Rijswijk-1= 
38. Fokkink Robbert 2168 Prometheus-1-4
39. Brasser Paul 2167 WSC-4+30
40. Kommer Bas 2153 Rijswijk-2+32
41. Hortensius Lisa 2149 DSC-12+143
42. Meulenbroek Kim 2145 DSC-13+33
43. Middelveld Martine 2142 DSC-14+21
44. Dop Arend van 2141 DSC-15= 
45. Liem Raymond 2138 Schaakhuis-1-4
46. Steen Jan-Aart van der 2135 Scheve Toren-1-28
47. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
48. Happel Henk 2126 DD-8+30
49. Overdam Julian van 2123 Bobby Fischer-12+8
50. Ootes Lennart 2121 DSC-16+65
51. Dickhoff Ronald 2119 DD-9+16
  Hofman Marnix 2119 WSC-5+6
  Vlam Horatio 2119 DSC-17+17
54. Cupido Alexander 2117 Rijswijk-3+25
55. Schrik Rachid 2116 DSC-18= 
56. Hoving Michael 2114 Rijswijk-4-5
  Lindner Jan-Joost 2114 DD-10-58
58. Mannen Henk 2105 DSC-19= 
59. Zanten William van 2097 SHTV-1+5
60. Zetten Maarten van 2093 Promotie-5+108
61. Vos Jan-Pieter 2090 DSC-20+2
62. Ahlers Ben 2087 Promotie-6-37
  Dessing Bastiaan 2087 Bobby Fischer-13+21
    SHTV-2  
  Noordhoek Henk 2087 Promotie-6+40
  Slaa R. 2087 DSC-21-13
66. Bas P. de 2086 DSC-22-18
67. Buzing Pieter 2085 DSC-23+33
68. Bergh Jan van den 2081 Promotie-8+68
69. Oranje R. 2080 DSC-24-18
70. Duijzer Jan Willem 2075 Botwinnik-4-26
  Zandwijk Jan-Peter van 2075 DSC-25+21
72. Valstar Johan 2074 Schaakmat-3-1
    WSC-6  
  Voogt Bob 2074 DSC-26+62
74. Anema Walter 2070 DSC-27+72
  Waard J.A.M. de 2070 DD-11+43
76. Beltz Dolf 2068 DSC-28= 
77. Segers H. 2062 SHTV-3+96
78. Zwartveld Hans 2061 Schaakhuis-2+35
79. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
80. Glimmerveen Martin 2058 DSC-29-26
81. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-14= 
82. Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-5+51
83. Aagaard Michael 2045 SIO-1+20
    WSC-7  
84. Pouwels John 2043 Botwinnik-6-25
85. Schendstok Bernard 2042 DD-12-2
86. Kentstra Wim 2040 Scheve Toren-2+88
87. Stolte Maarten 2039 SHTV-4+30
88. Borst Filip 2038 DSC-30+71
89. Koelmans Jan Willem 2031 DD-13+35
  Verbaan Bart 2031 RSC-BP-1+9
91. Woerden Michiel van 2028 Schaakmat-4+25
    WSC-8  
92. Overdam Jan van 2027 Bobby Fischer-15+86
93. Munnik Talitha 2020 DSC-31-26
  Prangers Toine-Gera rd 2020 DSC-31+1
95. Have Roland ten 2019 DSC-33+206
  Vreugdenhil Frans 2019 DD-14+82
    Schaakmat-5  
    WSC-9  
97. Bosma Arend 2018 DSC-34= 
98. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-5= 
99. Pauw Sander 2013 SHTV-5-42
100. Enschede Ernst 2012 DD-15-23
101. Flohil Jaap 2011 DSC-35-36
  Meer Kees van der 2011 DSC-35+27
    Prometheus-2  
103. Broekman Willem 2010 Promotie-9-114
  Hoynck van Papendrec Frans 2010 Rijswijk-6-17
105. Leenman Dennis 2009 Schaakhuis-3+77
106. Huizen H. van 2007 Haeghe Ooievaar-4+86
    Prometheus-3  
107. Vesters Melchior 2004 SHTV-6-58
108. Hennink Erik 2000 Promotie-10-41
109. Monté P.J. 1998 DD-16-79
110. Lisdonk Lucien van de 1997 DSC-37+19
111. Landsbergen Ron 1996 Promotie-11+17
  Mostert Joost 1996 Promotie-11-30
  Vink Wim 1996 DD-17+82
114. Kolodkin Daniil 1995 DD-18  
  Thakoerdien Jerrel 1995 DD-18  
116. Wiersma Arno 1992 DSC-38+2
    Prometheus-4  
117. Klop Tjomme 1990 SHTV-7+41
118. Blankespoor Jan 1988 Promotie-13+18
  Dekker Kees 1988 Scheve Toren-3-32
120. Voorberg Kees 1986 DSC-39+18
121. Bode Christian de 1985 Bobby Fischer-16= 
122. Kindt Manfred 1984 WSC-10-33
123. Smeele Pieter 1982 DD-20= 
124. Sibbing Sjaak 1981 Promotie-14-46
125. Leezer Roel 1980 Rijswijk-7-29
  Swart Sipke de 1980 Promotie-15+54
127. Voorberg Johan 1976 SIO-2-29
    WSC-11  
128. Kuyvenhoven Marco 1973 WSC-12-40
129. Liempt Michael van 1966 Rijswijk-8+101
  Milort Gerard 1966 RSC-BP-2+9
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
132. Buchly Stefan 1965 Botwinnik-7-27
133. Goossens Pieter 1959 DSC-40-16
134. Eberle Jan 1958 HSV-1+21
135. Voorn Martin 1956 Bobby Fischer-17+9
136. Gieben Stijn 1955 SHTV-8+237
  Tamerus Henrik 1955 DSC-41-28
138. Duin Vincent 1953 RSC-BP-3= 
  Munninghoff Alexander 1953 DD-21-13
140. Boerkamp H.A.J. 1951 Promotie-16-30
  Marel Eric van der 1951 Bobby Fischer-18-19
142. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-22= 
143. Vegt Seth van der 1948 DSC-42-18
144. Berg Bas van der 1946 Schaakhuis-4-10
  Hoogland Mike 1946 SHTV-9-95
  Huijzer Joop 1946 Promotie-17+8
147. Goudriaan Tony 1936 Botwinnik-8-1
    Rijswijk-10  
  Vis Peter 1936 RHC-Arena-1-5
149. Broek Willem-Jan van den 1935 DSC-43= 
150. Montsma Foppe-Jan 1934 DD-23-23
151. Rost van Tonningen Otto 1933 DD-24-86
152. Vries Jan-Pieter de 1931 DSC-44+38
153. Steffers Hendrik 1929 Rijswijk-11+8
154. Baas Rijnko 1924 Rijswijk-12+13
    Schaakhuis-5  
155. Henke Aleksander 1923 SHTV-10-5
156. Verolme Martin 1920 DSC-45+29
157. Wichhart Maarten 1918 Promotie-18-30
158. Dries Alex 1917 RHC-Arena-2+33
159. Wolvekamp O. 1916 HSV-2+52
160. Kunnen Ruurd 1915 Promotie-19+9
161. Peerdeman Nico 1910 Promotie-20+33
162. Thijssen A.W. 1909 HSV-3-28
    Haeghe Ooievaar-5  
163. Manoch Maurice 1908 Botwinnik-9+113
164. Smit Rudi de 1906 Scheve Toren-4+74
165. Bodaan Ton 1904 HSV-4-22
    SHTV-11  
166. Baas Hans 1903 Promotie-21+14
167. Lom Rob van 1901 Schaakmat-6+31
    WSC-13  
168. Vermeer H. 1900 Scheve Toren-5-12
  Wijk H.L. v/d 1900 Promotie-22+82
170. Jonkman David 1896 Schaakhuis-6+2
  Meij Marc de 1896 Schaakhuis-6  
172. Pronk Rik 1891 SHTV-12-3
173. Jacob Ruben s' 1890 Botwinnik-10+31
174. Baak Evert 1889 SHTV-13+51
  Dekker Ard 1889 Schaakmat-7+24
    WSC-14  
  Hart Johan 't 1889 Lierse-1-45
177. Bieger Thierry 1888 Pomar-1+11
    WSC-15  
178. Gaemers Peter 1885 Rijswijk-13-2
179. Eggink Gerhard 1883 Promotie-23+47
180. Gallardo Banez Alfonso 1882 Rijswijk-14+21
  Gent Aad van 1882 Scheve Toren-6+28
182. Schuurman Hess Arjen 1881 Promotie-24+122
  Straaten Marco van 1881 SHTV-14-79
184. Mazuera Vargas Carlos 1876 HSV-5= 
185. Nijs Thimo de 1875 DD-25-81
186. Groot Akshaya de 1873 DD-26= 
  Mulder P. 1873 DD-26-8
  Nepveu Manuel 1873 Promotie-25-51
  Tsai Wong 1873 Promotie-25+14
190. Beijersbergen Joop 1868 Bobby Fischer-19+41
  Lopies Andre 1868 DD-28+2
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Smits Rob 1868 DSC-46+50
  Zijden A.Q. v/d 1868 RSC-BP-4-21
195. Nagtegaal J.A. 1867 DD-29= 
  Orsouw Theo van 1867 RHC-Arena-3+25
197. Middelkoop Erik 1865 Botwinnik-11+23
198. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
200. Ouwens Bert 1860 Promotie-27-18
201. Mellens Martin 1859 Voorburg-1+3
202. Bos F.P. van den 1856 DD-30-30
    Haeghe Ooievaar-8  
  Hoogeveen F.R. 1856 HSV-6= 
  Kamar Muhannad 1856 RHC-Arena-4-38
205. Leeuwen Olav van 1855 SHTV-15+38
206. Eising Henry 1854 Scheve Toren-7+1
  Graaf sr. J. de 1854 Scheve Toren-7-33
  Segger A. 1854 SHTV-16= 
  Versteegh Mark 1854 DSC-47+22
210. Smaal Lourens 1853 Botwinnik-12-42
211. Baak Karl 1850 SHTV-17+52
  Harmanus Norbert 1850 Schaakhuis-8-31
  Zijden J.A. v/d 1850 RSC-BP-5-37
214. Heijgen Diederik van 1848 DSC-48+118
215. Torenstra Rene 1847 DSC-49-8
    Prometheus-5  
216. Tan John 1844 Promotie-28-14
217. Nobel Corniel 1842 DSC-50+81
218. Dekker Derk 1840 Schaakhuis-9-59
  Diepen Hugo van 1840 Botwinnik-13+46
220. Sluijs Lothar van der 1839 DD-31+5
  Staden jr. Mildo van 1839 Promotie-29-12
222. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-16= 
  Henn Reinhard 1838 DD-32+18
224. Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-10= 
225. Kaptein Jan 1834 Promotie-30-38
226. Waard Remko de 1833 DD-33-52
  Witt Dick de 1833 Botwinnik-14-5
228. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
229. Meulemans Bart 1827 DSC-51-5
  Voermans Adri 1827 DD-34-8
231. Nieuwkerk Dirk van 1825 SIO-3+38
    WSC-16  
232. Snikkers Naomi 1824 DSC-52-71
233. Dekker Jan 1823 Schaakmat-8+15
    WSC-17  
234. Nicoll Noah 1822 DD-35+71
235. Oversloot Wilco 1821 SIO-4-2
    WSC-18  
  Then Hans 1821 Schaakhuis-11-8
237. Eesteren Jaap van 1820 DD-36-20
238. Kraakman Mark 1818 Rijswijk-17+27
239. Mulders Rinze 1817 Botwinnik-15-12
240. Boer Paul den 1816 SHTV-18-87
  Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-18= 
242. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9= 
243. Reimer Wim 1814 DD-37-19
244. Brouwers Reggy 1813 Schaakhuis-12+34
  Ham Marc van der 1813 Botwinnik-16+72
  Schwencke Allard 1813 Bobby Fischer-20= 
247. Vromans Nico 1812 HSV-7+66
248. Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-13= 
249. Jong Jaap de 1807 Lierse-2-18
250. Arends H. 1806 DD-38-50
  Gerritsen C.W.A. 1806 Pomar-2-45
252. Beeren Thom 1805 Botwinnik-17+10
  Felkers J.M. 1805 DD-39= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6= 
255. Bojanowski Roman 1801 Rijswijk-19+14
256. Oudewaal Vincent 1798 DD-40+30
257. Koreman Eric 1797 DD-41-60
  Michielen Frank 1797 Botwinnik-18-9
259. Meijering Marijke 1795 Scheve Toren-10+3
260. Ingenhoes P.H. 1793 RSC-BP-7+11
  Middelkoop Arno 1793 Botwinnik-19+50
  Schoonman Ivo 1793 SHTV-19= 
  Willighagen Gert-Jan 1793 SHTV-19-30
264. Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9= 
    WSC-19  
265. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-20= 
266. Kreek Michiel de 1790 DSC-53= 
267. Spronsen A. van 1789 SIO-5+7
    WSC-20  
268. Bottema Timo 1787 Bobby Fischer-21-2
  Wareman D. 1787 RSC-BP-8+7
270. Beeloo Jean Miche l 1786 Schaakhuis-14+51
  Kuin Sjaak 1786 Schaakhuis-14= 
272. Minnema Rens 1785 Promotie-31+4
273. Veldhuizen Niels 1784 Promotie-32+2
  Zwolsman P.A. 1784 DD-42-10
275. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-21-15
276. Donk Jan v/d 1782 DSC-54-10
  Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-10= 
  Mulders Ed 1782 Rijswijk-22-7
279. Holst R.E.H. v/d 1780 HSV-8+21
280. Corneth Bert 1775 HSV-9-30
281. Duijvesteijn Leo 1773 Schaakmat-10+2
    WSC-21  
  Regeer P.A. 1773 Haeghe Ooievaar-11+12
    Schaakhuis-16  
283. Olvers E. 1772 SHTV-21+17
  Schalen John 1772 RHC-Arena-5+2
285. Os Wim van 1771 Botwinnik-20-36
  Ruigt Casper 1771 Scheve Toren-11+6
287. Termaat Alfons 1768 Botwinnik-21-3
288. Bovenlander Theo 1765 SHTV-22-71
  Bruls Osman 1765 Schaakhuis-17-12
  Leuken Alex van 1765 SHTV-22  
291. Berg Jaap van den 1764 Promotie-33+67
  Broos Simon 1764 DSC-55+28
  Kuipers Hielke 1764 Promotie-33-8
294. Bakels Rosanne 1762 DD-43+44
295. Eijsbroek Dave 1761 Botwinnik-22-109
  Theijn Dave 1761 Scheve Toren-12-46
297. Tjioe Patrick 1760 Schaakhuis-18-41
298. Chautie Manodj 1758 Schaakhuis-19  
299. Ferrier Yvonne 1757 Botwinnik-23+14
  Scholten J.J.H. 1757 RHC-Arena-6-3
  Taverne Nadeem 1757 Schaakhuis-20+30
302. Dijk Teun van 1756 Lierse-3+100
  Roeleveld Koos 1756 HSV-10+71
    SHTV-24  
304. Mittertreiner A.J. 1754 HSV-11+71
305. Ramondt Dennis 1752 RSC-BP-9-26
306. Markenstein W. van 1751 Pomar-3+23
307. Beekman G. 1750 Pomar-4-7
  Beekum Thomas van 1750 Botwinnik-24-37
309. Bons M.M. 1749 Haeghe Ooievaar-12-30
  Hardiek Jetse 1749 Promotie-35-42
  Ploeger D. 1749 Haeghe Ooievaar-12+7
312. Bos Frank van den 1748 Rijswijk-23+12
  Heek Peter 1748 Botwinnik-25-85
314. Stap Harry van der 1747 Rijswijk-24-29
315. Marincic Olivier 1746 DSC-56+2
316. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
317. Broeder Leno den 1744 Schaakmat-11+2
    WSC-22  
318. Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
319. Gijsen Carel 1742 HSV-12+12
    Rijswijk-25  
  Rabeling B.D. 1742 DSC-57+13
321. Verduijn Adriaan 1741 Lierse-4-34
322. Hylkema Titus 1740 RHC-Arena-7+13
323. Leentvaar Coen 1739 DSC-58+93
  Mors Adriaan ter 1739 DSC-58+35
    Prometheus-6  
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-26= 
  Tamerus Jan 1739 Lierse-5= 
327. Postma Jan 1738 DD-44+73
328. Ferschtman Felix 1737 Pomar-5+25
  Minnema Hans 1737 Promotie-37-17
  Vink Kees 1737 Pomar-5+7
331. Graaf E. v/d 1735 DD-45-24
332. Jager Mark 1733 HSV-13+49
333. Paalvast A.G.M. 1732 DCSV-1-49
334. Bartel Jan-Kees 1731 DD-46-65
  Meer Perry van der 1731 Pomar-7-17
336. Wentholt Frans 1730 DD-47+35
337. Heeres Reinier 1729 DSC-60-49
338. Knops H. 1728 Promotie-38+30
339. Aga Suroud 1727 Botwinnik-27= 
340. Germeys Bart 1724 Prometheus-7+5
341. Haan Hans de 1723 HSV-14-28
  Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-28= 
343. Kooij Nol 1722 Pomar-8-28
344. Boer Pepijn de 1721 Schaakhuis-21-24
  Mudde H. 1721 Pomar-9+35
  Vermeulen Johan 1721 DSC-61-8
347. Kerkhof C. 1720 Scheve Toren-13-6
348. Gouzij Nico 1719 SHTV-25-1
349. Heiden Jan v/d 1716 SIO-6+3
    WSC-23  
  Leeuwe F. de 1716 RSC-BP-10+5
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
352. Strien Bart van 1715 Rijswijk-26+2
353. Berger Otto 1714 Rijswijk-27-30
354. Palm G.F. 1713 DSC-62= 
355. Kirana Nancy 1711 DSC-63-3
  Noija Hans Ortwi n 1711 DD-48-33
357. Berendse F.N. 1709 Pomar-10-7
358. Duijvesteijn Wim 1707 Schaakmat-12-74
    WSC-24  
  Kuyvenhoven Vincent 1707 Schaakmat-12+12
    WSC-24  
360. Alders R.H. 1706 Schaakhuis-22-11
  Busman Jan 1706 Promotie-39-50
  Rekveldt M.Th. 1706 DSC-64-43
363. Ham Ben van 1705 HSV-15= 
364. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8= 
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-26  
366. Holst Fred v/d 1703 HSV-16+9
  Meer J. v/d 1703 Haeghe Ooievaar-14-1
368. Terpstra J.T. 1702 Pomar-11-46
369. Wisse Niek 1701 SHTV-26+20
370. Arp Gerard 1700 Botwinnik-29-36
371. Kampen F.F. van 1699 DD-49-24
  Vries Ronald de 1699 Promotie-40-15
373. Nicolaas Han 1698 Pomar-12+26
374. Kemeling A.E. 1696 DSC-65+16
  Sikkes P. 1696 SHTV-27-27
376. Wagner A.M. 1695 Haeghe Ooievaar-15-14
    SHTV-28  
377. Hofstee Piet 1694 DSC-66+57
    Prometheus-8  
378. Leeuwen J. van 1693 SIO-7-12
    WSC-27  
  Manen R.A. van 1693 DD-50+18
380. Spierings Ben 1691 SHTV-29-5
  Spronsen Mischa van 1691 Promotie-41+67
  Zoun Rogier 1691 Botwinnik-30+64
383. Gelpke R.F. 1690 DSC-67-49
384. Toxopeus G.M.B. 1689 Promotie-42+1
385. Langerak J.H. 1688 Haeghe Ooievaar-16-15
  Tichler Alexander 1688 Paris-1= 
387. Alsemgeest Nico 1687 Lierse-6+94
  Vissers R. 1687 Haeghe Ooievaar-17-13
    Pomar-13  
389. Ameling Bob 1686 Botwinnik-31+25
390. Kaptein Frank 1685 Promotie-43= 
391. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-18-12
392. Veen Rens ter 1681 DCSV-2-21
393. Horst G. 1680 DD-51-62
394. Duijvesteijn Andre 1679 Schaakmat-15+29
    WSC-28  
395. Navrat Roman 1678 HSV-17-54
396. Valstar Jan 1677 Lierse-7+60
397. Lubbe Lex van der 1675 Bobby Fischer-23+14
    HSV-18  
  Martens F.M. 1675 Promotie-44+1
  Snijders F. 1675 Rijswijk-28-16
  Veldhuizen Jan 1675 Promotie-44-19
401. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-29  
  Delden Jan van 1674 SHTV-30-16
403. Lindhout Danny 1673 SHTV-31+11
404. Boermans R. 1671 DCSV-3+25
  Jong Bert de 1671 Schaakmat-16+31
    WSC-30  
406. Bik Wouter 1670 Botwinnik-32-71
  Stolte K.P. 1670 Pomar-14-9
408. Jong-v/d Berg Gera de 1668 Lierse-8+112
  Korving Cornelis 1668 DSC-68+22
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-9= 
411. Boersma F.W. 1666 Haeghe Ooievaar-19-24
  Groothuis W. 1666 Bobby Fischer-24-41
413. Eering Peter 1665 Schaakmat-17-22
    WSC-31  
  Houten Ron van 1665 Schaakhuis-23+40
415. Meiden Geurt Jan van der 1664 SHTV-32-26
  Nies Dingeman van 1664 Promotie-46-2
417. Wallinga J. van 1663 SHTV-33-9
  Wuister J. 1663 RSC-BP-12+5
419. Praagman Niek 1662 Rijswijk-29-1
420. Huisman Edgar 1660 DSC-69-29
421. Duijvestijn J.J.A. 1659 Prometheus-10-4
  Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-18+1
    WSC-32  
423. Mikhaïl Gabriel 1658 RHC-Arena-9-25
424. Berg G.M. v/d 1656 Haeghe Ooievaar-20+32
425. Bergers Wim 1655 Scheve Toren-14+4
  Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-21= 
  Verkerk P.J. 1655 Haeghe Ooievaar-21+19
428. Gaag Frits v/d 1653 SIO-9-13
    WSC-33  
  Kies Arie 1653 Scheve Toren-15-8
  Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-23= 
  Stegenga F.J. 1653 DCSV-4-7
432. Franke Arie 1652 Botwinnik-33+3
433. Nitzsche Edo 1651 RHC-Arena-10+5
434. Weijde Andre van der 1650 Prometheus-11+13
    WSC-34  
435. Bronts Kor 1649 DD-52-21
  Kraakman Paul 1649 Rijswijk-30+35
437. Klijnsma Richard 1648 Scheve Toren-16-75
438. Toorn Aat van der 1646 RSC-BP-13-55
439. Blom Jaap 1645 Bobby Fischer-25-7
  Kleijn Jeroen 1645 Scheve Toren-17+70
441. Huygen Kees 1644 DSC-70-13
442. Weerts Rene 1643 SHTV-34-17
443. Pree Jan de 1641 Botwinnik-34-10
444. Leij E.J. van der 1640 Haeghe Ooievaar-24-32
  Lont Jolle 1640 DSC-71-7
446. Dop Erik van 1639 Rijswijk-31+38
  Laan Hugo van der 1639 SHTV-35-77
  Tol Henk van der 1639 Rijswijk-31-6
449. Beijer Bram 1638 DCSV-5+77
  Valk Dick 1638 Lierse-9-9
  Vlasblom L.J. 1638 DSC-72-8
  Wiegerink Ruben 1638 DD-53+28
453. Ouwerkerk J.P.J. 1635 RSC-BP-14+7
454. Berkel Dennis van 1634 Lierse-10+50
455. Grootjans Theo 1633 Voorburg-2-4
  Jager Mark 1633 DCSV-6-4
457. Verheijen Jan 1632 SHTV-36+4
458. Guijt Erwin 1631 Promotie-47+9
459. Goudriaan W.L. 1630 DD-54= 
  Ruiter Thomas de 1630 Rijswijk-33+226
461. Nierop D. 1629 Haeghe Ooievaar-25-2
462. Weele S. v/d 1628 DSC-73= 
463. Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
  Zijden G.J. v/d 1627 RSC-BP-15-35
465. Brinkman Dirk 1624 Promotie-48-19
466. Vos Cees de 1623 Lierse-11+42
467. As J.J. van 1621 HSV-19+6
    RHC-Arena-11  
468. Buis Kees 1620 DD-55= 
  Kevlishvili Robby 1620 Promotie-49+147
  Vissers Ton 1620 DSC-74-76
471. Berg Sandra v/d 1619 Lierse-12-43
472. Bes R.N.M. 1618 Haeghe Ooievaar-26+13
  Switzar Remco 1618 Schaakmat-19+66
    WSC-35  
474. Alvares E.F.S. 1617 SHTV-37-32
  Hooghiemstra F.F. 1617 Haeghe Ooievaar-27+11
476. Stolze Gerard 1615 Lierse-13-92
477. Coers Frans 1614 SHTV-38-7
478. Gevaerts Caspar 1613 Paris-2-5
479. Berger M.P.M.J. 1612 Rijswijk-34+35
  Eijk A.J. van 1612 Haeghe Ooievaar-28-39
481. Post Dick 1611 Schaakmat-20+1
    WSC-36  
482. Bilars Gerard 1610 DSC-75-29
  Zuidgeest Jordy 1610 Schaakmat-21+52
    WSC-37  
484. Kniesmeijer Rob 1606 RHC-Arena-12-8
485. Bellen Henk van 1604 DD-56-54
  Ende Jan van den 1604 Schaakmat-22+26
    WSC-38  
  Meijer Gerard 1604 Bobby Fischer-26-14
488. Reiding R. 1603 Scheve Toren-18-5
489. Somer Arif 1601 HSV-20= 
    SHTV-39  
  Verploegh H.C. 1601 RSC-BP-16+22
491. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-35= 
492. Trompetter Remco 1599 WSC-39+16
  Velzen M. van 1599 RSC-BP-17-19
494. Drenthen Arjan 1598 DSC-76  
  Eveleens Ed 1598 Botwinnik-36-52
496. Cruden Marcel 1596 Schaakhuis-24+14
  Zwart D.M. de 1596 Promotie-50-22
498. Tesselaar Cor 1595 DD-57+3
  Weel A.J. van 1595 DD-57-35
500. Vorselen Theo van 1594 DD-59-173
501. Honderd Ger 1592 Prometheus-12-17
502. Hendriks J.J.E. 1591 Haeghe Ooievaar-29-8
503. Arkesteijn J.P. 1590 DD-60+26
  Groot M.H. de 1590 RSC-BP-18+31
505. Quak Piet 1589 Lierse-14-43
506. Breugel E.A.J. van 1588 Haeghe Ooievaar-30-25
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-13= 
508. Gerritsma Bert 1587 HSV-21-13
509. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
  Flikweert Kees 1585 Schaakmat-23-64
    WSC-40  
511. Lier J.M.E. van 1584 Promotie-51+9
  Prins Leen 1584 Schaakmat-24+41
    WSC-41  
  Warmenhoven R.A. 1584 Haeghe Ooievaar-31+37
514. Cabrero Juan 1583 HSV-22= 
  Loke J.A. 1583 HSV-22+14
516. Hazeu Cock 1582 Lierse-15+94
  Kemeling Leen 1582 SIO-10-20
    WSC-42  
  Riemersma P.B.J. 1582 DD-61-22
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1582 Lierse-15+58
520. Hove Johan-Mart ten 1580 DD-62+32
521. Lantzendörffer Floris 1578 Rijswijk-35-59
522. Frehe A.P. 1577 DSC-77-4
523. Steenweg Paul 1576 DCSV-7+19
  Veen Reinier v/d 1576 DCSV-7-34
525. Oosterbaan Tristan 1575 Pionnetjes-2+78
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-14= 
    Schaakhuis-25  
527. Dalen Willem van 1574 Botwinnik-37-89
  Middeldorp A. 1574 Haeghe Ooievaar-32+40
  Noordam Arjen 1574 Lierse-17= 
530. Herpen Max van 1572 DD-63+51
531. Kaan J.E.F. 1571 DD-64-7
532. Claessens R.J.M. 1569 DD-65-31
  Otter Kees den 1569 Rijswijk-36+14
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-36+21
  Taanman P. 1569 Haeghe Ooievaar-33-56
536. Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-38+2
537. Slotemaker J.H.M. 1566 DCSV-9+4
538. Valstar Anja 1565 SIO-11+33
    WSC-43  
539. Blaas L.J. 1563 Pomar-17+2
  Dijk Andre van 1563 RHC-Arena-15+19
  Etten Ronald van 1563 Schaakmat-25+10
    WSC-44  
  Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-39-29
  Hessels W.B. 1563 HSV-24+13
  Meng Olivia 1563 Botwinnik-39-29
  Perluka Han 1563 Botwinnik-39-45
546. Heide Jelle v/d 1560 RHC-Arena-16-23
547. Hulst Kees van 1559 DD-66+9
548. Dirkse Simon 1558 DSC-78+35
  Huitema Doeke 1558 Rijswijk-38-20
550. Daalen P.E.A. van 1555 Pomar-18-33
  Hansen Jacobus 1555 RHC-Arena-17-45
552. Gelder Kees van 1554 SHTV-40= 
  Venema Kees 1554 DSC-79+17
554. Goebertus Adrie 1553 Voorburg-3-20
555. Boot Otto 1552 Botwinnik-42+22
556. Noordam L. 1551 SIO-12= 
  Rutten G. 1551 Scheve Toren-19-23
  Wit Jacques de 1551 HSV-25-18
559. Eijk Rick van der 1550 SIO-13+31
    WSC-45  
  Pronk J. 1550 Promotie-52+17
  Zonneveld J. 1550 DCSV-10+40
    Pomar-19  
562. Dijk Pascal van 1548 Lierse-18-86
  Suijker J.W.M. 1548 Haeghe Ooievaar-34-44
564. Hennink Dick 1547 DD-67+30
  Zijlstra F. 1547 Voorburg-4-17
566. Eijkman E. 1546 Voorburg-5= 
  Staden sr. M. van 1546 Promotie-53-15
568. Fikkert Harold 1545 SHTV-41= 
569. Swieten Simon van 1543 Lierse-19-32
570. Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-19= 
  Meng Hao 1541 Botwinnik-43  
572. Schout W. 1540 Haeghe Ooievaar-35  
  Veen H. ter 1540 DCSV-11-13
574. Elst F.A. v/d 1537 Pomar-20-30
575. Engering Frans 1534 DD-68-156
  Felix R.J. 1534 Rijswijk-39= 
577. Koks Paul 1533 DD-69+7
    HSV-26  
578. Dekker Jan 1532 Lierse-20+67
579. Berg Johan v/d 1530 SIO-14-29
    WSC-46  
  Dongen G. van 1530 Scheve Toren-20  
581. Berghuis P. 1529 Pomar-21= 
  Nieswaag Hans 1529 Lierse-21-79
583. Snikkers Tabitha 1524 DSC-80+12
584. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-27= 
  Spaans Leen 1522 DD-70= 
586. Breuker Harry 1521 Promotie-54+8
587. Jong Arie de 1520 Lierse-22-1
588. Zwemstra Bert 1519 DSC-81+50
    Prometheus-13  
589. Dijkstra R.W. 1518 SHTV-42-14
  Luk Jaimy 1518 HSV-27+5
    SHTV-42  
  Man Peter de 1518 Pomar-22-8
  Varenkamp Frits 1518 Botwinnik-44+24
593. Nieuwkerk Leen van 1517 Schaakmat-26-16
    WSC-47  
  Schuppen H. van 1517 Rijswijk-40-9
595. Hoetmer Jan 1515 Botwinnik-45= 
596. Knigge Mark 1513 Rijswijk-41+29
597. Knigge Hans 1511 Rijswijk-42+18
598. Trouwborst Thomas 1510 SHTV-44+32
599. Steemers Vincent 1509 Pomar-23-57
600. Hoek Fabian 1506 Promotie-55+10
601. Heiden Jacob van der 1505 DSC-82-5
602. Liefde F.G.J. de 1503 Haeghe Ooievaar-36-27
  Smit Niels 1503 Promotie-56-1
  Zwan J. van der 1503 RSC-BP-20-29
605. Langeveld Andre 1498 SHTV-45  
    Schaakhuis-26  
606. Butterman Gert 1497 DCSV-12-50
607. Croes J.C. 1496 Haeghe Ooievaar-37+15
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-28= 
609. Vries Rob de 1495 Promotie-57-28
610. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-43= 
  Delorme Jos 1493 SHTV-46= 
  Jong Bob de 1493 Botwinnik-46-83
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-27= 
  Sas Aad van 1493 Pomar-24-34
615. Krabbedam Pike 1492 Promotie-58+3
616. Boers Frans 1491 Schaakmat-27-22
    WSC-48  
  Smit F. 1491 DSC-83+43
618. Patty F. Al 1490 Voorburg-6+39
  Schouten Nico 1490 RHC-Arena-18-41
620. Jong Dick de 1488 HSV-29= 
621. Boer R. de 1487 RSC-BP-21-54
  Tjahjadi Philip 1487 Rijswijk-44  
623. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-47+6
  Falandt Jan 1486 Pomar-25= 
625. Boer A.C. 1485 DD-71+21
626. Blanter Sofya 1482 DSC-84+66
  Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-28= 
  Rodijnen Rinus 1482 Lierse-23+37
629. Kolk Jan v/d 1479 Prometheus-14-3
  Lucas Herman 1479 RSC-BP-22-64
631. Merle Robert 1478 SIO-15+98
    WSC-49  
632. Orre Anton 1477 DD-72= 
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-29= 
634. Poots Rene 1476 DSC-85+4
635. Knoester Jaco 1475 Rijswijk-45+22
  Woestenenk John 1475 Pomar-26= 
637. Hoseni Arash 1472 Bobby Fischer-30-3
  Sluis Jochem van der 1472 DD-73  
639. Doeves Bram 1468 Botwinnik-47-25
640. Burg Wesley van der 1467 Rijswijk-46-98
641. Nicolaas Vincent 1466 Rijswijk-47  
642. Corpeleijn Andre 1465 Botwinnik-48-25
  Hack Swen 1465 SHTV-48= 
644. Pol Th. van der 1464 Rijswijk-48= 
645. Kauffman W.F.N. 1463 Pomar-27+18
646. Riet P.H.M. van 1462 DSC-86-28
647. Sutrisno Agus 1461 Scheve Toren-21-13
648. Duijf A.W. den 1460 SIO-16+9
    WSC-50  
  Scherpenisse Rob 1460 DSC-87-7
  Wackers G.J.P.M. 1460 DD-74= 
651. Becker Johan 1459 Paris-3+46
  Kranenburg Sebastiaan 1459 Rijswijk-49+86
653. Delft Wim van 1457 Lierse-24  
654. Boekestijn Piet 1456 Lierse-25+84
655. Bonsel J. 1455 SHTV-49+10
656. Dijk Henk van 1453 SIO-17= 
  Haar Boudewijn van der 1453 Schaakhuis-28+55
  Rijsdijk Peter 1453 Botwinnik-49-42
  Zuyderwijk Gerard 1453 SIO-17-14
    WSC-51  
660. Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-31= 
  Ensing Michiel 1452 Bobby Fischer-31= 
  Tegelaers Youri 1452 Prometheus-15-21
663. Bussmann Gerrit 1451 DSC-88-42
    Prometheus-16  
  Reede Lito van 1451 DSC-88-76
665. Zonderland H. 1449 DSC-90-47
666. Jutte W.P.M. 1448 Promotie-59-11
  Ruiter Rein de 1448 DD-75+49
668. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-28= 
  Splint Rob 1447 Botwinnik-50  
670. Vreede Henk de 1445 Botwinnik-51-22
671. Groot Bertus 1443 Schaakmat-29+74
    WSC-52  
672. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-50= 
673. Engelen Niels 1440 DD-76-45
  Rijswijk Tim van 1440 Pomar-28-16
675. Stap Harry van der 1439 Pomar-29-51
  Stuut Klaas 1439 RHC-Arena-19-10
677. Bragonje H. 1437 Promotie-60+16
  Nienhuis Jan 1437 Voorburg-7+71
679. Westmaas Jelmer 1435 Botwinnik-52+145
680. Vries Auke de 1434 DD-77-13
681. Verwaart D.J. 1431 HSV-30= 
682. Amir Bahram 1430 Lierse-26  
683. Buijs Bram 1428 RHC-Arena-20+101
684. Hijma Peter 1427 Promotie-61  
  Zwartendijk A. 1427 RHC-Arena-21-24
686. Jacobs H. 1424 Pomar-30-16
  Tirondaz Amir 1424 Schaakhuis-29  
688. Kruk Arie v/d 1423 SIO-19-37
    WSC-53  
689. Wal Mart v/d 1422 SIO-20+32
    WSC-54  
690. Ee Winston van 1421 Rijswijk-50+91
  Slagboom Govert 1421 Pomar-31= 
692. Alphenaar J. 1420 Promotie-62= 
693. Berg Co v/d 1418 Lierse-27+118
  Kamp Boris 1418 HSV-31= 
695. Middeldorp A.G.M. 1416 Haeghe Ooievaar-38-5
696. Bottema Rowan 1415 Bobby Fischer-33+24
697. Berger R.L.M. 1414 RSC-BP-23-118
  Boot Harry 1414 HSV-32-61
699. Kok Freek de 1413 Rijswijk-51+132
700. Trommel J.C. 1412 DCSV-13+12
701. Lohrer M.T.A. 1409 Pomar-32+42
  Roo J. de 1409 Promotie-63+10
703. Pettinga Paul 1408 Botwinnik-53-38
  Wessem Melchior van 1408 Paris-4-12
705. Vlies Franklin van der 1406 Promotie-64-2
706. Lim D. 1405 Bobby Fischer-34-61
707. Eibergen Robert van 1404 DD-78+1
708. Karagantcheff Dimitri 1402 DD-79  
  Marcus A. 1402 HSV-33= 
710. Bottema Elmar 1400 Bobby Fischer-35-20
711. Hofman Arjen 1399 DCSV-14  
  Hählen Ruud 1399 HSV-34-20
713. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-54= 
714. Meiden Pim v/d 1395 SHTV-51-41
  Vetten Piet de 1395 Lierse-28+11
716. Middelkoop Erik 1394 Botwinnik-55+30
717. Werven H. van 1392 Promotie-65-44
718. Mooren Leon 1390 Botwinnik-56+103
719. Janssen Thijs 1388 Schaakmat-30+18
    WSC-55  
720. Hendriks Hans 1386 Prometheus-17+35
721. Heer Jonathan de 1385 Bobby Fischer-36= 
722. Blaauw F. 1384 Bobby Fischer-37+13
  Schoon C. 1384 Promotie-66-26
724. Zaalen Jos van 1380 RHC-Arena-22-11
725. Lamping Jason 1376 Lierse-29+11
  Trommel E.S. 1376 Promotie-67= 
727. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-52= 
  Muusers John 1375 RHC-Arena-23-30
729. Attema M.E. 1374 Paris-5-27
730. Meer Lex van der 1371 SHTV-52-65
731. Mook R.J. 1370 Rijswijk-53= 
732. Chervet Henk 1367 Bobby Fischer-38+30
  Madian Anton 1367 Pomar-33  
734. Geest Marco van 1366 Schaakmat-31-66
    WSC-56  
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
736. Duivenboden R. van 1362 Haeghe Ooievaar-39+15
  Koornneef Arie 1362 Lierse-30+77
738. Kanbier Max 1360 Promotie-68  
  Kats Marten 1360 SHTV-53= 
    SIO-21  
  Millenaar Klaas 1360 SIO-21+23
    WSC-57  
741. Bom Aad 1359 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Buijs Gerard 1359 Lierse-31-24
743. Caspers Eric 1358 Botwinnik-57-14
  Nederpel Bram 1358 DCSV-15+2
  Willik Bert van der 1358 DSC-91-53
746. Heyningen Ruud van 1357 Lierse-32-27
  Slaman Gertjan 1357 SIO-23  
    WSC-59  
  Soeterbroek Piet 1357 Botwinnik-58-4
749. Kossen Mathijs 1353 Paris-6-128
750. Hofland Jeffrey 1352 SIO-24+45
    WSC-60  
751. Prins Jan 1349 Lierse-33+33
752. Bergers J. 1348 Pomar-34+18
  Sluis Bert v/d 1348 RHC-Arena-24-25
754. Poot Wim 1347 Lierse-34+11
755. Dekker Rick 1344 Promotie-69-31
756. Koppen Wouter van 1338 Schaakmat-33-18
    WSC-61  
757. Krempel Jordy 1337 DSC-92-36
758. Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-34-15
    WSC-62  
759. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-39= 
  Hout Gerrit v/d 1332 SIO-25+5
    WSC-63  
761. Haaksma F.H. 1331 Voorburg-9-5
  Oomes Marijn 1331 Schaakmat-35-32
    WSC-64  
763. Zuydgeest Leo 1330 DSC-93-22
    Prometheus-18  
764. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-59= 
765. Huybens P.M. 1328 HSV-35-8
  Wulffers L.A.G.M. 1328 Haeghe Ooievaar-40-49
767. Hettfleisch Maurice 1327 Promotie-70+169
768. Hanewald Ernst 1326 DSC-94-69
769. Lagerwerf Leen 1323 Lierse-35-47
770. Ham J. van 1321 DSC-95  
771. Verschuren K. 1319 Bobby Fischer-40-66
772. Maas Bob 1316 Pomar-35= 
773. Grootscholten Leo 1314 SIO-26-31
    WSC-65  
  Modderman Arent 1314 Botwinnik-60+30
775. Bree Christiqn van 1313 Paris-7  
776. Ende Henk van den 1305 Lierse-36-45
777. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-10= 
778. Remmerswaal W. 1301 Haeghe Ooievaar-41+24
779. Gastaldi G. 1298 Pomar-36-45
780. Rens Hans 1296 Botwinnik-61+4
781. Tavakolly Navied 1295 Paris-8-4
782. Haan Jaap de 1294 Schaakmat-36-2
    WSC-66  
783. Knaap Jos van der 1293 Schaakmat-37-36
    WSC-67  
784. Gaag Nico v/d 1292 SIO-27= 
    WSC-68  
  Kuijper Wim 1292 Lierse-37-37
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
787. Feringa Andre 1289 Lierse-38-22
788. Jong A. de 1288 DSC-96-37
789. Bijster Harmen 1287 Voorburg-12= 
  Liefde M.S. de 1287 Haeghe Ooievaar-42+104
791. Rijkom Wouter van 1280 Promotie-71+100
792. Bouma Henk 1272 SHTV-54-34
  Samuels de Wilde Bernard 1272 Bobby Fischer-41+14
794. Boersma L. 1271 Haeghe Ooievaar-43+4
795. Rijn Peter van 1267 Bobby Fischer-42-54
796. Oosterom Gerrit 1265 Lierse-39-141
797. Torenstra Jan 1263 DSC-97-56
    Prometheus-19  
798. Karunatilaka Gihan 1261 Bobby Fischer-43+8
  Oomes Ad 1261 Schaakmat-38+165
    WSC-69  
800. Ronden Robin den 1260 Lierse-40+21
801. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
802. Dijk L.B. van 1250 SHTV-55= 
803. Schuyer Eddy 1247 Bobby Fischer-44  
804. Reichel Titus 1245 Schaakmat-40  
    WSC-71  
805. Vreugdenhil Jaap 1243 Lierse-41-43
806. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-44-21
807. Valstar-Valstar Nel 1238 Lierse-42-28
  Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-20= 
809. Keekem J.C. van 1235 Voorburg-13+22
810. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-45= 
811. Homulle H. 1232 Haeghe Ooievaar-45  
  Lamping Marco 1232 Lierse-43-101
813. Kommer Jan 1229 Rijswijk-54+18
  Spruijt Carlie 1229 WSC-72= 
815. Keuzenkamp Monique 1228 SHTV-56-16
816. Giele Reinier 1225 DSC-98-49
  Meer Sylvain v/d 1225 DSC-98= 
818. Beukel Niels van den 1224 WSC-73= 
819. Hartmann Joop 1223 DCSV-16+31
820. Sonnaville Jan de 1221 RHC-Arena-25-12
821. Harmsen Jelle 1219 Bobby Fischer-46= 
822. Onderwater Michel 1218 Schaakmat-41+2
    WSC-74  
823. Hogendoorn Tim 1209 Rijswijk-55+13
  Vos Roel 1209 DSC-100  
825. Vogel J. de 1208 SIO-28= 
    WSC-75  
826. Dijk Henk van 1197 SIO-29-48
    WSC-76  
827. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-30= 
    WSC-77  
  Rijkom Reinout van 1192 Promotie-72  
829. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-62  
830. Vermeulen Wim 1189 SHTV-57= 
831. Giele Marieke 1187 DSC-101+39
  Schaafsma B.J. 1187 Paris-9-104
833. Huysman Lennart 1176 SIO-31= 
    WSC-78  
834. Dekker Jacob 1170 DSC-102= 
835. Tiersma Jan Bouke 1168 Schaakmat-42+38
    WSC-79  
836. Lindhout Nel 1164 RHC-Arena-26-19
837. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-73= 
838. Wel Frank van der 1156 Lierse-44+32
839. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-47= 
840. Helfteren T. van 1141 DCSV-17  
841. Mos C.J. 1140 SIO-32= 
    WSC-80  
842. Lelieveld Kenneth 1128 SHTV-58  
843. Meijden Joke van der 1125 RHC-Arena-27-20
844. Taal W.M. 1123 RSC-BP-24-17
845. Zalm Ino v/d 1122 Schaakmat-43-187
    WSC-81  
846. Kok Carolijn de 1082 Rijswijk-56+17
847. Oudheusden Jason van 1078 DSC-103  
848. Frima Lodewijk 1074 Paris-10-70
849. Westerduin Rina 1069 Botwinnik-63-2
850. Brussaard Martin 1068 Rijswijk-57  
851. Westerouen van Meete Menso 1065 Paris-11  
852. Lai Hugo 1064 Bobby Fischer-48= 
853. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-49= 
  Weekhout A. 1056 Bobby Fischer-49-16
855. Blanter Marfa 1051 DSC-104-3
856. Berhitoe Dennis 1048 DSC-105  
857. Albers Robert 1030 Botwinnik-64= 
858. Gosman Henneke 1029 Bobby Fischer-51= 
859. Groenhof Kai 1023 Bobby Fischer-52+11
860. Bruinsma J.P. 1017 Promotie-74  
861. Lelieveld Timothy 1015 SHTV-59  
862. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-21-40
863. Ruijgrok Gijs 993 Bobby Fischer-53  
864. Meijden Gerda van der 978 RHC-Arena-28+8
865. Willemsen K. 976 Haeghe Ooievaar-46  
866. Hettema Bart 969 Rijswijk-58-27
867. Jansen Tom 963 Schaakmat-44= 
    WSC-82  
868. Brulleman Floris 952 Rijswijk-59-68
869. Hubert Mireille 943 SHTV-60= 
870. Meinders Hennie 931 Lierse-45+10
871. Boonman W. 926 Scheve Toren-22  
872. Ketting Sebastiaan 916 Rijswijk-60  
873. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-54= 
874. Eijk Djon van 907 Schaakmat-45  
    WSC-83  
875. Andriessen Frans 828 Botwinnik-65  
876. Klugt Teun van der 781 DSC-106  
877. Scheele Leander 762 Bobby Fischer-55-4
878. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-61  
879. Liefde J. de 708 Haeghe Ooievaar-47  
880. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-62= 
881. Hartzheim I. 596 Haeghe Ooievaar-48  
Artikel aangelegd op: 17-08-2010
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.