Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 mei 2010
Geschreven door Paul Koppens   
07-05-2010
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 mei is weer een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld. Hierbij is rekening gehouden met de op 6 mei verschenen correcties.

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 mei 2010. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 mei 2009 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).

HSB-ratinglijst per 1 mei 2010 en veranderingen sinds 1 mei 2009

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2629 DSC-1+134
2. Wiel John van der 2464 DD-1-23
3. Jong Jan-Willem de 2444 WSC-1-13
4. Kleijn C. 2402 Bobby Fischer-1+65
5. Oosterom Chiel van 2381 DSC-2-12
6. Michielsen Joost 2368 DSC-3+10
7. Blokhuis Edgar 2337 DD-2+43
8. Wortel Marten 2309 DSC-4-9
9. Erwich Frank 2303 Bobby Fischer-2-14
10. Kuipers Eelco 2300 Promotie-1+38
11. Ruijgrok Dennis 2297 Bobby Fischer-3+27
12. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kelder Joram op den 2281 DSC-5-42
14. Pijpers Arthur 2276 Botwinnik-1+42
15. Meijer Dolf 2253 Pionnetjes-1+42
16. Coene Igor 2237 Promotie-2+22
17. Vorm Teun van der 2236 Botwinnik-2-14
18. Dijk Timon van 2231 Schaakmat-1+16
    WSC-2  
  Prakken Gerrit 2231 DD-4+49
20. Bannink Bernard 2230 Promotie-3-32
21. Irwin Mark 2225 Bobby Fischer-4+2
22. Pietersma Menno 2223 Schaakmat-2+13
    WSC-3  
23. Padurariu Ciprian 2203 DSC-6  
24. Werksma Arie 2202 DD-5-35
25. Legemaat G. 2194 DSC-7-46
26. Egmond Rogier van 2190 DD-6-12
27. Nies Pauline van 2187 DSC-8+61
28. Hofland Leonard 2186 DSC-9= 
29. Kirana Marco 2184 DSC-10+143
30. Meng Roger 2174 Botwinnik-3+70
31. Barendse Ted 2172 DSC-11+39
32. Fokkink Robbert 2168 Prometheus-1-4
33. Helvoort Rob van 2165 Rijswijk-1+2
34. Brasser Paul 2161 WSC-4+37
  Happel Henk 2161 DD-7+65
36. Kommer Bas 2153 Rijswijk-2+32
37. Vistisen Lars 2152 DD-8+47
38. Ootes Lennart 2143 DSC-12+48
39. Liem Raymond 2142 Schaakhuis-1= 
40. Dop Arend van 2141 DSC-13= 
41. Steen Jan-Aart van der 2135 Scheve Toren-1-17
42. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
43. Meulenbroek Kim 2120 DSC-14-4
44. Dickhoff Ronald 2119 DD-9+1
  Hofman Marnix 2119 WSC-5-8
46. Cupido Alexander 2117 Rijswijk-3+25
47. Hoving Michael 2114 Rijswijk-4-9
  Lindner Jan-Joost 2114 DD-10-29
49. Middelveld Martine 2111 DSC-15-4
50. Mannen Henk 2105 DSC-16= 
51. Glimmerveen Martin 2098 DSC-17+69
52. Zanten William van 2097 SHTV-1-11
53. Zetten Maarten van 2093 Promotie-5+103
54. Vos Jan-Pieter 2090 DSC-18+4
55. Broekman Willem 2089 Promotie-6-55
56. Ahlers Ben 2087 Promotie-7-30
  Dessing Bastiaan 2087 SHTV-2+19
  Slaa R. 2087 DSC-19-13
59. Bas P. de 2086 DSC-20-18
  Vlam Horatio 2086 DSC-20-7
61. Buzing Pieter 2085 DSC-22+31
62. Bergh Jan van den 2081 Promotie-8+68
63. Hortensius Lisa 2080 DSC-23+112
  Oranje R. 2080 DSC-23-7
65. Zandwijk Jan-Peter van 2077 DSC-25+36
66. Duijzer Jan Willem 2075 Botwinnik-4-37
  Noordhoek Henk 2075 Promotie-9+37
68. Valstar Johan 2074 Schaakmat-3-18
    WSC-6  
69. Anema Walter 2070 DSC-26+57
70. Beltz Dolf 2068 DSC-27-4
71. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
72. Voogt Bob 2055 DSC-28+31
73. Schendstok Bernard 2052 DD-11+8
  Verwiel Eugene 2052 Botwinnik-5+51
75. Woerden Michiel van 2050 Schaakmat-4+87
    WSC-7  
76. Kort Jacob 2049 DD-12+1
77. Aagaard Michael 2045 SIO-1+30
    WSC-8  
  Waard J.A.M. de 2045 DD-13+18
79. Pouwels John 2043 Botwinnik-6-26
80. Pauw Sander 2041 SHTV-3-73
81. Stolte Maarten 2039 SHTV-4+29
82. Enschede Ernst 2037 DD-14+2
83. Koelmans Jan Willem 2036 DD-15+44
84. Verbaan Bart 2027 RSC-BP-1+5
85. Zwartveld Hans 2026 Schaakhuis-2+29
86. Prangers Toine-Gera rd 2022 DSC-29+3
87. Hoynck van Papendrec Frans 2020 Rijswijk-5+3
  Munnik Talitha 2020 DSC-30-63
89. Vreugdenhil Frans 2019 DD-16+43
    Schaakmat-5  
    WSC-9  
90. Bosma Arend 2018 DSC-31= 
91. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6= 
  Flohil Jaap 2017 DSC-32-20
93. Monté P.J. 2007 DD-17-41
94. Klop Tjomme 2001 SHTV-5+36
  Thakoerdien Jerrel 2001 DD-18  
96. Hennink Erik 2000 Promotie-10-29
97. Swart Sipke de 1999 Promotie-11+77
98. Voorberg Johan 1998 SIO-2+9
    WSC-10  
99. Lisdonk Lucien van de 1997 DSC-33+40
100. Mostert Joost 1996 Promotie-12-18
  Vink Wim 1996 DD-19+82
102. Borst Filip 1994 DSC-34+16
103. Smeele Pieter 1993 DD-20+23
104. Landsbergen Ron 1992 Promotie-13-10
  Vesters Melchior 1992 SHTV-6-86
  Wiersma Arno 1992 DSC-35= 
    Prometheus-2  
107. Dekker Kees 1988 Scheve Toren-2-32
108. Kentstra Wim 1985 Scheve Toren-3+33
109. Kindt Manfred 1984 WSC-11-51
110. Meer Kees van der 1982 DSC-36-14
    Prometheus-3  
111. Sibbing Sjaak 1981 Promotie-14-38
112. Blankespoor Jan 1980 Promotie-15+14
  Leezer Roel 1980 Rijswijk-7-44
114. Kuyvenhoven Marco 1979 WSC-12-28
115. Boerkamp H.A.J. 1977 Promotie-16-4
116. Marel Eric van der 1972 Bobby Fischer-5+5
  Segers H. 1972 SHTV-7+45
118. Rost van Tonningen Otto 1970 DD-21+7
  Vegt Seth van der 1970 DSC-37-9
120. Thijssen A.W. 1969 HSV-1+32
    Haeghe Ooievaar-4  
121. Leenman Dennis 1967 Schaakhuis-3+35
  Wichhart Maarten 1967 Promotie-17+19
123. Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
124. Buchly Stefan 1965 Botwinnik-7-27
125. Montsma Foppe-Jan 1961 DD-22+45
  Munninghoff Alexander 1961 DD-22-19
127. Goossens Pieter 1959 DSC-38-16
128. Tamerus Henrik 1955 DSC-39-30
129. Huizen H. van 1953 Haeghe Ooievaar-5+32
    Prometheus-4  
130. Voorberg Kees 1951 DSC-40-17
  Vries Jan-Pieter de 1951 DSC-40+55
132. Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-24= 
133. Milort Gerard 1947 RSC-BP-2-21
134. Hoogland Mike 1946 SHTV-8-111
135. Berg Bas van der 1944 Schaakhuis-4-22
  Henke Aleksander 1944 SHTV-9+16
137. Duin Vincent 1943 RSC-BP-3-21
138. Liempt Michael van 1941 Rijswijk-9+59
139. Eberle Jan 1936 HSV-2-1
  Goudriaan Tony 1936 Botwinnik-8+2
    Rijswijk-10  
  Vis Peter 1936 RHC-Arena-1-5
142. Huijzer Joop 1928 Promotie-18-10
143. Have Roland ten 1925 DSC-42+109
144. Bieger Thierry 1920 Pomar-1+43
    WSC-13  
145. Dries Alex 1917 RHC-Arena-2+33
146. Verolme Martin 1915 DSC-43+22
147. Baas Rijnko 1914 Rijswijk-11+3
    Schaakhuis-5  
  Hart Johan 't 1914 Lierse-1-23
149. Dekker Derk 1910 Schaakhuis-6+33
150. Manoch Maurice 1908 Botwinnik-9+50
151. Jonkman David 1905 Schaakhuis-7-6
152. Broek Willem-Jan van den 1904 DSC-44-40
  Nepveu Manuel 1904 Promotie-19-18
  Steffers Hendrik 1904 Rijswijk-12-17
155. Baak Evert 1899 SHTV-10+61
156. Mulder P. 1898 DD-25+17
157. Pronk Rik 1891 SHTV-11-3
158. Jacob Ruben s' 1890 Botwinnik-10+59
  Kunnen Ruurd 1890 Promotie-20+20
160. Nijs Thimo de 1883 DD-26-73
161. Gallardo Banez Alfonso 1882 Rijswijk-13+22
  Peerdeman Nico 1882 Promotie-21+5
163. Baas Hans 1881 Promotie-22-8
164. Bodaan Ton 1877 HSV-3-49
    SHTV-12  
165. Smaal Lourens 1875 Botwinnik-11-20
166. Vermeer H. 1874 Scheve Toren-4-38
167. Groot Akshaya de 1873 DD-27= 
168. Eggink Gerhard 1870 Promotie-23+34
  Segger A. 1870 SHTV-13+16
170. Dekker Ard 1869 Schaakmat-6-11
    WSC-14  
171. Gieben Stijn 1868 SHTV-14+150
  Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6= 
  Torenstra Rene 1868 DSC-45+13
    Prometheus-5  
  Zijden J.A. v/d 1868 RSC-BP-4-19
175. Nagtegaal J.A. 1867 DD-28= 
176. Lopies Andre 1866 DD-29= 
177. Gaemers Peter 1865 Rijswijk-14-22
  Harmanus Norbert 1865 Schaakhuis-8-16
  Middelkoop Erik 1865 Botwinnik-12+23
180. Gent Aad van 1864 Scheve Toren-5+10
181. Ouwens Bert 1863 Promotie-24-26
182. Kamar Muhannad 1862 RHC-Arena-3-32
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-15= 
  Lom Rob van 1862 Schaakmat-7-8
    WSC-15  
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
186. Straaten Marco van 1860 SHTV-15-86
187. Wolvekamp O. 1859 HSV-4-5
188. Beeren Thom 1858 Botwinnik-13+51
189. Hoogeveen F.R. 1856 HSV-5= 
  Waard Remko de 1856 DD-30-23
191. Eising Henry 1854 Scheve Toren-6+1
192. Koreman Eric 1853 DD-31-4
193. Arends H. 1852 DD-32-4
194. Boer Paul den 1851 SHTV-16-52
  Smit Rudi de 1851 Scheve Toren-7+19
  Tsai Wong 1851 Promotie-25-9
197. Nobel Corniel 1848 DSC-46+114
  Tan John 1848 Promotie-26-10
199. Graaf sr. J. de 1847 Scheve Toren-8-40
200. Versteegh Mark 1846 DSC-47+14
201. Beijersbergen Joop 1843 Bobby Fischer-6+18
202. Staden jr. Mildo van 1842 Promotie-27-9
  Then Hans 1842 Schaakhuis-9+13
204. Mellens Martin 1840 Voorburg-1-16
205. Eesteren Jaap van 1839 DD-33-1
  Leeuwen Olav van 1839 SHTV-17+22
  Sluijs Lothar van der 1839 DD-33+5
208. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-16= 
  Orsouw Theo van 1838 RHC-Arena-4-4
210. Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-10= 
211. Bos F.P. van den 1834 DD-35-52
    Haeghe Ooievaar-8  
  Kaptein Jan 1834 Promotie-28-38
213. Henn Reinhard 1833 DD-36+13
214. Witt Dick de 1831 Botwinnik-14-7
215. Wijk H.L. v/d 1830 Promotie-29+12
216. Gerritsen C.W.A. 1829 Pomar-2-22
  Zijden A.Q. v/d 1829 RSC-BP-5-60
218. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
  Voermans Adri 1828 DD-37-7
220. Meulemans Bart 1827 DSC-48-5
221. Diepen Hugo van 1826 Botwinnik-15+32
222. Bons M.M. 1825 Haeghe Ooievaar-10+46
  Jong Jaap de 1825 Lierse-2= 
224. Heijgen Diederik van 1822 DSC-49+47
225. Bovenlander Theo 1820 SHTV-18-16
226. Kraakman Mark 1819 Rijswijk-17+28
227. Mulders Rinze 1817 Botwinnik-16+1
228. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-18= 
229. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9= 
230. Minnema Rens 1814 Promotie-30+33
231. Ham Marc van der 1813 Botwinnik-17+72
  Smits Rob 1813 DSC-50+15
233. Schuurman Hess Arjen 1812 Promotie-31+53
234. Dekker Jan 1810 Schaakmat-8+2
    WSC-16  
  Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-11= 
236. Oversloot Wilco 1808 SIO-3-16
    WSC-17  
237. Nieuwkerk Dirk van 1807 SIO-4-21
    WSC-18  
238. Groot B. de 1806 RSC-BP-6+1
239. Felkers J.M. 1805 DD-38= 
240. Reimer Wim 1799 DD-39-34
241. Beeloo Jean Miche l 1796 Schaakhuis-12+61
  Heeres Reinier 1796 DSC-51+18
243. Eijsbroek Dave 1793 Botwinnik-18-77
  Middelkoop Arno 1793 Botwinnik-18+50
245. Bartel Jan-Kees 1792 DD-40-4
  Donk Jan v/d 1792 DSC-52= 
  Duijvesteijn Wim 1792 Schaakmat-9+11
    WSC-19  
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-10= 
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9= 
    WSC-19  
250. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-19= 
  Beekum Thomas van 1791 Botwinnik-20+4
  Termaat Alfons 1791 Botwinnik-20+20
253. Kreek Michiel de 1790 DSC-53= 
  Oudewaal Vincent 1790 DD-41+9
255. Brouwers Reggy 1789 Schaakhuis-13+10
  Hardiek Jetse 1789 Promotie-32-2
  Os Wim van 1789 Botwinnik-22-18
258. Holst R.E.H. v/d 1788 HSV-6+29
259. Ingenhoes P.H. 1787 RSC-BP-7+5
  Spronsen A. van 1787 SIO-5+5
    WSC-21  
  Willighagen Gert-Jan 1787 SHTV-19-28
262. Corneth Bert 1786 HSV-7-19
  Wareman D. 1786 RSC-BP-8+6
264. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-20-15
  Zwolsman P.A. 1783 DD-42-11
266. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11= 
  Veldhuizen Niels 1782 Promotie-33= 
268. Bottema Timo 1781 Bobby Fischer-7-16
  Ruigt Casper 1781 Scheve Toren-11+16
270. Michielen Frank 1780 Botwinnik-23-26
271. Mulders Ed 1779 Rijswijk-21-10
  Regeer P.A. 1779 Haeghe Ooievaar-12+18
    Schaakhuis-14  
273. Minnema Hans 1778 Promotie-34+24
274. Vromans Nico 1777 HSV-8-7
275. Broos Simon 1776 DSC-54+40
276. Stap Harry van der 1775 Rijswijk-22-1
277. Beekman G. 1774 Pomar-3+17
  Tjioe Patrick 1774 Schaakhuis-15-27
279. Theijn Dave 1772 Scheve Toren-12-35
280. Kooij Nol 1771 Pomar-4+21
  Nicoll Noah 1771 DD-43+20
282. Baak Karl 1770 SHTV-20-36
  Schalen John 1770 RHC-Arena-5= 
284. Rabeling B.D. 1769 DSC-55+40
285. Paalvast A.G.M. 1768 DCSV-1-13
286. Joustra W.G. 1763 Rijswijk-23-6
287. Verduijn Adriaan 1761 Lierse-3-14
288. Mittertreiner A.J. 1759 HSV-9+76
289. Olvers E. 1758 SHTV-21+3
290. Ferrier Yvonne 1757 Botwinnik-24-19
  Ramondt Dennis 1757 RSC-BP-9-21
292. Kirana Nancy 1756 DSC-56+12
  Kuipers Hielke 1756 Promotie-35-16
294. Duijvesteijn Leo 1755 Schaakmat-11-90
    WSC-22  
295. Bruls Osman 1751 Schaakhuis-16-26
  Graaf E. v/d 1751 DD-44-8
297. Scholten J.J.H. 1750 RHC-Arena-6-10
298. Meer Perry van der 1749 Pomar-5+1
  Taverne Nadeem 1749 Schaakhuis-17+22
  Vorselen Theo van 1749 DD-45+64
301. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
  Postma Jan 1745 DD-46+77
303. Hylkema Titus 1744 RHC-Arena-7+17
304. Drenthen Arjan 1743 DSC-57  
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-8= 
306. Bos Frank van den 1742 Rijswijk-24+6
307. Broeder Leno den 1740 Schaakmat-12+26
    WSC-23  
308. Tamerus Jan 1739 Lierse-4= 
309. Terpstra J.T. 1736 Pomar-6-12
310. Heek Peter 1735 Botwinnik-25-98
  Navrat Roman 1735 HSV-10+3
  Ploeger D. 1735 Haeghe Ooievaar-13-7
313. Ferschtman Felix 1734 Pomar-7+22
  Marincic Olivier 1734 DSC-58+7
  Markenstein W. van 1734 Pomar-7+6
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13= 
    WSC-24  
317. Gouzij Nico 1733 SHTV-22+13
  Noija Hans Ortwi n 1733 DD-47-11
319. Rekveldt M.Th. 1729 DSC-59-20
320. Boer Pepijn de 1728 Schaakhuis-18-17
  Gijsen Carel 1728 HSV-11-2
    Rijswijk-25  
322. Heiden Jan v/d 1727 SIO-6+7
    WSC-25  
323. Wentholt Frans 1726 DD-48+31
324. Vlugt Sander van der 1723 Botwinnik-26= 
325. Vermeulen Johan 1721 DSC-60-8
326. Arp Gerard 1719 Botwinnik-27-17
  Berg Jaap van den 1719 Promotie-37+22
328. Alders R.H. 1718 Schaakhuis-19+1
  Bakels Rosanne 1718 DD-49= 
  Wagner A.M. 1718 Haeghe Ooievaar-14+9
    SHTV-23  
331. Horst G. 1717 DD-50-25
  Wisse Niek 1717 SHTV-24+36
333. Bik Wouter 1716 Botwinnik-28-25
  Haan Hans de 1716 HSV-12-35
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-10= 
336. Vink Kees 1715 Pomar-9-15
337. Busman Jan 1714 Promotie-38-42
338. Germeys Bart 1713 Prometheus-6-6
  Kerkhof C. 1713 Scheve Toren-13-13
  Meer J. v/d 1713 Haeghe Ooievaar-15+9
  Palm G.F. 1713 DSC-61= 
342. Laan Hugo van der 1712 SHTV-25-4
343. Berendse F.N. 1711 Pomar-10-5
  Eveleens Ed 1711 Botwinnik-29+61
  Stolze Gerard 1711 Lierse-5+23
346. Strien Bart van 1710 Rijswijk-26-3
347. Kampen F.F. van 1709 DD-51-14
348. Leeuwen J. van 1708 SIO-7+3
    WSC-26  
349. Ham Ben van 1705 HSV-13= 
  Knops H. 1705 Promotie-39+7
  Mors Adriaan ter 1705 DSC-62+1
    Prometheus-7  
352. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8= 
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-27  
354. Gelpke R.F. 1702 DSC-63-37
  Leeuwe F. de 1702 RSC-BP-11-9
356. Jager Mark 1701 HSV-14+17
357. Vries Ronald de 1700 Promotie-40-14
358. Roeleveld Koos 1697 HSV-15+12
    SHTV-26  
359. Holst Fred v/d 1696 HSV-16+2
360. Kuyvenhoven Vincent 1695 Schaakmat-15= 
    WSC-28  
  Langerak J.H. 1695 Haeghe Ooievaar-16-8
362. Mudde H. 1694 Pomar-11+9
  Nicolaas Han 1694 Pomar-11+22
364. Kemeling A.E. 1692 DSC-64+12
365. Boersma F.W. 1691 Haeghe Ooievaar-17+1
  Mikhaïl Gabriel 1691 RHC-Arena-9+8
  Sikkes P. 1691 SHTV-27-32
368. Vissers R. 1689 Haeghe Ooievaar-18-11
    Pomar-13  
369. Berg Sandra v/d 1688 Lierse-6+26
370. Lubbe Lex van der 1687 HSV-17+26
371. Leentvaar Coen 1686 DSC-65+40
  Nies Dingeman van 1686 Promotie-41+20
  Toxopeus G.M.B. 1686 Promotie-41-2
374. Kaptein Frank 1685 Promotie-43= 
375. Eering Peter 1684 Schaakmat-16+1
    WSC-29  
  Gaag Frits v/d 1684 SIO-8+23
    WSC-29  
377. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-19-12
  Stolte K.P. 1682 Pomar-14+3
379. Kies Arie 1680 Scheve Toren-14+19
380. Nierop D. 1678 Haeghe Ooievaar-20+47
381. Delden Jan van 1677 SHTV-28-13
382. Ameling Bob 1676 Botwinnik-30+15
  Berger Otto 1676 Rijswijk-27-68
  Vissers Ton 1676 DSC-66-20
385. Lont Jolle 1675 DSC-67+28
  Manen R.A. van 1675 DD-52= 
  Snijders F. 1675 Rijswijk-28-16
388. Antwerpen Piet van 1674 SIO-9= 
    WSC-31  
  Groothuis W. 1674 Bobby Fischer-9-33
390. Martens F.M. 1673 Promotie-44-1
  Veldhuizen Jan 1673 Promotie-44-21
392. Weerts Rene 1672 SHTV-29+116
  Wuister J. 1672 RSC-BP-12+14
394. Houten Ron van 1670 Schaakhuis-20+45
  Praagman Niek 1670 Rijswijk-29+74
  Tichler Alexander 1670 Paris-1-18
397. Huisman Edgar 1668 DSC-68-21
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-8= 
399. Pree Jan de 1667 Botwinnik-31+16
  Veen Rens ter 1667 DCSV-2-35
401. Boermans R. 1665 DCSV-3+19
402. Meiden Geurt Jan van der 1664 SHTV-30-22
  Toorn Aat van der 1664 RSC-BP-13-37
404. Wallinga J. van 1663 SHTV-31-9
405. Huygen Kees 1660 DSC-69+3
  Spierings Ben 1660 SHTV-32-31
  Weijde Andre van der 1660 Prometheus-9+26
    WSC-32  
408. Alvares E.F.S. 1659 SHTV-33+10
  Klijnsma Richard 1659 Scheve Toren-15-64
  Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-17-1
    WSC-33  
411. Verkerk P.J. 1657 Haeghe Ooievaar-21+21
412. Franke Arie 1656 Botwinnik-32+7
  Hofstee Piet 1656 DSC-70+19
414. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-22= 
415. Dop Erik van 1654 Rijswijk-30+53
416. Eijk A.J. van 1652 Haeghe Ooievaar-23+1
  Jong Bert de 1652 Schaakmat-18+12
    WSC-34  
  Stegenga F.J. 1652 DCSV-4-8
419. Korving Cornelis 1651 DSC-71+5
420. Lindhout Danny 1650 SHTV-34-12
421. Bronts Kor 1646 DD-53-24
  Dijk Pascal van 1646 Lierse-7+12
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-72= 
  Zijden G.J. v/d 1646 RSC-BP-14-16
425. Dijk Teun van 1645 Lierse-8-11
426. Valstar Jan 1644 Lierse-9+27
427. Bes R.N.M. 1642 Haeghe Ooievaar-24+37
  Nitzsche Edo 1642 RHC-Arena-10-4
  Valk Dick 1642 Lierse-10-55
430. Grootjans Theo 1641 Voorburg-2+4
431. Berg G.M. v/d 1640 Haeghe Ooievaar-25+16
  Kraakman Paul 1640 Rijswijk-31+26
433. Liefde J.J. de 1639 Haeghe Ooievaar-26-14
  Spronsen Mischa van 1639 Promotie-46+15
435. Engering Frans 1638 DD-54-52
436. Blom Jaap 1635 Bobby Fischer-10-17
  Flikweert Kees 1635 Schaakmat-19-14
    WSC-35  
  Quak Piet 1635 Lierse-11-10
439. Ouwerkerk J.P.J. 1633 RSC-BP-15+5
440. Bergers Wim 1632 Scheve Toren-16-19
  Brinkman Dirk 1632 Promotie-47-11
  Verheijen Jan 1632 SHTV-35-23
443. Duijvesteijn Andre 1631 Schaakmat-20-19
    WSC-36  
  Post Dick 1631 Schaakmat-20+21
    WSC-36  
  Wiegerink Ruben 1631 DD-55+21
446. Goudriaan W.L. 1630 DD-56= 
447. Coers Frans 1629 SHTV-36+8
  Guijt Erwin 1629 Promotie-48+7
449. Weele S. v/d 1628 DSC-73= 
450. As J.J. van 1627 HSV-18+12
    RHC-Arena-11  
  Bilars Gerard 1627 DSC-74-12
  Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
453. Jager Mark 1626 DCSV-5-11
454. Zoun Rogier 1625 Botwinnik-33-2
455. Breugel E.A.J. van 1624 Haeghe Ooievaar-27+11
456. Alsemgeest Nico 1623 Lierse-12+30
457. Velzen M. van 1622 RSC-BP-16+4
458. Buis Kees 1620 DD-57= 
  Leij E.J. van der 1620 Haeghe Ooievaar-28-52
460. Gerritsma Bert 1618 HSV-19+18
461. Dalen Willem van 1616 Botwinnik-34-47
  Meijer Gerard 1616 Bobby Fischer-11-2
463. Honderd Ger 1613 Prometheus-10+4
  Kniesmeijer Rob 1613 RHC-Arena-12-1
465. Gevaerts Caspar 1612 Paris-2-6
466. Tol Henk van der 1608 Rijswijk-32-37
467. Taanman P. 1607 Haeghe Ooievaar-29-18
468. Hooghiemstra F.F. 1606 Haeghe Ooievaar-30= 
  Weel A.J. van 1606 DD-58-24
470. Veen Reinier v/d 1605 DCSV-6-5
471. Bellen Henk van 1604 DD-59-54
  Kemeling Leen 1604 SIO-10+14
    WSC-38  
473. Nieswaag Hans 1601 Lierse-13+43
  Trompetter Remco 1601 WSC-39+36
475. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-35= 
476. Reiding R. 1598 Scheve Toren-17-10
477. Kleijn Jeroen 1596 Scheve Toren-18+21
  Koks Paul 1596 HSV-20+71
  Zwart D.M. de 1596 Promotie-49-22
480. Beijer Bram 1593 DCSV-7+32
  Etten Ronald van 1593 Schaakmat-22+361
    WSC-40  
  Tesselaar Cor 1593 DD-60+1
483. Berger M.P.M.J. 1591 Rijswijk-33+14
  Cruden Marcel 1591 Schaakhuis-21+9
485. Perluka Han 1590 Botwinnik-36-18
486. Kaan J.E.F. 1588 DD-61+10
  Lantzendörffer Floris 1588 Rijswijk-34-49
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-13= 
  Zuidgeest Jordy 1588 Schaakmat-23+5
    WSC-41  
490. Hendriks J.J.E. 1587 Haeghe Ooievaar-31-12
  Riemersma P.B.J. 1587 DD-62-17
  Suijker J.W.M. 1587 Haeghe Ooievaar-31-5
  Verploegh H.C. 1587 RSC-BP-17+8
494. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
495. Claessens R.J.M. 1584 DD-63-16
496. Lier J.M.E. van 1583 Promotie-50+8
497. Switzar Remco 1582 Schaakmat-24+30
    WSC-42  
498. Berkel Dennis van 1581 Lierse-14-3
  Vos Cees de 1581 Lierse-14= 
500. Blaas L.J. 1580 Pomar-17+19
  Groot M.H. de 1580 RSC-BP-18+21
  Hove Johan-Mart ten 1580 DD-64+32
  Luk Jaimy 1580 HSV-21+226
    SHTV-37  
504. Staden sr. M. van 1577 Promotie-51+16
505. Daalen P.E.A. van 1576 Pomar-18-12
506. Swieten Simon van 1575 Lierse-16= 
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-14= 
    Schaakhuis-22  
508. Noordam Arjen 1574 Lierse-17= 
  Otter Kees den 1574 Rijswijk-35+19
510. Steenweg Paul 1572 DCSV-8+15
511. Hansen Jacobus 1569 RHC-Arena-15-31
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-36+21
513. Ende Jan van den 1568 Schaakmat-25+2
    WSC-43  
  Heide Jelle v/d 1568 RHC-Arena-16-15
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-37+2
516. Boot Otto 1567 Botwinnik-38+37
  Jong-v/d Berg Gera de 1567 Lierse-18+11
518. Elst F.A. v/d 1564 Pomar-19-3
519. Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-39-29
520. Warmenhoven R.A. 1562 Haeghe Ooievaar-33+15
521. Slotemaker J.H.M. 1559 DCSV-9-3
522. Herpen Max van 1557 DD-65+38
523. Lucas Herman 1556 RSC-BP-19+13
524. Rutten G. 1555 Scheve Toren-19-19
525. Arkesteijn J.P. 1554 DD-66-10
  Gelder Kees van 1554 SHTV-38= 
  Venema Kees 1554 DSC-75+17
528. Jong Bob de 1553 Botwinnik-40-23
529. Frehe A.P. 1552 DSC-76-29
530. Veen H. ter 1551 DCSV-10-2
  Wit Jacques de 1551 HSV-22-18
532. Eijk Rick van der 1550 WSC-44+31
  Zijlstra F. 1550 Voorburg-3-14
  Zonneveld J. 1550 DCSV-11+11
    Pomar-20  
535. Huitema Doeke 1549 Rijswijk-37-29
  Loke J.A. 1549 HSV-23-20
537. Meng Olivia 1548 Botwinnik-41+147
538. Butterman Gert 1546 DCSV-12-23
  Eijkman E. 1546 Voorburg-4= 
540. Fikkert Harold 1545 SHTV-39= 
541. Prins Leen 1544 Schaakmat-26+9
    WSC-45  
542. Dijk Andre van 1543 RHC-Arena-17-1
  Steemers Vincent 1543 Pomar-21-23
544. Hulst Kees van 1542 DD-67-22
  Middeldorp A. 1542 Haeghe Ooievaar-34+8
546. Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-20= 
547. Hessels W.B. 1540 HSV-24-10
548. Breuker Harry 1539 Promotie-52+26
  Goebertus Adrie 1539 Voorburg-5-34
  Langeveld Andre 1539 SHTV-40  
551. Haar Boudewijn van der 1537 Schaakhuis-23+139
552. Felix R.J. 1534 Rijswijk-38= 
  Hennink Dick 1534 DD-68+17
554. Pronk J. 1533 Promotie-53= 
555. Dijkstra R.W. 1532 SHTV-41= 
  Kevlishvili Robby 1532 Promotie-54+240
  Zwan J. van der 1532 RSC-BP-21= 
558. Schouten Nico 1531 RHC-Arena-18= 
559. Berghuis P. 1529 Pomar-22= 
560. Ruiter Tom de 1528 Rijswijk-39+136
561. Dirkse Simon 1526 DSC-77+3
562. Boer R. de 1525 RSC-BP-22-16
563. Spaans Leen 1522 DD-69= 
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1522 Lierse-19-2
  Zwemstra Bert 1522 Prometheus-11+53
566. Nieuwkerk Leen van 1521 Schaakmat-27-33
    WSC-46  
567. Berg Johan v/d 1520 SIO-11-39
    WSC-47  
  Knigge Mark 1520 Rijswijk-40+36
569. Schuppen H. van 1517 Rijswijk-41-9
570. Smit Niels 1515 Promotie-55+11
571. Hazeu Cock 1513 Lierse-20+25
  Liefde F.G.J. de 1513 Haeghe Ooievaar-35-17
573. Man Peter de 1510 Pomar-23-16
  Meng Hao 1510 Botwinnik-42  
  Tjahjadi Philip 1510 Rijswijk-42  
576. Valstar Anja 1509 SIO-12-11
    WSC-48  
  Vries Rob de 1509 Promotie-56-14
578. Boers Frans 1508 Schaakmat-28-5
    WSC-49  
  Jong Arie de 1508 Lierse-21-13
580. Hoek Fabian 1506 Promotie-57+10
581. Heiden Jacob van der 1505 DSC-78-5
582. Trouwborst Thomas 1504 SHTV-42+26
583. Sas Aad van 1503 Pomar-24-24
584. Poots Rene 1500 DSC-79+28
585. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-25= 
586. Varenkamp Frits 1495 Botwinnik-43+1
587. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-43= 
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-24= 
  Kruk Arie v/d 1493 SIO-13+18
    WSC-50  
590. Krabbedam Pike 1492 Promotie-58+3
591. Doeves Bram 1491 Botwinnik-44-2
592. Jong Dick de 1488 HSV-26= 
593. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-43+6
  Falandt Jan 1486 Pomar-25= 
595. Sutrisno Agus 1479 Scheve Toren-20+5
596. Orre Anton 1477 DD-70= 
597. Knigge Hans 1476 Rijswijk-44-4
598. Boer A.C. 1475 DD-71+11
  Knoester Jaco 1475 Rijswijk-45  
  Woestenenk John 1475 Pomar-26= 
601. Merle Robert 1470 SIO-14-33
    WSC-51  
602. Riet P.H.M. van 1468 DSC-80-22
603. Sluis Jochem van der 1466 DD-72  
604. Stap Harry van der 1465 Pomar-27-25
605. Burg Wesley van der 1464 Rijswijk-46-76
  Pol Th. van der 1464 Rijswijk-46= 
607. Vreede Henk de 1463 Botwinnik-45-4
608. Bonsel J. 1462 SHTV-44+17
609. Jutte W.P.M. 1461 Promotie-59+2
610. Wackers G.J.P.M. 1460 DD-73= 
611. Boot Harry 1458 HSV-27-17
  Hofman Arjen 1458 DCSV-13  
613. Ruiter Rein de 1457 DD-74+58
  Smit F. 1457 DSC-81+9
  Tegelaers Youri 1457 Prometheus-12-16
616. Hoseni Arash 1456 Bobby Fischer-12-3
  Rijswijk Tim van 1456 Pomar-28= 
618. Patty F. Al 1455 Voorburg-6+4
  Scherpenisse Rob 1455 DSC-82-12
620. Wessem Melchior van 1454 Paris-3+34
621. Dijk Henk van 1453 SIO-15= 
  Reede Lito van 1453 DSC-83-74
623. Jacobs H. 1452 Pomar-29+12
  Kolk Jan v/d 1452 Prometheus-13-30
625. Corpeleijn Andre 1451 Botwinnik-46-39
626. Dekker Jan 1450 Lierse-22-15
  Wal Mart v/d 1450 SIO-16+60
    WSC-52  
628. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-29= 
629. Rodijnen Rinus 1445 Lierse-23= 
630. Bussmann Gerrit 1443 DSC-84-50
    Prometheus-14  
  Croes J.C. 1443 Haeghe Ooievaar-36-38
  Kauffman W.F.N. 1443 Pomar-30-2
  Zonderland H. 1443 DSC-84-53
634. Middelkoop Erik 1442 Botwinnik-47+78
635. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-45= 
  Zwartendijk A. 1441 RHC-Arena-19-10
637. Engelen Niels 1440 DD-75-51
  Stuut Klaas 1440 RHC-Arena-20-9
639. Zuyderwijk Gerard 1438 SIO-17-29
    WSC-53  
640. Claushuis Michael 1437 Bobby Fischer-13-32
641. Duijf A.W. den 1436 SIO-18-15
    WSC-54  
  Lim D. 1436 Bobby Fischer-14-30
643. Bragonje H. 1432 Promotie-60+11
  Groot Bertus 1432 Schaakmat-30+11
    WSC-55  
645. Berger R.L.M. 1431 RSC-BP-23-101
  Verwaart D.J. 1431 HSV-28= 
647. Nicolaas Vincent 1426 Rijswijk-48  
648. Pettinga Paul 1425 Botwinnik-48-21
  Vries Auke de 1425 DD-76-22
650. Eibergen Robert van 1424 DD-77+21
651. Schoon C. 1421 Promotie-61+11
  Slagboom Govert 1421 Pomar-31= 
653. Alphenaar J. 1420 Promotie-62= 
654. Heyningen Ruud van 1419 Lierse-24+50
655. Kamp Boris 1418 HSV-29= 
656. Meiden Pim v/d 1416 SHTV-46-20
657. Bottema Elmar 1415 Bobby Fischer-15-35
658. Middeldorp A.G.M. 1414 Haeghe Ooievaar-37-7
659. Becker Johan 1413 Paris-4= 
660. Blanter Sofya 1411 DSC-86-45
661. Lohrer M.T.A. 1406 Pomar-32+39
  Roo J. de 1406 Promotie-63+7
663. Trommel J.C. 1405 DCSV-14+5
664. Nienhuis Jan 1404 Voorburg-7+38
665. Marcus A. 1402 HSV-30= 
666. Kossen Mathijs 1400 Paris-5-81
667. Dekker Rick 1398 Promotie-64+23
668. Bottema Rowan 1397 Bobby Fischer-16+6
  Westmaas Jelmer 1397 Botwinnik-49+107
670. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-50= 
671. Oosterom Gerrit 1395 Lierse-25-11
672. Kok Freek de 1394 Rijswijk-49+122
673. Hählen Ruud 1392 HSV-31-27
  Werven H. van 1392 Promotie-65-44
675. Muusers John 1388 RHC-Arena-21-17
676. Geest Marco van 1386 Schaakmat-31= 
    WSC-56  
  Hendriks Hans 1386 Prometheus-15+35
678. Hendriks Marinus 1385 HSV-32= 
679. Vetten Piet de 1384 Lierse-26= 
680. Attema M.E. 1383 Paris-6-18
681. Ee Winston van 1381 Rijswijk-50+77
682. Splint Rob 1380 Botwinnik-51  
683. Ende Henk van den 1378 Lierse-27+28
684. Lamping Jason 1376 Lierse-28+82
  Trommel E.S. 1376 Promotie-66= 
686. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-51= 
  Meer Lex van der 1375 SHTV-47-61
688. Buijs Gerard 1374 Lierse-29+56
689. Krempel Jordy 1373 DSC-87-24
690. Boekestijn Piet 1372 Lierse-30= 
691. Lagerwerf Leen 1370 Lierse-31= 
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-52= 
693. Kranenburg Sebastiaan 1369 Rijswijk-53+22
  Willik Bert van der 1369 DSC-88-42
695. Buijs Bram 1368 RHC-Arena-22+41
696. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8= 
697. Sluis Bert v/d 1362 RHC-Arena-23-11
698. Kats Marten 1360 SHTV-48= 
    SIO-19  
  Millenaar Klaas 1360 SIO-19+23
    WSC-57  
  Zaalen Jos van 1360 RHC-Arena-24-31
701. Bom Aad 1359 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Caspers Eric 1359 Botwinnik-52-13
  Janssen Thijs 1359 Schaakmat-32-11
    WSC-58  
704. Slaman Gertjan 1357 SIO-21  
    WSC-60  
705. Nederpel Bram 1356 DCSV-15+46
706. Soeterbroek Piet 1355 Botwinnik-53-6
707. Oosterbaan Tristan 1351 Pionnetjes-2-146
708. Poot Wim 1350 Lierse-32+25
709. Verschuren K. 1349 Bobby Fischer-17-36
710. Blaauw F. 1347 Bobby Fischer-18-24
711. Hanewald Ernst 1344 DSC-89-51
  Hettfleisch Maurice 1344 Promotie-67-60
713. Duivenboden R. van 1343 Haeghe Ooievaar-38-4
  Oomes Marijn 1343 Schaakmat-34-20
    WSC-61  
715. Bergers J. 1341 Pomar-33+11
  Chervet Henk 1341 Bobby Fischer-19+4
717. Grootscholten Leo 1339 SIO-22-31
    WSC-62  
  Wulffers L.A.G.M. 1339 Haeghe Ooievaar-39-38
719. Koppen Wouter van 1338 Schaakmat-35  
    WSC-63  
720. Haaksma F.H. 1336 Voorburg-9= 
  Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-36-15
    WSC-64  
722. Knaap Jos van der 1331 Schaakmat-37-20
    WSC-65  
723. Zuydgeest Leo 1330 DSC-90-22
    Prometheus-16  
724. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-54= 
  Kuijper Wim 1329 Lierse-33= 
726. Huybens P.M. 1328 HSV-33-8
727. Hout Gerrit v/d 1327 SIO-23= 
    WSC-66  
728. Karagantcheff Dimitri 1326 DD-78  
729. Mooren Leon 1325 Botwinnik-55+38
730. Hofland Jeffrey 1321 SIO-24-1
    WSC-67  
731. Jong A. de 1318 DSC-91-7
732. Prins Jan 1316 Lierse-34= 
733. Feringa Andre 1311 Lierse-35= 
734. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-38= 
    WSC-68  
735. Lamping Marco 1305 Lierse-36-57
  Vlies Franklin van der 1305 Promotie-68-103
737. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-10= 
738. Berg Co v/d 1300 Lierse-37= 
  Gastaldi G. 1300 Pomar-34-43
  Torenstra Jan 1300 DSC-92-19
    Prometheus-17  
741. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-39= 
    WSC-69  
742. Ham J. van 1295 DSC-93  
743. Gaag Nico v/d 1292 WSC-70= 
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11= 
  Rens Hans 1292 Botwinnik-56= 
746. Bijster Harmen 1287 Voorburg-12= 
  Rijn Peter van 1287 Bobby Fischer-20-34
748. Vreugdenhil Jaap 1286 Lierse-38= 
749. Boersma L. 1285 Haeghe Ooievaar-40+18
  Koornneef Arie 1285 Lierse-39= 
751. Modderman Arent 1282 Botwinnik-57-2
752. Remmerswaal W. 1277 Haeghe Ooievaar-41= 
753. Samuels de Wilde Bernard 1272 Bobby Fischer-21+14
754. Karunatilaka Gihan 1266 Bobby Fischer-22+18
  Valstar-Valstar Nel 1266 Lierse-40= 
756. Giele Reinier 1260 DSC-94-14
  Tavakolly Navied 1260 Paris-7-39
758. Bouma Henk 1256 SHTV-49-50
  Verspeek Coen 1256 Schaakmat-40= 
    WSC-71  
760. Dijk L.B. van 1250 SHTV-50= 
761. Schaafsma B.J. 1243 Paris-8-48
762. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-42-21
  Kanbier Max 1239 Promotie-69  
  Ronden Robin den 1239 Lierse-41= 
765. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-18= 
766. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-25= 
767. Spruijt Carlie 1229 WSC-72= 
768. Dijk Henk van 1225 SIO-25-30
    WSC-73  
  Meer Sylvain v/d 1225 DSC-95= 
770. Beukel Niels van den 1224 WSC-74= 
  Keuzenkamp Monique 1224 SHTV-51-20
772. Liefde M.S. de 1218 Haeghe Ooievaar-43+35
773. Hogendoorn Tim 1216 Rijswijk-54+20
774. Keekem J.C. van 1213 Voorburg-13= 
775. Onderwater Michel 1212 Schaakmat-41-4
    WSC-75  
776. Hartmann Joop 1210 DCSV-16+18
777. Kommer Jan 1208 Rijswijk-55-3
  Vogel J. de 1208 SIO-26= 
    WSC-76  
779. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-27= 
    WSC-77  
780. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-58  
781. Vermeulen Wim 1189 SHTV-52= 
782. Vos Roel 1185 DSC-96  
783. Rijkom Wouter van 1180 Promotie-70  
784. Huysman Lennart 1176 WSC-78= 
785. Meijden Joke van der 1175 RHC-Arena-26+30
786. Dekker Jacob 1170 DSC-97= 
787. Lindhout Nel 1164 RHC-Arena-27-19
788. Giele Marieke 1162 DSC-98+13
789. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-71= 
790. Wel Frank van der 1156 Lierse-42+32
791. Taal W.M. 1149 RSC-BP-24+9
792. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-23= 
793. Mos C.J. 1140 SIO-28= 
    WSC-79  
794. Frima Lodewijk 1134 Paris-9-10
795. Tiersma Jan Bouke 1127 Schaakmat-42-82
    WSC-80  
796. Bruinsma J.P. 1106 Promotie-72  
797. Lelieveld Kenneth 1104 SHTV-53  
798. Oudheusden Jason van 1103 DSC-99  
799. Brussaard Martin 1096 Rijswijk-56  
800. Weekhout A. 1072 Bobby Fischer-24= 
801. Westerduin Rina 1070 Botwinnik-59-1
802. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-25= 
803. Blanter Marfa 1050 DSC-100-4
804. Kok Carolijn de 1036 Rijswijk-57-29
805. Oomes Ad 1035 Schaakmat-43  
    WSC-81  
806. Ruijgrok Gijs 1019 Bobby Fischer-26  
807. Hoekstra Gabe 1001 Prometheus-19-40
808. Berhitoe Dennis 995 DSC-101  
809. Groenhof Kai 992 Bobby Fischer-27-26
810. Meijden Gerda van der 980 RHC-Arena-28+10
811. Hettema Bart 977 Rijswijk-58  
812. Brulleman Floris 976 Rijswijk-59-44
813. Jansen Tom 963 WSC-82= 
814. Hubert Mireille 943 SHTV-54  
815. Meinders Hennie 921 Lierse-43= 
816. Eijk Djon van 918 Schaakmat-44  
    WSC-83  
817. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-28= 
818. Andriessen Frans 828 Botwinnik-60  
819. Klugt Teun van der 781 DSC-102  
820. Scheele Leander 766 Bobby Fischer-29-11
821. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-60  
822. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-61= 
Artikel aangelegd op: 07-05-2010
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.