Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 februari 2010
Geschreven door Paul Koppens   
Uit de KNSB-ratinglijst van 1 februari is weer een overzicht van ratinghouders binnen de HSB samengesteld.  Anish Giri staat zoals te verwachten bovenaan.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 februari 2010. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 februari 2009 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud).  Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating)

HSB-ratinglijst per 1 februari 2010 en veranderingen sinds 1 februari 2009

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2594 DSC-1+137
2. Wiel John van der 2461 DD-1-24
3. Jong Jan-Willem de 2453 WSC-1= 
4. Oosterom Chiel van 2379 Bobby Fischer-1-25
    DSC-2  
5. Kleijn C. 2375 Bobby Fischer-2+39
6. Michielsen Joost 2365 Bobby Fischer-3+18
    DSC-3  
7. Blokhuis Edgar 2319 DD-2+24
8. Wortel Marten 2306 DSC-4-22
9. Kelder Joram op den 2305 Bobby Fischer-4+49
    DSC-5  
10. Erwich Frank 2303 Bobby Fischer-5-14
  Ruijgrok Dennis 2303 Bobby Fischer-5+43
12. Koppens P.F.J. 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
13. Kuipers Eelco 2280 Promotie-1+7
14. Pijpers Arthur 2267 Botwinnik-1+82
15. Bannink Bernard 2261 Promotie-2-8
16. Coene Igor 2258 Promotie-3+56
17. Vorm Teun van der 2245 Botwinnik-2-5
18. Legemaat G. 2239 DSC-6-1
19. Meijer Dolf 2233 Pionnetjes-1+31
20. Provoost Simon 2231 Bobby Fischer-7+75
21. Irwin Mark 2224 Bobby Fischer-8-4
22. Werksma Arie 2220 DD-4-33
23. Egmond Rogier van 2203 DD-5+14
24. Pietersma Menno 2197 Schaakmat-1-22
    WSC-2  
25. Dijk Timon van 2196 Schaakmat-2-5
    WSC-3  
26. Kirana Marco 2192 DSC-7+233
27. Padurariu Ciprian 2188 DSC-8  
28. Hofland Leonard 2186 DSC-9= 
29. Breukelman Jan 2183 Bobby Fischer-9+2
30. Prakken Gerrit 2175 DD-6-23
31. Wagenaar Ron 2173 Alteveer-1+57
32. Barendse Ted 2172 DSC-10+89
33. Fokkink Robbert 2168 Prometheus-1+17
34. Meng Roger 2167 Botwinnik-3+173
35. Ruiter Danny de 2164 Bobby Fischer-10+129
  Steen Jan-Aart van der 2164 Scheve Toren-1+17
37. Helvoort Rob van 2162 Rijswijk-1-20
38. Vistisen Lars 2152 DD-7+49
39. Lindner Jan-Joost 2148 DD-8+13
40. Brasser Paul 2144 WSC-4+19
41. Blom Vincent 2142 Bobby Fischer-11+66
42. Dop Arend van 2141 DSC-11= 
43. Nies Pauline van 2139 DSC-12-4
44. Overdam Julian van 2137 Bobby Fischer-12+64
45. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-4  
46. Kommer Bas 2129 Rijswijk-2-8
47. Happel Henk 2124 DD-9-3
48. Meulenbroek Kim 2121 DSC-13-12
  Rappard Diederik van 2121 Alteveer-2= 
50. Hofman Marnix 2120 WSC-5-5
51. Schrik Rachid 2116 DSC-14+9
52. Prooijen Jan-Willem van 2111 Alteveer-3+5
53. Ahlers Ben 2108 Promotie-5-25
54. Glimmerveen Martin 2107 DSC-15+112
  Middelveld Martine 2107 DSC-15-3
56. Mannen Henk 2105 DSC-17-12
57. Hoving Michael 2103 Rijswijk-3-21
58. Noordhoek Henk 2101 Promotie-6-6
59. Dickhoff Ronald 2099 DD-10-27
60. Zanten William van 2098 SHTV-1-25
61. Bas P. de 2093 DSC-18-10
62. Broekman Willem 2089 Promotie-7-80
  Dessing Bastiaan 2089 Bobby Fischer-13+37
    SHTV-2  
64. Ootes Lennart 2088 DSC-19-30
65. Slaa R. 2081 DSC-20-49
66. Duijzer Jan Willem 2080 Botwinnik-4-15
67. Cupido Alexander 2079 Rijswijk-4-23
68. Zandwijk Jan-Peter van 2077 DSC-21+31
69. Oranje R. 2076 DSC-22-12
70. Valstar Johan 2075 Schaakmat-3-39
    WSC-6  
71. Vos Jan-Pieter 2074 DSC-23-36
72. Buzing Pieter 2069 DSC-24+20
73. Beltz Dolf 2068 DSC-25-4
74. Vlam Horatio 2067 DSC-26+28
75. Pouwels John 2061 Botwinnik-5-37
76. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
77. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-14= 
78. Schendstok Bernard 2052 DD-11-1
79. Kort Jacob 2049 DD-12-24
80. Pauw Sander 2047 SHTV-3-44
81. Waard J.A.M. de 2045 DD-13+50
82. Koelmans Jan Willem 2044 DD-14+53
83. Stolte Maarten 2043 SHTV-4+24
84. Bos Niels 2041 Alteveer-4-17
85. Anema Walter 2040 DSC-27-25
86. Enschede Ernst 2037 DD-15+8
87. Hoynck van Papendrecht Frans 2033 Rijswijk-5+12
  Woerden Michiel van 2033 Schaakmat-4+69
    WSC-7  
89. Munnik Talitha 2031 DSC-28-25
90. Overdam Jan van 2029 Bobby Fischer-15+110
91. Verbaan B.M. 2027 RSC-BP-1-7
92. Zwartveld Hans 2026 Alteveer-5+72
    Schaakhuis-1  
93. Hennink Erik 2023 Promotie-8+10
  Zetten Maarten van 2023 Promotie-8+65
95. Prangers Toine-Gera rd 2022 DSC-29-14
96. Aagaard Michael 2018 SIO-1+6
    WSC-8  
  Bosma Arend 2018 DSC-30+8
98. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6= 
  Flohil Jaap 2017 DSC-31+7
100. Hortensius Lisa 2016 DSC-32+38
101. Voogt Bob 2012 DSC-33-55
102. Dekker Kees 2010 Scheve Toren-2+11
103. Verwiel Eugene 2006 Botwinnik-6+7
104. Voorberg Johan 2005 SIO-2+48
    WSC-9  
105. Bergh Jan van den 2003 Promotie-10-19
  Monté P.J. 2003 DD-16-72
107. Swart Sipke de 1999 Promotie-11+66
108. Kindt Manfred 1998 WSC-10-44
109. Leezer Roel 1997 Rijswijk-7-50
  Mostert Joost 1997 Promotie-12-9
111. Buchly Stefan 1993 Botwinnik-7-6
  Lont Iwan 1993 Alteveer-6-2
  Sibbing Sjaak 1993 Promotie-13-20
  Smeele Pieter 1993 DD-17-14
115. Landsbergen Ron 1992 Promotie-14-19
116. Sternau Almar 1990 Alteveer-7+68
  Vegt Seth van der 1990 DSC-34+58
118. Bode Christian de 1985 Bobby Fischer-16-34
  Meer Kees van der 1985 DSC-35-19
    Prometheus-2  
120. Blankespoor Jan 1980 Promotie-15+6
121. Hoogland Mike 1979 SHTV-5-81
  Kuyvenhoven Marco 1979 WSC-11-64
123. Boerkamp H.A.J. 1977 Promotie-16+21
124. Wiersma Arno 1975 DSC-36-56
    Prometheus-3  
125. Vesters Melchior 1974 SHTV-6-104
126. Marel Eric van der 1972 Bobby Fischer-17+3
127. Kentstra Wim 1970 Scheve Toren-3+9
128. Borst Filip 1969 DSC-37+23
  Rost van Tonningen Otto 1969 DD-18-33
  Thijssen A.W. 1969 HSV-1+44
    Haeghe Ooievaar-4  
131. Leenman Dennis 1967 Schaakhuis-2+43
  Lisdonk Lucien van de 1967 DSC-38-14
  Wichhart Maarten 1967 Promotie-17+28
134. Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
  Tamerus Henrik 1966 DSC-39-26
136. Munninghoff Alexander 1961 DD-19-34
137. Goossens Pieter 1958 DSC-40+14
  Vink Wim 1958 DD-20-11
139. Duin Vincent 1957 RSC-BP-2+6
  Have Roland ten 1957 DSC-41+157
  Montsma Foppe-Jan 1957 DD-21+68
    Rijswijk-9  
  Voorberg Kees 1957 DSC-41-21
143. Klop Tjomme 1956 SHTV-7+45
    Schaakhuis-3  
  Voorn Martin 1956 Bobby Fischer-18-72
145. Huizen H. van 1953 Haeghe Ooievaar-5+42
    Prometheus-4  
146. Broek Willem-Jan van den 1949 DSC-43-3
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-22-2
148. Milort Gerard 1947 Alteveer-8-43
    RSC-BP-3  
149. Berg Bas van der 1944 Alteveer-9-22
    Schaakhuis-4  
  Henke Aleksander 1944 SHTV-8-37
151. Veldhuijzen Friedhelm 1943 DSC-44-33
152. Eberle Jan 1936 HSV-2-3
  Vis Peter 1936 RHC-Arena-1-5
154. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10= 
155. Hart Johan 't 1932 Lierse-1+69
156. Dekker Derk 1931 Schaakhuis-5+116
157. Segers H. 1929 SHTV-9-20
158. Huijzer Joop 1928 Promotie-18-43
159. Liempt Michael van 1921 Rijswijk-10+48
160. Nepveu Manuel 1918 Promotie-19+10
161. Dries Alex 1917 RHC-Arena-2+35
162. Verolme Martin 1915 DSC-45+34
163. Baas Rijnko 1914 Rijswijk-11+32
    Schaakhuis-6  
  Siebelhoff Herman 1914 Alteveer-11-9
165. Vries Jan-Pieter de 1909 DSC-46+8
166. Jonkman David 1905 Schaakhuis-7+105
167. Steffers Hendrik 1904 Rijswijk-12-7
168. Goudriaan Tony 1900 Botwinnik-8-44
    Rijswijk-13  
169. Baak Evert 1899 SHTV-10+83
170. Kunnen Ruurd 1898 Promotie-20-3
  Mulder P. 1898 DD-23+7
172. Bieger Thierry 1894 Pomar-1+32
    WSC-12  
173. Bodaan Ton 1891 HSV-3+24
    SHTV-11  
  Pronk Rik 1891 SHTV-11-34
175. Torenstra Rene 1888 DSC-47+82
    Prometheus-5  
176. Nijs Thimo de 1883 DD-24-170
177. Peerdeman Nico 1882 Promotie-21-11
178. Baas Hans 1881 Promotie-22+41
179. Jacob Ruben s' 1880 Botwinnik-9+69
180. Smaal Lourens 1877 Botwinnik-10-15
181. Harmanus Norbert 1876 Schaakhuis-8+52
  Mazuera Vargas Carlos 1876 HSV-4+3
183. Vermeer H. 1874 Scheve Toren-4-45
184. Groot Akshaya de 1873 DD-25= 
185. Eggink Gerhard 1870 Promotie-23+45
  Segger A. 1870 SHTV-13+16
187. Dekker Ard 1869 Schaakmat-5-21
    WSC-13  
188. Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-6-4
  Zijden J.A. v/d 1868 RSC-BP-4-6
190. Nagtegaal J.A. 1867 DD-26= 
191. Lopies Andre 1866 DD-27= 
192. Gent Aad van 1864 Scheve Toren-5-14
193. Ouwens Bert 1863 Promotie-24-32
194. Gaemers Peter 1862 Rijswijk-14-56
  Kamar Muhannad 1862 RHC-Arena-3-29
  Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-14= 
  Lom Rob van 1862 Schaakmat-6+3
    WSC-14  
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-7= 
199. Wolvekamp O. 1859 HSV-5-9
200. Hoogeveen F.R. 1856 HSV-6-42
  Waard Remko de 1856 DD-28-135
202. Eising Henry 1854 Scheve Toren-6-20
203. Koreman Eric 1853 DD-29-7
204. Arends H. 1852 DD-30-82
  Gallardo Banez Alfonso 1852 Rijswijk-16+43
206. Boer Paul den 1851 SHTV-14-20
  Smit Rudi de 1851 Scheve Toren-7-2
  Straaten Marco van 1851 SHTV-14-102
    Schaakhuis-9  
  Tsai Wong 1851 Promotie-25-3
210. Middelkoop Erik 1849 Botwinnik-11-18
  Vreugdenhil Frans 1849 DD-31-183
    Schaakmat-7  
    WSC-15  
212. Tan John 1848 Promotie-26-60
213. Graaf sr. J. de 1847 Scheve Toren-8-58
214. Oortmarssen Hans van 1846 Rijswijk-17-9
  Versteegh Mark 1846 DSC-48+37
216. Beijersbergen Joop 1843 Bobby Fischer-19-29
217. Staden jr. Mildo van 1842 Promotie-27-22
  Then Hans 1842 Schaakhuis-10+40
219. Manoch Maurice 1841 Botwinnik-12+8
220. Beeren Thom 1840 Botwinnik-13+97
  Mellens Martin 1840 Voorburg-1+1
222. Eesteren Jaap van 1839 DD-32+10
  Leeuwen Olav van 1839 SHTV-16+3
  Sluijs Lothar van der 1839 DD-32+5
225. Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-18= 
  Mulders Rinze 1838 Botwinnik-14+45
  Orsouw Theo van 1838 RHC-Arena-4+15
228. Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-11= 
229. Bos F.P. van den 1834 DD-34-53
    Haeghe Ooievaar-8  
  Kaptein Jan 1834 Promotie-28+49
231. Henn Reinhard 1833 DD-35+1
232. Witt Dick de 1831 Botwinnik-15+7
233. Wijk H.L. v/d 1830 Promotie-29+10
234. Gerritsen C.W.A. 1829 Pomar-2+3
  Zijden A.Q. v/d 1829 RSC-BP-5-75
236. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-9= 
  Voermans Adri 1828 DD-36-7
238. Meulemans Bart 1827 DSC-49+9
239. Bons M.M. 1825 Haeghe Ooievaar-10+94
  Jong Jaap de 1825 Lierse-2+15
241. Gieben Stijn 1823 SHTV-17+105
242. Bovenlander Theo 1820 SHTV-18-25
243. Kraakman Mark 1819 Rijswijk-19+54
244. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-20-45
245. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9+1
246. Schwencke Allard 1813 Bobby Fischer-20+6
  Smits Rob 1813 DSC-50+1
248. Dekker Jan 1810 Schaakmat-8+2
    WSC-16  
  Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-12-26
250. Diepen Hugo van 1809 Botwinnik-16+41
251. Oversloot Wilco 1808 SIO-3-53
    WSC-17  
  Schuurman Hess Arjen 1808 Promotie-30+108
253. Corneth Bert 1807 HSV-7+2
  Nieuwkerk Dirk van 1807 SIO-4-21
    WSC-18  
255. Groot B. de 1806 RSC-BP-6-3
256. Felkers J.M. 1805 DD-37= 
257. Reimer Wim 1799 DD-38-29
258. Os Wim van 1797 Botwinnik-17+1
259. Heeres Reinier 1796 DSC-51-22
260. Ham Marc van der 1795 Botwinnik-18+118
261. Eijsbroek Dave 1793 Botwinnik-19-51
  Schoonman Ivo 1793 SHTV-19= 
  Snikkers Naomi 1793 DSC-52-37
264. Bartel Jan-Kees 1792 DD-39-2
  Donk Jan v/d 1792 DSC-53+26
  Duijvesteijn Wim 1792 Schaakmat-9+11
    WSC-19  
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-10+19
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9+20
    WSC-19  
269. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-21= 
  Termaat Alfons 1791 Botwinnik-20+41
271. Kreek Michiel de 1790 DSC-54= 
  Oudewaal Vincent 1790 DD-40+32
273. Brouwers Reggy 1789 Schaakhuis-13-28
  Hardiek Jetse 1789 Promotie-31+16
275. Holst R.E.H. v/d 1788 HSV-8+33
  Theijn Dave 1788 Scheve Toren-11-28
277. Bojanowski Roman 1787 Rijswijk-22= 
  Ingenhoes P.H. 1787 RSC-BP-7-2
  Spronsen A. van 1787 SIO-5+3
    WSC-21  
  Willighagen Gert-Jan 1787 SHTV-20+5
281. Kuin Sjaak 1786 Schaakhuis-14-2
  Wareman D. 1786 RSC-BP-8-6
283. Minnema Rens 1784 Promotie-32+19
284. Hulshof Hans 1783 Rijswijk-23+65
  Paalvast A.G.M. 1783 DCSV-1+10
  Zwolsman P.A. 1783 DD-41-24
287. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-11-9
  Veldhuizen Niels 1782 Promotie-33+10
289. Bottema Timo 1781 Bobby Fischer-21-12
  Ruigt Casper 1781 Scheve Toren-12-9
291. Beekum Thomas van 1780 Botwinnik-21-7
292. Regeer P.A. 1779 Haeghe Ooievaar-12+37
    Schaakhuis-15  
293. Minnema Hans 1778 Promotie-34+44
294. Vromans Nico 1777 HSV-9-2
295. Heijgen Diederik van 1775 DSC-55-58
296. Beekman G. 1774 Pomar-3-20
  Tjioe Patrick 1774 Alteveer-12-42
    Schaakhuis-16  
298. Nobel Corniel 1773 DSC-56+39
299. Crefcoeur R. 1772 RSC-BP-9+7
300. Kooij Nol 1771 Pomar-4+2
  Mulders Ed 1771 Rijswijk-24= 
  Nicoll Noah 1771 DD-42+110
303. Baak Karl 1770 SHTV-21-14
  Schalen John 1770 RHC-Arena-5-6
305. Rabeling B.D. 1769 DSC-57+40
306. Michielen Frank 1768 Botwinnik-22-52
  Stap Harry van der 1768 Rijswijk-25-30
308. Joustra W.G. 1763 Rijswijk-26-55
309. Middelkoop Arno 1762 Botwinnik-23+19
310. Verduijn Adriaan 1761 Lierse-3+169
311. Mittertreiner A.J. 1759 HSV-10+70
312. Olvers E. 1758 SHTV-22+28
313. Ramondt Dennis 1757 RSC-BP-10-1
314. Kirana Nancy 1756 DSC-58+23
  Kuipers Hielke 1756 Promotie-35-57
316. Duijvesteijn Leo 1755 Schaakmat-11-84
    WSC-22  
317. Taverne Nadeem 1754 Schaakhuis-17+9
318. Bruls Osman 1751 Schaakhuis-18-22
  Graaf E. v/d 1751 DD-43-4
  Koning J.T. de 1751 Haeghe Ooievaar-13+35
321. Scholten J.J.H. 1750 RHC-Arena-6-13
322. Meer Perry v/d 1749 Pomar-5-39
  Vorselen Theo van 1749 DD-44+7
324. Heek Peter 1748 Botwinnik-24-125
325. Broos Simon 1746 DSC-59+44
326. Briggeman P.W. 1745 Promotie-36= 
327. Hylkema Titus 1744 RHC-Arena-7-31
328. Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
329. Bos Frank van den 1742 Rijswijk-27+12
330. Busman Jan 1741 Promotie-37-33
  Marincic Olivier 1741 DSC-60-24
332. Broeder Leno den 1740 Schaakmat-12+19
    WSC-23  
333. Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25= 
  Tamerus Jan 1739 Lierse-4+11
  Yirtici Gokhan 1739 Alteveer-13  
336. Terpstra J.T. 1736 Pomar-6+25
  Vlugt Sander van der 1736 Botwinnik-26+20
338. Navrat Roman 1735 HSV-11-35
  Ploeger D. 1735 Haeghe Ooievaar-14-28
340. Ferschtman Felix 1734 Pomar-7+4
  Markenstein W. van 1734 Pomar-7-15
  Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13= 
    WSC-24  
343. Ferrier Yvonne 1733 Botwinnik-27-110
  Gouzij Nico 1733 SHTV-23-1
  Noija Hans Ortwi n 1733 DD-45-11
346. Beeloo Jean Miche l 1730 Schaakhuis-19+69
347. Rekveldt M.Th. 1729 DSC-61-15
348. Boer Pepijn de 1728 Schaakhuis-20+8
  Gijsen Carel 1728 HSV-12-13
    Rijswijk-28  
350. Aga Suroud 1727 Botwinnik-28-63
  Heiden Jan v/d 1727 SIO-6-7
    WSC-25  
352. Wentholt Frans 1726 DD-46+29
353. Arp Gerard 1725 Botwinnik-29+11
354. Berg Jaap van den 1724 Promotie-38+44
355. Bik Wouter 1720 Botwinnik-30+39
356. Wagner A.M. 1719 Haeghe Ooievaar-15-50
    SHTV-24  
357. Alders R.H. 1718 Schaakhuis-21  
  Bakels Rosanne 1718 DD-47= 
359. Horst G. 1717 DD-48-14
  Wisse Niek 1717 SHTV-25+52
361. Haan Hans de 1716 HSV-13-22
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-11= 
363. Vink Kees 1715 Pomar-9-1
364. Vries Ronald de 1714 Promotie-39= 
365. Germeys Bart 1713 Prometheus-6-72
  Kerkhof C. 1713 Scheve Toren-13-19
  Meer J. v/d 1713 Haeghe Ooievaar-16+50
  Palm G.F. 1713 DSC-62= 
369. Veen Rens ter 1712 DCSV-2+27
370. Berendse F.N. 1711 Pomar-10+3
  Eveleens Ed 1711 Botwinnik-31+58
  Stolze Gerard 1711 Lierse-5+6
373. Strien Bart van 1710 Rijswijk-29-3
374. Kampen F.F. van 1709 DD-49-25
375. Leeuwen J. van 1708 SIO-7-12
    WSC-26  
376. Dekker P.Th. 1705 SHTV-26-22
  Ham Ben van 1705 HSV-14= 
  Knops H. 1705 Promotie-40+10
  Mors Adriaan ter 1705 DSC-63+1
    Prometheus-7  
  Postma Jan 1705 DD-50+39
381. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8= 
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-27  
383. Gelpke R.F. 1702 DSC-64-16
  Leeuwe F. de 1702 RSC-BP-12-26
385. Jager Mark 1701 HSV-15+17
386. Heide Gerben van der 1699 Prometheus-8+127
387. Laan Hugo van der 1697 SHTV-27+60
388. Holst Fred v/d 1696 HSV-16+15
389. Kuyvenhoven Vincent 1695 Schaakmat-15+6
    WSC-28  
  Langerak J.H. 1695 Haeghe Ooievaar-17+2
391. Mudde H. 1694 Pomar-11-10
392. Kemeling A.E. 1692 DSC-65-23
  Lont Jolle 1692 DSC-65+120
394. Boersma F.W. 1691 Haeghe Ooievaar-18+17
  Mikhaïl Gabriel 1691 RHC-Arena-9-7
  Sikkes P. 1691 SHTV-28+40
397. Roeleveld Koos 1690 HSV-17+168
    SHTV-29  
398. Nicolaas Han 1689 Pomar-12+6
  Vissers R. 1689 Haeghe Ooievaar-19+11
    Pomar-12  
400. Berg Sandra v/d 1688 Lierse-6-7
401. Lubbe Lex van der 1687 Bobby Fischer-23+42
    HSV-18  
402. Nies Dingeman van 1686 Promotie-41+33
  Toxopeus G.M.B. 1686 Promotie-41-7
404. Kaptein Frank 1685 Promotie-43+15
405. Eering Peter 1684 Schaakmat-16+1
    WSC-29  
  Gaag Frits v/d 1684 SIO-8+39
    WSC-29  
407. Barbier R.R. 1682 Haeghe Ooievaar-20-46
  Stolte K.P. 1682 Pomar-14+13
    SHTV-30  
409. Kies Arie 1680 Scheve Toren-14+5
410. Nierop D. 1678 Haeghe Ooievaar-21+69
411. Delden Jan van 1677 SHTV-31-49
412. Vissers Ton 1676 DSC-67-69
    SHTV-32  
413. Manen R.A. van 1675 DD-51+36
  Snijders F. 1675 Rijswijk-30-14
415. Antwerpen Piet van 1674 SIO-9= 
    WSC-31  
  Groothuis W. 1674 Bobby Fischer-24-9
417. Martens F.M. 1673 Promotie-44-9
  Veldhuizen Jan 1673 Promotie-44-9
419. Wuister J. 1672 RSC-BP-13+14
420. Houten Ron van 1670 Schaakhuis-22-15
  Praagman Niek 1670 Rijswijk-31+57
  Tichler Alexander 1670 Paris-1+17
423. Huisman Edgar 1668 DSC-68-69
  Neuteboom M. 1668 Prometheus-9= 
425. Pree Jan de 1667 Botwinnik-32+19
426. Boermans R. 1665 DCSV-3+22
427. Meiden Geurt Jan van der 1664 SHTV-33-62
  Toorn Aat van der 1664 Alteveer-14-49
    RSC-BP-14  
429. Wallinga J. van 1663 SHTV-34+5
430. Bellen Henk van 1660 DD-52-42
  Huygen Kees 1660 DSC-69-5
  Spierings Ben 1660 SHTV-35-42
  Weerts Rene 1660 SHTV-35+104
434. Alvares E.F.S. 1659 SHTV-37+35
  Duijvestijn J.J.A. 1659 Prometheus-10-26
  Klijnsma Richard 1659 Scheve Toren-15-82
  Kuyvenhoven Vincent 1659 Schaakmat-17-5
    WSC-32  
438. Verkerk P.J. 1657 Haeghe Ooievaar-22+59
439. Franke Arie 1656 Botwinnik-33-4
440. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-23= 
441. Dop Erik van 1654 Rijswijk-32-34
442. Hofstee Piet 1653 DSC-70-16
443. Eijk A.J. van 1652 Haeghe Ooievaar-24-1
  Jong Bert de 1652 Schaakmat-18-11
    WSC-33  
  Stegenga F.J. 1652 DCSV-4-5
446. Korving Cornelis 1651 DSC-71+8
447. Berger Otto 1648 Rijswijk-33-100
448. Dijk Pascal van 1646 Lierse-7+54
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-72+17
  Zijden G.J. v/d 1646 RSC-BP-15-33
451. Dijk Teun van 1645 Lierse-8-41
452. Valstar Jan 1644 Lierse-9+34
453. Leentvaar Coen 1643 DSC-73-3
454. Bes R.N.M. 1642 Haeghe Ooievaar-25+37
  Nitzsche Edo 1642 RHC-Arena-10-1
  Valk Dick 1642 Lierse-10+10
457. Grootjans Theo 1641 Voorburg-2+21
  Lindhout Danny 1641 SHTV-38-21
459. Berg G.M. v/d 1640 Haeghe Ooievaar-26+8
  Kraakman Paul 1640 Rijswijk-34+11
461. Liefde J.J. de 1639 Haeghe Ooievaar-27-14
  Spronsen Mischa van 1639 Promotie-46+15
463. Engering Frans 1638 DD-53  
464. Blom Jaap 1635 Bobby Fischer-25-33
  Flikweert Kees 1635 Schaakmat-19-62
    WSC-34  
  Quak Piet 1635 Lierse-11-55
467. Ouwerkerk J.P.J. 1633 RSC-BP-16-29
468. Bergers Wim 1632 Scheve Toren-16-11
469. Duijvesteijn Andre 1631 Schaakmat-20-20
    WSC-35  
  Post Dick 1631 Schaakmat-20-44
    WSC-35  
  Wiegerink Ruben 1631 DD-54+19
    SHTV-39  
472. Goudriaan W.L. 1630 DD-55= 
  Zoun Rogier 1630 Botwinnik-34+112
474. Coers Frans 1629 SHTV-40-6
  Guijt Erwin 1629 Promotie-47+46
476. Weele S. v/d 1628 DSC-74+14
  Weijde Andre van der 1628 Prometheus-11-6
    WSC-37  
478. As J.J. van 1627 HSV-19+12
    RHC-Arena-11  
  Bilars Gerard 1627 DSC-75-70
  Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
481. Jager Mark 1626 DCSV-5+10
  Kalma Bas 1626 SHTV-41= 
483. Breugel E.A.J. van 1624 Haeghe Ooievaar-28-7
484. Alsemgeest Nico 1623 Lierse-12-74
485. Velzen M. van 1622 RSC-BP-17-19
486. Buis Kees 1620 DD-56= 
  Leij E.J. van der 1620 Haeghe Ooievaar-29+22
488. Bronts Kor 1619 DD-57-49
489. Ameling Bob 1617 Botwinnik-35-101
  Gerritsma Bert 1617 HSV-20-10
491. Dalen Willem van 1616 Botwinnik-36-90
  Meijer Gerard 1616 Bobby Fischer-26+33
493. Brinkman Dirk 1615 Promotie-48-18
494. Honderd Ger 1613 Prometheus-12-19
  Kniesmeijer Rob 1613 RHC-Arena-12-5
496. Gevaerts Caspar 1612 Paris-2-6
497. Tol Henk van der 1608 Rijswijk-35-9
498. Taanman P. 1607 Haeghe Ooievaar-30-30
499. Hooghiemstra F.F. 1606 Haeghe Ooievaar-31-28
  Weel A.J. van 1606 DD-58-46
501. Veen Reinier v/d 1605 DCSV-6-27
502. Kemeling Leen 1604 SIO-10+30
    WSC-38  
503. Verheijen Jan 1602 SHTV-42-53
504. Nieswaag Hans 1601 Lierse-13+221
  Somer Arif 1601 HSV-21= 
    SHTV-43  
  Trompetter Remco 1601 Schaakmat-22+50
    WSC-39  
507. Groot Pieter de 1600 Botwinnik-37= 
  Kaan J.E.F. 1600 DD-59+14
509. Reiding R. 1598 Scheve Toren-17-17
510. Riemersma P.B.J. 1597 DD-60+12
511. Kleijn Jeroen 1596 Scheve Toren-18+30
  Koks Paul 1596 DD-61+115
    HSV-22  
  Zwart D.M. de 1596 Promotie-49-41
514. Beijer Bram 1593 DCSV-7+68
  Etten Ronald van 1593 Schaakmat-23  
    WSC-40  
516. Berger M.P.M.J. 1591 Rijswijk-36+53
  Cruden Marcel 1591 Schaakhuis-23-6
  Luk Jaimy 1591 HSV-23  
    SHTV-44  
519. Perluka Han 1590 Botwinnik-38-13
520. Lantzendörffer Floris 1588 Rijswijk-37  
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-13= 
  Zuidgeest Jordy 1588 Schaakmat-24-8
    WSC-41  
523. Hendriks J.J.E. 1587 Haeghe Ooievaar-32+4
  Suijker J.W.M. 1587 Haeghe Ooievaar-32-22
  Verploegh H.C. 1587 RSC-BP-18+2
526. Berendse Frits 1585 Pomar-16= 
527. Claessens R.J.M. 1584 DD-62-25
528. Cabrero Juan 1583 HSV-24+48
  Lier J.M.E. van 1583 Promotie-50-9
530. Switzar Remco 1582 Schaakmat-25+48
    WSC-42  
531. Berkel Dennis van 1581 Lierse-14-9
  Vos Cees de 1581 Lierse-14-40
533. Blaas L.J. 1580 Pomar-17+12
  Groot M.H. de 1580 RSC-BP-19-2
  Hove Johan-Mart ten 1580 DD-63+18
536. Staden sr. M. van 1577 Promotie-51-2
537. Daalen P.E.A. van 1576 Pomar-18-12
538. Swieten Simon van 1575 Lierse-16+29
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-14= 
    Schaakhuis-24  
540. Noordam Arjen 1574 Lierse-17+18
541. Steenweg Paul 1572 DCSV-8+19
542. Hansen Jacobus 1569 RHC-Arena-15-39
  Swinkels Raymond 1569 Rijswijk-38+21
544. Ende Jan van den 1568 Schaakmat-26-26
    WSC-43  
  Heide Jelle v/d 1568 RHC-Arena-16-30
  Mac Gillavry Will 1568 Botwinnik-39+2
547. Boot Otto 1567 Botwinnik-40+47
  Jong-v/d Berg Gera de 1567 Lierse-18+6
549. Elst F.A. v/d 1564 Pomar-19+24
  Tesselaar Cor 1564 DD-64+11
551. Hanemaaijer Piet 1563 Botwinnik-41-29
552. Warmenhoven R.A. 1562 Haeghe Ooievaar-34+10
553. Slotemaker J.H.M. 1559 DCSV-9-3
554. Lucas Herman 1556 RSC-BP-20+42
  Otter Kees den 1556 Rijswijk-39-6
556. Rutten G. 1555 Scheve Toren-19-47
557. Arkesteijn J.P. 1554 DD-65+6
  Gelder Kees van 1554 SHTV-45= 
559. Jong Bob de 1553 Botwinnik-42  
560. Frehe A.P. 1552 DSC-76-24
561. Noordam L. 1551 SIO-11= 
  Veen H. ter 1551 DCSV-10-2
  Wit Jacques de 1551 HSV-25-16
564. Eijk Rick van der 1550 SIO-12+129
    WSC-44  
  Zijlstra F. 1550 Voorburg-3-11
566. Huitema Doeke 1549 Rijswijk-40-28
  Loke J.A. 1549 HSV-26-6
568. Meng Olivia 1548 Botwinnik-43+250
569. Butterman Gert 1546 DCSV-11-23
  Eijkman E. 1546 Voorburg-4= 
  Venema Kees 1546 DSC-77-33
572. Prins Leen 1544 Schaakmat-27+48
    WSC-45  
573. Dijk Andre van 1543 RHC-Arena-17-37
  Steemers Vincent 1543 Pomar-20-71
575. Hulst Kees van 1542 DD-66-35
  Middeldorp A. 1542 Haeghe Ooievaar-35+8
577. Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-21= 
578. Hessels W.B. 1540 HSV-27-23
579. Breuker Harry 1539 Promotie-52-9
  Goebertus Adrie 1539 Voorburg-5-24
  Langeveld Andre 1539 SHTV-46  
    Schaakhuis-25  
582. Haar Boudewijn van der 1537 Schaakhuis-26+53
583. Felix R.J. 1534 Rijswijk-41= 
  Hennink Dick 1534 DD-67+1
585. Pronk J. 1533 Promotie-53-8
586. Dijkstra R.W. 1532 SHTV-47-4
  Kevlishvili Robby 1532 Promotie-54+240
  Zwan J. van der 1532 RSC-BP-22-21
589. Schouten Nico 1531 RHC-Arena-18-22
590. Berghuis P. 1529 Pomar-21-29
591. Ruiter Thom de 1528 Rijswijk-42+119
  Snikkers Tabitha 1528 DSC-78-16
593. Boer R. de 1525 RSC-BP-23-9
594. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-27= 
  Spaans Leen 1522 DD-68+22
  Voorberg-v/d Wel Annemarie 1522 Lierse-19-92
597. Nieuwkerk Leen van 1521 Schaakmat-28-39
    WSC-46  
598. Berg Johan v/d 1520 SIO-13-54
    WSC-47  
599. Schuppen H. van 1517 Rijswijk-43-9
600. Hoetmer Jan 1515 Botwinnik-44+24
  Smit Niels 1515 Promotie-55+27
602. Hazeu Cock 1513 Lierse-20+25
  Liefde F.G.J. de 1513 Haeghe Ooievaar-36-17
604. Man Peter de 1510 Pomar-22-16
  Meng Hao 1510 Botwinnik-45  
  Tjahjadi Philip 1510 Rijswijk-44  
607. Valstar Anja 1509 SIO-14+11
    WSC-48  
  Vries Rob de 1509 Promotie-56-21
609. Boers Frans 1508 Schaakmat-29-1
    WSC-49  
  Jong Arie de 1508 Lierse-21-92
611. Hoek Fabian 1506 Promotie-57+5
612. Burg Wesley v/d 1505 Rijswijk-45-102
613. Trouwborst Thomas 1504 SHTV-48+96
    Schaakhuis-27  
614. Sas Aad van 1503 Pomar-23-1
615. Heiden Jacob van der 1502 DSC-79-30
616. Poots Rene 1500 DSC-80-59
617. Knigge Mark 1498 Rijswijk-46+54
618. Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-28= 
  Zwemstra Bert 1496 DSC-81+61
    Prometheus-13  
620. Rijsdijk Pieter 1495 Botwinnik-46= 
621. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-47= 
  Delorme Jos 1493 SHTV-49= 
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-28-10
  Kolk Jan v/d 1493 Prometheus-14+25
  Kruk Arie v/d 1493 SIO-15+28
    WSC-50  
626. Krabbedam Pike 1492 Promotie-58-19
627. Doeves Bram 1491 Botwinnik-47-74
628. Jong Dick de 1488 HSV-29= 
629. Herpen Max van 1487 DD-69-28
630. Dwarshuis P.J.C. 1486 SHTV-50+6
  Falandt Jan 1486 Pomar-24+8
632. Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-28= 
633. Bussmann Gerrit 1481 DSC-82-60
    Prometheus-15  
634. Sutrisno Agus 1479 Scheve Toren-20-13
635. Orre Anton 1477 DD-70-14
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-29= 
637. Knigge Hans 1476 Rijswijk-48-33
638. Boer A.C. 1475 DD-71-17
  Knoester Jaco 1475 Rijswijk-49+24
  Woestenenk John 1475 Pomar-25= 
641. Merle Robert 1470 SIO-16  
    WSC-51  
642. Leeuw Pascal de 1469 SHTV-51+43
643. Riet P.H.M. van 1468 DSC-83-14
  Varenkamp Frits 1468 Botwinnik-48-68
645. Dirkse Simon 1467 DSC-84-96
646. Sluis Jochem van der 1466 DD-72  
647. Hack Swen 1465 SHTV-52= 
  Scherpenisse Rob 1465 DSC-85-26
  Stap Harry van der 1465 Pomar-26-25
    Rijswijk-50  
650. Pol Th. van der 1464 Rijswijk-51-60
651. Bonsel J. 1462 SHTV-53+17
652. Jutte W.P.M. 1461 Promotie-59+31
  Zonneveld J. 1461 DCSV-12-37
    Pomar-27  
654. Wackers G.J.P.M. 1460 DD-73= 
655. Boot Harry 1458 HSV-30-38
  Hofman Arjen 1458 DCSV-13  
657. Ruiter Rein de 1457 DD-74+62
  Smit F. 1457 DSC-86+17
  Tegelaers Youri 1457 Prometheus-16-16
660. Hoseni Arash 1456 Bobby Fischer-30+16
  Rijswijk Tim van 1456 Pomar-28-7
662. Patty F. Al 1455 Voorburg-6+9
663. Wessem Melchior van 1454 Paris-3+1
664. Dijk Henk van 1453 SIO-17= 
  Reede Lito van 1453 DSC-87-182
666. Ensing Michiel 1452 Bobby Fischer-31-22
  Jacobs H. 1452 Pomar-29+5
668. Corpeleijn Andre 1451 Botwinnik-49-23
669. Dekker Jan 1450 Lierse-22+119
  Wal Mart v/d 1450 SIO-18+47
    WSC-52  
671. Vreede Henk de 1449 Botwinnik-50+8
672. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-30= 
673. Rodijnen Rinus 1445 Lierse-23= 
674. Croes J.C. 1443 Haeghe Ooievaar-37+35
  Kauffman W.F.N. 1443 Pomar-30-40
  Zonderland H. 1443 DSC-88-26
677. Middelkoop Erik 1442 Botwinnik-51+96
678. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-54= 
  Zwartendijk A. 1441 RHC-Arena-19-7
680. Engelen Niels 1440 DD-75-61
  Stuut Klaas 1440 RHC-Arena-20-38
682. Zuyderwijk Gerard 1438 SIO-19-68
    WSC-53  
683. Claushuis Michael 1437 Bobby Fischer-32-32
684. Duijf A.W. den 1436 SIO-20-15
    WSC-54  
  Lim D. 1436 Bobby Fischer-33-47
686. Wijnberg Mathijs 1435 SIO-21= 
    WSC-55  
687. Bragonje H. 1432 Promotie-60+50
688. Berger R.L.M. 1431 RSC-BP-24-101
  Verwaart D.J. 1431 HSV-31= 
690. Nicolaas Vincent 1426 Rijswijk-52  
691. Pettinga Paul 1425 Botwinnik-52-12
  Vries Auke de 1425 DD-76+21
693. Eibergen Robert van 1424 DD-77  
694. Schoon C. 1421 Promotie-61+7
  Slagboom Govert 1421 Pomar-31+16
696. Alphenaar J. 1420 Promotie-62= 
697. Heyningen Ruud van 1419 Lierse-24+10
698. Kamp Boris 1418 HSV-32-29
699. Willik Bert van de 1417 DSC-89+63
700. Meiden Pim v/d 1416 SHTV-55-102
701. Bottema Elmar 1415 Bobby Fischer-34-22
702. Middeldorp A.G.M. 1414 Haeghe Ooievaar-38-19
703. Becker Johan 1413 Paris-4-22
704. Blanter Sofya 1411 DSC-90+68
705. Lis Hans van 1408 Botwinnik-53-9
706. Lohrer M.T.A. 1406 Pomar-32+36
  Roo J. de 1406 Promotie-63+11
708. Krogt Jeffrey v/d 1405 Lierse-25-56
  Trommel J.C. 1405 DCSV-14+5
710. Marcus A. 1402 HSV-33= 
711. Kossen Mathijs 1400 Paris-5-81
712. Dekker Rick 1398 Promotie-64-15
713. Bottema Rowan 1397 Bobby Fischer-35-6
  Westmaas Jelmer 1397 Botwinnik-54+157
715. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-55-26
716. Hanewald Ernst 1395 DSC-91= 
  Oosterom Gerrit 1395 Lierse-26  
718. Hählen Ruud 1392 HSV-34-19
  Werven H. van 1392 Promotie-65-53
720. Muusers John 1388 RHC-Arena-21-17
721. Geest Marco van 1386 Schaakmat-31-1
    WSC-56  
722. Heer Jonathan de 1385 Bobby Fischer-36+39
  Hendriks Marinus 1385 HSV-35= 
724. Vetten Piet de 1384 Lierse-27-33
725. Attema M.E. 1383 Paris-6-15
726. Ee Winston van 1381 Rijswijk-53+51
727. Splint Rob 1380 Botwinnik-56  
728. Ende Henk van den 1378 Lierse-28-61
729. Kok Freek de 1377 Rijswijk-54+119
730. Lamping Jason 1376 Lierse-29+82
  Oosterbaan Tristan 1376 Pionnetjes-2-121
  Trommel E.S. 1376 Promotie-66= 
733. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-55+7
  Meer Lex van der 1375 SHTV-56-63
735. Buijs Gerard 1374 Lierse-30-72
736. Krempel Jordy 1373 DSC-92-47
737. Boekestijn Piet 1372 Lierse-31  
738. Nienhuis Jan 1371 Voorburg-7-22
739. Lagerwerf Leen 1370 Lierse-32+8
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-56= 
741. Buijs Bram 1368 RHC-Arena-22+16
742. Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-8-32
743. Moelchand Ritesh 1362 Botwinnik-57+24
  Sluis Bert v/d 1362 RHC-Arena-23-13
745. Kranenburg Sebastiaan 1361 Rijswijk-57+55
746. Kats Marten 1360 SHTV-57+21
    SIO-22  
  Millenaar Klaas 1360 SIO-22= 
    WSC-57  
  Torenstra Jan 1360 DSC-93+183
    Prometheus-17  
  Zaalen Jos van 1360 RHC-Arena-24-5
750. Bom Aad 1359 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Caspers Eric 1359 Botwinnik-58-33
  Janssen Thijs 1359 Schaakmat-32-11
    WSC-58  
753. Groot Bertus 1358 Schaakmat-34-122
    WSC-60  
754. Slaman Gertjan 1357 WSC-61  
755. Nederpel Bram 1356 DCSV-15+46
756. Soeterbroek Piet 1355 Botwinnik-59+22
757. Poot Wim 1350 Lierse-33  
758. Verschuren K. 1349 Bobby Fischer-37-41
759. Hendriks Hans 1348 Prometheus-18+12
760. Blaauw F. 1347 Bobby Fischer-38-47
761. Hettfleisch Maurice 1344 Promotie-67-60
762. Duivenboden R. van 1343 Haeghe Ooievaar-39-2
  Oomes Marijn 1343 Schaakmat-35-3
    WSC-62  
764. Bergers J. 1341 Pomar-33+39
  Chervet Henk 1341 Bobby Fischer-39-3
766. Grootscholten Leo 1339 SIO-24-35
    WSC-63  
  Wulffers L.A.G.M. 1339 Haeghe Ooievaar-40-46
768. Koppen Wouter van 1338 Schaakmat-36  
    WSC-64  
769. Zeelenberg N. 1337 SIO-25= 
    WSC-65  
770. Haaksma F.H. 1336 Voorburg-9-10
  Vogelaar Wim 1336 Schaakmat-37-15
    WSC-66  
772. Zuydgeest Leo 1334 DSC-94+17
    Prometheus-19  
773. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-40= 
774. Knaap Jos van der 1331 Schaakmat-38+2
    WSC-67  
775. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-60+7
  Kuijper Wim 1329 Lierse-34  
  Uijlenbroek Theo 1329 Lierse-34-65
778. Huybens P.M. 1328 HSV-36-17
779. Hout Gerrit v/d 1327 SIO-26-24
    WSC-68  
780. Karagantcheff Dimitri 1326 DD-78  
781. Mooren Leon 1325 Botwinnik-61+63
782. Hofland Jeffrey 1321 SIO-27-6
    WSC-69  
783. Jong A. de 1318 DSC-95-47
784. Maas Bob 1316 Pomar-34= 
  Prins Jan 1316 Lierse-36+557
786. Feringa Andre 1311 Lierse-37+11
787. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
788. Lamping Marco 1305 Lierse-38+42
  Vlies Franklin van der 1305 Promotie-68-103
790. Eijgenraam Wim 1304 Voorburg-10-22
791. Berg Co v/d 1300 Lierse-39+36
  Gastaldi G. 1300 Pomar-35-87
793. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-71  
794. Gaag Nico v/d 1292 SIO-28-24
    WSC-72  
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-11-15
  Rens Hans 1292 Botwinnik-62+5
797. Bijster Harmen 1287 Voorburg-12-5
  Rijn Peter van 1287 Bobby Fischer-41  
799. Vreugdenhil Jaap 1286 Lierse-40+17
800. Boersma L. 1285 Haeghe Ooievaar-41+45
  Koornneef Arie 1285 Lierse-41-25
802. Modderman Arent 1282 Botwinnik-63+3
803. Remmerswaal W. 1277 Haeghe Ooievaar-42+22
804. Karunatilaka Gihan 1266 Bobby Fischer-42+36
  Valstar-Valstar Nel 1266 Lierse-42-111
806. Giele Reinier 1260 DSC-96-7
  Tavakolly Navied 1260 Paris-7  
808. Bouma Henk 1256 SHTV-58-14
  Verspeek Coen 1256 Schaakmat-41-20
    WSC-73  
810. Dijk L.B. van 1250 SHTV-59= 
811. Schaafsma B.J. 1243 Paris-8-78
812. Boersma S. 1239 Haeghe Ooievaar-43-30
  Kanbier Max 1239 Promotie-69  
  Ronden Robin den 1239 Lierse-43  
815. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-20= 
816. Samuels de Wilde Bernard 1236 Bobby Fischer-43+4
817. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
818. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-25= 
819. Keuzenkamp Monique 1229 SHTV-60-18
  Spruijt Carlie 1229 WSC-74+33
821. Dijk Henk van 1225 SIO-29-19
    WSC-75  
  Meer Sylvain v/d 1225 DSC-97= 
823. Beukel Niels van den 1224 WSC-76= 
824. Harmsen Jelle 1219 Bobby Fischer-45  
825. Liefde M.S. de 1218 Haeghe Ooievaar-44+104
826. Hogendoorn Tim 1216 Rijswijk-58+59
827. Keekem J.C. van 1213 Voorburg-13-160
828. Onderwater Michel 1212 Schaakmat-42-32
    WSC-77  
829. Hartmann Joop 1210 DCSV-16-4
830. Kommer Jan 1208 Rijswijk-59-14
  Vogel J. de 1208 SIO-30= 
    WSC-78  
832. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-31-11
    WSC-79  
833. Ham Wim van der 1191 Botwinnik-64  
834. Vermeulen Wim 1189 SHTV-61= 
835. Vos Roel 1185 DSC-98  
836. Rijkom Wouter van 1180 Promotie-70  
837. Huysman Lennart 1176 SIO-32= 
    WSC-80  
838. Meijden Joke van der 1175 RHC-Arena-26+88
839. Dekker Jacob 1170 DSC-99= 
840. Lindhout Nel 1164 RHC-Arena-27-16
841. Giele Marieke 1162 DSC-100-25
842. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-71-7
843. Wel Frank van der 1156 Lierse-44+40
844. Taal W.M. 1149 RSC-BP-25+9
845. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-46  
846. Mos C.J. 1140 SIO-33= 
    WSC-81  
847. Frima Lodewijk 1134 Paris-9  
848. Tiersma Jan Bouke 1127 Schaakmat-43-76
    WSC-82  
849. Bruinsma J.P. 1106 Promotie-72  
850. Lelieveld Kenneth 1104 SHTV-62  
851. Oudheusden Jason van 1103 DSC-101  
852. Brussaard Martin 1096 Rijswijk-60  
853. Weekhout A. 1072 Bobby Fischer-47+9
854. Westerduin Rina 1070 Botwinnik-65-31
855. Lai Hugo 1064 Bobby Fischer-48  
856. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-49= 
857. Blanter Marfa 1050 DSC-102  
858. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-21= 
859. Kok Carolijn de 1036 Rijswijk-61+81
860. Oomes Ad 1035 Schaakmat-44  
    WSC-83  
861. Albers Robert 1030 Botwinnik-66-14
862. Gosman Henneke 1029 Bobby Fischer-50  
863. Ruijgrok Gijs 1019 Bobby Fischer-51  
864. Berhitoe Dennis 995 DSC-103  
865. Groenhof Kai 992 Bobby Fischer-52+39
866. Meijden Gerda van der 980 RHC-Arena-28-26
867. Hettema Bart 977 Rijswijk-62  
868. Brulleman Floris 976 Rijswijk-63-51
869. Jansen Tom 963 Schaakmat-45= 
    WSC-84  
870. Hubert Mireille 943 SHTV-63  
871. Meinders Hennie 921 Lierse-45-116
872. Eijk Djon van 918 Schaakmat-46  
    WSC-85  
873. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-53-32
874. Andriessen Frans 828 Botwinnik-67  
875. Klugt Teun van der 781 DSC-104  
876. Scheele Leander 766 Bobby Fischer-54-11
877. Leeuwen Rick van 732 Rijswijk-64  
878. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-65-3
Artikel aangelegd op: 07-02-2010
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.