Haagse Schaakbond

Home
Clubs
Agenda
Contact
Senioren
HSB
Competitie
Wedstrijden
Online
Jeugd
Algemeen
Wedstrijden
Grand Prix
NK12
Schaakles
Rapidcyclus
Algemeen
Pomar - 7 dec.
HSV - 22 februari
HO - 14 maart
DD - 2 mei
SHTV - 13 juni
Archief
PK Veteranen
Algemeen
Deelnemers
Uitslagen en stand
Reglement
OPK 2020
Algemeen
Uitslagen
Deelnemers
Reglement
Nieuws (senioren)
HSB-ratinglijst per 1 november 2009
Geschreven door Paul Koppens   
08-11-2009
De KNSB heeft weer een ratinglijst uitgebracht, waarvan een HSB-ratinglijst is afgeleid.  Anish Giri staat uiteraard bovenaan.

 

Deze lijst is gebaseerd op de KNSB-ratinglijst van 1 november 2009. In de rechter kolom staat de verandering sinds 1 november 2008 (indien schuin: een eerdere lijst, maar niet meer dan 3 jaar oud). Namen van spelers die niet actief waren sinds 1 januari 2008 zijn schuin weergegeven. Ratings die schuin weergegeven zijn, zijn gebaseerd op minder dan 25 partijen (de door de KNSB gehanteerde grens voor een betrouwbare rating)

HSB-ratinglijst per 1 november 2009 en veranderingen sinds 1 november 2008

 

 nr. naamrating club(s) +/-
1. Giri Anish 2586 DSC-1+139
2. Wiel John van der 2474 DD-1-13
3. Jong Jan-Willem de 2453 WSC-1-1
4. Kleijn Christov 2386 Bobby Fischer-1+69
5. Michielsen Joost 2370 Bobby Fischer-2+23
    DSC-2  
6. Oosterom Chiel van 2366 Bobby Fischer-3-53
    DSC-3  
7. Kelder Joram op den 2324 Bobby Fischer-4+96
    DSC-4  
8. Wortel Marten 2305 DSC-5-15
9. Ruijgrok Dennis 2304 Bobby Fischer-5+42
10. Blokhuis Edgar 2295 DD-2+12
11. Coene Igor 2294 Promotie-1+114
12. Erwich Frank 2293 Bobby Fischer-6-24
13. Koppens Paul 2287 DD-3= 
    Haeghe Ooievaar-1  
14. Kuipers Eelco 2272 Promotie-2-3
15. Bannink Bernard 2254 Promotie-3-10
16. Vorm Teunis van der 2250 Botwinnik-1+2
17. Provoost Simon 2240 Bobby Fischer-7+84
18. Werksma Arie 2237 DD-4-34
19. Legemaat G. 2236 DSC-6+48
20. Meijer Dolf 2225 Pionnetjes-1+16
21. Irwin Mark 2224 Bobby Fischer-8+6
22. Pietersma Menno 2213 Schaakmat-1-3
    WSC-2  
23. Pijpers Arthur 2210 Botwinnik-2+59
24. Dijk Timon van 2206 Schaakmat-2-1
    WSC-3  
25. Breukelman Jan 2196 Bobby Fischer-9+43
26. Ruiter Danny de 2195 Bobby Fischer-10+218
27. Egmond Rogier van 2192 DD-5-22
28. Hofland Leonard 2186 DSC-7= 
29. Helvoort Rob van 2181 Rijswijk-1-15
30. Fokkink Robbert 2172 Prometheus-1+21
  Overdam Julian van 2172 Bobby Fischer-11+161
32. Vistisen Lars 2170 DD-6+65
33. Lambrechts Koen 2165 DSC-8+56
34. Lindner Jan-Joost 2164 DD-7+30
  Steen Jan-Aart van der 2164 Scheve Toren-1+48
36. Meng Roger 2161 Botwinnik-3+167
37. Prakken Gerrit 2158 DD-8-48
38. Wagenaar Ron 2155 Alteveer-1+31
39. Kirana Marco 2149 Botwinnik-4+257
    DSC-9  
40. Liem Raymond 2142 DSC-10= 
41. Dop Arend van 2141 DSC-11= 
42. Blom Vincent 2138 Bobby Fischer-12+57
43. Ahlers Ben 2133 Promotie-4+6
44. Alberts H.J. 2131 Haeghe Ooievaar-2= 
    Promotie-5  
45. Kommer Bas 2130 Rijswijk-2-2
  Nies Pauline van 2130 DSC-12-11
47. Brasser Paul 2126 WSC-4+13
48. Barendse Ted 2125 DSC-13+37
49. Broekman Willem 2124 Promotie-6-43
50. Rappard Diederik van 2121 Alteveer-2= 
51. Meulenbroek Kim 2119 DSC-14+16
52. Schrik Rachid 2116 DSC-15+11
53. Hoving Michael 2114 Rijswijk-3+19
54. Hofman Marnix 2113 WSC-5-40
55. Prooijen Jan-Willem van 2112 Alteveer-3+35
56. Zanten William van 2110 SHTV-1-4
57. Mannen Henk 2105 DSC-16-1
58. Dickhoff Ronald 2101 DD-9-53
  Glimmerveen Martin 2101 DSC-17+133
60. Mekuria Rufael 2097 DSC-18-37
61. Vos Jan-Pieter 2091 DSC-19-2
62. Middelveld Martine 2090 DSC-20-10
63. Cupido Alexander 2089 Rijswijk-4-21
64. Duijzer Jan Willem 2087 Botwinnik-5-6
  Slaa R. 2087 DSC-21-26
66. Happel Henk 2086 DD-10-112
  Pouwels John 2086 Botwinnik-6+12
68. Bas P. de 2085 DSC-22-40
69. Ootes Lennart 2084 DSC-23-65
70. Kort Jacob 2082 DD-11+12
  Valstar Johan 2082 Schaakmat-3-27
    WSC-6  
72. Dessing Bastiaan 2076 Bobby Fischer-13+11
    SHTV-2  
  Koelmans Jan Willem 2076 DD-12+85
74. Beltz Dolf 2068 DSC-24-4
75. Loewenthal G.A.M. 2060 Haeghe Ooievaar-3= 
76. Vlam Horatio 2059 DSC-25+44
77. Devine Christophe r 2056 Bobby Fischer-14= 
78. Pauw Sander 2055 SHTV-3-34
79. Zandwijk Jan-Peter van 2054 DSC-26+12
80. Munnik Talitha 2048 DSC-27+3
81. Flohil Jaap 2047 DSC-28+42
  Noordhoek Henk 2047 Promotie-7-73
83. Oranje R. 2046 DSC-29-72
84. Monté P.J. 2044 DD-13= 
  Schendstok Bernard 2044 DD-13-27
86. Bos Niels 2041 Alteveer-4-20
87. Buzing Pieter 2040 DSC-30+7
88. Enschede Ernst 2035 DD-15+6
89. Hennink Erik 2030 Promotie-8+39
90. Hoynck van Papendrecht Frans 2027 Rijswijk-5-3
  Waard J.A.M. de 2027 DD-16+13
92. Zwartveld Hans 2026 Alteveer-5+159
    Schaakhuis-1  
93. Mostert Joost 2023 Promotie-9+16
94. Overdam Jan van 2022 Bobby Fischer-15+93
  Verbaan B.M. 2022 RSC-BP-1= 
96. Dekker Kees 2020 Scheve Toren-2-13
97. Prangers Toine-Gera rd 2019 DSC-31-53
  Rost van Tonningen Otto 2019 DD-17+9
99. Bosma Arend 2018 DSC-32+8
100. Berg Paul van den 2017 Rijswijk-6= 
  Stolte Maarten 2017 SHTV-4+13
102. Aagaard Michael 2015 SIO-1+12
    WSC-7  
  Voogt Bob 2015 DSC-33-22
104. Bergh Jan van den 2014 Promotie-10+29
  Hortensius Lisa 2014 DSC-34+4
106. Kuyvenhoven Marco 2013 WSC-8-11
107. Anema Walter 2011 DSC-35-66
108. Leezer Roel 2008 Rijswijk-7-33
109. Kindt Manfred 2006 WSC-9-40
110. Sibbing Sjaak 2005 Promotie-11+2
111. Voorberg Johan 2003 SIO-2+57
    WSC-10  
112. Hoogland Mike 2001 SHTV-5-40
113. Woerden Michiel van 2000 Schaakmat-4+23
    WSC-11  
114. Lont Iwan 1993 Alteveer-6-2
115. Borst Filip 1991 DSC-36+53
116. Verwiel Eugene 1990 Botwinnik-7-21
117. Bode Christian de 1985 Bobby Fischer-16-6
118. Meer Kees van der 1984 DSC-37+2
    Prometheus-2  
119. Smeele Pieter 1982 DD-18-19
120. Boerkamp H.A.J. 1981 Promotie-12+44
  Buchly Stefan 1981 Botwinnik-8-50
122. Goossens Pieter 1980 DSC-38+47
123. Landsbergen Ron 1979 Promotie-13-26
124. Vink Wim 1974 DD-19-111
  Wiersma Arno 1974 DSC-39-59
    Prometheus-3  
126. Tamerus Henrik 1972 DSC-40+11
127. Zetten Maarten van 1971 Promotie-14+6
128. Blankespoor Jan 1970 Promotie-15-37
  Marel Eric van der 1970 Bobby Fischer-17+3
  Segers H. 1970 SHTV-6+26
131. Lisdonk Lucien van de 1968 DSC-41-14
132. Vegt Seth van der 1967 DSC-42+65
133. Munninghoff Alexander 1966 DD-20-34
  Schilden Eric van der 1966 Rijswijk-8= 
135. Vesters Melchior 1965 SHTV-7-87
136. Dulk Ton 1961 WSC-12-34
137. Sternau Almar 1960 Alteveer-7+79
138. Milort Gerard 1957 Alteveer-8-33
    RSC-BP-2  
  Montsma Foppe-Jan 1957 DD-21+76
    Rijswijk-9  
140. Berg Bas van der 1956 Alteveer-9+6
    Schaakhuis-2  
  Nijs Thimo de 1956 DD-22-137
142. Voorberg Kees 1955 DSC-43-48
143. Broek Willem-Jan van den 1953 DSC-44+8
144. Kentstra Wim 1952 Scheve Toren-3-9
145. Duin Vincent 1950 RSC-BP-3-1
146. Klop Tjomme 1949 SHTV-8+50
    Schaakhuis-3  
  Rossum du Chattel D.A.M. van 1949 DD-23+7
148. Wichhart Maarten 1948 Promotie-16+26
149. Voorn Martin 1947 Bobby Fischer-18-65
150. Veldhuijzen Friedhelm 1943 DSC-45-20
151. Vis Peter 1941 RHC-Arena-1-5
152. Huijzer Joop 1938 Promotie-17-13
153. Eberle Jan 1937 HSV-1-17
  Thijssen A.W. 1937 HSV-1+6
    Haeghe Ooievaar-4  
155. Eijck Evert van 1934 Alteveer-10= 
  Hart Johan 't 1934 Lierse-1+95
157. Anink Marco 1933 DSC-46+93
158. Leenman Dennis 1932 Schaakhuis-4  
159. Nepveu Manuel 1929 Promotie-18-8
160. Goudriaan Tony 1928 Botwinnik-9-13
    Rijswijk-10  
  Henke Aleksander 1928 SHTV-9-35
162. Swart Sipke de 1926 Promotie-19-50
163. Huizen Henk van 1921 Haeghe Ooievaar-5-7
    Prometheus-4  
164. Kunnen Ruurd 1914 Promotie-20+5
  Siebelhoff Herman 1914 Alteveer-11-17
166. Steffers Hendrik 1912 Rijswijk-11-3
  Vermeer H. 1912 Scheve Toren-4-19
168. Baas Rijnko 1911 Rijswijk-12+23
    Schaakhuis-5  
169. Have Roland ten 1900 DSC-47+117
  Smaal Lourens 1900 Botwinnik-10+20
171. Dekker Derk 1899 Schaakhuis-6+109
  Vreugdenhil Frans 1899 DD-24-125
    Schaakmat-5  
    WSC-13  
173. Jonkman David 1894 Schaakhuis-7+102
  Kamar M.B. 1894 RHC-Arena-2+2
  Pronk Rik 1894 SHTV-10-5
176. Vries Jan-Pieter de 1893 DSC-48-3
177. Verolme Martin 1891 DSC-49+9
178. Baas Hans 1889 Promotie-21+47
  Boer Paul den 1889 SHTV-11+20
  Straaten Marco van 1889 SHTV-11-59
    Schaakhuis-8  
  Zijden A.Q. v/d 1889 RSC-BP-4-16
182. Gaemers Peter 1887 Rijswijk-13-37
  Graaf sr. J. de 1887 Scheve Toren-5-46
184. Bos F.P. van den 1886 DD-25+41
    Haeghe Ooievaar-6  
185. Waard Remko de 1885 DD-26-138
  Zijden J.A. v/d 1885 RSC-BP-5+9
187. Dries Alex 1884 RHC-Arena-3-8
188. Harmanus Norbert 1881 Schaakhuis-9+140
  Mulder P. 1881 DD-27+5
190. Ouwens Bert 1878 Promotie-22-5
191. Bieger Thierry 1877 Pomar-1-4
    WSC-14  
  Peerdeman Nico 1877 Promotie-23-19
193. Mazuera Vargas Carlos 1876 HSV-3-19
194. Dekker Ard 1875 Schaakmat-6+7
    WSC-15  
195. Groot Akshaya de 1873 DD-28= 
196. Kaptein Jan 1872 Promotie-24+55
  Liempt Michael van 1872 Rijswijk-14+38
198. Jacob Ruben s' 1871 Botwinnik-11+46
199. Eijsbroek Dave 1870 Botwinnik-12= 
  Lom Rob van 1870 Schaakmat-7+7
    WSC-16  
201. Oosterhout P. 1868 Haeghe Ooievaar-7-4
202. Nagtegaal J.A. 1867 DD-29= 
203. Gallardo Banez Alfonso 1866 Rijswijk-15+69
  Lopies Andre 1866 DD-30-8
205. Wolvekamp O. 1864 HSV-4-19
206. Bodaan Ton 1863 HSV-5+6
    SHTV-13  
207. Kemme H.N.B.M. 1862 Rijswijk-16= 
  Vellekoop W.J.A 1862 Haeghe Ooievaar-8= 
209. Tsai Wong 1859 Promotie-25-15
210. Fitié L.H. 1858 Haeghe Ooievaar-9= 
  Tan John 1858 Promotie-26-25
212. Arends H. 1856 DD-31-106
  Hoogeveen F.R. 1856 HSV-6-31
  Mellens Martin 1856 Voorburg-1+10
215. Torenstra Rene 1855 DSC-50+93
    Prometheus-5  
216. Gent Aad van 1854 Scheve Toren-6-32
217. Eising Henry 1853 Scheve Toren-7-21
218. Alfen Rene van 1851 DSC-51-29
  Gerritsen C.W.A. 1851 Pomar-2+39
  Staden jr. Mildo van 1851 Promotie-27+7
221. Mulders Rinze 1846 Botwinnik-13+20
  Oortmarssen Hans van 1846 Rijswijk-17-5
223. Beeren Thom 1844 Botwinnik-14+105
  Koreman Eric 1844 DD-32+35
225. Eggink Gerhard 1842 Promotie-28+28
  Orsouw Theo van 1842 RHC-Arena-4+3
227. Eesteren Jaap van 1840 DD-33+2
228. Baak Evert 1838 SHTV-14-1
  Cayaux F.L. 1838 Rijswijk-18= 
  Witt Dick de 1838 Botwinnik-15+12
231. Bovenlander Theo 1836 SHTV-15-26
  Wolff Jerry 1836 Schaakhuis-10-6
233. Voermans Adri 1835 DD-34+64
234. Middelkoop Erik 1834 Botwinnik-16-41
  Sluijs Lothar van der 1834 DD-35+13
236. Reimer Wim 1833 DD-36+14
237. Meulemans Bart 1832 DSC-52-3
  Smit Rudi de 1832 Scheve Toren-8-36
  Versteegh Mark 1832 DSC-52+20
240. Then Hans 1829 Schaakhuis-11+12
241. Klaver J.T.M. 1828 Haeghe Ooievaar-10= 
242. Beijersbergen Joop 1827 Bobby Fischer-19-71
  Manoch Maurice 1827 Botwinnik-17+56
244. Jong Jaap de 1825 Lierse-2+17
245. Oversloot Wilco 1823 SIO-3-10
    WSC-17  
246. Spierings John 1822 DSC-54-34
247. Henn Reinhard 1820 DD-37-36
248. Heek Peter 1818 Botwinnik-18-76
  Smits Rob 1818 DSC-55+10
  Wijk H.L. v/d 1818 Promotie-29-11
251. Leeuwen Olav van 1817 SHTV-16-3
252. Tromp Hendrik-Ja n 1816 Rijswijk-19-33
253. Angenent J. 1815 Scheve Toren-9+4
254. Schwencke Allard 1813 Bobby Fischer-20+5
255. Golverdinge-schut Jaron 1810 Schaakhuis-12-16
  Snikkers Naomi 1810 DSC-56+23
257. Diepen Hugo van 1809 Botwinnik-19+69
258. Dekker Jan 1808 Schaakmat-8+3
    WSC-18  
259. Theijn Dave 1807 Scheve Toren-10-33
260. Michielen Frank 1806 Botwinnik-20+7
261. Corneth Bert 1805 HSV-7+4
  Felkers J.M. 1805 DD-38= 
  Groot B. de 1805 RSC-BP-6-14
264. Tjioe Patrick 1801 Alteveer-12-48
    Schaakhuis-13  
265. Willighagen Gert-Jan 1800 SHTV-17+54
266. Hulshof Hans 1798 Rijswijk-20  
267. Bartel Jan-Kees 1796 DD-39+20
268. Zwolsman P.A. 1794 DD-40-23
269. Schoonman Ivo 1793 SHTV-18-8
270. Donk Jan v/d 1792 DSC-57+38
  Meijering Marijke 1792 Scheve Toren-11+64
  Paassen Jan van 1792 Schaakmat-9+10
    WSC-19  
273. Akkerboom Jacob 1791 Rijswijk-21= 
  Hardiek Jetse 1791 Promotie-30+21
  Kraakman Mark 1791 Rijswijk-21-15
276. Kreek Michiel de 1790 DSC-58= 
277. Bons M.M. 1789 Haeghe Ooievaar-11-14
  Bottema Timo 1789 Bobby Fischer-21-2
  Mulders Ed 1789 Rijswijk-23+85
280. Beekum Thomas van 1787 Botwinnik-21+20
  Bojanowski Roman 1787 Rijswijk-24+19
  Nieuwkerk Dirk van 1787 SIO-4-20
    WSC-20  
283. Kuin Sjaak 1786 Schaakhuis-14-17
284. Gorkum F.L. van 1782 Haeghe Ooievaar-12-9
  Ingenhoes P.H. 1782 RSC-BP-7-19
  Spronsen A. van 1782 SIO-5= 
    WSC-21  
  Veldhuizen Niels 1782 Promotie-31+18
288. Duijvesteijn Wim 1781 Schaakmat-10= 
    WSC-22  
  Minnema Rens 1781 Promotie-32+9
  Paalvast A.G.M. 1781 DCSV-1+8
291. Wareman D. 1780 RSC-BP-8+1
292. Brouwers Reggy 1779 Schaakhuis-15-44
293. Heeres Reinier 1778 DSC-59-23
    Paris-1  
  Ramondt Dennis 1778 RSC-BP-9+40
  Stap Harry van der 1778 Rijswijk-25-14
296. Bruls Osman 1777 Schaakhuis-16+1
297. Verduijn Adriaan 1775 Lierse-3+212
298. Broos Simon 1774 DSC-60+69
299. Kuipers Hielke 1772 Promotie-33-37
300. Crefcoeur R. 1771 RSC-BP-10-44
  Duijvesteijn Leo 1771 Schaakmat-11-93
    WSC-23  
  Termaat Alfons 1771 Botwinnik-22+29
303. Schalen John 1770 RHC-Arena-5-6
304. Joustra W.G. 1769 Rijswijk-26-46
305. Ham Marc van der 1768 Botwinnik-23+164
  Oudewaal Vincent 1768 DD-41+46
307. Vorselen Theo van 1767 DD-42+20
308. Pol Johan van de 1766 DSC-61+23
309. Bakels Rosanne 1765 DD-43+47
  Ruigt Casper 1765 Scheve Toren-12-35
311. Nobel Corniel 1761 DSC-62+15
  Regeer P.A. 1761 Haeghe Ooievaar-13-11
    Schaakhuis-17  
313. Scholten J.J.H. 1760 RHC-Arena-6+7
314. Graaf E. v/d 1759 DD-44+19
  Holst R.E.H. v/d 1759 HSV-8-12
  Schuurman Hess Arjen 1759 Promotie-34+56
317. Beekman G. 1757 Pomar-3-53
318. Busman Jan 1756 Promotie-35-20
319. Olvers E. 1755 SHTV-19+6
320. Minnema Hans 1754 Promotie-36+32
321. Koning J.T. de 1753 Haeghe Ooievaar-14+37
322. Haan J.A. de 1751 HSV-9+37
  Nicoll Noah 1751 DD-45+90
324. Kooij Nol 1750 Pomar-4+17
325. Rekveldt M.Th. 1749 DSC-63+24
326. Heijgen Diederik van 1748 DSC-64-84
  Meer Perry v/d 1748 Pomar-5-66
  Terpstra J.T. 1748 Pomar-5+28
329. Strien Bart van 1746 Rijswijk-27-4
  Vromans Nico 1746 HSV-10-8
331. Boer Pepijn de 1745 Schaakhuis-18+42
  Briggeman P.W. 1745 Promotie-37-24
333. Marincic Olivier 1744 DSC-65-22
  Noija Hans Ortwi n 1744 DD-46= 
335. Middelkoop Arno 1743 Botwinnik-24+80
  Potter van Loon Rogier 1743 Bobby Fischer-22= 
337. Broeder Leno den 1742 Schaakmat-12-32
    WSC-24  
  Horst G. 1742 DD-47+3
  Ploeger D. 1742 Haeghe Ooievaar-15-21
340. Gelpke R.F. 1739 DSC-66+27
  Onzen Theo van 1739 Botwinnik-25= 
  Tamerus Jan 1739 Lierse-4+11
  Yirtici Gokhan 1739 Alteveer-13  
344. Arp Gerard 1736 Botwinnik-26+15
345. Beeloo Jean Miche l 1735 Schaakhuis-19+59
346. Pietersma Wytse 1734 Schaakmat-13= 
    WSC-25  
347. Baak Karl 1733 SHTV-20-76
348. Navrat Roman 1732 HSV-11-41
349. Gijsen Carel 1730 HSV-12-20
    Rijswijk-28  
  Vink Kees 1730 Pomar-7+20
  Wagner A.M. 1730 Haeghe Ooievaar-16-27
    SHTV-21  
352. Rabeling B.D. 1729 DSC-67+267
353. Markenstein W. van 1728 Pomar-8-19
354. Aga Suroud 1727 Botwinnik-27-51
  Hylkema Titus 1727 RHC-Arena-7-18
  Taverne Nadeem 1727 Schaakhuis-20-21
357. Kerkhof C. 1726 Scheve Toren-13-12
358. Ferrier Yvonne 1725 Botwinnik-28-134
359. Kampen F.F. van 1723 DD-48-11
  Klijnsma Richard 1723 Scheve Toren-14-14
  Sikkes P. 1723 SHTV-22+78
362. Gieben Stijn 1722 SHTV-23-49
363. Gouzij Nico 1720 SHTV-24-28
364. Germeys Bart 1719 Prometheus-6-63
365. Alders R.H. 1717 Schaakhuis-21  
366. Berendse F.N. 1716 Pomar-9+50
  Melse P.A. 1716 RSC-BP-11= 
  Vlugt Sander van der 1716 Botwinnik-29-2
369. Kirana Nancy 1714 Botwinnik-30= 
    DSC-68  
  Vries Ronald de 1714 Promotie-38= 
371. Heiden Jan v/d 1713 SIO-6+8
    WSC-26  
  Palm G.F. 1713 DSC-69+10
373. Bos Frank van den 1712 Rijswijk-29-70
  Ferschtman Felix 1712 Pomar-10-31
375. Leeuwe F. de 1711 RSC-BP-12-59
  Rijt A.H. van 1711 Prometheus-7= 
377. Groothuis W. 1707 Bobby Fischer-23+18
  Stolze Gerard 1707 Lierse-5-13
379. Bik Wouter 1706 Botwinnik-31+7
380. Dekker P.Th. 1705 SHTV-25-17
  Ham Ben van 1705 HSV-13= 
  Leeuwen J. van 1705 SIO-7= 
    WSC-27  
  Veen Rens ter 1705 DCSV-2+21
384. Bijkerk Henk 1704 RHC-Arena-8+8
  Bruin Jos 1704 Schaakmat-14= 
    WSC-28  
  Meer J. v/d 1704 Haeghe Ooievaar-17+22
  Mors Adriaan ter 1704 DSC-70-41
    Prometheus-8  
388. Langerak J.H. 1703 Haeghe Ooievaar-18+22
389. Toorn Aat van der 1701 Alteveer-14-25
    RSC-BP-13  
390. Vissers R. 1700 Haeghe Ooievaar-19-4
    Pomar-11  
391. Knops H. 1698 Promotie-39+13
392. Eveleens Ed 1697 Botwinnik-32+50
393. Vissers Ton 1696 SHTV-26-49
394. Kuyvenhoven Vincent 1695 Schaakmat-15-3
    WSC-29  
  Wentholt Frans 1695 DD-49+3
396. Barbier R.R. 1694 Haeghe Ooievaar-20-32
  Holst Fred v/d 1694 HSV-14-29
  Veldhuizen Jan 1694 Promotie-40+16
399. Berg Jaap van den 1692 Promotie-41+29
400. Laan Hugo van der 1691 SHTV-27+77
  Snijders F. 1691 Rijswijk-30-1
402. Boersma F.W. 1690 Haeghe Ooievaar-21+31
  Delden Jan van 1690 SHTV-28-16
  Engering Frans 1690 DD-50  
  Meiden Geurt Jan van der 1690 SHTV-28+3
406. Huisman Edgar 1689 DSC-71-58
407. Tichler Alexander 1688 Paris-2+42
  Toxopeus G.M.B. 1688 Promotie-42-5
409. Eering Peter 1687 Schaakmat-16+4
    WSC-30  
410. Mudde H. 1686 Pomar-12-6
411. Kaptein Frank 1685 Promotie-43+13
  Roeleveld Koos 1685 HSV-15+247
    SHTV-30  
413. Mikhaïl Gabriel 1683 RHC-Arena-9-39
  Mittertreiner A.J. 1683 HSV-16  
  Nies Dingeman van 1683 Promotie-44+12
416. Spierings Ben 1682 SHTV-31-105
417. Wisse Niek 1681 SHTV-32+25
418. Kemeling A.E. 1680 DSC-72-39
419. Postma Jan 1679 DD-51+13
  Stolte K.P. 1679 Pomar-13-37
    SHTV-33  
421. Manen R.A. van 1675 DD-52+36
422. Antwerpen Piet van 1674 SIO-8= 
    WSC-31  
  Martens F.M. 1674 Promotie-45-18
424. Leij E.J. van der 1672 Haeghe Ooievaar-22+65
  Nicolaas Han 1672 Pomar-14-21
  Wallinga J. van 1672 SHTV-34+14
427. Neuteboom M. 1668 Prometheus-9+9
428. Gaag Frits v/d 1666 SIO-9-37
    WSC-32  
429. Dalen Willem van 1663 Botwinnik-33-72
  Duijvestijn J.J.A. 1663 DSC-73-37
    Prometheus-10  
  Praagman Niek 1663 Rijswijk-31+32
432. Berg Sandra v/d 1662 Lierse-6-33
  Zijden G.J. v/d 1662 RSC-BP-14-28
434. Ameling Bob 1661 Botwinnik-34-30
  Kies Arie 1661 Scheve Toren-15-14
  Lubbe Lex van der 1661 Bobby Fischer-24+16
    HSV-17  
437. Leentvaar Coen 1660 DSC-74+25
  Stegenga F.J. 1660 DCSV-3+12
439. Bellen Henk van 1658 DD-53-39
  Kuyvenhoven Vincent 1658 Schaakmat-17+7
    WSC-33  
  Wuister J. 1658 RSC-BP-15-23
442. Huygen Kees 1657 DSC-75+5
443. Dijk Teun van 1656 Lierse-7-38
444. Spek B. van der 1655 Haeghe Ooievaar-23= 
445. Liefde J.J. de 1653 Haeghe Ooievaar-24+23
446. Blom Jaap 1652 Bobby Fischer-25-27
447. Bergers Wim 1651 Scheve Toren-16-6
  Eijk A.J. van 1651 Haeghe Ooievaar-25+22
  Pree Jan de 1651 Botwinnik-35= 
450. Duijvesteijn Andre 1650 Schaakmat-18+1
    WSC-34  
451. Alvares E.F.S. 1649 SHTV-35+40
  Flikweert Kees 1649 Schaakmat-19-43
    WSC-35  
  Franke Arie 1649 Botwinnik-36+32
454. Berger Otto 1648 Rijswijk-32-38
455. Lont Jolle 1647 DSC-76+86
  Valk Dick 1647 Lierse-8+15
457. Boermans R. 1646 DCSV-4+8
  Korving Cornelis 1646 DSC-77+13
  Lindhout Danny 1646 SHTV-36-10
  Nitzsche Edo 1646 RHC-Arena-10= 
  Vlasblom L.J. 1646 DSC-77+20
462. Beekenkamp Rick 1644 DSC-79= 
463. Brinkman Dirk 1643 Promotie-46+13
  Bronts Kor 1643 DD-54-39
465. Jong Bert de 1640 Schaakmat-20-45
    WSC-36  
  Tol Henk van der 1640 Rijswijk-33+79
467. Bilars Gerard 1639 DSC-80-44
468. Grootjans Theo 1637 Voorburg-2+38
  Hofstee Piet 1637 DSC-81-43
  Jager Mark 1637 DCSV-5+16
  Lantzendörffer Floris 1637 Rijswijk-34  
472. Verkerk P.J. 1636 Haeghe Ooievaar-26+38
473. Dijk Pascal van 1634 Lierse-9+37
474. Offereins W.A. 1633 DSC-82= 
475. Quak Piet 1632 Lierse-10-70
476. Nierop D. 1631 Haeghe Ooievaar-27+37
477. Goudriaan W.L. 1630 DD-55= 
  Weel A.J. van 1630 DD-55-35
479. Ouwerkerk J.P.J. 1628 RSC-BP-16-7
  Verheijen Jan 1628 SHTV-37-27
  Weele S. v/d 1628 DSC-83-9
482. Ferschtman Galina 1627 Pomar-15= 
483. Kalma Bas 1626 SHTV-38= 
484. Houten Ron van 1625 Schaakhuis-22-22
  Taanman P. 1625 Haeghe Ooievaar-28+4
486. Berg G.M. v/d 1624 Haeghe Ooievaar-29+10
487. Guijt Erwin 1622 Promotie-47+27
488. Coers Frans 1621 SHTV-39-49
489. Buis Kees 1620 DD-57= 
490. Gevaerts Caspar 1618 Paris-3+107
  Meijer Gerard 1618 Bobby Fischer-26+32
  Velzen M. van 1618 RSC-BP-17-29
  Zwart D.M. de 1618 Promotie-48-4
494. Valstar Jan 1617 Lierse-11+9
495. As J.J. van 1615 HSV-18+34
    RHC-Arena-11  
496. Kniesmeijer Rob 1614 RHC-Arena-12+12
  Kraakman Paul 1614 Rijswijk-35-44
498. Breugel E.A.J. van 1613 Haeghe Ooievaar-30-16
499. Weijde Andre van der 1611 Prometheus-11-47
    WSC-37  
500. Koks Paul 1610 DD-58+129
    DSC-84  
  Post Dick 1610 Schaakmat-21-81
    WSC-38  
  Veen Reinier v/d 1610 DCSV-6-42
  Wiegerink Ruben 1610 DD-58-16
    SHTV-40  
504. Honderd Ger 1609 Prometheus-12-26
505. Nieswaag Hans 1608 Lierse-12+252
  Perluka Han 1608 Botwinnik-37-2
  Reiding R. 1608 Scheve Toren-17-26
508. Heide Gerben van der 1607 Prometheus-13+32
509. Hooghiemstra F.F. 1606 Haeghe Ooievaar-31-50
510. Bes R.N.M. 1605 Haeghe Ooievaar-32+39
511. Riemersma P.B.J. 1604 DD-60+36
512. Kemeling Leen 1602 SIO-10+51
    WSC-39  
513. Dop Erik van 1601 Rijswijk-36  
  Somer Arif 1601 HSV-19= 
    SHTV-41  
515. Claessens R.J.M. 1600 DD-61+33
  Gerritsma Bert 1600 HSV-20-27
  Groot Pieter de 1600 Botwinnik-38= 
  Hansen Jacobus 1600 RHC-Arena-13-8
519. Hendriks J.J.E. 1599 Haeghe Ooievaar-33+23
520. Zoun Rogier 1596 Botwinnik-39+131
521. Kaan J.E.F. 1595 DD-62+9
522. Alsemgeest Nico 1593 Lierse-13-116
  Weerts Rene 1593 SHTV-42+66
524. Hanemaaijer Piet 1592 Botwinnik-40= 
  Suijker J.W.M. 1592 Haeghe Ooievaar-34-31
  Tesselaar Cor 1592 DD-63+27
527. Daalen P.E.A. van 1588 Pomar-16= 
  Pellikaan Jan 1588 RHC-Arena-14= 
529. Berendse Frits 1585 Pomar-17= 
530. Berkel Dennis van 1584 Lierse-14= 
531. Cabrero Juan 1583 HSV-21  
  Heide Jelle v/d 1583 RHC-Arena-15-16
  Trompetter Remco 1583 Schaakmat-22+14
    WSC-40  
534. Cruden Marcel 1582 Schaakhuis-23-24
535. Frehe A.P. 1581 DSC-85+5
  Vos Cees de 1581 Lierse-15-40
537. Hove Johan-Mart ten 1580 DD-64+18
538. Verploegh H.C. 1579 RSC-BP-18-3
539. Ende Jan van den 1578 Schaakmat-23-22
    WSC-41  
  Huitema Doeke 1578 Rijswijk-37-13
541. Berger M.P.M.J. 1577 Rijswijk-38+22
542. Jong Bob de 1576 Botwinnik-41  
543. Kleijn Jeroen 1575 Scheve Toren-18+10
  Lier J.M.E. van 1575 Promotie-49-18
  Swieten Simon van 1575 Lierse-16+40
  Zwarts Appie 1575 RHC-Arena-16= 
    Schaakhuis-24  
547. Noordam Arjen 1574 Lierse-17+18
  Rutten G. 1574 Scheve Toren-19-25
549. Goebertus Adrie 1573 Voorburg-3+12
550. Streefland J. 1570 HSV-22= 
551. Loke J.A. 1569 HSV-23+21
  Wit Jacques de 1569 HSV-23+3
553. Elst F.A. v/d 1567 Pomar-18+8
554. Mac Gillavry Will 1566 Botwinnik-42+22
  Steemers Vincent 1566 Pomar-19-42
556. Arkesteijn J.P. 1564 DD-65+2
  Zijlstra F. 1564 Voorburg-4+3
558. Meng Olivia 1562 Botwinnik-43+296
  Slotemaker J.H.M. 1562 DCSV-7-7
560. Beijer Bram 1561 DCSV-8  
  Blaas L.J. 1561 Pomar-20-32
  Staden sr. M. van 1561 Promotie-50-10
563. Berg Johan v/d 1559 SIO-11-8
    WSC-42  
  Groot M.H. de 1559 RSC-BP-19-13
565. Zuidgeest Jordy 1558 Schaakmat-24-55
    WSC-43  
566. Steenweg Paul 1557 DCSV-9+8
567. Jong-v/d Berg Gera de 1556 Lierse-18-5
568. Gelder Kees van 1554 SHTV-43= 
569. Etten Ronald van 1553 Schaakmat-25  
    WSC-44  
  Veen H. ter 1553 DCSV-10-37
571. Nicolaas Vincent 1552 Rijswijk-39  
  Switzar Remco 1552 Schaakmat-26-7
    WSC-45  
573. Noordam L. 1551 SIO-12= 
574. Hessels W.B. 1550 HSV-25-11
575. Swinkels Raymond 1548 Rijswijk-40+4
576. Warmenhoven R.A. 1547 Haeghe Ooievaar-35-18
577. Eijk Rick van der 1546 SIO-13+243
    WSC-46  
  Eijkman E. 1546 Voorburg-5= 
  Venema Kees 1546 DSC-86-33
580. Dijk Andre van 1544 RHC-Arena-17-58
581. Lucas Herman 1543 RSC-BP-20+87
  Prins Leen 1543 Schaakmat-27+57
    WSC-47  
583. Boer R. de 1541 RSC-BP-21+39
  Ligtenberg K. 1541 RSC-BP-21= 
  Otter Kees den 1541 Rijswijk-41-21
586. Felix R.J. 1534 Rijswijk-42= 
  Middeldorp A. 1534 Haeghe Ooievaar-36= 
588. Nieuwkerk Leen van 1533 Schaakmat-28-61
    WSC-48  
  Pronk J. 1533 Promotie-51-28
590. Berger R.L.M. 1532 RSC-BP-23-52
  Dijkstra R.W. 1532 SHTV-44-4
  Valstar Anja 1532 SIO-14+31
    WSC-49  
  Zwan J. van der 1532 RSC-BP-23+5
594. Schouten Nico 1531 RHC-Arena-18-16
  Venetie Koen van 1531 Rijswijk-43-37
    Schaakhuis-25  
596. Boot Otto 1530 Botwinnik-44-27
  Liefde F.G.J. de 1530 Haeghe Ooievaar-37-3
598. Berghuis P. 1529 Pomar-21-46
599. Burg Wesley v/d 1527 Rijswijk-44-5
  Reede Lito van 1527 DSC-87-115
  Sas Aad van 1527 Pomar-22+9
602. Man Peter de 1526 Pomar-23-20
  Schuppen H. van 1526 Rijswijk-45= 
604. Voorberg-v/d Wel Annemarie 1524 Lierse-19-97
605. Vries Rob de 1523 Promotie-52-2
606. Naulais Christophe 1522 Bobby Fischer-27= 
  Spaans Leen 1522 DD-66+23
608. Herpen Max van 1521 DD-67-25
  Jong Arie de 1521 Lierse-20-101
610. Hennink Dick 1517 DD-68-17
611. Hoetmer Jan 1515 Botwinnik-45-3
612. Boers Frans 1513 Schaakmat-29-28
    WSC-50  
  Breuker Harry 1513 Promotie-53-28
  Luk Jaimy 1513 HSV-26  
    SHTV-45  
615. Snikkers Tabitha 1512 DSC-88+31
616. Smit Niels 1504 Promotie-54+31
617. Hoek Fabian 1496 Promotie-55-5
  Kuyvenhoven Robert 1496 HSV-27= 
  Zonderland H. 1496 DSC-89+67
620. Rijsdijk Pieter 1495 Botwinnik-46+13
621. Varenkamp Frits 1494 Botwinnik-47-25
622. Akkerboom Broer 1493 Rijswijk-46= 
  Bussmann Gerrit 1493 DSC-90-54
    Prometheus-14  
  Delorme Jos 1493 SHTV-46= 
  Doeves Bram 1493 Botwinnik-48-70
  Kleijwegt Ruud 1493 Schaakhuis-26-19
  Knigge Hans 1493 Rijswijk-46-40
628. Corpeleijn Andre 1490 Botwinnik-49+24
  Riet P.H.M. van 1490 DSC-91-10
  Stap Harry van der 1490 Pomar-24= 
    Rijswijk-48  
631. Krabbedam Pike 1489 Promotie-56= 
632. Hazeu Cock 1488 Lierse-21+41
  Jong Dick de 1488 HSV-28+7
634. Falandt Jan 1486 Pomar-25+8
635. Dirkse Simon 1483 DSC-92-60
636. Kampschoer Allard 1482 Bobby Fischer-28= 
  Kolk Jan v/d 1482 Prometheus-15+23
638. Croes J.C. 1481 Haeghe Ooievaar-38+68
  Kossen Mathijs 1481 Paris-4-41
640. Dwarshuis P.J.C. 1480 SHTV-47+13
641. Trouwborst Thomas 1478 SHTV-48+114
    Schaakhuis-27  
642. Orre Anton 1477 DD-69-45
  Schulte Fischedick Carel 1477 Bobby Fischer-29= 
644. Boot Harry 1475 HSV-29-46
  Hoseni Arash 1475 Bobby Fischer-30+10
  Woestenenk John 1475 Pomar-26= 
647. Sutrisno Agus 1474 Scheve Toren-20-25
648. Tegelaers Youri 1473 Prometheus-16= 
649. Poots Rene 1472 DSC-93-93
  Soeterbroek Jaimy 1472 Botwinnik-50+10
651. Leeuw Pascal de 1469 SHTV-49+22
  Zwemstra Bert 1469 DSC-94+35
    Prometheus-17  
653. Heiden Jacob van der 1468 DSC-95-74
654. Scherpenisse Rob 1467 DSC-96-22
  Vreede Henk de 1467 Botwinnik-51+26
  Zuyderwijk Gerard 1467 SIO-15-43
    WSC-51  
657. Lim D. 1466 Bobby Fischer-31-17
658. Dekker Jan 1465 Lierse-22+166
  Hack Swen 1465 SHTV-50= 
  Knigge Mark 1465 Rijswijk-49-12
661. Boer A.C. 1464 DD-70-2
  Pol Th. van der 1464 Rijswijk-50-129
663. Kruk Arie v/d 1460 SIO-16-1
    WSC-52  
  Wackers G.J.P.M. 1460 DD-71= 
665. Jutte W.P.M. 1459 Promotie-57+16
666. Rijswijk Tim van 1456 Pomar-27= 
667. Dijk Henk van 1453 SIO-17= 
  Knoester Jaco 1453 Rijswijk-51+2
669. Claushuis Michael 1452 Bobby Fischer-32-9
  Ensing Michiel 1452 Bobby Fischer-32-32
671. Duijf A.W. den 1451 SIO-18= 
    WSC-53  
  Patty F. Al 1451 Voorburg-6-10
  Zwartendijk A. 1451 RHC-Arena-19+2
674. Stuut Klaas 1449 RHC-Arena-20-7
675. Smit F. 1448 DSC-97+13
676. Nieuwkerk Jan van 1447 Schaakmat-30= 
  Vries Auke de 1447 DD-72+76
678. Pettinga Paul 1446 Botwinnik-52+9
679. Bonsel J. 1445 SHTV-51= 
  Kauffman W.F.N. 1445 Pomar-28-66
  Rodijnen Rinus 1445 Lierse-23+33
682. Bruna M.H.M. 1444 Haeghe Ooievaar-39+26
683. Zwart Ard v/d 1441 SHTV-52= 
684. Engelen Niels 1440 DD-73-61
  Jacobs H. 1440 Pomar-29-19
686. Meiden Pim v/d 1436 SHTV-53-113
  Werven H. van 1436 Promotie-58-27
688. Wijnberg Mathijs 1435 SIO-19= 
    WSC-54  
689. Tjahjadi Philip 1433 Rijswijk-52  
690. Geest Marco van 1432 Schaakmat-31+55
    WSC-55  
691. Verwaart D.J. 1431 HSV-30= 
692. Zonneveld J. 1427 DCSV-11-102
    Pomar-30  
693. Bragonje H. 1421 Promotie-59+44
  Middeldorp A.G.M. 1421 Haeghe Ooievaar-40-29
  Slagboom Govert 1421 Pomar-31+1
696. Alphenaar J. 1420 Promotie-60+28
  Bottema Elmar 1420 Bobby Fischer-34-21
  Wessem Melchior van 1420 Paris-5-33
699. Hählen Ruud 1419 HSV-31-89
700. Kamp Boris 1418 HSV-32-29
701. Blanter Sofya 1416 DSC-98+95
702. Becker Johan 1413 Paris-6-21
703. Willik Bert van de 1411 DSC-99+57
704. Ruiter Thom de 1410 Rijswijk-53+100
  Schoon C. 1410 Promotie-61-36
706. Lis Hans van 1408 Botwinnik-53-1
707. Oosterom Gerrit 1406 Lierse-24  
708. Krogt Jeffrey v/d 1405 Lierse-25-63
  Muusers John 1405 RHC-Arena-21= 
710. Eibergen Robert van 1403 DD-74  
  Zimmerman Marc 1403 DSC-100+5
712. Marcus A. 1402 HSV-33= 
713. Attema M.E. 1401 Paris-7+16
714. Trommel J.C. 1400 DCSV-12= 
715. Roo J. de 1399 Promotie-62+5
  Ruiter Rein de 1399 DD-75+4
717. Haar Boudewijn van der 1398 Schaakhuis-28-143
718. Al Sam Husham 1396 Botwinnik-54-75
719. Hanewald Ernst 1395 DSC-101= 
720. Bottema Rowan 1391 Bobby Fischer-35-17
  Zaalen Jos van 1391 RHC-Arena-22+44
722. Wal Mart v/d 1390 SIO-20-22
    WSC-56  
723. Heer Jonathan de 1385 Bobby Fischer-36+6
  Hendriks Marinus 1385 HSV-34= 
  Verschuren K. 1385 Bobby Fischer-36-5
726. Heyningen Ruud van 1384 Lierse-26-29
  Vetten Piet de 1384 Lierse-26-33
728. Buijs Gerard 1383 Lierse-28-75
729. Meer Lex van der 1382 SHTV-54-59
730. Merle Robert 1380 SIO-21  
    WSC-57  
731. Wulffers L.A.G.M. 1377 Haeghe Ooievaar-41-31
732. Trommel E.S. 1376 Promotie-63= 
733. Burk T.A.M. van 1375 Rijswijk-54+20
  Dekker Rick 1375 Promotie-64+4
735. Krempel Jordy 1373 DSC-102-85
  Sluis Bert v/d 1373 RHC-Arena-23-18
737. Boekestijn Piet 1372 Lierse-29  
  Caspers Eric 1372 Botwinnik-55+30
739. Blaauw F. 1371 Bobby Fischer-38-20
740. Janssen Thijs 1370 Schaakmat-32= 
    WSC-58  
  Lagerwerf Leen 1370 Lierse-30-3
  Mook R.J. 1370 Rijswijk-55= 
743. Groot Bertus 1369 Schaakmat-33-113
    WSC-59  
744. Lohrer M.T.A. 1367 Pomar-32-19
745. Nienhuis Jan 1366 Voorburg-7-48
  Nieuwenhuis H. 1366 Voorburg-7-46
747. Lamping Jason 1365 Lierse-31+145
748. Middelkoop Erik 1364 Botwinnik-56+9
749. Oomes Marijn 1363 Schaakmat-34+16
    WSC-60  
750. Moelchand Ritesh 1362 Botwinnik-57  
751. Soeterbroek Piet 1361 Botwinnik-58  
752. Kats Marten 1360 Prometheus-18+10
    SHTV-55  
    SIO-22  
753. Bom Aad 1359 Schaakmat-35= 
    WSC-61  
754. Slaman Gertjan 1357 WSC-62  
755. Koppen Wouter van 1356 Schaakmat-36  
    WSC-63  
  Nederpel Bram 1356 DCSV-13+46
757. Zuydgeest Leo 1352 DSC-103+50
    Prometheus-19  
758. Hendriks Hans 1351 Prometheus-20-12
  Vogelaar Wim 1351 Schaakmat-37+12
    WSC-64  
760. Ende Henk van den 1350 Lierse-32-117
  Kranenburg Sebastiaan 1350 Rijswijk-56-42
762. Uijlenbroek Theo 1349 Lierse-33-21
763. Duivenboden R. van 1347 Haeghe Ooievaar-42= 
764. Grootscholten Leo 1345 SIO-23-52
    WSC-65  
765. Gastaldi G. 1343 Pomar-33-32
766. Chervet Henk 1337 Bobby Fischer-39-22
  Millenaar Klaas 1337 SIO-24-23
    WSC-66  
  Zeelenberg N. 1337 SIO-24-13
    WSC-66  
769. Haaksma F.H. 1336 Voorburg-9-10
  Huybens P.M. 1336 HSV-35+1
  Poot Wim 1336 Lierse-34  
772. Lamping Marco 1333 Lierse-35+83
773. Bottema J.F. 1332 Bobby Fischer-40= 
774. Ee Winston van 1331 Rijswijk-57-19
775. Bergers J. 1330 Pomar-34+8
776. Asperen Hans van 1329 Botwinnik-59+2
  Knaap Jos van der 1329 Schaakmat-38+14
    WSC-68  
  Kuijper Wim 1329 Lierse-36  
  Vlies Franklin van der 1329 Promotie-65-79
780. Buijs A. 1327 RHC-Arena-24-38
  Hout Gerrit v/d 1327 SIO-26-4
    WSC-69  
782. Jong A. de 1325 DSC-104-40
783. Rijn Peter van 1321 Bobby Fischer-41  
784. Torenstra Jan 1319 DSC-105+143
785. Maas Bob 1316 Pomar-35-16
  Prins Jan 1316 Lierse-37+557
787. Feringa Andre 1311 Lierse-38+11
788. Zalm Ino v/d 1309 Schaakmat-39= 
    WSC-70  
789. Hofland Jeffrey 1307 SIO-27+3
    WSC-71  
790. Eijgenraam Wim 1304 RHC-Arena-25-24
791. Berg Co v/d 1300 Lierse-39+36
792. Tavakolly Navied 1299 Paris-8  
793. Westmaas Jelmer 1298 Botwinnik-60+58
794. Haan Jaap de 1296 Schaakmat-40= 
    WSC-72  
795. Hettfleisch Maurice 1293 Promotie-66-111
796. Gaag Nico v/d 1292 SIO-28-16
    WSC-73  
  Lohuizen H.J.T. van 1292 Voorburg-10-3
  Rens Hans 1292 Botwinnik-61+5
799. Schaafsma B.J. 1291 Paris-9-41
800. Bijster Harmen 1287 Voorburg-11-20
  Mooren Leon 1287 Botwinnik-62+66
802. Vreugdenhil Jaap 1286 Lierse-40+17
803. Koornneef Arie 1285 Lierse-41-25
804. Modderman Arent 1284 Botwinnik-63-3
805. Remmerswaal W. 1277 Haeghe Ooievaar-43+11
806. Giele Reinier 1274 DSC-106+61
807. Haan Corry de 1270 SIO-29= 
    WSC-74  
808. Boersma L. 1267 Haeghe Ooievaar-44+34
809. Valstar-Valstar Nel 1266 Lierse-42-111
810. Prein Alex 1262 Promotie-67-1
811. Boersma S. 1260 Haeghe Ooievaar-45-24
812. Kok Freek de 1259 Rijswijk-58+56
813. Bouma Henk 1258 SHTV-56+8
  Samuels de Wilde Bernard 1258 Bobby Fischer-42+20
815. Verspeek Coen 1256 Schaakmat-41-20
    WSC-75  
816. Karunatilaka Gihan 1253 Bobby Fischer-43+18
817. Dijk L.B. van 1250 SHTV-57= 
818. Keuzenkamp Monique 1248 SHTV-58+2
819. Dijk Henk van 1245 SIO-30-2
    WSC-76  
820. Ronden Robin den 1239 Lierse-43  
821. Wegen H.B.R. van 1238 Prometheus-21= 
822. Dillen Ed van 1234 Bobby Fischer-44= 
823. Sonnaville Jan de 1233 RHC-Arena-26-61
824. Spruijt Carlie 1229 Schaakmat-42+33
    WSC-77  
825. Ephraim Floris 1226 Promotie-68-47
826. Meer Sylvain v/d 1225 DSC-107+17
827. Beukel Niels van den 1224 WSC-78= 
828. Harmsen Jelle 1219 Bobby Fischer-45  
829. Onderwater Michel 1216 Schaakmat-43-28
    WSC-79  
830. Keekem J.C. van 1213 Voorburg-12-195
831. Kommer Jan 1211 Rijswijk-59+5
832. Vogel J. de 1208 SIO-31= 
    WSC-80  
833. Hogendoorn Tim 1196 Rijswijk-60+42
834. Gaag-Pronk Leni v/d 1192 SIO-32+18
    WSC-81  
  Hartmann Joop 1192 DCSV-14-37
836. Vermeulen Wim 1189 SHTV-59= 
837. Liefde M.S. de 1183 Haeghe Ooievaar-46+128
  Lindhout Nel 1183 RHC-Arena-27-14
839. Huysman Lennart 1176 SIO-33= 
    WSC-82  
840. Dekker Jacob 1170 DSC-108+5
841. Ploeg Jan van der 1159 Promotie-69-7
842. Giele Marieke 1148 DSC-109-38
843. Meijden Joke van der 1145 RHC-Arena-28+51
844. Frima Lodewijk 1144 Paris-10  
845. Rijn Oscar van 1142 Bobby Fischer-46  
846. Mos C.J. 1140 SIO-34= 
    WSC-83  
  Taal W.M. 1140 RSC-BP-25-67
848. Tiersma Jan Bouke 1130 Schaakmat-44-54
    WSC-84  
849. Wel Frank van der 1124 Lierse-44+8
850. Oomes Ad 1096 Schaakmat-45  
    WSC-85  
851. Weekhout A. 1072 Bobby Fischer-47-3
852. Westerduin Rina 1071 Botwinnik-64-43
853. Lai Hugo 1064 Bobby Fischer-48  
854. Roozen Wybo 1056 Bobby Fischer-49= 
855. Blanter Marfa 1054 DSC-110  
856. Kok Carolijn de 1042 Rijswijk-61+76
857. Hoekstra Gabe 1041 Prometheus-22= 
858. Albers Robert 1030 Botwinnik-65-14
859. Gosman Henneke 1029 Bobby Fischer-50  
860. Brulleman Floris 1020 Rijswijk-62-12
861. Groenhof Kai 1012 Bobby Fischer-51  
862. Ende Aad v/d 1009 Lierse-45  
863. Hettema Bart 996 Rijswijk-63  
864. Meijden Gerda van der 970 RHC-Arena-29-50
865. Jansen Tom 963 Schaakmat-46= 
    WSC-86  
866. Hubert Mireille 943 SHTV-60  
867. Meinders Hennie 921 Lierse-46-116
868. Wang Daoyi 914 Bobby Fischer-52  
869. Scheele Leander 766 Bobby Fischer-53  
870. Hogendoorn Florine 618 Rijswijk-64  
Artikel aangelegd op: 08-11-2009
 
© 2020 Haagse Schaakbond
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.